Program dla 2017-06-23 od do
22.07 23.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:40
Królowa chmur
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film z cyklu "Święta Polskie", którego akcja rozgrywa się w się w Dniu Matki. Piotr, młody, zamożny mężczyzna wykupuje potajemnie ładną, lecz zdewastowaną willę osiemdziesięcioletniej malarki Mimi. Postanawia umieścić staruszkę w Domu Starości... (Polska 2003)

Reżyseria: Radosław Piwowarski
Obsada: Danuta Szaflarska, Wojciech Malajkat, Anna Przybylska, Bogdan Kalus, Zdzisław Kuźniar, Adam Cywka, Wojciech Kuliński, Joanna Jeziorna, Robert Kowalski, Bolesław Abart

Czas: 75min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie zatrzymanie groźnego członka bandy napadającej na tiry oraz zgranego duetu złodziei - kasjerki w sklepie budowlanym i jej "klienta". Poznamy również złodziei, którzy ukradli 800 kg... kamieni oraz zobaczymy jak policja rozprawia się z kilkudziesięcioma awanturnikami z Czeczenii i Inguszetii, podobno poszło o... cenę wydania za mąż pewnej kobiety. (Polska 2010)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela i Sully wyjeżdżają po zakupy. W mieście spotykają Kida Cole'a i jego żonę. Doktor Quinn zaprasza ich na kolację z okazji zbliżającego się Dnia Dziękczynienia. W drodze powrotnej do domu Mike i Sully padają ofiarą rabusiów, którzy okradają ich. (USA 1994)

Reżyseria: Alan Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:00
Licencja na wychowanie - odc. 27 - Są takie chwile w życiu żółwia
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial komediowy. Weronika, która jest w ciąży, ma problemy z ciśnieniem. Lekarz martwi się jej stanem zdrowia i wysyła na przymusowy urlop. Kobieta, zamiast odpoczywać w domu, cały czas pracuje. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 79 "O jeden promil za daleko"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice dają spróbować dzieciom alkohol, ale zniechęcają do picia. Ludwik trenuje drużynę hokeja i się nie sprawdza. W rozmowach na temat różnych orientacji seksualnych, Natalia okazuje tolerancję. Kuba narzeka, że ojciec nie potrafi załatwić mu pracy. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:15
Uwaga!, odc. 4987
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 1. Ekspansja
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzika przyroda Kanady. Jest to kraina unikalnych dzikich ostępów niespotykanych na świecie. To miejsce niezwykłej przyrody. Kanada ma najdłuższą linię brzegową na świecie, największe zasoby słodkich wód, największy dziewiczy obszar leśny. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
06:25
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku porozmawiamy o pamięci. Dlaczego czasami pamiętamy wydarzenia sprzed wielu lat, a mamy kłopot z przypomnieniem sobie tych z wczoraj? Dlaczego nie pamiętamy porodu i życia przed porodem? Gość odcinka: Tomasz Witkowski. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 4/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Syrenka", (Ustka). Restauracja "Syrenka" znajduje się na deptaku w Ustce, tuż przy porcie. Wydawałoby się, że takie miejsce to gwarancja sukcesu. I faktycznie w sezonie w "Syrence" aż roi się od gości. Jednak sezon to tylko 2 miesiące, a od września do czerwca lokal popada w długi. "Syrenką" zarządza pan Adam, który z wykształcenia jest kucharzem. W tym roku jednak oddał pałeczkę młodym chłopakom, którzy pracują z nim od lat... (Polska)

06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.4 Africa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 58
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 62
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta jest w coraz gorszej formie psychicznej. Po wizycie matki Tomka Kulika i przeczytaniu artykułu o Jacku popada w depresję. W trudnych chwilach stara się jej pomóc Norbert. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.134
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kraków. Tu mieszka rodzina Godlewskich: Beata, Jerzy, Anita i Tomasz. Zdecydowali się oni przyjąć na dwa tygodnie 17-letnią uczennicę z rosyjskiego gimnazjum, Daszę. Dziewczyna jest nadzwyczaj ładna i ubiera się seksownie. Matka Beata jest tradycjonalistką, nie jest więc zachwycona faktem, że wyzywająco ubrana nastolatka namawia jej 16-letnią córkę, Anitę do picia alkoholu i noszenia nieodpowiednich ciuchów. Natomiast Anita i jej brat, Tomasz dobrze bawią się w towarzystwie Daszy i razem... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:50
Doradca smaku-Pajda chleba z konfiturą cebulową i figą, odc. 28/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.26 Trzy dni Kondora
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.24 Revenge of the Creature Catcher/Master Blister
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 10: Vendetta, część 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:10 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 13min.
08:35
Elif - odc. 34
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek i Zeynep próbują uciec z domu. Melek się udaje, ale Zeynep zatrzymuje Kenan, a potem Veysel, który zamyka ją w domu. Veysel i Murat poszukują Melek. Veysel ostrzega Arzu, że Melek może próbować zabrać Elif z farmy. Melek napadają dwaj narkomani. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.498
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda spóźnia się na ceremonię ślubną swojej kuzynki, Igi Szymanek. Kiedy przyjeżdża pod kościół, okazuje się, że Iga zniknęła, zanim doszło do ślubu. Matka Igi, Wanda, i jej narzeczony, Jacek Kołodziejczyk, są przekonani, że Idze coś musiało się stać. Magda natychmiast zaczyna pomagać w poszukiwaniach kuzynki. Niedługo potem kobieta sprzątająca zakrystię wyznaje, że była świadkiem kłótni Igi z młodym mężczyzną, Pawłem. Zdenerwowany Jacek jest przekonany, że był to Paweł Kubara - były... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2071
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dzień dobry TVN” to redakcja, która jak żadna inna tętni życiem od wczesnych godzin porannych. Kawa, przegląd prasy, życzliwy uśmiech. Niestrudzeni producenci, wydawcy, realizatorzy, prowadzący – każdego dnia serwują najświeższe, unikalne, kontrowersyjne, ale też pełne radosnych i ciepłych emocji materiały. Goście, dla których studio jest drugim domem, czują ogromną sympatię widzów. Dzięki tej obopólnej przychylności „Dzień dobry TVN” niejednokrotnie pokazywało coś po raz pierwszy… To siła... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.29 Kaczka na zimno
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.1 Monster Movie/Quacky Duck
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 95: Na celowniku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 116 (seria II, odc. 68)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Idris aga ma zamiar ujawnić tajemnicę Ibrahima paszy przed sułtanką Hürrem. Tymczasem wielki wezyr szykuje się do wyprawy na wschód, by stłumić zamieszki przy granicy z Persją. Nigar nie ujawnia ciąży w obawie, że ukochany każe jej pozbyć się dziecka. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 49min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.500
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura detektywów zgłasza się zrozpaczona Aleksandra Goleń, której chłopak, Rafał Kaszuba, zniknął w tajemniczych okolicznościach. Co więcej, Aleksandra jest przekonana, że od pewnego czasu za nią i Rafałem chodził tajemniczy mężczyzna. Klientka detektywów jest wręcz pewna, że to właśnie on stoi za zniknięciem jej chłopaka. Detektywi rozpoczynają poszukiwania. Wkrótce Tomek znajduje w mieszkaniu zaginionego anonim z pogróżkami. Tymczasem Malanowski, ku swojemu zaskoczeniu, ustala, że Rafał... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater pierwszej opowieści w tym odcinku, Paweł ma 17 lat. W przeszłości chorował na białaczkę. Teraz zaczyna nowe życie. Tymczasem na jego drodze życiowej pojawia się tajemnicza dziewczyna, która sprawia wrażenie, że dobrze go zna. Edyta spędziła 4 lata w więzieniu za usiłowanie oszukania Haliny, matki Pawła. Podszyła się pod jego córkę, którą Halina oddała do adopcji. Kobieta potrzebowała dawcy szpiku dla syna. Edyta rozkochuje w sobie Pawła. Okazuje się, że więzienie nie zmieniło jej... (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Okił Khamidov
09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.1 Asia AKA Land of Extremes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 97: Wielka ucieczka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 11
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas badania Dorothy Michaela wyczuwa na jej piersi guz. Próbuje nakłonić przyjaciółkę do zgody na operację. Dorothy bagatelizuje jednak sprawę twierdząc, że to nic poważnego. Hank postanawia organizować w salonie wieczory dla pań. (USA 1994)

Reżyseria: Jerome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 43min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1640
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tolek zwierza się Stefanowi, że jest wykończony układem między Małgorzatą a Grażyną. Kochliwy senior nie umie wyplątać się z kłopotów z narzeczonymi i szuka ratunku u Górków Alicja nie ustaje w wysiłkach, żeby podbić serce Sadowskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Adrianna Biedrzyńska, Ewa Bułhak, Marek Siudym, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Olga Bończyk, Marcin Perchuć, Witold Sosulski

Czas: 25min.
10:50
Małolaty, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola jest świadkiem pobicia nastolatki na ulicy. Napadła na nią szajka agresywnych dziewczyn, które od pewnego czasu grasują po okolicy. Ola radzi się psycholog ze świetlicy szkolnej. Nie ma dowodów, nie ma przestępstwa. Dopóki napastniczek nie złapie policja na gorącym uczynku, nic nie można z tym zrobić. Ola chce działać na własną rękę. Przebiera się i próbuje wkupić się w łaski szajki. Dziewczyny dają jej zadanie – ma wyrwać torebkę kobiecie na ulicy. Ola zdaje test i ukradkiem odsyła... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:55
Ukryta prawda, odc. 110
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anita i Jerzy już dawno przestali być wzorowym małżeństwem. Łączy ich 8-letni syn Mateusz oraz wiara Anity w naprawienie związku. Anita od dwóch lat pracuje na utrzymanie rodziny. Tymczasem Jerzy cały czas zdradza żonę. Kłopoty rodzinne doprowadzają do tragedii – Anita popełnia samobójstwo. Od tego momentu zaczyna się walka Jerzego o syna z matką zmarłej żony. Z kim zostanie mały Mateusz? (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.232 Hill family
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ty Pennington i jego drużyna odwiedzają Beverly Hill – osobę, a nie miasto. Wraz z nimi poznajemy kobietę niezwykłą, która sama jako samotna matka zastępcza wychowała ponad dwadzieścioro dzieci. Główna bohaterka tego odcinka mieszka w Virginia Beach (w stanie Wirginia) i ostatnio zaczęła też dokarmiać tutejszych bezdomnych. Ona, jej mąż Fred Burdette – kierowca ciężarówki i jej sześć adoptowanych córek to razem osiem osób, a mieszkają w niewielkim domu, w którym mają tylko... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Ed Sanders, John Littlefield, Xzibit
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 17: Klątwa Castle Cove
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Magazyn śledczy Anity Gargas - /36/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 396 Zaginiony na życzenie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Latoszka wszystko irytuje. Następnego dnia nie zjawia się w pracy, a jego pacjent ma poważne komplikacje pooperacyjne. Agata odnajduje Witka z pomocą Przemka. Tretter nie chce słuchać tłumaczeń Latoszka i postanawia go zwolnić. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Anita Sokołowska, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Bartosz Opania, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leon (56 l.) zażywa kupioną w Internecie tabletkę na potencję, by być „gotowym” na przyjazd młodszej partnerki. Pochodzący z niepewnego źródła, lek najwyraźniej nie działa, więc mężczyzna zamiast jednej bierze ich siedem. Martyna odwołuje przyjazd, a Leon zaczyna się źle czuć, więc dzwoni pod numer alarmowy 112. Wstydzi się on faktu brania tabletek na potencję i mimo złego stanu zdrowia, chce jedynie informacji, jak może poprawić swój stan. Z czasem Leon czuje się jednak coraz gorzej, więc... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak
11:00
Detektywi w Akcji, odc.1 Spadek. Namiętna miłość.
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu, pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji serial opowiada o pracownikach agencji detektywistycznej Septagon i prowadzonych przez nich sprawach. Główni bohaterowie to grupa barwnych i nietuzinkowych postaci, z których każda wnosi swój niepowtarzalny styl i umiejętności do pracy całego zespołu. Szefem Septagonu jest były komandos Marcin Doman, a w skład jego zespołu wchodzą: Dexter - szuler i mistrz manipulacji, Ruda - kobieta o wielu twarzach i niezwykłej... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 11: Krwawa forsa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:25
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 15. Stawonogi - niezastąpione ogniwo
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ważnym elementem każdego ekosystemu jest szczególna grupa zwierząt - owady oraz ich bliscy krewni: pajęczaki i skorupiaki, łączone razem w typ stawonogów. Wspólnie stanowią ponad 80 procent wszystkich gatunków zwierząt na Ziemi. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:30
Tysiąc i jedna noc - odc. 84
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeherezada postanawia rozstać się z Onurem. Kerem wciąż przeżywa odkrycie prawdy o swoich rodzicach. Peride nadal nachodzi byłą kochankę swojego zmarłego męża. Kaan ma infekcję, Szeherezada boi się nawrotu choroby syna. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Ziębińska (28 l.) spieszy się na ważną konferencję. Zanim na nią dotrze, musi odwieźć dzieci do matki, a potem przejechać przez zakorkowane miasto. Kiedy w końcu udaje jej się znaleźć miejsce parkingowe, uchyla szybę, zostawia w samochodzie śpiącego synka Adasia (0,9 l.) i pędzi do przedszkola po córkę Alę (3,5 l.). Tomasz Chrzanecki (43 l.) i jego syn, Jurek (8 l.) dostrzegają w czarnym BMW spocone, płaczące dziecko. Drzwi samochodu są zamknięte, nikt nie nadchodzi, jest gorąco,... (Polska 2016)

Reżyseria: Aleksandra Panisko
12:50
Trudne sprawy, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katowice. Pracujący jako ochroniarz w domu handlowym, Dawid (43 l.) wyjeżdża z kolegami do Krakowa, gdzie spędza noc z pracującą w hotelu, Mariolą (32 l.). Po powrocie przyznaje się do tego żonie Idze (40 l.), licząc że ta mu wybaczy. Ale Iga wyrzuca Dawida z domu. 43-latek mieszka odtąd u kolegi Tomasza (43 l.) i jego żony, Sabiny (38 l.), którym bardzo zależy, by Iga i Dawid wrócili do siebie i dlatego wymyślają pewien plan. Sami bowiem też mają za sobą kryzys, spowodowany zdradą Tomasza i... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:00
Szkoła, odc. 196
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
15-letnia Beata Mikos jest zakochana w przystojnym maturzyście, Marcinie Kosińskim. Gdy inni uczniowie dowiadują się o tym, postanawiają zakpić z koleżanki i podszywają się pod jej ukochanego. Zakładają w internecie fałszywy profil chłopaka i w jego imieniu wysyłają do gimnazjalistki wiadomości. Dziewczyna jest bardzo zaskoczona, że wymarzony chłopak napisał do niej i chce się z nią umówić. Dziewczyna nie domyśla się, że to tylko żart jej złośliwych kolegów. Tymczasem licealista wyśmiewa... (Polska)

12:00
Galileo, odc.628
Godziny emisji
Rozwiń opis
FANTAZYJNE PIEROŻKI Po pierożki Dim Sum w Hongkongu ustawiają się kolejki. A wszystko przez ich fantazyjne kształty. Co takiego przedstawiają, że ściągają tłumy? HISTORIA PEWNEGO ZDJĘCIA: KOLOROWA KUKURYDZA „Galileo” tropem zdjęcia przedstawiającego kolby kukurydzy mieniące się feerią barw. To kukurydza modyfikowana genetycznie, czy wytwór natury? Sprawdzimy to. PANIEROWANA WODA Pewien Amerykanin zdobył umiejętność panierowania wody. Wodne kulki, smaży w głębokim tłuszczu – jak to możliwe?... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 17: Gaz do dechy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyścigach ulicznych ginie żeglarz. Zespół NCIS jest zdeterminowany, by udowodnić, że to nie był zwykły wypadek samochodowy, a umyślne morderstwo. W tym samym czasie Callen jest zmuszony do działania w szkole. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 20: Sława
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa oficera marynarki wojennej. W toku śledztwa agenci poznają Aubrey Darvę, córkę bogatego inwestora, która wprowadza ich w świat hollywoodzkich elit. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:10
Zachwyt
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Baltinów, repatriantów z Uzbekistanu, którzy od 4 lat mieszkają w Katowicach. Baltinowie czują się Rosjanami o polskich korzeniach. Swietłana Baltina prowadzi vloga na Google'u. Jej filmiki obrazują ich mentalną zmianę. (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Magowski

Czas: 37min.
13:25
Rodzinka.pl - odc. 190 "Aukcja marzeń" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:55
Anna Dymna - spotkajmy się - Paweł Podgórski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kierowany jest zarówno do osób niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych, ponieważ jego głównym przesłaniem jest zbliżenie tych dwóch wydawałoby się odrębnych światów. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
28-letni Maciej od kilku lat mieszka w Warszawie. Tu skończył studia ekonomiczne z nadzieją na dobrze płatną pracę. Niestety, teraz chłopak ledwo wiąże koniec z końcem. Tymczasem jego rodzice są przekonani o jego warszawskim sukcesie. Kiedy zapowiadają się z nieoczekiwaną wizytą, główny bohater tego odcinka musi pilnie zrobić wszystko, aby ich nie zawieść. Maciek decyduje się zamieszkać w ekskluzywnym apartamencie swojego szefa, którym opiekuje się podczas jego nieobecności. Rodzice są... (Polska 2014)

Reżyseria: AGNIESZKA MAZANEK
13:00
19 +, odc. 46/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółki żyją wiadomością o aresztowaniu Ali. Melania i Lena jadą do jej rodziców. Zastają tam również Alę, którą rodzice odebrali właśnie z policji. Są wstrząśnięci zachowaniem córki, a w wyniku awantury Ala postanawia wyprowadzić się z domu. Ojciec grozi, że odetnie ją od pieniędzy. W międzyczasie Seba dowiaduje się o układzie dziewczyny i Froda. Dziewczyny zabierają Alę do mieszkania Leny, Mela ma ją pilnować. Przyjaciele domyślają się, że Ala nie panuje nad nałogiem, choć ona uważa,... (Polska)

13:30
19 +, odc. 47/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena przeprowadza się do Oskara. Niespodziewanie do chłopaka przychodzi jego dawna dziewczyna i oświadcza mu, że jest nosicielką wirusa HIV. Oskar jest załamany i wstrząśnięty, bardzo się boi. Opowiada o wszystkim Lenie. Dziewczyna jest przerażona. Tymczasem związek Joli i Irka kwitnie, chłopak jest bezgranicznie zakochany i postanawia przedstawić Jolę swojej babci. Po ich pierwszym spotkaniu, Jola sądzi, że kobieta nie polubiła jej, więc Irek zamierza uratować sytuację i zaprasza Jolę na... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.248
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Morawska i Zapała idą do pokoju policjantów. Na biurku Morawskiej leży list gończy z jej twarzą. Cechy szczególne: wyjątkowa uroda, charyzma. Morawska rozbawiona. Na patrolu dzwoni do niej Emilka. Zaskoczony Krzysiek słucha jak plotkują niczym najlepsze przyjacióki. Podczas przerwy do pokoju policjantów zagląda Arek Gajda. Pyta jak się podobał Alicji jego list gończy, ale nie tylko po to przyszedł... Krzysiek komentuje tempo mężczyzny, Alicja jednak upiera się,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 65
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo całuje Mili, ta uderza go. Ivo jest wściekły na Mili. Rocky ratuje Linę. Mili zastawia pułapkę na Ivo. Ivo jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, jaki ma plan. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 35
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek po raz kolejny ucieka z rąk Veysela. Kobieta dzięki pomocy Zeynep znajduje pracę w kawiarni znajomego Selima Ardy. Veysel i Murat zaczynają pracę w myjni. Erkut coraz bardziej interesuje się Zeynep. Jest jasne, że dziewczyna bardzo mu się podoba. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 42min.
14:35
Trzeci Oddech Kaczuchy - To już 36 lat!
widowisko kameralne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert z okazji jubileuszu 36 - lecia zespołu, założonego przy Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie przez Andrzeja Janeczkę, Maję Piwońską i Zbigniewa Rojka. Wyk.: Trzeci Oddech Kaczuchy, Danuta Błażejczyk, Marek Piekarczyk, Kabaret Afera. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska Masny

Czas: 25min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.678
Godziny emisji
Rozwiń opis
34-letni Paweł, nauczyciel w szkole zawodowej, po suto zakrapianej imprezie na zakończenie roku szkolnego spędza noc w hotelu z młodą kobietą, poznaną w barze. Kiedy mężczyzna budzi się rano, nic nie pamięta. Jego żona Anna (32 l.) odkrywa, że z ich konta zniknęło 1000 zł. Dwa miesiące później Paweł wita swoich nowych uczniów, a wśród nich… 19-latkę z hotelu. Lena Riwoń zachowuje się tak, jakby nie rozpoznawała Pawła. Mężczyzna ma nadzieję, że rzeczywiście tak jest i sam zachowuje się przez... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:00
Szpital, odc. 81/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażyna Migałło trafia na SOR z wyraźnymi śladami pobicia. Towarzyszy jej 10-letnia córeczka Justyna. Kobieta ukrywa, że pobił ją najstarszy syn, który od dawna terroryzuje rodzinę. Pacjentką zajmuje się dr Piotr. W międzyczasie dr Eryk bada Jarka Głowickiego, który zgłosił się do szpitala z bolącym kolanem. Poprzedni wieczór mężczyzna spędził na hucznej imprezie, na której zdradził żonę. Pacjent przyznaje lekarzowi, że ma problemy przy oddawaniu moczu. Dr Eryk zauważa na ciele mężczyzny... (Polska)

14:00
Galileo, odc.629
Godziny emisji
Rozwiń opis
ŚWIAT BAKTERII CZ.2 Która bakteria pojawiła się na świecie jako pierwsza? Czy bakterie mają wpływ na nasz mózg i jaki procent naszego ciała stanowią. 2. część materiału. CZEGO POTRZEBUJE KOWBOJ Kapelusz, lasso, konia – to jasne! Ale czego jeszcze potrzebuje kowboj aby być kowbojem – o to zapytamy rodowitego Teksańczyka. CIEKAWOSTKI NA TEMAT ARBUZA Jak rozpoznać dojrzały owoc i jak z arbuza zrobić… zupę. ŁZA KSIĘCIA RUPERTA Łzą księcia Ruperta nazywane jest specjalne szkło, które jest... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 66
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo zostawia Mili na ulicy, jest na nią zły. Federico jest smutny, ponieważ Victoria wkrótce wyjdzie za mąż. Luisa znajduje Mili i Ivo w łóżku. Angelica doradza Ivo, żeby nie poślubiał Andrei. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:50
Muzeum Polskiej Piosenki - /39/ - "Pierwszy siwy włos" - Marta Mirska
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie: historia piosenki "Pierwszy siwy włos". (Polska 2014)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 8min.
15:10
M jak miłość - odc. 1262
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekarz przekazuje Ewie i Markowi dobrą wiadomość: zmiana, którą wcześniej usunięto, okazała się niezłośliwa. Mostowiakowie nadal mają jednak problemy przez Krzysztofa. Ewa irytuje się zachowaniem Szeflera, który odwiedził syna na obozie bez jej zgody. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Gadomski
Obsada: Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Marcjanna Lelek - Natalia, Jakub Jankiewicz - Antek, Olga Frycz - Ala, Teresa Lipowska - Barbara, Witold Pyrkosz - Lucjan, Piotr Nerlewski - Franek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 10/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pizzeria "OdNowa", (Bochnia). W małopolskiej Bochni swoją pizzerię prowadzi Renata. Kiedyś już serwowała pizzę głodnym gościom, tyle, że w innym mieście, dlatego tę bocheńską nazwała symbolicznie „OdNowa”. Miał być nowy początek i wielki sukces. Niestety rzeczywistość okazała się inna... W lokalu rządzą brud, słabej jakości produkty i pochwała dla wiecznego oszczędzania na jedzeniu. Tę sytuację może zmienić tylko Magda Gessler. (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.233 Dickinson family
Godziny emisji
Rozwiń opis
Semper Fi! Słynne zawołanie żołnierzy amerykańskiej Piechoty Morskiej w tym programie zdobywa nowe znaczenie. Ty Pennington i jego drużyna tym razem przyjeżdżają do Południowej Karoliny, gdzie zamierzają pomóc rodzinie Dickinson. Sierżant Bill Dickinson przebywa obecnie na kolejnej misji w Afganistanie. Od 17 lat służy w Marines. Dba o bezpieczeństwo pilotów – jest kontrolerem lotów, wyjątkowo sumiennym. Gdy on rusza na wojnę, zostawia rodzinę samą. Jego żona, India właściwie samotnie... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn Taylor
Obsada: Ty Pennington, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Michael Moloney, Jillian Harris, Tracy Hutson, Ed Sanders, Eduardo Xol
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 22: Ścigany
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z transportu więźniów organizowanego przez armię ucieka terrorysta. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:05
Złote serce - odc. 123
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Isabel wyjaśnia Vasco, że musi urodzić Catarinie dziecko. W zamian ta obiecała uratować Patricię. Vasco jest nieugięty. Luis wyprowadza się z domu w winnicy. Znowu prosi Marię, żeby mu wybaczyła. Diogo zarzuca Catarinie, że się mści na siostrze. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 43min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 33 Złodziejski raj
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ksiądz Brown i pani McCarthy idą do banku, ma tam miejsce napad rabunkowy. W skarbcu zostają znalezione zwłoki Billy’ego Flandersa, zięcia dyrektora banku. W kieszeni ofiary policja znajduje notatkę obciążającą dyrektora Harrogate’a. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Diana Patrick
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 43min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3409
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Barcz i Natalia Nowak prowadzą śledztwo dotyczące kobiety, która przeżyła koszmar – torturowana o mały włos nie zginęła z rąk seryjnego mordercy. Porozumienie się z ofiarą jest niezwykle trudne. Detektywi podejmuje ryzyko i wprowadzają w życie misterny plan, żeby dorwać oprawcę tej kobiety. Druga sprawa. Podczas losowania padła rekordowa nagroda, 30 milionów złotych. Zwycięzca zgłasza kradzież kuponu. Detektywi pracują nad tą tajemniczą sprawą, typują podejrzanych. Finał sprawy... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 197
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elwira Walasek z licealnej 3c od jakiegoś czasu spotyka się z Brunem Wasiakiem z równoległej klasy i jest w nim bardzo zakochana. Dziewczyna pochodzi z bogatej rodziny, a chłopak uwielbia drogie randki, zwłaszcza, że za wszystko płaci jego dziewczyna. Przyjaciółka Elwiry, Paulina, wie że Bruno ją wykorzystuje. Namawia nastolatkę, aby przetestowała chłopaka. Elwira zgadza się na ten pomysł i zmyśla, że jej rodzice zbankrutowali… Gimnazjaliści Jadzia i Jonatan są parą od kilku miesięcy. Nikt... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 28
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3469
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 43min.
17:05
Cena miłości - odc. 67
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin dowiaduje się, że jest w ciąży. Cziczek opłakuje śmierć ojca, a rodzina Baldarów cierpi po aresztowaniu Mustafy, któremu za zabicie Ahmeta Morana grozi wysoki wyrok. Oba klany burzą się. Dochodzi do ataków, są ofiary. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.193
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia przed drzwiami Renaty zjawia się jej siostra Monika ze swoją córką Ewą. Monika przyłapała swojego męża Tomasza na zdradzie. Ich trudne relacje rodzinne sprawiły, że to kobieta i jej córka wyprowadzają się ze wspólnego mieszkania. Monika prosi swoją siostrę o pomoc. Renata właściwie nie chce jej przyjąć, ale ponieważ siostra pomogła jej w przeszłości finansowo, teraz nie może jej odmówić. Wspólne życie nie jest jednak wcale takie proste. Między córką Renaty, Oliwią, a córką... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 111
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lidka odsiedziała dwa lata za nieumyślne spowodowanie pożaru i śmierci sąsiada. Po powrocie do mieszkania sąsiedzi jawnie okazują jej niechęć. Wspiera ją siostra z mężem, którzy zamieszkali u niej żeby opiekować się jej synkiem kiedy przebywała w więzieniu. W kamienicy wybucha kolejny pożar. Główną podejrzaną jest Lidka. Siostra doradza, żeby uciekała z miasta. Mówi, że jest świadek, który widział jak podkładała ogień. Lidia twierdzi, że jest niewinna. Jaka jest prawda? (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.118
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 32
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 283: Field Trip
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia gitara Semiego Moseleya. Czy Rick zagra właściwą nutę na tym jedynym instrumencie w swoim rodzaju? Później Stary Człowiek i Chumlee odkrywają podpisane zdjęcia samolotu Enola Gay, z którego zrzucono bombę atomową na Hiroszimę. Czyinteres będzie tak samo bombowy? W lombardzie pojawia się szkolna wycieczka. Czy chłopaki sprawdzą się w roli nauczyciela? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 33
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cevdet pyta w porcie o statek Eftalia. Stary kapitan Fotis mówi mu o piracie Christo. Muzycy członkowie ruchu oporu organizują manifestację w obronie Halil i Mehmeta. Yildiz i jej babcia Hasibe ruszają w miasto, by wzywać ludzi do ratowania Halil. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 25min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:45
Jeden z dziesięciu - odc. 4/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 82/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef dużej firmy budowlanej przywozi do szpitala swojego księgowego - Romana Kareckiego, którego bardzo boli brzuch. Mężczyzna wypił za dużo alkoholu na spotkaniu, na którym wspólnie z szefem świętował podpisanie nowego kontraktu. Pacjentem zajmuje się dr Robert. Tymczasem karetka przywozi na oddział 8-letniego Pawła Norczyka, który został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych. Chłopca przyjmuje dr Dominika. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.2 W szleństwie zakupów / Porzucony i oszukany
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Agnieszka i Ronin podejmują się rozwiązania zagadki szalonych zakupów pewnej młodej mężatki, a Marcin Doman i Diablo zajmują się zleceniem kobiety, która chce uzyskać alimenty od byłego partnera. Do Septagonu zwraca się o pomoc Marcin, zaniepokojony zachowaniem swojej żony – Anna zmieniła się nie do poznania po tym jak poroniła w piątym miesiącu ciąży, stała się chłodna i zdystansowana, a w dodatku nagle zaczęła wydawać ogromne sumy na stroje. Marcin chce, by detektywi... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniowski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 292: Tee'd Off
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia podręcznik do gry w golfa z 1934 roku. Czy Chumlee zawalczy o ten kawałek sportowej historii? Rick ogląda organy Stevena Tylera. Czy ta muzyka wpadnie mu w ucho? Chłopaki robią wielkie zakłady. Który z nich wygra? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 293: Traffic Jammed
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu sprawdzają list wydobyty z wraku rozbitego samolotu United Flight 736. Czy Corey odczyta wiadomość, czy raczej zwróci ją do nadawcy? Rick zastanawia się nad dyszami z liniowca „Queen Mary”. Czy nie popłynie na tej transakcji? Jeszcze później duży ruch na drodze sprawia, że Rick pozwala Chumowi przejąć stery w roli szefa... parkingu. Czy Chum rozładuje zator, czy raczej doprowadzi do katastrofy? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:20
Jeden z dziesięciu - odc. 5/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.275
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wezyr Marian Paździoch stwierdza, że jego żona, Helena uzurpuje sobie prawo do dysponowania ich wspólnym majątkiem oraz kierowania ich firmą. Jest tym zbulwersowany i twierdzi, że to jest zamach na jego godność i wolność. W tajemnicy przed żoną podejmuje pracę zarobkową, z której dochody może zachować tylko dla siebie. Halina stawia dzielną postawę Paździocha za przykład dla Ferdka i namawia go, aby również znalazł sobie jakieś zajęcie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Joanna Kurowska
19:00
Fakty, odc. 7114
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7097
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7094
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4988
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.249
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białacha, który postanowił spędzić noc na ranczu, odwiedza rano sąsiad i od razu zauważa, że nowy znajomy kiepsko mu wygląda. Okazuje się, że Mikołaj przez całą noc nie zmrużył oka – ciągle coś skrzypiało, trzeszczało, piał kogut – a rano znalazł w bucie mysz. Sąsiad wykazuje pełne zrozumienie i tłumaczy, że w dom trzeba włożyć dużo pracy nim będzie nadawał się do zamieszkania. Dlatego chciałby już dobić targu i jak najszybciej zacząć remont. Białach obiecuje dać mu... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 294: Chum's Revenge
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick grzeje silniki, oglądając rodzinnego buicka z 1956 roku. Czy odjedzie nim do domu, czy raczej wrzuci na luz? Później Rick uczy Coreya, jak rozpoznać marynarkę Neila Diamonda. Harrisonowie robią sobie rodzinny portret do powieszenia w sklepie. Czy Chumlee, choć go pominięto, znajdzie sposób, by również się upamiętnić? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 295: Sleeping Giant
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia gitara Les Paul Professional z 1969 roku. Czy melodia trafi w ucho Ricka? Corey i Chumlee z uwagą przyglądają się figurce rolls-royce’a z lat 30.Chłpaki zauważają, że Stary Człowiek drzemie więcej niż zwykle, starają się wziąć sprawy w swoje ręce. Czy nie zbudzą śpiącego olbrzyma, który ich życie zamieni w koszmar? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Weekendowy Hit Jedynki - Piękna Angelika
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi film z cyklu barwnych przygodowo - romansowych opowieści o losach pięknej markizy Angeliki. Po śmierci swego męża Jeoffreya, straconego z rozkazu króla Ludwika XIV, Angelika z dziećmi ukrywa się wśród paryskich włóczęgów, którym przewodzi Nicolas. (Niemcy, Włochy 1964)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Claude Giraud, Michelle Mercier, Jean Rochefort

Czas: 100min.
20:00
Neo - Nówka przedstawia The Sejm
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W cyklicznym programie prezentacja najciekawszych skeczy popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze kabaretu Neo - Nówka. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
20:35
07 zgłoś się - odc. 5/21 - 24 godziny śledztwa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ciągu 24 godzin porucznik Borewicz wyjaśnia sprawę zabójstwa młodej dziewczyny, która wracała z pracy do domu. Podejrzenie pada na jej przyjaciela, Adama Fordona, oraz na jego opiekuna, dawnego kawalerzystę, a dziś instruktora jazdy konnej. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz, Barbara Brylska, Ewa Florczak, Halina Rasiakówna, Mieczysław Milecki, Marek Lewandowski, Hanna Orsztynowicz, Dorota Kawęcka

Czas: 57min.
20:00
Opowieści z Narnii: Książę Kaspian
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magiczny świat wykreowany w powieściach C.S. Lewisa ożywa ponownie w drugiej filmowej odsłonie sagi "Opowieści z Narnii" zatytułowanej "Książę Kaspian". Od przygód Łucji, Zuzanny, Edmunda i Piotra Pevensie w Narnii minął już rok. Zgodnie z obietnicą Aslana, dzieci powracają tam, jednak w czasie ich nieobecności w Narnii minęło ponad 1000 lat i wiele się zmieniło. Magiczne stworzenia i mówiące zwierzęta stały się jedynie legendą, a rządy sprawuje okrutny uzurpator Król... (USA, 2008)

Reżyseria: Andrew Adamson(1)
Obsada: Anna Popplewell, Barnes Ben, Henley Georgie, Keynes Skandar, Peter Dinklage, Sergio Castellitto, William Moseley
20:00
Hobbit: Pustkowie Smauga
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hobbit Bilbo Baggins (Martin Freeman), Czarodziej Gandalf (Ian McKellen) i Trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy (Richard Armitage), kontynuują wyprawę, której celem jest odzyskanie Ereboru - Królestwa Krasnoludów. W czasie podróży spotkają niedźwiedzia- wojownika Beorna (Mikael Persbrandt), gigantyczne Pająki z Mrocznej Puszczy, Leśne Elfy dowodzone przez Legolasa, Taurielę i Króla Thranduila oraz tajemniczego łucznika zwanego Bardem, który przemyca ich do Miasta Na... ( USA/Nowa Zelandia 2013)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Lee Pace, Cate Blanchett, Luke Evans, Stephen Fry
20:00
Ziemska apokalipsa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa ocalonych uciekinierów z Ziemi musi walczyć o przetrwanie na obcej, wrogiej planecie…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2013)

Reżyseria: Thunder Levin
Obsada: Adrian Paul, Bali Rodriguez, Richard Grieco
20:00
Plan ucieczki
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ray Breslin (Sylvester Stallone) jest wybitnym specjalistą w dziedzinie zabezpieczeń. Poświęcił życie projektowaniu zakładów karnych, by stworzyć taki, z którego nie da się zbiec. Nie spodziewał się, że pewnego dnia los wystawi go na niezwykłą próbę. Ray zostaje niesprawiedliwie oskarżony i osadzony w więzieniu, które sam zaprojektował. Zrobi wszystko, by uciec i znaleźć tego, który wpakował go za kratki. By zrealizować swój plan, będzie jednak potrzebował wspólnika. Wybór pada na... (USA 2013)

Reżyseria: Mikael Håfström
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Cent 50, Faran Tahir, Jim Caviezel, Sam Neill, Sylvester Stallone, Vinnie Jones
21:45
07 zgłoś się - odc. 6/21 - Złoty kielich z rubinami
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
MO jest informowana co pewien czas o sprzedaży za granicą cennych dzieł sztuki wywożonych nielegalnie z Polski. Porucznik Borewicz otrzymuje polecenie wyjaśnienia kradzieży z muzeum w Wolborku renesansowego kielicha mszalnego. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Joanna Bogacka, Halina Czengery, Halina Łabonarska, Bolesław Kostrzyński, Andrzej Chrzanowski, Anna Jaraczówna

Czas: 58min.
21:50
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Do poszukiwań bardzo niebezpiecznego zbiega z więzienia - Tomasza Westfala, który ma już na swoim koncie morderstwa przynajmniej dwóch policjantów oraz gwałciciela Moraczka, zostają zaangażowani wszyscy policjanci z komendy. Starają się go ująć, zanim ten ulotni się z kraju. Próbują też zrozumieć jego czyny. Policjantów pozbył się, próbując uciec, ale dlaczego zabił gwałciciela? Przestępca sam nawiązuje kontakt z Edwardem Kubisem. Wydaje się, że czuje on z komendantem... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
22:15
Johnny English
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Johnny English jest skromnym pracownikiem biurowym brytyjskich tajnych służb. Zbiera, przechowuje i sprawdza poufne dane niezbędne poszczególnym agentom przed wyruszeniem w kolejne misje. Jego idolem jest agent nr 1 - Johnny podziwia jego odwagę. (Wielka Brytania 2003)

Reżyseria: Peter Howitt
Obsada: Rowan Atkinson, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, John Malkovich

Czas: 83min.
22:55
Mocny skład - Europejski Stadion Kultury Rzeszów 2017
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Plenerowe widowisko z udziałem młodych gwiazd muzyki rozrywkowej, które występują z partnerami z Europy: Brodka i Unkle (Wielka Brytania), Kamil Bednarek i Drymba Da Dzyga (Ukraina), LemON i Rustavi (Gruzja), Enej, Dzambo Agusevi (Macedonia). (Polska 2017)

Reżyseria: Halina Przebinda

Czas: 100min.
22:50
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", który po debiucie minionej jesieni okazał się kolejnym hitem Czwórki. W nowej serii widzowie zobaczą dalsze losy śledczych z wrocławskiej dochodzeniówki i nowe zagadki kryminalne, jakie policjanci rozwiązywać będą pod kierunkiem naczelnika Kubisa, granego przez Marka Włodarczyka. W nowym sezonie pojawi się także kilka nowych postaci, a wśród znanych już widzom bohaterów zajdą pewne zmiany. Na Adama Stasiaka (Dariusz... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
22:10
Arena
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynny biznesmen (Samuel L. Jackson) z sadystycznym zacięciem zbudował swoje imperium na brutalnej stronie internetowej, gdzie gladiatorzy walczą na śmierć i życie. Jego najnowszy wojownik to strażak - David Lord (Kellan Lutz). Mężczyzna został porwany i skazany na walkę. By odkupić swoją wolność, Lord zgadza się na serię śmiertelnych pojedynków. Jednak kiedy liczba ofiar rośnie, a przed nim jeszcze najcięższa ze wszystkich walk, mężczyzna wyjawia sekret, który może zagrozić całemu... (USA 2011)

Reżyseria: Jonah Loop
Obsada: Johnny Messner, Katia Winter, Kellan Lutz, Samuel L. Jackson
23:50
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 3/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy zostaje porwany genialny naukowiec, dr Franklin Hall, agent Coulson i jego współpracownicy rozpoczynają wyścig z czasem, aby go zlokalizować. Ich jedyną szansą jest Skye, co sprawia, że zespół pracuje ponad siły, gdy plan wywraca się do góry nogami. (USA 2013)

Reżyseria: Milan Cheylov
Obsada: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge

Czas: 41min.
23:05
Dredd
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. W niedalekiej przyszłości Stany Zjednoczone są wyjałowioną Ziemią Przeklętą. W leżącym na wschodnim wybrzeżu, liczącym 800 milionów mieszkańców Mega City 1 odnotowuje się 17 tysięcy przestępstw dziennie. Prawo egzekwują tam sędziowie, którzy sami ścigają przestępców, wydają wyroki i wymierzają kary. Losy podejrzanych są wyłącznie w ich rękach. Za szczególnie bezwzględnego wobec bandytów uchodzi sędzia Dredd (Karl Urban). Pomaga mu Anderson (Olivia Thirlby), obdarzona... (USA, Wielka Brytania, 2012)

Reżyseria: Travis Pete(1)
Obsada: Langley Kirkwood, Lena Headey, Thirlby Olivia, Urban Karl, Wood Harris
23:20
Frantic
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwadzieścia lat temu doktor Richard Walker (Harrison Ford) i jego żona Sondra (Betty Buckley) spędzili w Paryżu swój miodowy miesiąc. Gdy nadarzyła się okazja, by znów odwiedzić to fascynujące miasto, Państwo Walker postanowili ją wykorzystać. Tym razem była to dramatyczna podróż ich życia. W kilka godzin po przylocie Sondra zostaje porwana. Richard, zdany jedynie na własne siły, stara się odnaleźć żonę. Życie zmusza go do robienia rzeczy, o których dotąd nie miał pojęcia. Przed dwudziestu... ( USA/Francja 1988)

Reżyseria: Roman Polański
Obsada: Harrison Ford, Emmanuelle Seigner, Betty Buckley, Alexandra Stewart
23:50
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przypadkowy spacerowicz odkrywa zwłoki dziewczyny w rzecznych zaroślach. Policjanci dowiadują się, że to spokojna studentka z ubogiej rodziny, której zaginięcie zgłosiła koleżanka ze studiów. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, iż obie dziewczyny nie są takie, jakie mogły się z pozoru wydawać. Czy w śmierć dziewczyny zamieszany jest jeden z jej klientów? Sprawa od początku nie jest oczywista. Tymczasem w życiu Walczaka następują pewne komplikacje. Relacje z Karoliną nie idą... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
00:40
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 4/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agent Coulson i zespół T. A. R. C. Z. Y próbują wyśledzić tajemniczą kobietę, która dokonała wielu ryzykownych kradzieży. Gdy jednak zostaje ujawniona jej tożsamość, kłopotliwa tajemnica może zrujnować Coulsona. (USA 2013)

Reżyseria: Roxann Dawson
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
00:50
Misja: Bangkok
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po śmierci przyjaciela, dziennikarz telewizyjny Serge Renart dostaje od niego niespodziewaną przesyłkę. Okazuje się, że zmarły niedawno Joseph powierzył mu wszystkie swoje materiały dotyczące różnych nierozwiązanych spraw. Trop wiedzie do Tajlandii. (Francja 2014)

Reżyseria: Olivier Baroux
Obsada: Alice Taglioni, Michel Aumont, Peter Coyote, Gerard Jugnot, Kad Merad

Czas: 89min.
00:50
Pająki w metrze
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do tunelu nowojorskiego metra spada stara sowiecka stacja kosmiczna. Z wraku wydostaje się nowy gatunek pająków, który mutuje, siejąc spustoszenie w mieście.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2013)

Reżyseria: Tibor Takács
Obsada: Brian Hankey, Patrick Muldoon, Shelly Varod, William Hope
00:05
Pirania
katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co roku nad Jezioro Wiktoria przybywają tysiące turystów. Miejsce stanowi raj dla młodych ludzi, spragnionych słońca i niesamowitych imprez do rana. Tego lata spokojne dotąd wody jeziora staną się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. W skutek podwodnego trzęsienia ziemi, uwięzione w głębinach prehistoryczne piranie rozpoczną krwawe polowanie na ludzi. Na czele grupy walczącej z podwodnymi bestiami stanie piękne policjantka -Julie (Elisabeth Shue). Czy uda jej się zwalczyć krwiożercze... (USA 2010)

Reżyseria: Alexandre Aja
Obsada: Adam Scott, Elisabeth Shue, Jerry O'Connell, Richard Dreyfuss, Ving Rhames
01:25
Najczarniejsza godzina
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupka młodych Amerykanów przyjeżdża do Moskwy. Tam niespodziewanie wpadają w wir przerażających wydarzeń: próbują przetrwać inwazję przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy dysponują niszczącą siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy. (USA 2011)

Reżyseria: Chris Gorak
Obsada: Emile Hirsch, Olivia Thirlby, Max Minghella, Rachael Taylor

Czas: 85min.
01:15
David Blane: Zamrożony w czasie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magia uliczna Davida Blaine’a wprowadza w osłupienie najbardziej znane gwiazdy na świecie, w tym Jamie’ego Foxxa, Bryana Cranstona, Aarona Paula, Ricky’ego Gervaisa, Katy Perry, Woody’ego Allena, Roberta DeNiro oraz wielu innych. Blaine składa wizytę w domach Kanye Westa, Willa Smitha i Olivii Wilde. Udaje się do gabinetu Stephena Hawkinga na Uniwersytecie Cambridge. Podróżuje po świecie i dzięki swoim niespotykanym i niepojętym magicznym sztuczkom zadziwia ludzi ze wszystkich środowisk...... (USA, 2000)

Reżyseria: Roger Goodman
Obsada: David Blaine, Kevin Spacey, Lenny Kravitz, Michael J. Fox
01:50
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 6/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Zastanawialiście się kiedyś, jak to jest spojrzeć na człowieka pierwszy raz i wiedzieć o nim wszystko, mimo że nigdy ze sobą nie rozmawialiście? Wydaje się to niemożliwe, jednak są wśród nas ludzie, tacy jak Marta, która historię swojego życia ma wypisaną na twarzy. Bulimia, nerwica, wyśmiewanie i w efekcie brak wiary w siebie... (Polska)

01:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 28
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Zemsta o jasnych oczach - odc. 1/4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na drodze koło Nicei dochodzi do wypadku samochodowego, w którym ginie kobieta i dwoje jej dzieci. 10 lat później w mieście pojawia się piękna prawniczka Olivia Alessandri. Odnajduje dawną przyjaciółkę Mayę i wyjawia jej, jak się naprawdę nazywa. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 99min.
02:15 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2718
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:50
Uwaga!, odc. 4988
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:40
Graffiti, odc.896
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
TAK czy NIE, odc.1035
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:25
Dyżur, sez. 3, odc. 34
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Zobacz jak udzielana jest pomoc dziecku rannemu w wypadku rowerowym oraz wijącemu się z bólu mężczyźnie z poparzonymi gałkami ocznymi. W ratowaniu wzroku pacjenta liczy się każda minuta... Tymczasem na oddział trafia nieprzytomny pacjent z ogromnym krwiakiem śródmózgowym oraz kobieta, która prawdopodobnie otruła się grzybami. (Polska 2010)

03:05
Quo vadis? - odc. 4/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Ancjum dochodzi do spięć między Petroniuszem a Tygelinusem. Petroniusz przymusza cezara, by wyraził zgodę na ślub Winicjusza i Ligii. Wtedy przyjeżdżają posłańcy z wieścią, że Rzym płonie. Winicjusz niespokojny o los ukochanej pędzi do Rzymu. (Polska 2002)

Reżyseria: Jerzy Kawalerowicz
Obsada: Magdalena Mielcarz, Paweł Deląg, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor, Franciszek Pieczka, Agnieszka Wagner

Czas: 45min.
03:05
Moc Magii, odc. 168/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:25
Polska 2017 - magazyn siatkarski, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:05
Notacje - Ostap Łapski. Mój ojciec polonofil
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostap Łapski (rocznik 1926), ukraiński poeta, pisarz, krytyk literacki i tłumacz był też wieloletnim wykładowcą UW, współpracownikiem PR, redaktorem stylistycznym ukraińskiego tygodnika "Nasze słowo". Mieszkał w Polsce. Ostap Łapski zmarł w 2012 r. (Polska 2008)


Czas: 10min.
04:15
Notacje - Andrzej Łapicki. Teatr i wojna
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Łapicki - jeden z najwybitniejszych polskich aktorów teatralnych, filmowych i telewizyjnych, reżyser. (Polska 2010)


Czas: 8min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Nic straconego
Godziny emisji
04:20
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3730
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.788
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info