Program dla 2017-06-20 od do
20.07 21.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Quinn, Colleen, Brian, Matthew oraz Sully i Tańcząca Chmura wybierają się do Waszyngtonu z ważną misją. Chcą wystąpić w obronie praw Indian. Michaelę, Sully'ego i Tańczącą Chmurę przyjmuje w Białym Domu prezydent Grant. (USA 1994)

Reżyseria: Jerrome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:15
Uwaga!, odc. 4984
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:55
Natura w Jedynce - Nil cz. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokumentalna opowieść o rzece Nil. Ponad 6 tysięcy kilometrów podróży i obserwacji. Zapierające dech krajobrazy, wspaniałe zwierzęta i ekosystemy. Etiopia, Sudan, Rwanda, Uganda. (Austria 2014)


Czas: 49min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 76 "Nowoczesna rodzinka"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik w ramach zaprowadzania porządku uwiązuje słuchawkę telefonu sznurkiem i tym samym wiąże na siebie pętlę. Kuba z Bartkiem rozważają najlepszą koleżankę na "pierwszy raz" i doceniają wolność singla. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:30
Pasja życia dla życia
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przybliżający działalność parafii starokatolickiej mariawitów w Cegłowie, nie tylko tę związaną z życiem religijnym, ale też społecznym... (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 1/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ta kobieta sama jest jak rewolucja! Niepodzielnie panująca królowa polskich restauracji. Kiedy trzeba to sieje spustoszenie, a kiedy jest za co – pochwali. Już od marca nowy sezon programu „Kuchenne rewolucje”, w którym Magda Gessler zrewolucjonizuje nie tylko kuchnie w restauracjach, ale także życie ich właścicieli… Znana i ceniona restauratorka już wielokrotnie udowodniła, że doskonale zna się na tym, co robi. Nie straszna jej praca u podstaw. Nie zniechęca jej opór właściciela, ani nie... (Polska)

06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.1 North America
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału. W pierwszym odcinku poznajemy 12 śmiertelnie niebezpiecznych stworzeń żyjących w... (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 55
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po rozstaniu z Badeckim Małgosia wciąż jest załamana. Co gorsza, zdemaskowany kochanek wcale nie chce rezygnować z wpływu na jej życie. Znany architekt może zagrozić dziewczynie i w pracy, i na uczelni. Nagle na horyzoncie znów pojawia się Michał. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.131
Godziny emisji
Rozwiń opis
29-letnia Maria Rabkowska została brutalnie napadnięta. Przeżyła atak, ale odtąd cierpi na amnezję. Nie pamięta żadnych wydarzeń z przeszłości. Po powrocie do normalnego życia czuje się nieswojo w swoim własnym domu, a jej mąż, Andrzej wydaje się być jej obcy. Dochodzi do sytuacji, w której mężczyzna, rzekomo dla jej dobra, izoluje ją od najbliższych. Maria zaczyna na własną rękę szukać powodów takiego zachowania Andrzeja. Od swoich rodziców oraz najlepszej przyjaciółki, Juli dowiaduje się o... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Doradca smaku-Królik z puree ziemniaczano-musztardowym, odc. 24/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.23 Bitwa pod Kwakrycz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.21 You Oughta Be In Pictures/Dimension Demented
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 7: Gdzie jest Semir?
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 31
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel zamyka Melek w domu i nie pozwala jej jechać do córki. Melek wyznaje Zeynep, że Elif jest córką Kenana. Arzu orientuje się, że została oszukana. Nie wie jednak, że Veysel, który dowiedział się, kto jest ojcem Elif, nadal będzie ją szantażował. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.492
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski i Anna przemierzają parking centrum handlowego, gdy nagle dociera do nich histeryczne wołanie: „Milena? Milenka?!?”. Wśród samochodów gorączkowo rozgląda się i nawołuje córkę roztrzęsiona Celina Miłobędzka. Kobieta dopiero co wysiadła z auta, zostawiła siedmiolatkę samą tylko na chwilę, kiedy poszła po wózek na zakupy. „Miała się nigdzie nie ruszać!” – mówi roztrzęsiona kobieta. Mała Milenka jest chora na mukowiscydozę, za pół godziny powinna przyjąć następną dawkę leku!... (Polska 2012)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2068
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.26 Trzy dni Kondora
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.24 Revenge of the Creature Catcher/Master Blister
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 92: El Diablo
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 113 (seria II, odc. 65)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mustafa nie może pogodzić się ze śmiercią Efsun, która przyznała, że chciała go zabić na polecenie Hürrem. Sulejman, pragnąc sprawdzić oddanie i wierność swojej żony, podaje jej fałszywą truciznę. Nigar dowiaduje się, że jest w ciąży z Ibrahimem paszą. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin

Czas: 51min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.493
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się Klaudia Gasińska - matka osiemnastoletniej Weroniki, która razem ze swoją koleżanką, Pauliną gra w zespole Shooting Stars. Klaudia jest bardzo dumna ze swojej córki, ale nie podoba jej się postać producenta muzycznego, Artura Szklarskiego, który od pewnego czasu współpracuje z dziewczynami przy tworzeniu ich nowej płyty. Na początku Klaudia cieszyła się, że przed jej córką i jej koleżanką tworzy się możliwość kariery w show biznesie, z czasem jednak zaczęła... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
70-letnia Danuta jest emerytką i matką dwojga dzieci. Ale w codziennych obowiązkach staruszce pomaga obca osoba, Maria. Pewnego dnia bank alarmuje córkę Danuty, że konto starszej pani jest zadłużone. Danuta nie wypłacała z niego pieniędzy, podejrzenie pada więc na jej bezrobotnego syna. On natomiast oskarża o kradzież pomoc domową i kolejne fakty wydają się to potwierdzać. Rodzina rezygnuje z usług Marii, która to bardzo przeżywa. Czy prawda wyjdzie na jaw? Kto bez skrupułów okradał... (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.2 Australia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 94: Lewy glina
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully, oskarżony o dezercję z armii amerykańskiej, przebywa w więzieniu. Michaela stara się za wszelką cenę go uwolnić. Dr Quinn i jej przyjaciele udaremniają zamach na życie prezydenta Granta. (USA 1994)

Reżyseria: Jerrome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:45 Na żywo
Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia ''Dwa Teatry - Sopot 2017" (relacja 2)
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniach 19 - 21 czerwca w Sopocie po raz 17. odbywa się Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia Dwa Teatry... (Polska 2017)


Czas: 5min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1637
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angela, nadal przybita rozstaniem z Kajtkiem, spotyka przypadkiem Eryka. Chłopak, porzucony przez Oliwkę, żartuje, że teraz oni powinni zostać parą. Dąbrowski zaprasza Martę do współpracy przy ciekawym projekcie w branży mediowej. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Katarzyna Zielińska, Grzegorz Małecki, Kacper Krupski, Helena Englert, Jacek Rozenek, Iza Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Mateusz Rzeźniczak, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz trafił rok temu do kolejnej rodziny zastępczej. Z chłopakiem są coraz większe problemy wychowawcze w szkole i w domu. Łukasz źle traktuje „przyszywane” rodzeństwo, pali papierosy, popija piwo, namawia do używek innych członków rodziny. Wkrótce dochodzi do karczemnej awantury, gdy ojciec rodziny zastępczej nakrywa Łukasza w łóżku ze swoją przyrodnią siostrą, Olgą. Sytuacja komplikuje się, kiedy okazuje się, że Olga jest w ciąży. Mówi o tym tylko Łukaszowi, który wie, że nikt nie może... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 107
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta, studentka architektury, od niedawna spotyka się z młodym malarzem, Kamilem. Marta stwierdza, że nadszedł czas, by narzeczony poznał jej matkę Annę. Kobieta prowadzi galerię więc Marta jest przekonana, że pomoże w karierze młodemu artyście. Tymczasem Kamil zachowuje się przy matce Marty dziwnie – jest małomówny i sztywny, a Anna próbuje zniechęcić córkę do tego związku. Czy mimo niechęci matki Marta i Kamil będą razem? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.226 Graham family
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna pozostaje w gościnnej Georgii, ale przenosi się do miasta Augusta, by wybudować nowy dom dla Earnie Graham i dwójki jej dzieci. Ta dzielna kobieta jest samotną matką i żyje bardzo skromnie, a mimo własnych problemów znajduje czas, by wspierać inne, młodsze kobiety. Z autentycznym zaangażowaniem pomaga dziewczętom z miejscowej drużyny skautek (Girl Scouts of America) uwierzyć we własne siły. Uczy je samodzielności. Poświęca skautkom każdą wolną chwilę. A tymczasem Ty Pennington i jego... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 14: Krwawe pozdrowienia z Rosji
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Sposób na zazdrosnego mężczyznę
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem na temat małżeństwa i wzajemnych relacji damsko - męskich. Jaka jest recepta na udany związek? Jak cieszyć się z sukcesów żony? Co to jest szacunek i jak okazywać go drugiej osobie? (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 393 Głuchy na słowa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wylewie Van Graff nikogo nie poznaje i nie umie mówić po polsku. Załamana Bożenka próbuje porozumiewać się z Ruudem za pomocą rozmówek polsko - holenderskich. Konica i Marta są świadkami kolarskiego karambolu. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 50min.
11:50
Na ratunek 112, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Olbrychów niedawno zamieszkała we własnym mieszkaniu. Małgosia, czteroletnia córka Klary i Olka, ma wreszcie swój pokój, w którym bardzo lubi się bawić. Rodziców cieszy, że dziewczynka jest coraz bardziej samodzielna i umie się zająć sobą. To w sobotnie poranki daje szansę rodzicom zrobić coś dla siebie. Kwietniowa sobota na długo pozostanie w pamięci rodziny. Kiedy Olek czytał gazetę w salonie, a Klara robiła sobie maseczkę upiększającą, ich córka ściągnęła z szafki w kuchni... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak, Aleksandra Panisko, Anna Maszczyńska-Bąk, Eliza Prager, Eugeniusz Pankov, Jacek Majewski, Piotr Korzeniewski, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Robert Wrzosek
11:00
Detektywi w Akcji, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się młoda kobieta, która prosi detektywów o odnalezienie jej przybranego wujka, z którym przed laty straciła kontakt. Mimo, że zachowanie klientki wzbudza podejrzenia, detektywi przyjmują zlecenie. Wkrótce udaje im się namierzyć poszukiwanego. Okazuje się, że mężczyzna ma poważne problemy i próbuje się przed kimś ukryć. Niedługo później zostaje porwany. Podejrzanym staje się kurier, który był widziany pod jego domem. Ruda i Bury przypominają sobie, że... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 8: Dzień sądu
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Tworzenie grup producentów i organizacji producentów
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, którego celem jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Tematem tego odcinka są grupy producentów rolnych. Program ma zachęcić rolników do organizowania się, bo dzięki temu mogą obniżyć koszty produkcji. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:55
Natura w Jedynce - Nil cz. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Płynąc na północny wschód, wody Nilu tworzą największe jezioro Afryki. Z jeziora Wiktoria rzeka na dobre rozpoczyna swą legendarną podróż. Nil spływa po serii progów. Nawet miejscowi kajakarze uważają te zdradzieckie skały i wodospady za śmiałe wyzwanie. (Austria 2014)


Czas: 49min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 81
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Onur zostaje na noc u Tuby. Peride przechodzi załamanie nerwowe. Ferdousi nie mogąc dodzwonić się do Onura, prosi Szeherezadę o pomoc. Matka Bennu i Melek znikają. Burhanowi udaje się przekonać ojca Kadira, by pomógł mu odzyskać Umuta. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pod nieobecność mamy jedenastoletni Adrian wymyka się z domu i biegnie na podwórko, żeby pobawić się z kolegami w chowanego. W czasie zabawy Adrian znajduje kryjówkę w starej zamrażarce. Niestety, ta zamrażarka przewraca się w taki sposób, że chłopiec nie może się wydostać. Dwaj koledzy odnajdują go dopiero po pół godzinie, kiedy zaczyna mu brakować powietrza. Jeden z chłopców, Robert dzwoni po pomoc pod numer 112. Czy ratownicy zdążą na czas i uwolnią Adriana, zanim skończy mu się tlen?... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.262
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Koszalinie Michał (45 l.) i Gabriela (42 l.) Janiakowie mieszkają pod jednym dachem ze swoim synem, Wojciechem (20 l.). W mieszkaniu obok, należącym do nich, mieszka samodzielna już córka Martyna (22 l.) ze swoją córką, Natalią (2 l.). Cały dom kupili cztery lata temu i teraz go spłacają. Niestety, Michał pracujący jako robotnik budowlany (murarz), uległ wypadkowi i z dnia na dzień rodzina znalazła się w fatalnej sytuacji finansowej. Martyna z córką muszą natychmiast wyprowadzić się ze... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 193
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sabina i Bruno od dawna są parą. Dziewczyna zaczyna nudzić się z chłopakiem i uważa, że ukochany przestał się nią interesować. Żeby ożywić swój związek postanawia poflirtować z kimś innym. Umawia się z Rafałem, któremu od dłuższego czasu się podoba. Jest przekonana, że to pomoże ożywić jej związek z Brunem. Ale sprawy wymykają się spod kontroli i Rafał całuje Sabinę. O wszystkim dowiaduje się Bruno. 18-letnia Karolina Wilim jest prawną opiekunką młodszego brata, Piotrka. Ich matce... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.97
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb przyjmują nietypową sprawę. Właściciel gospodarstwa jest przekonany, że jego ukochana krowa została uprowadzona przez kosmitów. Ślady pozostawione przez zwierzę na pastwisku nagle urywają się… Detektywi podejrzewają, że krowa mogła uciec. Taką wersję potwierdza sąsiadka klienta . Jest ona jednak sprzeczna z dowodami, które zebrali detektywi. Diablo i Serb doprowadzają do zaskakującego dla wszystkich rozwiązania sprawy. W tym odcinku detektywi Septagonu pomagają też... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 14: LD50
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ginie śmiercionośny środek, co zauważają detektywi NCIS. Przypadek ten staje się realnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 187 "Zero tolerancji" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia odkrywa, że Kuba prowadzi podwójne życie i spotyka się ze swoją byłą dziewczyną Agatą. Rodzice nie mogą przypomnieć sobie, gdzie byli umówieni na wieczór. Kuba wie, że chodzi o wywiadówkę Kacperka, który proponuje bratu pieniądze. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Aneta Todorczuk - Perchuć, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Bednarek, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leszek Markiewicz z powodu braku pracy musiał opuścić swoją rodzinę i zatrudnić się u jednego z warszawskich deweloperów. Szokiem dla mężczyzny jest jego zwolnienie i brak wypłaty za wykonaną pracę. Leszek nie wie, jak wytłumaczyć żonie, że przestał zarabiać. Za wszelką cenę stara się poszukać nowego zajęcia. Z pomocą przychodzi kolega Leszka, który proponuje mu remont mieszkania swojej znajomej. Atrakcyjna właścicielka mieszkania ma duże wymagania, ale Leszek ma perspektywę zarobienia... (Polska 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
13:00
19 +, odc. 40/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela nie może doczekać się następnej randki z Gabrielem. Jednocześnie martwi się o Alę, która wciąż bardzo przeżywa zawód miłosny. W końcu Joli i Melanii udaje się wyciągnąć ją do szkoły tańca, ale na nieszczęście spotykają tam Sebastiana…Irek, aby ratować sytuację, proponuje dziewczynom wspólną imprezę u znajomego. Na miejscu Ala przez przypadek wypija drinka z narkotykami. Kiedy narkotyk zaczyna działać, Ala świetnie się bawi. Tymczasem w małżeństwie Kasi i Rafała bez zmian. Rafał walczy o... (Polska)

13:30
19 +, odc. 41/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena i Oskar przeżywają romantyczne i namiętne chwile, Oskar namawia dziewczynę, żeby zamieszkali razem. Jest bardzo zakochany. Tymczasem Rafał postanawia jak najszybciej naprawić food trucka. Mechanik pozbawia go jednak złudzeń, wycenia naprawę samochodu na kilka tysięcy. Rafał jest załamany. Razem ze Staszkiem i Sebą jadą rozmówić się z oszustem. (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.245
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola zwierza się nowemu koledze z patrolu ze swoich kłopotów osobistych. Znajduje u Szymona pełne zrozumienie. Rozmowę zakłóca wezwanie do sklepu, którego klient zatruł się sokiem. Wszystko wskazuje na to, że to właściciel placówki jest na celowniku prześladowcy. Trop prowadzi do młodej kobiety, a jej zeznania zaskakują policjantów. Wysocka i Zieliński zajmują się też sprawą kradzieży zbioru numizmatycznego. Poszkodowany kolekcjoner twierdzi, że sprawcą jest bezdomny... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 18: Więzy krwi
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po strzelaninie grupa NCIS rozpoczyna poszukiwania brata zmarłego. Młodszy brat jest narażony na niebezpieczeństwo i może też być jedyną osobą, która będzie w stanie odpowiedzieć na nurtujące zespół pytania. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 59
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bobby jest zdumiony, gdy Milagros stawia go między młotem a kowadłem. Andrea słyszy jak mówi Linie, że odnalazł Milagros. Bobby sugeruje Ivo, że powinien mieć dziecko, aby zatrzymać Milagros. Bernardo mówi Angelice gdzie jest Milagros, po czym decydują się iść na nocny bal przebierańców. Andrea zmusza Bobbyego, by jej powiedział, gdzie jest Milagros. Następnie próbuje go szantażować. Ivo jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, że Milagros i Pablo się spotykają. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 32
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel przypiera do muru Arzu i liczy na to, że dostanie od niej więcej pieniędzy. Melek jest zdeterminowana, żeby zostawić Veysela, znaleźć mieszkanie i zamieszkać z Elif. Selim jest coraz bardziej zafascynowany Zeynep. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 1/13 Capena
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczy, w którym Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety lokalnej kuchni domowej... (Holandia 2013)

Reżyseria: Toms Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 1/13 Kampala
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Afryka kojarzy się nam z pięknymi krajobrazami i dzikimi zwierzętami, a także z biedą i wojnami, ale raczej nie z wyśmienitą kuchnią... (Holandia 2013)


Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.675
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po tym, jak Teodor Piotrowiak (68 l.) trafia do szpitala z powodu ciężkiego zatrucia, jego wnuczka Natasza Maniewska (17 l.) znajduje w domu dziadków wskazówki, że jej babcia, Łucja Piotrowiak (67 l.) może próbować otruć swojego męża. Na laptopie Łucji Natasza znajduje dowód, że jej babcia szukała w internecie informacji o morderstwie przez otrucie. Natasza jest przerażona i zwierza się swojej matce, Marii Maniewskiej (42 l.). Maria też jest w szoku. Niestety, zarówno Natasza, jak i jej... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 78/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Robert zajmuje się 40-letnim Andrzejem Olczakiem, który podczas snu nagle przestał oddychać i dostał gwałtownego ataku duszności. Lekarz podejrzewa, że mężczyzna cierpi na zespół bezdechu sennego. Tymczasem przerażona 14-letnia Kasia Jaworska przyprowadza na oddział swojego młodszego brata, którego bardzo boli brzuch. Chłopiec co chwilę wymiotuje i ma biegunkę. Rodzice dzieci wyjechali służbowo i zostawili Krzysia pod opieką siostry. Pacjenta bada dr Eryk., napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Marek Nortman, Tomasz Olszewski
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 60
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta dzwoni do Federico i grozi mu. Angelica udaje, że jest chora, aby Milagros wróciła do rezydencji. Ivo spotyka ją w rezydencji. Federico otrzymuje faks z pogróżkami i podejrzewa Julio. Ramon opiekuje się Liną. Rocky mówi Bernardo, że Lina jest w nim zakochana. Julio zapewnia Federico, że nic mu nie grozi i oferuje swoją pomoc w znalezieniu winnego. Juan Cruz spotyka Lorettę. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 5 Podlasie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ideą programu "Polska Molskiej" jest propagowanie turystyki kulinarnej i aktywnego, ale niezwykle smacznego spędzania czasu. Dla prowadzącej szczególnie istotna będzie ekologiczna żywność, zaprezentuje potrawy przygotowane z naturalnych składników. (Polska 2014)


Czas: 22min.
15:50
Muzeum Polskiej Piosenki - /65/ - "Piejo kury piejo" - Grzegorz z Ciechowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawiają historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Piejo kury piejo". (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 10min.
15:10
M jak miłość - odc. 1259
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz, kochanek Naomi, ma alibi, które dają mu pracownicy jego biura. Tymczasem prokurator chce zatrzymać Marcina w areszcie na całe trzy miesiące. Chodakowski wykorzystuje jednak nadarzającą się okazję i ucieka. Asia spotyka się z byłą szefową. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Julia Wróblewska - Zosia, Jacek Kopczyński - Werner, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Krystian Wieczorek - Andrzej, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 7/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bistro pod Aniołami, (Nysa). W samym sercu Nysy – na rynku – mieści się „Bistro pod Aniołami”. To jedna z najstarszych restauracja, którą od ponad dwudziestu lat prowadzi pani Genowefa. Na początku pomagał jej mąż, dziś wspiera ją córka, która niedługo już sama będzie zarządzać tym lokalem. Niestety, o ile kiedyś „pod Aniołami” było smacznie i gwarnie, dziś słychać tu tylko krzyki, kłótnie i wieczne pretensje. Anielską atmosferę w tej restauracji może odnaleźć tylko Magda Gessler. Tym razem... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.227 Brown family cz. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
To pierwsza z dwóch części specjalnego wydania tego programu. W tym odcinku Ty Pennington i jego drużyna przybywają do Terry County, w stanie Teksas, by wybudować nowy dom dla rodziny Brown. Jeanne, Johnny Mac i ich 12-letnia córka, Katrina ponieśli ogromną stratę. Historia tej rodziny przemówi do wszystkich rodziców i ich pociech. Ich starsza córka, Alex zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy jechała do szkoły. Jednocześnie kierowała swoim autem i pisała SMS-a, co skończyło... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 19: Ręka w rękę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie zamordowanego żołnierza piechoty morskiej. Agent Sam Hannah otrzymuje zadanie przeniknięcia do szeregów zawodników MMA i zostaje zmuszony do wzięcia udziału w pojedynku w klatce. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:05
Złote serce - odc. 120
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sofia jest w klinice. Według policji porwano ją. Złodzieje chcieli ukraść auto i podali jej narkotyki. Ines wyznaje Sofii i Henrique, że Catarina ją szantażowała. Musiała więc zerwać z Joao. Luis cieszy się, że jego lokal dostał gwiazdkę Michelina. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 40min.
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 2
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrócona wersja odcinków cyklu prezentującego możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. Będzie omawiana aktualna oferta, z której mogą skorzystać wybrane grupy odbiorców. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 30 Sąd nad człowiekiem
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miejscowej galerii ma być wystawiony cenny obraz zatytułowany "Sąd nad człowiekiem". Artykuł na temat wystawy ma napisać znana dziennikarka Rebecca Himmelbaum... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Ian Barber
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3406
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody mężczyzna świętuje swoje wyjście z więzienia, zostaje jednak brutalnie napadnięty i pobity. Napadnięty mężczyzna odsiedział wyrok za handel narkotykami. Olgierd Mazur i Krystian Górski rozpoczynają śledztwo, próbują powiązać mężczyznę z dawnymi wspólnikami, zagłębiają się w narkotykowy półświatek. Sprawca napaści wydaje się nieuchwytny. Druga sprawa. Policjanci ratują byłego członka sekty, który postanowił z niej uciec. Przywódca sekty wymaga bezgranicznego oddania i posłuszeństwa... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 194
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta Chojnowska z gimnazjalnej 3d od kilku tygodni spotyka się ze starszym od siebie licealistą, który jest w niej bardzo zakochany. Jednak dziewczynie od jakiegoś czasu podoba się najlepszy kolega chłopaka, Paweł. 16-latka chciałaby zerwać z Michałem, jednak nie wie, jak mu to powiedzieć. Wymyśla więc, że zmusić chłopaka, by to on z nią zerwał. Zarzuca mu, że jest za mało romantyczny. Zdesperowany chłopak chce za wszelką cenę udogodnić, że zarzuty ukochanej nie są prawdziwe! Bożena Kulik z... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 4 Ślad krwi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po skończonej służbie komisarz Krzysztof Maj znajduje przywiązanego do drzewa psa ze śladami krwi na sierści. Okazuje się, że zwierzę należy do studentki ekologii, która nie wróciła do domu po spacerze z czworonogiem. Okazuje się, że krew należy do 2 osób. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3470
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 64
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cziczek jest szykanowana w szkole, rodzice nie chcą, by ich dzieci uczyła bohaterka skandalu obyczajowego. Jawuz załatwia tę sprawę z dyrektorem szokły. Jawuz znalazł człowieka zamieszanego w zabójstwo, które popełnił Mustafa. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 44min.
17:40
Trudne sprawy, odc.190
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina Halaba (39 l.) i jej mąż, Arkadiusz (41 l.) martwią się o swoją córkę, Różę (17 l.). Dziewczyna czuje się napastowana przez swojego nauczyciela - Jerzego Bocheńskiego (41 l.). W przeciwieństwie do swojego męża, Karolina nie wierzy swojej córce. Uważa, że Róża próbuje wymigać się od szkoły. Dochodzi do kłótni między córką i matką. Jednak po pewnym czasie Karolina zauważa, że rzeczywiście Róża jest coraz bardziej wycofana i zestresowana. Kiedy zachowanie nauczyciela matematyki staje... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 108
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kondzio jest bezdomny. Śpi na ławkach w parku, wygrzebuje puszki i niedopałki ze śmietników, ma swoje uliczne towarzystwo, wszyscy znają go jako niegroźnego, nie wchodzącego nikomu w drogę pijaczka. Dopóki Kondzio się nie awanturuje, dopóty oni zostawiają go w spokoju. Pewnego dnia znajduje w śmietniku paczkę, a w niej 100 000 złotych w nowych banknotach. Postanawia dzięki nim odzyskać miłość Sylwii. Okłamuje ją, że znalazł dobrze płatną pracę i jego życie się zmieniło. Czy zazna szczęścia? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 29
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 12, odc. 274: Smurf and Turf
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku chłopaki w sportowych nastrojach zajmą się sportowymi fantami. Czy nardzodzi się w nich również sporotwy duch walki? (USA 2013)

18:40
Zraniona miłość - odc. 32
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gen. Wasili wyznacza termin egzekucji Halil i Mehmeta. Cevdet przybywa na miejsce spotkania Tevfika i Iwana, którzy mają omówić sprawę transportu broni. Ogłuszony przez Iwana traci przytomność. Przedtem strzela do uciekającego Tevfika ciężko go raniąc. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - odc. 21/94 Wielki Finał
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 30min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 79/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
40-letni Mirosław Ojrzyński dostał napadu duszności i kaszlu, kiedy grał ze swoim synem w squasha. Chłopak wezwał taksówkę i przywiózł ojca do szpitala. Pacjenta bada dr Michał. Tymczasem karetka pogotowia przywozi na SOR 17-letniego Kamila Buczaka, który został dotkliwie pobity przez chłopaków z osiedla. Pacjent jest agresywny i trudno nad nim zapanować. Zajmuje się nim dr Eryk. Okazuje się, że chłopak ma złamany nos i kilka żeber., napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, którą ktoś prześladuje: głuche telefony, tajemnicze anonimy, próba otrucia jednego z jej ukochanych psów… Klientka podejrzewa swojego byłego partnera - gustującego w odmiennych stanach świadomości kobieciarza, z którym rozstała się kilka miesięcy wcześniej. Podczas obserwacji detektywi odkrywają, że kobieta ma na pieńku ze swoim sąsiadem, który nie potrafi znieść hałaśliwej obecności jej pupili we wspólnym ogrodzie. Kobieta ma też kłopoty z... (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 275: Extreme Pawnover
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku Chumlee weźmie pod lupę niepowtażalnego Forda- Model A “Hellbilly”. Czy biznes ten okaże się wybuchowym fajerweskiem, czy totalnym niewypalem? Chlopaki przypomną sobie stare dobre czasy, gdy do sklepu zawitaja Pinokio i Kaczor Donald. Rick, korzystając z nieobeczności Starego Czlowieka, planuje dokonać pewnych kosztownych zmian. Jaka będzie reakcja mężczyzny po powrocie? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 283: Field Trip
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia gitara Semiego Moseleya. Czy Rick zagra właściwą nutę na tym jedynym instrumencie w swoim rodzaju? Później Stary Człowiek i Chumlee odkrywają podpisane zdjęcia samolotu Enola Gay, z którego zrzucono bombę atomową na Hiroszimę. Czyinteres będzie tak samo bombowy? W lombardzie pojawia się szkolna wycieczka. Czy chłopaki sprawdzą się w roli nauczyciela? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 1/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.272
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lądek Zdrój Arnold Boczek zażywa kąpieli w dmuchanym basenie we własnym mieszkaniu. Pod wpływem radosnego fikołka w wodzie zalewa mieszkanie Paździochów, które znajduje się bezpośrednio pod nim. Ferdynand Kiepski uświadamia mu, że konsekwencje wyciągnięte przez Paździocha mogą być bardzo surowe, z karą pozbawienia wolności włącznie. Tym czasem Paździochowie wracają z wczasów w Lądku Zdroju wypoczęci i zadowoleni, w ogóle nie przejmują się skutkami zalania. Co więcej zaczynają głosić zalety... (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń
19:00
Fakty, odc. 7111
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:30 Na żywo
Volta - relacja z premiery, odc. 1/2
program
Godziny emisji
19:40
Sport, odc. 7094
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7091
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Volta - relacja z premiery, odc. 2
program
Godziny emisji
19:55
Uwaga!, odc. 4985
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.246
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka od rana wychwala Alicję i przyznaje, że na począku była nieufna i trochę zazdrosna. . Krzysiek cieszy się, że żona tak polubiła jego partnerkę z patrolu. Na odprawie Jaskowska informuje wszystkich, że na szczęście u profosa skończyło się na stanie przedzawałowym i niedługo wróci do pracy. Do pokoju policjantów przychodzi nowy specjalista z Sekcji Technik Audiowizualnych, Arkadiusz Gajda. Typ artysty. Wyluzowany, pewny siebie, przystojny. Sporządził portret jakiegoś... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 284: Bang Bang
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki czują się nieswojo, kiedy do sklepu trafia zestaw do balsamowania z czasów II wojny światowej. Czy Rick zdecyduje się na jego zakup? W lombardzie pojawią się bardzo rzadkie pistolety Reid. Czy Gwiazdy Lombardu ustrzelą nimi dobry biznes? Rick przygotowuje nową firmową stronę internetową, co na to Chum? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 285: You Snooze, You Lose
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick ogląda niemiecki dwuręczny miecz z początków XVII wieku. Czy wyjdzie zwycięsko z pojedynku z klientem? Corey zastanawia się nad kupnem zestawu kart z bejsbolistami z 1933 roku. Czy zdobędzie punkty, czy raczej wypadnie z gry? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Rozdarte serca - odc. 57
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ozkan chce pozwać szpital, w którym zostały zamienione dziewczynki. Ozan zastanawia się, czy powinien skorzystać z zaproszenia Dżansu na kolację u Gülseren. Sabri żąda od Rahmiego zwrotu długu. Dżansu dostaje w prezencie od ojca nowego konia. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (2)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku występują aktorzy "Czasu honoru". Drużyna Tomasza Kammela to: Karolina Gorczyca, Agnieszka Więdłocha, Marta Juras. Drużyna Antka Królikowskiego: Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowki, Jan Wieczorkowski. Gwiazda odcinka: Kasia Kowalska. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
20:05
Rekrut
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomity thriller sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Po ukończeniu studiów James Clayton (Colin Farrell) zostaje zwerbowany do pracy w CIA. Przechodzi szkolenie w tajnej siedzibie Agencji, zwanej Farmą. Nową pracę uważa za interesującą alternatywę dla dotychczasowego życia. Znajduje także miłość - zakochuje się w koleżance ze szkolenia, pięknej Layli (Bridget Moynahan). Jego mentorem jest Walter Burke (Al Pacino), jeden z najlepszych agentów w historii CIA. Szybko jednak okazuje się, że... (USA, 2003)

Reżyseria: Roger Donaldson
Obsada: Al Pacino, Gabriel Macht, Kenneth Mitchell, Colin Farrell, Bridget Moynahan
20:10
Doradca smaku-Dorsz z warzywami w maślance, odc. 23/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2497
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olszewska zdradziła Darka? Agnieszka zmienia swoje życie. Najpierw spotyka się z Olą i składa jej propozycję stażu w Londynie. Potem zjawia się w swoim mieszkaniu i tam wita zaskoczonego Darka. Oświadcza kochankowi, że go zdradziła! I każe mu się wyprowadzić… Roma oskarża Kingę, że doprowadziła jej męża do zawału! Kinga z Dyrektorem spotykają się z nową klientką. Podczas rozmowy Maciek traci przytomność! Brzozowska natychmiast wzywa pogotowie. Lekarze stwierdzają zawał. Roma podejrzewa, że to... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Wygrać ze śmiercią
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjant Mason Storm (Steven Seagal) w 1983 roku wpadł na trop jednego z największych skandali politycznych. Skorumpowani politycy postanowili wówczas uciszyć niewygodnego detektywa. Na Storma i jego rodzinę nasłano płatnych zabójców. Jego żona i dziecko zginęli. Ciężko ranny Storm zapadł w śpiączkę. Po siedmiu latach przebudził się, by wyrównać dawne porachunki. Mason Storm to jeden z najlepszych detektywów w Los Angeles. Jest rok 1983. Storm wpada na trop jednej z największych afer... ( USA 1989)

Reżyseria: Bruce Malmuth
Obsada: Steven Seagal, Kelly Le Brock, Bill Sadler, Frederick Coffin, Bonnie Burroughs
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", który po debiucie minionej jesieni okazał się kolejnym hitem Czwórki. W nowej serii widzowie zobaczą dalsze losy śledczych z wrocławskiej dochodzeniówki i nowe zagadki kryminalne, jakie policjanci rozwiązywać będą pod kierunkiem naczelnika Kubisa, granego przez Marka Włodarczyka. W nowym sezonie pojawi się także kilka nowych postaci, a wśród znanych już widzom bohaterów zajdą pewne zmiany. Na Adama Stasiaka (Dariusz... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Zasady walki
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny agent do zadań specjalnych – Neil Shaw – pracuje w służbie ONZ. W pewnym momencie zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie chińskiego ambasadora i tym samym wplątany w międzynarodową aferę. Musi uciekać już nie tylko przed ścigającymi go agentami FBI, ale również członkami chińskiej triady. Niespodziewanie znajduje oparcie w tajemniczej tłumaczce, która decyduje się mu pomóc w wyjaśnieniu tej zbrodni i oczyszczeniu z zarzutów. (USA, Kanada 2000)

Reżyseria: Christian Duguay
Obsada: Marie Matiko, Michael Biehn, Wesley Snipes, Anne Archer, Donald Sutherland, Maury Chaykin
21:20
Rozdarte serca - odc. 58
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dżihan dowiaduje się, że prawnikiem Özkana jest Candan. Wściekła Gülseren pojawia się w warsztacie Engina, gdzie wybucha awantura pomiędzy nią a jej byłym mężem. Dżihan próbuje namówić Candan, żeby zrezygnowała ze sprawy Özkana. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
21:45
Kandydat na męża
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
15 - letnia Headly jest utalentowana muzycznie. Wychowuje ją samotnie matka, Rene, właścicielka bistro. Ojciec dziewczyny zginął przed 5 laty w tragicznym wypadku. Jego śmierć zbliżyła matkę i córkę. Ale teraz Headly chce więcej swobody. (Kanada 2013)

Reżyseria: George Erschbamer
Obsada: Lea Thompson, Lochlyn Munro, Matreya Fedor

Czas: 85min.
21:00
Nadprzyrodzony pakt
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nichole jedzie z córeczką Eve do San Pedro na pogrzeb swojej matki. Siostra Nichole, Annie, która dotąd nie uporała się z traumatycznymi wspomnieniami z dzieciństwa, nie chce słyszeć o przyjeździe do rodzinnego domu i pragnie zapomnieć o matce, która źle je traktowała. Po telefonie od Nichole w końcu decyduje się jednak uczestniczyć w pogrzebie. Kiedy przyjeżdża, okazuje się, że Nichole zaginęła, a Eva trafiła pod opiekę ich kuzynki Liz. Kiedy Liz również znika, Annie staje się główną... (USA, 2012)

Reżyseria: Nicholas McCarthy
Obsada: Caity Lotz, Casper Van Dien, Mark Steger
22:10
El Principe - dzielnica zła - odc. 22
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci wywiadu podsłuchują rozmowę z przywódcami dżihadystów, którą w swoim domu prowadzi Khalid, mąż Fatimy. Wynika z niej, że w ciągu trzech dni chcą przeprowadzić zamach bombowy na wielką skalę w Ceucie, w dzielnicy El Principe. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 44min.
22:25
Kolekcjoner kości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu do ostatniej minuty thriller sensacyjny w gwiazdorskiej obsadzie. Wśród mieszkańców Nowego Jorku wybucha panika, kiedy dowiadują się, że w mieście grasuje psychopatyczny morderca. Zdesperowana policja prosi o pomoc w schwytaniu szaleńca, genialnego detektywa Lincolna Rhyma (zdobywca 2 Oskarów, Denzel Washington). Rhyme był kiedyś jednym z najlepszych kryminologów, ale odkąd w wyniku ciężkiego wypadku został całkowicie sparaliżowany, nie brał udziału w żadnej sprawie. W... (USA, 1999)

Reżyseria: Phillip Noyce
Obsada: Denzel Washington, Leland Orser, Angelina Jolie, Queen Latifah, Michael Rooker, Mike McGlone, Luis Guzmán
22:55
Dary anioła: Miasto kości
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współczesny Nowy Jork. Clary Fray, na pierwszy rzut oka przeciętna nastolatka, odkrywa, że w rzeczywistości wywodzi się z pradawnego klanu Nocnych Łowców, sekretnej kasty wojowniczych pół-aniołów, którzy od dawien dawna bronią naszego nieświadomego zagrożenia świata przed demonami. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do Nocnych Łowców, którzy pokazują jej alternatywne oblicze miasta, zwane Podziemiem - miejsce pełne demonów, czarnoksiężników,... ( USA/Niemcy/Kanada 2013)

Reżyseria: Harald Zwart
Obsada: Lily Collins, Jamie Campbell Bower, Kevin Zegers, Jemima West, Robert Sheehan, Lena Headey
22:15
Infiltrator
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właściciel firmy budowlanej - John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafił za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi wysoka kara – 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę. Za zgodą agencji antynarkotykowej oraz prokurator stanowej postanawia przeniknąć do podziemnego światka przestępczego i działać tam w charakterze tajnego agenta. Misja jest niezwykle niebezpieczna – aby ratować syna, John stawia na szali własne życie. (USA 2013)

Reżyseria: Ric Roman Waugh
Obsada: Benjamin Bratt, Dwayne Johnson, Jon Bernthal, Susan Sarandon
23:05
Macedończyk
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada mało znany epizod historii Polski jakim było uratowanie życia i stworzenie nowego domu dla 3500 dzieci w tym 1750 dzieci pochodzenia macedońskiego, przed którymi Grecja ze względu na ich słowiańskie pochodzenie zamknęła swe granice. (Polska 2013)

Reżyseria: Petro Aleksowski

Czas: 46min.
23:20
Wojna i miłość
Godziny emisji
Rozwiń opis
20 czerwca 1942 roku Kazimierz Piechowski podjął brawurową i udaną ucieczkę z obozu koncentracyjnego w Auschwitz - Birkenau... (Polska 2016)


Czas: 24min.
23:55
Świat bez fikcji - Rap, czyli jak zostać milionerem
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki jest związek hip - hopu z biznesem? Który z czterech najpopularniejszych hip - hopowców 50 Centów, Dr. Dre, Jay - Z czy Diddy jako pierwszy zostanie miliarderem?.. (Francja 2013)

Reżyseria: Gael Cabouot

Czas: 55min.
23:00
Wrogowie publiczni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna akcji, pasjonująca historia legendarnej krucjaty FBI przeciwko najsłynniejszym amerykańskim gangsterom lat trzydziestych. J. Edgar Hoover (Billy Crudup), szef Federalnego Biura Śledczego wypowiada wojnę szalejącej w czasie wielkiego kryzysu przestępczości. Na stworzonej przez niego liście najgroźniejszych bandytów są m.in. Baby Face Nelson (Stephen Graham), Pretty Boy Floyd (Channing Tatum) i wróg publiczny numer 1 - John Dillinger (Johnny Depp), budzący postrach bankierów i fascynację... (Japonia, USA, 2009)

Reżyseria: Michael Mann
Obsada: Christian Bale, James Russo, Johnny Depp
00:00
Wichry wojny - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejne etapy wojny począwszy od marca 1939 aż do inwazji Japończyków na Pearl Harbor ukazane z perspektywy amerykańskiej rodziny Henrych. Komandor amerykańskiej marynarki wojennej Wiktor Henry przyjeżdża na placówkę do Berlina. (USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 139min.
00:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:00
Nigdy nie mów nigdy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasowa komedia romantyczna. Nominacja do nagrody Złote Lwy w 2009 roku. Do promocji filmu wykorzystano nastrojową piosenkę "Nigdy nie mów nigdy" w wykonaniu Ani Dąbrowskiej. Bohaterka tej miłosnej historii to 30 - letnia Ama, prawdziwa kobieta sukcesu. (Polska 2009)

Reżyseria: Wojciech Pacyna
Obsada: Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Edyta Olszówka, Anna Romantowska, Damian Damięcki, Tomasz Sapryk, Marieta Żukowska, Robert Więckiewicz, Marek Kalita

Czas: 101min.
01:05
New York Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Amerykański remake przebojowego filmu wyprodukowanego przez Luca Bessona. Belle Williams (Queen Latifah) jest demonem szybkości. Żółtą taksówką, którą osobiście przebudowała, mknie niczym odrzutowcem ulicami Nowego Jorku. Nikt jej nie dorówna, ale Belle marzy o lepszym życiu - chce zostać kierowcą rajdowym i zmierzyć się z równymi sobie na prawdziwym torze wyścigowym. Zbieg okoliczności sprawia, że na drodze Belle staje Andy Washburn (Jimmy Fallon), nadgorliwy gliniarz,... (USA/Francja, 2004)

Reżyseria: Tim Story
Obsada: Queen Latifah, Ana Cristina de Oliveira, Gisele Bündchen, Henry Simmons, Jennifer Esposito, Jimmy Fallon
01:30
Ugotowani, sez. 11, odc. 7/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku „Ugotowanych” odwiedzimy piękne rejony Warmii i Mazur. W Olsztynie ponownie czwórka nieznajomych stanie do walki o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Czym zaskoczą widzów? Komu przypadnie kulinarne uznanie i słodki smak zwycięstwa? Podczas czterech niezapomnianych uczt spotkają się: Piotr Tutka – właściciel kawiarni rowerowej, w której można i naprawić rower, i napić się energetycznego espresso. Piotrek tworzy miejsce, które jest z nim w pełni spójne. A jest on osobą... (Polska)

01:55
Interwencja
Godziny emisji
01:05
Dyżur, sez. 3, odc. 30
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzisiejszy odcinek ukazuje kulisy pracy oddziału ratunkowego Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie. Na oddziale pojawia się kobieta z rozległą raną, której nabawiła się... wsiadając do metra. Czy będzie potrzebny przeszczep skóry? Do szpitala trafia też robotnik, który runął z rusztowania. Lekarze podejrzewają poważne urazy twarzoczaszki. Tymczasem pogotowie przywozi ciężko rannego motocyklistę, pacjent nie ma zbyt wielu objawów zewnętrznych więc lekarze mają niełatwe zadanie. Muszą szybko... (Polska 2010)

01:40
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

02:35
Zmruż oczy
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
10 - letnia dziewczynka ucieka ze swego nowobogackiego domu, od wiecznie zajętych rodziców i znajduje schronienie u byłego korepetytora Jaśka, nauczyciela i niespełnionego pisarza, który porzucił życie w mieście i został stróżem w likwidowanym pegeerze. (Polska 2003)

Reżyseria: Andrzej Jakimowski
Obsada: Zbigniew Zamachowski, Ola Prószyńska, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Rafał Guźniczak, Jerzy Rogalski, Krzysztof Ławniczak, Ryszard Orlik, Rafał Walentowicz

Czas: 86min.
02:50
Zabójcze umysły - odc. 73
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas sesji rekrutacyjnej na uniwersytecie w Waszyngtonie do agentów Reida i Rossiego podchodzi mężczyzna, który przedstawia się jako profesor Rotschild. Twierdzi, że zamordował siedem kobiet, jednak nikt nie jest w stanie udowodnić mu winy. (USA 2007)

Reżyseria: Paul Michael Glaser
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 39min.
02:35
Uwaga!, odc. 4985
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Graffiti, odc.894
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE, odc.1033
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:10
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:40
Zabójcze umysły - odc. 74
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Atlancie zamordowano młodą kobietę. Ostatnio widziana była w towarzystwie normalnie wyglądającego młodego mężczyzny. Jordan odnalazła dwa przypadki sprzed roku, które wskazywały, że sprawca jest ten sam. Jednak w ciągu tego roku całkowicie się zmienił. (USA 2007)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 40min.
03:10 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2716
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Moc Magii, odc. 165/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.559
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:05
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:10
Notacje - Mańka Dowling. Różne cuda mi się zdarzają
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mańka Dowling - Skibińska (ur. 1937 w Patkowie - Józefowie) polska malarka tworząca w Wielkiej Brytanii. W 1961 r. rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, uczyła się w pracowniach Jana Cybisa i Rajmunda Ziemskiego. (Polska 2014)


Czas: 10min.
04:25
Przedwiośnie - odc. 3/6 - Przyjaciele
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sześcioodcinkowy serial zrealizowany na podstawie powieści Stefana Żeromskiego z 1924 r. Odc. 3. Rok 1919. Zgodnie z wolą ojca Cezary dociera do Warszawy. Odnajduje Szymona Gajowca, jednego z bardzo ważnych ministrów w rządzie Odrodzonej Rzeczypospolitej. (Polska 2002)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Mateusz Damięcki, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Karolina Gruszka

Czas: 48min.
04:30
Rap, czyli jak zostać milionerem
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki jest związek hip - hopu z biznesem? Który z czterech najpopularniejszych hip - hopowców 50 Centów, Dr. Dre, Jay - Z czy Diddy jako pierwszy zostanie miliarderem?.. (Francja 2013)

Reżyseria: Gael Cabouot

Czas: 55min.
04:20
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.783
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:20
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3728
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Magazyn Puncher 2017, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info