Program dla 2017-05-29 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:10
Nadzieja
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza część scenariuszowego tryptyku Krzysztofa Piesiewicza - wieloletniego przyjaciela i współtwórcy największych filmowych sukcesów Krzysztofa Kieślowskiego (cykle: "Dekalog" i "Trzy kolory" oraz "Podwójne życie Weroniki" i "Bez końca"). (Polska, Niemcy 2011)

Reżyseria: Stanisław Mucha
Obsada: Rafał Fudalej, Kamilla Baar, Wojciech Pszoniak, Zbigniew Zapasiewicz, Grzegorz Artman, Jerzy Trela, Jan Frycz, Lilith Mucha, Dominika Ostałowska, Kacper Michalak

Czas: 97min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 9
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przekonamy się jak skuteczny jest warszawski monitoring ulic, poznamy listonoszy kolekcjonujących... cudze przesyłki oraz pirata drogowego, który staranował policjantów. (Polska 2010)

05:25
Jaka to melodia? - odc. 3578
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3705
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Nic straconego
Godziny emisji
05:15
Uwaga!, odc. 4962
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.771
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 20
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 60 "Gwiazda rocka"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba zakłada kapelę i z kolegami ćwiczy w piwnicy. Natalia martwi się, że to za mało inspirujące miejsce dla młodych muzyków. Kuba rozpisuje plan kariery swojego zespołu. Planuje koncerty i wydanie płyty. Ma tylko problem z wymyśleniem nazwy. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 3, odc. 11/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Barbarossa (Siedlce). Barbarossa od 10 lat gości na mapie restauracji w Siedlcach. Był to prezent od ojca dla córki Basi. Jednak młoda kobieta zanim go otrzymała musiała skończyć szkołę gastronomiczną, a później sama zapracować na spłatę kredytu. Udało się, Basia wszystko spłaciła, a nawet zaczęła nieźle zarabiać. Niestety coś zaczęło się walić, gdy Basia poszła na urlop macierzyński. Przez rok nikt nie czuwał nad interesem, przez rok nie znalazła się nikt zaufany, kto pod... (Polska)

06:00
Wojny parkingowe, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

06:30
Wojny parkingowe, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 39
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
M jak miłość - odcinek 43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ucieczce z domu Gałązków Hanka trafia do szpitala w Gródku. Lekarze uprzedzają, że jej ciąża jest zagrożona. Teraz powinna szczególnie dbać o siebie i dziecko. Tymczasem Gałązkowa gorączkowo poszukuje uciekinierki. (Polska 2002)

Reżyseria: Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 42min.
07:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 6: 1983
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 15
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ayse idzie na spotkanie z Veyselem. Kiedy czeka na niego w parku, Murat zabiera jej torbę z pieniędzmi. Kenan dowiaduje się, że matka chce sprzedać ziemię. Arze wywozi Elif z posiadłości. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 46min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2016)


Czas: 40min.
08:00
Trudne sprawy, odc.624
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pielęgniarka Ewa (30 l.) od kilku miesięcy jest prześladowana przez byłego pacjenta, Pawła Pietrzaka (34 l.). Ten mężczyzna zakochał się w niej i nie chce zaakceptować faktu, że ona nie odwzajemnia jego uczuć. Kiedy za inne przewinienie Paweł trafia do więzienia, Ewa ma nadzieję, że to już koniec stalkingu. Ale pół roku później przed swoimi drzwiami znajduje tajemniczą paczkę z bielizną w środku i ma miejsce włamanie do jej mieszkania. Ewa od razu podejrzewa Pawła i rzeczywiście potwierdza... (Polska 2016)

Reżyseria: Okił Khamidov
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2052
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 4, odc. 78: Pożegnania i powitania
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 1999)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:40
Ranczo - odc. 107 (seria IX, odc. 3) - W szponach zdrowia
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa batalia o zdrowie Kusego. Monika zaprzęga do pomocy kolejne osoby. Solejukowa ciosa mężowi kołki na głowie, by ten zażądał od Kozioła spełnienia przedwyczorczej obietnicy. Wobec biernego oporu Solejuka, pani Kazia bierze sprawy w swoje ręce. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartłomiej Kasprzykowski, Cezary Żak, Dorota Chotecka, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Magdalena Kuta, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, Violetta Arlak

Czas: 44min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.451
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi biorą udział w zakrojonych na szeroką skalę poszukiwaniach kilkuletniej dziewczynki, Marysi, która zaginęła poprzedniego dnia. Detektywi wraz z jej matką, Iwoną, wypytują przechodniów o Marysię. Trafiają w ten sposób na nastolatkę, która widziała poprzedniego wieczora zaginioną dziewczynkę. Okazuje się, że Marysia szła za dziwnie ubranym chłopakiem, z którym chciała porozmawiać, ale on w agresywny sposób ją przepędzał. Na dowód, że tak było, nastolatka pokazuje detektywom i Iwonie... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.452
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekspedientka sklepu odzieżowego znajduje w zwróconej części garderoby dziwny, urwany w połowie liścik, w którym niejaka Sonia Grzebałek prosi o pomoc, gdyż jest więziona. Nie wiedząc, co sądzić o znalezisku, sprzedawczyni prosi o pomoc detektywów. Ania podejrzewa, że list nie jest głupim żartem, ale rozpaczliwym wołaniem o pomoc. Okazuje się, że siedemnastoletnia Sonia Grzebałek rzeczywiście zaginęła dwa miesiące temu, a policji wciąż nie udało się trafić na jakikolwiek ślad. Detektywi... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:00
Strażnik Teksasu, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. "Strażnik Teksasu" to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 79: Prawda i konsekwencje
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria II, odc. 19/27 (37)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Quinn jedzie z żołnierzami do rezerwatu, by dostarczyć żywność Indianom. Tymczasem indiańscy buntownicy atakują wojska. Po powrocie do miasteczka Mike zataja, że była świadkiem zabójstwa. Brian marzy, aby w prezencie urodzinowym dostać konia. (USA 1994)

Reżyseria: Jeremy London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:45 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patryk i Laura są małżeństwem od 10 lat. Dwa lata temu żona zdradziła Patryka, ale on jej wybaczył. Od tego czasu mąż nie ufa jednak Laurze bezgranicznie. Ostatnio ona często wraca późno do domu i jest nerwowa. Patryk dzieli się swoimi obawami z przyjacielem Aleksandrem. Ten go uspokaja. Umawiają się na wspólną kolację, podczas której Aleksander ma się przyjrzeć Laurze i stwierdzić, czy Patryk powinien się czegoś obawiać. Niestety, pomimo zapewnień przyjaciela o wierności żony Patryk nabiera... (Polska 2014)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Okił Khamidov
10:55
Ukryta prawda, odc. 92
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna przed kilkoma miesiącami rozwiodła się. Została sama z 14-letnią córką i niepełnosprawnym synem (11). Pod wpływem koleżanek z dawnych lat zaczęła prowadzić imprezowy styl życia. Alimenty wydawała na całonocne imprezy i ubrania. Jej córka próbuje prowadzić dom, ale nie radzi sobie z tyloma obowiązkami. Ojciec odmawia jej pomocy. Czy przez brak opieki i troski ze strony rodziców dojdzie do tragedii? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.198
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie Ty Pennington i jego przyjaciele pomogą rodzinie policjanta, który zapłacił najwyższą cenę, by zapewnić bezpieczeństwo współobywatelom. Wdowa po nim – Trina Scott mieszka wraz ze swoimi trzema córkami w Clarksville, w stanie Tennessee. Wciąż nie mogą się pogodzić, że ich ojca już nie ma z nimi. W 2002 roku Dave Scott i jego partner zginęli na służbie podczas pościgu za podejrzanym. Ich pogrzeb był bardzo uroczysty. Wraz ze śmiercią Dave’a jej marzenia też umarły. Był... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor, Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paige Hemmis, Tracy Hutson, Michael Moloney, Ed Sanders, Didiayer Snyder, Eduardo Xol, Paul DiMeo, John Littlefield, Usher
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 4, odc. 22: Ciało polityczne
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1987)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Po prostu zdrowie - Choroby tarczycy
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1669
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuzia ofiarnie pomaga w psim hotelu. Dziewczynka postanawia zaopiekować się starym psem, którego bezduszni ludzie wyrzucają na jej oczach z auta. Szczepan wychodzi z aresztu i od razu udaje się do Feel Good, gdzie tłumaczy, że nie tknął Zuzi. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Anna Adamus, Wiktoria Gąsiewska, Anna Grycewicz, Arkadiusz Janiczek, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Anita Jancia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Natalia Klimas

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 381 Pacjent z importu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Latoszek i Pawica dostają wezwanie do sądu. Ada jest chłodna w stosunku do Latoszka. Witek przeprasza ją za ewentualne niespełnione nadzieje, jakie z nim wiązała. Z Anglii przylatuje Tomek. Eskortuje swojego kolegę Artura, który ma złamaną nogę. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 49min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.500
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sandra Kania (40 l.) jest od pięciu lat w szczęśliwym związku małżeńskim z Krzysztofem Kanią (42 l.). Po tym, jak całą swoją uwagę poświęcała córce Mai Słowik (18 l.), teraz znów pracuje w supermarkecie, z czego bardzo cieszy się. Jeśli chodzi o kwestię potomstwa, 40-latka jest innego zdania niż jej mąż: nie chce mieć więcej dzieci, dlatego zawsze pamięta o antykoncepcji. Sandra jest tym bardziej zdziwiona, gdy podczas rutynowego nadania jej ginekolog stwierdza, że jest ona w ciąży. Kobieta... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się rolnik, któremu giną ozdobne kury i koguty. Bliscy rolnika uważają, że drób, skubiący trawę nad pobliską rzeką, porywa ogromny sum. Przed laty wielka ryba budziła postrach wśród okolicznych rolników. Jednak prawda okazuje się dużo bardziej prozaiczna. W tym odcinku detektywi pomogą pewnej zrozpaczonej wdowie. Kobieta przeżyła najgorszy dzień swojego życia, kiedy po remoncie nagrobka odkryła, że trumna jej tragicznie zmarłego męża jest pusta. Detektywi... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 7: Zawody
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:40
Przepis dnia - /505/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
12:50
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Kolebka morskiego życia. Shiretoko. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Półwysep Shiretoko znajduje się na japońskiej wyspie Hokkaido. Wzdłuż wybrzeża podwodny krajobraz wzbogacają glony listownice, wykorzystywane w kuchni japońskiej. Ten wodny las zapewnia idealne warunki rozwoju dla młodych ryb. (Japonia 2014)

Reżyseria: Motohiro Amano

Czas: 23min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 67
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peride jedzie do Bursy. Zatrzymuje się w hotelu, gdzie spędziła miesiąc miodowy z Muhsinem. Uświadamia sobie, że przez nią rozpadł się ich związek. Kerem jest bliski rozwiązania tajemnicy Onura. Onur wdaje się w bójkę w obronie dobrego imienia Szeherezady. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:00
Oszukane, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna (43) przez ostatnie dwa lata pracowała na kontrakcie w Dubaju. Ma nadzieję, że po tej rozłące wszystko wróci do normy. Po powrocie do kraju, w związku z tym, że oboje z Kacprem – swoim mężem, są lekarzami, a ich starsza córka studiuje medycynę, Katarzyna myśli o otwarciu wspólnego gabinetu, w którym każde z nich będzie mogło praktykować. Kacper wydaje się akceptować pomysł żony. Po powrocie dostrzega pewne niepokojące sytuacje. Widzi Kacpra w towarzystwie swojej przyjaciółki Anny,... (Polska 2016)

12:00
Szkoła, odc. 178
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy uczeń klasy 2b gimnazjum, Michał Gajek, od początku roku ma złe oceny z większości przedmiotów. Grozi mu jedynka z biologii na koniec semestru, dlatego Barbara Gruszka chce porozmawiać z matką ucznia. Kobieta jest zapatrzona w syna i uważa, że wina leży po stronie nauczycielki. Próbuje ją przekupić, wręczając łapówkę. Barbara Gruszka jest oburzona zachowaniem kobiety. Wkrótce uczeń dostaje kolejna jedynkę, jego matka jest wściekła na wychowawczynię syna i chce się na niej zemścić za to,... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłaszają się zrozpaczeni rodzice 18-letniej Laury, która uciekła z domu. Szef i Bury odkrywają, że Laura mieszka w mieszkaniu właściciela firmy zajmującej się dystrybucją ulotek, który w podstępny sposób zmusza młodych ludzi do niecnego procederu… Tymczasem Ruda i Diablo z Szefem odwiedzają klub bokserski Roberta Nowakowskiego – legendarnego trenera i wielokrotnego mistrza w boksie. Poprzedniego dnia, po treningu, znalazł on w szatni puste ampułki po nieznanej substancji i... (Polska 2016)

Reżyseria: Aleksandra Panisko, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 6, odc. 23: Kolcheck
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas śledztwa NCSI znajdują martwych członków załogi zaginionego tankowca, wykorzystywanego do handlu z Rosją. (USA 2014)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 3: Predator
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół ma za zadanie wyśledzić miejsce pobytu bezzałogowego samolotu (UVA). Wehikuł zniknął w okolicznościach morderstwa jednego z żołnierzy marines. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:15
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 11. Głębiny mórz
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na naszej planecie ponad 99 procent przestrzeni nadającej się do życia znajduje się w głębinach mórz. Od dna oceanów do ich powierzchni mieści się łącznie miliard trzysta milionów kilometrów sześciennych wody. To największy ekosystem na świecie. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
13:30
Rodzinka.pl - odc. 171 "Manipulować ale z uwagą" sezon 8
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia chowa swoje kosmetyki pod łóżkiem, żeby Paula i Magda ich nie używały. Ludwik denerwuje się na Kacpra, że przeszkadza mu w pracy. Ludwik i Natalia sposobem na miłosne igraszki zmuszają chłopców do wypełnienia obowiązków domowych. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Halina Skoczyńska, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:00
Trudne sprawy, odc.654
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy ekspedientka Joanna Basiak (41 l.) informuje swoje dzieci - Patryka (16 l.) i Maję (12 l.), że jest w związku z poznanym przez Internet, Robertem (39 l.) i wszyscy się do niego przeprowadzą, Patryk jest w szoku. Żeby cała trójka mogła zamieszkać u Roberta, wyprowadza się od niego jego matka, Renata (65 l.). Patryk do tego stopnia prowokuje partnera matki, że ten wzywa policję. Joanna nie poznaje swojego syna, prosi, żeby przeprosił Roberta, ale nastolatek ani myśli to zrobić, a wręcz... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Anna Maszczyńska-Bąk, Artur Mościcki, Eliza Prager, Jacek Majewski, Michał Lesień, Piotr Korzeniewski, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Tomasz Protokowicz
13:00
19 +, odc. 10/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Meli zaczyna brakować pieniędzy, nie chce jednak prosić o pomoc rodziców. Zaczyna intensywnie przeglądać ogłoszenia o pracę. Zatrudnienia szuka też Sebastian, jednak jego rozmowa kwalifikacyjna kończy się fiaskiem. Chłopak ma złą passę, oprócz problemów finansowych, ma problemy rodzinne - jego ojciec pije i znęca się nad siostrą oraz matką. Seba musi im pomóc. Postanawia też spotkać się z Oskarem i przeprosić go za oskarżenie o kradzież. Ku jego zaskoczeniu Oskar przyjmuje przeprosiny i... (Polska)

13:30
19 +, odc. 11/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seba jest wściekły na Oskara za to, że przez niego wszedł w konflikt z prawem. Chłopak wciąż mieszka u zakochanej w nim Ali. Mela podsyca miłosne nadzieje dziewczyny. Lena natomiast stara się studzić jej entuzjazm, niestety bezskutecznie… Kamil próbuje pogodzić się z Lucy. Dziewczyna jest jednak nieugięta. Trudno zaakceptować jej związek Kamila z Leną. Także ojcu Kamila nie podoba się partnerka syna. Przyjaciele odkrywają, że Magda, która okradła Sebastiana, wróciła do Polski. Decydują się... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach wchodzi na komendę. Dzwoni do niego psycholog. Chce, by Mikołaj podjął grę, którą mu proponuje i zachował to w tajemnicy. Grozi, że w przeciwnym razie zginie wielu ludzi. Białach idzie prosto do Pani Komendant. W tym momencie przychodzi mms z ostrzeżeniem od psychologa. Tymczasem psycholog kręci się obok szkoły z jakąś torbą. Wygląda bardzo źle i jest w gorączce. Na patrolu Karolina, widząc, że z Mikołajem coś jest nie tak, próbuje go wybadać. Białach unika... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 31
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bernardo pokazuje Angelice zdjęcie Federico. Ojciec Manuel i Matka Przełożona mają jego kopię. Robią wszystko, by nie zobaczyła go Mili. Lina myśli, że Bobby się w niej kocha. Siostra Chubby mówi Matce Przełożonej, że Mili ma chłopaka. Ivo pyta Bobby’ego czy lubi Vicky. Pablo udaje się do klasztoru, zobaczyć się z Mili. Federico przygotowuje się do swojej kariery politycznej. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 16
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrozpaczona Ajsze opowiada Veyselowi o tym, co jej się przytrafiło. Ten jej nie wierzy i grozi, że zrobi krzywdę Melek. Wierzyciele nadal ścigają Veysela, który zaczyna się bać o własne życie. Arzu wywozi Elif do lasu. Dziewczynce udaje się uciec i ukryć. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:05
Atlantyda. Źródła legendy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Platon opisał odległą w czasie, zaawansowaną, dostatnią cywilizację, która jednej nocy została zniszczona przez kataklizm zesłany przez bogów. Najnowsze badania geologiczne i archeologiczne przyniosły dowody na prawdziwość mitu o Atlantydzie. (Wielka Brytania 2010)

Reżyseria: Natalie Maynes

Czas: 49min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2508
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po udanej zabawie Wiktoria z Emilką wracają rano do domu, gdzie czeka na nich pijany Olek. Kierowany zazdrością nie panuje nad sobą i robi narzeczonej awanturę, podczas której dochodzi do przepychanki. Cała wieś jest zbulwersowana agresywnym zachowaniem Olka. Ślub zostaje odwołany. Przed wyjazdem na kurs Melka organizuje imprezę pożegnalną dla przyjaciół. Aśce udaje się umówić z Gosią na spotkanie.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.660
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy ktoś zupełnie obcy zagaduje Karinę Wieszczek (41 l.) przy jej znajomych na temat intymnych szczegółów z jej życia prywatnego, kobieta wpada w panikę. Jej mąż, Adam Wieszczek (39 l.) dowiaduje się od jednego z kolegów w pracy o co w tym wszystkim chodzi. Okazuje się, że w internecie krążą filmiki zatytułowane „Misiaczek i myszka”, które pokazują życie prywatne Adama i Kariny. Najgorsze jest jednak to, że filmiki powstały bez ich wiedzy i zostały nakręcone ukrytymi kamerami. Szybko udaje... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 63/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek z gościnnym udziałem aktorki Violetty Kołakowskiej! Pogotowie przywozi do szpitala Violettę Kołakowską. Znana aktorka miała wypadek samochodowy, kiedy usiłowała uciec natrętnemu fotografowi, który od kilku tygodni poluje na jej zdjęcia. Kobieta skarży się na silny ból głowy, szyi i lewej ręki. Pacjentką natychmiast zajmuje się dr Dominika. Chwilę później do szpitala dociera Janusz Lejko – fotograf, przed którym uciekała aktorka. Mężczyzna przyniósł bukiet kwiatów, ale tylko udaje, że... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.154
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 32
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Federico jest wstrząśnięty faktem, że Mili oskarża go o kłamstwo wobec rodziny. Angelica cieszy się z powrotu Mili. Angelica uważa, że Luisa ma romans z Rockym. Rocky zostaje zwolniony. Victoria zastawia pułapkę na Bobby'ego. Jest wściekła, ponieważ zwolniono jej szofera. Ramon cierpi z powodu powrotu Leticii. Federico organizuje przyjęcie, na którym Ivo i Andrea chcą ogłosić zaręczyny. Wychodzi na jaw prawda o Luisie i Rockym. Rocky wraca do pracy w posiadłości. Milagros zaczyna... (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:25
Złote serce - odc. 106
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wraca Celia, była żona Luisa. Chce się spotkać z Adrianą, której dawno nie widziała. Nikt nie podejrzewa, że zamierza ona odzyskać byłego męża. Thomas jest wściekły, że Teresa chce oddać pieniądze z kliniki organizacjom charytatywnym w Mozambiku. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 41min.
15:10
Ojciec Brown - odc. 16 Córki Jeruzalem
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Księdza Browna, który ma złamaną nogę, w parafii zastępuje młody ksiądz Roland. Na konkursie na wypieki domowe ginie jedna z uczestniczek. Ksiądz Brown, mimo kontuzji, postanawia złapaćmordercę, który zabija też rywalkę piekarską pierwszej ofiary. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Matt Carter
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 43min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 7/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Mauritiana (Nowy Targ). Cztery lata temu pan Artur, po zakończeniu sportowej kariery, otworzył z pomocą rodziny restaurację. Długo szukał pomysłu na kuchnię, wystrój i nazwę. Pytał znajomych, przeszukiwał encyklopedie. Chciałby było inaczej, by było oryginalnie i wyjątkowo. W ten sposób natrafił na egzotycznego skorupiaka o oryginalnej nazwie, która mu się spodobała. I tak narodziła się restauracja Muritiana w Nowym Targu.. Niestety w Mauritianie najciekawsze jest jej wnętrze i... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.199
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpierw do autobusu, którym Ty Pennington i ekipa projektantów zmierzają na miejsce kolejnej totalnej metamorfozy, wsiada dziewczynka o imieniu Alyssa. To gość specjalny tego wydania „Domu nie do poznania”, bo to ona zainicjowała tę akcję pomocy, bowiem pragnie by jej najlepsza przyjaciółka, Kori Cowan-Brown i jej bliscy otrzymali nowy dom. Do programu powraca też osobowość telewizyjna, aktor, producent i scenarzysta – Xhibit, który również chce pomóc tej rodzinie. Dwunastoletnia Kori... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor, Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paige Hemmis, Tracy Hutson, Michael Moloney, Ed Sanders, Didiayer Snyder, Eduardo Xol, Paul DiMeo, John Littlefield, David Cook, Xhibit
15:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 9: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:10
Muzeum Polskiej Piosenki - /37/ - "Sen o Warszawie" - Czesław Niemen
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: historia piosenki "Sen o Warszawie". (Polska 2014)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 6min.
16:25
Obserwator - odc. /125/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
16:05
O mnie się nie martw - s. VI odc. 12/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia z Marcinem udają się do więzienia na spotkanie z mężem Sylwii. Sylwia oznajmia Igorowi, że chce złożyć pozew o rozwód, co wywołuje tylko uśmiech na jego twarzy. Marcin widzi, że Sylwia ciągle pozostaje pod przewrotnym urokiem swego męża. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Bochniak
Obsada: Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Maciąg, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Solarz, Hanna Śleszyńska, Maja Kwaśny, Oliwia Dąbrowska, Jan Wieczorkowski, Dagmara Bąk, Marek Bukowski

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3391
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia zaprosiła na kolację Maćka. Chcąc zrobić wrażenie na mężczyźnie, przygotowała krewetki, których - jak się okazało - Maciek jeszcze nigdy nie jadł. Po zjedzeniu jednej mężczyzna zaczyna źle się czuć. Okazuje się, że jest uczulony na owoce morza i doznał wstrząsu anafilaktycznego. Kasia, postępując zgodnie ze wskazówkami Operatora z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, próbuje mu pomóc, jednak stan Maćka pogarsza się: jedynym ratunkiem dla niego jest zastrzyk z adrenaliny - którego ani... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
16:00
Szkoła, odc. 179
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealna klasa 3c wróciła z kilkudniowej wycieczki do Paryża. Jedynym uczniem, który nie pojechał jest Janek Żak. Chłopak z utęsknieniem czekał na swoją dziewczynę, Majkę. Już pierwszego dnia po powrocie Janek odkrywa, że ukochana flirtuje z poznanym na wyjeździe Francuzem i oskarża Majkę o zdradę. Dziewczyna w złości mówi chłopakowi, że to prawda. Para zrywa ze sobą. Wkrótce okazuje się, że 19-latka może być w ciąży. Janek wypiera się dziecka, a przerażona dziewczyna nie wie, co robić. W... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 13: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 5: Luksus
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3580
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:55
Przepis dnia - /506/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
17:05
Cena miłości - odc. 49
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawuz składa Sawaszowi propozycję zakończenia waśni między klanami. Jasemin wyznaje Sawaszowi, że Mehmet to jej dawny narzeczony. Sawasz zwalnia go z pracy, ale Mehmet wykrada informacje na temat firmy. Ahmet Moran zgadza się oddać Szahnur pistolet. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
Gliniarze, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletnia Gabi w dzień swoich urodzin wychodzi z domu i znika. Rodzice zgłaszają sprawę na policję. Sprawa jest dziwna o tyle, że dwa lata wcześniej zaginął brat bliźniak Gabi, Antek. W trakcie śledztwa okazuje się, że Gabi od kilku miesięcy dostawała listy od brata. Czy rodzeństwo uciekło z domu, czy też ktoś prowadzi z rodziną Gabi okrutną grę? Na komendę zgłasza się kobieta śledzona przez mężczyznę w kapturze. Od kilku dni obserwuje on jej okno i kręci się przed miejscem jej... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
17:00
Ukryta prawda, odc. 93
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Studentki matematyki Sylwia i Joanna wynajmują mieszkanie, którego właścicielem jest 53-letni Edward. Któregoś dnia Sylwia wraca do domu i zastaje Joannę próbującą popełnić samobójstwo. Okazuje się, że dziewczyna musiała wziąć kredyt, aby stać ją było na studia. Straciła jednak pracę, a do tego jej ojciec również został bez środków do życia. Dziewczyna otrzymuje propozycję pracy za seks. Czy zdecyduje się ją przyjąć? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:30
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 6: W dzicz
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
18:05
Klan - odc. 3137
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koziełło udaje się do Piotrkowa, do kuzyna, ale niestety nie zastaje go w firmie. Ojciec Julity odwozi Pawełka do domu i rozmawia z Pawłem o swojej pracy. Lubicz zgadza się przejąć opiekę nad jego córką podczas zwiedzania Berlina. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paulina Holtz, Michał Lesień, Bartosz Martyna, Małgorzata Czaczkowska, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Kazimiera Utrata, Wincenty Grabarczyk, Dorota Kamińska, Julian Peciak

Czas: 21min.
18:40
Zraniona miłość - odc. 17
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Azize prosi Tevfika o pomoc w odbudowie domu. Ojciec Eftalii, który dowiedział się, gdzie naprawdę ukryto osmański arsenał, w makabryczny sposób udowadnia Tevfikowi, że będzie milczał. Cevdet próbuje przekonać herszta bandy, by nie wierzył wspólnikowi. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - 20/99
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2509
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia z Tymkiem idą do domu Gosi i proszą ją, by zeznawała przeciwko Bogumiłowi. Po ich wizycie dziewczyna zostaje porwana. Marysia korzysta z zaproszenia koleżanki i idzie na studencką imprezę. Nieodpowiedzialne zachowanie Olka sprawia, że Anna postanawia zwolnić go z pracy w świetlicy. Jej decyzja doprowadza do kłótni między Sewerynem i Śmiałkiem. Ku rozpaczy Kazanowej jej ślub również stoi pod znakiem zapytania.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 64/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Piotr zajmuje się 50-letnim Bartoszem Kwiatkowskim, który został przywieziony z wypadku. Pacjent jest bardzo pobudzony i agresywny. Mężczyzna zachowuje się jakby był pijany albo pod wpływem narkotyków. Wkrótce w szpitalu pojawia się żona pacjenta – Grażyna, która nie widziała męża od dwóch dni. Wyrzuciła go z domu po tym, jak pobił syna. Tymczasem Adam Jasek przywozi do szpitala swoją 12-letnią córkę Kasię. Dziewczynka skarży się na ból brzucha. Zajmuje się nią dr Anna., napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb dostają zlecenie od bogatego restauratora. Mają przechytrzyć złodziejaszka, który ukradł spod posesji biznesmena pozostawioną na dachu samochodu teczkę z dokumentami. Proste zlecenie komplikuje się, kiedy sprawca kradzieży znika spod własnego domu dzień po zakończeniu sprawy. Tyczmasem Bury wraz z Rudą prowadzą obserwację cmentarza ewangelickiego, z którego zginęło kilka zabytkowych płyt nagrobnych. Detektywi urządzają sobie punkt dowodzenia w busie zaparkowanym... (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 231: World Series of Pawn
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu oglądają proporczyk Dodgersów z Los Angeles podpisany przez Franka Sinatrę. Czy ten autograf radykalnie podniesie cenę? Do sklepu trafia replika deloreana z „Powrotu do przyszłości”. Czy chłopaki rozpędzą się do filmowych 88 mil na godzinę? Chumlee wciąż gubi klucze do sklepu, Rick musi wymyślić coś genialnego, by zmienić jego nawyki. (USA 2013)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 232: Rage Against That Machine
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku chłopaki przyjrzą się imponującym strzelbom z XIX wieku. Czy ustrzelą nimi dobry biznes? (USA 2013)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1669
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuzia ofiarnie pomaga w psim hotelu. Dziewczynka postanawia zaopiekować się starym psem, którego bezduszni ludzie wyrzucają na jej oczach z auta. Szczepan wychodzi z aresztu i od razu udaje się do Feel Good, gdzie tłumaczy, że nie tknął Zuzi. (Polska 2015)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Anna Adamus, Wiktoria Gąsiewska, Anna Grycewicz, Arkadiusz Janiczek, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Anita Jancia - Prokopowicz, Jakub Tolak, Przemysław Stippa, Natalia Klimas

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bazar Na skutek załamania nerwowego, spowodowanego stresem, Marian Paździoch trafia do szpitala. Helena Paździochowa na czas jego nieobecności proponuje Ferdynandowi Kiepskiemu opiekę nad ich stoiskiem z gaciami i skarpetami na osiedlowym bazarze.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Barbara Mularczyk
19:00
Fakty, odc. 7089
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7072
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7069
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4963
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.230
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mieszko nadal nie odzyskuje przytomności. Wszyscy się martwią. Krzysiek niepokoi się też o Zosię - żali się Oli, że po ostatniej aferze kuzynka Emilki stała się jakaś dziwna i małomówna. Na patrolu Wysocka i Zapała przyjmują wezwanie od starszej kobiety, która twierdzi, że był u niej komornik i bezprawnie zabrał wartościowe przedmioty na pokrycie długów jej syna. Szybko okazuje się, że komornik był oszustem, a mieszkanie, do którego przyszedł zostało bardzo starannie... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 241: What Happens in Vegas
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu oglądają kolekcję płyt do wychowania seksualnego z 1948 roku. Czy Rick będzie przed Starym Człowiekiem dyskutował o ptaszkach i pszczółkach? Corey i Chumlee oglądają katalog przestępców z lat 60., pochodzący z biura szeryfa w Las Vegas. W sklepie pojawia się nowy stażysta. Chumlee jednak uzna go za swego osobistego asystenta. (USA 2013)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 242: You're Out
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu palą gumy, oglądając Camaro Z28 z 1969 r. Czy Rick wciśnie gaz do dechy? Później do sklepu trafia pierwsze wydanie rocznika bejsbolowego, opublikowane przez Harry’ego Wrighta. Czy chłopaki zdobędą dzięki temu punkty? Nastepnie nadmiernie rozrzutny Corey odwiedza doradcę finansowego. Czy będzie musiał sprzedać jedną ze swoich zabawek? (USA 2013)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Vienna Life Lang Team - odc. 3
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Teatr Telewizji - Lord Jim
spektakl teatralny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrealizowany wg oryginalnego scenariusza telewizyjnego spektakl oparty na klasycznej pozycji polskiej literatury. W przedstawieniu burzliwej historii lorda Jima, wciąż pierwszoplanowe pozostają problemy moralne: kwestia honoru i poczucia odpowiedzialności. (Polska 2002)

Reżyseria: Laco Adamik
Obsada: Michał Żebrowski, Piotr Fronczewski, Gustaw Holoubek, Jan Englert, Olgierd Łukaszewicz, Kazimierz Kaczor, Bożena Stachura, Janusz R. Nowicki, Jan Prochyra, Tomasz Sapryk

Czas: 82min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1670
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula sprawdza się w roli opiekunki Marysi. Razem z Hubertem świetnie się dogadują i dzielą obowiązkami przy dziecku. Klara jest gotowa wrócić do domu. Iwonie i Alkowi nie daje spokoju sprawa tajemniczych zachorowań pracownic firmy Azja - Ciuch. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Olga Jankowska, Milena Staszuk, Marek Molak, Ania Karwan, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Emila Warabida, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
20:40
M jak miłość - odc. 1305
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po 10 dniach stan Tomka pogarsza się. Budzyński pokazuje Marcinowi list, który policjant zostawił na wypadek choroby. Nie chce, by rodzina utrzymywała go na siłę przy życiu. Iza idzie na kontrolne badania. Lekarka wykrywa u jej dziecka przepuklinę oponową. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Maciej Damięcki - Proboszcz, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa

Czas: 46min.
20:05
MEGA HIT - Elizjum
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film sci-fi stworzony przez reżysera "Dystryktu 9". Osadzony w przyszłości obraz postapokaliptycznego świata, w którym tylko najzamożniejsi mają prawo do szczęścia. Rok 2154. Świat, wyniszczony wojnami i klęskami naturalnymi, jest podzielony na dwie kasty. Zamożni żyją na przypominającej amerykańskie przedmieścia stacji okołoziemskiej. Reszta – walczy o przetrwanie na Ziemi i marzy, by także zamieszkać w rajskim Elizjum. Do buntowników próbujących dostać się na stację dołącza Max... (USA, 2013)

Reżyseria: Blomkamp Neill(1)
Obsada: Braga Alice, Copley Sharlto, Jodie Foster, Luna Diego, Matt Damon
20:10
Doradca smaku-Kotlety ziemniaczane ze szpinakiem, odc. 10/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2484
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olaf nadal w śpiączce! Zrozpaczona Marta nie opuszcza szpitala - nikt nie informuje jej o stanie zdrowia Olafa. Roman alarmuje Kamila. Ten powoduje, że do Marty wreszcie przychodzi lekarz opiekujący się Kubickim. Czy będzie miał dobre wieści? Zazdrosna Aneta ujawni zdrady i kłamstwa Darka? Agnieszka daje Darkowi w prezencie piękny zegarek, i - co ważniejsze – biurko w swoim gabinecie. Żbik czuje się doceniony i czule jej dziękuje. Aneta nie może tego znieść. Zazdrosna kobieta zaczyna grozić... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 5/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.99
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kuba z Izą gorączkowo sprząta mieszkanie przed przyjazdem matki. Iza nie jest przekonana, czy tym razem uda się pozyskać względy kobiety. Paulina celebruje poranek we własnym mieszkaniu. Jej dobry nastrój mąci jednak dziwne zachowanie córki, która w pośpiechu wybiega z domu. Tymczasem na komendzie pojawia się roztrzęsiona pani archeolog. Podczas prac, w których uczestniczy, dokonano nietypowego odkrycia. W trakcie ekshumacji ciał ze zbiorowej mogiły żołnierzy niemieckich,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Kuloodporni
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny policjant, Jack Carter, prowadzi śledztwo przeciwko królowi narkotykowego biznesu, Frankowi Coltonowi. Aby zdobyć dowody przeciwko gangsterowi, próbuje przeniknąć w szeregi mafii. Udając włamywacza, zaprzyjaźnia się ze złodziejem samochodów, Archiem Mosesem. Pewnego razu Archie, który ma powiązania z gangiem handlarzy narkotyków, wtajemnicza przyjaciela w plany Coltona. Szykuje się wielka transakcja, na której można zbić fortunę. Wyposażony w podsłuch policjant udaje się na spotkanie z... (USA 1996)

Reżyseria: Ernest R. Dickerson
Obsada: Adam Sandler, Damon Wayans, James Caan, Jeep Swenson
21:35
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1038
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2017)

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz
Obsada: Mikołaj Roznerski, Magdalena Walach, Marcjanna Lelek

Czas: 4min.
21:45
Tajemnica jeziora - odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja poszukuje Remy'ego Boucharda, którego podejrzewa w związku z zaginięciem Chloe. Chłopak wyszedł właśnie z więzienia, gdzie odsiadywał 15 - letni wyrok za zabójstwo Any i Marion. Nigdy nie przyznał się do winy. (Francja 2015)

Reżyseria: Jerome Cornuau
Obsada: Barbara Schultz, Arie Elmaleh, Lanick Gautry, Armelle Deutsch, Cyril Lecomte

Czas: 44min.
21:30
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 2/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Dawniej - kotleciki, grill, piwko, imprezki. Dziś - wisząca fałdka, będąca karą za obżarstwo. 38-letni Adam nie ma wątpliwości, że to błędy młodości zadecydowały o jego obecnym wyglądzie. I choć niezdrowy tryb życia i „wszystkożerność” odeszły w niepamięć, a sam Adam waży blisko 50 kilogramów mniej, rosły mężczyzna nadal stan... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:50
Largo Winch
akcja_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Largo Winch to 26-letni buntownik, milioner - dziedzic rodzinnego imperium biznesu, jak również czarujący pogromca kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przeciwstawić się czyhającym na jego fortunę i życie wrogom… (Francja, USA 2008)

Reżyseria: Jérôme Salle
Obsada: Karel Roden, Mélanie Thierry, Miki Manojlovic, Thomas Scott, Tomer Sisley
22:05
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 25min.
22:40
Historia w Jedynce - W trosce o Polskę. Prymasowska Rada Społeczna 1981 - 1990
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lata 1981 - 1989 to okres, kiedy ważyły się losy Polski. Czas od dnia ogłoszenia stanu wojennego, aż do porozumień zawartych przy Okrągłym Stole, które w ogromnej mierze zadecydowały o kształcie III Rzeczpospolitej, obfitował w wydarzenia ważne dla Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Nina Komorowska

Czas: 43min.
22:30
Tajemnica jeziora - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Herve, ojciec zaginionej Chloe, wyjawia policji, czego dotyczyła jego ostra sprzeczka z córką. Poszło o rozmowę ojca z przyjaciółką. Okazuje się, że Chloe podsłuchała kochanków. W kręgu podejrzanych jest również Thomas, miejscowy lekarz i przyjaciel Lise. (Francja 2015)

Reżyseria: Jerome Cornuau
Obsada: Barbara Schultz, Arie Elmaleh, Lanick Gautry, Armelle Deutsch, Cyril Lecomte

Czas: 46min.
22:20
Zabójca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Jack Crowford (Jason Statham) jest agentem FBI rozpracowującym amerykańską gałąź japońskiej mafii. Razem z partnerem Tomem uczestniczy w akcji, podczas której liczy na pojmanie płatnego zabójcy Rogue'a (Jet Li). Tom ciężko rani przestępcę, ale nie udaje się go schwytać. Następnego dnia on i cała jego rodzina zostają bestialsko zamordowani. W ich domu Jack znajduje tytanową łuskę. Chce się zemścić, ale Rogue znika bez śladu. Trzy lata później trafia... (Kanada, USA, 2007)

Reżyseria: Philip G. Atwell(1)
Obsada: Aoki Devon, Jason Statham, Jet Li, John Lone, Luis Guzmán, Saul Rubinek
22:30
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.622
Godziny emisji
Rozwiń opis
INNOWACYJNY DOM W pobliżu Nowego Jorku stoi osobliwa budowla – dom z 1890 roku zamknięty w hangarze lotniczym. Sprawdzimy, kto tam mieszka. BATON JAJECZNY Batony wykonane z jajek na twardo wykorzystywane są przede wszystkim w gastronomii, to dzięki nim plasterki jajek na „gotowych” kanapkach są zawsze równe. JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ IDEALNY WIESZAK Wieszak na ubranie – wydawać by się mogło, że to zwykła rzecz. Jednak są tacy, którzy poświęcili mu całe życie. SPAGHETTI BOLOGNESE INSTANT Jak... (Polska 2017)

23:35
Kwiat pustyni
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezwykła historia życia Waris Dirie, która z ubogiej dziewczyny z plemienia nomadów, stała się światowej sławy modelką. Przeszła piekło, zanim osiągnęła wielki sukces, odbyła daleką i wyboistą drogę od namiotu na pustyni do największych domów mody. (Wielka Brytania, Niemcy, Austria 2009)

Reżyseria: Sherry Horman
Obsada: Liya Kebede, Sally Hawkins, Craig Parkinson, Juliet Stevenson, Anthony Mackie

Czas: 122min.
23:25
Rodzinka.pl - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
23:55
Czy świat oszalał? - Ku Klux Klan. Współczesny rasizm
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stosunki rasowe w wielu miastach USA są napięte. Organizacja Ku Klux Klan, działająca bez przerwy od końca XIX w. , ogłasza wzrost liczby członków. Przywódcy organizacji twierdzą, że biali Amerykanie łączą siły, by przygotować się do wojny na tle rasowym. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Dan Murdoch

Czas: 52min.
23:10
Iron Man III
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – "Iron Man 3". Świat Tony’ego Starka legł w gruzach wskutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od... ( USA/Chiny 2013)

Reżyseria: Shane Black
Obsada: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Ben Kingsley, Rebecca Hall, Jon Favreau
23:00
Galileo, odc.623
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ CHICKEN NUGGETS O kurczakowych nuggetsach krążą legendy – mówi się np. że powstają ze zmielonych dziobów i pazurów. Ile w tym prawdy? Sprawdzimy to. WYŚCIGI GOŁĘBI W Chinach wyścigi gołębi to niezwykle popularne widowisko. Oczywiście to hobby dla naprawdę bogatych. WRESTLERKA Z DUBAJU Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj muzułmański. Wiele tutejszych kobiet wychodzi na ulicę w burkach i czadorach. Zasady ustalają mężczyźni. Dlatego 18-letnia Gheeda, która jest wrestlerką, jest... (Polska 2017)

00:45
John Rambo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Kolejna część filmu o Johnie Rambo z Sylvestrem Stallone w roli głównej. John Rambo prowadzi spokojne życie w okolicach Bangkoku, gdzie pracuje przy starych łodziach. Pewnego dnia grupa chrześcijańskich misjonarzy zwraca się do niego z prośbą o przewiezienie ich do Birmy. Rambo zgadza się i przewozi ich na drugi brzeg rzeki. Wkrótce po dotarciu na miejsce misjonarze wpadają w ręce zbuntowanych żołnierzy pod wodzą sadystycznego majora Pa Tee Tint. John Rambo na wieść o porwaniu... (Niemcy, USA, 2008)

Reżyseria: Sylvester Stallone
Obsada: Sylvester Stallone, Graham McTavish, Julie Benz, Matthew Marsden, Reynaldo Gallegos
00:00
Spadkobiercy VII, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Marta Chodorowska Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną... (Polska 2017)

00:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 8: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

00:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 9: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:45
Notacje - Jan Karski. Nie liczono się z Polską
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Strzępy przemyśleń na temat stosunku Anglosasów do wiadomości o losie Polaków i Żydów, które zostały zamieszczone w raporcie Karskiego. Jan Karski, świadek holokaustu, urodził się w Łodzi, 24 czerwca 1914 r. Zmarł w Waszyngtonie 13 lipca 2000 r. (Polska 2007)


Czas: 4min.
01:55 Na żywo
Hokej na lodzie - NHL: Finał Pucharu Stanleya (1): Pittsburgh Penguins - Nashville Predators ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 4min.
01:05
Pitbull - odc. 16
serial policyjny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja dostaje wiadomość o napadzie. Bandyci porywają tira. Nielat próbuje nakłonić Monikę, żeby wróciła do wydziału. Dziewczyna jednak się wzbrania. Z Kaliningradu przyjeżdża Gala. Gebels wita ją serdecznie. Planuje wyjechać z nią na kilka dni nad morze. (Polska 2007)

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Andrzej Grabowski, Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Paweł Królikowski, Roma Gąsiorowska

Czas: 45min.
01:55
Co za tydzień, odc. 801
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

01:00
Życie na wybiegu, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najlepszych fotografów mody, Perou, staje przed największym wyzwaniem w swojej karierze: ma stworzyć fotoreportaż, który ukazuje prawdę o modellingu i osobach robiących karierę w tej branży. Ekipa programu towarzyszy mu podczas realizacji tego zadania oraz w jego codziennej pracy, ukazując różne - nie zawsze piękne - oblicza świata mody. Kim są kobiety, które stoją na pierwszej linii frontu w tym wymagającym i bezlitosnym dla niedoskonałości świecie? Wybrankami losu czy po prostu... (USA, 2006)

01:20
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 3: Masters
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu Ewelina Kopic towarzyszy zespołowi Masters w Zbąszynku.

02:05 Na żywo
Hokej na lodzie - NHL: Finał Pucharu Stanleya (1): Pittsburgh Penguins - Nashville Predators
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 45min.
02:00
Hardkor Disko
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Debiutancki film Krzysztofa Skoniecznego, który miał swoją premierę w 2014 r. Bohaterem jest tajemniczy, samotny mściciel, który pewnego razu pojawia się w Warszawie. Nie wiadomo skąd przybywa i co naprawdę chce zrobić. Zemsta będzie krwawa. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Skonieczny
Obsada: Marcin Kowalczyk, Jaśmina Polak, Agnieszka Wosińska, Janusz Chabior

Czas: 83min.
02:40 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2696
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:25
Czarna lista, odc. 16/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tom walczy o utrzymanie swojego sekretu w tajemnicy. Ressler poluje na Mako Tanidę, człowieka, który morduje jeden po drugim członków jego dawnego zespołu. "Mako Tanida" (USA)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:40
TAK czy NIE, odc.1023
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:15
JRG w akcji, sez. 1, odc. 1
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Strażacy z Krakowa, Warszawy oraz Łodzi podczas pożarów: domu mieszkalnego, altany oraz akcji uratowania życia kobiety planującej próbę samobójczą. (Polska 2010)

03:35
Ku Klux Klan. Współczesny rasizm
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stosunki rasowe w wielu miastach USA są napięte. Organizacja Ku Klux Klan, działająca bez przerwy od końca XIX w. , ogłasza wzrost liczby członków. Przywódcy organizacji twierdzą, że biali Amerykanie łączą siły, by przygotować się do wojny na tle rasowym. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Dan Murdoch

Czas: 52min.
03:25
Uwaga!, odc. 4963
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:45
Moc Magii, odc. 143/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:05
Cafe Futbol 16/17
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania, 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 8
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 21
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3706
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info