Program dla 2017-04-30 od do
24.05 25.05
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
Nowa - odc. 6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie napadu na bank zdesperowany klient bierze zakładników. Na miejsce napadu przyjechali Barska, Wolski i Ada oraz oddział antyterrorystów i Andrzej Radwan - negocjator z komendy głównej. Radwan nawiązuje kontakt z napastnikiem, który żąda 2 mln zł. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:30
Moc Magii, odc. 113/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

05:05
Galeria - odc. 38
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł zawozi i przywozi Różę z kursu brafittingu. Zazdrosny o Różę Jerzy jest na niego wściekły. Zleca kradzież motocykla Pawła. Z tego powodu nieszczęśnik spóźnia się do pracy i Jerzy ma powód, żeby go zwolnić. Wiktor docieka, kto był kochankiem Laury. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3118
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila po wieczorze z Borysem ma rozterki moralne. Zwierza się Bożence, ze chciałaby cofnąć czas. Paweł na parkingu spotyka swego byłego asystenta, który skarży się, że na razie nie ma co robić w klinice Mileckiej i prosi o przywrócenie go do zabiegów. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Marek Kossakowski, Paweł Lipnicki, Maciej Makowski, Bartosz Waga, Andrzej Grabarczyk, Teresa Stępień

Czas: 22min.
05:55
Klan - odc. 3119
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy wciąż myśli o liście i zawartej tam informacji. Nie wypiera się romansu z kobietą, ale nie wie o istnieniu dziecka z tego związku. Antek doradza zrobienie badań genetycznych. Paweł nie chce odstąpić od zamiaru wytoczenia procesu Danielowi. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Bartosz Waga, Martyna Kowalik, Krzysztof Janczar, Małgorzata Ostrowska, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Paweł Grządziel

Czas: 22min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3677
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4933
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.751
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (346)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:05
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:10
Podróże z historią - odc. 7 Winne tajemnice
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy w Polsce da się z powodzeniem uprawiać winogrona do produkcji win? Okazuje się, że tak! Wbrew obiegowej opinii nasz mroźny klimat wcale nie przeszkadza w wytwarzaniu smacznych win, które mają już kilkusetletnią historię. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:45
M jak miłość - odc. 1298
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem w środku. Prezent policjanta trafia jednak najpierw w ręce Staszka, a później do Kisielowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Marcjanna Lelek - Natalia, Krystian Domagała - Mateusz, Piotr Nerlewski - Franek

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zło powraca! Gdy Pożeracz Świata zostaje zniszczony, kraina Ninjago wydaje się być znowu bezpieczna. Jednak bez Złotych Broni ninja nie posiadają już swych niezwykłych mocy. Także ich statek ulega zniszczeniu i teraz muszą poszukać nowego miejsca, by w nim zamieszkać. W międzyczasie zły Lord Garmadon powraca i przejmuje kontrolę nad wężonami, a także przekształca wrak okrętu ninja w Czarny Okręt. Czy wojownikom uda się pokonać wroga zanim zmodyfikuje on złote bronie i ponownie zagrozi... (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Garmadon przez przypadek powołuje do życia prawowitych właścicieli Czarnego Okrętu¬¬¬ – okrutnego kapitana Soto i jego piracką załogę. To wojownicy ninja będą musieli powstrzymać ich od plądrowania miasta Ninjago.¬   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 4: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:35
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 1: Nad morzem
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:45
Barwy szczęścia - odc. 1647
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olgierd bez zapowiedzi ponownie próbuje odwiedzić wnuczkę, ale Agata nie wpuszcza go do domu. W Feel Good mężczyzna robi o to awanturę Hubertowi, a także oskarża Pyrkę, że nie zajmuje się dzieckiem i romansuje z Ulą. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Tomasz Sobczak, Helena Englert, Marek Molak, Ania Karwan, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska

Czas: 24min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 16/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję., napisy (Polska)

07:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Tim Maltby
07:20
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 2: Bal kostiumowy
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Ziarno - Prezenty od Pana Boga
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:15
Barwy szczęścia - odc. 1648
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ciężkim dyżurze Świderski traci w pracy przytomność. Na informację o tym zdarzeniu Bożena przyjeżdża do szpitala, co lekarz bierze za dobry znak, że nie jest jej obojętny. Klaudia matka Oliwii odwiedza Annę, by rozliczyć się za korepetycje córki. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Marieta Żukowska, Sambor Czarnota, Stanisława Celińska, Anna Grycewicz, Aorota Kolak, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Ania Karwan, Tomasz Sobczak, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
08:50
Barwy szczęścia - odc. 1649
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł chce nakręcić swój film, korzystając z pomocy Nicolasa i Dąbrowskiego jednocześnie. Niestety, nie wszystko idzie po myśli niedoświadczonego filmowca. Po pierwszym profesjonalnym treningu Józek ma zakwasy i nie ma siły się ruszyć. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Zielińska, Grzegorz Małecki, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Przemysław Stippa, Stanisława Celińska, Zofia Zborowska

Czas: 24min.
08:15
Pan Peabody i Sherman Show, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 16/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 989
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kaczor Donald przedstawia, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

08:40
Co nowego u Scooby'ego?, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Tom Mazzocco
08:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 3: Rocznica ślubu
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:45
Ale numer!, sez. 1, odc. 1: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 34 Zamek w Gołuchowie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żeby zobaczyć majestatyczny zamek w stylu francuskiego renesansu, wystarczy wybrać się do niewielkiego Gołuchowa pod Kaliszem. Jest tu jeden z najbardziej malowniczych zamków w Polsce, otoczony parkiem z wielowiekowymi drzewami. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Kostenko

Czas: 20min.
09:40
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 47min.
09:20
Barwy szczęścia - odc. 1650
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia wyjeżdża na dwa dni na szkolenie, a Umińska postanawia wykorzystać sytuację i odwiedza Łukasza w domu... Józek jest zachwycony tym, że ma dziewczynę i widać, że masażystka poważnie zwróciła mu w głowie. Julita wyraźnie manipuluje chłopakiem. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Filip Kosior, Andrzej Niemyt, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
09:55
Barwy szczęścia - odc. 1651
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta spotyka o poranku przed blokiem Umińską i jest pewna, że kobieta spędziła z Łukaszem całą noc. W telewizji między dziennikarzami wywiązuje się trudna rozmowa, bo Sadowski ma dość tego, że Alicja coraz bardziej mu się narzuca. (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Patryk Cebuski, Marek Molak, Ania Karwan, Katarzyna Zielińska, Michał Rolnicki, Monika Dryl

Czas: 24min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Atlantyda: Powrót Milo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieustraszeni odkrywcy znani z animowanego przeboju Disneya "Atlantyda: Zaginiony Ląd" powrócili! Nowa przygoda rzuca śmiałków od suchych pustynnych obszarów Południowego Zachodu, aż po lodowe szczyty gór Północy, karząc im zmierzyć się gigantycznymi, morskimi potworami, niezwykłymi duchami i prastarymi legendami. Podczas wyprawy Kida odkrywa potężną moc cudownego kryształu pochodzącego z jej rodzinnego królestwa. Musi zdecydować, czy roztropniej będzie ukryć Serce Atlantydy, czy... (USA, 2003)

Reżyseria: Victor Cook(1)
09:00
Inspektor Gadżet II
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ledwo w Riverton zapanowała chwila spokoju, a już sprawy zaczynają przybierać zły obrót. Inspektor Gadżet odbywa swój policyjny staż, gdy tymczasem Claw inscenizuje brawurową ucieczkę z więzienia i planuje nowe ‘przestępstwo stulecia’. Tymczasem burmistrz prezentuje udoskonalony model G2 - całkowicie sztucznego robota, wyposażonego w gadżety najnowszej generacji i wyglądającego jak ...piękna kobieta! Czy naszego bohatera mogło spotkać coś gorszego?! Nieszczęścia, wypadki, zasadzki,... (USA, 2003)

Reżyseria: Alex Zamm
Obsada: Elaine Hendrix, French Stewart, Tony Martin
09:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 2: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:40
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 1: Yerba
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:40
Biblia - Abraham cz. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Opowieść ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 47min.
10:25
Ukryte skarby - Ulipki, popie jajka i królowa Bona na osiołku
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2017)


Czas: 22min.
10:55
Bake off - Ale ciacho! - kulisy - (14)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

10:55
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

10:10
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 2: Dziwny kraj: Paragwaj
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:50
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 3: Miasto przemytników
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 8
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
11:00
Rodzinne oglądanie - Jak zbudować planetę - odc. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybudowanie planety, systemu słonecznego i galaktyki jest największym wyzwaniem inżynieryjnym. Bazując na wywiadach z najważniejszymi światowymi naukowcami i inżynierami, twórcy serii odtwarzają dzięki grafice komputerowej proces powstawania planety. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Mike Slee, Nigel Simpkiss, Nick Schoolingin- Jordan

Czas: 51min.
11:35
Fantastyczna Czwórka 2: Narodziny Srebrnego Surfera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja kultowego komiksu. Fantastyczna Czwórka staje przed najtrudniejszym wyzwaniem, gdy na Ziemi pojawia się Srebrny Surfer, tajemniczy wysłannik z kosmosu z zapowiedzią zniszczenia planety. Jego wyprawy dookoła świata wywołują spustoszenie, zaś Reed, Sue, Johnny i Ben muszą rozwiązać tajemnicę, zanim ludzie stracą wszelką nadzieję…   Dla małoletnich od lat 12 (USA/Wielka Brytania/Niemcy, 2007)

Reżyseria: Tim Story
Obsada: Ioan Gruffudd, Chris Evans, Jessica Alba, Julian McMahon, Kerry Washington, Michael Chiklis
11:00
Efekt Domina, sez. 4, odc. 7/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lutym 2016 roku świat obiegło zdjęcie zagłodzonego nigeryjskiego chłopca, który oskarżony o czary został wygnany przez swoją rodzinę i społeczność. Dwulatek był skrajnie wycieńczony. Na ulicy przeżył 8 miesięcy. Żywił się rzucanymi przez przechodniów odpadkami. Żeby pomóc takim właśnie dzieciom Dominika Kulczyk ze swoją fundacją dociera do afrykańskiego Beninu. W wielu afrykańskich krajach tysiące dzieci uznawane za czarowników są porzucane, torturowane a nawet mordowane. W wyjątkowo...

11:30
Co za tydzień, odc. 797
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:55
36,6, odc. 5/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy program z udziałem najbardziej „rozmownej” osobowości w kraju – Ewy Drzyzgi. Prowadząca w asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. Program Ewy Drzyzgi porusza najważniejsze, współczesne tematy medyczne. W piątym odcinku prowadząca razem ze specjalistami porozmawia o botoksie i jego właściwościach nie tylko upiększających. Weźmie pod lupę trudną do zdiagnozowania chorobę tarczycy Hashimoto, postara się pokazać jak... (Polska)

11:10
Galileo, odc.613
Godziny emisji
Rozwiń opis
ZEROGWIAZDKOWY HOTEL Na czym polega system przyznawania gwiazdek oraz dlaczego za noc w pewnym zero gwiazdkowym hotelu trzeba zapłacić nawet 230 euro. CZY GRANIE W GRY MOŻE BYĆ CHOROBĄ? W Korei Południowej nałogowe granie w gry komputerowe to prawdziwy problem. Dla uzależnionych powstały nawet specjalne kliniki. Kiedy można stwierdzić, że to już nie tylko czasochłonne hobby, lecz groźna choroba? GDZIE POWSTAJĄ CIASTECZKA DODAWANE DO KAWY Chyba każdy je zna – małe ciasteczko, które dostajemy... (Polska 2017)

11:20
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 4: Indianie i Soja
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:50
Jankes i Dama, sez. 1, odc. 8
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ślub Alex staje pod znakiem zapytania, kiedy postanawia podążać za Hootenem na jedną z przepięknych wysp na Karaibach, gdzie szuka on zaginionego pirackiego skarbu Kapitana Henrego Morgana. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Daniel O'Hara
Obsada: Jane Seymour, Michael Landes, Ophelia Lovibond
12:00
Regina Coeli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 40min.
12:05
Makłowicz w podróży. Kuba (174) Droga do Santiago
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z Hawany do Santiago de Cuba na drugim końcu wyspy jest ok. tysiąc km. Robert Makłowicz zaczyna podróż przez całą Kubę, po drogach lepszych i gorszych, z przystankami na napoje, przekąski, posiłki, podglądanie miejscowego życia i podziwianie krajobrazów. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
12:35
Bake off - Ale ciacho! - (7)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek przyniesie garść wielkanocnych inspiracji. Kuchnię zdominują baby i mazury. W odcinku wielkanocnym w ocenie wypieków pomoże Mateusz Pawłowski, czyli Kacper Boski z serialu Rodzinka.pl. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 52min.
12:55
Druga szansa, sez. 3, odc. 10/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemniczym intruzem zatrzymanym w mieszkaniu Moniki okazuje się Marcin. Na posterunku w pokoju przesłuchań dochodzi do konfrontacji pomiędzy Marcinem a Borysem. Zatrzymanie Marcina było nieporozumieniem mimo to doktor Kryński spędza noc w areszcie. Monika spotyka się z Adamem w sądzie, pomiędzy byłymi kochankami trwa walka o dziecko. Czy spełni się najgorszy koszmar Moniki i sąd przyzna Adamowi prawa rodzicielskie? Ostatnie wydarzenia silnie odcisnęły piętno na stanie psychicznym Moniki i... (Polska)

12:10
Galileo, odc.614
Godziny emisji
Rozwiń opis
BOMBOWA WIOSKA Podczas wojny w Wietnamie armia USA zrzuciła na Laos więcej bomb, niż spadło podczas całej II wojny światowej. Kraj został całkowicie zniszczony. Ślady tamtych czasów widać w Laosie do dziś. Laotańczycy nauczyli się jednak pozostałości po bombach sprytnie wykorzystywać. CZEGO POTRZEBUJĄ LUCHADORES Lucha libre to meksykańska odmiana wrestlingu. Kulisy tej dyscypliny zdradzi nam jeden z jej zawodników. KUCHNIE ŚWIATA: PERU VS KIRGISTAN Obyczaje kulinarne wiele mówią o ludziach.... (Polska 2017)

12:45
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 8: Mroczne serce
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W środku ciemnego lasu grupa Bibliotekarzy wpada na przerażoną, zakrwawioną dziewczynę, której udało się uciec z przerażającego domu… Zespół udaje się tam, by wyjaśnić tajemnicę. Nie spodziewają się tego, co zastają na miejscu… Dom okazuje się bardziej śmiercionośny, niż wszystko, co spotkali na swej drodze do tej pory. Bibliotekarze mają czas do północy, by rozwiązać mroczną zagadkę i uciec, zanim sami staną się ofiarami. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:05
BBC w Jedynce - Planeta Ziemia. Sezon drugi. Wyspy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem wykorzystano niesamowite zdjecia wykonane przy użyciu najnowszej techniki filmowania. Patrząc na Ziemię z lotu ptaka, z wysokości 3 tys. metrów nad poziomem morza, trudno nie zachwycić się majestatycznym pięknem i potęgą świata przyrody. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tom Hugh - Jones

Czas: 58min.
13:35
Bake off - Ale przepis - (7)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Eksperci odkryją tajemnice, które pozwolą uniknąć błędów i zapewnią słodki sukces w domowej kuchni. (Polska 2017)


Czas: 9min.
13:35
Smerfy 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część pełnometrażowej opowieści o smerfach. Niebieskie ludziki powracają! Gargamel (Hank Azaria) po raz kolejny zagraża ich spokojnemu życiu. Tym razem okrutny czarownik tworzy podobne do smerfów stworki. By je ożywić, niezbędne jest wypowiedzenie zaklęcia, które zna tylko Smerfetka. Gargamel porywa ją i wywozi do Paryża, a pozostałe smerfy zrobią wszystko, by ją wybawić z opresji. Pomogą im w tym przyjaciele ze świata ludzi. Pełen fantazji i nieoczekiwanych zwrotów akcji,... (USA, 2013)

Reżyseria: Raja Gosnell(1)
Obsada: Brendan Gleeson, Hank Azaria, Jayma Mays, Neil Patrick Harris
13:55
Flicka
film rodzinny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Allison, jak wiele dziewczyn w jej wieku, ma różne problemy w szkole. Na lato przyjeżdża do rodziców na farmę i spotyka piękną klacz, którą nazwano Flicka. Ojciec zgadza się, by Allison zajęła się koniem, ale pod warunkiem, że będzie to robić sama. Między dziewczyną i zwierzęciem nawiązuje się nić sympatii. Allison uczy się także odpowiedzialności, co pozwala jej poradzić sobie ze swoimi problemami. Dla całej rodziny. , napisy ( USA/Wielka Brytania 2006)

Reżyseria: Michael Mayer
Obsada: Tim McGraw, Maria Bello, Alison Lohman, Ryan Kwanten
13:25
Dziewczyny z drużyny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przebojowej komedii o perypetiach nastoletnich cheerleaderek, pełna humoru, werwy i niezwykle efektownych popisów tanecznych. Whittier ma szansę zostać gwiazdą szkolnej drużyny cheerleaderek. Razem z koleżanką z grupy, Monicą, zacięcie trenuje by osiągnąć perfekcję. Kiedy jednak Monica zostaje usunięta z zespołu za nadwagę, Whittier solidarnie odchodzi razem z nią. Dziewczyny postanawiają założyć własną drużynę i udowodnić, że liczy się nie tylko wygląd. Jednak rywalizacja z... (USA, 2004)

Reżyseria: Damon Santostefano
Obsada: Anne Judson-Yager, Bree Turner, Kevin Cooney
13:45
Historia Kopciuszka
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda dziewczyna imieniem Marie, po śmierci ojca pracuje u jego żony jako pomoc domowa. Codziennie sprząta brud i popiół. Macocha źle ją traktuje i określa przydomkiem „Kopciuszka”. W przeciwieństwie do Marie, jej przyrodnia siostra – Klotylda – jest rozpieszczona i zepsuta. Pewnego dnia, dwóch posłańców króla – Peter i Leonard – przynoszą zaproszenie na królewski bal. Marie zakochuje się w Leonardzie, nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę jest to książę w przebraniu. Rozpaczliwie... (Niemcy 2010)

Reżyseria: Susanne Zanke
Obsada: Emilia Schüle, Max Felder, Simone Thomalla
14:20
Komisarz Alex - odc. 113 (seria IX odc. 9) - Śmierć za kratami
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W więziennej łaźni zostaje znaleziona Olga Mirecka. Nina nie może w to uwierzyć. Olga miała wyjść za 4 miesiące. Nina chce zbadać sprawę. Z fałszywą tożsamością trafia do więzienia, gdzie prowadzi prywatne śledztwo. Poznaje przyjaciółkę Olgi, Dorotę. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Janusz Chabior, Iza Kuna, Sonia Roszczyk, Justyn Wasilewska, Olga Miłaszewska, Katarzyna Miesiewicz - Żurek

Czas: 45min.
14:00
Familiada - odc. 2370
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cukier, mąka, sól nazywane cichymi zabójcami - stają się najczęstszą praprzyczyną przedwczesnej śmierci w krajach cywilizowanych. Co w nich takiego jest, że uzależniają i rujnują nasze zdrowie? Można starać się eliminować, musimy jednak czymś je zastąpić. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
15:20
Rozdarte serca - odc. 50
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Özkan przychodzi do lokalu Gülseren i wywołuje awanturę. Adwokat Yildirim przynosi Gülseren papiery rozwodowe. Özkan nie jest już jej mężem. Odbywa się przyjęcie na cześć Dżansu i jej koleżanki dziewczyn, które dostały się do narodowej reprezentacji. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 671 - Wszystko będzie dobrze
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przemek i Ola wracają do hotelu, a Van Graaf planuje zatrudnienie w szpitalu nowych rezydentów i spore zmiany na kilku oddziałach. Tymczasem w pracy doktora Zapałę czeka niespodzianka. Na chirurgię trafia staruszka z urazem kręgosłupa. (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Anna Karczmarczyk - Ola, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Marek Bukowski - dr Gawryło, Magdalena Szejbal, Zbigniew Stryj, Edyta Olszówka - Ewa

Czas: 48min.
15:45
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – ikony polskiej i światowej muzyki po raz siódmy na antenie Polsatu! Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej już od marca w siódmej edycji najchętniej oglądanego w sobotnie wieczory show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
15:55
Shrek
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawno temu, na odludnym bagnie, żył samotnie wstrętny ogr. Miał na imię Shrek. Pewnego dnia jego spokojny dom nawiedziły wszystkie postaci z bajek, które wygnał z ich dotychczasowych kryjówek podły i chciwy lord Farquaad, właściciel zamku Duloc. Shrek, który pragnął odzyskać swoją samotnię zmuszony sytuacją zawarł układ z Farquaadem. Zgodził się uwolnić piękną księżniczkę Fionę i sprowadzić ją do Duloc, w zamian za przysługę - Farquaad zwróci Shrekowi jego bagno. Ogr wyruszył więc na wyprawę... ( USA 2001)

Reżyseria: Andrew Adamson
Obsada: Vicky Jenson, Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, John Lithgow, Vincent Cassel
15:20
Zabójcze tornado
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katastroficzny. Obcy atakują ziemię używając sztucznie wywoływanych elektromagnetycznych tornad.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Jeff Burr
Obsada: Jeff Fahey, Stacey Asaro
15:35
Wyspa piratów
przygodowy_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morgan odziedziczyła po swoim ojcu – słynnym korsarzu, tajemniczą mapę. Piękna i nieustraszona kobieta staje na czele pirackiej bandy, by ruszyć na poszukiwania skarbu ukrytego podobno na Karaibach. (USA 1995)

Reżyseria: Renny Harlin
Obsada: Frank Langella, Geena Davis, Matthew Modine
16:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /5/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 34min.
16:20
Kocham Cię, Polsko! - odc. (9)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /4/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów o działalności i twórczości Kabaretu pod Egidą założonego przez Jana Pietrzaka, autora piosenek, monologów, felietonów oddających polskie realia i nastroje ostatniego półwiecza, komentatora społecznych i politycznych wydarzeń Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 39min.
17:45
Koty i zaloty, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Koty i zaloty” - nowy miniserial na antenie Polsatu - to produkcja dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem. Każdy odcinek serialu, zamknięty w 5 minutach, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych... (Polska 2017)

Reżyseria: Kristoffer Rus
Obsada: Anna Dereszowska, Marcin Perchuć, Janusz Leśniewski, Julia Paćko
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.91
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmiechowice to mała, przepięknie położona wieś niedaleko Sandomierza. Mieszka tu pan Arek, który od wielu lat, powoli, gdy miał fundusze, remontował stary dom po wuju. Miał nadzieję zamieszkać w nim z mamą swojej córeczki, niestety ta podjęła inną decyzję. Gdy mała Malwinka miała nieco ponad rok, mama zostawiła ją u pana Arka i odeszła. Zaskoczony ojciec z dnia na dzień został sam z maleńkim dzieckiem, bez możliwości zarabiania pieniędzy, bez opału. W domu kompletnie nieprzygotowanym na... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 9/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Linia ryzyka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natasha, początkująca wokalistka - a prywatnie utalentowany kierowca, daje się skusić okazji szybkiego zarobku i wciągnąć w niebezpieczny świat nielegalnych, ulicznych wyścigów, organizowanych przez bogatych fanatyków najszybszych i najdroższych aut sportowych.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

Reżyseria: Andy Cheng
Obsada: Eddie Griffin, Nadia Bjorlin, Nathan Phillips
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3555
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:45
Kocham Cię, Polsko! - kulisy po odcinku - (9)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze fragmenty po czwartym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
DISCOPOLAND - (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem ekipa Discopoland odwiedziła Ełk, miasto rodzinne Marcina Millera z zespołu Boys. Poznamy nowych bohaterów - Ewelinę i Artura, fanów disco polo, którzy mieszkają w Lipkowie, 15km od Olsztynka. Rozwijają agroturystykę w samym środku lasu. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 12, odc. 10
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ostatnim odcinku 12 edycji Ugotowanych po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponad tysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków. Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł. Arkadiusz Gmurczyk - fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji w studiu bo zdecydowanie woli fotografować w miejscach... (Polska)

18:15
Farciarz Gilmore
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieudolny hokeista - Gilmore - nie odnosi sukcesów. Dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz - Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion - McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany. (USA 1996)

Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje rodzinie na obiad ślimaki. Zosia uzmysławia Kacprowi oraz Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Kuba pęka z dumy, gdy dowiaduje się o kolejnej porażce Kacpra w szkole. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.230
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Państwo w Państwie" to jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania tego programu w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” jesienią świętowało swoje piąte urodziny. W programie przedstawiane są przypadki nadużywania prawa,... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7060
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7043
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7040
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4934
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.615
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ SUSZONE POMIDORY Jaką drogę muszę przebyć pomidory, aby z krzaczka trafić do słoika z napisem – „suszone”. LOTNISKO W DUBAJU W LICZBACH Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju to największy powietrzny węzeł komunikacyjny na świecie. Codziennie przesiada się tu 200 000 pasażerów. Przekonamy się, co sprawia, że tak gigantyczne lotnisko sprawnie funkcjonuje. CHIŃSKI MANHATTAN Chińczycy słyną z kopiowania wszystkiego. Wybudowanie podróbki nowojorskiego Manhattanu, zdawało się zatem... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
16 PZU Cracovia Maraton - odc. 2
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 9
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za radą Witka Marysia mówi Dietrichowi, że jest szantażowana przez gestapo. Irka i Ewka idą do mieszkania Brodzkiej po tajemniczą kasetkę, którą zostawił Kamil. Po licznych przygodach zdobywają kasetkę, jest w niej notes z zaszyfrowanymi informacjami. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Krzysztof Franieczek, Krzysztof Wach, Kamil Szeptycki

Czas: 45min.
20:05
Mumia powraca
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1935. Ciąg nieprzewidzianych wypadków sprawia, że zabalsamowane ciało Imhotepa powraca do życia w statecznych salach British Museum. Imhotep - Mumia nie daje za wygraną i gotowy jest zrobić wszystko, aby zapewnić sobie nieśmiertelność. (USA 2001)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Arnold Vosloo, Freddie Boath

Czas: 124min.
20:05
XI Płocka Noc Kabaretowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

20:00
Thor: Mroczny świat
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwa światy zderzają się, gdy potężna starożytna rasa grozi pogrążeniem wszechświata w wiekuistych ciemnościach. Thor (Chris Hemsworth), na nowo połączony z Jane Foster (Natalie Portman) i zmuszony do zawarcia sojuszu z podstępnym bratem Lokim (Tom Hiddleston), wyrusza na ryzykowną wyprawę, by ocalić Ziemię i Asgard przed zniszczeniem., napisy ( USA 2013)

Reżyseria: Alan Taylor
Obsada: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Christopher Eccleston, Jaimie Alexander, Idris Elba, Rene Russo, Stellan Skarsgard
20:00
Uliczny wojownik - pięść zabójcy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi adepci mistycznej sztuki walki odkrywają mroczną przeszłość swojej dojo.   Dla małoletnich od lat 16 (Wielka Brytania, 2012)

Reżyseria: Joey Ansah
Obsada: Christian Howard, Mike Moh, Togo Igawa
20:00
Protektor
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu „Protektor” - Luke Wright jeszcze niedawno był najbardziej nieprzejednanym nowojorskim gliną. Dziś załamany, skompromitowany i bez pracy włóczy się po ulicach planując samobójstwo. Pewnego dnia los stawia na jego drodze przerażoną dziewczynkę ściganą przez chińską Triadę i rosyjską mafię. Wright staje w jej obronie, co natychmiast czyni go najbardziej poszukiwanym facetem w mieście. Dziewczynka zna śmiertelnie niebezpieczną tajemnicę wartą miliony dolarów. Wielu ludzi zrobi... (USA 2012)

Reżyseria: Boaz Yakin
Obsada: Jason Statham, Catherine Chan, Robert John Burke, James Hong
21:25
Młodzi lekarze - odc. 8 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek ma pierwszy nocny dyżur w pogotowiu. Jeździ karetką po Zawierciu. Wezwany przez policję, musi stwierdzić zgon. Odwiedza pacjentkę z rwą kulszową oraz staruszka, którego musi zacewnikować, i pacjentkę w terminalnym stadium nowotworu. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
21:55
Koliber
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joey Jones (Jason Statham) jest byłym żołnierzem sił specjalnych i weteranem wojny w Afganistanie. Mężczyzna w celu uniknięcia sądu wojskowego, zaszywa się w ciemnych zaułkach Londynu, gdzie żyjąc jako bezdomny, próbuje zapomnieć o przeszłości i trzymać się z dala od kłopotów. Pewnej nocy zostaje napadnięty i skatowany przez grupę agresywnych bandziorów, a wtedy nieoczekiwanie pojawia się okazja, która pozwala Jonesowi przybrać zupełnie nową tożsamość. W znalezieniu pracy i wyjściu na prostą... (USA, Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Steven Knight
Obsada: Agata Buzek, Benedict Wong, Jason Statham, Vicky McClure
22:20
Zakochana Jedynka - Tara Road
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scenariusz filmu powstał na podstawie powieści "Tara Road", poczytnej, współczesnej irlandzkiej pisarki, Maeve Binchy. Opowieść dotyka poważnych życiowych problemów, które doprowadzają do kompletnej destrukcji psychicznej bohaterek. (Irlandia 2005)

Reżyseria: Gillies MacKinnon
Obsada: Andie McDowell, Jean-Marc Barr

Czas: 96min.
22:20
Hity kabaretu - Kabaret LIMO to, co najlepsze
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program montażowy, prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu LIMO! (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 46min.
22:30
Gra Endera
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 2070. Minęło 40 lat od nieudanej inwazji obcych. Cały świat żyje w oczekiwaniu na powrót najeźdźców. Ziemskie centrum obrony realizuje tajny plan polegający na rekrutowaniu najinteligentniejszych jednostek jeszcze na etapie dzieciństwa i poddawaniu ich szkoleniu w walce z obcymi. Najlepszym spośród kadetów jest Andrew Wiggin zwany Enderem, który po wstępnym szkoleniu zostaje wysłany do orbitalnej szkoły bojowej. Tam przechodzi trening mający przygotować go na zbliżające się starcie z... ( USA 2013)

Reżyseria: Gavin Hood
Obsada: Asa Butterfield, Harrison Ford, Hailee Steinfeld, Abigail Breslin, Ben Kingsley, Viola Davis
22:20
Potępieni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skylar i Dan pobierają się. W trakcie uroczystości dochodzi do przerażających wydarzeń, w wyniku których ginie większość gości. Oprócz nowożeńców tylko kilku ich przyjaciołom udaje się przeżyć i schronić w kościele. Pastor Shay wskazuje na uderzające podobieństwo tego co się dzieje do opisanych w Biblii katastrof mających poprzedzać ponowne nadejście Chrystusa i koniec świata…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2014)

Reżyseria: Casey La Scala
Obsada: Johnny Pacar, Shaun Sipos
23:10
Bake off - Ale ciacho! - kulisy - (14)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

23:15
Studio Teatralne Dwójki - Zakład Doświadczalny Solidarność
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sztuka znalazła się w finale Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej w 2012 r. Autor próbuje zmierzyć się z legendą Solidarności. Jej dzieje - od strajków sierpniowych, przez stan wojenny, wizytę papieską, po dziś - poznajemy poprzez losy młodej dziewczyny. (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Sajnuk

Czas: 89min.
23:45
Haker
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna dla młodzieży, której bohaterem jest zakochany "Haker". Marcin (Bartosz Obuchowicz) i Adam Nowak vel Turbo (Piotr Miazga) są przyjaciółmi. Pierwszy z nich radzi sobie lepiej z komputerami, a drugi z dziewczynami. Aby uzupełnić braki w swoim "wykształceniu", chłopcy zakładają się. Marcin pomoże Turbo przy hakowaniu, a ten zrewanżuje mu się poradą podczas miłosnych manewrów, których celem jest szkolna koleżanka ? Laura (Kasia Smutniak). Wspaniałomyślność... (Polska 2002)

Reżyseria: Zaorski Janusz
Obsada: Bartosz Obuchowicz, Bogusław Linda, Marek Kondrat, Paweł Deląg, Paweł Wilczak, Piotr Miazga, Smutniak Katarzyna
00:00
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 12min.
00:20 Na żywo
Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Polska - Brazylia ( 1 tercja )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Francja 2017)


Czas: 32min.
00:50
Graceland, odc. 12/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pragnąc za wszelką cenę odnaleźć Odina Rossi, Charlie zwiera szyki z Cortesem, aby namówić Quinn do złożenia zeznań. Nieświadoma tego, że Cortes to tak naprawdę Jangles, Charlie postanawia mu zaufać, narażając się na wielkie niebezpieczeństwo. Kiedy do akcji wkracza Johnny, pragnąc omówić plan dotarcia do Quinn, między dwoma mężczyznami dochodzi do konfrontacji. Z potyczki zwycięsko wychodzi Johnny. Kiedy jednak dochodzi do ostatecznej rozgrywki z Quinn, Charlie postanawia działać na własną... (USA)

00:00
Ognisty podmuch
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj bracia strażacy prowadzą śledztwo w sprawie plagi pożarów jakie ogarnęły Chicago. Wielkie widowisko w obsadzie all stars, wspaniałe zdjęcia i efekty dźwiękowe.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1991)

Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Donald Sutherland, Jeff Celentano, Kurt Russell, Rebecca DeMornay, Robert De Niro, Scott Glenn, William Baldwin
00:00
Tunel
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylvester Stallone wciela się w rolę skompromitowanego pracownika służb ratunkowych, który dostaje szansę na swoje odkupienie. Po zawaleniu się jednego z podmiejskich tuneli w Nowym Jorku, mężczyzna musi znaleźć drogę do wnętrza i uratować uwięzionych tam ludzi zanim będzie za późno. (USA 1996)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Amy Brenneman, Dan Hedaya, Sylvester Stallone, Viggo Mortensen
01:45 Na żywo
Piłka nożna plażowa - Mistrzostwa Świata: Polska - Brazylia ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Francja 2017)


Czas: 20min.
01:00
Zabij mnie, glino
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Groźny przestępca Malik poprzysięga zemstę porucznikowi Popczykowi, ktory przyczynił się do jego uwięzienia. Po udanej ucieczce odbiera swemu wspólnikowi łup ze wspólnie dokonanego skoku. Zamieszkuje w Sosnowcu u zafascynowanej nim Doroty... (Polska 1987)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Bogusław Linda, Piotr Machalica, Anna Romantowska, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Andrzej Grabarczyk, Tomasz Lengren, Maria Pakulinis, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zamachowski, Marek Barbasiewicz

Czas: 116min.
01:45
Kamienie na Szaniec
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat historyczny, filmowa wersja opartej na faktach, wydanej po raz pierwszy w 1943 roku powieści Aleksandra Kamińskiego pod tym samym tytułem. Latem 1939 roku "Rudy" (Tomasz Ziętek), "Zośka" (Marcel Sabat) i "Alek" (Kamil Szeptycki) kończą Liceum im. Stefana Batorego. We wrześniu wybucha wojna. Przyjaciele muszą porzucić beztroskie życie i zrewidować ambitne plany i marzenia. Stają przed wyborem, jak walczyć z okupantem. Na początku organizują akcje... (Polska, 2014)

Reżyseria: Gliński Robert(1)
Obsada: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Kamil Szeptycki, Krzysztof Globisz, Magdalena Koleśnik, Marian Dziędziel, Olgierd Łukaszewicz, Sabat Marcel, Staniszewska Sandra, Tomasz Ziętek
01:45
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 10/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK STWORZYĆ IDEALNY ZWIĄZEK? ŻONY HOLLYWOOD ZNAJĄ RECEPTĘ! Wymarzony i zarazem niedoszły zięć Izabeli wpada w odwiedziny do jej córki. Motorowa przejażdżka oraz wieczorne szczere rozmowy przy drinku z wieloletnim przyjacielem Dustinem, skłaniają Lailę do pewnych przemyśleń. Czy ulubiony kandydat na męża dla córki jest odpowiednią partią? Czy aby na pewno Dustin jest stały w uczuciach i może dać Laili szczęście? Monique i David jadą wypocząć do San Diego, a przy okazji żona zamierza przekonać... (Polska)

02:20
Jaka to melodia? - odc. 3555
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 44min.
02:45
Uwaga!, odc. 4934
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Wikingowie, sez. 1, odc. 5: Raid
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Wielkiej Sali Kattegat, jasnowidz przepowiadając przyszłość Earlowi Haraldsonowi mówi, że Ragnar Lothbrok wyczekuje jego śmierci. Pytanie brzmi, komu bardziej sprzyjają bogowie? Haraldson jako człowiek przezorny i gotów walczyć o swoje aż do śmierci, nie zamierza czekać z założonymi rękami. Earl podpala dom i gospodarstwo Ragnara wraz z nim. Ragnar zostaje ranny, ale żyje i ukrywa się w bezpiecznej odległości. Teraz musi znaleźć drogę, która zwróci mu jego wolność. (Irlandia, Kanada 2013)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
03:15
Biblia - Abraham cz. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów ze znakomitą obsadą, opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Opowieść ze Starego Testamentu o Abrahamie i jego wędrówce z Haranu do ziemi Kanaan, którą Bóg obiecał jemu i jego plemieniu. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Joseph Sargent
Obsada: Maximilian Schell, Barbara Hershey, Vittorio Gassman

Czas: 47min.
03:10
Pod skórą
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Ziemi pojawiają się obcy z przerażającą misją. Porywają autostopowiczów, których zamierzają następnie wywieźć na swoją planetę. Nie mają pokojowych zamiarów. Główna bohaterka z innej planety przybierze atrakcyjną postać - Scarlett Johansson. (USA, Wielka Brytania 2011)

Reżyseria: Jonathan Glazer
Obsada: Scarlett Johansson, Jeremy McWilliams, Lynsey Taylor Mackay, Dougie McConnell

Czas: 103min.
03:05
Moc Magii, odc. 114/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.530
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 1: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:40
Taki jest świat, sez. 3, odc. 4: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2669
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.748
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 32
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3678
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.752
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info