Program dla 2017-06-24 od do
23.06 24.06
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 52
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert idzie na spotkanie z Nelą. Wiąże z tym wielkie nadzieje. Później udaje się do lekarza, dowiaduje się, że stan jego serca jest poważny i musi się oszczędzać. Laura przymierza staniki w butiku Róży i zauważa, że rozmiar jej biustonosza jest większy. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Klan - odc. 3097
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek, Agata i cała rodzina przygotowują wyprawkę dla Shilli, która wieczornym samolotem ma odlecieć do Belgii, aby tam spotkać się z rodzicami. Przed odlotem Małgosia zbiera wszystkich do rodzinnego zdjęcia. Monika bardzo przeżywa postawę syna. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Jan Piechociński, Izabela Trojanowska, Andrzej Grabarczyk, Martyna Kowalik, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Susane Nathusius, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska, Paweł Grządziel

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3098
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antek i Renata załatwiają duże zlecenie na prace wykończeniowe biurowca. Ponieważ są ograniczeni terminami, Jerzy musi wycofać pracowników z remontu domu Zyty i Michała. Ola stara się zająć Rafała, aby nie miał zbyt wiele czasu na fundację Natalii. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Maria Niklińska, Tomasz Bednarek, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Izabela Trojanowska, Marek Kossakowski, Kaja Paschalska

Czas: 21min.
05:55
Sztuka codzienności - Święta
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grudzień to świąteczny okres. Domy mieszkańców Beverly Hills przystraja wtedy Doyle. Jego świąteczne dekoracje zachwycają i sprzyjają celebracji Bożego Narodzenia. Tradycją Long Beach stały się lodowe rzeźby. Sztuka narodziła się w chińskim Charbinie. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 19min.
05:00
Disco Gramy, odc.3730
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4988
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.788
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 13: Prześladowca
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karina Santorska i Jacek Wojnar to szczęśliwe narzeczeństwo. Ich związek kwitnie, póki nie przeprowadzają się do nowego mieszkania. Para zaczyna otrzymywać anonimy z pogróżkami, Tymczasem policja jest bezradna. Pewnego dnia podczas nieobecności Jacka w domu, do drzwi puka kobieta podająca się za jego byłą dziewczynę. Informuje Karinę, że Jacek utrzymuje kontakty z mafią. Zszokowana bohaterka przeszukuje dom i natrafia na pistolet. Po powrocie narzeczonego robi mu karczemną awanturę po której... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3099
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata dostaje propozycję wyjazdu do Brukseli na kongres architektów. Planuje wykorzystać okazję, by odwiedzić Shillę w obozie dla uchodźców. Maciek otrzymuje od szefa cenne wskazówki, jak otworzyć własną preclownię i wręcza mu wstępny biznes plan. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Marek Lewandowski, Maria Niklińska, Barbara Bursztynowicz, Teresa Stępień, Grzegorz Wons, Piotr Swend, Paweł Brandys, Jacek Pulanecki

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
06:25
M jak miłość - odc. 1287
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się termin ślubu Tomka i Asi. Pojawiają się jednak nowe problemy nie tylko w Warszawie, ale też w siedlisku i w końcu młoda para postanawia przesunąć uroczystość o tydzień. Poza tym Chodakowski pracuje z nowym kolegą, inspektorem Jakubem Karskim. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Robert Moskwa - Artur, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Iga Krefft - Ula, Zbigniew Stryj - Bilski

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 14: Skuter
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgorzata i Krzysztof Kozłowscy to skromni ludzie, których nie stać na wygody wielkomiejskiego życia. Mają 16-letniego syna Marka, którego próbują wychować jak najlepiej, szczególnie zaś zależy im na tym żeby syn zdobył odpowiednią edukację. Pewnego dnia Małgorzatę spotyka niespodzianka. Najpierw dowiaduje się, że ktoś tajemniczy spłacił ich długi, a następnie widzi swego syna jadącego przez miasto modnym skuterem. Kiedy próbuje zbadać sprawę dochodzi do konfliktu. Małgorzata podejrzewa... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 20min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:50
Efekt Domina, sez. 4, odc. 1/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Efektu Domina” nie da się powstrzymać. Jeden dobry uczynek pociąga za sobą następny. Ten program to najlepszy przykład na to, iż każde mądre wsparcie może uruchomić serię pozytywnych zmian w życiu całych społeczności. Tym razem Dominika Kulczyk pomaga tam, gdzie problem głodu i niedożywienia, zwłaszcza wśród najmłodszych, jest najbardziej widoczny. W czwartej serii „Efektu Domina” pokażemy historię dzieci oskarżonych o czary w Beninie, historię dzieci wychowujących się w...

07:00
Kacze opowieści, odc.27 Ucieczka z Akwatras
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.25 Power Outage-Part 1- A Powerful/Power Outage-Part 2-Razzinik's
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2008)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 12: 12
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 6: Urodziny Powolniaka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 270
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /2/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ma charakter dokumentalny i jest poświęcony w całości bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Celem jest zmniejszanie liczby wypadków w ruchu drogowym, promowanie właściwych wzorców zachowania oraz postaw na drodze, budowę świadomości. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:15
Mr Peabody and Sherman Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 4/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 1/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.30 Co za dużo to nie złoto
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.2 Dopplegangers/ Totally Bats
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 7: Koncert w kościele
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:10
Po prostu zdrowie
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 25min.
09:40
Piękna Angelika
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi film z cyklu barwnych przygodowo - romansowych opowieści o losach pięknej markizy Angeliki. Po śmierci swego męża Jeoffreya, straconego z rozkazu króla Ludwika XIV, Angelika z dziećmi ukrywa się wśród paryskich włóczęgów, którym przewodzi Nicolas. (Niemcy, Włochy 1964)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Claude Giraud, Michelle Mercier, Jean Rochefort

Czas: 100min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:45
Przygody Kota w butach, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:00
Kacper: Szkoła postrachu, odc.3 Cappy's Mail Order Eyes/Pumpkinpal
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

09:30
Garfield Show, odc.16 Przybysz z innej planety
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

09:50
Tom i Jerry: Magiczna fasola
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełnometrażowy film animowany, którego bohaterami są kot –Tom i mysz – Jerry z popularnego serialu, zabiera nas w podróż do magicznej krainy. Tom i Jerry są oddanymi przyjaciółmi Jacka, właściciela parku rozrywki. Kiedy chciwy milioner chce przejąć park, są gotowi na wszystko by pomóc Jackowi. W trudnej chwili wpada im w ręce kilka ziaren magicznej fasoli.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2013)

Reżyseria: Brandt Spike, Cervone Tony
09:10
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 2: Psychiatrist, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
10:30
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:50
Na sygnale - odc. 125 "Pierwszy pocałunek"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół dra Góry jedzie na wezwanie do starszej kobiety, która ma problemy z sercem. Szef stacji zgadza się, by ukochany pacjentki wsiadł do karetki i po raz ostatni wyznał jej miłość, choć jest to niezgodne z przepisami. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Agata Załęcka - Renata, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia

Czas: 23min.
10:15
Ewa gotuje, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa Wachowicz przyznaje, że od czasu do czasu zdarza się jej jadać poza domem, chociażby w restauracjach prowadzonych przez szefów kuchni z programu „TOP CHEF”. Najczęściej jednak jedzenie przyrządza w domu i zabiera ze sobą. W tym odcinku „Ewa gotuje” pokaże, jak przyrządzić sałatkę Cezar „na wynos”. Zrobi też błyskawiczną szarlotkę – bez pieczenia, za to w słoiczku. Będzie i danie główne – delikatne żeberka wieprzowe w glazurze z powideł i dżemu jabłkowego.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Doktor Dolittle i pies prezydenta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maya Dolittle (Kyla Pratt) jest córką słynnego weterynarza i podobnie jak ojciec, ma niezwykły dar: potrafi rozmawiać ze zwierzętami. Aby zrealizować ambicje i pójść w ślady ojca, musi dostać się do szkoły weterynarii. Pewnego dnia odbiera telefon od samego prezydenta Stanów Zjednoczonych (Peter Coyote). Okazuje się, że fama o znakomitym kontakcie Mayi z czworonogami dotarła nawet do głowy państwa. Prezydent ma dla dziewczyny arcyważne zadanie okiełznania jego nieposłusznego psa, zanim... (USA/Kanada, 2008)

Reżyseria: Craig Shapiro
Obsada: Kyla Pratt, Elise Gatien, Karen Holness, Malcolm Stewart, Niall Matter, Peter Coyote
10:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 28
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:30
Ale numer!, sez. 2, odc. 29
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:35
Raban Miłosierdzia Bożego
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Papież Franciszek powiedział podczas Światowych Dni Młodzieży: Zróbcie raban! Co miał na myśli? Jak zrozumiała to młodzież uczestnicząca w spotkaniach z Ojcem Świętym? W filmie opowiemy o tych wyjątkowych spotkaniach młodzieży całego świata. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Żurowski

Czas: 45min.
11:25
The Voice of Poland - co słychać? - casting 3
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

11:30
Podróże z historią - odc. 34 Białe złoto
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dlaczego ceny słone to ceny wysokie? Jak ciężka była beczka soli, którą musieliśmy z kimś zjeść, aby dobrze go poznać? Czym jest tajemniczy kłapeć? Radosław Kotarski wyrusza do Bochni, by odpowiedzieć na te pytania, jak pracują górnicy? (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 635
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:00
Policjantki i Policjanci, odc.245
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ola zwierza się nowemu koledze z patrolu ze swoich kłopotów osobistych. Znajduje u Szymona pełne zrozumienie. Rozmowę zakłóca wezwanie do sklepu, którego klient zatruł się sokiem. Wszystko wskazuje na to, że to właściciel placówki jest na celowniku prześladowcy. Trop prowadzi do młodej kobiety, a jej zeznania zaskakują policjantów. Wysocka i Zieliński zajmują się też sprawą kradzieży zbioru numizmatycznego. Poszkodowany kolekcjoner twierdzi, że sprawcą jest bezdomny... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
11:05
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 5: Puści ludzie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie poszukiwań jednego z brakujących artefaktów, zostaje porwana Flynn. Dziewczyna trafia w ręce tajemniczego nieznajomego, który posiada całą kolekcję przedmiotów, za którymi podążają Bibliotekarze. Wkrótce cała ekipa zmierza do Sztabu Zaratustry, chcąc uniknąć konfrontacji z Prospero. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:25
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim odcinku porozmawiamy o imprezach oraz o tym dlaczego powinniśmy pościć w piątek. Na nasze pytania odpowie jeden z Ojców Franciszkanów oraz Michał - młody, wierzący kucharz, który był uczestnikiem telewizyjnych kucharskich talent show. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:45
Z ciemności - zobaczyć świat - /2/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny o ludziach, którym dzięki operacjom okulistycznym udało się odzyskać wzrok. Różne choroby, w tym np. zaćma, stopniowo powodowały znaczne lub całkowite niedowiedzenie. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
12:10
Jak w czeskim filmie - Jak utopić doktora Mraczka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzinie praskich wodników grozi niebezpieczeństwo, mogą ulec zagładzie przez wysuszenie. Muszą bowiem opuścić zamieszkaną przez siebie zawilgoconą willę położną na rzeką i przenieść się do budynku z centralnym ogrzewaniwem. (Czechosłowacja 1974)

Reżyseria: Vaclav Vorlicek
Obsada: Vladimir Mensik, Jaromir Hanzlik, Libuse Safrankova, Frantisek Filipovsky

Czas: 94min.
12:35
Serce nie sługa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie: Ashley Judd, Greg Kinnear, Hugh Jackman, Marisa Tomei. Ashley Judd znakomicie wciela się w rolę Jane Goodale, młodej porzuconej przez narzeczonego dziennikarki, która postanawia poznać prawdę o mężczyznach. Ze zdziwieniem odkrywa uderzające podobieństwo między zachowaniami mężczyzn, a zachowaniami zwierząt. Spostrzeżenia publikuje w pewnym magazynie, podpisując je jako dr Marie Charles. Niebawem felietony Jane zdobywają ogromną... (USA, 2001)

Reżyseria: Tony Goldwyn
Obsada: Ashley Judd, Catherine Dent, Greg Kinnear, Hugh Jackman, Marisa Tomei, Ellen Barkin
12:50
Agent - Gwiazdy, odc. 3/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się w malowniczej miejscowości Cabra Corral, nad zalewem i rzeką Juramento. W pierwszym zadaniu podzieleni na 2 grupy uczestnicy będą musieli zbudować solidne tratwy, a następnie przepłynąć pontonami około 12 kilometrów z nurtem rzeki, ciągnąc za sobą tratwy z własnym bagażem i pieniędzmi, które mogą wygrać w tym zadaniu. Warunkiem zdobycia nagrody jest dostarczenie suchych banknotów na metę, a to może okazać się nie lada wyzwaniem. Jeśli... (Polska)

12:00
Policjantki i Policjanci, odc.246
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka od rana wychwala Alicję i przyznaje, że na począku była nieufna i trochę zazdrosna. . Krzysiek cieszy się, że żona tak polubiła jego partnerkę z patrolu. Na odprawie Jaskowska informuje wszystkich, że na szczęście u profosa skończyło się na stanie przedzawałowym i niedługo wróci do pracy. Do pokoju policjantów przychodzi nowy specjalista z Sekcji Technik Audiowizualnych, Arkadiusz Gajda. Typ artysty. Wyluzowany, pewny siebie, przystojny. Sporządził portret jakiegoś... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
12:00
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 6: Diabelski cyrograf
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieloletni przyjaciel Evy Baird startuje na burmistrza New Hampshire. Niestety, szybko zostaje on uwikłany w skandal, w którym chodzi o życie młodego człowieka i pakt, jaki znajomy Evy, miał zawrzeć z diabłem. Wkrótce kobieta zawalczy nie tylko o swoją duszę, ale też o dusze pozostałych Bibliotekarzy. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:55
Skorpion, sez. 1, odc. 6: True Colors
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Skorpiona musi przejść narzucone z góry testy psychologiczne, w innym razie będą pociągnięci do odpowiedzialności za zniszczenie drogocennego dzieła sztuki. Zdarzenie miało miejsce w czasie akcji, gdzie ich zadaniem było ochronienie wystawy bezcennych arcydzieł. Choć załoga nie przyznaje się do błędu, oskarżenia zostały rzucone… (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
13:20
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 6. Jaskinia Taj Ma Ha i Dedalus Północny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o zatopionej jaskini w mieście Tulum w Meksyku, na półwyspie Jukatan. Jakie tajemnice kryją się w ciemnych labiryntach, położonych poniżej poziomu meksykańskiej dżungli? (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
13:50
MasterChef Junior, odc. 4/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białach przyjechał na ranczo. Sąsiad, który chce je kupić proponuje mu okrągłą sumkę, ale Mikołaj ciągle się waha. W końcu z pozoru błahe zdarzenie przesądza sprawę - stwierdza, że tu nie pasuje i sprzeda ranczo. Na patrolu Karolina dopytuje się, czy ani trochę mu nie żal. Białach unika odpowiedzi na pytanie, ale zgadza się ją tam zabrać po pracy. Tymczasem na komendę przychodzi wytatuowany młody mężczyzna i chce się widzieć z Jaskowską. Zachowuje się niezbyt grzecznie i... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:50
Miłość, tropiki i piraci
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezdarna dziennikarka Eva podejmuje się ryzykownego zadania. Przeprowadza tajne dochodzenie w sprawie piratów i porwań na pełnym morzu. Nikt nie wierzy w jej umiejętności, co jeszcze bardziej motywuje ją do działania. Teraz Eva zmuszona jest wyruszyć w nieznany, niebezpieczny świat, by udowodnić wszystkim, że może być reperterką do zadań specjalnych. (Niemcy 2016)

Reżyseria: Peter Gersina
Obsada: Julia Hartmann, Niels Schmidt, Peter Benedict, Stephan Luca
14:10
Okrasa łamie przepisy - Steki w kowbojskim stylu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odc. Karol zabierze widzów do Karpacza. Ale nie wyruszy na szlaki narciarskie, piesze czy rowerowe, z których Karkonosze znane są polskim turystom. W Karpaczu, u stóp najwyższej w okolicy góry Śnieżki, można spotkać prawdziwych kowbojów. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
14:40
Zagadka Hotelu Grand - odc. 48 (seria III, odc. 6)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W hotelu Grand odbywa się ślub Javiera i Laury. Teresa nie zgadza się, by na caremonię przyszła Camila. Zjawia się za to Belen, która nadal jest prawowitą żoną Andresa. Jesus Cisneros, nowy szef sali zaskarbia sobie serca hotelowego personelu. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2338
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 23min.
14:35
Komedie po polsku - Niespotykanie spokojny człowiek
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowym bohaterem filmu jest Stanisław, rolnik, który po wojnie przywędrował na Ziemie Odzyskane. Tu, podobnie jak Kargul i Pawlak, których zresztą przypomina, założył gospodarstwo. Teraz, po latach walczy o to, by jego jedyny syn przejął po nim schedę. (Polska 1975)

Reżyseria: Stanisław Bareja
Obsada: Janusz Kłosiński, Ryszarda Hanin, Marek Frąckowiak, Małgorzata Potocka, Janina Sokołowska, Jerzy Turek, Stanisław Tym, Ludwik Benoit, Hanna Bedryńska

Czas: 56min.
14:40
Queen of Poland 2017, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybory Queen of Poland w tym roku odbędą się na statku. Wraz z 15 finalistkami tegorocznej edycji tego konkursu piękności wyruszymy w rejs po Morzu Śródziemnym na pokładzie luksusowego Costa Luminosa. Rozpoczniemy tę ekscytującą przygodę w Wenecji. Potem odwiedzimy drugie, słynne włoskie miasto portowe – Triest. Po dniu spędzonym na morzu wraz z uczestniczkami tego programu zawitamy do Grecji. Zejdziemy na ląd w ateńskim porcie – Pireus. Następnie wpłyniemy do Katakolon – portu na... (Polska 2017)

14:00
STOP Drogówka, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:40
Anna German - odc. 1/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial biograficzny o Annie German, popularnej polskiej piosenkarce. W roli bohaterki wystąpiła Joanna Moro. Pierwsze cztery odcinki serialu opowiadają historię rodziny Germanów od 1938 do 1944 roku. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 50min.
15:45
Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Koncert Finałowy cz. 1 Dzieci
Godziny emisji
Rozwiń opis
Finał 13. edycji ogólnopolskiego konkursu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie, organizowanego przez Fundację Anny Dymnej i Telewizję Polską S. A.. W pierwszej części wystąpi 6 finalistów w kategorii dziecięcej (od 10 do 16 lat). (Polska 2017)

Reżyseria: BEATA SZYMAŃSKA - MASNY

Czas: 55min.
15:10
Queen of Poland 2017, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

15:45
Kabaretobranie 2016 - VIII Zielonogórska Noc Kabaretowa na bis, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen humoru, najlepszych monologów i skeczów, koncert zatytułowany „Bądź Kabareto-FIT” wprost z amfiteatru w Zielonej Górze! Oni zawsze są w formie, choć może nie zawsze „fit”, które jak podkreśla jeden z wykonawców zielonogórskiego kabaretonu - „nie każdemu jest pisane”. W tym roku artyści VIII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, czyli „Kabaretobrania 2016”, spróbują rozprawić się w sposób globalny i kompleksowy z tematem diety, odchudzania, zdrowego stylu życia i odżywiania, które spędza... (Polska 2017)

15:25
Ugotowani, sez. 11, odc. 7/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku „Ugotowanych” odwiedzimy piękne rejony Warmii i Mazur. W Olsztynie ponownie czwórka nieznajomych stanie do walki o nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych! Czym zaskoczą widzów? Komu przypadnie kulinarne uznanie i słodki smak zwycięstwa? Podczas czterech niezapomnianych uczt spotkają się: Piotr Tutka – właściciel kawiarni rowerowej, w której można i naprawić rower, i napić się energetycznego espresso. Piotrek tworzy miejsce, które jest z nim w pełni spójne. A jest on osobą... (Polska)

15:00
Święci i żołnierze
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas ofensywy w Ardenach Niemcy biorą do niewoli amerykański oddział. Gdy dochodzi do masakry jeńców, nielicznym żołnierzom udaje się uciec i schronić w lesie. Bez broni, pożywienia i ochrony przed mrozem ich szanse na przeżycie nie są jednak duże. Czterech Amerykanów i Brytyjczyk walczy o przetrwanie na tyłach wroga, próbując jednocześnie przedostać się na terytorium aliantów.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Ryan Little
Obsada: Alexander Polinsky, Corbin Allred, Kirby Heyborne
15:55
Dziewczyny z St Trinian
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
St Trinian to legendarna szkoła dla młodych dziewcząt. W rzeczywistości, dobre wychowanie i wysoki poziom nauki, które mają otrzymać dziewczęta, to tylko krążący o szkole mit. Dyrektorka szkoły, zwolenniczka liberalnego wychowania, nie boi się niczego, a jej uczennice do woli palą papierosy i uprawiają hazard. Anarchię w szkole skrócić mają rządy dopiero co mianowanego ministra edukacji. Wkrótce szkole zaczyna grozić zamknięcie. Nie będzie to proste, bo uczennice St Trinian są gotowe na... (Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Oliver Parker, Barnaby Thompson
Obsada: Rupert Everett, Talulah Riley, Colin Firth, Gemma Arterton, Lily Cole
16:35 Na żywo
Zapowiedź Teleexpressu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)

16:40 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: N. Zelandia - Portugalia ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 3min.
16:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: N. Zelandia - Portugalia ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
16:45
Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Koncert Finałowy cz. 2 Dorośli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Finał 13. edycji ogólnopolskiego konkursu dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie, organizowanego wspólnie przez Fundację Anny Dymnej i Telewizję Polską S. A.. W drugiej części wystąpi 6 finalistów w kategorii dorosłych (powyżej 16 roku życia). (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 55min.
16:45
Kabaretobranie 2016 - VIII Zielonogórska Noc Kabaretowa na bis, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen humoru, najlepszych monologów i skeczów, koncert zatytułowany „Bądź Kabareto-FIT” wprost z amfiteatru w Zielonej Górze! Oni zawsze są w formie, choć może nie zawsze „fit”, które jak podkreśla jeden z wykonawców zielonogórskiego kabaretonu - „nie każdemu jest pisane”. W tym roku artyści VIII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej, czyli „Kabaretobrania 2016”, spróbują rozprawić się w sposób globalny i kompleksowy z tematem diety, odchudzania, zdrowego stylu życia i odżywiania, które spędza... (Polska 2017)

16:25
Kobieta na krańcu świata, sez. 7, odc. 1/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię. Każdy odcinek „Kobiety na krańcu świata” jest tego potwierdzeniem. Przemierzając kulę ziemską wzdłuż i wszerz, Martyna Wojciechowska odnajduje te najbardziej zaskakujące w najodleglejszych zakątkach świata. Bhutan, Nigeria, Papua, Rosja, Kolumbia. To tylko niektóre miejsca, jakie znana podróżniczka odwiedzi po raz pierwszy. Nikt nie zrozumie kobiety tak jak druga kobieta. Martyna Wojciechowska rozmawia ze swoimi bohaterkami o życiu. Niezależnie od... (Polska)

17:50 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 3min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard zaprosił Asię na wieczór, który dla nich dwojga ma na zawsze pozostać wyjątkowym. Elvis postanowił zamieścić w gazecie matrymonialny anons. Przyjaciółka, która nazwała Mariusza - „Supermario", poznała go z koleżanką. Dziewczyna bez zębów kochająca horrory bardziej niż Kampio wciąż jest główną postacią w jego rodzinnych pogawędkach. Bogdan spore nadzieje pokłada na spotkanie dziewczyny ze środkowej półki. Korzystając z bliskości stolicy, pan Janusz zabrał panią Anielę na... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczestniczki nowej edycji „Projektu Lady“ nie spodziewały się, że nawet proste, codzienne czynności, mogą przysporzyć im tyle problemów i stresu. Wspólne posiłki z mentorkami za każdym razem są nie lada wyzwaniem i nauką. Jedno z najbardziej popularnych włoskich dań, które nieraz gościło na talerzach dziewcząt, tym razem okazało się dla niektórych nie lada wyzwaniem. Którą uczestniczkę obiad wyprowadził z równowagi do tego stopnia, że opuściła jadalnię? Pobyt w pałacu w Radziejowicach wiąże... (Polska)

17:00
Kasjerzy czy kasiarze?
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sheila (Alicia Silverstone), Woods (Woody Harrelson) i Stu (Paulo Costanzo), byli kasjerami w tym samym banku. Każde z nich chce okraść swój były oddział, nie zdając sobie sprawy, że z tym samym zamiarem nosi się pozostałych dwoje. W dodatku trzy różne pomysły – o różnym stopniu skomplikowania – zostały zaplanowane na ten sam dzień. ..   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Gavin Grazer
Obsada: Alicia Silverstone, Rachael Cook, Woody Harrelson
17:55
Idealny facet
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Holly (Hilary Duff) ma dość ciągłych przeprowadzek związanych z kolejnymi niepowodzeniami sercowymi swojej mamy. Chcąc zniechęcić ją do kolejnego nieudanego związku, dziewczyna opracowuje perfekcyjny plan. Kreuje w internecie postać tajemniczego wielbiciela, który będzie adorował matkę i poprawi jej zaniżone poczucie własnej wartości. Kiedy jednak romans rozwija się na całego, Holly musi znaleźć prawdziwego, idealnego faceta. W tym celu postanawia wypożyczyć wujka swojej... (USA 2005)

Reżyseria: Mark Rosman
Obsada: Ben Feldman, Chris Noth, Heather Locklear, Hilary Duff, Mike O'Malley, Vanessa Lengies
18:00 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: N. Zelandia - Portugalia ( 2 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 50min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:15
Chłopaki do wzięcia, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wygląda na to, że Kampio w końcu otrząsnął się po rozstaniu z dziewczyną. Za to Bogdan poznał dziewczynę, która zobaczyła go w telewizji. Pani Anielka zapragnęła rozszerzyć własne horyzonty i zapoznać się z Pałacem Kultury. Alex, bliźniak Adama, odkrywa karty. Zaręczyny z Ryszardem podziałały na Asię niczym kocimiętka na kota. Kilka wizyt w biurze matrymonialnym wyraźnie odmieniło Jarusia.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 12/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Kielce, „Jadłodajnia Bartosz” Pani Agnieszka od zawsze lubiła gotować, wymyślać własne, oryginalne przepisy na nowe dania, a pasję do kuchni przejawiała podobno od najmłodszych lat. Więc kiedy miała 22 lata wyjechała z Polski na parę... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 150
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 45min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.276
Godziny emisji
Rozwiń opis
Euro Cała Polska szykuje się do Mistrzostw w Piłce Nożnej 2012. Mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 dowiadują się, że ich dom ma zostać zburzony, a w tym miejscu ma stanąć nowoczesny stadion sportowy. Większość mieszkańców reaguje entuzjastycznie i patriotycznie. Tylko Marian Paździoch jest niezadowolony i apeluje do sąsiadów, aby wspólnie złożyli zbiorowy protest.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Agata Młynarska, Krzysztof Dracz
19:00
Fakty, odc. 7115
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7098
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7095
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4989
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.598
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK TO SIĘ WYTWARZA? Tajniki rzemiosła, czyli jak wytwarza się tradycyjny termometr. JAPOŃSKI RAMEN Z GWIAZDKĄ MICHELIN Ramen to tradycyjny japoński rosół. Przed pewnym barem w Tokio od rana ustawiają się kolejki, wszyscy chcą bowiem spróbować ramen, który otrzymał prestiżową gwiazdkę Michelin. Sprawdzimy, na czym polega jego fenomen. SKĄD POCHODZĄ WSPÓŁCZESNE GUZIKI „Galileo” z wizytą w chińskiej fabryce guzików, skąd pochodzi większość noszonych przez nas guzików. WIEŻA TESLI Czy w... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Imieniny Pana Janka
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert w Parku Praskim w Warszawie wpisuje się w jubileusz 50 - lecia działalności Kabaretu pod Egidą. Jego twórca Jan Pietrzak zasłynął satyrą wymierzoną w PRL. Wyk.: Marlena Drozdowska, Natalia Sikora, Marcin Wolski, Stanisław Klawe, Ryszard Makowski. (Polska 2017)


Czas: 150min.
20:05
Stażyści
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj sprzedawcy w średnim wieku, Nick i Billy, zostają zwolnieni z pracy. Nie mogą znaleźć posady w swoim zawodzie, postanawiają więc zdobyć nowe kwalifikacje, niezbędne w erze cyfrowej. Szczęśliwie Google ogłasza właśnie nabór na staż... (USA 2013)

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Owen Wilson, Vince Vaughn, John Goodman, Rose Byrne, Max Minghella

Czas: 114min.
20:05
Uniwersytet Potworny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Prequel oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar pt. Potwory i Spółka. Szalona opowieść o młodości i początkach przyjaźni dwóch sympatycznych potworów: ambitnego Michaela Wazowskiego i leniwego Jamesa P. Sullivana. Michael Wazowski od dziecka marzył o studiach na prestiżowym Uniwersytecie Potwornym. Jest ambitny i bardzo pracowity. Natomiast James P. Sullivan to zdolny leń, który lubi przede wszystkim dobrze się bawić. Młodzieńcy już od pierwszego spotkania nie pałają do siebie... (USA, 2013)

Reżyseria: Dan Scanlon(1)
20:00
Miłość, szmaragd i krokodyl
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorka powieści przygodowych Kathleen Turner wyrusza do Południowej Ameryki na poszukiwania swej zaginionej siostry. Natychmiast wpada w tarapaty. Jej wybawcą jest zwariowany, brawurowy myśliwy Michael Douglas. Teraz oboje muszą stawić czoła dziewiczej dżungli i jej dzikim mieszkańcom. Podczas pełnej akcji i humoru przygody dwójka niedawnych antagonistów znajduje prawdziwą miłość i... inne skarby. , napisy ( USA/Meksyk 1984)

Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Zack Norman, Alfonso Arau
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.248
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Morawska i Zapała idą do pokoju policjantów. Na biurku Morawskiej leży list gończy z jej twarzą. Cechy szczególne: wyjątkowa uroda, charyzma. Morawska rozbawiona. Na patrolu dzwoni do niej Emilka. Zaskoczony Krzysiek słucha jak plotkują niczym najlepsze przyjacióki. Podczas przerwy do pokoju policjantów zagląda Arek Gajda. Pyta jak się podobał Alicji jego list gończy, ale nie tylko po to przyszedł... Krzysiek komentuje tempo mężczyzny, Alicja jednak upiera się,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
20:00
Wpół do śmierci
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steven Seagal wciela się w postać Saschy Petrosevitcha, tajnego agenta FBI, który chcąc zdobyć informacje na temat groźnego mafioso idzie wraz z jednym jego wspólników do więzienia. A nie jest to zwykłe więzienie. Bohaterowie trafiają do zlokalizowanej na wyspie i wyposażonej w najnowszą technologię placówki, z której nie ma ucieczki. W tym samym więzieniu na wyrok czeka również legendarny Lester, człowiek, który przed laty ukradł złoto wartości 200 milionów dolarów i nigdy nie zdradził... (USA 2002)

Reżyseria: Don Michael Paul
Obsada: Ja Rule, Kurupt, Morris Chestnut, Nia Peeples, Steven Seagal, Tony Plana
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.249
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Białacha, który postanowił spędzić noc na ranczu, odwiedza rano sąsiad i od razu zauważa, że nowy znajomy kiepsko mu wygląda. Okazuje się, że Mikołaj przez całą noc nie zmrużył oka – ciągle coś skrzypiało, trzeszczało, piał kogut – a rano znalazł w bucie mysz. Sąsiad wykazuje pełne zrozumienie i tłumaczy, że w dom trzeba włożyć dużo pracy nim będzie nadawał się do zamieszkania. Dlatego chciałby już dobić targu i jak najszybciej zacząć remont. Białach obiecuje dać mu... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
22:15
Fuks
komedia sensacyjna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu, Aleks, w dniu swoich 18 urodzin postanawia wyrównać rachunki ze światem. Chce zemścić się na mężczyźnie, który skrzywdził jego i matkę. Krąży po mieście swoim zdezelowanym małym fiatem, obserwując znanego biznesmena... (Polska 1999)

Reżyseria: Maciej Dutkiewicz
Obsada: Agnieszka Krukówna, Maciej Stuhr, Janusz Gajos, Adam Ferency, Stanisława Celińska, Tomasz Dedek, Gabriela Kownacka, Dariusz Kordek

Czas: 84min.
22:15
Wulkan
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film katastroficzny. Geolodzy rejestrują w Los Angeles wzmożoną aktywność tektoniczną. Wkrótce centrum miasta zostaje zalane przez rzekę lawy, która niszczy wszystko co napotka na drodze. Miasto ogarnia panika. Jedynie szef sztabu do walki z żywiołem, Mike Roark (Tommy Lee Jones) i geolog Amy Barnes (Anne Heche) są w stanie uratować miasto...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 1997)

Reżyseria: Mick Jackson
Obsada: Tommy Lee Jones, John Corbett, Anne Heche, Gaby Hoffman, Don Cheadle, Jacqueline Kim
22:15
Mama i ja
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Plan krótkiego pobytu w rodzinnym domu przybiera nieoczekiwany obrót, gdy pod wpływem impulsu Andy (Seth Rogen) zaprasza swoją mamę Joyce (Barbara Streisand) na 8-dniową wyprawę po kraju - a do przejechania mają 3000 mil. Im dalej jadą, tym bardziej się do siebie zbliżają. Zapnij więc pasy i weź udział w przezabawnej przygodzie, podczas której okazuje się, że matka i syn mają ze sobą więcej wspólnego, niż Andy kiedykolwiek przypuszczał., napisy ( USA 2012)

Reżyseria: Anne Fletcher
Obsada: Barbra Streisand, Seth Rogen, Brett Cullen, Colin Hanks, Adam Scott
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sprawa Adriana i jego ojca, uciekinierów spod komendy, utknęła w martwym punkcie. Policjanci nie mogą natrafić na żaden ślad prowadzący do miejsca ich pobytu. Na komendzie pojawia się rozhisteryzowana matka chłopca. Stasiakowi udaje się uspokoić kobietę. Komisarz opowiada o swojej trudnej relacji z synem. Tymczasem Kacper na dobre zadomawia się w jego mieszkaniu. Szybko dochodzi do pierwszych spięć. Stasiak jest wściekły. Czy jest szansa, żeby w końcu dogadał się z synem?... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
22:00
W obronie własnej
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odesłany na emeryturę były agent antynarkotykowy Phil Broker (Jason Statham) przeprowadza się wraz z dorastającą córką do niewielkiego miasteczka w Luizjanie. Szybko okazuje się, że na pozór sielankowa miejscowość ma również swoją mroczną stronę. Miasteczkiem rządzi Gator Bodine (James Franco) – narkotykowy baron, któremu Broker nieopatrznie wchodzi w drogę. (USA 2013)

Reżyseria: Gary Fleder
Obsada: Jason Statham, James Franco, Izabela Vidovic, Kate Bosworth
23:05
Najczarniejsza godzina
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupka młodych Amerykanów przyjeżdża do Moskwy. Tam niespodziewanie wpadają w wir przerażających wydarzeń: próbują przetrwać inwazję przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy dysponują niszczącą siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy. (USA 2011)

Reżyseria: Chris Gorak
Obsada: Emile Hirsch, Olivia Thirlby, Max Minghella, Rachael Taylor

Czas: 85min.
23:55
Uroczystość
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam Davis ma 23 lata, zajmuje się pisaniem książek dla dzieci, ale jeszcze nie odniósł sukcesu. Na spotkaniu z autorem i jego nową bajką o syrenie Chloe jest tylko jego przyjaciel Marshall. Potem razem jadą na weekend. Sam ukrywa prawdziwy cel podróży. (USA 2010)

Reżyseria: Max Winkler
Obsada: Uma Thurman, Lee Pace, Rebecca Mader

Czas: 86min.
23:00
Bezkształtne monstrum
Godziny emisji
Rozwiń opis
Troy, zniszczony przez alkoholizm artysta, mieszka w starym odrapanym domu czynszowym, gdzie lokatorami są głównie ludzie z półświatka. Pewnego dnia jedna z mieszkanek domu przynosi tajemniczą walizkę wyposażoną w elektroniczne oprzyrządowanie. Nietrzeźwy Troy, manipulując przy urządzeniu, uruchamia niebezpieczny proces. Kiedy później jedna z lokatorek otwiera walizkę, pochłania ją uwolniona z zamknięcia przedziwna substancja, która rozpełza się na wszystkie strony i przybiera zmieniający... (USA, 2010)

Reżyseria: John Lechago
Obsada: Victoria De Mare, Vinnie Bilancio
00:40
Zagadka Hotelu Grand - odc. 48 (seria III, odc. 6)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W hotelu Grand odbywa się ślub Javiera i Laury. Teresa nie zgadza się, by na caremonię przyszła Camila. Zjawia się za to Belen, która nadal jest prawowitą żoną Andresa. Jesus Cisneros, nowy szef sali zaskarbia sobie serca hotelowego personelu. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
00:25
Cienka czerwona linia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny, oparty na autobiograficznej książce Jamesa Jonesa-nominowany do Oscara w siedmiu kategoriach. Rok 1943, na wyspie Guadalcanal toczy się napięty bój, który w rezultacie przyniesie przełom w wojnie o Pacyfik. Kompania Charlie z pułku piechoty, wraz z niedobitkami oddziału Marines, ostatkiem sił broni lotniska, dającego Amerykanom panowanie nad obszarem o promieniu 1000 km. Mistrzowska reżyseria Terence Malicka i udział gwiazd amerykańskiego kina: Adrien Brody, George Clooney,... (Kanada, USA, 1998)

Reżyseria: Terence Malick
Obsada: Sean Penn, Adrien Brody, James Caviezel, George Clooney, Nick Nolte, John Cusack, Woody Harrelson, Elias Koteas, John Savage
00:15
Błękitna fala
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romans rozgrywający się w scenerii rajskich plaż. Młoda, robiąca karierę sportową surferka, ulega poważnemu wypadkowi. Dziewczyna wpada w depresję i dopiero uczucie do młodego piłkarza wraca jej chęć do życia. ( USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: John Stockwell
Obsada: Kate Bosworth, Matthew Davis, Michelle Rodriguez, Sanoe Lake, Mika Boorem
00:50
STOP Drogówka, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

00:00
Wielkie kino
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Parodia największych przebojów kinowych ostatnich lat. Podczas wizyty w fabryce czekolady czterej bracia przechodzą przez starą szafę, która prowadzi ich do niezwykłej krainy zwanej "Gnarnią", gdzie pomagają ekscentrycznemu piratowi i młodemu uczniowi ze szkoły dla czarodziejów pokonać złą czarownicę. (USA 2007)

Reżyseria: Aaron Seltzer, Jason Friedberg
Obsada: Adam Campbell, Carmen Electra, David Carradine, Jennifer Coolidge, Kal Penn
01:40
Johnny English
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Johnny English jest skromnym pracownikiem biurowym brytyjskich tajnych służb. Zbiera, przechowuje i sprawdza poufne dane niezbędne poszczególnym agentom przed wyruszeniem w kolejne misje. Jego idolem jest agent nr 1 - Johnny podziwia jego odwagę. (Wielka Brytania 2003)

Reżyseria: Peter Howitt
Obsada: Rowan Atkinson, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, John Malkovich

Czas: 83min.
01:30
07 zgłoś się - odc. 5/21 - 24 godziny śledztwa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ciągu 24 godzin porucznik Borewicz wyjaśnia sprawę zabójstwa młodej dziewczyny, która wracała z pracy do domu. Podejrzenie pada na jej przyjaciela, Adama Fordona, oraz na jego opiekuna, dawnego kawalerzystę, a dziś instruktora jazdy konnej. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz, Barbara Brylska, Ewa Florczak, Halina Rasiakówna, Mieczysław Milecki, Marek Lewandowski, Hanna Orsztynowicz, Dorota Kawęcka

Czas: 57min.
01:50
Tajemnice tajnej służby, odc.1 Home Front
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezydent Stanów Zjednoczonych jest jedną z najlepiej strzeżonych osób na świecie. Kim są ludzie, którzy zapewniają mu bezpieczeństwo? Jakimi środkami dysponują? Jak skomplikowany i rozbudowany jest system stworzony dla ochrony głowy wielkiego mocarstwa? Jakie wyzwania stoją przed agentami pilnującymi prezydenta w domu, w podróżach po kraju i za granicą? O tym opowiada trzyczęściowa miniseria dokumentalna „Tajemnice tajnej służby”. W pierwszym odcinku dowiemy się, w jaki sposób słynna Secret... (USA, 2011)

01:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 30
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
07 zgłoś się - odc. 6/21 - Złoty kielich z rubinami
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
MO jest informowana co pewien czas o sprzedaży za granicą cennych dzieł sztuki wywożonych nielegalnie z Polski. Porucznik Borewicz otrzymuje polecenie wyjaśnienia kradzieży z muzeum w Wolborku renesansowego kielicha mszalnego. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Joanna Bogacka, Halina Czengery, Halina Łabonarska, Bolesław Kostrzyński, Andrzej Chrzanowski, Anna Jaraczówna

Czas: 58min.
02:30
Uwaga!, odc. 4989
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50
Moc Magii, odc. 169/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:50
Graffiti, odc.897
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:05
Taki jest świat, sez. 3, odc. 12: 12
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

02:55
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 10: K.A.S.A.
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ewelina Kopic towarzyszy Krzysztofowi K.A.S.A. Kasowskiemu na koncercie w Sztumie.

03:15
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 3/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy zostaje porwany genialny naukowiec, dr Franklin Hall, agent Coulson i jego współpracownicy rozpoczynają wyścig z czasem, aby go zlokalizować. Ich jedyną szansą jest Skye, co sprawia, że zespół pracuje ponad siły, gdy plan wywraca się do góry nogami. (USA 2013)

Reżyseria: Milan Cheylov
Obsada: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge

Czas: 41min.
03:55
Nowa - odc. 11
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na budowie wieżowca zostają odkryte zwłoki młodego mężczyzny. Ciało jest zmasakrowane wskutek upadku z dużej wysokości. Ze znalezionych przy ofierze dokumentów wynika, że zmarłym jest Rafał Migalski, pracownik budowy. Ada i Wolski prowadzą śledztwo. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 44min.
03:00
Disco Polo Life, odc.561
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:40
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2719
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.785
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w programie akcja uwolnienia porwanego chińskiego biznesmena oraz likwidacji nielegalnej rozlewni spirytusu. Ponadto zobaczymy zatrzymanie Nigeryjki przemycającej fałszywe czeki oraz poznamy pechowego złodzieja, który chciał sprzedać przez internet skradziony samochód. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 12
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3731
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.789
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info