Program dla 2017-06-22 od do
22.07 23.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:15
Walet pik
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada historie ludzi zaplątanych w swoje życie. Ich miłość i namiętność mają taką samą siłę jak ich niedopasowanie do obecnego systemu. To historia rodziny, która mocno upadła i która za bardzo nie wie jak się z tego dołka wydostać. (Polska 2008)

Reżyseria: Paweł Popko, Jolanta Krysowaty

Czas: 43min.
04:05
The best of Ani Mru Mru
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze skecze Kabaretu Ani Mru Mru (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 9
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully'emu brakuje pieniędzy na budowę nowego domu. Kiedy Michaela oferuje mu swoją pomoc, czuje się urażony. Ambitny Sully postanawia zdobyć gotówkę, występując z wędrowną trupą. Artyści dają przedstawienie o Dzikim Zachodzie. (USA 1994)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 78 "Kara"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek bez pozwolenia "pożycza" auto rodziców i zostaje ukarany "szlabanem" na komórkę. Kuba chce dostać spadek za życia rodziców. Ludwik bawi się w okulistę. Stawia diagnozę, że Kacper musi nosić okulary. Natalia poznaje cienie życia żony trenera hokeja. (Polska 2012)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
05:00
Disco Gramy, odc.3729
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4986
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.787
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:55
Natura w Jedynce - Nil cz. 3
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyżyna Abisyńska to kolebka Nilu Błękitnego. Bez jego wód wielka rzeka Nil, zanim dotarłaby do morza, wyparowałaby na pustyni. Nil Błękitny bierze początek w paśmie gór, których szczyty sięgają blisko 5 tys. m. Góry zamieszkują rzadkie gatunki zwierząt. (Austria 2014)


Czas: 50min.
06:25
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek Czas. Czas to jedna z tych wielkości fizycznych, które są chyba najbardziej abstrakcyjne i... nieuniknione. Potrafimy zatrzymać jadący samochód, potrafimy (budując zaporę) zatrzymać rzekę, ale z czasem to niemożliwe. A może da się to zrobić? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 3/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Tawerna", (Dobre Miasto). W Dobrym Mieście od 20 lat istnieje "Tawerna". Ni to bar, ni restauracja. Sami właściciele mówią o niej "zakład". Lokal początkowo prowadzony był przez rodziców obecnego właściciela Arkadiusza. Ale na kuchni wciąż rządzi mama chłopaka. I jest ona prawdziwy skarbem "Tawerny". Gotuje smacznie i z pasją. Mimo to restauracja ta nie funkcjonuje najlepiej. Według Arka, prawdziwym problemem jest jego brat, który kiedyś... (Polska)

06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.3 India
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 57
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 61
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się nowy rok szkolny. Wiktoria idzie do nowej szoły, elitarnego liceum, w którym wymagane są mundurki. Weronika nie wie, jak powiedzieć córce o obowiązkowym noszeniu uniformu. Ku zaskoczenu Leszczyńskiej nastolatka przyjmuje ten fakt spokojnie. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 49min.
07:50
Trudne sprawy, odc.133
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Krakowie mieszka Małgorzata Góralczyk (29 l.) wraz ze swoim przyjacielem Rafałem Olearczykiem (32 l.) i jej synem, Maciejem (7 l.). Godziny pracy tancerki oraz odźwiernego zmuszają parę do zatrudniania opiekunki do dziecka. Siedmiolatek nie może jeszcze zostawać wieczorami sam w domu. Kiedy poprzednia opiekunka zwolniła się z dnia na dzień, tancerka nie wiedziała, co ma zrobić z synem. Przypadkowo poznała 21- letnią Kolumbijkę Gabrielę (21 l.), która zaoferowała się jako niania. Chociaż... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Doradca smaku-Pieczona cebulą z farszem z białej kiełbasy, odc. 25/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.25 Uraganie w Urugwaju
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.23 Slugby/Crypt Critters
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 9: Vendetta
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 33
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel szantażuje Arzu. Kiedy ta próbuje go ignorować, pojawia się na farmie. Kenan jest na tropie właściciela czerwonego auta, do którego wsiadła Melek. Zeynep znajduje Melek pracę i miejsce, gdzie się zatrzyma. Melek ma szansę uwolnić się od Veysela. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.496
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski wita się z Alicją Stefanek. Ma już wyniki, na które tak czeka ta dziewczyna. Alicja w napięciu otwiera kopertę, czyta i wybucha płaczem. Jednak miała rację, wyniki się nie zgadzają - Igor Stefanek nie jest jej ojcem, okłamał ją! W sumie, nie ma się czemu dziwić! Ona zawsze czuła się w domu obco, miała wrażenie, że ojciec jest od niej oddzielony jakąś szybą, której oboje nie mogą przebić. Nagle rozemocjonowana Alicja traci przytomność. Detektywi natychmiast wzywają pogotowie.... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2070
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.28 Kacza Odyseja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.26 Power Outage-Part 3-Escape From/Power Outage-Part 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 94: Lewy glina
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 115 (seria II, odc. 67)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtanka matka postanawia opowiedzieć o wszystkim Sulejmanowi. Niespodziewanie odwiedza ją Nigar z wiadomością o napadzie na Daye hatun. Podczas rozmowy służąca wyznaje, że jest w ciąży z wielkim wezyrem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 53min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.497
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski zjawia się w mieszkaniu Katarzyny Radlińskiej. Kobieta wydaje się śmiertelnie przerażona. Na pytanie detektywa, co się stało, odpowiada, że godzinę temu do mieszkania weszło trzech podejrzanie wyglądających oprychów. Chcieli rozmawiać z jej synem, Darkiem. Następnie ci mężczyźni przeszukali mieszkanie. A potem wyszli, zapewne z zamiarem odszukania jej syna. Katarzyna boi się, że zrobią mu krzywdę! Darek nie odbiera jej telefonów, więc ona błaga Malanowskiego, by odszukał... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł, Justyna i Leon tworzą bardzo zżytą rodzinę. Ale dziesięć lat temu Justyna zdradziła Pawła. Ich syn, Leon jest owocem tej zdrady. Jego ojciec zniknął. Nie chciał mieć nic do czynienia z dzieckiem. Paweł tymczasem zaakceptował chłopca i pokochał jak własnego syna. Pewnego dnia wraca Tomasz, ojciec biologiczny Leona i ogłasza, że będzie dochodzić swoich praw ojcowskich. Paweł nie zamierza ustępować bez walki… W drugiej części tego odcinka poznamy dramatyczną historię trzech przyjaciół.... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.4 Africa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 96: Wielki włam
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela i Sully wyjeżdżają po zakupy. W mieście spotykają Kida Cole'a i jego żonę. Doktor Quinn zaprasza ich na kolację z okazji zbliżającego się Dnia Dziękczynienia. W drodze powrotnej do domu Mike i Sully padają ofiarą rabusiów, którzy okradają ich. (USA 1994)

Reżyseria: Alan Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1639
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Julita stara się przeprosić Darka za próbę odurzenia go narkotykami, ale Janicki nie chce mieć z nią już nic wspólnego. Na domiar złego Radek i Lidka - szczęśliwi i wypoczęci - wracają z wakacji jako para, co wzbudza zazdrość dziewczyny. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Sawczuk, Andrzej Niemyt, Jerzy Dudek, Przemysław Stippa, Honorata Witańska, Anna Gornostaj, Filip Kosior, Anna Karwan, Jacek Rozenek

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karol po raz kolejny ostro kłóci się z samotnie wychowującą go matką. Matka w napadzie emocji mówi Karolowi, że nie jest jej dzieckiem. Karol wybiega, jest w szoku. Matka nigdy nie powiedziała mu, że został adoptowany. Karol nie wraca do domu. Zatrzymuje się w studenckim mieszkaniu kolegi z zespołu rockowego i sam postanawia odszukać swoich rodziców. Wkrótce potem trafia na ślad mieszkania, w którym się urodził. To speluna na Pradze. Trop okazuje się mylny. Maciek, animator z ośrodka, przy... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 109
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał (15 lat) spotykał się z najładniejszą dziewczyną w klasie. Świetnie się uczył, był lubiany przez kolegów i nauczycieli. Na imprezie klasowej towarzystwo wpada na pomysł – zakłada się, że Michał i Tomek pocałują się. Uczniowie nagrywają pocałunek na komórkę i wrzucają do Internetu. Każdy traktuje ten incydent jako szczeniacki wygłup, oprócz Michał, który zakochuje się w koledze … Czy szkolna społeczność zaakceptuje ten związek? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.230 Zeigler/Hansen family
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ta tragedia wstrząsnęła Ameryką. W listopadzie 2009 roku w bazie wojskowej Fort Hood, w Teksasie zamachowiec zabił 13 osób, wiele postrzelił. Ty Pennington i jego drużyna pomogą jednemu z ranionych wtedy, żołnierzy. A przy okazji poznamy wspaniałą historię miłosną! Jedną z ofiar tamtej strzelaniny był sierżant Patrick Ziegler. Został trafiony aż cztery razy, w tym również w głowę. To prawdziwy cud, że przeżył. Jego narzeczona, Jessica Hansen była przy nim w szpitalu przez cały czas i... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Xzibit, Leigh Anne Tuohy
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 16: Motel na odludziu
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Pobożność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. o. Leon Knabit mówi, jak radzić sobie ze złością. W rozmowie z Judytą Syrek zdradzi tajemnicę, jak skutecznie i po chrześcijańsku znosić złośliwości innych ludzi. Zakonnik powie kto jest patronem ludzi złośliwych. Przepis: śledź z papryczką chilli. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 395 Bierne zabijanie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szpital w Leśnej Górze, aż huczy od plotek na temat Agaty i Latoszka. Koledzy zastanawiają się, czy Witek wie o ślubie Leny z Edwardsem. Marta podejrzewa, że ma przepuklinę. Konica ma pretensje do Marty, że przestała nosić dzieci i dlatego ciągle płaczą. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego letniego dnia 35-letnia Anna Kowalik zostaje sama w domu z synem Frankiem. Wchodzi na stołek, by sięgnąć po worki od odkurzacza, i spada z niego. W efekcie upadku rozpoczyna się przedwczesna akcja porodowa, która przebiega bardzo szybko. Syn komunikuje się z operatorką z centrum ratunkowego 112. Ona orientuje się, że Anna nie zdąży dojechać do szpitala i przez telefon zaczyna prowadzić akcję porodową. Franek pomaga zgodnie z instrukcjami operatorki. W ostatniej fazie porodu... (Polska 2016)

Reżyseria: Eugeniusz Pankov
11:00
Detektywi w Akcji, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Młoda gwiazda muzyki pop o pseudonimie artystycznym Lejdi C. tuż przed swoim koncertem znajduje w garderobie ładunek wybuchowy. Właściwie była to tylko świeca dymna, ale w rezultacie roztrzęsiona artystka zemdlała i nie wyszła na scenę. Koncert został odwołany, a wydarzenie stało się medialną sensacją - wokalistka ląduje na pierwszych stronach portali plotkarskich, a jej dom oraz studio nagraniowe osaczają paparazzi. Agent gwiazdy sugeruje, że sprawcą mógł być jeden z długiej... (Polska 2016)

11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 10: Vendetta, część 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - porcja wieprzowiny bez winy
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 10min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 1. Ekspansja
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzika przyroda Kanady. Jest to kraina unikalnych dzikich ostępów niespotykanych na świecie. To miejsce niezwykłej przyrody. Kanada ma najdłuższą linię brzegową na świecie, największe zasoby słodkich wód, największy dziewiczy obszar leśny. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 83
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin ostatecznie rezygnuje z wyjazdu do Nowego Jorku i kaja się przed Onurem, widząc jego przygnębienie. Kerem dowiaduje się, że jest przybranym synem Sewal, a jego matką była jej siostra. Nie może się z tym pogodzić. Wyrzeka się matki i brata. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas gry w koszykówkę Krzysiek uderza głową o słup i traci przytomność. Grający z nim - Jacek zabiera telefon przechodzącej obok dziewczynie i dzwoni pod numer alarmowy 112. Operatorka Centrum Pomocy Ratunkowej wysyła karetkę i zaleca, by Jacek coś zimnego przyłożył do stłuczonego miejsca na ciele Krzyśka. Pomagający w akcji ratunkowej, Szymon ma kontrolować oddech, ale błędnie sprawdza tylko puls i Jacek stwierdza, że „Krzysiek nie oddycha”. Operatorka Centrum Pomocy Ratunkowej instruuje... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznań. Anna Połeć (42 l.) i jej mąż, Roman (43 l.) chcą otworzyć we Włoszech swój własny hotel. Gdy pojawia się oferta kupna małego lokalu na Sardynii, zaciągają kredyty, sprzedają swój hotel w Poznaniu i planują rozpocząć nowe życie za granicą. Ale ich młodsza córka, Oliwia (17 l.) ze względu na szkołę i swojego nowego chłopaka, Karola Macugę (17 l.) nie chce wyjeżdżać z Polski. Ponieważ ona za kilka miesięcy będzie pełnoletnia, jej rodzice postanawiają, że pozostanie w Polsce i zamieszka... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 195
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczennice 2b gimnazjum, Róża i Daria założyły biznes. Daria robi bransoletki, a Róża je sprzedaje. Koleżanki zazdroszczą im umiejętności i dochodowego biznesu. Zamówień na bransoletki jest coraz więcej, więc Daria chce zatrudnić kogoś do pomocy. Róża nie chce jednak dzielić się zyskami. Uważa, że pracownicy to zbędny koszt. Zakłada szkolny klub, żeby inne uczennice pracowały dla nich za darmo. Daria uważa, że to nieuczciwe i ma wyrzuty sumienia. Melania i Maja, gimnazjalistki z 2a, są... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.99
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Bury prowadzą sprawę ekscentrycznej malarki, która w efekcie włamania straciła jeden ze swych obrazów. Kobieta podejrzewa o to swojego partnera - szanowanego historyka sztuki, który według niej może chcieć się wzbogacić na sprzedaży kradzionych dzieł. W tym odcinku detektywi Septagonu zajmą się zleceniem dwóch kobiet, które od niedawna razem pracują i zauważyły, ze są do siebie bardzo podobne. Jedna wychowała się w domu dziecka, a druga pochodzi z zamożnej rodziny i... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 16: Chinatown
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmierć komandosa wydaje się samobójstwem, ale zespół NCIS odkrywa korespondencję, która jest poszlaką dla morderstwa. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 189 "Domowe zapętlenie" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia Gola ukończyła trzyletnie studia pielęgniarskie, ale nigdy nie chciała pracować w zawodzie. Rodzice niemal siłą zmusili ją do wyjazdu z rodzinnego Baboszewa do Warszawy, gdzie dziewczyna ma opiekować się starszą kobietą. Nowa pracodawczyni nie darzy sympatią Natalii. Wytyka jej pochodzenie, brak wykształcenia i dobrych manier. Tymczasem Natalia poznaje atrakcyjnego wnuka pracodawczyni, który pokazuje dziewczynie nocne życie Warszawy. Młodzi coraz bardziej zbliżają się do siebie, co... (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:00
19 +, odc. 44/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał wciąż nie może pogodzić się z odejściem Kasi. Chłopak daje się wyciągnąć kolegom na imprezę w ich mieszkaniu. Następnego dnia, jeszcze pijany, postanawia walczyć o żonę i z kwiatami zjawia się u Kasi w pracy. Dziewczyna ma przez to kłopoty, wyrzuca Rafała. Świadkiem ich kłótni jest Krzysztof, który zaprasza Kasię do siebie na kolację. Kasia przyjmuje zaproszenie. Tymczasem Rafał zwierza się ze swoich kłopotów Lenie i Joli. Przyjaciółki chcą natychmiast zaradzić problemom małżeńskim Kasi... (Polska)

13:30
19 +, odc. 45/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania martwi się o Rafała, który kompletnie załamał się po ostatniej kłótni z Kasią. Lena jest pewna, że Kasia zakochała się w Krzysztofie i małżeństwo przyjaciół niestety się rozpadnie. Mela koniecznie musi to zbadać, więc przyjeżdża do Kasi do pracy. Dziewczyna przyznaje, że Krzysztof ją zauroczył. Mężczyzna słyszy wyznanie Kasi i wyznaje jej, że on również ją kocha. Para spędza razem wieczór, idą do łóżka. Mimo, że Kasia czuje się wspaniale, ma wyrzuty sumienia, że zdradziła Rafała.... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przyjechał na ranczo. Sąsiad, który chce je kupić proponuje mu okrągłą sumkę, ale Mikołaj ciągle się waha. W końcu z pozoru błahe zdarzenie przesądza sprawę - stwierdza, że tu nie pasuje i sprzeda ranczo. Na patrolu Karolina dopytuje się, czy ani trochę mu nie żal. Białach unika odpowiedzi na pytanie, ale zgadza się ją tam zabrać po pracy. Tymczasem na komendę przychodzi wytatuowany młody mężczyzna i chce się widzieć z Jaskowską. Zachowuje się niezbyt grzecznie i... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 19: Ręka w rękę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie zamordowanego żołnierza piechoty morskiej. Agent Sam Hannah otrzymuje zadanie przeniknięcia do szeregów zawodników MMA i zostaje zmuszony do wzięcia udziału w pojedynku w klatce. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 63
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros zgadza się iść do Urquizas z Ivo. Podczas kolacji maniery Mili szokują Ivo. Lina przygotowuje napój miłosny dla Rockyego. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 34
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek i Zeynep próbują uciec z domu. Melek się udaje, ale Zeynep zatrzymuje Kenan, a potem Veysel, który zamyka ją w domu. Veysel i Murat poszukują Melek. Veysel ostrzega Arzu, że Melek może próbować zabrać Elif z farmy. Melek napadają dwaj narkomani. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:10
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 1/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz popularnonaukowy i psychiatra, troje lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami, internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat: zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, różnych diet. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 49min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.677
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sara Modrzejewska (38 l.) działając w obronie własnej uderza nieznanego mężczyznę, który włamał się do jej domu i groził jej nożem. Napastnik pada nieprzytomny. Sara jest pewna, że mężczyzna nie chciał ukraść pieniędzy, ani też innych wartościowych przedmiotów, lecz zakradł się do jej domu, by ją zabić. Wkrótce potem policjanci znajduje u nieprzytomnego mężczyzny klucz do drzwi wejściowych Modrzejewskiej. Zarówno funkcjonariuszy policji, jak i Sarę zastanawia, skąd napastnik miał ten klucz.... (Polska 2016)

14:00
Szpital, odc. 80/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 35-letniego Sławomira Gila, którego przygniótł samochód. Stan pacjenta jest bardzo poważny. Zajmuje się nim ordynator oddziału – dr Piotr. Tymczasem Maciej Kopiński przywozi na oddział ratunkowy swoją żonę – Bożenę. Z małżeństwem jest syn, który bardzo martwi się o zdrowie mamy. Bożenę od rana bardzo boli brzuch. Pacjentką zajmuje się dr Robert. Kobieta zataja przed lekarzem, że po śmierci córki nałogowo się objada i od pół roku ma silne bóle brzucha. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 64
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo znów zakłada się z Milagros. Ramon cieszy się z wizyty swojego chrześniaka. Luisa mówi Federico, że się z nim rozwiedzie. Ojciec Manuel sugeruje Ivo, by wywiązał się z przyrzeczenia i ożenił się z Andreą. Victoria jest w szoku, gdy dowiaduje się, że Luisa chce zostawić Federico. Milagros i Ivo grają w grę. Ivo wygrywa i chce dostać nagrodę. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 23min.
15:50
Złote serce - odc. 122
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Vasco chce przekonać Isabel, by nie rodziła Catarinie dziecka. Grozi, że ją wyda policji. Helder załatwia pracę dla Ze. Benedita jest zadowolona. Fotograf mówi Davidowi, że chciałby zrobić z córki Laury modelkę. Beatriz interesuje się sprawą prostytutek. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 37min.
15:10
M jak miłość - odc. 1261
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin szuka dowodów na winę Mariusza i włamuje się do mieszkania Naomi, a także śledzi Artura. Jest w szoku, gdy widzi spotkanie Skalskiego z Izą. Olek robi Magdzie niespodziankę i przylatuje na krótki urlop. Do Warszawy i bistro wpada też Janek Zawadzki. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Gadomski
Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Hanna Mikuć - Krystyna, Anna Mucha - Madzia, Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Maria Raczyńska - Wanda, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 9/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zajazd pod zamkiem", (Kętrzyn). W Kętrzynie, w sąsiedztwie czternastowiecznego zamku krzyżackiego swój Zajazd prowadzi rodzeństwo – Ewa i Stanisław. On zajmuje się finansami, ona zarządza restauracją. I choć w tym urokliwym miejscu bywa smacznie, to chłodny nastrój i wysokie ceny odstraszają głodnych gości. Ten Zajazd lata świetności ma już niestety za sobą… Tu potrzebna jest wizyta Magdy Gessler. Tym razem znana restauratorka będzie ocieplać wnętrze, oczyszczać atmosferę i chwalić... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.231 Hall family
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lutym 1989 roku Carl Hall i jego szkolna miłość, Stacy wzięli ślub. Potem on zaczął odnosić sukcesy sportowe jako bejsbolista, a następnie trener w tej dyscyplinie sportu na uniwersytecie stanowym w Wichita. Na świat przyszło czworo ich dzieci i stworzyli szczęśliwą rodzinę. Wszystko nagle zmieniło się kilka lat temu, gdy w konsekwencji wypadku samochodowego Carl Hall został sparaliżowany od szyi w dół. Pęknięcie kręgosłupa w jego przypadku okazało się fatalne w skutkach. Mimo tego... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Jillian Harris
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 21: Odnaleziony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół trafia na trop, który może doprowadzić do końca śledztwo w sprawie porwania Dona. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:35 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Kamerun - Australia ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 8min.
16:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Kamerun - Australia ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 32 Kamienny krąg
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miejscowości ogarniętej epidemią polio, ginie od noża barmanka Sylvia Swann. Policja aresztuje jej przyjaciółkę, Ginnie Godden, która ostatnia widziała ofiarę. Ksiądz Brown odkrywa, że z zabójstwem raczej ma coś wspólnego miejscowy zielarz. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Matt Carter
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3408
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda kobieta znika kilka kroków od domu. Trop prowadzi do jej zazdrosnego narzeczonego, który nie pamięta, co robił w chwili zaginięcia ofiary, oraz warszawskiego playboy’a, właściciela nocnego klubu. Kto stoi za porwaniem dziewczyny? Jaką rolę w sprawie odgrywa tajemniczy taksówkarz? Detektywi tego dnia służby stają przed drugim wyzwaniem. Na policję zgłasza się celebrytka, której kompromitujące zdjęcia ukazują się w kolorowej prasie. Kobieta podejrzewa, że fotografuje ją zarządca budynku,... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 196
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
15-letnia Beata Mikos jest zakochana w przystojnym maturzyście, Marcinie Kosińskim. Gdy inni uczniowie dowiadują się o tym, postanawiają zakpić z koleżanki i podszywają się pod jej ukochanego. Zakładają w internecie fałszywy profil chłopaka i w jego imieniu wysyłają do gimnazjalistki wiadomości. Dziewczyna jest bardzo zaskoczona, że wymarzony chłopak napisał do niej i chce się z nią umówić. Dziewczyna nie domyśla się, że to tylko żart jej złośliwych kolegów. Tymczasem licealista wyśmiewa... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:05
Cena miłości - odc. 66
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sewgi wprowadza Dżejdę w pracę firmy, ale Jawuz chce współpracować tylko z Jasemin. Ta mdleje i trafia do szpitala. Sawasz ma nagranie, jak Ahmet Moran zabija człowieka. Jeśli Ahmet nie przyzna się do przemytu narkotyków, nagranie trafi do prokuratury. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.192
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kędzierzyn-Koźle. Beata Jurczyk (40 l.) samotnie wychowuje córkę Igę (16 l.), która po odejściu ojca sprawia coraz większe problemy wychowawcze. Dziewczyna jest arogancka, zaniedbuje szkołę, a w końcu zaczyna wchodzić w konflikt z prawem. Nastolatka zostaje skazana za drobne kradzieże i dostaje dozór kuratora. Niestety, to nie pomaga i dziewczyna stacza się coraz bardziej: włamuje się nawet do domu sąsiadów. Zrozpaczona matka prosi swoją siostrę, Małgorzatę Rąbek (36 l.) i jej męża, Stefana... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 110
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anita i Jerzy już dawno przestali być wzorowym małżeństwem. Łączy ich 8-letni syn Mateusz oraz wiara Anity w naprawienie związku. Anita od dwóch lat pracuje na utrzymanie rodziny. Tymczasem Jerzy cały czas zdradza żonę. Kłopoty rodzinne doprowadzają do tragedii – Anita popełnia samobójstwo. Od tego momentu zaczyna się walka Jerzego o syna z matką zmarłej żony. Z kim zostanie mały Mateusz? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 31
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 279: Rock Bottom
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick ogląda niecodzienny pojazd do jeżdżenia po skałach. Czy pokona w nim bezdroża, czy może wywróci się po drodze? Corey ogląda koszulkę Boba Hayesa. Chłopaki znajdują w internecie negatywne opinie o sobie i spróbują rozwiązać problem. Czy uda im się poprawić własne błędy? (USA 2014)

18:00 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Kamerun - Australia ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 3/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 81/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna Migałło trafia na SOR z wyraźnymi śladami pobicia. Towarzyszy jej 10-letnia córeczka Justyna. Kobieta ukrywa, że pobił ją najstarszy syn, który od dawna terroryzuje rodzinę. Pacjentką zajmuje się dr Piotr. W międzyczasie dr Eryk bada Jarka Głowickiego, który zgłosił się do szpitala z bolącym kolanem. Poprzedni wieczór mężczyzna spędził na hucznej imprezie, na której zdradził żonę. Pacjent przyznaje lekarzowi, że ma problemy przy oddawaniu moczu. Dr Eryk zauważa na ciele mężczyzny... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.1 Spadek. Namiętna miłość.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji serial opowiada o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i prowadzonych przez nich sprawach. Główni bohaterowie to grupa barwnych i nietuzinkowych postaci, z których każda wnosi swój niepowtarzalny styl i umiejętności do pracy całego zespołu. Szefem Septagonu jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter - szuler i mistrz manipulacji, Ruda - kobieta o wielu twarzach i niezwykłej... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 280: Chords, Swords and Rewards
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick i Corey oglądają miecz należący do masonów. Czy dobiją targu? Później chłopaki rozważają pomysł otwarcia muzeum gitar Gibsona, ponieważ w lombardzie pojawia się jeden z egzemplarzy słynnej gitary. Chumlee spróbuje udowodnić, że zasługuje na podwyżkę, ale czy słabości nie przewyższą jego mocny stron? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 289: Choo Choo Chum
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia podpisane zdjęcie Howarda Hughesa. Czy autograf tego milionera odludka nie jest wart każdej ceny? Rick sprawdza karabin Marlin. Czy odda celny strzał z tej broni myśliwskiej najwyższej klasy? Rick kupuje starą kolejkę elektryczną, Chumlee postanawia zabawić się w konduktora. Czy nie wykolei miniaturowej lokomotywy? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Chile ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 13min.
19:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: Niemcy - Chile ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.274
Godziny emisji
Rozwiń opis
Złota rączka Ferdynand Kiepski dokonuje w domu szeregu wynalazków racjonalizacyjnych. Zyskuje tym miano zdolnego majsterkowicza - złotej rączki. Marian Paździoch w tym czasie dziedziczy spadek po jednym ze swoich przodków. Jest to tajemnicza maszyna, której zastosowania nikt nie zna. Ferdek podejmuje się rozwikłania tajemnicy zagadkowego aparatu.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Ewa Skibińska
19:00
Fakty, odc. 7113
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7096
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7093
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4987
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.248
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Morawska i Zapała idą do pokoju policjantów. Na biurku Morawskiej leży list gończy z jej twarzą. Cechy szczególne: wyjątkowa uroda, charyzma. Morawska rozbawiona. Na patrolu dzwoni do niej Emilka. Zaskoczony Krzysiek słucha jak plotkują niczym najlepsze przyjacióki. Podczas przerwy do pokoju policjantów zagląda Arek Gajda. Pyta jak się podobał Alicji jego list gończy, ale nie tylko po to przyszedł... Krzysiek komentuje tempo mężczyzny, Alicja jednak upiera się,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 290: Brew Master
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu przypuszczalnie trafia polski Order Orła Białego. Nie ma czasu na konsultacje, więc Rick sam musi zdecydowac o jego autentyczności. Corey i Chumlee oglądają cegłę z toru wyścigowego Indianapolis. Czy popędzą za tym kawałkiem historii sportu, czy też pozwolą mu odjechać? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 291: April Fooled
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu szykują się do walki, kiedy Corey wymachuje mieczem z czasów wojny secesyjnej. Czy zdobędzie tę unikatową broń, czy raczej skapituluje? Stary Człowiek ogląda pamiątki z USS „Chowanoc”, na którym kiedyś służył. Chumlee bez powodzenia próbuje się odegrać na prima aprilis, chłopaki określają zasady robienia sobie dowcipów, ale co w tym wszystkim jest na serio? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 176 - Świadek oskarżenia (Ojciec Mateusz XIV odc. 3)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka zabiera postrzeloną dziewczynę do szpitala. Jej stan jest krytyczny. Na łące za miastem znalazł ją rolnik. Wcześniej dziewczyna rozmawiała z Mateuszem o problemach małżeńskich. Oskar Cichosz zgłasza zaginięcie żony. (Polska 2015)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Magdalena Emilianowicz, Katarzyna Burakowska, Ewa Konstancja Bułhak

Czas: 44min.
20:00
Studio Sport
Godziny emisji
20:35 Na żywo
UEFA EURO U21 Polska 2017 Anglia - Polska
Godziny emisji
Rozwiń opis


20:10
Doradca smaku-Pajda chleba z konfiturą cebulową i figą, odc. 28/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2499
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozprawa rozwodowa Ziębów - czy to koniec ich małżeństwa? Dziś dzień rozprawy rozwodowej Ziębów. Załamana Maria prosi o wsparcie Monikę i Żanetę. Włodek szuka pomocy w alkoholu. Przed rozprawą Weronika po raz ostatni prosi Ziębę, by wycofał powództwo. Włodek się jednak nie zgadza. Mikołaj pobity - rodzina każe mu skończyć z hazardem! Mikołaj znowu wygrywa dużą sumę w pokera. Ale tym razem przegrany nie wytrzymuje – zarzuca Leśniewskiemu oszustwo i uderza go w twarz! Widząc pobitego syna,... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 12/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Kielce, „Jadłodajnia Bartosz” Pani Agnieszka od zawsze lubiła gotować, wymyślać własne, oryginalne przepisy na nowe dania, a pasję do kuchni przejawiała podobno od najmłodszych lat. Więc kiedy miała 22 lata wyjechała z Polski na parę... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sprawa Adriana i jego ojca, uciekinierów spod komendy, utknęła w martwym punkcie. Policjanci nie mogą natrafić na żaden ślad prowadzący do miejsca ich pobytu. Na komendzie pojawia się rozhisteryzowana matka chłopca. Stasiakowi udaje się uspokoić kobietę. Komisarz opowiada o swojej trudnej relacji z synem. Tymczasem Kacper na dobre zadomawia się w jego mieszkaniu. Szybko dochodzi do pierwszych spięć. Stasiak jest wściekły. Czy jest szansa, żeby w końcu dogadał się z synem?... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Idealny facet
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Holly (Hilary Duff) ma dość ciągłych przeprowadzek związanych z kolejnymi niepowodzeniami sercowymi swojej mamy. Chcąc zniechęcić ją do kolejnego nieudanego związku, dziewczyna opracowuje perfekcyjny plan. Kreuje w internecie postać tajemniczego wielbiciela, który będzie adorował matkę i poprawi jej zaniżone poczucie własnej wartości. Kiedy jednak romans rozwija się na całego, Holly musi znaleźć prawdziwego, idealnego faceta. W tym celu postanawia wypożyczyć wujka swojej... (USA 2005)

Reżyseria: Mark Rosman
Obsada: Ben Feldman, Chris Noth, Heather Locklear, Hilary Duff, Mike O'Malley, Vanessa Lengies
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:55
Błękitna fala
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romans rozgrywający się w scenerii rajskich plaż. Młoda, robiąca karierę sportową surferka, ulega poważnemu wypadkowi. Dziewczyna wpada w depresję i dopiero uczucie do młodego piłkarza wraca jej chęć do życia. ( USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: John Stockwell
Obsada: Kate Bosworth, Matthew Davis, Michelle Rodriguez, Sanoe Lake, Mika Boorem
21:00
Wrogowie publiczni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna akcji, pasjonująca historia legendarnej krucjaty FBI przeciwko najsłynniejszym amerykańskim gangsterom lat trzydziestych. J. Edgar Hoover (Billy Crudup), szef Federalnego Biura Śledczego wypowiada wojnę szalejącej w czasie wielkiego kryzysu przestępczości. Na stworzonej przez niego liście najgroźniejszych bandytów są m.in. Baby Face Nelson (Stephen Graham), Pretty Boy Floyd (Channing Tatum) i wróg publiczny numer 1 - John Dillinger (Johnny Depp), budzący postrach bankierów i fascynację... (Japonia, USA, 2009)

Reżyseria: Michael Mann
Obsada: Christian Bale, James Russo, Johnny Depp
22:10
Sekundy, które zmieniły życie - /2/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma charakter dokumentalny i jest poświęcony w całości bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Celem jest zmniejszanie liczby wypadków w ruchu drogowym, promowanie właściwych wzorców zachowania oraz postaw na drodze, budowę świadomości. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:35 Na żywo
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:15
Jak w czeskim filmie - Jak utopić doktora Mraczka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzinie praskich wodników grozi niebezpieczeństwo, mogą ulec zagładzie przez wysuszenie. Muszą bowiem opuścić zamieszkaną przez siebie zawilgoconą willę położną na rzeką i przenieść się do budynku z centralnym ogrzewaniwem. (Czechosłowacja 1974)

Reżyseria: Vaclav Vorlicek
Obsada: Vladimir Mensik, Jaromir Hanzlik, Libuse Safrankova, Frantisek Filipovsky

Czas: 94min.
22:00
Straszny film
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wszystko zaczyna się od morderstwa pięknej uczennicy szkoły średniej, po którym grupa nastolatków odkrywa, że między nimi jest zabójca. Główna bohaterka i jej przyjaciele - Buffy, Brenda, Bobby, Greg, Shorty i Ray - muszą chronić się przed niebezpieczeństwem... (USA 2000)

Reżyseria: Keenen Wayans
Obsada: Anna Faris, Carmen Electra, Jon Abrahams, Marlon Wayans
23:40
Bracia
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Braciom - Alfonsowi i Mieczysławowi Kułakowskim - udało się zbiec z łagru, jednak nie mogą uciec od siebie. Kochają się, ale zarazem nienawidzą. Jeden jest artystą, drugi realistą. Teraz los zmusza ich do rozpoczęcia życia po raz kolejny.. (Polska 2013)

Reżyseria: Wojciech Staroń

Czas: 68min.
23:00
Studio Sport
Godziny emisji
23:20
Zdrady, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda mężatka, Aneta zgłasza się do ekipy programu „Zdrady” z prośbą o sprawdzenie wierności jej męża - Rafała. Praca męża polega na częstych wyjazdach, więc ona nie jest w stanie go kontrolować. A tymczasem kuzynka, która prowadzi hotel pod miastem, twierdzi, że Rafał ostatnio wynajął tam pokój i spędził czas z kobietą. Detektyw Damian Petrow i jego ludzie przyjmują zlecenie. Śledczy przez kilka dni obserwują Rafała, ale nie zauważają nic podejrzanego. Chcą już zamknąć śledztwo, gdy kuzynka... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
23:50
Everly
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu film sensacyjny, w którym nie zabraknie zarówno scen walki, jak i wzruszeń. Nominowana do Oscara i Złotego Globu zjawiskowa Salma Hayek wcieli się w postać porwanej kobiety, która z ogromną determinacją będzie zmuszona walczyć o wolność i powrót do ukochanej córki. Dzień, który miał rozpocząć nowy etap w jej życiu, zmienia się w koszmar. Drobna kobieta musi sięgnąć po broń, aby zabijać i walczyć o przetrwanie. (USA 2014)

Reżyseria: Joe Lynch
Obsada: Hiroyuki Watanabe, Laura Cepeda, Salma Hayek, Togo Igawa
00:05
Zemsta o jasnych oczach - odc. 1/4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na drodze koło Nicei dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie kobieta i dwoje jej dzieci. 10 lat później w mieście pojawia się piękna prawniczka Olivia Alessandri. Odnajduje dawną przyjaciółkę Mayę i wyjawia jej, jak się naprawdę nazywa. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 99min.
00:20
Kabaretowa Ekstraklasa
Godziny emisji
00:05
Projekt X
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Project X" to opowieść o kumplach z liceum, którzy za wszelką cenę chcą stać się popularni. Początkowo ich pomysł wygląda niewinnie - planują urządzić najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Jednak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli. Marzenia zostają pogrzebane, reputacja zszargana, ale tak właśnie rodzi się legenda., napisy ( USA 2012)

Reżyseria: Nima Mourizadeh
Obsada: Thomas Mann, Oliver Cooper, Jonathan Daniel Brown, Miles Teller
00:00
Katastrofa na K2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co czwarty zdobywca K2 ginie podczas zejścia ze szczytu. Znawcy tematu mawiają, że przy tej górze wyprawa na Mount Everest jest jak spacerek po parku. Najtragiczniejszy wypadek w historii K2 miał miejsce w lecie 2008 roku. Kilka grup himalaistów podjęło wówczas „zmasowany atak” na ten najtrudniejszy szczyt świata. Aż osiemnastu himalaistów przeszło do historii, docierając na szczyt. Jednak w wyniku katastrofalnej serii zdarzeń i oderwania się ogromnej ściany lodu, wielu z nich nie dane było... (USA, 2008)

01:00
Miłość aż po grób
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda kobieta po krótkiej znajomości staje na ślubnym kobiercu. Kiedy wprowadza się do domu męża, odkrywa, że jest łudząco podobna do jego byłej żony. Postanawia sprawdzić jego przeszłość. Okazuje się, że poprzedniczka zmarła w dziwnych okolicznościach. (Kanada 2016)

Reżyseria: Penelope Buitenhuis
Obsada: Shenae Grimes - Beech, Samantha Ferris, Brent Stait

Czas: 87min.
01:55
Wspaniała
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
21 - letnia Rose Pamphyle ubiega się o posadę sekretarki. Będzie musiała zostać najszybszą maszynistką na świecie i wygrać międzynarodowy konkurs pisania, organizowany w 1959 r. w Nowym Jorku. Akcja filmu rozpoczyna się rok wcześniej. (Francja 2012)

Reżyseria: Régis Roinsard
Obsada: Romain Duris, Déborah François, Bérénice Bejo, Miou-Miou .

Czas: 106min.
01:00
Zakończenie programu - przerwa techniczna
Godziny emisji
01:55
Uwaga!, odc. 4987
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

01:00
PRZERWA TECHNICZNA
Godziny emisji
01:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:20
Moc Magii, odc. 167/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:30
Dyżur, sez. 3, odc. 33
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pomocy medycznej będzie wymagała pacjentka z wielonarządowym urazem, ofiara wypadku samochodowego. Czy potwierdzą się obawy lekarzy, że ma ona w głowie krwiak? Zobaczymy również jak wygląda badanie tomografem oraz jak tragiczny w skutkach może być dla starszej osoby zwykły upadek. (Polska 2010)

03:40
Królowa chmur
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z cyklu "Święta Polskie", którego akcja rozgrywa się w się w Dniu Matki. Piotr, młody, zamożny mężczyzna wykupuje potajemnie ładną, lecz zdewastowaną willę osiemdziesięcioletniej malarki Mimi. Postanawia umieścić staruszkę w Domu Starości... (Polska 2003)

Reżyseria: Radosław Piwowarski
Obsada: Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart

Czas: 75min.
03:55
Art Noc: Selwyn Birchwood (Rawa Blues Festival 2015)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rawa Blues Festival to najstarszy festiwal bluesowy w Polsce oraz jeden z najbardziej uznanych w Europie. W programie koncert Selwyna Birchwooda, pochodzącego z Florydy młodego wilka amerykańskiej sceny bluesowej. (Polska 2015)


Czas: 56min.
03:40
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:10
Taki jest świat, sez. 3, odc. 11: 11
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie zatrzymanie groźnego członka bandy napadającej na tiry oraz zgranego duetu złodziei - kasjerki w sklepie budowlanym i jej "klienta". Poznamy również złodziei, którzy ukradli 800 kg... kamieni oraz zobaczymy jak policja rozprawia się z kilkudziesięcioma awanturnikami z Czeczenii i Inguszetii, podobno poszło o... cenę wydania za mąż pewnej kobiety. (Polska 2010)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Licencja na wychowanie - odc. 27 - Są takie chwile w życiu żółwia
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial komediowy. Weronika, która jest w ciąży, ma problemy z ciśnieniem. Lekarz martwi się jej stanem zdrowia i wysyła na przymusowy urlop. Kobieta, zamiast odpoczywać w domu, cały czas pracuje. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info