Program dla 2017-06-29 od do
25.07 26.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 16
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 14
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully zostaje przedstawicielem rządu do spraw Indian i ma współpracować z komisarzem Hazenem. Do jego zadań należy m.in. dostarczenie Czejenom żywności, którą przekazuje rząd. Ale Hazen okazuje się oszustem, sprzedaje produkty Lorenowi. (USA 1994)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 83 "Orzeł czy pilot"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współpraca i zgoda między rodziną jest zerowa. Kuba wstydzi się ojca, kłóci się z Kacprem od rana do wieczora i ignoruje polecenia mamy. Kacper nie umie pomóc w domowych obowiązkach, a Tomek najlepiej rozumie się z dziadkiem. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3735
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 4993
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.791
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Dzika Kanada cz. 4 Lód
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odc. koniec ostatniej epoki lodowej, który był sygnałem do narodzin współczesnej Kanady. Tysiące lat później większość obszaru północnego wciąż tkwiła pod lodem. Od końca epoki lodowej ludzie kształtowali i eksploatowali tereny Kanady. (Austria 2014)

Reżyseria: Brian Leith, Jeff Turner

Czas: 52min.
06:25
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadka nieśmiertelności. W zdrowym ciele, zdrowy duch, a w starym ciele? Chcielibyśmy, żeby nasze ciało nigdy nie było stare. Czy istnieje eliksir młodości? Czy wynaleziono już sposób na to, by żyć wiecznie? Jeszcze nie. Ale chyba jesteśmy bardzo blisko. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzikie zwierzęta, jakie zamieszkują dziś naszą planetę, by przetrwać musiały przystosować się do nierzadko ekstremalnych warunków środowiska i brutalnej rywalizacji, w której wygrywają najsilniejsi. Spośród nich w każdym regionie można wyodrębnić elitarną grupę gatunków - od ssaków i gadów po owady - które dysponują najgroźniejszym naturalnym arsenałem, wykorzystywanym do ataku lub obrony. Są piękne, przebiegłe i ogromnie niebezpieczne. W drugim sezonie "Najgroźniejszych zwierząt... (USA, 2007)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 62
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hanka zwierza się Jolce, że Marek znów ma wątpliwości, czy Mateuszek jest jego synem. Jolka jest oburzona. Próbuje wytłumaczyć Markowi, że jego podejrzenia sprawiają Hance ogromną przykrość. Marek wydaje się jednak nieugięty. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 51min.
07:50
Trudne sprawy, odc.138
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Rzeszowie mieszka Katarzyna Halska (38 l.) wraz z córką Agatą (17 l.) i synem Szymonem (14 l.). Córka Katarzyny, 17-letnia uczennica cierpi, ponieważ jej matka spędza z nią i jej bratem coraz mniej czasu. Od kiedy 38-latka po śmierci swoich rodziców przed czterema laty odziedziczyła 400 tysięcy złotych, nie ma ona stałej pracy. Zamiast tego angażuje się w różne prace jako wolontariuszka. Henryk Halski (42 l.), który jest ojcem dzieci, rozstał się z ich matką, ponieważ również i on czuł się... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 914
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W płomieniach, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Rafał Kopacz Do szpitala trafia lekarz, ofiara podpalenia. Ranny mężczyzna mieszka z żoną i dwójką jej dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak się okazuje, do domu ofiary przychodziła z pretensjami jego była żona. Ich syn od lat próbował zwrócić na siebie uwagę ojca i to on staje się głównym podejrzanym w śledztwie. Tymczasem sąsiedzi ofiary twierdzą, że na chwilę przed wybuchem ognia, widzieli młodą dziewczynę kręcącą się koła gabinetu.... (Polska)

07:50
Doradca smaku-Wytrawna jaglanka z kurczakiem, odc. 36/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 14: Pojedynek w dziczy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 38
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu próbuje zdobyć pieniądze dla Veysela. Teraz wychodzi na jaw, że naszyjnik jest fałszywy. Kenan odkrywa, że Arzu wypłaciła z banku dużą sumę pieniędzy i żąda od niej wyjaśnień. Szeydzie udaje się namówić Murata na wynajem drogiego lokalu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.508
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski zjawia się w biurze właściciela dużej firmy budowlanej. Krzysztof Jakubiec niepokoi się, bo jego młoda, piękna żona nie wróciła na noc do domu. Miała spotkać się ze swoją przyjaciółką, Olgą Biernat. Jednak ta również nie odbiera telefonu, nikogo nie ma też w jej mieszkaniu. Krzysztof podejrzewa, że zniknięcie Patrycji może mieć związek z pogróżkami, jakie Jakubiec zaczął ostatnio dostawać. Mężczyzna pokazuje detektywowi anonimowe maile, w których ktoś napisał groźby karalne i... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 12/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Samui", (Kraków). Trzy lata temu w samym centrum starego Krakowa swoją restaurację otworzył pan Rafał z żoną Dorotą. Pomysł jej powstania narodził się w jego głowie pod wpływem pasji związanej z muay thai, czyli tajskim boksem. To dzięki niemu Rafał zaczął podróżować do Tajlandi na turnieje sportowe, gdzie zakochał się w krajobrazie, w zapachach i w kuchni. Tą miłością chciała zarazić nie tylko przyjaciół, ale wszystkich Krakowian. Niestety przekonanie gości do tajskich... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 99: Strzał w dziesiątkę
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 120 (seria II, odc. 72)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Usunięcie Nigar z pałacu wzbudza podejrzenia sułtanki Hürrem. Hürrem przygotowuje intrygę, w wyniku której Mahidevran zostanie oskarżona o próbę pozbycia się sparaliżowanej sułtanki matki. Spisek wychodzi na jaw. Gül aga musi opuścić pałac. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 49min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.509
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek rozmawia z dyrektorką domu dziecka na temat jednego z jej byłych podopiecznych, Adriana Konarskiego, który zlecił detektywom odnalezienie swojej siostry, Kamili. Dziewczyna, która również wychowywała się w tym samym domu dziecka, po ukończeniu osiemnastu lat i opuszczeniu ośrodka, odwiedziła brata tylko raz, a potem słuch po niej zaginął. Dla Adriana dorastanie w domu dziecka było wyjątkowo ciężkim przeżyciem, teraz jednak jest już pełnoletni i za wszelką cenę chce ustalić, co się... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz - wrażliwy i nieśmiały młody chłopak, jest uczniem liceum hotelarskiego. Ma odbyć praktykę w restauracji daleko od swojego miejsca zamieszkania. Szybko staje się kozłem ofiarnym Romana - szefa kuchni i jego zastępcy, Krzysztofa. Oparcie znajduje tylko w kelnerce Monice. Pewnego dnia zostaje zaatakowany przez Romana i Krzysztofa. Monika wzywa Policję. Szef i jego zastępca zostają skazani, a Mariuszowi udaje się zacząć nowe życie dzięki pomocy Moniki... W drugiej opowieści w tym... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 200
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gimnazjalistka Tosia Cyc postanawia założyć obok szkoły ekologiczny ogródek z kwiatami i warzywami. Nie wszystkim jednak podoba się ten pomysł, złośliwie komentuje go klasowa prymuska, Klara oraz rozrabiaka Fabian. Klara jest zazdrosna o pomysł koleżanki, który spodobał się nauczycielom. Postanawia zemścić się na Tosi. Klara, zazdrosna o pochwały nauczycieli i zaangażowanie innych uczniów w pomoc Tosi, kupuje krzak marihuany i sadzi go w ogródku koleżanki. Potem donosi nauczycielom, że... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 101: W potrzasku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy znajduje w gazecie artykuł o komecie Stowe'a, która ma wkrótce zderzyć się z Ziemią. Wskutek katastrofy zniknie życie na naszej planecie. Mieszkańcy Colorado Springs postanawiają przeżyć ostatnie dni robiąc to, o czym zawsze marzyli. (USA 1995)

Reżyseria: Victor Lobl
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1644
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władek, Beata i Zbyszko odkrywają, że Brygida wykradła ich badania i opublikowała jako swoje. Teraz rusza wyścig, kto pierwszy wypuści na rynek produkt. Agata szuka dofinansowania dla filmu Pawła, Piasecki chce namówić Nicolasa, by został jego producentem. (Polska 2017)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Katarzyna Zielińska, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Przemysław Stippa, Anita Jancia Prokopowicz, Jakub Tolak, Natalia Klimas, Andrzej Niemyt, Jerzy Dudek, Patryk Pniewski

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szesnastoletni Eryk jest uczniem pierwszej klasy liceum i synem bogatych rodziców, Witolda i Żanety. Rodzice bardzo dbają o jego edukację - chodzi do prestiżowej szkoły z tradycjami, codziennie ma zajęcia dodatkowe, korepetycje, taniec, jazdę konną, jeździ na obozy. Kiedy Eryk dostaje pierwszą w swojej „karierze” dwóję z matematyki, rodzice są oburzeni i winą obarczają dziewczynę chłopaka - Gosię, która zabiera mu wolny czas. Każą mu zerwać z Gosią, córką samotnej matki prowadzącej sklep.... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 114
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nina i Julka to przyjaciółki ze szkolnej ławki. Właśnie skończyły liceum i usiłują dostać się na studia. Nigdy za dobrze się nie uczyły. Brakuje im pieniędzy na wakacje, perfumy, płatne studia. Trochę dla żartu, a trochę z ciekawości wrzucają na portal z ogłoszeniami towarzyskimi anons "Sprzedam cnotę". Dzień później każda otrzymuje kilkanaście propozycji od zainteresowanych tę ofertą mężczyzn. Dziewczyny zaczynają poważnie zastanawiać się nad realizacją swojego pomysłu... (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ty Pennigton i jego drużyna tym razem zmierzają do Crawford, w stanie Nowy Jork, by sprawić wielką niespodziankę rodzinie Korpai i pomóc pewnej bardzo dzielnej, małej dziewczynce. Hailey przyszła na świat 5 lat temu i wtedy życie jej rodziców - Jimmy’ego i Darlene całkowicie zmieniło się. Szczerze oboje przyznają, że doznali szoku, gdy okazało się, iż ich córka cierpi na karłowatość. Ale wkrótce potem zaangażowali się w działalność społeczną, by pomóc innym rodzinom w podobnej sytuacji.... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Jillian Harris, Paul DiMeo, Ed Sanders
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 21: Lustereczko, powiedz przecie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Złość i zlośliwość
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak radzić sobie ze złością? A jak ze złośliwością? Judyta Syrek rozmawia z o. Leonem Knabitem, znanym krakowskim benedyktynem, o problemach życia codziennego. Czy jest patron od złości i złośliwości? Jak radzić sobie z osobami, które są dla nas złośliwe. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 400 Jubileusz
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żakowa organizuje sztywne przyjęcie z okazji jubileuszu pracy Zyberta. Pojawia się na nim Jacek Mejer, na którego widok Monika jest zachwycona, a Jędras zazdrosny. Tretter operuje matkę Marty. Dochodzi do powikłań pooperacyjnych. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Ciesielski i jego wspólnik, Roman Wrona prowadzą warsztat samochodowy. W czasie pracy przy jednym z aut Roman wchodzi pod samochód, który z jednej strony ma odkręcone koła i jest uniesiony lewarkiem. Nagle auto zsuwa się z podnośnika i przygniata Romana. Jurek wpada w panikę i nie wie, co robić. Przerażony dzwoni pod numer alarmowy 112. Operator Centrum Pomocy Ratunkowej instruuje Jerzego, jak walczyć o życie poszkodowanego, zanim na miejsce wypadku stawią się straż pożarna i pogotowie... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Robert Wrzosek
11:35
Szpital, odc. 85/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
45-letni Andrzej Toczyński został skierowany do szpitala przez lekarza rodzinnego z powodu wysokiego poziomu cukru we krwi. Z pacjentem jest żona, która wizytę w szpitalu uważa za pretekst męża do tego, żeby nie wyprowadzać się z domu. Kamila Toczyńska chce odejść od Andrzeja. Ten na złość, nie chce dać jej rozwodu. Pacjenta przyjmuje dr Dominika, która ma z nim same kłopoty. Tymczasem dr Michał bada Karolinę Strużyk, która zgłosiła się do szpitala bardzo odwodniona i osłabiona. Od pewnego... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się właściciel komisu samochodowego, którego żona zaczęła się dziwnie zachowywać: zaniedbuje dom i wydaje mnóstwo pieniędzy nie wiadomo na co. Mężczyzna podejrzewa, że wchodząca w okres przekwitania żona, wpadła w szpony podejrzanej kosmetyczni i uzdrowicielki, przez którą wyrzuca ogromne sumy na kremy i zabiegi - dziwne sesje z gongiem. Detektywi śledzą kobietę do salonu kosmetycznego , a żeby dokładniej przyjrzeć się tamtejszym zabiegom, Ruda... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 15: Kosmos
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 16min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - Krótka droga do pieroga
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Rysi skok
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny, prezentujący rysia iberyjskiego. Atlantyckie wybrzeże Hiszpanii. Tuż za nim Park Narodowy Donana, delta rzeki Gwadalkiwir. W górę rzeki, w głębi lądu widać surowe piękno Sierra Moreny. Delta i Sierra to sanktuaria dzikiej zwierzyny. (Austria 2014)

Reżyseria: Klaus Feichtenberger

Czas: 52min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 88
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek poznaje w barze przypadkowego mężczyznę i zaprasza do siebie. Dochodzi do próby gwałtu. Z opresji ratuje ją Burak. Pani Nadide zastaje Ali Kemala w objęciach Ahu. Na wieść o tym Burhan przechodzi zawał. Onur po raz kolejny docenia dobroć Szeherezady. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grzegorz Barwiński niedawno dostał pracę w ochronie hurtowni. Pewnego dnia, obejmując służbę na wieczornej zmianie, zauważa podjeżdżający pod zamkniętą hurtownię samochód. Postanawia sprawdzić o co chodzi, jednak zaraz po wyjściu na zewnątrz zostaje uderzony i obezwładniony przez kilku bandytów. Włamywacze krępują Grzegorza, zamykają go w jednym z pomieszczeń i rozpoczynają okradanie hurtowni. Na szczęście, Grzegorz odzyskuje przytomność i dzięki sprytowi i odwadze udaje mu się nawiązać... (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Lisiak, Jacek Majewski
12:50
Trudne sprawy, odc.269
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koło. Anita (36 l.) mieszka z mężem Andrzejem (39 l.) i dziećmi - Olimpią (17 l.) i Markiem (15 l.) w bloku. Andrzej i Marek są zadowoleni ze swojego skromnego życia. Jednak Anita i Olimpia marzą o luksusie. Andrzej kocha Anitę ponad wszystko, ale, niestety, nie może tych marzeń spełnić. Pewnego dnia mężczyzna znajduje starą książeczkę mieszkaniową swojego zmarłego dziadka, a na niej ponad 220 000 złotych. Wydaje się, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Kiedy Andrzej chce pójść z... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 54/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał, po sukcesie swego food trucka, ma nadzieję, że odzyska Kasię. Nadarza się okazja - urodziny dziewczyny. Rafał kupuje kwiaty i zamierza zrobić jej niespodziankę. Tymczasem Krzysztof proponuje Kasi randkę, nieoczekiwanie pojawia się Rafał z Julką i również proponuje spotkanie. Dziewczyna, ku zaskoczeniu Krzysztofa, przyjmuje zaproszenie męża. Podczas romantycznej kolacji Rafał namawia Kasię, żeby wróciła do niego. Kasia postanawia dać mu szansę. Ala, Melania i Jola są u Lucy. Dziewczyna... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.103
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się zamożna rozwódka zaniepokojona o syna, który został niedawno poważnie pobity. Kobieta jest przekonana, że chodzi o porachunki z dilerem narkotyków. Próbując odkryć tożsamość sprawcy pobicia, detektywi przekonują się, że prawda jest znacznie bardziej skomplikowana. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się sprawą klienta, który stał się ofiarą napadu rabunkowego. Zamaskowany sprawca dostał się do mieszkania mężczyzny i ukradł jego drogocenną kolekcję zegarków.... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 22: Ścigany
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z transportu więźniów organizowanego przez armię ucieka terrorysta. Zespół NCIS zostaje wyznaczony do pomocy w poszukiwaniu zbiega. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 194 "Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał Łęcki przyjechał do Warszawy z Tomaszowa Mazowieckiego i odkrył zupełnie dla siebie nowy i fascynujący świat. Poznał dziewczynę swoich marzeń, ciemnoskórą Ivy, z którą otwiera małą knajpkę w Warszawie. Sytuacja komplikuje się, kiedy na jaw wychodzą rasistowskie poglądy ojca chłopaka. Przypadkowe spotkanie rodziców Michała z Ivy kończy się dramatyczną awanturą. Chłopak nie chce przeciwstawić się ojcu, co staje się powodem zerwania Ivy. Tymczasem rodzice próbują wyswatać Michała ze... (Polska 2014)

Reżyseria: Aleksander Gawek
13:05
19 +, odc. 55/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia z córeczką wprowadzają się do Rafała. Chłopak przywozi je do mieszkania Leny, nie wie, że Ala i Marcel zorganizowali imprezę i są kompletnie pijani. Rafał wyrzuca ich z mieszkania. Kasia jest pod wrażeniem stanowczości męża. Melania nie może uwolnić się od Gabriela. Mężczyzna śledzi ją, chce porozmawiać. Dziewczyna w końcu się zgadza. Herman w ramach przeprosin wręcza Meli bilety do Los Angeles, chce zacząć wszystko od nowa. Mela nie wierzy mu. Lekarz korzysta z chwili nieobecności... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 917
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inga, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Debosz Zaginęła 16-letnia Inga. Na szkolnym boisku znaleziono jej zakrwawiony plecak. W telefonie dziewczyny komisarze odkrywają nagranie dokumentujące, że dwie uczennice znęcały się nad nią. Okazuje się, że uczennice te również zniknęły. Tymczasem uwagę komisarzy zwraca zachowanie brata Ingi… , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rano na komendzie Karolina pokazuje Białachowi plakat kursu samoobrony dla kobiet. Okazuje się, że jest jego inicjatorką i prowadzącą. Mikołaj, pełen uznania, oferuje swoją pomoc w razie potrzeby. Po pracy Białach śpieszy się na ranczo, gdzie Dominika ma zająć się koniem. Karolina ma ochotę na jakiś wypad wieczorem ale zostaje sama. Dzwoni do koleżanki.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 24: Callen, G
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
NCIS ponownie musi prowadzić morderczą walkę z czasem, by znaleźć seryjnego zabójcę, zanim będzie za późno. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 73
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros mówi Ivo, że Andrea nie była w ciąży. On jej jednak nie wierzy. Bobby organizuje imprezę z dwoma dziewczynami. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 39
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu dowiaduje się, że naszyjnik jest fałszywy. Chce uzyskać od Goncy wyjaśnienia. Ta twierdzi, że nic nie wie o tej sprawie. Tugce nadal dręczy Elif. Veysel zgadza się, by Arzu zapłaciła mu połowę sumy. Kenan trafia do domu Veysela i rozmawia z Zeynep. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu

Czas: 43min.
14:05
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 2/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
.. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.682
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia Gudłowska (28 l.) znajduje w Internecie starą szafkę i ją kupuje. Jest przekonana, że ta szafka należała kiedyś do jej rodziny, której dom spalił się 21 lat temu, a w pożarze zginęli jej rodzice. Podekscytowana dziewczyna informuje swoich braci - Marcela Gudłowskiego (34 l.) i Adriana Gudłowskiego (26 l.) o tym zakupie. Nie przeczuwała, co wywoła swoją informacją. Marcel, najstarszy brat, nie jest zachwycony znaleziskiem siostry. Nagle zjawia się służba zabezpieczająca budynek, o... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 918
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słoneczko, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze otrzymują zawiadomienie o zaginięciu piętnastolatki. Prawdopodobnie razem ze swoim chłopakiem planowała ucieczkę. Chłopak zaginionej był już karany, od dwóch dni nie pojawił się w domu. Tymczasem komisarze odkrywają w Internecie roznegliżowane zdjęcia zaginionej dziewczyny. Zdjęcia umieszczono w sieci ze szkolnego komputera. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 74
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros mówi Angelice, że mieszkańcy domu podjęli strajk. W domu panuje chaos. Damian kradnie książeczkę czekową Federico. Federico i Milagros dochodzą do porozumienia. Ivo słyszy jak Andrea mówi Federico, że nigdy nie była w ciąży. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 23min.
15:10
M jak miłość - odc. 1266
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Werner chce wyjechać na kilka miesięcy służbowo do Nicei razem z Anną. Gruszyńska postanawia zostawić siedlisko pod opieką Uli. Policjant Janek odkrywa, że tajemniczą dziewczyną, którą spotkał po przyjeździe do Grabiny, jest Mostowiakówna. (Polska 2016)

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz
Obsada: Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Olga Frycz - Ala, Franek Przanowski - Maciek, Teresa Lipowska - Barbara, Witold Pyrkosz - Lucjan, Anna Mucha - Madzia, Jacek Kopczyński - Werner

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 1/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler – niepodzielnie panująca królowa polskiej kuchni, nie próżnuje! Z kolejnymi rewolucjami dotrze w każdy zakamarek Polski, żeby pomóc restauratorom w ratowaniu ich biznesu. Niczym detektyw wytropi złej jakości produkty, a upartym właścicielom utrze nosa. To cała ona! Na głowie burza loków, w głowie mnóstwo pomysłów, a na dłoni - serce do gotowania. „Kuchenne rewolucje” także w tym sezonie godnie powalczą o miano najlepiej oglądanego programu kulinarnego. Tragedię zamienić w... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.241
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa tego programu przybywa do Etters, w stanie Pennsylwania, by poznać rodzinę Keefer. Steve i Dawn mają czterech synów i kochają ich po równo. Ale ojciec poświęcił wszystko, by pomóc zwłaszcza jednemu z nich. Dorosły już, Brian kilka lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Gimnastyka była pasją jego życia. Zrobił potrójne salto i już nie wstał. Diagnoza nie pozostawiała złudzeń – paraliż od szyi w dół. Wszyscy w tej rodzinie pragną, by on zaczął znów chodzić. Obecnie Brian korzysta z wózka... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Tracy Hutson, Jillian Harris, Paul DiMeo, Ed Sanders
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 2: Czarna wdowa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS zajmują się śledztwem w sprawie zabójstwa jednego z ich kolegów. Czy uda im się znaleźć sprawcę? (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:05
Złote serce - odc. 127
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ines i Joao planują wesele. Matka i babcia Ines są z tego bardzo zadowolone. Teresa załamuje się na wieść o stanie męża, który leży w szpitalu w Mozambiku. Jessica jest zazdrosna o Bruna, który spotyka się z Adrianą. Miguel i Laura spędzają razem noc. (Portugalia 2015)

Reżyseria: Francisco Antunez
Obsada: Rita Blanco, Mariana Pacheco, Joao Reis, Maria Joao Bastos

Czas: 40min.
16:05
Ojciec Brown - odc. 37 Córka piwowara
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3413
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ktoś grozi szeregowemu urzędnikowi skarbowemu i jego rodzinie. Mężczyzna zostaje niesłusznie oskarżony o korupcję, a jego życie zamienia się w koszmar. Podczas śledztwa wychodzą na jaw skrywane rodzinne sekrety. Natalia i Robert prowadzą sprawę kradzieży krwi o rzadkiej grupie z jednego z warszawskich szpitali. Pomocny może okazać się Dawid Hawryluk, detektyw z Lublina, który niedawno miał do czynienia z podobną sprawą.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 201
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj uczniowie z gimnazjalnej 1b, Olek i Paweł, znęcają się nad kolegą z klasy. Gimnazjaliści mimo uwag nauczycieli są z siebie bardzo zadowoleni i nie mają zamiaru przestać dręczyć Artura. Wkrótce wpadają na kolejny pomysł i znowu chcą ośmieszyć chłopaka. Tymczasem koleżanki Artura mają dość i chcą mu pomóc. Kiedy Olek i Paweł postanawiają zamknąć Artura w piwnicy i nagrać, jego koleżanki dowiadują się o wszystkim i ostrzegają przerażonego 13-latka. Chłopak jednak chce mieć to za sobą i daje... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 32
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3474
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 71
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin na wieść o kolejnej gorączce Omera w ostatniej chwli rezygnuje z usunięcia ciąży. Z przeprowadzonych badań wynika, że Omer ma białaczkę. "Nikt" udziela Sawaszowi i Pali ostatnich instrukcji przed wyjazdem do Iranu... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.197
Godziny emisji
Rozwiń opis
Judyta Filipowicz (24 l.) ma dwójkę dzieci - Alberta (6 l.) i Nikolę (5 l.), które mają dwóch różnych ojców. Jako 18-latka wyszła za mąż za Sebastiana Herbę (26 l.), któremu urodziła syna. Niestety, po roku związku zdradziła męża, a owocem zdrady jest jej córka. To przyczyniło się do rozpadu małżeństwa. Dziewczyna wyszła z niego z ogromnymi długami. Jedyną osobą, na którą może obecnie liczyć, jest jej matka, Bożena (52 l.). Kiedy wydaje się, że życie Judyty zaczyna się już układać, okazuje... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 115
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pogrzebie ciotki Witold spotyka kuzynkę, z która nie widział się od 20 lat. Kobieta sama wychowuje 19-letniego syna, ale z trudem wystarcza jej na utrzymanie. Prosi Witolda o pomoc. Tak się składa, że mężczyzna potrzebuje właśnie kogoś do pomocy w swojej hurtowni, więc daje chłopakowi pracę i mieszkanie. Niestety szybko okazuje się, że młody kuzyn stara się skłócić ze sobą rodzinę Wiktora, która żałuje, że zgodziła się przyjąć go pod swój dach. (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 36
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 290: Brew Master
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu przypuszczalnie trafia polski Order Orła Białego. Nie ma czasu na konsultacje, więc Rick sam musi zdecydowac o jego autentyczności. Corey i Chumlee oglądają cegłę z toru wyścigowego Indianapolis. Czy popędzą za tym kawałkiem historii sportu, czy też pozwolą mu odjechać? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 37
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Azize zarzuca Cevdetowi, że nie uratował Hilal, a Weronika obwinia męża o to, co się stało z Leonem. Eftalya grozi Evfikowi, że zawiadomi greckie władze o jego poczynaniach. Wasili, Stavro i Cevdet na czele oddziału żołnierzy jadą odbić Leona. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 11/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 86/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
70-letni Ryszard Lipiński zasłabł w punkcie bukmacherskim po tym, jak dowiedział się, że przegrał wszystkie postawione przez siebie pieniądze. Razem z mężczyzną jest jego wnuk Kacper, który stara się ukryć prawdę przed matką. Ratownicy w pierwszej chwili podejrzewają, że Ryszard Lipiński ma zawał. W międzyczasie do szpitala trafia Anna Polarczyk, która odczuwa ból w klatce piersiowej i ma problemy z oddychaniem. Dr Michał dowiaduje się, że jego pacjentka niedawno powiększyła sobie biust i... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się niespełna trzydziestoletni Adam, którego narzeczona, Lena, pewnego ranka po prostu zniknęła i ani znajomi, ani rodzina lub koledzy z pracy nie wiedzą, gdzie może być. Są w związku od 10 lat i za cztery tygodnie mieli się pobrać. Dzień przed zniknięciem dziewczyny Adam był ze swoim kolegą w klubie na imprezie, jednak rano nie pamiętał niczego z tej nocy! Podejrzewa, że ktoś dodał mu coś do piwa, co spowodowało utratę pamięci. W śledztwie detektywom... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński, Robert Wrzosek
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 291: April Fooled
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy lombardu szykują się do walki, kiedy Corey wymachuje mieczem z czasów wojny secesyjnej. Czy zdobędzie tę unikatową broń, czy raczej skapituluje? Stary Człowiek ogląda pamiątki z USS „Chowanoc”, na którym kiedyś służył. Chumlee bez powodzenia próbuje się odegrać na prima aprilis, chłopaki określają zasady robienia sobie dowcipów, ale co w tym wszystkim jest na serio? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 305: Everybody Do The Dinosaur
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu trafi karabin Henry z 1880 roku. Czy Rick ustrzeli ten nabytek? Corey powróci do ery jurajskiej, gdy odkryje jaja dinozaura. Chumlee i Rick stoczą negocjacyjną bitwę. Jak wypadnie szef? Czy pracownik ma szansę go pokonać? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (2) studio
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 15min.
19:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 1/2F (2): NIemcy - Meksyk ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.281
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pułapka na myszy Wśród mieszkańców kamienicy dochodzi do licznych kradzieży. Ferdek, Boczek i Paździoch odkrywają, że podstępnym złodziejem jest Minister Wszystkich Finansów. Nie zamierzają jednak bezkarnie dawać się okradać i przy pomocy wyszukanych metod podejmują walkę z Niewidzialną Ręką, sięgającą do ich portfeli.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Krzysztof Dracz, Aleksy Awdiejew, Wojciech Majchrzak
19:00
Fakty, odc. 7120
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7103
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7100
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4994
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Ola z Markiem robi kanapki. Chłopiec jest smutny ale bardzo dzielny. Ola pełna troski mówi, że widziała jak w nocy płakał. Odpowiedź Marka jest wzruszająca. Na patrolu Wysocka opowiada Zielińskiemu jak ważny dla niej jest Marek i jego szczęście. Bardzo przejmuje sie chłopcem, dlatego kiedy po powrocie z pracy nie zastaje go w domu jest strasznie zaniepokojona...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 306: Breaking the Bank
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu przyjdą buty legendarnego gracza NBA. Czy podczas negocjacji klient nie da chłopakom kosza? Wleci do nich także cenna moneta z czasów wojny domowej. Postawią na orła czy reszkę? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 307: Reeling and Dealing
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafiają stare baseballowe rękawice. Chumlee już podkręca piłeczkę, żeby je zdobyć. Rick chce zachęcić chłopaków do wędkowania. Jaką przynętę zastosuje? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 177 - Amfetamina (Ojciec Mateusz XIV odc. 4)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamaskowany napastnik napada na kantor, grożąc kasjerce bronią. Zabiera pieniądze. Technicy policyjni zabezpieczją ślady. Pies tropi porzuconą maskę w koszu na śmieci. Z uzyskanych informacji wynika, że to kolejny napad człowieka w masce. (Polska 2015)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Magdalena Emilianowicz, Katarzyna Burakowska, Ewa Konstancja Bułhak

Czas: 40min.
20:05
Nowożeńcy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Młody prezenter radiowy, Tom Leezak (Ashton Kutcher), który doszedł do wszystkiego dzięki ciężkiej pracy, poznaje Sarah McNerney (Brittany Murphy), dziewczynę pochodzącą ze snobistycznej i niezwykle bogatej rodziny. Młodzi zakochują się w sobie bez pamięci i po bardzo krótkim czasie znajomości postanawiają się pobrać. Sara, ignoruje ostrzeżenia ojca i siostry, którzy robią wszystko co w ich mocy, by wybić jej z głowy małżeństwo, i poślubia Toma. Wkrótce potem, nowożeńcy... (USA/Niemcy, 2003)

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Ashton Kutcher, Christian Kane, David Moscow, David Rasche, Thad Luckinbill, Brittany Murphy
20:10
Doradca smaku-Nalesniki z sałatą rzymską i jabłkami, odc. 31/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2503
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka planuje zemstę na Darku! Darek mówi Anecie, że podstępem chce przejąć całą kancelarię Agnieszki i wszystkich jej klientów. Tymczasem Olszewska zwierza się Weronice, że nie wie, jak mogła być tak głupia i naiwna jeśli chodzi o Żbika… Oświadcza Roztockiej, że jej zemsta będzie straszna! Roma znowu przeciwko Kindze Zespół Kingi ma dzisiaj prezentację dla bardzo poważnego klienta. W ostatniej chwili okazuje się, że przez zaniedbanie Jowity filmy reklamowe nie są gotowe. Wściekła... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 13/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. „Papalina” Warszawa Właścicielem warszawskiej restauracji „Papalina” (po chorwacku „Szprotka”) Marek został trochę przez przypadek. Jego znajomy, Chorwat, z którym prowadził interesy wyjechał z Polski, a Marek przejął jego... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś morduje samotną staruszkę. Z mieszkania ofiary giną nie tylko pieniądze. Nie ma natomiast śladów włamania. Podejrzenie pada na wnuka, który był jedyną rodziną zamordowanej kobiety. Chłopak od pewnego czasu obraca się w nieodpowiednim towarzystwie. Jest jeszcze Bożena, opiekunka z Mopsu, była alkoholiczka, która odwiedzała denatkę. Czy ta wymieniona dwójka podejrzanych posiada odpowiednie alibi? Tropem w tej sprawie okaże się być pewien przedmiot o niemałej wartości. To... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
American Pie 2
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część niepoprawnej komedii o szalonych przygodach amerykańskiej młodzieży w trudnym okresie dorastania. Tym razem starzy przyjaciele z liceum wybierają się na wspólne wakacje, żeby uczcić zakończenie pierwszego roku studiów. W roli głównej ponownie przezabawny w roli niefrasobliwego młodzieńca Jason Biggs. (USA 2001)

Reżyseria: J.B. Rogers
Obsada: Alyson Hannigan, Chris Klein, Eugene Levy, Jason Biggs, Natasha Lyonne, Shannon Elizabeth, Tara Reid, Thomas Ian Nicholas
21:10
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
21:55
Sztos
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sztos, debiut reżyserski popularnego aktora Olafa Lubaszenki, to rodzima wersja kina drogi i kina sensacyjnego z licznymi elementami komediowymi. Scenariusz napisał Jerzy Kolasa, właściciel Studia Tatuażu Artystycznego, który w latach 70., kiedy toczy się akcja filmu, obracał się w kręgach trójmiejskiego półświatka, więc opisywane sytuacje i ludzi zna dobrze z autopsji. Końcowy napis podkreśla, że wszystkie postaci są fikcyjne, z wyjątkiem kilku. "Sztos" na długo przed premierą... ( Polska 1997)

Reżyseria: Olaf LubaszenkoOlaf Lubaszenko
Obsada: Jan Nowicki, Cezary Pazura, Ewa Gawryluk, Krzysztof Zaleski, Leon Niemczyk
21:00
Finał Miss Polski Nastolatek 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
Finał Miss Polski Nastolatek Gala wyborów najpiękniejszej nastolatki, podczas której będziemy mogli podziwiać 22 finalistki konkursu. Urodę i wdzięk dziewcząt podkreślą zjawiskowe kreacje Jo. Mu., Szachownicy i Flaw Dress. Kandydatki zobaczymy także w kostiumach kąpielowych Self Collection i w szalonej prezentacji w strojach sportowych Cardio Bunny. Wśród jurorów, którzy oceniać będą występy dziewcząt znajdzie się Miss Polski Nastolatek – Patrycja Pabis oraz Miss Polski – Paulina Maziarz. Na...

22:05
Sekundy, które zmieniły życie - /3/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mirek, od najmłodszych lat pasjonat lotnictwa, pilot, instruktor, ojciec 5 - letniej Kariny. Na kilka dni przed rozpoczęciem wymarzonej pracy, przechodził przez przejście dla pieszych na zielonym świetle... (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:25
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)

22:30
Warto rozmawiać
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny z udziałem gości i publiczności. Prowadzi Jan Pospieszalski. (Polska 2017)


Czas: 55min.
22:20
Jak w czeskim filmie - Adela jeszcze nie jadła kolacji
komedia kryminalna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to parodia filmów kryminalnych. Reżyser wykorzystał kombinowane zdjęcia aktorskie z sekwencjami animowanymi. Jednym z bohaterów jest amerykański detektyw, Nick Carter. Carter jest znanym bohaterem popularnych powieści z przełomu wieków. (Czechosłowacja 1977)

Reżyseria: Oldrich Lipsky
Obsada: Milos Kopecky, Rudolf Hrusinsky, Kveta Fialova, Ladislav Pesek

Czas: 102min.
22:05
Zdrady, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jola Domańska dwa lata temu poznała Krzysztofa, który miał żonę i małe dziecko. Para zakochała się w sobie. Krzysztof rozwiódł się i ożenił z Jolą. Kobieta zaszła w ciążę. Teraz okazało się, że jej mąż zbyt często bywa u synka i byłej żony. Jola nawet podejrzewa, że daje jej drogie prezenty. Główna bohaterka tego odcinka wynajmuje więc detektywów, żeby sprawdzili, czy jej mąż nie ma romansu z byłą żoną. Przez pierwsze dni śledztwa nic na to nie wskazuje. Kolejnego dnia Krzysztof bierze... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
22:15
40-letni prawiczek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andy Stizer (Steve Carell) ma już 40 lat, spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko... kobiety. Jak się okazuje, mężczyzna jest prawiczkiem. Czy to coś strasznego? Dla Andy'ego nie bardzo, ale dla jego kolegów z pracy jest to nie do zaakceptowania. A ponieważ uważają go za fajtłapę, postanawiają pomóc mu za wszelka cenę. Gdy Andy spotka Trish (Catherine Keener), czterdziestoletnią matkę trójki dzieci, kumple mają... (USA 2005)

Reżyseria: Judd Apatow
23:40
Obietnica dzieciństwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w 1997 r. para Amerykanów trafiła do Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie, by adoptować rodzeństwo, wydawało się, że na tych pięcioro dzieci czeka w USA szczęśliwe dzieciństwo. Powstał film "Dom nad Missisipi". Po kilku latach zrealizowano drugą część. (Polska 2012)

Reżyseria: Ryszard Kaczyński, Piotr Morawski

Czas: 51min.
23:05
Wiem kto mnie zabił
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Sennym miasteczkiem New Salem wstrząsa fala okrutnych zbrodni. Seryjny morderca uprowadza młode kobiety, poddaje je sadystycznym torturom, a następnie okaleczone zabija. Kiedy pewnego wieczoru znika bez śladu powszechnie lubiana i wszechstronnie utalentowana Aubrey Fleming (Lindsay Lohan), wszyscy są pewni, że jest kolejną ofiarą zabójcy. Po dwóch tygodniach prowadzonych przez FBI poszukiwań dziewczyna niespodziewanie odnajduje się na poboczu nieuczęszczanej drogi. Ciężko ranna i... (USA, 2007)

Reżyseria: Chris Sivertson(1)
Obsada: Adler Michael, Bonnie Aarons, Julia Ormond, Lindsay Lohan, McDonough Neal
23:50
Oczy węża
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skorumpowany detektyw wydziału zabójstw z Atlantic City, Rick Santoro (Nicolas Cage) i jego przypadkowo spotkany przyjaciel, Kevin Dunne (Gary Sinise), wysoko postawiony oficer ministerstwa obrony, wraz z czternastoma tysiącami widzów bokserskiego meczu o tytuł mistrza wagi ciężkiej są świadkami zamachu politycznego - postrzelony zostaje sekretarz stanu. Każdy z obecnych na meczu widzów może być potencjalnym zabójcą, lub mógł widzieć zabójcę. Hala zostaje zamknięta i Rick rozpoczyna... ( USA/Kanada 1998)

Reżyseria: Brian De Palma
Obsada: Nicolas Cage, Gary Sinise, John Heard, Carla Gugino, Stan Shaw, Kevin Dunn, Michael Rispoli
23:35
Pogromcy korporacji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy rządy państw upadły i całym światem rządzą korporacje, na zgliszczach dawnego ładu powstaje Rada Dziewięciu. To ona ma stanąć na straży prawa i porządku.   Dozwolone od lat 18 (USA, 2013)

Reżyseria: Henry Saine
Obsada: Christian Pitre, Kristanna Loken, Matthew Marsden
00:45
Grzech mojej córki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Peyton Harris jest załamana, kiedy jej nagie zdjęcia widać przez snapchat, twitter i facebook. Czuje się upokorzona, nie wychodzi na ulicę. Matka Peyton, Elaine, postanawia zgłosić sprawę na policji, ale okazuje się, że policja nie zamierza interweniować. (Kanada 2016)

Reżyseria: Monika Mitchell
Obsada: Elisabeth Röhm, Tiera Skovbye, David Lewis

Czas: 87min.
00:15
Zemsta o jasnych oczach - odc 2/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivia upublicznia w internecie dowody na korupcyjne powiązania Etienne'a Chevaliera, mecenasa Laffonta i sędziego Delattre'a. Wkrótce sędzia znika. Zabrał ze sobą dokumenty, które mogą pogrążyć klan Chevalierów, a zwłaszcza najstarszego z synów Etienne'a. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 104min.
00:30
Ale numer!, sez. 2, odc. 32
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:25 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2724
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

01:55
Uwaga!, odc. 4994
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

01:25
Spadkobiercy, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:10
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

01:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

02:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 45min.
02:15
Fałszywy narzeczony
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekki film z gatunku zabawnych opowieści z wątkiem miłosnym. Dwoje protagonistów tej romantycznej historii to sympatyczna para młodych ludzi, którzy zamierzają się pobrać bynajmniej nie z miłości, ale z czystego wyrachowania. (USA 2009)

Reżyseria: Gil JUnger
Obsada: Melissa John Hart, Joseph Lawrence, Burgess Jenkins

Czas: 83min.
02:20
Moc Magii, odc. 174/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:25
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:50
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:20
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:20
Dzieci i ryby
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porzucona przez męża Anna prowadzi świetnie prosperującą agencję reklamową i wychowuje dorastającą córkę Marysię. Nieoczekiwanie przyjeżdża z Ameryki były mąż bohaterki i pragnie do niej wrócić... (Polska 1997)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Anna Romantowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Jan Frycz, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski

Czas: 96min.
03:50
Art Noc: Nika Lubowicz
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert Niki Lubowicz z zespołem oraz specjalnym udziałem Andrzeja Jagodzińskiego, w którym usłyszymy utwory z pierwszego albumu debiutantki, zatytułowanego "Nica's Dream". Nika Lubowicz pochodzi z Zakopanego z rodziny muzyków. (Polska 2016)


Czas: 48min.
03:40
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.565
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Licencja na wychowanie - odc. 28 - Matura
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika czuje, że urodzi córkę. Ma już nawet dla niej imię: Kornelia. Dziadkowie są jednak innego zdania. Uważają, że na świat przyjdzie wnuk, któemu dadzą imię Kazio albo Miecio. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.789
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Taki jest świat, sez. 3, odc. 12: 12
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 17
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Notacje - Irena Godycka. Chcieliśmy wolnej Polski
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3736
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.792
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info