Program dla 2017-06-28 od do
22.07 23.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:15
Maestro
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu jest obrońca poznańskich robotników z czerwca 56' Stanisław Hejmowski, który za niezłomną postawę w obronie robotników zapłacił cenę najwyższą. (Polska 2008)

Reżyseria: Agata Ławniczak

Czas: 47min.
04:45
Chiński "SuperBoy"
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Organizowany w Chinach od kilku lat, bijący rekordy popularności konkurs talentów Super Chłopak, daje możliwość rozpoczęcia kariery muzycznej młodym chłopcom w gwałtownie zmieniającym się, wybitnie konkurencyjnym społeczeństwie. (Francja 2014)

Reżyseria: Lixin Fan

Czas: 86min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Colorado Springs szykują się do Bożego Narodzenia. Przed świętami pojawia się rodzina żydowskich imigrantów. Okazuje się, że Itzhak Frankel jest handlarzem. Loren czuje się zagrożony, bo mieszkańcy miasteczka wolą kupować taniej u Itzhaka. (USA 1994)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:00
Disco Gramy, odc.3734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 4992
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Magazyn Puncher 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 15
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:55
Natura w Jedynce - Wild Canada - Dzika Kanada cz. 3 Serce Lądu
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim odcinku filmowa podróż po środkowej i północnej Kanadzie, miejscach ogromnego bogactwa krajobrazów. Rozległe lasy, łąki, niezliczone jeziora i niezwykła rozmaitość gatunków fauny i flory. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
06:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
06:25
Rodzinka.pl - odc. 82 "Idzie lato"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia chce wprowadzać w rodzinie zdrowy tryb życia, ale zdradza tendencje ekstremistyczne. Tomek, Kacper i Zosia chcą znaleźć pracę na wakacje, ale ich pomysły spotykają się z brakiem zrozumienia. Ludwikowi praca trenera hokeja idzie opornie. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 61
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 65
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Zduńskich przeżywa poważny kryzys. Na nic zdają się zapewnienia Krzysztofa, że między nim a Ewą nie dzieje się nic zdrożnego. W końcu Krzysztof wskazuje sprawcę swoich kłopotów. Jest przekonany, że Tomasz nastawia Marię przeciwko niemu. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 51min.
07:50
Trudne sprawy, odc.137
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sieradz. Anna Wójcik (31 l.) jest opiekunką w domu spokojnej starości. Wraz z mężem Danielem (33 l.) wychowuje swoją jedyną córkę - Kingę (9 l.). Do niedawna małą zajmowała się babcia. Ale odkąd Daniel przerwał studia doktoranckie, on prowadzi dom i przez większość dnia opiekuje się Kingą. Rodzina wydaje się szczęśliwa, jednak pewnego dnia zapracowana 31-latka zauważa, że Kinga jest bez wyraźnego powodu wykluczana przez rówieśników z zabawy. Nawet jej najlepsze przyjaciółki: Weronika i... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 908
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ukryciu, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Rafał Kopacz W podmiejskim lesie znaleziono ciało uduszonej kobiety. Komisarze odkrywają, że ofiara miała romans, który niedawno zakończyła. Podejrzany o zabójstwo kochanek nie przyznaje się do winy. W trakcie śledztwa komisarze ustalają, że kobieta w noc zabójstwa bawiła się w jednym z nocnych klubów. Mężczyzna, który jej towarzyszył, również nie przyznaje się do winy, ale podaje ważny dla śledztwa trop. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Placki ziemniaczane z aromatycznymi pomidorami, odc. 34/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.31 Wiele hałasu o Sknerusa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.3 Cappy's Mail Order Eyes/Pumpkinpal
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 13: Bezkresna agonia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 37
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ajsze chce zaprowadzić Elif do Melek. Udaje im się wymknąć z posiadłości, ale w lesie natykają się na Veysela. Ten każe im wracać. Erkut coraz bardziej zaczyna się interesować Zeynep. Arzu, chcąc zdobyć pieniądze dla Veysela, każe Goncy sprzedać naszyjnik. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.506
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłaszają się Marcelina Kos i jej córka, Sandra. Okazuje się, że Marcelina związała się z młodszym od siebie mężczyzną, Ksawerym Wolskim, który pożyczył od niej sporą sumę pieniędzy i zniknął. Marcelina jest przekonana, że Ksaweremu coś się stało. Jednak zdaniem Sandry, kobieta padła ofiarą zwykłego oszusta. Malanowski zgadza się odnaleźć zaginionego mężczyznę i ustalić, jakie motywy faktycznie nim kierują. Jedynym śladem jest portal randkowy, na którym Marcelina... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 11/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 7/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Campo di Fiori", (Nowy Sącz). Piętnaście lat temu na nowosądeckim blokowisku swoją włosko brzmiącą knajpkę otworzył pan Piotr. Po kliku latach jednak przeprowadził się do Rzeszowa, a Campo di Fiori zaczął zarządzać na odległość przez telefon. Nieobecność właściciela powoduje niechęć pracowników, którzy czują się niedowartościowani, pracują bez motywacji i bez podziału obowiązków. Mają żal do szefa, że się nimi nie interesuje i nie robi nic, by sytuację polepszyć. Kiedyś... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 98: Tajemniczy klucz
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 119 (seria II, odc. 71)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ibrahim każe Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę. Gülsah bezskutecznie usiłuje spotkać się z sułtanką Hürrem. Mahidevran wbrew regułom nie opuszcza pałacu wraz z synem, który obejmuje władzę nad prowincją Manisa. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 52min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.507
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego pojawia się wzburzony kierowca autobusu, Jerzy Grabarczyk. Wczoraj, gdy niespodziewanie wrócił wcześniej z nocnego dyżuru, nie zastał w domu narzeczonej. Okazało się, że nieoczekiwanie wyszła. Wróciła w środku nocy, wystrojona i wymalowana. Gdy ku swojemu zdumieniu, zastała w mieszkaniu Jerzego, zaczęła usprawiedliwiać się, że złapała dorywczą pracę, sprząta… sklep po zamknięciu. Jednak klient Malanowskiego nie wierzy w wyjaśnienia narzeczonej. Niedługo ślub, a wygląda... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka i Karina to młode kobiety, które pracują razem jako prezenterki pogody w lokalnej stacji telewizyjnej. Pewnego dnia ich szef Filip przedstawia im młodą, piękną dziewczynę o imieniu Patrycja, która również pragnie zostać prezenterką pogody, ale ma też większe ambicje. Agnieszka i Karina od początku nie darzą Patrycji sympatią i boją się jej jako konkurentki, podejrzewając, że jest kochanką ich szefa. Dziewczyny zaczynają zatem ze sobą walczyć, ale w kluczowym momencie, kiedy... (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 199
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula Gładysz i Milena Mróz z maturalnej 3a zawsze trzymały się razem. Kiedy do ich klasy dołącza nowa koleżanka, Kinga, Milena zaprzyjaźnia się z nią. Nowa uczennica wyszła niedawno z poprawczaka, zerwała z nałogiem narkotykowym i chce zmienić się na lepsze. To imponuje Milenie. Ula jest zazdrosna o przyjaciółkę i postanawia udowodnić jej, że Kinga ją okłamuje. Kiedy Kingę rzuca ukochany chłopak, dziewczyna daje się namówić szkolnemu dilerowi na porcję amfetaminy. Ula i Milena dowiadują się o... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

09:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 100: Strzał w dziesiątkę - część 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully zostaje przedstawicielem rządu do spraw Indian i ma współpracować z komisarzem Hazenem. Do jego zadań należy m.in. dostarczenie Czejenom żywności, którą przekazuje rząd. Ale Hazen okazuje się oszustem, sprzedaje produkty Lorenowi. (USA 1994)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1643
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł jest podekscytowany, bo jeden z profesorów zainteresował się jego filmem. Niestety kolega przestrzega go, że wykładowca słynie z podkradania pomysłów. Piasecki boi się wycofać ze współpracy, żeby nie stracić dofinansowania uczelni. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Olga Jankowska, Marcin Perchuć, Witold Sosulski, Aleksandra Popławska, Adrianna Biedrzyńska, Maria Dejmek, Honorata Witańska, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osiemnastoletni Marcel przechodzi okres buntu. Jego ojciec Jacek, znany lekarz, chce, żeby syn poszedł na medycynę. Jednak Marcel nie przejmuje się nauką, mimo że jest w klasie maturalnej. Kiedy ojcu Marcela po raz kolejny giną pieniądze, dochodzi do awantury. Jacek podejrzewa syna. Marcel wybiega z domu krzycząc, że ojciec go już nigdy nie zobaczy. Nauczyciel gitary, pan Tomek, proponuje pomoc, ale Marcel ją odrzuca. Zamiast tego, ukrywa się w garażu koleżanki Weroniki. Kiedy ojciec... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 113
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota dowiaduje się, że jej partner chce się z nią rozstać, bo będzie miał dziecko z kochanką. Dorota jest załamana. Wkrótce postanawia adoptować chore dziecko. Jej przyjaciółka Basia, która samotnie wychowuje sześcioletniego synka, twierdzi, że to zły pomysł. Niespodziewanie okazuje się, że Basia jest śmiertelnie chora. Kiedy lekarze odbierają kobiecie resztki nadziei na wyzdrowienie, prosi Dorotę, żeby została rodziną zastępczą dla jej syna. Czy Dorocie uda się spełnić ostatnią wolę... (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.238
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ty Pennington i jego drużyna będą przenosić góry, by ocalić życie pewnemu chłopcu – znaleźć mu dawcę. Przybywamy do jednego z najpiękniejszych zakątków Stanów Zjednoczonych. W South Jordan, w stanie Utah, mieszka rodzina Gomez - mama Jessica z dwójką małych dzieci, synkiem o imieniu Jonah i jego młodszą siostrą, Ellie. Ten kilkuletni chłopiec ma poważne problemy ze zdrowiem. Prawdopodobnie jest jedynym dzieckiem na świecie, które cierpi jednocześnie na te dwie, ciężkie choroby... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Michael Moloney, Xzibit, Paige Hemmis
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 20: Do trzech razy sztuka
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Jak przetrwać trudności w życiu zawodowym i prywatnym?
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żyjemy w nerwowych czasach. Złościmy się na bliskich i kolegów z pracy. Jak radzić sobie ze stresem? Jak nie dopuszczać do eskalacji nerwowości. Judyta Syrek zapyta krakowskiego benedyktyna o. Leona o receptę na spokój. Praca w korporacjach. (Polska 2016)


Czas: 11min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 399 Wirtualne życie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek wraca do Polski. Wierzy, że Iwona wróci z nim do Hiszpanii. Lena odwiedza Leśną Górę i wręcza zaproszenia na obronę swego doktoratu. Chce, aby Zosia skontaktowała ją z najlepszym onkologiem. Do szpitala trafia Zuzanna, która została pchnięta nożem. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na przystanku autobusowym 20-letni Andrzej doznaje ataku padaczki, upada na chodnik i ma konwulsje. Kobieta z dzieckiem wzywa pomoc, dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Inny świadek tej dramatycznej sytuacji, biznesmen, przypomina sobie, że widział coś takiego w filmie i jest pewien, że to atak padaczki, więc trzeba choremu mężczyźnie szybko włożyć coś w usta, bo może odgryźć sobie język. Operatorka Centrum Pomocy Ratunkowej zabrania im tego przez telefon i informuje, że wysłała już karetkę... (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Majewski
11:35
Szpital, odc. 84/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin Kuczera trafia do szpitala z powodu silnego ataku drgawek. Pacjentem zajmuje się dr Michał. Stan chłopaka jest ciężki. Tymczasem ratownicy dostają pilne wezwanie na miejsce, gdzie doszło do ustawki kibiców. Kilkanaście osób zostało rannych. Do szpitala na Biskupińską trafia trzech poszkodowanych chuliganów: Norbert Maćkowiak, który ma wbity nóż w pośladek, Jacek Borko z raną kłutą brzucha i Szymon Tkaczyk z urazem oka. Jacek Borko jest w krytycznym stanie i od razu trafia na blok... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi przyjmują zlecenie skromnej sprzątaczki zaniepokojonej o swego osiemnastoletniego syna, który znika na całe noce, wraca posiniaczony i nie wiadomo skąd ma dodatkowe pieniądze. W tym odcinku śledczy pomagają także w poszukiwaniu dziewczyny, która wyprowadziła się z domu, po tym jak rodzice próbowali wyperswadować jej związek z chłopakiem, podejrzewanym przez nich o handel narkotykami.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Barbara Brzeska, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 14: Pojedynek w dziczy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 16min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Poznaj Dobrą Żywność
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym wydaniu o programie Poznaj Dobrą Żywność. Pokażemy relację z tegorocznego pikniku Poznaj Dobrą Żywność, zorganizowanego na terenie wyścigów konnych na Służewcu przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 4 Lód
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. koniec ostatniej epoki lodowej, który był sygnałem do narodzin współczesnej Kanady. Tysiące lat później większość obszaru północnego wciąż tkwiła pod lodem. Od końca epoki lodowej ludzie kształtowali i eksploatowali tereny Kanady. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 87
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gani wraca do pracy. Jasemin i Szeherezada odwiedzają Peride w szpitalu. Spotkanie obu pań znowu komplikuje relacje Szeherezady z Onurem. Burcu i Buket pod opieką Ganiego lecą odwiedzić matkę w Kajseri. Jaman tuła się z synkiem po krewnych. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina na pikniku w parku spędza upalny dzień. Kiedy mała Ola (3 lata) bawi się przy fontannie, opiekująca się dziewczynką, jej mama Ewa (30 l.) traci równowagę na śliskim od wody chodniku i upada. Kobieta mdleje, ale po krótkiej chwili odzyskuje przytomność. Twierdzi, że czuje się dobrze i nie chce, by wzywano pomoc medyczną. Jednak jej mąż – Witek (30 l.) jest zaniepokojony sytuacją i uważa, że Ewa zachowuje się nietypowo. Mężczyzna dzwoni pod numer alarmowy 112 i dzięki telefonicznej... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Robert Wrzosek
12:50
Trudne sprawy, odc.268
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Kłodzku (województwo dolnośląskie), w domu-bliźniaku mieszka sprzedawczyni Iwona Ratajczak (40 l.) ze swoim mężem, Bogdanem (43 l.) i dwójką dzieci - Jagodą (17 l.) oraz Pawłem (14 l.). Każdego dnia rodzina kłóci się ze swoją sąsiadką, Hanną Czarnecką (42 l.), która zamieszkuje drugą część domu razem z córką Luizą (17 l.). Hanna Czarnecka jest ciekawska i zawsze wszystko wie najlepiej. Po tym, jak przekarmiła kota Ratajczaków zbyt tłustym jedzeniem w skutek, czego kilka dni później... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 52/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest zaskoczona zachowaniem Ali, która okradła swoich rodziców. Namawia ją, aby ich przeprosiła. Proponuje też dziewczynie pracę w siłowni, jako jej zmienniczka. Na miejscu dziewczyny odkrywają, że jedną z klientek jest żona Gabriela. Przypadkiem kobieta słyszy rozmowę przyjaciółek i zaczepia Melę. W rozmowie potwierdza, że rozwodzi się z dr Hermanem i przestrzega przed nim dziewczynę. Mówi o piekle, jakie jej urządził, o przemocy, scenach zazdrości, wybuchach furii, pokazuje jej... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.102
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta, z której prywatnego konta ktoś podszywający się pod nią wysyła randkowe propozycje jej szefowi. Kobieta pracuje w typowej korporacji, a jej szef reaguje na jej mailowe propozycje coraz większym zniecierpliwieniem. Kobieta podejrzewa swojego współpracownika i zarazem byłego chłopaka. W sprawę może być też zamieszana jej zazdrosna podwładna, z którą kobieta jest w ciągłym konflikcie. Detektywi muszą odnaleźć niewybrednego „dowcipnisia” i uratować... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 21: Odnaleziony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół trafia na trop, który może doprowadzić do końca śledztwo w sprawie porwania Dona. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 193 "Strzała Amora" sezon9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
13:50
Słoiki, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Łuczak pragnie zostać architektem krajobrazu. W rodzinnej wsi z powodu swoich zainteresowań jest wyszydzany. Rodzina Artura także nie rozumie jego marzeń. W końcu chłopak dostaje pracę w Warszawie. Jego kariera rozwija się wzorcowo do momentu, kiedy w jego życiu pojawia się tajemnicza dziewczyna. Artur wdaje się w flirt z koleżanką w pracy, co staje się powodem nieporozumień w jego małżeństwie. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy nowa sympatia chłopaka zaczyna przeciwko niemu... (Polska 2014)

Reżyseria: Magdalena Rozenkrantz
13:05
19 +, odc. 53/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest załamana, po tym, jak Gabriel w ataku szału rzucił się na nią i pobił, nie chce go znać. Niespodziewanie do Melanii odzywa się agencja castingowa, do której dziewczyna przesłała swoje zgłoszenie i zaprasza ją na przesłuchanie. Mela nie zamierza przepuścić takiej okazji. Tymczasem Rafał z pomocą Sebastiana otwiera swój burgerowy biznes. Food truck zostaje zaparkowany pod dawnym liceum. Chłopcy nie wiedzą, że Ala i Marcel zepsuli im dla żartów mięso do potraw. Burgery nikomu nie... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 909
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda, Julia i Krzysztof, śledztwo prowadzą Sebastian Wątroba i Rafał Kopacz Przed drzwiami mieszkania zamordowano trzydziestoletnią kobietę. Jej sąsiad wskazuje na niezidentyfikowanego mężczyznę palącego papierosa przed ich kamienicą. Podejrzana jest także przyjaciółka zamordowanej, z którą ofiara pokłóciła się podczas imprezy w kawiarni. Okazuje się, że sąsiad był na tej imprezie. Co więcej – jest partnerem przyjaciółki ofiary. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W domu komendantki syn przeprasza ją za swoje zachowanie. Popełnił kilka błędów ale zmieni się, poszuka pracy i zacznie normalnie żyć. W pracy Zapała pyta Morawską, jak jej się udała randka z Arkiem. Alicja się obrusza, upiera się, że to nie była randka tylko zwykły wyjście na koncert. W ciągu dnia do pokoju policjantów wpada Arek, ma dla Ali płytę i zaproszenie na kolejny koncert…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 23: Spalony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komputery załogi zostają zhakowane. Agenci próbują wrócić do normalnego trybu pracy znaleźć winnych. Poszlaki prowadzą do Europejskiej Mafi Wschodniej. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 71
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ramon mówi Linie, że nie jest jej ojcem. Milagros jest zdeterminowana, by zarobić wystarczająco dużo pieniędzy i opuścić willę. Milagros zabiera Victorię na dyskotekę. Ojciec Manuel mówi Federico, że to już najwyższy czas by wyjawił jej prawdę o tym, że jest jej ojcem. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 38
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu próbuje zdobyć pieniądze dla Veysela. Teraz wychodzi na jaw, że naszyjnik jest fałszywy. Kenan odkrywa, że Arzu wypłaciła z banku dużą sumę pieniędzy i żąda od niej wyjaśnień. Szeydzie udaje się namówić Murata na wynajem drogiego lokalu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 45min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 4/13 Graffignano
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Babcia Pierina to lokalna legenda. Znana z wyśmienitego gotowania, prowadziła przez lata lokal z mężem, również kucharzem. Pokazuje Donalowi prawdziwe włoskie dania, jak choćby zupę acquacottę czy królika nadziewanego koprem włoskim i oliwkami. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 4/13 Mount Elgon, Uganda
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kucharz Kiran Jethwa odkrywa kuchnię afrykańską. Podczas inspirujących podróży poznaje mieszkańców wschodniej części kontynentu i ich kulinarne tradycje. Odwiedza plantacje, bierze udział w zbiorach, próbuje mało znanych specjałów. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.681
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Robert (35 l.) przychodzi do swojej byłej, Joli (32 l.), by odebrać swoje rzeczy, przeżywa wstrząs, bo dowiaduje się, że ta kobieta i jej sąsiadka, Monika Górecka zostały zamordowane. Sąsiadka została znaleziona martwa w swoim zdemolowanym mieszkaniu, zaś Jolę zastrzelono na klatce schodowej. Wszystko wskazuje na morderstwo na tle rabunkowym, w trakcie którego Jola uciekała sprawcy i dlatego została zastrzelona. Gdy policja jednak odkrywa, że sprawca lub sprawcy wyrzucili zdobytą... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 914
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W płomieniach, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Rafał Kopacz Do szpitala trafia lekarz, ofiara podpalenia. Ranny mężczyzna mieszka z żoną i dwójką jej dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak się okazuje, do domu ofiary przychodziła z pretensjami jego była żona. Ich syn od lat próbował zwrócić na siebie uwagę ojca i to on staje się głównym podejrzanym w śledztwie. Tymczasem sąsiedzi ofiary twierdzą, że na chwilę przed wybuchem ognia, widzieli młodą dziewczynę kręcącą się koła gabinetu.... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 72
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Federico nakłania Luisę do przeproszenia Milagros. Andrea zmusza Ivo by zjadł z nią kolację w apartamencie. Milagros kradnie z willi telefony komórkowe, by potem sprzedać je na ulicy. Luisa chce zniszczyć Mili, odwiedza ojca Manuela. Andrea zjada kolację z Damianem, zamiast Ivo. Milagros jest zszokowana, kiedy dowiaduje się, że Andrea nigdy nie była w ciąży. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Greka Theofilosa Vafidisa, znanego m.in. z programu "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:55
Złote serce - odc. 126
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joana i Duarte wybierają się na wycieczkę na Azory. Romantyczny wypad przerywa wiadomość o chorobie Jonasa. Laura chce wyjechać na kilka dni i prosi Laurę o pomoc. Kobieta ma ją kryć przed Miguelem. Laura dzwoni do Miguela i umawia się z nim na kolację. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 43min.
15:10
M jak miłość - odc. 1265
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin wykorzystuje chwilę nieuwagi Korczyńskiego i ucieka, ale Mariusz strzela. Agnieszka znajduje później rannego chłopaka w bloku i ryzykując więzienie próbuje Chodakowskiemu pomóc. Korczyńska zanosi na policję rzeczy Naomi, ukryte w garażu. (Polska 2016)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Franek Przanowski - Maciek, Wojciech Wysocki - Górecki, Anna Mucha - Madzia, Katarzyna Cichopek - Kinga, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 9, odc. 13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Villa „Bianco”, (Wrocław). Villa Bianco to piękna restauracja, która mieści się na obrzeżach Wrocławia. Jest ona spełnieniem marzeń młodego małżeństwa – Marty i Pawła. Niestety miejsce, które miało tętnić życiem, świeci pustkami. Nie pomogła pomoc finansowa rodziców, nie pomógł doświadczony zespół, nie pomogła nowa menadżerka. W tym miejscu rządzi znudzenie, zniechęcenie i brak pomysłu na to, co dalej. Tu potrzebna jest wyrafinowana ręka Magdy Gessler! Tym razem znana restauratorka... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.239
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką tego odcinka jest dziewczynka o niezłomnym duchu – dziewięcioletnia Anaiah Rucker z miasteczka Madison, w stanie Georgia, która wpadła pod samochód, ratując młodszą siostrę. W wyniku tego wypadku straciła nerkę i nogę, przeszła pięć operacji, ale powtarza, że było warto – w imię siostrzanej miłości. Teraz Anaiah porusza się o kulach lub na wózku inwalidzkim. Dom, w którym mieszkała razem ze swoją mamą, Lorettą i siostrą Camry był zbyt ciasny dla niej, pilnie wymagał też generalnego... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Michael Moloney, Xzibit, Paige Hemmis, Dwight Howard
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 1: Handel ludźmi
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny współpracownik NCIS, detektyw Deeks, znika w tajemniczych okolicznościach. Zespół agentów rozpoczyna poszukiwania. Policji nie podoba się, że ekipa Callena i Hanny ingeruje w śledztwo. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 3
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrócona wersja odcinków cyklu prezentującego możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. W tym odc. przypominamy najważniejsze informacje o polskich innowatorach, którzy stale się rozwijają. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 36 Maska demona
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Kembleford zjechała ekipa filmowa. W czasie zdjęć ginie reżyser filmu Vivien. Ponieważ w czasie śmierci reżysera nikt nie opuszczał budynku, w którym kręcono film, inspektor Mallory sprawdza wszystkich biorących udział w produkcji. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3412
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zostają odnalezione zwłoki kobiety, wszystko wskazuje na samobójstwo. W trakcie działań operacyjnych policji okazuje, że kobieta została zamordowana i ktoś zadał sobie dużo trudu, by zatrzeć ślady. Tymczasem w klubie bokserskim, do którego uczęszcza jeden z policjantów, dochodzi do brutalnego pobicia chłopaka. Szybko okazuje się, pobicie nie było przypadkowe, a ofiara zamieszana jest w nielegalny proceder.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 200
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Tosia Cyc postanawia założyć obok szkoły ekologiczny ogródek z kwiatami i warzywami. Nie wszystkim jednak podoba się ten pomysł, złośliwie komentuje go klasowa prymuska, Klara oraz rozrabiaka Fabian. Klara jest zazdrosna o pomysł koleżanki, który spodobał się nauczycielom. Postanawia zemścić się na Tosi. Klara, zazdrosna o pochwały nauczycieli i zaangażowanie innych uczniów w pomoc Tosi, kupuje krzak marihuany i sadzi go w ogródku koleżanki. Potem donosi nauczycielom, że... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 31
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3473
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 70
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sawasz daje nauczkę Mehmetowi, który obiecuje zniknąć z życia Jasemin. Sawasz uznaje Omera za syna. "Nikt" zleca Sawaszowi misję do Iranu. Ma porwać Beszira i przywieźć do Turcji. Wyjawia mu, że to Beszir zabił jego ojca i brata, pozorując wypadek. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.196
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedszkolanka Ewa Korn (35 l.) i jej mąż, Henryk są zdziwieni zachowaniem swojej nowej gosposi, Natalii Borysewicz (32 l.). Odnoszą wrażenie, że Natalia ukrywa swoją córkę, Kamilę (5 l.) przed całym światem. Natalia zabiera nawet dziecko do pracy - w przedszkolu, aby się nim tam zajmować. Dopiero gdy małą ukąsi osa i dziewczynka musi jechać na pogotowie, lekarze odkrywają, że tak naprawdę to nie jest dziewczynka, lecz chłopiec o imieniu Kamil. W ten sposób Ewa dowiaduje się, że Natalia... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 114
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nina i Julka to przyjaciółki ze szkolnej ławki. Właśnie skończyły liceum i usiłują dostać się na studia. Nigdy za dobrze się nie uczyły. Brakuje im pieniędzy na wakacje, perfumy, płatne studia. Trochę dla żartu, a trochę z ciekawości wrzucają na portal z ogłoszeniami towarzyskimi anons "Sprzedam cnotę". Dzień później każda otrzymuje kilkanaście propozycji od zainteresowanych tę ofertą mężczyzn. Dziewczyny zaczynają poważnie zastanawiać się nad realizacją swojego pomysłu... (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 35
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 287: Shamrocked
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia kurtka z pierwszych w historii rozgrywek Pro Bowl. Czy Corey zdobędzie gola, czy może skończy na spalonym? Później przed chłopakami pojaiwa się Buick Riviera z 1965 roku. Czy Corey doda gazu, czy raczej Rick naciśnie na hamulec? Następnie okazuje się, że nie wszyscy w lombardzie obchodzą Dzień Świętego Patryka. Czy stażystka Lili zdoła oczarować kolegów z pracy? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 36
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina i przyjaciele świętują uwolnienie Hilal. Generał Wasili jest już przekonany o zdradzie Cendeta. Rozkazuje pułkownikowi Stavro mieć Cevdeta na oku i zastrzelić go, jeśli ten nie wykona rozkazu. Tevfik proponuje Azize wyjazd do Anatolii. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:35 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 10/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 85/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
45-letni Andrzej Toczyński został skierowany do szpitala przez lekarza rodzinnego z powodu wysokiego poziomu cukru we krwi. Z pacjentem jest żona, która wizytę w szpitalu uważa za pretekst męża do tego, żeby nie wyprowadzać się z domu. Kamila Toczyńska chce odejść od Andrzeja. Ten na złość, nie chce dać jej rozwodu. Pacjenta przyjmuje dr Dominika, która ma z nim same kłopoty. Tymczasem dr Michał bada Karolinę Strużyk, która zgłosiła się do szpitala bardzo odwodniona i osłabiona. Od pewnego... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się właściciel komisu samochodowego, którego żona zaczęła się dziwnie zachowywać: zaniedbuje dom i wydaje mnóstwo pieniędzy nie wiadomo na co. Mężczyzna podejrzewa, że wchodząca w okres przekwitania żona, wpadła w szpony podejrzanej kosmetyczni i uzdrowicielki, przez którą wyrzuca ogromne sumy na kremy i zabiegi - dziwne sesje z gongiem. Detektywi śledzą kobietę do salonu kosmetycznego , a żeby dokładniej przyjrzeć się tamtejszym zabiegom, Ruda... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 288: Head Games
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki. (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 302: All In
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w sklepie pojawi się mistrz pokera. Czy uda mu się ograć chłopaków? A może to Gwiazdy Lombardu zgarną wszystkie żetony w tej grze? Zainspirowany wydarzeniami z pracy Chum, postanowi zorganizować pokerowy wieczór. Czy jakieś damy i królowie zaszczycą go swoją obecnością? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (1) studio
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 14min.
19:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (1): Niemcy - Chile
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.280
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrota Piekieł Ferdynand Kiepski i Marian Paździoch oświadczają Arnoldowi Boczkowi, że nie życzą sobie, aby nadal korzystał z ich toalety, ponieważ na jego piętrze znajduje się również taka sama toaleta. Boczek przyznaje się, że boi się korzystać z toalety na swoim piętrze, ponieważ podobno tam "straszy".   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Andrzej Kopiczyński
19:00
Fakty, odc. 7119
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7102
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7099
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4993
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rano na komendzie Karolina pokazuje Białachowi plakat kursu samoobrony dla kobiet. Okazuje się, że jest jego inicjatorką i prowadzącą. Mikołaj, pełen uznania, oferuje swoją pomoc w razie potrzeby. Po pracy Białach śpieszy się na ranczo, gdzie Dominika ma zająć się koniem. Karolina ma ochotę na jakiś wypad wieczorem ale zostaje sama. Dzwoni do koleżanki.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 303: New Old Man
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bardzo cenna szkolna książka trafi do sklepu. Czy chłopakom wpadnie do dzienniczka szóstka za negocjacje? Corey i Chumlee przyjrzą się zestawowi oryginalnych lalek. Jak spieniężyć takie zabawki? Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich okaże się nowe auto Ricka. Czy to już kryzys wieku średniego? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 304: Tickets to Ride
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafią bilety na film Bitlesów. Czy Rick zaryzykuje i spienięży tę cześć muzycznej historii? Chłopaki będą mieli okazję przyjrzeć się medalowi pokoju, który został podarowany przez samego prezydenta Fillmore’a. Czy okaże się on na tyle cenny, by zainteresować Gwiazdy Lombardu? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Grzech mojej córki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peyton Harris jest załamana, kiedy jej nagie zdjęcia widać przez snapchat, twitter i facebook. Czuje się upokorzona, nie wychodzi na ulicę. Matka Peyton, Elaine, postanawia zgłosić sprawę na policji, ale okazuje się, że policja nie zamierza interweniować. (Kanada 2016)

Reżyseria: Monika Mitchell
Obsada: Elisabeth Röhm, Tiera Skovbye, David Lewis

Czas: 87min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.507
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jolasia żąda od Waldka, żeby kupił jej nowe buty. Waldemar oświadcza żonie, że w tym momencie nie stać go na taki wydatek. Jolasia wpada w szał. Zrozpaczony Waldek ucieka z domu i błąka się po parku. Niespodziewanie z pomocą przychodzi mu napotkany tam Kazimierz Badura. W odcinku gościnnie wystąpi Sylwia Gliwa w roli… Kim Karabashian.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Sylwia Gliwa, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Straż sąsiedzka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia z gwiazdorską obsadą. Kierownik supermarketu Evan Trautwig (Ben Stiller) przeżywa szok, kiedy jeden ze strażników nocnych w jego sklepie zostaje zamordowany. Aby odnaleźć zabójcę, mężczyzna gotów jest sformować straż sąsiedzką. Przedsięwzięcie nie spotyka się z wielkim odzewem i do Evana dołącza jedynie trzech ochotników: robotnik budowlany Bob (Vince Vaughn), marzący o karierze policjanta Franklin (Jonah Hill) i będący świeżo po rozwodzie Jamarcus (Richard Ayoade).... (USA, 2012)

Reżyseria: Akiva Schaffer(1)
Obsada: Ben Stiller, Hill Jonah, Richard Ayoade, Rosemarie DeWitt, Vince Vaughn
20:10
Doradca smaku-Wytrawna jaglanka z kurczakiem, odc. 36/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2502
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joachim śledzi Anastazję Anastazja próbuje przekonać brata, żeby nie mścił się na Tomku. Joachim jest jednak nieugięty. Nowak chce z nim porozmawiać – dziewczyna jest przeciwna. Mówi, że Joachim jest nieobliczalny - na szczęście nie ma pojęcia, że się spotykają. Nie wie, że brat z ukrycia obserwuje jej spotkanie z Tomkiem… Kolejna rewolucja w życiu Smolnego? Smolny czyta w brukowcu „VIPLOTKI” miażdżącą recenzję poczynań aktorskich Marceliny. Mocno przestraszony idzie na spotkanie z Gwiazdą.... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendę przychodzi koperta, w której znajduje się portfel i odznaka Walczaka. Wach, która odbiera pocztę, dowiaduje się, że Kuba nie tylko stracił wszystkie dokumenty, ale ma również inne tajemnice. Czy Kuba zdecyduje się powiedzieć Paulinie prawdę? Tymczasem oboje muszą rozwiązać zagadkę śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w szybie windy nowopowstałego bloku mieszkalnego. Okazuje się, że był to jeden z dwóch inwestorów budowy. Z początku wszystko wskazuje na... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Ja, Frankenstein
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, starając się ukryć swoją naturę przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów. (Australia, USA 2013)

Reżyseria: Stuart Beattie
Obsada: Aaron Eckhart, Bill Nighy, Miranda Otto, Yvonne Strahovski
21:55
Oczy węża
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skorumpowany detektyw wydziału zabójstw z Atlantic City, Rick Santoro (Nicolas Cage) i jego przypadkowo spotkany przyjaciel, Kevin Dunne (Gary Sinise), wysoko postawiony oficer ministerstwa obrony, wraz z czternastoma tysiącami widzów bokserskiego meczu o tytuł mistrza wagi ciężkiej są świadkami zamachu politycznego - postrzelony zostaje sekretarz stanu. Każdy z obecnych na meczu widzów może być potencjalnym zabójcą, lub mógł widzieć zabójcę. Hala zostaje zamknięta i Rick rozpoczyna... ( USA/Kanada 1998)

Reżyseria: Brian De Palma
Obsada: Nicolas Cage, Gary Sinise, John Heard, Carla Gugino, Stan Shaw, Kevin Dunn, Michael Rispoli
21:00
Krew odkupienia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quinn Forte, syn założyciela przestępczego imperium, ma wszystko: pieniądze, władzę, kochającą kobietę i ubóstwiającego go brata. Ale ma również wrogów i pewnego dnia w ciągu kilku godzin traci wszystko. Zdradzony przez kogoś z najbliższego otoczenia, Quinn zostaje wrobiony i aresztowany. Jego ojciec zostaje zabity, a brat Quinna zaczyna obwiniać go o całe zło. Po wyjściu z więzienia Quinn chce się odciąć od przeszłości, ale okazuje się to niemożliwe. Campbell, bezwzględny nowy przywódca... (USA, 2013)

Reżyseria: Giorgio Serafini, Shawn Sourgose
Obsada: Billy Zane, Dolph Lundgren, Gianni Capaldi
21:45
Ksiądz
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwa wojna między wampirami i ludźmi, która od stuleci pustoszy świat. Jeden z kapłanów (Paul Bettany) otrzymuje informację o kolejnych atakach. Pech chciał, że tym razem horda bezlitosnych wampirów uprowadziła jego siostrzenicę. Waleczny ksiądz postanawia porzucić Kościół i wytropić morderczą grupę potworów. Czy uda mu się zrealizować ten plan zanim będzie za późno? (USA 2011)

Reżyseria: Scott Stewart
Obsada: Cam Gigandet, Christopher Plummer, Karl Urban, Lily Collins, Maggie Q, Paul Bettany, Stephen Moyer
22:00
Magazyn śledczy Anity Gargas - /37/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
22:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 15/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi ludzie przebierają się za superbohaterów i walczą z okolicznymi gangami. Jeden z chłopców ginie. Nazajutrz zostaje zamordowany przywódca gangu. Zemsta? (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
22:20
Kino relaks - Fałszywy narzeczony
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekki film z gatunku zabawnych opowieści z wątkiem miłosnym. Dwoje protagonistów tej romantycznej historii to sympatyczna para młodych ludzi, którzy zamierzają się pobrać bynajmniej nie z miłości, ale z czystego wyrachowania. (USA 2009)

Reżyseria: Gil JUnger
Obsada: Melissa John Hart, Joseph Lawrence, Burgess Jenkins

Czas: 83min.
22:50
Heartbreaker. Licencja na uwodzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Trzydziestoletni Alex Lippi (Romain Duris) świadczy płatne usługi, polegające na rozbijaniu nieudanych związków damsko-męskich, uwodząc zaślepione miłością kobiety i otwierając im oczy. Zmyślne kryjówki, podsłuchy, fałszywa tożsamość, zniewalający uśmiech, każdy sposób jest dobry, aby wypełnić powierzone zadanie. Przez dziesięć lat kariery zawodowej ani razu nie poniósł porażki. W pracy pomaga mu siostra Melanie (Julie Ferrier) i nieco zwariowany szwagier Marc (Francois... (Francja, 2010)

Reżyseria: Pascal Chaumeil(1)
Obsada: François Damiens, Héléna Noguerra, Julie Ferrier, Romain Duris, Vanessa Paradis
22:50
W zamknięciu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Domek wypoczynkowy w górach staje się miejscem walki o przetrwanie dla ojca i jego dwóch córek.   Dla małoletnich od lat 16 (USA / Kanada, 2012)

Reżyseria: Andrew Currie
Obsada: Eric McCormack, Jody Thompson
23:30
Byliśmy pierwsi. Poznań 56
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o chłopakach z poznańskich ulic pragnących wolności, którzy dziś mają już około osiemdziesiątki. Z bronią w ręku walczyli z systemem komunistycznej władzy, gdy związkowcy z zakładów "Cegielskiego" i innych, wycofali się do domów. (Polska 2016)

Reżyseria: Sławomir Koehler

Czas: 43min.
23:35
Pirania
katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co roku nad Jezioro Wiktoria przybywają tysiące turystów. Miejsce stanowi raj dla młodych ludzi, spragnionych słońca i niesamowitych imprez do rana. Tego lata spokojne dotąd wody jeziora staną się żerowiskiem wyjątkowo krwiożerczych istot. W skutek podwodnego trzęsienia ziemi, uwięzione w głębinach prehistoryczne piranie rozpoczną krwawe polowanie na ludzi. Na czele grupy walczącej z podwodnymi bestiami stanie piękne policjantka -Julie (Elisabeth Shue). Czy uda jej się zwalczyć krwiożercze... (USA 2010)

Reżyseria: Alexandre Aja
Obsada: Adam Scott, Elisabeth Shue, Jerry O'Connell, Richard Dreyfuss, Ving Rhames
00:25
Poznań 56
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film ukazuje dramatyczny obraz rozruchów, do jakich doszło w Poznaniu 29 czerwca 1956 r. , po strajku robotników Zakładów Cegielskiego. Wydarzenia oglądamy oczyma dwóch uczniów: Darka Wrońskiego i Piotrka Kaczmarka. (Polska 1996)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Daniel Olbrychski, Jerzy Radziwiłowicz, Piotr Prońko, Marta Stanisławska, Mariusz Puchlowski, Bogdan Kupisiewicz, Jan Nowicki, Maciej Talaga, Stefan Sendecki, Robert Siwak

Czas: 106min.
00:00
Na sygnale - odc. 127 "Himalaje"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa doktora Góry walczy o życie pana młodego, który stracił przytomność przed USC, gdzie miał brać ślub. Serce pacjenta nie bije, więc szef stacji próbuje go reanimować. Jeden ze świadków, doktor Szymon Borszowski, zapowiada, że złoży na niego skargę. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Artur Bednarek - Arek

Czas: 23min.
00:25
Na sygnale - odc. 128 "Mamy tylko siebie"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół doktor Reiter jedzie na wezwanie do nastolatka, który stracił przytomność. Pacjent przestaje oddychać, a ratownicy ustalają, że próbował popełnić samobójstwo. Wstrzyknął sobie cały zapas insuliny, jaki miał w domu jego chory na cukrzycę ojciec. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Jacek Pułanecki - Profesor, Katarzyna Romańczuk - Gosposia

Czas: 22min.
00:00
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 2/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Maciej Stuhr i Maciej Nowak (Polska)

00:30
Spadkobiercy, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:00
Przyjaciel do końca świata
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Media podają komunikat o wybuchu pożaru, który następnie doprowadził do eksplozji na promie kosmicznym. Zginęli członkowie załogi i naukowcy, co oznacza tylko jedno, że misja uratowania ludzkości nie powiodła się. Zbliża się koniec świata. (USA 2012)

Reżyseria: Lorene Scafaria
Obsada: Steve Carrell, Keira Knightley, Adam Brody, Martin Sheen

Czas: 96min.
01:05
Nowożeńcy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Młody prezenter radiowy, Tom Leezak (Ashton Kutcher), który doszedł do wszystkiego dzięki ciężkiej pracy, poznaje Sarah McNerney (Brittany Murphy), dziewczynę pochodzącą ze snobistycznej i niezwykle bogatej rodziny. Młodzi zakochują się w sobie bez pamięci i po bardzo krótkim czasie znajomości postanawiają się pobrać. Sara, ignoruje ostrzeżenia ojca i siostry, którzy robią wszystko co w ich mocy, by wybić jej z głowy małżeństwo, i poślubia Toma. Wkrótce potem, nowożeńcy... (USA/Niemcy, 2003)

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Ashton Kutcher, Christian Kane, David Moscow, David Rasche, Thad Luckinbill, Brittany Murphy
01:00
Wybrani, odc. 6/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Root udaje się uciec z zakładu psychiatrycznego. Maszyna wydaje jej polecenie, do którego wykonania hakerka będzie potrzebować Shaw. Root nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć cel. Reese i Finch próbują odkryć, dlaczego Maszyna podała numer pewnego sympatycznego badacza rynku nieruchomości. (USA)

01:35
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:15
American Horror Story: Sabat, sez. 3, odc. 7: Dead, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przywróceni do życia ludzie usiłują przywyknąć do nowej sytuacji. Tymczasem Fiona coraz bardziej angażuje się w niebezpieczny romans. Nocny wypad z LaLaurie sprawia, że Queenie zaczyna kwestionować swoją rolę w Sabacie i szuka dla siebie innego miejsca. Cordelia ostatecznie podejmuje decyzję w sprawie matki, zatrudniając do pomocy Zoe. (USA 2013)

Obsada: Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy
02:20
Naszaarmia.pl - odc. 270
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
02:45
El Principe - dzielnica zła - odc. 23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci wywiadu badają telefony Khaleda i Fatimy skradzione podczas zaaranżowanego przez policję napadu. Odkrywają, że Khaled kontaktował się z Jose Lamelą, bossem narkotykowym z Galicii, który próbuje stworzyć własną siatkę w Ceucie. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:50
Kiszyniów od świtu do zmierzchu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie w Kiszyniowie jest ciężkie. Filmowy portret stolicy Mołdawii odkrywa obrazy, które są tego potwierdzeniem. Oglądamy m.in. morderczą harówkę robotników we wnętrzu fabryki cegieł, ukrytym pod ziemią w zboczu góry. Mieszkańcy Kiszyniowa są zaradni: (Polska 2013)

Reżyseria: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński

Czas: 43min.
02:00
Uwaga!, odc. 4993
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25
Moc Magii, odc. 173/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 31
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:55
Taki jest świat, sez. 3, odc. 12: 12
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 15/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi ludzie przebierają się za superbohaterów i walczą z okolicznymi gangami. Jeden z chłopców ginie. Nazajutrz zostaje zamordowany przywódca gangu. Zemsta? (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:45
The Best of Latający Klub 2 (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program montażowy prezentujący w pigułce najzabawniejsze skecze polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze wybrane z programu Latający Klub 2. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 63min.
03:10 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2723
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.564
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:35
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:35
Notacje - Zygmunt Malanowicz. Niezwykły debiut
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zygmunt Malanowicz ur. się w 1938 r. Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi Malanowicz ukończył w 1963 r. Rok wcześniej zadebiutował w kinie i w teatrze. Na ekrany kinowe wkroczył pamiętną rolą w głośnym filmie "Nóż w wodzie" (1962) R. Polańskiego. (Polska 2013)


Czas: 10min.
04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.788
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 16
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3735
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.791
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info