Program dla 2017-06-14 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:15
Krwawe karykatury
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o głośnej aferze związanej z ukazaniem się w prowincjonalnej gazecie karykatur, które islamscy fundamentaliści uznali za szyderstwo z proroka Mahometa. Czy można pod naciskiem fanatyków religijnych ograniczyć swobodę wypowiedzi? (Republika Południowej Afryki 2010)


Czas: 52min.
04:45
Łowcy miodu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia zaczyna się w Rosji, w Baszkirii - ostatnim miejscu w Europie, gdzie wciąż praktykuje się żywe bartnictwo. Poznajemy krajobrazy i jednego z bartników. Przenosimy się do Polski. Poznajemy bohaterów filmu: Karolinę i Mirka - pszczelarzy. (Polska 2016)

Reżyseria: Krystian Matysek

Czas: 77min.
04:55
Magazyn Puncher 2017
Godziny emisji
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:00
Disco Gramy, odc.3721
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4978
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00 Na żywo
Dzień dobry Polsko!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
To program o sprawach aktualnych i bieżących, przedstawiający najważniejsze informacje, wydarzenia zarówno te regionalne, jak i światowe. Telewizja ciekawych tematów i interesujących gości. (Polska 2017)


Czas: 14min.
06:05
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:25
Rodzinka.pl - odc. 72 "Wszystko i każdy ma swoją cenę"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Maria wybrały się na zakupy, okazuje się, że Tomek i Magda również. Ku rozpaczy Marii Magda trafiła na większe soldy niż ona. Kuba i Kacper uczą Natalię znaczenia słowa altruizm. Tomek, Kuba i Kacper rozpoczynają strajk. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 11/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Stella Cafe (Lębork). W Lęborku trzy lata temu pani Stanisława dzięki dotacjom unijnym otworzyła małą restauracyjkę Stella Cafe. Bardzo szybko miejsce to stało się jednym z najczęściej odwiedzanych w mieście. Byli goście, były utargi, więc pani Stasia postanowiła przenieść do centrum, do lokalu większego. Niestety ta „idealna lokalizacja” nie przyciąga klientów, a trzeba za nią słono płacić. Stella Cafe jest już na skraju bankructwa. Pani Stasia pogrąża się w depresji. Konflikty z... (Polska)

06:00
Legendarne potwory. Amerykański potwór z Loch Ness
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słyszał o nich cały świat, choć nie wiadomo, czy ktokolwiek je w ogóle widział. Z całą pewnością jednak nikt nie dostarczył jeszcze przekonujących dowodów na ich istnienie… Champ z jeziora Champlain w Vermoncie, Diabeł z Jersey czy Chupacabra – to bohaterowie legend, powtarzanych z ust do ust przekazów, zagadkowych relacji świadków i sensacyjnych publikacji w mediach. Co roku pojawiają się kolejne doniesienia i niesamowite historie z najsłynniejszymi potworami świata w rolach głównych, które... (USA, 2012)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 51
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Docent Badecki wciąż oszukuje Małgosię. Liczy na to, że naiwna dziewczyna nie dowie się o jego małżeństwie. Krzysztof zdaje sobie sprawę, że nie można ufać Kozielskiemu. W dodatku jego wspólnikiem coraz bardziej interesuje się policja. (Polska 2001)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 45min.
07:50
Trudne sprawy, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sanok. Tu mieszka Krystyna Lubecka (37 l.) wraz ze swoją córką, Michaliną (10 l.) i synem Jakubem (8 l.). Miesiąc temu od 37-letniej kobiety odszedł niespodziewanie jej przyjaciel Marcin Krauze (43 l.). Rozstanie to nie jest jedynym problemem Sanoczanki: mężczyzna przed wyprowadzką nazamawiał przeróżnych rzeczy na nazwisko Krystyny i nie zapłacił za nie. Dopiero po rozstaniu 37-latka odkryła szufladę pełną nie opłaconych rachunków, które uzbierały się z ostatnich miesięcy. Ignorował on... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Doradca smaku-Tortilla z domowymi kielbaskami i dipem jogurtowym, odc. 18/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 3: Unicestwiony, część 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 27
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif nie może wydobyć głosu. Arzu postanawia zniszczyć ubranie, w którym była w szpitalu i każe Goncy spalić je w lesie. Gonca nie wie, że śledzą ją Veysel i Murat. Przekonana, że grozi jej śmierć z ich ręki, wyjawia, że to Arzu chciała zabić Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.486
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z Malanowskim kontaktuje się zdenerwowana Justyna Laskowska. Kobieta aktualnie przebywa na wakacjach za granicą i jest zaniepokojona brakiem kontaktu ze swoim chłopakiem, Patrykiem Mioduszewskim, który od dwóch dni nie odbiera telefonu. Justyna boi się, że Patrykowi mogło się coś stać i prosi detektywów, żeby jak najszybciej ustalili, co się dzieje. Tego samego dnia Magda i Tomek przyjeżdżają do mieszkania Patryka. Ku swojemu zaskoczeniu stwierdzają, że mieszkanie jest kompletnie puste.... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2064
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 90: Żywy towar
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 111 (seria II, odc. 63)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bali bej przyznaje się do uczuć wobec Aybige. Książę Mustafa ma zdecydować o jego losie. Mahidevran namawia syna, by skazał szambelana na śmierć. Zwierzchnik bractwa, który zorganizował napad na Ibrahima paszę, odnajduje się z obciętymi dłońmi i językiem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin

Czas: 52min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.487
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego zjawia się Marzena Lipień. Kobieta martwi się o swojego syna, Damiana. Chłopak w nocy zniknął z domu. Wyszedł, kiedy Marzena już prawdopodobnie spała, i do tej pory nie wrócił. Zaniepokojona matka obdzwoniła już jego znajomych - przynajmniej tych, których zna, ale nikt nie wie, gdzie jest Damian. Kobieta nie martwiłaby się tym, gdyby nie ostatnie problemy, jakie miała z synem. Za udział w bójce został on zawieszony w prawach ucznia. Marzena przyznaje, że miesiąc temu... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna odziedziczyła majątek po ojcu i jest honorowym prezesem w stowarzyszeniu charytatywnym. Jej mąż Krzysztof pomaga jej zarządzać tymi finansami, aczkolwiek jest w tym ograniczany przez żonę. Krzysztof wynajmuje detektywa, który ma zebrać dowody zdrady żony. W tym samym czasie opłaca też młodego mężczyznę Pawła, który ma udawać kochanka Anny. Paweł początkowo opiera się, ale korzyści finansowe biorą górę nad wyrzutami sumienia. Najpierw zaczepia Annę na ulicy, prosząc o pomoc dla sierot z... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
09:00
Legendarne potwory. Chupacabra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak rozległy jest stan Teksas tak wiele rozpowszechnionych jest tam mitów i legend. Jedne z najbardziej fascynujących związane są z Chupacabrą, potworem, który wypija swoim ofiarom krew, zostawiając tylko niewielkie punktowe ślady. Według przekazów stwór ma cztery łapy, wielkie pazury, świecące czerwone oczy, kolczasty grzbiet i zdolność zmiany ubarwienia. Nie udało się jednak do tej pory znaleźć dowodów na jego istnienie, a w większości sprawdzonych przypadków okazało się, że za Chupacabrę... (USA, 2012)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 91: Poker kłamców
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:40
Dr Quinn - seria III, odc. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matthew z pomocą przyjaciół pędzi stado bydła. W dalszym ciągu nie słucha rad Sully'ego. Znikają dwaj poganiacze, Jesse i Ned, którzy okazali się złodziejami. Matthew odnajduje ich i z pomocą Bryana rozprawia się z nimi. (USA 1994)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 43min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1634
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela cierpi po rozstaniu z Kajtkiem, za to Oliwce stanowczo poprawił się humor. Zbrowska mówi rodzicom, że odzyskała chłopaka i zmienia swój status na portalu społecznościowym na "w związku". Sabina ostrzega syna przed igraniem z cudzymi uczuciami. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Dorota Kolak, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Barbara Kurzaj, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Jerzy Dudek

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin (16 l.) należy do grupy chłopaków, którzy wrzucają do internetu filmy pokazujące ich ekstremalne przeżycia. Koledzy nagrywają Marcina, jak on ubrudzony czerwoną farbą podbiega do staruszki w parku i krzyczy, że umiera. Staruszka wzywa pomocy. Kiedy chłopak mówi, że to żart, ona wzywa przechodzący obok patrol policyjny. W konsekwencji chłopak trafia na terapię do ośrodka dziennego, nie chce współpracować z psychologiem. On i jego nowi koledzy robią głupie żarty, które potem wrzucają do... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 104
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł (15l.) i Jaś (9l.) są dziećmi alkoholiczki. Aldona obecnie spotyka się z Ukraińcem Maksymem. Maks jest pracownikiem sezonowym, lekkoduchem i kobieciarzem. Niestety Aldona widzi w nim przyszłego męża. Wkrótce spodziewa się jego dziecka. Maks póki co nie poczuwa się do obowiązku łożenia na utrzymanie Aldony. Kobieta pije codziennie. Paweł nie mogąc znieść głodu, jaki widzi w oczach młodszego brata, zostaje męską prostytutką. Zauważa jednak, że to jego młodszy brat jest łakomym kąskiem dla... (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.222
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boże Narodzenie na Florydzie to niepowtarzalne przeżycie, pomimo… braku śniegu. I to będą niezapomniane święta dla rodziny Gastonów z miasta Baker, bo Ty Pennington i jego drużyna przybywają, by im pomóc. Spełnią się marzenia Finisa Gastona o nowym domu dla niego i jego siostrzenic i siostrzeńców. A w realizacji tego wspaniałego projektu będą osobiście uczestniczyć – sławna piosenkarka Mariah Carey i mistrzyni olimpijska w gimnastyce, Dominique Dawes. Święty Mikołaj będzie w tym programie... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Michael Moloney, Tracy Hutson, Mariah Carey, Dominique Dawes
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 12: Kombinatorzy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:35
Pełnosprawni - odc. 206
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 391 Obca w mieście
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Van Graff oprowadza Bożenkę po Amsterdamie. Szykuje też niespodziankę na wieczór - zamówił ślub w urzędzie. Do szpitala z podejrzeniem zapalenia trzustki trafia Łukasz, absolwent liceum plastycznego. Latoszek i Agata głowią się nad jego przypadkiem. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na początku wakacji do Piotra i jego partnerki przyjeżdża córka. Dziewczyna zachorowała na grypę. W dniu, kiedy ma iść do lekarza, przewraca się ze szklanką w ręku i rozcina sobie tętnicę szyjną. Piotr wpada w panikę. Jego partnerka udziela pomocy Nikoli. Dyspozytorka z Centrum Pomocy Ratunkowej instruuje kobietę, co powinna robić w tej dramatycznej sytuacji. Nikola jest nieprzytomna, ale po chwili wraca jej oddech i świadomość. Karetka pogotowia zabiera 18-latkę do szpitala. Dziewczyna... (Polska 2016)

Reżyseria: Eugeniusz Pankov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.141
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu przychodzi kobieta, która martwi się o swoją ciocię, wdowę od dwóch lat mieszkającą samotnie na drugim końcu miasta. Ostatnio, kiedy pojechała ją odwiedzić, ciocia nie wpuściła jej do mieszkania. Klientka detektywów przyznaje, że ciocia ma do niej żal o to, że nie przyjechała na pogrzeb wujka, ale zaznacza, że nie o pogrzeb tu chodzi… W tym odcinku poznamy także historię, jaka przydarzyła się pewnemu zamożnemu inwestorowi. Mężczyzna niedawno rozwiódł się ze swoją... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 4: Igranie z ogniem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - OPEN FARM
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z Ogólnopolskich Targów Rolniczych OPEN FARM, organizowanych po raz pierwszy przez Polską Fundację Wsparcia Europejskiego w dniach 20 - 21.05.2017 na terenie lotniska Aeroklubu Północnego Mazowsza pod Przasnyszem. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzika Alaska. Zima
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pół roku Alaska zmienia się w cudowną krainę śniegu i lodu. Ale zima to również czas przejmujących mrozów i głodu. Tutejsi mieszkańcy nazywają tę porę wielką białą ciszą. By przetrwać, każde zwierzę musi wcześniej przytyć i zgromadzić zapasy tłuszczu. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Marry Summerill

Czas: 50min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 79
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezada odbiera kwiaty dla Onura, okazuje się, że są od Jasemin. Liścik załączony przez byłą partnerkę Onura sprawia, że Szeherezada zaczyna coś podejrzewać. Ali Kemal wraz z ojcem jedzie po swojego syna, niestety wracają z pustymi rękami. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Modra ma trójkę dzieci: 17-letniego Tomka, 5-letniego Marcela i Krzysztofa, który skończył niedawno roczek. Kobieta zajmowała się najmłodszym dzieckiem, kiedy to Marcel zaczął bawić się nożyczkami, które znalazł w łazience. Chłopiec przychodzi do matki z… dziurą w klatce piersiowej. Okazało się, że upadł i wbił sobie nożyczki, po czym je wyjął. Matka dzwoni na 112. Operatorka instruuje ją, jak tamować krwotok. Po przyjeździe karetki 5-latek zostaje przewieziony do szpitala. Chłopiec... (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Wąsiński
12:50
Trudne sprawy, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobotna Angelika Kopera (36 l.) mieszka razem ze swoją córką, Olgą (17 l.) i partnerem Dariuszem Molendą (37 l.), od którego jest całkowicie zależna finansowo. Kobieta nie jest zadowolona, kiedy mężczyzna porzuca swoją pracę jako ochroniarz i postanawia otworzyć własny sklep z militariami. 36-latka, wbrew swojej woli, także ma w nim pracować. Na gwałtowne reakcje mieszkańców osiedla nie trzeba długo czekać. Właściciel księgarni, Krzysztof Grabowski (34 l.), który wynajmował wcześniej... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 190
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klaudiusz Domagała przyjaźni się z Ulą Mielczarek. Oboje skrycie podkochują się w sobie, ale wstydzą się o tym powiedzieć. Wkrótce Ula prosi Klaudiusza o jego zdjęcie. Ośmielony nastolatek proponuje Uli randkę, a kiedy dziewczyna waha się, nastolatek dochodzi do wniosku, że ona nie chce się z nim umawiać. Tymczasem Ula gubi zdjęcie ukochanego. Znajdują je koledzy Klaudiusza i postanawiają go skompromitować. Klaudiusz jest pewien, że Ula z niego zakpiła i w zemście podrywa inną. Szkolny... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.94
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się córka emerytowanego przedsiębiorcy, który chce się ożenić z młodszą o kilkadziesiąt lat atrakcyjną dziewczyną. Kobieta podejrzewa, że młoda narzeczona otumania mężczyznę psychotropami, by doprowadzić do szybkiego ślubu a potem przejąć rodzinny majątek i prosi detektywów, by znaleźli na nią jakieś haki, które otworzą oczy zaślepionemu starcowi. W toku śledztwa okazuje się, że ojciec klientki to pełen wigoru staruszek, który żadnej kobiecie nie przepuści,... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 11: Wyłom
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmierć oficera Petty’ego prowadzi zespół NCIS do młodej osoby z życia Sama. Tymczasem Hetty zauważa, że ilość pracy zaczyna wywierać negatywny wpływ na atmosferę w ekipie. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 13: Zaginiony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS rusza na miejsce zbrodni zaraz po tym, jak otrzymują wiadomość „agent potrzebuje wsparcia”. Okazuje się, że jeden z nich znajduje się w niebezpieczeństwie. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 183 "Życiowy błąd" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ania Wolanin, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Maria Dejmek, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin Adamski porzucił kiepsko płatną posadę nauczyciela w Pułtusku. Wierzy, że w Warszawie czeka go lepsza przyszłość. To tu zatrudnia się w szkole językowej. Jest pewien, że odniesie sukces. Sprawy się komplikują, kiedy jedna z uczennic zaczyna go podrywać, co doprowadza do zawirowań życiowych w życiu młodego nauczyciela. Marcin nie chce uleć nastolatce, ale ta podstępem inicjuje ich intymne spotkanie. Nieświadomy niczego Marcin ląduje w końcu w łóżku z uczennicą. Ktoś z ukrycia nagrywa... (Polska 2014)

Reżyseria: AGNIESZKA MAZANEK
13:00
19 +, odc. 34/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia wygrywa konkurs na stanowisko szefa zespołu. Kiedy Rafał z Julką przychodzą po Kasię do pracy, chłopak dowiaduje się o awansie żony i wpada w złość, ma do niej żal, że nie skonsultowała z nim tak ważnej życiowej decyzji. Kolega Krzysztof zabiera do siebie zapłakaną Kasię. Rafał jest zdruzgotany. Odkąd Lucy postanowiła, że urodzi dziecko i wychowa je sama, czuje się spokojniejsza. Nie wie, że na uczelni wszyscy już wiedzą o ciąży. Okazuje się, że to profesor Pawlak, który poczuwa się do... (Polska)

13:30
19 +, odc. 35/38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt ze znajomych nie wie, że Jola spędziła noc z Irkiem. Dziewczyna wstydzi się przyznać przyjaciółkom, że znów dała się uwieść chłopakowi, który ją zdradził. Tymczasem Staszek nie rozmawia z Kacprem odkąd ten podpisał umowę z inwestorem, w sprawie projektu, który razem stworzyli. Staszek obawia się, że inwestor jest oszustem i chce ostrzec przyjaciela. Kacper spotyka się z mężczyzną, żeby wyjaśnić swoje wątpliwości. Inwestor zauważa, że Kacper nie jest odporny na wdzięki jego asystentki i... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.241
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał prosi Dyżurnego , by umożliwił jej kontakt z mężczyzną, który po napadzie na nią trafił do aresztu. Policjant kategorycznie odmawia. Mikołaj martwi się, czy Karolina poradziła sobie psychicznie z tym zdarzeniem. Tymczasem w pobliżu jednej z renomowanych prywatnych szkół dochodzi do napadów i kradzieży, których ofiarą padają uczniowie z dobrze sytuowanych rodzin. Dyrektorka nie chce współpracować, bo boi się o reputację placówki. Okazuje się, że sprawa ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 55
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo przerywa wyznanie Federica. Milagros jest przygnębiona, więc Lina nalega, by wyszły potańczyć. Andrea proponuje Federico nikczemny układ. Angelica wyznaje Bernardowi swoje przypuszczenia, że stan zdrowia Gerarda związany jest z osobą Federica. Leticia ma coś bardzo ważnego do powiedzenia Ramonowi. Angelica i Bernardo wychodzą na dyskotekę, gdzie Bernardo zostaje uderzony pięścią. Luisa wyjawia prawdę o zaginionym dziecku Federica w obecności Milagros. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 28
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif nadal się nie odzywa. Arzu obawia się, że Melih widział, co zrobiła na pikniku dożynkowym. Gonca nie może dojść do siebie po tym, co wydarzyło się w lesie. Tugce spada ze schodów. Arzu przekonana, że spotka się z Melihem jedzie pod wskazany adres. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:05
Zwierzęce olbrzymy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steve Backshall wyrusza na spotkanie największych zwierząt świata: białego rekina, afrykańskiego słonia, krokodyla nilowego, słonia morskiego i wieloryba. Zbliżając się do nich na bardzo bliskie odległości, Steve prezentuje ich olbrzymie rozmiary. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Matthiew Wright

Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.672
Godziny emisji
Rozwiń opis
11-letni Tobiasz Tarkowski znajduje w lesie skrzynkę z cenną biżuterią. Swojej matce, Magdalenie Tarkowskiej (38 l.) i policji mówi, że to on sam, 15 lat temu, podczas napadu na jubilera skradł tę biżuterię i zakopał ją w lesie. Rzekomo miał „wizję”, że kiedyś już żył i w swoim wcześniejszym życiu był przestępcą. Jego matka, która od dwóch lat zajmuje się ezoteryką, i na życzenie klienta przeprowadza „przejścia do wcześniejszego życia”, jest bliska tego, żeby uwierzyć swojemu synowi. Jednak... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 75/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdesperowana kobieta wzywa pogotowie, gdyż jej narzeczony dziwnie się zachowuje i nie można się z nim dogadać. Karetka na sygnale przewozi Piotra Szymbarskiego do szpitala. Pacjentem zajmuje się dr Dominika. W międzyczasie na oddział przychodzi Dorota Mielcarz ze swoim 5-letnim synem. Dziecko ma gorączkę, nie chce pić i boli go brzuch. Małego pacjenta bada dr Anna, która podejrzewa zatrucie albo zapalenie wyrostka robaczkowego. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Marek Nortman, Tomasz Olszewski
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 56
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luisa znajduje Federico trzymającego Mili. Ivo staje w obronie Angelici w dyskotece. Mili ma straszny koszmar. Lina wygrywa na loterii, dzięki numerom które dała jej Mili. Rocky jest tym zaskoczony. Leticia mówi Ramonowi, że ma on córkę, która pracuje jako służąca w rezydencji. Ramon jest przekonany że jest to Mili. Ivo mówi Andrei, że nie chce mieć dziecka. Mili mówi mu, że poślubi Pablo. Ivo jest zszokowany. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:25
Polska Molskiej - odc. 3 Bieszczady
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ideą programu jest propagowanie turystyki kulinarnej i aktywnego spędzania czasu. Dla prowadzącej szczególnie istotna będzie ekologiczna żywność, zaprezentuje potrawy przygotowane z naturalnych składników, pochodzących z małych gospodarstw. (Polska 2014)


Czas: 22min.
15:55
Złote serce - odc. 118
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Assuncao i Sofia są zadowolone, że Ines jest z Joao, a nie z Carlosem. Luis znów zaczyna pić. Sofia mówi mężowi, że jeśli się okaże, że jest winny gwałtu, rozwiedzie się z nim. Vitor marzy o zostaniu prezesem klubu Cedofeita. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 45min.
15:10
M jak miłość - odc. 1257
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala, Paweł i Basia postanawiają w końcu wrócić do Warszawy, ze względu na nową pracę Zduńskiej. Marek dziękuje siostrzeńcowi za to, że pomógł mu w rozbudowie firmy, a Stefan od razu proponuje, by rodzina zamieszkała u niego. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Kacper Kuszewski - Marek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Olga Frycz - Ala, Zbigniew Waleryś - Stefan, Anna Mucha - Madzia, Jacek Kopczyński - Werner, Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Anna Wendzikowska - Monika

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zajazd Rudzki, (Ruda Śląska). Mieszczący się w Rudzie Śląskiej Zajazd Rudzki to lokal z trzydziestoletnią tradycją. Niegdyś bardzo popularne miejsce, dziś świeci pustkami. Na co dzień gotuje się tu tylko dla szefa – prezesa Stanisława. A ten próbuje różnych sztuczek, by polepszyć sytuację Zajazdu. Niestety niechętnie inwestuje w cokolwiek. Regularnie zapomina również kupić towar potrzebny do przygotowania podstawowych dań z karty. Chcąc, żeby w tej restauracji przyszli goście nie poumierali z... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.223
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie dojdzie do sytuacji, jaka jeszcze nigdy nie wydarzyła się w historii „Domu nie do poznania”. Bohater tego odcinka, niepełnosprawny chłopiec pragnie pomóc rodzinie w potrzebie – chce oddać innym swój dom. Ta druga rodzina również zasługuje na szansę, by mieszkać w lepszych warunkach! Ty Pennington i jego drużyna będą więc tym razem stawiać dwa domy na prośbę niezwykłego dziecka. Garrett Grommesh ma dziesięć lat i mieszka wraz ze swoimi rodzicami i starszą siostrą w Moorhead, w... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 15: Napad na bank
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie otwierania sejfu w lokalnym banku specjalny agent NCIS Kensi Blye zostaje postrzelony. Napastnikami są trzej mężczyźni, którzy po strzelaninie biorą pozostałych pracowników banku jako zakładników. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 1
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrócona wersja odcinków cyklu prezentującego możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. Ten odcinek dotyczy polskich przedsiębiorców, rozwijających swoje firmy dzięki unijnemu wsparciu. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 28 Matecznik libertynów
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Brown, lady Felicia i pani McCarthy całkiem przypadkowo trafiają do leżącego na odludziu hotelu Cuba, w którym niejaka madame Chania organizuje hedonistyczny weekend dla swoich gości. Ktoś strzela do dwóch prostytutek, które jadą do hotelu. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Matt Carter
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
16:40
Gliniarze, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie wycięcia nerki - ofiarą padł młody mężczyzna. Piękna femme–fatale oraz międzynarodowy trop sprawiają, że w sprawę zaangażowany zostaje oficer lubelskiej policji, Dawid Hawryluk. Bezkompromisowy i nie uznający sprzeciwu detektyw wzbudza niechęć policjantów wydziału kryminalnego. Czas ucieka, a konflikty pomiędzy śledczymi coraz bardziej zaogniają sytuację.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 191
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotrek i Mariola z gimnazjalnej 3c są parą od ponad roku. Od jakiegoś czasu przestali się dogadywać i ciągle się kłócą. Przyjaciele gimnazjalistów starają się ich pogodzić, ale para postanawia się rozstać. Nastolatkom zależy jednak, aby paczka wspólnych znajomych przetrwała. Ustalają więc grafik spotkań z przyjaciółmi. Z rozstania pary zadowolona jest ich przyjaciółka, Helena. Dziewczynie od dawna podobał się Piotrek. Okazuje się, że Mariola jest wciąż zazdrosna o byłego już chłopaka… Nowy... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 21
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 3 Kradzież w stadninie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas prywatnej wizyty w stadninie koni komisarz Aneta Polakowska odkrywa, że ktoś ukradł wyścigowego konia wartego prawie 200 tys. zł. Zrozpaczony właściciel stadniny prosi o pomoc doświadczoną komisarz policji, która rozpoczyna śledztwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Sebastian Wątroba, Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski, Łukasz Grochowski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3468
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 61
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kryzys w firmie Sawasza się pogłębia. Orhan planuje ucieczkę do Niemiec. Szuka go zarówno Ahmet Moran, jak i Sawasz. Ludzie Sawasza odkrywają jego kryjówkę. Jawuz spotyka się przypadkiem z Jasemin w barze, zaczyna z nią flirtować. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.187
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opolanin Daniel Górski (17 l.) rozstał się ze swoją dziewczyną, Justyną Kolańską (17 l.) i niedługo potem zaczął się umawiać ze śliczną Sonią Wiśniewską (17 l.). Ale osiem miesięcy po rozstaniu ze swoją byłą Daniel dowiaduje się, że Justyna urodziła mu syna. Dziecko jest u rodziny zastępczej i w najbliższym czasie ma zostać oddane do adopcji. Daniel, przekonany o tym, że jest ojcem tego dziecka, chce zająć się maluchem. Jednak rodzice nastolatka - Franciszek (42 l.) i Katarzyna (41 l.)... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 105
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olga przebywa na urlopie wychowawczym. Niespodziewanie dowiaduje się, że jej mąż Marek od wielu miesięcy jest bezrobotny. Olga musi skrócić urlop wychowawczy, a mąż ma zająć się dzieckiem. Jednak Marek zaniedbuje obowiązki, a wieczorami znika z domu. Okazuje się, że ma więcej sekretów. Olga odkrywa, że szefem Marka była kobieta i że miał z nią konflikt, o którym nie chce mówić. Prawdziwe problemy zaczynają się, kiedy Olga znajduje męża pobitego w parku. (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 263: Lost in Spacelander
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia rower Bowden Spacelander z 1959 roku, a także przedmiot zrobiony przez samego Dr. Samuela Mudda. Jak potoczą się negocjacje? (USA 2013)

18:40
Zraniona miłość - odc. 29
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hilal i Mehmet są oskarżeni o wysadzenie w powietrze hangaru z armatami. Grozi im kara śmierci. Generał Wasili obiecuje, że zwolni Hilal, jeśli Cevdet schwyta prawdziwych winowajców. Stavros torturuje Mehmeta i zapowiada Hilal, że ją czeka to samo. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 13/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 76/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna Drawska trafia do szpitala z bólem brzucha. Kobieta właśnie wróciła z przyjaciółką z wycieczki górskiej. Mimo podeszłego wieku, Joanna nie oszczędza się i nadal chce być aktywna. Pacjentką zajmuje się dr Eryk. Tymczasem na oddział przychodzi Agnieszka Lanowska, która niesie na rękach chorego synka. Chłopiec od kilku dni jest bardzo osłabiony, ma gorączkę, nie chce jeść i pić. 5-letniego Filipka bada dr Robert, który wzywa na konsultacje pediatrę…, napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Detektywom trafia się klientka z wyjątkowo paskudnym charakterem. Szybko traci panowanie nad sobą, lubi od czasu do czasu rzucić jakimś przedmiotem, łatwo ją wyprowadzić z równowagi. Swojego męża – listonosza z zawodu, małomównego, nieśmiałego człowieka, którego jedyną pasją jest numizmatyka – ma za życiowego nieudacznika i beznadziejnego safandułę. Od pewnego czasu jednak mężczyzna bardzo się zmienił i żona postanowiła sprawdzić, co się za tym kryje. W tym odcinku do Septagonu... (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 266: You Say You Wanna Revolution
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chumle sprawdza żetony pochodzące z więzienia w Nevadzie, miejsca gdzie istaniało jedyne legalne więzienne kasyno. Czy Gwiazdy Lombardu zainteresują się tym fantem? (USA 2013)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 276: Rough and Tumble
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Ricka wpadnie kika przedmiotów z autografem słynnego aktora. Czy ikona telewizyjna przyczyni się do sukcesu Gwiazd Lombardu? Do sklepu trafia skrawek flagi, należącej do jednego z oddziałów armii Roosvelta. Czy negocjacyjna bitwa o ten fragment historii okaże się zwycięzka? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 32min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 14/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.267
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uśmiech zębiczny Podczas libacji alkoholowej Ferdek prezentuje umiejętność otwierania butelek z kapsli przy pomocy własnych zębów. Podczas pokazu łamią mu się dwa przednie siekacze. Halina jest przerażona i żąda, aby za zaoszczędzone na nową pralkę pieniądze udał się do dentysty. Ferdkowi szkoda wyrzucać pieniędzy i poszukuje tańszego sposobu na obstalowanie sobie nowych zębów.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krzysztof Ibisz, Piotr Gąsowski, Jerzy Łapiński
19:00
Fakty, odc. 7105
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7088
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7085
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4979
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola dostaje nowego partnera. Jest nim ostatni nabytek komendy – Szymon Zieliński. Wysocka ma go wdrożyć i być jego dowódcą, choć jest niższa stopniem. Szymon nie zdaje sobie sprawy z problemów osobistych Oli i obawia się, że jest do niego uprzedzona albo czymś ją uraził. Tymczasem przychodzi pierwsze zgłoszenie. Wysocka i Zieliński jadą do hotelu, w którym znaleziono zwłoki. Na miejscu okazuje się, że ciało zniknęło. Policjanci docierają do kobiety, która może mieć związek... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 277: Great Pawnbino , The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 278: Sunday Funday
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia piłka z podpisem słynnego zawodnika futbolu amerykańskiego Waltera Paytona. Czy Corey utrzyma się w grze, czy też twarde negocjacje doprowadzą go do kontuzji? Klient przynosi program pierwszego w historii meczu o Super Bowl i Corey musi podjąć szybką decyzję. Czy zdąży zdobyć punkt dla zespołu? Stary Człowiek musi ustalić, kto ma pracować w dniu wielkiego meczu. Czy chłopaki będą grali fair? (USA 2014)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 6min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:30
Dwie prawdy
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie Cameron jest usłane różami. Ma dobrą pracę i przystojnego narzeczonego. Kiedy jednak jej chłopak zostaje oskarżony o zabójstwo wszystko się zmienia. Cameron postanawia oczyścić narzeczonego z zarzutów. Pomaga jej przypadkowo poznany reporter. (USA 2016)

Reżyseria: Damian Romay
Obsada: Jenny Wade, Taylor Cole, Jordi Vilasuso

Czas: 83min.
20:05
Kino relaks - Kopciuszek w świecie mody
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kate Kassell, młoda, utalentowana projektantka mody, po college’u zaczyna pracę w domu mody swego ojca, Lee Kassella. Pracuje tam też druga żona ojca, Elise, i jej dwie córki: Tannis i Simone. Macocha i przyrodnie siostry są złe, że Lee zatrudnił Kate. (USA 2015)

Reżyseria: Sean Garrity
Obsada: Portia Doubleday, Marc - Andre Grondin, Chris Noth, Lauren Holly

Czas: 97min.
20:05
Wrocław w rytmie disco
Godziny emisji
Rozwiń opis
To będzie idealne rozpoczęcie długiego weekendu - 14 czerwca Wrocław stanie się stolicą muzyki disco polo! Niezapomnianą zabawę zapewnią występy najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco. W tym roku Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza podjęła wyzwanie promowania disco polo w mediach, które choć szybko zyskiwało popularność na masową skalę w całym kraju, nie było obecne w telewizji. Z tej okazji... (Polska 2017)

20:10
Doradca smaku-Ciasto drożdżowe z malinami i białą czekoladą, odc. 20/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2494
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka śledzi Darka – czy odkryje jego romans? Ola składa wymówienie na ręce Agnieszki. Olszewska przeprasza ją za swoje wczorajsze zachowanie. Zimińska sugeruje, że to nie ją powinna podejrzewać o uwodzenie Darka. Kiedy Żbik oświadcza Agnieszce, że nie może z nią spędzić wieczoru, Olszewska postanawia śledzić ukochanego. Czy dla Elżbiety Igor zdecyduje się na nielegalną matkę zastępczą? Elżbieta niespodziewanie zjawia się u Igora w redakcji. Marcinkowa wykrzykuje Igorowi, że unika tematu... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 1/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięć wyjątkowych par, które zdecydowały się sięgnąć po swoje marzenie o własnym domu, staje do walki o luksusową rezydencję w warszawskim Wilanowie. Już na początku czekała ich niespodzianka: mogli zobaczyć dokładnie taki dom, jaki sami będą musieli wybudować. Architekt Hernan Gomez przybliżył im projekt za pomocą interaktywnych gogli. Uczestnicy na 11 tygodni opuszczają swoje rodziny i swoje dotychczasowe życie, by zamieszkać w kontenterach budowlanych i zabrać się do ciężkiej pracy pod... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Karolina zwierza się Paulinie z przebiegu swojej ostatniej randki. Kuba sprawił, że podczas wizyty na strzelnicy, świetnie się bawiła i liczy na kolejne spotkanie. Paulina postanawia dopilnować, żeby nie zepsuł dobrego wrażenia i daje mu subtelne uwagi odnośnie oczekiwań swojej koleżanki. Nawet nie przypuszcza jak bardzo na serio zostaną potraktowane… Tymczasem muszą rozwiązać sprawę morderstwa, do którego doszło na stacji benzynowej. Pierwsze podejrzenia padają na... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
W imię króla
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu „W imię króla” dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem , a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców. (Kanada, Niemcy, USA 2007)

Reżyseria: Uwe Boll
Obsada: Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman
21:55
Pierwsza randka - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Formuła programu: do restauracji są zapraszane na randkę osoby, które wcześniej się nie spotkały. Kelnerzy serwują danie, a uczestnicy muszą dowiedzieć się na swój temat jak najwięcej, by na końcu zdecydować, czy chcą się spotkać ponownie. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 54min.
21:55
Dary anioła: Miasto kości
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współczesny Nowy Jork. Clary Fray, na pierwszy rzut oka przeciętna nastolatka, odkrywa, że w rzeczywistości wywodzi się z pradawnego klanu Nocnych Łowców, sekretnej kasty wojowniczych pół-aniołów, którzy od dawien dawna bronią naszego nieświadomego zagrożenia świata przed demonami. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do Nocnych Łowców, którzy pokazują jej alternatywne oblicze miasta, zwane Podziemiem - miejsce pełne demonów, czarnoksiężników,... ( USA/Niemcy/Kanada 2013)

Reżyseria: Harald Zwart
Obsada: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Kevin Zegers, Jemima West, Robert Sheehan, Lena Headey
21:00
Czerwona linia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. W metrze w Los Angeles dochodzi do wybuchu – pociąg wykoleja się i rozbija się w tunelu. Grupa pasażerów, która przeżyła katastrofę, wkrótce odkrywa, że nie był to zwykły wypadek, a najgorsze dopiero przed nimi. Czy uwięzieni w potrzasku, z tykającą bombą i ukrywającym się wśród nich jednym ze sprawców mają szansę na ocalenie?   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2013)

Reżyseria: Robert Kirbyson
Obsada: John Billingsley, Kunal Sharma, Nicole Anderson
22:05
Magazyn śledczy Anity Gargas - /35/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
22:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 13/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapowiadało się na ostateczną rozgrywkę z Mordercą z Portu. Jednak ten po raz kolejny przechytrzył Russella, który w charakterze przynęty użył własnej córki. Winthrop nadal jest na wolności. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
22:55
Niezapominajka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla Sandy, popularnej przewodniczącej klasy, która kończy właśnie szkołę średnią, to ma być weekend świetnej zabawy w gronie licznych przyjaciół. Tymczasem oni, jedno po drugim, zaczynają znikać. Sandy odkrywa, że niechcący wywołali oni żądnego zemsty ducha dziewczyny, którą dawno temu skrzywdzili. Przerażona Sandy, czując, że jest o krok od postradania zmysłów, musi rozwiązać mroczną zagadkę, która dotyczy jej własnej przeszłości…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2009)

Reżyseria: Tyler Oliver
Obsada: Brie Gabrielle, Carly Schroeder, Cody Linley
22:20
Quest
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chris Dubois (Jean-Claude Van Damme) to uliczny przestępca notorycznie tropiony przez policję, który nie może znaleźć dla siebie spokojnego azylu w slumsach Nowego Jorku. Wyrusza więc w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż do tajemniczego Lost City w Tybecie, położonego w wysokich Himalajach. Porwany i więziony przez przemytników broni, następnie sprzedany przez piratów i rzucony w świat hazardu i kickboxingu Chris, trafia do Thai Island -miejsca, gdzie uczą śmiertelnej sztuki walki.... (Kanada, USA 1996)

Reżyseria: Jean-Claude Van Damme
Obsada: James Remar, Jean-Claude Van Damme, Roger Moore
23:30
Był raz dobry świat - film o Janie Krzysztofie Kelusie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jako niezależny twórca działający poza państwowym monopolem rozrywkowym, Jan Krzysztof Kelus skorzystał z prawa do odmowy zeznań. W filmie mówią: nieżyjący już ojciec Tadeusz Kelus i Urszula "Kuba" Sikorska, towarzyszka życia barda podziemia. (Polska 1997)

Reżyseria: Jerzy Zalewski, Mariusz Kalinowski

Czas: 52min.
23:00
Na sygnale - odc. 123 "Kły"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa dr Reiter próbuje pomóc otyłej pacjentce, która ma problemy z sercem. Zespół dra Góry jedzie do lasu, na wezwanie do mężczyzny, który padł ofiarą dzika. Na miejscu Adam i Piotr ustalają, że ranny nie został zaatakowany przez zwierzę, ale postrzelony. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Iga Górecka - Ruda, Krystyna Starościk - Łabuda - Kubiaszczykowa

Czas: 23min.
23:30
Na sygnale - odc. 124 "Mecz o wszystko"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy kibicują polskiej reprezentacji podczas meczu z Irlandią, ale muszą jechać do ofiary porażonej prądem. Pacjent odzyskuje przytomność. Zespół dra Banacha nie wraca jednak na stację, bo niebawem w kamienicy dochodzi do kolejnego wypadku. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Piotr Mokrzycki - Wojtek, Wiktoria Kulaszewska - Żona, Damian Kamiński - Kibic

Czas: 22min.
23:25
Gambit, czyli jak ograć króla
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Harry Deane, spokojny z natury kustosz imponującej kolekcji obrazów ekscentrycznego Lorda Shabandara, ma już dość swego wyjątkowo wrednego szefa. Wymyśla więc szatański plan zemsty za doznane krzywdy - zamierza skłonić Lorda do zakupu zaginionego bezcennego arcydzieła Moneta. Plan ten ma jednak dwa słabe punkty: po pierwsze arcydzieło jest bezwartościowym falsyfikatem, po drugie do jego realizacji niezbędna jest piękna kobieta, a tych kustosz nie zna zbyt wiele. Harry jednak nie... (USA, 2012)

Reżyseria: Michael Hoffman(1)
Obsada: Alan Rickman, Cameron Diaz, Colin Firth, Stanley Tucci, Tom Courtenay
00:35
Plac Zbawiciela
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młode małżeństwo z 2 synami ma odebrać klucze do własnego mieszkania. Przeznaczyli na to wszystkie posiadane pieniądze, znaczną sumę dała matka Bartka, z którą mieszkają. Dramat zaczyna się, gdy okazuje się, że deweloper zbankrutował, a budowę wstrzymano. (Polska 2006)

Reżyseria: Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze
Obsada: Arkadiusz Janiczek, Beata Fudalej, Beata Tyszkiewicz, Ewa Wencel, Jerzy Gudejko, Jowita Budnik

Czas: 105min.
00:00
Wychodne mamusiek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Allyson wraz z przyjaciółkami Sondrą oraz Izzy, którą zna jeszcze ze szkoły, rusza w miasto. Mają spędzić wieczór na koleżeńskich pogaduszkach, przy dobrej kolacji, gdy ich mężowie pilnują dzieci. To początek całego splotu niespodziewanych wydarzeń. (USA 2014)

Reżyseria: Jon Erwin, Andrew Erwin
Obsada: Sarah Drew, Trace Adkins, Sean Astin, Patricia Heaton

Czas: 94min.
00:30
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 15
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba Wojewódzki powrócił, by ciętą ripostą niejednokrotnie przeciąć delikatną nić błyskotliwości swojego gościa. Kto tym razem okaże się gejzerem intelektu? Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Kubą? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło… W kolejnym sezonie pod lupą znajdą się osoby ze świata kina, teatru, muzyki, sportu oraz aspirujący celebryci. Będą... (Polska)

00:25
American Pie: Bractwo Beta
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Erik i Cooze przybywają do koledżu. Szkoła od razu przypada im do gustu, bo jest w niej mnóstwo pięknych dziewczyn. W koledżu chłopcy poznają kuzyna Erika – Dwighta – który jest szefem elitarnego bractwa Beta dającego dostęp do wielu studenckich przywilejów. Żeby jednak dostać się do tego elitarnego grona, Erik i Cooze muszą przejść serię testów… Żeby było ciekawiej z bractwem Beta zaczyna rywalizować inne bractwo. Pomiędzy organizacjami dochodzi do konfrontacji, a dyscypliną jest m.in.... (USA 2007)

Reżyseria: Andrew Waller
Obsada: John White, Steve Talley, Eugene Levy, Christopher McDonald
01:50
Chaplin. Legenda stulecia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 125. rocznicę urodzin Charliego Chaplina (ur. 16.04.1889) i w 100. rocznicę jego pierwszego znaczącego filmu "Włóczęga" (1915), powstała nowa biografia tej legendy kina światowego, wzbogacona fragmentami dzieł, wypowiedziami dzieci i wnuków, biografów. (Francja 2014)

Reżyseria: Frederic Martin

Czas: 90min.
01:20
30 minut lub mniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Nick (Jesse Eisenberg) jest dostawcą pizzy w małym miasteczku. Jego proste, przyziemne życie zderza się z wielkimi planami dwóch planujących zostać przestępcami mistrzów (Danny McBride i Nick Swardson). Swawolny duet porywa Nicka i zmusza go do napadu na bank. Kiedy czasu na wykonanie niewykonalnego zadania ubywa, Nick zwraca się o pomoc do byłego najlepszego przyjaciela Cheta (Aziz Ansari). Zegar nieubłaganie tyka, a ta dwójka musi poradzić sobie z policją, wynajętymi zabójcami,... (USA/KANADA/NIEMCY, 2011)

Reżyseria: Fleischer Ruben(1)
Obsada: Aziz Ansari, Dilshad Vadsaria, Eisenberg Jesse, McBride Danny, Michael Pena, Swardson Nick
01:35
Wybrani, odc. 4/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maszyna podaje numer uznanej nowojorskiej prawniczki, której męża niedawno zamordowano. Zespół musi szybko ustalić, czy kobieta maczała palce w zbrodni, czy została w nią wrobiona. Tymczasem nowy partner Carter, Mike Laskey, zaczyna zadawać niewygodne pytania, po tym, jak widzi ją z Reesem, czyli „Mężczyzną w garniturze”. (USA)

01:00
Spadkobiercy, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Spadkobiercy” to sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. W drugiej pokazywanej przez Czwórkę edycji do stałej obsady „Spadkobierców” dołączyli: Maria Czubaszek, która w poprzednim sezonie wystąpiła w serialu gościnnie oraz Michał Wójcik z Ani Mru Mru. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać.... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
02:25
Naszaarmia.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska)


Czas: 20min.
02:50
El Principe - dzielnica zła - odc. 21
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mija pół roku od śmierci Abdu. Fatima jest żoną Khaleda, który staje się najważniejszą osobą w El Principe: dotuje projekty społeczne, pomaga młodzieży. Wywiadowcy odkrywają, że naprawdę jest jednym z przywódców terrorystycznej organizacji AKRAB. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:35
Uwaga!, odc. 4979
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
02:25
Interwencja
Godziny emisji
02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:05
American Horror Story: Sabat, sez. 3, odc. 5: Burn, Witch, Burn!
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zoe zostaje otoczona przez armię Marie Laveau, udaje jej się jednak uwolnić nową moc. Tymczasem Madame LaLaurie mierzy się z duchami przeszłości. Fiona ma poczucie winy z powodu sytuacji z Cordelii. wraz z Myrtle spierają się w kwestii kontroli nad Sabatem. (USA 2013)

Obsada: Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy
03:50
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 13/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapowiadało się na ostateczną rozgrywkę z Mordercą z Portu. Jednak ten po raz kolejny przechytrzył Russella, który w charakterze przynęty użył własnej córki. Winthrop nadal jest na wolności. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:35
The Best of Latający Klub 2 (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze wybrane z programu Latający Klub 2. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz, Beata Harasimowicz, Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
03:00 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2712
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Moc Magii, odc. 159/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.554
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 21
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:20
Przypadki Cezarego P., sez. 1, odc. 5: Ptaki do nieba
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cezary P. otrzymuje kolejną szansę powrotu na szczyt. Tym razem staje przed nim nieoczekiwana szansa - ma zostać twarzą kampanii pewnego leku. W trakcie kręcenia reklamy Cezary P. otrzymuje telefon od żony Pana Materaca z informacją, iż została wdową. Cezary P. postanawia nagle przerwać karierę i zostać utrzymankiem. Niestety, reklama leku pojawiła się już we wszystkich możliwych mediach, co mocno nadwyrężyło wizerunek Cezarego P… (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
03:50
Dom Wróżek: ponad zmysłami, sez. 1, odc. 5
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
To wyjątkowy odcinek programu, w którym Ezoteriusz Maximus stanie przed szansą pobicia rekordu świata w przyciąganiu metalowych przedmiotów. Czy przebije rekord Gruzina który przyciągnął do swojego ciała aż 62 łyżki? Na stole, w domu wróżek pojawią się też przedmioty związane z pewną historią. Uczestnicy będą musieli wyczuć ich energię oraz odczytać prawdziwe dzieje przedmiotu. Czy uda im się tego dokonać? (Polska 2015)

04:45
Notacje - Zbigniew Kruk. Chciałem walczyć
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbigniew Kruk (1926), żołnierz podziemia, zaprzysiężony w wieku 14 lat, ps. Witek, partyzant AK, m.in. w batalionie Podkowy, uczestnik akcji na Zamojszczyźnie. W XI 1944 r. aresztowany i skazany przez sąd NKWD na karę śmierci, zamienioną na łagry. (Polska 2016)


Czas: 9min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.778
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:40
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3722
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.782
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info