Program dla 2017-06-09 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:45
Licencja na wychowanie - odc. 26/101
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marysia zainteresowała się drzewem genealogicznym rodziny. Próbuje zrozumieć, do kogo bardziej jest podobna. Nie odnajduje w sobie ani cech mamy, ani taty. Wyciąga z tego pochopne wnioski. Leszczyńscy przygotowują się do przyjścia na świat dziecka. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz

Czas: 28min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 31
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:35
Notacje - Andrzej Korzyński. Tajemnice sztuki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Korzyński (rocznik 1940), kompozytor, aranżer, organista i pianista. Absolwent Społecznej Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej. W 1965 r. z Mateuszem Święcickim i Witoldem Pogranicznym założył Radiowe Studio "Rytm". (Polska 2016)


Czas: 9min.
05:45
Notacje - Romualda Goszczyńska - Tudrej. Pociąg do Warszawy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romualda Goszczyńska Turdej (rocznik1927). Absolwentka Szkoły Głównej Planowania i Statystyki, dr. nauk ekonomicznych. W latach 1943 - 1944 łączniczka w sztabie podobwodu B Puławy AK, żołnierz 15. Pułk Piechoty Wilków AK. (Polska 2016)


Czas: 8min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3716
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4973
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.778
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek przyprowadza do domu swojego kolegę. Bolo robi wrażenie na całej rodzinie. Natalia i Ludwik grają w scrabble. Okazuje się, że nie do końca uczciwie. Marek podejmuje poważny temat z Kubą. Marek zdradza Ludwikowi kulinarne sekrety. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sztuka codzienności - Świat wina
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o winiarskim zagłębiu Kalifornii. Właściciele winnicy Artesa uważają produkcję wina za sztukę, więc dbają, by było ono smaczne, ale też o to, by powstawało w pięknym otoczeniu. Cindy jest szefową kuchni. Szuka inspiracji w najbliższym otoczeniu. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Resturacja Li Du (Warszawa). Stolica Polski to centrum multikulturowe. Mamy tutaj pomieszanie języków, osobowości i smaków. Nie dziwi więc nikogo, że to właśnie w Warszawie, po sukcesach w Gdyni, swoją restaurację postanowił otworzyć Wei Heling. Mieszka on w Polsce z żoną od 20 lat i jest przekonany, że dobrze zna podniebienia Polaków. Niestety nie dopuszcza do siebie myśli, że gusta się zmieniają, a kuchnia chińska w naszym kraju nie jest już tak interesująca jak jeszcze kilka lat temu.... (Polska)

06:00
Wojny parkingowe, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 48
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta i Jacek znów są razem. Zastanawiają się, jak na nowo poukładać sobie życie. Jacek jest niezłomny w postanowieniu zerwania z hazardem i gdy wreszcie przyszłość obojga wygląda obiecująco, Martę spotyka największa w jej dotychczasowym życiu tragedia... (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:50
Doradca smaku-Zalewajka na maślance z sadzonymi jajkami, odc. 17/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 19, odc. 15: Obrońca
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę, których podczas ich pracy spotykają niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi. (Niemcy 2014)

Obsada: Carina Wiese, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer, Niels Kurvin
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 24
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melih znajduje nieprzytomną Elif. Kenan natychmiast zawozi dziewczynkę do szpitala. Veysel, Murat i Erkut decydują się na otwarcie myjni samochodowej. Melek dowiaduje się o wypadku i biegnie do szpitala. Arzu boi się, że cała prawda wyjdzie na jaw. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00
Trudne sprawy, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krosno. Tu mieszka gospodyni domowa Beata Kowalska (43 l.) wraz ze swoim mężem, Michałem (43 l.) oraz dwoma synami - Tomaszem (17 l.) i Filipem (16 l.). Ku zmartwieniu Beaty, jej synowie są strasznymi kobieciarzami. Z tego powodu nawet ona sama była nieraz źle traktowana przez matki ich koleżanek, które przez jej synów miały złamane serca. Ale tego, co miało się wkrótce wydarzyć, nie mogłaby przewidzieć. Pewnego dnia przed drzwiami ich domu Beata znajduje niemowlę z liścikiem: „To jest mała... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2061
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 87: Rozmowy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Ranczo - odc. 116 (seria IX, odc. 12) - Grzechy miłości
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po nieudanej próbie przejęcia władzy w PPU Czerepach dostaje kolejną szansę kontynuacji politycznej kariery. Jerry godzi się z Moniką, Kinga poznaje nowego chłopaka, tylko między Kusym i Lucy nie wszystko układa się jak należy. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Cezary Żak, Emilia Komarnicka, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Jeff Butcher, Katarzyna Żak, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, Sylwester Maciejewski

Czas: 44min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.479
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawiają się Antoni i Barbara Kasprzakowie. Małżeństwo z Grójca martwi się losem swojej córki, Marty, która właśnie rozpoczęła studia w Warszawie. Przed wyjazdem do stolicy Kasprzakowie wymogli na córce, żeby zerwała ze swoim dotychczasowym chłopakiem, Radosławem Lenartem, który ma opinię chuligana i cwaniaka. Kasprzakowie obawiają się jednak, że po przeprowadzce do Warszawy ich córka znowu zaczeła się z nim spotykać. Klienci proszą, by Malanowski dowiedział się, czy... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.480
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się roztrzęsiony mężczyzna, Rafał Duda, który jest zaniepokojony zniknięciem swojej narzeczonej, Pauliny Jeziorek. Na dodatek, razem z Pauliną zniknęły pieniądze, które klient detektywów dał jej na zorganizowanie ich ślubu. Wprawdzie znajomi Rafała są przekonani, że padł on ofiarą zwykłej oszustki, on sam jednak nie wierzy, żeby Paulina mogła zrobić coś takiego. Mężczyzna jest przekonany, że jego narzeczonej coś mogło się stać, dlatego prosi detektywów o pomoc... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:00
Strażnik Teksasu, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. "Strażnik Teksasu" to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 88: Podmianka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miasteczka Colorado Springs i Soda Springs rywalizują o to, w którym z nich przebiegnie linia kolejowa. Burmistrz Jake oraz Loren wszelkimi sposobami starają się przekonać inwestorów, że to właśnie ich miasto jest odpowiednim miejscem. (USA 1994)

Reżyseria: Jerome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:45 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1678
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur dopina szczegóły swojego wyjazdu w Himalaje, a Marta liczy na to, że ukochany opamięta się po rozmowie z terapeutą, z którym go umówiła. Magda znów nie jest w ciąży i w końcu sugeruje mężowi, że problem z płodnością może być po jego stronie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka i Mariusz są małżeństwem. Ostatnio nie wiedzie im się najlepiej. Kobieta pracuje w sklepie z antykami. Pewnego dnia jej mąż znajduje na śmietniku torbę z banknotami. Jest tam pół miliona złotych. Małżonkowie wahają się. Mariusz chce oddać torbę na policję. Agnieszka postanawia zatrzymać pieniądze. Ostatecznie każe mężowi iść na policję i oddać znalezisko. Mariusz w tajemnicy przed nią postanawia zatrzymać torbę. Tymczasem na antykwariat, w którym pracuje Agnieszka, dokonano napadu.... (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Okił Khamidov
10:55
Ukryta prawda, odc. 101
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Renata wraca z wakacji z poznanym w Turcji Emirem. Przedsiębiorczy chłopak nie zamierza żyć na koszt Renaty, dość szybko nawiązuje kontakt z Turkami mieszkającymi w Warszawie. Dzięki ich pomocy otwiera bar z kebabami. Gdy lokal niszczy konkurencja, Renata ratuje Emira przed bankructwem. Daje mu pieniądze, które ukradła z pracy… Kobieta zaczyna się bać czy aby nie padła ofiarą oszusta. Obawia się, że wakacyjna miłość może być dla niej powodem poważnych kłopotów. (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.216
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie Ty Pennnington i jego drużyna przybywają do Neenah w stanie Wisconsin, by pomóc rodzinie Arboleda. Rhex i jego żona, Claire urodzili się na Filipinach i tam dorastali. Przed laty przybyli do Stanów Zjednoczonych, by tu zrealizować swój Amerykański Sen – mieć własny dom i pomóc krewnym z rodzinnego kraju. Tu przyszło na świat pięcioro ich dzieci. Razem wiodą skromne, ale szczęśliwe życie. Rhex Arboleda pracuje w miejscowej szkole jako nauczyciel muzyki. Jest powszechnie... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 9: Coś pożyczonego, coś niebieskiego
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Gala Teraz Polska 2017 - reportaż
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uroczysta Gala wręczenia nagród laureatom XXVII edycji Konkursu Teraz Polski odbędzie się 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie. (Polska 2017)


Czas: 13min.
11:50 Na żywo
Piłka nożna - Mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
11:30
Postaw na milion - odc. 144
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.509
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda wdowa Aldona Karolczak (28 l.) czuje się obco w swoim własnym domu. Od czasu śmierci jej męża, zamieszkała u niej jej siostra, Irmina (25 l.) z barwną „patchworkową” rodziną, i od tej chwili dom powoli zaczyna pogrążać się w chaosie. Aldona podejrzewa, że jej siostra robi wszystko, aby systematycznie pozbyć się jej z domu, żeby w ten sposób mieć go dla swojej rodziny i się w nim na dobre rozgościć. Aldona jest jedyną osobą, która próbuje zaprowadzić porządek w domu, nagle zaczyna czuć... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się właścicielka nowoczesnego SPA, która nie rozumie, dlaczego klienci omijają jej nowo otwarty przybytek i jeżdżą do podupadającego Starego Dworku, prowadzonego przez mało obrotną konkurentkę. Zleceniodawczyni chce poznać sekret jego popularności. Detektywi meldują się incognito w „Starym Dworku”, by jako zwykli goście na własnej skórze przekonać się o zaletach hotelu. Nie spodziewają się, że spotkają tam całą galerię fascynujących, dziwacznych postaci oraz... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 1: Ostatni wyścig
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Piłka nożna - Mecz towarzyski: Brazylia - Argentyna
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 53min.
12:30
Tysiąc i jedna noc - odc. 76
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezadzie udaje się uciec prześladowcom. Żale nie ma jednak tyle szczęścia. Füsun szuka pretekstów, aby potajemnie spotykać się z Selimem. Unika Alego Kemala. Jej zachowanie zaczyna wzbudzać podejrzenia Nadide. Kerem chce odzyskać Bennu. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:00
Oszukane, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julia (26 l.) i Miłosz (28 l.) są małżeństwem, dobrze im się wiedzie. Nie mają dzieci. Miłosz jest inwestorem giełdowym, pracuje głównie w domu. Julia wraz z przyjaciółką prowadzi butik z włoską odzieżą. Julia boleśnie znosi, że ostatnio jej mąż unika bliskości i nie ma ochoty na seks. Zaczyna podejrzewać, że Miłosz ma romans. Wątpliwościami dzieli się ze swoim trenerem osobistym, Damianem (30 l.), z którym widuje sie często na siłowni. Prosi Damiana, by wysondował jej męża, czy rzeczywiście... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasik Łukasz, Barbara Brzeska, Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 187
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola Wojdakowska jest dziewczyną Maksa Kubiaka z tej samej klasy. Uczennica chce zerwać ze swoim chłopakiem. Uważa, że nie pasują do siebie, bo nie mają wspólnych zainteresowań i coraz częściej się kłócą. Poza tym Ola zakochała się z wzajemnością w Maćku Urbanie. Oboje wiedzą, że Maks jest agresywny i może pobić rywala, ale decydują mu się o tym powiedzieć. Dochodzi do bójki, a Ola ze strachu o ukochanego zrywa z nim. Joasia Ratajczak z licealnej 2a martwi się, że jest w ciąży. Dziewczyna od... (Polska)

12:00
Galileo, odc.624
Godziny emisji
Rozwiń opis
KIM JEST…? Tym razem w cyklu tajemniczych postaci – przedstawimy historię najsłynniejszej lalki świata – Barbie. GIGANTYCZNE OSTRYGI Pewien Anglik hoduje gigantyczne ostrygi. Największe okazy osiągają wagę nawet 700 gramów PRZYSZŁOŚĆ KLONOWANIA Klonowanie psów w Korei Południowej to już normalna praktyka, chociaż wciąż niezwykle kosztowna. Jak daleko posuną się prywatne kliniki klonowania? OKULARY DLA DALTONISTÓW Testujemy okulary, które mają przywrócić daltonistom możliwość widzenia... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 8: Zasadzka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hetty uczestniczy w przesłuchaniu w Senacie. W tym samym czasie śledztwo w sprawie morderstwa Lance’a Corporala prowadzi grupę NCIS do skradzionych rakiet przeciwpancernych i niebezpiecznej grupy milicji. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 10: Brimstone
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem ekipa NCIS wyrusza, by rozwiązać sprawę morderstwa żołnierza Marines, który zginął na skutek eksplozji telefonu komórkowego. Muszą zdążyć zanim następny wybuch spowoduje śmierć kolejnej osoby. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:20
Rodzinka.pl - odc. 180 "Boskie życie" sezon 8
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Kacpra przychodzi korepetytorka, która wzbudza zainteresowanie Ludwika i Marka, dlatego Natalia zmienia korepetytorkę na korepetytora. Nim zainteresowane są Natalia i Maria. Tomek zakłada się z Ludwikiem, że potrafiłby wytrzymać z małym dzieckiem. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Aleksandra Szwed, Halina Skoczyńska, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:55
Ja bym z takim papieżem nie wytrzymał...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Tu wszystko się zaczęło" - mówił Jan Paweł II na wadowickim rynku podczas pielgrzymki do Polski w 1999 r. W ciagu 26 lat pontyfikatu powracał do ojczyzny jako papież - dobry ojciec i przyjaciel. Film zawiera fragmenty papieskich pielgrzymek do Polski. (Polska 2008)


Czas: 28min.
13:00
Trudne sprawy, odc.663
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miłosz Pawłowski (18 l.) z Kłodzka za zdany egzamin na prawo jazdy dostaje od swojego ojca używany samochód w prezencie. Podczas jazdy próbnej najlepszy przyjaciel Miłosza, Patryk Szymkowiak (18 l.) znajduje 30.000 złotych, przyklejone taśmą klejącą pod wycieraczką. Kiedy Miłosz następnego ranka na żądanie swoich rodziców chce zanieść pieniądze na policję, zauważa, że ktoś włamał się do jego samochodu. Składa doniesienie i przekazuje policjantom 30.000 złotych, które przez noc przechował w... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Anna Maszczyńska-Bąk, Artur Mościcki, Eliza Prager, Jacek Majewski, Michał Lesień, Piotr Korzeniewski, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Tomasz Protokowicz
13:00
19 +, odc. 28/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł walczy o serce Edyty. Oskar radzi przyjacielowi, żeby wzbudził w niej zazdrość i poderwał jakąś dziewczynę. Paweł chwyta się pomysłu i na oczach ukochanej umawia się z jedną z klientek siłowni. Tymczasem Sebastian ma poważne problemy. Okazuje się, że Frodo i koledzy z osiedla okradli hurtownię ojca Ali. Mężczyzna oskarżył o włamanie Sebastiana. Chłopak, który nie ma nic wspólnego z kradzieżą, chce dowiedzieć się, czy to sprawka jego kumpli. Razem z Alą jadą na osiedle i przyłapują Froda... (Polska)

13:30
19 +, odc. 29/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala po próbie gwałtu zamyka się w sobie i nie chce z nikim rozmawiać. Przyjaciele martwią się o nią, zwłaszcza, że Ala dziwnie się zachowuje, w końcu upija się w pubie u Oskara. Sebastian ma wielkie wyrzuty sumienia i żałuje, że wplatał we wszystko przyjaciółkę. Obiecuje sobie, że nie daruje chuliganom tego, co zrobili i będzie świadkiem w ich procesie. Tymczasem Kasia rozpoczyna wojnę z szefową, która coraz bardziej ją dręczy i wyznacza niewykonalne zadania. Świadkiem ich ostrej rozmowy jest... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.238
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola Wysocka ciągle nie może się pozbierać. Codziennie spędza czas w pogotowiu opiekuńczym, gdzie umieszczono Marka. Chłopiec coraz gorzej znosi sytuację. Zapała, widząc jak Ola cierpi, bardzo martwi się o koleżankę z patrolu. Na komendzie podczas porannej odprawy Jaskowska przedstawia podwładnym nowego pracownika - Szymona Zelińskiego. Jak zostanie przyjęty przez na komisariacie? Tymczasem w jednym ze szpitali dochodzi do awantury, podczas której zniszczony zostaje sprzęt... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 49
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo upokarza Mili. Dziewczyna wraca do klasztoru. Ojciec Manuel martwi się o nią, ponieważ nie jest zainteresowana grą w piłkę nożną. Julio grozi Damianowi. Damian jest przerażony. Gloria przekonuje Iva, aby uwierzył Mili. Ivo i Pablo idą razem do klasztoru. Mili jest bardzo zdziwiona, gdy słyszy prawdę przedstawioną przez Pabla. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:10
Elif - odc. 25
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif walczy o życie w szpitalu. Ajsze i Melek czuwają przy dziewczynce. Kenana też bardzo martwi stan małej. Żandarmeria podejmuje dochodzenie w sprawie wypadku. Oficerowie przesłuchują Arzu. Kobieta obawia się, że Elif się obudzi i opowie prawdę. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 38min.
14:35
Hity kabaretu - Psychiatryk i inne hity Kabaretu Skeczów Męczących
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze Kabaretu Skeczów Męczących. (Polska 2015)


Czas: 24min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2517
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata i Cezary biorą ślub. Zauroczony Zuzią Krystian zrywa z Martą. Melka próbuje uwolnić Pawła z aresztu. Na policji dowiaduje się jednak, że jej oskarżenia o próbie gwałtu okazały się bezpodstawne. Dariusz znalazł alibi na swoją obronę. Artur i Sabina proponują Aleksandrowi, by został członkiem zarządu firmy. Podczas uroczystego bankietu, wydanego na jego cześć, w firmie niespodziewanie zjawia się uzbrojony ojciec Aleksa...   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Klimkiewicz, Krzysztof Łebski, Wojciech Beszłej
Obsada: Agnieszka Suchora, Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Anna Ilczuk, Błażej Michalski, Elżbieta Romanowska, Ewa Jakubowicz, Joanna Jarmołowicz, Katarzyna Ankudowicz, Katarzyna Sawczuk, Krzysztof Wieszczek, Maciej Tomaszewski, Maria Pakulnis, Marysia Szafirska, Mateusz Banasiuk, Michał Koterski, Michał Malinowski, Monika Fronczek, Patryk Pniewski, Paweł Okoński, Rafał Kwietniewski, Robert Wabich, Tomasz Mandes, Urszula Dębska, Wojciech Błach, Włodzimierz Adamski, Włodzimierz Matuszak, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.669
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Beata Kokocińska (35 l.) wraca do domu, jej syn Patryk (9 l.) jest właśnie wnoszony do karetki. Doznał lekkiego zatrucia tlenkiem węgla, ponieważ chciał nagrzać w domu, podpalając grilla. W mieszkaniu było zimno z powodu niezapłaconych rachunków za prąd i matka wcześniej zasugerowała synowi, żeby tak zrobił. Teraz ze wszystkich stron kobieta słyszy zarzuty i zostaje złożone na nią doniesienie z powodu niedostatecznej opieki nad małoletnim. Następnego dnia były mąż, Robert (41 l.) i jego... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 72/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Barańska zgłasza się do szpitala z powodu silnego bólu w klatce piersiowej. Towarzyszy jej syn Maciuś. Kobieta sama go wychowuje i ciężko pracuje jako sprzedawczyni w markecie. Pacjentkę bada dr Eryk. Tymczasem karetka przywozi rannego Łukasza Szarka. Mężczyzna spowodował wypadek samochodowy. Po ostrej kłótni z narzeczoną chciał odreagować i jechał właśnie z kolegami na imprezę do klubu. Dr Piotr podejrzewa zatrucie alkoholem. Pacjent jednak twierdzi, że nic nie pił… , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.625
Godziny emisji
Rozwiń opis
WILLA NA PUSTYNI „Galileo” tropem tajemniczego zdjęcia – widnieje na nim willa postawiona pośrodku wielkiej pustyni. Skąd mieszkańcy czerpią choćby wodę pitną, oraz dlaczego w ogóle postanowili zamieszkać na takim odludziu. PODZIEMNA FARMA W wybudowanych w latach 40-tych podziemnych schronach pod ulicami Londynu dziś uprawia się warzywa. Jak to możliwe bez słońca? W KOPALNI KAMIENIA WAPIENNEGO Pokażemy jak pozyskuje się wapień, wykorzystywany zarówno w przemyśle budowalnym jak i... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 50
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo upokarza Mili. Dziewczyna wraca do klasztoru. Ojciec Manuel martwi się o nią, ponieważ nie jest zainteresowana grą w piłkę nożną. Julio grozi Damianowi. Damian jest przerażony. Gloria przekonuje Iva, aby uwierzył Mili. Ivo i Pablo idą razem do klasztoru. Mili jest bardzo zdziwiona, gdy słyszy prawdę przedstawioną przez Pabla. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:30
Złote serce - odc. 115
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sofia godzi się z mężem. Obiecuje, że pójdzie do lekarza, by poznać przyczynę swojej oziębłości. Fred mówi Henrique, że stracił jego pieniądze, ale próbuje je odzyskać. Henrique wyrzuca go z domu. Vasco ma pretensje do Isabel, że skłamała o dziecku. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 39min.
15:10
Ojciec Brown - odc. 25 Ostatni gracz
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W klubie krykietowym trwają przygotowania do meczu. Z powodu niewyjaśnionej śmierci jednego z zawodników, drużyna lady Felicii ma problem. Zjawia się nowy właściciel sąsiedniej posiadłości, który nie zamierza respektować dżentelmeńskiej umowy sprzed lat. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: John Greening
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 1/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmiech, łzy, kompromisy, ciężka praca, spełnione marzenia i zadowoleni klienci. To mieszanka, która przyprawi kolejny sezon „Kuchennych rewolucji”! Magda Gessler, słynąca z nieskończonych pokładów energii i wizjonerskiego myślenia, po raz kolejny przemierzy Polskę, by nadać restauracjom drugie życie. Karczma "Łebska Chata", (Łeba). W wietrznej Łebie swoją restaurację prowadzi Mirek, którego wspomaga manager Paweł. W nadmorskim otoczeniu, by wywołać element zaskoczenia, ktoś wpadł na... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.217
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do ekipy tego programu dołącza nowa projektantka - Leigh Anne Tuohy. To kobieta, którą Sandra Bullock zagrała w filmie „Wielki Mike: The Blind Side” (2009) i została za tę rolę uhonorowana Oscarem. Ty Pennington i jego drużyna zmierzają tym razem do Hamburga w stanie Pennsylwania, by pomóc rodzinie Urban. Na zrujnowanej farmie mieszka Trisha ze swoją roczną córeczką, Corą. Jej mąż, Andy zmarł niedawno na atak serca – na krótko przed narodzinami ich dziecka. Samotna matka ze łzami w oczach... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Tracy Hutson, Leigh Anne Tuohy, Christie Brinkley
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 12: Poprzednie wcielenia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Morderstwo jednego z ostatnio uwolnionych skazańców zmusza Callena do użycia podstępu. Wcielając się w rolę żołnierza o innym nazwisku, rusza na poszukiwania motywu. Sam i reszta zespołu wspierają go z oddali. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:20
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2017)


Czas: 25min.
16:50
Przepis dnia - /514/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
16:05
M jak miłość - odc. 1254
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga świętuje z bliskimi imieniny, a Piotrek obiecuje ukochanej, że upiecze dla niej ciasto na imprezę. Wizyta Zduńskiego w kuchni kończy się jednak totalną klęską. Tymczasem Magda coraz bliżej zaprzyjaźnia się z Budzyńskim. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Wojciech Wysocki - Górecki, Anna Mucha - Madzia, Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska

Czas: 45min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
16:40
Gliniarze, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
W podrzędnym hostelu zostaje znaleziony martwy mężczyzna, na jego ciele ktoś wymalował napisy oskarżające go o zdradę i rozwiązłość. Okazuje się, że ofiara zginęła od bardzo rzadkiej trucizny. Podejrzana jest żona mężczyzny, ale nagle pojawiają się kolejne zwłoki... Równocześnie policjanci prowadzą śledztwo w sprawie kradzieży cennej figurki sprzed jednej z restauracji. Sprawcami mogą być lokalni złomiarze, nieświadomi jej wartości.   Dla małoletnich od lat 12              Udogodnienia:... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 188
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysiek Markowski z licealnej 2b ciągle sprawia w szkole problemy. Nie uczy się i wyśmiewa nauczycieli. Jest przekonany, że nauka nie jest mu do niczego potrzebna, bo niedługo zostanie wspólnikiem w firmie swojego ojca. Koledzy już teraz mówią do niego prezes. Gdy chłopak maluje na szkolnej ścianie zaproszenie na imprezę, dyrektor po raz kolejny wzywa jego rodziców. Gdy mężczyzna dowiaduje się o zachowaniu syna postanawia go ukarać. Zabiera mu telefon, pieniądze i każe skupić się na nauce.... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 18
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3462
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 26min.
17:05
Cena miłości - odc. 58
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjanci zatrzymują ciężarówkę z firmy Sawasza, przewożącą narkotyki. Aresztują cała rodzinę Baldarów i zarząd firmy. Beszir grozi Ahmetowi Moranowi śmiercią. Policja wypuszcza na wolność zatrzymanych. W areszcie pozostają tylko Sawasz i Pala. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.184
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Trudne sprawy” to codzienny serial paradokumentalny, opowiadający poruszające, wręcz chwytające za serce historie, które mogą przydarzyć się każdemu i żadnego widza nie pozostawią obojętnym. Nasi bohaterowie to osoby żyjące obok nas, tym bardziej więc warto poznać ich dramatyczne losy. Każdy z odcinków tego serialu jest poświęcony odrębnej historii i ma inną postać pierwszoplanową. Tym razem będziemy świadkami dramatu młodej kobiety, która wkrótce po wymarzonym ślubie odkrywa, że małżonek... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 102
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Student dziennikarstwa Olaf chce z kumplami zrobić świetny film. Zastanawia się nad jakimś fajnym tematem. Przypadkowo na ulicy poznaje grajków, z którymi idzie do imprezę. Na początku nie ma pojęcia, że muzycy są narkomanami. Od razu wpada mu w oko piękna dziewczyna, Majka. Pod jej wpływem próbuje narkotyków. Czy Olaf ukończy swój film? Czy pomoże Majce w walce z nałogiem? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 22
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 253: Bachelor, The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu świętują ostatnie dni wolności Ricka. W międzyczasie do sklepu trafia rzadki egzemplarz "Przygód Tomka Sawyera". Czy to znak dla szefa? (USA 2013)

18:05
Klan - odc. 3146
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miłosz z pomocą Błażeja odzyskuje pieniądze za swoją pracę, która wykonał nagrywając wesela. Jerzy decyduje się wyjawić swój sekret rodzinie. Mówi o istnieniu Dominiki i konieczności finansowego wsparcia dziewczyny. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Konrad Darocha, Agnieszka Kaczorowska, Andrzej Strzelecki, Joanna Żółkowska, Marcin Kwaśny, Kaja Paschalska, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
18:40
Zraniona miłość - odc. 26
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tevfik w rozmowie z Azize przypisuje sobie autorstwo zamachu na hangar z armatami. Weronika policzkuje Hilal za śmiałą wypowiedź przeciwko greckim rządom. Atmosfera w rezydencji staje się coraz bardziej napięta. Hassan Olmez wpada w ręce żołnierzy. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 8/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 28min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 73/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W okolicach Krakowa doszło do groźnego zderzenia busa z samochodem osobowym. Rannych jest kilkanaście osób, które rozwożone są do okolicznych szpitali. Na SOR na Biskupińskiej trafia Andrzej Sikora, którego stan jest krytyczny i 5-letnia Kasia Wieczorek, która podczas zderzenia pojazdów wypadła z samochodu. Dziewczynka nie była przypięta pasami… Andrzejem Sikorą zajmuje się dr Robert Szewczyk, który podejmuje natychmiastowe działania, żeby ratować poszkodowanego mężczyznę. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się starsza pani zamartwiająca się o swojego syna, który powinien już wyjść z więzienia, ale do tej pory nie pojawił się w domu. Detektywi ustalają, że po odsiedzeniu połowy 6-letniego wyroku za pobicia, wymuszenia i handel narkotykami, mężczyzna został właśnie zwolniony za dobre sprawowanie. „Interesami” skazanego pod jego nieobecność zajmowała się jego żona, ale nie wygląda na to, żeby się martwiła o zaginionego: imprezuje w dyskotece, w dodatku nie sama.... (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 254: Cold Hard Cash
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki sprawdzą starego Rolls Roye'a. Czy negocjacyjna przejażdża okaże się wygranym wyścigiem? Chum będzie miał okazję skosztować pewnych przysmaków. Czy pelny brzuch przeniesie się na pełne zyski? (USA 2013)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 267: Truly Trivial
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki sprawdzają nadzwyczajny motocykl, wyprodukowany specjalnie dla aktora Jamesa Caana. Jak daleko zajadą podczas negocjacji? Następnie miedzy Rickiem a Chumem dojdzie do małego pojedynku. Kto zwycięży? (USA 2013)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Barwy szczęścia - odc. 1678
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur dopina szczegóły swojego wyjazdu w Himalaje, a Marta liczy na to, że ukochany opamięta się po rozmowie z terapeutą, z którym go umówiła. Magda znów nie jest w ciąży i w końcu sugeruje mężowi, że problem z płodnością może być po jego stronie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Zielińska, Gabriela Ziembicka, Jacek Rozenek, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Wiktoria Gąsiewska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inwestor Marian Paździoch postanawia zainwestować cały swój majątek w nowoczesna pod względem technologicznym, fabrykę produkcji jedwabiu. W tym nawiązuje kontakty z kontrahentami z Dalekiego Wschodu.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń
19:00
Fakty, odc. 7100
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7083
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7080
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4974
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.239
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina wychodzi do pracy. Młody mężczyzna z sąsiedztwa nadal ją obserwuje. Podczas porannego patrolu Mikołaj i Karolina wpadają na kobietę, której porwano małe dziecko. Zrozpaczona matka o mało nie ginie pod kołami radiowozu. Policjanci sprawdzają różne tropy. Dziecko może być w niebezpieczeństwie. Czy zdążą na czas? Tego samego dnia Rachwał i Białach zajmują się zgłoszeniem w sprawie kradzieży w jednej z wrocławskich perfumerii. Z nagrań monitoringu wynika, że złodziej... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 268: Whodunit?
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia para dziecięcych adidasów Air Jordans podpisanych przez samego Michaela Jordana. Chłopaki muszą sprawdzić, czy to czasem nie podróbki. Rick postanowi sprawdzić monitorng, by sprawdzić jak zachowują się jego pracownicy, podczas nieobecności szefa. Czy znajdzie jakieś niemiłe niespodzianki? (USA 2013)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 269: I'll Be Doggone
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Gwiazdy Lombardu zmierzą się z prawem grawitacji, dzięki specjalnemu zleceniu jakie przyjmie Rick. Następnie Chumlee sprawdzi słynne komiksy, a na koniec szef wyjdzie z propozycją stworzenia reklamy dla sklepu. Kto okaże się najbardziej kreatywnym członkiem zespołu? (USA 2013)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:12
Biało czerwoni kroniki
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reprezentacja Polski w piłce nożnej. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Weekendowy Hit Jedynki - Tootsie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nominacja do Oscara w aż 9 kategoriach, ale ostatecznie statuetkę dostałą tylko Jessica Lange za drugoplanową rolę uroczej Julie Nichols. To komedia satyryczna rozgrywająca się w nowojorskim światku artystycznym. Z przymrużeniem oka pokazane to środowisko. (USA 1982)

Reżyseria: Sydney Pollack
Obsada: Dustin Hoffman, Jessica Lange, Teri Garr, Dabney Coleman, Charles Durning

Czas: 111min.
20:05
Barwy szczęścia - odc. 1679
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klara decyduje się w końcu wrócić do rodziny. Tymczasem Hubert i Ula są o krok od romansu... Marta do ostatniej chwili próbuje przekonać męża, by nie wyruszał na swoją wyprawę. W końcu stawia mu ultimatum: jeśli wyjedzie, to będzie koniec ich małżeństwa. (Polska 2017)

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil
Obsada: Katarzyna Zielińska, Olga Jankowska, Marek Molak, Ania Karwan, Katarzyna Glinka, Jacek Rozenek, Gabriela Ziembicka, Piotr Jankowski, Michał Rolnicki, Emilia Warabuda

Czas: 24min.
20:35
07 zgłoś się - odc. 1/21 - Major opóźnia akcję
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gang "Inżyniera" prowadzi na wielką skalę skup dewiz, przemyt złota i dzieł sztuki. Biorą człowieka do ściągania długów, bicia opornych, poskromienia krnąbrnych gangsterów z Wybrzeża. Nowy, który niedawno opuścił więzienie, spisuje się bardzo dobrze. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Edmund Fetting, Barbara Bargiełowska, Zdzisław Słowiński, Henryk Bista, Witold Dębicki, Adam Ferency, Stanisław Igar, Grażyna Wnuk, Tomasz Grochoczyński

Czas: 53min.
20:00
Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekranizacja pierwszej części powieści C.S. Lewisa. II wojna światowa, Londyn. Piotr (William Moseley), Zuzanna (Anna Popplewell), Edmund (Skandar Keynes) i Łucja Pevensie (Georgie Henley) ze względów bezpieczeństwa zostają wysłani na wieś do posiadłości zdziwaczałego profesora Kirke’a (Jim Broadbent). Odkrywają tam zaczarowaną szafę, która otwiera przed nimi drogę do magicznej krainy Narnii, gdzie żyją baśniowe stworzenia i zwierzęta, które mówią ludzkim głosem. W tej niezwykłej krainie, za... (USA, 2005)

Reżyseria: Andrew Adamson(1)
Obsada: Henley Georgie, James McAvoy, Jim Broadbent, Keynes Skandar, Moseley William, Popplewell Anna, Tilda Swinton
20:00
Strzelec
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świetny strzelec zostaje wrobiony w zabójstwo prezydenta. Wmanewrowany w szokujący splot wydarzeń, musi udowodnić swoją niewinność mając przeciwko sobie wszystkie agencje rządowe kraju oraz tajemniczą organizację, której głównym celem jest zniszczenie dowodów, które odkrył. Bob Lee Swagger (Mark Wahlberg) to były snajper korpusu marines i rozczarowany amerykański bohater, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz,... ( USA 2007)

Reżyseria: Antoine Fuqua
Obsada: Mark Wahlberg, Michael Pena, Danny Glover, Kate Mara, Elias Koteas
20:00
W szczękach rekina
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller twórców filmów "Matrix Reaktywacja" i "Piekielna głębia". W supermarkecie w nadmorskim miasteczku dochodzi do napadu. Prawdziwy koszmar zaczyna się, gdy nadciąga ogromne tsunami. A to dopiero początek - Ci, którym udaje się przeżyć atak żywiołu, nie wiedzą, że najgorsze jeszcze przed nimi: uwięzieni w zalanym supermarkecie, staną się celem polowania głodnego i rozjuszonego rekina, którego przyniosły ze sobą fale...   Dla małoletnich od lat 16 (Australia, Singapur, 2012)

Reżyseria: Kimble Rendall
Obsada: Chris Betts, Richard Brancatisano, Xavier Samuel
20:00
Quest
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chris Dubois (Jean-Claude Van Damme) to uliczny przestępca notorycznie tropiony przez policję, który nie może znaleźć dla siebie spokojnego azylu w slumsach Nowego Jorku. Wyrusza więc w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż do tajemniczego Lost City w Tybecie, położonego w wysokich Himalajach. Porwany i więziony przez przemytników broni, następnie sprzedany przez piratów i rzucony w świat hazardu i kickboxingu Chris, trafia do Thai Island -miejsca, gdzie uczą śmiertelnej sztuki walki.... (Kanada, USA 1996)

Reżyseria: Jean-Claude Van Damme
Obsada: James Remar, Jean-Claude Van Damme, Roger Moore
21:45
07 zgłoś się - odc. 2/21 - Wisior
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas napadu na bank zostaje skradziony m.in. drogocenny wisior z brylantem. Nie przynosi on szczęścia swoim posiadaczom i wkrótce przepada bez śladu. Tymczasem dochodzi do porachunków między gangsterami Tymoskim i Oleszukiem i jeden z nich ginie. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Dałkowska, Zdzisław Tobiasz, Elżbieta Borkowska-Szukszta, Stanisława Kowalczyk, Zofia Merle, Aleksandra Leszczyńska, Maria Chwalibóg, Wacław Kowalski

Czas: 50min.
21:55
Elita zabójców
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na byłych żołnierzy z elitarnej jednostki, polują zawodowi zabójcy. Kiedy porywają Huntera, mentora Dannego, były komandos wraca do gry, by uratować przyjaciela. Chcąc go ocalić musi podjąć się misji prawie niemożliwej: zlikwidować trzech zabójców wysłanych przez starego wroga i stanąć z nim twarzą w twarz. Przeżyje najlepszy. (Australia, USA 2011)

Reżyseria: Gary McKendry
Obsada: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell
22:35
Weekendowy Hit Jedynki - Rybka zwana Wandą
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowa komedia angielskiego reżysera i scenarzysty Charlesa Crichtona. Ekscentryczna Amerykanka Wanda Gerschwitz i jej londyńscy wspólnicy, George i Ken, planują napad na salon jubilerski. Ich łupem mają paść brylanty wartości kilkunastu milionów funtów. (USA 1988)

Reżyseria: Charles Crichton
Obsada: Jamie Lee Curtis, Kevin Kline, John Cleese, Michael Palin

Czas: 103min.
22:50
Barbershop
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zabawna opowieść koncentrująca się na życiu towarzyskim w zakładzie fryzjerskim w południowej części Chicago. Firma należy do Calvina Palmera (Ice Cube), który odziedziczył biznes po ojcu. Ponieważ interesy idą kiepsko, Calvin chce sprzedać firmę. (USA 2002)

Reżyseria: Tim Story
Obsada: Anthony Anderson, Ice Cube, Cedric the Entertainer, Sean Patrick Thomas, Eve

Czas: 98min.
22:45
Bez przebaczenia
film western
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkim miasteczku na Dzikim Zachodzie dwaj kowboje okaleczają prostytutkę. Lokalny szeryf pozwala im uniknąć kary. Wtedy koleżanki poszkodowanej postanawiają ufundować nagrodę. Otrzyma ją ten, kto dopadnie i ukarze przestępców. Skuszeni obietnicą nagrody, w pościg za poszukiwanymi wyruszają trzej byli rewolwerowcy; Bill Munny (Clint Eastwood), Ned Logan (Morgan Freeman) i Schofield Kid (Jaimz Woolvett). Ten film nagrodzony został czterema Oscarami, w tym dla Clinta Eastwooda za... ( USA 1992)

Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, Jaimz Woolvett, Saul Rubinek
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Aneta odwiedza Tadeusza w szpitalu. Z sentymentem wspominają czasy, kiedy się poznali. Matka Kuby musi jednak wracać do Niemiec, Tadeusz jest niepocieszony. Walczak, w zastępstwie za Stasiaka, pracuje na komendzie z Przybylską. Maria jest zaniepokojona tym, że Stasiak nie odzywa się i bez uprzedzenia przedłuża urlop. Tymczasem Adam próbuje zawiadomić policję o porwaniu syna, ale porywacze kontrolują każdy jego ruch i żądają wysokiego okupu. Adam za wszelką cenę próbuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
23:00
Faceci w czerni 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia/sci-fi. Akcja filmu rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Agent K (Tommy Lee Jones) zrezygnował już z pracy dla facetów w czerni, J (Will Smith) natomiast, dalej pełni swoje obowiązki w tej ściśle tajnej organizacji rządowej zajmującej się monitorowaniem przybyłych na Ziemię przybyszy z kosmosu. W czasie pewnego rutynowego dochodzenia J wpada na trop diabolicznego planu, za którym stoi Serleena, zła i przewrotna kosmitka z odległej galaktyki,... (USA, 2002)

Reżyseria: Barry Sonnenfeld
Obsada: Tommy Lee Jones, Rosario Dawson, Tony Shalhoub, Will Smith, Rip Torn, Lara Flynn Boyle, Johnny Knoxville
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Trwa przesłuchiwanie strażników napadniętych przez Stasiaka. Chociaż jeden widział twarz Adama, nadal milczy w tej sprawie. Drugi strażnik, dzięki nagraniu z furgonetki, przypomina sobie napastnika i pomaga sporządzić portret pamięciowy. Zdjęcie poszukiwanego trafia do mediów, a także na wszystkie komendy w mieście. Kowalski i Przybylska jako pierwsi dostrzegają wizerunek Adama na tablicy z sylwetkami poszukiwanych przestępców. Maria od początku przeczuwała, że u Stasiaka... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
00:30
To ja, złodziej
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
16 - letni Piotrek i jego o 5 lat młodszy kolega nigdy nie zaznali spokoju. Pochodzą z pijackich, rozbitych rodzin. Wychowuje ich ulica. Skazani na własne siły dokonują kradzieży i rozbojów, by utrzymać siebie i rodziców, którym brakuje na kolejną butelkę. (Polska 2000)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Zbigniew Dunin-Kozicki, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Anna Romantowska, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Krystyna Feldman, Bożena Dykiel, Kinga Preis, Maciej Kozłowski

Czas: 96min.
00:40
Dom na końcu ulicy
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką filmu jest 17 - letnia Elissa, która wraz z rozwiedzioną matką przeprowadza się do nowego miejsca. Okazuje się, że w domu naprzeciwko córka zamordowała rodziców i zniknęła. Elissa zaprzyjaźnia się z bratem dziewczyny, który nadal tu mieszka. (USA 2012)

Reżyseria: Mark Tonderai
Obsada: Jennifer Lawrence, Elisabeth Shue, Max Thieriot

Czas: 96min.
00:50
David Blane: Uliczna magia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magia uliczna Davida Blaine’a wprowadza w osłupienie najbardziej znane gwiazdy na świecie, w tym Jamie’ego Foxxa, Bryana Cranstona, Aarona Paula, Ricky’ego Gervaisa, Katy Perry, Woody’ego Allena, Roberta DeNiro oraz wielu innych. Blaine składa wizytę w domach Kanye Westa, Willa Smitha i Olivii Wilde. Udaje się do gabinetu Stephena Hawkinga na Uniwersytecie Cambridge. Podróżuje po świecie i dzięki swoim niespotykanym i niepojętym magicznym sztuczkom zadziwia ludzi ze wszystkich środowisk...... (USA, 1997)

Reżyseria: David Blaine
Obsada: David Blaine, Leonardo DiCaprio, Edward O'Blenis, Deion Sanders, Emmitt Smith
00:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Paulina Wach dochodzi do siebie po niedawnym postrzale. Skraca zwolnienie lekarskie i za namową Karoliny wraca na służbę. Kowalski ma dla niej specyficzną pamiątkę po tamtych dramatycznych wydarzeniach. Tymczasem w lesie przy wyjeździe z miasta doszło do makabrycznego morderstwa. Ofiara została zamordowana w bardzo specyficzny sposób, podobny do tego, w jaki działał seryjny morderca sprzed lat. Wszystkie dowody wskazują na to, że sprawcą zbrodni jest ten sam człowiek.... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
00:05
Piła 4
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jigsaw, Amanda i doktor Lynn umierają. Jedynie przy życiu zostaje Jeff, wplątany w nową grę zabójcy. Może on uciec z budynku, bądź uratować swoją córkę, która jest gdzieś uwięziona. Postanawia uratować córkę. Zostaje wplątany w kolejną grę przygotowaną przez Jigsawa. Odkrywa, że wszystko to było już od dawna zaplanowane. Kolejna część historii maniakalnego zabójcy, torturujący ludzi w bardzo wyrafinowany sposób. (Kanada, USA 2007)

Reżyseria: Darren Lynn Bousman
Obsada: Betsy Russell, Costas Mandylor, Lyriq Bent, Tobin Bell
01:55 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2707
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:20
Przeczucie
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Linda (Sandra Bullock) traci męża w wypadku samochodowym. Jest w szoku, ale w jeszcze większą psychozę wpada, kiedy następnego dnia jej mąż pojawia się w domu cały i zdrowy. Kobieta podejrzewa, że wcześniej doznała jakiegoś złudzenia. Zaczyna ją prześladować upiorne przeczucie, że tragedia, która była jej wizją, nastąpi naprawdę. Za wszelką cenę stara się, by nie doszła ona do skutku. , napisy ( USA 2007)

Reżyseria: Mennan Yapo
Obsada: Sandra Bullock, Julian McMahon, Shyann McClure, Nia Long, Kate Nelligan
01:00
W pułapce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent Maxwell z Los Angeles chce ukrócić proceder Vincenta Camastry, kierującego międzynarodowym przemytem kokainy. Kiedy pracująca dla niego agentka Beverly Royce, działająca pod przykrywką w środowisku dealerów, potrzebuje jego pomocy, Maxwell osobiście wkracza do akcji i przystępuje do ostatniej rozprawy z bezwzględnymi mordercami i skorumpowanymi policjantami.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2013)

Reżyseria: Giorgio Serafini
Obsada: Dolph Lundgren, Randy Couture, Vinnie Jones
02:15
Quo vadis? - odc. 1/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telewizyjna, sześcioodcinkowa wersja jednego z największych przedsięwzięć w dziejach polskiej kinematografii - ekranizacji powieści "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza, uhonorowanej literacką Nagrodą Nobla. (Polska 2002)

Reżyseria: Jerzy Kawalerowicz
Obsada: Magdalena Mielcarz, Paweł Deląg, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor, Franciszek Pieczka, Agnieszka Wagner

Czas: 45min.
02:30
Nowy koszmar Wesa Cravena
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Upiorny morderca dzieci, Freddy Kruger, pojawił się po raz pierwszy w 1984 r. w filmie "Koszmar z ulicy Wiązów" i stał się jednym z najpopularniejszych bohaterów filmowych. Na fali sukcesu powstały kolejne części "koszmarnej" serii. (USA 1994)

Reżyseria: Wes Craven
Obsada: Robert Englund, Heather Langenkamp, Miko Hughes, David Newsom, Fran Bennet, Wes Craven

Czas: 107min.
02:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 18
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Dyżur, sez. 2, odc. 19
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi nieprzytomnego mężczyznę o nieznanych personaliach, ofiarę potrącenia przez samochód. Lekarz podejrzewa u niego wiele obrażeń wewnętrznych. Czy mężczyzna przeżyje? Tymczasem lotnicze pogotowie ratunkowe przywozi dekarza, który runął z dużej wysokości. Zobacz skomplikowaną i bardzo sprawną akcję ratowania mu życia. (Polska, Polska 2010)

03:10
Quo vadis? - odc. 2/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zrozpaczony Winicjusz rozpoczyna poszukiwania Ligii. Odwiedza Akte, a ta przyznaje, że wiedziała o planowanej ucieczce dziewczyny. Petroniusz, chcąc pocieszyć siostrzeńca, darowuje mu Eunice, jedną ze swych niewolnic. (Polska 2002)

Reżyseria: Jerzy Kawalerowicz
Obsada: Magdalena Mielcarz, Paweł Deląg, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor, Franciszek Pieczka, Agnieszka Wagner

Czas: 45min.
03:30
Uwaga!, odc. 4974
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:45
Moc Magii, odc. 154/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.551
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:05
Notacje - Krzesimir Dębski. Muzyka jest czysta.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzesimir Marcin Dębski (1953), kompozytor, skrzypek jazzowy i dyrygent, lider String Connection. Studiował kompozycję w poznańskiej Akademii Muzycznej. W 1985 r. znalazł się na liście 10 najlepszych skrzypków jazzowych amerykańskiego pisma Down Beat. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.775
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 32
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3717
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.779
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info