Program dla 2017-05-26 od do
25.06 26.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:25
Jaka to melodia? - odc. 3577
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 59 "Młodość nie zna strachu"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba ma w planie wygrać sporą sumę pieniędzy. Zanim dostanie te pieniądze, zdąży skłócić rodzinę. Boskich odwiedza wysłannik sekty i próbuje ich przekonać do swoich poglądów. Natalia postanawia porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:15
Uwaga!, odc. 4959
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
06:30
MATKA 24h
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kopie świętego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej od ponad pół wieku wędrują po Polsce i goszczą przez dobę w domach wiernych, którzy otaczają je szczególnym kultem. Oddają cześć i hołd Matce Boskiej, kierują prośby i błagania, dziękują za wsparcie. (Polska 2013)

Reżyseria: Marcin Janos Krawczyk

Czas: 29min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 10/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Barcelona (Przemyśl). Przemyśl to miasto wielu kultur i wyznań. To również miasto dwóch Barcelonek. Jedna to popularna nazwa lokalnej drużyny piłkarskiej, druga to restauracja prowadzona przez byłego piłkarza, pana Rolanda. Niestety ta druga nie ma zbyt dobrej sławy. Klienci przychodzą tylko na promocyjne obiady za pół ceny. Pomysł właściciela, ale to bardziej bramka samobójcza niż świetne zagranie. Restauracja na nich nie zarabia, wręcz traci. A to nie jedyna wpadka... (Polska)

06:00
Wojny parkingowe, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

06:30
Wojny parkingowe, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

06:55
Kaczor Donald przedstawia, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Składanka najlepszych, niezapomnianych fragmentów filmów rysunkowych o przygodach Kaczora Donalda i jego przyjaciół: przedsiębiorczej Myszki Miki, naiwnego i fajtłapowatego psa Goofy’ego oraz m.in. dwóch wszędobylskich wiewiórek - Chipa i Dale’a. Wraz z nimi odwiedzimy różne fantastyczne miejsca i przeniesiemy się w czasie. A ponadto, gospodarz tego show i zarazem najbardziej dynamiczna postać animowana - Kaczor Donald dowiedzie swoim małym i dużym wielbicielom, że potrafi nie... (USA, 1983)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 38
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:10
M jak miłość - odcinek 42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janek siedzi w areszcie. Gałązkowa mówi Hance, że chłopak miał wobec niej złe intencje. Właśnie dlatego oczerniał Gałązkową w oczach Hanki. Dziewczyna jednak nie ma już do pani Ireny zaufania. Doc. Badecki powierza Małgosi pierwsze samodzielne zadanie. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 40min.
07:50
Doradca smaku-Zupa z ciecierzycy z pieczonymi burakami, odc. 9/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:35
Co nowego u Scooby'ego?, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna tym razem przybywa do Australii i przyjaciele cieszą się, że zobaczą Wielką Rafę Koralową. Scooby-Doo i Kudłaty startują w konkursie budowania zamków z piasku, który jednak może się nie odbyć, bo z oceanu wychodzi olbrzymie Koralowe Monstrum i atakuje ludzi, wypoczywających na plaży. Nawet Kudłatego i Scooby-Doo usiłuje wciągnąć pod wodę. Powstałe już, piaskowe rzeźby ulegają przy tym zniszczeniu. Dzielni detektywi nigdy dotąd nie spotkali podobnego potwora, ale nie pozwolą się... (USA, 2004)

Reżyseria: Chuck Sheetz
07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 5: Rysa na lakierze
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel grozi Aisze, że zabije Melek, jeśli nie dostanie pieniędzy lub dziewczynki. Aliye i Kenan nie mogą dojść do porozumienia w kwestii majątku. Aliye nie chce, by jej syn rozdawał ziemię ojca. Selim ma słabość do Zeynep, ale dziewczyna nie chce go znać. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 40min.
08:00
Trudne sprawy, odc.623
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczycielka tańca z Katowic - Mariola (48 l.) znajduje w prasie informację, że Łukasz (32 l.) - chłopak jej córki, Eweliny (26 l.) – jest podejrzewany o oddanie swojego własnego dziecka na przystanku obcej kobiecie. Mariola z początku nie wierzy w tę historię, ponieważ jej córka musiałaby być matką tego dziecka, a Ewelina nie mówiła jej nic o ciąży. Ale kobiety nie mają ze sobą kontaktu, dlatego Mariola jedzie do Krakowa, gdzie Ewelina mieszka z Łukaszem. Jej córka zaprzecza, jakoby była w... (Polska 2016)

Reżyseria: Okił Khamidov
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2051
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:35
Kacper: Szkoła postrachu, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 4, odc. 77: Luz blues
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 1999)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Ranczo - odc. 106 (seria IX, odc. 2) - Bardzo krótkie kariery
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucy, oskarżona przez biskupa o tolerowanie niemoralnych zachowań pod własnym dachem, próbuje zapanować nad sytuacją. Członkowie PPU udają się do stolicy. Przed zaprzysiężeniem dochodzi do incydentu, który może narazić na szwank autorytet partii. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Emilia Komarnicka, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Jeff Butcher, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski

Czas: 44min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.449
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się młoda kobieta, Wiola Skrzypek, która od pewnego czasu dostaje sprośne anonimy. Wiola jest przekonana, że autorem tych niewybrednych listów jest Jarosław Malec – mężczyzna, który trzy miesiące wcześniej zgwałcił Wiolę. Malcowi nigdy nie udowodniono winy, ponieważ Wiola za późno zgłosiła się na policję i nie można było pobrać już żadnych śladów biologicznych, które mogłyby stanowić dowód przeciwko gwałcicielowi. Na dodatek, żona Jarosława, Krystyna dała mu... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.450
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi roztrzęsiona Ilona Szymońska. Kobieta z trudem opowiada o wydarzeniach sprzed tygodnia, kiedy poszła na wieczorek salsy do jednego z warszawskich klubów. Ilona nie pamięta dokładnie wydarzeń z tamtej nocy, ale kiedy rano obudziła się, czuła ból w miejscach intymnych i podejrzewa, że mogła zostać zgwałcona. Ilona chciała wcześniej to zgłosić, ale wstydziła się. Teraz prosi Malanowskiego, żeby dowiedział się, kto ją skrzywdził. Malanowski przyjmuje zlecenie.... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:00
Strażnik Teksasu, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. "Strażnik Teksasu" to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 4, odc. 78: Pożegnania i powitania
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 1999)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria II, odc. 18/27 (36)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Kolorado Springs przyjeżdża Tom, syn Dorothy, który brał udział w wojnie i został poważnie ranny. Skarży się na ból w nodze i chce, by dr Quinn podawała mu środki uśmierzające. Mike odkrywa, że Tom symuluje chorobę, bo jest uzależniony od morfiny. (USA 1994)

Reżyseria: Harry Harris
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:45 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Małgosia marzy o karierze w telewizji. Dziewczynę wychowuje samotnie matka. Kobieta ciężko pracuje, a mimo to nie może spełnić marzeń córki o bogatym życiu. Małgosia ma przyjaciółkę Emilię, która jest w podobnej sytuacji życiowej. Obie chodzą na castingi, razem szukają kontaktów w show-biznesie. Kolega Małgosi, Adrian pochodzi z wpływowej, zamożnej rodziny i jest gotów pomóc dziewczynie. Emilia tymczasem namawia przyjaciółkę do popełnienia oszustwa. W tym celu dziewczyny nie... (Polska 2014)

Reżyseria: Robert Wrzosek, Okił Khamidov
10:55
Ukryta prawda, odc. 91
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa przyjaciół wybiera się na weekend nad Zalew Zegrzyński. Niestety kilka dni spędzonych razem zamienia się w koszmar. Do głosu dochodzą zazdrość, zawiść i nieustające podejrzenia o nielojalność. Czy uda im utrzymać przyjaźń po powrocie? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.196
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku w tym sezonie „Domu nie do poznania” Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci zapraszają ochotników do swojego autobusu. Tym razem dołącza do nich rodzina Vitae, której ekipa tego programu pomogła dwa lata temu i odmieniła ich życie. Teraz oni pragną odwdzięczyć się za to i wesprzeć innych potrzebujących. Rodzina, której śpieszą na pomoc, zgłosiła się wtedy na ochotnika do budowy ich domu. Jay i Elena Marshallowie osiedli w New Hamshire sześć lat temu. Za wszystkie... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor, Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paige Hemmis, Tracy Hutson, Michael Moloney, Ed Sanders, Didiayer Snyder, Eduardo Xol, Paul DiMeo, John Littlefield, Patrick Dempsey
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 4, odc. 21: Z kamienną twarzą
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1987)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Magazyn śledczy Anity Gargas - /32/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
11:05
Barwy szczęścia - odc. 1668
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cieślakowie razem z Zuzią rozpoczynają terapię rodzinną. Róża cały czas martwi się o przybraną córkę i ani na chwilę nie chce zostawić jej samej. Jola wpada na pomysł, żeby zająć dziewczynkę pracą w psim hotelu. Między Brygidą a Biomerem dochodzi do ugody. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anna Gornostaj, Anna Adamus, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Potocka, Jakub Dmochowski, Przemysław Stippa, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marek Molak, Ania Karwan

Czas: 24min.
11:40
Postaw na milion - odc. 156
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.499
Godziny emisji
Rozwiń opis
Waldemar Florek (50 l.) z Białegostoku jest dumny ze swoich synów - Marcina (30 l.) i Eryka (29 l.). Bracia mają za sobą burzliwą przeszłość drobnych złodziejaszków. Przez lata lenili się tylko w domu, nie skończyli żadnej szkoły, żyli z zasiłku. Teraz jednak doszli do przekonania, że jednak praca popłaca. Marcin i Eryk pracują od 2 miesięcy w markecie, układając towary na półkach. Pracę tę załatwił im młodszy brat Leon. Wprawdzie Eryk i Marcin mają wyższe ambicje, niż układanie towarów, ale... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się Janusz, młody chirurg. Niedawno jego narzeczona, Alicja, czytała powieść zatytułowaną „Piwonie”, autorstwa niejakiej Jasminy Maj. Książka pochłonęła ją całkowicie – cały czas opowiada o głównej bohaterce, która jak się okazuje do złudzenia przypomina byłą dziewczynę Janusza. Mężczyzna sam postanowił przeczytać książkę i gdyby nie to, że Justyna nie żyje od 4 lat, byłby pewien, że to ona jest autorką i opisała swoje życie. Tymczasem rozpoczęły się już... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 6: 1983
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 19min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Przepis dnia - /504/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzisiaj w programie: mule w sosie śmietankowo - serowym z ziołami. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
12:50
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Nieustraszony drapieżca. Trzmielojad czubaty. Tajwan.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzmielojad czubaty. Zaatakowane szerszenie odpowiadają kontruderzeniem. Trzmielojad potrafi sobie z nimi poradzić. To sześćdziesięciocentymetrowej długości drapieżca. Trzmielojady rzadko wdają się w bójki. Mają łagodne usposobienie i unikają konfliktów. (Japonia 2014)

Reżyseria: Harutaka Yano

Czas: 23min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 66
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mihriban poszukuje swego brata w Azerbejdżanie. Burak chce pracować w rodzinnej firmie. Fusun planuje otworzyć salon dekoracji wnętrz. Dżansel na prośbę rodziców Jamana rezygnuje ze ślubu. Bennu bierze udział w sesji fotograficznej jako słynna architektka. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:00
Oszukane, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alina (35) jest zaangażowana w walkę o prawa zwierząt. Jako współzałożycielka fundacji, działa prężnie i bezkompromisowo. Od jakiegoś czasu dostaje listy z pogróżkami. Zostaje napadnięta, ale z opresji ratuje ją Marek (32), który przypadkowo był świadkiem napaści. Para zaczyna się spotykać. Jednak niebawem sielanka zostaje zakłócona – ktoś włamał się do skrzynki mailowej Anety, na konta na portalach społecznościowych – wpuścił wiele postów, które miały za zadanie nadszarpnąć wizerunek Anety.... (Polska 2016)

12:00
Szkoła, odc. 177
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealiści z trzecich klas, Wojtek i Konrad od dłuższego czasu chcą poderwać młodsze koleżanki, które bardzo im się podobają. Jednak 16-latki nie chcą mieć niepoważnych chłopaków. Licealiści wpadają na pomysł, jak pokazać dziewczynom, że są odpowiedzialni i rozsądni. Wiedzą, że wybranki rozczulają małe dzieci, więc Wojtek chce przyjść do szkoły z półroczną siostrzenicą i tak zdobyć serce Ady. Plan okazuje się skuteczny, bo dziewczyny zaczynają się nimi interesować. Nieoczekiwanie chłopcy... (Polska)

12:00
Galileo, odc.620
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO-LIVING W L.A. W Los Angeles mieszkania są tak drogie, że wiele osób na stałe wynajmuje sobie łóżko w pokoju wieloosobowym w czymś na kształt młodzieżowego hostelu. Przyjrzymy się temu trendowi z bliska. EDGE – NAJNOWOCZEŚNIEJSZY BIUROWIEC ŚWIATA Stojący w Amsterdamie Edge to najnowocześniejszy biurowiec świata. Wyposażony w 28 000 czujników reaguje na potrzeby pracowników. Indywidualnie dostosowuje na przykład ilość światła, czy stopień klimatyzacji, oszczędzając przy tym energię... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 6, odc. 22: Pole rażenia
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekspertem od broni snajperskiej ucieka z wojskowego szpitala. Na jaw zaczynają wychodzić jego podejrzane powiązania z grupą ekstremistów. Sprawa ta przypomina Kensi o czasach, kiedy sama była snajperem. (USA 2014)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 2: Łatwo było wczoraj
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadek morderstwa dealera narkotykowego nieoczekiwanie staje się sprawą o nacechowaniu osobistym. Agent Sam Hanna odkrywa, że znajome mu osoby są w to zaangażowane. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:10
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 10. Yellowstone
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Park Narodowy Yellowstone rozciąga się na płaskowyżu, wysoko w Górach Skalistych w Ameryce Północnej. To malownicza kraina i niezwykły cud natury ukształtowany przez gwałtowne siły. Najstarszy na świcie park narodowy został założony w 1872 roku. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
13:35
Rodzinka.pl - odc. 170 "Trzeba dobrze (się) prowadzić" sezon 8
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip i Kuba rozmawiają o kobietach. Natalia próbuje przekonać Kacpra, że koszula, którą mu kupiła na dyskotekę jest super, Tomkowi udaje się to znacznie szybciej i łatwiej. Ludwik i Kuba wracają zdenerwowani po kolejnej lekcji nauki jazdy samochodem. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Halina Skoczyńska, Izabela Kała, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:00
Trudne sprawy, odc.653
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studentka ekonomii Tamara (26 l.) i jej narzeczony, Krystian (28 l.) - bogaty dziedzic lokalnego browaru, trwają w idylli: oczekują dziecka i planują ślub. Do pełni szczęścia brakuje im jedynie zgody między ich rodzicami. Rodzice Krystiana uważają rodzinę Tamary za prostych ludzi, którzy nic sobą nie reprezentują. Zwłaszcza jego matka, Marlena (48 l.), która toleruje relacje młodych dla dobra syna, utrudnia życie przyszłej synowej. Gdy nagle na posesji Tamary pojawia się obcy mężczyzna,... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Anna Maszczyńska-Bąk, Artur Mościcki, Eliza Prager, Jacek Majewski, Michał Lesień, Piotr Korzeniewski, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Tomasz Protokowicz
13:00
19 +, odc. 8/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciele chcą nakłonić Magdę do zwrotu skradzionych pieniędzy. Niestety dziewczyna roztrwoniła je i wyjechała do Anglii. Nikt nie może się z nią skontaktować. Sytuacja Seby jest coraz gorsza, właściciel wynajmowanego lokalu wyrzuca go na bruk. Zakochana Ala proponuje mu wspólne mieszkanie. Tymczasem u Leny przyjaciele organizują prywatkę i świetnie się bawią. Wszyscy, z wyjątkiem zapracowanej i sztywnej Kaśki, która grozi Rafałowi wyprowadzką. Chłopakowi udaje się ją przekonać by została. (Polska)

13:30
19 +, odc. 9/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Rafał pogodzili się. Niestety Kasię dopadają kłopoty w pracy. Przełożona oczernia ją i dokłada dodatkowe obowiązki. Dziewczyna jest przemęczona. Problemy coraz bardziej odbijają się na małżeństwie Kasi i Rafała, para oddala się od siebie. Tymczasem Lucy przeżywa nieszczęśliwą miłość do Kamila i choć Oskar stara jej się wybić go z głowy, to nic to nie daje. Sytuacja między nią a Kamilem jest coraz gorsza, dziewczyna jest zrozpaczona… (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sytuacja Zielińskiego jest nie do pozazdroszczenia. W dodatku będzie musiał się pewnie pożegnać z pracą w policji. Ojciec z początku jest wściekły, ale po wyjaśnieniach Szymona wzburzenie ustępuje miejsca głębokiej trosce. Ola również jest załamana. Tymczasem musi jechać na patrol z Julią. Po południu ojciec Szymona spotyka Romana, który jest dla niego bardzo uprzejmy i przedstawia swoje wyjaśnienia. Pojawia się także Madzia. Zieliński nie wie, że Madzia zna Romana…   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 29
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Manuel jest zszokowany, słysząc to co mówi Mili. Damian mówi Lusie, że nie musi odchodzić. Ojciec Manuel i Matka Przełożona martwią się o Mili. Ramon bierze stronę Liny, podczas sprzeczki z Liną. Lina mówi Milagros, że została uratowana, gdy była małym dzieckiem. Federico prosi Mili o to, by zrujnowała relację Andrei i Ivo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 15
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ayse idzie na spotkanie z Veyselem. Kiedy czeka na niego w parku, Murat zabiera jej torbę z pieniędzmi. Kenan dowiaduje się, że matka chce sprzedać ziemię. Arze wywozi Elif z posiadłości. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 46min.
14:10
Nabożeństwo w kościele chrześcijan baptystów w Głogowie
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie retransmisja nabożeństwa zarejestrowanego w kaplicy baptystycznej w Głogowie. (Polska 2017)


Czas: 49min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2507
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdenerwowany Olek bezskutecznie próbuje skontaktować się z narzeczoną. Złośliwe aluzje Malwiny potęgują tylko jego zazdrość. Tymczasem Wiktoria z przyjaciółkami świetnie bawi się w klubie. Marysia jeszcze raz analizuje swoje możliwości i postanawia zrezygnować ze studiów. Michał i Kinga próbują powstrzymać ją przed podjęciem takiej decyzji. Aśka po kolejnym spotkaniu z Bogumiłem postanawia odnaleźć Gosię. Tymczasem zostaje napadnięta w galerii przez nieznanego napastnika.   Dla małoletnich... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.659
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do skrzynki pocztowej rodziny Rudnickich od pewnego czasu w każdą środę ktoś podrzuca zieloną kopertę, w której znajduje się dwustuzłotowy banknot. Ale nikt nie wie, kto wysyła rodzinie te pieniądze. Zarówno ojciec Andrzej (42 l.), jak i dzieci - Julian (16 l.) i Matylda (13 l.) chcą z nich skorzystać. Natomiast matka Monika (35 l.) trzyma pieniądze pod kluczem. Nie chce, żeby choć grosz z nich został wydany, dopóki nie wyjaśni się, od kogo je otrzymują i na co mają być wydane. Matka obawia... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 62/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dominik Rudnicki, który ma poważne problemy z oddychaniem zostaje zabrany przez karetkę prosto ze szkoły. Chłopak upiera się, że nic mu nie jest. W szpitalu zajmuje się nim dr Piotr, który podejrzewa gwałtowną reakcję uczuleniową. Wkrótce na oddziale pojawia się matka Dominika. Kobieta samotnie wychowuje syna i ciężko pracuje. Nie ma dla niego wystarczająco dużo czasu. Zmęczona życiem kobieta nie potrafi okazać dziecku czułości i miłości. , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.621
Godziny emisji
Rozwiń opis
ASYSTENT SPACEROWY Los Angeles to miasto samochodów. Pieszo nie chodzi tu prawie nikt. Niektórzy się boją, inni nie mają z kim. Dlatego pewien 36-latek postanowił wynajmować swoje usługi – asystenta spacerowego. W FABRYCE SELFIESTICKÓW Gdzie powstają selfiesticki? Oczywiście w Chinach! Pokażemy zatem – jak. A także ile selfiesticków w ciągu godziny musi wykonać jeden pracownik. TAJEMNICA PEWNEGO ZDJĘCIA: KOSZE NA RYBY Tym razem tropem fotografii wybierzemy się do Wietnamu. Przyjrzymy się... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 30
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Federico jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że Mili jest jego córką. Prosi Manuela, by nie rozpowszechniał tych wieści, boi się że zniszczy to jego rodzinę i karierę. Leticia odwiedza Damiana. Federico zarządza, by nie wpuszczać mili do willi. Bernardo odkrywa zdjęcie Ivo, pośród rzeczy Mili. Federico zabiera Mili z powrotem do klasztoru i tam ją zostawia. Angelica jest zdziwiona tym, że Mili zniknęła. Prosi Ivo o pomoc. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:25
Złote serce - odc. 105
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henrique przez podstawionego człowieka wysyła swoje pieniądze za granicę. Pośrednik zostaje złapany przez policję i Henrique musi złożyć zeznania. Patricia żyje, ale musi zostać w szpitalu do czasu, kiedy znajdą się dla niej płuca do przeszczepu. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 42min.
15:05
Ojciec Brown - odc. 15 Tajemnice różańca
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Profesor Ambrose zostaje porwany, lecz wcześniej wysyła swojemu przyjacielowi, księdzu Brownowi, bardzo stary modlitewnik, który rzekomo zawiera wskazówki dotyczące miejsca ukrycia cudownego różańca o uzdrowicielskich mocach. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Ian Barber
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 6/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Euforia" (Ciągowice). W Ciągowicach, 6 kilometrów od Zawiercia, pani Sylwia otworzyła swoją własną restaurację - Euforię. Spełniła tym samym swoje największe marzenie. Wielka radość nie trwała jednak zbyt długo. Kilka pomyłek kucharzy, nieprzychylny artykuł w lokalnej prasie i złe opinie na internetowych forach. To wszystko spowodowało, że zamiast sukcesu, w tym miejscu jest płacz, smutek i wiele pretensji. Euforia idzie na dno, a razem z nią Sylwia i jej personel.... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.197
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterka tego wydania opiekuje się dziećmi, więc do ekipy programu „Dom nie do poznania” dołączą gwiazdy telewizji – Kermit, Miss Piggy, Miś Fozzie i Wielki Gonzo, czyli Muppety! Ty Pennington, zaprzyjaźnieni z nim projektanci i wspomniani goście specjalni przyjeżdżają razem do miasta St. Paul, w stanie Minnesota, by pomóc mieszkającej tu rodzinie Morris. Sandy Morris – po rozwodzie – jako samotna matka musiała połączyć pracę zawodową (jako nauczycielka) z wychowaniem dwójki swoich... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor, Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paige Hemmis, Tracy Hutson, Michael Moloney, Ed Sanders, Didiayer Snyder, Eduardo Xol, Paul DiMeo, John Littlefield
15:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 8: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:25
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
16:00
Kabaret Ani Mru Mru - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze i najpopularniejsze formacje kabaretowe w Polsce. W tym odcinku wystąpią członkowie kabaretu Ani Mru Mru. Ich humor opiera się na wnikliwej obserwacji otaczającej nas rzeczywistości i wychwytywaniu jej absurdalnych stron. (Polska 2004)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 47min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3390
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magdalena sprząta mieszkanie na przyjazd chłopaka, Pawła, który tego dnia wraca z kilkutygodniowej delegacji, gdy koleżanka Aleksandra przychodzi do niej na kawę. Aleksandra widząc, że przyjaciółka jest bardzo zajęta i w stresie, nie przedłuża wizyty. Będąc już na korytarzu, słyszy przeraźliwy krzyk Magdaleny. Wraca do mieszkania i widzi ją oblaną nieznaną cieczą. Okazuje się, że Magdalena w roztargnieniu wlała wrzątek na sodę kaustyczną, którą czyściła odpływ w kuchennym zlewie. Doszło do... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
16:00
Szkoła, odc. 178
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy uczeń klasy 2b gimnazjum, Michał Gajek, od początku roku ma złe oceny z większości przedmiotów. Grozi mu jedynka z biologii na koniec semestru, dlatego Barbara Gruszka chce porozmawiać z matką ucznia. Kobieta jest zapatrzona w syna i uważa, że wina leży po stronie nauczycielki. Próbuje ją przekupić, wręczając łapówkę. Barbara Gruszka jest oburzona zachowaniem kobiety. Wkrótce uczeń dostaje kolejna jedynkę, jego matka jest wściekła na wychowawczynię syna i chce się na niej zemścić za to,... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 4: Baryłka
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3578
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:55
Przepis dnia - /505/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
17:05
Cena miłości - odc. 48
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pala obiecuje zachować w tajemnicy drugie życie Sawasza. Cziczek wyjeżdża odwiedzić brata. Do Moranów odwozi ją Sawasz. Mustafa uwalnia Halduna od szkolnych prześladowców. Jawuz niezbyt mile wita się z ojcem. Ale z Cziczek powitanie jest bardzo gorące. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
Gliniarze, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Gliniarze" to mocna dawka intrygujących i trzymających w napięciu spraw kryminalnych, dynamiczne akcje policyjne, najnowsze rozwiązania w walce z przestępczością, fascynujący bohaterowie, zagrożenie życia i silne emocje. Wielbiciele zagadek kryminalnych mogą śledzić codzienną pracę i losy dwóch zespołów policjantów wydziału kryminalnego - st.asp. Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i st.asp. Roberta Barcza (Maciej Sufa) oraz asp. sztab. Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
17:00
Ukryta prawda, odc. 92
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna przed kilkoma miesiącami rozwiodła się. Została sama z 14-letnią córką i niepełnosprawnym synem (11). Pod wpływem koleżanek z dawnych lat zaczęła prowadzić imprezowy styl życia. Alimenty wydawała na całonocne imprezy i ubrania. Jej córka próbuje prowadzić dom, ale nie radzi sobie z tyloma obowiązkami. Ojciec odmawia jej pomocy. Czy przez brak opieki i troski ze strony rodziców dojdzie do tragedii? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.100
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:30
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 5: Luksus
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
18:05
Klan - odc. 3136
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeremiasz snuje plany zakupu nowego auta za pieniądze z ubezpieczenia. Auto, które zniknęło zauważają Borys i Kamila na parkingu przy lesie. Beata z okazji dnia matki i zakończenia egzaminów Jaśka szykuje uroczystą kolacje. Janusz przekonuje się do jogi. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pekul, Dorota Kamińska, Paulina Holtz, Amelia Malesa, Antonina Rost

Czas: 22min.
18:35
Nie ma jak u mamy - koncert z okazji Dnia Matki
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
W toruńskich Jordankach artyści spotkają się, by świętować Dzień Matki. Wyk.: Natalia Szroeder z siostrą Marceliną, Rafał Brzozowski z braćmi, Kasia Moś z bratem, Małgorzata Ostrowska z synem, Wojtek Cugowski z żoną Krystyną, Andrzej Lampert z żoną. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska-Masny

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 19/99
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2508
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po udanej zabawie Wiktoria z Emilką wracają rano do domu, gdzie czeka na nich pijany Olek. Kierowany zazdrością nie panuje nad sobą i robi narzeczonej awanturę, podczas której dochodzi do przepychanki. Cała wieś jest zbulwersowana agresywnym zachowaniem Olka. Ślub zostaje odwołany. Przed wyjazdem na kurs Melka organizuje imprezę pożegnalną dla przyjaciół. Aśce udaje się umówić z Gosią na spotkanie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 63/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek z gościnnym udziałem aktorki Violetty Kołakowskiej! Pogotowie przywozi do szpitala Violettę Kołakowską. Znana aktorka miała wypadek samochodowy, kiedy usiłowała uciec natrętnemu fotografowi, który od kilku tygodni poluje na jej zdjęcia. Kobieta skarży się na silny ból głowy, szyi i lewej ręki. Pacjentką natychmiast zajmuje się dr Dominika. Chwilę później do szpitala dociera Janusz Lejko – fotograf, przed którym uciekała aktorka. Mężczyzna przyniósł bukiet kwiatów, ale tylko udaje, że... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się rolnik, któremu giną ozdobne kury i koguty. Bliscy rolnika uważają, że drób, skubiący trawę nad pobliską rzeką, porywa ogromny sum. Przed laty wielka ryba budziła postrach wśród okolicznych rolników. Jednak prawda okazuje się dużo bardziej prozaiczna. W tym odcinku detektywi pomogą pewnej zrozpaczonej wdowie. Kobieta przeżyła najgorszy dzień swojego życia, kiedy po remoncie nagrobka odkryła, że trumna jej tragicznie zmarłego męża jest pusta. Detektywi... (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 229: Hard Day's Pawn, A
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu oglądają kolekcję pamiątek podpisanych przez wszystkich czterech Beatlesów. Czy skuszą się na gitarę z autografem samego Paula McCartneya? Coreya odwiedza przyjaciel rodziny, który chce sprzedać pewne dzieło sztuki. Czy po znajomości dostanie lepszą ofertę? Chłopaki dochodzą do wniosku, że Stary Człowiek powinien mieć jakieś hobby. Ale czy jest coś, co kocha równie bardzo jak pieniądze? (USA 2013)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 230: Fool's Gold
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki oglądają autentyczną muszlę z promu kosmicznego. Czy na czymś takim można zarobić kupę forsy? Później Corey sprawdza podpisany egzemplarz „Strachu i odrazy w Las Vegas” Huntera S. Thompsona. Czy sam nie wystraszy się tej transakcji? (USA 2013)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1668
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cieślakowie razem z Zuzią rozpoczynają terapię rodzinną. Róża cały czas martwi się o przybraną córkę i ani na chwilę nie chce zostawić jej samej. Jola wpada na pomysł, żeby zająć dziewczynkę pracą w psim hotelu. Między Brygidą a Biomerem dochodzi do ugody. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Anna Gornostaj, Anna Adamus, Zbigniew Buczkowski, Małgorzata Potocka, Jakub Dmochowski, Przemysław Stippa, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Marek Molak, Ania Karwan

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Salomon Baba Halina Kiepska dochodzi do wniosku, że w ich życiu małżeńskim od lat panuje stagnacja. Oświadcza, że nadszedł czas na zmian. Na początek postanawia przemeblować mieszkanie, a potem kolejno wygląd zewnętrzny i osobowość swojego męża, Ferdynanda. Jej duchowym przywódcą zostaje modny Guru - Salomon Baba (gościnnie w rolę Salomon Baby wciela się Krzysztof Dracz).   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Barbara Mularczyk, Krzysztof Dracz
19:00
Fakty, odc. 7086
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7069
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7066
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4960
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach wchodzi na komendę. Dzwoni do niego psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje i zachował to w tajemnicy. Grozi, że w przeciwnym razie zginie wielu ludzi. Białach idzie prosto do Pani Komendant. W tym momencie przychodzi mms z ostrzeżeniem od psychologa. Tymczasem psycholog kręci się obok szkoły z jakąś torbą. Wygląda bardzo źle i jest w gorączce. Na patrolu Karolina, widząc, że z Mikołajem coś jest nie tak, próbuje go wybadać. Białach unika... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 239: On A Mission To Pawn
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu oglądają replikę kultowego samochodu z filmu „Blues Brothers”, z nieodłącznym głośnikiem na dachu. Później Corey i Chumlee przyjrzą się rysunkom technicznym oryginalnego krzesła elektrycznego z więzienia w Illinois. W międzyczasie rozpada się biurko Ricka, ale czy nostalgia pozwoli mu je zastąpić innym meblem? (USA 2013)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 240: Goldfish and Silver
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki ruszają na przełaj Hondą Pilotem. Czy targując się o nią, nie utkną w błocie? Później Rick i Chumlee dają satysfakcję klientowi z podpisanym wczesnym zdjęciem Rolling Stonesów. Później, Chumlee przynosi do sklepu swą złotą rybkę. Niestety Stary Człowiek chce się jej pozbyć. (USA 2013)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Tutanchamon - odc 6/6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Suhad, która odzyskała przytomność, stanowi zagrożenie dla Anchesenamon, że jej spisek wyjdzie na jaw. Królowa zabija Suhad. Faraon wraca za późno. Każe uwięzić królową i zamierza ją stracić. Spisek na życie faraona knuje arcykapłan. (Kanada 2015)

Reżyseria: David Von Ancken
Obsada: Ben Kingsley, Avan Jogia, Nonso Anozie, Sibylla Deen

Czas: 43min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1669
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuzia ofiarnie pomaga w psim hotelu. Dziewczynka postanawia zaopiekować się starym psem, którego bezduszni ludzie wyrzucają na jej oczach z auta. Szczepan wychodzi z aresztu i od razu udaje się do Feel Good, gdzie tłumaczy, że nie tknął Zuzi. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Anna Adamus, Wiktoria Gąsiewska, Anna Grycewicz, Arkadiusz Janiczek, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Anita Jancia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Natalia Klimas

Czas: 24min.
20:40
O mnie się nie martw - s. VI odc. 12/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia z Marcinem udają się do więzienia na spotkanie z mężem Sylwii. Sylwia oznajmia Igorowi, że chce złożyć pozew o rozwód, co wywołuje tylko uśmiech na jego twarzy. Marcin widzi, że Sylwia ciągle pozostaje pod przewrotnym urokiem swego męża. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Dagmara Bąk, Marek Bukowski

Czas: 44min.
20:05
Polsat SuperHit Festiwal 2017, odc.1   Koncert Platynowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ostatni weekend maja wszystkie drogi prowadzą do Sopotu. 26 maja, pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal, w „Koncercie Platynowym” zobaczymy artystów, którzy w przebojowy sposób zyskali uznanie polskiej publiczności, a ich płyty w okresie od stycznia 2016 do lutego 2017 pokryły się platyną. Znalezienie się w tym gronie, dziś nie należy do zadań najłatwiejszych, tym bardziej trzeba docenić artystów, których albumy wciąż znajdują wierną rzeszę odbiorców. I tak w Operze Leśnej wystąpią:... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
20:00
Transformers III
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część zapierającej dech w piersiach serii o wojnie między dwiema frakcjami robotów. Sam Witwicky (Schia LeBouf) z pomocą Autobotów już dwukrotnie uratował świat przed niebezpieczeństwem. Doświadczenia te jednak nie przekładają się na jego sukcesy zawodowe. Ma trudności choćby ze znalezieniem pracy. Wkrótce jednak kolejny raz będzie musiał stanąć do walki u boku Optimusa Prime'a. Tym razem jednak złowieszcze Deceptikony mają olbrzymią przewagę i wszystko wskazuje na to, że ani... ( USA 2011)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Shia LaBeouf, Rosie Huntington-Whiteley, Josh Duhamel, John Turturro, Tyrese Gibson, Patrick Dempsey, Frances McDormand, John Malkovich
20:00
Do zaliczenia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brandy kończy szkołę średnią. Przed pójściem do koledżu postanawia zdobyć niezbędne jej zdaniem doświadczenie seksualne. Tworzy całą listę wyzwań, którą zamierza zrealizować w ciągu wakacji.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2013)

Reżyseria: Maggie Carey
Obsada: Aubrey Plaza, Bill Hader, Johnny Simmons
20:00
Pan życia i śmierci
thriller_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jurij Orłow, bohater filmu „Pan życia i śmierci” ma wiele twarzy i wiele fałszywych tożsamości. Na pewno jednak urodził się na Ukrainie, a dzięki podrobionym papierom o żydowskim pochodzeniu może cieszyć się urokami amerykańskiej demokracji. Jurij postanawia zostać handlarzem bronią. Żyje jednak w wiecznym stresie, starając się zawsze o krok wyprzedzać zarówno konkurencję z branży, jak i zawziętego agenta Interpolu, Jacka Valentine'a. Rok 1991 przynosi rozpad Związku Radzieckiego. Orłow... (Francja, Niemcy, USA 2005)

Reżyseria: Andrew Niccol
Obsada: Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto
21:25
Weekendowy Hit Jedynki - Królowie Słońca
film przygodowo-historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodowo - kostiumowa superprodukcja z początku lat 60. warta zobaczenia. Przez wieki Majowie tworzyli wspaniałą cywilizację, której ślady przetrwały do dziś. Nie znając żelaza, koła i koni, budowali wielkie miasta i wznosili potężne piramidy. (USA 1964)

Reżyseria: J. Lee Thompson
Obsada: Yul Brynner, George Chakiris, Shirley Anne Field

Czas: 103min.
21:40
Rodzinka.pl - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
22:20
Przybliżenie - Bronisław Wildstein
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prowadzą: Piotr Gociek i Rafał Ziemkiewicz. Bohaterem wydania jest Bronisław Wildstein. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:05
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przypadkowy wędkarz znajduje ciało człowieka nad brzegiem Odry. Tymczasem na komendę przychodzi kobieta, która zgłasza zaginięcie męża. Wkrótce rozpoznaje go na zdjęciu znad rzeki. W trakcie śledztwa Sawicki i Pilarczyk docierają do człowieka, który był winien ofierze sporą ilość pieniędzy. Podejrzany nie ma alibi na czas morderstwa i wyraźnie nie jest zaskoczony tą śmiercią. W międzyczasie pojawia się nowy trop, na komórkę zamordowanego dzwoni zmartwiona kobieta. Wygląda... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
22:15
Wyścig śmierci 3: Piekło
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część emocjonującego wyścigu śmierci.Tym razem przebywający w afrykańskim więzieniu Carl Lucas „Frankenstein” wraz ze swoją załogą bierze udział w krwawym wyścigu po równinie Serengenti. Nagrodą w wygranych zawodach jest nie tylko prestiż, ale co najważniejsze- wolność. Oprócz bezwzględnych rywali mają do pokonania także wpływowe osoby, które za wszelką cenę pragną uniemożliwić im zwycięstwo. Jak Fankenstein poradzi sobie na piekielnej pustyni? (USA 2013)

Reżyseria: Roel Reiné
Obsada: Danny Trejo, Frederick Koehler, Luke Goss, Tanit Phoenix
23:20
Krąg podejrzanych - odc. 9, Ogród
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alainowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Policjanci są coraz bliżej odkrycia tajemnicy ogrodu. Co ukrywają dońa Adela i pielęgniarz Marcos? Tymczasem dochodzi do kolejnego morderstwa. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Jorge Torregrossa, Miguel Conde
Obsada: Yon Gonzalez, Vincente Romero, Luisa Martin, Gonzalo de Castro

Czas: 69min.
23:30
Bling Ring
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia grupy nastolatków z bogatych rodzin, którzy okradali wille hollywoodzkich gwiazd: Lindsay Lohan, Paris Hilton, Orlando Blooma, Megan Fox, Rachel Bilson. Przez kilka miesięcy ich łupem padło około 3 mln dolarów. (USA 2013)

Reżyseria: Sofia Coppola
Obsada: Emma Watson, Claire Julien, Taissa Farmiga, Georgia Rock, Israel Broussard

Czas: 86min.
23:00
Polsat SuperHit Festiwal 2017, odc.2  Jubileusz T.LOVE
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pierwszy dzień Festiwalu zapraszamy następnie na koncert obchodzącego jubileusz 35-lecia działalności - T.Love i rock’n’rollowego poety, założyciela zespołu Muńka Staszczyka. - Zaczęliśmy zimą 1982 roku w stanie wojennym, w zaśnieżonej reżimowej rzeczywistości – opowiadał kilkanaście lat temu wokalista. Członkowie grupy chodzili wtedy do IV L.O. w Częstochowie i właśnie tam powstał zespół T.Love Alternative, który pod tą nazwą funkcjonował do 1987 roku. Żaden z nich nie umiał wtedy... (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
23:25
Matrix Rewolucje
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matrix Rewolucje zaczyna się tam, gdzie zawieszona została akcja Matrix Reaktywacja, wojna między światem ludzi i światem maszyn musi zostać rozstrzygnięta. Nadszedł czas, aby Neo (Keanu Reeves) poznał prawdę o swoim przeznaczeniu. Premiera trzeciej, zamykającej trylogię części była niczym misterium dla wszystkich fanów Matrixa na całym świecie. We wszystkich krajach należących do "globalnej wioski" odbyła się tego samego dnia o tej samej porze, nie tylko w tradycyjnych kinach, ale... ( USA 2003)

Reżyseria: Lana Wachowski, Andy Wachowski
Obsada: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Laurence Fishburne, Hugo Weaving, Jada Pinkett Smith, Harold Perrineau Jr., Nathaniel Lees, Clayton Watson, Mary Alice, Monica Bellucci, Lambert Wilson
23:05
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Mieszkanie Kuby okazuje się stanowczo za małe na trzy kobiety. Pomiędzy Izą i Pauliną dochodzi do porannego spięcia. Kuba stara się studzić emocje. Tymczasem na komendzie pojawia się matka dziewczyny, która po otrzymaniu smsa z wizerunkiem szubienicy, próbowała się powiesić. Co gorsza nie jest to odosobniony przypadek w kręgu znajomych nastolatki. Dzień wcześniej samobójstwo popełniła jej przyjaciółka, również po otrzymaniu smsa. Kowal ustala, iż obie grały w grę... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
00:45
Tutanchamon - odc 6/6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Suhad, która odzyskała przytomność, stanowi zagrożenie dla Anchesenamon, że jej spisek wyjdzie na jaw. Królowa zabija Suhad. Faraon wraca za późno. Każe uwięzić królową i zamierza ją stracić. Spisek na życie faraona knuje arcykapłan. (Kanada 2015)

Reżyseria: David Von Ancken
Obsada: Ben Kingsley, Avan Jogia, Nonso Anozie, Sibylla Deen

Czas: 43min.
00:05
Sala samobójców
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebój kinowy. Dramat. Dominik (Jakub Gierszał) jest wrażliwym osiemnastolatkiem, zbliżającym się do egzaminu maturalnego. Pochłonięci robieniem kariery rodzice (Agata Kulesza, Krzysztof Pieczyński) zapewniają synowi wszelkie wygody, łącznie z prywatnym szoferem wożącym go do renomowanego liceum i na zajęcia judo. Szukający tożsamości chłopak przeżywa fascynację kolegą ze szkoły (Bartosz Gelner), z którym za namową rówieśników całuje się dla zgrywy na studniówce. Wkrótce za sprawą obiektu... (Polska, 2011)

Reżyseria: Jan Komasa(1)
Obsada: Agata Kulesza, Bartosz Gelner, Jakub Gierszał, Krzysztof Pieczyński, Roma Gąsiorowska-Żurawska
00:05
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Dziewczyna ze squatu zgłasza zaginięcie swojego chłopaka. Problem w tym, że nie zna jego prawdziwego nazwiska. Pilarczyk i Sawicki muszą więc zacząć od ustalenia tożsamości zaginionego. Wkrótce okazuje się, że pewna starsza kobieta widziała, jak chłopak został siłą wciągnięty do czarnego auta. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że poszukiwany starał się o status świadka koronnego. Nie uzyskał go jednak i musiał ukrywać się na własną rękę. Źródłem cennych informacji w tej... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
00:20
Komedia mało romantyczna
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia marzy o wielkiej miłości, rycerzu na białym koniu i hucznym weselu ze szczęśliwym zakończeniem. Kiedy wydaje jej się, że wreszcie go odnalazła, musi zmierzyć się z całym światem. Wkrótce okazuje się jednak, że nawet Julia ma jeszcze szansę zrealizować swoje marzenia. (USA 2006)

Reżyseria: Aaron Seltzer
Obsada: Adam Campbell, Alyson Hannigan, Carmen Electra, Jennifer Coolidge, Tony Cox
01:40
Wojna domowa
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody John Whittaker przyjeżdża do rodzinnego domu w Anglii by przedstawić swojej rodzinie żonę, Laritę. Nie podoba się ona jednak jego matce, która u boku syna widziałaby dziewczynę z brytyjskiej arystokracji, zamiast dwukrotnie zamężnej, Amerykanki... (Wielka Brytania, Kanada 2008)

Reżyseria: Stephan Elliott
Obsada: Kristin Scott Thomas, Jessica Biel, Colin Firth

Czas: 92min.
01:10
Czarny pies
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mocne kino akcji ze scenami pościgów i szosowych starć ciężarówek przemierzających USA. W roli szlachetnego, zdeterminowanego "twardziela", który staje w obronie rodzinnego szczęścia odbudowywanego po powrocie z więzienia, wystąpił Patrick Swayze. (USA 1998)

Reżyseria: Kevin Hooks
Obsada: Patrick Swayze, Meat Loaf, Randy Travis, Brenda Strong, Erin Broderick

Czas: 85min.
01:05
Mroczny świat 2: Równowaga
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z Mrocznego Świata do świata ludzi przedostają się cienie, które karmią się ludzkim szczęściem. Złe moce stają się coraz silniejsze i zagrażają zniszczeniem tajemnego portalu dzielącego oba światy. Grupa Wtajemniczonych codziennie walczy o utrzymanie coraz bardziej rozchwianej równowagi, ale nawet oni nie są w stanie zapobiec zbliżającej się katastrofie. Tylko siła prawdziwej miłości może przywrócić równowagę i uratować nasz świat.   Dla małoletnich od lat 16 (Rosja, 2013)

Reżyseria: Oleg Asadulin
Obsada: Makar Zaporozhskiy, Mariya Pirogova, Pavel Priluchnyy
02:45
Drogówka
dramat obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie filmu to policjanci, których poza pracą łączy przyjaźń. Uwielbiają imprezy, sportowe samochody, robią wspólne interesy. Ich zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. (Polska 2013)

Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Obsada: Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik, Julia Kijowska, Eryk Lubos, Robert Wabich, Jacek Braciak, Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Izabela Kuna

Czas: 112min.
02:45 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2693
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:00
Kuba Wojewódzki, sez. 11, odc. 14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nazywa się Kuba. Kuba Wojewódzki. Nosi trampki. Pije oranżadę – wstrząśniętą, niemieszaną. Lubi szybkie samochody, piękne kobiety – ostatnio tylko jedną. Człowiek wielu talentów, właściciel niewyparzonej gęby i skórzanej kanapy. Tradycyjnie zasiądą na niej najodważniejsi ludzie, którzy nie boją się konfrontacji z Królem TVN. Wśród tych nieszczęśników będą celebryci, artyści, politycy, sportowcy, dziennikarze. Znani, ale niekoniecznie lubiani. Na pewno ciekawi. Porozmawiają o bieżących... (Polska)

02:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 8: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:35
Moc Przebojów TV Puls
Godziny emisji
Rozwiń opis
Największe polskie hity i niezapomniane emocje. W specjalnym, sylwestrowym programie pojawią się największe gwiazdy muzyki tanecznej m.in.: Łobuzy, Piękni i młodzi, MiG, Akcent, Andre, Bayerfull i wiele, wiele innych. Spędź niezapomnianego Sylwestra i wejdź w Nowy Rok tanecznym krokiem. Szampańska zabawa przy szalonych rytmach tylko w TV Puls!

03:20
Notacje - Jerzy Satanowski. Dopisuję dźwięki do innych bytów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Satanowski (rocznik 1947), kompozytor, wokalista, dyrygent i reżyser, absolwent filologii polskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Debiutował w latach 60. w Lesznie, w grupie rockowej Następcy (śpiew i gitara, kompozycje). (Polska 2016)


Czas: 9min.
03:35
Opowieści weekendowe: Słaba wiara
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z cyklu "Opowieści weekendowe", który był próbą penetracji świata polskiej inteligencji końca lat osiemdziesiątych. Inteligencji postawionej wobec nagłego naporu cywilizacji pieniądza i konieczności przewartościowań dotychczasowej hierarchii wartości. (Polska 1996)

Reżyseria: Krzysztof Zanussi
Obsada: Dorota Segda, Maciej Orłoś, Marek Kondrat, Stanisława Celińska, Eugenia Herman, Małgorzata Pritulak, Rafał Orłoś

Czas: 54min.
03:00
Uwaga!, odc. 4960
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:15
Moc Magii, odc. 140/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

03:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ulubione skecze z programu "Ja to mam szczęście!". (Polska 2012)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak

Czas: 10min.
04:35
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.765
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:35
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3703
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.769
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 4
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info