Program dla 2017-07-02 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:50
Moc Magii, odc. 176/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:50
Galeria - odc. 55
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina ma tremę przed dzisiejszym pokazem mody. Prosi Woydatta, by pozwoli jej wycofać się z tego. On jednak zachęca, by uwierzyła w siebie. Podczas swojego pierwszego przejścia po wybiegu Karolina potyka się. Nie traci jednak animuszu. Do czasu. (Polska 2011)

Reżyseria: Ryszard Zatorski, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:20
Nowa - odc. 12
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ada i Wolski zostają wezwani w sprawie zabójstwa 34 - letniego mężczyzny. Ciało ofiary znaleziono w kamienicy. O zdarzeniu powiadomił mieszkaniec domu, który przy zwłokach zaskoczył sąsiadkę Monikę Wójcik. Okazuje się, że miała ona romans z ofiarą. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 19
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Klan - odc. 3104
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roman musi zrezygnować z kongresu architektów w Brukseli z powodu śmierci matki. Agata upiera się, że pojedzie tam sama. Ignoruje argumenty matki i Jacka. Norbertowi psuje się samochód i szuka pomocy u Michała. Wanda jest gotowa do przeprowadzki. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Dariusz Lewandowski, Ryszard Abraham, Tomasz Stockinger, Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Marcin Błaszak, Piotr Swend

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3105
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Norbert uzyskuje zgodę Michała, aby mógł wyremontować stary samochód, stojący na jego posesji. Sandra uważa, że tego rodzaju praca będzie dla niego pewnego rodzaju terapią. Jacek po powrocie do domu zastaje bardzo zdenerwowaną Agatę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Tomasz Bednarek, Maria Niklińska, Martyna Kowalik, Konrad Darocha, Magdalena Górska, Daniel Zawadzki, Iga Naklicka

Czas: 21min.
05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 3min.
05:30
Podróże z historią - odc. 16 Smak Torunia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wiele miasto może zawdzięczać piernikom? Okazuję się, że naprawdę sporo. To one rozsławiły imię Torunia na całym świecie i co najciekawsze - dzieje się tak do dzisiaj. Radosław Kotarski sam wypieka pierniki według tradycyjnej receptury. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
05:00
Disco Gramy, odc.3738
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 4996
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.794
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (316)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 24min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 209
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:10
M jak miłość - odc. 1290
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa leży w szpitalu, a badania wykazują, że jej ciąża nie rozwija się prawidłowo. Asia i Tomek przyjeżdżają w końcu do siedliska, by wziąć ślub. Na uroczystości dochodzi do niemiłego incydentu: Maria zauważa wśród gości Jakuba Karskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 2, odc. 10: Piknik
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1991)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:10
Zwariowany weekend
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zwariowany weekend" posiada wszystkie elementy dobrej komedii: szybkie tempo, nagromadzenie zaskakujących i zabawnych sytuacji, zręczne dialogi i cały wachlarz gier i gierek z repertuaru nieodżałowanego mistrza Louisa de Funesa, który zmarł w 1983 r. (Francja 1967)

Reżyseria: Robert Dhery
Obsada: Louis de Funes, Robert Dhery, Colette Brosset, Andrea Parisy

Czas: 89min.
07:45
Dragons: Defenders of Berk, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 25/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję., napisy (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacze opowieści, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:55
Kacper: Szkoła postrachu, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 1: Już zawsze razem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 32min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 3 Młodzi ambitni
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Polsce mamy mnóstwo ambitnych naukowców, których głowy są pełne pomysłów i zawodowych marzeń. W ich realizacji pomóc mogą Fundusze Europejskie... (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
08:55
Ziarno - Pamiętam o chorych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2016)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 23min.
08:55 Na żywo
Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 70min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.31 Sielskie Wakacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 25/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30 Na żywo
Dzień Dobry Wakacje, odc. 4/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:25
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:45
Camp Rock
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mitchie, utalentowana lecz nieśmiała nastolatka z niezamożnej rodziny, marzy by występować na scenie z piosenkami swojego autorstwa. Szansa na pierwszy krok w tym kierunku pojawia się, kiedy jej matka dostaje pracę kucharki w Camp Rock, gdzie odbywają się słynne letnie warsztaty, od których zaczęła się kariera muzyczna wielu popularnych gwiazd. Mitchie może wziąć udział w warsztatach dzięki zniżce na czesne i zatrudnieniu się do pomocy w kuchni. Jednak wśród bogatych dzieciaków czuje się... (USA, 2008)

Reżyseria: Matthew Diamond
Obsada: Demi Lovato, Joe Jonas, Meaghan Martin
08:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 4: Kipper And The Corpse, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 35
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:30
Zakochaj się w Polsce - odc. 43 Olsztyn
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Olsztyn - stolicę Warmii i Mazur, jedno z najpiękniejszych i najciekawszych historycznie miejsc regionu... (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 24min.
09:15
Goofy w College‘u
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja Disneya. Goofie traci pracę gdyż nie może sobie znaleźć miejsca i wszystko mu leci z rąk po tym jak jego syn rozpoczął naukę w college`u. Jako, że nie posiada wyższego wykształcenia ma problem ze znalezieniem nowej posady. Musi zatem iść do college'u. Postanawia więc dołączyć do Maksa i razem z nim się uczyć...   Bez ograniczeń wiekowych (USA, 2000)

Reżyseria: Douglas McCarthy(1)
09:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 36
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 37
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:00
Weterynarze z sercem - /3/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program pokazuje przypadki pacjentów klinik weterynaryjnych, a także pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych i innych placówkach działających na rzecz zwierząt. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
10:35
Biblia - Mojżesz, cz. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Izraelitów w Egipcie zaczęto traktować jak niewolników. Faraon obawiając się wzrostu liczebności Hebrajczyków, wydał rozkaz zabijania ich pierworodnych synów... (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Ben Kingsley, Frank Langella, Christopher Lee, Anna Galiena

Czas: 46min.
10:20
Rodzinne oglądanie - Magiczne wrzosowiska
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lasy i pola, wrzosowiska i rozległe łąki to sekretny urok nieskalanego krajobrazu ponad 500 - kilometrowego Parku Krajobrazowego Sudheide w Północnych Niemczech... (Niemcy 2013)

Reżyseria: Gunter Goldman

Czas: 44min.
10:50
Galileo, odc.599
Godziny emisji
Rozwiń opis
SKĄD POCHODZĄ LIMONKI Limonki, bogatsze w witaminę C, niż zwykła cytryna są u nas coraz popularniejsze. Większość z nich pochodzi z Meksyku. Wybierzemy się na jedną z tamtejszych plantacji. Sprawdzimy jak się uprawia limonki oraz czym dokładnie różnią się od cytryny WIĘZIENIE NA ŻYCZENIE W Korei Południowej ludzie są tak zapracowani i zabiegani, że powstały dla nich specjalne więzienia. Po uiszczeniu opłaty, pacjenci są w nich dobrowolnie zamykani, aby w ten sposób móc odpocząć od pędu... (Polska 2017)

10:20
Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 6: Droga Krzyżowa. Golgota
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski. (Polska 2012)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:55
Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 7: Opowieści biblijne
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski. (Polska 2012)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Magazyn Kolarski - odc. 17
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 9min.
11:15
Makłowicz w podróży - Hiszpania - "Costa del Sol" (184)
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głównym miastem Słonecznego Wybrzeża jest Malaga, od niej rozpoczyna się ta podróż. Malaga nie jest największym miastem regionu, ale ma największe lotnisko, więc turyści traktują je na ogół jako punkt przesiadkowy w drodze na plaże Costa del Sol. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 25min.
11:50 Na żywo
Rajdy Samochodowe - Orlen Rajd Polski
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 100min.
11:00
Karate kid
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonałe kino dla całej rodziny. Nastoletni Daniel przeprowadza się wraz z matką Lucille z New Jersey do Los Angeles. Zaprzyjaźnia się ze swoim rówieśnikiem Tommym. Podczas przyjęcia na plaży chłopiec poznaje sympatyczną blondynkę Ali. Oboje od razu przypadają sobie do gustu, co nie podoba się jej byłemu chłopakowi Johnny'emu. Jako doskonały karateka bez trudu daje rywalowi nauczkę. Upokorzony Danny postanawia także zacząć trenować wschodnie sztuki walki, by pokonać wroga. Niestety,... (USA, 1984)

Reżyseria: John G. Avildsen
Obsada: Ralph Macchio, Randee Heller, Pat Morita, Elisabeth Shue, Martin Kove
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dom Marzeń jest coraz większy, ale ekipa budująca go maleje… Zostało 8 par. Uczestników w tym tygodniu czekał podniosły moment, który kończy pewien etap budowy – wieszanie wiechy. Grupa także miała szansę oszczędzić dwie pary przed ciężką pracą i wysłać je do Kołobrzegu. Wybrańcy nie pojechali tam wyłącznie się relaksować. Jedna z par uczyła się gotować u szefa kuchni, druga – poznała sztukę serwisu hotelowego, a wszystko po to, by po powrocie odwdzięczyć się zmęczonym budową... (Polska)

11:45
Galileo, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO DZIEJE SIĘ WEWNĄTRZ NASZEGO CIAŁA PO WYPICIU NAPOJU GAZOWANEGO Łyk napoju gazowanego i… co dalej? Sprawdzimy, jakie procesy zachodzą wewnątrz naszego ciała, gdy napijemy się napoju gazowanego. SŁONA PUSTYNIA W ETIOPII Dallol jest jedynym w swoim rodzaju arcydziełem natury – mieni się feerią fluorescencyjnych barw. Ta leżąca na etiopskiej Pustyni Dalakilskiej rozległa formacja solna to także jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Powiemy, dlaczego. JAK POCZĄTEK WIOSNY ŚWIĘTUJĄ... (Polska 2017)

11:25
Wojciech Cejrowski. Boso - Ziemia Święta, sez. 1, odc. 8: Dzisiaj w Betlejem
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym z odcinków, Cejrowski przedstawia kolejne zagadnienia związane z Ziemią Świętą, a tym samym również z religią chrześcijańską. Jak było na początku? Jak wyglądała kiedyś Jerozolima? - to tylko nieliczne pytania na jakie postara sie odpowiedzieć prowadzący programu, podróżnik Wojciech Cejrowski. (Polska 2012)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:55
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 1: Śmietniczek
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00 Na żywo
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 23min.
12:50
Ziemia. Podwodny świat cz. 8. Rajski Ogród i Dedalus
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o tajemniczych stworzeniach, zamieszkujących rafę koralową Dedalus oraz o niezwykłym zjawisku podwodnej mgły, występującym w zalanych labiryntach cenote Ponderosa, zwanej Ogrodem Eden. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
12:00
Co za tydzień, odc. 806
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:45
Belle Epoque, odc. 3/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ubogiej dzielnicy Krakowa, na Kleparzu, dochodzi do pożaru, w wyniku którego prawie całkowitemu spaleniu ulega drewniany dom. Podczas akcji strażackiej z płonącego budynku udaje się wydobyć martwą kobietę. W trakcie wizji lokalnej przeprowadzonej na pogorzelisku, Jan znajduje dziwną buteleczkę. Okazuje się, że był to chloroform. Rodzeństwo Skarżyńskich przeprowadza sekcję zwłok – jej wyniki wskazują, że kobieta ma pękniętą czaszkę i kilka miesięcy wcześniej urodziła dziecko. Weronika... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
12:50
Nie można pocałować panny młodej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skromy fotograf zwierząt Bryan Lighthouse, przeżyje przygodę swojego życia, gdy zostanie zmuszony do poślubienia chorwackiej dziewczyny. Swój miesiąc miodowy spędzają w tropikalnym kurorcie, w którym jego nowa małżonka, Masha Nikitin, zostaje porwana.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

Reżyseria: Rob Hedden
Obsada: Dave Annable, Katharine McPhee, Mena Suvari, Rob Schneider, Vinnie Jones
12:25
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 7: Odbicie odbicia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ludzie zaczynają cierpieć na skutek wypadków i kłamstw, których nie byli uczestnikami, zespół Bibliotekarzy próbuje odkryć połączenie między wiecznie młodym Dorianem Grey’em, a tym jak jego magia wpływa na otaczający ich świat. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
13:40 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 3 miejsce: Portugalia - Meksyk ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 3min.
13:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: 3 miejsce: Portugalia - Meksyk ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
13:35
Herbatka z kabaretem - (6)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. Odcinek Impreza. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 15min.
13:40
Asteriks i Obeliks: Osiedle bogów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórcy animowanych hitów kinowych „Odlot” i „Wall-e” prezentują kolejną odsłonę kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie w nowej gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej. W rolach głównych: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy.... (Belgia, Francja, 2014)

Reżyseria: Alexandre Astier, Louis Clichy
13:45
Akademia policyjna II: Pierwsze zadanie
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na ulicach Los Angeles panuje przemoc i bezprawie. Prym w przestępczych działaniach wiedzie XVI dzielnica. Kapitan Pete Lassard (Howard Hesseman) jest komendantem tamtejszego posterunku. Jeżeli nie uda mu się tego powstrzymać, straci pracę. Sytuacja jest trudna, gdyż nie ma ani ludzi, ani środków pozwalających przywrócić porządek na ulicach. Zdesperowany Pete zwraca się o pomoc do swego brata Erica (George Gaynes), szefa Akademii Policyjnej. On oddaje mu do dyspozycji sześciu, "świeżo... ( USA 1985)

Reżyseria: Jerry Paris
Obsada: Steve Guttenberg, Bubba Smith, David Graf, Michael Winslow, Art Metrano, George Gaynes
13:10
Król sokołów
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadszedł czas, aby Piękna Fomina, córka bogatego dziedzica wyszła za mąż. Teraz o jej względy zabiega wielu kawalerów. Jednym z nich jest obdarzony niezwykłym darem porozumiewania się ze zwierzętami Tomasz. Cały świat natury zdaje się należeć własnie do niego. Młodzieniec swoją dzielnością zaskarbi sobie sympatię Forminy. Jednak czy to wystarczy, aby jej ojciec wyraził zgodę na małżeństwo? (Czechy, Francja, Niemcy, Polska, Słowacja, W 2000)

Reżyseria: Václav Vorlíček
Obsada: Agnieszka Wagner, Braňo Holiček, Juraj Kukura, Klára Jandová
14:00
Familiada - odc. 2341
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku przenosimy się do drugiej połowy XIX w. Nauka zna jedynie 63 pierwiastki, choć tajemnicą jest wciąż proces ich powstawania. W carskiej Rosji Dmitrij Iwanowicz Mendelejew układa pasjansa. Na kartach nie ma jednak symboli trefla czy karo. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:50
Lodowy księżyc
Godziny emisji
Rozwiń opis
Naukowcy na podstawie danych z sond kosmicznych stwierdzają, że na jednym z księżyców Jowisza, Europie, istnieją warunki do życia. Aby to sprawdzić zorganizowana zostaje pierwsza załogowa misja kosmiczna w tak odległy zakątek Układu Słonecznego. Kiedy dochodzi do poważnej awarii, załoga musi zmierzyć się z wieloma ekstremalnymi wyzwaniami i trudnymi wyborami. To co odkryją okazuje się znacznie bardziej niesamowite niż najśmielsze hipotezy…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2013)

Reżyseria: Sebastian Cordero
Obsada: Karolina Wydra, Michael Nyqvist, Sharlto Copley
15:20
Na dobre i na złe - odc. 666 - Kiepska prognoza
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wanda proponuje Falkowiczowi, by pojechał na trzy miesiące na staż do USA. Profesor nie myśli jednak o karierze, tylko o córce. Odkrywa w końcu, że Matylda od kilku tygodni go okłamuje. Po zawale Tretter wraca na rekonwalescencję do Leśnej Góry. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Emilia Komarnicka - Agata, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda, Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Marek Ślosarski - Stanisławski, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Czas: 47min.
15:30
Dirty dancing
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najgłośniejszych filmów lat 80-tych, który zyskał miano kultowego. Frances (Jennifer Grey), nazywana przez przyjaciół Baby spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wakacyjnych. Jest znudzona, a towarzystwo egoistycznych snobów zupełnie nie odpowiada wrażliwej dziewczynie. Baby przypadkiem poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle (Patrick Swayze). Jego partnerka Penny - nie może mu towarzyszyć na zbliżającym się konkursie, ponieważ zaszła w ciąże. Frances... (USA, 1987)

Reżyseria: Emile Ardolino
Obsada: Jennifer Grey, Jack Weston, Patrick Swayze, Jerry Orbach, Cynthia Rhodes
15:40
Klejnot Nilu
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Minęły miesiące od czasu, gdy pisarka Joan Wilder Turner i romantyczny zawadiaka Jack Colton Douglas pożeglowali w siną dal. Żeglują nadal, ale sprawy nie mają się dobrze; Joan brakuje natchnienia, a w Jacku buntuje się jego awanturnicza dusza, która aż rwie się do jakiegokolwiek czynu. Także Ralph DeVito, który ostatnie pół roku spędził w kolumbijskim więzieniu, nie ma zbyt wielu powodów do radości. Wszystko się zmienia, gdy trójka naszych bohaterów dowiaduje się o tajemniczym, bezcennym... ( USA 1985)

Reżyseria: Lewis Teague
Obsada: Michael Douglas, Kathleen Turner, Danny DeVito, Spiros Focas, Avner Eisenberg
15:25
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Rumpelstiltskin
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biedny młynarz, aby zyskać w oczach królewskiego dworu wmawia królowi, że jego córka potrafi zmienić słomę w złoto. Jeden z ministrów króla postanawia uwięzić córkę młynarza i karze jej zamienić zgromadzoną słomę w cenny kruszec. Niestety, dziewczyna nie potrafi tego zrobić. Wtedy odwiedza ją Rumpelstiltskin, mały karzeł, który pomaga biednej córce młynarza. W zamian, dziewczyna obiecuje oddać mu swoje pierworodne dziecko... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2009)

Reżyseria: Ulrich König
Obsada: Gottfried John, Julie Engelbrecht, Robert Stadlober
16:05
Komisarz Alex - odc. 117 (seria IX odc. 13) - Zemsta
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas joggingu Górskiego i Alexa pada strzał z ukrycia. Górski wzywa pogotowie weterynaryjne. Losy Alexa ważą się na stole operacyjnym, a zrozpaczony Górski nie opuszcza go na krok. Ekipa Górskiego uznaje, że motywem była zemsta. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Lang
Obsada: Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Michał Żurawski, Dominika Bąk, Hanna Molenda, Delfina Wilkońska, Katarzyna Ucherska, Jan Wojciech Paradowski

Czas: 45min.
16:15
Na sygnale - odc. 128 "Mamy tylko siebie"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół doktor Reiter jedzie na wezwanie do nastolatka, który stracił przytomność. Pacjent przestaje oddychać, a ratownicy ustalają, że próbował popełnić samobójstwo. Wstrzyknął sobie cały zapas insuliny, jaki miał w domu jego chory na cukrzycę ojciec. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Jacek Pułanecki - Profesor, Katarzyna Romańczuk - Gosposia

Czas: 22min.
16:45
The Voice of Poland - co słychać? - casting Kids 3
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
16:50
Pierwsza randka - (2)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o ludziach poszukujących drugiej połówki. Pierwszej randce towarzyszą stres i niepewność, nadzieje i ciekawość, zalotne uśmiechy, a także sporo zabawnych niezręczności. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 53min.
16:45
Strzał w ciemności
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Wbrew oczywistym poszlakom i zwierzchnikowi insp.Clouseau (Sellers) nie wierzy, że piękna pokojówka (Sommer) jest morderczynią. Chyba najzabawniejsza Różowa pantera, debiut mściwego komisarza Dreyfussa (Lom) i służącego Kato.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, Wielka Brytania, 1964)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Capucine, David Niven, Elke Sommer, George Sanders, Herbert Lom, Peter Sellers, Tracy Reed
16:35
Śpiąca królewna
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jedna z wróżek przybywa zbyt późno i król odmawia jej wstępu na uroczystość. Rozczarowana, postanawia się zemścić. Rzuca klątwę na małą Rosę. W dniu 15 urodzin dziewczynka ma umrzeć od ukłucia wrzecionem. Na szczęście, dwunastej wróżce udaje się złagodzić klątwę - po ukłuciu Rosa zaśnie na 100 lat. Obudzić będzie mógł ją tylko pocałunek księcia... (Niemcy 2008)

Reżyseria: Arend Agthe
Obsada: Moritz Schulze, Anna Hausburg, Dirk Bach
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /11/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 38min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małej, otoczonej górami, bieszczadzkiej wsi mieszka energiczna i zaradna młoda kobieta – pani Halina. Samotnie wychowuje synka Gracjana. Mieszkają w drewnianym, charakterystycznym dla okolicy, domu. Niestety, drewniany budynek nie ma kanalizacji ani łazienki. Podłogi są zniszczone i nie chronią przed zimnem i wilgocią. Ogrzewania właściwie nie ma. Po śmierci swojej mamy, pani Halina sama musi sobie poradzić z wychowaniem i rehabilitacją synka, który rozwija się wolniej z powodu... (Polska, 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 5/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 4
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas kolejnych odcinków widz śledzi losy samotnych rolników i kobiet, zamieszkujących w ich gospodarstwach i poznających uroki życia na wsi. Czy wśród nich znajdą się takie, które zostaną na stałe? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 45min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 191 "Giełda wspomnień" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 9/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych! Tym razem przy jednym stole zasiądą mieszkańcy Opola. Dzieli ich wszystko: zawody, pasje, zainteresowania, gust i smak. Łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa! Kto urzeknie niezwykłą osobowością, a kto wyjątkowym pomysłem na kolację? W stolicy polskiej piosenki o miano najlepszego gospodarza zawalczą: Tomasz Załężny – pracownik parku naukowo-technologicznego. Zajmuje się promowaniem projektów młodych twórców. Po pracy lubi... (Polska)

18:25
Ace Ventura: Psi detektyw
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Psi detektyw – Ave Ventura – jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w pełni oddanym swojej pracy. Pewnego dnia, przebrany za dostawcę, porywa psa właścicielowi, który jego zdaniem źle traktuje swojego pupila. Następnie przywozi szczeniaka do swojego domu, w którym... ma prawdziwe zoo! Niebawem Ventura, jako najlepszy detektyw, zostaje zatrudniony do poszukiwań delfina, który znika z delfinarium w Miami. Ma niewiele czasu na znalezienie delfina, który jest maskotką miejscowej drużyny futbolowej,... (USA 1994)

Reżyseria: Tom Shadyac
Obsada: Jim Carrey, Courteney Cox
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ: Chile - Niemcy ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 14min.
19:50 Na żywo
Piłka nożna - Puchar Konfederacji: FINAŁ: Chile - Niemcy ( 1 poł.)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Szwajcaria 2017)


Czas: 53min.
19:20
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7123
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7106
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7103
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 4997
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.601
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK PRACOWAĆ MNIEJ I ZARABIAĆ WIĘCEJ Każdy z nas chciałby znaleźć równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym. Tylko jak to zrobić? Niektórzy znaleźli sposób na to, jak pracować mniej, a zarabiać więcej. Stwierdzono bowiem, że jeśli zamiast 5ciu dni w tygodniu będziemy pracować tylko 4 jako pracownicy będziemy efektywniejsi, a w życiu prywatnym szczęśliwsi. Sprawdzimy to. PŁYWAJĄCY SZPITAL Historia lekarza z pływającego po Amazonce szpitala na statku. Wielu mieszkańców przybrzeżnych... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Zakochana Jedynka - Szepty pustyni
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sina, lekarka z Wiednia jedzie do Dubaju na prośbę arabskiej przyjaciółki Raisy. Jej ojciec, przywódca potężnego klanu Beduinów, jest umierający. Raisa błaga o pomoc. Sprawa nie będzie prosta. Beduini nieufnie patrzą na lekarzy, a zwłaszcza tych z Zachodu. (Niemcy, Austria 2012)

Reżyseria: Jörg Grünler
Obsada: Hannes Jaenicke, Esther Schweins, Mido Hamada, Asli Bayram

Czas: 89min.
20:05
10 - lecie Kabaretu Skeczów Męczących, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kłaku, Śruba, Wiesiek powracają w odświętnej odsłonie, bo Kabaret Skeczów Męczących ma już 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. Grupa powstała w 2003 roku w Kielcach. Jej obecny skład to: Karol Golonka, Michał Tercz, Jarosław Sadza i Marcin Szczurkiewicz. W minionej dekadzie doskonale bawiliśmy się na „Wieczorze Kawalerskim” i „Weselu”, wraz z Kabaretem Skeczów Męczących trafiliśmy też do... „Psychiatryka”. Poznaliśmy „uaktualnione” przez tych artystów wersje popularnych... (Polska, 2014)

Reżyseria: Konrad Smuga
20:00
Iron Man
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właściciel zakładów zbrojeniowych trafia w Iraku do niewoli. Udaje mu się skonstruować superkombinezon i uciec. Teraz jako Iron Man próbuje naprawić wyrządzone przez siebie zło. Ekranizacja popularnego komiksu. Multimilioner Tony Stark jest genialnym inżynierem, któremu daleko jednak do ideału - słynie z bezczelności i zadufania. Dzięki jego pomysłom zakłady zbrojeniowe Stark Industries są najnowocześniejsze na świecie. W celu prezentacji nowej broni inżynier udaje się do Iraku. Tam, mimo... ( USA 2008)

Reżyseria: Jon Favreau
Obsada: Robert Downey Jr., Terrence Howard, Jeff Bridges, Gwyneth Paltrow, Leslie Bibb, Shaun Toub
20:00
Lwie serce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Lyon Gaultier służy w Legii Cudzoziemskiej. Pewnego dnia dostaje wiadomość, że w Los Angeles jego brat został ciężko ranny i walczy o życie. Lyon musi zdezerterować, żeby móc pośpieszyć na pomoc bratu i jego żonie, która w tej dramatycznej sytuacji została bez grosza i nie może zapewnić ani leczenia mężowi, ani utrzymania dziecku. Podczas gdy tropem Lyona podążają legioniści, którzy mają sprowadzić go z powrotem, on musi jak najszybciej zdobyć pieniądze. Decydjuje się na udział w... (USA, 1990)

Reżyseria: Sheldon Lettich
Obsada: Deborah Rennard, Harrison Page, Jean-Claude Van Damme
20:00
Nieuchwytny cel
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobotny marynarz, pomagając kobiecie w poszukiwaniu jej ojca, naraża się grupie przestępczej organizującej śmiertelne polowania na ludzi. (USA 1993)

Reżyseria: John Woo
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen, Yancy Butler, Wilford Brimley
21:05
10 - lecie Kabaretu Skeczów Męczących
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kłaku, Śruba, Wiesiek powracają w odświętnej odsłonie, bo Kabaret Skeczów Męczących ma już 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. Grupa powstała w 2003 roku w Kielcach. Jej obecny skład to: Karol Golonka, Michał Tercz, Jarosław Sadza i Marcin Szczurkiewicz. W minionej dekadzie doskonale bawiliśmy się na „Wieczorze Kawalerskim” i „Weselu”, wraz z Kabaretem Skeczów Męczących trafiliśmy też do... „Psychiatryka”. Poznaliśmy „uaktualnione” przez tych artystów wersje popularnych... (Polska, 2014)

Reżyseria: Konrad Smuga
22:00
Sierpień w hrabstwie Osage
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film obyczajowy nom. do Oscara i Złotego Globu za najlepsze pierwszo - i drugoplanowe role kobiece (Streep i Roberts). Zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki i jej trzech dorosłych córek, które opuściły rodzinny dom. (USA 2013)

Reżyseria: John Wells
Obsada: Meryl Streep, Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson, Chris Cooper, Ewan McGregor, Dermot Mulroney

Czas: 115min.
22:35
The Best Of Szalom na Szerokiej 2017 - koncert finałowy (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2017) cz.1
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert "Szalom na Szerokiej" to zwieńczenie kilkudniowego, niezwykle bogatego w artystyczne wydarzenia 27. Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie... (Polska 2017)


Czas: 45min.
22:05
Prawdziwe kłamstwa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna w reżyserii Jamesa Camerona ("Avatar", "Terminator", "Titanic"). Międzynarodowy agent do zadań specjalnych Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) to prawdziwy as wśród szpiegów: włada biegle sześcioma językami, ma nienaganne maniery, ale potrafi też unieszkodliwić każdego przeciwnika. Może pochwalić się doktoratem z fizyki jądrowej i umiejętnością pilotażu samolotu odrzutowego. Ze wszystkich niebezpiecznych misji wychodzi obronną ręką. Problemy... (USA, 1994)

Reżyseria: James Cameron
Obsada: Arnold Schwarzenegger, Jamie Lee Curtis, Tom Arnold, Bill Paxton, Tia Carrere, Art Malik
22:45
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thorin Dębowa Tarcza i Krasnoludy z Ereboru odzyskały ogromne bogactwa swoich przodków. Teraz muszą stawić czoło konsekwencjom zbudzenia przerażającego Smauga. W międzyczasie Władca Ciemności, Sauron, wysyła legiony Orków do ataku na Samotną Górę. Gdy siły ciemności się połączą, Krasnoludy, Elfy i Ludzie będą musieli zdecydować - zjednoczyć się, czy zginąć., napisy ( Nowa Zelandia/USA 2014)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Ken Stott, Aidan Turner, Graham McTavish, James Nesbitt, Orlando Bloom, Luke Evans, Evangeline Lilly, Lee Pace, Cate Blanchett, Hugo Weaving, Christopher Lee, Ian Holm, Stephen Fry, Benedict Cumberbatch
22:10
Włatcy Móch, ćmoki, czopki i mondzioły
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klasa II B jako zadanie domowe otrzymuje do napisania wypracowanie pod tytułem: "Kim zostanę, gdy dorosnę". Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio cały wieczór spędzają więc na przelewaniu na papier swych marzeń. Następnego dnia rano, dumnie niosąc swe wypracowania, przechodzą obok przybytku Wróźki Jowity. Jest to doskonały sposób by sprawdzić, czy ich marzenia się spełnią.   Dla małoletnich od lat 16 (Polska, 2010)

Reżyseria: Kędzierski Bartek
22:05
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny agent w Detroit stale obserwuje niebezpieczną okolicę. Jego zadaniem jest odnalezienie skradzionej broni masowego rażenia, która dostała się w niepowołane ręce. Niespodziewanie Damien (Paul Walker) zaczyna współpracować z Lino (David Belle), który zna tytułowe Brick Mansions jak własną kieszeń. Sprzymierzeńcy mają 24 godziny na odkrycie, kto jest w posiadaniu broni. Wszystkie tropy prowadzą ich do potężnego handlarza narkotyków, który dowodzi betonowym gettem. (USA 2014)

Reżyseria: Camille Delamarre
Obsada: Catalina Denis, David Belle, Gouchy Boy, Paul Walker, RZA
23:30
Postrach nocy
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charley Brewster mieszka na przedmieściach Las Vegas. Chłopak odkrywa, że do domu obok wprowadził się nowy sąsiad. Tymczasem od swego starego przyjaciela dowiaduje się, że ostatnimi czasy w okolicy zaginęło mnóstwo uczniów. (USA 2011)

Reżyseria: Craig Gillespie
Obsada: Colin Farrel, David Tennant, Toni Collette

Czas: 101min.
23:55
Wikingowie, sez. 2, odc. 5: Answers in Blood
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lagertha i Ragnar ponownie jednoczą siły, by wspólnie walczyć i odzyskać Kattegat z rąk Jarla Borga. Aslaug musi stanąć twarzą w twarz ze swoim przeznaczeniem. Athelstan stara się zdefiniować swoją wiarę, a Bjorn musi ponownie dokonać wyboru. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
00:05
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
00:35
Uczeń czarnoksiężnika
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nicolas Cage wciela się w postać współczesnego mistrza magii Balthazara Blake'a, który ze swoim uczniem ma pokonać swojego odwiecznego wroga Maxima Horvath'a. Horvath zostaje uwolniony z magicznej matrioszki i rozpoczyna się walka dobra ze złem... (USA 2010)

Reżyseria: Jon Turteltaub
Obsada: Nicholas Cage, Monica Bellucci, Jay Baruchel, Alfred Molina

Czas: 104min.
00:20
STOP Drogówka, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

00:55
Ale numer!, sez. 2, odc. 36
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:30
Sekret afrykańskiego dziecka
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cecile podróżuje do płn. Beninu, jednego z najbiedniejszych rejonów Afryki. Jedzie do narzeczonego Didiera, który dawno temu osiadł na Czarnym Kontynencie. Sprawa się skomplikuje, gdy młoda kobieta z sąsiedniej wioski podrzuca Cecile niemowlę. (Francja 2011)

Reżyseria: Christine FRANCOIS
Obsada: Audrey Dana, Robinson Stevenin, Catherine Gandois

Czas: 106min.
01:05
Pamięć absolutna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sci-fi. Remake kultowego filmu z 1990 roku. Colin Farrell występuje jako Douglas Quaid, zwykły robotnik, który odwiedza Recall, innowacyjną firmę, która zmienia jego marzenia o byciu super-szpiegiem w prawdziwe wspomnienia. Gdy jednak dochodzi do błędu podczas zabiegu, granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością zaciera się - Quaid jest ścigany a losy jego świata są zagrożone. W pozostałych rolach występują Kate Beckinsale, Jessica Biel i Bryan Cranston. "Pamięć absolutna"... (USA/Kanada, 2012)

Reżyseria: Wiseman Len(1)
Obsada: Bokeem Woodbine, Bryan Cranston, Colin Farrell, Jessica Biel, Kate Beckinsale
01:45
Revolution, odc. 4/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nora i Charlie odbijają Milesa z rąk Milicji, a następnie wyruszają na spotkanie z Aaronem i Maggie. Śladem Milesa i Charlie podąża Nate. Po ponownym zjednoczeniu, grupa rewolucjonistów rusza w dalszą podróż. Także i tym razem muszą stawić czoła nieprzewidzianym wyzwaniom. "The Plague dogs" (USA)

01:20
Tajemnice tajnej służby, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizytowanie zamorskich baz wojskowych, międzynarodowe negocjacje czy odwiedziny u innych głów państw, nie zawsze przychylnych Ameryce – obowiązki często zmuszają prezydenta Stanów Zjednoczonych do zagranicznych podróży. Secret Service nie odstępuje go wtedy ani na chwilę i planuje dokładnie każdy krok. Wyzwania, jakim muszą stawić czoła agenci są jeszcze większe, gdy prezydent udaje się w strefę działań wojennych. Jak sprawić, by włos nie spadł mu z głowy w miejscach, gdzie ostrzał i... (USA, 2011)

01:20
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku zatrzymanie handlarza narkotyków na oczach tłumu w jednej z galerii handlowych w ramach akcji "Sidła". Zobaczysz także nagrania z napadu z bronią w ręku na bank oraz akcję rozbicia grupy bułgarskich 'skimmerów'. (Polska 2010)

01:50
Dyżur, sez. 3, odc. 41
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pogotowie przywozi ciężko rannego pacjenta, mężczyzna spadł z dużej wysokości, stwierdzono ciężkie uszkodzenia klatki piersiowej. Tomografia komputerowa wskazuje na wolny płyn w jamie brzusznej oraz odmę jamy opłucnej. Zobacz walkę lekarzy o jego zdrowie. Na oddział trafia też poparzony egzotyczny kucharz i ofiara przemocy w rodzinie. Czy lekarzom uda się... (Polska 2010)

02:35
Biblia - Mojżesz, cz. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl opowiadający o głównych postaciach biblijnych. Izraelitów w Egipcie zaczęto traktować jak niewolników. Faraon obawiając się wzrostu liczebności Hebrajczyków, wydał rozkaz zabijania ich pierworodnych synów... (Niemcy, Francja, Włochy 1994)

Reżyseria: Roger Young
Obsada: Ben Kingsley, Frank Langella, Christopher Lee, Anna Galiena

Czas: 46min.
02:45
Uwaga!, odc. 4997
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Niesamowite rekordy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon programu rozrywkowego, w którym oglądamy najzabawniejsze, najdziwniejsze i najbardziej zwariowane rekordy świata. W każdym odcinku troje prowadzących na trzech kontynentach – brytyjski komik Ben Shires, amerykański prezenter i komik Al Jackson oraz japońska aktorka Haruka Kuroda – relacjonuje próby bicia najbardziej niesamowitych rekordów. W poszukiwaniu najoryginalniejszych wyzwań i najciekawszych bohaterów prezenterzy stają się uczestnikami niecodziennych sytuacji i wydarzeń –... (Wielka Brytania, 2015)

02:20
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

02:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:30
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 6/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy pojawiają się unoszące się w powietrzu ciała, Coulson i agenci T. A. R. C. Z. Y. muszą wytropić nieuchwytnego zabójcę. Nikt nie jest bezpieczny, nawet członkowie zespołu. (USA 2013)

Reżyseria: Vincent Misiano
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
03:45
Zwariowany weekend
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zwariowany weekend" posiada wszystkie elementy dobrej komedii: szybkie tempo, nagromadzenie zaskakujących i zabawnych sytuacji, zręczne dialogi i cały wachlarz gier i gierek z repertuaru nieodżałowanego mistrza Louisa de Funesa, który zmarł w 1983 r. (Francja 1967)

Reżyseria: Robert Dhery
Obsada: Louis de Funes, Robert Dhery, Colette Brosset, Andrea Parisy

Czas: 89min.
03:35
Tajemnice losu, odc.2727
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 177/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.567
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.791
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

05:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3739
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.795
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 20
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info