Program dla 2017-05-07 od do
27.05 28.05
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:00
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

05:30
Galeria - odc. 40
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woydatt nadal zabiega o względy Karoliny. Bardzo chce ją zdobyć. Anita przyprowadza Adama do domu, w którym mieszka z ojcem, Woydattem. Bardzo się to nie podoba gosposi. Adam szuka testamentu w rzeczach pozostawionych przez mamę. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:55
Klan - odc. 3121
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elżbieta zauważa dziwny nastrój męża i podejrzewa chorobę. W zaistniałej sytuacji Jerzy, zdobywa się na odwagę i wyjawia jej swój problem. Jasiek zdaje egzamin maturalny. Tymczasem Ramona opiekuje się małym Stasiem ponieważ Paulina przebywa w szpitalu. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Andrzej Molak, Janusz Petelski
Obsada: Magdalena Wójcik, Paweł Grządziel, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Teresa Stępień, Piotr Swend, Krzysztof Janczar, Barbara Szamborska

Czas: 21min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:50
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 5min.
05:00
Disco Gramy, odc.3684
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4940
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.756
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:50
Taki jest świat, sez. 3, odc. 5: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (347)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:00
Podróże z historią - odc. 8 Zamek czy lepianka - dylematy średniowiecza
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy naprawdę ludzie w średniowieczu żyli wyłącznie w zamkach lub zimnych lepiankach? Okazuje się, że takie wyobrażenie nie ma nic wspólnego z prawdą. Rycerze i książęta na potrzeby mieszkalne budowali zagadkowe wieże, które w większości nie przetrwały. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 26min.
06:35
M jak miłość - odc. 1298
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek wciąż próbuje wyciągnąć Ewę z depresji, w którą wpadła po utracie dziecka. Janek szykuje niespodziankę dla Uli: pudełko ciastek z miłosnym liścikiem w środku. Prezent policjanta trafia jednak najpierw w ręce Staszka, a później do Kisielowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Marcjanna Lelek - Natalia, Krystian Domagała - Mateusz, Piotr Nerlewski - Franek

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Garmadon podróżuje w czasie, by zniszczyć ninja z przyszłości, ci udają się w ślad za nim. Chcą go powstrzymać przy użyciu złotej broni i stanąć do walki z jego mega-bronią.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ninja stają twarzą w twarz z Kamiennym Samurajem, który został przywrócony do życia przez toksyczny jad Pożeracza Świata. Garmadon stara się odnaleźć Mroczną Wyspę, w której drzemią ciemne moce.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 6: Licytacja
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:35
Barwy szczęścia - odc. 1651
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta spotyka o poranku przed blokiem Umińską i jest pewna, że kobieta spędziła z Łukaszem całą noc. W telewizji między dziennikarzami wywiązuje się trudna rozmowa, bo Sadowski ma dość tego, że Alicja coraz bardziej mu się narzuca. (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Patryk Cebuski, Marek Molak, Ania Karwan, Katarzyna Zielińska, Michał Rolnicki, Monika Dryl

Czas: 24min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 17/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:00
Kaczor Donald przedstawia, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Swinton O. Scott III
07:00
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 7: Przedstawienie
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 8: Przyjęcie u Violety
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 32min.
08:40
Ziarno - Kim są wolontariusze
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2016)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:05
Barwy szczęścia - odc. 1652
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odepchnięta przez Łukasza Alicja zaczyna się mścić, publicznie żąda, by Sadowski, jak najszybciej spłacił zaciągnięty u niej dług. Ksiądz Tadeusz, dawny znajomy Aldony, coraz częściej zagląda do sklepu. Borys podejrzewa, że jego żona miała z nim romans. (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Michał Rolnicki, Marzena Rogalska, Monika Dryl, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jakub Mróz, Maria Dejmek, Adrianna Biedrzyńska, Jacek Kałucki, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
08:40
Barwy szczęścia - odc. 1653
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona wyznaje w końcu Borysowi, jak doszło do jej rozstania z ojcem Aleksa. Następnego dnia Grzelak idzie do księdza Tadeusza i urządza kapłanowi awanturę. Do przychodni, w której pracują Iwona i Aleksander, zgłasza się młoda kobieta z ostrym bólem głowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jan Pęczek, Jakub Mróz, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Sambor Czarnota, Ewa Konstancja Bułhak, Adrianna Biedrzyńska, Marek Siudym

Czas: 24min.
08:15
Pan Peabody i Sherman Show, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 17/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 991
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:25
Rainy, superpies
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięcioletni Jimmy i jego owczarek niemiecki to nieodłączni przyjaciele. Niestety chłopiec wraz z rodzicami musi się przenieść do Nowego Jorku, do kamienicy, gdzie nie można trzymać zwierząt. Pies wyrusza w daleką drogę, by go odnaleźć. Przepełniona humorem wspaniała przygoda dla całej rodziny.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

Reżyseria: Danny Lerner
Obsada: Jackson Pace, Jackson Pace, Jen Kober
08:00
Hotel Zacisze, sez. 1, odc. 2: Builders, The
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1975)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 4: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

08:55
Ale numer!, sez. 1, odc. 6: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:05
Studencki Komitet Solidarności - Bronisław Wildstein
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 35 Siedlce
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Siedlce. Króluje tu klasycystyczna architektura z XVIII wieku - symbol złotego okresu tego miasta na pograniczu Mazowsza i Podlasia. Można tu podziwiać piękne zabytki, a w okolicy rozkoszować się mazowieckim krajobrazem. T (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 23min.
09:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 45min.
09:10
Barwy szczęścia - odc. 1654
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozchodzi się wieść o dziwnych relacjach ks. Tadeusza i Aldony. Waleria chce się dowiedzieć, ile jest prawdy w plotce, że duchowny jest ojcem Aleksa. Aleksander i Iwona pomagają Grzegorzowi, narzeczonemu Pauliny, pacjentki, która zmarła na raka. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Elżbieta Romanowska, Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Jakub Mróz, Krzysztof Wach, Izabela Zwierzyńska, Sambor Czarnota, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
09:45
Ostoja - odc. 146
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2015)


Czas: 25min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:45
Dinozaur
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Disneya. Jest to opowieść o dinozaurach, które muszą stawić największemu wyzwaniu swego życia. Podczas trudnej i niebezpiecznej wędrówki w poszukiwaniu obfitującej w wodę i pożywienie doliny odkrywają, że dzięki odwadze, lojalności i nadziei mogą pokonać największe trudności i przeszkody. Cofnij się w czasie aż o 65 milionów lat, do okresu Kredy, kiedy to na Ziemi królowały dinozaury i poznaj Aldara - młodego iguanodona, który został rozdzielony ze swoją rodziną jeszcze jako pisklę.... (USA, 2000)

Reżyseria: Eric Leighton(1)
09:20
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 6: Lakandoni
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lakandoni to jedno z wielu plemion Majów. W odcinku Wojciech Cejrowski pokazuje codzienne życie Lakandonów. Widzimy typowy dom Lakandonów - duży, bo ta grupa etniczna kultywuje wielożeństwo, pokazuje napis na domu „Tu byłem. Tony Halik” stworzony przez autora w połowie XX wieku. W odcinku jest mowa również o roli palenia cygar - dym z cygar odstrasza węże i kleszcze. Znany podróżnik pokazuje też małe, bardzo piekące, zielone papryczki oraz pestki Papai, które usuwają drobne dolegliwości. (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
09:55
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 7: Raj na ziemi
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:40
Biblia - Jakub, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść biblijna o Jakubie, który za namową matki wyłudził od starszego brata Ezawa za miskę soczewicy prawo pierworództwa. Historia jego wędrówki do Haranu, gdzie przez lats pracował u przebiegłego wuja Labana, by dostać za żonę Rachelę. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Peter Hall
Obsada: Sean Bean, Irene Papas, Joss Ackland, Lara Flynn Boyle

Czas: 43min.
10:25
Janusz Bielecki - SEKRETY
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokumentalny portret Janusza Bieleckiego, biznesmena, kompozytora i mecenasa sztuki. Poznajemy niezwykłe historie z jego dzieciństwa oraz ścieżkę wielkiej kariery. Jaki jest zawodowo? Jaki jest prywatnie? (Polska 2015)

Reżyseria: Piotr Poraj Poleski

Czas: 44min.
10:05
Galileo, odc.615
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ SUSZONE POMIDORY Jaką drogę muszę przebyć pomidory, aby z krzaczka trafić do słoika z napisem – „suszone”. LOTNISKO W DUBAJU W LICZBACH Międzynarodowy port lotniczy w Dubaju to największy powietrzny węzeł komunikacyjny na świecie. Codziennie przesiada się tu 200 000 pasażerów. Przekonamy się, co sprawia, że tak gigantyczne lotnisko sprawnie funkcjonuje. CHIŃSKI MANHATTAN Chińczycy słyną z kopiowania wszystkiego. Wybudowanie podróbki nowojorskiego Manhattanu, zdawało się zatem... (Polska 2017)

10:15
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 8: Ruiny Majów
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:50
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 9: Miasto światła
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małym miasteczku znika bez śladu łowca UFO. Bibliotekarze udają się na miejsce, by wyjaśnić zagadkę. Gdy Stone nawiązuje znajomość z lokalną historyczką, odkrywa, że miasteczko kryje sekretną przeszłość, związaną z jedną z największych tajemnic XX wieku. Sprawa się komplikuje, gdy „strażniczka” Bibliotekarzy zostaje uprowadzona. Czy zniknięcie Eve pogrąży resztę drużyny w chaosie? (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 6min.
11:20
Makłowicz w podróży - Kuba (175) Tropem Hemingwaya
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hemingway mieszkał na Kubie ponad 30 lat. Ukochał to miejsce. Lista jego ulubionych knajp jest wyjątkowo długa. Ale trzeba koniecznie odwiedzić - hawański bar El Floridita. Tutaj pijał wyłącznie daiquiri; to on rozsławił ten koktajl. Co w nim jest? (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:50
Gwiazdy w południe - Mózg
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wielkich sukcesach "Gamonia" i "Wielkiej włóczęgi" Gerard Oury stał się w połowie lat 60. najbardziej kasowym reżyserem we Francji. "Mózg", zabawna opowieść o napadzie na pociąg przewożący pieniądze NATO z Paryża do Brukseli. (Francja, Włochy 1969)

Reżyseria: Gerard Oury
Obsada: Jean Paul Belmondo, David Niven, Bourvil, Silvia Monti

Czas: 109min.
11:40
Ralf Demolka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita animacja ze studia Disneya. Wielki przebój kinowy. Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę -... (USA, 2012)

Reżyseria: Rich Moore(1)
11:00
Efekt Domina, sez. 4, odc. 8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wietnam to jeden z najszybciej rozwijających się krajów Azji Południowo-Wschodniej, ale nie wszyscy tak samo korzystają na tym rozwoju. Co roku tysiące rodzin z biednych wietnamskich wsi migruje do miast w nadziei na lepszą przyszłość. Większość z nich trafia do slumsów, zasilając szeregi miejskiej biedoty. Właśnie w Wietnamie Dominika Kulczyk wspiera tych, którzy stanowią dla biednych ludzi ostatnią deskę ratunku, którzy nie mają dostępu do opieki zdrowotnej, edukacji i innych świadczeń...

11:30
Odlotowy ogród, odc. 1/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:05
Galileo, odc.616
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ KOLOROWE KREDKI Galileo” z wizytą w fabryce kredek. Dowiemy się m.in. jak do wnętrza kredki dostaje się kolorowy wkład. SPECJALISTA DS. KROJENIA SZYNKI W Hiszpanii – jamon serrano to sprawa państwowa. Do krojenia tej tradycyjnej szynki uprawnieni są tylko specjaliści. LEKARKA BEZ NÓG Li Hongju jako 4-latka straciła obie nogi. Nie przeszkodziło jej to w zdobyciu zawodu lekarza. Dziś pracuje w małej chińskiej wiosce, oddalonej 3 godziny drogi od najbliższego szpitala. Można... (Polska 2017)

11:35
Milioner w spodenkach
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu „Milioner w spodenkach” jest 11 – latek Preston Waters. Pewnego dnia, zawodowy oszust, rozbija jego rower. Aby uniknąć niepotrzebnych awantur, wystawia dzieciakowi czek in blanco, aby zrekompensować jego straty. Preston, niewiele myśląc wypisał na czeku kwotę 1 miliona dolarów i wreszcie może kupić sobie wszystko o czym marzył. Wkrótce jednak okazuje się, że Preston wpadł w nie lada kłopoty próbując oszukać zawodowego kanciarza. (USA 1994)

Reżyseria: Rupert Wainwright
Obsada: Brian Bonsall, Miguel Ferrer, Karen Duffy, James Rebhorn
12:00
Regina Coeli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 39min.
12:00
Co za tydzień, odc. 798
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:30
36,6, odc. 6/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy program z udziałem najbardziej „rozmownej” osobowości w kraju – Ewy Drzyzgi. Prowadząca w asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. (Polska)

12:05
Mythica: Darkspore
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek, chcąc odzyskać skradzioną relikwię, przemierza nieprzyjazne tereny i staje do walki ze smokiem.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2015)

Reżyseria: Anne Black
Obsada: Adam Johnson, Jake Stormoen, Melanie Stone
13:05
BBC w Jedynce - Planeta Ziemia.Sezon drugi. Góry
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w filmie wykorzystano niesamowite zdjęcia wykonane przy użyciu najnowszej techniki filmowania. Patrząc na Ziemię z lotu ptaka, z wys. 3 tys. m nad poziomem morza, trudno nie zachwycić się majestatycznym pięknem i potęgą świata przyrody. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tom Hugh - Jones

Czas: 49min.
13:50
Epoka lodowcowa : Wędrówka kontynentów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część przebojowej animacji. Ziemia ulega kolejnym przeobrażeniom. Tym razem światu zagraża wędrówka kontynentów, którą jak zwykle wywołuje Scrat, goniący za upragnionym żołędziem. Brzoskwinka, córka Mańka i Eli, wkracza w wiek dojrzewania. Jej kłótnię z ojcem przerywa kontynentalny kataklizm. Rodzina zostaje rozdzielona. Maniek, Diego i Sid zostają wyrzuceni na środek właśnie tworzącego się oceanu. Na krze została też szalona babka Sida. Podczas próby powrotu do domu przyjaciele... (USA, 2012)

Reżyseria: Steve Martino(1)
Obsada: Thurmeier Mike
13:30
Milionerzy - odcinek specjalny, odc. 39/59
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

13:20
Żelazny Jan
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Żelazny Jan” to historia oparta na baśni Braci Grimm. Duch Żelaznego Jana nawiedza okoliczne lasy. Mały książę John łapie go, a następnie uwalnia z klatki. W zamian, ten uczy go jak przetrwać w dziczy i podróżować po świecie. Czy uda mu się pokonać Czarnego Rycerza i zdobyć rękę księżniczki? (Niemcy, Austria 2011)

Reżyseria: Manuel Siebenmann
Obsada: Laurence Rupp, Paula Schramm, Michael Mendl
14:10
Sting i Anna Maria Jopek - Gala telewizyjna
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
11 XI 2016 r. ukazała się pierwsza od ponad dekady płyta Stinga "57th&9th". W ramach promocji artysta przyjechał do Polski. 8 XII w pięknej sali widowiskowej CKK JORDANKI w Toruniu wykonał 6 piosenek, w tym 3 piosenki z najnowszej płyty i 3 swoje hity. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 57min.
14:00
Familiada - odc. 2374
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 23min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skąd pochodzą Polacy? Historia powstania państwa Polskiego jest fascynująca, m.in. dlatego, że jego początki wciąż są tajemnicą. Skąd wywodzą się Polacy? Czy nasi pierwsi władcy byli wikingami? Czy w naszych żyłach płynie krew włoska, norweska, hinduska? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:35
Kurczak mały
film komedia 2005
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:30
Bohater ostatniej akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Danny Madigan, jedenastoletni miłośnik kina akcji, jest zafascynowany postacią superpolicjanta Slatera (Schwarzenegger). Za sprawą otrzymanego od przyjaciela magicznego biletu przenosi się w świat swojego ekranowego idola, a dzięki znajomości fabuły pomaga głównemu bohaterowi wyjść cało z niejednej opresji. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy filmowy bandyta kradnie chłopcu połówkę biletu i przedostaje się za jego pomocą do realnego... (USA, 1993)

Reżyseria: John McTiernan
Obsada: Arnold Schwarzenegger, F. Murray Abraham, Austin O'Brien, Charles Dance, Anthony Quinn, Art Carney, Frank McRae
14:55
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Sześciu zawsze sobie radę da
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Sześciu zawsze da sobie radę” to historia o niezwykłej sile odwagi, przyjaźni i miłości. Elle i Jasper to para zakochanych, która pragnie razem odkrywać świat. Ojciec Elli – Król Wilbur – ekscentryczny władca i hazardzista, nie jest z tego powodu zadowolony. Kiedy Jasper udaje się do króla, poprosić o rękę Elli, znika w tajemniczych okolicznościach. Trafia do królewskich lochów, poznaje tam Florę i Luke’a. Próbując się uwolnić poznają Lisę, Markusa i Benjamina. Ta dziwna szóstka więźniów... (Niemcy 2014)

Reżyseria: Uwe Janson
Obsada: Rafael Gareisen, Sebastian Bezzel, Tonio Arango
15:10
Studencki Komitet Solidarności - Małgorzata Kotarba
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
15:25
Komisarz Alex - odc. 114 (seria IX odc. 10) - Prosto w serce
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa budowlana w trakcie robót odkrywa zakopane zwłoki mężczyzny. Okazuje się, że jest to notowany za kradzieże Witold Banaś. Zginął od strzału w serce. Wszystkie tropy prowadzą do napadu rabunkowego sprzed lat. Wtedy dziewczyna Banasia dała mu alibi. (Polska 2017)

Reżyseria: Robert Wichrowski
Obsada: Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Krystian Wieczorek, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Anna Szymańczyk, Marek Bukowski, Wojciech Węglarski, Izolda Wojciechowska, Jakub Głukowski

Czas: 43min.
15:15
Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
15:40
Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
15:45
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się wielki finał 7. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Do rywalizacji o statuetkę Złota Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny przystąpili: Joanna Jabłczyńska – aktorka telewizyjna i filmowa, prawniczka z wykształcenia i zamiłowania, piosenkarka Kasia Popowska, Monika Borzym - wokalistka jazzowa, Zofia Nowakowska - wokalistka i aktorka musicalowa, Krzysztof Kwiatkowski – aktor teatralny i telewizyjny, Jakub Świderski – aktor filmowy i telewizyjny,... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
16:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /6/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
1/ 21 - letnia Patrycja Wójcik dwa lata temu uległa wypadkowi. Uwielbia wysokości i chodząc po ruinach spadła z wys. 7 m na beton. Wciąż kocha ekstremalne sporty. 2/ 31 - letnia Anna Andrzejczyk, z zawodu psycholog, ma własną markę odzieżową. (Polska 2017)


Czas: 35min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (10)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna Tomka Kammela: Paulina Chylewska, Tomasz Rożek, Beata Chmielowska - Olech Drużyna Antka Królikowskiego: Marcelina Zawadzka, Dorota Czaja, Małgorzata Molska. Gość muzyczny: zespół Piersi. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:10
Alexander: Okropny, straszny, niezbyt dobry, bardzo zły dzień
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
16:05
Matylda
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice małej Matyldy (Mara Wilson) nie mają za dużo czasu dla swojej córeczki: ojciec (Danny DeVito) handluje używanymi samochodami, a matka całe dnie spędza na grze w bingo. Najważniejszym przedmiotem w życiu rodziców jest telewizor. Jednak Matylda całe dnie spędza w czytelni. Pewnego dnia odkrywau u siebie niezwykłe zdolności telekinetyczne, które zaczyna wykorzstywać do swoich celów... (USA 1996)

Reżyseria: Danny DeVito
Obsada: Danny DeVito, Embeth Davidtz, Mara Wilson, Rhea Perlnan
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Studencki Komitet Solidarności - Wiesław Bek
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /5/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl programów prezentujących działalność i twórczość Kabaretu pod Egidą założonego przez Jana Pietrzaka, autora tysięcy piosenek, monologów, felietonów oddających polskie realia i nastroje ostatniego półwiecza, komentatora wydarzeń. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 38min.
17:45
Koty i zaloty, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Koty i zaloty” - nowy miniserial na antenie Polsatu - to produkcja dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem. Każdy odcinek serialu, zamknięty w 5 minutach, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych... (Polska 2017)

Reżyseria: Kristoffer Rus
Obsada: Anna Dereszowska, Marcin Perchuć, Janusz Leśniewski, Julia Paćko
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
W malowniczo położonej na Dolnym Śląsku, Jedlinie-Zdroju mieszka pani Marta z dwoma synami. Konrad i Mateusz są niepełnosprawni intelektualnie, osiemnastoletni Konrad nie porusza się samodzielnie, trzyletni Mateusz w ogóle nie nawiązuje kontaktu z otoczeniem. Pani Marta całe dnie spędza z dziećmi, żyje samotnie, sytuacja materialna rodziny jest bardzo trudna. Ich mieszkanie w starym poniemieckim budynku od lat wymaga remontu. Nie ma w nim prawdziwej kuchni. Oka pozasłaniane są kołdrami, bo... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 10/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:05
Parasol bezpieczeństwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna z Martinem Lawrencem i Stevem Zahnem w rolach głównych. Hank Rafferty (Zahn) zostaje oskarżony o pobicie czarnoskórego kolegi Earla Montgomery'ego (Lawrence) i wyrzucony z pracy w policji. Okazuje się jednak, że pobicie nie miało miejsca, a Rafferty'ego oskarżono niesłusznie. Aby wyjaśnić całą sytuację, Hank wraz z rzekomą ofiarą, musi stawić czoła niebezpiecznym przestępcom...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Martin Lawrence, Bill Duke, Colm Feore, Robinne Lee, Timothy Busfield, Steve Zahn, Eric Roberts
18:20
Studencki Komitet Solidarności - Bronisław Wildstein
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3561
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 46min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 24min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:30
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
18:40 Na żywo
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2018: Polska - Białoruś ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50 Na żywo
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2018: Polska - Białoruś
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 54min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 1/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W „Ugotowanych” do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje. Łączy ich miłość do gotowania i chęć wygranej. W programie zajrzymy do mieszkań, a przede wszystkim kuchni uczestników. Podczas wydawanej przez siebie kolacji, każdy z nich będzie musiał udowodnić, że zna się na przyrządzaniu potraw oraz przyjmowaniu gości. Tylko jeden z czwórki bohaterów odejdzie z wygraną w wysokości 5 000 złotych. Pozostali będą musieli obejść się... (Polska)

18:00
Wakacje Jasia Fasoli
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego popołudnia Jaś Fasola dowiaduje się, że został szczęśliwcem, który w loterii parafialnej wygrał tygodniową wycieczkę do Francji oraz kamerę. Okazuje się, że podróżnik trafia prosto na festiwal filmowy w Cannes, gdzie rozpoczynają się jego przygody. Sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna, gdy jego produkcja trafia na ekrany ekspertów festiwalu, a on sam zostaje oskarżony o porwanie nieletniej osoby. (Great Britain 2007)

Reżyseria: Sam Bendelack
Obsada: Caunes de, Jean Rochefort, Karel Roden, Max Baldry, Rowan Atkinson, Willem Dafoe
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.231
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Państwo w Państwie" to jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania tego programu w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” jesienią świętowało swoje piąte urodziny. W programie przedstawiane są przypadki nadużywania prawa,... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7067
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7050
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7047
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4941
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICA ZDJĘCIA: ZAKONNICE I MARIHUANA? W Internecie znaleźliśmy zdjęcie – przedstawia dwie zakonnice, zajmujące się najwyraźniej uprawą marihuany. Wyruszając tropem tej fotografii, dowiemy się, jak kwestie medycznej marihuany wyglądają w USA. LUKSUS ZE ŚMIETNIKA Matt ma 36 lat i pracuje jako ekspert do spraw bezpieczeństwa IT. Po godzinach wyrusza na poszukiwanie skarbów… w śmieciach. Coś, co wygląda na złom, daje mu spory zarobek. Całe swoje mieszkanie urządził tez meblami i elektroniką... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Studencki Komitet Solidarności - Małgorzata Kotarba
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 10
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyny szantażują Dietriecha i żądają współpracy z podziemiem. On się zgadza. Ewka decyduje, że przez jakiś czas zamieszkają razem w mieszkaniu p. Felicji. Dziewczyny spotykają Malinę, który prosi Ewkę o wyrobienie kenkart dla 2 Żydów z getta. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 43min.
20:05
Kabaret na żywo, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
20:00
MasterChef Junior, odc. 10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

20:00
Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia sensacyjna wyprodukowana przez Luca Bessona, pełna pościgów samochodowych, które do dziś należą do najlepiej sfilmowanych w historii kina Daniel - młody dostarczyciel pizzy, który bije rekordy w szybkości dostarczania pizzy (jeżdżąc brawurowo na firmowym skuterze) postanawia zmienić pracę i zostać taksówkarzem. Kiedy po 6 latach oczekiwania na licencję taksówkarza wreszcie ją otrzymuje rozpoczyna karierę w nowej roli. Prędkości, które rozwija jego „podrasowana taksówka” są... (Francja, 1998)

Reżyseria: Gérard Pires
Obsada: Samy Naceri, Emma Sjöberg, Frederic Diefenthal, Marion Cotillard, Manuela Gourary
20:00
Wanted – Ścigani
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody mężczyzna – Wesley Gibson, dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości był zawodowym zabójcą. Chłopak zostaje wciągnięty do organizacji, która wyszkoliła jego tatę i rozpoczyna współpracę z Sloanem. Pod jego okiem Wesley przechodzi specjalne szkolenie, by pomścić śmierć ojca i zająć jego miejsce. (USA 2008)

Reżyseria: Timur Bekmambetov
Obsada: Angelina Jolie, James McAvoy, Morgan Freeman, Terence Stamp
21:20
Młodzi lekarze - odc. 9 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka jest na oddziale dziecięcym w podwójnej roli - jako lekarz i nauczyciel. W obchodzie towarzyszy jej grupa studentów, którzy zdobywają lekarskie szlify w GCZD. Agnieszka lubi uczyć i mimo nadmiaru zajęć zawsze znajduje czas dla młodszych kolegów. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
21:00
Ścigani
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Potraktowane z humorem kino akcji z brawurową ucieczką, pościgami i kaskaderskimi popisami sprawnościowymi, nawiązujące do znanych filmów tego gatunku. Bohaterami są dwaj uciekinierzy z więzienia, których okoliczności skazały na siebie na dobre i złe. (USA 1996)

Reżyseria: Kevin Hooks
Obsada: Laurence Fishburne, Stephen Baldwin, Selma Hayek

Czas: 93min.
21:35
Gniew Tytanów
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięć lat po bohaterskiej walce z Krakenem Perseusz - syn Zeusa i półbóg- stara się żyć spokojnie na wsi jako rybak z 10-letnim synem Heliuszem. Tymczasem pomiędzy bogami i tytanami toczy się szaleńcza walka o władzę. Niebezpiecznie osłabieni brakiem czci ze strony ludzi, bogowie tracą kontrolę nad uwięzionymi tytanami i ich okrutnym przywódcą Kronosem- ojcem Zeusa, Hadesa i Posejdona. Połączywszy siły, trzej bracia obalili swojego potężnego ojca już dawno temu, skazując go na gnicie w... ( USA/Hiszpania 2012)

Reżyseria: Jonathan Liebesman
Obsada: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Édgar Ramírez, Rosamund Pike, Bill Nighy
21:50
Spadkobiercy VII, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Premiera telewizyjna Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W siódmym sezonie... (Polska 2017)

22:20
Zakochana Jedynka - Bal maturalny
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się na przedmieściach Detroit, a główny wątek obraca się wokół przygotowań uczniów liceum do najważniejszej uroczystości w ich szkolnym życiu. Przewodnicząca klasy Nova Prescott planuje w szczegółach bal maturalny. (USA 2011)

Reżyseria: Joe Nussbaum
Obsada: Danielle Campbell, Aimee Teegarden, Jared Kusnitz, Yin Chang

Czas: 99min.
22:50
Neo - Nówka przedstawia The Sejm
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W cyklicznym programie prezentacja najciekawszych skeczy popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu Neo - Nówka. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
22:05
Ile waży koń trojański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Drugie małżeństwo psycholożki Zofii Albrecht-Radeckiej (Ilona Ostrowska) ze scenarzystą Jakubem (Maciej Marczewski) jest bardzo udane. Wspólnie wychowują córkę z pierwszego małżeństwa Zosi, 12-letnią Florentynę (Sylwia Dziorek), która jest bardziej związana z ojczymem niż z biologicznym ojcem. Ten idealny świat, w którym - jak twierdzi przyjaciółka Zosi, Marta (Katarzyna Kwiatkowska) - lepiej już być nie może, kończy się niespodziewanie w ostatni dzień 1999 roku. Zosia obchodzi 40.... (Polska 2008)

Reżyseria: Juliusz Machulski(1)
22:50
Wesele Muriel
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muriel - niezbyt nieatrakcyjna, zakompleksiona dziewczyna z małego miasteczka w Australii - nie lubi swojego życia, dlatego ucieka w marzenia o romantycznej miłości, pięknym ślubie i szczęściu, które wyobraża sobie na wzór piosenek uwielbianej przez nią ABBY. Pewnego dnia postanawia rzucić wszystko i wyrwać się w świat. W podróży spotyka przebojową Rhondę, która dodaje jej odwagi i pomaga uwierzyć w siebie. Muriel zaczyna dobrze się bawić i wydaje się, że wreszcie spełniają się jej sny o... (Australia, Francja, 1994)

Reżyseria: P.J. Hogan
Obsada: Collette Toni, Rachel Griffiths
22:15
Rambo 2
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
John Rambo, weteran wojny wietnamskiej, odsiaduje wyrok. Jego dawny dowódca pomaga mu odzyskać wolność. Rambo ma wykonać dawną misję, której celem jest uwolnienie amerykańskich jeńców nadal znajdujących się w Wietnamie. Wspiera go piękna wietnamska przewodniczka. Kiedy dziewczyna ginie, zadanie nabiera dla Rambo osobistego wymiaru. Komandos musi się też zmierzyć ze skorumpowanymi amerykańskimi politykami... (USA 1985)

Reżyseria: George Cosmatos
Obsada: Martin Kove, Richard Crenna, Steven Berkoff, Sylvester Stallone
23:30
Z krwi i kości
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali (Matthias Schoenaerts) musi zająć się swoim pięcioletnim synem, Samem, który do tej pory wychowywał się bez ojca. Nie ma pieniędzy ani przyjaciół, wyjeżdża do Antibes do siostry. Znajduje tam pracę jako ochroniarz w lokalnym klubie nocnym. (Belgia, Francja 2012)

Reżyseria: Jacques Audiard
Obsada: Marion Cotillard, Matthias Schoenaerts, Celine Sallette, Corinne Masiero

Czas: 117min.
23:40
Jądro Ziemi
film katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajne eksperymenty z nową bronią jądrową doprowadziły do największej w dziejach ziemi katastrofy. Błękitna planeta przestała obracać się wokół własnej osi. Na Ziemi zapanował chaos. Ludzie, zwierzęta i precyzyjne maszyny, wszystko straciło dotychczasową orientację. Postanowiono natychmiast przywrócić dawny porządek rzeczy i do jądra Ziemi wysłano specjalny statek z ekipą genialnych naukowców. Eksperymenty z najnowszej generacji bronią nuklearną utrzymywano w największej tajemnicy, lecz nie... ( USA/Wielka Brytania 2003)

Reżyseria: Jon Amiel
Obsada: Hilary Swank, Aaron Eckhart, Delroy Lindo, Stanley Tucci, D.J. Qualls, Richard Jenkins, Tcheky Karyo, Bruce Greenwood, Alfre Woodard
00:05 Na żywo
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:40
Królowie ulicy
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny film o korupcji w policji. Kapitan Jack Wander dowodzi tajnym oddziałem, w którym wszyscy policjanci są oddani sprawie, działają w zespole i są zawsze lojalni wobec siebie. Przynajmniej tak to wygląda z boku. (USA 2008)

Reżyseria: David Ayer
Obsada: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Hugh Laurie

Czas: 104min.
00:50
Avatar
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sci-fi. Największy przebój kinowy w dziejach kina w reżyserii Jamesa Camerona. Rok 2154. Jake Sully (Sam Worthington), sparaliżowany były żołnierz piechoty morskiej, otrzymuje szansę odzyskania zdrowego ciała. Musi jednak wziąć udział w specjalnym programie militarnym. Były komandos Jake Sully (Sam Worthington) jest w wyniku odniesionych ran sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim. Otrzymuje propozycję, która może mu wrócić sprawność ruchową. Jedzie na specjalną misję militarną... (USA/Wielka Brytania, 2009)

Reżyseria: James Cameron
Obsada: Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Michelle Rodriguez, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Zoe Saldana
00:15
Outlander
przygodowy_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W krainie Wikingów dochodzi do katastrofy statku kosmicznego. Wydaje się, że jedynym, który przeżył wypadek jest Kainan, wojownik z odległej galaktyki. Wkrótce jednak Wikingowie wraz z przybyszem odkrywają, że norweskie fiordy nawiedza okrutna bestia. Kainan wraz z plemieniem Wikingów rusza na najbardziej niebezpieczną bitwę o życie! (USA 2008)

Reżyseria: Howard McCain
Obsada: Aidan Devine, Jack Huston, Jim Caviezel, John Hurt, Ron Perlman, Sophia Myles
01:30
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
01:50
Borgman
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2013 r. "Borgman" nominowany do Złotej Palmy na festiwalu w Cannes. Rok później film zgłoszono też do nominacji do Oscara, ale bez powodzenia. Bohater to włóczęga Camiel Borgman, jego domem są leśne nory. Pewnego razu spokój Borgmana zostaje zakłócony. (Belgia, Holandia 2013)

Reżyseria: Alex van Warmerdam
Obsada: Jan Bijvoet, Hadewych Minis

Czas: 108min.
01:00
Życie na wybiegu, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych fotografów mody, Perou, staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze: ma stworzyć fotoreportaż, który ukazuje prawdę o modellingu i osobach robiących karierę w tej branży. Ekipa programu towarzyszy mu podczas realizacji tego zadania oraz w jego codziennej pracy, ukazując różne - nie zawsze piękne - oblicza świata mody. Kim są ludzie, którzy stoją na pierwszej linii frontu w tym wymagającym i bezlitosnym dla niedoskonałości świecie? Wybrańcami losu czy po prostu... (USA, 2006)

02:35
Jaka to melodia? - odc. 3561
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 46min.
02:20
Graceland, odc. 13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miarę nasilania się poszukiwań Briggsa, agenci Graceland zaczynają rzucać podejrzenia wobec siebie wzajemnie. Mike stara się zrozumieć, co kierowało Briggsem, ufa swojemu instynktowi i postanawia odnaleźć Briggsa, wierząc, że cała sprawa ma drugie, znacznie głębsze dno. Kiedy wszyscy starają się wybronić przed oskarżeniami, Charlie popełnia straszliwy błąd, przyjmując od Corteza zaproszenie na spotkanie. "Pawn" (USA)

02:00
Życie na wybiegu, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych fotografów mody, Perou, staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze: ma stworzyć fotoreportaż, który ukazuje prawdę o modellingu i osobach robiących karierę w tej branży. Ekipa programu towarzyszy mu podczas realizacji tego zadania oraz w jego codziennej pracy, ukazując różne - nie zawsze piękne - oblicza świata mody. Kim są kobiety, które stoją na pierwszej linii frontu w tym wymagającym i bezlitosnym dla niedoskonałości świecie? Wybrankami losu czy po prostu... (USA, 2006)

02:20
Wikingowie, sez. 1, odc. 6: Burial of the Dead
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ragnar, choć słaby i obolały, musi stawić czoło Earlowi. Tym bardziej, gdy na jaw wychodzi, że Rollo jest torturowany na zlecenie Haraldsona. Dwaj mężczyźni spotykają się twarzą w twarz i tylko jeden przeżyje. (Irlandia, Kanada 2013)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
03:30
Biblia - Jakub, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść biblijna o Jakubie, który za namową matki wyłudził od starszego brata Ezawa za miskę soczewicy prawo pierworództwa. Historia jego wędrówki do Haranu, gdzie przez lats pracował u przebiegłego wuja Labana, by dostać za żonę Rachelę. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Peter Hall
Obsada: Sean Bean, Irene Papas, Joss Ackland, Lara Flynn Boyle

Czas: 43min.
03:50
Cud purymowy
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Kochanowski, robotnik w średnim wieku, mieszka z żoną i dorosłym synem w skromnym mieszkaniu w bloku w Łodzi. Jan pracuje w fabryce, żona zajmuje się domem, a syn większość czasu spędza z kolegami - kibicami łódzkiego klubu piłkarskiego. (Polska 2000)

Reżyseria: Izabella Cywińska
Obsada: Sławomir Orzechowski, danuta Stenka, Grzegorz Małecki, Zygmunt Hobot, Andrzej Szopa, Eliza Ryciak, Mirosław Zbrojewicz, Cezary Kosiński, Karolina Muszalak, Przemysław Kaczyński

Czas: 57min.
03:25
Uwaga!, odc. 4941
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:45
Moc Magii, odc. 121/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.535
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 3: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:35
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2676
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.753
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:30
Menu na miarę, odc. 9
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:55
Twój Puls, sez. 1, odc. 3
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3685
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.757
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info