Program dla 2017-06-27 od do
27.07 28.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 12
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy, po namowach Michaeli, wreszcie zgadza się na operację. Colleen bardzo przeżywa to, że Jared - kolega ze szkoły - zwraca uwagę tylko na jej wygląd zewnętrzny, a nie na intelekt. Hank organizuje w saloonie wieczór dla pań. (USA 1994)

Reżyseria: Jerome London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:30
Uwaga!, odc. 4991
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 2 Dziki Zachód
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część to opowieść o zachodnich terenach, które w Kanadzie są najbardziej zróżnicowanymi habitatami. Granice wytycza unikalna formacja rozległe Góry Skaliste tworzące naturalną barierę, oddzielającą Zachód od reszty kraju. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 81 "Pytania egzystencjalne"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwika łatwo podejść. Czy to z klasówką na pałę, czy to z konkursem na jedzenie hot dogów. Natalii natomiast wszystko się sypie. Nie umie przejść testu na miłość Kacpra i Zosi, "psuje" wajchę od tostera, a gaszenie światła kończy się wypadkiem. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:30
Świętując Reformację
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu zostaną przedstawione działania Kościoła ewangelicko - reformowanego podczas obchodów 500 - lecia reformacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 60
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 64
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znajomość Krzysztofa i Ewy rozwija się. Za sprawą Tomasza dowiaduje się o niej Maria. Widok męża w towarzystwie innej kobiety wywołuje jej zdecydowaną reakcję. Kinga skarży się na złe traktowanie w szkole prowadzonej przez siostry zakonne. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 48min.
07:50
Trudne sprawy, odc.136
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kraków. Tu mieszka 34-letnia Maria wraz z 14-letnią córką Izą. Przez dłuższy czas kobieta ukrywała przed nastolatką, że jej obecny mąż Tomasz (35 l.) nie jest jej biologicznym ojcem. Z prawdziwym ojcem Izy Maria miała bardzo krótki kontakt, którego owocem jest właśnie dziewczynka. Pewnego dnia po awanturze między małżonkami mężczyzna ujawnia Izie prawdę. 14-latce wali się świat. Dziewczyna nalega, aby matka odnalazła jej biologicznego ojca. Iza chce wiedzieć, co się z nim dzieje. Maria... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 903
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
30 minut część 2, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Z aresztu wychodzi młody mężczyzna oskarżony o gwałt. Komisarze z W11 prowadzą ponowne śledztwo w jego sprawie. Tymczasem w mieście dochodzi do kolejnego gwałtu, a jednym z podejrzanych jest warunkowo zwolniony mężczyzna. Wśród nich jest też chłopak widziany na nagraniu z klubu, gdzie bawiła się ofiara. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Zwariowana tarta z gruszkami i orzechami, odc. 30/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.30 Co za dużo to nie złoto
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.2 Dopplegangers/ Totally Bats
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 12: Bunt
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 36
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aysze musi wrócić do posiadłości. Melek jest zdruzgotana informacją, że w najbliższym czasie nie zobaczy córki. Erkut wywiera na Zeynep coraz większa presję. Dziewczyna jest zmuszona się z nim umówić. Arzu przyłapuje Goncę na mierzeniu jej ubrań. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.504
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pod biurem detektywów zostaje potrącony samochodem jeden z ich informatorów, Marcin Tokarski. Dzięki natychmiastowej interwencji Magdy i Malanowskiego, ranny uchodzi z życiem, jednak w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że w chwili wypadku Marcin miał w kieszeni pierścionek zaręczynowy, bo wkrótce miał zamiar oświadczyć się swojej narzeczonej, Karolinie Stockiej. Zrozpaczona Karolina błaga, by detektywi złapali kierowcę samochodu, który potrącił Marcina. Detektywi wspólnie z... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 10/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 6/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Greek Zrobas", (Augustów). W Augustowie 15 lat temu pani Beata z mężem Christosem otworzyła grecką restaurację. Na początku był to strzał w dziesiątkę, wszyscy chcieli spróbować prawdziwej greckiej kuchni. Jednak od dwóch lat do „Greeka” nie zagląda już prawie nikt. Sytuacji nie polepszają niepochlebne opinie o lokalu i Beacie na lokalnych forach internetowych. Christos zupełnie się poddał. To ona trzyma kasę i zarządza restauracją. A że jego żona ma charakter... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 97: Wielka ucieczka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 118 (seria II, odc. 70)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ibrahim wraca z wyprawy na wschód kraju, która była częścią przygotowań do wojny z Iranem. Sułtan jest coraz bardziej zaniepokojony pychą wielkiego wezyra. Nigar z coraz większym trudem ukrywa ciążę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 52min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.505
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek zjawia się w domu krawcowej, Lucyny Pietrasik, pod pozorem skrócenia spodni. Korzystając z nieuwagi kobiety, montuje w jej domu ukryte kamery. W tym samym czasie Malanowski rozmawia z klientką, teściową Lucyny - Elizą Pietrasik, która jest zaniepokojona losem swojej kilkuletniej wnuczki, Marysi. Eliza jest przekonana, że jej synowa nie jest w stanie odpowiednio zająć się dziewczynką. Co więcej, Lucyna ostatnio staje się coraz bardziej agresywna i wybuchowa. Wszystko wskazuje na to, że... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz przeszedł operację przeszczepu nerki. Opiekuje się nim Nina - piękna pielęgniarka. Chłopak obdarowuje ją prezentami. To nie podoba się jego matce. Natomiast mąż Niny zaczyna podejrzewać, że ona może mieć romans ze swoim pacjentem. Tymczasem stan zdrowia Mateusza pogarsza się. Matka chłopaka uważa, że to Nina podała mu nieznane leki, aby móc nadal do niego przychodzić. Mąż Niny mówi matce nastolatka, że jest to możliwe. Okazuje się jednak, że to chłopak wziął lekarstwa, które mu... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
09:35
Szkoła, odc. 198
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza Jaros z 2d liceum martwi się o swoją mamę, która coraz częściej nadużywa alkoholu. Dziewczyna boi się, że w końcu stanie się coś złego. Nastolatka przyłapuję matkę na tym, jak po alkoholu chce wsiąść za kierownicę. Zuza zabrania matce prowadzenia samochodu w takim stanie, ale kobieta lekceważy córkę. Kiedy okazuje się, że obok szkoły doszło do poważnego wypadku, w którym ranny został uczeń, nastolatka jest pewna, że spowodowała go jej mama. Wie, że kobieta wsiadła do samochodu pijana.... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 99: Strzał w dziesiątkę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Colorado Springs szykują się do Bożego Narodzenia. Przed świętami pojawia się rodzina żydowskich imigrantów. Okazuje się, że Itzhak Frankel jest handlarzem. Loren czuje się zagrożony, bo mieszkańcy miasteczka wolą kupować taniej u Itzhaka. (USA 1994)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1642
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wybuchu Witek ma przeciwko sobie dorosłych, dodatkowo grozi mu postępowanie wyjaśniające na policji. Z pomocą Pawła i Stasia chłopak próbuje zdobyć dowód na swoją niewinność. Sylwia triumfuje, udało jej się nastawić Marka negatywnie do Witka. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Olga Bończyk, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Hanna Biełuszko, Mateusz Rzeźniczak, Ewa Konstancja Bułhak, Adrianna Biedrzyńska, Marek Siudym, Katarzyna Sawczuk, Aleksandra Popławska

Czas: 23min.
10:50
Małolaty, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletnia Klaudia od pewnego czasu jest w związku ze starszym od niej chłopakiem. Nastolatka zaczyna podejrzewać, że jej chłopak Patryk spotyka się z inną dziewczyną. Śledząc chłopaka, Klaudia widzi go w towarzystwie dużo starszej kobiety. Patryk zapewnia Klaudię, że to nic nie znaczy i kocha tylko ją. Wkrótce okazuje się, że Patryk pochodzi z bardzo biednej, patologicznej rodziny. Musi sam zajmować się rodzeństwem. Kobiety, z którymi się spotykał, płaciły mu za towarzystwo. Dzięki... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 112
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez wiele lat Adam był uzależniony od hazardu. Udało mu się skończyć z nałogiem dzięki terapii dla anonimowych hazardzistów. Niestety nałóg okazuje się silniejszy i mężczyzna znowu zaczyna grać. Przez dwa dni zostawia w kasynie pieniądze, które razem z żoną odkładali na zakup mieszkania. Żona odchodzi od niego, a ludzie z półświatka, od których pożyczał pieniądze, zaczynają mu grozić. (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.236
Godziny emisji
Rozwiń opis
NOWE ODCINKI. Co powstanie, jeśli zestawimy ze sobą: jeden bardzo zaniedbany dom, zasługującą na wsparcie rodzinę, kilku zawziętych projektantów i tylko siedem dni na realizację ich ambitnego planu, który odmienia życie? Zobaczymy jeden z najlepszych reality show w historii amerykańskiej telewizji – uhonorowany dwukrotnie Emmy i Nagrodą Amerykańskiej Publiczności. Gospodarz tego programu, Ty Pennington i jego drużyna wyróżnia prawdziwych bohaterów - ludzi, którzy poświęcają się, by pomóc... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michelle Obama, Rihanna, Tracy Hutson, John Littlefield, Paul DiMeo
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 19: Druga twarz
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Nuda
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem na temat nudy. Czym jest nuda? Czy mnich może się nudzić? Czy można znudzić się drugim człowiekiem? Poszukiwanie odpowiedzi na te pytania dopełnia przepis, jak w życiu się nie nudzić. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 398 Impreza powitalna
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiki wraca z Hiszpanii. Mówi Iwonie, że Wojtek świetnie się tam czuje i nie zamierza wracać. Przemek, Agata i Marcin idą odprężyć się do pubu, gdzie udający głuchoniemego chłopak zostaje złapany i oskarżony o kradzież. Zabiera go policja. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Zieliński, Katarzyna Dąbrowska

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczeń liceum, Jakub, idzie chodnikiem, pisząc SMA-a w telefonie. Wchodzi na pasy na czerwonym świetle i zostaje potrącony przez samochód. Kierowca dzwoni pod numer alarmowy 112. Operatorka Centrum Pomocy Ratunkowej wysyła karetkę pogotowia, zawiadamia policję i udziela wskazówek dotyczących pierwszej pomocy. Kierowcy udaje się przywrócić licealiście oddech. Pojawia się przechodzień i zaczyna krzyczeć na kierowcę, a także udzielać wskazówek, które podważa przez telefon operatorka.... (Polska 2016)

Reżyseria: Adam Molak
11:35
Szpital, odc. 83/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Dominika zajmuje się Jankiem Kamyszem, który został znaleziony nieprzytomny pod sceną koncertową. Student prawdopodobnie przedawkował narkotyki, które wcześniej zmieszał z alkoholem. Chłopaka do szpitala przywiózł kolega i Lena Horosz, która twierdzi, że jest jego nową dziewczyną. Z kolei Krzysztof Tomczyk wzywa pogotowie do swojego rocznego synka Pawełka. Dziecko ma wysoką gorączkę i silne drgawki. Ojciec wezwał pogotowie bez zgody matki, która panicznie boi się szpitali. , napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się sprawą właścicieli małej greckiej restauracji, nękanych włamaniami do lokalu i telefonami z pogróżkami oraz pomagają lekarzowi, który został oskarżony o molestowanie przez jedną ze swoich pacjentek, po tym jak odrzucił jej propozycję romansu.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Olejarczyk
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 13: Bezkresna agonia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Transfer wiedzy i działalność informacyjna
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Informacje o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. Dofinansowanie przeznaczono na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny, transfer wiedzy i innowacji. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 3 Serce Lądu
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim odcinku filmowa podróż po środkowej i północnej Kanadzie, miejscach ogromnego bogactwa krajobrazów. Rozległe lasy, łąki, niezliczone jeziora i niezwykła rozmaitość gatunków fauny i flory. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 86
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyniki badań Kaana wykluczają nawrót choroby. Szeherezada mdleje w cukierni. Ali Kemal dostaje rozwód. Handan odwiedza Onura i mówi mu o problemach z Peride. Kerem odnajduje sklep ojca i poznaje przybraną siostrę. Peride chce targnąć się na swoje życie. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamożna rodzina Bielskich wyjeżdża na wakacje. 17-letni syn Jacek zostaje sam i pod nieobecność rodziców postanawia urządzić wielką imprezę w ogrodzie. Dom jest duży a na posesji jest basen. Na imprezę przychodzi wielu młodych ludzi, rozbrzmiewa głośna muzyka. Znajomi Jacka zaczynają palić marihuanę i pić alkohol, potem wskakują do basenu. Robert - przyjaciel Jacka – też skacze i nie wypływa. Pod wpływem alkoholu bezwładnie uderza o dno basenu. Pozostali uczestnicy imprezy zauważają to i... (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Majewski
12:50
Trudne sprawy, odc.267
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał Sieja (43 l.) jest dyrektorem w międzynarodowej korporacji. Bardzo dobrze zarabia i jest w stanie zapewnić swojej żonie Elwirze (40 l.) i dzieciom - Martynie (18 l.) i Jakubowi (16 l.) dostatnie życie. W willi rodziny Siejów zatrudniona jest kucharka, ogrodnik i sprzątaczka, a dzieci chodzą do prywatnych szkół z internatem. Sielanka rodzinna zostaje zakłócona, kiedy Rafał traci pracę i wydaje wszystkie oszczędności, aby zachować pozór życia w luksusie. Rodzina przeprowadza się do... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 50/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala pomieszkuje u Leny. Odwiedza ją Marcel. Przynosi wino i narkotyki. Rozkręcają imprezę, pojawiają się koledzy Marcela. Mieszkanie jest pełne obcych, pijanych ludzi, pod wpływem narkotyków. Gdy widzi to Rafał, wzywa na pomoc Staszka i Kacpra. Tymczasem Irek nie wie, co zrobić, aby jego dziewczyna i babcia w końcu się polubiły. Wykorzystuje sytuację, gdy babcia, zapalona brydżystka, nie ma kompletu graczy na partyjkę i proponuje, aby Jola zagrała z nimi. Jola zgadza się, choć niechętnie.... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Obiecująca doktorantka historii sztuki zostaje oskarżona o plagiat. Jej pozycja w środowisku akademickim jest mocno zagrożona. Ruda i Bury muszą udowodnić, że ich klientka jest niewinna oraz dowiedzieć się, kto i dlaczego chce zniszczyć jej karierę naukową. Do Septagonu zgłasza się także kobieta, która podejrzewa swojego partnera o zdradę. Mężczyzna ciągle narzeka na brak czasu. Jest z zawodu jest dentystą - prowadzi prywatną klinikę - i, jak twierdzi, trudno mu pogodzić życie... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 20: Sława
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
NCIS prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa oficera marynarki wojennej. W toku śledztwa agenci poznają Aubrey Darvę, córkę bogatego inwestora, która wprowadza ich w świat hollywoodzkich elit. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 22: Ścigany
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z transportu więźniów organizowanego przez armię ucieka terrorysta. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 192 "Braterska kasa" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwudziestoletnia Daria jest pasjonatką historii i architektury Warszawy, i chociaż pochodzi z małej wsi pod Lublinem, marzy o pracy przewodnika po stolicy. Niestety, udaje jej się znaleźć jedynie prace kelnerki w niewielkiej restauracji. W końcu dziewczyna otrzymuje wymarzoną posadę w biurze podróży, ale pracę komplikuje jej znajomość z synem szefowej, która ostatecznie doprowadza do jej zwolnienia z pracy. Daria musi znaleźć sposób, jak wyjść cało z uknutej przeciwko niej intrygi. Z pomocą... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:05
19 +, odc. 51/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala z Marcelem sprzątają mieszkanie po imprezie. Odkrywają, że tablet i głośniki Leny zostały zniszczone. Dziewczyna postanawia odkupić rzeczy. Niestety okazuje się, że ojciec zblokował jej kartę. Ala kradnie pieniądze z kasy kawiarni matki. Niebawem rodzice Ali przychodzą do mieszkania Leny, żeby porozmawiać z córką. Tymczasem Lucy dowiaduje się, że Kamil wrócił do Krakowa. Dziewczyna przychodzi do jego rodziców na umówiony obiad i tam nieoczekiwanie spotyka się z chłopakiem. Rozpętuje się... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 904
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater, śledztwo prowadzą Maciej Dębosz i Rafał Kopacz Z rzeki wyłowiono ciało niepełnosprawnego mężczyzny. Okazuje się, że syn ofiary kilkakrotnie pobił ojca, jednak nie przyznaje się do zabójstwa. Tymczasem z zeznań sąsiadów wynika, że ofiarę często odwiedzała młoda kobieta. Niebawem policja ustala, że to dziewczyna jego syna. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.250
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie afera: ktoś nasłał sanepid na tutejszą stołówkę - kucharki wściekłe, policjanci niezadowoleni, że trzeba będzie jeść na mieście. Tymczasem Ola od rana podenerwowana w oczekiwaniu na mającą dziś zapaść decyzję co do opieki nad Markiem. W końcu dostaje telefon z sądu opiekuńczego. Dziś jeszcze raz przyjedzie do niej kurator. Ola przerażona – bez jego pozytywnej opinii Marek trafi do domu dziecka.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 69
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Angelica namawia Federico by zatrudnił w firmie ojca Towela. Damian szantażuje Federico. Angelica jest zszokowana po odkryciu zdjęcia matki Milagros. Federico zatrudnia zagranicznego kucharza, by przygotował ważną kolację dla gości. Matka przełożona okłamuje Angelicę w sprawie fotografii. Socorro jest wściekła, ponieważ Marlene flirtuje z Ramonem. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 37
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ajsze chce zaprowadzić Elif do Melek. Udaje im się wymknąć z posiadłości, ale w lesie natykają się na Veysela. Ten każe im wracać. Erkut coraz bardziej zaczyna się interesować Zeynep. Arzu, chcąc zdobyć pieniądze dla Veysela, każe Goncy sprzedać naszyjnik. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 44min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 3/13 Rieti
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donal zawita do doliny Rieti, w środkowych Włoszech. Pod skrzydłami babci Sandry będzie uczył się przygotowywania tradycyjnych, lokalnych potraw, takich jak pizzicotti czy quiche z raków. Przy okazji wybierze się do wspaniałego ogrodu mnichów. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 3/13 Lamu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiran Jethwa - urodzony w Kenii pół Brytyjczyk, pół Hindus, cieszący się międzynarodową popularnością kucharz i autor telewizyjnych programów kulinarnych, zabiera nas w kulinarną podróż po Kenii, Etiopii i Ugandzie. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.680
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy 15-letnia Agnieszka Malec coraz bardziej oddala się od ojca, samotnie wychowujący ją Grzegorz (41 l.) coraz mniej rozumie otaczający go świat. Martwi się o córkę, ale nie wie, jak z nią rozmawiać. Widzi, że Agnieszka cały czas spędza przed komputerem i z kimś czatuje, ale niestety nie chce powiedzieć z kim. Dobry kumpel i kolega z pracy, Andrzej Rzeszotnik (43 l.) naprowadza go na pomysł – jeśli naprawdę interesuje się życiem córki, ojciec powinien poznać ją na czacie, korzystając z... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 908
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ukryciu, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Rafał Kopacz W podmiejskim lesie znaleziono ciało uduszonej kobiety. Komisarze odkrywają, że ofiara miała romans, który niedawno zakończyła. Podejrzany o zabójstwo kochanek nie przyznaje się do winy. W trakcie śledztwa komisarze ustalają, że kobieta w noc zabójstwa bawiła się w jednym z nocnych klubów. Mężczyzna, który jej towarzyszył, również nie przyznaje się do winy, ale podaje ważny dla śledztwa trop. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Marek Nortman, Tomasz Olszewski
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 70
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrea oskarża Milagros o zepchnięcie jej ze schodów, w wyniku czego poroniła. Ivo nie chce rozmawiać z Milagros. Andrea i Pablo świętują. Pablo mówi Ivo, że dziecko nie żyje, a Milagros celowo zepchnęła Andreę ze schodów. Firma Rocky’ego i Ramona okazuje się porażką. Ramon otrzymuje list od Leticii, z którego dowiaduje się, że Lina nie jest jego córką. Ivo prosi Milagros by opuściła willę. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:10
M jak miłość - odc. 1264
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin szuka dowodów na romans Mariusza z Naomi i kontaktuje się z jej lekarką, ale ta nie jest w stanie mu pomóc. Zdesperowany Chodakowski jedzie także do Korczyńskiego, by porozmawiać z jego żoną. Ich spotkanie przerywa jednak powrót Mariusza. (Polska 2016)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Artur Barciś - Kolęda, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Marcjanna Lelek - Natalia, Krystian Domagała - Mateusz, Julia Wróblewska - Zosia, Jakub Jankiewicz - Antek, Łukasz Stawowczyk - Wroński, Piotr Nerlewski - Franek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 12/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pizzeria "La Torre", (Miłakowo). W Miłakowie na Mazurach od kilku lat swoją pizzerię prowadzi młoda para. La Torre głównie serwuje pizzę, ale w karcie można również znaleźć zupy, makaron oraz pierogi. Według właścicieli ich dania są smaczne, jednak brak zadowolonych gości tego nie potwierdza… Tu potrzebna jest pomoc Magdy Gessler! Znana restauratorka będzie uczyć właścicieli współpracy, a pomogą jej tym razem, ochotnicy z pobliskiej jednostki straży pożarnej! (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.237
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część specjalnego wydania tego programu, w którym Ty Pennington i jego drużyna budują nowy dom dla rodziny Marshall z Karoliny Północnej. Przed laty Barbara Marshall w swoim prywatnym domu urządziła schronisko dla bezdomnych weteranek. Podobnie, jak one służyła krajowi, narażając własne życie. Wiele kobiet po opuszczeniu wojska nie potrafiło odnaleźć się w cywilu. Nierzadko z powodu problemów zdrowotnych byłe żołnierki nie mogły znaleźć stałej pracy i trafiały na ulicę. Dzięki ekipie... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michelle Obama, Rihanna, Tracy Hutson, John Littlefield, Paul DiMeo
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 24: Callen, G
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
NCIS ponownie musi prowadzić morderczą walkę z czasem, by znaleźć seryjnego zabójcę, zanim będzie za późno. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
16:05
Złote serce - odc. 125
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na prośbę Teresy Henrique jedzie do Mozambiku, by pomóc Jonasowi. Okazuje się, że Jonas jest w śpiączce. Beatriz podejrzewa, że to Miquel morduje prostytutki. Fernanda jest wściekła na Vitora, który podczas rejsu upił się do nieprzytomności. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 40min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 35 Sowa Minerwy
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W miejscu, w którym wcześniej znajdowano zwłoki samobójców, znalezione zostaje ciało dziennikarza Finleya, który miał zamiar ujawnić jakąś niezwykle ważną sprawę. Do śledztwa bierze się inspektor Sullivan wraz z młodym asystentem Albertem. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Matt Carter
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3411
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kierowca TIRa znajduje pobitego mężczyznę. Okazuje się, że ofiara była zamieszana w nielegalne wyścigi samochodowe. Śledztwo ujawnia, że pobity był w konflikcie ze wspólnikiem, a od czasu pojawienia się policji w firmie zniknęła również jedna z pracownic, Ukrainka Oksana. Tymczasem detektywi zajmują się sprawą sąsiadki Natalii, 73-letniej Honoraty. Kobieta twierdzi, że ktoś nieproszony odwiedza jej mieszkanie. Detektywi ustalają, że włamywacz musi mieć klucz do mieszkania ofiary.   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 199
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula Gładysz i Milena Mróz z maturalnej 3a zawsze trzymały się razem. Kiedy do ich klasy dołącza nowa koleżanka, Kinga, Milena zaprzyjaźnia się z nią. Nowa uczennica wyszła niedawno z poprawczaka, zerwała z nałogiem narkotykowym i chce zmienić się na lepsze. To imponuje Milenie. Ula jest zazdrosna o przyjaciółkę i postanawia udowodnić jej, że Kinga ją okłamuje. Kiedy Kingę rzuca ukochany chłopak, dziewczyna daje się namówić szkolnemu dilerowi na porcję amfetaminy. Ula i Milena dowiadują się o... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 30
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 6 W niewoli cz. 2.
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas konkursu kulinarnego do potraw degustacyjnych została dosypana trucizna, co staje się powodem silnego zatrucia u jednego z jurorów. Policjanci przesłuchują całą ekipę organizującą konkurs, ale główne podejrzenia padają na dwójkę finalistów. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3472
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Cena miłości - odc. 69
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po próbach zamachu Sawasz wzmacnia ochronę rodziny i Jasemin. Sawasz pragnie oficjalnie uznać Omera za syna. Jawuz wyznaje Cziczek, że Ibrahima utopił w basenie ich ojciec. Mówi Cziczek, że gdyby rozwiodła się z Sawaszem, klanom groziłaby kolejna wendeta. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.195
Godziny emisji
Rozwiń opis
18-letnia Sylwia Matusiak razem z 19-letnim barmanem Markiem Mikoszem wychowują ich synka, Marcela. Ich związek właśnie przeżywa kryzys. Marek całe noce spędza poza domem i nie wydaje się być zadowolony z roli ojca. Sylwia nie chce pogodzić się z faktem, że wszystkie obowiązki domowe spadły na jej barki. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny Marek dopiero nad ranem wraca z pracy, Sylwia wyrzuca go. By odtąd związać koniec z końcem, bo to Marek zarabiał na utrzymanie rodziny, kobieta decyduje się... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 113
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota dowiaduje się, że jej partner chce się z nią rozstać, bo będzie miał dziecko z kochanką. Dorota jest załamana. Wkrótce postanawia adoptować chore dziecko. Jej przyjaciółka Basia, która samotnie wychowuje sześcioletniego synka, twierdzi, że to zły pomysł. Niespodziewanie okazuje się, że Basia jest śmiertelnie chora. Kiedy lekarze odbierają kobiecie resztki nadziei na wyzdrowienie, prosi Dorotę, żeby została rodziną zastępczą dla jej syna. Czy Dorocie uda się spełnić ostatnią wolę... (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:10
Ale numer!, sez. 2, odc. 34
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 284: Bang Bang
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki czują się nieswojo, kiedy do sklepu trafia zestaw do balsamowania z czasów II wojny światowej. Czy Rick zdecyduje się na jego zakup? W lombardzie pojawią się bardzo rzadkie pistolety Reid. Czy Gwiazdy Lombardu ustrzelą nimi dobry biznes? Rick przygotowuje nową firmową stronę internetową, co na to Chum? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 35
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadchodzi dzień egzekucji. Halil i Mehmet stają na szafocie. Rodzina, przyjaciele i sąsiedzi szaleją z rozpaczy. Nagle przybywa oficer z wiadomością do generała. Wasili wstrzymuje egzekucję, a potem każe wypuścić Halil i Mehmeta na wolność. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 8/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 84/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin Kuczera trafia do szpitala z powodu silnego ataku drgawek. Pacjentem zajmuje się dr Michał. Stan chłopaka jest ciężki. Tymczasem ratownicy dostają pilne wezwanie na miejsce, gdzie doszło do ustawki kibiców. Kilkanaście osób zostało rannych. Do szpitala na Biskupińską trafia trzech poszkodowanych chuliganów: Norbert Maćkowiak, który ma wbity nóż w pośladek, Jacek Borko z raną kłutą brzucha i Szymon Tkaczyk z urazem oka. Jacek Borko jest w krytycznym stanie i od razu trafia na blok... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi przyjmują zlecenie skromnej sprzątaczki zaniepokojonej o swego osiemnastoletniego syna, który znika na całe noce, wraca posiniaczony i nie wiadomo skąd ma dodatkowe pieniądze. W tym odcinku śledczy pomagają także w poszukiwaniu dziewczyny, która wyprowadziła się z domu, po tym jak rodzice próbowali wyperswadować jej związek z chłopakiem, podejrzewanym przez nich o handel narkotykami.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Barbara Brzeska, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 285: You Snooze, You Lose
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick ogląda niemiecki dwuręczny miecz z początków XVII wieku. Czy wyjdzie zwycięsko z pojedynku z klientem? Corey zastanawia się nad kupnem zestawu kart z bejsbolistami z 1933 roku. Czy zdobędzie punkty, czy raczej wypadnie z gry? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 299: Tag Team
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu trafi Biblia należąca do Mickey’a Mantle. Czy stanie się ona niebiańskim wybawieniem i ześle cudowne pieniążki? Kolejny cenny przedmiot, który przyfrunie do sklepu, to pióro należące do samego prezydenta Lyndona B. Johnsona. Chłopaki urządzą małe zawody, w których udowadniać będą swoje umiejętności kupieckie. Kto okaże się zwycięzcą? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 9/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.278
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezastraszeni Ferdek, Boczek i Paździoch wpadają w szpony hazardu. Zawierają między sobą zakłady o to, kto dokona bardziej ryzykownych wyczynów. Stopniowo od niewinnych błahostek zaczynają zakładać się o coraz bardziej wyrafinowane zadania. Podbijają cenę. Stawki rosną, a z nimi adrenalina niezastraszonych hazardzistów.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Mikołaj Krawczyk, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Bohdan Łazuka, Krzysztof Skiba, Aneta Zając
19:00
Fakty, odc. 7118
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7101
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7098
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4992
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W domu komendantki syn przeprasza ją za swoje zachowanie. Popełnił kilka błędów ale zmieni się, poszuka pracy i zacznie normalnie żyć. W pracy Zapała pyta Morawską, jak jej się udała randka z Arkiem. Alicja się obrusza, upiera się, że to nie była randka tylko zwykły wyjście na koncert. W ciągu dnia do pokoju policjantów wpada Arek, ma dla Ali płytę i zaproszenie na kolejny koncert…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 300: Fiesta Loco
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Rick będzie miał okazję przyjrzeć się obrazowi Moneta. Czy malowniczy krajobraz zahipnotyzuje chłopaków i zbiją na nim fortunę? Corey poczucie ogień, kiedy do sklepu trafi stara remiza strażacka. Uda mu się ugasić pragnienia klienta, czy może spali się podczas tych negocjacji? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 301: Spruce Goose
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oczy Ricka porządnie się zaświecą, kiedy do sklepu trafią obrazy gwiazd, namalowane przez Stephena Fishwicka . Czy mężczyzna dostrzeże artyzm tych prac, czy może sam zapragnie znaleźć się na płótnie? Chłopaki zaczną obstawiać pączkowe zakłady. Czy to ich własna wersja LOTTO? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Rozdarte serca - odc. 59
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa akcja ratunkowa. Stan Hazal jest bardzo ciężki. Gülseren udało się przesunąć samochód i uwolnić córkę. Osman namawia adwokata Samiego, by zajął się sprawami Özkana. Miesiąc później Yildirim namawia Candan, by zrezygnowała ze zmiany nazwiska. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 44min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (3)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym wydaniu programu aktorki kontra sportowcy. W drużynie Tomasza Kammela występują: Anna Karczmarczyk, Iza Kuna, Katarzyna Andukowicz. W skład drużyny Antka Królikowskiego wchodzą: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Supron. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 90min.
20:05
W dolinie Elah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat w gwiazdorskiej obsadzie. Młody amerykański żołnierz, Mike Deerfield, powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku, chłopak znika bez śladu. Jego przełożeni utrzymują, że wcześniej wzorowo pełniący służbę Mike, dopuścił się dezercji. W tę wersję nie wierzą jego rodzice, emerytowany lekarz wojskowy Hank (Tommy Lee Jones) i jego żona Joan (Susan Sarandon). Hank na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Z pomocą przychodzi mu miejscowa policjantka, Emily... (USA, 2007)

Reżyseria: Paul Haggis
Obsada: Lee Tommy, James Franco, Jason Patric, Josh Brolin, Susan Sarandon, Charlize Theron
20:10
Doradca smaku-Placki ziemniaczane z aromatycznymi pomidorami, odc. 34/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2501
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek skorumpowany? Igor i Darek chcą znaleźć tego, kto wysłał fragment filmu z bójką w pociągu. Proszą o pomoc Sławka. Żbik jedzie do jednego z uczestników bójki - Woźniaka. Ale w domu zastaje tylko jego matkę, która odmawia jakiejkolwiek współpracy. Niespodziewanie pojawia się Rogalski i próbuje skorumpować Darka! Czy mu się uda? Anastazja i Tomek znowu razem! Anastazja wraca do swojego mieszkania po nocy spędzonej z Tomkiem. Dziewczyna jest totalnie zaskoczona widząc swojego brata. Joachim... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
W morzu ognia
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jack Taggart (Steven Seagal) jest inspektorem, zajmującym się ochroną środowiska. Jego kolega i przyjaciel został zamordowany. Jack prowadzi własne dochodzenie w tej sprawie. Przy tej okazji dociera do odległych, położonych w górach osad. Domyśla się, że okolica kryje jakąś tajemnicę, gdyż nikt z miejscowych nie chce z nim rozmawiać. Wreszcie dociekliwy inspektor odkrywa prawdę. W górach są stare szyby górnicze, w których prywatna firma magazynuje toksyczne odpady. To bardzo dochodowy... ( USA 1997)

Reżyseria: Félix Enriquez Alcalá
Obsada: Steven Seagal, Marg Helgenberger, Kris Kristofferson, Harry Dean Stanton, Stephen Lang
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Do mieszkania, w którym przetrzymywana jest zgwałcona kobieta, wdziera się jej mąż i jego przyjaciel. Mężczyźni uwalniają pokrzywdzoną, ale jej oprawca ucieka oknem. To kryminalista, który wyszedł z więzienia po wieloletniej odsiadce za zabójstwo. Policjanci próbują wytropić podejrzanego. Śledztwo prowadzi ich w coraz bardziej zaskakującym kierunku. Po zbadaniu kolejnych tropów, przesłuchaniach świadków i ustaleniach co do faktów, okazuje się, że prawda jest zupełnie inna... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Anatomia strachu
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle zajmuje się handlem diamentami, jego piękna żona prowadzi dom, a zbuntowana, nastoletnia córka chodzi własnymi drogami. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle’a do otworzenia sejfu. Kiedy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna posłusznie spełni ich żądanie, sytuacja wymyka się spod kontroli.... (USA 2011)

Reżyseria: Joel Schumacher
Obsada: Nicolas Cage, Nicole Kidman, Ben Mendelsohn, Liana Liberato, Cam Gigandet
21:15
Rozdarte serca - odc. 60
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Dilary wpada zdjęcie Ozana zrobione w domu Gülseren. Dilara czeka do późna na syna, aby przeprowadzić przesłuchanie. Keriman znajduje w portfelu brata pokaźną sumę w euro. Özkan przyznaje, że dostał pieniądze od Candan. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
21:50
Przyjaciel do końca świata
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Media podają komunikat o wybuchu pożaru, który następnie doprowadził do eksplozji na promie kosmicznym. Zginęli członkowie załogi i naukowcy, co oznacza tylko jedno, że misja uratowania ludzkości nie powiodła się. Zbliża się koniec świata. (USA 2012)

Reżyseria: Lorene Scafaria
Obsada: Steve Carrell, Keira Knightley, Adam Brody, Martin Sheen

Czas: 96min.
21:00
Półfinał Miss Polski 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Półfinał Miss Polski Czwórka zaprasza na pełen emocji wieczór w towarzystwie najpiękniejszych Polek, które wystąpią w Półfinale Miss Polski. Zobaczymy 38 piękności z całego kraju wybranych w regionalnym etapie konkursu, które rywalizować będą o awans do wielkiego finału i szansę na koronę oraz możliwość reprezentowania Polski i ubiegania się o zwycięstwo na największych światowych konkursach, m.in. Miss World, Miss International i Miss Supranational. Zwyciężczynie półfinału wyłoni jury, w...

21:45
Push
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i efektów specjalnych thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Nick Grant (Chris Evans) odziedziczył po swoim ojcu telekinetyczne zdolności, które stanowią obiekt zainteresowania tajnej agencji rządowej. Wydział ten ma za zadanie przeprowadzać na obywatelach eksperymenty, wzmacniające ich niezwykłe moce. Są one wielkim zagrożeniem dla życia, dlatego Nick planuje ucieczkę przed rządem. Na swojej drodze spotyka Cassie Holmes (Dakota Fanning) także ukrywającą się... (USA 2009)

Reżyseria: Paul McGuigan
Obsada: Chris Evans, Colin Ford, Dakota Fanning, Djimon Hounsou, Joel Gretsch
22:15
El Principe - dzielnica zła - odc. 23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci wywiadu badają telefony Khaleda i Fatimy skradzione podczas zaaranżowanego przez policję napadu. Odkrywają, że Khaled kontaktował się z Jose Lamelą, bossem narkotykowym z Galicii, który próbuje stworzyć własną siatkę w Ceucie. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:45
Lęk pierwotny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie. Dziewiętnastoletni Aaron Stampler (Edward Norton) zostaje oskarżony o zamordowanie arcybiskupa. Jego obrony podejmuje się świetny i znany chicagowski adwokat Martin Vail (Richard Gere). Sprawa wydaje się nie do wygrania, a jednak... W czasie prowadzenia sprawy wychodzi na jaw wiele brudnych spraw, w które zamieszany był arcybiskup…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1996)

Reżyseria: Gregory Hoblit
Obsada: Richard Gere, Alfre Woodard, Frances McDormand, John Mahoney, Laura Linney, Edward Norton
23:15
Waterloo - ostatnia bitwa Napoleona
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Waterloo 1815, ostatnia bitwa Napoleona Bonaparte. Opowieść o jednej z najsłynniejszych bitew w historii. Z godziny na godzinę, z minuty na minutę, zaskakujące zwroty akcji. Na podstawie archiwalnych dokumentów powstał obraz walki, nadziei, obaw. (Belgia 2015)

Reżyseria: Hugues Lanneau

Czas: 52min.
23:40
Świat bez fikcji - Chiński "SuperBoy"
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Organizowany w Chinach od kilku lat, bijący rekordy popularności konkurs talentów Super Chłopak, daje możliwość rozpoczęcia kariery muzycznej młodym chłopcom w gwałtownie zmieniającym się, wybitnie konkurencyjnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Lixin Fan

Czas: 86min.
23:10
Piekne istoty
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ethan jest zupełnie zwyczajnym nastolatkiem, ale skrywa pewną tajemnicę – od wielu miesięcy śni o pewnej dziewczynie. Gdy pewnego dnia spotyka ją na szkolnym korytarzu, jego życie zmienia się na zawsze, podobnie jak losy wielu mieszkańców Gatlin. Lena mieszka w ponurej posiadłości swego wuja, którego okoliczni mieszkańcy uważają za szaleńca i czciciela szatana. Dziewczyna nie szuka towarzystwa rówieśników, chodzi swoimi drogami i sprawia wrażenie jakby była „nie z tego świata”. Między... ( USA 2013)

Reżyseria: Richard LaGravenese
Obsada: Alice Englert, Alden Ehrenreich, Jeremy Irons, Viola Davis, Emmy Rossum, Emma Thompson, Eileen Atkins
23:35
Nie mów nikomu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymająca w napięciu ekranizacja bestsellerowego kryminału Harlana Cobena. Żona Alexa zostaje brutalnie zamordowana. 8 lat później mężczyzna dostaje anonimowy e-mail z nagraniem, na którym dostrzega swoją żonę. Następnie otrzymuje wskazówkę gdzie i kiedy będzie mógł ją spotkać. Czy Margot wciąż żyje? Nic nie jest takie, jak się wydaje. Nie ufaj nikomu. Nie wierz nikomu. Nie mów nikomu.   Dla małoletnich od lat 16 (Francja, 2006)

Reżyseria: Guillaume Canet
Obsada: André Dussollier, Guillaume Canet, Marie-Josée Croze
00:20
Wichry wojny - odc. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 93min.
00:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 30
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

00:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku policja rozprawia sie z gangsterami napadającymi na banki oraz ze złodziejem samochodu przyłapanym na gorącym uczynku. W odcinku również m.in. wykrycie ogromnej fabryki amfetaminy, produkującej ilości narkotyków wartych miliony złotych oraz likwidacja wietnamskiej plantacji konopii. (Polska 2010)

01:20
Milion dolarów
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena, urzędniczka z wielkiego banku, wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak. (Polska 2010)

Reżyseria: Janusz Kondratiuk
Obsada: Kinga Preis, Tomasz Karolak, Joanna Kulig, Jakub Gierszał, Hanna Konarowska, Rafał Mohr, Barbara Krafftówna, Andrzej Grabowski, Krzysztof Materna, Agnieszka Sienkiewicz

Czas: 103min.
01:05
Straż sąsiedzka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia z gwiazdorską obsadą. Kierownik supermarketu Evan Trautwig (Ben Stiller) przeżywa szok, kiedy jeden ze strażników nocnych w jego sklepie zostaje zamordowany. Aby odnaleźć zabójcę, mężczyzna gotów jest sformować straż sąsiedzką. Przedsięwzięcie nie spotyka się z wielkim odzewem i do Evana dołącza jedynie trzech ochotników: robotnik budowlany Bob (Vince Vaughn), marzący o karierze policjanta Franklin (Jonah Hill) i będący świeżo po rozwodzie Jamarcus (Richard Ayoade).... (USA, 2012)

Reżyseria: Akiva Schaffer(1)
Obsada: Ben Stiller, Hill Jonah, Richard Ayoade, Rosemarie DeWitt, Vince Vaughn
01:45
Ugotowani, sez. 11, odc. 8/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym tygodniu odwiedzimy krainę miodem i winem płynącą, czyli Zieloną Górę i okolice. Poznamy tu kolejną czwórkę bohaterów, którzy nawet mimo małych porażek, wytrwale będą torować sobie drogę wprost do wygranej! Przed nami walka na noże, łyżki i widelce! W swoich domach ugoszczą nas: Paweł Pazdrowski – hodowca kóz. Przygodę z tymi małymi, rogatymi zwierzętami rozpoczął od dwóch małych kózek. Obecnie dogląda stada liczącego 70 sztuk. Wraz z rodziną zajmuje się wyrobem produktów z koziego... (Polska)

01:20
Dyżur, sez. 3, odc. 37
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Na oddział trafia pacjentka w bardzo ciężkim stanie, kobieta cierpi na schizofrenię i zażyła zbyt duże dawki leków. Zobaczymy też jak pomysłowe w wymyślaniu zabaw mogą być dzieci i jakie mogą być tego przykre skutki. (Polska 2010)

01:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

02:00
W kogo ja się wrodziłem?
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek Lechotycki, lider zespołu rockowego, który od rozwodu rodziców nie pozostawał z ojcem w najlepszych stosunkach, postanawia w Dniu Ojca zabrać śmiertelnie chorego na raka Ryszarda ze szpitala i zorganizować na jego cześć specjalne przyjęcie... (Polska 2001)

Reżyseria: Ryszard Bugajski
Obsada: Andrzej Andrzejewski, Krzysztof Kolberger, Emil Karewicz, Magdalena Kumorek, Tomasz Lengren

Czas: 59min.
02:45
Uwaga!, odc. 4992
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:05
Notacje - Krystyna Mazurówna. Moje pół godziny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tancerka i choreograf. Urodzona w 1939 roku we Lwowie. Krystyna Mazurówna od czasu pierwszej wizyty we Lwowskiej Operze zapragnęła być tancerką i mimo oporu ojca, szanowanego profesora matematyki, zdała do szkoły baletowej w Warszawie (Polska 2013)


Czas: 10min.
03:20
Przedwiośnie - odc. 5/6 - Bal w Odolanach
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sześcioodcinkowy serial zrealizowany na podstawie powieści Stefana Żeromskiego z 1924 r. (Polska 2002)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Mateusz Damięcki, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Karolina Gruszka

Czas: 47min.
03:10
Zabójcze umysły - odc. 75
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Phoenix pojawia się seryjny zabójca, który morduje miejscowych policjantów. W sprawę angażuje się zwłaszcza Morgan, który poprzednio służył w policji. Pracę jednostki utrudnia postawa szefa policji, który chce obciążyć winą miejscowych gangsterów. (USA 2007)

Reżyseria: Glenn Kershaw
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 38min.
03:55
Zabójcze umysły - odc. 76
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W hrabstwie Orange w Kalifornii ktoś strzela z dubeltówki do blondynek prowadzących samochody. Jedna z ofiar przeżyła i zeznaje, że mężczyzna, który do niej strzelał, wydawał się absolutnie normalny. (USA 2007)

Reżyseria: Steve Boyum
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 40min.
03:25 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2722
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:10
Moc Magii, odc. 172/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.563
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:15
Maestro
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu jest obrońca poznańskich robotników z czerwca 56' Stanisław Hejmowski, który za niezłomną postawę w obronie robotników zapłacił cenę najwyższą. (Polska 2008)

Reżyseria: Agata Ławniczak

Czas: 47min.
04:45
Chiński "SuperBoy"
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Organizowany w Chinach od kilku lat, bijący rekordy popularności konkurs talentów Super Chłopak, daje możliwość rozpoczęcia kariery muzycznej młodym chłopcom w gwałtownie zmieniającym się, wybitnie konkurencyjnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Lixin Fan

Czas: 86min.
04:30
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.787
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:30
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Magazyn Puncher 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 15
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info