Program dla 2017-06-18 od do
22.06 23.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:40
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 1/22
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu zaczyna się zaraz po ukazanej w filmie Jossa Whedona "Avengers" bitwie o Nowy Jork. Gdy wiedza o istnieniu superbohaterów i obcych stała się powszechna, świat próbuje przywyknąć do nowej rzeczywistości. Do służby powraca agent Coulson. (USA 2013)

Reżyseria: Joss Whedon
Obsada: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge

Czas: 42min.
04:45
Nowa - odc. 10
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W parku zostają znalezione zwłoki młodego mężczyzny - menedżera klubu. Kiedy Wolski ogląda telefon ofiary, włącza się w nim funkcja: przypomnienie o spotkaniu. Ada i Wolski jadą w umówione miejsce zapisane w telefonie. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku policja rozprawia sie z gangsterami napadającymi na banki oraz ze złodziejem samochodu przyłapanym na gorącym uczynku. W odcinku również m.in. wykrycie ogromnej fabryki amfetaminy, produkującej ilości narkotyków wartych miliony złotych oraz likwidacja wietnamskiej plantacji konopii. (Polska 2010)

05:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3725
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 4982
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.785
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (353)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:30
Pełnosprawni - odc. 207
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:15
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
06:30
Podróże z historią - odc. 14 Gorączka srebra
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy grudki srebra odłupuje się kilofami prosto ze skał? Nic bardziej mylnego! Radosław Kotarski wyrusza do Tarnowskich Gór, aby przekonać się, jak trudna i niebezpieczna była praca dawnych górników, którzy z narażeniem życia wydobywali srebro. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 26min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 6: Urodziny Powolniaka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:05
M jak miłość - odc. 1286
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala próbuje pomóc Glińskiej. Chce załatwić jej pracę sprzątaczki w kancelarii. Gliński śledzi Zduńską. Gdy jest na ulicy sama z małym Kubą, brutalnie atakuje dziewczynę. Budzyński postanawia polecieć na kilka dni do Marty, by omówić szczegóły rozwodu. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Czas: 46min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 23/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję., napisy (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 7: Koncert w kościele
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 30min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 1 Przedsiębiorcy cz. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria prezentująca możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 12min.
08:00
Bierz forsę i w nogi
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna zrealizowana w konwencji dokumentu przez Woody Allena opowiada o życiu pechowego przestępcy, Virgila Starkwella. Niespełnione marzenia z dzieciństwa o karierze muzycznej zamieniły się u niego w obsesyjne dążenie do rabowania banków. (USA 1969)

Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Woody Allen, Janet Margolin, Marcel Hillaire, Jacquelyn Hyde, Lonny Chapman

Czas: 81min.
08:15
Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna odsłona przygód znanych wszystkim Smerfów. Faworytem w tegorocznych zawodach w zbieraniu smerfojagód jest Smerf Ważniak, dla którego będzie to już dziesiąte zwycięstwo z rzędu. Smerf Śmiałek postanawia odkryć, jak Ważniakowi udaje się tak wygrywać rok po roku. Śledztwo wiedzie Śmiałka do nawiedzonej Smerfnej Doliny, gdzie wpada wprost w pułapkę Gargamela! Czy Ważniak i Śmiałek zaniechają rywalizacji i z pomocą Smerfetki uwolnią się zanim wpadną w łapy Gargamela, lub co gorsza,... (USA, 2013)

Reżyseria: Stephan Franck(1)
08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 23/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry TVN, odc. 1003
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 2: Psychiatrist, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:00
Ziarno - Bł. Edmund Bojanowski
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 23min.
09:30
Zakochaj się w Polsce - odc. 41 Frombork
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Frombork - klejnot Warmii, jedno z najpiękniejszych miast północnej Polski i obowiązkowy przystanek dla każdego, kto wybiera się nad Zalew Wiślany. To miasto wybitnego uczonego nowożytnej Europy - Mikołaja Kopernika. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 21min.
09:35
Ostoja - odc. 173
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:45
Scooby-Doo i upiorny strach na wróble
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Kolejny film z przebojowego cyklu. Dzielny pies Scooby Doo oraz jego przyjaciele – Kudłaty, Fred, Daphne i Velma przyjeżdżają do cichego, rolniczego miasteczka, które przygotowuje się do świętowania dorocznego święta Halloween. Impreza zostaje przerwana przez upiornego stracha na wróble, który zaczyna atakować mieszkańców tego miasta. Tylko Scooby Doo i Brygada Detektywów może ich ocalić przed śmiertelnym niebezpieczeństwem. Czy tym razem również bohaterowie zdołają rozwiązać...

09:00
Kudłaty zaprzęg
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piątka niesfornych psiaków odwiedza pokrytą lodem Alaskę, by zobaczyć fascynujący śnieżny wyścig.   Bez ograniczeń wiekowych (USA, 2008)

Reżyseria: Robert Vince
Obsada: James Belushi, Jimmy Bennett, Lothaire Bluteau
09:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:00
Weterynarze z sercem - /1/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program WETERYNARZE Z SERCEM powstał na fali mody na świadome i odpowiedzialne wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin... (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 23min.
10:35
Biblia - Mojżesz, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Izraelici w Egipcie zaczęli być traktowani jak niewolnicy. Faraon, obawiając się wzrostu liczebności Hebrajczyków, wydał rozkaz zabijania ich pierworodnych synów. Jedna z matek w desperacji umieściła swoje dziecko w koszyczku, który puściła z prądem rzeki. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Ben KIngsley, Frank Langella, Christopher Lee, Anna Galiena

Czas: 44min.
10:15
Rodzinne oglądanie - Narodziny zwierząt według Davida Attenborough - Z morza w przestworza - odc. 1/1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki odkryciom w południowych Chinach, naukowcy mogli wypełnić kilka znaczących luk w teorii ewolucji gatunków. David Attenborough przedstawia trwający ponad 500 milionów lat proces rozwoju kręgowców, od zwierząt wodnych aż do powstania człowieka. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: David Lee

Czas: 49min.
10:20
Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowana komedia dla całej rodziny. Flint Lockwood jest szalonym młodym naukowcem z małego miasteczka. Gdy jego najnowszy wynalazek niespodziewanie odlatuje w chmury, mężczyzna jest przekonany, że po raz kolejny stworzył urządzenie, które nie działa. Jednak pewnego dnia, ku zaskoczeniu mieszkańców, zamiast deszczu z nieba zaczyna spadać grad klopsików. Początkowa radość szybko przeradza się w niepokój - jedzenie może wkrótce zasypać miasto. Flint musi zapobiec katastrofie...   Dla... (USA, 2009)

Reżyseria: Chris Miller, Phil Lord
10:50
Galileo, odc.627
Godziny emisji
Rozwiń opis
TORBY Z KAMIZELEK Pewna młoda projektantka wykorzystuje stare kamizelki lotnicze - dzięki niej powstają z nich funkcjonalne torby. JAK ZROBIĆ W DOMU POPULARNE SŁODYCZE Owocowe żelki, lizaki, czy pianki marshmallow – zamiast kupować, można samodzielnie wykonać je w domu. Pokażemy jak. KUMARI – NIELETNIA BOGINI Pewna 10-latka z Nepalu uważana jest za boginię i z należytymi honorami czczona. Jak wygląda codzienność dziewczynki. TEST ŁADOWARKI WYKORZYSTUJĄCEJ KROKI Gdy chodzimy zużywamy mnóstwo... (Polska 2017)

10:00
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 6: Koniec świata
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:30
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 7: Coś z niczego
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Magazyn Kolarski - odc. 15
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:45 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:15
Makłowicz w podróży. Sardynia (171) Górska Barbagia
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wapienne góry Supramonte w regionie Barbagia, ze swoimi żłobionymi przez strumienie jaskiniami, były przez wieki schronieniem dla sardyńskich pasterzy oraz osławionych bandytów. Robert wjechał górską drogą na wysokość 1300 m n.p.m. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:50
Gwiazdy w południe - Konnica
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ameryka, rok 1863. Trwa krwawa i brutalna wojna secesyjna. Wokół Vicksburga toczą się ciężkie walki. Mimo ciągłych ataków wojsk Unii pod wodzą gen. Shermana, konfederaci uparcie się bronią. Armia Południa gen. Granta stale dostaje wsparcie i zaopatrzenie. (USA 1959)

Reżyseria: John Ford
Obsada: John Wayne, William Holden, Constance Towers, Judson Pratt

Czas: 115min.
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 1/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięć wyjątkowych par, które zdecydowały się sięgnąć po swoje marzenie o własnym domu, staje do walki o luksusową rezydencję w warszawskim Wilanowie. Już na początku czekała ich niespodzianka: mogli zobaczyć dokładnie taki dom, jaki sami będą musieli wybudować. Architekt Hernan Gomez przybliżył im projekt za pomocą interaktywnych gogli. Uczestnicy na 11 tygodni opuszczają swoje rodziny i swoje dotychczasowe życie, by zamieszkać w kontenterach budowlanych i zabrać się do ciężkiej pracy pod... (Polska)

11:50
Galileo, odc.628
Godziny emisji
Rozwiń opis
FANTAZYJNE PIEROŻKI Po pierożki Dim Sum w Hongkongu ustawiają się kolejki. A wszystko przez ich fantazyjne kształty. Co takiego przedstawiają, że ściągają tłumy? HISTORIA PEWNEGO ZDJĘCIA: KOLOROWA KUKURYDZA „Galileo” tropem zdjęcia przedstawiającego kolby kukurydzy mieniące się feerią barw. To kukurydza modyfikowana genetycznie, czy wytwór natury? Sprawdzimy to. PANIEROWANA WODA Pewien Amerykanin zdobył umiejętność panierowania wody. Wodne kulki, smaży w głębokim tłuszczu – jak to możliwe?... (Polska 2017)

11:00
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 8: Wioska na prerii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał... (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:35
Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 9: Safari na Rancho
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojciech Cejrowski przeistacza się w kowboja, ikonę Dzikiego Zachodu: zakłada kowbojki i kowbojską koszulę. Udowadnia, że w Teksasie taki styl ubierania się to nie tylko tradycja, ale i obowiązek. W sklepach odzieżowych można kupić głównie dżinsy, koszule i kapelusze. Nawet dzieci są podawane do chrztu w kowbojskim stroju. A skoro będzie o kowbojach to nie może zabraknąć również broni. (Polska 2014)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 20min.
12:45
BBC w Jedynce - Bajeczne żaby Davida Attenborough
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Attendorough opowiada o żabach i ich życiu. Zobaczymy niezwykle kolorowe okazy. Charyzmatyczne, dziwne i piękne, bardzo różnorodne płazy. Do żabowatych należy 16 rodzajów i ponad 350 gatunków. Żaby żyją w bardzo różnych środowiskach. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Sally Thomson

Czas: 58min.
12:20
Maska Zorro
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przygodowy. Wielki przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie: Anthony Hopkins, Antonio Banderas i Catherine Zeta-Jones. Wiek XIX. Kalifornia rządzona przez hiszpańskich kolonialistów. Szlachcic Don Diego de la Vega (Hopkins) nie może pogodzić się z terrorem wprowadzonym przez okrutnego gubernatora Montero. W przebraniu, z twarzą ukrytą pod czarną maską, broni prześladowanych, a ci nadają mu przydomek - Zorro. W odwecie Montero morduje jego żonę, porywa córkę i wtrąca Zorro do więzienia.... (USA, 1998)

Reżyseria: Martin Campbell
Obsada: Antonio Banderas, Jose Perez, L.Q. Jones, Victor Rivers, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson
12:00
Co za tydzień, odc. 804
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:30
Belle Epoque, odc. 1/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Belle Epoque” to zderzenie dwóch różnych światów. Miłości, namiętności i piękna epoki z brutalnymi zbrodniami, które na początku XX wieku wstrząsnęły mieszkańcami Krakowa. Jedno z okrutnych morderstw sprowadza do miasta Jana Edigeya-Koryckiego (Paweł Małaszyński), głównego bohatera serialu. Dla mieszkańców to persona non grata – zabójca jednego z krakowskich arystokratów. Czy Jan rzeczywiście jest winny? Jakie mroczne sekrety skrywa Belle Epoque i czy piękno tej epoki to tylko legenda?... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
12:50
Rodzina Addamsów: spotkanie po latach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarna komedia o żyjącej w pełnym strachów domu rodzinie Addamsów. Ponieważ Dziadek i Babcia Addamsowie nieubłaganie normalnieją, przerażeni Morticia (Hannah) i Gomez (Curry) zwołują zjazd rodzinny w nadziei, że ktoś zna domowe lekarstwo na tę straszną przypadłość. Chochlik drukarski sprawia, że rodzina trafia na imprezę krewnych i powinowatych zwykłych Adamsów (przez jedno D)...   Dla małoletnich od lat 12             Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 1998)

Reżyseria: Dave Payne
Obsada: Deryl Hannah, Nicole Fugere, Tim Curry
12:05
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 5: Puści ludzie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie poszukiwań jednego z brakujących artefaktów, zostaje porwana Flynn. Dziewczyna trafia w ręce tajemniczego nieznajomego, który posiada całą kolekcję przedmiotów, za którymi podążają Bibliotekarze. Wkrótce cała ekipa zmierza do Sztabu Zaratustry, chcąc uniknąć konfrontacji z Prospero. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
13:55
W pułapce miłości - cz. 3
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda Hiszpanka zakochuje się w Rashidzie z Afganistanu. Rashid się oświadcza, biorą ślub. Wkrótce na świat ma przyjść ich pierwsze dziecko. Jadą do Afganistanu Rashid chce, żeby Maria poznała jego rodzinę. Na miejscu sytuacja się komplikuje. (Hiszpania 2009)

Reżyseria: Manuel Estudillo
Obsada: Pepe Sancho, Olivia Molina, Rafael Rojas

Czas: 46min.
13:30
Ochroniarz amator
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prześladowana przez szkolnych kolegów trójka nastolatków wpada na pomysł, jak powstrzymać znęcających się nad nimi osiłków. Postanawiają wynająć ochroniarza. Trzech nastolatków już od pierwszego dnia nowego roku szkolnego staje się obiektem drwin i szturchańców ze strony lokalnych osiłków. Skargi składane do dyrektora nie pomagają, wręcz pogarszają ich sytuację. Chłopcy decydują się na niezwykły krok - chcą zatrudnić ochroniarza, który będzie ich bronił przed kolegami. Na ich internetowe... ( USA 2008)

Reżyseria: Steven Brill
Obsada: Owen Wilson, Nate Hartley, Troy Gentile, Ian Roberts, Leslie Mann
13:00
Najpiękniejsze baśnie: Błękitny książę i wróżka Lupina
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W całym królestwie trwają potajemne poszukiwania najodpowiedniejszej kandydatki na żonę dla księcia. Królowa upodobała sobie jedną z księżniczek, pochodzącą z bardzo zamożnej rodziny i ma nadzieję, że to właśnie tę dziewczynę poślubi jej syn. Niespodziewanie jednak, książę na swojej drodze spotyka przepiękną wróżkę, której pragnie oddać swoje serce. Czy despotyczna matka i panujące w królestwie sztywne zasady będą w stanie przeszkodzić tej miłości? (Niemcy 2016)

Reżyseria: Markus Dietrich
Obsada: Friederike Kempter, Jonathan Berlin, Mechthild Großmann, Patrick Güldenberg, Ruby O. Fee, Sarina Radomski
14:55
Rozdarte serca - odc. 55
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rahmi mówi Hazal o swoich podejrzeniach dotyczących pożaru w stajni. Gülseren unika Cihana, uważa, że została zdradzona. Solmaz zwraca się do Cihana o pomoc. Dilara i Hazal wyjeżdżają na weekend. W tym czasie Rahmi udostępnia wnukowi dom. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2337
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku porozmawiamy o pamięci. Dlaczego czasami pamiętamy wydarzenia sprzed wielu lat, a mamy kłopot z przypomnieniem sobie tych z wczoraj? Dlaczego nie pamiętamy porodu i życia przed porodem? Gość odcinka: Tomasz Witkowski. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:45
10 tysięcy dni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu dzieje się 10 tysięcy dni po tym, jak kometa uderzyła w Ziemię z siłą całej broni nuklearnej świata. Teraz, po 27 latach, ci którzy przetrwali walczą o życie.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: Eric Small
Obsada: Kasey Campbell, Kenneth Maseroll, Lydia Look
14:10
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kraina obfitości
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kraina Obfitości to legendarne miejsce mlekiem i miodem płynące. Pewnego dnia biedny Paul postanawia odnaleźć krainę, o której tyle słyszał, tylko po to, by uratować schorowaną siostrę. Na swojej drodze poznaje Pralinę, istotę z zaczarowanego świata. Dziewczyna zakochuje się w ludzkim przybyszu i postanawia opuścić swoje ziemie. Jak się okazuje, nie będzie to takie łatwe… (Niemcy 2015)

Reżyseria: Carsten Fiebeler
Obsada: Björn Böske, Judith Engel, Klara Deutschmann
15:45
Rozdarte serca - odc. 56
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hazal z Dilarą wracają wcześniej i zastają dom pełen policji. Do lokalu Gulseren przychodzi dwóch mężczyzn żądających haraczu. Ozan wraz z dziadkiem Rahmim bezskutecznie próbują znaleźć Müge. Dilara prosi Dzihana, żeby wrócił do domu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 46min.
15:15
Na dobre i na złe - odc. 664 - Idol
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komornik wyrzuca rezydentów z hotelu i zajmuje cały budynek. Stanisławski próbuje wykorzystać sytuację i zmusić Olę, by przeniosła się do należącego do niego apartamentu. Blanka, wspierana przez Wiktorię, przechodzi badanie kontrolne PET. (Polska 2017)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Anna Karczmarczyk - Ola, Pola Gonciarz - Blanka, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Rogacewicz - Przemek, Emilia Komarnicka - Agata, Marcin Sianko, Marek Ślosarski - Stanisławski, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 48min.
15:10
U Pana Boga w ogródku
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia, którą pokochała cała Polska. Uhonorowana Nagrodą Specjalną Jury na FPFF w Gdyni w 2007 r. komedia obyczajowa będąca kontynuacją przeboju kinowego Jacka Bromskiego "U Pana Boga za piecem". Chociaż od czasu pierwszego filmu minęło już niemal 10 lat, w małej mieścinie Królowy Most, gdzie życie płynie leniwie i spokojnie, niewiele się zmieniło: czas płynie spokojnie, a bieg wydarzeń kontrolują wspólnie proboszcz i komendant policji. Nowinki z wielkiego świata docierają tu... (Polska, 2007)

Reżyseria: Jacek Bromski(1)
Obsada: Agata Kryska, Andrzej Zaborski, Dzierma Krzysztof, Emilian Kamiński, Sadowska Małgorzata, Solarz Wojciech
15:40
Jestem na tak
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Carl Allen (Jim Carrey) to sfrustrowany i zgorzkniały urzędnik bankowy. Od śmierci żony bardzo sceptycznie podchodzi do świata, unikając angażowania się w relacje z innymi ludźmi. Spotkanie z dawno niewidzianym kolegą odmienia jego życie. Przyjaciel nakłania go do udziału w programie samodoskonalenia o nazwie "Jestem na tak", który polega na akceptacji wszystkiego, co przynosi życie. Jak za dotknięciem magicznej różdżki świat Carla zmienia się momentalnie - szybko dostaje awans i... ( USA/Australia 2008)

Reżyseria: Peyton Reed
Obsada: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, John Michael Higgins, Fionnula Flanagan, Terence Stamp
15:40
Wehikuł czasu
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na powieści H.G. Wellsa i wyreżyserowany przez jego wnuka. Jest rok 1899. Alexander Hartdegen traci swoją ukochaną – Emmę. Mężczyzna, który do tej pory jedynie interesował się podróżami w czasie, tym razem planuje przenieść się w przeszłość, by uchronić swoją ukochaną przed śmiercią. Niestety, wszystkie próby zawodzą. Naukowiec podróżuje więc do przyszłości, gdzie po kilku wojnach ludzkość podzieliła się na dwa plemiona. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości? (USA 2002)

Reżyseria: Simon Wells
Obsada: Guy Pearce, Jeremy Irons, Mark Addy, Orlando Jones, Samantha Mumba, Sienna Guillory
16:40 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Portugalia - Meksyk ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 2min.
16:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Portugalia - Meksyk ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
16:15
Na sygnale - odc. 124 "Mecz o wszystko"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy kibicują polskiej reprezentacji podczas meczu z Irlandią, ale muszą jechać do ofiary porażonej prądem. Pacjent odzyskuje przytomność. Zespół dra Banacha nie wraca jednak na stację, bo niebawem w kamienicy dochodzi do kolejnego wypadku. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Piotr Mokrzycki - Wojtek, Wiktoria Kulaszewska - Żona, Damian Kamiński - Kibic

Czas: 22min.
16:45
Pierwsza randka - (1)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Formuła programu: do restauracji są zapraszane na randkę osoby, które wcześniej się nie spotkały. Kelnerzy serwują danie, a uczestnicy muszą dowiedzieć się na swój temat jak najwięcej, by na końcu zdecydować, czy chcą się spotkać ponownie. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 54min.
16:40
Policja zastępcza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Błyskotliwa parodia policyjnych komedii. Król komedii Will Ferrell i Mark Wahlberg jako niedobrana para gliniarzy, którzy stają przed szansą rozwiązania sprawy największej zbrodni ostatnich lat. Nowojorscy detektywi Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell) prawdziwie się nienawidzą. Jest jednak coś, co ich łączy. Obydwaj nie palą się do ścigania przestępców. Pewnego dnia, za karę, zostają oddelegowani do pracy biurowej. Na domiar złego muszą żyć w cieniu dwójki sławnych... (USA, 2010)

Reżyseria: Adam McKay
Obsada: Will Ferrell, Eva Mendes, Johnson Dwayne, L. Samuel, Mark Wahlberg, Michael Keaton, Derek Jeter
17:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie pani Małgorzaty zapowiadało się bajkowo. Była zakochana, wyszła za mąż, miało urodzić się dziecko, marzyła o studiach. Wszystko legło w gruzach, gdy okazało się, że jej synek Sebastian przyjdzie na świat chory. Ojciec Sebastiana odszedł, pani Małgosia zamieszkała z synem u swojej mamy. Chłopiec ma porażenie mózgowe, niedowłady, przepuklinę rdzeniową, lekkie upośledzenie umysłowe, musi być cewnikowany. Jest pogodny, uwielbia się bawić i przytulać do mamy. Dom babci jest w fatalnym... (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 3/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:40
W imię króla
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu „W imię króla” dzieje się w Królestwie Ehb, które staje w obliczu wojny pomiędzy złym Gaolianem , a panującym tu królem Konreidem. Mężczyzna zwany Farmerem wiedzie spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców. (Kanada, Niemcy, USA 2007)

Reżyseria: Uwe Boll
Obsada: Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman
18:00 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Portugalia - Meksyk ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 189 "Domowe zapętlenie" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 7/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku „Ugotowanych” odwiedzimy piękne rejony Warmii i Mazur. W Olsztynie ponownie czwórka nieznajomych stanie do walki o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Czym zaskoczą widzów? Komu przypadnie kulinarne uznanie i słodki smak zwycięstwa? Podczas czterech niezapomnianych uczt spotkają się: Piotr Tutka – właściciel kawiarni rowerowej, w której można i naprawić rower, i napić się energetycznego espresso. Piotrek tworzy miejsce, które jest z nim w pełni spójne. A jest on osobą... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Kamerun - Chile ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 14min.
19:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Kamerun - Chile
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
19:00
Fakty, odc. 7109
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7092
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7089
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4983
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.629
Godziny emisji
Rozwiń opis
ŚWIAT BAKTERII CZ.2 Która bakteria pojawiła się na świecie jako pierwsza? Czy bakterie mają wpływ na nasz mózg i jaki procent naszego ciała stanowią. 2. część materiału. CZEGO POTRZEBUJE KOWBOJ Kapelusz, lasso, konia – to jasne! Ale czego jeszcze potrzebuje kowboj aby być kowbojem – o to zapytamy rodowitego Teksańczyka. CIEKAWOSTKI NA TEMAT ARBUZA Jak rozpoznać dojrzały owoc i jak z arbuza zrobić… zupę. ŁZA KSIĘCIA RUPERTA Łzą księcia Ruperta nazywane jest specjalne szkło, które jest... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Kroniki CCC
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Zakochana Jedynka - Wygrane marzenia
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o dwudziestojednoletniej Violet Sanford, która opuszcza nadopiekuńczego ojca i wyjeżdża z prowincjonalnego miasteczka w New Jersey do Nowego Jorku. Violet ma piękny głos, pisze piosenki i sama nagrywa utwory. Marzy o śpiewaniu... (USA 2000)

Reżyseria: David McNally
Obsada: Piper Perabo, Maria Bello, Adam Alexi-Malle

Czas: 96min.
20:00
Studio Sport
Godziny emisji
20:25 Na żywo
Liga Światowa 2017 : mecz  Polska – USA
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liga Światowa to najpopularniejsze i najbardziej prestiżowe rozgrywki międzynarodowej siatkarskiej reprezentacyjnej elity. 25 lat tradycji Ligi Światowej pozwoliło organizatorom na zbudowanie atrakcyjnych rozgrywek, w których nie brak emocjonujących starć najlepszych drużyn świata: Polski, Brazylii, Francji, Rosji, Serbii, USA, Włoch, Argentyny, Bułgarii, Iranu czy Kuby. Transmisję w Telewizji Polsat rozpoczynamy w piątek, 9 czerwca od meczu: Polska – Bułgaria. Następnie nasza reprezentacja...

20:00
Nieuchwytny
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcami Los Angeles wstrząsa seria morderstw o charakterze rytualnym. Policja jest bezsilna. Śledztwo tkwi w martwym punkcie. Detektyw Jack Cole, pracujący w przeszłości dla rządu staje przed dużym wyzwaniem. Ma schwytać zabójcę. Kryjący się za tajemniczymi zbrodniami spisek okazuje się groźniejszy niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Jack Cole (Steven Seagal) jest byłym agentem, który pracował dla rządu w krajach Trzeciego Świata. Powierzano mu najbardziej delikatne misje, z którymi... ( USA 1996)

Reżyseria: John Gray
Obsada: Steven Seagal, Keenen Ivory Wayans, Bob Gunton, Brian Cox, John M. Jackson, Michelle Johnson
20:00
Dom w głębi lasu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Grupa hałaśliwych przyjaciół zostaje zwabiona przez dwóch bogatych biznesmenów do małego zacisznego domku w lesie. Otoczenie jest pełne niebezpiecznych pułapek.   Dla małoletnich od lat 16          Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Reżyseria: Drew Goddard
Obsada: Anna Hutchison, Chris Hemsworth, Kristen Connolly
20:00
W obronie własnej
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odesłany na emeryturę były agent antynarkotykowy Phil Broker (Jason Statham) przeprowadza się wraz z dorastającą córką do niewielkiego miasteczka w Luizjanie. Szybko okazuje się, że na pozór sielankowa miejscowość ma również swoją mroczną stronę. Miasteczkiem rządzi Gator Bodine (James Franco) – narkotykowy baron, któremu Broker nieopatrznie wchodzi w drogę. (USA 2013)

Reżyseria: Gary Fleder
Obsada: Jason Statham, James Franco, Izabela Vidovic, Kate Bosworth
21:55
Plan ucieczki
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zabezpieczeń. Poświęcił życie projektowaniu zakładów karnych, by stworzyć taki, z którego nie da się zbiec. Nie spodziewał się, że pewnego dnia los wystawi go na niezwykłą próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika. Wybór pada na... (USA 2013)

Reżyseria: Mikael Håfström
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Cent 50, Faran Tahir, Jim Caviezel, Sam Neill, Sylvester Stallone, Vinnie Jones
22:10
Edukacja Grace
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grace samotnie wychowuje 14 - letnią Ansiedad. Matka ma na głowie absorbującą pracę, cały dom i stosy rachunków do zapłacenia. Jest pochłonięta tyloma sprawami, że nie ma już siły, by poświęcić trochę czasu dorastającej córce, pomyśleć o jej potrzebach. (USA 2012)

Reżyseria: Patricia Riggen
Obsada: Eva Mendes, Patricia Arquette, Matthew Modine

Czas: 89min.
22:15
Kickboxer
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z wartką i trzymającą w napięciu akcją, choć wiadomo, że prawy bohater, amerykański mistrz kick boxingu, musi pokonać przeciwników. Sceny pojedynków, a zwłaszcza końcowej, szczególnie dramatycznej walki, przyprawiają o dreszcz emocji. (USA 1989)

Reżyseria: Mark Disalle
Obsada: Jean Claude Van Damme, Dennis Alexio, Dennis Chan

Czas: 93min.
22:55
Bij i wiej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Objęty programem ochrony świadków Charlie Bronson (Dax Shepard) należał niegdyś do jednego z miejscowych gangów. Specjalizował się w napadach, w których pełnił funkcję kierowcy. Pewnego dnia postanawia zaryzykować wszystko i pomóc swojej dziewczynie Annie (Kristen Bell) w zdobyciu wymarzonej pracy w Los Angeles. . Oboje opuszczają kryjówkę w małym miasteczku w Kalifornii i udają się w drogę. W ślad za nimi wyruszają byli wspólnicy Charliego pod kierownictwem Alexa (Bradley Cooper)... (USA, 2012)

Reżyseria: Palmer David(1)
Obsada: Dax Shepard, Kristen Bell, Kristin Chenoweth, Tom Arnold
22:00
Hobbit: Niezwykła podróż
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bilbo Baggins (Martin Freeman) to hobbit kochający ponad wszystko spokój domowego zacisza. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen) całkowicie odmienia jednak jego życie. Gandalf zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę (Richard Armitage). Przybysze snują plany odbicia skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Pomimo sprzeciwu hobbita, Gandalf uznaje, że będzie on idealnym uzupełnieniem kompanii. Gdy ruszają w... ( USA/Nowa Zelandia 2012)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Ken Stott, Graham McTavish, Dean O'Gorman, Aidan Turner, James Nesbitt, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Christopher Lee, Andy Serkis, Ian Holm, Elijah Wood
22:00
Spadkobiercy VII, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Baron Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W... (Polska 2017)

23:45
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
23:00
Yamato
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 60. rocznicę zatonięcia największego, najcięższego i najlepiej uzbrojonego okrętu wojennego - Yamato - który poszedł na dno w 1945 roku podczas samobójczej misji w bitwie o Okinawę, Makiko Uchida wybiera się na miejsce, gdzie znajduje się jego wrak. Żeby tam dotrzeć, musi wynająć łódź, ale w pobliskim porcie wszyscy odmawiają jej pomocy. Dopiero kiedy kapitan Kamio dowiaduje się, że Makiko jest córką jednego z oficerów, którzy służyli na tym okręcie, razem z nią wypływa w morze. Podczas... (Japonia, 2005)

Reżyseria: Jun'ya Sato
Obsada: Shido Nakamura, Takashi Sorimachi, Yu Aoi
00:15
Cztery wesela i pogrzeb
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo to dla jednych mężczyzn droga ku szczęściu, dla innych świat pełen ograniczeń i niebezpieczeństw, zwłaszcza gdy trafi się na kobietę kapryśną, skłonną do dominacji nad partnerem. Tak właśnie postrzega instytucję małżeństwa Charles. (Wielka Brytania 1994)

Reżyseria: Mike Newell
Obsada: Hugh Grant, Andie MacDowell, Simon Callow, Rowan Atkinson, James Fleet, Kristin Scott Thomas, John Bower, Charlotte Coleman

Czas: 112min.
00:00
Bilet na księżyc
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1969. Adam Sikora, pasjonat lotnictwa, dostaje powołanie do wojska i przeżywa życiowe rozczarowanie. Na przekór marzeniom i zainteresowaniom, przez trzy lata będzie służył w Marynarce Wojennej w Świnoujściu. Wkrótce ma stawić się w jednostce. (Polska 2013)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Filip Pławiak, Mateusz Kościukiewicz, Bożena Adamek, Krzysztof Stroiński, Anna Przybylska, Łukasz Simlat

Czas: 118min.
00:05
Wikingowie, sez. 2, odc. 3: Treachery
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochód Wikingów po Wessex szybko nabiera tempa, a król tych ziem - Ecbert stanowi dla nich nowy rodzaj przeciwnika. Podczas najazdu, Ragnar atakuje zachód, gdy tymczasem Jarl Borg wypełnia swoje własne plany względem Kattegat. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:05
Paranormal Activity: Inny wymiar
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Ryan (Chris J. Murray) i Emily (Brit Shaw) wraz z córeczką Leilą (Ivy George) przeprowadzają się do nowego domu. Po pewnym czasie rodzice znajdują stare kasety wideo i równie archaiczną kamerę. Przeżywają szok, gdy okazuje, że to tajemnicze urządzenie nagrywa zjawiska paranormalne. Wkrótce potem z przerażeniem odkrywają, że w ich domu mieszka demon - wyjątkowo upiorny duch, który usiłuje zawładnąć duszą ich dziecka… Reżyserem „Paranormal Activity: Inny wymiar” jest Gregory Plotkin,... (USA, 2015)

Reżyseria: Gregory Plotkin
Obsada: Chris J. Murray, Brit Shaw, Ivy George
01:30
Revolution, odc. 2/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy serial opowiadający o postapokaliptycznej przyszłości. Piętnaście lat przed akcją serialu na Ziemi doszło do katastrofy, w wyniku której zostały zniszczone wszelkie źródła energii, a wraz z nimi cała technologia. W efekcie rozpadu więzi społecznych wiele regionów dawnego USA jest rządzonych przez samozwańczych watażków i różne milicje. Bohaterami są członkowie rodziny Mathesonów, którzy przechowują dane mogące zmienić obraz świata… Miles i grupa ochotników będą potrzebowali wsparcia aby... (USA)

01:05
Ale numer!, sez. 2, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

02:25
Biblia - Mojżesz, cz. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Izraelici w Egipcie zaczęli być traktowani jak niewolnicy. Faraon, obawiając się wzrostu liczebności Hebrajczyków, wydał rozkaz zabijania ich pierworodnych synów. Jedna z matek w desperacji umieściła swoje dziecko w koszyczku, który puściła z prądem rzeki. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 1997)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Ben KIngsley, Frank Langella, Christopher Lee, Anna Galiena

Czas: 44min.
02:05
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
02:30
Barbershop 2: Z powrotem w interesie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część komedii "Barbershop". Bohaterowie znani z pierwszej części filmu znowu spotykają się w zakładzie fryzjerskim Calvina. (USA 2004)

Reżyseria: Kevin Rodney Sullivan
Obsada: Ice Cube, Cedric the Entertainer, Sean Patrick Thomas, Troy Garity

Czas: 101min.
02:30
Uwaga!, odc. 4983
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50
Moc Magii, odc. 163/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:05
Rekiny w akcji: 25 najlepszych filmów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto najbardziej niesamowite i mrożące krew w żyłach sytuacje z rekinami w roli głównej, jakie zarejestrowano na taśmie. Zobaczymy najbliższe spotkania, najcięższe starcia i najgorsze ugryzienia, których sprawcami byli najsłynniejsi morscy drapieżnicy. Oszałamiający przegląd najmocniejszych scen z filmów i programów, które stały się prawdziwymi telewizyjnymi hitami, poprowadzi Philip DeFranco, słynny videobloger i twórca cieszącego się ogromną popularnością YouTube’owego kanałów.   Dla... (USA, 2011)

02:15
Dyżur, sez. 2, odc. 27
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na oddział trafia pacjentka z zawałem serca. Czy lekarzowi uda się zlokalizować zatkaną tętnicę wieńcową? Pogotowie przywozi też ofiarę wypadku samochodowego, mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, zatem jego obrażenia są bardzo ciężkie. Zobacz czym grozi nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. (Polska, Polska 2010)

02:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:20
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 2/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i jego agenci jadą do Peru w celu zbadania obiektu o nieznanym pochodzeniu, określanego kodem 0 - 8 - 4. Gdy Coulson wpada na komendant Camillę Reyes, na wysokości dziewięciu tysięcy metrów sypią się nie tylko iskry. (USA 2013)

Reżyseria: David Straiton
Obsada: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge

Czas: 39min.
03:00 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2715
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.558
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:10
Szalony świat Donalda Trumpa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu dokumentalnego jest Donald Trump, multimilioner z Nowego Jorku, kandydat Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA w 2016. Główna postać jednej z najbardziej kontrowersyjnych kampanii politycznych w Stanach. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Richard Anders

Czas: 46min.
04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.782
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:05
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3726
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.786
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info