Program dla 2017-06-01 od do
28.06 29.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 23
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Jaka to melodia? - odc. 3582
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3708
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4965
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.772
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 63 'Bal maturalny"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda organizuje bal maturalny. Tomkowi jednak nie podoba się wstępna wizja tej imprezy. Zastanawia się nad wyborem ścieżki zawodowej. Ukochany młodszy brat, Kuba, podsuwa mu pewien pomysł. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Sztuka codzienności - Grafika trójwymiarowa
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku pionierzy grafiki trójwymiarowej. Philippe Bergeron sprawia, że budynki żyją. Jego projekcje trójwymiarowe są połączeniem świata rzeczywistego i wirtualnego, gdy maluje krajobraz światłem. Brian Jaycox założył punkt usługowy z drukarkami 3D. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver, Lindsay Webster

Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 2/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Steak House Rodeo (Kwidzyn). Restauracja Steak House Rodeo, mieści się w centrum Kwidzyna. Niestety ukryta między budynkami jest niewidoczna dla spacerujących deptakiem. Dodatkowy brak jakichkolwiek banerów i reklam przyczynia się do tego, że mało kto wie, że w tym miejscu można coś zjeść. Nie jest to problemem dla jednego z właścicieli Roberta. Według niego restauracja jest już znana i widoczna, a jedzenie przepyszne. Drugim właścicielem lokalu jest Natalia. Niestety jej i... (Polska)

06:00
Wojny parkingowe, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2010)

06:30
Wojny parkingowe, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 42
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
M jak miłość - odcinek 46
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucjan jest poważnie chory na serce. Marek zachowuje się w sposób bardzo odpowiedzialny. Zwołuje rodzinną naradę, by wspólnie z siostrami zastanowić się, jak pomóc rodzicom. W spotkaniu nie uczestniczy tylko Małgosia. (Polska 2001)

Reżyseria: Piotr Wereśniak, Ilona Łepkowska
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:50
Doradca smaku-Pieczone pierogi z wołowiną i dynią, odc. 11/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 9: Ciemna strona
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 16min.
08:40
Elif - odc. 18
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek wymka się z rezydencji. W domu czeka na nią wściekły Veysel. Arzu obmyśla plan, jak pozbyć się Elif. Gonca nastawia Tugce przeciwko niej. Między Tugce i Elif dochodzi do kłótni. Aliye pod wpływem Arzu postanawia umieścić Elif w domu dziecka. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Trudne sprawy, odc.627
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Stawczak (35 l.), pracująca jako kelnerka w barze, mieszka razem ze swoją córką z pierwszego małżeństwa - Anetą (14 l.), uczennicą, i drugim mężem Mariuszem Stawczakiem (38 l.) w Rzeszowie. Po poważnej kłótni z nią Mariusz nie wrócił do domu. Gdy dwa dni później nad rzeką zostaje znaleziony jego but, wygląda na to, że 38-latkowi stało się coś złego. Dwoje świadków przekazuje policji informacje, z których wynika, że Monika ma coś wspólnego z zaginięciem męża. 35-latka zostaje... (Polska 2016)

Reżyseria: Okił Khamidov
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2055
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 81: Napad
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Ranczo - odc. 110 (seria IX, odc. 6) - Boska cząstka
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga chce otworzyć prywatny gabinet w domu rodziców. Tabliczka na drzwiach wywołuje wesołość wśród sąsiadów. We wsi zjawia się młody policjant. Zastąpi Staśka na czas jego szkolenia. Francesca wprowadza go w tajniki wilkowyjskich obyczajów. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Agnieszka Pawełkiewicz, Artur Barciś, Cezary Żak, Dobromir Dymecki, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Justyna Gugała, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, Violetta Arlak

Czas: 44min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.459
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda i Tomek przypadkowo stają się świadkami napadu na sklep spożywczy, podczas którego ciężko ranna zostaje właścicielka sklepu, Krystyna Bożyk. W wyniku natychmiastowego pościgu Tomkowi udaje się złapać uciekającego ze sklepu pijaczka, Stefana Mamczura. Wszystko wskazuje na to, że to on zaatakował Krystynę, aby okraść sklepową kasę. Podejrzenie wobec Stefana pogłębia się, kiedy na miejscu zdarzenia pojawiają się dzieci Krystyny - Ewa i Krzysiek, które wyjaśniają detektywom i policji, że... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.462
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Pawłowska przed 2 dniami została znaleziona z urazem głowy w jednym z hoteli. Wszystko wygląda na nieszczęśliwy wypadek. Dziewczyna prawdopodobnie poślizgnęła się i upadła, uderzając głową o ostry kant stołu. Żyła jeszcze przez parę godzin, ale była nieprzytomna. Z prośbą o pomoc zwraca się jednak do Malanowskiego Marzena Zawada - dawna przyjaciółka ofiary, która podejrzewa, że śmierć Marty może mieć związek z jej pracą. Dziewczyna była prostytutką, a w hotelu, w którym zginęła,... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:00
Strażnik Teksasu, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. "Strażnik Teksasu" to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 82: Kłopoty z dziewczynami
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria II, odc. 22/27 (40)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert E staje się posiadaczem domu, który kupił na aukcji. Ale Jedediaszowi i niektórym mieszkańcom Colorado Springs nie podoba się, że właścicielem został Murzyn. Jedediasz namawia ludzi, by wstąpili do Ku - Klux - Klanu i pozbyli się nowego sąsiada. (USA 1994)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:40 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
10:50 Na żywo
Dzień Dziecka z Caritasem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego roku 1 czerwca Caritas Diecezji Elbląskiej organizuje piknik z okazji Dnia Dziecka. W pikniku uczestniczą również dzieci z wiosek dziecięcych. A spotkania rejestruje Program 2 TVP. (Polska 2017)


Czas: 3min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1672
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaworski nie poddaje się w zalotach do Małgorzaty, ale jego niebanalna niespodzianka nie przypada do gustu Zwoleńskiej. Natalia czuje się oszukana przez Macieja Wilka, nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Wkrótce biznesmen odwiedza ją w domu. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Konstancja Bułhak, Jacek Kałucki, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Michał Rolnicki

Czas: 23min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert wraz z synem Aleksandrem wrócili właśnie z Gujany do rodzinnego miasta, z którego wyjechali 10 lat temu po śmierci żony Roberta, a mamy Aleksandra. Robert musi zaopiekować się swoją mamą w starszym już wieku. Ojciec i syn pozostawiają swoje rzeczy w mieszkaniu i jadą do babci Teresy, żeby się przywitać. Robert zaintrygowany opowiadaniami swojej matki o remontach wykrada jej faktury, żeby sprawdzić, czy nie została oszukana. Tymczasem Aleksander pierwszego dnia szkoły zostaje... (Polska 2014)

Reżyseria: Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
10:55
Ukryta prawda, odc. 95
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matylda i Stefan po tragicznej śmierci synka postanawiają zmienić swoje życie. Przeprowadzają się do starego domu po rodzicach Matyldy, chcą go wyremontować i otworzyć mały pensjonat. Spotykają się jednak z niechęcią ze strony lokalnej społeczności. W starym domu zaczynają się dziać rzeczy dziwne. Matylda i Stefan niemal dają się przekonać, że dom jest nawiedzony przez duchy. Okazuje się, że skrywa inną mroczną historię… (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.204
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ty Pennington i jego drużyna zmierzają na Florydę, by pomóc w ekstremalnej renowacji domu, należącego do rodziny Wagstaff. W drodzę dołączają do nich szczególni goście – będzie rockowo… Tobin i Jill Wagstaffowie są bowiem artystami i szczególnie kochają muzykę. Poznali się i pokochali w szkolnej orkiestrze. Zaszczepiają też wszystkim wokół miłość do muzyki, ale wkrótce nie będą mieli gdzie mieszkać i prowadzić swojej działalności charytatywnej. Oboje założyli bowiem przed laty... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor, Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paige Hemmis, Tracy Hutson, Michael Moloney, Ed Sanders, Didiayer Snyder, Eduardo Xol, Paul DiMeo, John Littlefield
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 3: Wakacje pana Penroya
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
My Wy Oni - Domy dla upośledzonych dzieci
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn skierowany jest do rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców. Porusza tematy dotyczące życia w rodzinie i oferuje praktyczną pomoc w problemach znanych widzom z bliższego i dalszego otoczenia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 384 Izba przyjęć
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dyrektor Żak bardzo przejmuje się faktem, że lunatykując wydzwaniała do Trettera. Postanawia pójść do psychiatry, aby uporać się z kłopotami ze snem. Wojtek po raz pierwszy spotyka się z Blanką. Oboje nie wiedzą, jak się zachowywać. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 48min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.503
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daria Mazur przeżywa szok, gdy jedzie na lotnisko odebrać córkę Martę z rodziną z wakacji na Majorce, a okazuje się, że nikt z nich nie przyleciał do kraju. Wkrótce dowiaduje się, że jej zięć, Kamil jednak wrócił do Polski i to już dwa dni temu, ale nic nie wiadomo o tym, gdzie jest Marta i wnuki Darii. Zrozpaczona kobieta udaje się na policję. Dzięki śledztwu, prowadzonemu przez byłego chłopaka Marty, dowiaduje się, że jej córka na Majorce została pobita przez Kamila i to nie był pierwszy... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.132
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Pani Jadwiga została napadnięta przez złodzieja przebranego za wampira. Wyrwał jej torebkę, a potem straszył po nocach. Czy przebieraniec rzeczywiście istnieje, czy może jest wytworem fantazji schorowanej i znerwicowanej staruszki? Na trop złodzieja detektywi wpadają w teatrze. W tym odcinku do Septagonu zgłasza sie także właściciel renomowanej galerii sztuki współczesnej, który wpadł w panikę, gdy jeden z zaprzyjaźnionych krytyków zauważył, że jeden z obrazów w galerii jest... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 10: Ciemna strona, część 2
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - zdrowa świń odnowa
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 10min.
12:50
Przepis dnia - /508/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 70
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całym mieście pojawiają się billboardy z wizerunkiem Bennu. Tymczasem Bennu przez przypadek spotyka starego przyjaciela. Dżema. Erdal wszelkimi sposobami próbuje sprowokować Onura i Kerema. Szeherezada domyśla się, że Gani kłamie. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:00
Oszukane, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterkami tego programu są kobiety oszukane przez mężczyzn. Agnieszka (45 l.), doradca bankowości indywidualnej, właśnie rozwodzi się z mężem. W banku poznaje Jamesa Novaka, Amerykanina polskiego pochodzenia. James służył w armii amerykańskiej, był pilotem w Afganistanie. Zdobył tam kontakty, dzięki którym może się szybko wzbogacić. Kobieta, zmęczona rozwodowymi perypetiami, ulega urokowi ex-żołnierza. James jest gotów nawet zrezygnować z usług jej banku, żeby nie miała przez to problemów.... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
12:00
Szkoła, odc. 181
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z uczniów gimnazjalnej 1b, Miłosz Błaszkiewicz od początku roku nie może znaleźć wspólnego języka z kolegami. Chłopak jest fanem komiksów o superbohaterach i marzy o nadprzyrodzonych zdolnościach i ratowaniu świata. Olaf Kotarski i Kajtek Łukowski ciągle mu z tego powodu dokuczają. Chłopcy postanawiają zakpić z kolegi i wmówić mu, że faktycznie jest supebohaterem i ma nadprzyrodzone zdolności. Miłosz bez oporów wierzy kolegom nadprzyrodzoną moc i zamierza wykorzystać ją, żeby rozprawić... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Bogaty dziadek martwi się o swoje wnuki i całą rodzinę. Czy to możliwe, że ukochane wnuki okradają go i chcą wykończyć nerwowo? Śledztwa podejmują się Szef i Bury. W trakcie prowadzonej obserwacji na jaw wychodzą skomplikowane relacje rodzinne. Czy detektywom uda się uratować rozbitą już rodzinę? Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mieszkanki nowego apartamentowca, w którym ciągle giną rzeczy pozostawione na klatce. Budynek sąsiaduje m.in. ze starym blokiem, gdzie mieszkają też... (Polska 2016)

Reżyseria: Aleksandra Panisko, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 2: Łatwo było wczoraj
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadek morderstwa dealera narkotykowego nieoczekiwanie staje się sprawą o nacechowaniu osobistym. Agent Sam Hanna odkrywa, że znajome mu osoby są w to zaangażowane. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 6: Być sobą
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS szuka motywu zabójstwa żołnierza z Marines, który prowadził podwójne życie jako bogaty kawaler. Jego ciało zostaje znalezione w nieprzewidzianych okolicznościach. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:00
Natura w Jedynce - Wyjątkowe maluchy w świecie zwierząt. Śmiałkowie
esej dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O najdziwniejszych zwierzęcych dzieciach: kociakach, szczeniakach i innych mniej lub bardziej słodkich maluchach. Urocze, bezbronne i niewinne i agresywne, dziwaczne, nawet przerażające. Opowieść o ryzykantach, wojownikach, niedobitkach, obżartuchach. (Nowa Zelandia 2015)

Reżyseria: Stuard Richardson

Czas: 44min.
13:30
Rodzinka.pl - odc. 174 "Nie chcę być babcią" sezon 8
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda zachwyca się ciążą Marii. Tomek prosi o poradę ojca w sprawie swojego związku z Magdą. Podczas nocnej burzy Kacper idzie spać do rodziców, co rozczula Natalię. Natalia z Marią mówią o zakupach dla dziecka. Pojawia się Kuba i doprowadza je do łez. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:00
Trudne sprawy, odc.657
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aneta Kruszewska (39 l.) od dwóch tygodni mieszka ze swoim partnerem, Konradem Skarżyńskim, z którym od pół roku stanowią parę. Aneta miała nadzieję, że wreszcie zajmą się planowaniem rodziny, ale Konrad nie chce nawet słyszeć o dzieciach. Mężczyzna wychodzi z mieszkania pod byle pretekstem, ilekroć ona porusza ten temat. Kobieta dowiaduje się w końcu, co za jej plecami wyczynia jej partner. Jej świat wali się, bo wychodzi na jaw, że Konrad podgląda sąsiadów przez ukryte kamery, a w piwnicy... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Anna Maszczyńska-Bąk, Artur Mościcki, Eliza Prager, Jacek Majewski, Michał Lesień, Piotr Korzeniewski, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Tomasz Protokowicz
13:00
19 +, odc. 16/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian, aby odreagować bójkę z ojcem, spotyka się ze starymi kumplami z osiedla. Koledzy słysząc o jego konflikcie z ojcem, decydują się pobić mężczyznę… Sebastian zjawia się w mieszkaniu Leny, gdzie są Ala i Melania. Chłopak po bójce ma zasiniałą rękę. Ala zabiera ukochanego do szpitala. Okazuje się, że ręka jest złamana. Chłopak jest zrozpaczony, ponieważ z unieruchomioną ręką nie da rady pracować. Lena wciąż jest wściekła na Kamila. Chłopak, aby odegrać się na ojcu, postanawia... (Polska)

13:30
19 +, odc. 17/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil budzi się u boku Lucy i bardzo żałuje tego, co się stało. Lucyna w ogóle mu się nie podoba, ale nie ma odwagi jej tego powiedzieć. Na uczelni ojciec Kamila wypytuje Lucy o syna. Wyjawia też dziewczynie, że załatwił Kamilowi przyjęcie na studia. Lucy jest wstrząśnięta. Jednak kocha Kamila i wyobraża sobie, że teraz będą parą. Niestety omyłkowo otrzymuje smsa, adresowanego do Kamila, z którego wynika, że ich wspólna noc była pomyłką… Tymczasem Kasia ma poważne kłopoty w pracy i w... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.232
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie żałoba. Wszyscy wspominają Mieszka Pawlaka. Zosia decyduje się porozmawiać z Zapałą o policyjnym psychologu. Na patrolu Krzysiek i Ola dostają wezwanie na jedno z wrocławskich osiedli. Oszust okrada starszych ludzi metodą „na wnuczka”. Tym razem jednak przestępca jest wyjątkowym partaczem. Funkcjonariusze podejrzewają, że sprawa ma drugie dno. Zapała i Wysocka muszą się też zająć kradzieżami rasowych psów. W sprawę zamieszane jest skłócone małżeństwo i jeszcze... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 37
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Damian próbuje zgwałcić Milagros jednak ratuje ją Federico. Mili mówi Angelice o Damianie. Angelica jest oburzona.Andrea odkrywa kłamstwo Ivo. Victoria jest podekscytowany Juanem Cruzem. Leticia nie chce powiedzieć Ramonowi, gdzie jest jego córka. Vicky spotyka Juana Cruza ponownie. W klasztorze Mili otrzymuje zdjęcie matki. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 19
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zazdrosna Pelin każe zwrócić Zeynep dług. Kenan znajduje przerażoną Elif i dowiaduje się o planie odesłania dziewczynki do sierocińca. Jest wściekły. Postanawia zawieźć małą do matki. Skradziona torebka doprowadza Veysela do Ajsze i Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
14:10
Burza hormonów. Sekrety dorastania
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o dorastaniu. Powszechnie się uważa, że młodzież zachowuje się okropnie. Wiek nastoletni jest nieodłącznym elementem dorastania. Młodzi ludzie są zafascynowani wieloma sprawami, ale już nie tak jak dzieci i jeszcze nie tak jak dorośli. (Niemcy 2016)

Reżyseria: Judith Konig

Czas: 47min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2511
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aśka odkrywa dokonaną w domu Bogumiła zbrodnię, jest nieświadoma czyhającego na nią niebezpieczeństwa. Mimo trwającego w Wadlewie konfliktu, Seweryn i Karolina decydują się wziąć ślub. Seweryn nie potrafi jednak powstrzymać negatywnych emocji i wrogości wobec Śmiałka. Beata próbuje zniechęcić do siebie Cezarego, który wciąż zabiega o jej względy. Niezrażony tym mężczyzna prosi ją o rękę. Tymczasem w Barbarianie pojawia się komornik.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.663
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota Bujniak (45 l.) pracuje od wielu lat w biurze podróży i jest zadowolona ze swojej pracy. Przeżywa więc spore zaskoczenie, gdy jej szef, kierownik biura Bartosz Wielicki (45 l.) zwalnia ją z dnia na dzień, uzasadniając swoją decyzję nadwagą Doroty. Kobieta postanawia ukryć to przed mężem Karolem (47 l.) i córką Mają (15 l.), bo jest jej wstyd. Bartosz obiecał jej, że ma szansę na powrót do pracy, jeśli schudnie w ciągu 6 miesięcy 30 kilo. Zrozpaczona Dorota próbuje w tajemnicy przed... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 66/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Środek nocy. Do szpitala zostaje przywieziony 14-letni Tomek Wańko, który został znaleziony nieprzytomny na ulicy. Od chłopca czuć alkohol. Pacjentem zajmuje się dr Eryk. Tymczasem na oddział przychodzi Renata Kozłocz, którą bardzo boli brzuch i od rana wymiotuje. Pacjentkę bada dr Robert. Kobieta jest załamana, bo właśnie dowiedziała się, że straciła szansę na wymarzony awans. Stan Tomka Wańko nagle się pogarsza. Z badań wynika, że w jego organizmie jest większa niż śmiertelna dawka... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.154
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 38
telenowela_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros oszukuje Angelicę. Luisa twierdzi, że widziała jak Federico i Andrea się całują, jednak nikt jej nie wierzy. Federico i Bernardo zachęcają Luisę do picia. Marta ląduje w łóżku Pablo aby oszukać Damiana. Ojciec Manuel sugeruje Federico, że powinien powiedzieć Milagros, że jest jej ojcem. Ivo wybiera się na tańce z Milagros. Przypadkowi mężczyźni kradną Milagros medal więc Ivo biegnie za nimi. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Muzeum Polskiej Piosenki - /79/ - "Lato" - Formacja Nieżywych Schabuff
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawiają historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Lato". (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 7min.
15:30
Złote serce - odc. 109
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patricia jest zachwycona, bo Pedro wreszcie ją odwiedził. Kiedy zostają sami, całuje go. Henrique dowiaduje się, że jeśli nie zapłaci miliona euro podatku, pójdzie do więzienia. Beatriz boi się Miguela i z tego powodu postanawia kupić sobie broń. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 40min.
15:05
Ojciec Brown - odc. 19 Mroczna śmierć
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Farmer John Tatton i jego syn Alfred nie żyją w dobrych stosunkach. Ojciec uważa, że młody prowadzi hulaszczy tryb życia. Przy okazji wizyty u doktora Crawforda, Alfred szydzi z niego, wygłaszając niewybredne uwagi na temat młodej żony lekarza. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Matt Carter
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
15:55
Dzień Dziecka z Caritasem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego roku 1 czerwca Caritas Diecezji Elbląskiej organizuje piknik z okazji Dnia Dziecka. W pikniku uczestniczą również dzieci z wiosek dziecięcych. A spotkania rejestruje Program 2 TVP. (Polska 2017)


Czas: 3min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 10/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Paradis (Puck). Restauracja Paradis w Pucku to miejsce z rodzinną tradycją. W dawnych czasach sławny bar prowadził ojciec, dziś swoją knajpę prowadzi syn. Syn, który zaryzykował. Wziął duży kredyt, zatrudnił dekoratora wnętrz i otworzył nowoczesną restaurację w afrykańskim stylu, jednak bez krokodyla, bo kuchnia pozostała polska. O ile początkowo goście przychodzili tłumnie z ciekawości, tak dzisiaj nie zagląda tu już nikt. Restauracja, która miała być rajem, okazała się... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.205
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem do ekipy tego program dołącza zwykły człowiek, a nie gwiazda kina lub estrady – wybrany z grona widzów, którzy zgłosili się do udziału w tej edycji „Domu…”. Ten mężczyzna prowadzi z powodzeniem własny interes i udziela się charytatywnie. Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci zmierzają do miasta Kemah w Teksasie, gdzie mieszka bardzo liczna rodzina Beach. Jest ich piętnaścioro i wszyscy żyją razem w jednej przyczepie kampingowej. Larry i Melissa zakochali się w sobie w... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor, Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paige Hemmis, Tracy Hutson, Michael Moloney, Ed Sanders, Didiayer Snyder, Eduardo Xol, Paul DiMeo, John Littlefield
15:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:25
Obserwator - odc. /128/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 25min.
16:00
Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1306
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek wciąż walczy o życie, a Joasia jest coraz bardziej załamana. Z kolei mały Wojtek ucieka z Grabiny, gdzie był pod opieką dziadków - gotów na wszystko, by odwiedzić tatę w szpitalu. Ewa nadal martwi się o noworodka, którego znalazła w kościele. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 45min.
16:55
Dzień Dziecka z Caritasem
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego roku 1 czerwca Caritas Diecezji Elbląskiej organizuje piknik z okazji Dnia Dziecka. W pikniku uczestniczą również dzieci z wiosek dziecięcych. A spotkania rejestruje Program 2 TVP. (Polska 2017)


Czas: 3min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3394
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Na ratunek 112, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emeryt Jan Zieliński rozmawia z córką Jagodą, mieszkającą na drugim końcu Polski, przez Skype. Właśnie wrócił z banku, skąd wybrał kilka tysięcy złotych na pomnik dla zmarłej niedawno żony. W trakcie rozmowy z córką do mieszkania mężczyzny wdziera się dwóch bandziorów, którzy zaobserwowali go wcześniej w banku. Jagoda z przerażeniem obserwuje przez kamerę, jak bandyci atakują jej ojca, żądając pieniędzy. Kobieta kontaktuje się z numerem alarmowym 112. Na miejsce jadą policja i pogotowie... (Polska 2017)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Barbara Brzeska, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Marcin Sobociński, Marta Minorowicz, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński
16:00
Szkoła, odc. 182
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Basia Soszyńska z 1b liceum zraniła się w stopę i musi nosić specjalny but. Dziewczyna wstydzi się i mimo bólu zdejmuje go przed wejściem do szkoły. Boi się, że uczniowie będą się z niej wyśmiewać. Wkrótce licealistka upada na korytarzu. O wszystkim dowiaduje się nauczycielka i każe dziewczynie założyć znienawidzony but. Uczniowie i ukochany chłopak wyśmiewają się z niej. Wkrótce Daniel zrywa z Basią i wraca do byłej dziewczyny. Załamana nastolatka postanawia popełnić samobójstwo i wykrada... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 16: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

16:50
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 8: Odcinek specjalny: Woda
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3583
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół pod kier. Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:55
Przepis dnia - /509/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
17:05
Cena miłości - odc. 52
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szahnur spotyka się potajemnie z Jawuzem. Prosi o pomoc w sporze z jego ojcem. Widzi to oburzona Nazan. Nazan bez wiedzy rodziny wychodzi za Borę. Sawasz idzie z rodziną na uroczystą kolację. Spotykają Jasemin, która ma zamiar świętować urodziny mamy. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
Gliniarze, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjant pracujący w podwarszawskiej miejscowości zostaje zastrzelony przed swoim domem, na oczach dzieci. Wydział kryminalny zostaje postawiony w stan gotowości. Mężczyzna był bliskim kolegą Olgierda Mazura. W kręgu podejrzanych znajdują się nie tylko lokalni gangsterzy, którym zastrzelony policjant wypowiedział wojnę – bezkompromisową postawą zyskał także wrogów w szeregach policji.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
17:00
Ukryta prawda, odc. 96
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
16-lenia Weronika nie wraca na noc do domu. Jej rodzice i młodsza siostra Lena dzwonią do znajomych Weroniki z nadzieją, że może wiedzą co się z nią dzieje. Niestety nikt nie wie gdzie może przebywać. Ojciec dziewczyny odnajduje w jej pokoju list, który zostawiła i przekazuje go policji. Wygląda na to, że Weronika wyjechała. W tę wersję wydarzeń nie wierzy Lena i postanawia zrobić wszystko, aby odnaleźć siostrę. (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:20
Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia, sez. 1, odc. 1: Buddyzm
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2009)

Obsada: Wojciech Cejrowski
18:05
Klan - odc. 3140
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasiek rozważa propozycję matki. Niechętnie widzi się w roli aptekarza, choć Ramona dostrzega zalety tego rozwiązania. Piotr radzi synowi, aby nie podejmował żadnych decyzji, do których sam nie jest przekonany. Jerzy jest w coraz większej rozterce. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Daniel Zawadzki, Magdalena Stam, Filip Pilarski, Tomasz Stockinger, Julian Peciak, Dorota Kamińska

Czas: 21min.
18:40
Zraniona miłość - odc. 20
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eszref Pasza ratuje Cevdeta z opresji, lecz grecki oddział pod dowództwem generała Vasilego otacza chatę Hasana i przypuszcza szturm. Pasza znika bez śladu, Hasanowi udaje się zbiec, a Cevdet kontynuuje swą niebezpieczną grę. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 2/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2512
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melka rozpoczyna kurs policyjny. Adorowana przez instruktora, wzbudza niechęć swojej zazdrosnej współlokatorki. Mikser próbuje dowiedzieć się, jakie zadłużenie ma właściciel Barbariana. W barze zjawia się dziewczyna z Ukrainy, przedstawiając się jako narzeczona Cezarego. Michał broni się przed uwodzicielskimi zaczepkami Zuzi, która wciąż próbuje go poderwać. Tymczasem Krystian zaczyna zabiegać o jej względy.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 67/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na SOR zgłasza się zakrwawiony Mariusz Czernecki. Dr Piotr nie może dogadać się z mężczyzną, który jest pijany. Tymczasem w kolejce czeka zniecierpliwiona Agata Wojtala. Kobieta ma opuchniętą twarz i bardzo źle się czuje. Bada ją dr Robert. Agata jest niemiła i o wszystko ma pretensje. Nagle pacjentka zaczyna czuć się coraz gorzej. Agata dusi się i lekarz musi ją zaintubować. Okazuje się, że kobieta ma ostrą reakcję alergiczną na tatuaż z henny, który ostatnio sobie zrobiła. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.133
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb prowadzą sprawę mężczyzny, który właśnie odzyskał starą kamienicę. Żona mężczyzny jest przekonana, że w kamienicy straszy, w związku z tym zatrudniła egzorcystę. Klient detektywów uważa, że to szarlatan, który naciąga małżeństwo na grube pieniądze… Podczas śledztwa Diablo i Serb są świadkami dziwnych zjawisk, które mają miejsce w kamienicy. W pomieszczeniach pojawiają się dziwne ślady i przedmioty. Dzięki stalowym nerwom, detektywi odkrywają, że klient i jego żona... (Polska 2016)

18:00
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 237: Secret Agent Man
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafią pamiątki baseballowe. Czy chłopaki odpowiednio podkręcą negocjacje i piłka będzie po ich stronie? (USA 2013)

18:30
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 238: London Pawning
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick wyrusza w podróż do Anglii, gdzie odwiedza lombard swojego przyjaciela. Czy znajdzie w nim dużo cenniejsze przedmioty i pozazdrości kumplowi europejskich biznesów? (USA 2013)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1672
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaworski nie poddaje się w zalotach do Małgorzaty, ale jego niebanalna niespodzianka nie przypada do gustu Zwoleńskiej. Natalia czuje się oszukana przez Macieja Wilka, nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Wkrótce biznesmen odwiedza ją w domu. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Konstancja Bułhak, Jacek Kałucki, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Michał Rolnicki

Czas: 23min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Puste butle Marian Paździoch natrafia w piwnicy na wielką stertę pustych butelek po alkoholu, które okazują się własnością Ferdynanda Kiepskiego. Ferdynand Kiepski utrzymuje, że nie są to zwykłe butelki, lecz pamiątkowe, a z każdą z nich wiąże się bardzo ciekawa historia.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń
19:00
Fakty, odc. 7092
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7075
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7072
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4966
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.233
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Psycholog nie pojawia się w pracy. Białach i Rachwał rozmawiają z Jaskowską, do której zaczyna docierać, że psycholog manipulował wszystkimi na komendzie. Karolina i Mikołaj jadą do niego do domu. Psycholog ma swój plan awaryjny. Na patrolu Białach i Rachwał pomagają kobiecie, którą razem z dzieckiem chce wyrzucić na bruk nowy właściciel mieszkania. Podejrzewają, że mężczyzna kupił je w nieuczciwy sposób. Nabywca ma jednak ma wszystkie dokumenty potwierdzające legalność... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 247: No Shoes, No Shirt, No Service
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia unikatowa gitara z 1961 roku, należąca do słynnego gitarzysy Vica Flicka. Jak wysoko chłpaków poniesie muzyka? (USA 2013)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 248: Comfortably Chum
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygotuj się na wyboistą przejażdżkę z Gwiazdami Lombardu. Tym razem do sklepu trafia mężczyzna zainteresowany kupem słynnego samochodu Ricka 1924 roku. Jak potoczą się negocjacje? (USA 2013)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Ojciec Mateusz - odc. 225 - Loteria (Ojciec Mateusz XVII odc. 13)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucjan z Gienkiem zjawiają się w kolekturze. Chcą sprawdzić wyniki, zanim pójdą do roboty. Bez powodzenia. Gienek rezygnuje z dalszej gry, a Lucjan kupuje jedną zdrapkę. Później z rozlewni wina, gdzie pracuje, karetka zabiera Lucjana w ciężkim stanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Maciej Dutkiewcz
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Ewa Konstancja Bułhak, Bartłomiej Firlet, Piotr Polk, Michał Piela, Rafał Cieszyński, Jędrzej Taranek, Arkadiusz Janiczek

Czas: 45min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1673
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Tadeusz wyznaje Aldonie, że jego ojciec jest bliski śmierci, ale kobieta nie chce mieć z Nawrotem nic do czynienia. Wkrótce Wiktor ponownie przychodzi do kościoła i tym razem prosi syna o pomoc w odnalezieniu dawnej ukochanej i dziecka. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Ewa Ziętek, Jakub Mróz, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Helena Englert, Patryk Cebulski, , Anna Gornostaj, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
20:40
Pierwsza randka - (11)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 52min.
20:05
Pamiętnik księżniczki: Królewskie zaręczyny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Kontynuacja wielkiego przeboju kinowego. Minęło pięć lat od chwili, gdy amerykańska nastolatka Mia (Anne Hathaway), dowiedziała się, że jest jej przeznaczony tron mikroskopijnego królestwa w Europie, Genowii. Przez ten czas ukończyła nauki polityczne na Uniwersytecie Princeton. Teraz ma objąć rządy, ale zanim będzie koronowana musi spełnić jeden ważny warunek: wyjść za mąż. Takie jest bowiem prawo Genowii, na którego straży stoi jej babka, królowa Clarissa (Julie... (USA, 2004)

Reżyseria: Garry Marshall
Obsada: Anne Hathaway, Heather Matarazzo, Julie Andrews, Hector Elizondo, John Rhys-Davies
20:10
Doradca smaku-Bruschetta z awokado i sadzonym jajkiem, odc. 13/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2487
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olaf z zarzutami! Mężczyzna, który wypchnął Olafa z pociągu umiera! Policja oficjalnie oskarża Kubickiego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Olaf nie wierzy w to, co słyszy! Marta z Igorem ruszają do Otwocka – czy uda im się znaleźć kogoś, kto zaświadczy o niewinności Olafa? Mikołaj hazardzistą? Mikołaj – zanęcony łatwym zyskiem - chce spróbować gry w pokera. Prosi Adama, którego wozi do kasyna, żeby wprowadził go do podziemia nielegalnego hazardu. Mężczyzna się zgadza. Wieczorem... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 8/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ewa zjawia się na komendzie w doskonałym nastroju. Jej brat w końcu się wyprowadził, a ona odzyskała mieszkanie tylko dla siebie. Jej radość nie trwa długo - dzwoni Paweł z kolejnym problemem. Tymczasem na komendzie pojawia się elegancki starszy pan, by zgłosić morderstwo, którego sam dokonał. Patrol nie znajduje jednak ciała pod wskazanym przez mężczyznę adresie. Sprawa jest tym bardziej zagadkowa, że podejrzany zostawia narzędzie zbrodni – swoją laskę, na której widnieją... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Alvin i wiewiórki 2
familijny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znany zespół śpiewających wiewiórek, wraca do szkoły, kiedy Dave ulega wypadkowi. W szkole wiewiórki muszą zmierzyć się z presją otoczenia orazz sławą The Chipettes, konkurencyjnej grupy śpiewających wiewióretek. (USA 2009)

Reżyseria: Betty Thomas
Obsada: Anjelah Johnson, David Cross, Jason Lee, Wendy Malick, Zachary Levi
21:25
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:45
Agent XXL 2
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jednej z firm komputerowych stworzony zostaje wirus, mogący ułatwić niepożądanym osobom dostęp do wszelkich akt rządowych. FBI planuje wysłać do domu programisty, Toma Fullera, swojego człowieka, który miałby za zadanie wkraść się do komputera. (USA 2006)

Reżyseria: John Whitesell
Obsada: Martin Lawrence, Nia Long, Emily Procter, Mark Moses

Czas: 92min.
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Żukowo, karczma „Sidło” Na kaszubach w niewielkiej miejscowości Żukowo pani Ilona wybudowała okazałą drewnianą karczmę, marząc o tym, że będzie to rodzinny biznes oraz źródło utrzymania dla niej i dwójki jej dorosłych dzieci.... (Polska)

21:00
Banita
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletni następca cesarskiego tronu musi uciekać z kraju przed starszym bratem, który usiłuje go zgładzić. Jedyną jego szansą na przeżycie staje się Jakob (Hayden Christensen), wojownik, który aby pomóc młodziutkiemu księciu musi uporać się ze swoimi własnymi demonami i pozyskać jako sojusznika legendarnego banitę – Białego Ducha (Nicolas Cage).   Dla małoletnich od lat 16 (Chiny, Francja, Kanada, USA, 2014)

Reżyseria: Nick Powell
Obsada: Hayden Christensen, Nicolas Cage
21:50
Pięcioletnie zaręczyny
komedia_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po roku szczęśliwego związku Tom i Violet zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy ich związek przetrwa ten ciągle przedłużany czas zaręczyn? (USA 2012)

Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Alison Brie, Chris Pratt, Emily Blunt, Jason Segel, Lauren Weedman
22:25 Na żywo
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:30
Zdrady, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Zdrady” to serial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomagają im prywatny detektyw, specjalizujący się w tego typu sprawach - Damian Petrow (w którego postać wciela się mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg - Damian Rabstajn) oraz pani psycholog Karolina Głowacka (Karolina Kasperek). Każdy odcinek tego serialu to nowe, odrębne opowieści – złamane serca, zawiedzione... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
22:30
Gliniarz z Beverly Hills
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Axel Foley (Eddie Murphy), czarnoskóry policjant jest świadkiem zabójstwa swego przyjaciela. Oburzony, postanawia osobiście poprowadzić śledztwo i schwytać przestępców. W tym celu jedzie do słynącego z luksusów, snobistycznego Beverly Hills. Axel nie pasuje do tamtego otoczenia, ale nie zraża się, nie pozwala również, aby usunięto go z Beverly Hills siłą. Nie tylko doprowadza swoje śledztwo do pomyślnego zakończenia, ale jeszcze zostaje okrzyknięty bohaterem. Policjant z Detroit, Axel Foley... ( USA 1984)

Reżyseria: Martin Brest
Obsada: Eddie Murphy, Judge Reinhold, John Ashton, Lisa Eilbacher, Ronny Cox, Steven Berkoff, James Russo, Jonathan Banks
23:35
Dokument przed północą - Dzieci tego świata
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powrót do postanowień z 2000 roku, gdy planowano poprawę sytuacji dzieci na całym świecie. W filmie pokazano, że wciąż jest wiele dzieci pracujących, cierpiących, głodnych. I pada pytanie: co świat robi w celu poprawy tej sytuacji? (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Jon Alwen, Gavin Searle, Paul Glynn

Czas: 58min.
23:30
Bankomat
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po imprezie bożonarodzeniowej w swojej firmie troje znajomych z pracy wychodzi razem z przyjęcia. Najpierw David proponuje uroczej Emily podwiezienie do domu, ale zabiera też wpraszającego się Coreya. Jest północ. Po drodze Corey wpada do bankomatu. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: David Brooks
Obsada: Josh Peck, Alice Eve, Brian Geraghty, Will Woytowich

Czas: 86min.
23:40
Faceci w czerni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia, Sci-fi. Bohaterowie tej, jednej z najbardziej kasowych komedii w dziejach kina: agent J (Will Smith) i agent K (Tommy Lee Jones) to przedstawiciele tajnej organizacji rządowej, tropiącej przybyszów z Kosmosu. Agenci, zwani facetami w czerni, otrzymują misję schwytania groźnego przestępcy, który przybył z innej planety, by zawładnąć Ziemią...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 1997)

Reżyseria: Barry Sonnenfeld
Obsada: Tommy Lee Jones, Will Smith, Linda Fiorentino, Vincent D'Onofrio, Rip Torn
23:00
Wszystko gra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nominowany do Oscara i czterech Złotych Globów, oklaskiwany w Cannes, uznany przez krytyków i odnoszący sukcesy kasowe na całym świecie film Woody’ego Allena o miłości, zdradzie i wielkich pieniądzach, ze świetną Scarlett Johansson w roli zniewalającej femme fatale. Chris (Jonathan Rhys Meyers), były tenisista, pracuje jako trener w londyńskim klubie dla ludzi z wyższych sfer. Znajomości, które tam zawiera otwierają mu drogę do bogatego ożenku i kariery. Życie o jakim marzył może jednak... (Irlandia, Luksemburg, Wielka Brytania, 2005)

Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Emily Mortimer, Rhys Jonathan, Scarlett Johansson
00:50
Igła
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści Kena Folletta. Napisana w 1977 r. "Igła" była 11 powieścią w jego dorobku. Akcja zaczyna się w Londynie w 1940 r. Henry Faber, pracownik kolei, jest w rzeczywistości potomkiem arystokratycznej rodziny niemieckiej i niemieckim szpiegiem. (Wielka Brytania 1981)

Reżyseria: Richard Marquand
Obsada: Donald Sutherland, Kate Nelligan, Ian Bannen, Christopher Casenove

Czas: 107min.
00:45
Wojna światów
film S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współcześnie zrealizowana na podstawie klasycznej pozycji książkowej autorstwa H.G. Wellsa najnowsza wersja "Wojny światów" to przygodowy thriller science-fiction opowiadający o niezwykłej batalii toczącej się o przyszłość gatunku ludzkiego. Cała ta kosmiczno-ludzka rozgrywka pokazana jest z perspektywy jednej z przeciętnych amerykańskich rodzin, która w tej walce również uczestniczy. Ray Ferrier (Tom Cruise) to rozwiedziony pracownik portowy, a jednocześnie niezbyt idealny ojciec.... ( USA 2005)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Tom Cruise, Dakota Fanning, Miranda Otto, Justin Chatwin, Tim Robbins, Rick Gonzalez
00:20
Rzeź
horror_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daleko od miejskiego zgiełku, w dzikiej puszczy odbywa się nie do końca legalny festiwal rockowy. Młodzież z całych sił używa tu wolności. Alkohol, narkotyki i wolna miłość królują podczas festiwalu. Jednak wkrótce nad imprezę nadciągnie krwawy cień: ktoś znajduje ukryte wśród drzew zmasakrowane zwłoki. Na kolejne ofiary nie trzeba długo czekać. Szybko staje się jasne, że w okolicy grasuje psychopatyczny morderca...Zanim do tej głuszy dotrze policja, młodzi ludzie będą musieli stoczyć walkę o... (USA 2006)

Reżyseria: David Arquette
Obsada: Jaime King, Jason Mewes, Lukas Haas, Thomas Jane, David Arquette, Ben Gardiner, Balthazar Getty, Courteney Cox, Paz de la Huerta
01:10
Zatańcz ze mną
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu, John Clark, jest prawnikiem i mieszka w Chicago. Ma udaną rodzinę: żonę i dwoje dorastających dzieci, wiedzie poukładane, dostatnie życie. Ale John przeżywa kryzys wieku średniego. Drażni go codzienność wypełniona beznadziejną rutyną. (USA 2004)

Reżyseria: Peter Chelson
Obsada: Richard Gere, Jennifer Lopez, Susan Sarandon, Nick Cannon

Czas: 102min.
01:45 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2699
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:35
Spadkobiercy, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Spadkobiercy” to sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. W drugiej pokazywanej przez Czwórkę edycji do stałej obsady „Spadkobierców” dołączyli: Maria Czubaszek, która w poprzednim sezonie wystąpiła w serialu gościnnie oraz Michał Wójcik z Ani Mru Mru. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać.... (Polska, 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
02:45
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:40
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 12: Ale numer!
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:45
Notacje - Romualda Goszczyńska - Tudrej. Pociąg do Warszawy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romualda Goszczyńska Turdej (rocznik1927). Absolwentka Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, dr. nauk ekonomicznych. W latach 1943 - 1944 łączniczka w sztabie podobwodu B Puławy AK, żołnierz 15. Pułk Piechoty Wilków AK. (Polska 2016)


Czas: 8min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:05
Art Noc: Europejski Stadion Kultury - Rzeszów 2016 - Kolektywy (cz. 1)
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Unikalne połączenia muzyczne, tworzące świeżą jakość wśród muzycznych festiwali. ESK wymyka się spod sztywnych ram "odtwarzanej" muzyki i przybiera formę prawdziwie żyjącej i oddychającej sztuki. (Polska 2016)

Reżyseria: Halina Przebinda

Czas: 60min.
03:10
Uwaga!, odc. 4966
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:35
Moc Magii, odc. 146/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.546
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.769
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Taki jest świat, sez. 3, odc. 8: Taki jest świat
factual_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 24
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3709
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.773
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
fabularny_new
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info