Program dla 2017-05-14 od do
24.05 25.05
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:15
Nowa - odc. 8
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna, pracownica firmy farmaceutycznej, popełnia samobójstwo, przedawkowując leki i alkohol. Dziewczyna zostawia list, że nie może żyć beż męża, który ją zostawił. Ale jej matka nie wierzy w samobójstwo. Zeznaje, że córka się z kimś spotykała. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 45min.
04:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:05
Galeria - odc. 42
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Woydatt ubolewa, że w ubiegłym miesiącu jego galerię handlową odwiedziło o 10 procent mniej klientów niż w poprzednim miesiącu i planuje nasiloną kampanię reklamową. Mówi pracownikom agencji reklamowej, że potrzebuje do billboardów nowej twarzy. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3125
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominika dociera do Warszawy z dużym opóźnieniem z powodu wypadku, do którego doszło w Kutnie. Jerzy jest zły, że sprawy się komplikują. W dodatku dziewczyna nie ma gdzie przenocować, nie ma też pieniędzy na hotel. Maciek wybiera lokalizację na preclownię. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Ostrowska, Piotr Swend, Mirosław Jękot

Czas: 21min.
05:55
Klan - odc. 3126
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy cały czas stara się zachować dystans w stosunku do Dominiki, a ona jest urażona, że traktuje ją jak osobę obcą. Między Rafałem i Olą dochodzi do nieustannych spięć z powodu Natalii. Przypadkowo, podczas wizyty Kamili, poznają Borysa. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Ewa Drzymała, Anna Powierza, Małgorzata Ostrowska

Czas: 22min.
05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3691
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4947
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.761
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Kręcimy z gwiazdami, sez. 3, odc. 12: Audiofeels
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polskie Gwiazdy muzyczne... Kim są? Jaki jest fenomen ich sławy? Czy mają czas na życie prywatne? Co robią przed i po koncercie? Prowadząca program – Ewelina Kopic – towarzyszy z kamerą m.in. zespołom: Golec Orkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistom, wśród których znaleźli się: Norbi czy KASA. Poznajemy początki ich karier oraz pikantne ciekawostki, kryjące się za kulisami tras koncertowych. Każdy odcinek to spotkanie z jedną Gwiazdą i jej zespołem. Podsłuchujemy, o czym rozmawiają w drodze na... (Polska 2013)

05:55
Taki jest świat, sez. 3, odc. 6: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (348)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:00
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:10
Podróże z historią - odc. 9 320 metrów pod ziemią
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak trudne życie wiódł górnik sto lat temu? Aby to sprawdzić Radosław Kotarski wyrusza do Zabrza, by w zabytkowej kopalni węgla kamiennego Guido poznać pracę na dole. Tłumaczy też, dlaczego XIX - wieczni górnicy chodzili do pracy w eleganckich koszulach. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
06:45
M jak miłość - odc. 1300
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę. Zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma nowy powód do radości: awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku policjant bierze jednak udział w niebezpiecznej akcji, podczas której ginie bandyta. (Polska 2017)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Tomasz Włosok - Radek

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Garmadon używa Broni Ostatecznej, aby zasiać zło w wiosce Jamakai. W ten sposób nieświadomie burzy równowagę, a duch Mrocznego Władcy przejmuje władzę nad jego ciałem.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:30
Ninjago - Mistrzowie Spinjitzu, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Broń Ostateczna Garmadona rozsiewa zło po świecie, a nad krainę Ninjago nadciąga wielki mrok. Jednak Lloyd i ninja odkrywają, że światło jest potężniejsze od ciemności – rozpoczyna się ostateczna bitwa.   Dla małoletnich od lat 7 (Dania, 2012)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 9: Rolls Royce
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:45
Barwy szczęścia - odc. 1655
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja wysyła do wszystkich w redakcji maila z informacją, że Łukasz nie chce oddać jej długu. Gdy w pracy Sadowski wręcza Umińskiej uzbierane z Kasią pieniądze, ta zaczyna udawać, że kolega ją molestuje. Józek upija się z powodu miłosnej porażki. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Przemysław Bluszcz, Jakub Mróz

Czas: 24min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 18/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:30
Co nowego u Scooby'ego?, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Nowe przygody piątki niezwykłych przyjaciół. Nastoletni detektywi: Kudłaty, Velma, Daphne, Fred i nieodłączny towarzysz ich wypraw do najdalszych miejsc na świecie, pies Scooby-Doo razem tropią kolejne tajemnice i znajdują poszlaki, rozwiązują zagadki z duchami w rolach głównych i demaskują najróżniejsze potwory. Czwórka nastolatków: pewny siebie przywódca grupy i fan sportów ekstremalnych - Fred, śliczna, ale łatwo wpadająca w tarapaty - Daphne, przesympatyczny mól książkowy -... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
07:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

07:15
Co ludzie powiedzą?, sez. 5, odc. 10: Ogłoszenie
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1995)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 31min.
08:40
Ziarno - Stulecie objawień w Fatimie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:20
Barwy szczęścia - odc. 1656
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu osiemnastych urodzin Angela dostaje od rodziny wspaniałe prezenty - bilet na podróż dookoła świata od Magdy i Sebastiana, a babcia postanawia przepisać na nią swoje mieszkanie. O urodzinach dziewczyny pamiętają też Eryk i Kajtek. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Kacper Krupski, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Danuta Kowalska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Marek Molak, Ania Karwan, Izabela Zwierzyńska

Czas: 24min.
08:50
Barwy szczęścia - odc. 1657
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian jest zły na matkę za to, że dała Angeli tak kosztowny prezent. Córka Kowalskiego zamierza jak najszybciej obejrzeć mieszkanie od babci i zaplanować w nim remont. Julita nie chce zostawić Józka w spokoju, a Darek traci w końcu cierpliwość. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Danuta Kowalska, Filip Kosior, Anna Gornostaj, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Stanisława Celińska

Czas: 24min.
08:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 18/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 993
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scooby-Doo i jego przyjaciele tym razem przybyli do Paryża. Velma chciała spotkać się ze swoją kuzynką, która w tym sławnym mieście robi karierę jako modelka, ale ona zniknęła w dniu ważnego pokazu mody. Wydaje się to bardzo nieprawdopodobne, ale wszystko wskazuje na to, że została uprowadzona przez ogromnego ptaka - kamiennego krogulca, który sfrunął z Dzwonnicy Notre Dame. Nastoletni detektywi rozpoczynają poszukiwania zaginionej dziewczyny i podążając wapiennym tropem, schodzą do... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
08:00
Hotel Zacisze, sez. 1, odc. 3: Wedding, The
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1975)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:40
Ale numer!, sez. 1, odc. 13: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 36 Kętrzyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Kętrzyn, mazurskie miasto, które prawa miejskie otrzymało w 1357 r. Położone na ziemiach dawnych Prus, założone przez zakon krzyżacki, miało burzliwe dzieje. Jest tu krzyżacki zamek i jeden z nielicznych kościołów obronnych. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
09:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Radek Kobiałko

Czas: 47min.
09:25
Barwy szczęścia - odc. 1658
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia zjada tatara przyrządzonego w Feel Good przez Radka i zaczyna się bardzo źle czuć. Oliwka desperacko próbuje zrzucić wagę i kupuje od dealera tabletki na odchudzanie, a później proponuje Kajtkowi, by razem wzięli otrzymane w gratisie dopalacze. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Filip Kosior, Emilia Warabida, Michał Rolnicki, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Marek Molak, Ania Karwan, Krystian Kukułka, Olga Jankowska

Czas: 24min.
09:55
Barwy szczęścia - odc. 1659
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert duż czasu spędza z Ulą, co nie podoba się Iwonie. U Pyrków jest kuratorka z opieki społecznej, bo Olgierd złożył doniesienie o porzuceniu przez Klarę dziecka. Kasia walczy w szpitalu o życie po zjedzeniu tatara przyrządzonego przez Radka. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Marek Molak, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Maciej Sobczak, Ania Karwan, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Sawczuk, Emilia Warabida

Czas: 24min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:40
Na fali
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Dołącz do najzabawniejszego pingwina świata, Cody'ego w podróży z pokrytego lodem Shiverpool na Antarktydzie, na tropikalną wyspę Pen Gu, gdzie odbywa się Wielki Memoriał Surfera Big Z. Zobacz jak razem z falami przemierza on morskie mile poznając przy okazji nowych, ekscentrycznych znajomych: surfującego kurczaka Joe, ratownika Lani i zawodowego surfera Geeka. Przeżyj wielką morską przygodę oraz lekcję przetrwania, dzięki której dowiesz się, że prawdziwy zwycięzca nie zawsze... (USA, 2007)

Reżyseria: Ash Brannon, Chris Buck
09:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

09:25
Jedno życzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Alex nie lubi swojego młodszego brata Steve'a. Obwinia go o wszystkie życiowe niepowodzenia. Pewnego dnia znajduje monetę spełniającą jedno życzenie. Alex prosi o to by Steve zniknął z jego życia. Gdy się budzi następnego dnia wszystko wygląda zupełnie inaczej: jego brata nie ma, rodzice są bogaci, jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole, chodzi z najładniejszą dziewczyną, świetnie gra w football. Na szczęście po pewnym czasie Alex uświadamia sobie swój błąd i... (USA/Nowa Zelandia, 2003)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: A.J. Trauth, Emma Lahana, Spencer Breslin, Lalaine, Tim Reid, Peter Feeney
09:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 15: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:45
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 9: Kukurydza
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:40
Biblia - Jakub, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść biblijna o Jakubie, który za namową matki wyłudził od starszego brata - za miskę soczewicy - prawo pierworództwa. Historia jego wędrówki do Haranu, gdzie przez lata pracował u swego przebiegłego wuja Labana, by otrzymać za żonę Rachelę. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Peter Hall
Obsada: Sean Bean, Irene Papas, Joss Ackland, Lara Flynn Boyle

Czas: 43min.
10:30
Ukryte skarby - Podziemne miasto i złoto gór Sowich
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2017)


Czas: 22min.
10:25
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 10: Belize
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:55
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 11: Viva Mexico
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 6min.
11:10
Rodzinne oglądanie - Narodziny zwierząt według Davida Attenborough - Z morza w przestworza - odc. 1/1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki odkryciom w południowych Chinach, naukowcy mogli wypełnić kilka znaczących luk w teorii ewolucji gatunków. David Attenborough przedstawia trwający ponad 500 milionów lat proces rozwoju kręgowców, od zwierząt wodnych aż do powstania człowieka. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: David Lee

Czas: 49min.
11:30
Artur i Minimki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magiczny film familijny w rezyserii Luca Bessona (“Nikita”, Wielki błękit”, „Leon zawodowiec”, „Piaty element”, „Joanna d’Arc”). Jak każdy dziesięciolatek, Artur jest zafascynowany wieczornymi opowieściami Babci. Jego sny wypełniają wojownicy afrykańskich plemion i niezwykłe wynalazki opisane w prastarej magicznej księdze, należącej do Dziadka, który kilka lat wcześniej zniknął w tajemniczych okolicznościach. Kiedy chłopiec zaczyna samodzielnie zgłębiać tajniki magicznej księgi, zauważa, że... (Francja, 2006)

Reżyseria: Luc Besson
Obsada: Freddie Highmore, Lee Delong, Robert Dauney, Robert William Bradford, Mia Farrow
11:00
Odlotowy ogród, odc. 2/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 799
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:15
Galileo, odc.617
Godziny emisji
Rozwiń opis
TAJEMNICA ZDJĘCIA: ZAKONNICE I MARIHUANA? W Internecie znaleźliśmy zdjęcie – przedstawia dwie zakonnice, zajmujące się najwyraźniej uprawą marihuany. Wyruszając tropem tej fotografii, dowiemy się, jak kwestie medycznej marihuany wyglądają w USA. LUKSUS ZE ŚMIETNIKA Matt ma 36 lat i pracuje jako ekspert do spraw bezpieczeństwa IT. Po godzinach wyrusza na poszukiwanie skarbów… w śmieciach. Coś, co wygląda na złom, daje mu spory zarobek. Całe swoje mieszkanie urządził tez meblami i elektroniką... (Polska 2017)

11:30
Wojciech Cejrowski. Boso Meksyk/Paragwaj, sez. 1, odc. 12: Terere
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Regina Coeli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 35min.
12:05
Makłowicz w podróży - Kuba (176) Szlak bojowy
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Robert zwiedza okolice Sierra Maestra. W tych górach Fidel Castro ze swoimi towarzyszami ukrywał się przez blisko 3 lata, by potem zdobyć całą wyspę. Kubańczycy bardzo długo nie uprawiali kawy, woleli zakładać plantacje trzciny cukrowej. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
12:40
Bake off - Ale ciacho! - (9)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Półfinał II edycji wymaga wyjątkowego zadania. W konkurencji technicznej uczestnicy przygotują słynną Charlotte Royal według przepisu Krzysztofa Ilnickiego, a w konkurencji autorskiej - ciasta parzone z dwoma kremami. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Lamprecht, Leszek Molski

Czas: 52min.
12:05
Pani Gadżet, sez. 13, odc. 4/12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania Nowak-Ibisz jest przewodnikiem po gadżetach już od dwunastu sezonów. Nadal, nie tylko nie brakuje jej pomysłów, ale… ona ma ich coraz więcej! Nie boi się testowania gadżetów dziwnych, śmiesznych, a czasem nawet niebezpiecznych. Pokazuje widzom rzeczy tanie i bardzo drogie, niezbędne i te luksusowe. Jedno jest pewne! Z „Panią Gadżet“ nie ma nudy! W trzynastym sezonie programu, „Pani Gadżet“ z zapałem przystąpi do wielkich, wiosennych porządków. Który robot lepiej posprząta? Czy istnieje... (Polska)

12:40
36,6, odc. 7/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy program z udziałem najbardziej „rozmownej” osobowości w kraju – Ewy Drzyzgi. Prowadząca w asyście ekspertów – lekarzy, zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. (Polska)

12:15
Galileo, odc.618
Godziny emisji
Rozwiń opis
BITWA NA OGNIE W GRECJI Chios to idylliczna wioska na Morzu Egejskim. W jeden dzień w roku zamienia się jednak w prawdziwe pole bitwy. Wtedy dwie gminy ostrzeliwują się nawzajem ogromną ilością fajerwerków. Wyjaśnimy, dlaczego. ŚWIAT WIDZIANY Z GÓRY Ogromny statek zacumowany pośrodku wielkiej metropolii. Wyspa w kształcie puzzla, czy niebieskie miasto. Galileo prezentuje świat, widziany z lotu ptaka i jego najciekawsze przejawy. CO ZAWIERA AMERYKAŃSKIE MIĘSO Sprawdzamy, czym tak naprawdę... (Polska 2017)

12:00
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 1: Śmietniczek
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:30
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 2: Po co komu taka ziemia
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
13:00
BBC w Jedynce - Planeta ziemia. Sezon drugi. Tropikalne lasy deszczowe
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku o tropikalnych lasach deszczowych uważanych za istny raj. Porastają one niecałe 6 % powierzchni Ziemi, ale żyje w nich połowa wszystkich gatunków roślin i zwierząt lądowych. Światła, wody i substancji odżywczych jest tu pod dostatkiem. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tom Hugh - Jones

Czas: 49min.
13:40
Bake off - Ale przepis - (9)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eksperci zdradzają tajemnice, które pozwolą uniknąć błędów i zapewnią słodki sukces w domowej kuchni. Pokażą krok po kroku jak piec, zadbać o perfekcyjny smak i wygląd chlebów, tortów, ciast i ciasteczek. (Polska 2017)


Czas: 8min.
13:40
Hotel Transylwania
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa komedia animowana. Książę Drakula chce uczcić sto osiemnaste urodziny córki wystawną imprezą dla najbliższych przyjaciół. Przyjęcie zakłóca przybycie nieproszonego gościa - zwykłego śmiertelnika. Książę Drakula jest szefem pięciogwiazdkowego hotelu przeznaczonego wyłącznie dla potworów - zwykli śmiertelnicy nie mają tam wstępu. Pewnego dnia właściciel postanawia wydać przyjęcie z okazji 118 urodzin swojej ukochanej córki Mavis. Na imprezie zjawiają się Frankenstein, Mumia, rodzina... (USA, 2012)

Reżyseria: Genndy Tartakovsky(1)
13:40
Druga szansa, sez. 3, odc. 11/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika szaleje z niepokoju, ponieważ Adam nie oddaje Basi o umówionej godzinie. Na pomoc przybywa Marcin i to on jedzie po córeczkę Moniki do mieszkania Adama i bezpiecznie oddaje ją w ramiona matki. Monika będąc pod czułą opieką Marcina czuje się spokojniej i zasypia bez proszków nasennych. Czy jego powrót oznacza dla nich kolejną szansę na szczęście? Nadchodzi koncert Ksawerego – czy młody artysta mimo postępującej choroby znajdzie w sobie siłę by stanąć oko w oko ze swoją publicznością?... (Polska)

13:20
Mythica: Czarownica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Peregus Malister porywa Thane, Marek wraz ze swoją drużyną musi podjąć trudną i śmiertelnie niebezpieczną misję, która prowadzi ją w szpony Shorloka.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2015)

Reżyseria: Todd Smith
Obsada: Adam Johnson, Jake Stormoen, Melanie Stone
13:00
Bibliotekarze, sez. 1, odc. 10: Kłębek przeznaczenia
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flynn Carsen wraca z planem, by ostatecznie umiejscowić zaginione zbiory Biblioteki u Jenkinsa. Używając magicznych obiektów, odnalezionych podczas przygód Bibliotekarzy, otwiera tajemny portal do próżni między czasem a przestrzenią. Niestety, udaje się tam dostać również Bractwu z Dulaque na czele. Dulaque chce wykorzystać portal, by dostać się do centrum magicznej mocy. Miesza się historia i wersje wydarzeń. Tylko Pułkownik Eve Baird, uwikłana teraz w różne wersje przebiegu zdarzeń, może... (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, Lindy Booth, Rebecca Romijn
13:55
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Muzykanci z miasta Bremy
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osioł, pies, kot i kogut decydują się na ucieczkę z domu, gdy ich właścicielka - Marta postanawia zrobić z nich obiad. Czwórka przyjaciół próbuje swojego szczęścia jako zespół muzyków i poetów w mieście zwanym Bremen... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2009)

Reżyseria: Dirk Regel
Obsada: Anna Fischer, Johannes Zirner
14:20
Surferka z charakterem
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja autobiograficznej książki wydanej w 2004 r. "Soul Surfer: A True story of Faith, Family, and Frighting to Get Back on the Board", napisanej przez Bethany Hamilton. Jednoręka amerykańska surferka opisała swoją tragedię oraz życie na desce. (USA 2011)

Reżyseria: Sean McNamara
Obsada: AnnaSophia Robb, Helen Hunt, Dennis Quaid, Carrie Underwood, Chris Brochu, Jeremy Sumpter, Craig T. Nelson, Lorraine Nicholson

Czas: 101min.
14:00
Familiada - odc. 2376
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 23min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat odcinka: Tunele i mosty. Spróbujemy odpowiedzieć na wiele pytań: dlaczego mosty nie zawalają się? Co wspólnego z mostami ma zwykły makaron? Omówimy najciekawsze mosty, również historycznie. Pokażemy mosty i tunele w Polsce i na świecie. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:45
Transformers
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam Witwicki (LaBeouf) jest typowym amerykańskim nastolatkiem - najbardziej interesują go dziewczyny i samochody. Kiedy dostaje od ojca swój pierwszy wymarzony pojazd, natychmiast wyrusza na podbój niewieścich serc. Wkrótce okazuje się, że jego nowy nabytek nie jest zwyczajnym starym używanym autem tylko supernowoczesnym robotem z kosmosu. Sam i jego dziewczyna zostają wplątani w wojnę dwóch ras robotów, a od wyniku konfrontacji zależy los całej ludzkości. , napisy ( USA 2007)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese GibsonRachael Taylor, Anthony Anderson, Jon Voight, John Turturro
15:15
Na dobre i na złe - odc. 672 - Moment krytyczny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tretter wraca do pracy i wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której po upadku z konia grozi amputacja nogi. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Kamil Kula - Szczepan, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Jan Zmit - Góral, Marianna Bortkiewicz - Klaudia, Magdalena Czerwińska - Kaśka

Czas: 48min.
15:35
Legenda Herkulesa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/fantasy. Grecja rok 1200 p.n.e. Grecka królowa zostaje uwiedziona przez Zeusa. Rodzi się Herkules (Kellan Lutz), którego przeznaczeniem jest obalić tyranię swego przybranego ojca, króla Amfitriona (Scott Adkins). Kiedy dosrasta nieświadom swojego pochodzenia i przeznaczenia, zakochuje się ze wzajemnością w księżniczce Krety, Hebe (Gaia Weiss). Jednak dziewczyna została już obiecana jego starszemu bratu. Sprzeciwiając się woli ojca, Herkules zostaje wysłany do stłumienia powstania w... (USA, 2014)

Reżyseria: Renny Harlin(1)
Obsada: Gaia Weiss, Liam Garrigan, , Lutz Kellan, McKee Roxanne, Scott Adkins
15:25
Parasol bezpieczeństwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna z Martinem Lawrencem i Stevem Zahnem w rolach głównych. Hank Rafferty (Zahn) zostaje oskarżony o pobicie czarnoskórego kolegi Earla Montgomery'ego (Lawrence) i wyrzucony z pracy w policji. Okazuje się jednak, że pobicie nie miało miejsca, a Rafferty'ego oskarżono niesłusznie. Aby wyjaśnić całą sytuację, Hank wraz z rzekomą ofiarą, musi stawić czoła niebezpiecznym przestępcom...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Martin Lawrence, Bill Duke, Colm Feore, Robinne Lee, Timothy Busfield, Steve Zahn, Eric Roberts
15:20
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Jorinde i Joringel
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jorinde i Joringel są w sobie szaleńczo zakochani i planują wspólne życie. Niestety, ojciec Jorinde jest przeciwny ich małżeństwu. Młodzi uciekają do lasu. Niestety, tam Jorinde zostaje uprowadzona przez złą czarownicę, która kolekcjonuje młode dziewczyny i zamienia je w słowiki. Nikt nigdy nie uciekł z królestwa wiedźmy. Na szczęście Joringel ma plan. Wykrada nikczemnemu baronowi magiczny kwiat, dzięki któremu pragnie uwolnić ukochaną. Niestety, zostaje przyłapany przez barona, który wysyła... (Niemcy 2011)

Reżyseria: Bodo Fürneisen
Obsada: Llewellyn Reichman, Jonas Nay, Katja Flint, Uwe Kockisch
16:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /7/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 35min.
16:20
Kocham Cię, Polsko! - odc. (11)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:30
Strzelając śmiechem
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Strzelając śmiechem” to niezwykle zabawna parodia „Zabójczej broni”. Głównymi bohaterami są dwaj nieustraszeni detektywi - Jack Colt(Emilio Estevez) i jego partner Wes Luger (Samuel L. Jackson), którzy gotowi są stawić czoła wszelakiego rodzaju niebezpieczeństwom - psychotycznym złoczyńcom, uwodzicielskim kobietom oraz krwiożerczym piraniom! (Kanada, USA 1993)

Reżyseria: Gene Quintano
Obsada: Emilio Estevez, Jon Lovitz, Kathy Ireland, Samuel L. Jackson, Tim Curry, William Shatner
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /6/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl prezentujący działalność i twórczość Kabaretu pod Egidą założonego przez Jana Pietrzaka, autora piosenek, monologów, felietonów oddających polskie realia i nastroje ostatniego półwiecza, komentatora społecznych i politycznych wydarzeń Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 40min.
17:45
Koty i zaloty, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Koty i zaloty” - nowy miniserial na antenie Polsatu - to produkcja dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem. Każdy odcinek serialu, zamknięty w 5 minutach, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych... (Polska 2017)

Reżyseria: Kristoffer Rus
Obsada: Anna Dereszowska, Marcin Perchuć, Janusz Leśniewski, Julia Paćko
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominik ma trzynaście lat i choruje na autyzm. Jest pogodnym chłopcem, fascynuje go kosmos. Mama Dominika odeszła od rodziny, chłopca wychowują tata – pan Piotr i pełnoletni brat, Kamil. Pan Piotr jest po trzech zawałach, cierpi też na chorobę zakrzepową, tak naprawdę sam wymaga opieki. Kamil stara się pracować i bardzo chce zostać studentem szkoły policyjnej. W męskim domu brakuje miejsca do nauki dla Dominika, wszyscy panowie śpią w jednym pokoju - na potrójnym, piętrowym łóżku. Łazienka... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jolanta Gwardys, Karolina Zaleszczuk, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 11/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:00
Medalion
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Supergwiazda kina akcji Jackie Chan wciela się w postać Eddiego Yanga, błyskotliwego policjanta z Hong Kongu, który o mały włos unika śmierci podczas prowadzenia śledztwa dotyczącego tajemniczego medalionu. Eddie odkrywa, że mając w swoim posiadaniu medalion, nabiera niewiarygodnej szybkości, siły i nowych umiejętności, dzięki którym jego zdolności walki wkraczają na zupełnie nowy poziom. Z pomocą brytyjskiej agentki pracującej dla Interpolu, Nicole James (Claire... (Hongkong/USA, 2003)

Reżyseria: Gordon Chan
Obsada: Jackie Chan, Johann Myers, Lee Evans, Claire Forlani, Julian Sands, John Rhys-Davies
18:35
Jaka to melodia? - odc. 3567
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 46min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:45
Kocham Cię, Polsko! - kulisy po odcinku - (11)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze fragmenty "Kocham cię, Polsko" po jedenastym odcinku programu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
18:55
DISCOPOLAND - (4)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wola Łącka - mała wieś nieopodal Płocka. To tu znajduje się dom rodzinny Sławka Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full. Bohater tego odcinka programu to człowiek twardo stąpający po ziemi, znający swoją wartość, mający swoje zasady i dbający o korzenie. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 2/12
program inne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem o miano najlepszego gospodarza zawalczy czwórka nieznajomych z Warszawy. Kto znajdzie przepis na idealną kolację, a tym samym zasłuży na najwyższe noty? Odważni, kreatywni i gotowi stanąć do kulinarnego boju! Oto oni: Anna Bienias, która po 10 latach pracy w korporacji postanowiła porzucić biuro i zająć się… poduszkami. Założyła własny slow biznes i tworzy ekologiczne poduchy. Sama stara się także żyć w zgodzie z naturą, dlatego chętnie zaopatrza się u lokalnych producentów... (Polska)

18:00
Aniołki Charliego
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Są piękne, błyskotliwe i zawsze gotowe, aby pracować dla Charliego. Natalie, Dylan i Alex współpracując z porucznikiem Bosley’em muszą udaremnić sprawę morderstwa i zemsty, które mogą zagrozić nie tylko prywatności jednostek na całym świecie, ale także sprowadzić nieszczęście na ich szefa, Charliego. Dziewczęta ruszają mu na ratunek! (USA 2000)

Reżyseria: McG
Obsada: Bill Murray, Cameron Diaz, Cool LL, Drew Barrymore, Kelly Lynch, Lucy Liu, Luke Wilson, Matt LeBlanc, Sam Rockwell, Tim Curry, Tom Green
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu Boskich dochodzi do kłótni między Ludwikiem a Markiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie, odc.232
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Państwo w Państwie" to jeden z najbardziej skutecznych programów interwencyjnych w Polsce. Premierowe wydania tego programu w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie, Polsacie News i Polsacie News 2. 187 bohaterów i historii, 78 sukcesów w konkretnych przypadkach, nagranych ponad 900 godzin materiałów i przeczytanych ponad 600 tysięcy stron akt i dokumentów. „Państwo w Państwie” jesienią świętowało swoje piąte urodziny. W programie przedstawiane są przypadki nadużywania prawa,... (Polska 2017)

19:00
Fakty, odc. 7074
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7057
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7054
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4948
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.619
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego i najstarszego spośród obecnie nadawanych w Polsce programów popularno-naukowych „Galileo”, który na antenie Czwórki obecny jest już od 10 lat! W tym czasie zmieniła się rzeczywistość, zmieniały się technologie, zmienia się wiedza na temat człowieka i jego możliwości. Niezmienny pozostał jednak sposób – ciekawy, barwny i niepozbawiony humoru – w jaki „Galileo” i jego gospodarz, Paweł Orleański starają się objaśniać ten pędzący świat. W nowych odcinkach... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
PKO Białystok Półmaraton
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Wojenne dziewczyny - odc. 11
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malina zabiera Marysię do getta, aby spotkała się z ojcem i siostrą. Na miejscu Marysia z przerażeniem obserwuje straszne warunki, w jakich żyją. Kiedy oboje wychodzą z getta, trafiają na szmalcowników. Marysi udaje się uciec dzięki pomocy Franka. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Rogalski
Obsada: Vanessa Aleksander, Marta Mazurek, Aleksandra Pisula, Michał Czernecki, Danuta Stenka, Łukasz Lewandowski, Marek Gierszał, This Maag, Katrin Buhring, Marek Ślosarski

Czas: 41min.
20:05
Starsza pani musi zniknąć
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarna komedia pokazująca uroki życia w domach wielorodzinnych. Co prawda, polskiej publiczności, para nowojorczyków nabywających mieszkanie z lokatorką raczej nie zaimponuje swoimi kłopotami, ale warto pocieszyć się, że inni też miewają upiornych sąsiadów (USA 2003)

Reżyseria: Danny de Vito
Obsada: Drew Barrymore, Ben Stiller, Eileen Essell

Czas: 85min.
20:00
Kabaret na żywo, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Kabaret na Żywo” – wiosenna edycja tylko w Telewizji Polsat! Gejzery humoru i fajerwerki dowcipu czekają widzów w wiosennej edycji „Kabaretu na Żywo”. Rzeczywistość nie znosi pustki, tematów do skeczów i zabawnych dowcipów nie brakuje. Artyści kabaretowi nie będą więc mieli zbyt dużych problemów, by udowodnić nam, że gimbaza się nie poddaje, warto być fit, eko i bio, powrócić do słodkich lat 90-tych i nieśmiertelnych dowcipów o Jasiu, a także zadumać się nad losem prawdziwych mężczyzn i... (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
20:00
Iron Man
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właściciel zakładów zbrojeniowych trafia w Iraku do niewoli. Udaje mu się skonstruować superkombinezon i uciec. Teraz jako Iron Man próbuje naprawić wyrządzone przez siebie zło. Ekranizacja popularnego komiksu. Multimilioner Tony Stark jest genialnym inżynierem, któremu daleko jednak do ideału - słynie z bezczelności i zadufania. Dzięki jego pomysłom zakłady zbrojeniowe Stark Industries są najnowocześniejsze na świecie. W celu prezentacji nowej broni inżynier udaje się do Iraku. Tam, mimo... ( USA 2008)

Reżyseria: Jon Favreau
Obsada: Robert Downey Jr., Terrence Howard, Jeff Bridges, Gwyneth Paltrow, Leslie Bibb, Shaun Toub
20:00
Kuloodporny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Głównym bohaterem filmu jest tybetański, bezimienny mnich (Yun-Fat Chow), który strzeże starożytnego zwoju, źródła niezmierzonej mocy. Bezimienny wyrusza w podróż, by odnaleźć kolejnego Strażnika Zwoju. Kierując się radami otrzymanymi przez swojego poprzednika, wybiera na swojego następcę Kara (Seann William Scott), młodego chłopaka, który wychował się na ulicy. Wspólnie muszą uchronić zwój przed Struckerem, demonicznym mistrzem kung-fu, który zrobi wszystko by go zdobyć…... (Kanada, USA, 2003)

Reżyseria: Paul Hunter
Obsada: Chow Yun-Fat, Jaime King, Seann William Scott
20:00
Wyścig śmierci
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były kierowca wyścigowy Jensen Ames stara się przetrwać w zniszczonym, post-industrialnym świecie. Wrobiony w brutalne morderstwo swojej rodziny zostaje wtrącony do więzienia, gdzie zmuszony jest do wzięcia udziału w organizowanym przez strażników morderczym wyścigu, transmitowanym na żywo w telewizji. Podrasowane samochody, broń, miażdżące kości kraksy i Ames, który zniszczy wszystko co stanie na jego drodze do wolności. (USA 2008)

Reżyseria: Paul W.S. Anderson
Obsada: Ian McShane, Jason Statham, Joan Allen, Tyrese Gibson
21:20
Młodzi lekarze - odc. 10 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala Agnieszki trafia kilkugodzinny noworodek, z wrodzoną wadą, tzw. wytrzewieniem, czyli brakiem powłok brzusznych. Chirurdzy muszą wykazać się niezwykłymi umiejętnościami, by zoperować dziewczynkę, tak by mogła rozwijać się normalnie. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
21:50
Głodne Kawałki - (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy internetu, mający miliony widzów przed ekranami komputerów, spotykają się na wspólnej kolacji. Rozmawiają o aktualych tematach - w kulturze, modzie, nauce czy tematach społecznych. Pretekstem do dyskusji są hity internetowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Jankowski

Czas: 28min.
22:15
Zakochana Jedynka - Dziewczyna z Alabamy
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urokliwa komedia romantyczna o Kopciuszku z prowincji, który podbija świat i staje przed możliwością poślubienia księcia z bajki, ale nieoczekiwanie musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy naprawdę tego chce. (USA 2002)

Reżyseria: Andy Tennant
Obsada: Reese Witherspoon, Josh Lucas, Patrick Dempsey

Czas: 104min.
22:35
Chrzest
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mocne męskie kino z wyrazistymi kreacjami odtwórców głównych postaci, wypełnione brutalnymi scenami. Główny wątek koncentruje się na przyjaźni Michała i Janka. To obrazy z kilku dni ich życia, kiedy po latach spotykają się znowu. (Polska 2010)

Reżyseria: Marcin Wrona
Obsada: Tomasz Schuchardt, Wojciech Zieliński, Natalia Rybicka, Adam Woronowicz

Czas: 85min.
22:05
U Pana Boga w ogródku
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia, którą pokochała cała Polska. Uhonorowana Nagrodą Specjalną Jury na FPFF w Gdyni w 2007 r. komedia obyczajowa będąca kontynuacją przeboju kinowego Jacka Bromskiego "U Pana Boga za piecem". Chociaż od czasu pierwszego filmu minęło już niemal 10 lat, w małej mieścinie Królowy Most, gdzie życie płynie leniwie i spokojnie, niewiele się zmieniło: czas płynie spokojnie, a bieg wydarzeń kontrolują wspólnie proboszcz i komendant policji. Nowinki z wielkiego świata docierają tu... (Polska, 2007)

Reżyseria: Jacek Bromski(1)
Obsada: Agata Kryska, Andrzej Zaborski, Dzierma Krzysztof, Emilian Kamiński, Sadowska Małgorzata, Solarz Wojciech
22:30
Wejście smoka
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bruce Lee, wybitny znawca sztuk walki wykształcony w Świątyni Shaolin, zostaje zwerbowany przez agencję wywiadowczą i stawia czoła przeciwnikom w brutalnym turnieju na odległej wyspie. Musi także zdobyć dowody, które pozwolą zdemaskować międzynarodowego handlarza narkotykami, Hana, który jest odpowiedzialny za śmierć siostry Lee. Na wsi niedaleko Hong-Kongu, Lee (Bruce Lee), wybitny znawca sztuk walki wykształcony w Świątyni Shaolin, spotyka Braithwaite'a (Geoffrey Weeks), agenta... ( USA 1973)

Reżyseria: Robert Clouse
Obsada: Bruce Lee, John Saxon, Shih Kien, Jim Kelly, Bob Wall
22:05
Spadkobiercy VII, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W siódmym sezonie do stałego grona... (Polska 2017)

22:15
Krocząc wśród cieni
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matt Scuddel (Liam Neeson) zakończył swoją karierę w policji i obecnie pracuje jako prywatny detektyw. Pewnego dnia dostaje szalenie trudne zlecenie. Musi dowiedzieć się, kto stoi za zamordowaniem żony handlarza narkotykowego. W toku śledztwa okazuje się, że mordercy kobiety mają na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem. Czy uda mu się wygrać ten wyścig z czasem? (USA 2014)

Reżyseria: Scott Frank
Obsada: Adam Thompson, Boyd Holbrook, Dan Stevens, David Harbour, Liam Neeson
23:05
Spirit: Duch miasta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na nabrzeżach opanowanego przestępczością Central City, młody policjant Denny Colt (Gabriel Macht) próbuje rozprawić się z najniebezpieczniejszym złoczyńcą w mieście, tajemniczym Octopusem (Samuel L. Jackson). Ten zadaje mu tyle śmiertelnych ciosów, że Denny nie ma szans przeżyć, ale w przedziwny sposób policjant ostatecznie pozostaje wśród żywych i - jako Spirit – powraca do miasta by na nowo walczyć ze złem i powstrzymać dążącego do władzy absolutnej Octopusa. Nasz bohater ma jeszcze jeden... (USA, 2008)

Reżyseria: Frank Miller
Obsada: Gabriel Macht, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson
00:05
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:40
Komornik
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody komornik sądowy Lucjan Bohme działa w Wałbrzychu i okolicach. Miejscowe zakłady przemysłowe poupadały, panuje duże bezrobocie, wielu ludzi żyje w biedzie. W takim miejscu działalność komornicza nabiera wyjątkowo dramatycznego wymiaru. (Polska 2005)

Reżyseria: Feliks Falk
Obsada: Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz

Czas: 93min.
00:10
Piano.pl - Dorota Miśkiewicz i Pianiści
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert Doroty Miśkiewicz w hołdzie polskiej pianistyce. Wystąpi w kameralnych duetach z pianistami różnych generacji tworzących historię polskiego jazzu. Na program koncertu złożyły się utwory z kanonu polskiej piosenki, zaaranżowane jazzowo. (Polska 2016)


Czas: 53min.
00:45
Bez litości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. W filmie "Bez litości" Denzel Washington gra McCalla, człowieka, który odciął się od tajemniczej przeszłości, by rozpocząć nowe, spokojne życie. Ale kiedy spotyka Teri (Chloë Grace Moretz), młodą dziewczynę, zmuszoną do współpracy przez niebezpiecznych rosyjskich gangsterów, nie może pozostać bezczynny - musi jej pomóc. Uzbrojony w pewne umiejętności, które pozwalają mu zemścić się na każdym, kto jest okrutny wobec bezbronnych ludzi, McCall rezygnuje z narzuconej sobie... (USA, 2014)

Reżyseria: Antoine Fuqua(1)
Obsada: Bennett Haley, Bill Pullman, Denzel Washington, Grace Chloë, Harbour David, Marton Csokas
00:45
Matrix
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thomas Anderson (Keanu Reeves) wiedzie podwójne życie - na co dzień pracuje w koncernie Meta Cortechs jako programista, prywatnie jest genialnym hakerem, działającym pod pseudonimem Neo. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz (Laurence Fishburne) - człowiek, który obiecuje, że odkryje przed nim prawdę o rzeczywistości, w której żyją. Neo przystaje do grupy Morfeusza i powoli sam dostrzega, że w jego dotychczasowym życiu coś było nie tak, że cały czas ktoś nim kierował.... ( USA 1999)

Reżyseria: Lana Wachowski, Andy Wachowski
Obsada: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Joe Pantoliano, Marcus Chong, Gloria Foster
00:30
Wikingowie, sez. 1, odc. 7: King's Ransom, A
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzy statki Wikingów udają się w górę rzeki do samego serca władzy wschodniej Anglii: królewskiej willi króla Aelle. Ragnar Lothbrok przybył odebrać okup w zamian za pokój. Jednak król Aelle ma inne plany związane z tymi północnymi poganami. (Irlandia, Kanada 2013)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Clive Standen, Jessalyn Gilsig, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:15
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
01:35
Artysta
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film będący hołdem złożonym filmowej tradycji i jej twórcom, a do tego gwarantujący znakomitą rozrywkę. Czarno - biały obraz, po mistrzowsku wystylizowany na produkcje z czasów kina niemego, zyskał ogromne uznanie widzów oraz krytyki: aż 5 Oscarów. (Belgia, Francja 2011)

Reżyseria: Michel Hazanavicius
Obsada: Jean Dujardin, Berenice Bejo, John Goodman, James Cromwell, Penelope Ann Miller

Czas: 96min.
01:15
Życie na wybiegu, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych fotografów mody, Perou, staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze: ma stworzyć fotoreportaż, który ukazuje prawdę o modellingu i osobach robiących karierę w tej branży. Ekipa programu towarzyszy mu podczas realizacji tego zadania oraz w jego codziennej pracy, ukazując różne - nie zawsze piękne - oblicza świata mody. Kim są kobiety, które stoją na pierwszej linii frontu w tym wymagającym i bezlitosnym dla niedoskonałości świecie? Wybrankami losu czy po prostu... (USA, 2006)

01:25
Ale numer!, sez. 1, odc. 13: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:25
Jaka to melodia? - odc. 3567
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 45min.
02:15
Życie na wybiegu, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych fotografów mody, Perou, staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze: ma stworzyć fotoreportaż, który ukazuje prawdę o modellingu i osobach robiących karierę w tej branży. Ekipa programu towarzyszy mu podczas realizacji tego zadania oraz w jego codziennej pracy, ukazując różne - nie zawsze piękne - oblicza świata mody. Kim są kobiety, które stoją na pierwszej linii frontu w tym wymagającym i bezlitosnym dla niedoskonałości świecie? Wybrankami losu czy po prostu... (USA, 2006)

02:00
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 4
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jak policja poradziła sobie z kibolami oraz ze złodziejami samochodów. Poznaj też historię pechowego niedoszłego mordercy oraz kulisy porwania biznesmana. Bądź świadkiem spektakularnej akcji rozbicia polsko-bułgarskiej grupy handlującej kobietami. (Polska 2010)

02:40
Taki jest świat, sez. 3, odc. 6: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:25
Biblia - Jakub, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść biblijna o Jakubie, który za namową matki wyłudził od starszego brata - za miskę soczewicy - prawo pierworództwa. Historia jego wędrówki do Haranu, gdzie przez lata pracował u swego przebiegłego wuja Labana, by otrzymać za żonę Rachelę. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1994)

Reżyseria: Peter Hall
Obsada: Sean Bean, Irene Papas, Joss Ackland, Lara Flynn Boyle

Czas: 43min.
03:25
Papusza
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na faktach dramatyczna historia pierwszej romskiej poetki, kobiety świadomej swojego autorskiego głosu. Pierwszej, która zapisała swoje wiersze oraz pierwszej tłumaczonej na polski i wydanej w oficjalnym obiegu - dzięki staraniom samego Tuwima. (Polska 2013)

Reżyseria: Krzysztof Krauze, Joanna Kos - Krauze
Obsada: Sebastian Wesołowski, Leokadia Brzezińska, Paloma Mirga, Andrzej Walden, Antoni Pawlicki, Artur Steranko, Jowita Budnik, Zbigniew Waleryś

Czas: 125min.
03:30 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2682
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:35
Uwaga!, odc. 4948
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:55
Moc Magii, odc. 128/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:15
Niesamowite rekordy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

03:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.758
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 8
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3692
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.762
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info