Program dla 2017-06-19 od do
23.06 24.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:10
Szalony świat Donalda Trumpa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu dokumentalnego jest Donald Trump, multimilioner z Nowego Jorku, kandydat Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA w 2016. Główna postać jednej z najbardziej kontrowersyjnych kampanii politycznych w Stanach. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Richard Anders

Czas: 46min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:50
Dr Quinn - seria III, odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bryan spotyka w lesie nieznajomego. Człowiek ze szpecącymi bliznami na twarzy wygląda jak potwór. Chłopiec pokonuje jednak lęk i uwalnia uwięzionego w sidłach mężczyznę. Przyprowadza go do domu, prosząc, by Michaela opatrzyła jego rany. (USA 1994)

Reżyseria: Jerry London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:00
Disco Gramy, odc.3726
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4983
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.786
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:45
BBC w Jedynce - Bajeczne żaby Davida Attenborough
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Attendorough opowiada o żabach i ich życiu. Zobaczymy niezwykle kolorowe okazy. Charyzmatyczne, dziwne i piękne, bardzo różnorodne płazy. Do żabowatych należy 16 rodzajów i ponad 350 gatunków. Żaby żyją w bardzo różnych środowiskach. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Sally Thomson

Czas: 58min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 75 "Przelotne miłostki"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba co chwila zmienia dziewczyny. Natalia uczy Kacpra rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, a Ludwik z Markiem - zasad hokeja. Kuba wybiera się na koncert późno w nocy. Ludwik urządza wieczór piosenki turystycznej. Tomek dostaje pierwszą wypłatę. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 4, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja Zapiecek (Poznań). W Poznaniu w pobliżu Międzynarodowych Targów od 5 lat ojciec z synem prowadzą restaurację „Zapiecek”. Piotr zarządza, a jego syn Błażej jest kucharzem. Początkowo było fajnie, niestety od jakiegoś czasu jedynymi klientami są kibice, którzy przychodzą na piwo i transmisje sportowe. I nie smuciło by to Piotra, który kiedyś był bramkarzem i lubi oglądać mecze, gdyby Błażej miał dla kogo gotować, gdyby były zyski. Gdyby tego restauracyjnego meczu nie wciąż nie... (Polska)

06:00
Legendarne potwory. Diabeł z Jersey
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieść głosi, że w iglastych lasach New Jersey czai się potwór. Autorzy dokumentu analizują przekazy znane na temat słynnego Diabła z Jersey, rozmawiają z ludźmi, którzy go widzieli oraz poszukiwaczami tropiącymi tajemniczego stwora, a także naukowcami i ekspertami, którzy wypowiadają się na temat prawdopodobieństwa jego istnienia.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 54
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
M jak miłość - odcinek 58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zduńscy dowiadują się o aresztowaniu Pawła i o kontaktach syna ze złodziejami samochodów. Doprowadza to do kolejnych kłótni między Marią i Krzysztofem. Ich małżeństwo wchodzi w stadium głębokiego kryzysu. (Polska 2002)

Reżyseria: Maciej Dejczer, Ryszard Zatorski
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 45min.
07:50
Trudne sprawy, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Opolu mieszka lekarz Dariusz Wolski (45 l.) z córką Lidką (13 l.) i swoją drugą żoną, Klaudią (38 l.). Ostatnio Lidka narobiła mnóstwo głupst. Gdy jej ojciec miał nocny dyżur, ona i jej koleżanka trafiły do szpitala w stanie wskazującym na spożycie dużej ilości alkoholu. U Marty zdiagnozowano zatrucie alkoholowe. Na szczęście, obie dziewczyny wychodzą z tej sytuacji bez szwanku. Dariusz wścieka się, gdy zauważa, że macocha Lidki - Klaudia nie zwraca uwagi na wychowanie córki. To ona... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Gotowi na sezon, odc. 3/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.22 Hotel Kaczylton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.20 Ghost in the Gallery/Taming of the Gloutch
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 6: Gol
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. Codzienne dziennikarze poruszą tematy związane z pracami Sejmu i Senatu, wprowadzanymi ustawami, ekonomią, niepokojami społecznymi, podwyżkami. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 30
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kenan postanawia odnaleźć Melek. Veysel więzi Melek w domu. Arzu płaci Veyselowi za rzekome nagranie. Elif zaczyna mówić. Melih dowiaduje się o tym podczas odwiedzin w rezydencji i informuje o tym żandarmerię. Oficerowie próbują przesłuchać Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.490
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski wchodzi do mieszkania nowej klientki Cecylii Kwiecińskiej i właśnie chce się przywitać z jej mężem, Stefanem, gdy nagle pani Cecylia wchodzi mu w słowo i przedstawia go jako… nowego członka kółka różańcowego, na które uczęszcza. Początkowo zazdrosny mąż przyjmuje wyjaśnienia żony na temat niespodziewanej wizyty i wychodzi do pracy. Cecylia oddycha z ulgą i tłumaczy, że tak naprawdę chodzi o jej córkę, którą mąż wyrzucił z domu pół roku temu i zabronił utrzymywać z nią... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2067
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.25 Uraganie w Urugwaju
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.23 Slugby/Crypt Critters
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 91: Poker kłamców
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 112 (seria II, odc. 64)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mustafa zmusza matkę, aby odesłała Efsun do pałacu w Edirne, gdzie ta doczeka końca ciąży. Gülszach dowiaduje się o prezencie, który dostała Daye i zaczyna ją szantażować. Mustafa wstrzymuje egzekucję Bali beja. Hürrem dowiaduje się o ciąży Efsun (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin

Czas: 48min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.491
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski i Magda przyjeżdżają do domu rodziny Ferenców. Tam spotykają się z Zofią Ferenc i jej synową, Justyną. Roztrzęsione kobiety pokazują detektywom płytę DVD, którą znalazły przypadkowo w rzeczach Andrzeja – syna Zofii i męża Justyny. Na płycie znajduje się nagranie, na którym widać związaną i przerażoną dziewczynę. Głos porywacza oznajmia, że Andrzej musi zapłacić trzysta tysięcy złotych, inaczej dziewczyna zginie. Zofia i Justyna są przerażone, bowiem Andrzej od kilku godzin nie... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grzegorz jest sławnym magikiem, ma córkę Dorotę. Po jednym z występów do jego loży przychodzą Majka i Piotr, aby pogratulować mu występu. Oboje zachowują się jednak dość podejrzanie. Okazuje się, że to para oszustów. Planują wykorzystać talent Grzegorza. Porywają jego córkę, zamykają ją w ciemnej piwnicy i szantażują magika. Każą mu wykraść portfel pewnemu biznesmenowi, żeby przejąć kod do jego sejfu. Grzegorz nie ma wyjścia, chodzi o życie jego córki, musi więc ulec parze oszustów.... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.1 North America
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału. W pierwszym odcinku poznajemy 12 śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń żyjących w... (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 93: Wypadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Quinn, Colleen, Brian, Matthew oraz Sully i Tańcząca Chmura wybierają się do Waszyngtonu z ważną misją. Chcą wystąpić w obronie praw Indian. Michaelę, Sully'ego i Tańczącą Chmurę przyjmuje w Białym Domu prezydent Grant. (USA 1994)

Reżyseria: Jerrome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:45 Na żywo
Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia ''Dwa Teatry - Sopot 2017" (relacja 1)
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
19 - 21 VI w Sopocie po raz 17. odbywa się Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia Dwa Teatry. Wszystkie najlepsze wyprodukowane w ciągu ostatnich 12 miesięcy słuchowiska i spektakle zostaną poddane ocenie widzów oraz jurorów. (Polska 2017)


Czas: 5min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1636
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po nieudanym wieczorze Maciej próbuje przeprosić Natalię. Dziewczyna jest na niego zła, że nie powiedział jej wcześniej o córce. Zwoleńska boi się związku z mężczyzną z dzieckiem Artur decyduje się na powrót do firmy. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Maria Dejmek, Adam Szczyszczaj, Katarzyna Zielińska, Jacek Rozenek, Grzegorz Małecki, Sławomira Łozińska, Marek Molak, Ania Karwan, Anna? Borowiec, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
17-letnia Sylwia razem ze swoimi przyjaciółkami tworzą zgraną paczkę szkolnych liderek. Mają najlepsze ciuchy, powodzenie u chłopaków. Każdy z rówieśników marzy, by przyjaźnić się z paczką Sylwii. W szkole pojawia się 20-letni, bardzo przystojny praktykant. Dziewczyny zakładają się, która jako pierwsza go poderwie. Sylwia idzie na całość i wkręca się na imprezę do akademika, gdzie mieszka praktykant. Tam dochodzi do zbliżenia. Sytuacja komplikuje się, kiedy okazuje się, że Sylwia jest w... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 106
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
30-letni Stefan Kosel nadal mieszka ze swoją mamą Teresą. Kobieta bardzo chce mieć wnuki, ale obawia się, że Stefan nigdy nie opuści rodzinnego gniazda i zostanie sam jak palec. Za wszelką cenę chce zeswatać syna. Przy okazji Stefan staje się przyczyną żartów swoich kolegów z pracy. Kiedy nie chce umówić się z żadną dziewczyną, pojawia się podejrzenie, że jest gejem. Czy okaże się słuszne? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.224 Lampe family
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem niezmordowany Ty Pennington i jego drużyna jadą do Louisville w stanie Kentucky, by wybudować nowy dom dla Jeffa Lampe i jego rodziny. Główny bohater tego odcinka był drwalem – prawdziwym twardzielem, który utrzymywał żonę Shelley i szóstkę ich dzieci, prowadząc niewielki tartak. Ale kilka lat temu odniósł poważną kontuzję i odtąd ich rodzinny interes zaczął poupadać. Nastoletni synowie dzielnie mu pomagają w ciężkiej pracy, to jednak nie wystarcza, by ta rodzina mogła wieść... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Kurt Angle, Les Stroud, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Ed Sanders, Randy Couture, Dan Gable
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 13: Buchaj ogniu, kotle wrzej
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /1/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program, dzięki któremu niedowidzący widzowie będą mogli ponownie zobaczyć w pięknych barwach świat. W programie poznamy niezwykłe historie ludzi, którzy z powodu różnych okoliczności czy dolegliwości stracili wzrok. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 392 Sztuka rozumienia
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia wraca do pracy w Leśnej Górze. Prowadzi wśród lekarzy i pielęgniarek szkolenie dotyczące szpitala bez bólu. Napotyka na opór ze strony kolegów. Na rehabilitację do szpitala chodzi p. Andrzejewski. Po udarze sprawia on rodzinie znaczne kłopoty. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marzena (35 l.) i jej tata, Tadeusz (64 l.) po wyjściu z galerii handlowej zatrzymują się przy ławeczce, gdzie Marzena podziwia naszyjnik kupiony dla mamy na 40. rocznicę ślubu. Nagle pan Tadeusz łapie się za serce i nieprzytomny osuwa na ziemię. Marzena wpada w panikę - sytuacja zwraca uwagę ochroniarza centrum handlowego, który natychmiast podbiega do nich, sprawdza oddech Tadeusza i każe zadzwonić Marzenie pod numer 112, a sam rozpoczyna reanimację. Rozhisteryzowana Marzena relacjonuje... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak
11:00
Detektywi w Akcji, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Detektywom trafia się klientka z wyjątkowo paskudnym charakterem. Szybko traci panowanie nad sobą, lubi od czasu do czasu rzucić jakimś przedmiotem, łatwo ją wyprowadzić z równowagi. Swojego męża – listonosza z zawodu, małomównego, nieśmiałego człowieka, którego jedyną pasją jest numizmatyka – ma za życiowego nieudacznika i beznadziejnego safandułę. Od pewnego czasu jednak mężczyzna bardzo się zmienił i żona postanowiła sprawdzić, co się za tym kryje. W tym odcinku do Septagonu... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 7: Gdzie jest Semir?
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - OPEN FARM
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z Ogólnopolskich Targów Rolniczych OPEN FARM, organizowanych po raz pierwszy przez Polską Fundację Wsparcia Europejskiego w dniach 20 - 21.05.2017 na terenie lotniska Aeroklubu Północnego Mazowsza pod Przasnyszem. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Nil cz. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokumentalna opowieść o rzece Nil. Ponad 6 tysięcy kilometrów podróży i obserwacji. Zapierające dech krajobrazy, wspaniałe zwierzęta i ekosystemy. Etiopia, Sudan, Rwanda, Uganda. (Austria 2014)


Czas: 49min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 80
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Burhan dowiaduje się, że Gani nie dostał się na studia. Zraniony faktem, że chłopak go okłamywał, wyrzuca go z domu. Szeherezada, za namową Bennu, postanawia pogodzić się z Onurem, lecz gdy przyjeżdża do jego domu, spotyka ją niemiła niespodzianka. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna i Krzysztof, małżeństwo w średnim wieku, postanawiają spędzić weekend na swojej działce. Gdy dojeżdżają na miejsce, Anna zauważa w domku obcego, niekontaktującego swoich odruchów, mężczyznę w wieku około 25 lat. Wszystko wskazuje na to, intruz jest odurzony dopalaczami. Operator wysyła karetkę. Stan mężczyzny ciągle się zmienia. W pewnym momencie mężczyzna staje się agresywny i atakuje Annę. Na pomoc zostaje wezwana także policja. Małżeństwo ucieka z domku i zamyka agresywnego mężczyznę... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.261
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz Malinowski (40 l.) mieszka ze swoim synem, Bartkiem (9 l.) w domku szeregowym. Od kiedy do sąsiedniego domu wprowadziła się rodzina Lenartów, samotny ojciec wie, że w sąsiedztwie już nie będzie tak spokojnie jak dotychczas. Głowa rodziny Lenartów - Janusz (45 l.) jest uzależniony od alkoholu. Jego żona, Beata (40 l.) bardzo ciężko pracuje, aby opłacić rachunki i zapewnić byt swoim dzieciom. Z tego powodu często nie ma jej w domu, dlatego najmłodszym dzieckiem, 5-miesięcznym Damianem... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 192
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista z 3a, Kamil Wroński, wyznaje anonimowo wychowawczyni, że czuje się dziewczyną. Nauczycielka jest poruszona listem i chce dowiedzieć się, kto jest jego autorem. Kiedy odkrywa, że to Kamil, postanawia pomóc chłopakowi. Niestety o liście dowiadują się także koledzy chłopaka, którzy postanawiają skompromitować ucznia. Licealista jest załamany. Jego ciężką sytuację dostrzegają jego przyjaciele, którzy zapraszają do szkoły innego znanego transseksualistę, Maksa Zaleskiego. Chłopak... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się młody biznesmen, który odkrył, że jego narzeczona podkrada mu pieniądze. Bardzo mu na niej zależy, dlatego nie chce jej bezpodstawnie oskarżać i prosi detektywów, żeby ustalili, na co kobieta wydaje pieniądze. Ruda i Bury rozpoczynają śledztwo i choć odkrywają kolejne fakty, to tajemnice wydają się tylko mnożyć... W tym odcinku detektywi Septagonu rozwiązywać też będą zagadkę napaści na mężczyznę, który został pobity pod swoim domem. Zeznał policji, że... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 13: Zaginiony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS rusza na miejsce zbrodni zaraz po tym, jak otrzymują wiadomość „agent potrzebuje wsparcia”. Okazuje się, że jeden z nich znajduje się w niebezpieczeństwie. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:25
Rodzinka.pl - odc. 186 "Rachunki trzeba płacić" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
13:50
Słoiki, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jagoda Grochowiak już kilka lat temu przeprowadziła się do Warszawy z małej miejscowości pod Radomiem. W stolicy znalazła świetną pracę i przyjaciół. Na jednej z imprez dziewczyna poznaje przystojnego chłopaka i spędza z nim noc. Następnego dnia w pracy czeka na Jagodę niespodzianka. Jej nowym szefem okazuje się mężczyzna, poznany poprzedniej nocy. Sytuacja komplikuje się, gdy w firmie zaczyna huczeć od plotek. Dziewczyna nie wie, czy może wejść w bliską relację z szefem, który chce się z... (Polska 2014)

Reżyseria: Aleksander Gawek
13:00
19 +, odc. 38
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jola i Irek są w sobie szaleńczo zakochani i cieszą się, że nie muszą już tego ukrywać. Jednak dziewczyna nie potrafi do końca zaufać ukochanemu, który ma opinię kobieciarza. Tymczasem Lucy denerwuje się przed wizytą kontrolną u ginekologa. Mela proponuje, że pójdą razem. Dziewczyny umawiają się na wieczór. Jednak Mela zmienia plany, ponieważ nieoczekiwanie dr Herman zaprasza ją na randkę. Mela jest wniebowzięta, spotkanie jest romantyczne, mężczyzna robi na niej bardzo dobre wrażenie. Randka... (Polska)

13:30
19 +, odc. 39/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po randce z dr Hermanem, Mela jest bardzo podekscytowana , umawia się z lekarzem na kolejne spotkanie. Rodzice Meli nie są zachwyceni tą znajomością. Podejrzewają, że mężczyzna ma żonę i dzieci. Potwierdza to pielęgniarka. Mela czuje się oszukana. Przychodzi wściekła na randkę i zarzuca Gabrielowi kłamstwo. Mężczyzna twierdzi, że jest w trakcie rozwodu. To uspokaja Melę tak bardzo, że proponuje Gabrielowi wieczór sam na sam…Tymczasem w mieszkaniu chłopaków dochodzi do awarii piecyka gazowego.... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przychodzi na komendę podekscytowany po porannej wizycie u notariusza. Okazuje się, że jest jedynym spadkobiercą wuja skłóconego z całą resztą rodziny. Zmarły tylko Mikołaja uważał za porządnego faceta. Karolina obiecuje, że po patrolu pojedzie razem z nim zobaczyć, co zapisał mu krewny. Tymczasem muszą się zmierzyć z nietypową sprawą okradania schowków sklepowych. Złodziej jest bardzo sprytny i doskonale ukrywa twarz przed kamerami monitoringu. Policjanci walczą z... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 16: Chinatown
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmierć komandosa wydaje się samobójstwem, ale zespół NCIS odkrywa korespondencję, która jest poszlaką dla morderstwa. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 57
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gloria przenosi się do pałacu. Marta chce poznać tajemnicę rodziny. Federico mówi ojcu, że Ivo nie jest jego synem. Mili rozmawia z Ramonem. Mili i Towel zawierają umowę z agentem. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 31
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel zamyka Melek w domu i nie pozwala jej jechać do córki. Melek wyznaje Zeynep, że Elif jest córką Kenana. Arzu orientuje się, że została oszukana. Nie wie jednak, że Veysel, który dowiedział się, kto jest ojcem Elif, nadal będzie ją szantażował. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:05
Najwspanialsi w królestwie zwierząt. Antylopy
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najwięcej antylop występuje w Afryce, gdzie doliczono się 72 gatunków. Należą do nich wielkie zwierzęta, ważące nawet pół tony, a także o wiele mniejsze osobniki, jak dikdik. Ta miniaturowa antylopa mieszka w zaroślach porastających sawannę. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.674
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po trzymiesięcznym pobycie za granicą na 26-letnią Julię Drewalską na lotnisku nie czeka, jak to było ustalone, jej najlepsza przyjaciółka i zarazem współlokatorka - Natalia Lech (25 l.), lecz mama Julii - Iwona Drewalska (46 l.). W mieszkaniu Julia przyłapuje swoją przyjaciółkę ze swoim byłym chłopakiem. Wkrótce na jaw wychodzą jeszcze inne wyczyny Natalii. Natalia przeprasza za swoje zachowanie i tłumaczy się tym, że jej chłopak Tomasz ją zostawił, co okazuje się być kłamstwem. To ona... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 77/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 35-letniego Tomasza Lisa, który nagle wpadł w szał i stał się agresywny. Policja nie była w stanie poradzić sobie z szalejącym w sklepie mężczyzną i zadzwoniła po pogotowie. Pacjentem zajmuje się dr Michał, który podejrzewa zapalenie opon mózgowych. Tymczasem na SOR trafia z silnymi dusznościami 40-letni Krzysztof Stańczyk. Pacjenta bada dr Anna, która podejrzewa problemy z sercem. Mężczyzna odwiedzał właśnie swoją teściową, która dwa dni temu miała wypadek., napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 58
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta próbuje odkryć rodzine tajemnice. Mili i Towel zaczynają występować na stacji kolejowej. Mili postanawia opuścić dwór, bo czuje się winna decyzji Ivo. Wszyscy się o nią martwią. Rocky i Vicky spędzają ze sobą noc. Mili zaczyna pracę w dyskotece. Znajduje ją tam Bobby. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 4 Bydgoszcz
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gosia Molska, która za każdym razem odwiedza inny region lub miasto i odsłonia przed widzami lokalną gastronomię, tym razem zawita do Bydgoszczy. (Polska 2014)


Czas: 21min.
15:45
Złote serce - odc. 119
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henrique zgadza się zapłacić dziewczynie, która oskarża go o gwałt. W zamian żąda przeprosin. Laura przeprasza córkę, że zapomniała o jej urodzinach. Rodzina zaczyna się martwić o Sofię, która nie wraca na noc do domu. Ruben chce zabrać Adrianę w rejs. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 37min.
15:10
M jak miłość - odc. 1258
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Naomi nadal nie umie wyzwolić się spod wpływu Mariusza i grozi, że opowie o ich romansie jego żonie. A kochanek umawia się z nią w parku i brutalnie tancerkę atakuje. Kilka minut później na miejsce dociera także Marcin. Artur śledzi Chodakowskiego. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Tomasz Włosok - Radek, Mayu Gralińska - Sakai - Naomi, Wojciech Wysocki - Górecki, Anna Mucha - Madzia, Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Italia", (Bielsko-Biała). Restauracja Italia to prawdziwa namiastka Włoch, znajdująca się na obrzeżach Bielska- Białej. W tym miejscu rządzi polsko-włoskie małżeństwo, Maria i Fulvio, których na kuchni wspomaga Tunezyjczyk Salvatore – prawdziwy ekspert we włoskich daniach. Tu naprawdę jest smacznie. Niestety jest też brudno, chaotycznie i bez pomysłu. W tej Italii nie ma słońca. Żeby przegonić ciemne chmury potrzebna jest pomoc Magdy Gessler. Tym razem znana... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.225 Simpson family
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ty Pennington i jego drużyna tym razem przybywają do Savannah w Georgii, by wybudować nowy dom dla Jima i Carmen Simpsonów oraz ich dzieci. Bohaterowie tego odcinka mają troje pociech, ale to najmłodsza z nich - Zoe wymaga od ich stałej opieki. Po narodzinach Zoe nie rokowała nadziei, a przeżyła. Córeczka Jima i Carmen urodziła się przedwcześnie – 6 tygodni przed czasem. Lekarze dawali jej 24 godziny życia, a stał się cud. W mózgu ich córeczki doszło jednak do uszkodzeń i dziewczynka wymaga... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 17: Gaz do dechy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyścigach ulicznych ginie żeglarz. Zespół NCIS jest zdeterminowany, by udowodnić, że to nie był zwykły wypadek samochodowy, a umyślne morderstwo. W tym samym czasie Callen jest zmuszony do działania w szkole. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:35 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Australia - Niemcy ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 10min.
16:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Australia - Niemcy ( 1 poł .)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 29 W winie prawda
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Brown idzie na degustację wina w winnicy, lecz z kadzi z winem wypływa nie tylko wino. Wkrótce ginie robotnik sezonowy Gibbs, który szantażował właściciela winnicy. Ten zostaje aresztowany. Ksiądz Brown odwiedza oskarżonego w celi. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Ian Barber
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3405
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osiemnastolatka zostaje znaleziona martwa w swoim apartamencie. W toku śledztwa okazuje się, że przykładna uczennica prowadziła podwójne życie, robiąc karierę w amatorskim przemyśle filmów dla dorosłych. Podejrzany staje się właściciel wytwórni, od którego dziewczyna chciała odejść. Druga sprawa tego dnia służby. Przyszła panna młoda zgłasza zaginięcie narzeczonego na kilka dni przed ślubem. O uprowadzenie ukochanego podejrzewa swojego byłego chłopaka, jednak prawda okaże się znacznie... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 193
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina i Bruno od dawna są parą. Dziewczyna zaczyna nudzić się z chłopakiem i uważa, że ukochany przestał się nią interesować. Żeby ożywić swój związek postanawia poflirtować z kimś innym. Umawia się z Rafałem, któremu od dłuższego czasu się podoba. Jest przekonana, że to pomoże ożywić jej związek z Brunem. Ale sprawy wymykają się spod kontroli i Rafał całuje Sabinę. O wszystkim dowiaduje się Bruno. 18-letnia Karolina Wilim jest prawną opiekunką młodszego brata, Piotrka. Ich matce... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 24
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:05
Cena miłości - odc. 63
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skandal dosięga Jasemin, media podają szczegóły jej romansu z Sawaszem, firma reklamowa traci kolejnych klientów. Cziczek, jako zdradzona żona, ma kłopoty w szkole. Po zamrożeniu konta bankowego Nazan zostaje bez środków do życia. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.189
Godziny emisji
Rozwiń opis
Suwałki, województwo podlaskie. Tutaj mieszka 38-letnia sprzątaczka Katarzyna Nowak ze swoją córką, Ewą (17 l.). Odkąd nastoletnia Ewa zaprzyjaźniła się z Ulą Kozłowską, zaczęły się problemy wychowawcze. Ewa bardzo zmieniła się i to na niekorzyść. Popada w konflikty z prawem. W końcu ona i jej kumpela zostają przyłapane na gorącym uczynku. Muszą odpracować karę za kradzież skutera w schronisku dla zwierząt. Przyjaciółki nie przykładają się do pracy i nie wykonują zaleceń kuratora sądowego.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 107
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta, studentka architektury, od niedawna spotyka się z młodym malarzem, Kamilem. Marta stwierdza, że nadszedł czas, by narzeczony poznał jej matkę Annę. Kobieta prowadzi galerię więc Marta jest przekonana, że pomoże w karierze młodemu artyście. Tymczasem Kamil zachowuje się przy matce Marty dziwnie – jest małomówny i sztywny, a Anna próbuje zniechęcić córkę do tego związku. Czy mimo niechęci matki Marta i Kamil będą razem? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 28
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 272: Silent Stars and Rebel Cars
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafi pamiątka należąca do Fidela Castro. Czy to autentyk? Chłopaki przyjrzą się także dokumentom Charliego Chaplina. Jak potoczą się negocjacje? (USA 2013)

18:00 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Australia - Niemcy ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 19/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 78/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Robert zajmuje się 40-letnim Andrzejem Olczakiem, który podczas snu nagle przestał oddychać i dostał gwałtownego ataku duszności. Lekarz podejrzewa, że mężczyzna cierpi na zespół bezdechu sennego. Tymczasem przerażona 14-letnia Kasia Jaworska przyprowadza na oddział swojego młodszego brata, którego bardzo boli brzuch. Chłopiec co chwilę wymiotuje i ma biegunkę. Rodzice dzieci wyjechali służbowo i zostawili Krzysia pod opieką siostry. Pacjenta bada dr Eryk., napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się młoda kobieta, która prosi detektywów o odnalezienie jej przybranego wujka, z którym przed laty straciła kontakt. Mimo, że zachowanie klientki wzbudza podejrzenia, detektywi przyjmują zlecenie. Wkrótce udaje im się namierzyć poszukiwanego. Okazuje się, że mężczyzna ma poważne problemy i próbuje się przed kimś ukryć. Niedługo później zostaje porwany. Podejrzanym staje się kurier, który był widziany pod jego domem. Ruda i Bury przypominają sobie, że... (Polska 2016)

18:15
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 279: Rock Bottom
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick ogląda niecodzienny pojazd do jeżdżenia po skałach. Czy pokona w nim bezdroża, czy może wywróci się po drodze? Corey ogląda koszulkę Boba Hayesa. Chłopaki znajdują w internecie negatywne opinie o sobie i spróbują rozwiązać problem. Czy uda im się poprawić własne błędy? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 280: Chords, Swords and Rewards
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick i Corey oglądają miecz należący do masonów. Czy dobiją targu? Później chłopaki rozważają pomysł otwarcia muzeum gitar Gibsona, ponieważ w lombardzie pojawia się jeden z egzemplarzy słynnej gitary. Chumlee spróbuje udowodnić, że zasługuje na podwyżkę, ale czy słabości nie przewyższą jego mocny stron? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 20/94
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.271
Godziny emisji
Rozwiń opis
Flaszka Niedopitka Arnold Boczek w tajemniczych okolicznościach wchodzi w posiadanie legendarnej "flaszki niedopitki". Flaszka ta jest wiecznie pełna bez względu na to, ile by się z niej wypiło. Uszczęśliwiony Boczek z czasem zamienia się w menela i dobrowolnie zrzeka się flaszki na rzecz Paździocha. Flaszka zaczyna krążyć od sąsiada do sąsiada...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń
19:00
Fakty, odc. 7110
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7093
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7090
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4984
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.245
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola zwierza się nowemu koledze z patrolu ze swoich kłopotów osobistych. Znajduje u Szymona pełne zrozumienie. Rozmowę zakłóca wezwanie do sklepu, którego klient zatruł się sokiem. Wszystko wskazuje na to, że to właściciel placówki jest na celowniku prześladowcy. Trop prowadzi do młodej kobiety, a jej zeznania zaskakują policjantów. Wysocka i Zieliński zajmują się też sprawą kradzieży zbioru numizmatycznego. Poszkodowany kolekcjoner twierdzi, że sprawcą jest bezdomny... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 281: Magic Bus
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki odbywają podróż w czasie, kiedy Rick ogląda w pełni odrestaurowanego VW Sambę z lat 60. Czy ten kultowy autobus z ogromną ilością okien zawróci mu w głowie? Chum sprawdza dzieło sztuki Sergio Bustamantego. Czy będzie w stanie ocenić jego wartość? Rick zapowiada premię dla pracownika miesiąca, Chum próbuje udowodnić, że na nią zasługuje. Czy aby nie udowodni czegoś zgoła odwrotnego? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 282: Purple Haze
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia kolekcja przedmiotów związanych z wikingami. Czy Rick znajdzie skarb, czy też pożegluje w złym kierunku? W sklepie pojawia się Fender tratocaster, na którym grał sam Jimi Hendrix. Czy podczas negocjacji chłopaków za bardzo nie poniesie muzyka? Rick ma okazję obejrzeć rzadkie miecze wikingów sprzed ponad tysiąca lat. Czy zdoła dobić targu? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Wichry wojny - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejne etapy wojny począwszy od marca 1939 aż do inwazji Japończyków na Pearl Harbor ukazane z perspektywy amerykańskiej rodziny Henrych. Komandor amerykańskiej marynarki wojennej Wiktor Henry przyjeżdża na placówkę do Berlina. (USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 139min.
20:05
Komedie po polsku - Nigdy nie mów nigdy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowa komedia romantyczna. Nominacja do nagrody Złote Lwy w 2009 roku. Do promocji filmu wykorzystano nastrojową piosenkę "Nigdy nie mów nigdy" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Bohaterka tej miłosnej historii to 30 - letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. (Polska 2009)

Reżyseria: Wojciech Pacyna
Obsada: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka, Anna Romantowska, Damian Damięcki, Tomasz Sapryk, Marieta Żukowska, Robert Więckiewicz, Marek Kalita

Czas: 101min.
20:00
Studio Sport
Godziny emisji
20:35 Na żywo
UEFA EURO U21 Polska 2017 Polska - Szwecja
Godziny emisji
Rozwiń opis


20:10
Doradca smaku-Królik z puree ziemniaczano-musztardowym, odc. 24/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2496
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olaf przerażony – opinia publiczna już wydała na niego wyrok! Olaf wychodzi ze szpitala. Od razu staje się obiektem medialnej nagonki. Tymczasem Igor i Darek – obrońca Kubickiego - próbują mu jakoś pomóc. Żbik – dowiaduje się, że badania toksykologiczne zmarłego Rogalskiego wykazały u niego obecność alkoholu i narkotyków! Łukasz nie odpuszcza – Monika musi być jego! Monika składa na ręce Łukasza wymówienie. Nie może pracować dalej u zakochanego w niej szefa. Łukasz zgadza się, ale nie... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczestniczki nowej edycji „Projektu Lady“ nie spodziewały się, że nawet proste, codzienne czynności, mogą przysporzyć im tyle problemów i stresu. Wspólne posiłki z mentorkami za każdym razem są nie lada wyzwaniem i nauką. Jedno z najbardziej popularnych włoskich dań, które nieraz gościło na talerzach dziewcząt, tym razem okazało się dla niektórych nie lada wyzwaniem. Którą uczestniczkę obiad wyprowadził z równowagi do tego stopnia, że opuściła jadalnię? Pobyt w pałacu w Radziejowicach wiąże... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Do poszukiwań bardzo niebezpiecznego zbiega z więzienia - Tomasza Westfala, który ma już na swoim koncie morderstwa przynajmniej dwóch policjantów oraz gwałciciela Moraczka, zostają zaangażowani wszyscy policjanci z komendy. Starają się go ująć, zanim ten ulotni się z kraju. Próbują też zrozumieć jego czyny. Policjantów pozbył się, próbując uciec, ale dlaczego zabił gwałciciela? Przestępca sam nawiązuje kontakt z Edwardem Kubisem. Wydaje się, że czuje on z komendantem... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Straszny film
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wszystko zaczyna się od morderstwa pięknej uczennicy szkoły średniej, po którym grupa nastolatków odkrywa, że między nimi jest zabójca. Główna bohaterka i jej przyjaciele - Buffy, Brenda, Bobby, Greg, Shorty i Ray - muszą chronić się przed niebezpieczeństwem... (USA 2000)

Reżyseria: Keenen Wayans
Obsada: Anna Faris, Carmen Electra, Jon Abrahams, Marlon Wayans
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 6/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest spojrzeć na człowieka pierwszy raz i wiedzieć o nim wszystko, mimo że nigdy ze sobą nie rozmawialiście? Wydaje się to niemożliwe, jednak są wśród nas ludzie, tacy jak Marta, która historię swojego życia ma wypisaną na twarzy. Bulimia, nerwica, wyśmiewanie i w efekcie brak wiary w siebie... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.13 Dying To Tell Story
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.14 If You'r Dead, Leave A Message and We'll Get Bad
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:45
Doom
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legenda, która powstała w oparciu o grę, przysparza równie wiele emocji. Na Ziemię dociera informacja o katastrofie, która wydarzyła się na Marsie. Nikt nie przeżył. Połączenie z ośrodkiem stracono. Na ratunek rusza zespół świetnie wyszkolonych komandosów, którzy stawią czoła śmiertelnym niebezpieczeństwom. Jednak to, co spotkają w czasie misji, będzie najgorszym doświadczeniem w ich życiu… (USA 2005)

Reżyseria: Andrzej Bartkowiak
Obsada: Deobia Oparei, Dwayne Johnson, Karl Urban, Razaaq Adoti, Rosamund Pike
22:50
Komisja morderstw - odc. 2/12 - Zona 209
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poszukiwacze skarbów odkrywają w postsowieckim bunkrze w Krzywej trzy metalowe trumny. W jednej z nich są zwłoki ubrane w mundur amerykańskiego generała. Odkrywca, który oderwał na pamiątkę dystynkcje z generalskiego munduru, rani się przy tym w palec. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
22:00
Rodzinka.pl - odc. 198 "Śpiwór dla czworga" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
22:35
Czy świat oszalał? - Uchodźcy, dochodowy interes
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od chwili, gdy postawią stopę na europejskim kontynencie, uchodźcy stają się przedmiotem obrotu i handlu. Imigracja to biznes, słychać w Grecji i we Włoszech. Wielu ludzi wzbogaciło się w tym roku. Kto gromadzi zyski związane z wielką falą imigracji? (Francja 2015)

Reżyseria: Jean - Pascal Bublex, Mathoeu Sarfati

Czas: 53min.
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.628
Godziny emisji
Rozwiń opis
FANTAZYJNE PIEROŻKI Po pierożki Dim Sum w Hongkongu ustawiają się kolejki. A wszystko przez ich fantazyjne kształty. Co takiego przedstawiają, że ściągają tłumy? HISTORIA PEWNEGO ZDJĘCIA: KOLOROWA KUKURYDZA „Galileo” tropem zdjęcia przedstawiającego kolby kukurydzy mieniące się feerią barw. To kukurydza modyfikowana genetycznie, czy wytwór natury? Sprawdzimy to. PANIEROWANA WODA Pewien Amerykanin zdobył umiejętność panierowania wody. Wodne kulki, smaży w głębokim tłuszczu – jak to możliwe?... (Polska 2017)

23:50
Młodzi lekarze - odc. 2 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka Agnieszka po raz pierwszy, jako główny operator, przeprowadza operację wady wrodzonej klatki piersiowej u 14 - letniego Patryka. Tomek kończy swój staż w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
23:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 3/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie koncertu muzyki elektronicznej, który odbywał się na pustyni, zastrzelono dziewczynę. Jej koleżance udało się zbiec. Sekcja zwłok wykazuje, że ofiara była przez lata więziona i maltretowana. Staje się oczywiste, że była seksualną niewolnicą. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
23:00
Studio Sport
Godziny emisji
23:20
Replikant
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji/sci-fi, zrealizowany przez pochodzącego z Hongkongu reżysera Ringo Lama, z podwójną rolą Jean-Claude Van Damme’a - brutalnego mordercy i jego sklonowanej repliki. Ofiarami obłąkanego seryjnego zbójcy zwanego „Pochodnią” (Van Damme) padają matki z małymi dziećmi, martwe ciała podpala. „Pochodnię” od lat bezskutecznie ściga wytrawny gliniarz Jake Riley (Rooker), obsesyjnie pragnący go powstrzymać. Kiedy na miejscu kolejnej zbrodni policja znajduje włos przestępcy, supertajna agencja... (USA, 2001)

Reżyseria: Ringo Lam
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Catherine Dent, Michael Rooker, Ian Robison
23:45
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO RELAKSUJE ŻONY HOLLYWOOD? Rodrigo właśnie zakończył wielką inwestycję w Malibu – nowoczesny dom o wartości 30 milionów dolarów. To pierwsza tak ogromna rezydencja w tej okolicy. Samozapalające się światła, akwarium niczym w oceanarium, głośniki o wartości średniego mieszkania w Warszawie, zapierający dech w piersi ogród, w którym czujesz się jak na egzotycznej, karaibskiej wyspie. Jak wygląda taki dom? Jak sprzedać posiadłość o takiej wartości? I przede wszystkim jak znaleźć takiego... (Polska)

23:00
Galileo, odc.629
Godziny emisji
Rozwiń opis
ŚWIAT BAKTERII CZ.2 Która bakteria pojawiła się na świecie jako pierwsza? Czy bakterie mają wpływ na nasz mózg i jaki procent naszego ciała stanowią. 2. część materiału. CZEGO POTRZEBUJE KOWBOJ Kapelusz, lasso, konia – to jasne! Ale czego jeszcze potrzebuje kowboj aby być kowbojem – o to zapytamy rodowitego Teksańczyka. CIEKAWOSTKI NA TEMAT ARBUZA Jak rozpoznać dojrzały owoc i jak z arbuza zrobić… zupę. ŁZA KSIĘCIA RUPERTA Łzą księcia Ruperta nazywane jest specjalne szkło, które jest... (Polska 2017)

00:50
Wygrane marzenia
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o dwudziestojednoletniej Violet Sanford, która opuszcza nadopiekuńczego ojca i wyjeżdża z prowincjonalnego miasteczka w New Jersey do Nowego Jorku. Violet ma piękny głos, pisze piosenki i sama nagrywa utwory. Marzy o śpiewaniu... (USA 2000)

Reżyseria: David McNally
Obsada: Piper Perabo, Maria Bello, Adam Alexi-Malle

Czas: 96min.
00:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 4/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W fortepianie porzuconym na pustyni znaleziono zwłoki dziennikarki, która pisała o scenie muzycznej Las Vegas lat 60. Wszystko wskazuje na to, że zginęła, bo dotarła do tajemnic mafii. Jej śmierć wstrząsa Gregiem Sandersem, który kiedyś miał z nią romans. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
00:45
Co za tydzień, odc. 804
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy VII, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gość specjalny odcinka - Baron Bajecznie zamożna rodzina Owensów powraca w wielkim stylu na antenę Czwórki. Jak zwykle na bogato, jak zwykle bez scenariusza i jak zwykle bez cenzury, za to z dużą dawką mocno absurdalnego humoru. Spontaniczny, improwizowany, kreatywny i tworzony przez czołówkę polskiej sceny kabaretowej – jedyny w swoim rodzaju serial komediowy realizowany na żywo na scenie – widzowie zobaczą w nowej odsłonie: z odnowioną oprawą, nową scenografią i poszerzoną obsadą. W... (Polska 2017)

00:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

00:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 24
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:35
Bierz forsę i w nogi
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna zrealizowana w konwencji dokumentu przez Woody Allena opowiada o życiu pechowego przestępcy, Virgila Starkwella. Niespełnione marzenia z dzieciństwa o karierze muzycznej zamieniły się u niego w obsesyjne dążenie do rabowania banków. (USA 1969)

Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Woody Allen, Janet Margolin, Marcel Hillaire, Jacquelyn Hyde, Lonny Chapman

Czas: 81min.
01:30
Rekrut
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Po ukończeniu studiów James Clayton (Colin Farrell) zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Przechodzi szkolenie w tajnej siedzibie Agencji, zwanej Farmą. Nową pracę uważa za interesującą alternatywę dla dotychczasowego życia. Znajduje także miłość - zakochuje się w koleżance ze szkolenia, pięknej Layli (Bridget Moynahan). Jego mentorem jest Walter Burke (Al Pacino), jeden z najlepszych agentów w historii CIA. Szybko jednak okazuje się, że... (USA, 2003)

Reżyseria: Roger Donaldson
Obsada: Al Pacino, Gabriel Macht, Kenneth Mitchell, Colin Farrell, Bridget Moynahan
01:20
Czarna lista, odc. 19/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bracia Pavlovich, którzy specjalizują się w porwaniach bogatych osób, planują według Reda kolejne uderzenie. Podczas gdy zespół stara się chronić kolejny cel, Red ma dla braci Pavlovich prywatne zlecenie. Liz stara się odkryć prawdę na temat Toma. "The Pavlovich Brothers" (USA)

01:00
Rekiny w akcji: 25 najlepszych filmów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto najbardziej niesamowite i mrożące krew w żyłach sytuacje z rekinami w roli głównej, jakie zarejestrowano na taśmie. Zobaczymy najbliższe spotkania, najcięższe starcia i najgorsze ugryzienia, których sprawcami byli najsłynniejsi morscy drapieżnicy. Oszałamiający przegląd najmocniejszych scen z filmów i programów, które stały się prawdziwymi telewizyjnymi hitami, poprowadzi Philip DeFranco, słynny videobloger i twórca cieszącego się ogromną popularnością YouTube’owego kanałów.   Dla... (USA, 2011)

01:25
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 9: Cliver
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic spotkała zespół Cliver na koncercie w Morawicy.

02:35
Edukacja Grace
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grace samotnie wychowuje 14 - letnią Ansiedad. Matka ma na głowie absorbującą pracę, cały dom i stosy rachunków do zapłacenia. Jest pochłonięta tyloma sprawami, że nie ma już siły, by poświęcić trochę czasu dorastającej córce, pomyśleć o jej potrzebach. (USA 2012)

Reżyseria: Patricia Riggen
Obsada: Eva Mendes, Patricia Arquette, Matthew Modine

Czas: 89min.
02:20
Uwaga!, odc. 4984
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:45
Moc Magii, odc. 164/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
02:20
TAK czy NIE, odc.1032
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:50
Polska 2017 - magazyn siatkarski, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska 2017)

02:20
Dyżur, sez. 2, odc. 29
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Bielańskiego oraz, od tego odcinka, Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tym razem widzimy w jaki sposób lekarze niosą ulgę cierpiącemu pacjentowi, ofierze wypadku samochodowego. Przyjrzymy się też m.in. jak udzielana jest pomoc osobie, która połknęła dużą dawkę środków uspokajających oraz niedoszłej samobójczyni. (Polska, Polska 2010)

03:10
Uchodźcy, dochodowy interes
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od chwili, gdy postawią stopę na europejskim kontynencie, uchodźcy stają się przedmiotem obrotu i handlu. Imigracja to biznes, słychać w Grecji i we Włoszech. Wielu ludzi wzbogaciło się w tym roku. Kto gromadzi zyski związane z wielką falą imigracji? (Francja 2015)

Reżyseria: Jean - Pascal Bublex, Mathoeu Sarfati

Czas: 53min.
03:15
Kabaretowa Ekstraklasa, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czołowi artyści polskiej sceny kabaretowej, baczni obserwatorzy naszej rodzimej obyczajowości i prześmiewcy rzeczywistości politycznej powracają, by raz jeszcze rozbawić nas do łez. Wyśmienita zabawa gwarantowana, bo tym razem wystąpi Kabaret Młodych Panów i zaprezentuje swoje najlepsze występy. Usłyszymy piosenkę pt. „Kołysanka” oraz dwa skecze – „Szkoła rodzenia” i „Kopalnia”. Program prowadzi Piotr Bałtroczyk.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:10
Notacje - Sabina Wośkowiak. Złożyłam przysięgę
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
04:25
Przedwiośnie - odc. 2/6 - Szklane domy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Baku 1919 r. Jadwiga Barykowa, skazana na ciężkie roboty, umiera z wycieńczenia. W ogarniętym rewolucyjnym zamętem Baku trwa rzeź ormiańskiej i żydowskiej ludności. Polskie pochodzenie ratuje Cezaremu życie: zostaje zatrudniony do kopania grobów. (Polska 2002)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Mateusz Damięcki, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Karolina Gruszka

Czas: 52min.
04:10
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 3/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie koncertu muzyki elektronicznej, który odbywał się na pustyni, zastrzelono dziewczynę. Jej koleżance udało się zbiec. Sekcja zwłok wykazuje, że ofiara była przez lata więziona i maltretowana. Staje się oczywiste, że była seksualną niewolnicą. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Magazyn Atleci , odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

04:55
Trans World Sport 2017, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania, 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 4/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W fortepianie porzuconym na pustyni znaleziono zwłoki dziennikarki, która pisała o scenie muzycznej Las Vegas lat 60. Wszystko wskazuje na to, że zginęła, bo dotarła do tajemnic mafii. Jej śmierć wstrząsa Gregiem Sandersem, który kiedyś miał z nią romans. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
05:45
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3727
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info