Program dla 2017-04-15 od do
28.04 29.04
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 18
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Galeria - odc. 33
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odnajduje się samochód Karoliny. Pinokio pokazuje swoje mieszkanie Adamowi. Mają w nim zamieszkać po weekendzie. Woydatt odwiedza butik Laury. Chce umówić się z Karoliną i dowiaduje się o jej wyjeździe z Adamem. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:50
Klan - odc. 3108
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pod nieobecność Agaty matka Jacka postanawia zadbać o syna, gotować mu obiady i prowadzić dom. Czesia skarży się Grażynce, że Darek ze wspólnikami nie zdołali zebrać pożądanych funduszy na swoja działalność. (Polska 2017)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Kaja Paschalska, Anna Powierza, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Paulina Holtz, Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Michał Lesień

Czas: 21min.
05:30
Ukryte życie Jezusa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsze 30 latach życia Jezusa. Od początku chrześcijaństwa 30 lat ukrytego życia Mesjasza budziło ciekawość, stanowiło przedmiot sporów i domysłów. Co na temat ukrytego życia Jezusa wiemy na pewno, co tylko prawdopodobnie, a czego nie dowiemy się nigdy. (Polska 2010)

Reżyseria: Rafał Tichy

Czas: 45min.
05:00
Disco Gramy, odc.3663
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4918
program
Godziny emisji
05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.741
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
lifestylowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 3: Drugie dno
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kazimierz Olbrycht prowadzi hurtownię alkoholi razem ze swoim wspólnikiem Marianem Wróblem. Mężczyźni są zaprzyjaźnieni, jednak Marian ma problem z hazardem. Lubi od czasu do czasu wyrwać się z domu i zaszaleć. Ten układ trwa bez przeszkód od wielu lat. Pewnego dnia Marian Wróbel znika. Jego żona podejrzewa porwanie. Kazimierz początkowo bagatelizuje sprawę. Po otrzymaniu listu od porywaczy żądających okupu, Teresa i Kazimierz udają się na policję. Jednak porywacze nie dają za wygraną i... (Polska 2014)

06:10
Klan - odc. 3109
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Norbert krząta się przy reperacji starego auta. Oskar pojawia się na terenie warsztatu i zainspirowany widokiem snuje wizje nowego biznesu. Zastanawia się, czy renowacja zabytkowych aut jest intratnym biznesem. Bronek ma wiadomość od córki z Australii. (Polska 2017)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Kaja Paschalska, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Ewa Ampulska, Ryszard Abraham, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
06:35
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
06:30
M jak miłość - odc. 1293
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza wciąż nie wie, czy powinna wyznać Marcinowi, że znów zostanie ojcem. A Kinga na nowo zamienia się w swatkę i próbuje połączyć zakochaną dawniej parę. Ula i Marzenka, wspierane przez Andrzejka, organizują w siedlisku Mikołajki dla okolicznych dzieci. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Feliks Matecki - Wojtuś, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Marcel Sabat - Darek Maj, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Mikołaj Roznerski - Marcin, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Olga Kalicka - Justyna

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bardzo dawno temu Pierwszy Mistrz Spinjitzu stworzył Krainę Ninjago używając do tego czterech magicznych broni Spinjitzu: Kosy Wstrząsów, Nunczako Błyskawic, Miecza Płomieni i Shurikenów Lodu. Złote bronie te są tak potężne, że nikt nie może władać wszystkimi jednocześnie. Dwaj synowie mistrza przysięgli strzec owych broni, jednak starszy z nich – Lord Garmadon - dał się zwieść ciemności i chciał je ukraść. Młodszy brat, Sensei Wu, nie mógł do tego dopuścić – pokonał starszego i strącił go... (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Węże niszczą klasztor wojowników ninja, a ci są zmuszeni szukać nowego schronienia.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 4: Prawo jazdy, jak z koszmaru
reality TV
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracownica salonu kosmetycznego, Mira Mach zapisuje się na kurs nauki jazdy. Niestety, ponieważ jest młoda i bardzo atrakcyjna, już na pierwszej lekcji jazdy instruktor Waldek bezczelnie dobiera się do dziewczyny. 19-latka policzkuje erotomana i ucieka z samochodu. Odtrącony „adorator” odgraża się dziewczynie, i zapewnia ją, że zrobi wszystko aby nie udało jej się zdać egzaminu na prawko w tym mieście. Obietnica zaczyna się sprawdzać. Mimo iż dziewczyna świetnie zdaje egzamin teoretyczny i... (Polska 2014)

07:35
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków” to kontynuacja kinowego przeboju wytwórni DreamWorks pt. „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. „Jeźdźcy smoków” to wyjątkowa animacja, pełna akcji i epickiego rozmachu opowieść, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której przygoda przeplata się z humorem, skupia się na... (USA, 2013)

Reżyseria: John Eng, John Sanford
07:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2002)

Reżyseria: Swinton O. Scott III
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:00
Taki jest świat, sez. 2, odc. 44: 44
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 4: Kto jest snobem?
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 260
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 15min.
08:25
Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł
film animowany
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komputerowo animowany pełnometrażowy film został zrealizowany w technologii 3D przez wytwórnię Disneya. Opowiada o dalszych losach uwielbianej przez dzieci słynnej wróżki Dzwoneczek oraz jej oddanych przyjaciół. (USA 2012)

Reżyseria: Peggy Holmes

Czas: 72min.
08:10
Mr Peabody and Sherman Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla małoletnich od lat 7

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Dzień Dobry TVN, odc. 985
magazyn
Godziny emisji
08:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2002)

Reżyseria: Joe Sichta
08:35
Na psa urok
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dave jest wiecznie zapracowanym prawnikiem. Nigdy nie ma czasu i coraz mniej uwagi poświęca swojej żonie i dzieciom. W dodatku przyjmuje kolejną sprawę. Musi zająć się tematem laboratorium, w którym prowadzone są eksperymenty na zwierzętach. Pewnego dnia, niespodziewanie zostaje zainfekowany ściśle tajną szczepionką genetyczną i zamienia się.... w psa. W nowej postaci, jako czworonożny przyjaciel rodziny, może z innej perspektywy przyjrzeć się swoim najbliższym, ich sekretom i marzeniom. Nowe... (USA 2006)

Reżyseria: Brian Robbins
Obsada: Danny Glover, Jr. Downey, Spencer Breslin, Zena Grey, Tim Allen, Kristin Davis
09:45 Na żywo
Polska pomaga - Czas Miłosierdzia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja "Polska pomaga" - wejścia na antenę TVP 1, TVP INFO, TVP Regionalna. Prowadzi Jan Pospieszalski. Motyw przewodni - pomoc ubogim. (Polska 2017)


Czas: 7min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:00
Król Lew II: Czas Simby
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzruszająca historia, wspaniała animacja i przebojowe piosenki w kontynuacji nagrodzonego Oscarem wielkiego hitu „Król Lew”. Po złych czasach panowania Skazy, Simba stara się przywrócić królestwu dawną świetność i dobrobyt poddanych, o które dbał jego ojciec. Ma nadzieję, że jego dzieło będzie kontynuować jego ukochana córeczka, ale mała, psotna i ciekawa świata Kiara pewnego dnia wymyka się spod kurateli Timona i Pumby i trafia do zakazanego miejsca, niepodlegającego władzy jej ojca. Tam... (Australia, USA, 1998)

Reżyseria: Darrell Rooney, Rob LaDuca
10:00
Pan Hoppy i żółwie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja opublikowanej w 1990 r. powieści dla dzieci, bryyjskiego pisarza Roalda Dahla Esio Trot. Bohaterem filmu jest nieśmiały emeryt pan Hoppy, który od dawna kocha się potajemnie w swojej owdowiałej sąsiadce. A ta od śmierci męża hoduje żółwia. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Dearbhla Walsh
Obsada: Dustin Hoffman, Judi Dench, James Corden

Czas: 87min.
10:35
Podróże z historią - odc. 35 Wiosenne obrządki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czym zawiniła sobie Marzanna, którą co roku wiosną topią dzieci? Dlaczego urządzamy bitwę na jajka w czasie śniadania wielkanocnego? Dlaczego młode dziewczyny są ulubionym celem młodzieńców, którzy oblewają je wodą w czasie śmigusa - dyngusa? (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
10:10
Ewa gotuje, odc.300
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sobotę wielkanocną Ewa przygotuje gęsty, świąteczny żurek na wędzonce, z dodatkiem suszonych grzybów. Poda też tradycyjną szynkę – pieczoną w glazurze, naszpikowaną goździkami. Na deser będzie pascha, czyli serowy przysmak z Kresów Wschodnich. A ponieważ ten odcinek jest jubileuszowy, będzie też tort z masą orzechową.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:45
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

10:30
Trzech mężczyzn i dziecko
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzech zatwardziałych starych kawalerów przeżywa szok gdy przed ich drzwiami ktoś zostawia niemowlę. Maleńka dziewczynka, doprowadza do rozpaczy niedoświadczonych "tatusiów". Teraz trzej rozrywkowi przystojniacy będą musieli pomyśleć o pieluchach, śliniaczkach, smoczkach itp. Muszą zapomnieć o beztroskich czasach podrywów, randek i zakrapianych alkoholem kolacji. Czy zwycięży ojcowski instynkt, czy stare przyzwyczajenia? Doskonała i ciepła komedia bardzo dobrze przyjęta przez krytyków. (USA 1987)

Reżyseria: Leonard Nimoy
Obsada: Tom Selleck, Steve Guttenberg, Ted Danson.
11:30
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi dziennikarze z Krakowa zakładają tak jak polecił im Papież Franciszek wyczynowe buty i w serii Wielkie Nieba będą pokazywać, jak wzbogacił się polski kościół po Światowych Dniach Młodzieży. (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:50 Na żywo
Polska pomaga - Czas Miłosierdzia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja "Polska pomaga" - wejścia na antenę TVP 1, TVP INFO, TVP Regionalna. Prowadzi Jan Pospieszalski. Motyw przewodni - pomoc ubogim. (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:15
Karol. Papież, który pozostał człowiekiem
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wzruszająca opowieść o życiu Jana Pawła II. Kontynuacja głośnego filmu "Karol. Człowiek, który został Papieżem". Świetna kreacja Piotra Adamczyka. Drugi film koncentruje się na roli, jaką Jan Paweł II odegrał jako głowa Kościoła w świecie końca XX wieku. (Włochy 2005)

Reżyseria: Giacomo Battiato
Obsada: Piotr Adamczyk, Dariusz Kwaśnik, Michele Placido, Alberto Cracco, Daniela Giordano, Alkis Zanis, Carlos Kaniowsky, Fabrice Scott, Małgorzata Bela, Lech Mackiewicz

Czas: 146min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 625
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:00
Policjantki i Policjanci, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do Zielińskiego przychodzi ojciec. Dziękuje mu, że przenocował Madzię. Szymon ma do niego żal, że zapomniał o matce i bezwstydnie zadaje się z młodymi panienkami. Ojciec radzi żeby go nie oceniał. Kłócą się. Szymon nie chce tu więcej widzieć Madzi. Ojciec przypomina mu, że mieszkanie należy do niego. Na patrolu Szymon jest zły. Ola go pociesza. Szymon pokazuje Oli zdjęcie matki i mówi, że kiedyś dorwie zabójcę. Pod koniec dnia przychodzi do nich Arek Gajda z jakimś... (Polska 2017)

12:15
Fascynujący świat - Maraton miłości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny opowiada historię Jamiego i Lynn, którzy mieli się pobrać w 1987 r. Niestety, na kilka miesięcy przed ślubem doszło do tragicznego wypadku. Lynn została cieżko ranna, jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo, doszło do uszkodzenia mózgu. (USA 2008)

Reżyseria: Kathy Williamson

Czas: 43min.
12:45
The Brain. Genialny Umysł., odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycji programu „The Brain” - produkcji, która podbiła serca widzów na całym świecie! Wielomilionowa publiczność, spektakularne konkurencje, ale przede wszystkim niezwykli uczestnicy: ich zdolności umysłowe wykraczają daleko poza to, co znane w telewizji! Najbardziej oczekiwana premiera tego sezonu już od marca w Telewizji Polsat. Biorących udział w programie, geniuszy ocenią charyzmatyczni jurorzy: wybitny aktor teatralny, telewizyjny i filmowy - Cezary Żak, pięciokrotny... (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Brożonowicz
12:50
Ugotowani, sez. 12, odc. 8/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
12:00
Policjantki i Policjanci, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowska próbuje wymóc na synu większą odpowiedzialność. Mariusz niewiele sobie z tego robi i próbuje wywołać w niej poczucie winy. Tymczasem Morawska na patrolu jest w świetnym humorze. Cały dzień sms-uje z Arkiem, a po pracy umówiła się z Emilką na zakupy. Krzysiek trochę panikuje, bo będzie musiał zostać sam z dziećmi, kiedy Emilki nie będzie w domu. Do gabinetu Pani Komendant zagląda Jacek. Widzi, że coś u niej nie tak i domyśla się, że chodzi o Mariusza. Przypomina... (Polska 2017)

12:35
Kochany urwis 2
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ben Healy i jego przybrany syn - Junior postanawiają wyprowadzić się z miasteczka, w którym i tak są znienawidzeni przez sąsiadów. Trafiają do niewielkiej miejscowości - Mortville. Samotny mężczyzna wzbudza zainteresowanie wielu kobiet, jawiąc się jako idealny kandydat na męża. Jedna z nich, zamożna Lawanda Dumore, której Junior wciąż płata figle, chce zdobyć Bena, a chłopca wysłać do szkoły w Bagdadzie. Przebiegły dzieciak wraz z nowo poznaną przyjaciółką Trixie, postanawiają wyswatać swoich... (USA 1991)

Reżyseria: Brian Levant
Obsada: Amy Yasbeck, John Ritter, Laraine Newman, Michael Oliver
13:05 Na żywo
Polska pomaga - Czas Miłosierdzia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja "Polska pomaga" - wejścia na antenę TVP 1, TVP INFO, TVP Regionalna. Prowadzi Jan Pospieszalski. Motyw przewodni - pomoc ubogim. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:20
Okrasa łamie przepisy - Królik lekki i smaczny
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:50 Na żywo
Polska pomaga - Czas Miłosierdzia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja "Polska pomaga" - wejścia na antenę TVP 1, TVP INFO, TVP Regionalna. Prowadzi Jan Pospieszalski. Motyw przewodni - pomoc ubogim. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:50
Agent - Gwiazdy, odc. 9/13
program
Godziny emisji
13:00
Policjantki i Policjanci, odc.267
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolinę niepokoi nieobecność Joli na dzisiejszym kursie samoobrony. Kiedy ją odwiedza, kobieta tłumaczy, że nie będzie jej to już potrzebne. Najwidoczniej więzienie zresocjalizowało jej męża, bo zmienił się i bardzo się stara. Tymczasem na komendzie nasz twardziel, Mikołaj, jest już na skraju załamania nerwowego. Żali się Karolinie, że Profos dalej u niego mieszka i doprowadza go do rozpaczy. Chce sadzić pomidory, a ostatnio namawia go na… kupno krowy, żeby miał świeże... (Polska 2017)

14:05
Córka Maharadży - odc. 1/3
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niepozbawiona humoru opowieść o miłości z wplecionymn wątkiem sensacyjnym. Ona jest córką maharadży, jednego z najbogatszych ludzi świata. On - kanadyjski policjant, oddany pracy, początkowo nie ma pojęcia z jakiej rodziny pochodzi wybranka jego serca. (Włochy, Niemcy 1994)

Reżyseria: Burt Brinckerhoff
Obsada: Bruce Boxleitner, Hunter Tylo, Burt Young, Kabir Bedi

Czas: 96min.
14:00
Familiada - odc. 2364
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Na sygnale - odc. 136 "Kwestia zasad"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Seniorka wyznaje, że została napadnięta przez złodziei. A gdy jej wnuczek - zawodowy żołnierz - rusza za bandytami, dochodzi do niebezpiecznej bójki. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Robert Buczyński - Żołnierz

Czas: 23min.
14:15
Kabaret na żywo, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
14:50
MasterChef Junior, odc. 7/10
program
Godziny emisji
14:00
STOP Drogówka, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:30
Król Lew
animacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyka Disneya, przepiękna wielokrotnie nagradzana animacja. Opowiada losy młodego lwa Simby, syna Króla zwierząt. Gdy pewnego dnia władca umiera, podstępny wuj – Skaza- wmawia bratankowi, że to on jest winny śmierci ojca i powinien czym prędzej opuścić Lwią Ziemię, na której się wychował. Podczas swojej wędrówki Simba poznaje Timona i Pumbę - dwóch zwariowanych przyjaciół, z którymi zamieszkuje, zapominając o swoim prawdziwym pochodzeniu. (USA 1994)

Reżyseria: Rob Minkoff, Roger Allers
15:00
Na sygnale - odc. 137 "Ostatnia szansa"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Personel stacji odbiera kolejne wezwania: do nastolatki, która próbowała się zabić i połknęła dużo leków, oraz staruszki, która zgubiła się i spędziła całą noc poza domem, na mrozie. Tymczasem z Nepalu znów napływają złe wiadomości. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka

Czas: 23min.
15:35
Znachor
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znany chirurg, profesor Wilczur, od którego odeszła żona z ukochaną córeczką, szuka zapomnienia w alkoholu. Ciężko raniony w głowę podczas bójki w podmiejskim szynku, traci pamięć. Mija 15 lat. Pod nazwiskiem Kosiby wędruje po kraju szukając pracy. (Polska 1981)

Reżyseria: Jerzy Hoffman
Obsada: Jerzy Bińczycki, Anna Dymna, Tomasz Stockinger, Bernard Ładysz, Bożena Dykiel, Artur Barciś, Andrzej Kopiczyński, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Jerzy Trela

Czas: 127min.
15:00
Zaginiony ląd
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Rick Marshall, światowej sławy naukowiec (w tej roli znakomity komik Will Ferrell) ma poprowadzić ekspedycję do zaginionego świata. Niestety, z powodu pomyłki w obliczeniach, Marshall wraz z piękną asystentką Holly (Anna Friel) i nieokrzesanym miłośnikiem survivalu trafiają w zupełnie inne miejsce – gdzie dzieją się niestworzone rzeczy i gdzie żyją drapieżne dinozaury i fantastyczne stwory. Czy – zdani tylko na siebie – zdołają przetrwać i wydostać się z niesamowitego świata?   Dla... (USA, 2009)

Reżyseria: Brad Silberling
Obsada: Anna Friel, Danny McBride, Will Ferrell
16:00
Ojciec Mateusz - odc. 219 - Córka blacharza (Ojciec Mateusz XVII odc. 7)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Lipka, właściciel warsztatu samochodowego, odbiera przesyłkę. W środku znajduje sznur uformowany na pętlę szubienicy. Mateusz odwiedza warsztat. Prosi Marysię, by zagrała na skrzypcach na ślubie. Mirek. mechanik, ciągle wydzwania do Marysi. (Polska 2015)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Karina Seweryn, Tomasz Sapryk, Piotr Rzymyszkiewicz, Ryszard Bauman, Natalia Keber, Katarzyna Burakowska, Bartłomiej Firlet, Grzegorz Emanuel, Eryk Lubos, Aleksandra Górska

Czas: 45min.
16:15
Daleko od noszy - Reanimacja, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjent Nowak wygrywa w grę liczbową 9 milionów złotych. Nagle wszyscy w szpitalu mają niezwykle atrakcyjne pomysły na wykorzystanie tej fortuny. Tymczasem zakochany w Ricie doktor Wstrząs postanawia dla niej uśmiercić Panią Ordynator. A finał sprawy wygranej Nowaka zaskakuje wszystkich…   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński
Obsada: Paweł Wawrzecki, Andrzej Nejman, Magdalena Mazur, Krzysztof Kowalewski, Katarzyna Glinka, Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Tyniec, Agnieszka Suchora, Bogusław Kaczmarczyk, Rafał Rutkowski, Michał Lewandowski
16:50
Ameryka marzeń, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alfred Molski mieszka w Stanach Zjednoczonych od ponad dwudziestu lat i po śmierci żony samotnie wychowuje osiemnastoletnią córkę, Olę. Mężczyzna jest iluzjonistą i zarabia, występując podczas przyjęć w zamożnych domach polonijnych. Córka Alfreda często pomaga ojcu w pracy, wcielając się podczas pokazów w rolę jego asystentki. Gdy w trakcie jednego z występów dziewczyna traci przytomność i trafia do szpitala, iluzjonista nie przebiera w środkach, aby zdobyć pieniądze na leczenie ukochanej... (USA, 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik
16:25
Misja Pies, odc. 7/12
program
Godziny emisji
16:20
King Kong
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lata 30. XX wieku to dla Ameryki okres wielkiego kryzysu, zapaści i bezrobocia. Ambitny filmowiec i bezrobotna aktorka chcąc uciec od beznadziei codzienności, wyruszają w szaloną podróż na Wyspę Czaszek. Na miejscu para odkrywa, że miejsce to nie bez powodu owiane jest aurą tajemniczości. Na wyspie bowiem, prymitywne plemiona składają ofiary dla olbrzymiego goryla, King Konga. Plany reżysera Carla komplikują się, gdy kolejną zdobyczą małpy staje się Ann… (USA 2005)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Adrien Brody, Colin Hanks, Jack Black, Kyle Chandler, Mark Hadlow, Naomi Watts, Thomas Kretschmann
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 40min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wprowadził pan Stasio na swoje ranczo obiekt marzeń: figurową kobietę - jak mówi - od wszystkiego. Bardzo dużo obiecuje sobie po tej znajomości. Tomek z Wojtkiem, mistrzowie grilla, pokonali dzielnie przeciwności losu i nareszcie, przy piwku i kiełbasce w stodole rozprawiają o ważnych sprawach. Po nieprzyjemnych doświadczeniach z kobietami bracia Łukasz i Sławek wrócili na ścieżkę gorączkowych poszukiwań partnerki na życie. Rozgląda się pan Franek po swym mało zorganizowanym kawałku świata.... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
17:05
Mali agenci: Wyścig z czasem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marissa (Jessica Alba) z pozoru jest zwykłą gospodynią domową, kochającą i cierpliwą matką. W rzeczywistości opieka nad Rebeccą (Rowan Blanchard) i Cecilem (Mason Cook), którzy wyraźnie sobie tego nie życzą, to wyjątkowo wymagające zajęcie. Tymczasem jej mąż, słynny reporter Wilbur (Joel McHale), przez lata nie zorientował się, że jego żona jest agentką specjalną w stanie spoczynku. Kiedy maniakalny Timekeeper (Jeremy Piven) grozi przejęciem planety, Marissa zostaje wezwana do działania... (USA, 2011)

Reżyseria: RODRIGUEZ'S ROBERT
Obsada: Danny Trejo, Jeremy Piven, Jessica Alba, Joel McHale
18:20
Polska pomaga - Czas Miłosierdzia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja "Polska pomaga" - wejścia na antenę TVP 1, TVP INFO, TVP Regionalna. Prowadzi Jan Pospieszalski. Motyw przewodni - pomoc ubogim. (Polska 2017)


Czas: 10min.
18:40
Wojenne dziewczyny - odc. 6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurek proponuje Marysi wspólne mieszkanie, dopóki nie uda jej się znaleźć innego bezpiecznego miejsca. Irka w trakcie wykonywania jednego z zadań konspiracyjnych zauważa, że ktoś ją śledzi. Okazuje się, że to Stefan przyjaciel Kamila z wojska. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
U pana Franka smutny brak stabilizacji. Kiedyś wskakiwał pan Franek na rower i przemieszczał się dokąd tylko zapragnął. A teraz? Do samotnego wciąż Łukasza wypisują kolejne wirtualne kandydatki. Przysyłają listy, propozycje, zdjęcia. Czy któraś w końcu wpadnie Łukaszowi do serca? Michał kucharz roztacza wizję przyszłej wybranki. Ranczo pana Stasia tętni życiem. Pani Marysia zadomowiła się na dobre. Wędkować wprawdzie jeszcze nie potrafi, ale czuje się tu jak ryba w wodzie. Dominik nie... (Polska 2014)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
36,6, odc. 3/10
program
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 152
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:40
Epoka lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mamut Manny, leniwiec Sid, tygrys szablozębny Diego i ich przyjaciele powracają w zupełnie nowej, przezabawnej przygodzie. Zapraszamy na najnowszą, specjalną odsłonę przeboju animowanego „Epoka lodowcowa”. Akcja tego filmu rozgrywa się podczas Wielkanocy. Prehistoryczna ptasia mama Ethel powierza opiece Sida jajo z dzieckiem, które ma się wkrótce wykluć. Ethel jest na tyle zadowolona z Sida, że poleca swoją nianię kondorzycy, Cholly Bear i Gladys Glypto, a biznes Sida rozwija się w zawrotnym... (USA, 2015)

Reżyseria: Ricardo Curtis
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7045
informacje
Godziny emisji
19:25 Na żywo
Sport, odc. 7028
informacje
Godziny emisji
19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7025
informacje
Godziny emisji
19:45
Uwaga!, odc. 4919
program
Godziny emisji
19:00
Galileo, odc.610
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZABAWNE JEDZENIE Tym razem w cyklu ciekawostek kulinarnych ze świata – pochodzące z RPA – „skilpadijes:, w wolnym tłumaczeniu - „małe żółwie” oraz południowokoreański – mandaguk. Sprawdzimy, z czym to się je. PRACA NURKA KANAŁOWEGO Mexico City tonie w śmieciach. A Julio Cesar próbuje z tym walczyć. Codziennie nurkuje w kanałach, by odtykać niedrożności. Zobaczymy, na czym dokładnie polega jego praca. GDZIE KUPUJE SIĘ LIKE’I? Polubienia na facebooku to waluta Internetu. Określają stopień... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Orędzie Kard. Stanisława Dziwisza na Wielkanoc
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego roku uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego jest poprzedzona orędziem hierarchy Kościoła katolickiego, który z ważnym przesłaniem i życzeniami zwraca się do rodaków w kraju i poza. Słowo skieruje metropolita senior Stanisław Kardynał Dziwisz. (Polska 2017)


Czas: 8min.
20:25
Komisarz Alex - odc. 111 (seria IX odc. 7) - Przyjaciel na śmierć i życie
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Babara, córka łódzkiego przedsiębiorcy, zostaje uprowadzona przez trzech zamaskowanych mężczyzn. Podczas ucieczki jedne z nich zostaje postrzelony. Policja podejmuje działania poszukiwawcze. Materiału dowodowego jest mało, a czasu jeszcze mniej. (Polska 2016)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Beata Fido, Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Zuzanna Pawlak, Mateusz Łasowski, Igor Kujawski, Miroslaw Konarzewski, Konrad Łaszewski

Czas: 43min.
20:05
Piękna i bestia
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Francja, wiek XVIII. Kupiec i armator Maurice Dubois ma dwie córki: starszą Evelyne i młodszą Bellę. Wskutek licznych niepowodzeń w interesach rodzina żyje w niedostatku i Maurice pogrąża się w długach u okrytego złą sławą księcia. (Włochy 2014)

Reżyseria: Fabrizio Costa
Obsada: Blanca Suarez, Alessandro Preziosi, Lea Bosco, Andy Luotto, Massimo Wertmuller

Czas: 126min.
20:05
Pingwiny z Madagaskaru
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebój kinowy. Animacja "Pingwiny z Madagaskaru" powstała na fali ogromnej popularności serialu, będącego spin-offem popularnej serii animacji "Madagaskar". Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy powracają jako superszpiedzy! Pierwsza pełnometrażowa animacja z kultowymi pingwinami na pierwszym planie. Tym razem doskonale przeszkolone nieloty stają do walki ze złowieszczym Oktawiuszem Mackiewiczem, który zagraża bezpieczeństwu świata. Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy... (USA, 2014)

Reżyseria: Darnell Eric(1), J. Simon(2)
20:00
Milionerzy - odcinek specjalny, odc. 38/59
program
Godziny emisji
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.268
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zielińskiego budzi rano dzwonek do drzwi. W progu stoi zapłakana Madzia. Pokłóciła się z jego ojcem i musi się gdzieś na chwilę zatrzymać. Szymon niechętnie się zgadza. Na patrolu dzwoni do ojca. Ten nie zamierza przepraszać dziewczyny. Szymon jest zły – ojciec nikogo nigdy nie potrafił przeprosić. Sytuacja jest patowa, wygląda na to, że Szymon będzie musiał przez jakiś czas gościć w domu niechcianą lokatorkę. Tymczasem Jaskowska przez telefon rozmawia z Mariuszem, który ma... (Polska 2017)

20:00
Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Dalekim Wschodzie rodzina O'Connellów próbuje powstrzymać wskrzeszonego cesarza Hana i jego armię terakotowych wojowników przed zawładnięciem światem. W rolach głównych m.in. Brendan Fraser i Jet Li. (USA 2008)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Brendan Fraser, Jet Li, John Hannah, Maria Bello
21:30
Nietykalni
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krytyka okrzyknęła "Nietykalnych" komediowym arcydziełem. To piękny i wzruszający film, który wzbudza mnóstwo emocji i skłania do refleksji. Obfituje w zabawne sytuacje i błyskotliwe dialogi. Widz śledzi na ekranie historię niezwykłej przyjaźni. (Francja 2011)

Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano
Obsada: Francois Cluzet, Audrey Fleurot, Omar Sy

Czas: 107min.
21:00
Narzeczony mimo woli
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.269
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Morawska od rana w świetnym humorze. Dziś wieczorem od dawna wyczekiwana kolacja z Arkiem. Ala wzięła nawet ze sobą torbę z eleganckimi ciuchami i kosmetykami, żeby mimo, że nie zdąży wstąpić do domu po pracy, móc zrobić się na bóstwo na wieczór. Zapała przynosi Morawskiej prezent od Emilki. Okazuje się, że jego żona znalazła sposób na dorobienie do ich kiepskiego budżetu a przy okazji na obdarowanie bliskich i przyjaciół. W ciągu dnia Ala wpada na Arka. Gajda mówi, że... (Polska 2017)

22:25
72 Godziny
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci CIA tropią niejakiego Wolfa, który w hotelu w Belgradzie zamierza sprzedać bombę terrorystom. Ścigany domyśla się jednak, że zastawiono na niego pułapkę. Spec od zwalczania terroryzmu, agent CIA Renner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. (USA, Francja 2014)

Reżyseria: . McG
Obsada: Kevin Costner, Connie Nielsen, Amber Heard, Hailee Steinfeld

Czas: 111min.
22:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski, który długo walczył o przydzielenie wsparcia, ma duży kłopot z nowym asystentem. Bolek sam chciał, żeby Ernesta zatrudniono na stanowisko technika kryminalnego, ale teraz przekonuje się, że nie był to najlepszy pomysł i jest w kropce. Tymczasem znany biznesmen, Jan Kornacki, zostaje znaleziony martwy. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Kubis powierza sprawę Ewie Pilarczyk i Marii Przybylskiej. Kiedy policjantki jadą poinformować o śmierci Kornackiego jego żonę,... (Polska 2017)

22:10
Król Skorpion 2: Narodziny wojownika
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jakie były początki legendarnego Króla Skorpiona! Gdy na oczach młodego Mathayusa król morduje jego ojca (zwycięzca turnieju Ultimate Fighting Chamionship Randy Couture) w chłopaku rodzi się pragnienie zemsty, które uczyni z niego najstraszliwszego wojownika starożytności. Reżyser takich hitów, jak "Resident Evil: Zagłada" i "Nieśmiertelność" zaprasza do największej z epickich przygód, w której króluje nieprzerwana, zapierająca dech w piersiach akcja i niesamowite... (Niemcy, RPA, USA 2008)

Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada: Michael Copon, Karen David, Simon Quarterman
23:30
Spisek. Largo Winch 2
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja popularnego komiksu. Tytułowy Largo Winch to buntownik i awanturnik, samotny wojownik, który stawia czoło wrogom, czyhającym na jego życie i fortunę odziedziczoną po zmarłym w dramatycznych okolicznościach ojczymie. (Francja 2011)

Reżyseria: Jerome Salle
Obsada: Sharon Stone, Tomer Sisley, Weronika Rosati

Czas: 113min.
23:15
Incydent
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
23:00
Następny jesteś ty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie, kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą. Uznany za jeden z najinteligentniejszych i najstraszniejszych filmów ostatnich lat, pierwszorzędnie gra ze schematem gatunku zwanego „home... (USA, 2011)

Reżyseria: Adam Wingard
Obsada: AJ Bowen, Joe Swanberg, Sharni Vinson
00:30
Bez przedawnienia
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja wydanej w 1998 roku powieści pod tym samym tytułem, autorstwa Josepha Findera. To historia wziętej pani adwokat, która staje w obronie męża oskarżonego przez rząd o zbrodnie wojenne. (USA 2002)

Reżyseria: Carl Franklin
Obsada: Ashley Judd, Jim Caviezel, Morgan Freeman

Czas: 110min.
00:05
Wielki Szu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny komediodramat osnuty na faktach. Bohaterem jest gangster zwany Wielki Szu (Nowicki), genialny szuler - i jego uczeń, taksówkarz Jurek (Pieczyński) usiłujący zgłebić tajemnice rządzące złodziejskim podziemiem...   Dla małoletnich od lat 16 (Polska 1982)

Reżyseria: Chęciński Sylwester
Obsada: Andrzej Pieczyński, Dorota Pomykała, Jan Nowicki, Karol Sztrasburger, Leon Niemczyk
00:20
Champion
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonale efekty specjalne i emocjonujące sceny walki z Vingem Rhamesem oraz Wesley’em Snipesem w roli główniej. Mistrz świata wagi ciężkiej - bokser George "Iceman" Chambers trafia do więzienia, gdzie wyrok odsiaduje Monroe Hutchen, uznawany przez skazanych za bezkonkurencyjnego w walkach. Gdy pomiędzy mężczyznami rodzi się napięcie, do akcji wkracza gangster Mendy. Więzień mający dobre układy z mafią nakłania obu mistrzów do wielkiej walki bokserskiej, obiecując w zamian... (Niemcy, USA 2002)

Reżyseria: Walter Hill
Obsada: Michael Rooker, Peter Falk, Ving Rhames, Wesley Snipes
01:35
Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
dramat obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Tomasz Berg chce wiedzieć, jak pokornie przystać na śmierć. Pyta nie z ciekawości. Ten ok. 60 - letni cynik podejrzewa, że jest śmiertelnie chory, co potwierdzają badania. Korzystał z uroków życia, teraz desperacko próbuje się bronić przed wyrokiem. (Polska 2000)

Reżyseria: Krzysztof Zanussi
Obsada: Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak

Czas: 96min.
01:15
Mroczny rycerz
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:00
Whiplash
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody utalentowany perkusista, Andrew (Miles Teller) uczy się w konserwatorium, gdzie jednym z wykładowców i prowadzącym szkolnej orkiestry jest słynący z doskonałych wyników Terence Fletcher (J.K. Simmons). Jego wychowankowie osiągają muzyczną perfekcję i robią spektakularne kariery, ale odbywa się to kosztem psychicznego znęcania, jakie stosuje bezlitosny nauczyciel. Andrew również zaczyna dążyć do doskonałości za wszelką cenę…   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla... (USA, 2014)

Reżyseria: Damien Chazelle
Obsada: J.K. Simmons, Melissa Benoist, Miles Teller
02:35
Powódź
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wysokobudżetowa produkcja z widowiskowymi efektami specjalnymi utrzymana w konwencji filmów katastroficznych, popularnych w latach 70. Kataklizm tym razem posłużył twórcom jako tło kryminalnej intrygi. Akcja skupia się wokół walki o 3 mln dolarów. (USA, Wielka Brytania, Francja, Japonia 1998)

Reżyseria: Mikael Salomon
Obsada: Morgan Freeman, Christian Slater, Randy Quaid

Czas: 92min.
02:10 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2655
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 28: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:25
Personel
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romek Januchta jest uczniem technikum teatralnego. Rozpoczyna pierwszą pracę w pracowni krawieckiej w teatrze. Dla niego uszycie kostiumu to nie "odwalenie" roboty, jak sądzi wielu starszych kolegów, ale udział w powstawaniu spektaklu, w tworzeniu sztuki. (Polska 1975)

Reżyseria: Krzysztof Kieślowski
Obsada: Juliusz Machulski, Irena Lorentowicz, Włodzimierz Boruński, Michał Tarkowski, Andrzej Siedlecki, Tomasz Lengren, Tomasz Zygadło, Janusz Skalski, Krystyna Wachełko, Ludwik Mika

Czas: 66min.
03:15
Niesamowite rekordy, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

03:00
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Na sygnale - odc. 127 "Himalaje"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa doktora Góry walczy o życie pana młodego, który stracił przytomność przed USC, gdzie miał brać ślub. Serce pacjenta nie bije, więc szef stacji próbuje go reanimować. Jeden ze świadków, doktor Szymon Borszowski, zapowiada, że złoży na niego skargę. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Artur Bednarek - Arek

Czas: 23min.
04:45
Na sygnale - odc. 128 "Mamy tylko siebie"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół doktor Reiter jedzie na wezwanie do nastolatka, który stracił przytomność. Pacjent przestaje oddychać, a ratownicy ustalają, że próbował popełnić samobójstwo. Wstrzyknął sobie cały zapas insuliny, jaki miał w domu jego chory na cukrzycę ojciec. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Jacek Pułanecki - Profesor, Katarzyna Romańczuk - Gosposia

Czas: 22min.
04:25
Uwaga!, odc. 4919
program
Godziny emisji
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.739
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:35
Taki jest świat, sez. 2, odc. 44: 44
informacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3664
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.742
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Kręcimy z gwiazdami, sez. 3, odc. 7: Rafał Brzozowski
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program – Ewelina Kopic – towarzyszy z kamerą m.in. zespołom: Golec Orkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistom, wśród których znaleźli się: Norbi czy KASA. Poznajemy początki ich karier oraz pikantne ciekawostki, kryjące się za kulisami tras koncertowych. Każdy odcinek to spotkanie z jedną Gwiazdą i jej zespołem. Podsłuchujemy, o czym rozmawiają w drodze na... (Polska 2013)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info