Program dla 2017-06-04 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:30
Dziki cel
komedia kryminalna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna przesycona czarnym humorem angielskim. To opowieść o starzejącym się samotniku, obarczonym kompleksami i upiorną mamusią o imieniu Louisa. Bohater filmu, Victor Meynard, jest płatnym mordercą, cenionym fachowcem starej daty. (Wielka Brytania, Francja 2010)

Reżyseria: Jonathan Lynn
Obsada: Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, Martin Freeman, Rupert Everett

Czas: 93min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 26
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Galeria - odc. 48
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina staje się rozpoznawalna, jej zdjęcia wiszą w całym mieście. Anita nabiera przekonania, że Karolina jest kochanką jej ojca. Mówi o tym Adamowi, który jest zdruzgotany tą informacją. Mamy też delikatny sygnał, że Paweł podkochuje się w Róży. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3140
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasiek rozważa propozycję matki. Niechętnie widzi się w roli aptekarza, choć Ramona dostrzega zalety tego rozwiązania. Piotr radzi synowi, aby nie podejmował żadnych decyzji, do których sam nie jest przekonany. Jerzy jest w coraz większej rozterce. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Paweł Grządziel, Anna Matysiak, Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Daniel Zawadzki, Magdalena Stam, Filip Pilarski, Tomasz Stockinger, Julian Peciak, Dorota Kamińska

Czas: 21min.
05:55
Klan - odc. 3141
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdenerwowany Miłosz wraca od klienta, dla którego przygotowywał reportaż ślubny. Okazuje się, że pan młody właśnie się rozwiódł i nie jest już zainteresowany zamówieniem. Miłosz nie zainkasował nawet zaliczki. Grażynka przygotowuje wystawny obiad. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Małgorzata Ostrowska, Piotr Swend, Tomasz Bednarek, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Kaja Paschalska

Czas: 21min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:40
Podróże z historią - odc. 12 Prezydenckie siedziby
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W jakich warunkach mieszkali i pracowali prezydenci Polski w XX - leciu międzywojennym? Co zmieniło się od tego czasu? Jak wygląda otoczenie prezydentów po 1989 r? Jakie tajemnice skrywają ich pomieszczenia? Na te pytania odpowie Radosław Kotarski. (Polska 2015)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
05:00
Disco Gramy, odc.3711
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4968
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:30
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (351)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:15
M jak miłość - odc. 1306
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek wciąż walczy o życie, a Joasia jest coraz bardziej załamana. Z kolei mały Wojtek ucieka z Grabiny, gdzie był pod opieką dziadków - gotów na wszystko, by odwiedzić tatę w szpitalu. Ewa nadal martwi się o noworodka, którego znalazła w kościele. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Wojny parkingowe, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 9: Taki jest świat
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 1: Moralność Elżbiety
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:10
Barwy szczęścia - odc. 1670
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula sprawdza się w roli opiekunki Marysi. Razem z Hubertem świetnie się dogadują i dzielą obowiązkami przy dziecku. Klara jest gotowa wrócić do domu. Iwonie i Alkowi nie daje spokoju sprawa tajemniczych zachorowań pracownic firmy Azja - Ciuch. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Olga Jankowska, Milena Staszuk, Marek Molak, Ania Karwan, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Emila Warabida, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
07:40
Barwy szczęścia - odc. 1671
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuzia organizuje pożegnalny spacer Twardziela, na który przychodzą znajomi: Angela, Eryk, Kajtek oraz Oliwka pełna obaw przed spotkaniem z dziewczynką, którą miał do czynienia jej ojciec. Łukasz wraca po urlopie do pracy. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Anna Adamus, Helena Englert, Patryk Cebulski, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj

Czas: 24min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 21/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacze opowieści, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 2: Lekcja dobrych manier
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 31min.
08:40
Ziarno - O miłości przyjaciół i nieprzyjaciół
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2016)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:15
Barwy szczęścia - odc. 1672
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaworski nie poddaje się w zalotach do Małgorzaty, ale jego niebanalna niespodzianka nie przypada do gustu Zwoleńskiej. Natalia czuje się oszukana przez Macieja Wilka, nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Wkrótce biznesmen odwiedza ją w domu. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Jakub Mróz, Przemysław Bluszcz, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Konstancja Bułhak, Jacek Kałucki, Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Michał Rolnicki

Czas: 23min.
08:45
Barwy szczęścia - odc. 1673
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Tadeusz wyznaje Aldonie, że jego ojciec jest bliski śmierci, ale kobieta nie chce mieć z Nawrotem nic do czynienia. Wkrótce Wiktor ponownie przychodzi do kościoła i tym razem prosi syna o pomoc w odnalezieniu dawnej ukochanej i dziecka. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Ewa Ziętek, Jakub Mróz, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Helena Englert, Patryk Cebulski, , Anna Gornostaj, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
08:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 21/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 999
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacper: Szkoła postrachu, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:30
Garfield Show, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:50
Co tygryski lubią najbardziej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małe tygrysiątko, Luna, ucieka z rezerwatu i idzie za napotkanym chłopcem do jego domu. Z pomocą przyjaciela i swojego psa, chłopak będzie musiał odwieźć Lunę z powrotem, zanim rozniesie jego dom na strzępy…   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2014)

Reżyseria: Michael Sarna
Obsada: Christopher Judge, Darlene Vogel, Greg Grunberg
08:00
Hotel Zacisze, sez. 1, odc. 6: Germans, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1975)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 15
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:15
Zakochaj się w Polsce - odc. 39 Reszel
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Tomasz Bednarek odwiedza Warmię, gdzie nad niewielką rzeką Sajną, wyrasta na wzgórzu jedno z najbardziej magicznych miasteczek w Polsce - Reszel. To istny klejnot gotyku. Już z daleka przyciąga wzrok swoją ceglaną sylwetą... (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 21min.
09:45
O! Polskie Przeboje
program muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki. (Polska 2017)


Czas: 45min.
09:20
Barwy szczęścia - odc. 1674
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaworski nie poddaje się w staraniach o względy Zwoleńskiej. Małgorzata mówi córce, że nie potrzebuje kolejnego wpatrzonego w siebie mężczyzny, ale kogoś, kto zadba o jej potrzeby. Zainspirowana słowami matki Natalia, testuje Oliwiera, Klemensa i Macieja. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Zielińska, Maria Dejmek, Adrianna Biedrzyńska, Jacek Kałucki, Mikołaj Krawczyk, Sebastian Perdek, Adam Szczyszczaj, Olga Jankowska, Milena Staszuk, Marek Molak

Czas: 25min.
09:50
Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Półfinał 2017
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z półfinału 13. edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki organizowanego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Telewizję Polską S. A. oraz Narodowe Centrum Kultury... (Polska 2017)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 25min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:40
Kung Fu Panda: Sekrety Potężnej Piątki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Kolejna część przygód najsłynniejszej pandy na świecie. Po pokonaniu wściekłego Tai Lunga nasz Smoczy Wojownik musi teraz, razem ze Żmiją, Tygrysicą, Małpą, Żurawiem i Modliszką stawić czoła największemu wyzwaniu, jakie rzucił mu mistrz Shifu. Sekrety Potężnej Piątki zostają wreszcie wyjawione. Aby zostać mistrzem kung fu potrzeba czegoś więcej niż tylko szybkich nóg i pięści...   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2008)

Reżyseria: Raman Hui(1)
09:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 16
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:40
Biblia - Józef, cz. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józef, ukochany syn Jakuba, sprzedany przez zawistnych braci kupcom wędrującym do Egiptu. Potifar, wysoki urzędnik faraona, kupuje Józefa, a przekonawszy się o jego rzetelności i uzdolnieniach, mianuje go zarządcą swoich dóbr... (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Paul Mercurio, Ben Kingsley, Martin London, Ann Warren Lesley

Czas: 45min.
10:30
Rodzinne oglądanie - Odwieczne wędrówki słoni - odc. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doroczna odyseja afrykańskich słoni, pełna niebezpieczeństw i przygód wędrówka przez cały kontynent została sfilmowana w całości po raz pierwszy z wykorzystaniem najnowszych technologii, pozwalających na uzyskanie wyjątkowej jakości zdjęć nocnych... (Wielka Brytania 2015)


Czas: 48min.
10:10
Auta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa komedia animowana od twórców: "Toy Story", "Iniemamocni" oraz "Gdzie jest Nemo?". Wschodząca gwiazda wyścigów Zygzak McQueen (Piotr Adamczyk) żyje na wysokich obrotach do czasu, gdy przypadkiem zbacza z trasy w drodze na najważniejszy wyścig w życiu. Trafia do Chłodnicy Górskiej, zapomnianej mieściny, gdzieś na słynnej Trasie 66, gdzie spotyka Sally, Złomka, Wójta Hudsona (Daniel Olbrychski) i innych nietuzinkowych bohaterów, którzy pomogą mu... (USA, 2006)

Reżyseria: John Lasseter, (1)
10:25
Galileo, odc.623
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK POWSTAJĄ CHICKEN NUGGETS O kurczakowych nuggetsach krążą legendy – mówi się np. że powstają ze zmielonych dziobów i pazurów. Ile w tym prawdy? Sprawdzimy to. WYŚCIGI GOŁĘBI W Chinach wyścigi gołębi to niezwykle popularne widowisko. Oczywiście to hobby dla naprawdę bogatych. WRESTLERKA Z DUBAJU Zjednoczone Emiraty Arabskie to kraj muzułmański. Wiele tutejszych kobiet wychodzi na ulicę w burkach i czadorach. Zasady ustalają mężczyźni. Dlatego 18-letnia Gheeda, która jest wrestlerką, jest... (Polska 2017)

10:15
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 6: W dzicz
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:55
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 7: Odcinek specjalny: Od bramy do bramy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Magazyn Kolarski - odc. 13
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:55 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 4min.
11:30
Makłowicz w podróży. Sardynia (169) Costa Smeralda
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nazwa Porto Cervo wywołuje dreszcz emocji wśród osób znających najbardziej ekskluzywne adresy nad Morzem Śródziemnym. Kurort założony w latach 60. przez księcia Karima Agę Khana jest atrakcyjny nawet po sezonie. Robert zagląda w najciekawsze miejsca. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:00
Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 5/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Co za tydzień, odc. 802
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

11:25
Galileo, odc.624
Godziny emisji
Rozwiń opis
KIM JEST…? Tym razem w cyklu tajemniczych postaci – przedstawimy historię najsłynniejszej lalki świata – Barbie. GIGANTYCZNE OSTRYGI Pewien Anglik hoduje gigantyczne ostrygi. Największe okazy osiągają wagę nawet 700 gramów PRZYSZŁOŚĆ KLONOWANIA Klonowanie psów w Korei Południowej to już normalna praktyka, chociaż wciąż niezwykle kosztowna. Jak daleko posuną się prywatne kliniki klonowania? OKULARY DLA DALTONISTÓW Testujemy okulary, które mają przywrócić daltonistom możliwość widzenia... (Polska 2017)

11:25
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 8: Odcinek specjalny: Woda
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:55
Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia, sez. 1, odc. 1: Buddyzm
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2009)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Regina Coeli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:35
Idź i kochaj - Lednica 2017
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już po raz 21. na spotkania lednickie przybędą dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Od rana do nocy będą będą tańczyć, śpiewać i modlić się na chwałę Bożą. Reportaż pokazuje najważniejsze wydarzenia tego dnia i przybliża widzom lednicką atmosferę. (Polska 2017)


Czas: 25min.
12:05
Gwiazdy w południe - Rozgrywka
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyczny schemat przyjaciół z dzieciństwa, którzy w dorosłym życiu poszli innymi drogami: jeden jest wzorem cnót, drugi został przestępcą. Pewnego dnia los znowu styka ich ze sobą, zmuszając, by walczyli przeciw sobie. Nowy Meksyk, koniec XIX wieku. (USA 1973)

Reżyseria: George Seaton
Obsada: Dean Martin, Donald Moffat, Rock Hudson, Susan Clark

Czas: 94min.
12:45
W 80 dni dookoła świata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przygodowy na podstawie kultowej powieści Juliusza Verne'a. Londyn, druga połowa XIX wieku. Dystyngowany wynalazca Phileas Fogg (Steve Coogan) od lat pasjonuje się nowinkami naukowymi. Środowisko badaczy uważa go jednak za ekscentryka i nie traktuje poważnie. Przewodniczący Królewskiej Akademii Nauk, lord Kelvin (Jim Broadbent), zakłada się, że Fogg nie zdoła w ciągu 80 dni okrążyć kuli ziemskiej. Ten przyjmuje wyzwanie i wyrusza w pełną przygód, barwną podróż. Towarzyszą mu lokaj... (Wielka Brytania/Niemcy/Irlandia/USA, 2004)

Reżyseria: Frank Coraci(1)
Obsada: De Cécile, Jackie Chan, Jim Broadbent, Robert Fyfe, Steve Coogan
12:10
Atramentowe serce
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Baśniowa ekranizacja bestsellerowej powieści Cornelii Funke. Meggie (Eliza Bennett) jest dwunastoletnią córką introligatora Mortimera "Mo" Folcharta (Brendan Frasier). Oboje są wielkimi miłośnikami książek. Pewnego dnia ich dom odwiedza tajemniczy nieznajomy o imieniu Smolipaluch (Paul Bettany). Ostrzega Mo przed niebezpieczeństwem. Podsłuchująca rozmowę dorosłych Meggie dochodzi do wniosku, że ojciec posiada jakiś sekret. Nieoczekiwanie Mo każe jej się spakować. Cała trójka udaje... ( USA/Wielka Brytania/Niemcy 2008)

Reżyseria: Iain Softley
Obsada: Brendan Fraser, Paul Bettany, Jim Broadbent, Helen Mirren, Andy Serkis, Sienna Guillory, Eliza Hope Bennett, Jennifer Connelly
12:35
Pegaz kontra chimera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody chłopak i jego ojciec podczas polowania zabijają strasznego smoka. Tymczasem zły cesarz, który wypuścił potwora, chce zdobyć nieśmiertelność. W tym celu musi schwytać mitycznego Pegaza, którego krew ma niezwykłą moc…   Dla małoletnich od lat 12 (Kanada, 2012)

Reżyseria: John Bradshaw
Obsada: Nazneen Contractor, Rae Dawn Chong, Sebastian Roché
12:40
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 3: To co spoczywa pod skałami
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stone, Cassandra i Ezekiel odkrywają jaskinię, w której mieszka Hokolonote mający magiczne moce. Bibliotekarze odkrywają, że bóstwo rośnie w siłę za każdym razem, gdy ktoś wypowiada kłamstwo. Teraz cała drużyna musi się spotkać i oczyścić między sobą atmosferę, aby rozwiązać zagadkę starożytnego więzienia, którego strzeże Hokolonote. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
13:10
BBC w Jedynce - Planeta Ziemia. Sezon drugi. Miasta
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten odcinek opowiada o miastach. Stworzony przez ludzi krajobraz, zwierzętom może się wydawać obcy. Ale tym, które odważą się tu żyć, nowa kraina daje wiele niespodziewanych możliwości... (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Tom Hugh - Jones

Czas: 58min.
13:30
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Diabeł z trzema złotymi włosami
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diabeł z Trzema Złotymi Włosami wystawia szczęście młodego skrzypka Felixa na próbę . Tylko wtedy, gdy chłopiec zdobędzie skarb diabła będzie mógł poślubić księżniczkę Isabell . To warunek określony przez jej ojca, chciwego i pozbawionego skrupułów króla Ottokara. Felix udaje się w niebezpieczną podróż, by móc poślubić córkę króla. (Niemcy 2013)

Reżyseria: Maria von Heland
Obsada: Jakub Gierszał, Saskia Rosendahl, Thomas Sarbacher
14:20
W pułapce miłości - cz. 1
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści "Burka miłości", hiszpańskiej pisarki i dziennikarki Reyes Monforte, która w swej twórczości wiele miejsca poświęca współczesnym kobietom i ich problemom. Ta historia wydarzyła się naprawdę, dziennikarka opisała losy młodej Hiszpanki. (Hiszpania 2009)

Reżyseria: Manuel Estudillo
Obsada: Olivia Molina, Rafael Rojas, Pepe Sancho

Czas: 49min.
14:00
Familiada - odc. 2382
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat odcinka: Promieniotwórczość / reaktor Pod koniec XIX wieku Henri Bequerel w swoim laboratorium zupełnie przypadkowo odkrywa promieniotwórczość naturalną. Badał inne zjawisko, polegające na świeceniu niektórych materiałów. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:20
Transformers: Wiek zagłady
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludzkości grozi zagłada ze strony nowego wroga. Tylko Optimus Prime i Autoboty mogą uratować świat. Lecz teraz, gdy rząd zwrócił się przeciw nim, potrzebują nowych sprzymierzeńców, wśród których są wynalazca Cade Yeager (Mark Wahlberg) i nieustraszone Dinoboty!, napisy ( USA/Chiny 2014)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Nicola Peltz, Jack Reynor
14:10
Uciekająca panna młoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia Roberts i Richard Gere oraz reżyser megahitu "Pretty Woman" - Gary Marshall, połączyli siły, aby wspólnie zrealizować fenomenalną komedię romantyczną. Ike Graham (Richard Gere) jest nowojorskim felietonistą. W poszukiwaniu weny twórczej wybiera się do pobliskiego baru. Tam słyszy historię dziewczyny, która uwielbia stan narzeczeński, ale boi się ślubu. Ike pisze o niej felieton. Maggie (Julia Roberts) wściekła na autora planuje odwet. Jednak nie wie jak to się dla niej... (USA, 1999)

Reżyseria: Garry Marshall
Obsada: Joan Cusak, Julia Roberts, Richard Gere
14:45
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śpiąca Królewna
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Królewna przypadkowo ukuła się w palec w dniu sowich piętnastych urodzin i zapadła w głęboki, trwający sto lat sen. Wszystko, z powodu klątwy rzuconej przez złą czarownicę Marunę. W ciągu wielu lat nikomu z książąt nie udaje się obudzić pięknej królewny. Pewnego dnia do zaczarowanego zamku przybywa młodzieniec o imieniu Fynn... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2009)

Reżyseria: Oliver Dieckmann
Obsada: Lotte Flack, Francois Goeske, Hannelore Elsner
15:25
Rozdarte serca - odc. 53
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wszystkie media publikują zdjęcie Dżihana z Alev. Dilara domyśla się, że to sprawka Rahmiego. Ozan jest wściekły na ojca, że przynosi wstyd sobie i rodzinie. Dżihan przekonuje Gülseren, że został oszukany i wyznaje jej miłość. Özkan spędza noc u Candan. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 662 - Czy Ty mnie kochasz
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przemek i Falkowicz zajmują się nowym pacjentem: mężczyzną, który spadł z wysokości kilku metrów i ma uraz wewnętrzny. Diagnozę rannego utrudnia jednak fakt, że komornik zajął niemal cały sprzęt z pracowni radiologicznej - włącznie z tomografem. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda, Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Marek Ślosarski - Stanisławski, Piotr Garlicki - Tretter, Marek Bukowski - dr Gawryło, Magdalena Szejbal

Czas: 48min.
15:20
Vabank
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Warszawa, lata trzydzieste. Słynny kasiarz Henryk Kwinto (Jan Machulski) mści się na dawnym wspólniku Kramerze (Pietraszak), który przed laty wydał go policji i doprowadził do śmierci przyjaciela. Z pomocą niejakiego "Duńczyka" (Pyrkosz), Kwinto organizuje napad na bank Kramera, a część łupu podrzuca do jego willi. Kramer zostaje aresztowany.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 1981)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Witold Pyrkosz, Jacek Chmielnik, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Szykulska
15:55
Junior
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Granice przyrody i nauki zostaną złamane w przezabawnej komedii z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Grany przez niego Doktor Alex Hesse zgadza się zostać przedmiotem własnego eksperymentu medycznego. Mężczyzna zachodzi w ciążę i doświadcza takich samych zachowań, jak kobiety. Czy doktor faktycznie zdecyduje się urodzić dziecko? Film nominowany do Oskara. (USA 1994)

Reżyseria: Ivan Reitman
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito, Emma Thompson, Frank Langella
16:15
Przyjaciel do zadań specjalnych - /10/
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 33min.
16:20
Herbatka z kabaretem - (16)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 45min.
16:45
Biały tygrys
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie zaciekłych walk na froncie wschodnim drugiej wojny światowej w kluczowych momentach bitew pojawia się jak widmo tajemniczy niemiecki czołg zwany Białym Tygrysem, który sieje spustoszenie w szeregach radzieckich, po czym równie nagle znika. Rosjanie postanawiają dopaść nieuchwytny pojazd wroga i zniszczyć go przy pomocy specjalnej wersji czołgu T-34, który stanie z nim do walki…   Dla małoletnich od lat 12 (Rosja, 2012)

Reżyseria: Karen Shakhnazarov
Obsada: Aleksey Vertkov, Valeriy Grishko, Vitaliy Kishchenko
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Idź i kochaj - Lednica 2017
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już po raz 21. na spotkania lednickie przybędą dziesiątki tysięcy młodych ludzi. Od rana do nocy będą będą tańczyć, śpiewać i modlić się na chwałę Bożą. Reportaż pokazuje najważniejsze wydarzenia tego dnia i przybliża widzom lednicką atmosferę. (Polska 2017)


Czas: 9min.
17:40
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /9/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 37min.
17:15 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 19min.
17:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:45 Na żywo
Piłka nożna - Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
17:50 Na żywo
Piłka nożna - Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 52min.
17:45
Koty i zaloty, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Koty i zaloty” - nowy miniserial na antenie Polsatu - to produkcja dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy niebawem. Każdy odcinek serialu, zamknięty w 5 minutach, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych... (Polska 2017)

Reżyseria: Kristoffer Rus
Obsada: Anna Dereszowska, Marcin Perchuć, Janusz Leśniewski, Julia Paćko
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bodaczów leży pod Zamościem. W starym, urokliwym, drewnianym domu mieszkają tu państwo Matwiejczukowie z dziećmi: osiemnastoletnią Weroniką, czternastoletnią Andżeliką, jedenastoletnią Karoliną i pięcioletnimi bliźniętami. Ponad rok temu rodzinę dotknęła tragedia. Pan Janusz miał wylew, po którym przez wiele miesięcy był sparaliżowany. Pani Małgosia została z dziećmi sama, bez środków do życia. Po roku ojciec rodziny wrócił do domu, nadal ma niedowład jednej części ciała i ogromne problemy z... (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 1/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:35
Jaka to melodia? - odc. 3585
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 43min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 5/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czas na kolejną wizytę w Warszawie! Tym razem zajrzymy do sieci, aby wyciągnąć z niej internetowych pasjonatów. Poznamy czwórkę blogerów, którzy w Internecie czują się jak ryba w wodzie. A jak odnajdują się w kuchni? Do walki o zwycięstwo staną: Piotr Bucki – trener komunikacji. Ma w sobie duszę edukatora. Pomaga ludziom w porozumiewaniu się i… myśleniu. Swoją wiedzę chętnie przekazuje także w formie filmików, które umieszcza w sieci. Nie wyobraża sobie dnia bez uprawiania sportu. Najczęściej... (Polska)

18:20
Alvin i wiewiórki 2
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. Tym razem Dave podejmuje ważną dla wiewórek decyję - powinny zawiesić karierą i wrócić do szkoły. Jak zwierzaki odnajdą się w tym środowisku? (USA 2009)

Reżyseria: Betty Thomas
Obsada: Anjelah Johnson, David Cross, Jason Lee, Wendy Malick, Zachary Levi
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
19:00
Fakty, odc. 7095
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7078
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7075
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4969
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.625
Godziny emisji
Rozwiń opis
WILLA NA PUSTYNI „Galileo” tropem tajemniczego zdjęcia – widnieje na nim willa postawiona pośrodku wielkiej pustyni. Skąd mieszkańcy czerpią choćby wodę pitną, oraz dlaczego w ogóle postanowili zamieszkać na takim odludziu. PODZIEMNA FARMA W wybudowanych w latach 40-tych podziemnych schronach pod ulicami Londynu dziś uprawia się warzywa. Jak to możliwe bez słońca? W KOPALNI KAMIENIA WAPIENNEGO Pokażemy jak pozyskuje się wapień, wykorzystywany zarówno w przemyśle budowalnym jak i... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 3min.
20:10
Kronika ENERGA Basket Cup 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
U źródeł III RP - Nocna zmiana
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
20:25
Nocna zmiana
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny z 1996 r. zrealizowany przez Jacka Kurskiego i Michała Balcerzaka, o kulisach odwołania rządu Jana Olszewskiego w czerwcu 1992 r. Wkorzystano informacje z rep. "Gorące dni" Wojciecha Ostapowicza i materiały archiwalne TAI, nagrania VHS. (Polska 1994)

Reżyseria: Jacek Kurski, Michał Balcerzak

Czas: 61min.
20:45
Max
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Max to wyszkolony owczarek, który służył do pomocy amerykańskim żołnierzom w Afganistanie. Największym przyjacielem psa zawsze był Kyle Wincott. Kiedy oddział wyrusza na bitwę, towarzyszy im Max. W wybuchu bomby pies zostaje ranny, a Kyle ginie. (USA 2015)

Reżyseria: Boaz Yakin
Obsada: Luke Kleintank, Robbie Amell, Thomas Haden Church

Czas: 106min.
20:00
15-Lecie Neo-Nówki. Schody do Nieba - montażówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrocławski kabaret Neo-Nówka już ponad 15 lat uświetnia swoimi występami polską scenę kabaretową. W specjalnym koncercie widzowie Telewizji Polsat zobaczą największe hity jubilatów. Pokażemy kultowy skecz „Niebo”, który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy też bezkompromisową Panią Wandzię Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji. Na fanów czekać też będzie kilka niespodzianek, które Roman Żurek, Radek Bielecki i Michał Gawliński,... (Polska 2017)

20:00
Na własną rękę
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zamachu terrorystycznym ginie żona i dziecko Gordona Brewera (Arnold Schwarzenegger). Śledztwo nie daje rezultatów - sprawcy pozostają nieznani. Gordon postanawia sam odnaleźć terrorystów i wymierzyć im sprawiedliwość. W przygotowaniu zemsty pomaga mu Selena Perrini (Francesca Neri), żona jednego z najgroźniejszych terrorystów. Film miał ukazać się na ekranach w październiku 2001 r. Po tragicznych wydarzeniach 11 września 2001 r. zdecydowano się odłożyć premierę o kilka miesięcy. Gordon... ( USA 2002)

Reżyseria: Andrew Davis
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Francesca Neri, Elias Koteas, Cliff Curtis, John Leguizamo, John Turturro
20:00
Stalingrad
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiosną 1942 r. armia niemiecka posuwa się w głąb Związku Radzieckiego, zmierzając w kierunku Stalingradu. Hitler nie docenia wytrzymałości Armii Czerwonej i jest przekonany, że zdobędzie miasto najpóźniej jesienią. Bez odpowiedniego na srogą rosyjską zimę umundurowania i bez wystarczających zapasów żywności, Niemcy dosłownie zamarzają i umierają z głodu, w dużej części porzuceni przez swoich dowódców. Dla Fritza, Hansa, Rollo i GeGe zaczyna się ekstremalna walka o życie. Ciągły ostrzał i... (Niemcy, 1993)

Reżyseria: Vilsmaier Joseph
Obsada: Dominique Horwitz, Sebastian Rudolph, Thomas Kretschmann
20:00
Elita zabójców
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy. (Australia, USA 2011)

Reżyseria: Gary McKendry
Obsada: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell
21:25
U źródeł III RP - Nocna zmiana
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 55min.
22:35
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
22:45
Nagroda Jana Nowaka - Jeziorańskiego 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z uroczystości wręczenia Nagrody Jana Nowaka - Jeziorańskiego laureatowi 2017 r. Uroczystość odbędzie się w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich we Wrocławiu. To instytucja niezwykle zasłużona dla polskiej kultury i historii... (Polska 2017)


Czas: 25min.
22:05
A więc wojna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna wybuchowej akcji komedia romantyczna. FDR (Pine) i Tuck (Hardy) - dwaj tajni agenci - zakochują się na zabój w uroczej i czarującej Lauren (Witherspoon). W dokonaniu wyboru Lauren pomaga przyjaciółka, Trish (Chelsea Handler), a tymczasem FDR i Tuck prowadzą wojnę, by zdobyć względy dziewczyny, podczas której bez skrupułów wykorzystują wszelkie szpiegowskie gadżety, swoje niezwykłe umiejętności i doświadczenia zdobyte w ciągu wielu lat wykonywania skrajnie niebezpiecznych zadań. Niech... (USA, 2012)

Reżyseria: McG(1)
Obsada: Chris Pine, Handler Chelsea, Reese Witherspoon, Til Schweiger, Tom Hardy
22:15
Diukowie Hazzardu
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyreżyserowany przez Jaya Chandrasekhara remake popularnego serialu z przełomu lat 70. i 80., w którym zobaczymy Seanna Williama Scotta oraz debiutującą Jessicę Simpson i weterana Burta Reynoldsa. Kuzyni Duke, Bo i Luke, mieszkają w Hazzard County w stanie Georgia. Obaj wiodą bardzo rozrywkowe życie i często wchodzą w konflikt z Rosco P. Coltrane'em, miejscowym szeryfem. Pewnego dnia młodzieńcy dowiadują się, że ich rodzinną farmę wraz z całym miasteczkiem chce wykupić skorumpowany... ( USA/Australia 2005)

Reżyseria: Jay Chandrasekhar
Obsada: Johnny Knoxville, Seann William Scott, Jessica Simpson, Willie Nelson, Burt Reynolds, M.C. Gainey, Surround
22:50
Spadkobiercy VII, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Robert Gonera Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą.... (Polska 2017)

22:10
Angielska robota
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o legendarnym napadzie na bank na londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Legendarnym, bo aż do dziś ani nikogo w tej sprawie nie aresztowano, ani nie odzyskano nawet pensa ze skradzionych przez rabusiów pieniędzy. Dodatkowo, przez niemal 35 lat, brytyjski rząd zakazał jakichkolwiek informacji na ten temat. (Australia, USA, Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Roger Donaldson
Obsada: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays
23:10
Uciekinier
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie filmu Ellis i Neckbone, mają po czternaście lat, mieszkają w mieście De Witt w stanie Arkansas. Pewnego razu chłopcy odkrywają łódź zawieszoną wysoko na drzewie, na niewielkiej wyspie na rzece Missisipi... (USA 2013)

Reżyseria: Jeff Nichols
Obsada: Matthew McConaughey, Reese Whitherspoon, Tye Sheridan, Jacob Lofland

Czas: 124min.
23:25
Miłość
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat uhonorowany Oscarem 2013 dla najlepszego filmu zagranicznego, Złotym Globem oraz Złotą Palmą na festiwalu w Cannes w 2012, 5 Cezarami, nagrodą BAFTA i in. Georges i Anna, emerytowani nauczyciele muzyki, są kochającym się małżeństwem. (Niemcy, Austria, Francja 2012)

Reżyseria: Michael Haneke
Obsada: Jean-Louis Trintignant, Emmanuelle Riva, Isabelle Huppert

Czas: 122min.
23:50
Zombie SS
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupka studentów medycyny wybiera się na narty. Przyjemnie zapowiadająca się górska eskapada wkrótce zamienia się w koszmar, kiedy młodzi ludzie stają oko w oko z przerażającymi prześladowcami – nazistowskimi zombie.   Dla małoletnich od lat 16 (Norwegia, 2009)

Reżyseria: Tommy Wirkola
Obsada: Charlotte Frogner, Jenny Skavlan, Jeppe Laursen
00:10
Niesamowity Spider-Man
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy. Kolejna odsłona przygód Człowieka Pająka. Nastoletni samotnik, Peter (Andrew Garfield), całymi dniami próbuje odkryć sekret ze swojej przeszłości, a także zdobyć serce ślicznej Gwen Stacy (Emma Stone). Tajemnicza teczka jego ojca, który porzucił Petera, gdy ten był jeszcze dzieckiem, prowadzi chłopaka do byłego współpracownika ojca, Dr. Connorsa. Odkrycie rodzinnego sekretu ukształtuje przeznaczenie i wpłynie na przyszłość Petera jako Spider-Mana stawiając go twarzą w... (USA, 2012)

Reżyseria: Marc Webb(1)
Obsada: Denis Leary, Emma Stone, Garfield Andrew, Martin Sheen, Rhys Ifans, Sally Field
00:30
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 2/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Dawniej - kotleciki, grill, piwko, imprezki. Dziś - wisząca fałdka, będąca karą za obżarstwo. 38-letni Adam nie ma wątpliwości, że to błędy młodości zadecydowały o jego obecnym wyglądzie. I choć niezdrowy tryb życia i „wszystkożerność” odeszły w niepamięć, a sam Adam waży blisko 50 kilogramów mniej, rosły mężczyzna nadal stan... (Polska)

00:20
Wikingowie, sez. 2, odc. 1: Brother's War
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozpoczyna się bitwa pomiędzy Ragnarem i wojskami króla Horika, a Jarlą Borgiem, do którego dołączył Rollo. Kolejny raz bracia walczą przeciwko sobie, a zwycięzcą może być tylko jeden. Tymczasem, Księżniczka Aslaug stawia Ragnara w trudnej sytuacji. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:30
Jaka to melodia? - odc. 3585
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
01:40
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
01:35
Revolution, odc. 1/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy serial opowiadający o postapokaliptycznej przyszłości. Piętnaście lat przed akcją serialu na Ziemi doszło do katastrofy, w wyniku której zostały zniszczone wszelkie źródła energii, a wraz z nimi cała technologia. W efekcie rozpadu więzi społecznych w wielu regionach dawnego USA rządy sprawują samozwańczy watażkowie i różne milicje. Bohaterami są członkowie rodziny Mathesonów, którzy przechowują dane, które mogą zmienić obraz świata… Przed piętnastu laty na Ziemi doszło do nieznanej... (USA)

01:40
Ameryka: Ściśle tajne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obszarze całych Stanów Zjednoczonych rząd, wpływowe organizacje oraz tajne stowarzyszenia utrzymują ściśle tajne placówki. Mimo usilnych zabiegów, by nikt nie dowiedział się o ich istnieniu, od czasu do czasu pewne informacje jednak wyciekają. Niedostępne dla nikogo zamknięte tereny, nie zaznaczone na mapie budynki, pilnie strzeżone bazy czy bunkry ukryte setki metrów pod ziemią… Do kogo należą? Co się w nich dzieje? Jakie tajne operacje prowadzone są poza wiedzą społeczeństwa? W filmie... (USA, 2011)

01:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 16
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:20
Notacje - Jan Olszewski Utracone Eldorado
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Olszewski, polityk, adwokat i publicysta. Premier Polski w latach 1991 - 1992, Kawaler Orderu Orła Białego... (Polska 2014)


Czas: 11min.
02:35
Biblia - Józef, cz. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józef, ukochany syn Jakuba, sprzedany przez zawistnych braci kupcom wędrującym do Egiptu. Potifar, wysoki urzędnik faraona, kupuje Józefa, a przekonawszy się o jego rzetelności i uzdolnieniach, mianuje go zarządcą swoich dóbr... (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Paul Mercurio, Ben Kingsley, Martin London, Ann Warren Lesley

Czas: 45min.
02:05
Ki
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samotna matka 2 - letniego Piotrusia boryka się z wieloma problemami. Nie mogąc liczyć na ojca dziecka musi sama zajmować się synem. Sprostanie wszystkim obowiązkiem związanym z wychowaniem malca przerasta ją, staje się dla niej zbyt uciążliwe i przykre. (Polska 2011)

Reżyseria: Leszek Dawid
Obsada: Roma Gąsiorowska, Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Kamil Malecki, Krzysztof Ogłoza, Sylwia Juszczak, Krzysztof Globisz

Czas: 93min.
02:35
Uwaga!, odc. 4969
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 149/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:45
Interwencja, odc.3394
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:00
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jak policja poradziła sobie z kibolami oraz ze złodziejami samochodów. Poznaj też historię pechowego niedoszłego mordercy oraz kulisy porwania biznesmana. Bądź świadkiem spektakularnej akcji rozbicia polsko-bułgarskiej grupy handlującej kobietami. (Polska 2010)

02:30
Dyżur, sez. 1, odc. 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku na oddział trafia pani Maria, która ucierpiała w wypadku samochodowym. Po przeprowadzeniu badań okazuje się, że pacjentka ma pękniętą wątrobę i potrzebna będzie poważna operacja. Jej życie jest w niebezpieczeństwie... (Polska 2009)

03:30
Hydrozagadka
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowa, czarno - biała komedia Andrzeja Kondratiuka zrealizowana dla Telewizji Polskiej w 1970 r. Tytułową zagadką jest niewytłumaczalne znikanie wody w Warszawie podczas największych upałów. (Polska 1970)

Reżyseria: Andrzej Kondratiuk
Obsada: Roman Kłosowski, Zdzisław Maklakiewicz, Wiesław Michnikowski, Józef Nowak, Wiesław Gołas, Jerzy Duszyński, Franciszek Pieczka, Jerzy Turek, Iga Cembrzyńska, Ewa Szykulska

Czas: 70min.
03:50
Rozgrywka
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasyczny schemat przyjaciół z dzieciństwa, którzy w dorosłym życiu poszli innymi drogami: jeden jest wzorem cnót, drugi został przestępcą. Pewnego dnia los znowu styka ich ze sobą, zmuszając, by walczyli przeciw sobie. Nowy Meksyk, koniec XIX wieku. (USA 1973)

Reżyseria: George Seaton
Obsada: Dean Martin, Donald Moffat, Rock Hudson, Susan Clark

Czas: 94min.
03:00 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2702
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.548
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 9: Taki jest świat
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:40
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.772
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 27
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3712
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.776
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info