Program dla 2017-06-21 od do
22.07 23.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 8
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully, oskarżony o dezercję z armii amerykańskiej, przebywa w więzieniu. Michaela stara się za wszelką cenę go uwolnić. Dr Quinn i jej przyjaciele udaremniają zamach na życie prezydenta Granta. (USA 1994)

Reżyseria: Jerrome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:15
Uwaga!, odc. 4985
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:55
Natura w Jedynce - Nil cz. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Płynąc na północny wschód, wody Nilu tworzą największe jezioro Afryki. Z jeziora Wiktoria rzeka na dobre rozpoczyna swą legendarną podróż. Nil spływa po serii progów. Nawet miejscowi kajakarze uważają te zdradzieckie skały i wodospady za śmiałe wyzwanie. (Austria 2014)


Czas: 49min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 77 "Święta"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszy śnieg i przygotowania do Bożego Narodzenia. Kuba idzie na imprezę. Czy będzie tam alkohol? Rodzinka zastanawia się, co jest lepsze na migrenę - tabletka czy metody naturalne. W domu trwają targi o odśnieżanie podjazdu i o prezenty od Mikołaja. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:30
Zagraj mi po żydowsku...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie zostanie przedswiona historia muzyki żydowskiej. Pretekstem do opowieści będzie otwarcie w muzeum POLIN wystawy poświęconej tej tematyce. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 2/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karczma u Bartka (Bukowina Tatrzańska). Podhalańska wioska Bukowina Tatrzańska każdego roku latem i zimą przyciąga licznych turystów. Panuje tutaj sielska i gościna atmosfera. Szeroko rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. W Bukowinie karczma ze smacznym jedzeniem to złoty interes. Tak myślał Bartek – góral, który po dziesięcioletnim pobycie zagranicą postanowił wrócić do domu na stałe i otworzyć własną restaurację. Niestety interes okazał się trefny, bo „Karczma u Bartka” przynosi... (Polska)

06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.2 Australia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 56
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia wyznaje Michałowi całą prawdę o swoim romansie z Badeckim. Chłopak z kolei przyznaje się, że ma poważne kłopoty finansowe. Oboje rozumieją, że popełnili wiele błędów. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.132
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zgorzelec. Tu wraz z rodzicami mieszka 21-letni Bartosz Szulc. Od 3 miesięcy chłopak pracuje w firmie taksówkarskiej, należącej do 35-letniej Agaty. Matka Gabriela nie jest zachwycona nową szefową syna. Kobieta ma opinię wampa i wymienia pracowników jak przysłowiowe rękawiczki. Natomiast gdy Bartek wiąże się z nią, widzi w niej kobietę swojego życia. Kłótnie z rodzicami były do przewidzenia. W końcu 21-latek specjalnie prowokuje wyrzucenie go z domu. Szczególnie matka Gabriela cierpi w tej... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Doradca smaku-Dorsz z warzywami w maślance, odc. 23/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.24 Bitwa o statek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 8: Dzień sądu
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 32
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel przypiera do muru Arzu i liczy na to, że dostanie od niej więcej pieniędzy. Melek jest zdeterminowana, żeby zostawić Veysela, znaleźć mieszkanie i zamieszkać z Elif. Selim jest coraz bardziej zafascynowany Zeynep. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.494
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski i jego detektywi zostają wynajęci przez Alicję Kępę, której mąż, Daniel - zawodowy żołnierz - wrócił niedawno z misji w Afganistanie. Od czasu powrotu do Polski zachowanie Daniela bardzo niepokoi Alicję. Malanowski sugeruje, że dziwne zachowanie męża klientki może mieć związek z traumatycznymi przeżyciami wojennymi, jednak Alicja jest przekonana, że chodzi o coś więcej i Daniel może mieć poważne kłopoty. Magda, śledząc Daniela, dociera za nim do lombardu i widzi, jak mężczyzna... (Polska 2012)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2069
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.27 Ucieczka z Akwatras
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.25 Power Outage-Part 1- A Powerful/Power Outage-Part 2-Razzinik's
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 93: Wypadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 114 (seria II, odc. 66)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daye hatun zostaje wypędzona z pałacu za zabicie akuszerki. Jej miejsce zajmuje Nigar kalfa. Ibrahim pasza każe zainstalować w swoim domu wystawny tron; siedząc na nim ma przyjąć austriackich posłów. Przemawiając do nich, stawia się na równi z sułtanem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin

Czas: 52min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.495
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dramatycznym finale poprzedniego odcinka detektyw Tomek Orlik, ratując przed samobójstwem zmagającego się z traumą wojenną żołnierza, sam znalazł się na granicy życia i śmierci. Skomplikowana operacja ocaliła go, lekarze nie byli jednak wtedy w stanie powiedzieć, kiedy młody bohater będzie mógł wrócić do pracy w biurze Bronka Malanowskiego. Czy rehabilitacja Tomka okaże się na tyle skuteczna, że detektyw znów przystąpią do walki z warszawskimi przestępcami? W biurze detektywistycznym... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.109
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jowita wychodzi z więzienia po 3 latach odbywania kary za usiłowanie otrucia męża. Na wolności znajduje pokój u Marty - emerytowanej przedszkolanki, z którą bardzo dobrze się dogaduje. Marta pomaga Jowicie znaleźć przez internet nowego partnera. Jowita poznaje w ten sposób Zbigniewa - mężczyznę, który jest majętny i od razu bardzo jej się podoba. Przed pierwszą randką Marta zabiera Jowitę na zakupy i przez przypadek w mieście Jowita wpada na Oksanę, swoją dawną sąsiadkę, która uratowała jej... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.3 India
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 95: Na celowniku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 9
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully'emu brakuje pieniędzy na budowę nowego domu. Kiedy Michaela oferuje mu swoją pomoc, czuje się urażony. Ambitny Sully postanawia zdobyć gotówkę, występując z wędrowną trupą. Artyści dają przedstawienie o Dzikim Zachodzie. (USA 1994)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:45 Na żywo
Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia ''Dwa Teatry - Sopot 2017" (relacja 3)
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniach 19 - 21 czerwca w Sopocie po raz 17. odbywa się Festiwal Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia "Dwa Teatry"... (Polska 2017)


Czas: 5min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1638
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Staś, będąc na spacerze z Marysią, dostrzega, że wózek obserwuje ktoś podobny do Klary. Zaalarmowany przez brata Hubert szuka w parku żony Angelę odwiedza Eryk - nastolatkowie coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie. (Polska 2017)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Wiktoria Gąsiewska, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Jakub Dmochowski, Olga Jankowska, Marek Molak, Natalia Zambrzycka, Ania Karwan, Katarzyna Glinka

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika (15 l.) jest córką Joanny. Swojego ojca nigdy nie poznała, bo zginął w wypadku motocyklowym, gdy ona urodziła się. Karol jest przyjacielem ojca Weroniki. Po jego śmierci pomagał Joannie. Potem zostali parą. Weronika wie, że Karol nie jest jej ojcem, ale jednocześnie odkąd pamięta on był w jej życiu. Jest z nim bardzo związana. Joanna ulega wypadkowi. Zapada w śpiączkę. Dziadek Weroniki, który chciałby zagarnąć majątek córki, próbuje przejąć opiekę nad Weroniką. Ona za nim nie... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 108
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kondzio jest bezdomny. Śpi na ławkach w parku, wygrzebuje puszki i niedopałki ze śmietników, ma swoje uliczne towarzystwo, wszyscy znają go jako niegroźnego, nie wchodzącego nikomu w drogę pijaczka. Dopóki Kondzio się nie awanturuje, dopóty oni zostawiają go w spokoju. Pewnego dnia znajduje w śmietniku paczkę, a w niej 100 000 złotych w nowych banknotach. Postanawia dzięki nim odzyskać miłość Sylwii. Okłamuje ją, że znalazł dobrze płatną pracę i jego życie się zmieniło. Czy zazna szczęścia? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.228 Brown family cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapraszamy na drugą część specjalnego wydania tego programu, w którym Ty Pennington i jego drużyna wspierają rodzinę Brown z Teksasu w ich misji zapobieżenia w przyszłości podobnym tragediom to tej, jaka ich niedawno spotkała. Jeanne i Johnny Mac i ich 12-letnia córka, Katrina potrzebują nowego domu, bo ten, w którym obecnie mieszkają, przypomina im o bolesnej stracie. Siedemnastoletnia Alex – ich ukochana córka i starsza siostra zginęła w wypadku, bo jadąc do szkoły jednocześnie pisała... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 15: Wyższa szkoła zbrodni
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Seks, wstrzemięźliwość, celibat
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim odcinku Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem na temat seksu i wzajemnych relacji damsko - męskich. Czy chrześcijaństwo jest jedyną religią, która zabrania seksu przed ślubem, a osobom duchownym nakazuje celibat? (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 394 Drwal
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Van Graff ma zostać wypisany ze szpitala - jego rodzice zadecydowali, że pozostanie w specjalistycznej klinice rehabilitacyjnej. Bożenka jest załamana, bo nikt nie zapytał jej o zdanie. Mamusia ma pewien plan. Monika wyznaje Jędrasowi, kto jest ojcem Hani. (Polska 2009)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 50min.
11:50
Na ratunek 112, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Godzina szczytu w dużym mieście. Wszyscy gdzieś śpieszą się, ulice są zakorkowane. 42-letni, niechlujnie wyglądający mężczyzna, Pan Tomasz, zaczyna zataczać się na ulicy. Zachowuje się dziwnie, wymiotuje i ostatecznie siada na ławce na przystanku autobusowym, ledwo przytomny. Wszyscy myślą, że mężczyzna jest pijany i krytykują jego zachowanie, poza Panią Marią, która właśnie wysiadła z autobusu, z zakupami w obu rękach. Pani Maria, tknięta złym przeczuciem, dzwoni po pomoc. Dzięki wskazówkom... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak, Robert Wrzosek
11:00
Detektywi w Akcji, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, którą ktoś prześladuje: głuche telefony, tajemnicze anonimy, próba otrucia jednego z jej ukochanych psów… Klientka podejrzewa swojego byłego partnera - gustującego w odmiennych stanach świadomości kobieciarza, z którym rozstała się kilka miesięcy wcześniej. Podczas obserwacji detektywi odkrywają, że kobieta ma na pieńku ze swoim sąsiadem, który nie potrafi znieść hałaśliwej obecności jej pupili we wspólnym ogrodzie. Kobieta ma też kłopoty z... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 9: Vendetta
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Poznaj Dobrą Żywność
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym wydaniu o programie Poznaj Dobrą Żywność. Pokażemy relację z tegorocznego pikniku Poznaj Dobrą Żywność, zorganizowanego na terenie wyścigów konnych na Służewcu przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Nil cz. 3
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyżyna Abisyńska to kolebka Nilu Błękitnego. Bez jego wód wielka rzeka Nil, zanim dotarłaby do morza, wyparowałaby na pustyni. Nil Błękitny bierze początek w paśmie gór, których szczyty sięgają blisko 5 tys. m. Góry zamieszkują rzadkie gatunki zwierząt. (Austria 2014)


Czas: 50min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 82
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peride zaprasza wszystkich na wspólną kolację. Szeherezada, która nadal nie może wybaczyć Onurowi, bezskutecznie próbuje znaleźć jakąś wymówkę. Sewal namawia Buraka, aby zrobił badania. Okazuje się, że Burak jest nosicielem groźnej choroby krwi. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
12-letni Oskar zostaje sam w domu. Mama poszła odebrać drugie dziecko od opiekunki. Chłopiec wyciąga z szafki petardę, którą rodzice kupili wraz z innymi fajerwerkami, by odpalić je podczas ich rocznicy ślubu. Oskar odpala petardę, która wystrzela mu w ręku. Jest ranny. Dzwoni na 112. Istnieje zagrożenie, że chłopiec straci dłoń. Operator 112 wysyła straż pożarną i karetkę pogotowia… W drugiej części tego odcinka poznamy dramatyczną historię z życia Janusza (45 l.) i Krzyśka (23 l.), którzy... (Polska 2016)

Reżyseria: Eugeniusz Pankov
12:50
Trudne sprawy, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łódź. Patrycja (25 l.) nie rozumie rzeczywistości, w której żyje. Jej matka, Monika (42 l.) na urlopie zdradza męża z dyrektorem hotelu. To nie jest jednorazowy wybryk – kobieta podrywa każdego mężczyznę, którego spotka. Nawet chłopak Patrycji, Daniel (26 l.) i jego ojciec, Jan (49 l.) stają się ofiarami zaczepek Moniki. Teraz ona zaczyna romans z szefem swojego męża, Andrzeja (47 l.) - Zbigniewem (46 l.). Jakby tego było mało, zabawia się ze swoim kochankiem w sypialni, podczas gdy Andrzej... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 194
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta Chojnowska z gimnazjalnej 3d od kilku tygodni spotyka się ze starszym od siebie licealistą, który jest w niej bardzo zakochany. Jednak dziewczynie od jakiegoś czasu podoba się najlepszy kolega chłopaka, Paweł. 16-latka chciałaby zerwać z Michałem, jednak nie wie, jak mu to powiedzieć. Wymyśla więc, że zmusić chłopaka, by to on z nią zerwał. Zarzuca mu, że jest za mało romantyczny. Zdesperowany chłopak chce za wszelką cenę udogodnić, że zarzuty ukochanej nie są prawdziwe! Bożena Kulik z... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.98
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się dziennikarka Alicja. Ona i jej mąż Adam są niedawno po ślubie, pobrali się kiedy Adam był w areszcie śledczym, gdzie czeka na proces. Jest oskarżony o zamordowanie swojej żony. Alicja poznała go robiąc z nim wywiad. Jest przekonana, że jej mąż jest jest niewinny. Proces jest poszlakowy, bo nie ma żadnych dowodów. Adam zgarnął po śmierci żony wielki majątek i dobrze prosperującą firmę. Pobrali się z żoną kiedy on był początkującym modelem bez grosza przy... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 15: Napad na bank
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie otwierania sejfu w lokalnym banku specjalny agent NCIS Kensi Blye zostaje postrzelony. Napastnikami są trzej mężczyźni, którzy po strzelaninie biorą pozostałych pracowników banku jako zakładników. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 188 "Na dwa fronty" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Testy są tak skuteczne, że pękają szyby w oknach. Ludwik w ukryciu wyjada czekoladki, skutkiem czego jest bolący ząb. Po wielu namowach w końcu dociera do dentysty; okazuje się, że jest to atrakcyjna sąsiadka. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Maria Dejmek, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
29-letnia Beata Wrońska straciła cały majątek w powodzi, która dotknęła jej rodzinną wieś. Dziewczyna postanawia szukać pomocy u siostry, która od lat mieszka w Warszawie. Niestety, rodzina Beaty nie może zapewnić jej stałego zamieszkania. Dziewczyna musi sama zacząć radzić sobie w wielkim mieście. Znajduje pracę sprzątaczki w bogatym, warszawskim domu. Tu młoda kobieta wdaje się w romans z przystojnym pracodawcą, co pociąga za sobą lawinę problemów. Kiedy żona odkrywa romans męża,... (Polska 2014)

Reżyseria: AGNIESZKA MAZANEK
13:00
19 +, odc. 42/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest przygnębiona, bo Gabriel wciąż się nie odezwał. Ala natomiast ekscytuje się spotkaniem z Erykiem Kalinowskim, który zaprosił ją na randkę. Dziewczyna czuje, że zaczyna nowy etap w życiu. Mela bardzo jej kibicuje, dlatego zamierza dopilnować, żeby wieczór z Erykiem był naprawdę super. Spotyka się z chłopakiem i daje dobre rady, a na koniec wręcza wejściówki na kręgielnię. Takie same wejściówki wręcza również Oskarowi, nie domyślając się nawet, ile wyniknie z tego problemów.. (Polska)

13:30
19 +, odc. 43/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest coraz bardziej zrozpaczona, bo Gabriel nie odzywa się do niej. Namawia Lenę, żeby pojechała z nią do niego do szpitala; w ogóle nie bierze pod uwagę, że lekarz może nie chce się z nią spotykać. Dziewczyny docierają na oddział, gdzie Mela robi Gabrielowi awanturę za to, jak ją traktuje. Jeszcze tego samego dnia Gabriel zjawia się w mieszkaniu Leny i namawia Melę na seks na przeprosiny, Mela nie zgadza się, choć wiele ją to kosztuje. Tymczasem Seba dowiaduje się od siostry, że... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.246
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka od rana wychwala Alicję i przyznaje, że na począku była nieufna i trochę zazdrosna. . Krzysiek cieszy się, że żona tak polubiła jego partnerkę z patrolu. Na odprawie Jaskowska informuje wszystkich, że na szczęście u profosa skończyło się na stanie przedzawałowym i niedługo wróci do pracy. Do pokoju policjantów przychodzi nowy specjalista z Sekcji Technik Audiowizualnych, Arkadiusz Gajda. Typ artysty. Wyluzowany, pewny siebie, przystojny. Sporządził portret jakiegoś... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 17: Gaz do dechy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyścigach ulicznych ginie żeglarz. Zespół NCIS jest zdeterminowany, by udowodnić, że to nie był zwykły wypadek samochodowy, a umyślne morderstwo. W tym samym czasie Callen jest zmuszony do działania w szkole. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 61
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angelica zaprasza Luisa, Damiana i Federico, aby oznajmić im, że Gerard żyje. Vicky planuje ślub. Rocky widzi Juan Cruz jak całuje Lorettę. Mili prosi Rocky'ego by nauczył ją grać w bilard. Lina odwiedza wróżkę, która przepowiada, że to Rocky jest jej miłością. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 33
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel szantażuje Arzu. Kiedy ta próbuje go ignorować, pojawia się na farmie. Kenan jest na tropie właściciela czerwonego auta, do którego wsiadła Melek. Zeynep znajduje Melek pracę i miejsce, gdzie się zatrzyma. Melek ma szansę uwolnić się od Veysela. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 2/13 Casteldilago
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem mentorką Donala będzie babcia Anna, która gotuje od dwunastego roku życia. W przeszłości, jej specjałami można było się delektować w luksusowym hotelu, który odwiedził nawet sam prezydent Włoch... (Holandia 2013)

Reżyseria: Toms Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 2/13 Amhara
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Kiran Jethwa odkrywa w Amharze sekrety dwóch najważniejszych składników etiopskiej kuchni: pieczywa indżera i mieszanki przypraw berbere. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.676
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Michalski (34 l.) zaczyna po długim okresie bezrobocia nową pracę - w sklepie z meblami. Szybko nowa posada okazuje się być katastrofą, bo o 20 lat starsza szefowa Piotra - Maria Arczuk (53 l.) zagięła na niego parol i nie przepuszcza żadnej okazji, aby się do niego zbliżyć i nawiązać z nim romans. Kobieta składa mu erotyczne oferty i podrywa go, mimo że sama nie jest wolna - ma męża Jana Arczuka (61 l.), pracującego jako dyrektor zarządzający w tej samej firmie. Piotr czuje się... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 79/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
40-letni Mirosław Ojrzyński dostał napadu duszności i kaszlu, kiedy grał ze swoim synem w squasha. Chłopak wezwał taksówkę i przywiózł ojca do szpitala. Pacjenta bada dr Michał. Tymczasem karetka pogotowia przywozi na SOR 17-letniego Kamila Buczaka, który został dotkliwie pobity przez chłopaków z osiedla. Pacjent jest agresywny i trudno nad nim zapanować. Zajmuje się nim dr Eryk. Okazuje się, że chłopak ma złamany nos i kilka żeber., napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Marek Nortman, Tomasz Olszewski
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 62
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo nie wierzy, że Mili obetnie jego włosy. Rocky ostrzega Juana Cruza przed tym, by nie zranił Victorii. Federico i Julian mają plan, aby śledzić walizkę z pieniędzmi i je ukraść. Jednak Marta i Damian oszukują ich. Andrea i Ivo zostają zaproszeni na kolację u arystokratycznej rodziny. Mili kradnie pigułki nasenne Angelici. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Polska Molskiej - odc. 6 Mazury
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku Gosia Molska odwiedza inny region lub miasto i zdradza tajemnice lokalnej sieci gastronomicznej. Wstępuje do barów, restauracji, spotka się z kucharzami, twórcami "prawdziwego", regionalnego jedzenia. (Polska 2014)


Czas: 21min.
15:45
Złote serce - odc. 121
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria odkrywa, że Luis znów pije. Odchodzi od niego. Miguel morduje kolejną prostytutkę i zabiera jej kolczyki. Adriana wyznaje Bruno, że go lubi i dodaje, że nic jej nie łączy z Rubenem. Bruno nie odpowiada na wiadomości Jessiki. Umawia się z Adrianą. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 39min.
15:10
M jak miłość - odc. 1260
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin ukrywa się przed policją, przyjeżdża do Grabiny i prosi o pomoc Andrzejka. Przyjaciel pożycza mu pieniądze i załatwia nocleg u swojej bratowej Joli. Tymczasem Barbara i Lucjan z przerażeniem znajdują w gazecie list gończy za Chodakowskim. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Artur Barciś - Kolęda, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Marcjanna Lelek - Natalia, Krystian Domagała - Mateusz, Jakub Jankiewicz - Antek, Teresa Lipowska - Barbara, Witold Pyrkosz - Lucjan

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 8/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pizzeria "La Costa", (Herby). W niewielkich Herbach, niedaleko Częstochowy, mieści się pizzeria La Costa. Od ponad pięciu lat miejsce to prowadzi pan Faustyn. Stworzył on nie tylko wystrój restauracji, ale również ułożył po swojemu przepisy i menu. Wyszło z tego królestwo chaosu i kiczu, które niczym nie zachęca głodnych gości by tu zajrzeli i zostali na dłużej. Coraz rzadziej do La Costy zagląda również przygnębiony szef… Skołatane nerwy Faustyna ukoić może tylko Magda Gessler. Na... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.229 Hurston family
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Hurston z Florydy we własnym zakresie i za darmo dostarcza czystą wodę w miejsca, gdzie doszło do katastrof. To oni jako pierwsza załoga prywatna przybyli na Haiti w 2010 roku, by nieść pomoc ofiarom ogromnego trzęsienia ziemi. Uratowali wielu ludzi. Gdy woda niszczy ich dom, bo doszło do awarii instalacji, Ty Pennington i jego drużyna przybywają, by im pomóc. Zazwyczaj prowadzący ten program i zaprzyjaźnieni z nim projektanci jadą na miejsce kolejnej akcji specjalnym autobusem, tym... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 20: Sława
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa oficera marynarki wojennej. W toku śledztwa agenci poznają Aubrey Darvę, córkę bogatego inwestora, która wprowadza ich w świat hollywoodzkich elit. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:35 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Rosja - Portugalia ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 9min.
16:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Rosja - Portugalia ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 31 Wehikuł czasu
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lady Felicia zaprasza księdza Browna do odwiedzenia rodziny, w której młody mężczyzna Jacob rzekomo cierpi na zaburzenia psychiczne i twierdzi, że wynalazł wehikuł czasu... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Ian Barber
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3407
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu spokojnej starości umiera staruszek. Warunki, w których przebywał mężczyzna, są skandaliczne. Czyżby szereg zaniedbań ze strony personelu przyczyniło się do śmierci pacjenta? Detektywi odkrywają, że w otoczeniu staruszka było wielu ludzi, którzy skrywają mroczne tajemnice. Tymczasem zostaje okradziony osiedlowy sklep monopolowy, właścicielka jest załamana. Ślady pozostawione na miejscu wskazują na dobrze zorganizowaną szajkę, która grasuje w stolicy.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 195
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczennice 2b gimnazjum, Róża i Daria założyły biznes. Daria robi bransoletki, a Róża je sprzedaje. Koleżanki zazdroszczą im umiejętności i dochodowego biznesu. Zamówień na bransoletki jest coraz więcej, więc Daria chce zatrudnić kogoś do pomocy. Róża nie chce jednak dzielić się zyskami. Uważa, że pracownicy to zbędny koszt. Zakłada szkolny klub, żeby inne uczennice pracowały dla nich za darmo. Daria uważa, że to nieuczciwe i ma wyrzuty sumienia. Melania i Maja, gimnazjalistki z 2a, są... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:05
Cena miłości - odc. 65
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin odwiedza dom Sawasza. W tym czasie Omer znowu dostaje gorączki. Jawuz przekazuje Cziczek informację, gdzie przebywa ich ojciec Ahmet oraz Orhan. Ona, za radą brata, mówi o tym Sawaszowi. Sawasz odnajduje Ahmeta i konfrontuje się z Beszirem... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.191
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Karol Cincio wreszcie spełnili swoje marzenie o własnym domu, wprowadzając się do połówki bliźniaka umiejscowionego w Tuszynie, na obrzeżach Łodzi. Ale szybko okazuje się, że z sąsiadami wcale łatwo nie będzie. Rodzina nie może zaznać spokoju. Nowi sąsiedzi ciągle mają o coś pretensje i z byle powodu odgrażają się policją. Ale problemy tworzą nie tylko sąsiedzi. Sara, córka Aldony i Karola, nie może odnaleźć się w nowej szkole. Pochodzący z bogatych rodzin, koledzy cały czas jej... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 109
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał (15 lat) spotykał się z najładniejszą dziewczyną w klasie. Świetnie się uczył, był lubiany przez kolegów i nauczycieli. Na imprezie klasowej towarzystwo wpada na pomysł – zakłada się, że Michał i Tomek pocałują się. Uczniowie nagrywają pocałunek na komórkę i wrzucają do Internetu. Każdy traktuje ten incydent jako szczeniacki wygłup, oprócz Michał, który zakochuje się w koledze … Czy szkolna społeczność zaakceptuje ten związek? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 30
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 277: Great Pawnbino , The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:00 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Rosja - Portugalia ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 2/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 80/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 35-letniego Sławomira Gila, którego przygniótł samochód. Stan pacjenta jest bardzo poważny. Zajmuje się nim ordynator oddziału – dr Piotr. Tymczasem Maciej Kopiński przywozi na oddział ratunkowy swoją żonę – Bożenę. Z małżeństwem jest syn, który bardzo martwi się o zdrowie mamy. Bożenę od rana bardzo boli brzuch. Pacjentką zajmuje się dr Robert. Kobieta zataja przed lekarzem, że po śmierci córki nałogowo się objada i od pół roku ma silne bóle brzucha. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Młoda gwiazda muzyki pop o pseudonimie artystycznym Lejdi C. tuż przed swoim koncertem znajduje w garderobie ładunek wybuchowy. Właściwie była to tylko świeca dymna, ale w rezultacie roztrzęsiona artystka zemdlała i nie wyszła na scenę. Koncert został odwołany, a wydarzenie stało się medialną sensacją - wokalistka ląduje na pierwszych stronach portali plotkarskich, a jej dom oraz studio nagraniowe osaczają paparazzi. Agent gwiazdy sugeruje, że sprawcą mógł być jeden z długiej... (Polska 2016)

18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 278: Sunday Funday
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia piłka z podpisem słynnego zawodnika futbolu amerykańskiego Waltera Paytona. Czy Corey utrzyma się w grze, czy też twarde negocjacje doprowadzą go do kontuzji? Klient przynosi program pierwszego w historii meczu o Super Bowl i Corey musi podjąć szybką decyzję. Czy zdąży zdobyć punkt dla zespołu? Stary Człowiek musi ustalić, kto ma pracować w dniu wielkiego meczu. Czy chłopaki będą grali fair? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 286: McKinley Family Jewels
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick zakochuje się w diademie, który należał do żony prezydenta McKinleya. Jak daleko zabrnie w negocjacjach, by zakupić tę oryginalną pamiątkę po Pierwszej Damie? Do lombardu tradia Felix. Czy ta zabawka z kreskówki rozbawi Chumleego? Chłopaki są zaintrygowani, kiedy Rick otrzymuje tajemniczą przesyłkę. Czy zdołają powstrzymać ciekawość? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Meksyk - N. Zelandia ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 14min.
19:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Meksyk - N. Zelandia ( 1 poł )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Papierowy Motyl Marian Paździoch proponuje Ferdynandowi Kiepskiemu wspólne założenie firmy. Obydwaj ochoczo zabierają się za poszukiwanie odpowiedniego lokalu na siedzibę firmy, a następnie organizują jej wystrój, gromadzą niezbędne akcesoria biurowe, i nawet sami zmieniają wygląd na "firmowy". Pozostaje im tylko jedno zasadnicze pytanie, czym właściwie ich firma ma się zajmować?   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń
19:00
Fakty, odc. 7112
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7095
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7092
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4986
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przyjechał na ranczo. Sąsiad, który chce je kupić proponuje mu okrągłą sumkę, ale Mikołaj ciągle się waha. W końcu z pozoru błahe zdarzenie przesądza sprawę - stwierdza, że tu nie pasuje i sprzeda ranczo. Na patrolu Karolina dopytuje się, czy ani trochę mu nie żal. Białach unika odpowiedzi na pytanie, ale zgadza się ją tam zabrać po pracy. Tymczasem na komendę przychodzi wytatuowany młody mężczyzna i chce się widzieć z Jaskowską. Zachowuje się niezbyt grzecznie i... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 287: Shamrocked
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia kurtka z pierwszych w historii rozgrywek Pro Bowl. Czy Corey zdobędzie gola, czy może skończy na spalonym? Później przed chłopakami pojaiwa się Buick Riviera z 1965 roku. Czy Corey doda gazu, czy raczej Rick naciśnie na hamulec? Następnie okazuje się, że nie wszyscy w lombardzie obchodzą Dzień Świętego Patryka. Czy stażystka Lili zdoła oczarować kolegów z pracy? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 288: Head Games
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Miłość aż po grób
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda kobieta po krótkiej znajomości staje na ślubnym kobiercu. Kiedy wprowadza się do domu męża, odkrywa, że jest łudząco podobna do jego byłej żony. Postanawia sprawdzić jego przeszłość. Okazuje się, że poprzedniczka zmarła w dziwnych okolicznościach. (Kanada 2016)

Reżyseria: Penelope Buitenhuis
Obsada: Shenae Grimes - Beech, Samantha Ferris, Brent Stait

Czas: 87min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.506
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kazimierz Badura w odruchu sąsiedzkiej sympatii obdarowuje Ferdynanda Kiepskiego znalezioną na śmietniku perkusją. Nieoczekiwanie instrument budzi ogromne zainteresowanie wśród członków rodziny Kiepskich i sąsiadów, ponieważ posłuży do rozładowania społecznych napięć i frustracji. W odcinku gościnnie zagra zespół Big Cyc, który po osiemnastu latach wrócił na plan serialu. Pierwszy raz Big Cyc spotkał się z bohaterami serialu w styczniu 1999 roku, kiedy były nagrywane zdjęcia do pierwszych... (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:35
New York Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Amerykański remake przebojowego filmu wyprodukowanego przez Luca Bessona. Belle Williams (Queen Latifah) jest demonem szybkości. Żółtą taksówką, którą osobiście przebudowała, mknie niczym odrzutowcem ulicami Nowego Jorku. Nikt jej nie dorówna, ale Belle marzy o lepszym życiu - chce zostać kierowcą rajdowym i zmierzyć się z równymi sobie na prawdziwym torze wyścigowym. Zbieg okoliczności sprawia, że na drodze Belle staje Andy Washburn (Jimmy Fallon), nadgorliwy gliniarz,... (USA/Francja, 2004)

Reżyseria: Tim Story
Obsada: Queen Latifah, Ana Cristina de Oliveira, Gisele Bündchen, Henry Simmons, Jennifer Esposito, Jimmy Fallon
20:10
Doradca smaku-Pieczona cebulą z farszem z białej kiełbasy, odc. 25/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2498
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dlaczego Darek chce zrezygnować z obrony Olafa? Darek dzwoni do Olafa – dziś mają stawić się u prokuratora. Żbik podejrzewa, że Kubickiemu chcą zmienić zarzuty na lżejsze. Jednak po spotkaniu z prokuratorem Darek jest wściekły na Olafa i zastanawia się nad rezygnacją z jego obrony! Roma przejmie agencję? Podczas gdy Dyrektor po zawale leży w szpitalu, na Kingę spada odpowiedzialność za agencję. Kiedy Brzozowska dzieli zadania w zespole, niespodziewanie Roma wcina się w jej kompetencje. Między... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na budowie zostało 9 par. Dotarło do nich, że to nie jest sielankowa kolonia i że gra rozpoczęła się na dobre. Grupa zabrała się za wznoszenie ścian piętra. Prace na wysokości okazały się dość dużym wyzwaniem. Ale niemniej trudne jest wyżywienie tylu budowlańców, zmęczonych ciężką pracą w upale. Zwłaszcza jeśli ma się po 5 zł na śniadanie, 5 zł na obiad i 5 zł na kolację dla każdej osoby. Jak rozsądnie gospodarować takim budżetem? Czy parze wytypowanej przez Team Leaderów uda się sprostać... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przypadkowy spacerowicz odkrywa zwłoki dziewczyny w rzecznych zaroślach. Policjanci dowiadują się, że to spokojna studentka z ubogiej rodziny, której zaginięcie zgłosiła koleżanka ze studiów. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, iż obie dziewczyny nie są takie, jakie mogły się z pozoru wydawać. Czy w śmierć dziewczyny zamieszany jest jeden z jej klientów? Sprawa od początku nie jest oczywista. Tymczasem w życiu Walczaka następują pewne komplikacje. Relacje z Karoliną nie idą... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Push
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i efektów specjalnych thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Nick Grant (Chris Evans) odziedziczył po swoim ojcu telekinetyczne zdolności, które stanowią obiekt zainteresowania tajnej agencji rządowej. Wydział ten ma za zadanie przeprowadzać na obywatelach eksperymenty, wzmacniające ich niezwykłe moce. Są one wielkim zagrożeniem dla życia, dlatego Nick planuje ucieczkę przed rządem. Na swojej drodze spotyka Cassie Holmes (Dakota Fanning) także ukrywającą się... (USA 2009)

Reżyseria: Paul McGuigan
Obsada: Chris Evans, Colin Ford, Dakota Fanning, Djimon Hounsou, Joel Gretsch
21:55
Piekne istoty
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę – od wielu miesięcy śni o pewnej dziewczynie. Gdy pewnego dnia spotyka ją na szkolnym korytarzu, jego życie zmienia się na zawsze, podobnie jak losy wielu mieszkańców Gatlin. Lena mieszka w ponurej posiadłości swego wuja, którego okoliczni mieszkańcy uważają za szaleńca i czciciela szatana. Dziewczyna nie szuka towarzystwa rówieśników, chodzi swoimi drogami i sprawia wrażenie jakby była „nie z tego świata”. Między... ( USA 2013)

Reżyseria: Richard LaGravenese
Obsada: Alice Englert, Alden Ehrenreich, Jeremy Irons, Viola Davis, Emmy Rossum, Emma Thompson, Eileen Atkins
21:00
Gniew Caina
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skazany na dożywocie Cain, przywódca więzionnego gangu obserwuje jak za kratki trafia jego syn oskarżony o współudział w próbie morderstwa oraz gangster, którego próbował zabić. Konflikt między nowymi przybyszami jest tylko kwestią czasu. Cain nie chce, by syn miał takie samo życie jak on, za wszelką cenę stara się więc pokazać przeciwnikom, że wiele ich łączy.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2010)

Reżyseria: Ryan Combs
Obsada: Nipsey Hussle, Ving Rhames
22:00
Magazyn śledczy Anity Gargas - /36/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
22:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 14/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja niezwykle popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu kryminalnego, amerykańskiej stacji CBS, opowiadającego o pracy zespołu laboratorium kryminalistycznego policji w Las Vegas, którzy wykorzystują najnowsze osiągnięcia naukowe do pracy. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
22:15
Kino relaks - Wspaniała
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
.. (Francja 2012)

Reżyseria: Régis Roinsard
Obsada: Romain Duris, Déborah François, Bérénice Bejo, Miou-Miou .

Czas: 106min.
22:35
Płytki facet
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna w reżyserii braci Farrelly z Gwyneth Paltrow i Jackiem Blackiem w rolach głównych. Jack Black wciela się w rolę Hala Larsena, który ocenia innych po pozorach. Jednak pewnego dnia, Hal zostaje zahipnotyzowany przez telewizyjnego guru, który nakazuje mu lekceważyć pozory i dostrzegać w kobietach ich wewnętrzne piękno. Wkrótce Hal spotyka Rosemary (Gwyneth Paltrow) - monstrualnie otyłą ochotniczkę z korpusu pokoju, w której jako jedyny widzi uosobienie piękna, wdzięku i... (USA/Niemcy, 2001)

Reżyseria: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
Obsada: Gwyneth Paltrow, Bruce McGill, Jack Black, Jason Alexander, Joe Viterelli, Rene Kirby
22:45
Odznaka
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małym miasteczku w Luizjanie w tajemniczych okolicznościach ginie młody transwestyta. Szeryf Darl (Billy Bob Thornton) po ostatnim, zakończonym niepowodzeniem, śledztwie w sprawie morderstwa, tym razem musi zrobić wszystko, by znaleźć sprawcę i ratować swoją, podkopaną porażką, pozycję. Okazuje się to jednak trudniejsze niż mogło się wydawać, bo w sprawę zamieszani są lokalni politycy, dysponujący wieloma możliwościami torpedowania śledztwa. Darl za sojusznika ma jedynie żonę ofiary -... (USA, 2002)

Reżyseria: Robby Henson
Obsada: Billy Bob Thornton, Patricia Arquette, William Devane
22:15
Spadaj, tato
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeszcze jako nastolatek, Donny (Adam Sandler) został ojcem Todda (Andy Samberg). Wychowywał go samotnie aż do jego 18 urodzin. Teraz, po wielu latach nie utrzymywania kontaktów z ojcem, uporządkowany świat Todda może lec w gruzach, gdy w przeddzień jego ślubu, pojawia się nagle ojciec. Pragnąc odbudować relacje z synem, Donny musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich pozostawiających wiele do życzenia zdolności wychowawczych. (USA 2012)

Reżyseria: Sean Anders
Obsada: Adam Sandler, Andy Samberg, Leighton Meester, Susan Sarandon, Vanilla Ice
23:30
Gala XVII Festiwalu Teatru Polskiego i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry - Sopot 2017 (skrót)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gala zamknięcia XVII Festiwalu Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia "Dwa Teatry - Sopot 2017" - skrót (Polska 2017)


Czas: 80min.
00:10
Na sygnale - odc. 125 "Pierwszy pocałunek"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół dra Góry jedzie na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Szef stacji zgadza się, by ukochany pacjentki wsiadł do karetki i po raz ostatni wyznał jej miłość, choć jest to niezgodne z przepisami. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia

Czas: 23min.
00:40
Na sygnale - odc. 126 "Mimo wszystko"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Renata przechodzi drenaż krwiaka i zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Potocki oskarża Górę o popełnienie błędu, gdy nie skierował koleżanki po urazie głowy na tomografię. W stacji zjawia się Kaja, dziewczynka chora na białaczkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Wiktoria Zatorska - Kaja, Katarzyna Anzorge - Matka

Czas: 23min.
00:55
Kto pierwszy, ten lepszy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Joe (Matthew Perry) jest nieudacznikiem. Był adwokatem, ale niefrasobliwe kontakty z mafią złamały mu karierę. Teraz zarabia na życie dostarczając pozwy sądowe. Niestety, nawet z tak prostym zadaniem nie zawsze umie sobie poradzić. Udaje mu się jednak przekonać swojego szefa, by dał mu kolejną szansę i pozwolił wziąć udział w sprawie Gordona Moore`a (Bruce Campbell), milionera z Teksasu, który chce rozwieść się z żoną i w sprytny sposób zagarnąć... (Niemcy, USA, 2002)

Reżyseria: Reginald Hudlin
Obsada: Matthew Perry, Elisabeth Hurley, Bruce Campbell, Amy Adams, Vincent Pastore
00:25
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 1/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Marcin Miller i Karolina Gilon (Polska)

00:55
Spadkobiercy, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Spadkobiercy” to sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. W drugiej pokazywanej przez Czwórkę edycji do stałej obsady „Spadkobierców” dołączyli: Maria Czubaszek, która w poprzednim sezonie wystąpiła w serialu gościnnie oraz Michał Wójcik z Ani Mru Mru. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać.... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:30
American Horror Story: Sabat, sez. 3, odc. 6: Axeman Cometh, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Queenie wraz z Zoe i Nan nawiązują kontakt z mrocznym duchem, uwięzionym w murach akademii. Zoe postanawia zawrzeć z nim układ, co pozwoli jej znaleźć Madison. Tymczasem nowa moc Cordelii okazuje się wyjątkowo niebezpieczna. Marie Laveau zawiera sojusz z tajemniczą postacią. (USA 2013)

Obsada: Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy
01:05
Anna German prawdziwe życie.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o życiu i karierze Anny German, o jej tragicznym wypadku i zmaganiach z okrutnym losem. Miała dyplom magistra geologii Uniwersytetu Wrocławskiego, studia ukończyła z wyróżnieniem, ale swoje życie poświęciła śpiewaniu. (Rosja 2006)

Reżyseria: Georgij Ananov

Czas: 44min.
01:55
Naszaarmia.pl - odc. 269
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
01:20
Kandydat na męża
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
15 - letnia Headly jest utalentowana muzycznie. Wychowuje ją samotnie matka, Rene, właścicielka bistro. Ojciec dziewczyny zginął przed 5 laty w tragicznym wypadku. Jego śmierć zbliżyła matkę i córkę. Ale teraz Headly chce więcej swobody. (Kanada 2013)

Reżyseria: George Erschbamer
Obsada: Lea Thompson, Lochlyn Munro, Matreya Fedor

Czas: 85min.
01:30
Wybrani, odc. 5/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Shaw dostaje zadanie chronienia dziesięcioletniej dziewczynki (DANIELLE KOTCH), której numer podała Maszyna. Z zazdrością obserwuje umiejętności dziewczynki w zakresie inwigilacji i zdaje sobie sprawę, że to właśnie one są powodem, dlaczego Maszyna zainteresowała się dzieckiem. Tymczasem Carter wciąż stara się wymierzyć sprawiedliwość organizacji przestępczej HR. Niestety ktoś omal nie odkrywa jej zamiarów. (USA)

01:55
Interwencja
Godziny emisji
01:30
Ale numer!, sez. 2, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:20
El Principe - dzielnica zła - odc. 22
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci wywiadu podsłuchują rozmowę z przywódcami dżihadystów, którą w swoim domu prowadzi Khalid, mąż Fatimy. Wynika z niej, że w ciągu trzech dni chcą przeprowadzić zamach bombowy na wielką skalę w Ceucie, w dzielnicy El Principe. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 44min.
02:30
Uwaga!, odc. 4986
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 166/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Graffiti, odc.895
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE, odc.1034
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:05
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:10
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 14/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja niezwykle popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu kryminalnego, amerykańskiej stacji CBS, opowiadającego o pracy zespołu laboratorium kryminalistycznego policji w Las Vegas, którzy wykorzystują najnowsze osiągnięcia naukowe do pracy. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:00
Kalkuta od świtu do zmierzchu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sercem Kalkuty jest rzeka Ganges, wyraźnie wybijająca rytm, w jakim mieszkańcy budzą się każdego dnia. To nad jej brzeg przychodzą na poranne i wieczorne modlitwy, tu też rozpoczyna się opowieść o tym niezwykłym mieście... (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński

Czas: 53min.
03:00 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2717
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.560
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:05
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:00
Notacje - Wojciech Kilar. Rozmawiam muzyką
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urodził się 17 lipca 1932 r. we Lwowie. Jako pianista zadebiutował w 1947r. na konkursie Młodych Talentów. Wykonał wówczas własne Dwie miniatury dziecięce, zdobywając II nagrodę. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Muzycznej w Katowicach. (Polska 2013)


Czas: 10min.
04:15
Walet pik
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada historie ludzi zaplątanych w swoje życie. Ich miłość i namiętność mają taką samą siłę jak ich niedopasowanie do obecnego systemu. To historia rodziny, która mocno upadła i która za bardzo nie wie jak się z tego dołka wydostać. (Polska 2008)

Reżyseria: Paweł Popko, Jolanta Krysowaty

Czas: 43min.
04:05
The best of Ani Mru Mru
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze skecze Kabaretu Ani Mru Mru (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.784
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przekonamy się jak skuteczny jest warszawski monitoring ulic, poznamy listonoszy kolekcjonujących... cudze przesyłki oraz pirata drogowego, który staranował policjantów. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3729
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.787
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info