Program dla 2017-04-09 od do
26.04 27.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Moc Magii, odc. 97/355
program
Godziny emisji
04:40
Nowa - odc. 4
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po porodzie Marta Cieślak dowiaduje się, że jej córeczka właśnie zmarła. Kobieta nie chce uwierzyć, przeczuwa, że martwe dziecko, które pokazali jej lekarze, to nie jej córka. Zgłasza się na policję. Wolski uważa, że kobieta jest na skraju załamania. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 13
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Galeria - odc. 32
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laura ma dylemat czy wybrać Wiktora, czy Woydatta, namiętność, czy wartość wspólnie przeżytego życia. W wyborze pomaga jej Róża. Laura zrywa z Woydattem, który jest zaskoczony i zły. Kiedy widzi Adama całującego Karolinę, jego głowie rodzi się plan zemsty. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3106
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciek ma już gotowy film reklamowy. Musi jeszcze napisać na swojej stronie internetowej kilka słów o sobie. Pomaga mu w tym Kasia. Wanda po pierwszej nocy spędzonej w nowym domu zostaje silnie uczulona substancjami z oparów świeżej farby i chemikaliów. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Tomasz Stockinger, Maria Niklińska, Marcin Błaszak, Martyna Kowalik, Agnieszka Kaczorowska, Dorota Kamińska, Bartosz Waga, Grzegorz Wons

Czas: 21min.
05:55
Klan - odc. 3107
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spakowana Agata spokojnie czeka przed wyjazdem na lotnisko, tymczasem Jacek jest bardzo zdenerwowany. Na lotnisku jeszcze raz ją przestrzega, żeby na siebie uważała. Natalia daje Rafałowi do podpisania umowę o pracę w swojej fundacji. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Monika Mrozowska, Laura Łącz, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Tomasz Stockinger, Tomasz Bednarek, Marta Rostowska, Maria Niklińska, Dorota Kamińska, Julian Peciak

Czas: 21min.
05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3657
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4912
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (343)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:00
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 3min.
06:10
Podróże z historią - odc. 5 W staropolskiej zagrodzie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski tym razem odkrywa tajemnice dawnego gospodarstwa wiejskiego. Wciela się w rolę rolnika, sprawdza jak wyrabiano sery i próbuje ustalić jakie zwierzęta hodowano w staropolskiej zagrodzie. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:45
M jak miłość - odc. 1292
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza dowiaduje się, że jest w ciąży. Dziewczyna waha się jednak, czy powiedzieć o tym Marcinowi, choć to właśnie on jest ojcem dziecka. Chodakowski poznaje, Paulinę Suską, która od razu wpada mu w oko i którą zatrudnia jako nianię dla Szymka. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Magdalena Walach - Agnieszka, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Kacper Kuszewski - Marek, Franek Przanowski - Maciek

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Legendy Chima, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wysiłki Lavala zmierzające do przerwania walk podczas rozmów pokojowych zmuszają króla lwów Lagravisa do skazania własnego syna na wygnanie. Wygnany Laval dowiaduje się, że pod jego nieobecność Cragger uwięził jego ojca. Musi go uwolnić... Ale jak może to zrobić z dala od domu?   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:30
Legendy Chima, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nad górą Cavora, źródłem energii CHI, pojawia się dziwna czarna chmura. Laval i Eris postanawiają ją sprawdzić, ale chmura wydaje się bronić. Plemiona CHIMY muszą zjednoczyć siły w walce z chmurą. Najgorsze ma jednak dopiero nadejść...   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2013)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 43: 43
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

06:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 1: Już zawsze razem
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:45
Barwy szczęścia - odc. 1633
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szczęśliwi nowożeńcy - Magda i Sebastian - szykują się do poprawin po weselu. Tymczasem Angela nie może pogodzić się z tym, że Kajtek z nią zerwał i postanawia z chłopakiem szczerze porozmawiać. O poranku Tolek wymyka się od Małgorzaty. (Polska 2015)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Jakub Dmochowski, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur, Jacek Kałucki, Katarzyna Glinka, Marek Siudym, Ewa Bułhak

Czas: 24min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Sanford
07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 13/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
07:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1970)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:35
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 2: Wycieczka krajoznawcza
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 29min.
08:40
Ziarno - Niedziela Palmowa
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:15
Barwy szczęścia - odc. 1634
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela cierpi po rozstaniu z Kajtkiem, za to Oliwce stanowczo poprawił się humor. Zbrowska mówi rodzicom, że odzyskała chłopaka i zmienia swój status na portalu społecznościowym na "w związku". Sabina ostrzega syna przed igraniem z cudzymi uczuciami. (Polska 2015)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Dorota Kolak, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Barbara Kurzaj, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Jerzy Dudek

Czas: 24min.
08:45
Barwy szczęścia - odc. 1635
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Darka, który odpoczywa po ciężkim wieczorze, przychodzi Julita, by posprzątać dom. Chcąc wykorzystać nieobecność Władka, wpada na pomysł, by podać Darkowi napój z pigułką gwałtu. Małgorzata wyznaje córce, jak wygląda jej związek z Tolkiem. (Polska 2015)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk, Jerzy Dydek, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Bułhak, Marek Siudym, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Stanisława Celińsk, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
08:10
Mr Peabody and Sherman Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 7

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 13/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 984
magazyn
Godziny emisji
08:35
Scooby Doo: Gdzie jesteś?, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański serial animowany, pierwszy z serii opowieści o przygodach psa, imieniem Scooby-Doo i czwórki jego nastoletnich przyjaciół, wyprodukowany w legendarnej wytwórni Hanna Barbera. Grupa nastolatków: pewny siebie przywódca, Fred, nieustannie wpadająca w tarapaty, Daphne, prymuska Velma i wiecznie głodny Kudłaty oraz dog niemiecki, wabiący się Scooby-Doo, który jest wyjątkowo tchórzliwy - ta piątka młodych detektywów uwielbia rozwiązywać tajemnicze zagadki. Razem odwiedzają nawiedzone... (USA, 1970)

Reżyseria: Joseph Barbera, William Hanna
08:10
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 3: Grill
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 29 - Drohiczyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Drohiczyn - malownicze miasto nad Bugiem. Początki jego historii mogą sięgać bardzo odległych czasów. Pewne jest to, że w XI wieku stał już gród z ważną komorą celną nad Bugiem, którym spławiano towary z Rusi Kijowskiej. (Polska 2016)

Reżyseria: Natalia Kostenko

Czas: 22min.
09:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 45min.
09:20
Barwy szczęścia - odc. 1636
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po nieudanym wieczorze Maciej próbuje przeprosić Natalię. Dziewczyna jest na niego zła, że nie powiedział jej wcześniej o córce. Zwoleńska boi się związku z mężczyzną z dzieckiem Artur decyduje się na powrót do firmy. (Polska 2015)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Grzegorz Małecki, Sławomira Łozińska, Marek Molak, Ania Karwan, Anna? Borowiec, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
09:50
Barwy szczęścia - odc. 1637
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela, nadal przybita rozstaniem z Kajtkiem, spotyka przypadkiem Eryka. Chłopak, porzucony przez Oliwkę, żartuje, że teraz oni powinni zostać parą. Dąbrowski zaprasza Martę do współpracy przy ciekawym projekcie w branży mediowej. (Polska 2015)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Zielińska, Grzegorz Małecki, Kacper Krupski, Helena Englert, Jacek Rozenek, Iza Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Mateusz Rzeźniczak, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:40
Mrówka Z
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Życie to nie bajka. Ta odwieczna prawda jest doskonale znana "Z" - jednemu z milionowej rzeszy mrówczych robotników. "Z" ma wielkie marzenia, ale jego szansa na poślubienie pięknej księżniczki Bali jest bliska zeru. Kiedy jednak "Z" zamienia się miejscami ze swym przyjacielem - żołnierzem, jego nudne życie nabiera niezwykłego tempa. Bohater wojny z termitami i idealista marzący o szczęśliwej krainie znanej jako Mrówcza Utopia staje twarzą w twarz z... (USA, 1998)

Reżyseria: Johnson Tim(1)
Obsada: Eric Darnell
09:00
Zakochany kundel II: Przygody Chapsa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lady i Tramp doczekali się własnych szczeniąt. Okazuje się, że zamiłowanie do włóczęgi i marzenia o przygodach odziedziczył po ojcu mały Chaps. Wkrótce psiak ucieka z domu, poznaje sympatyczną suczkę Lilly i dołącza do bezpańskich psów, żyjących na ulicy.   Dla małoletnich od lat 7 (Australia, USA, 2001)

Reżyseria: Darrell Rooney, Jeannine Roussel
09:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 28: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 30: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:40
Biblia - Abraham cz. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent.
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 46min.
10:25
Ostoja - odc. 138
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2014)


Czas: 24min.
10:30
Galileo, odc.607
Godziny emisji
Rozwiń opis
FUNNY FOOD: SLOPPY JOE/FLODEBOLLER Tym razem w „Galileo” ruszymy tropem dwóch potraw: amerykańskiego „sloppy joe” i duńskiego „flodeboller”. Pokażemy, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami. JAK POWSTAJE LUKSUSOWA PODŁOGA Z Francji pochodzi chyba najbardziej luksusowa deska podłogowa – tak zwana” rżnięta piłą”. Wygląda, jakby wyszła prosto z tartaku. Prześledzimy proces jej produkcji. ROWEROWY DUBAJ Chociaż trudno sobie to wyobrazić, ale do Dubaju także zawitała moda na rowery. Jak to... (Polska 2017)

10:05
Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 1: Stara Jerozolima
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski. (Polska 2012)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:35
Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 3: Droga Krzyżowa. Początek
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski. (Polska 2012)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 3min.
11:05
Rodzinne oglądanie - Dziki Bałtyk - Magiczne lasy i wrzosowiska - odc. 2/2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lasy i wrzosowiska rozległe - dziewicze obszary okolic Morza Bałtyckiego - są domem dla wielu gatunków zwierząt. W pierwotnych lasach Alutaguse żyje ponad 350 niedźwiedzi brunatnych. Na wiosnę Park Narodowy Soomaa przekształca się w wielkie jezioro. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Christoph Homschild

Czas: 47min.
11:30
Ewolucja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Widowiskowa komedia sci-fi w reżyserii twórcy przebojowych „Pogromcy duchów”. Na Ziemię spada meteoryt z jednokomórkowymi organizmami, które błyskawicznie ewoluują w przerażających Obcych, zdolnych położyć kres panowaniu człowieka na planecie. Los ludzkości spoczywa na: uniwersyteckim profesorze Iry Kane (Duchovny), jego przyjacielu, geologu Harrym Blocku (Jones), domorosłym strażaku Waynie Greyu (Scott) oraz Allison Reed (Moore), pani naukowiec pracującej dla rządu federalnego...   Dla... (USA, 2001)

Reżyseria: Ivan Reitman
Obsada: David Duchovny, Orlando Jones, Seann William Scott, Julianne Moore, Ted Levine
11:00
Efekt Domina, sez. 4, odc. 5/8
program
Godziny emisji
11:30
Co za tydzień, odc. 795
magazyn
Godziny emisji
11:30
Galileo, odc.608
Godziny emisji
Rozwiń opis
NISKOKALORYCZNA PIZZA Moda na zdrowe odżywianie dotarła wszędzie, nawet do pizzerii. Czy pizza jednak może być niskokaloryczna? To chyba się wyklucza?! Nie! Jeśli pizza wykonana jest z siemienia lnianego. Sprawdzimy, czy jest smaczna. KURTKA Z MORSKICH ŚMIECI Do mórz i oceanów rocznie trafia 12 milionów plastikowych odpadów. Ekolodzy ostrzegają, że jeśli się nie opamiętamy, w 2050-ym roku będzie tam więcej śmieci niż ryb! Jak wynika z raportów, do wód powierzchniowych i gruntowych co minutę... (Polska 2017)

11:05
Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 4: Droga Krzyżowa. Drugi odcinek
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski. (Polska 2012)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 6
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna przygoda Hootena i Alex rozgrywa się w stolicy Rosji – Moskwie. Hooten poszukuje utraconego jajka Faberge. W trakcie poszukiwań dochodzi do konfrontacji Alex z jej wrogiem z czasów uniwersyteckich, który pracuje na czarnym rynku jako poszukiwacz cennych przedmiotów dla jednego z kolekcjonerów. Dochodzi również do spotkania Hootena z jego mentorem, który posyła ich na niebezpieczną misję. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Julian Holmes
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 35min.
12:50
Miejsce z historią - Lipnica Murowana - Święci i palmy
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieje Lipnicy, małej miejscowości na południu Polski. Lipnica słynie ze swoich świętych. Tu urodziły się św. Urszula Ledóchowska i jej siostra błogosławiona Maria Teresa, najsłynniejsze polskie misjonarki. Stąd pochodzi też św. Szymon, patron chorych. (Polska 2010)


Czas: 12min.
12:05
Makłowicz w podróży. Sycylia - Pod Etną
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Etna to największy czynny wulkan Europy. Wybucha dość często, słabiej czy silniej, a potoki lawy niszczą ludzkie mienie. W czasie wybuchu w 1979 r. jęzor lawy, który zszedł ze wzgórza, zerwał duży fragment asfaltowej szosy, ale ominął przydrożną kapliczkę. (Polska 2016)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
12:40
Bake off - Ale ciacho! - (5)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsi cukiernicy - amatorzy rywalizują o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tys. złotych. Prowadzące program: Marcelina Zawadzka i Dorota Czaja, a wypieki oceniają: Krzysztof Ilnicki, najlepszy cukiernik w Polsce i dziennikarka Gosia Molska. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 50min.
12:05
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 8/12
program
Godziny emisji
12:35
Poszukiwacze świętej włóczni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrealizowany z rozmachem sequel „Kodu Karola Wielkiego” opowiadający o przygodach trójki współczesnych poszukiwaczy skarbów. Dyrektor muzeum, profesor Bachmann, nagle znika. Jedyny ślad jaki po nim pozostał, to e-mail, który dostała kuratorka muzeum, Katharina. Były w nim podane współrzędne miejsca pobytu profesora. Katharina wraz z poszukiwaczem skarbów Eikiem muszą odnaleźć Bachmanna. Wkrótce odkrywają, że był on na tropie jednej z największych zagadek w historii ludzkości – tajemnicy... (Niemcy, 2010)

Reżyseria: Florian Baxmeyer
Obsada: Bettina Zimmermann, Jürgen Prochnow, Kai Wiesinger, Sonja Gerhardt
12:30
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 6: Legenda o zagładzie
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co mogą mieć ze sobą wspólnego: wypadek samochodowy spowodowany przez olbrzyma, znikający student i rozebrany burmistrz? Bibliotekarze próbują wyjaśnić serię dziwnych incydentów, mających miejsce w małym miasteczku i odkrywają, że ktoś przeniósł do realnego świata baśnie i legendy… Ich działania coraz bardziej się komplikują, gdy mieszkańcy miasteczka zaczynają masowo przybierać role postaci z klasycznych bajek. Sytuacja staje się beznadziejna, gdy urok zaczyna działać również na Bibliotekarzy… (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:20
BBC w Jedynce - Życie w powietrzu. Władcy nieba
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial BBC Worldwide prezentuje wszystkie informacje o lataniu i życiu zwierząt w przestworzach. Można wznieść się w powietrze i pozwolić, by grawitacja zrobiła resztę. Łabędź krzykliwy to jedno z największych i najcięższych latających zwierząt. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: James Brickell

Czas: 48min.
13:35
Bake off - Ale przepis - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Eksperci zdradzą tajemnice, które pozwolą uniknąć błędów i zapewnią słodki sukces w domowej kuchni. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:35
Jak wytresować smoka 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja. Znakomicie zrealizowane widowisko o nastoletnim Wikingu, który po latach odnajduje matkę i wspólnie z rodziną i przyjaciółmi staje do walki o przyszłość swojej osady. Pięć lat po tym, jak Czkawka udowodnił mieszkańcom Berk, że ze smokami można żyć w zgodzie, na wyspie panuje pokój. Osadę dostosowano do potrzeb nowych przyjaciół. Zbudowano akwedukty i specjalne stanowiska z pożywieniem, jaskinie przerobiono na stajnie. W międzyczasie Czkawka urósł i zmężniał, a jego... (USA, 2014)

Reżyseria: Dean DeBlois(1)
13:00
36,6, odc. 2/10
program
Godziny emisji
13:25
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Królewna Śnieżka
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Królewna Śnieżka to najpiękniejsza istota na świecie. Niestety, o jej urodę zazdrosna jest jej macocha, która w gniewie i zazdrości postanawia zabić królewnę. Śnieżce udaje się jednak zbiec do lasu, gdzie przygarnia ją siedmiu krasnoludków, którzy pragną aby została ich gospodynią. Szybko okazuje się, że nawet tam, wśród przyjaciół śliczna królewna nie jest bezpieczna... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2009)

Reżyseria: Thomas Freundner
Obsada: Sonja Kirchberger, Laura Berlin, Nicolás Artajo-Kwasniewski, Jaecki Schwarz, Jörg Schüttauf
14:20
Komisarz Alex - odc. 110 (seria IX odc. 6) - Doping
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na wysypisku śmieci zostaje znalezione ciało hokeisty. Dzień wcześniej na treningu Nowacki pobił się z kolegą z drużyny, Ziętkiem - miał romans z jego żoną. Ziętek ma jednak alibi. Prezes klubu utrzymuje, że zabójcą jest ktoś spoza drużyny. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Zbigniew Lesień, Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Natalia Skrzypek, Jacek Król, Jakub Świderski, Antosia Litwiniak

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2363
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wszystko o dźwięku Czym jest dźwięk? Jak wpływa na człowieka? Czy dźwięk można zobaczyć? Dlaczego niektóre dźwięki nas pobudzają, a inne usypiają? Jak zaprojektować idealną salę koncertową? Czy taka w ogóle istnieje? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:00
Druga szansa, sez. 3, odc. 8/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

14:45
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami
baśń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert uciekł z domu jeszcze jako mały chłopiec. Teraz postanowił powrócić w rodzinne strony, by zdradzić, że został „Złodziejem nad złodziejami”. Rodzina Roberta boi się o jego życie, gdyż grozi mu szubienica i chce odesłać chłopaka z powrotem. W tym samym czasie ojciec chrzestny Roberta, bogaty Hrabia proponuje chłopakowi układ. Robert musi spełnić trzy zadania, ma m.in. ukraść ze stajni Hrabiego konia, ukraść pierścionek Hrabiny i wykraść księdza. Jeśli chłopakowi uda się spełnić trzy... (Niemcy 2010)

Reżyseria: Christian Theede
Obsada: Max von Thun, Armin Rhode, Ann-Kathrin Kramer, Anna Hausburg, Hans Peter Korff, Gitta Schweighöfer, Dietmar Mues
15:20
Rozdarte serca - odc. 47
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dżansu wraca do domu, w którym mieszka z Gülseren. Dżihan dowiaduje się, że jego ojciec i Dilara zapłacili kaucję, żeby wyciągnąć Ozkana z niemieckiego więzienia. Dżihan daje ogłoszenie do mediów, w którym oznajmia, że złożył pozew o rozwód. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 669
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciek wychodzi w końcu po autoprzeszczepie ze szpitala, ku radości Blanki. Do Leśnej Góry przyjeżdżają po kleryka rodzice: Bogusia i Andrzej. Rodzina nie może jednak świętować, bo ojciec chłopaka jest ciężko chory, ma tętniaka mózgu, który może pęknąć. (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Pola Gonciarz - Blanka, Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Marta Dąbrowska - Kinga, Magdalena Szejbal, Edyta Olszówka, Zbigniew Stryj

Czas: 47min.
15:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
15:00
O krok od zagłady
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pojawiają się oznaki wskazujące na to, że w Los Angeles dojdzie do kolejnego trzęsienia ziemi. Wkrótce okazuje się, że zapowiada się na wyjątkowo potężne wstrząsy, a skala zjawiska może przejść najgorsze wyobrażenia. Czasu jest coraz mniej, a szanse na ocalenie miasta i jego mieszkańców z każdą chwilą maleją…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: David Gidali
Obsada: Cameron Richardson, Chasty Ballesteros, Henry Ian Cusick
16:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /3/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek z cyklu o ludziach starszych i niepełnosprawnych, którzy są pokazywani z zupełnie nowej perspektywy: nie tylko jako ofiary pokrzywdzone przez los, ale jako ci, którzy mimo swojej niedołężności mają światu coś do zaoferowania. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Savidis

Czas: 34min.
16:20
Kocham Cię, Polsko! - odc. (6)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:55
Belle Epoque, odc. 8/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:55
Gry wojenne: Kod śmierci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletni geniusz komputerowy, Will Farmer (Matt Lanter), przez przypadek trafia na stronę internetową, gdzie można grać on-line o wysokie sumy. Wygrywa 25 tys. dolarów w grze nawiązującej do motywów związanych z terroryzmem. Nie wie, że strona służy w tajnym rządowym programie do identyfikowania potencjalnych zamachowców. Szpiegowskim programem zawiaduje sztuczna inteligencja pod postacią komputera RIPLEY, kontrolującego również system mechanizmów przeznaczonych do zwalczania terrorystów.... (USA, 2008)

Reżyseria: Stuart Gillard
Obsada: Amanda Walsh, Colm Feore, Matt Lanter
16:00
Trzech mężczyzn i dziecko
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzech zatwardziałych starych kawalerów przeżywa szok gdy przed ich drzwiami ktoś zostawia niemowlę. Maleńka dziewczynka, doprowadza do rozpaczy niedoświadczonych "tatusiów". Teraz trzej rozrywkowi przystojniacy będą musieli pomyśleć o pieluchach, śliniaczkach, smoczkach itp. Muszą zapomnieć o beztroskich czasach podrywów, randek i zakrapianych alkoholem kolacji. Czy zwycięży ojcowski instynkt, czy stare przyzwyczajenia? Doskonała i ciepła komedia bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. (USA 1987)

Reżyseria: Leonard Nimoy
Obsada: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /2/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących twórczość Kabaretu pod Egidą założonego przez Jana Pietrzaka, autora piosenek, monologów, felietonów oddających polskie realia i nastroje ostatniego półwiecza, komentatora społecznych i politycznych wydarzeń Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 40min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Czosnowie mieszka trzyosobowa rodzina: babcia, pani Wacława, jej syn Robert i córeczka pana Roberta, czteroletnia Maja. Mama Mai odeszła od rodziny i nie interesuje się dzieckiem. Pan Robert utrzymywał rodzinę z pracy w swoim warsztacie samochodowym. Musiał jednak go zamknąć, gdy zachorował mu ojciec. Starszy pan wymagał całodobowej opieki. Po jego śmierci pogorszył się stan zdrowia pani Wacławy, która cierpi na niedotlenienie mózgu. Pan Robert w całości poświęcił się opiece nad matką i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 6/13
program
Godziny emisji
18:20
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - podsumowanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3538
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Herbatka z kabaretem - (21)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 8/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
18:15
Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaś Fasola jest pracownikiem National Gallery w Londynie, gdzie cieszy się naprawdę złą sławą. Jego obecność zawsze łączy się z nadciągającą katastrofą i ciągłym pechem. Wszyscy marzą, aby pozbyć się tego feralnego pracownika. Okazja pojawia się, gdy amerykański milioner decyduje się na zakup bardzo cennego obrazu i potrzebuje kogoś, kto jako przedstawiciel galerii wygłosi w trakcie odsłony dzieła przemówienie. Ta zaszczytna rola przypada Jasiowi Fasoli! (Wielka Brytania 1997)

Reżyseria: Mel Smith
Obsada: Burt Reynolds, John Mills, Pamela Reed, Peter MacNicol, Rowan Atkinson
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.227
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Państwo w Państwie" to jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania tego programu w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” jesienią świętowało swoje piąte urodziny. W programie przedstawiane są przypadki nadużywania prawa,... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7039
informacje
Godziny emisji
19:25
Sport, odc. 7022
informacje
Godziny emisji
19:35
Pogoda, odc. 7019
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4913
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.609
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO TO JEST CROWDFEEDER? Crowdfeeder – to trend, pokazujący, jak gotować sycąco dla wielu osób. Pokażemy jak np. zamiast kilku tradycyjnych ciast, zrobić jeden, wielki czekoladowy baton dla kilkunastu gości. Dowiecię się także, czym jest pizzokie. JAK WYGLĄDA ŻYCIE NASTOLATKI W BAHRAJNIE, A JAK W PANAMIE Nowoczesność kontra tradycja – ten dylemat dotyczy obu bohaterek – mieszkającej w muzułmańskim Bahrajnie Hiby i pochodzącej z indiańskiego plemienia Mabel. Zobaczymy jak wygląda ich... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 10min.
20:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurek proponuje Marysi wspólne mieszkanie, dopóki nie uda jej się znaleźć innego bezpiecznego miejsca. Irka w trakcie wykonywania jednego z zadań konspiracyjnych zauważa, że ktoś ją śledzi. Okazuje się, że to Stefan przyjaciel Kamila z wojska. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 41min.
20:05
Gorący pościg
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Policjantka Rose Cooper nie jest zbyt rozgarnięta i w zasadzie uchodzi za osobę, która czegokolwiek się dotknie, zawali. Tymczasem Rose otrzymuje od swego przełożonego, kapitana Emmetta tajne zadanie. (USA 2015)

Reżyseria: Anne Fletscher
Obsada: Reese Witherspoon, Sofia Vergara, Matthew Del Negro

Czas: 83min.
20:05
Kabaret na żywo, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
20:00
MasterChef Junior, odc. 7/10
program
Godziny emisji
20:00
Wyspa strachu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Cliff i Cydney (Steve Zahn i Milla Jovovich) są młodą parą, która zdecydowała, że swój miesiąc miodowy spędzi na wędrówkach po pięknych i spokojnych plażach hawajskich wysp. Na jednym z odludnych szlaków para napotyka przerażonych turystów wspominających o okrutnym morderstwie, które miało miejsce na wyspie. Niepewni czy zostać czy uciekać Cliff i Cydney przyłączają się do dwóch innych par. Nikt nie wie komu może zaufać. Raj zamienia się w piekło – rozpoczyna się brutalna walka o... (USA, 2009)

Reżyseria: David Twohy(1)
Obsada: Hemsworth Chris, Kiele Sanchez, Milla Jovovich, Steve Zahn, Timothy Olyphant
20:00
Gunman: Odkupienie
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
James Terrier (Sean Penn) przed laty pracował jako likwidator dla tajnych amerykańskich służb specjalnych. Teraz, zdradzony przez swoją organizację, sam stał się jej celem. Śledzony przez grupę wyszkolonych płatnych zabójców zmuszony jest odbyć niebezpieczną podróż - od afrykańskiej dżungli, poprzez największe stolice Europy. Wyścig z czasem się rozpoczął. W tej grze wszystkie chwyty są dozwolone! (USA 2015)

Reżyseria: Pierre Morel
Obsada: Idris Elba, Jasmine Trinca, Javier Bardem, Mark Rylance, Ray Winstone, Sean Penn
21:25
Młodzi lekarze - odc. 6 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
21:45
Świętokrzyska Gala Kabaretowa 2015
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki Finał kabaretowego lata w Dwójce. Galę prowadzi Kabaret Skeczów Męczących z udziałem Basi Kurdej - Szatan. Wyk.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Młodych Panów, Nowaki, Artur Andrus, Formacja Chatelet, Marcin Daniec, Kabaret pod Wyrwigroszem. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:35
Indiana Jones i ostatnia krucjata
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
22:20
Zakochana Jedynka - Tata do pary
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenarzysta Henry Lehnbach nie ma ostatnio zbyt dużo pracy, zaczyna popadać w finansowe kłopoty. Wydaje się, że los znowu uśmiecha się do niego. Pisarka Katharina Meese właśnie jego wybrała na autora adaptacji swojej bestsellerowej książki. (Niemcy 2011)

Reżyseria: Til Schweiger
Obsada: Til Schweiger, Emma Schwieger, Jasmin Gerat, Samuel Finzi

Czas: 121min.
22:50
Wojna Charliego Wilsona
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lata 80. XX w. , okres zimnej wojny. Charlie Wilson (Tom Hanks) jest kongresmanem reprezentującym Teksas. Zachowuje się dość niekonwencjonalnie. Głosuje nie bacząc na partyjne wytyczne, lubi piękne kobiety, alkohol i dobrą zabawę. (USA 2007)

Reżyseria: Mike Nichols
Obsada: Tom Hanks, Julia Roberts, Philip Seymour Hoffman

Czas: 97min.
22:05
Ciacho
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Wielki przebój kinowy z udziałem polskich gwiazd. Kiedy Basia wpadnie w tarapaty, a jej narzeczony Jan ujawni swoje prawdziwe oblicze, nieporadni, ale zdeterminowani bracia zrobią wszystko, żeby uratować ukochaną siostrę. Zanim jednak wywrócą cały świat do góry nogami na drodze spotkają kilka nieplanowanych zwrotów akcji i intrygujących kobiet…   Dla małoletnich od lat 16 (Polska 2010)

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Tomasz Karolak, Grzegorz Ciągardlak, Marcin Bosak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Kot, Paweł Małaszyński
22:00
Psychol
Godziny emisji
Rozwiń opis
Remake słynnej "Psychozy" Alfreda Hitchcocka w reżyserii Gusa Van Santa. Marion, młoda kobieta uciekająca przed kłopotami, w które sama lekkomyślnie na siebie sprowadziła, trafia podczas burzy do małego motelu, prowadzonego przez Normana Batesa i jego matkę. Kiedy bierze prysznic, zostaje brutalnie zamordowana. Wkrótce ginie prowadzący jej sprawę detektyw i kolejne osoby próbujące wyjaśnić zagadkę jej śmierci...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1998)

Reżyseria: Gus Van Sant
Obsada: Anne Heche, Julianne Moore, Vince Vaughn
22:15
Człowiek w ogniu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen akcji film sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. John Creasy (Denzel Washington) to były zabójca, przez wiele lat pracujący dla CIA. Przyjeżdża do Meksyku, aby objąć posadę ochroniarza dziewięcioletniej Pity (Dakota Fanning). Dziewczynka jest córką wpływowego biznesmena. Szybko udaje się zaskarbić sobie sympatię oschłego Johna. Dzięki niej mężczyzna ponownie odnajduje sens swojego życia. Niestety, bandyci przed którymi Creasy miał bronić dziecko, urządzają zasadzkę i pomimo bohaterskiej... (USA 2004)

Reżyseria: Tony Scott
Obsada: Christopher Walken, Dakota Fanning, Denzel Washington, Giancarlo Giannini, Marc Anthony, Mickey Rourke
00:35
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:45
Wygrany
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oliver Linovsky, młody amerykański pianista polskiego pochodzenia, nie może dojść do siebie po rozstaniu z żoną. Zrywa świetnie się zapowiadające tournee i opuszczony przez wszystkich próbuje na nowo ułożyć sobie życie. (USA, Polska 2011)

Reżyseria: Wiesław Saniewski
Obsada: Paweł Szajda, Janusz Gajos, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Śmiechowicz

Czas: 111min.
00:45
Szklana pułapka 4.0
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny. Czwarta odsłona „Szklanej pułapki”, jednej z najpopularniejszych filmowych serii na świecie. Internetowi superhakerzey umieszczają w swoim blogu plan zniszczenia naszej cywilizacji. Podchwytuje go bezwzględny złoczyńca, który postanawia wprowadzić go w czyn w ciągu trzech dni, doprowadzając tym samym do zagłady naszego świata…   Dla małoletnich od lat 12       Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA/Wielka Brytania, 2006)

Reżyseria: Len Wiseman
Obsada: Bruce Willis, Cliff Curtis, Justin Long, Maggie Q, Timothy Olyphant
00:10
Szybcy i wściekli V
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
00:10
Niezapominajka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla Sandy, popularnej przewodniczącej klasy, która kończy właśnie szkołę średnią, to ma być weekend świetnej zabawy w gronie licznych przyjaciół. Tymczasem oni, jedno po drugim, zaczynają znikać. Sandy odkrywa, że niechcący wywołali oni żądnego zemsty ducha dziewczyny, którą dawno temu skrzywdzili. Przerażona Sandy, czując, że jest o krok od postradania zmysłów, musi rozwiązać mroczną zagadkę, która dotyczy jej własnej przeszłości…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2009)

Reżyseria: Tyler Oliver
Obsada: Brie Gabrielle, Carly Schroeder, Cody Linley
01:05
Wkręceni 2
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przebojowej komedii Piotra Wereśniaka. W filmie pojawiają się gwiazdy polskiego kina: Małgorzata Socha, Paweł Domagała, Bartosz Opania, Anna Mucha, Marta Żmuda - Trzebiatowska. Tym razem bohaterowie Szyja i Fikoł - ruszą na podbój stolicy. (Polska 2015)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Paweł Domagała, Bartosz Opania, Antoni Królikowski, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Barbara Kurdej-Szatan, Leszek Lichota, Filip Bobek, Marcin Perchuć

Czas: 92min.
01:10
Wikingowie, sez. 1, odc. 2: Wrath of the Northmen
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ragnar Lothbrok zbiera gotową na wszystko załogę, by wyruszyć z nią w nieznane. Tymczasem Earlowi Haraldsonowi, wydaje się, że Ragnar chce mu zabrać całą władzę. Jak się okazuje, zdobycie zaufania nie jest łatwe w tej ciemnej epoce. (Irlandia, Kanada 2013)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
02:50
Jaka to melodia? - odc. 3538
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
02:50
Droga do serca
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biznesmen Basson staje przed trudnym wyzwaniem po śmierci ojca. Ma 5 dni na dotarcie do Kapsztadu, zorganizowanie pogrzebu i załatwienie formalności, by móc przejąć rodzinną firmę, którą ojciec zapisał mu w testamencie. W drodze poznaje Amory. (Republika Południowej Afryki 2014)

Reżyseria: Jaco Smith
Obsada: Ivan Botha, Donna Lee Roberts, Marius Weyers

Czas: 111min.
02:50
Graceland, odc. 10/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA)

02:15
Niesamowite rekordy, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

02:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 28: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
Taki jest świat, sez. 2, odc. 43: 43
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

03:45
Biblia - Abraham cz. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent.
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 46min.
03:20 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2649
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:45
Moc Magii, odc. 98/355
program
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.521
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.735
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 4
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 1
kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu kulisy likwidacji polskiego i wietnamskiego gangu, pojmania złodzieja z Sękocina oraz handlarza narkotyków. (Polska 2010)

05:00
Disco Gramy, odc.3658
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.738
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 14
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info