Program dla 2017-05-13 od do
27.05 28.05
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:55
Galeria - odc. 41
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gosposia Joanna donosi Woydattowi, że wczoraj wieczorem Anita i Adam przeszukiwali dom, łącznie z sejfem matki. Woydatt jest zaniepokojony. Tymczasem Adam pokazuje Kacprowi testament matki znaleziony w jej sejfie. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:20
Klan - odc. 3122
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło na prośbę Pawła znajduje klinikę, gdzie trafi Beata po powrocie do kraju. Jacek mówi, że mimo odstawienia środków nasennych, żona nie wybudza się. Jerzy z Elżbietą chcą zachować wiadomość o rzekomej córce w tajemnicy, do wyjaśnienia sprawy. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Amelia Malesa, Andrzej Strzelecki, Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Małgorzata Czaczkowska, Paweł Grządziel

Czas: 21min.
05:45
Klan - odc. 3123
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek z Pawłem i Koziełłą wspólnie ustalają, jakie rozwiązanie byłoby teraz najlepsze dla Beaty, czy powinni ją w śpiączce transportować do kraju. Janusz z ulgą przyjmuje oświadczenie jogina Czakra o opuszczeniu ich mieszkania. Czakar dziękuje za gościnę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Anna Matysiak, Michał Lesień, Paulina Holtz, Bartosz Martyna, Monika Mrozowska, Marcin Kwaśny, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki

Czas: 22min.
05:25
Urodzeni na sawannie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny o najmłodszych mieszkańcach sawanny. Młodych słoniach, lwach, małpach i wielu innych. Pokazano jak sobie radzą oraz na jaką pomoc rodziców i rodziny mogą liczyć, a także jakie niebezpieczeństwa im zagrażają. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 50min.
05:00
Disco Gramy, odc.3690
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4946
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.760
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 7: Pilnie kupię nerkę
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem odcinka jest Piotr, 28-letni informatyk, który wraz z żoną Joanną i roczną córeczką Magdą mieszka w Trzebnicy. Piotra, na co dzień zajmującego się dzieckiem, zaczyna niepokoić zachowanie żony, która coraz częściej nocuje poza domem. Podejrzewając zdradę, Piotr instaluje żonie GPS w telefonie, dzięki czemu przyłapuje ją podczas spotkania z nieznajomym i dowiaduje się, że ich wspólne konto jest puste. Mężczyzna żąda rozwodu i wyprowadza się do brata. Niedługo po tym dowiaduje się, że... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3124
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola skarży się Agnieszce na Rafała. Drażni ją jego zaangażowanie w sprawy fundacji i zachowanie Natalii. Natalia i Rafał wracają z wizyty z kolejnego zakładu karnego. Psuje się im auto. Jerzy umawia się z dziewczyną, która utrzymuje, że jest jego córką. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Konrad Darocha, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Tomasz Stockinger, Maciej Makowski, Bartosz Waga

Czas: 22min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 44min.
06:30
M jak miłość - odc. 1299
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justyna odzyskuje przytomność i wyznaje Natalii, że zaatakował ją syn sąsiadki Mariusz Piotrowski. Lokalna policja robi na bandytę obławę. Ranną przyjaciółkę odwiedza w szpitalu Franek. Górska zdradza mu, że w przeszłości padła już ofiarą przemocy. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Natalia Zielska - Pola, Ziemowit Wasielewski - stalker, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Olga Kalicka - Justyna, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Sławomir Holland - Staszek

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po walce z Kamienną Armią Garmadona, ninja przybywają do Świątyni Światła. Tam koncentrują swoją moc w Lloydzie, który staje się potężniejszy niż kiedykolwiek.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ninja próbują zdobyć hełm Garmadona, aby zatrzymać zegar odliczający czas do ostatecznej bitwy pomiędzy Lloydem i jego ojcem. Powstaje też Broń Ostateczna, która może zniszczyć Ninjago.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 8: Kto jest moim ojcem
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
17-letnia Katarzyna z Radomska od siódmego roku życia jest półsierotą, wychowywaną przez ojca alkoholika – Stanisława. Niestety mężczyzna bardzo źle ją traktuje. Mimo wyzwisk i powtarzającej się przemocy 17-latka zajmuje się domem, znosząc humory ojca i towarzystwo jego kolegów. Życie Katarzyny zmienia się, gdy ta odnajduje swój akt urodzenia, z którego jasno wynika, iż Stanisław nie jest jej biologicznym ojcem. Wyrzucona z dom dziewczyna trafia do swojej ciotki, która stara się jej pomóc... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy –... (USA, 2003)

Reżyseria: Swinton O. Scott III, Tae Ho Han
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 6: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 7: Przedstawienie
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 264
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 202
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
08:55
Po prostu zdrowie
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 25min.
08:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 992
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pan Bucefał prezentuje swój najnowszy stadion i zarazem największą arenę do uprawiania zapasów. Na otwarcie zapowiada pokaz mrożący krew w żyłach, ale może być jeszcze straszniej, bo pod kopułą pojawia się potwór. Tytaniczny Wstrząs powrócił po latach na ring, by zemścić się na całym zapaśniczym światku za to, co przydarzyło mu się przed laty. Współcześni zawodnicy obawiają się najgorszego i protestują, ale ich szef nie przejmuje się tymi groźbami, a nawet cieszy się, że monstrum zza światów... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 8: Przyjęcie u Violety
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:35
Strzały na Placu Świętego Piotra
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawi fakty związane z zamachem na papieża Jana Pawła II 13 maja 1981 roku oraz różne elementy śledztwa prowadzącego do ustalenia sprawców i zleceniodawców tej okropnej zbrodni. Dokument bogato ilustrowany archiwaliami. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Moritz Enders, Werner Kohne

Czas: 52min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:00
Pies wampir
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ace jest nowy w szkole i niczym specjalnym się nie wyróżnia. Pewnego dnia jego 96-letni dziadek z Transylwanii umiera, zostawiając mu w spadku swojego psa, Fanga. Wkrótce Ace odkrywa, że Fang jest psim… wampirem. A w dodatku mówi po angielsku! Tymczasem na Fanga poluje szalona naukowiec Doktor Warhol i jej niezdarny asystent, Frank. Chcą ukraść jego DNA, na którego bazie mają nadzieję stworzyć technologię przeciwdziałającą starzeniu. Na szczęście dla Ace’a, jego pies potrafi przechytrzyć... (Kanada, 2012)

Reżyseria: Geoff Anderson
Obsada: Amy Matysio, Collin MacKechnie, Julia Stone
09:05
Hotel Zacisze, sez. 1, odc. 2: Builders, The
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1975)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
09:40
Ale numer!, sez. 1, odc. 9: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:40
Kanonizacja Franciszka i Hiacynty pod przewodnictwem Papieża Franciszka w Fatimie
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 100. rocznicę objawień fatimskich do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej przybędzie z wizytą apostolską papież Franciszek. 13 maja podczas Mszy św. Ojciec Święty kanonizował będzie dwoje pastuszków: Franciszka i Hiacyntę. (Polska 2017)


Czas: 140min.
10:40
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:10
Ewa gotuje, odc.304
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ostatnich latach Polacy dosłownie zakochali się w kuchni azjatyckiej. Niemal w każdym mieście, i to niezależnie od wielkości, bez problemu znajdziemy orientalny bar czy restaurację. „U Chińczyka” można zjeść na miejscu, często można zamówić potrawy z dowozem do domu lub wziąć „na wynos”. Dlatego kolejny odcinek „Ewa gotuje” nakręcono właśnie z myślą o kuchni dalekowschodniej. Gotowanie zacznie się od zrobienia zupy wietnamskiej – na orientalnym rosole oraz wieprzowinie. Następnie Ewa... (Polska 2017)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Idol, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Idol” powraca! Kultowy program już wiosną w Polsacie! Tysiące uzdolnionych muzycznie ludzi, z których każdy marzył o tym, by zostać polskim idolem, charyzmatyczni jurorzy i kilka milionów widzów śledzących co tydzień zmagania młodych artystów w ich drodze do sławy. Pierwszy, prawdziwy talent show w polskiej telewizji, kultowy program „Idol” powraca, a wraz z nim szansa na odkrycie osobowości na miarę Moniki Brodki, Anny Dąbrowskiej, Tomka Makowieckiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Trudna,... (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga
10:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 11: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:40
Ale numer!, sez. 1, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:05
Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr jest zdecydowany na odejście z pogotowia i spędza z kolegami ostatni dyżur. Szef stacji robi jednak wszystko, by zatrzymać chłopaka w zespole. Poza tym doktor Góra jedzie z ekipą do starszej kobiety, która ma problem z krzepliwością krwi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Jakub Strach - Grześ, Katarzyna Gorczyca - Marta

Czas: 22min.
11:40
Podróże z historią - odc. 39 Reguły Templariuszy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Templariusze to zakonnicy nadal obecni w popkulturze, pomimo faktu, że zmierzch ich potęgi miał miejsce 700 lat temu. Radosław Kotarski bada to, co zostało po nich w Polsce i w Niemczech. Przygląda się też codziennemu życiu zakonników. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 629
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:00
Policjantki i Policjanci, odc.285
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Gajda odgraża się Zosi, wściekły o to, że go zdemaskowała. Morawska cieszy się, że znów będzie jeździć na patrole z Zapałą. Wyznaje mu, że wyleczyła się z Gajdy ale nigdy już się więcej nie zakocha. W czasie służby do Krzyśka dzwoni Emilka z domu swoich rodziców. Jest trochę tajemnicza. Zapowiada, że będzie dziś późno, ale prosi by on wrócił wcześniej i posprzątał trochę, bo ktoś go odwiedzi. Nie chce powiedzieć nic więcej poza tym, że to ważne spotkanie.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
11:10
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 9: Miasto światła
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małym miasteczku znika bez śladu łowca UFO. Bibliotekarze udają się na miejsce, by wyjaśnić zagadkę. Gdy Stone nawiązuje znajomość z lokalną historyczką, odkrywa, że miasteczko kryje sekretną przeszłość, związaną z jedną z największych tajemnic XX wieku. Sprawa się komplikuje, gdy „strażniczka” Bibliotekarzy zostaje uprowadzona. Czy zniknięcie Eve pogrąży resztę drużyny w chaosie? (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
12:15
Południk Wildsteina
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 30min.
12:50
Mariolka prawdę Ci powie
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnienie słynnej Mariolki - krejzolki w wykonaniu kabaretu Paranienormalni. Tę postać stworzył Igor Kwiatkowski, zdobywając aplauz publiczności. Oprócz głównej bohaterki pojawi się cała galeria innych postaci stworzonych przez Paranienormalnych. (Polska 2009)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
12:50
Dirty dancing
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najgłośniejszych filmów lat 80-tych, który zyskał miano kultowego. Frances (Jennifer Grey), nazywana przez przyjaciół Baby spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wakacyjnych. Jest znudzona, a towarzystwo egoistycznych snobów zupełnie nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkiem poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle (Patrick Swayze). Jego partnerka Penny - nie może mu towarzyszyć na zbliżającym się konkursie, ponieważ zaszła w ciąże. Frances... (USA, 1987)

Reżyseria: Emile Ardolino
Obsada: Jennifer Grey, Jack Weston, Patrick Swayze, Jerry Orbach, Cynthia Rhodes
12:50
Ugotowani, sez. 11, odc. 1/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W „Ugotowanych” do wspólnego stołu zasiadają nieznający się ludzie, wykonujący różne zawody i posiadający odmienne pasje. Łączy ich miłość do gotowania i chęć wygranej. W programie zajrzymy do mieszkań, a przede wszystkim kuchni uczestników. Podczas wydawanej przez siebie kolacji, każdy z nich będzie musiał udowodnić, że zna się na przyrządzaniu potraw oraz przyjmowaniu gości. Tylko jeden z czwórki bohaterów odejdzie z wygraną w wysokości 5 000 złotych. Pozostali będą musieli obejść się... (Polska)

12:00
Policjantki i Policjanci, odc.286
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W pokoju policjantów Mikołaj pokazuje córce zdjęcie z akt Jerzego. Dominika potwierdza, że to on przyszedł do ich domu kilka dni przed zamachem. Teraz Białach ma potwierdzenie, że grożąc mu śmiercią przestępca nie blefował. Komendant Jaskowska proponuje Białachowi ochronę. Mikołaj jednak odmawia. Liczy na to, że dopadnie Jerzego, kiedy ten ponowi atak na niego. Chce jednak by ochronę dostała jego córka. Na patrolu Karolina nie kryje, że bardzo się o niego boi. Tymczasem... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
12:00
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 10: Kłębek przeznaczenia
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flynn Carsen wraca z planem, by ostatecznie umiejscowić zaginione zbiory Biblioteki u Jenkinsa. Używając magicznych obiektów, odnalezionych podczas przygód Bibliotekarzy, otwiera tajemny portal do próżni między czasem a przestrzenią. Niestety, udaje się tam dostać również Bractwu z Dulaque na czele. Dulaque chce wykorzystać portal, by dostać się do centrum magicznej mocy. Miesza się historia i wersje wydarzeń. Tylko Pułkownik Eve Baird, uwikłana teraz w różne wersje przebiegu zdarzeń, może... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
12:55
Siedmiu zaklętych braci
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda dziewczyna, Bohdanka, musi stawić czoła ogromnemu wyzwaniu i ocalić swoich braci. Jedynym sposobem jest zdjęcie z nich klątwy, którą rzuciła na braci matka. To historia o odwadze, prawdziwej miłości, ale również o wadze słów. (Słowacja 2014)

Reżyseria: Alice Nellis
Obsada: Erika Guntherová, Kristína Svarinská, Martha Issová, Zuzana Bydžovská
13:05
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Tajemnicze kręgi w wodach u wybrzeży Japonii
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial przedstawiający niezwykłe zjawiska w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. Zwierzęta z Afryki, Ameryk, Azji i Oceanii i ich niesamowite zwyczaje, właściwości, sposoby na obronę i atak. (Japonia 2013)

Reżyseria: Akihiko Id

Czas: 23min.
13:40
Okrasa łamie przepisy - Brytyjska jagnięcina z pieca i grilla
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 25min.
13:20
Herbatka z kabaretem - (24)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popołudnie z najlepszymi polskimi kabaretami. W tym odcinku: Co ty w końcu studiujesz? (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 25min.
13:50
Pani Gadżet, sez. 13, odc. 2/12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do mieszkania Zielińskiego przychodzi przed pracą Madzia. Szymon nie spał całą noc, ale znalazł coś, co być może naprowadzi go na trop zabójców matki. Okazuje się, że Oskar szukał wszelkich materiałów prasowych na temat tego zabójstwa, korespondował też z jakimś człowiekiem, od którego żądał pieniędzy na leczenie. Teraz Szymon musi odszukać tego mężczyznę. O pomoc w jego namierzeniu za pomocą adresu IP postanawia poprosić Dyżurnego, Jacek musiałby jednak złamać dla niego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
14:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /6/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
1/ 21 - letnia Patrycja Wójcik dwa lata temu uległa wypadkowi. Uwielbia wysokości i chodząc po ruinach spadła z wys. 7 m na beton. Wciąż kocha ekstremalne sporty. 2/ 31 - letnia Anna Andrzejczyk, z zawodu psycholog, ma własną markę odzieżową. (Polska 2017)


Czas: 32min.
14:00
Familiada - odc. 2375
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skąd pochodzą Polacy? Historia powstania państwa Polskiego jest fascynująca, m.in. dlatego, że jego początki wciąż są tajemnicą. Skąd wywodzą się Polacy? Czy nasi pierwsi władcy byli wikingami? Czy w naszych żyłach płynie krew włoska, norweska, hinduska? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:20
MasterChef Junior, odc. 10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:55
Strzelając śmiechem
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Strzelając śmiechem” to niezwykle zabawna parodia „Zabójczej broni”. Głównymi bohaterami są dwaj nieustraszeni detektywi - Jack Colt(Emilio Estevez) i jego partner Wes Luger (Samuel L. Jackson), którzy gotowi są stawić czoła wszelakiego rodzaju niebezpieczeństwom - psychotycznym złoczyńcom, uwodzicielskim kobietom oraz krwiożerczym piraniom! (Kanada, USA 1993)

Reżyseria: Gene Quintano
Obsada: Emilio Estevez, Jon Lovitz, Kathy Ireland, Samuel L. Jackson, Tim Curry, William Shatner
15:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 42 (seria II, odc. 28)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ayala namawia Alicię, by złożyła przed sądem zeznanie obciążające matkę. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Dońi Teresie nie uda się wyjść cało z opresji. Niespodziewanie z pomocą przychodzi Diego. Oczywiście nie za darmo. Cena jest ogromna. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:10
Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu Boskich dochodzi do kłótni między Ludwikiem a Markiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
15:50
Pierwsza randka - (8)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
15:05
Jaś Fasola, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaś Fasola powraca! Ekscentryczny mężczyzna, którego miliony widzów na całym globie i z różnych kultur pokochały za jego dziwactwa znów pojawi się na antenie Polsatu! Jaś Fasola (w interpretacji genialnego brytyjskiego komika, Rowana Atkinsona) jest nieobliczalny, małomówny i pomimo dorosłego wieku wciąż zachowuje się jak dziecko, i zapewne dlatego kochają go ludzie na całym świecie. Z właściwym sobie złośliwym uśmiechem na ustach, nieporadną sylwetką i bezpretensjonalnym poczuciem humoru... (Wielka Brytania, 1990)

Reżyseria: John Howard Davies
Obsada: Rowan Atkinson, Richard Curtis, Ben Elton
15:45
Kabaret na żywo, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
15:50
Odlotowy ogród, odc. 1/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

15:00
Jedno życzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Alex nie lubi swojego młodszego brata Steve'a. Obwinia go o wszystkie życiowe niepowodzenia. Pewnego dnia znajduje monetę spełniającą jedno życzenie. Alex prosi o to by Steve zniknął z jego życia. Gdy się budzi następnego dnia wszystko wygląda zupełnie inaczej: jego brata nie ma, rodzice są bogaci, jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole, chodzi z najładniejszą dziewczyną, świetnie gra w football. Na szczęście po pewnym czasie Alex uświadamia sobie swój błąd i... (USA/Nowa Zelandia, 2003)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: A.J. Trauth, Emma Lahana, Spencer Breslin, Lalaine, Tim Reid, Peter Feeney
16:00
Przed Eurowizją
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu finału Koncertu Piosenki Eurowizji - Kijów 2017 Jedynka przypomina najlepsze konkursowe piosenki z obu półfinałowych koncertów. Który z utworów podbije serca widzów z całej Europy? (Polska 2017)


Czas: 45min.
16:55
Rodzina sama w domu - (6)
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: jacek Tarasiuk

Czas: 43min.
16:25
Misja Pies, odc. 11/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Krupa rozpoczyna swoją „Misję Pies”. Gwiazda, której na sercu leży los wszystkich żywych stworzeń, wyrusza w Polskę i zmienia życie nie tylko psów, ale przede wszystkim ludzi. Razem z psią behawiorystką, Anetą Awtoniuk pomoże tym, którzy nie radzą sobie z ukochanym przyjacielem oraz wesprze w wyborze i przygotuje na przyjęcie pupila tych, którzy planują adopcję. Jakie jest największe marzenie wszystkich właścicieli psów? Oczywiście idealnie posłuszny i ułożony kompan. Niestety, czasem... (Polska)

16:40
Dracula: Wampiry bez zębów
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tej pełnej grozy komedii Dracula próbuje zdobyć świeżą krew. Jednak droga do celu nie jest łatwa i w trakcie poszukiwań doświadcza on nadprzyrodzonej magii, dzięki której może latać, wisieć głową do dołu oraz przemieniać się w nietoperza! (USA 1995)

Reżyseria: Mel Brooks
Obsada: Amy Yasbeck, Leslie Nielsen, Mel Brooks, Peter MacNicol, Steven Weber
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 47min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Aniela musi znać każdy szczegół z wizyty Jarusia w biurze matrymonialnym. Marek, zwany Elvisem nie miał życia usłanego różami. A miłość Ryszarda, pożeracza serc warszawianek, kwitnie w najlepsze. Radek, podobnie jak Elvis, poparzony nieudanymi związkami, dużo by dał by poczuć smak miłości. Zanim telefoniczna znajomość z Patrycją rozgrzeje uczucia Bandziorka, rozważa z Maćkiem: co zrobić, żeby dziewczyny zwróciły na nich uwagę.   Dla małoletnich od lat 12    Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 13/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Powrót trzech ninja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Trzej młodzi ninja: Tum Tum, Colt i Rocky dowiadują się, że ich dziadek Mori Shintaro, mistrz kung-fu potrzebuje pomocy. Pół wieku temu dziadek w uznaniu swego kunsztu otrzymał magiczny sztylet. Teraz powinien przekazać go nowemu mistrzowi, ale sztylet został wykradziony. Aby go odzyskać, chłopcy wyruszają do dalekiej Japonii. Okazuje się, że w sprawę kradzieży zamieszany jest dawny wróg dziadka - bezwzględny Koga...   Dla małoletnich od lat 12 (Japonia, USA, 1994)

Reżyseria: Charles T. Kanganis
Obsada: Victor Wong, Max Slade, Sean Fox, J. Evan Bonifant, Caroline King, Dustin Nguyen
18:35
Wojenne dziewczyny - odc. 10
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyny szantażują Dietriecha i żądają współpracy z podziemiem. On się zgadza. Ewka decyduje, że przez jakiś czas zamieszkają razem w mieszkaniu p. Felicji. Dziewczyny spotykają Malinę, który prosi Ewkę o wyrobienie kenkart dla 2 Żydów z getta. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 156
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia pięknie wkomponowała się w życie Ryszarda. O takiej dziewczynie długo śnił. Oj miał Janek pszczelarz kobiety, ale już czterdziestka na grzbiecie i jest sam. Maciek kusi Bandziorka na przelotny romansik. Elvisa każdego dnia atakują wspomnienia. Radek marzy, żeby i jego serce ożywiła kobieta. Samotne życie wiedzie w stolicy Kamil. Brakuje mu dziewczyny do szczęścia. Brak kobiety dokucza również Mariuszowi. Wojtek uwierzył w siłę marzeń. Ola zobaczyła go w telewizji, przyjechała i... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
36,6, odc. 7/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy program z udziałem najbardziej „rozmownej” osobowości w kraju – Ewy Drzyzgi. Prowadząca w asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. (Polska)

18:25
Jaskiniowiec z Kalifornii
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch kumpli z liceum - Dave Morgan i Stoney Brown - odkopują w ogródku zamrożonego mężczyznę, pochodzącego z epoki lodowcowej. Dave i Stoney, upatrując w jaskiniowcu przepustkę do bycia „cool”, postanawiają go odmrozić. Zamierzają uczynić z niego normalnego nastolatka, przystosowując go do realiów dwudziestego wieku. Plan chłopaków upada, gdy przybysz z innej epoki wywraca ich życie do góry nogami i zaczyna wprowadzać prehistoryczne szaleństwo wszędzie tam, gdzie się pojawia! (USA 1992)

Reżyseria: Les Mayfield
Obsada: Sean Astin, Brendan Fraser, Pauly Shore
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 156
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.514
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się tłusty czwartek. Wszystkich opanowuje gorączka konieczności zakupienia i spożycia jak największej ilości pączków. Ferdek stwierdza, że nie lubi pączków a kupowanie ich w dużych ilościach jest wyrzucaniem pieniędzy, które można byłoby przeznaczyć na bardziej pożyteczniejsze artykuły jak na przykład alkohol. Okazuje się, że nie jest odosobniony w swoich przekonaniach. W „Świecie według Kiepskich” rozpocznie się poważna debata na temat znaczenia pączków w tradycji narodowej.   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
19:00
Fakty, odc. 7073
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7056
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7053
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4947
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.618
Godziny emisji
Rozwiń opis
BITWA NA OGNIE W GRECJI Chios to idylliczna wioska na Morzu Egejskim. W jeden dzień w roku zamienia się jednak w prawdziwe pole bitwy. Wtedy dwie gminy ostrzeliwują się nawzajem ogromną ilością fajerwerków. Wyjaśnimy, dlaczego. ŚWIAT WIDZIANY Z GÓRY Ogromny statek zacumowany pośrodku wielkiej metropolii. Wyspa w kształcie puzzla, czy niebieskie miasto. Galileo prezentuje świat, widziany z lotu ptaka i jego najciekawsze przejawy. CO ZAWIERA AMERYKAŃSKIE MIĘSO Sprawdzamy, czym tak naprawdę... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10 Na żywo
GOL
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Przed Eurowizją - /3/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Finał Konkursu Piosenki Eurowizji Kijów 2017. W poprzedzającym go programie Przed Eurowizja odc. 3 zaprezentujemy piosenki, które zakwalifikowały się do finału, także te, których nie mieliśmy okazji obejrzeć w koncertach półfinałowych. (Polska 2017)


Czas: 30min.
20:00
Kocham Cię, Polsko! - rozgrzewka - (11)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Roojens

Czas: 1min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (11)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 89min.
20:10
Hotel Transylwania
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa komedia animowana. Książę Drakula chce uczcić sto osiemnaste urodziny córki wystawną imprezą dla najbliższych przyjaciół. Przyjęcie zakłóca przybycie nieproszonego gościa - zwykłego śmiertelnika. Książę Drakula jest szefem pięciogwiazdkowego hotelu przeznaczonego wyłącznie dla potworów - zwykli śmiertelnicy nie mają tam wstępu. Pewnego dnia właściciel postanawia wydać przyjęcie z okazji 118 urodzin swojej ukochanej córki Mavis. Na imprezie zjawiają się Frankenstein, Mumia, rodzina... (USA, 2012)

Reżyseria: Genndy Tartakovsky(1)
20:00
Czego pragną dziewczyny
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pozornie Daphne Reynolds (Amanda Bynes) ma wszystko, czego dusza zapragnie - wspaniałą osobowość, kochającą matkę i przyszłość pełną możliwości. Do pełni szczęścia brakuje tylko... ojca. Libby Reynolds (Kelly Preston) przeżyła kiedyś gorący romans z brytyjskim arystokratą, Henrym Dashwoodem (Colin Firth). Jego rodzina nie była zachwycona i zmusiła młodą dziewczynę do wyjazdu z kraju. Na świat przyszła Daphne (Amanda Bynes), ale Libby nie poinformowała o tym Henry'ego. Gdy dziewczynka... ( USA 2003)

Reżyseria: Dennie Gordon
Obsada: Amanda Bynes, Colin Firth, Kelly Preston, Eileen Atkins, Anna Chancellor, Jonathan Pryce, Oliver James, Sylvia Syms
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.288
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowską podwozi na komendę Mariusz. Za chwile jedzie na rozmowę kwalifikacyjną i dziękuje matce, że pożyczyła mu samochód. Tymczasem do Morawskiej, która wybiera się właśnie do pracy, telefonuje Gajda. Alicja nie odbiera, ale kiedy telefon nie przestaje dzwonić, zdenerwowana krzyczy do słuchawki. Dopiero po chwili orientuje się, że popełniła błąd… Za to Zapała wyrusza na patrol w świetnym humorze. Jest szczęśliwy, bo pogodził się z ojcem Emilki. Umówił się z nim nawet na... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
20:00
Rambo 3
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawny dowódca i przyjaciel Johna Rambo z czasów wojny w Wietnamie - pułkownik Trautman wyrusza z tajną misją do Afganistanu. Wkrótce nadchodzi wiadomość, że został on pojmany i uwięziony w radzieckiej bazie wojskowej. Działania dyplomatyczne na rzecz jego uwolnienia nie przynoszą rezultatów. Oficjalna misja wojskowa jest wykluczona. Rambo decyduje się więc sam wyruszyć na ratunek dowódcy. (USA 1988)

Reżyseria: Peter MacDonald
Obsada: Jonge de, Kurtwood Smith, Sasson Gabai, Sylvester Stallone
21:00 Na żywo
Konkurs Piosenki Eurowizji - Kijów 2017 - finał
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki wygranej w 2016 roku ukraińskiej reprezentantki Jamali ukraińska telewizja NTU otrzymała prawa do organizacji imprezy w 2017 roku. 62. Konkurs Piosenki Eurowizji odbywa się w Kijowie. (Ukraina 2017)


Czas: 210min.
21:50
DISCOPOLAND - (4)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wola Łącka - mała wieś nieopodal Płocka. To tu znajduje się dom rodzinny Sławka Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full. Bohater tego odcinka programu to człowiek twardo stąpający po ziemi, znający swoją wartość, mający swoje zasady i dbający o korzenie. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 25min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.289
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani Komendant pokazuje Białachowi zdjęcia zastrzelonego Jerzego. Groźny przestępca, który szukał zemsty na Mikołaju nie żyje, ale Jaskowska jest przekonana, że to jeszcze nie koniec kłopotów. Jerzy został zabity z broni, którą z komendy ukradł psycholog. Czy to możliwe, że Wolański żyje? Ciała nie znaleziono. Jest też prawdopodobne, że ktoś po prostu posługuje się jego bronią. Technicy właśnie badają miejsce zbrodni. Jaskowska i Białach liczą na to, że znajdzie się tam... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
22:30
Kontakt - odc. 6/8
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kryjówce snajpera, Patrice ' a Ducreta, bracia Adamowie znajdują zdjęcia swojej porwanej przed laty siostry Isabelle, o kilka lat starszej niż w dniu porwania. To utwierdza ich w przekonaniu, że Isabelle żyje. Policjanci zaczynają kolejne śledztwo. (Francja 2016)

Reżyseria: Frederic Berthe
Obsada: Thomas Jouannet, Alexis Loret, Helene Seuzaret, Ingrid Donnadieu, Amelie Remacle

Czas: 51min.
22:00
Legenda Herkulesa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/fantasy. Grecja rok 1200 p.n.e. Grecka królowa zostaje uwiedziona przez Zeusa. Rodzi się Herkules (Kellan Lutz), którego przeznaczeniem jest obalić tyranię swego przybranego ojca, króla Amfitriona (Scott Adkins). Kiedy dosrasta nieświadom swojego pochodzenia i przeznaczenia, zakochuje się ze wzajemnością w księżniczce Krety, Hebe (Gaia Weiss). Jednak dziewczyna została już obiecana jego starszemu bratu. Sprzeciwiając się woli ojca, Herkules zostaje wysłany do stłumienia powstania w... (USA, 2014)

Reżyseria: Renny Harlin(1)
Obsada: Gaia Weiss, Liam Garrigan, , Lutz Kellan, McKee Roxanne, Scott Adkins
22:10
Bezpieczna przystań
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do małego miasteczka w Północnej Karolinie przyjeżdża tajemnicza kobieta o imieniu Katie. Jest młoda i atrakcyjna, ale wiedzie życie pustelniczki. Wycofana, cicha, stroni od kontaktów towarzyskich, pozostaje na uboczu miejscowej społeczności. Pewnego dnia los stawia na jej drodze właściciela małego sklepiku. Alex jest wdowcem, samotnie wychowującym dwójkę dzieci. Pojawia się nić sympatii, Katie powoli zaczyna wpuszczać Alexa do swojego świata. I wtedy pojawia się widmo upiornej przeszłości.,... ( USA 2013)

Reżyseria: Lasse Hallström
Obsada: Julianne Hough, Josh Duhamel, David Lyons, Mimi Kirkland, Cobie Smulders
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu opowiadającego o śledczych z wrocławskiej dochodzeniówki i zagadkach kryminalnych, jakie bohaterowie rozwiązują pod kierunkiem naczelnika Kubisa, granego przez Marka Włodarczyka. W życiu bohaterów zachodzą spore zmiany, pojawiają się także nowe postaci. Na Adama Stasiaka (Dariusz Karpiński) spadnie cała seria niepowodzeń i problemów. W finale poprzedniego sezonu, kiedy wydawało się, że w jego życiu dzięki Marii (Weronika Lewoń) znów zagości szczęście i miłość, doszło do... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
22:00
Osadzony
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frank Leone, mechanik samochodowy odsiadujący drugi wyrok za ucieczkę z zakładu karnego zostaje nieoczekiwanie przeniesiony do więzienia o zaostrzonym rygorze, z którego wcześniej już uciekł. Drumgole - dyrektor więzienia, cynik i sadysta stawia sobie za punkt honoru złamanie psychiczne i sprowokowanie do ponownej ucieczki Franka. (USA 1989)

Reżyseria: John Flynn
Obsada: Donald Sutherland, John Amos, Sonny Landham, Sylvester Stallone, Tom Sizemore
23:35
Kabaret Młodych Panów (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kabaretowa Scena Dwójki przedstawia autorski program Kabaretu Młodych Panów, grupy kabaretowej z Rybnika, która ma w swym artystycznym dorobku liczne nagrody i zyskała uznanie publiczności. Kabaret Młodych Panów zaprasza na śląską wersję Familiady. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
23:00
Granice bólu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror . David, znakomity neurochirurg, traci w wypadku żonę, a sam ranny trafia do szpitala. Podczas badań lekarze wykrywają u niego białaczkę - konieczny jest przeszczep szpiku kostnego, przy czym dawcą musi być ktoś z najbliższej rodziny. Ku jego zaskoczeniu, okazuje się, że został adoptowany. David rozpoczyna poszukiwania prawdziwych rodziców. Prywatne śledztwo prowadzi go do ponurych czasów wojny domowej i średniowiecznego opactwa w zapomnianej górskiej wiosce, gdzie doszło do... (Francja, Hiszpania, 2012)

Reżyseria: Juan Carlos Medina
Obsada: Alex Brendemühl, Ilias Stothart, Tómas Lemarquis
00:40
Całujesz jak bóg
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Helena Altmanov uczy francuskiego w praskim liceum, gdzie odnosi sukcesy. Jest lubiana przez uczniów i szanowana przez innych nauczycieli. Ale w życiu prywatnym ma mniej szczęścia. Nadal mieszka z byłym mężem, martwi się o owdowiałą siostrę oraz o syna. (Czechy 2009)

Reżyseria: Marie Polednakova
Obsada: Kamila Mágalová, Jiri Bartoska, Eva Holubova, Oldrich Kaiser

Czas: 116min.
00:40
Starsza pani musi zniknąć
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarna komedia pokazująca uroki życia w domach wielorodzinnych. Co prawda, polskiej publiczności, para nowojorczyków nabywających mieszkanie z lokatorką raczej nie zaimponuje swoimi kłopotami, ale warto pocieszyć się, że inni też miewają upiornych sąsiadów (USA 2003)

Reżyseria: Danny de Vito
Obsada: Drew Barrymore, Ben Stiller, Eileen Essell

Czas: 85min.
00:05
Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami., odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się wielki finał tej, wiosennej edycji „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. O Kryształową Kulę i 100 tys. złotych dla Gwiazdy oraz 50 tys. złotych dla tancerza w odcinku finałowym powalczą dwie najpopularniejsze pary. Przypomnijmy, iż tej wiosny do rywalizacji w tym tanecznym show przystąpiły pary: Mariusz Kałamaga - Walerija Żurawlewa, Iwona Cichosz - Stefano Terrazzino, Katarzyna Sawczuk - Wojtek Jeschke, Marcin Korcz - Wiktoria Omyła, Dominika Gwit - Żora Korolyow, Robert... (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens
00:30
Wejście smoka
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bruce Lee, wybitny znawca sztuk walki wykształcony w Świątyni Shaolin, zostaje zwerbowany przez agencję wywiadowczą i stawia czoła przeciwnikom w brutalnym turnieju na odległej wyspie. Musi także zdobyć dowody, które pozwolą zdemaskować międzynarodowego handlarza narkotykami, Hana, który jest odpowiedzialny za śmierć siostry Lee. Na wsi niedaleko Hong-Kongu, Lee (Bruce Lee), wybitny znawca sztuk walki wykształcony w Świątyni Shaolin, spotyka Braithwaite'a (Geoffrey Weeks), agenta... ( USA 1973)

Reżyseria: Robert Clouse
Obsada: Bruce Lee, John Saxon, Shih Kien, Jim Kelly, Bob Wall
00:20
American Pie: Księga miłości
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia perypetie trzech licealistów z East Great Falls. Rob, Natan i Lube są prawiczkami lecz chcą to jak najszybciej zmienić. Pewnego dnia jeden z nich znajduje Księgę Miłości. Przyjaciele starają się stosować do zawartych w niej porad, choć księga jest częściowo zniszczona i niekompletna. Nastolatkowie postanawiają ją zrekonstruować. Z pomocą przychodzi im jej autor - Noah Levenstein. (USA 2009)

Reżyseria: John Putch
Obsada: Bug Hall, Kevin M. Horton, Brandon Hardesty, Beth Behrs
01:10
STOP Drogówka, odc.152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

02:50
Zagadka Hotelu Grand - odc. 42 (seria II, odc. 28)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ayala namawia Alicię, by złożyła przed sądem zeznanie obciążające matkę. Wszystko wskazuje na to, że tym razem Dońi Teresie nie uda się wyjść cało z opresji. Niespodziewanie z pomocą przychodzi Diego. Oczywiście nie za darmo. Cena jest ogromna. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
02:20
Chłopaki też płaczą
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konkretnie w filmie płacze główny bohater, Peter, którego ukochana porzuca dla innego po ponad pięciu latach znajomości, a on nie chce się pogodzić z tym faktem. Czy jednak skutecznym lekarstwem na nieszczęśliwą miłość nie może okazać się druga miłość? (USA 2008)

Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Jason Segel, Kristen Bell, Mila Kunis, Russell Brand

Czas: 104min.
02:05 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2681
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:45
Uwaga!, odc. 4947
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:10
Życie na wybiegu, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych fotografów mody, Perou, staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze: ma stworzyć fotoreportaż, który ukazuje prawdę o modellingu i osobach robiących karierę w tej branży. Ekipa programu towarzyszy mu podczas realizacji tego zadania oraz w jego codziennej pracy, ukazując różne - nie zawsze piękne - oblicza świata mody. Kim są kobiety, które stoją na pierwszej linii frontu w tym wymagającym i bezlitosnym dla niedoskonałości świecie? Wybrankami losu czy po prostu... (USA, 2006)

02:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:50
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:45
Krąg podejrzanych - odc. 7, Rafi
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aresztowanie Lidii Abad pozwala policjantom zrobić krok naprzód w śledztwie. Zeznanie przełożonej pielęgniarek wydaje się jasne, ale Casas i jego ludzie poszukują drugiego dna. Za plecami hiszpańskich kolegów, Sophie i Alain prowadzą własne śledztwo. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 69min.
03:05
Moc Magii, odc. 127/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:15
Niesamowite rekordy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Nowa - odc. 8
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna, pracownica firmy farmaceutycznej, popełnia samobójstwo, przedawkowując leki i alkohol. Dziewczyna zostawia list, że nie może żyć beż męża, który ją zostawił. Ale jej matka nie wierzy w samobójstwo. Zeznaje, że córka się z kimś spotykała. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 45min.
04:25
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.757
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3691
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.761
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Kręcimy z gwiazdami, sez. 3, odc. 12: Audiofeels
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program – Ewelina Kopic – towarzyszy z kamerą m.in. zespołom: Golec Orkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistom, wśród których znaleźli się: Norbi czy KASA. Poznajemy początki ich karier oraz pikantne ciekawostki, kryjące się za kulisami tras koncertowych. Każdy odcinek to spotkanie z jedną Gwiazdą i jej zespołem. Podsłuchujemy, o czym rozmawiają w drodze na... (Polska 2013)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info