Program dla 2017-06-30 od do
22.07 23.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:20
Dzieci i ryby
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porzucona przez męża Anna prowadzi świetnie prosperującą agencję reklamową i wychowuje dorastającą córkę Marysię. Nieoczekiwanie przyjeżdża z Ameryki były mąż bohaterki i pragnie do niej wrócić... (Polska 1997)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Anna Romantowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Stroiński, Jan Frycz, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski

Czas: 96min.
04:50
Licencja na wychowanie - odc. 28 - Matura
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Weronika czuje, że urodzi córkę. Ma już nawet dla niej imię: Kornelia. Dziadkowie są jednak innego zdania. Uważają, że na świat przyjdzie wnuk, któemu dadzą imię Kazio albo Miecio. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 17
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Notacje - Irena Godycka. Chcieliśmy wolnej Polski
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:50
Rodzinka.pl - odc. 84 "W jakim wieku?"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy chce być najsprytniejszy. Kuba robi Tomkowi włam na FB i chowa pierwszy kawałek ciasta, Kacper zrzucił odkurzacz, a wychodzi na cudownego syna. Ale nie zawsze to się udaje. Okazuje się, że Ludwik nie posprzątał łazienki i pił piwo w wieku 15 lat. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
05:00
Disco Gramy, odc.3736
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 4994
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.792
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Dr Quinn - seria III, odc. 15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorothy znajduje w gazecie artykuł o komecie Stowe'a, która ma wkrótce zderzyć się z Ziemią. Wskutek katastrofy zniknie życie na naszej planecie. Mieszkańcy Colorado Springs postanawiają przeżyć ostatnie dni robiąc to, o czym zawsze marzyli. (USA 1995)

Reżyseria: Victor Lobl
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:25
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Genetyka a właściwie modyfikacje genetyczne wciąż budzą ogromne emocje. Czy słusznie? Jak się okazuje geny modyfikujemy od zawsze. Co tak naprawdę oznacza hasło GMO? Dlaczego się go boimy, skoro może uratować ludzkość przed głodem? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 63
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
Ziemia. Podwodny świat cz. 6. Jaskinia Taj Ma Ha i Dedalus Północny
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o zatopionej jaskini w mieście Tulum w Meksyku, na półwyspie Jukatan. Jakie tajemnice kryją się w ciemnych labiryntach, położonych poniżej poziomu meksykańskiej dżungli? (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
07:00
M jak miłość - odcinek 67
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof broni się przed romansem z Ewą. Tymczasem dziewczyna traktuje go z coraz większą czułością. Wydaje się, że bardzo jej zależy na tym związku. Małgorzata nie potrafi zapomnieć o Michale. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.139
Godziny emisji
Rozwiń opis
We Wrocławiu razem ze swoim ojcem Adamem (43 l.) mieszkają siostry Sylwia (18 l.) i Karolina (15 l.) Zientarskie. Między córkami a ojcem stale dochodzi do kłótni, ponieważ ojciec nie pomaga dziewczynom w obowiązkach domowych. Mężczyzna w końcu ma dość narzekań córek i zatrudnia pomoc domową. Atrakcyjna Ukrainka Alina Saszenko (32 l.) wywraca życie rodzinne Zientarskich do góry nogami. Adam obsypuje Alinę prezentami, a pewnego dnia Sylwia przyłapuje ich w intymnej sytuacji. W trakcie jednej z... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 918
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słoneczko, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze otrzymują zawiadomienie o zaginięciu piętnastolatki. Prawdopodobnie razem ze swoim chłopakiem planowała ucieczkę. Chłopak zaginionej był już karany, od dwóch dni nie pojawił się w domu. Tymczasem komisarze odkrywają w Internecie roznegliżowane zdjęcia zaginionej dziewczyny. Zdjęcia umieszczono w sieci ze szkolnego komputera. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Nalesniki z sałatą rzymską i jabłkami, odc. 31/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 15: Kosmos
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 7min.
08:05 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:10 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 14min.
08:35
Elif - odc. 39
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu dowiaduje się, że naszyjnik jest fałszywy. Chce uzyskać od Goncy wyjaśnienia. Ta twierdzi, że nic nie wie o tej sprawie. Tugce nadal dręczy Elif. Veysel zgadza się, by Arzu zapłaciła mu połowę sumy. Kenan trafia do domu Veysela i rozmawia z Zeynep. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.510
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze detektywów zjawiają się Alina i Jan Paciorkowie, rodzice szesnastoletniej Moniki. Rodzice mieszkają kilkadziesiąt kilometrów za Warszawą, ich córka zaś uczy się w stołecznym liceum i mieszka w internacie. Małżonkowie pokazują Malanowskiemu nagranie, które znalazł w internecie ich sąsiad, rówieśnik dziewczyny. Na nagraniu widać trzech młodych chłopaków, których twarze są zakryte. Chłopcy są w kominiarkach, zakradają się do pokoju Moniki w internacie, dziewczyna śpi nieświadoma... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 13/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 9/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Niebieski Parasol", (Chojnów). W poniemieckim miasteczku na Dolnym Śląsku, Chojnowie, znajduje się restauracja „Niebieski Parasol”. Jej właścicielką jest pani Małgosia, która jest jednocześnie dyrektorem ośrodka rehabilitacyjnego dla osób starszych. Początkowo lokal miał być zapleczem kuchennym dla podopiecznych ośrodka, z czasem jednak postanowiono otworzyć go również dla mieszkańców Chojnowa. Niestety goście z zewnątrz niezbyt chętnie tu zaglądają. Pani Małgosia wini... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 5, odc. 100: Strzał w dziesiątkę - część 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2000)

Obsada: Don Johnson, Cheech Marin, Jodi O'Keefe, Jeff Perry, Peggy Sandow
09:30
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 121 (seria II, odc. 73)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gülsah opowiada Hürrem prawdę o romansie Ibrahima z Nigar. W zamian za to sułtanka bierze pobitą służącą pod swoją opiekę. Mahidevran szasta haremowym złote, czym zaczyna wzbudzać powszechny niepokój. Wysyła także do alkowy sułtana nałożnicę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç

Czas: 51min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.512
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura detektywów zgłasza się Katarzyna Tomczak. Kobieta pokazuje Malanowskiemu wzruszający film, na którym widać jej ciężko chorą córeczkę, Sandrę. Okazuje się, że dziewczynka ma guza mózgu i nie wiadomo, czy będzie żyć. Na filmie Sandra zdmuchując urodzinową świeczkę wypowiada życzenie, że chciałaby poznać swojego ojca. Katarzyna wyznaje Malanowskiemu, że Sandra została poczęta w wyniku przelotnego, wakacyjnego flirtu, a jej ojciec, Robert Kujawiak, wyparł się jej, kiedy Katarzyna... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna i Eryk są parą i pracują w tej samej agencji reklamowej. Kiedy pojawia się w niej nowy dyrektor, Wojciech, wszystko zaczyna się komplikować. Wojciech skłóca Annę i Eryka, faworyzując Annę i jej zlecając poważny projekt, a deprecjonując Eryka, który wcześniej miał stanowisko kierownika. Anna i Eryk zaczynają się kłócić. Okazuje się, że Wojciech manipuluje nimi w pracy, bo chce uwieść Annę. Pewnego dnia powierza Erykowi poważną misję – ma się on zająć strategiczną klientką. Będzie do... (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 201
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj uczniowie z gimnazjalnej 1b, Olek i Paweł, znęcają się nad kolegą z klasy. Gimnazjaliści mimo uwag nauczycieli są z siebie bardzo zadowoleni i nie mają zamiaru przestać dręczyć Artura. Wkrótce wpadają na kolejny pomysł i znowu chcą ośmieszyć chłopaka. Tymczasem koleżanki Artura mają dość i chcą mu pomóc. Kiedy Olek i Paweł postanawiają zamknąć Artura w piwnicy i nagrać, jego koleżanki dowiadują się o wszystkim i ostrzegają przerażonego 13-latka. Chłopak jednak chce mieć to za sobą i daje... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 102: Początki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 16
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela wyrusza w góry tropem Samanthy Lindsey, która przybyła do Colorado Springs, by zdobyć najwyższy szczyt w okolicy - Pike's Peace. Imponuje Michaeli postawą i sprawnością fizyczną. W górach okazuje się, że Sam jest nieuleczalnie chora. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1645
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Józek, 19 - letni piłkarz, z którego Darek chce zrobić gwiazdę futbolu, zamieszkuje tymczasowo u Janickiego i Władka. Na treningu okazuje się, że chłopakowi brakuje ogłady, a także techniki. W domu Pyrków, pod nieobecność Huberta, zjawa się Olgierd. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Jerzy Dudek, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Izabela Zwierzyńska, Marek Molak, Tomasz Sobczak, Stanisława Celińska

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil to szkolny łobuz. Jest z nim coraz więcej problemów. Kamil po raz kolejny kłóci się z matką i ojcem - alkoholikami. Po imprezie suto zakrapianej alkoholem do szpitala trafia matka Kamila. Okazuje się, że kobieta miała we krwi silnie trującą substancję. Podejrzenie pada na ojca Kamila, który od dawna chciał pozbyć się matki i dzieci z domu. Matka Kamila umiera w szpitalu, osierocając Kamila i jego trzyletnią siostrzyczkę. Policja zaczyna podejrzewać, że to Kamil dodał matce tabletek do... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 115
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pogrzebie ciotki Witold spotyka kuzynkę, z która nie widział się od 20 lat. Kobieta sama wychowuje 19-letniego syna, ale z trudem wystarcza jej na utrzymanie. Prosi Witolda o pomoc. Tak się składa, że mężczyzna potrzebuje właśnie kogoś do pomocy w swojej hurtowni, więc daje chłopakowi pracę i mieszkanie. Niestety szybko okazuje się, że młody kuzyn stara się skłócić ze sobą rodzinę Wiktora, która żałuje, że zgodziła się przyjąć go pod swój dach. (Polska)

10:00
Dom nie do poznania, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja opowieści o niezwykłym projekcie – rozbudowie domu dla rodziny Keefer z Pennsylwanii tak, by spełniał on potrzeby niepełnosprawnego Briana. Jeden z czterech synów Steve’a i Dawn uległ poważnemu wypadkowi podczas ćwiczenia gimnastycznego i został sparaliżowany. Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim projektanci: Paul DiMeo, Ed Sanders, Tracy Hutson i Jillian Harris przybyli im z pomocą i przygotowali ambitny projekt. A setka ochotników z profesjonalnej ekipy budowlanej przystąpiła... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Tracy Hutson, Jillian Harris, Paul DiMeo, Ed Sanders
10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 5, odc. 22: Lustereczko, powiedz przecie, część druga
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1988)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Tom Bosley, William Windom
11:30
Magazyn śledczy Anity Gargas - /37/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 25min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 401 Toksyczna kuracja
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan matki Marty ciągle się pogarsza po operacji. Tretter włącza cały zespół do diagnozowania Ireny, która obwinia go za ciężki stan. Marta przynosi próbki kremu, na który Irena długo czekała. Okazuje się, że nie jest on tak naturalny jak się wydawało. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 47min.
11:50
Na ratunek 112, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest leniwe popołudnie w małym miasteczku. Adam, który idzie do pracy na drugą zmianę, podczas spaceru z psem zauważa dwóch obcych, młodych ludzi (jeden z plecakiem), którzy energicznie wchodzą do placówki banku przy rynku. Wiedziony złym przeczuciem podchodzi bliżej i przez okno widzi grożącego kasjerce pistoletem napastnika. Drugi z napastników terroryzuje dwójkę starszych ludzi, leżących na ziemi. Jeden z młodych ludzi strzela do kasjerki. Adam dzwoni pod numer alarmowy 112. Operatorka z... (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Majewski, Piotr Lisiak, Jacek Majewski
11:35
Szpital, odc. 86/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
70-letni Ryszard Lipiński zasłabł w punkcie bukmacherskim po tym, jak dowiedział się, że przegrał wszystkie postawione przez siebie pieniądze. Razem z mężczyzną jest jego wnuk Kacper, który stara się ukryć prawdę przed matką. Ratownicy w pierwszej chwili podejrzewają, że Ryszard Lipiński ma zawał. W międzyczasie do szpitala trafia Anna Polarczyk, która odczuwa ból w klatce piersiowej i ma problemy z oddychaniem. Dr Michał dowiaduje się, że jego pacjentka niedawno powiększyła sobie biust i... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zgłasza się niespełna trzydziestoletni Adam, którego narzeczona, Lena, pewnego ranka po prostu zniknęła i ani znajomi, ani rodzina lub koledzy z pracy nie wiedzą, gdzie może być. Są w związku od 10 lat i za cztery tygodnie mieli się pobrać. Dzień przed zniknięciem dziewczyny Adam był ze swoim kolegą w klubie na imprezie, jednak rano nie pamiętał niczego z tej nocy! Podejrzewa, że ktoś dodał mu coś do piwa, co spowodowało utratę pamięci. W śledztwie detektywom... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 16: Dzwonki na wietrze
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 16min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - na zielono, Bez niego ani rusz, i już - wszystko o majeranku
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia Naturalna. Zagrożony las
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym 5 - częściowym dokumentalnym serialu poznamy dziką Brazylię. Niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku i wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
12:30
Tysiąc i jedna noc - odc. 89
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po udanym zabiegu Burhan wraca do domu. Wszyscy zastanawiają się, co było powodem zawału. Kerem i Bennu odwiedzają Sewal, by przekazać jej dobrą wiadomość. Ahu wymusza na Alim Kemalu obietnicę małżeństwa. Onur i Szeherezada znowu planują ślub. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 42min.
12:20
Na ratunek 112, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Górów posiada niewielki, rodzinny, ogródek działkowy na obrzeżach miasta. Przez ostatnie trzy tygodnie małżeństwo nie miało czasu przyjechać na działkę. Kiedy Krystyna i Andrzej zjawiają się na miejscu, okazuje się, że wypielęgnowane grządki porosły chwastami. Małżeństwo rzuca się w wir pracy. Ich sąsiad Antoni Piątek zwraca im uwagę, że nie powinni tak ciężko pracować. Andrzej Góra dostaje zawału. Żona dzwoni pod numer alarmowy 112. Ale pogotowie ratunkowe ma problem z dotarciem na... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Poznaniu mieszka rodzina Radczaków. Gdy Julia Radczak (18 l.) rzuca szkołę na dwa miesiące przed maturą, jej matka Beata (42 l.) jest przerażona. Dla Julii wszystko jest nudne, w urzędzie pracy nie znajduje nic dla siebie. Ojciec Julii, Tomasz (45 l.) chce dać córce czas, aby znalazła w życiu coś, co będzie dla niej ważne, podczas gdy Beata z bratem Julii, Maciejem (20 l.), są na nią źli i nie rozumieją decyzji niedoszłej maturzystki. Julia chce być sławna, ale jej plany spalają na... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 56/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest w szpitalu po tym, jak Gabriel podał jej pigułki gwałtu. Dziewczyna nic nie pamięta. Lekarz, który się nią zajmuje, zgłosił policji, że mogło dojść do popełnienia przestępstwa. Tymczasem jeden z lekarzy zarzuca Meli, że oczernia jego kolegę, którego tak naprawdę sama podrywała. Po wyjściu ze szpitala dziewczyna od razu jedzie na policję złożyć zeznania. Wygląda jednak na to, że Herman zdążył ją ubiec. Tymczasem Seba i Kacper pomagają na ulicy nieznajomej kobiecie, która cierpi na... (Polska)

12:00
Galileo, odc.598
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK TO SIĘ WYTWARZA? Tajniki rzemiosła, czyli jak wytwarza się tradycyjny termometr. JAPOŃSKI RAMEN Z GWIAZDKĄ MICHELIN Ramen to tradycyjny japoński rosół. Przed pewnym barem w Tokio od rana ustawiają się kolejki, wszyscy chcą bowiem spróbować ramen, który otrzymał prestiżową gwiazdkę Michelin. Sprawdzimy, na czym polega jego fenomen. SKĄD POCHODZĄ WSPÓŁCZESNE GUZIKI „Galileo” z wizytą w chińskiej fabryce guzików, skąd pochodzi większość noszonych przez nas guzików. WIEŻA TESLI Czy w... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 23: Spalony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komputery załogi zostają zhakowane. Agenci próbują wrócić do normalnego trybu pracy znaleźć winnych. Poszlaki prowadzą do Europejskiej Mafi Wschodniej. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:20
Rodzinka.pl - odc. 195 "Zakaz palenia" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
13:55
Mama
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument pokazuje ks. Popiełuszkę nie przez pryzmat działalności społecznej, relacji z wiernymi, niewyjaśnionej do końca historii męczeńskiej śmierci, nie tak, jak go wspominają inni, ale tak, jak myśli o nim i pamięta najważniejsza osoba, jego matka. (Polska 2010)

Reżyseria: Jarosław Rybicki, Agnieszka Porzezińska

Czas: 25min.
13:50
Słoiki, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania Lenowska marzy o karierze modelki w Warszawie. Okazuje się, że mimo urody i bardzo dobrych warunków, dziewczyna nie można znaleźć dobrze płatnej pracy w modelingu. Kiedy brakuje jej pieniędzy na mieszkanie, zgadza się pracować w tajemniczym projekcie, który wkrótce zaczyna poważnie komplikować życie całej rodzinie osiemnastolatki. Kiedy rodzice dowiadują się o kontrowersyjnym zajęciu Ani, robią jej karczemną awanturę. Z pomocą nastolatce przychodzi fotograf, który dziewczynie bardzo... (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:05
19 +, odc. 57/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela jest załamana. Okazuje się, że Gabriel chce ją oczernić i zniszczyć. Na portalu internetowym plotkarskiego pisma ukazuje się artykuł na jej temat, z którego wynika, że dziewczyna jest erotomanką i oszustką. Kasia i Lena namawiają Melę, żeby dotarła do autorki kłamliwego materiału. Tymczasem Jola jest zauroczona kuzynem Lucy, Mikiem. Nie wie, że chłopak za kilka miesięcy bierze ślub i wkrótce zostanie ojcem. Dziewczyna zaczyna się z nim umawiać i planuje zerwać z Irkiem. Kiedy dowiaduje... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 919
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poza podejrzeniem, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Znaleziono zwłoki zamordowanego detektywa, którego zniknięcie poprzedniego dnia zgłosiła żona. Komisarze szybko zatrzymują mężczyznę i jego kochankę, którzy grozili detektywowi i w dniu zniknięcia byli umówieni z nim na spotkanie. Technicy policyjnie przeszukują dom detektywa i odkrywają w salonie ślady krwi. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Ola z Markiem robi kanapki. Chłopiec jest smutny ale bardzo dzielny. Ola pełna troski mówi, że widziała jak w nocy płakał. Odpowiedź Marka jest wzruszająca. Na patrolu Wysocka opowiada Zielińskiemu jak ważny dla niej jest Marek i jego szczęście. Bardzo przejmuje sie chłopcem, dlatego kiedy po powrocie z pracy nie zastaje go w domu jest strasznie zaniepokojona...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 1: Handel ludźmi
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny współpracownik NCIS, detektyw Deeks, znika w tajemniczych okolicznościach. Zespół agentów rozpoczyna poszukiwania. Policji nie podoba się, że ekipa Callena i Hanny ingeruje w śledztwo. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 75
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Federico mówi Ivo, by zapytał matkę o prawdę związaną z jej własną ciążą. Federico nakrywa Damiana, próbującego ukraść pieniądze z jego konta bankowego. Lina namawia Mili, by zapomniała o Ivo i poślubiła Pablo. Wraca była dziewczyna Ivo – Pilar. Mili nakrywa Ivo jak się z nią całuje. Decyduje się zostać żoną Pablo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 40
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu chce odwiedzić Veysela. Przed jego domem widzi samochód Kenana i nabiera podejrzeń. Zeynep informuje Melek o wizycie Kenana. Melek boi się, że Kenan poznał prawdę. Erkut przychodzi na uczelnię Zeynep. Widzi ich Pelin i o wszystkim mówi Selimowi. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Sellin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 40min.
14:30
Herbatka z kabaretem - (17)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skecze i piosenki o pogodzie, o dzieciach, o medycynie czyli na wszystkie te tematy, które lubimy poruszać przy rodzinnej herbatce. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. Program montażowy. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 25min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.683
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pielęgniarka Sylwia Młynarczyk (37 l.) traci grunt pod nogami, gdy jej mąż Tomasz (45 l.) wyznaje jej, że podczas awantury w sklepie zabił właściciela sklepu. Tomasz wyznaje następnie policji, że został sprowokowany przez właściciela sklepu Piotra Wierckiego (45 l.), bo był fanem wrogiej drużyny piłkarskiej. Pokłócili się o to, a następnie Tomasz zabił go uderzając butelką wódki. Tomasz zostaje skazany za pobicie ze skutkiem śmiertelnym na 3 lata i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Sylwia nie... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 923
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczę cię, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Z rzeki wyłowiono ciało młodej Ukrainki. Kobieta została przed śmiercią brutalnie zgwałcona. W Polsce studiowała prawo, była zdeklarowaną lesbijką, mieszkała ze swoją nową partnerką i jej córeczką. Pierwszym podejrzanym jest mąż kochanki ofiary. Mężczyzna nigdy nie pogodził się z faktem, że jego żona zostawiła go dla kobiety i zabrała ich dziecko. , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.599
Godziny emisji
Rozwiń opis
SKĄD POCHODZĄ LIMONKI Limonki, bogatsze w witaminę C, niż zwykła cytryna są u nas coraz popularniejsze. Większość z nich pochodzi z Meksyku. Wybierzemy się na jedną z tamtejszych plantacji. Sprawdzimy jak się uprawia limonki oraz czym dokładnie różnią się od cytryny WIĘZIENIE NA ŻYCZENIE W Korei Południowej ludzie są tak zapracowani i zabiegani, że powstały dla nich specjalne więzienia. Po uiszczeniu opłaty, pacjenci są w nich dobrowolnie zamykani, aby w ten sposób móc odpocząć od pędu... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 76
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo przyznaje się Bobby’emu, że nie wie co robić w związku z Mili i Pilar. Mili nakrywa go jak całuje się z Pilar i oświadcza, że wychodzi za mąż za Pablo. Wszyscy są zaskoczeni. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 7
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:45
Muzeum Polskiej Piosenki - /71/ - "Aleja gwiazd" - Zdzisława Sośnicka
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku twórcy cyklu zrealizowanego w koprodukcji z Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przedstawią historię jednego rodzimego hitu sprzed lat. W programie historia piosenki "Aleja gwiazd". (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Knittel

Czas: 6min.
15:55
Janosik - odc. 1/13 - Pierwsze nauki
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody góral, który stanął w obronie chłopa katowanego przez hrabiowskich hajduków, zostaje przez nich wtrącony do lochów. W ucieczce pomaga mu córka hrabiego, ale gdy zbiegów dopędza pogoń, z pomocą przychodzą zbójnicy pod wodzą Harnasia - Jakubka. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 47min.
15:10
M jak miłość - odc. 1267
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Joanna wraca w końcu do Polski, ale jej ojca czeka ryzykowna operacja i dlatego dziewczyna prosi Tomka, by przełożyli ślub. Tymczasem Chodakowski coraz bardziej niepokoi się tym, jak bardzo do jego narzeczonej zbliżył się ostatnio Jacek. (Polska 2016)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Tomasz Nosiński - Karol, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobiór „Bufet Country”. Pan Adam chciał wybudować pawilon handlowy, jednak w połowie budowy zmienił zdanie. Wiedziony sentymentem do wycieczek po USA, gdzie poślubił swoją żonę Monikę, postanowił zamiast sklepu otworzyć Bufet Country, serwujący hamburgery z ... sosem jogurtowym a' la tzatziki oraz nieśmiertelny żurek, flaki i pomidorową, które niestety nie znajdują wielu amatorów. Położenie działki bezpośrednio przy uczęszczanej drodze krajowej nr 1 mogło zapewnić sukces, jednak otwarty... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.243
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem wraz z ekipą tego programu przyjeżdżamy do Medford, w stanie Oregon, by sprawić niespodziankę państwu McPhail. Ty Pennington i jego drużyna wybudują nowy dom dla rodziny z dwójką dzieci, chorych na autyzm. C.J. i Lindsay McPhail od początku małżeństwa pragnęli pomagać innym. Zaangażowali się w działalność organizacji Non-profit pod nazwą „Klub Wróbelka” – wspierającej dzieci w potrzebie. Oboje nie przypuszczali wtedy, że kilka lat później sami będą potrzebowali pomocy dla swoich... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Ed Sanders, Jeff Dye, Chris Powell, Paul DiMeo, Paige Hemmis
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 3: Granica
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nate wraca z bardzo ważnej tajnej misji. Tymczasem Kensi i Deeks na pustyni szukają żołnierzy, którzy mogli ocaleć, gdy ich samochód wpadł niespodziewanie w zastawioną na nich pułapkę. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:05
Ojciec Brown - odc. 38 Śmierć kata
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podejrzany o morderstwo mężczyzna zostaje powieszony, chociaż do ostateniej chwili twierdził, że nie jest winny śmierci tej kobiety... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: David Beauchamp
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3414
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody mężczyzna niedługo po wyjściu na wolność zostaje ponownie aresztowany – w bagażniku samochodu, którym się poruszał, odnalezione zostają zwłoki dziewczyny. Przesłuchującym go Olgierdowi Mazurowi i Krystianowi Górskiemu zeznaje, że został wrobiony. Tragiczny splot wydarzeń sprawia, że śmierć na nowo połączyła dawnych przyjaciół. Zaginął zubożały mężczyzna. Zdarzenie zgłasza jego syn, który martwi się o ojca. Mężczyzna odnajduje się szczęśliwie, żeby szybko ponownie zniknąć w tajemniczych... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 202
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta Chojnowska z 3d gimnazjum jest zrozpaczona, bo jej ukochany wokalista ogłosił w Internecie, że kończy karierę muzyczną. Dziewczyna i jej koleżanki postanawiają powstrzymać piosenkarza, boją się, że ma depresję i chce popełnić samobójstwo, jak inni sławni artyści. Mikołaj jest zły na dziewczynę, bo swoim zachowaniem kompromituje go przed klasą. Tymczasem rozpacz dziewczyn wykorzystuje koleżanka i wysyła Edycie maila podszywając się pod agentkę wokalisty. Edyta jest zachwycona, wierzy, że... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 33
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3475
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
17:05
Cena miłości - odc. 72
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szantażowany Pala decyduje się zabić Sawasza, w zamian za życie syna. Jasemin ma złe przeczucia. Do Stambułu docierają plotki, że Sawasz stracił w Iranie życie. Wiadomość się potwierdza. Cała rodzina pogrąża się w rozpaczy... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.198
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdańsk. Tutaj mieszka 33-letni Irek ze swoją dziewczyną, Patrycją. Stanowią szczęśliwą parę - do dnia, kiedy do Irka wprowadza się jego matka, Matylda. Jej mieszkanie zostało zniszczone w wyniku pożaru i na czas remontu przeniosła się ona do syna. Chociaż Matylda i Irek to matka i syn, oboje bardzo się od siebie różnią. Matylda jest ekstrawertyczną kobietą, podczas gdy Irek, ku ogromnej rozpaczy swojej matki, w niczym nie przypomina typu Casanowy. Wszystkie jego próby podrywania atrakcyjnych... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 116
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krystyna jest pracownikiem administracyjnym na uniwersytecie. Kilka lat temu jej ukochany mąż Mariusz zginął w wypadku samochodowym. Kobieta samotnie wychowuje szesnastoletnią Agatę, nadzwyczaj miłą i uczynną dziewczynę, dobrą uczennicę. Pewnego dnia z domu giną pieniądze. Co więcej, Krystyna odkrywa, że córka ukrywa w pokoju jakąś obcą dziewczynkę. Kobieta czuje, że Agata ma poważne kłopoty. (Polska)

17:00
Trzy razy Ana, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polska premiera jednego z najnowszych seriali Televisy, który po udanym debiucie w 2016 roku Stanach Zjednoczonych został zakupiony do emisji w ponad 50 krajach w Europie i na całym świecie. W tytułowej roli występuje piękna Angelique Boyer, a towarzyszą jej m.in. dobrze znany widzom Czwórki David Zepeda oraz Sebastián Rulli – aktor i model uważany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, który w plebiscycie magazynu „Glamour” dwa lata z rzędu – zarówno w mijającym, jak i w... (2016)

17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 37
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 294: Chum's Revenge
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick grzeje silniki, oglądając rodzinnego buicka z 1956 roku. Czy odjedzie nim do domu, czy raczej wrzuci na luz? Później Rick uczy Coreya, jak rozpoznać marynarkę Neila Diamonda. Harrisonowie robią sobie rodzinny portret do powieszenia w sklepie. Czy Chumlee, choć go pominięto, znajdzie sposób, by również się upamiętnić? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 38
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porywacze odwożą Leona do domu. Eftalya chce przekazać Azize prawdę o Tevfiku, ale nie zastaje jej w domu. Osaczona przez Tevfika popełnia samobójstwo. Człowiek, który negocjował z Tevfikiem, podając się za Iwana Worobiowa jest żołnierzem Mustafy Kemala. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50 Na żywo
Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 67min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 87/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
21-letnia Ania Krawczyk trafia do szpitala, bo bardzo boli ją głowa i widzi niewyraźnie. Pacjentkę bada dr Dominika. Dziewczyna pracuje jako modelka i właśnie jechała z koleżankami na swoją pierwszą sesje zdjęciową. W szpitalu zostaje z nią Paweł Witkowski – kierowca, który skrycie podkochuje się w Ani. Ta jednak spotyka się z fotografem – Szymonem Dudą. Tymczasem pogotowie przywozi na oddział 36-letniego Marcina Radkiewicza, który próbował powiesić się w garażu na prześcieradle. , napisy (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi próbują pomóc Grzegorzowi, którego dwa miesiące temu rzuciła dziewczyna. Chłopak nadal ją kocha i chciałby ją odzyskać, ale Aleksandra związała się już z kimś innym. Grzegorz dowiedział się, że to Igor, fotograf, który ma opinię casanovy i w dodatku bywa agresywny. Próbował ostrzec Aleksandrę, ale został przyłapany i poturbowany przez Igora, liczy więc, że detektywi znajdą dowody, które uświadomią dziewczynie z kim ma do czynienia. W tym odcinku detektywi zajmują... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Olejarczyk
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 295: Sleeping Giant
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafia gitara Les Paul Professional z 1969 roku. Czy melodia trafi w ucho Ricka? Corey i Chumlee z uwagą przyglądają się figurce rolls-royce’a z lat 30.Chłpaki zauważają, że Stary Człowiek drzemie więcej niż zwykle, starają się wziąć sprawy w swoje ręce. Czy nie zbudzą śpiącego olbrzyma, który ich życie zamieni w koszmar? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 308: Pawn U
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsze wydanie książki „Jankes na dworze Króla Artura” trafi do sklepu. Czy okaże się królewskim nabytkiem? Kolejnym produktem, który wpadnie w ręce Gwiazd Lombardu będzie animacja Piotruś Pan z 1953 roku. Rick zostanie zaproszony do przeprowadzenia warsztatów w jednej ze szkół. Kto tak naprawdę otrzyma lekcję? Uczniowie czy może on? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.282
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mamut W czasie jednej z wielu małżeńskich kłótni Halina stawia Ferdkowi surowe ultimatum: albo podejmie jakąkolwiek pracę, albo ona wniesie sprawę o rozwód. Ferdek rozpaczliwie poszukuje zajęcia, które nie będzie dla niego męczące a jednocześnie będzie źródłem stałego dochodu. Długo poszukuje, po czym odejmuje pracę w charakterze strażnika w Muzeum Ziemi...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Okił Khamidov
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk
19:00
Fakty, odc. 7121
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7104
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7101
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 4995
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Arek próbuje podpytać Zapałę o Morawską. Żali się, że dziewczyna trzyma go na dystans i zastanawia się, czy kogoś ma. Miał nadzieję, ze Krzysiek mógłby wybadać Alę, co o nim sądzi. Zapale nie podoba się ten pomysł i wymawia się, wskazując żartem na Zosię jako specjalistkę od spraw damsko-męskich. Na patrolu i tak tematu Arka nie da się uniknąć. Alicja przypomina Krzyśkowi powody swojej ostrożności w stosunku do mężczyzn. Tymczasem Arek uderza po radę do Zosi. Okazuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 309: Daddy's Girl
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia niecodzienne graffiti. Czy ta sztuka ulicy przyciągnie uwagę chłopaków? Chumlee będzie zmuszony zmierzyć się z historią wojny domowej, a Rick z podstępnymi sprzedawcami aut. Czy spostrzegawcze oko ocali go przed złym wyborem? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 310: Dam Good Time
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick będzie zmuszony negocjować cenę pudełka cygar należących do prezydenta Kennedy’ego. Potem zaskoczy swoją załogę wycieczką do Hoover Dam. Czy wszyscy pracownicy ucieszą się na taki prezent? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Weekendowy Hit Jedynki - Angelika i król
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część opowieści o barwnych i burzliwych dziejach tytułowej markizy Angeliki, podobnie jak dwa pierwsze filmy z tego cyklu, święciła triumfy nie tylko w rodzimej Francji. Mija kilka lat od czasu wydarzeń ukazanych w poprzednim odcinku. (Francja 1966)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Jacques Toja, Jean Rochefort

Czas: 99min.
20:10
T jak TEY
program kabaretowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozrywkowy program złożony z najlepszych fragmentów występów Zenona Laskowika, znanego satyryka, twórcy kultowego kabaretu TEY. (Polska 1999)


Czas: 60min.
20:00
Studio Sport
Godziny emisji
20:35 Na żywo
UEFA EURO U21 Polska 2017 Finał
Godziny emisji
Rozwiń opis


20:00
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thorin Dębowa Tarcza i Krasnoludy z Ereboru odzyskały ogromne bogactwa swoich przodków. Teraz muszą stawić czoło konsekwencjom zbudzenia przerażającego Smauga. W międzyczasie Władca Ciemności, Sauron, wysyła legiony Orków do ataku na Samotną Górę. Gdy siły ciemności się połączą, Krasnoludy, Elfy i Ludzie będą musieli zdecydować - zjednoczyć się, czy zginąć., napisy ( Nowa Zelandia/USA 2014)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Aidan Turner, Graham McTavish, James Nesbitt, Orlando Bloom, Luke Evans, Evangeline Lilly, Lee Pace, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Christopher Lee, Ian Holm, Stephen Fry, Benedict Cumberbatch
20:00
Przeżyć
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupka ostatnich ludzi, którzy uszli z życiem z Ziemi, poszukuje nowego miejsca nadającego się do osiedlenia. Ich statek rozbija się na dziwnej planecie, zamieszkałej przez krwiożercze istoty i tajemniczych post-apokaliptycznych wojowników.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2014)

Reżyseria: John Lyde
Obsada: Danielle Chuchran, Kevin Sorbo, Rocky Myers
20:00
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny agent w Detroit stale obserwuje niebezpieczną okolicę. Jego zadaniem jest odnalezienie skradzionej broni masowego rażenia, która dostała się w niepowołane ręce. Niespodziewanie Damien (Paul Walker) zaczyna współpracować z Lino (David Belle), który zna tytułowe Brick Mansions jak własną kieszeń. Sprzymierzeńcy mają 24 godziny na odkrycie, kto jest w posiadaniu broni. Wszystkie tropy prowadzą ich do potężnego handlarza narkotyków, który dowodzi betonowym gettem. (USA 2014)

Reżyseria: Camille Delamarre
Obsada: Catalina Denis, David Belle, Gouchy Boy, Paul Walker, RZA
21:20
DISCOPOLAND - (2)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem ekipa Discopoland odwiedziła Ełk, miasto rodzinne Marcina Millera z zespołu Boys. Poznamy nowych bohaterów - Ewelinę i Artura, fanów disco polo, którzy mieszkają w Lipkowie, 15km od Olsztynka. Rozwijają agroturystykę w samym środku lasu. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 25min.
21:55
07 zgłoś się odc.7/21 - Brudna sprawa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Warszawie zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu Ewa Grabik z półświatka. Podejrzenie pada na jej byłego narzeczonego, który poprzedniego dnia przyjechał do niej z prowincji. Ale Borewicz, Zubek i sierżant Olszańska nie są przekonani o jego winie. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Monika Niemczyk, Zdzisław Tobiasz, Krzysztof Kumor, Zdzisław Kozień, Jerzy Gaweł, Ewa Szewczyk, Halina Kuźniakówna, Aleksandra Koncewicz

Czas: 59min.
21:55
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie zjawia się Walczak. Widać, że jest po ciężkim wieczorze i boli go głowa. W tym samym czasie jeden z mundurowych przyprowadza wystraszonego mężczyznę, który koniecznie chce złożyć zeznania. Walczak zabiera go do pokoju przesłuchań. Komisarz nie spodziewa się, że jego życiu grozi niebezpieczeństwo a cała jednostka wkrótce stanie na nogi... Ta sprawa wstrząśnie komendą, a Walczak poruszony dramatyczną historią postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Czy uda mu się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
21:50
Wpół do śmierci
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steven Seagal wciela się w postać Saschy Petrosevitcha, tajnego agenta FBI, który chcąc zdobyć informacje na temat groźnego mafioso idzie wraz z jednym jego wspólników do więzienia. A nie jest to zwykłe więzienie. Bohaterowie trafiają do zlokalizowanej na wyspie i wyposażonej w najnowszą technologię placówki, z której nie ma ucieczki. W tym samym więzieniu na wyrok czeka również legendarny Lester, człowiek, który przed laty ukradł złoto wartości 200 milionów dolarów i nigdy nie zdradził... (USA 2002)

Reżyseria: Don Michael Paul
Obsada: Ja Rule, Kurupt, Morris Chestnut, Nia Peeples, Steven Seagal, Tony Plana
22:15
Zakonnica w przebraniu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znaczna część akcji toczy się w klasztorze, ale zadbano o to, by nie urazić niczyich uczuć religijnych. Bohaterka Deloris Van Cartier, szansonistka z nocnego klubu w Reno, przypadkowo staje się świadkiem morderstwa dokonanego na zlecenie jej kochanka. (USA 1992)

Reżyseria: Emile Ardolino
Obsada: Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy

Czas: 96min.
22:55
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Do mieszkania, w którym przetrzymywana jest zgwałcona kobieta, wdziera się jej mąż i jego przyjaciel. Mężczyźni uwalniają pokrzywdzoną, ale jej oprawca ucieka oknem. To kryminalista, który wyszedł z więzienia po wieloletniej odsiadce za zabójstwo. Policjanci próbują wytropić podejrzanego. Śledztwo prowadzi ich w coraz bardziej zaskakującym kierunku. Po zbadaniu kolejnych tropów, przesłuchaniach świadków i ustaleniach co do faktów, okazuje się, że prawda jest zupełnie inna... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
23:05
07 zgłoś się odc.8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę?
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowe pytanie pojawia się w dziwnych listach, które od pewnego czasu przychodzą do wielkich hoteli. Por. Borewicz trafia na ślad skomplikowanej afery. Udaje mu się ustalić, że autorką listów jest dziewczynka, która poszukuje swojej matki. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Tobiasz, Ewa Florczak, Józef Korzeniowski, Zdzisław Kozień, Hanna Balińska-Korsztyn, Janina Jankowska, Ania Awiłowska, Ryszard Ostałowski

Czas: 54min.
23:05
Studio Sport
Godziny emisji
23:20
Projekt Almanach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sci-fi/thriller. Grupa nastolatków odkrywa przez przypadek wehikuł czasu. Młodzi ludzi nie zdają sobie jednak sprawy, jak negatywne skutki może mieć dla świata i ich samych jego użycie. David (Jonny Weston) jest genialnym uczniem, który marzy o studiach na elitarnej uczelni technicznej. Pewnego dnia chłopak razem z przyjaciółmi ze szkoły znajduje maszynę, która pozwala przenosić się w przeszłość. Nastolatkowie postanawiają wykorzystać jej możliwości. Podróżując w czasie, mają wpływ na wyniki... (USA, 2015)

Reżyseria: Dean Israelite(1)
Obsada: Amy Landecker, Jonny Weston, Sam Lerner, Sofia Black-D'Elia, Virginia Gardner
23:05
Siedem
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw William Somerset (Morgan Freeman), przed przejściem na emeryturę, musi w ciągu tygodnia przekazać obowiązki swemu następcy Davidowi Millsowi (Brad Pitt). Akurat wtedy dochodzi do serii wyjątkowo okrutnych i odrażających zbrodni. Somerset i Mills rozpoczynają wspólne śledztwo. Nawet nie przypuszczają, że ta sprawa na zawsze zmieni ich życie. Detektyw David Mills (Brad Pitt) przeprowadza się do dużego miasta. Chce prowadzić poważne dochodzenia, a nie drobne śledztwa, którymi zajmował... ( USA 1995)

Reżyseria: David Fincher
Obsada: Brad Pitt, Morgan Freeman, Richard Roundtree, Kevin Spacey, Gwyneth Paltrow, R. Lee Ermey
23:55
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendę przychodzi koperta, w której znajduje się portfel i odznaka Walczaka. Wach, która odbiera pocztę, dowiaduje się, że Kuba nie tylko stracił wszystkie dokumenty, ale ma również inne tajemnice. Czy Kuba zdecyduje się powiedzieć Paulinie prawdę? Tymczasem oboje muszą rozwiązać zagadkę śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w szybie windy nowopowstałego bloku mieszkalnego. Okazuje się, że był to jeden z dwóch inwestorów budowy. Z początku wszystko wskazuje na... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
23:50
40-letni prawiczek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andy Stizer (Steve Carell) ma już 40 lat, spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko... kobiety. Jak się okazuje, mężczyzna jest prawiczkiem. Czy to coś strasznego? Dla Andy'ego nie bardzo, ale dla jego kolegów z pracy jest to nie do zaakceptowania. A ponieważ uważają go za fajtłapę, postanawiają pomóc mu za wszelka cenę. Gdy Andy spotka Trish (Catherine Keener), czterdziestoletnią matkę trójki dzieci, kumple mają... (USA 2005)

Reżyseria: Judd Apatow
00:00
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 5/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nieuchwytna dziewczyna w kwiecistej sukience może posiadać klucz do tajemnicy, która sprowadza Coulsona i jego zespół do Azji. Celem jest uratowanie młodego człowieka o niezwykłych i zarazem niebezpiecznych umiejętnościach. (USA 2013)

Reżyseria: Jesse Bochco
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
00:50
Szósty zmysł
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filadelfijski psycholog Malcolm świętuje z żoną, Anną, swój nowy sukces zawodowy, kiedy do ich mieszkania nagle wdziera się jego były pacjent, Vincent Gray. Oskarżając go o niepowodzenie terapii, strzela do niego, a następnie sam popełnia samobójstwo. (USA 1999)

Reżyseria: M. Night Shyamalan
Obsada: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Colette

Czas: 102min.
00:15
Postrach nocy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charley Brewster mieszka na przedmieściach Las Vegas. Chłopak odkrywa, że do domu obok wprowadził się nowy sąsiad. Tymczasem od swego starego przyjaciela dowiaduje się, że ostatnimi czasy w okolicy zaginęło mnóstwo uczniów. (USA 2011)

Reżyseria: Craig Gillespie
Obsada: Colin Farrel, David Tennant, Toni Collette

Czas: 101min.
00:55
Robokrokodyl
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rakieta z nano-robotami zaraz po starcie rozbija się nad ZOO. Zaprogramowane do zadań specjalnych roboty przedostają się do basenu wielkiego krokodyla i przejmują kontrolę nad zwierzęciem. Teraz, jako maszyna do zabijania, bestia zaczyna atakować na niespotykaną skalę…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2013)

Reżyseria: Arthur Sinclair
Obsada: Keith Duffy, Lisa McAllister, Owen Davis, Steven Hartley
01:40
David Blaine: Piękna walka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magia uliczna Davida Blaine’a wprowadza w osłupienie najbardziej znane gwiazdy na świecie, w tym Jamie’ego Foxxa, Bryana Cranstona, Aarona Paula, Ricky’ego Gervaisa, Katy Perry, Woody’ego Allena, Roberta DeNiro oraz wielu innych. Blaine składa wizytę w domach Kanye Westa, Willa Smitha i Olivii Wilde. Udaje się do gabinetu Stephena Hawkinga na Uniwersytecie Cambridge. Podróżuje po świecie i dzięki swoim niespotykanym i niepojętym magicznym sztuczkom zadziwia ludzi ze wszystkich środowisk...... (USA, 2010)

Obsada: David Blaine, Flavor Flav, Aron Ralston, Kobe Bryant, Philippe Petit
01:35
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 7/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Wizyta w gabinecie lekarskim dla każdego malucha jest niewątpliwie dużym przeżyciem. Z kolei wiadomość o czekającej go operacji, to spora dawka nerwów, tym razem dla jego rodziców. O tym jak wielka przekonała się Justyna - mama 5-letniej Emilki, u której zdiagnozowano przerost migdałków. Utrudnione oddychanie, często... (Polska)

02:45
Quo vadis? - odc. 5/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chciwy i mściwy Chilon zdradza i wydaje wszystkich chrześcijan. Donosi Neronowi, że Winicjusz jest chrześcijaninem, a być może jest nim także Petroniusz. Neron nie chce w to wierzyć, Tygelinus próbuje wykorzystać tę okazję, by rozprawić się z Petroniuszem. (Polska 2002)

Reżyseria: Jerzy Kawalerowicz
Obsada: Magdalena Mielcarz, Paweł Deląg, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor, Franciszek Pieczka, Agnieszka Wagner

Czas: 47min.
02:10
Zemsta o jasnych oczach - odc 2/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivia upublicznia w internecie dowody na korupcyjne powiązania Etienne'a Chevaliera, mecenasa Laffonta i sędziego Delattre'a. Wkrótce sędzia znika. Zabrał ze sobą dokumenty, które mogą pogrążyć klan Chevalierów, a zwłaszcza najstarszego z synów Etienne'a. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 104min.
02:40 Na żywo
Tajemnice losu, odc.2725
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:40
Uwaga!, odc. 4995
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55
Moc Magii, odc. 175/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:40
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:55
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:05
Ale numer!, sez. 2, odc. 33
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
Dyżur, sez. 3, odc. 39
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pogotowie przywozi pacjenta o nieznanych personaliach, doznał on nagłego zatrzymania krążenia, jest nieprzytomny. Czy uda się przywrócić mu funkcje życiowe? Pomocy wymaga też kobieta z podejrzeniem pęknięcia tętniaka. Czy przeżyje? Zobacz jak lekarze przeprowadzają tomografię i analizują jej wyniki. (Polska 2010)

03:45
Quo vadis? - odc. 6/6
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pałacowych ogrodach płoną żywcem chrześcijanie. Chilon spostrzega wśród nich Glaukusa. Załamuje się. Krzyczy, że są niewinni, a podpalaczem Rzymu jest Neron. Wzburzony tłum zwraca się przeciw cezarowi. Tygelinus nakłania Chilona, by odwołał oskarżenie. (Polska 2002)

Reżyseria: Jerzy Kawalerowicz
Obsada: Magdalena Mielcarz, Paweł Deląg, Bogusław Linda, Jerzy Trela, Michał Bajor, Franciszek Pieczka, Agnieszka Wagner

Czas: 45min.
03:25
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

03:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:30
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:55
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Notacje - Maria Stangret - Kantor. Życie nas wchłania
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria Stangret - Kantor ur. w 1929 r. w Strzelcach Wielkich. Malarka, aktorka Teatru Cricot 2, autorka tekstów literackich. W latach 1955 - 1958 studiowała malarstwo w ASP w Krakowie. Od 1957 r. współpracowniczka i aktorkaTeatru Cricot 2. (Polska 2013)


Czas: 10min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
T jak TEY
program kabaretowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozrywkowy program złożony z najlepszych fragmentów występów Zenona Laskowika, znanego satyryka, twórcy kultowego kabaretu TEY. (Polska 1999)


Czas: 60min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:20
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 18
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.793
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info