Program dla 2017-06-15 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:40
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:20
Nieznane serce cz. 1
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści Rosamunde Pilcher, w której splatają się losy dwóch rodzin. Ciężko chora Elizabeth Lancaster dostaje szanse na nowe życie. Po długim okresie udaje się znaleźć dawcę serca. Po operacji Elizabeth zaczyna oddalać się od swojego męża. (Niemcy, Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Giles Foster
Obsada: Greg Wise, Carolina Vera, Gedeon Burkhard, Jane Seymour

Czas: 90min.
05:00
Disco Gramy, odc.3722
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4979
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.782
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
M jak miłość - odcinek 56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Między Marią i Krzysztofem coraz częściej dochodzi do kłótni. Kłopoty mają również synowie Zduńskich. Paweł odkrywa, że warsztat samochodowy, w którym pracuje, jest magazynem kradzionych części. Postanawia zawiadomić o tym policję. (Polska 2001)

Reżyseria: Maciej Dejczer, Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
06:55
Rodzinka.pl - odc. 73 "Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy Cię nie zdradzi"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik zapisuje Kacpra na zajęcia z hokeja. Sam zostaje trenerem. Natalia walczy z bałaganiarstwem swoich synów, a Ludwik zmaga się z nową funkcją trenera. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 12/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karczma Nałęczowska (Nałęczów). Nałęczów to perła Lubelszczyzny, słynąca z wód i świeżego powietrza. Zaglądają tu nie tylko kuracjusze, ale również zwykli turyści. Dlatego też łatwiej tu znaleźć pensjonat niż restaurację. Jednak od 3 lat działa tutaj Karczma Nałęczowska, którą prowadzi pan Wojciech ze swoją długoletnią narzeczoną Mariolą. On jest szefem, ona zarządza. Niestety personel nie jest zadowolony z rządów swojej managerki. Ją obwiniania o złą atmosferę i spadek obrotów. Bo faktycznie... (Polska)

06:00
Legendarne potwory. Chupacabra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak rozległy jest stan Teksas tak wiele rozpowszechnionych jest tam mitów i legend. Jedne z najbardziej fascynujących związane są z Chupacabrą, potworem, który wypija swoim ofiarom krew, zostawiając tylko niewielkie punktowe ślady. Według przekazów stwór ma cztery łapy, wielkie pazury, świecące czerwone oczy, kolczasty grzbiet i zdolność zmiany ubarwienia. Nie udało się jednak do tej pory znaleźć dowodów na jego istnienie, a w większości sprawdzonych przypadków okazało się, że za Chupacabrę... (USA, 2012)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 52
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
Natura w Jedynce - Dzika Alaska. Zima
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pół roku Alaska zmienia się w cudowną krainę śniegu i lodu. Ale zima to również czas przejmujących mrozów i głodu. Tutejsi mieszkańcy nazywają tę porę wielką białą ciszą. By przetrwać, każde zwierzę musi wcześniej przytyć i zgromadzić zapasy tłuszczu. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Marry Summerill

Czas: 50min.
07:30
Muppety
komedia familijna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Disneyowska produkcja o słynnych Muppetach odniosła kasowy sukces. Filmowa piosenka "Man or Muppet" dostała Oscara. Fabuła "Muppetów" została osnuta wokół próby reaktywowania zgranej paczki tytułowych postaci. Pomagają im w tym oddani przyjaciele. (USA 2011)

Reżyseria: James Bobin
Obsada: Amy Adams, Chris Cooper, Rashida Jones

Czas: 98min.
07:55
Scooby-Doo i upiorny strach na wróble
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Kolejny film z przebojowego cyklu. Dzielny pies Scooby Doo oraz jego przyjaciele – Kudłaty, Fred, Daphne i Velma przyjeżdżają do cichego, rolniczego miasteczka, które przygotowuje się do świętowania dorocznego święta Halloween. Impreza zostaje przerwana przez upiornego stracha na wróble, który zaczyna atakować mieszkańców tego miasta. Tylko Scooby Doo i Brygada Detektywów może ich ocalić przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Czy tym razem również bohaterowie zdołają rozwiązać...

07:50
Doradca smaku-Ciasto drożdżowe z malinami i białą czekoladą, odc. 20/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:05
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 4: Igranie z ogniem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:05
Elif - odc. 28
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elif nadal się nie odzywa. Arzu obawia się, że Melih widział, co zrobiła na pikniku dożynkowym. Gonca nie może dojść do siebie po tym, co wydarzyło się w lesie. Tugce spada ze schodów. Arzu przekonana, że spotka się z Melihem jedzie pod wskazany adres. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:25
Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna odsłona przygód znanych wszystkim Smerfów. Faworytem w tegorocznych zawodach w zbieraniu smerfojagód jest Smerf Ważniak, dla którego będzie to już dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Smerf Śmiałek postanawia odkryć, jak Ważniakowi udaje się tak wygrywać rok po roku. Śledztwo wiedzie Śmiałka do nawiedzonej Smerfnej Doliny, gdzie wpada wprost w pułapkę Gargamela! Czy Ważniak i Śmiałek zaniechają rywalizacji i z pomocą Smerfetki uwolnią się zanim wpadną w łapy Gargamela, lub co gorsza,... (USA, 2013)

Reżyseria: Stephan Franck(1)
08:55
Scooby-Doo: Wakacje z duchami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Witamy na obozie Mały Łoś - gdzie opiekunowie są przyjaźni, zabawy nigdy się nie kończą, a legend i opowieści jest co nie miara. Co więcej, za każdym razem, gdy ktoś opowiada historię o duchach, potworne stwory naprawdę ożywają! Brygadę Detektywów jednak nie tak łatwo przestraszyć! Gdy w ciemnym lesie pojawiają się Drwalowy, Rybomen i Upiorczyca Cienistego Kanionu. Scooby wraz z Kudłatym, Daphne, Velmą i Fredem postanawiają rozwiązać kolejną zagadkę...   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2010)

Reżyseria: Ethan Spaulding
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2065
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:35
Strażnicy fantazji Juliusza Verne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy prezydent Francji chce zmienić na nową modłę wspaniałe opowieści Juliusza Verne’a, przez co chaos i destrukcja zaczynają władać ich bohaterami. Grupa dzieciaków o szczególnych zdolnościach zostaje wysłana w przeszłość by uratować bezcenne dziedzictwo i niezwykły świat powieści Verne’a. By przywrócić porządek zgodny z zamysłem pisarza i niczego nie poplątać muszą pokonać wiele przeszkód…   Dla małoletnich od lat 7 (Peru, USA, 2012)

Reżyseria: Eduardo Schuldt
Obsada: Christopher Collet, Christopher Lloyd, Marc Thomson
08:20
Pitch Perfect
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beca, świeżo upieczona studentka pierwszego roku, nie ma chęci do integracji z jakąkolwiek grupą studentów. Ostatecznie decyduje się przyłączyć do szkolnej grupy wokalnej Bellas, która składa się z różnych mniej lub bardziej zwariowanych dziewczyn. Bellas łączy tylko jedno – staranie o to, aby śpiewać razem najlepiej, jak się da. Beca wnosi do zespołu potrzebną dawkę energii, dzięki czemu dziewczyny podejmują rywalizację z męskim chórem, który podczas występów wykonuje skoczne show złożone... (USA 2012)

Reżyseria: Jason Moore
Obsada: Adam Devine, Anna Camp, Anna Kendrick, Brittany Snow, Rebel Wilson, Skylar Astin
09:05
Dr Quinn - seria III, odc. 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Mike dostaje od matki skrzynie pełne książek, które należały do jej ojca. Chce otworzyć w miasteczku pierwszą publiczną bibliotekę. Colleen podejmuje się pracować w niej jako bibliotekarka. Wszyscy wydają się zachwyceni pomysłem Michaeli. (USA 1994)

Reżyseria: Victor Lobl
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
09:25
Legendarne lemury z Madagaskaru
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Madagaskar, czwarta największa wyspa świata. Zadziwiający krajobraz wysokich, kamiennych lasów, gęstych dżungli tropikalnych, wysoko położonych gąszczy, rozszerzających się bagien i nadbrzeżnych krzewin. Zwierzęta i rośliny zajmują każdą niszę tej krainy. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Nie dotyczy

Czas: 43min.
10:00
Transmisja Mszy Świętej i procesji Bożego Ciała z katedry pw. św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 180min.
10:20
Superpies
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjant Lou Swanson ginie podczas wykonywania obowiązków służbowych. Jedynym świadkiem morderstwa jest towarzyszący mu pies. Kapitan Callahan zleca Jackeowi Wilderowi przeprowadzenie śledztwa w tej sprawie. (USA 1995)

Reżyseria: Aaron Norris
Obsada: Chuck Norris, Peter Savard Moore, Francesco Quinn, Carmine Caridi

Czas: 82min.
10:35
Przygoda w Paryżu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Paryż, rok 1910. Mieszkańcy miasta z niepokojem słuchają doniesień o potworze, który grasuje w okolicy. Odpowiedzialnym za jego powstanie jest Raul - za dnia posłaniec, a w nocy naukowiec-amator, który pragnie naprawić swój błąd. Razem z nieśmiałym operatorem kinowym Emilem oraz małpą o imieniu Charlie, Raul zaczyna pościg za potworem. Trop prowadzi do kabaretu "Rajski ptak", gdzie występuje piękna piosenkarka Lucille...   Dla małoletnich od lat 7 (Francja, 2011)

Reżyseria: Bibo Bergeron(1)
10:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

10:20
Nianie w akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jenny (Sabrina Carpenter), rozsądna i odpowiedzialna nastolatka, dorabiająca sobie jako opiekunka, ubiega się o staż fotograficzny. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej poznaje szaloną Lolę (Sofia Carson) o artystycznej duszy, z którą przez przypadek zamienia się komórkami. W rezultacie kiedy do Jenny dzwonią państwo Andersonowie, by wieczorem zaopiekowała się ich dziećmi, jej telefon odbiera Lola. Dziewczyna potrzebuje akurat pieniędzy, więc podejmuje się zadania. Tymczasem Jenny zobowiązuje się... (USA, 2016)

Reżyseria: John Schultz
Obsada: Gillian Vigman, Sabrina Carpeneter, Sofia Carson
10:35
Agencie, podaj łapę
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyszkolony przez FBI pies – Spot – przypadkiem trafia do domu listonosza – Gordona - który nie lubi psów. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, że ów czworonóg nie jest zwykłym psem, ale… specjalistą od wykrywania narkotyków. I to na dodatek ściganym przez szefa mafii. Akurat w tym samym czasie Gordon opiekuje się synem sąsiadki, który szybko zaprzyjaźnia się ze Spotem. Dzięki temu wyjątkowemu psu spokojnie zapowiadające się popołudnie zamienia się dla nich w pełną szaleństw przygodę! (Australia, USA 2001)

Reżyseria: John Whitesell
Obsada: David Arquette, Michael Clarke Duncan, Joe Viterelli, Angus T. Jones, Steve Schirripa, Anthony Anderson, Paul Sorvino, Leslie Bibb
11:55
Gwiazdy w południe - Konwój
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja toczy się głównie na autostradach. W Arizonie policjant zatrzymuje za nadmierną prędkość ciężarówkę Martina, zwanego Gumową Kaczką. Kolejny raz kierowca popada w konflikt "z tymi z drogówki", którzy tylko czyhają na łapówki i wypowiada im wojnę. (USA 1978)

Reżyseria: Sam Peckinpah
Obsada: Kris Kristoferson, Ali MacGraw, Ernest Borgnine, Burt Young

Czas: 106min.
11:40
Wyprawa Kon-Tiki
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( Wielka Brytania/Norwegia/Dania/Niemcy/Szwecj 2012)

Reżyseria: Joachim Roenning, Espen Sandberg
Obsada: Pal Sverre Hagen, Anders Baasmo Christiansen, Tobias Santelmann, Gustaf Skarsgard, Odd-Magnus Williamson
12:30
Brzdąc w opałach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Trzej kidnaperzy postanawiają porwać dziecko zamożnego przemysłowca. Pod pretekstem sfotografowania chłopca pojawiają się w domu jego rodziców. Akcja kończy się powodzeniem, jednak sprytny brzdąc korzystając z pierwszej nadarzającej się okazji wymyka się porywaczom i odkrywa niedostępne dla niego do tej pory tajemnice i pokusy wielkiego miasta...   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 1994)

Reżyseria: Patrick Read Johnson
Obsada: Joe Mantegna, Cynthia Nixon, Lara Flynn Boyle, Joe Pantoliano, Brian Haley
12:05
Detektywi w Akcji, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się zawstydzona właścicielka cukierni, która uważa, że jest prześladowana z powodu swojej tuszy. Kobieta dostaje sprośne sms-y z nieznanego numeru a. Podejrzewa, że wysyła je ekscentryczny mistrz cukiernictwa, którego zwolniła z pracy i prosi detektywów o namierzenie stalkera. W trakcie śledztwa Bibi i Ronin odkrywają, że klientka zataiła przed nimi znajomość z pewnym mężczyzną, a ten z kolei ukrywa przed nią istotne fakty na swój temat… Tymczasem Serb i... (Polska 2016)

12:35
Ace Ventura: Zew natury
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ace Ventura powraca! Tym razem, miłośnik zwierząt, przeżywa załamanie nerwowe, po tym jak nie udało mu się uratować szopa. Postanawia zatem ukryć się przed cywilizacją i wstępuje w szeregi buddystów. Pewnego dnia zostaje poproszony o rozwiązanie sprawy tajemniczego zniknięcia białego nietoperza. Sprawa jest o tyle poważna, gdyż bez wspomnianego zwierzęcia może dojść do krwawych walk między dwoma plemionami. Ace Ventura z dnia na dzień przerywa pobyt w buddyjskim klasztorze i wyrusza na... (USA 1995)

Reżyseria: Steve Oedekerk
Obsada: Jim Carrey, Ian McNeice, Simon Callow
13:05
Natura w Jedynce - Mazowsze - podróże przyjazne naturze
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Andrzej Kruszewicz, dyrektor warszawskiego zoo, oprowadzi widzów po najciekawszych zakątkach Mazowsza, opowiadając pasjonujące historie z życia dzikich zwierząt, przedstawiając ciekawe, zagrożone gatunki. Zaprosi też do azylu dla ptaków w zoo. (Polska 2017)

Reżyseria: Joanna Pawlikowska

Czas: 24min.
13:30
Natura w Jedynce - Tańczący z naturą - Wyspy pod skrzydłami
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie wiślane wyspy to ostatnie już ostoje najrzadszych gatunków ptaków, związanych z nadrzecznymi piaskami. Nie są tu jednak bezpieczne, bo tętniąca ptasim życiem wyspa zwraca z daleka uwagę przeróżnych intruzów. Zarówno ludzi, jak i drapieżników. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 24min.
13:05
Policjantki i Policjanci, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola dostaje nowego partnera. Jest nim ostatni nabytek komendy – Szymon Zieliński. Wysocka ma go wdrożyć i być jego dowódcą, choć jest niższa stopniem. Szymon nie zdaje sobie sprawy z problemów osobistych Oli i obawia się, że jest do niego uprzedzona albo czymś ją uraził. Tymczasem przychodzi pierwsze zgłoszenie. Wysocka i Zieliński jadą do hotelu, w którym znaleziono zwłoki. Na miejscu okazuje się, że ciało zniknęło. Policjanci docierają do kobiety, która może mieć związek... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
14:15
Elif - odc. 29
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel szantażuje Arzu rzekomym nagraniem ze szpitala. Kobieta zgadza się zapłacić mu za milczenie. Aliye jest zła na Arzu, że zaniedbuje córkę. Melek ucieka przed Kenanem. Jest zdecydowana zabrać Elif z rezydencji. Aysze godzi się jej w tym pomóc. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 41min.
14:00
Familiada - odc. 2366 ODCINEK SPECJALNY
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Księga dżungli 2
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obfitująca w niezwykłe przygody opowieść o odwadze i przyjaźni powstała na motywach klasycznej powieści Rudyarda Kiplinga o dzikim chłopcu wychowanym przez zwierzęta w samym sercu dżungli. Film przedstawia czasy jego dzieciństwa. (USA 1997)

Reżyseria: Duncan McLachlan
Obsada: Jamie Williams, Paul Francis David, Gulshan Grover, Dyrk Ashton

Czas: 86min.
14:35
Super Tata
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia, która odniosła niebywały sukces w USA. Sonny Koufax (Adam Sandler) ma 32 lata i nie ma najmniejszej ochoty, by się ustatkować. Pewnego dnia do drzwi Sonny’ego puka pięcioletni Julian, który oświadcza, że jest synem Kevina (Jon Stewart), jego współlokatora, który wyjechał w podróż służbową do Chin. Sonny postanawia zaopiekować się chłopcem, głównie po to by zaimponować swojej dziewczynie, która oskarża go o brak dojrzałości. Jednak wkrótce odkrywa, że pokochał chłopca, jak... (USA, 1999)

Reżyseria: Dennis Dugan
Obsada: Adam Sandler, Joey Lauren Adams, Jon Stewart, Cole Sprouse, Dylan Sprouse
14:05
Bardzo Dziki Zachód
film western
Godziny emisji
Rozwiń opis
West (Will Smith) i Gordon (Kevin Kline) są agentami rządowymi i tylko tyle ich łączy. A jednak to właśnie ich obu wybiera sobie osobiście sam prezydent Stanów Zjednoczonych, aby przeprowadzili nadzwyczaj ważną misję. Chodzi o uratowanie mu życia. Doktor Loveless (Kenneth Branagh) zaplanował zamach na prezydenta. W tym celu skonstruował potężną mechaniczną tarantulę. Loveless był kiedyś podziwianym naukowcem i wojskowym, niestety w wyniku wypadku został sparaliżowany. Kalectwo doprowadziło go... ( USA 1999)

Reżyseria: Barry Sonnenfeld
Obsada: Will Smith, Kevin Kline, Kenneth Branagh, Salma Hayek, M. Emmet Walsh, Ted Levine
14:20
K-19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uzbrojony w głowice jądrowe radziecki okręt podwodny zbliża się do wybrzeża USA. Na pełnym morzu następuje awaria reaktora.   Dla małoletnich od lat 12 (Niemcy, USA, Wielka Brytania, 2002)

Reżyseria: Iain Softley
Obsada: Harrison Ford, Liam Neeson
14:30
Najpiękniejsze baśnie: Błękitny książę i wróżka Lupina
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całym królestwie trwają potajemne poszukiwania najodpowiedniejszej kandydatki na żonę dla księcia. Królowa upodobała sobie jedną z księżniczek, pochodzącą z bardzo zamożnej rodziny i ma nadzieję, że to właśnie tę dziewczynę poślubi jej syn. Niespodziewanie jednak, książę na swojej drodze spotyka przepiękną wróżkę, której pragnie oddać swoje serce. Czy despotyczna matka i panujące w królestwie sztywne zasady będą w stanie przeszkodzić tej miłości? (Niemcy 2016)

Reżyseria: Markus Dietrich
Obsada: Friederike Kempter, Jonathan Berlin, Mechthild Großmann, Patrick Güldenberg, Ruby O. Fee, Sarina Radomski
15:10
Nieznane serce cz. 1
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści Rosamunde Pilcher, w której splatają się losy dwóch rodzin. Ciężko chora Elizabeth Lancaster dostaje szanse na nowe życie. Po długim okresie udaje się znaleźć dawcę serca. Po operacji Elizabeth zaczyna oddalać się od swojego męża. (Niemcy, Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Giles Foster
Obsada: Greg Wise, Carolina Vera, Gedeon Burkhard, Jane Seymour

Czas: 90min.
15:45
Wehikuł czasu
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na powieści H.G. Wellsa i wyreżyserowany przez jego wnuka. Jest rok 1899. Alexander Hartdegen traci swoją ukochaną – Emmę. Mężczyzna, który do tej pory jedynie interesował się podróżami w czasie, tym razem planuje przenieść się w przeszłość, by uchronić swoją ukochaną przed śmiercią. Niestety, wszystkie próby zawodzą. Naukowiec podróżuje więc do przyszłości, gdzie po kilku wojnach ludzkość podzieliła się na dwa plemiona. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości? (USA 2002)

Reżyseria: Simon Wells
Obsada: Guy Pearce, Jeremy Irons, Mark Addy, Orlando Jones, Samantha Mumba, Sienna Guillory
16:10
Kopciuszek w świecie mody
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kate Kassell, młoda, utalentowana projektantka mody, po college’u zaczyna pracę w domu mody swego ojca, Lee Kassella. Pracuje tam też druga żona ojca, Elise, i jej dwie córki: Tannis i Simone. Macocha i przyrodnie siostry są złe, że Lee zatrudnił Kate. (USA 2015)

Reżyseria: Sean Garrity
Obsada: Portia Doubleday, Marc - Andre Grondin, Chris Noth, Lauren Holly

Czas: 97min.
16:35
Słyszeliście o Morganach?
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Hugh Grant i Sarah Jessica Parker w rozkosznej komedii, opowiadającej o tym, że miłość może pojawić się w najbardziej zaskakujących okolicznościach. Dwójka nowojorczyków, Paul (Grant) i Meryl (Parker) mają już dosyć ratowania swojego małżeństwa. Kiedy jednak stają się jedynymi świadkami brutalnego morderstwa, policja w ramach programu ochrony przenosi ich do Wyoming – razem. Teraz para mieszczuchów musi poradzić sobie z pogodą, niedźwiedziami, świeżym powietrzem oraz... (USA, 2009)

Reżyseria: Marc Lawrence
Obsada: Hugh Grant, Jesse Liebman, Mary Steenburgen, Natalia Klimas, Sam Elliott, Sarah Jessica Parker, Vincenzo Amato
16:25
Legenda Zorro
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:35
Il Volo - koncert cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Włochy 2017)


Czas: 43min.
17:00
Rodzina Addamsów: spotkanie po latach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarna komedia o żyjącej w pełnym strachów domu rodzinie Addamsów. Ponieważ Dziadek i Babcia Addamsowie nieubłaganie normalnieją, przerażeni Morticia (Hannah) i Gomez (Curry) zwołują zjazd rodzinny w nadziei, że ktoś zna domowe lekarstwo na tę straszną przypadłość. Chochlik drukarski sprawia, że rodzina trafia na imprezę krewnych i powinowatych zwykłych Adamsów (przez jedno D)...   Dla małoletnich od lat 12            Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 1998)

Reżyseria: Dave Payne
Obsada: Deryl Hannah, Nicole Fugere, Tim Curry
17:45
Mamma Mia!
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maryl Streep i Pierce Brosnan w genialnej historii rozgrywającej się na magicznej greckiej wyspie. Kiedy miłość jest w powietrzu i towarzyszą jej dźwięki porywającej muzyki, wszystko jest możliwe! Niezależna matka Donna będąca właścicielką hoteliku, wychowuje samotnie córkę Sophie. Kiedy dziewczyna decyduje się na ślub z ukochanym, wyspę odwiedzają dawno niewidziani goście. Do Donny przyjeżdżają dwie niezawodne przyjaciółki – Rosie i Tanya. Sophie natomiast postanawia wreszcie odkryć, kto... (USA 2008)

Reżyseria: Phyllida Lloyd
Obsada: Amanda Seyfried, Colin Firth, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård
18:40
Zraniona miłość - odc. 30
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leon prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Hasana Olmaza. Wezwany przez niego grecki lekarz stwierdza, że Hasan został otruty. Cristo udaje się do miasta w poszukiwaniu kompasu. Azize rozpaczliwie szuka sposobów ratowania córki. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 15/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 16/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.268
Godziny emisji
Rozwiń opis
Redaktorka Mariola otrzymuje intratną propozycję wzięcia udziału w sesji fotograficznej kolorowego pisma dla mężczyzn. Ferdek jest bardzo dumny z proponowanych jej wysokich zarobków i że Mariola otrzymała pracę w gazecie, sądzi, bowiem że będzie pracowała w charakterze dziennikarki. Kiedy okazuje się, że ma wystąpić jako roznegliżowana modelka oświadcza krótko "po moim trupie".   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń
19:00
Fakty, odc. 7106
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:30
Sport, odc. 7089
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:40
Pogoda, odc. 7086
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4980
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sierżant Złapała jako świeżo upieczony ojciec próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Małe dziecko i zazdrosny o uwagę rodziców Tosiek potęguje marzenie nowożeńców o chwili dla siebie i wyrwaniu się czasem z domu. Alicja Morawska spieszy im z pomocą. Czy sprawdzi się w roli niani? Tymczasem przychodzi zgłoszenie od zrozpaczonej ofiary oszusta matrymonialnego, który okradł ją i porzucił. Poszkodowana daje policjantom zdjęcia niewiernego kochanka. W trakcie prowadzonych... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 175 - Drift (Ojciec Mateusz XIV odc. 2)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sklepie Pluskwa wpada z fałszywymi banknotami. Zostaje zatrzymany. Zdarzenie widzi Justyna. W zamian za współpracę z policją Możejko puszcza Pluskwę wolno. Gibalski i Marczak robią dochodzenie na mieście, czy nie krąży więcej lewych banknotów. (Polska 2015)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Magdalena Emilianowicz, Katarzyna Burakowska, Ewa Konstancja Bułhak

Czas: 41min.
20:05
Ogniem i mieczem
dramat historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinową wersję dzieła Jerzego Hoffmana obejrzało ponad 7mln widzów, nie wspominając o nagrodach i wyróżnieniach dla twórców filmu. Geneza powstania oraz wieloletnie kłopoty związane z realizacją "Ogniem i mieczem" obrosły legendą. (Polska 1999)

Reżyseria: Jerzy Hoffman
Obsada: Michał Żebrowski, Izabella Scorupco, Aleksandr Domogarov, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Stupka, Andrzej Seweryn, Zbigniew Zamachowski, Wiktor Zborowski, Wojciech Malajkat, Ewa Wiśniewska

Czas: 174min.
20:05
Studio Sport
Godziny emisji
20:25 Na żywo
Liga Światowa 2017:mecz  Polska – Rosja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liga Światowa to najpopularniejsze i najbardziej prestiżowe rozgrywki międzynarodowej siatkarskiej reprezentacyjnej elity. 25 lat tradycji Ligi Światowej pozwoliło organizatorom na zbudowanie atrakcyjnych rozgrywek, w których nie brak emocjonujących starć najlepszych drużyn świata: Polski, Brazylii, Francji, Rosji, Serbii, USA, Włoch, Argentyny, Bułgarii, Iranu czy Kuby. Transmisję w Telewizji Polsat rozpoczynamy w piątek, 9 czerwca od meczu: Polska – Bułgaria. Następnie nasza reprezentacja...

20:10
Doradca smaku-Kotleciki rybne z fasolką szparagową i piklami, odc. 22/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2495
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz wyznaje Monice miłość Łukasz wyznaje Monice miłość! Cieślikowa próbuje protestować, ale szef nie chce jej słuchać. Przekonuje, żeby dali sobie szansę, że uczyni z niej najszczęśliwszą kobietę na świecie! Co zrobi Monika? Co zrobi zdradzona Agnieszka? Agnieszka jest zdruzgotana odkryciem romansu Darka z Anetą. Jednak – kiedy Żbik wraca rano do mieszkania – nie daje po sobie nic poznać. Oświadcza zaskoczonemu kochankowi, że wyjeżdża nagle w sprawach służbowych. Honorata przerażona – jej... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 11/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Dąbrowa Górnicza, „Juran” Od wielu lat w Dąbrowie Górniczej istnieje restauracja „Juran”. Oryginalna nazwa to połączenie skróconych imion właściciela Jurka i jego partnerki Anetty, zwanej przez rodzinę Anią. Formalnym właścicielem... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Komisarz Stasiak ma poważny dylemat. Dotarł do dowodów, które mocno obciążają Kubisa. Wygląda na to, że komendant miał świetny motyw i sposobność, żeby zabić człowieka, który zgwałcił jego córkę. Stasiak czuje, że powinien być lojalny wobec komendanta, który kiedyś pomógł mu wyjść na prostą, z drugiej jednak strony, dowody raczej nie pozostawiają wątpliwości. Adam kontaktuje się z Zimnym, który prowadzi śledztwo przeciwko Kubisowi, aby przekazać mu zdobyte informacje. Sęk w... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Sezon na misia 2
animacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna przygód, wesoła animacja dla całej rodziny. Zakochany po uszy w Gizeli Elliot planuje z nią wspólną przyszłość. Niestety ich ślub musi poczekać, a wszystko to na skutek porwania Pana Kabanosa. Grupa rozpieszczonych zwierzaków postawiła sobie za cel zwrócenie go właścicielom. Boguś, wiewiór McSquizzy, jeż Buddy i reszta leśnych zwierzaków wprawiają w życie plan uratowania wyglądającego jak kiełbaska przyjaciela i wkrótce znajdują się na terenie obozu wroga, w samym środku świata zwierząt... (USA 2009)

Reżyseria: Matthew O'Callaghan
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:55
Gliniarz z Beverly Hills III
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw Axel po raz trzeci wraca do Beverly Hills, aby znów prosić o pomoc detektywa Billy'ego Rosewooda (Judge Reinhold). Do współpracy z nimi oddelegowany zostaje również John Flint (Hector Elizondo). To starej daty policjant, który nie potrafi przyzwyczaić się do nieregulaminowych, ale za to skutecznych metod Axela. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni popełnionej w Detroit dopuścił się Ellis DeWald (Timothy Carhart), obywatel o nieposzlakowanej opinii, nadzorujący służby porządkowe w... ( USA 1994)

Reżyseria: John Landis
Obsada: Eddie Murphy, Jon Tenney, Joey Travolta, Eugene Collier, Jimmy Ortega
21:00
Król wikingów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na ziemię przybywa bóg piorunów, Thor po starożytne relikwie: młot z Valhalli, wisior Marii Magdaleny z Midgardu i róg z Hellheim. Chce ich użyć do otwarcia wrót pomiędzy światami podczas krwawego zaćmienia, dzięki czemu zdobędzie całkowitą władzę nad ludźmi. Tylko waleczny król Erick może go powstrzymać…   Dla małoletnich od lat 16 (Malezja, USA, 2013)

Reżyseria: Yusry Halim
Obsada: Dominic Purcell, Natassia Malthe, Ron Smoorenburg
21:40
Spadaj, tato
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeszcze jako nastolatek, Donny (Adam Sandler) został ojcem Todda (Andy Samberg). Wychowywał go samotnie aż do jego 18 urodzin. Teraz, po wielu latach nie utrzymywania kontaktów z ojcem, uporządkowany świat Todda może lec w gruzach, gdy w przeddzień jego ślubu, pojawia się nagle ojciec. Pragnąc odbudować relacje z synem, Donny musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich pozostawiających wiele do życzenia zdolności wychowawczych. (USA 2012)

Reżyseria: Sean Anders
Obsada: Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, Susan Sarandon, Vanilla Ice
22:05
Sekundy, które zmieniły życie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma charakter dokumentalny i jest poświęcony w całości bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Każdy odcinek składa się z trzech bloków informacyjnego, human story, ciekawostkowego. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:30
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:15
Zdrady, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Sąder ma 42 lata i prowadzi własny sklep z odzieżą damską. Będąc na studiach, poznała o 5 lat starszego Adama, z którym są już 19 lat po ślubie. Owocem ich związku jest dorosły już, osiemnastoletni syn Patryk. Beata nigdy przedtem nie miała powodów, żeby podejrzewać Adama o zdradę, jednak od kiedy zatrudniła dla przygotowującego się do matury Patryka młodą korepetytorkę matematyki, zauważyła dziwne zmiany w zachowaniu męża. Stał się dla niej bardzo chłodny, zniknęła z jego strony dawna... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Okił Khamidov, Robert Wrzosek
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
23:35
Więzi
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2016)

Reżyseria: Zofia Kowalewska

Czas: 18min.
23:15
Kickboxer
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z wartką i trzymającą w napięciu akcją, choć wiadomo, że prawy bohater, amerykański mistrz kick boxingu, musi pokonać przeciwników. Sceny pojedynków, a zwłaszcza końcowej, szczególnie dramatycznej walki, przyprawiają o dreszcz emocji. (USA 1989)

Reżyseria: Mark Disalle
Obsada: Jean Claude Van Damme, Dennis Alexio, Dennis Chan

Czas: 93min.
23:15
Dystrykt 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowy thriller sci-fi. Przedstawiciele pozaziemskiej cywilizacji przybyli 28 lat temu na Ziemię. Bez precyzyjnego planu jak zorganizować życie uchodźców, ludzie odizolowali ich w dystrykcie 9. – zamkniętej dzielnicy Johannesburga. Powołana do jej nadzoru specjalna firma Multi-National United nie dba jednak o godziwe warunki dla przybyszy. Prawdziwym celem korporacji są badania nad odebraną im niezwykłą bronią. Do jej obsługi potrzebne jest jednak DNA obcych. Konflikt między gospodarzami... (Kanada, Nowa Zelandia, RPA, USA, 2009)

Reżyseria: Neill Blomkamp(1)
Obsada: Copley Sharlto, Elizabeth Mkandawie, Jason Cope, Nathalie Boltt, Sylvaine Strike
23:15
Samotne serca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Pielęgniarka Martha Beck i jej kochanek Raymond Fernandez, znani jako "zabójcy samotnych serc", podróżują po USA, mordując po drodze kilkanaście kobiet, które odpowiedziały na ich ogłoszenia matrymonialne. Martha udaje siostrę Raymonda, a kiedy ten zdobywa zaufanie samotnych wdów, wspólnie mordują je i okradają. Dwaj detektywi, z Nowego Jorku, Elmer C. Robinson i Karol Hildebrandt rozpoczynają śledztwo. Szybko orientują się, że mają do... (Niemcy/USA, 2006)

Reżyseria: Todd Robinson
Obsada: Jared Leto, John Travolta, Salma Hayek, Laura Dern, Scott Caan, James Gandolfini
23:55
Boski żigolo w Europie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja niesamowitych przygód Deuce’a Bigalowa, który posiada zadziwiającą zdolność zadowalania kobiet, będąc ich utrzymankiem. Deuce Bigalow zapisuje się do szkoły dla żigolaków w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwinie swoje nieprzeciętne umiejętności. Nie obędzie się bez zabawnych sytuacji! (USA 2005)

Reżyseria: Mike Bigelow
Obsada: Eddie Griffin, Jeroen Krabbé, Rob Schneider
00:00
Świątynia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia budowy Świątyni Opatrzności Bożej, której geneza sięga ostatniej dekady XVIII w. Tuż po uchwaleniu drugiej na świecie konstytucji, Sejm Czteroletni w 1791 r. podjął decyzję o wniesieniu Świątyni jako dowód wdzięczności za Konstytucję 3 Maja. (Polska 2016)

Reżyseria: Ewa Świecińska

Czas: 48min.
00:05
Diana
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film bez wątpienia można nazwać portretem największej celebrytki lat 90. czyli księżnej Diany. Po królewskim ślubie z następcą brytyjskiego tronu, była obserwowana przez wszystkich. Tabloidy i paparazzi praktycznie codziennie dostarczali milionom ludzi na całym świecie informacji na temat tego co robi Królowa Ludzkich Serc, z kim się spotyka, gdzie bywa… czy wśród takiego szumu wokół własnej osoby i natłoku obowiązków bywała szczęśliwa? Czy mimo tego, iż paparazzi śledzili ją praktycznie 24 h... ( Wielka Brytania/Francja/Belgia/Szwecja 2013)

Reżyseria: Oliver Hirschbiegel
Obsada: Naomi Watts, Naveen Andrews, Douglas Hodge, Geraldine James, Charles Edwards
01:00
Dwie prawdy
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie Cameron jest usłane różami. Ma dobrą pracę i przystojnego narzeczonego. Kiedy jednak jej chłopak zostaje oskarżony o zabójstwo wszystko się zmienia. Cameron postanawia oczyścić narzeczonego z zarzutów. Pomaga jej przypadkowo poznany reporter. (USA 2016)

Reżyseria: Damian Romay
Obsada: Jenny Wade, Taylor Cole, Jordi Vilasuso

Czas: 83min.
01:00
Bez litości
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinowa wersja serialu "Sfora". Tytułowa sfora to grupa przyjaciół z dzieciństwa. Trzej z nich: Olbrycht, Sulima i Duch pracują w policji, czwarty, Nowicki jest prokuratorem. Przyjaciele realizują w życiu zasadę "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". (Polska 2002)

Reżyseria: Wojciech Wójcik
Obsada: Olaf Lubaszenko, Radosław Pazura, Paweł Wilczak, Krzysztof Kolberger, Karolina Gruszka, Łukasz Garlicki

Czas: 116min.
01:50 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2713
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:30
Spadkobiercy, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Spadkobiercy” to sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. W drugiej pokazywanej przez Czwórkę edycji do stałej obsady „Spadkobierców” dołączyli: Maria Czubaszek, która w poprzednim sezonie wystąpiła w serialu gościnnie oraz Michał Wójcik z Ani Mru Mru. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać.... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 22
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:25
Uwaga!, odc. 4980
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50
Moc Magii, odc. 160/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:40
Interwencja
Godziny emisji
02:05
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w programie akcja uwolnienia porwanego chińskiego biznesmena oraz likwidacji nielegalnej rozlewni spirytusu. Ponadto zobaczymy zatrzymanie Nigeryjki przemycającej fałszywe czeki oraz poznamy pechowego złodzieja, który chciał sprzedać przez internet skradziony samochód. (Polska 2010)

02:35
Dyżur, sez. 2, odc. 25
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu na oddział trafia nieprzytomny mężczyznę z silnym krwawieniem do jamy brzusznej. Czy winne są żylaki przełyku, czy może wrzody żołądka lub dwunastnicy? Zespół pogotowia przywozi też ofiarę wypadku samochodowego oraz mężczyznę, któremu piła rozerwała pół twarzy. Czy lekarzom uda się im pomóc? (Polska, Polska 2010)

03:40
Biała sukienka
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w okolicach Białegostoku. Maciek, młody dorobkiewicz i pozer, wraca swoim nowiutkim jeepem z Warszawy do rodzinnego Białegostoku. Rozpętuje się burza. Rozpędzony polonez uderza w jeepa Maćka... (Polska 2003)

Reżyseria: Michał Kwieciński
Obsada: Sambor Czarnota, Paweł Małaszyński, Izabela Dąbrowska, Bogdan Kalus, Elżbieta Karkoszka

Czas: 65min.
03:10
Konwój
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja toczy się głównie na autostradach. W Arizonie policjant zatrzymuje za nadmierną prędkość ciężarówkę Martina, zwanego Gumową Kaczką. Kolejny raz kierowca popada w konflikt "z tymi z drogówki", którzy tylko czyhają na łapówki i wypowiada im wojnę. (USA 1978)

Reżyseria: Sam Peckinpah
Obsada: Kris Kristoferson, Ali MacGraw, Ernest Borgnine, Burt Young

Czas: 106min.
03:00
Disco Polo Life, odc.555
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Taki jest świat, sez. 3, odc. 10: 10
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.779
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:55
Twój Puls, sez. 1, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3723
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.783
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info