Program dla 2017-06-12 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:15
Zaproszenie dla rewolwerowca
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się w II połowie XIX w. po zakończeniu amerykańskiej wojny domowej. Weteran armii konfederackiej, Matt Weaver, wraca w rodzinne strony w stanie Nowy Meksyk. Kiedy dociera na miejsce, okazuje się jego posiadłość została sprzedana. (USA 1964)

Reżyseria: Richard Wilson
Obsada: Yul Brynner, Janice Rule, Brad Dexer, Alfred Ryder, George Segal

Czas: 88min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jak w ręce policji wpadają złodzieje samochodów, organizatorzy 'dziupli' pod Piasecznem. Bądź świadkiem akcji rozbicia grupy markowskiej, w której wzięło udział aż 250 policjantów oraz zatrzymania bandziora poszukiwanego od kilku lat listem gończym. (Polska 2010)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3719
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4976
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.781
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 34
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba ratuje rodziców przed wydatkami na remont. Ludwik pomaga Kacprowi w zbudowaniu maszyny na ZPT. Bolo pomaga Tomkowi w szybkim powrocie do zdrowia. Kolega Kuby szuka dla niego dziewczyny. Natalia wpada na pomysł, jak podejść Tomka. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Stara Kuźnia (Magnuszew). Na obrzeżach miasteczka Magnuszew znajduję się restauracja „Stara Kuźnia”. Od sześciu lat prowadzi ją pani Danuta, której pomaga córka Anna. Niestety Ania jest w restauracji tylko w weekendy, ale to jej się słucha personel, bo jest pyskata i wymagająca. Matka zamiast rządzić, woli poprosić o wykonanie pewnych zadań, które i tak na koniec robi sama. Kucharki i kelnerki natomiast mają żal do Danuty, że nie potrafi sama podjąć decyzji, tylko słucha się... (Polska)

06:00
Wojny parkingowe, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:30
Wojny parkingowe, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt nie lubi strażników miejskich. Za złe parkowanie wlepiają mandaty, zakładają blokady lub odholowują samochody. Każdy dzień pracy obfituje w nieprzewidziane zdarzenia. Zobacz w jaki sposób nasi sympatyczni strażnicy radzą sobie z agresywnymi kierowcami.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 49
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
M jak miłość - odcinek 53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta wciąż jest w śpiączce. Lekarze są bezradni. Jacek postanawia znaleźć bandytów, którzy ją zaatakowali, a przede wszystkim - ich zleceniodawcę. Piotrek potajemnie spotyka się z Kingą. Dziewczyna obawia się, że jej rodzice ich rozdzielą... (Polska 2001)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:50
Trudne sprawy, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kalisz. Tu mieszka 21-letnia Gosia Tatarczuk. Jest matką 2-letniej Celinki, która pochodzi ze związku z Andrzejem Brojkiem (26 l.), który w chwili obecnej odbywa karę pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Kobieta wciąż zajmuje mieszkanie partnera, chociaż ma już nowego chłopaka, Sławka (22 l.) i on mieszka razem z nią. 22-latek jest starym kumplem brata Gosi, Cezarego (22 l.). Ich matka, Przemka (43 l.) załamuje się, gdy dowiaduję się od córki, że ta nie powiedziała Andrzejowi nic o... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Gotowi na sezon, odc. 2/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 1: Ostatni wyścig
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 25
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif walczy o życie w szpitalu. Ajsze i Melek czuwają przy dziewczynce. Kenana też bardzo martwi stan małej. Żandarmeria podejmuje dochodzenie w sprawie wypadku. Oficerowie przesłuchują Arzu. Kobieta obawia się, że Elif się obudzi i opowie prawdę. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 38min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.481
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pracownik zakładu wulkanizacyjnego prowadzi Anię i Marka w stronę zagajnika, w którym dokonał przerażającego odkrycia. Detektywi dostrzegają samochód, w środku rzeczywiście siedzi nieruchomo kobieta. Gdy podchodzą bliżej, nie ma już wątpliwości - Marlena Żukowska została uduszona. Na szyi ma zaciśnięty męski krawat. Kobieta ma rozpiętą bluzkę, na podłodze auta leży bielizna. Wygląda na to, że sprawca albo ją zgwałcił, albo kobieta bezpośrednio przed śmiercią uprawiała seks. Policja szybko... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2062
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 88: Podmianka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Ranczo - odc. 117 (seria IX, odc. 13) - Złoty róg
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezes Kozioł przeprowadza ryzykowną akcję polityczną, w której PPU może stracić wszystko, co z takim trudem zdobyła. Lucy powiadamia Kusego o swoich zamiarach. Dzięki radzie proboszcza Solejukowie pozbywają się kłopotu i odzyskują szacunek sąsiadów. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bsrtek Kasprzykowski, Cezary Żak, Ewa Kuryło, Franciszek Pieczka, Grzegorz Wons, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski

Czas: 44min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.483
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski odwiedza nowego klienta w jego apartamencie. Bartłomiej Poręba trzy dni temu poznał w klubie kobietę. Zachwyciła go nie tylko urodą, ale stylem bycia, humorem, tajemniczością. W pewnym momencie wymknęli się z klubu, a noc zakończyli upojnie w jego mieszkaniu. Kiedy Bartłomiej obudził się, jej już przy nim nie było. Mężczyzna nie ma pojęcia, gdzie ona mieszka, czym się zajmuje. Nie potrafi jednak o niej zapomnieć, próbował jej szukać na własną rękę, ale bezskutecznie. Poręba wiódł... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
Claudia pochodzi z Ukrainy. W Polsce wychowuje samotnie synka. Jej partner zginął w wypadku. Kobieta boryka się z problemami finansowymi. Ostatecznie znajduje pracę jako pomoc domowa. Zatrudnia ją starsze małżeństwo, Zosia i Piotr. Zosia jest wymagająca, ale sprawiedliwa. Piotr jest cichy, rzadko rozmawia z Claudią. Zmienia się to, kiedy zostają sami. Piotr najpierw kupuje prezenty dla syna Claudii (w sekrecie przed Zosią), potem ofiaruje młodej Ukraince biżuterię, a na koniec wyznaje jej... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
09:00
Strażnik Teksasu, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kultowy serial z żywą legendą kina akcji – Chuckiem Norrisem – w roli głównej. "Strażnik Teksasu" to serial sensacyjny, który łączy w sobie cechy westernu i współczesnego kina akcji. Główny bohater, Cordell Walker, należy do elitarnej formacji stróżów prawa, zwanej Strażnikami Teksasu (Texas Rangers). Każdy jej członek to jednoosobowa armia, a Walker – mistrz sztuk walki, wyborny strzelec i niezłomny pogromca przestępców – jest najsłynniejszym spośród Strażników. Odważny i... (USA)

Obsada: Chuck Norris, Clarence Gilyard Jr., James Wlcek, Judson Mills, Nia Peeples, Noble Willingham, Sheree J. Wilson
09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 89: Przewała
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Loren, zmęczony monotonią życia, stara się je odmienić. Na początek chce się odmłodzić, przyciemnia sobie włosy. Wkrótce opuszcza Colorado Springs, by zwiedzać świat. Marzą mu się dalekie podróże do Chin, Egiptu, Boliwii, Irlandii. (USA 1994)

Reżyseria: Jerome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1632
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu ślubu Magdy i Sebastiana Kajtek z powodu problemów Oliwki zrywa z Angelą. Małgorzata jest załamana, bo Tolek nie może z nią iść na wesele córki. Artur wrócił do domu, ale Marta jest szczęśliwa, bo mąż nie mówi, co się wydarzyło w Himalajach. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Adrianna Biedrzyńska, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Radosław Krzyżowski

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Małolaty” to serial paradokumentalny, opowiadający o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku wchodzimy do intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata innego zbuntowanego, dojrzewającego małolata. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych zakamarków, zabawnych a nierzadko też dramatycznych wydarzeń. Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie - to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Wszystkie... (Polska 2015)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 102
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Student dziennikarstwa Olaf chce z kumplami zrobić świetny film. Zastanawia się nad jakimś fajnym tematem. Przypadkowo na ulicy poznaje grajków, z którymi idzie do imprezę. Na początku nie ma pojęcia, że muzycy są narkomanami. Od razu wpada mu w oko piękna dziewczyna, Majka. Pod jej wpływem próbuje narkotyków. Czy Olaf ukończy swój film? Czy pomoże Majce w walce z nałogiem? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.218
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny z okazji święta Halloween. Ty Pennington i jego drużyna zbudują Nawiedzony Dom… Kierunek wyprawy: Salem, ale w stanie Oregon. Tu znajduje się Szkoła dla Niesłyszących – jedyna taka placówka w tym rejonie USA, więc połowa jej uczniów przyjeżdża z daleka i mieszka w internacie. W normalnych szkołach średnich z powodu swojej niepełnosprawności ci młodzi ludzie mieli problemy z nauką lub udziałem w zajęciach sportowych. Tutaj mogą z powodzeniem trenować i lepiej się uczą,... (USA, 2010)

Reżyseria: Jennifer Lane
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Marlee Matlin, Rob Zombie
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 10: Splątana sieć
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Po prostu zdrowie - Niestrawność
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 22min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 389 Zaręczyny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bożenka wyjeżdża z Van Graffem do Holandii. Rodzice Ruuda ciepło ją przyjmują. Ich natrętne pytania wyprowadzają jednak Bożenkę z równowagi. Dziewczyna wyznaje im swoją przeszłość, mówi o byłych mężach i uzależnieniu od alkoholu. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 50min.
11:50
Na ratunek 112, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdego dnia w całej Polsce pod numer 112 dzwonią tysiące osób. Wypadki, zasłabnięcia czy włamania to tylko ułamek codzienności dyżurujących przy telefonach dyspozytorów Centrum Pomocy Ratunkowej. Rzeczywistość wokół nich zmienia się niczym w kalejdoskopie, a na ich barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Pracownicy Centrum muszą bez zbędnej zwłoki wezwać na miejsce zdarzenia odpowiednie służby, a przed ich przyjazdem zdalnie pomóc wszystkim potrzebującym i poszkodowanym. „Na ratunek 112”... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk
11:00
Detektywi w Akcji, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się starsza pani zamartwiająca się o swojego syna, który powinien już wyjść z więzienia, ale do tej pory nie pojawił się w domu. Detektywi ustalają, że po odsiedzeniu połowy 6-letniego wyroku za pobicia, wymuszenia i handel narkotykami, mężczyzna został właśnie zwolniony za dobre sprawowanie. „Interesami” skazanego pod jego nieobecność zajmowała się jego żona, ale nie wygląda na to, żeby się martwiła o zaginionego: imprezuje w dyskotece, w dodatku nie sama.... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 2: Unicestwiony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - ZIELONE AGRO SHOW RYKI 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza wystawa w Polsce poświęcona nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła, organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Ulężu koło Ryk. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzika Alaska. Wiosna
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alaska, zwana ostatnią granicą. To najdalej wysunięty na północ skrawek lądu, ukształtowany przez lodowce, jeziora i rzeki. Zimą jest tu zimno, latem bywa gorąco. To ekstremalne siedlisko zwierząt i roślin. Poznamy m.in. wydrę morską, niedźwiedzie grizzly. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Marry Summerill

Czas: 50min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 77
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seval zaprasza wszystkich na kolację, w trakcie której Kerem niespodzianie oświadcza się Bennu. Szeherezada przyjmuje ciekawą propozycję współpracy od znajomego ze studiów. Dżansel zostaje zaakceptowana przez rodzinę Jamana. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna Wilczyńska opiekuje się swoimi dziećmi, a także sąsiadów. Pewnego popołudnia zabiera maluchy z ogrodu do domu i daje im lizaki. Jedno z dzieci krztusi się. Okazuje się, że lizak zsunął się z patyczka i utknął głęboko w gardle. Anna w panice dzwoni na 112. Pod tym numerem dostaje dokładne instrukcje, co zrobić, aby pozbyć się lizaka, który zagraża życiu dziecka. Na miejsce przyjeżdża ekipa ratunkowa… W drugiej części tego odcinka poznamy dramatyczną historię Oliwki, która właśnie... (Polska 2016)

Reżyseria: Dominik Matwiejczyk, Anna Maszczyńska-Bąk
12:50
Trudne sprawy, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy z odcinków tego serialu jest poświęcony odrębnej historii i ma inną postać pierwszoplanową. Bohaterami prezentowanych w tym cyklu, fabularyzowanych opowieści, są zwykli ludzie, którzy znaleźli się w ciężkim położeniu. To przełomowy moment w ich życiu i będziemy świadkami, jak zmieniają się pod wpływem dramatycznych wydarzeń. Jak desperacko walczą w obronie swoich racji i pokonują przeciwności losu? Głównym bohaterem tej opowieści jest pracujący jako śmieciarz, Damian Pol (28 l.). Ten... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 188
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysiek Markowski z licealnej 2b ciągle sprawia w szkole problemy. Nie uczy się i wyśmiewa nauczycieli. Jest przekonany, że nauka nie jest mu do niczego potrzebna, bo niedługo zostanie wspólnikiem w firmie swojego ojca. Koledzy już teraz mówią do niego prezes. Gdy chłopak maluje na szkolnej ścianie zaproszenie na imprezę, dyrektor po raz kolejny wzywa jego rodziców. Gdy mężczyzna dowiaduje się o zachowaniu syna postanawia go ukarać. Zabiera mu telefon, pieniądze i każe skupić się na nauce.... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta,która uważa, że jej ubogi mąż, Henryk, stał się utrzymankiem zamożnej kobiety. W trakcie śledztwa Ruda i Diablo odkrywają, że mąż klientki posiada sporo pieniędzy, które pochodzą z zaskakującego źródła... Tyczasem Bury i Novy zajmują się zleceniem hodowcy ptaków, z którego domu ktoś ostatnio wykradł drogocenne jaja egzotycznych kakadu palmowych. Mężczyzna podejrzewa, że sprawcą jest pracownik ZOO, zapalony ekolog, który swego czasu nasłał na... (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 9: Pozorny przypadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Naukowiec kryminalistyki Abby Sciuto dołącza do zespołu NCIS Los Angeles. W tym czasie ekipa musi rozwiązać sprawę morderstwa przypominającego seryjnego zabójcę. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 11: Wyłom
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmierć oficera Petty’ego prowadzi zespół NCIS do młodej osoby z życia Sama. Tymczasem Hetty zauważa, że ilość pracy zaczyna wywierać negatywny wpływ na atmosferę w ekipie. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 181 "Sprzedane" sezon 8
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba informuje rodziców, że chce iść na studia w Krakowie. Natalia martwi się, że wszyscy synowie zaraz się wyprowadzą. Boscy planują sprzedać dom. Z niespodziewaną wizytą wpadają rodzice Natalii i proponują im, żeby kupili dom na wsi obok nich. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ewa Bułhak, Halina Skoczyńska, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Michał Grudziński, Tomasz Karolak, Waldemar Barwiński

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał Zakrzewski pochodzi z małej wsi pod Lublinem. To właśnie w Warszawie znalazł zatrudnienie w dużej, ogólnopolskiej korporacji. Praca w firmie consultingowej zawsze była marzeniem chłopaka. Jego kariera staje jednak pod znakiem zapytania w momencie, kiedy Michał ulega urokowi atrakcyjnej szefowej, która lubi manipulować młodymi pracownikami swojej firmy. Michał zaprasza szefową na chrzciny do rodzinnego domu i podczas tej imprezy wybucha wielki, obyczajowy skandal. Pijana Marlena,... (Polska 2014)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek
13:00
19 +, odc. 30/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucyna zamierza powiedzieć tacie, że jest w ciąży i czeka na odpowiedni moment. Wie, że dla ojca, który jest dumny z tego, że córka studiuje na prestiżowej uczelni, będzie to trudne. Tymczasem ojciec Kamila dowiaduje się o ciąży i zjawia się w mieszkaniu Lucy. Oferuje dziewczynie pomoc, chce płacić za Kamila alimenty. Dziewczyna jest zaskoczona przyzwoitym zachowaniem profesora. Między Kacprem i Staszkiem nastały ciche dni. Jednak Kacper nie przejmuje się tym, bo właśnie dostał przelew od... (Polska)

13:30
19 +, odc. 31/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał jest bardzo podekscytowany tym, że kupił food trucka i otworzy własny biznes. Kasia słysząc od męża o niespodziance myśli, że jest nią nowe mieszkanie… Kiedy dowiaduje się, że chodzi o samochód, jest wściekła. Między nią a Rafałem narasta konflikt, w końcu Kasia mówi mężowi wprost, że nie jest z nim szczęśliwa. Mela martwi się, jak uratować ich rodzinę. Tymczasem Kacper czuje się fatalnie po zażyciu narkotyków. Nie pamięta, że kupił food trucka. Chce zwrócić auto, ale nie jest to już... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.239
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina wychodzi do pracy. Młody mężczyzna z sąsiedztwa nadal ją obserwuje. Podczas porannego patrolu Mikołaj i Karolina wpadają na kobietę, której porwano małe dziecko. Zrozpaczona matka o mało nie ginie pod kołami radiowozu. Policjanci sprawdzają różne tropy. Dziecko może być w niebezpieczeństwie. Czy zdążą na czas? Tego samego dnia Rachwał i Białach zajmują się zgłoszeniem w sprawie kradzieży w jednej z wrocławskich perfumerii. Z nagrań monitoringu wynika, że złodziej... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 51
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili jest wstrząśnięta kłamstwem Pabla. Zraniony Ivo odchodzi. Mili oskarża Pablo o dbanie jedynie o własne interesy. Mili nie chce rozmawiać z Glorią. Andrea wprowadza w życie swój plan uwiedzenia Federico. Juan Cruz kontynuuje swój plan. Julio i jego ludzie porywają Rocky’ego i Damiana. Angelika martwi się o Mili, dlatego idzie porozmawiać z Pablem. Federico zmuszony jest spłacić długi Damiana. Pablo odwiedza Mili w klasztorze. Mili i Gloria godzą się. Federico zapłaci okup pod warunkiem,... (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 26
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu jest przekonana, że jej plan się powiódł. Wszyscy nieustannie mijają się na szpitalnych korytarzach. Elif budzi się ze śpiączki, ale nie odzywa się. Melek chce zabrać córkę, ale Aye przekonuje ją, żeby pozwoliła jej zawieźć ją z powrotem na farmę. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
14:10
Najwspanialsi w królestwie zwierząt. Roślinożercy
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięcioczęściowa dokumentalna opowieść o gwiazdach afrykańskiego buszu, najwspanialszych zwierzętach. Gigantycznych słoniach, które są wegetarianami. Antylopach, ptakach, drapieżnikach oraz najmniejszych przedstawicielach fauny. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.670
Godziny emisji
Rozwiń opis
43-letnia pracownica administracji - Katarzyna Wolska nie może uwolnić się od myśli, że jej mąż, Eryk (44 l.) - nauczyciel wychowania fizycznego - ją zdradza. Katarzyna obawia się, że nie jest dla niego już wystarczająco atrakcyjna. Zadręcza się pytaniem, czy Eryk jest jej wierny. Takiego zachowania nie aprobuje jej przyjaciółka, Anna Dopierała (39 l.) i twierdzi, że powinna bardziej zaufać swojemu mężowi. Jednak Katarzyna nie potrafi tego zrobić – postanawia przeprowadzić na Eryku test na... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 73/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W okolicach Krakowa doszło do groźnego zderzenia busa z samochodem osobowym. Rannych jest kilkanaście osób, które rozwożone są do okolicznych szpitali. Na SOR na Biskupińskiej trafia Andrzej Sikora, którego stan jest krytyczny i 5-letnia Kasia Wieczorek, która podczas zderzenia pojazdów wypadła z samochodu. Dziewczynka nie była przypięta pasami… Andrzejem Sikorą zajmuje się dr Robert Szewczyk, który podejmuje natychmiastowe działania, żeby ratować poszkodowanego mężczyznę. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Marek Nortman, Tomasz Olszewski
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 52
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrea widzi całujących się Mili i Ivo. Prosi Bernardo o pomoc w zniszczeniu Mili. Federico i Julio znowu się spotykają, a ich plan wychodzi na jaw. Rocky wpada na pomysł, jak uratować szkołę dla biednych dzieci: wezmą udział w karnawałowej paradzie w Gualeguaychu. Ivo rozmawia z ojcem Marii Luz, aby pozwolił im uczestniczyć w paradzie. Angelica pozwala im wyjść, po czym odwiedza ją tajemnicza kobieta. Mili jest wstrząśnięta tym, co oznajmia jej Andrea. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:25
Polska Molskiej - odc. 1 Wielkopolska
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ideą programu jest propagowanie turystyki kulinarnej i aktywnego spędzania czasu. Dla prowadzącej Gosi Molskiej istotna jest ekologiczna żywność. Prezentuje potrawy przygotowane z naturalnych składników, pochodzących z małych gospodarstw. (Polska 2014)


Czas: 21min.
15:10
M jak miłość - odc. 1255
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia wciąż ma w pracy problemy i po kłótni z szefową składa wymówienie. Jacek postanawia dziewczynie pomóc. W tajemnicy przed Tarnowską biznesmen umawia się z jej szefową i obiecuje, że zainwestuje w firmę, która ma problemy finansowe. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Zbigniew Stryj - Bilski, Julia Wróblewska - Zosia, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Juliusz Krzysztof Warunek - Ojciec Asi, Andrzej Młynarczyk - Tomek

Czas: 46min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja „Thai Spa & Restaurant”, (Poznań). „Thai Spa & Restaurant” to niewielki lokal, mieszczący się na tyłach jednej z galerii handlowych w Poznaniu. Miejsce to rok temu stworzyła młoda pasjonatka Tajlandii – Andżelika. Według niej kuchnia tajska to znakomity i luksusowy dodatek do masaży robionych przez prawdziwe Tajki. I choć początkowo goście po zabiegach kosmetycznych chętnie zostawali na obiad, dziś popularnością cieszą się już tylko masaże. Sytuację odmienić może tylko... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.219
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ty Pennington i jego drużyna tym razem przyjeżdżają do Pocatello, w stanie Idaho, by wybudować nowy dom dla Jane Marshall-Spreier i jej ośmiorga dzieci oraz ich dzielnego psa, Betsy. Ich dom uległ zniszczeniu w pożarze. Od tego czasu część tej rodziny musi koczować w namiotach. Tamtej tragicznej nocy życie ocaliła im ta suczka i zasłużyła na tytuł Honorowego Strażaka. Jane jest samotną matką ósemki wspaniałych dzieciaków. Po rozwodzie postanowiła poświęcić się ich wychowaniu. Pracowała... (USA, 2010)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Jillian Harris, Ed Sanders, Kylie Minogue
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 13: Zaginiony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS rusza na miejsce zbrodni zaraz po tym, jak otrzymują wiadomość „agent potrzebuje wsparcia”. Okazuje się, że jeden z nich znajduje się w niebezpieczeństwie. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:05
Złote serce - odc. 116
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ines poważnie myśli o porzuceniu Carlosa i powrocie do Joao. W końcu wyznaje, dlaczego zrezygnowała ze ślubu i odeszła. Thomas ma pretensje do matki o to, że pokazała w sieci swoje zdjęcie, na którym karmi piersią. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 39min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 26 Bractwo z Upcott
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Brown odwiedza swoją dawną uczelnię w Upcott. Dowiaduje się, że w czasie pobytu studentów w Rzymie jeden z nich zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, podczas gdy pozostali utrzymują w tajemnicy prawdziwe przyczyny śmierci. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
16:40
Gliniarze, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sprzątaczka Daria znajduje swojego pracodawcę wycieńczonego i przykutego do kaloryfera. Detektywi podejrzewają, że w sprawę zamieszana jest była dziewczyna ofiary, właścicielka portalu randkowego. Sprawa się komplikuje, kiedy ofiara dostaje wiadomość z pogróżkami. Tymczasem detektywi zajmują się sprawą 10-letniego Ignasia - prymusa klasowego, który uciekł z domu. Policjanci podejrzewają, że zaginięcie chłopca związane jest z rodzinnymi sekretami.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia:... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 189
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj gimnazjaliści Nikodem i Łukasz znajdują w koszu pod szkołą kopertę z dużą sumą pieniędzy. Chłopcy są zachwyceni i nie chcą nikomu powiedzieć o znalezisku. Ich kolega Przemek chce namówić nastolatków, by zgłosili sprawę dyrektorowi. Ci jednak nie mają takiego zamiaru i by go uciszyć kupują mu drogie gry. Aby sprawa nie wyszła na jaw zamykają w piwnicy kolegę, który widział jak wyjmują pieniądze ze śmietnika. Wkrótce w szkole pojawia się właścicielka pieniędzy, a nastolatkowie są... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 19
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 1 Wołanie o pomoc
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Krzysztof Maj, po powrocie z długiego urlopu, rozpoczyna pracę nad tajemniczym zniknięciem młodej kobiety. Zgłoszenie o zaginięciu zostało przyjęte od siostry dziewczyny, która odebrała rozpaczliwy telefon z prośbą o pomoc. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski, Łukasz Grochowski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3465
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 59
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin podpisuje umowę z firmą Jawuza. Kryzys w firmie Sawasza pogłębia się, Waldemar zrywa z nim współpracę. Pala zwolniony z aresztu. Szahnur winę za przemyt zrzuca na Orhana. Funkcjonariusz oferuje Sawaszowi wolność za współpracę w walce z Beszirem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.185
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małym mieszkaniu w Nisku (województwo podkarpackie) mieszka Karolina Gruszczyńska (17 l.) razem ze swoją mamą Łucją (31 l.) i swoją młodszą, przyrodnią siostrą Jagodą (16 l.) oraz jej synkiem, Jakubem (3 l.). 17-latka, odkąd na świecie pojawił się jej siostrzeniec, nie prowadzi już życia typowej nastolatki, bo to na nią spadła cała odpowiedzialność za dom i wychowanie tego chłopca, Łucja i Jagoda zachowują się bowiem skandalicznie. Gdy pewnego dnia zostawiają tego małego chłopca pod jej... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 103
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona od siedmiu lat jest żoną Grzegorza. Chciałaby mieć dziecko, jednak Grzegorz obawia się, że nie poradzą sobie finansowo, dobrze im we dwójkę. Iwona na próżno usiłuje przekonać męża. Ma do niego coraz większy żal. Ze swoich problemów zwierza się koledze w pracy, Janowi. Mężczyzna jest czarujący i przyjazny, chętnie słucha, przyznaje Iwonie we wszystkim rację. Wkrótce zostają kochankami. Czy Iwona odnajdzie szczęście w nowym związku? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 23
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 256: Open and Shut Case
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej pojazdowi wyprodukowanemu dla amerykańskiego wojska. Wy wezmą udział w wojnie negocjacyjnej? Następnie między Rickiem a Starym Człowiekiem dojdzie do małej sprzeczki. Czy któryś z nich w końcu ustąpi? (USA 2013)

18:40
Zraniona miłość - odc. 27
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stavros próbuje wyciągnąć zeznania z Hasana Olmeza. Kiedy zawodzą nawet najokrutniejsze metody, sprowadza jego syna Dżemala. Hasan, chcąc uratować syna przed torturami, obiecuje, że będzie mówił. Zmanipulowany przez Cevdeta chłopiec ciężko rani ojca. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 9/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 74/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentką dr Anny jest 15-letnia Angelika Szajnert, którą bardzo boli język. Dziewczyna kilka dni temu przekuła go, bo chciała mieć w nim kolczyk. Teraz rana bardzo krwawi a Angelika ma gorączkę i drgawki. Lekarka podejrzewa, że rana na języku została zakażona. Kolczyk trzeba będzie usunąć… Dr Michał przyjmuje Pawła Borkowskiego, którego okropnie boli brzuch. Mężczyzna za tydzień się żeni. Jego narzeczona i przyszła teściowa martwią się, czy chłopak wyzdrowieje do tego czasu. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.140
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do „Septagonu” zgłasza się mężczyzna w średnim wieku zaniepokojony zachowaniem swojej żony. Kobieta, która od 3 lat pracuje w Wielkiej Brytanii, przyjeżdża do rodziny coraz rzadziej i ciągle znajduje wymówki, żeby mąż nie odwiedził jej na Wyspach. Mężczyzna jest przekonany, że jego żona ma romans.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 257: Bad to the Bone
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku w lombardzie pojawi się wiele unikalnych przedmiotów, między innymi maleńki model do obcinania palców. Stary Człowiek zmusza Ricka do zabrania go do fryzjera. Czy będzie so stracony dzień dla szefa? (USA 2013)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 270: Can't Buy Me Love
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia pierwotny kotrakt zawart miedzy zespołem The Beatles i ich managerem Brianem Epsteinem. Czy chłopaki kupią ten kawałek muzycznej historii? Chumlee postanawia zadbać o swoją kondycję. Czy faktycznie nic nie będzie w stanie odwieść go od nowych postanowień? (USA 2013)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 10/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według kiepskich, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariola żąda od Haliny i Ferdka udostępnienia całego mieszkania w celu zorganizowania hucznej młodzieżowej imprezy. Z tej okazji rodzice mają opuścić dom na całą noc, żeby nie psuć zabawy. Ferdynand Kiepski stanowczo protestuje.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Renata Pałys, Barbara Mularczyk
19:00
Fakty, odc. 7103
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7086
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7083
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4977
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na porannej odprawie Zapałę czeka niespodzianka. Na służbie towarzyszyć mu będzie Morawska, która wróciła właśnie do Polski ze stażu w Niemczech. Tymczasem Ola Wysocka jest na urlopie i czeka na wizytę kuratora sądowego, który ma zdecydować, czy zostanie rodziną zastępczą dla Marka. Na patrolu Krzysiek i Alicja dostają zgłoszenie o włamaniu do warzywniaka. Znajdują trop, który prowadzi ich do znanego policji włamywacza. W trakcie dochodzenia okazuje się, że mężczyzna padł... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 271: Anytime, Any Mace
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick wraz ze Starym Człowiekiem przyjrzą się bliżej częściom broni z 1950 roku. Czy utrzelą dobry biznes? Następnie chłopaki wybiorą się na jednodniową wycieczkę. Czy okaże się ona przygodą życia? (USA 2013)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 272: Silent Stars and Rebel Cars
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafi pamiątka należąca do Fidela Castro. Czy to autentyk? Chłopaki przyjrzą się także dokumentom Charliego Chaplina. Jak potoczą się negocjacje? (USA 2013)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Wichry wojny - odc. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynny serial na podstawie powieści Hermana Wouka ukazujący II wojnę światową bardzo subiektywnie, jednocześnie z zachowaniem prawdy historycznej. Kolejne etapy wojny począwszy od marca 1939 aż do inwazji Japończyków na Pearl Harbor. (USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 142min.
20:05
Komedie po polsku - Rozmowy kontrolowane
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki zostaje przyłapany w intymnej sytuacji z żoną pułkownika SB - Molibdena. Ten "w odwecie" wymusza na bohaterze zakup gospodarstwa w Suwalskiem. (Polska 1991)

Reżyseria: Sylwester Chęciński
Obsada: Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania, Jerzy Turek, Jerzy Bończak, Zofia Merle

Czas: 93min.
20:05
MEGA HIT - Niesamowity Spider-Man 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna przebojowa odsłona przygód Człowieka Pająka jednego z najpopularniejszych bohaterów komiksowych na świecie. Wspaniale jest być Spider-Manem (Andrew Garfield). Dla Petera Parkera nic nie może się równać z uczuciem, jakiego doświadcza, kiedy kołysze się między drapaczami chmur, będąc bohaterem, lub spędzając czas z Gwen (Emma Stone). Lecz bycie Spider-Manem ma swoją cenę: tylko Spider-Man może ochronić Nowojorczyków przed budzącymi grozę złoczyńcami, którzy zagrażają miastu. Wraz z... (USA, 2014)

Reżyseria: Marc Webb(1)
Obsada: Colm Feore, DeHaan Dane, Emma Stone, Garfield Andrew, Jamie Foxx, Jones Felicity, Paul Giamatti
20:10
Doradca smaku-Makaron z burakiem, kapustą i kindziukiem, odc. 19/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2492
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika zostawi męża? Monika dowiaduje się, że Damian wyjeżdża na nocny bieg. Robi mężowi awanturę. Cieślikową odwiedza w pracy Żaneta. Kobiety rozmawiają o konflikcie Ziębów – uważają, że ich rozwód jest już nieunikniony. Fragmenty ich rozmowy słyszy Łukasz – wyciąga mylny wniosek, że to Monika chce rzucić męża! Co knuje ojciec Ilony? Zdybicki dziękuje córce, że mu wybaczyła. Mówi Ilonie, że dotarło do niego, jakim złym był ojcem i dziadkiem. Ale to, co robi później zaprzecza jego słowom. Co... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 1/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje jedyną w swoim rodzaju szansę na całkowitą zmianę swojego życia. Dzięki elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą, życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęci samych zainteresowanych. Trzy miesiące intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. Zadania, które... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Aspirant Walczak znajduje w swoim domu niepokojącą „wiadomość” - ktoś, kto dostał się tam pod jego nieobecność, zostawił jego zdjęcie z wypalonymi oczami. Przesłanie jest jednoznaczne, ale lista osób, które mogłyby chcieć mu zaszkodzić jest dość długa. Walczak rozpoczyna prywatne śledztwo, w którym pomaga mu Kowalski. Tymczasem na komendę zgłasza się młody mężczyzna, który koniecznie chce się spotkać z policjantami. Zanim jednak dochodzi do rozmowy, mężczyzna odbiera od... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
20:00
Boski żigolo w Europie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja niesamowitych przygód Deuce’a Bigalowa, który posiada zadziwiającą zdolność zadowalania kobiet, będąc ich utrzymankiem. Deuce Bigalow zapisuje się do szkoły dla żigolaków w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwinie swoje nieprzeciętne umiejętności. Nie obędzie się bez zabawnych sytuacji! (USA 2005)

Reżyseria: Mike Bigelow
Obsada: Eddie Griffin, Jeroen Krabbé, Rob Schneider
21:55
Rodzinka.pl - odc. 197 "Biorą z naszej półki" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywaniem się Ludwika i martwi się o jego stan w przyszłości. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Ludwiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ania Wolanin, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 5/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Piąty odcinek „Sekretów Lekarzy” to nieoczekiwane zwroty i… powroty. Poznacie dalszy ciąg historii 23-letniego Kamila, który dwa lata temu przeszedł pierwszy etap skomplikowanej operacji usunięcia ogromnej, rujnującej jego życie narośli na nodze. Sukces pierwszego zabiegu i obietnica złożona przez chirurgów, zaowocowały decyzją... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:40
Kroniki Riddicka
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część przygód ściganego we Wszechświecie Riddicka (Vin Diesel). Tym razem bohater ucieka przed najemnikami, którzy pragną zdobyć nagrodę za jego głowę i nieoczekiwanie wplątuje się w wojnę w cudzej sprawie. Gdy przyszłości całego Wszechświata zagraża armia najeźdźców Necromongers, Riddick może okazać się ostatnią nadzieją dla ludzkiej rasy. Czy zdecyduje się walczyć w obronie cudzego życia? (USA 2004)

Reżyseria: David Twohy
Obsada: Alexa Davalos, Colm Feore, Judi Dench, Thandie Newton, Vin Diesel
22:30
Czy świat oszalał? - Ostatni dzwonek.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponad 40 lat temu grupa dalekowzrocznych naukowców prestiżowej amerykańskiej uczelni MIT przeprowadziła badania, a efekty opublikowano w książce "Granice wzrostu" (1972), która wstrząsnęła światem. Dzisiaj ówczesna diagnoza znajduje liczne potwierdzenia. (Francja 2013)

Reżyseria: Enrico Cerasulo

Czas: 54min.
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.626
Godziny emisji
Rozwiń opis
NELLO – CYFROWY KLUCZ Test Nello, czyli zamka otwieranego zdalnie za pomocą smartfona. Sprawdzimy, czy to bezpieczne rozwiązanie. KULINARNE TRENDY 2017 Algi, liście sezamu i sepia – czyli co aktualnie jada się na świecie. JAK POWSTAJE KUSKUS Kuskus choć uważany jest za kaszę, tak naprawdę jest makaronem. Jak zatem powstaje i skąd pochodzi. SKĄD NA ULICACH NOWEGO JORKU CHARAKTERYSTYCZNY DYM Każdy kto nawet nigdy nie był w Nowym Jorku kojarzy ten widok – kłęby pary, które snują się po ulicach... (Polska 2017)

23:00
Komisja morderstw - odc. 1/12 - Niedoręczona przesyłka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas kopania fundamentów pod hotel natrafiono na podziemne magazyny przedwojennej Poczty Głównej w Breslau. Jedna z przechowywanych tu niedoręczonych przesyłek ma przerażającą zawartość: dwie zmumifikowane główki dziecięce. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
23:55
Młodzi lekarze - odc. 1 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka Agnieszka walczy o życie kilkumiesięcznej Hani, u której wykryto ogromnego guza. Kamery towarzyszą Agnieszce na sali operacyjnej. Poznamy także pacjentów Bartka z Centrum Onkologii. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
23:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 1/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaitlyn, wnuczkę D. B. Russella, porywają ludzie powiązani z zastępcą szeryfa, Jeffreyem McKeenem. Julie Finlay jest śledzona przez detektywa Michaela Crenshawa, zamieszanego w różne przestępstwa. Ciężko ranny ojciec Morgan walczy o życie. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:10
Gra o życie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji ze Stevenem Seagalem w roli głównej. Bohaterem jest policjant, który osiem lat temu wyleciał z pracy, rozwiódł się z żoną i zupełne zniszczył swoje relacje z 11-letnią córką. W najgorszym momencie swojego życia spotyka tajemniczego mężczyznę, który proponuje mu spłatę wszystkich jego długów i dodatkowe 100 tysięcy dolarów. Matt ma tylko wykonywać jego polecenia i odszukać troje wskazanych przez niego ludzi. Kiedy zdaje sobie jednak sprawę kim jest jego ostatni cel, musi zastanowić... (USA, 2008)

Reżyseria: Roel Reiné
Obsada: Steven Seagal, Antoni Corone, Arthur J. Nascarella, Matt Salinger, Paul Calderon, Rue DeBona, Toru Ohno, Lance Henriksen, Bernie McInerney
23:40
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 1/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedstawiamy wam bohaterki trzeciej edycji programu „Żony Hollywood“! Poznajcie nowe osobowości oraz sprawdźcie co słychać u pań, które już w poprzednich sezonach zaprosiły polskich widzów do swojego życia w Ameryce. DWA ŻYWIOŁY, JEDNA MIŁOŚĆ – IZABELA YAMAGATA I JEJ CÓRKA LAILA. Jak wygląda życie matki i dorosłej córki w jednym domu? Laila po rozwodzie postanowiła razem z synem zamieszkać tymczasowo w przepięknym, ogromnym domu swojej mamy Izabeli w San Clemente. Jednak zamiar... (Polska)

23:00
Galileo, odc.627
Godziny emisji
Rozwiń opis
TORBY Z KAMIZELEK Pewna młoda projektantka wykorzystuje stare kamizelki lotnicze - dzięki niej powstają z nich funkcjonalne torby. JAK ZROBIĆ W DOMU POPULARNE SŁODYCZE Owocowe żelki, lizaki, czy pianki marshmallow – zamiast kupować, można samodzielnie wykonać je w domu. Pokażemy jak. KUMARI – NIELETNIA BOGINI Pewna 10-latka z Nepalu uważana jest za boginię i z należytymi honorami czczona. Jak wygląda codzienność dziewczynki. TEST ŁADOWARKI WYKORZYSTUJĄCEJ KROKI Gdy chodzimy zużywamy mnóstwo... (Polska 2017)

00:55
Dziennik Bridget Jones
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współczesny Londyn. Bridget Jones pracuje w wydawnictwie, a wolny czas spędza na dyskusjach z przyjaciółmi albo na roztrząsaniu swego nieudanego życia uczuciowego. Podczas świąt u rodziców, Bridget poznaje przystojnego prawnika, Marka. (Wielka Brytania, Francja 2001)

Reżyseria: Sharon Maguire
Obsada: Renee Zellweger, Hugh Grant, Colin Firth, Embeth Davidtz

Czas: 92min.
00:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 2/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi postanawiają odwiedzić ulubioną restaurację. W lokalu doszło do makabrycznej zbrodni. Nieznany sprawca zastrzelił 8 osób, a w chłodni zamknął współwłaściciela restauracji, Demarcusa. Ten jako jedyny przeżył napad, ale ciągle jest w szoku. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
00:40
Co za tydzień, odc. 803
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy VII, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Maja Bohosiewicz Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną... (Polska 2017)

00:05
Taki jest świat, sez. 3, odc. 10: Taki jest świat
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

00:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 19
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:30
Sherlock i upiorna panna młoda
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
IV sezon serialu kryminalnego telewizji BBC. Obecna wersja przygód genialnego detektywa Sherlocka Holmesa i jego nieodłącznego przyjaciela, doktora Johna Watsona, uznawana jest za jedną z najbardziej udanych ekranizacji powieści Arthura Conan Doyle'a. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Douglas Mackinnon
Obsada: Benedict Cumberbatch, Martin Freeman, Rupert Graves

Czas: 89min.
01:20
Salt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Napakowany akcją thriller. Wielki hit kinowy w gwiazdorskiej obsadzie (z udziałem Daniela Olbrychskiego). Evelyn Salt, zaufana i lojalna agentka CIA, zostaje zmuszona do ucieczki, gdy pewnemu rosyjskiemu zdrajcy udaje się przekonać jej przełożonych, że jest ona podwójną agentką, wysłaną by zamordować prezydenta Stanów Zjednoczonych. Salt używa wszystkich swoich umiejętności, aby zmylić pościg i jednocześnie odkrywa sekret, który może zmienić bieg historii świata...   Dla małoletnich od lat... (USA, 2010)

Reżyseria: Phillip Noyce
Obsada: Angelina Jolie, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski, Diehl August, Liev Schreiber
01:10
Czarna lista, odc. 18/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liz ma już pewność, że jej mąż Tom nie jest tym za kogo się podaje. Kobieta wykorzystując sytuację, że zespół koncentruje uwagę na nowej sprawie, zaczyna badać prawdziwe intencje jej męża. "Milton Bobbit" (USA)

01:00
Co wiemy o pieniądzach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pieniądze są wszechobecne. Korzystamy z nich, nie potrafimy się bez nich obejść, kochamy je i chcemy ich więcej i więcej. Wiążą się z nimi niezliczone obsesje, aspiracje, inspiracje, skrupuły, przyjemności… Mogą budzić pożądanie, pogardę, zachwyt czy ciekawość oraz dziesiątki najróżniejszych emocji, ale rzadko zastanawiamy się, czym właściwie są i co by było, gdyby zniknęły. Czy moglibyśmy bez nich żyć? Czy świat bez nich byłby lepszy? Wraz z autorami filmu śledzimy obieg pieniądza by... (USA, 2012)

01:25
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 7: Bayer full
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ewelina Kopic odwiedziła Don Vasyla w jego ukochanym Ciechocinku.

02:40
Bridget Jones - w pogoni za rozumem
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dalsze losy bohaterki bestsellerowej powieści Helen Fielding, Bridget Jones - współczesnej niezależnej kobiety, która nieustannie walczy z nałogami i nadwagą oraz poszukuje miłości swojego życia. (Wielka Brytania, Francja, USA 2004)

Reżyseria: Beeban Kidron
Obsada: Renée Zellweger, Hugh Grant, Colin Firth

Czas: 103min.
02:10
Uwaga!, odc. 4977
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35
Moc Magii, odc. 157/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
02:20
Graffiti, odc.888
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:40
TAK czy NIE, odc.1030
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:20
Dyżur, sez. 2, odc. 22
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu na oddział trafią dwie ofiary pobicia oraz młody człowiek zaatakowany nożem w lasku obok szpitala. Czy po tych nieprzyjemnych zdarzeniach zostaną im tylko blizny czy też ich zdrowie zostało trwale uszkodzone? (Polska, Polska 2010)

03:10
Ostatni dzwonek.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponad 40 lat temu grupa dalekowzrocznych naukowców prestiżowej amerykańskiej uczelni MIT przeprowadziła badania, a efekty opublikowano w książce "Granice wzrostu" (1972), która wstrząsnęła światem. Dzisiaj ówczesna diagnoza znajduje liczne potwierdzenia. (Francja 2013)

Reżyseria: Enrico Cerasulo

Czas: 54min.
03:40 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2710
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:55
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Cafe Futbol, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:35
Niepokonani. Niezwykłe historie - Krzysztof Krawczyk
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof Krawczyk, legenda polskiej muzyki. Artysta walczył w życiu z wieloma nałogami - dopiero teraz po latach znalazł szczęście i spokój w życiu z ukochaną żoną Ewą. W szczerej rozmowie z Krzysztofem Ziemcem opowie o blaskach i cieniach życia gwiazdy. (Polska 2010)

Reżyseria: Jan Klecel, Magda Wieczorkowska-Klecel

Czas: 23min.
04:20
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 1/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaitlyn, wnuczkę D. B. Russella, porywają ludzie powiązani z zastępcą szeryfa, Jeffreyem McKeenem. Julie Finlay jest śledzona przez detektywa Michaela Crenshawa, zamieszanego w różne przestępstwa. Ciężko ranny ojciec Morgan walczy o życie. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:55
Trans World Sport 2017, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania, 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w programie akcja uwolnienia porwanego chińskiego biznesmena oraz likwidacji nielegalnej rozlewni spirytusu. Ponadto zobaczymy zatrzymanie Nigeryjki przemycającej fałszywe czeki oraz poznamy pechowego złodzieja, który chciał sprzedać przez internet skradziony samochód. (Polska 2010)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 2/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi postanawiają odwiedzić ulubioną restaurację. W lokalu doszło do makabrycznej zbrodni. Nieznany sprawca zastrzelił 8 osób, a w chłodni zamknął współwłaściciela restauracji, Demarcusa. Ten jako jedyny przeżył napad, ale ciągle jest w szoku. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
05:55
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3720
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 35
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info