Program dla 2017-06-17 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 51
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor zostaje przywrócony do służby i może znowu podjąć pracę. Okazuje się, że nie wraca na swoje stanowisko. Został przesunięty do działu przestępczości internetowej. W butiku Laury pojawia się stylista, robi pokaz dla klientek. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jak policja poradziła sobie z kibolami oraz ze złodziejami samochodów. Poznaj też historię pechowego niedoszłego mordercy oraz kulisy porwania biznesmana. Bądź świadkiem spektakularnej akcji rozbicia polsko-bułgarskiej grupy handlującej kobietami. (Polska 2010)

05:20
Klan - odc. 3093
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał umawia się na spotkanie z Natalią w sprawie swojej przyszłej działalności w fundacji. Jest tak pochłonięty omawianiem pomysłów, że zapomina o dzisiejszym wyjściu z Olą do kina. Jerzy przybywa do domu pułkownika, aby nadzorować prace remontowe. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Martyna Kowalik, Agnieszka Kaczorowska, Grzegorz Wons, Dariusz Lewandowski, Piotr Swend, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Kazimiera Utrata, Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny

Czas: 21min.
05:45
Klan - odc. 3094
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola skarży się Agnieszce na Rafała. Obawia się tej jego fascynacji nową praca i nie tylko. Tymczasem w sądzie wszyscy poszukują Rafała, ponieważ pojawiły się problemy z jego podopiecznym. Maciek ma nowy pomysł na życie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Kaja Paschalska, Marcin Kwaśny, Anna Matysiak, Paweł Grządziel, Paulina Holtz, Barbara Bursztynowicz, Teresa Stępień, Martyna Kowalik, Piotr Swend, Adam Serowaniec

Czas: 22min.
05:55
Sztuka codzienności - Sztuka ulotna
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czasem cały urok sztuki polega na jej ulotności. Hassan organizuje jednodniowe wystawy w pralni. Artyści, krytycy i zwykli klienci, którzy przyszli ze swoim praniem, mogą podziwiać dzieła młodych utalentowanych malarzy. Architektoniczne origami? (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 19min.
05:00
Disco Gramy, odc.3724
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:20
Uwaga!, odc. 4981
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:40
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.784
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 12: Ojczym
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka Hofman to samotna matka szesnastoletniej Sandry, mieszkająca we Wrocławiu. Od chwili rozwodu, życie uczuciowe bohaterki nie układa się zbyt dobrze. Wszystko się zmienia, gdy spotyka Marka – przystojnego projektanta. Gdy związek staje się poważny, para postanawia wspólnie zamieszkać. Niestety Sandra nie jest zachwycona pomysłem i staje się bardzo złośliwa wobec Marka. Któregoś dnia, po powrocie z pracy, Agnieszka zastaje roztrzęsioną córkę w podartej koszulce. Dziewczyna oskarża... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3095
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał odwołuje umówione spotkanie z Natalią i w ramach przeprosin Oli przygotowuje dla niej uroczystą kolację. Leokadia wyznaje Grażynce w tajemnicy, że prawdopodobnie i ona zapadła na półpaśca. Zaraziła się od Bronka. Do biura Jacka wkracza policja. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Anna Matysiak, Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Martyna Kowalik, Barbara Bursztynowicz, Kaja Paschalska, Paulina Holtz, Grzegorz Wons, Katarzyna Skolimowska, Małgorzata Ostrowska

Czas: 22min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 44min.
06:25
M jak miłość - odc. 1285
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek wybiera się z Ewą na spacer do Gródka i poznaje w końcu Janka, nowego chłopaka Uli. Tymczasem matka Darka kontaktuje się z wróżbitą, który ma jej pomóc w odnalezieniu syna. Natalia od razu niepokoi się, że seniorka padnie ofiarą oszusta. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 13: Prześladowca
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karina Santorska i Jacek Wojnar to szczęśliwe narzeczeństwo. Ich związek kwitnie, póki nie przeprowadzają się do nowego mieszkania. Para zaczyna otrzymywać anonimy z pogróżkami, Tymczasem policja jest bezradna. Pewnego dnia podczas nieobecności Jacka w domu, do drzwi puka kobieta podająca się za jego byłą dziewczynę. Informuje Karinę, że Jacek utrzymuje kontakty z mafią. Zszokowana bohaterka przeszukuje dom i natrafia na pistolet. Po powrocie narzeczonego robi mu karczemną awanturę po której... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:50
Spotkanie ze smakiem, odc. 3/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 3: Kolacja przy świecach
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 269
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:20
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:40
Sekundy, które zmieniły życie
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma charakter dokumentalny i jest poświęcony w całości bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Każdy odcinek składa się z trzech bloków informacyjnego, human story, ciekawostkowego. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:15
Pan Peabody i Sherman Show, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1002
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 4: Zakochany major
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:05
AWACS
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W bazie NATO stacjonują AWACSY, wspierające działania Sojuszu i ONZ w przywracaniu pokoju na całym świecie. Są też stałym elementem antyterrorystycznych operacji. Od niedawna na tych samolotach latają również Polacy... (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 40min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:45
Przygody Kota w butach, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:15
Tom i Jerry: Magiczny pierścień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Ulubieńcy widzów całego świata, słynny duet Tom i Jerry znowu w akcji. Młody czarnoksiężnik pozostawia pod opieką Toma bezcenny magiczny pierścień. Kot jest przerażony, kiedy pierścień wsuwa się na głowę Jerry'ego. No i się zaczyna... Zanim zdążycie wypowiedzieć abrakadabra, nasi bohaterowie mają na ogonach całe miasto, a pierścień czarnoksiężnika psoci ile wlezie...   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2002)

Reżyseria: James T. Walker(1)
09:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 1: Communications Problems
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
09:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 23
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:00
Po prostu zdrowie - Bezpieczne leki
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. W tym odcinku odpowiemy na pytanie jak się robi leki. Poznamy proces wprowadzania nowych leków. (Polska 2017)


Czas: 20min.
10:30
Markiza Angelika
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowa markiza Angelika to bohaterka 8 - tomowego cyklu romansów historycznych pary autorskiej Anne i Serge'a Golonów, których dzieła wydawano w milionach egzemplarzy. Opowieści o losach markizy drukowano też w odcinkach w gazetach. (Niemcy, Włochy 1964)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Robert Hossein, Jean Rochefort, Giuliano Gemma

Czas: 111min.
10:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:50
Ogniem i mieczem
dramat historyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinową wersję dzieła Jerzego Hoffmana obejrzało ponad 7mln widzów, nie wspominając o nagrodach i wyróżnieniach dla twórców filmu. Geneza powstania oraz wieloletnie kłopoty związane z realizacją "Ogniem i mieczem" obrosły legendą. (Polska 1999)

Reżyseria: Jerzy Hoffman
Obsada: Michał Żebrowski, Izabella Scorupco, Aleksandr Domogarov, Krzysztof Kowalewski, Bohdan Stupka, Andrzej Seweryn, Zbigniew Zamachowski, Wiktor Zborowski, Wojciech Malajkat, Ewa Wiśniewska

Czas: 174min.
10:15
Ewa gotuje, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewa Wachowicz zaprezentuje przepisy, które mają wspólny składnik. Tym składnikiem jest kasza, lecz – co ciekawe – za każdym razem inna! Do zupy potrzebna będzie kasza manna, do dania głównego gryczana, a do deseru kasza jaglana. Wyjaśnijmy – gotowanie zacznie się od rosołu z grysikiem (tak w Krakowie mówi się na mannę). Na danie główne Ewa usmaży hreczniaki, czyli kotleciki z kaszy gryczanej i twarogu. Z kolei na deser poda kaszę jaglaną zapieczoną z jabłkami.   Dla małoletnich od... (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:40
Doktor Dolittle: W pogoni za błahostkami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna cześć przygód doktora Dolittle. Plejada zwierzęcych gwiazd przewodzi szybkiej i futrzanej przygodzie rozgrywającej się w ekscytującym Hollywood, gdzie pewien przemądrzały szczeniak Lucky w otoczeniu miłości i śmiechu udowadnia, że wart jest miliony! Kiedy Maya Dolittle (Kyla Pratt) popada w poważne tarapaty w iście hollywoodzkim stylu na ratunek przybywa nie kto inny, jak Lucky! Rezygnując z marzeń o weterynarii, młoda dama wyrusza do fabryki snów, gdzie dzięki swoim niespotykanym... (USA, 2007)

Reżyseria: Alex Zamm
Obsada: Kyla Pratt, Brandon Jay McLaren, Jason Bryden, Judge Reinhold, Tegan Moss
10:20
Policjantki i Policjanci, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na porannej odprawie Zapałę czeka niespodzianka. Na służbie towarzyszyć mu będzie Morawska, która wróciła właśnie do Polski ze stażu w Niemczech. Tymczasem Ola Wysocka jest na urlopie i czeka na wizytę kuratora sądowego, który ma zdecydować, czy zostanie rodziną zastępczą dla Marka. Na patrolu Krzysiek i Alicja dostają zgłoszenie o włamaniu do warzywniaka. Znajdują trop, który prowadzi ich do znanego policji włamywacza. W trakcie dochodzenia okazuje się, że mężczyzna padł... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Sławomir Smoczyński
10:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 24
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 634
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:20
Policjantki i Policjanci, odc.241
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał prosi Dyżurnego , by umożliwił jej kontakt z mężczyzną, który po napadzie na nią trafił do aresztu. Policjant kategorycznie odmawia. Mikołaj martwi się, czy Karolina poradziła sobie psychicznie z tym zdarzeniem. Tymczasem w pobliżu jednej z renomowanych prywatnych szkół dochodzi do napadów i kradzieży, których ofiarą padają uczniowie z dobrze sytuowanych rodzin. Dyrektorka nie chce współpracować, bo boi się o reputację placówki. Okazuje się, że sprawa ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
11:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

12:30
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy raper - w tym ktoś z przeszłością ocierającą się o kryminał i narkotyki - może ewangelizować? Pokażemy raperów i hip - hopowców, którzy się nawrócili. Śpiewają i rapują o Jezusie. O inicjatywach facebookowo - internetowych, jak Czercz Czanel. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Z ciemności - zobaczyć świat - /1/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, dzięki któremu niedowidzący widzowie będą mogli ponownie zobaczyć w pięknych barwach świat. W programie poznamy niezwykłe historie ludzi, którzy z powodu różnych okoliczności czy dolegliwości stracili wzrok. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
12:45
I kto to mówi 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna. Dalsze losy niezwykle sympatycznej rodziny Ubriacco: małżeństwa Jamesa (John Travolta) i Mollie (Kirstie Alley) i ich dzieci Mikey’a i Julie, które już podrosły i marzą o psie. James zabiera Mikey’a do schroniska. Ten wybiera sobie psa, który wabi się Rocks. Jednak po powrocie do domu pojawia się mały problem: w domu jest już jest pies. Dokładnie jest to Daphne, suczka szefowej Jamesa. I tak dzieci zamiast jednego mają dwa psy: jednego grzecznego i dobrze wyszkolonego,... (USA, 1993)

Reżyseria: Tom Ropelewski
Obsada: John Travolta, Tabitha Lupien, Kirstie Alley, David Gallagher, Olympia Dukakis, Lysette Anthony
12:50
Agent - Gwiazdy, odc. 2/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek drugi rozgrywa się na południu Argentyny, na terenie prowincji Salta. W tym odcinku uwypuklą się sympatie i antypatie wśród uczestników . Niektórym z nich będzie trudno ze sobą współpracować , a niestety zostaną do tego zmuszeni. Zadanie pierwsze uczestnicy robią w dwóch grupach. Będzie ono polegało na przeciąganiu obręczy przez metalową rurę. Każde dotknięcie obręczą rury powoduje włączenie alarmu na kaskach drugiej grupy. Kiedy jedna grupa będzie mierzyć się z tym zadaniem, druga... (Polska)

12:20
Policjantki i Policjanci, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola dostaje nowego partnera. Jest nim ostatni nabytek komendy – Szymon Zieliński. Wysocka ma go wdrożyć i być jego dowódcą, choć jest niższa stopniem. Szymon nie zdaje sobie sprawy z problemów osobistych Oli i obawia się, że jest do niego uprzedzona albo czymś ją uraził. Tymczasem przychodzi pierwsze zgłoszenie. Wysocka i Zieliński jadą do hotelu, w którym znaleziono zwłoki. Na miejscu okazuje się, że ciało zniknęło. Policjanci docierają do kobiety, która może mieć związek... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
12:00
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 5: Puści ludzie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie poszukiwań jednego z brakujących artefaktów, zostaje porwana Flynn. Dziewczyna trafia w ręce tajemniczego nieznajomego, który posiada całą kolekcję przedmiotów, za którymi podążają Bibliotekarze. Wkrótce cała ekipa zmierza do Sztabu Zaratustry, chcąc uniknąć konfrontacji z Prospero. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:55
Skorpion, sez. 1, odc. 5: Plutonium is Forever
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Usprawnienie reaktora jądrowego w Los Andeles będzie wymagało od Zespołu Skorpiona nie lada zdolności. Rekator jest w opłakanym stanie i może wywołać kryzys katastrofalny w skutkach. Walter wraz z pozostałą częścią załogi muszą wbrew swojej niechęci, zwrócić się o pomoc do dawnego znajomego. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
13:30
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 5. Kryształowa Zatoka i SS Thistlegorm
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o przepięknej zatoce wyspy Nusa Penida w Indonezji oraz niezwykłych losach ogromnego wojskowego wraku z czasów drugiej wojny światowej, odkrytego przez Jacques'a Cousteau. (Polska 2015)

Reżyseria: Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
13:50
MasterChef Junior, odc. 3/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:20
STOP Drogówka, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:50
Gliniarz w przedszkolu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Detektyw John Kimble (Arnold Schwarzenegger) ma odnaleźć kobietę i jej kilkuletniego synka, którzy ukrywają się przed zemstą jej męża- handlarza narkotyków. Funkcjonariusz w towarzystwie swojej koleżanki Pheobe (Pamela Reed) przybywa do miasteczka, gdzie prawdopodobnie mieszkają poszukiwani. Jak się okazuje, w archiwach policyjnych brakuje ich fotografii. W celu znalezienie chłopca, John zatrudnia się w przedszkolu. Czy uda mu się zapanować nad... (USA 1990)

Reżyseria: Ivan Reitman
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Linda Hunt, Pamela Reed, Penelope Miller
14:20
Okrasa łamie przepisy - Królik lekki i smaczny
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
14:50
Zagadka Hotelu Grand - odc. 47 (seria III, odc. 5)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julio, Maite i Alicia jadą do majątku de Soto, gdzie widziano podejrzaną furgonetkę. Po dramatycznych przygodach wracają do hotelu, wywożąc znaleziony na miejscu dziwny aparat. Mercedes ostrzega córkę, że jeśli wyjdzie za Javiera, zostanie wydziedziczona. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2336
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat odcinka: Historia Wisły. Nazwa rzeki istnieje ponad 2000 lat. Przez kilkadziesiąt wieków ulegała przekształceniom brzmieniowym, aby ostatecznie zostać Wisłą. Pierwsze wzmianki pojawiły się już u starożytnych Rzymian w 5 roku przed naszą erą. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:50
Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016 na bis
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym niezwykłym koncercie kabaretowym dwaj rodowici mieszkańcy Warmii: Radek Bielecki (Neo-Nówka) i Piotr Bałtroczyk oraz dwaj wrocławianie: Roman Żurek i Michał Gawliński (Neo-Nówka) podejmą dyskusję na temat wyższości różnych regionów Polski. Na trakt Kopernikowski przybyli również: ze Śląska – Kabaret Młodych Panów oraz Łowcy.B, z Warszawy - Grupa MoCarta i z Zielonej Góry - Grzegorz Halama i Kabaret Zachodni. W wakacje wszystkie drogi prowadzą na scenę przy zamku w Lidzbarku Warmińskim.... (Polska 2017)

14:20
Jaś Fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Zrób to sam” – to zawołanie towarzyszy bohaterowi tego serialu zawsze, a szczególnego znaczenia nabiera w Sylwestra. Jaś Fasola odświętnie dekoruje swoje mieszkanko przed wieczorną imprezą, na którą zaprosił dwóch swoich kolegów, Ruperta i Huberta. Zabawa jest tak dobra, że w sekrecie przed Jasiem …przestawiają oni wskazówko zegara i wkrótce wybija północ. Następnego dnia Jasia Fasolę ogarnia szał noworocznej wyprzedaży i jako pierwszy wpada do sklepu z meblami. Kupuje tak wiele różnych... (Wielka Brytania, 1994)

Reżyseria: John Birkin
Obsada: Rowan Atkinson
14:50
Jaś Fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na parkingu Jaś Fasola ma problemy i z pomocą przychodzą mu dwaj zawodowi żołnierze. Następnie nasz bohater z zainteresowaniem obserwuje ich podczas ćwiczenia musztry wojskowej i …wprowadza spore zamieszanie. Ale właściwie Jaś Fasola wybierał się do ...szkoły. Podczas Dnia Otwartego pragnie odwiedzić najciekawsze szkolne pracownie. W chemicznej omal nie doprowadza do eksplozji, a podczas zajęć plastycznych przeżywa prawdziwy szok na widok nagiej modelki. Przed nim jeszcze zajęcia ze... (Wielka Brytania, 1994)

Reżyseria: John Birkin
Obsada: Rowan Atkinson
15:50
Zbigniew Wodecki i Mitch & Mitch
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Recital Zbigniewa Wodeckiego i zespołu Mitch and Mitch zarejestrowany w trakcie transmisji z wręczania Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2014 roku. (Polska 2014)

Reżyseria: Artur Burchacki

Czas: 18min.
15:10
Ewangelickie Dni Kościoła. Nabożeństwo - Bielsko - Biała
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż przedstawia zapis nabożeństwa z obchodów Ewangelickich Dni Kościoła. (Polska 2017)


Czas: 90min.
15:45
Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016 na bis, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym niezwykłym koncercie kabaretowym dwaj rodowici mieszkańcy Warmii: Radek Bielecki (Neo-Nówka) i Piotr Bałtroczyk oraz dwaj wrocławianie: Roman Żurek i Michał Gawliński (Neo-Nówka) podejmą dyskusję na temat wyższości różnych regionów Polski. Na trakt Kopernikowski przybyli również: ze Śląska – Kabaret Młodych Panów oraz Łowcy.B, z Warszawy - Grupa MoCarta i z Zielonej Góry - Grzegorz Halama i Kabaret Zachodni. W wakacje wszystkie drogi prowadzą na scenę przy zamku w Lidzbarku Warmińskim.... (Polska 2017)

15:25
Ugotowani, sez. 11, odc. 6/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejną niedzielę w towarzystwie „Ugotowanych” spędzimy w stolicy Wielkopolski, czyli Poznaniu. Poznamy bliżej czwórkę bohaterów, ich życie zawodowe, pasje i kulinarne inspiracje. Przekonamy się, który z nich odnajdzie idealny przepis na mistrzowską kolację wartą 5 tysięcy złotych! W tym odcinku do walki staną: Natalia Moros – nauczycielka języka angielskiego. Prowadzi własną szkołę językową. Jak sama mówi, nikt w Poznaniu nie jest lepszym fachowcem w tej dziedzinie. Razem z mężem często... (Polska)

15:30
Podniebny pościg
Godziny emisji
Rozwiń opis
W okolicy, w której mieszkają nastoletni bracia Tyler (Joey Pollar) i Nick (Kelly Blatz), rozbija się UFO. Wkrótce Tyler zaczyna wykazywać nadludzkie zdolności. Kiedy chłopcy odkrywają, że obcy chcą zawładnąć Ziemią, Tyler zostaje porwany przez kosmitów. Nick musi uratować brata zanim będzie za późno.   Dla małoletnich od lat 7       Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2009)

Reżyseria: Ralph Hemecker
Obsada: Joey Pollari, Kelly Blatz, Linda Kash
16:25 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Rosja - N. Zelandia ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 21min.
16:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Rosja - N. Zelandia ( 1 poł )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
16:45
Kabaret Moralnego Niepokoju przedstawia: TRASASASA (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Trasasasa" to tytuł programu autorskiego Kabaretu Moralnego Niepokoju. W programie skecze, monologi i piosenki opisujące naszą polską rzeczywistość w kontekście trendów i wydarzeń ostatniego roku. (Polska 2010)

Reżyseria: Beata Harasimowicz
Obsada: Katarzyna Pakosińska, Robert Górski, Mikołaj Cieślak, Przemek Borkowski, Rafał Zbiec

Czas: 50min.
16:55
Kabaretowa Noc Pod Gwiazdami - Lidzbark Warmiński 2016 na bis, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym niezwykłym koncercie kabaretowym dwaj rodowici mieszkańcy Warmii: Radek Bielecki (Neo-Nówka) i Piotr Bałtroczyk oraz dwaj wrocławianie: Roman Żurek i Michał Gawliński (Neo-Nówka) podejmą dyskusję na temat wyższości różnych regionów Polski. Na trakt Kopernikowski przybyli również: ze Śląska – Kabaret Młodych Panów oraz Łowcy.B, z Warszawy - Grupa MoCarta i z Zielonej Góry - Grzegorz Halama i Kabaret Zachodni. W wakacje wszystkie drogi prowadzą na scenę przy zamku w Lidzbarku Warmińskim.... (Polska 2017)

16:25
Odlotowy ogród, sez. 4, odc. 6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:05
Mamma Mia!
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maryl Streep i Pierce Brosnan w genialnej historii rozgrywającej się na magicznej greckiej wyspie. Kiedy miłość jest w powietrzu i towarzyszą jej dźwięki porywającej muzyki, wszystko jest możliwe! Niezależna matka Donna będąca właścicielką hoteliku, wychowuje samotnie córkę Sophie. Kiedy dziewczyna decyduje się na ślub z ukochanym, wyspę odwiedzają dawno niewidziani goście. Do Donny przyjeżdżają dwie niezawodne przyjaciółki – Rosie i Tanya. Sophie natomiast postanawia wreszcie odkryć, kto... (USA 2008)

Reżyseria: Phyllida Lloyd
Obsada: Amanda Seyfried, Colin Firth, Meryl Streep, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård
17:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia wciąż próbuje sprawić, by jej brat Kamil zamknął komputer i zaczął poszukiwać dziewczyny. Kamil zmienia swój wizerunek. Czy Bogdan zgodzi się zostać świadkiem na ślubie Ryszarda? Kilka miesięcy temu Łukasz poznał dziewczynę. Nazwał ją Kwiatuszkiem. Samotność Janka pszczelarza zabijają wizyty sąsiadów. Jaruś wierzy, że pani Aniela uderzy się w piersi i przygarnie jak ukochanego syna.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 1/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
13 zbuntowanych dziewcząt, wybranych spośród setek kandydatek, otrzymuje jedyną w swoim rodzaju szansę na całkowitą zmianę swojego życia. Dzięki elitarnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy mogą przejść swoją największą, życiową przemianę. Najbardziej liczą się tutaj zaangażowanie, postępy oraz chęci samych zainteresowanych. Trzy miesiące intensywnych zajęć, szkoleń i kursów. Zadania, które... (Polska)

17:30
Moja niewidzialna siostra
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cleo jest nieprzystosowaną nastolatką i siostrą pięknej, bardzo popularnej w szkole Molly. Przeprowadzając eksperyment naukowy w Halloween, Cleo niechcący sprawia, że Molly staje się niewidzialna. Próby powrotu do normalności nie przynoszą rezultatu, a tymczasem nadchodzi ważny dzień w szkole, podczas którego Cleo musi wcielić się w rolę Molly. Każda z sióstr „wchodząc w buty” tej drugiej przekonuje się, jak wiele, wbrew pozorom, je łączy…   Dla małoletnich od lat 7            Udogodnienia:... (USA, 2015)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Karan Brar, Paris Berelc, Rowan Blanchard
18:00 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Rosja - N. Zelandia ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wirtualny świat sprawił, że Kampio znalazł partnerkę, o której dziś mówi w czasie przeszłym, ale której obecność czuje w każdej sekundzie. Mimo nowych pantofli, na których magię Elivs tak liczył, nie skruszył on serca dawnej miłości. Po tym jak pani Aniela nakazała Jarusiowi wymeldować się z jej mieszkania, Jaruś zniknął jej z oczu. Doczekał się Bogdan. Pewna panna z właściwej półki, zobaczyła go w telewizji i zapragnęła zobaczyć u swego boku. I do Supermario nareszcie zaczęło uśmiechać się... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 11/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Dąbrowa Górnicza, „Juran” Od wielu lat w Dąbrowie Górniczej istnieje restauracja „Juran”. Oryginalna nazwa to połączenie skróconych imion właściciela Jurka i jego partnerki Anetty, zwanej przez rodzinę Anią. Formalnym właścicielem... (Polska)

18:30
Sezon na misia 2
animacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna przygód, wesoła animacja dla całej rodziny. Zakochany po uszy w Gizeli Elliot planuje z nią wspólną przyszłość. Niestety ich ślub musi poczekać, a wszystko to na skutek porwania Pana Kabanosa. Grupa rozpieszczonych zwierzaków postawiła sobie za cel zwrócenie go właścicielom. Boguś, wiewiór McSquizzy, jeż Buddy i reszta leśnych zwierzaków wprawiają w życie plan uratowania wyglądającego jak kiełbaska przyjaciela i wkrótce znajdują się na terenie obozu wroga, w samym środku świata zwierząt... (USA 2009)

Reżyseria: Matthew O'Callaghan
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 149
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kocham biurokrację Ferdek dowiaduje się z telewizji, że bezrobocie w kraju spadło do zera. Ten fakt komplikuje jego sytuację, gdyż jako ostatni bezrobotny zostaje zasypany ofertami pracy i coraz trudniej jest mu się od niej wykręcić. Na szczęście wśród ofert z pośredniaka jest i taka, która Ferdkowi się podoba.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Jerzy Łapiński, Krzysztof Dracz, Piotr Gąsowski
19:00
Fakty, odc. 7108
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7091
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7088
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4982
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.628
Godziny emisji
Rozwiń opis
FANTAZYJNE PIEROŻKI Po pierożki Dim Sum w Hongkongu ustawiają się kolejki. A wszystko przez ich fantazyjne kształty. Co takiego przedstawiają, że ściągają tłumy? HISTORIA PEWNEGO ZDJĘCIA: KOLOROWA KUKURYDZA „Galileo” tropem zdjęcia przedstawiającego kolby kukurydzy mieniące się feerią barw. To kukurydza modyfikowana genetycznie, czy wytwór natury? Sprawdzimy to. PANIEROWANA WODA Pewien Amerykanin zdobył umiejętność panierowania wody. Wodne kulki, smaży w głębokim tłuszczu – jak to możliwe?... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 4min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Eska Music Awards - Nagrody Roku
Godziny emisji
Rozwiń opis
XVI Gala ESKA Music Awards odbędzie się 17 czerwca w szczecińskiej hali widowiskowo - sportowej. Podczas koncertu rozdawane zostaną statuetki w różnych kategoriach. Nominowani m.in. , najlepsza artystka: Sarsa, Monika Lewczuk, Agnieszka Chylińska. (Polska 2017)


Czas: 58min.
20:05
IX Płocka Noc Kabaretowa 2015. Gra o żyrandol - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnienie Płockiej Nocy Kabaretowej, która odbyła się w największym ogniu kampanii prezydenckiej 2015. Proponujemy widzom własną zabawę w wybory prezydenckie. Na scenie będziemy pokazywać absurdy i paradoksy kampanii. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
20:00
Studio Sport
Godziny emisji
20:25 Na żywo
Liga Światowa 2017 : mecz Polska – Iran
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liga Światowa to najpopularniejsze i najbardziej prestiżowe rozgrywki międzynarodowej siatkarskiej reprezentacyjnej elity. 25 lat tradycji Ligi Światowej pozwoliło organizatorom na zbudowanie atrakcyjnych rozgrywek, w których nie brak emocjonujących starć najlepszych drużyn świata: Polski, Brazylii, Francji, Rosji, Serbii, USA, Włoch, Argentyny, Bułgarii, Iranu czy Kuby. Transmisję w Telewizji Polsat rozpoczynamy w piątek, 9 czerwca od meczu: Polska – Bułgaria. Następnie nasza reprezentacja...

20:00
Czas na miłość
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Richard Curtis
Obsada: Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Margot Robbie
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sierżant Złapała jako świeżo upieczony ojciec próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji. Małe dziecko i zazdrosny o uwagę rodziców Tosiek potęguje marzenie nowożeńców o chwili dla siebie i wyrwaniu się czasem z domu. Alicja Morawska spieszy im z pomocą. Czy sprawdzi się w roli niani? Tymczasem przychodzi zgłoszenie od zrozpaczonej ofiary oszusta matrymonialnego, który okradł ją i porzucił. Poszkodowana daje policjantom zdjęcia niewiernego kochanka. W trakcie prowadzonych... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
20:00
Mechanik: Prawo zemsty
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arthur Bishop jest wykwalifikowanym mechanikiem – specem od mokrej roboty. Należący do elity zabójców, perfekcyjnie eliminuje wyznaczone cele. W życiu kieruje się żelaznymi zasadami. Kiedy zamordowany zostaje jego mentor, Arthur sam wyznacza sobie kolejne zlecenie. Odpowiedzialni za śmierć przyjaciela muszą zginąć. Niespodziewanie zyskuje partnera w osobie syna zamordowanego mentora. (USA 2011)

Reżyseria: Simon West
Obsada: Jason Statham, Ben Foster, Tony Goldwyn, Donald Sutherland
21:30 Na żywo
Eska Music Awards - Hit Lata
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 55min.
21:05
IX Płocka Noc Kabaretowa 2015. Gra o żyrandol - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prowadzenie kabaret Nowaki i kabaret K2, wystąpią ponadto: Kabaret Młodych Panów, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet, kabaret Weźrzesz, Katarzyna Pakosińska i Marian Opania. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przychodzi na komendę podekscytowany po porannej wizycie u notariusza. Okazuje się, że jest jedynym spadkobiercą wuja skłóconego z całą resztą rodziny. Zmarły tylko Mikołaja uważał za porządnego faceta. Karolina obiecuje, że po patrolu pojedzie razem z nim zobaczyć, co zapisał mu krewny. Tymczasem muszą się zmierzyć z nietypową sprawą okradania schowków sklepowych. Złodziej jest bardzo sprytny i doskonale ukrywa twarz przed kamerami monitoringu. Policjanci walczą z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
21:50
Arena
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynny biznesmen (Samuel L. Jackson) z sadystycznym zacięciem zbudował swoje imperium na brutalnej stronie internetowej, gdzie gladiatorzy walczą na śmierć i życie. Jego najnowszy wojownik to strażak - David Lord (Kellan Lutz). Mężczyzna został porwany i skazany na walkę. By odkupić swoją wolność, Lord zgadza się na serię śmiertelnych pojedynków. Jednak kiedy liczba ofiar rośnie, a przed nim jeszcze najcięższa ze wszystkich walk, mężczyzna wyjawia sekret, który może zagrozić całemu... (USA 2011)

Reżyseria: Jonah Loop
Obsada: Johnny Messner, Katia Winter, Kellan Lutz, Samuel L. Jackson
22:40
Cztery wesela i pogrzeb
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo to dla jednych mężczyzn droga ku szczęściu, dla innych świat pełen ograniczeń i niebezpieczeństw, zwłaszcza gdy trafi się na kobietę kapryśną, skłonną do dominacji nad partnerem. Tak właśnie postrzega instytucję małżeństwa Charles. (Wielka Brytania 1994)

Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Hugh Grant, Andie MacDowell, Simon Callow, Rowan Atkinson, James Fleet, Kristin Scott Thomas, John Bower, Charlotte Coleman

Czas: 112min.
22:05
DISCOPOLAND - (9)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odc. wizyta w Gorzowie Wielkopolskim, w Lubsku i świętowanie Dni Cybinki. Bohaterowie tego odc. to, m.in. Endrju, zespół MIG, Long&Junior oraz Czadoman. Ponadto Pan Mirek, który marzy, by zorganizować festiwal disco polo nieopodal Zielonej Góry. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 26min.
22:45
Bilet na księżyc
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1969. Adam Sikora, pasjonat lotnictwa, dostaje powołanie do wojska i przeżywa życiowe rozczarowanie. Na przekór marzeniom i zainteresowaniom, przez trzy lata będzie służył w Marynarce Wojennej w Świnoujściu. Wkrótce ma stawić się w jednostce. (Polska 2013)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Filip Pławiak, Mateusz Kościukiewicz, Bożena Adamek, Krzysztof Stroiński, Anna Przybylska, Łukasz Simlat

Czas: 118min.
22:55
Cienka czerwona linia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny, oparty na autobiograficznej książce Jamesa Jonesa-nominowany do Oscara w siedmiu kategoriach. Rok 1943, na wyspie Guadalcanal toczy się napięty bój, który w rezultacie przyniesie przełom w wojnie o Pacyfik. Kompania Charlie z pułku piechoty, wraz z niedobitkami oddziału Marines, ostatkiem sił broni lotniska, dającego Amerykanom panowanie nad obszarem o promieniu 1000 km. Mistrzowska reżyseria Terence Malicka i udział gwiazd amerykańskiego kina: Adrien Brody, George Clooney,... (Kanada, USA, 1998)

Reżyseria: Terence Malick
Obsada: Sean Penn, Adrien Brody, James Caviezel, George Clooney, Nick Nolte, John Cusack, Woody Harrelson, Elias Koteas, John Savage
22:40
Diana
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film bez wątpienia można nazwać portretem największej celebrytki lat 90. czyli księżnej Diany. Po królewskim ślubie z następcą brytyjskiego tronu, była obserwowana przez wszystkich. Tabloidy i paparazzi praktycznie codziennie dostarczali milionom ludzi na całym świecie informacji na temat tego co robi Królowa Ludzkich Serc, z kim się spotyka, gdzie bywa… czy wśród takiego szumu wokół własnej osoby i natłoku obowiązków bywała szczęśliwa? Czy mimo tego, iż paparazzi śledzili ją praktycznie 24 h... ( Wielka Brytania/Francja/Belgia/Szwecja 2013)

Reżyseria: Oliver Hirschbiegel
Obsada: Naomi Watts, Naveen Andrews, Douglas Hodge, Geraldine James, Charles Edwards
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Komisarz Stasiak ma poważny dylemat. Dotarł do dowodów, które mocno obciążają Kubisa. Wygląda na to, że komendant miał świetny motyw i sposobność, żeby zabić człowieka, który zgwałcił jego córkę. Stasiak czuje, że powinien być lojalny wobec komendanta, który kiedyś pomógł mu wyjść na prostą, z drugiej jednak strony, dowody raczej nie pozostawiają wątpliwości. Adam kontaktuje się z Zimnym, który prowadzi śledztwo przeciwko Kubisowi, aby przekazać mu zdobyte informacje. Sęk w... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
23:00
Eksperyment SS
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mroczny horror o skutkach eksperymentu z czasów III Rzeszy. Wynajęta przez tajemniczego naukowca grupa najemników ma za zadanie odnaleźć opuszczony bunkier z czasów II Wojny Światowej. Zapowiada się prosta i szybka misja. Rzeczywistość okaże się znacznie bardziej dramatyczna. Wkrótce po wejściu do bunkra najemnicy zaczynają ginąć. Okazuje się, że w czasie wojny w bunkrze przeprowadzano eksperymenty mające na celu zapewnienie nieśmiertelności nazistowskim żołnierzom. Oficjalnie eksperymenty... (Wielka Brytania, 2007)

Reżyseria: Steve Barker
Obsada: Julian Wadham, Ray Stevenson, Richard Brake
23:45
Everly
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu film sensacyjny, w którym nie zabraknie zarówno scen walki, jak i wzruszeń. Nominowana do Oscara i Złotego Globu zjawiskowa Salma Hayek wcieli się w postać porwanej kobiety, która z ogromną determinacją będzie zmuszona walczyć o wolność i powrót do ukochanej córki. Dzień, który miał rozpocząć nowy etap w jej życiu, zmienia się w koszmar. Drobna kobieta musi sięgnąć po broń, aby zabijać i walczyć o przetrwanie. (USA 2014)

Reżyseria: Joe Lynch
Obsada: Hiroyuki Watanabe, Laura Cepeda, Salma Hayek, Togo Igawa
00:45
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 2/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i jego agenci jadą do Peru w celu zbadania obiektu o nieznanym pochodzeniu, określanego kodem 0 - 8 - 4. Gdy Coulson wpada na komendant Camillę Reyes, na wysokości dziewięciu tysięcy metrów sypią się nie tylko iskry. (USA 2013)

Reżyseria: David Straiton
Obsada: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge

Czas: 39min.
00:55
Łowcy głów
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja bestsellerowej powieści norweskiego pisarza Jo Nesbo. Roger Brown prowadzi podwójne życie. Oficjalnie występuje jako łowca głów, rekrutujący fachowców na najwyższe stanowiska. Ale emocje i duże pieniądze naprawdę czerpie z kradzieży dzieł sztuki. (Niemcy, Norwegia 2012)

Reżyseria: Morten Tyldum
Obsada: Aksel Hennie, Synnove Macody Lund, Nikolaj Coster-Waldau

Czas: 96min.
00:55
STOP Drogówka, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:40
Partner
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kąśliwa satyra na świat wielkiej finansjery, w którym szanse na eksponowane stanowiska mają jedynie mężczyźni, a kobiety są dyskryminowane. Doradczyni finansowa Laurel Hyres jest wyjątkowo inteligentna, błyskotliwa, odważna i ambitna. (USA 1996)

Reżyseria: Donald Petrie
Obsada: Whoopi Goldberg, Dianne Wiest, Eli Wallach, Tim Daly, Helen Hanft

Czas: 109min.
01:00
Nieuchwytny
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcami Los Angeles wstrząsa seria morderstw o charakterze rytualnym. Policja jest bezsilna. Śledztwo tkwi w martwym punkcie. Detektyw Jack Cole, pracujący w przeszłości dla rządu staje przed dużym wyzwaniem. Ma schwytać zabójcę. Kryjący się za tajemniczymi zbrodniami spisek okazuje się groźniejszy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Jack Cole (Steven Seagal) jest byłym agentem, który pracował dla rządu w krajach Trzeciego Świata. Powierzano mu najbardziej delikatne misje, z którymi... ( USA 1996)

Reżyseria: John Gray
Obsada: Steven Seagal, Keenen Ivory Wayans, Bob Gunton, Brian Cox, John M. Jackson, Michelle Johnson
01:55
Katastrofa na K2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co czwarty zdobywca K2 ginie podczas zejścia ze szczytu. Znawcy tematu mawiają, że przy tej górze wyprawa na Mount Everest jest jak spacerek po parku. Najtragiczniejszy wypadek w historii K2 miał miejsce w lecie 2008 roku. Kilka grup himalaistów podjęło wówczas „zmasowany atak” na ten najtrudniejszy szczyt świata. Aż osiemnastu himalaistów przeszło do historii, docierając na szczyt. Jednak w wyniku katastrofalnej serii zdarzeń i oderwania się ogromnej ściany lodu, wielu z nich nie dane było... (USA, 2008)

01:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
07 zgłoś się - odc. 3/21 - Dziwny wypadek
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porucznicy Borewicz i Zubek otrzymują zgłoszenie wypadku samochodowego, spowodowanego przez docenta Weredę. W wyniku kraksy zginęła młoda dziewczyna, Jolka Holsztyńska. W zeznaniach Weredy nic się nie zgadza. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Wanda Koczewska, Zdzisław Tobiasz, Jan Machulski, Maciej Góraj, Aleksandra Leszczyńska, Maria Czubasiewicz, Dorota Kawęcka, Elżbieta Dmochowska

Czas: 47min.
02:25
Kingsajz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje kraina zwana Szuflandią. Jej pejzaż tworzą szuflady, segregatory i inne atrybuty urzędniczej rzeczywistości. Panuje tu nadszyszkownik Kilkujadek (Stuhr), który z pomocą zaufanej świty trzyma swoich kumotrów za twarz, by przypadkiem żaden z nich nie wykrył tajemnicy kingsajzu czyli eliksiru pozwalającego krasnoludkowi zyskać rozmiary człowieka i zamieszkać w krainie ludzi, obfitującej w wolność, kobiety i inne atrakcje. Przypadek... (Polska 1987)

Reżyseria: Juliusz Machulski, Juliusz Machulski
Obsada: Figura Katarzyna, Figura Katarzyna, Grzegorz Heromiński, Grzegorz Heromiński, Jacek Chmielnik, Jacek Chmielnik, Jerzy Stuhr, Jerzy Stuhr, Joachim Lamża, Joachim Lamża, Maciej Kozłowski, Maciej Kozłowski
02:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:40
Zagadka Hotelu Grand - odc. 47 (seria III, odc. 5)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julio, Maite i Alicia jadą do majątku de Soto, gdzie widziano podejrzaną furgonetkę. Po dramatycznych przygodach wracają do hotelu, wywożąc znaleziony na miejscu dziwny aparat. Mercedes ostrzega córkę, że jeśli wyjdzie za Javiera, zostanie wydziedziczona. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
03:45
07 zgłoś się - odc. 4/21 - 300 tysięcy w nowych banknotach
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szantażysta żąda od reżysera Sucheckiego 300 tys. zł, grożąc, że ujawni kompromitujące go materiały. Zdesperowany Suchecki zgłasza się na milicję. Porucznik Borewicz typuje krąg podejrzanych, min.: kochanka Sucheckiego, córka, syn, kasjerka PKO. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Barbara Brylska, Zdzisław Tobiasz, Halina Rasiakówna, Mieczysław Milecki, Marek Lewandowski, Hanna Orsztynowicz, Dorota Kawęcka, Wojciech Wysocki

Czas: 49min.
03:05
Uwaga!, odc. 4982
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:25
Moc Magii, odc. 162/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.557
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Dyżur, sez. 2, odc. 26
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem do szpitala trafia pan Jan z migotaniem przedsionków serca, który niestety wbrew zaleceniom lekarzy spożywał alkohol. Tymczasem za kotarą ratowane jest życie innej osoby z promilami we krwi. Zobacz jak niebezpieczne dla zdrowia może być nadużywanie alkoholu. Na oddział przyjeżdża też ofiara wypadku samochodowego, która dzień wcześniej nie zgodziła się na hospitalizację. (Polska, Polska 2010)

03:30
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 8: Dżiani
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic towarzyszy zespołowi Bayer Full na dożynkach w Opłaczkowie.

04:40
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 1/22
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu zaczyna się zaraz po ukazanej w filmie Jossa Whedona "Avengers" bitwie o Nowy Jork. Gdy wiedza o istnieniu superbohaterów i obcych stała się powszechna, świat próbuje przywyknąć do nowej rzeczywistości. Do służby powraca agent Coulson. (USA 2013)

Reżyseria: Joss Whedon
Obsada: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge

Czas: 42min.
04:45
Nowa - odc. 10
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W parku zostają znalezione zwłoki młodego mężczyzny - menedżera klubu. Kiedy Wolski ogląda telefon ofiary, włącza się w nim funkcja: przypomnienie o spotkaniu. Ada i Wolski jadą w umówione miejsce zapisane w telefonie. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.781
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku policja rozprawia sie z gangsterami napadającymi na banki oraz ze złodziejem samochodu przyłapanym na gorącym uczynku. W odcinku również m.in. wykrycie ogromnej fabryki amfetaminy, produkującej ilości narkotyków wartych miliony złotych oraz likwidacja wietnamskiej plantacji konopii. (Polska 2010)

05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3725
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.785
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info