Program dla 2017-07-01 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:10
T jak TEY
program kabaretowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozrywkowy program złożony z najlepszych fragmentów występów Zenona Laskowika, znanego satyryka, twórcy kultowego kabaretu TEY. (Polska 1999)


Czas: 60min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 18
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Galeria - odc. 54
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Neli rozmawia z pełnymi nieufności Hubertem i Pawłem. Chce wyjaśnić niezręczną sytuację. Mówi, że bardzo ważna jest dla niej Małgosia. Kasia dowiaduje się, że Fryderyk przestał chodzić na zajęcia. Ona i Weronika śledzą go. Widzą, jak wchodzi do szpitala. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:45
Klan - odc. 3102
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W gabinecie Oli zjawia się skruszony Mańkowski i przeprasza za wczorajsze zachowanie i sprowokowanie rękoczynu. Wyraża nadzieję, że pan kurator nie złoży na niego skargi. Uzdolniony asystent Pawła zamierza ograniczyć godziny pracy w Elmedzie. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Kaja Paschalska, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Ewa Ampulska, Ryszard Abraham, Tomasz Stockinger

Czas: 22min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:50
Sztuka codzienności - Zobaczmy to jeszcze raz - cz. 1
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najciekawszych odcinków. W pierwszej części: burleska, desery wykonywane na drukarce przestrzennej, buty, które każdy projektuje sam i niezwykły zakład fryzjerski, przenoszący klientów w czasy prohibicji. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 4995
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.793
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 14: Skuter
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgorzata i Krzysztof Kozłowscy to skromni ludzie, których nie stać na wygody wielkomiejskiego życia. Mają 16-letniego syna Marka, którego próbują wychować jak najlepiej, szczególnie zaś zależy im na tym żeby syn zdobył odpowiednią edukację. Pewnego dnia Małgorzatę spotyka niespodzianka. Najpierw dowiaduje się, że ktoś tajemniczy spłacił ich długi, a następnie widzi swego syna jadącego przez miasto modnym skuterem. Kiedy próbuje zbadać sprawę dochodzi do konfliktu. Małgorzata podejrzewa... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3103
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barbara zaprasza Pawła na otwarcie swojej kliniki, w której wkrótce będzie pracował jego dotychczasowy asystent - Andrzej. Paweł nie kryje rozczarowania brakiem zawodowej lojalności swojego pracownika. Miłosz przygotowuje dla Maćka filmową reklamówkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Tomasz Stockinger, Maciej Makowski, Dorota Kamińska, Małgorzata Ostrowska, Piotr Swend, Konrad Darocha

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 44min.
06:30
M jak miłość - odc. 1289
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa nagle czuje ból brzucha i trafia do szpitala. Tymczasem Magda wciąż sprzecza się z Olkiem rozczarowana faktem, że mąż nie planuje na razie powrotu do Polski. Do kancelarii zagląda Aneta, kochanka Chodakowskiego, chce opowiedzieć rywalce o ich romansie. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Krystian Wieczorek - Andrzej, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Maurycy Popiel - Olek, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Kacper Kuszewski - Marek, Marcjanna Lelek - Natalia, Franek Przanowski - Maciek

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 15: Firma na sprzedaż
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia Wiklaszewska (31) po śmierci rodziców w spadku dostaje małe przedsiębiorstwo. Od 2 lat mieszka ze swoim chłopakiem Jankiem, który pomaga jej prowadzić księgowość firmy. Pewnego dnia dowiaduje się, że firma ma problemy finansowe. Natalia chce spłacić długi oszczędnościami i pożyczonymi pieniędzmi. Jednak kiedy dziewczyna znajduje pobitego chłopaka, sprawa się komplikuje. Na domiar złego para zostaje okradziona. Natalia postanawia sprzedać firmę, by wyjść z kłopotów. Niestety to dopiero... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 2/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brazylia Rio de Janeiro to miasto podzielone , na biedę i bogactwo - które boryka się z problemem wielkich nierówności społecznych. Co piąty mieszkaniec tej metropolii mieszka w ubogich dzielnicach zwanych fawelami. W ostatnich latach część z nich została spacyfikowana przez policję bądź wojsko ale reszta w dalszym ciągu znajduje się pod kontrolą gangów. Przemoc jest tu wszechobecna, jest codziennością. Jedną z najniebezpieczniejszych faweli jest Maré, znajdująca się w północnej części...

07:00
Kacze opowieści, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 8: Zabawki tatusia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 271
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
08:25
Sekundy, które zmieniły życie - /3/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mirek, od najmłodszych lat pasjonat lotnictwa, pilot, instruktor, ojciec 5 - letniej Kariny. Na kilka dni przed rozpoczęciem wymarzonej pracy, przechodził przez przejście dla pieszych na zielonym świetle. Zdarzenie pokrzyżowało mu życiowe plany. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:50
Po prostu zdrowie
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 23min.
08:15
Pan Peabody i Sherman Show, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2017)

08:45
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 5/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 3/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 9: Komplet wypoczynkowy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:30
Angelika i król
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część opowieści o barwnych i burzliwych dziejach tytułowej markizy Angeliki, podobnie jak dwa pierwsze filmy z tego cyklu, święciła triumfy nie tylko w rodzimej Francji. Mija kilka lat od czasu wydarzeń ukazanych w poprzednim odcinku. (Francja 1966)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Jacques Toja, Jean Rochefort

Czas: 99min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:45
Przygody Kota w butach, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:00
Pies wampir
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ace jest nowy w szkole i niczym specjalnym się nie wyróżnia. Pewnego dnia jego 96-letni dziadek z Transylwanii umiera, zostawiając mu w spadku swojego psa, Fanga. Wkrótce Ace odkrywa, że Fang jest psim… wampirem. A w dodatku mówi po angielsku! Tymczasem na Fanga poluje szalona naukowiec Doktor Warhol i jej niezdarny asystent, Frank. Chcą ukraść jego DNA, na którego bazie mają nadzieję stworzyć technologię przeciwdziałającą starzeniu. Na szczęście dla Ace’a, jego pies potrafi przechytrzyć... (Kanada, 2012)

Reżyseria: Geoff Anderson
Obsada: Amy Matysio, Collin MacKechnie, Julia Stone
09:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 3: Waldorf Salad
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
09:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 33
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:50
Na sygnale - odc. 127 "Himalaje"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa doktora Góry walczy o życie pana młodego, który stracił przytomność przed USC, gdzie miał brać ślub. Serce pacjenta nie bije, więc szef stacji próbuje go reanimować. Jeden ze świadków, doktor Szymon Borszowski, zapowiada, że złoży na niego skargę. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Edyta Bełza - Zosia, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Artur Bednarek - Arek

Czas: 23min.
10:15
Ewa gotuje, odc.271
Godziny emisji
Rozwiń opis
Są tacy, którzy na rowerze jeżdżą przez cały rok. Ewa Wachowicz woli jednak, gdy aura sprzyja kolarzom i w związku z tym czeka na sezon. Nie zaniedbuje jednak treningu, a kilometry nabija na stacjonarnym rowerku. Ale sama jazda, czy to w domu, czy na świeżym powietrzu, to nie wszystko. Równie istotne jest odpowiednie odżywianie. Dlatego w kolejnym odcinku zaprasza na potrawy dla kolarzy. Przygotuje rozgrzewający, pikantny krem z marchewki. Upiecze dorsza z warzywami. A na deser poda... (Polska, 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Zakazane królestwo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fantasy/przygodowy. Nastolatek z Bostonu - Jason (Michael Angarano) jest zafascynowany chińskimi sztukami walki. Przyjaźni się z imigrantem z Chin, starcem o imieniu Hope, który prowadzi sklep z chińskimi filmami. Pewnego dnia dochodzi do napadu na sklep, w wyniku którego starzec zostaje ranny. W ostatniej chwili wręcza Jasonowi tajemniczą laskę i nakazuje chłopcu odnaleźć jej właściciela. Laska przenosi chłopca do tajemniczej wioski w Chinach. Tam spotyka wesołego i wiecznie pijanego mnicha... (USA/Chiny, 2008)

Reżyseria: Rob Minkoff(1)
Obsada: Jackie Chan, Jet Li, Michael Angarano, Morgan Benoit
10:55
Policjantki i Policjanci, odc.250
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie afera: ktoś nasłał sanepid na tutejszą stołówkę - kucharki wściekłe, policjanci niezadowoleni, że trzeba będzie jeść na mieście. Tymczasem Ola od rana podenerwowana w oczekiwaniu na mającą dziś zapaść decyzję co do opieki nad Markiem. W końcu dostaje telefon z sądu opiekuńczego. Dziś jeszcze raz przyjedzie do niej kurator. Ola przerażona – bez jego pozytywnej opinii Marek trafi do domu dziecka.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
10:25
Ale numer!, sez. 2, odc. 34
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:15
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trzecim odcinku odpowiemy na trudne pytanie: czy czystość przedmałżeńska w dzisiejszych czasach to utopia - a może moda? O jej sensie opowie para narzeczonych trwających w czystości. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /3/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Więcek ma 46 lat. Z zawodu jest pielęgniarką i pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Codziennie spotyka się z chorymi dziećmi. Opiekuje się również mężem, który choruje na rzadką chorobę VHL. Marzy o operacji korekcji wady wzroku. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:20
Podróże z historią - odc. 35 Wiosenne obrządki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czym zawiniła sobie Marzanna, którą co roku wiosną topią dzieci? Dlaczego urządzamy bitwę na jajka w czasie śniadania wielkanocnego? Dlaczego młode dziewczyny są ulubionym celem młodzieńców, którzy oblewają je wodą w czasie śmigusa - dyngusa? (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 636
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:55
Policjantki i Policjanci, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy W domu komendantki syn przeprasza ją za swoje zachowanie. Popełnił kilka błędów ale zmieni się, poszuka pracy i zacznie normalnie żyć. W pracy Zapała pyta Morawską, jak jej się udała randka z Arkiem. Alicja się obrusza, upiera się, że to nie była randka tylko zwykły wyjście na koncert. W ciągu dnia do pokoju policjantów wpada Arek, ma dla Ali płytę i zaproszenie na kolejny koncert…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
11:00
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 6: Diabelski cyrograf
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wieloletni przyjaciel Evy Baird startuje na burmistrza New Hampshire. Niestety, szybko zostaje on uwikłany w skandal, w którym chodzi o życie młodego człowieka i pakt, jaki znajomy Evy, miał zawrzeć z diabłem. Wkrótce kobieta zawalczy nie tylko o swoją duszę, ale też o dusze pozostałych Bibliotekarzy. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
11:55
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 7: Odbicie odbicia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ludzie zaczynają cierpieć na skutek wypadków i kłamstw, których nie byli uczestnikami, zespół Bibliotekarzy próbuje odkryć połączenie między wiecznie młodym Dorianem Grey’em, a tym jak jego magia wpływa na otaczający ich świat. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:00
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz 7. Nocne Życie i Połowa Księżyca
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa opowieść o dwóch stronach życia. Pod osłoną nocy drapieżniki polują na swoje ofiary. Nie wszystkim będzie dane oglądać wschód słońca nad Morzem Czerwonym. Przy wyspie Half Moon Caye głębiny Morza Kraibskiego skrywają rafę koralową. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
12:00
Jak w czeskim filmie - Adela jeszcze nie jadła kolacji
komedia kryminalna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest to parodia filmów kryminalnych. Reżyser wykorzystał kombinowane zdjęcia aktorskie z sekwencjami animowanymi. Jednym z bohaterów jest amerykański detektyw, Nick Carter. Carter jest znanym bohaterem popularnych powieści z przełomu wieków. (Czechosłowacja 1977)

Reżyseria: Oldrich Lipsky
Obsada: Milos Kopecky, Rudolf Hrusinsky, Kveta Fialova, Ladislav Pesek

Czas: 102min.
12:50
Sekretne życie Waltera Mitty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia fantasy. Przychodzi moment, kiedy przestajesz marzyć i sam tworzysz swoje przeznaczenie. Dla Waltera Mitty (Ben Stiller) - marzyciela, który ucieka od swojej anonimowej egzystencji znikając w świecie fantazji, ta chwila właśnie nadeszła. Gdy praca jego i współpracowniczki (Kristen Wiig) jest zagrożona, Walter podejmuje działania w świecie rzeczywistym i wybiera się w podróż bardziej niewiarygodną, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić. Ben Stiller jest reżyserem i odtwórcą głównej... (USA, 2013)

Reżyseria: Ben Stiller
Obsada: Ben Stiller, Adam Scott, Kathryn Hahn, Sean Penn, Kristen Wiig, Jon Daly
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 4/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty odcinek programu "Agent - Gwiazdy" rozegra się w najwyżej położonej na świecie argentyńskiej winnicy Bodega Colomé. W pierwszym zadaniu uczestnicy powinni wykazać się dobrą orientacją w terenie, sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i współpracą. Czeka ich bowiem bieg na orientację. Podzieleni na dwie grupy będą musieli, stosując się do pozostawionych wskazówek, dotrzeć na czas na linię mety. Na ich drodze ukryte zostaną nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także,... (Polska)

12:55
Policjantki i Policjanci, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rano na komendzie Karolina pokazuje Białachowi plakat kursu samoobrony dla kobiet. Okazuje się, że jest jego inicjatorką i prowadzącą. Mikołaj, pełen uznania, oferuje swoją pomoc w razie potrzeby. Po pracy Białach śpieszy się na ranczo, gdzie Dominika ma zająć się koniem. Karolina ma ochotę na jakiś wypad wieczorem ale zostaje sama. Dzwoni do koleżanki.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
12:50
Skorpion, sez. 1, odc. 7: Father's Day
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten przypadek nabiera osobistego znaczenia dla Załogi Skorpiona. Kiedy trzech skazanych ucieka z więzienia, a jeden z nich jest genialnym hackerem, który został zmuszony przez innych do kradzieży w sieci wartych miliardy dolarów. W tym samym czasie Paige musi poradzić sobie z oczekiwaniami swojego ojca. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
13:00
Okrasa łamie przepisy - Prosto i elegancko w Mortęgach
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:30
Eska Music Awards - Szczecin 2017 - skrót 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
ESKA Music Awards 2017. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:50
Bodo - odc. 1
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Opowieść o życiu Eugeniusza Bodo, gwiazdy międzywojennego kina i kabaretu, aktora, reżysera, producenta, biznesmena, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet. Zagrał w blisko 30 filmach, był gwiazdą przedwojennych teatrów rewiowych. (Polska 2015)

Reżyseria: Michał Rosa, Michał Kwieciński, Marta Kownacka (obsada)
Obsada: Antoni Królikowski, Agnieszka Wosińska, Anna Pijanowska, Piotr Żurawski, Mariusz Bonaszewski, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek, Jan Jankowski

Czas: 54min.
13:45
MasterChef Junior, odc. 5/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:55
STOP Drogówka, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:45
Dziewczyny z St Trinian
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
St Trinian to legendarna szkoła dla młodych dziewcząt. W rzeczywistości, dobre wychowanie i wysoki poziom nauki, które mają otrzymać dziewczęta, to tylko krążący o szkole mit. Dyrektorka szkoły, zwolenniczka liberalnego wychowania, nie boi się niczego, a jej uczennice do woli palą papierosy i uprawiają hazard. Anarchię w szkole skrócić mają rządy dopiero co mianowanego ministra edukacji. Wkrótce szkole zaczyna grozić zamknięcie. Nie będzie to proste, bo uczennice St Trinian są gotowe na... (Wielka Brytania 2007)

Reżyseria: Oliver Parker, Barnaby Thompson
Obsada: Rupert Everett, Talulah Riley, Colin Firth, Gemma Arterton, Lily Cole
14:55
Zagadka Hotelu Grand - odc. 49 (seria III, odc. 7)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andres podając się za lekarza wchodzi do pokoju, w którym ranny Ezequiel więzi Maite jako zakładniczkę. Po krótkiej szamotaninie udaje mu się obezwładnić przestępcę. Ezequiel znajduje się w areszcie, ale odmawia złożenia zeznań. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2340
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 27min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadka nieśmiertelności. W zdrowym ciele, zdrowy duch, a w starym ciele? Chcielibyśmy, żeby nasze ciało nigdy nie było stare. Czy istnieje eliksir młodości? Czy wynaleziono już sposób na to, by żyć wiecznie? Jeszcze nie. Ale chyba jesteśmy bardzo blisko. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:55
Camp Rock
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mitchie, utalentowana lecz nieśmiała nastolatka z niezamożnej rodziny, marzy by występować na scenie z piosenkami swojego autorstwa. Szansa na pierwszy krok w tym kierunku pojawia się, kiedy jej matka dostaje pracę kucharki w Camp Rock, gdzie odbywają się słynne letnie warsztaty, od których zaczęła się kariera muzyczna wielu popularnych gwiazd. Mitchie może wziąć udział w warsztatach dzięki zniżce na czesne i zatrudnieniu się do pomocy w kuchni. Jednak wśród bogatych dzieciaków czuje się... (USA, 2008)

Reżyseria: Matthew Diamond
Obsada: Demi Lovato, Joe Jonas, Meaghan Martin
15:55
Anna German - odc. 2/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 1938. Irmie Germanowej wraz z matką i córką Anią udaje się dotrzeć do Taszkientu. Stara się uzyskać jakiekolwiek informacje o mężu. Udaje się jej dotrzeć do Zarządu NKWD. Na razie szczęście jej sprzyja. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 50min.
15:10
Komedie po polsku - Ogłoszenie matrymonialne
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia liryczna o kameralnym nastroju, z ciekawymi wątkami obyczajowymi. Bohater filmu, młody inżynier, usiłuje za wszelką cenę wybrać sobie towarzyszkę życia spośród dziesięciu pań, które odpowiedziały na jego ogłoszenie matrymonialne. (Polska 1972)

Reżyseria: Zbigniew Chmielewski
Obsada: Tadeusz Borowski, Joanna Bolewska, Hanna Giza, Ilona Kuśmierska, Marta Lipińska, Teresa Lipowska, Anna Milewska, Maria Wróblewska, Jolanta Zykun

Czas: 52min.
15:05
Jaś Fasola, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pobliżu przystanku autobusowego popsuło się autko Jasia Fasoli. A tymczasem obok nieznajomy mężczyzna z powodu ataku serca traci przytomność. Niechętnie, ale wreszcie nasz dzielny bohater decyduje się udzielić mu pierwszej pomocy i …chyba tylko cudem ofiara tej zaskakującej akcji reanimacyjnej dożywa przyjazdu prawdziwych ratowników. Ale czy zdołają oni odwieźć umierającego mężczyznę do szpitala? Jaś Fasola grasuje w pobliżu, więc powinni mieć się na baczności. Wkrótce potem Jaś Fasola... (Wielka Brytania, 1992)

Reżyseria: Paul Weiland
Obsada: Rowan Atkinson
15:45
Strzał w 10 - Urodziny Kabaretu Młodych Panów - montażówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kabaret Młodych Panów zaprasza widzów na kabaretową ucztę! Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie zobowiązuje i wciąż Młodzi Panowie przygotowali wyjątkowo smakowity, jubileuszowy program. Wystąpili w nim: zespół Oberschlesien (z piosenkami - „Śląski pierun”, „Robot”), Kabaret Smile (m.in. w skeczach - „Piosenka o gejach”, „Lem”), Kabaret Pod Wyrwigroszem (skecze - „Klinika”, „Telemarketing domowy”), Paweł Dłużewski (skecz „Auto celebra”) oraz Kabaret Łowcy.B. (skecz... (Polska, 2016)

Reżyseria: Bolesław Pawica
15:15
Mamy Cię!, odc. 5/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście i tytuły wkrętów: Krzysztof Rutkowski, ODWRÓCENI Tomasz Niecik, PRZEPRASZAM, CZY TU RODZĄ Karolina Korwin-Piotrowska, SOBOWTÓR (Polska)

15:45
Pitch Perfect
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beca, świeżo upieczona studentka pierwszego roku, nie ma chęci do integracji z jakąkolwiek grupą studentów. Ostatecznie decyduje się przyłączyć do szkolnej grupy wokalnej Bellas, która składa się z różnych mniej lub bardziej zwariowanych dziewczyn. Bellas łączy tylko jedno – staranie o to, aby śpiewać razem najlepiej, jak się da. Beca wnosi do zespołu potrzebną dawkę energii, dzięki czemu dziewczyny podejmują rywalizację z męskim chórem, który podczas występów wykonuje skoczne show złożone... (USA 2012)

Reżyseria: Jason Moore
Obsada: Adam Devine, Anna Camp, Anna Kendrick, Brittany Snow, Rebel Wilson, Skylar Astin
16:10
Bake off - Ale ciacho! - kulisy - (21)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy II serii programu "Bake off - Ale ciacho!" - po finale. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (1)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna Tomasza Kammela: Staszek Karpiel Bułecka, Adam Asanov (Piersi), Piotr Kupicha. Drużyna Antka Królikowskiego: Natalia Szroeder, Kasia Kowalska, Ania Wyszkoni. Gwiazda: Izabela Trojanowska "Wszystko czego dziś chcę". (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 90min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 7, odc. 6/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
PARYŻ „MAŁA AFRYKA”. Nie trzeba jechać na drugą półkulę, żeby dotrzeć na kraniec świata. Martyna udowodniła to w kolejnym odcinku programu, w którym wybrała się do … Paryża, gdzie weszła w świat mniejszości narodowych. Wierni swoim tradycjom wpływają na koloryt i niepowtarzalny charakter Francji. Jednak skrywają tez swoje mroczne sekrety. Martyna oprowadzi nas po Paryżu jakiego przeciętni turyści nie znają. Będzie nie mniej egzotycznie i nie mniej ekscytująco niż w podróży do najdalszych... (Polska)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Polski grill - /1/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grillowa biesiada z przyjaciółmi szefa kuchni, Beatą i Zbigniewem Kaźmierczakiem, którzy zaprosili ekipę do swego domu. Ich znajomi to kapitanowie Jerzy Pielaciński i syn Mariusz oraz gwiazda muzyki disco polo, Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
17:55
Eska Music Awards - Szczecin 2017 - skrót
Godziny emisji
Rozwiń opis
ESKA Music Awards 2017 (Polska 2017)


Czas: 24min.
17:50
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 3min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ryszard wylądował za murami, a Asi pozostał smutek i żal. Pani Tereska dość miała utrapień z synem Ryszardem - tym draniem. Jaruś wyruszył w Polskę, bo sypnęły się propozycje spotkań. Pan Janek pszczelarz zaplanował corridę. Poważne plany wiąże Supermario z nową znajomą. A gdzie się podział brat Alexandry, Adam?   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
PRAWDZIWA BOMBA EMOCJONALNA W „PROJEKCIE LADY”! Uczestniczki programu musiały odreagować nadmiar emocji po wieczornej eliminacji. Proceder, którego się dopuściły, niestety nie pozostanie bez echa i mentorki wyciągną konsekwencje wobec dziewcząt. Kara jaką poniosą będzie naprawdę dotkliwa. Kto będzie musiał się jej poddać? Co czeka winowajczynie? Jedno możemy zdradzić: wszystkie uczestniczki będą zaskoczone i oburzone, a niektóre z nich ledwo powstrzymają się od płaczu. Podczas zajęć z... (Polska)

17:00
Cud w Cockville
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na wydarzeniach, które rozegrały się w 1986 roku w małym amerykańskim miasteczku Cockeville w stanie Wyoming. Małżeństwo Youngów wchodzi na teren szkoły podstawowej i grożąc detonacją bomby, bierze za zakładników ponad setkę dzieci i wszystkich nauczycieli. Kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, bomba eksploduje w pomieszczeniu pełnym zakładników, ale nikt z nich nie ginie i mimo obrażeń wszystkim udaje się uciec z budynku. Po fakcie wiele dzieci mówi, że widziały w klasie... (USA, 2015)

Reżyseria: Christensen T.C.
Obsada: Jasen Wade, Kimball Stinger, Sarah Kent
18:35
Ranczo - odc. 118 (seria X, odc. 1) - Kto tu rządzi
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucy i Dorotka wyjechały do Stanów Zjednoczonych, a Kusy popada w depresję. Więcławska obejmuje stanowisko wójta - pierwsze tygodnie pracy są bardzo trudne. Solejukowa otrzymuje licencjat z filozofii. Wszyscy w domu się cieszą, również Solejuk. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Agnieszka Pawełkiewicz, Artur Barciś, Cezary Żak, Dorota Chotecka - Pazura, Franciszek Pieczka, Grzegorz Wons, Ilona Ostrowska, Katarzyna Żak, Marta Lipińska, Paweł Królikowski

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 31min.
18:35 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:45
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:15
Chłopaki do wzięcia, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyszła teściowa Asi, pani Tereska niczym rentgenowskie promienie prześwietla narzeczoną syna. Zebrała się pokaźna kolekcja kobiecych serc, za którymi Jaruś przemierza Polskę. Sylwia, czekająca na miłość siostra Kampia nie zostawia suchej nitki na mężczyznach. Bandziorek zmienia swój image. Serce Supermario się rozszalało. Samotnych braci, Łukasza i Sławka pech prześladuje, ale nie do końca.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 13/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. „Papalina” Warszawa Właścicielem warszawskiej restauracji „Papalina” (po chorwacku „Szprotka”) Marek został trochę przez przypadek. Jego znajomy, Chorwat, z którym prowadził interesy wyjechał z Polski, a Marek przejął jego... (Polska)

18:15
Małolaty u taty
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy dwóch bogatych ojców traci swoje prestiżowe posady, zmuszeni są zmienić nie tylko swój styl życia, ale także swoich pociech. Rezygnują z kosztownego przedszkola i postanawiają otworzyć własne, w którym nie zabraknie atrakcji. Rewelacyjna komedia, w której niekonwencjonalne metody wychowania dzieci, przybliżają ojców do gromadki rozbrykanych maluchów. Dobra lekcja nie tylko dla dzieci, ale także dla rodziców! (USA 2003)

Reżyseria: Steve Carr
Obsada: Eddie Murphy, Jeff Garlin, Kevin Nealon, Regina King, Steve Zahn
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:00
Doroczne Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - retransmisja gali
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego są wręczane od 1997 roku... (Polska 2017)


Czas: 50min.
19:20
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.283
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marian Paździoch, odprawiając egzorcyzmy w celu uzdrowienia duszy Ferdka, sam pada ofiarą Demona "Azazela Pazuzu". Od tego czasu jest opętany ideą spłodzenia potomka Antychrysta. Szuka pilnie kandydatki na matkę... .   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00
Fakty, odc. 7122
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7105
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7102
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4996
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO DZIEJE SIĘ WEWNĄTRZ NASZEGO CIAŁA PO WYPICIU NAPOJU GAZOWANEGO Łyk napoju gazowanego i… co dalej? Sprawdzimy, jakie procesy zachodzą wewnątrz naszego ciała, gdy napijemy się napoju gazowanego. SŁONA PUSTYNIA W ETIOPII Dallol jest jedynym w swoim rodzaju arcydziełem natury – mieni się feerią fluorescencyjnych barw. Ta leżąca na etiopskiej Pustyni Dalakilskiej rozległa formacja solna to także jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Powiemy, dlaczego. JAK POCZĄTEK WIOSNY ŚWIĘTUJĄ... (Polska 2017)

20:05
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Komisarz Alex - odc. 117 (seria IX odc. 13) - Zemsta
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas joggingu Górskiego i Alexa pada strzał z ukrycia. Górski wzywa pogotowie weterynaryjne. Losy Alexa ważą się na stole operacyjnym, a zrozpaczony Górski nie opuszcza go na krok. Ekipa Górskiego uznaje, że motywem była zemsta. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Michał Żurawski, Dominika Bąk, Hanna Molenda, Delfina Wilkońska, Katarzyna Ucherska, Jan Wojciech Paradowski

Czas: 45min.
20:05
XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (1)
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem w Mrągowie tematem przewodnim będą wszelkiego rodzaju stosunki damsko - męskie, jako potencjalny materiał dla kabareciarzy. Autorzy przeanalizują, jak te relacje zmieniły się w ostatnich latach, pokażą nowe pola damsko - męskich układów. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
20:05
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórcy animowanych hitów kinowych „Odlot” i „Wall-e” prezentują kolejną odsłonę kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie w nowej gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej. W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy.... (Belgia, Francja, 2014)

Reżyseria: Alexandre Astier, Louis Clichy
20:00
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezwykła opowieść o człowieku, który rodzi się jako starzec i stopniowo młodnieje. Nieco filozoficzna opowieść o nieuchronności upływu czasu. W roli tytułowej wystąpił Brad Pitt, którego kreacja aktorska zachwyciła i krytyków i widzów i została nagrodzona nominacją do Oskara dla najlepszego aktora w 2008 roku. Film został obsypany deszczem nagród (m.in. 3 Oscary, 9 nominacjido Oscara i ponad 60 nominacji do innych nagród oraz 29 nagród przyznanych na całym świecie). Niezwykła opowieść o... ( USA 2008)

Reżyseria: David Fincher
Obsada: Brad Pitt, Cate Blanchett, Julia Ormond, Elias Koteas, Tilda Swinton
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Ola z Markiem robi kanapki. Chłopiec jest smutny ale bardzo dzielny. Ola pełna troski mówi, że widziała jak w nocy płakał. Odpowiedź Marka jest wzruszająca. Na patrolu Wysocka opowiada Zielińskiemu jak ważny dla niej jest Marek i jego szczęście. Bardzo przejmuje sie chłopcem, dlatego kiedy po powrocie z pracy nie zastaje go w domu jest strasznie zaniepokojona...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
20:00
Uciec, ale dokąd?
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbiegły więzień - Sam Gillen pomaga pięknej młodej wdowie, Clydie i jej dzieciom stawić opór bezwzględnemu przedsiębiorcy budowlanemu, który chce ich wyrzucić z domu i przejąć cenny grunt. Ścigany przez policję i płatnych zabójców nasłanych przez przedsiębiorcę, Sam gotów jest podjąć szaleńczą walkę o przetrwanie. Zrobi wszystko, aby ochronić rodzinę, która sama dała mu schronienie. (USA 1993)

Reżyseria: Robert Harmon
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Kieran Culkin, Rosanna Arquette, Ted Levine
21:20
Hit na sobotę - Uczeń czarnoksiężnika
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nicolas Cage wciela się w postać współczesnego mistrza magii Balthazara Blake'a, który ze swoim uczniem ma pokonać swojego odwiecznego wroga Maxima Horvath'a. Horvath zostaje uwolniony z magicznej matrioszki i rozpoczyna się walka dobra ze złem... (USA 2010)

Reżyseria: Jon Turteltaub
Obsada: Nicholas Cage, Monica Bellucci, Jay Baruchel, Alfred Molina

Czas: 104min.
21:10
XVII Mazurska Noc Kabaretowa. Mrągowo 2015 - (2)
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze skecze XVII Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Temat: stosunki damsko - męskie. Prowadzenie: Kabaret Smile Goście: Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Zachodni, Ireneusz Krosny, Fair Play Crew, Ewa Błachnio. (Polska 2015)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Arek próbuje podpytać Zapałę o Morawską. Żali się, że dziewczyna trzyma go na dystans i zastanawia się, czy kogoś ma. Miał nadzieję, ze Krzysiek mógłby wybadać Alę, co o nim sądzi. Zapale nie podoba się ten pomysł i wymawia się, wskazując żartem na Zosię jako specjalistkę od spraw damsko-męskich. Na patrolu i tak tematu Arka nie da się uniknąć. Alicja przypomina Krzyśkowi powody swojej ostrożności w stosunku do mężczyzn. Tymczasem Arek uderza po radę do Zosi. Okazuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
22:15
Yuma
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzy lata po upadku komuny Zyga ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pisemkach. Z pomocą kumpli zostaje królem "jumy" - drobnych kradzieży tuż za graniczną Odrą. Proceder szybko się rozpowszechnia. (Polska, Czechy 2012)

Reżyseria: Piotr Mularuk
Obsada: Jakub Gierszał - Zyga, Katarzyna Figura - Halinka, ciotka Zygi, Krzysztof Skonieczny - Kula, Tomasz Kot - Opat, Jakuyb Kamieński - Młot, Karolina Chapko - Majka, Helena Sujecka - Bajadera, Kazimierz Mazur - Rysio, Tomasz Schuchardt - Ernest, Wojciech Czerwiński - Nike

Czas: 108min.
22:05
Patriota
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Patriota" to zrealizowany przez Rolanda Emmericha (reżysera kinowych hitów: "Dnia Niepodległości" i "Pojutrze") z ogromnym rozmachem epicki film przygodowy w gwiazdorskiej obsadzie, którego tłem jest amerykańska wojna o niepodległość. Rok 1763, dobiega końca wojna z Francuzami, w której krwawymi czynami wsławił się kolonista, brytyjski poddany, oficer Benjamin Martin (Mel Gibson). Po pewnym czasie porzuca on wojenne rzemiosło i wraz z żoną i siódemką dzieci... (USA/Niemcy, 2000)

Reżyseria: Roland Emmerich
Obsada: Mel Gibson, Chris Cooper, Jason Isaacs, Joely Richardson, Lisa Brenner, Rene Auberjonois, Tchéky Karyo, Tom Wilkinson, Heath Ledger
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendę przychodzi koperta, w której znajduje się portfel i odznaka Walczaka. Wach, która odbiera pocztę, dowiaduje się, że Kuba nie tylko stracił wszystkie dokumenty, ale ma również inne tajemnice. Czy Kuba zdecyduje się powiedzieć Paulinie prawdę? Tymczasem oboje muszą rozwiązać zagadkę śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w szybie windy nowopowstałego bloku mieszkalnego. Okazuje się, że był to jeden z dwóch inwestorów budowy. Z początku wszystko wskazuje na... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
22:00
Nieuchronna sprawiedliwość
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
John Nguyen (Cung Le) stara się wrócić do normalnego życia. Mężczyzna po pobycie w Iraku cierpi na zespół stresu pourazowego. Pewnego dnia na hotelowym parkingu przypadkowo ratuje z opresji młodą dziewczynę, zabijając przy tym kilku wysokich rangą członków lokalnego bractwa motocyklowego. Od tego czasu on i jego rodzina stają się celem bezwzględnego przywódcy gangu Hollisa (Dolph Lundgren). (USA 2014)

Reżyseria: Giorgio Serafini, James Coyne
Obsada: Briana Evigan, Cung Le, Dolph Lundgren, Vinnie Jones
23:15
Szósty zmysł
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filadelfijski psycholog Malcolm świętuje z żoną, Anną, swój nowy sukces zawodowy, kiedy do ich mieszkania nagle wdziera się jego były pacjent, Vincent Gray. Oskarżając go o niepowodzenie terapii, strzela do niego, a następnie sam popełnia samobójstwo. (USA 1999)

Reżyseria: M. Night Shyamalan
Obsada: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Colette

Czas: 102min.
23:35
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Borat opuszcza swój rodzinny Kazachstan, aby nakręcić w Ameryce film dokumentalny. Przemierzając kraj wzdłuż i wszerz spotyka prawdziwych ludzi w prawdziwych sytuacjach. Jego niecodzienne zachowanie wywołuje silne reakcje, ujawniając tym samym uprzedzenia i hipokryzję kultury amerykańskiej. Przezabawny. Poruszający. Porywający. Niebezpieczny. Anarchistyczny. Do Borata - satyrycznej karykatury kazachskiego dziennikarza, wykreowanej przez Sachę Barona Cohena - pasuje każde z tych określeń, a... ( USA/Wielka Brytania 2006)

Reżyseria: Larry Charles
Obsada: Sacha Baron Cohen, Ken Davitian, Luenell
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś morduje samotną staruszkę. Z mieszkania ofiary giną nie tylko pieniądze. Nie ma natomiast śladów włamania. Podejrzenie pada na wnuka, który był jedyną rodziną zamordowanej kobiety. Chłopak od pewnego czasu obraca się w nieodpowiednim towarzystwie. Jest jeszcze Bożena, opiekunka z Mopsu, była alkoholiczka, która odwiedzała denatkę. Czy ta wymieniona dwójka podejrzanych posiada odpowiednie alibi? Tropem w tej sprawie okaże się być pewien przedmiot o niemałej wartości. To... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
00:10
Bake off - Ale ciacho! - kulisy - (21)
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy II serii programu "Bake off - Ale ciacho!" - po finale. (Polska 2017)


Czas: 1min.
00:15
Zakręcony
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody nieudacznik spotyka na swej drodze szatana w osobie pięknej kobiety, która składa mu propozycję nie do odrzucenia: spełni każde życzenie w zamian za... jego duszę. (USA, Niemcy 2000)

Reżyseria: Harold Ramis
Obsada: Brendan Fraser, Elizabeth Hurley, Miriam Shor

Czas: 89min.
00:00
Następny jesteś ty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gang zamaskowanych, uzbrojonych w kusze i siekiery morderców napada na letnią posiadłość Davisonów i terroryzuje jej mieszkańców. Nikt nie wie, kim są napastnicy i dlaczego spokojna, rodzinna kolacja zamieniła się w śmiertelną pułapkę. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Niespodziewanie jeden z członków rodziny okazuje się wyjątkowo utalentowanym zabójcą. Uznany za jeden z najinteligentniejszych i najstraszniejszych filmów ostatnich lat, pierwszorzędnie gra ze schematem gatunku zwanego „home... (USA, 2011)

Reżyseria: Adam Wingard
Obsada: AJ Bowen, Joe Swanberg, Sharni Vinson
00:00
American Pie 2
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część niepoprawnej komedii o szalonych przygodach amerykańskiej młodzieży w trudnym okresie dorastania. Tym razem starzy przyjaciele z liceum wybierają się na wspólne wakacje, żeby uczcić zakończenie pierwszego roku studiów. W roli głównej ponownie przezabawny w roli niefrasobliwego młodzieńca Jason Biggs. (USA 2001)

Reżyseria: J.B. Rogers
Obsada: Alyson Hannigan, Chris Klein, Eugene Levy, Jason Biggs, Natasha Lyonne, Shannon Elizabeth, Tara Reid, Thomas Ian Nicholas
01:05
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 6/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy pojawiają się unoszące się w powietrzu ciała, Coulson i agenci T. A. R. C. Z. Y. muszą wytropić nieuchwytnego zabójcę. Nikt nie jest bezpieczny, nawet członkowie zespołu. (USA 2013)

Reżyseria: Vincent Misiano
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
01:55
Zakonnica w przebraniu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znaczna część akcji toczy się w klasztorze, ale zadbano o to, by nie urazić niczyich uczuć religijnych. Bohaterka Deloris Van Cartier, szansonistka z nocnego klubu w Reno, przypadkowo staje się świadkiem morderstwa dokonanego na zlecenie jej kochanka. (USA 1992)

Reżyseria: Emile Ardolino
Obsada: Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy

Czas: 96min.
01:20
Vabank
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Warszawa, lata trzydzieste. Słynny kasiarz Henryk Kwinto (Jan Machulski) mści się na dawnym wspólniku Kramerze (Pietraszak), który przed laty wydał go policji i doprowadził do śmierci przyjaciela. Z pomocą niejakiego "Duńczyka" (Pyrkosz), Kwinto organizuje napad na bank Kramera, a część łupu podrzuca do jego willi. Kramer zostaje aresztowany.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 1981)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Witold Pyrkosz, Jacek Chmielnik, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Szykulska
01:15
Klejnot Nilu
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Minęły miesiące od czasu, gdy pisarka Joan Wilder Turner i romantyczny zawadiaka Jack Colton Douglas pożeglowali w siną dal. Żeglują nadal, ale sprawy nie mają się dobrze; Joan brakuje natchnienia, a w Jacku buntuje się jego awanturnicza dusza, która aż rwie się do jakiegokolwiek czynu. Także Ralph DeVito, który ostatnie pół roku spędził w kolumbijskim więzieniu, nie ma zbyt wielu powodów do radości. Wszystko się zmienia, gdy trójka naszych bohaterów dowiaduje się o tajemniczym, bezcennym... ( USA 1985)

Reżyseria: Lewis Teague
Obsada: Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Spiros Focas, Avner Eisenberg
02:00
07 zgłoś się - odc. 7/21 - Brudna sprawa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Warszawie zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu Ewa Grabik z półświatka. Podejrzenie pada na jej byłego narzeczonego, który poprzedniego dnia przyjechał do niej z prowincji. Ale Borewicz, Zubek i sierżant Olszańska nie są przekonani o jego winie. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Ewa Florczak, Monika Niemczyk, Zdzisław Tobiasz, Krzysztof Kumor, Zdzisław Kozień, Jerzy Gaweł, Ewa Szewczyk, Halina Kuźniakówna, Aleksandra Koncewicz

Czas: 59min.
02:00
Tajemnice tajnej służby, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okres kampanii to dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych czas intensywnych podróży po kraju, podczas których stara się on odwiedzić najwięcej miast jak to tylko możliwe. Dla Secret Service to prawdziwy koszmar. Ciągła zmiana miejsca i tłumy ludzi zwielokrotniają zagrożenie. Kiedy prezydent opuszcza Waszyngton staje się o wiele bardziej narażony na atak. Wykorzystując między innymi bolesną lekcję, jaką były zamachy na Johna i Bobby’ego Kennedych oraz próba zamachu na gubernatora George’a... (USA, 2011)

02:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 35
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:40
Zagadka Hotelu Grand - odc. 49 (seria III, odc. 7)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andres podając się za lekarza wchodzi do pokoju, w którym ranny Ezequiel więzi Maite jako zakładniczkę. Po krótkiej szamotaninie udaje mu się obezwładnić przestępcę. Ezequiel znajduje się w areszcie, ale odmawia złożenia zeznań. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
03:10
07 zgłoś się - odc. 8/21 - Dlaczego pan zabił moją mamę?
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tytułowe pytanie pojawia się w dziwnych listach, które od pewnego czasu przychodzą do wielkich hoteli. Por. Borewicz trafia na ślad skomplikowanej afery. Udaje mu się ustalić, że autorką listów jest dziewczynka, która poszukuje swojej matki. (Polska 1978)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Tobiasz, Ewa Florczak, Józef Korzeniowski, Zdzisław Kozień, Hanna Balińska-Korsztyn, Janina Jankowska, Ania Awiłowska, Ryszard Ostałowski

Czas: 54min.
03:40
Tajemnice losu, odc.2726
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:30
Uwaga!, odc. 4996
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:50
Moc Magii, odc. 176/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.566
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:40
Kręcimy z gwiazdami, sez. 1, odc. 12: De Mono
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ewelina Kopic towarzyszy zespołowi De Mono podczas jubileuszowego koncertu w Krakowie.

04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Nowa - odc. 12
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ada i Wolski zostają wezwani w sprawie zabójstwa 34 - letniego mężczyzny. Ciało ofiary znaleziono w kamienicy. O zdarzeniu powiadomił mieszkaniec domu, który przy zwłokach zaskoczył sąsiadkę Monikę Wójcik. Okazuje się, że miała ona romans z ofiarą. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.790
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 19
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3738
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.794
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info