Program dla 2017-07-03 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:45
Zwariowany weekend
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zwariowany weekend" posiada wszystkie elementy dobrej komedii: szybkie tempo, nagromadzenie zaskakujących i zabawnych sytuacji, zręczne dialogi i cały wachlarz gier i gierek z repertuaru nieodżałowanego mistrza Louisa de Funesa, który zmarł w 1983 r. (Francja 1967)

Reżyseria: Robert Dhery
Obsada: Louis de Funes, Robert Dhery, Colette Brosset, Andrea Parisy

Czas: 89min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3739
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 4997
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.795
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 20
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Dr Quinn - seria III, odc. 16
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela wyrusza w góry tropem Samanthy Lindsey, która przybyła do Colorado Springs, by zdobyć najwyższy szczyt w okolicy - Pike's Peace. Imponuje Michaeli postawą i sprawnością fizyczną. W górach okazuje się, że Sam jest nieuleczalnie chora. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 85 "Praca Tomka"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozpoczyna się rok szkolny. Kacper stresuje się drugą klasą. Kuba pomaga mu w domu, ale już poza domem nie przyznaje się do brata. Natalia ma dużo roboty, więc Janina jej pomaga. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:30
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek Kawecki wyrusza na szlak. W pierwszym odcinku będzie pielgrzymował do Torunia. Tam odwiedzi Stare Miasto, dom Mikołaja Kopernika, Bazylikę Katedralną św. Jana Chrzciciela a przede wszystkim Centrum Dialogu Społecznego im. bł. Jana Pawła II. (Polska 2012)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 64
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:05
Natura w Jedynce - Ziemia. Podwodny świat cz. 8. Rajski Ogród i Dedalus
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada o tajemniczych stworzeniach, zamieszkujących rafę koralową Dedalus oraz o niezwykłym zjawisku podwodnej mgły, występującym w zalanych labiryntach cenote Ponderosa, zwanej Ogrodem Eden. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
07:00
M jak miłość - odcinek 68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hanka i Marek wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Dziewczyna postanawia wyprowadzić się z domu Mostowiaków. Barbara przekonuje ją, by zmieniła zdanie. Marek chce rozładować zły humor przy piwie. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.140
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rybnik. Monika Pluta (22 l.) po 6 miesiącach odsiadki za kradzież wychodzi na wolność z wyrokiem w zawieszeniu. Jej mama - Alina (43 l.) ma nadzieję, że Monika w końcu wyjdzie na prostą i zacznie układać sobie życie. Jej brat, Daniel (20 l.) podchodzi do sprawy bardziej sceptycznie i nie wierzy w poprawę siostry. Niestety, podejrzenia 20-latka szybko potwierdzają się. Monika dopuszcza się oszustwa, sprzedając podrobiony towar jako markowe ubrania. Niedługo potem kradnie ona kartę kredytową... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 923
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczę cię, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Z rzeki wyłowiono ciało młodej Ukrainki. Kobieta została przed śmiercią brutalnie zgwałcona. W Polsce studiowała prawo, była zdeklarowaną lesbijką, mieszkała ze swoją nową partnerką i jej córeczką. Pierwszym podejrzanym jest mąż kochanki ofiary. Mężczyzna nigdy nie pogodził się z faktem, że jego żona zostawiła go dla kobiety i zabrała ich dziecko. , napisy (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 5/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 20, odc. 16: Dzwonki na wietrze
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gliniarz Semir Gerkhan i jego współpracownicy specjalizują się w patrolowaniu najszybszych ulic na świecie. Ryzykując swoje zdrowie, biorą udział w pościgach i akrobacjach zapierających dech w piersiach. W tym sezonie będzie to jeszcze większa prędkość, napięcie i precyzja. Przygody Semira uzupełnia sceneria pięknych samochodów, w których jeden fałszywy ruch może kosztować kierowcę życie. (Niemcy 2015)

Obsada: Charlotte Schwab, Erdogan Atalay, Katja Woywood, Vinzenz Kiefer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 40
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu chce odwiedzić Veysela. Przed jego domem widzi samochód Kenana i nabiera podejrzeń. Zeynep informuje Melek o wizycie Kenana. Melek boi się, że Kenan poznał prawdę. Erkut przychodzi na uczelnię Zeynep. Widzi ich Pelin i o wszystkim mówi Selimowi. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Sellin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.513
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi już kolejny dzień prowadzą obserwację Michała Wasilewskiego. Jego sąsiadka z klatki, a od pewnego czasu partnerka, podejrzewa, że mężczyzna nie mówi jej całej prawdy. Syn pokazał Elżbiecie Zalewskiej zdjęcie, które rzuca cień na jego krystaliczną jak dotąd postać. Michał Wiśniewski odbiera na nim tajemniczy pakunek od znanego na dzielnicy handlarza narkotyków. Malanowski szybko ustala, że partner klientki był już w przeszłości notowany z powodu narkotyków. Kobieta jest załamana.... (Polska, 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 14/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 10/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Corum", (Karpacz). Na obrzeżach Karpacza od piętnastu lat funkcjonuje hotel Corum, w którym znajduje się przestronna restauracja o tej samej nazwie. Niestety wiedzą o niej tylko goście hotelowi, którzy wykupując nocleg, posiłek dostają w pakiecie. W tej restauracji nie ma menu, więc jeśli ktokolwiek się tu pojawi by coś zjeść, nie ma w zasadzie wyboru. Zdany jest wyłącznie na pomysłowość kucharzy i na to, co akurat mają oni w lodówce. Z taką sytuacją nie może pogodzić... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 101: W potrzasku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 122 (seria II, odc. 74)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gülfem, jako zarządczyni haremu, krytykuje rozrzutność Mahidervan i tym samym naraża się na jej gniew. Sulejman otrzymuje od pewnej kobiety na targu magiczny kamień, który odbiera troski. Daje go wciąż jeszcze częściowo sparaliżowanej matce. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç, Meryem Uzerli

Czas: 51min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.514
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi Urszula Kamińska. Kobieta niepokoi się o swoją młodszą siostrę, Karolinę, która jest dyrektorem w jednej z warszawskich korporacji. Mimo że Karolina rzadko odwiedzała swoją rodzinę na wsi, ostatnio zupełnie zerwała kontakt z bliskimi. Na dodatek, tydzień temu do Urszuli zadzwonił tajemniczy mężczyzna, który szukał jej siostry. Kiedy Urszula powiedziała mu, że Karoliny u niej nie ma, mężczyzna zaczął jej grozić. Klientka próbowała porozmawiać na ten temat z... (Polska, 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.117
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealistka Kinga ma potężny kompleks małego biustu. Zaczyna myśleć o tym, by pozbyć się tego problemu. Znajduje adres chirurga plastycznego i prosi o pomoc przyjaciółkę Magdę. Zdobywa pieniądze na operację, sprzedając między innymi biżuterię swojej zmarłej matki, a w klinice posługuje się dowodem osobistym pełnoletniej przyjaciółki. Ojciec Kingi nie wie o niczym. Domyśla się wszystkiego, gdy jego córka jest już po operacji… W drugiej części tego odcinka poznamy historię Roberta i Malwiny,... (Polska, 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 202
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta Chojnowska z 3d gimnazjum jest zrozpaczona, bo jej ukochany wokalista ogłosił w Internecie, że kończy karierę muzyczną. Dziewczyna i jej koleżanki postanawiają powstrzymać piosenkarza, boją się, że ma depresję i chce popełnić samobójstwo, jak inni sławni artyści. Mikołaj jest zły na dziewczynę, bo swoim zachowaniem kompromituje go przed klasą. Tymczasem rozpacz dziewczyn wykorzystuje koleżanka i wysyła Edycie maila podszywając się pod agentkę wokalisty. Edyta jest zachwycona, wierzy, że... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 103: Gorący laptop
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Mike i Sully postanawiają adoptować Colleen i Briana. Sprawy komplikują się, kiedy do miasteczka przyjeżdża ojciec dzieci. Ethanowi Cooperowi towarzyszy jego nowa żona Lilian. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1646
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amelia przygotowuje wspólnie z Walerią specjalny kontrakt dla doktor Dylskiej. Biegnie do dentystki, by podpisać umowę zanim umówi się ona z jej synem na randkę. Tymczasem myśli Bruna zaprząta ktoś inny. Darek jest zły na Józka za jego złe zachowanie. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Stanisława Celińska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Michał Rolnicki

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marlena jest mało atrakcyjną dziewczyną przy tuszy. Za to jej rodzona siostra Arletta to typowa miss szkoły. Arletta często dokucza Marlenie, wyzywając od „grubych zapuszczonych świń”, które nigdy nie znajdą chłopaka. Również matka dziewczyn nie lituje się nad Marleną i uważa, że ona myśli tylko o fast foodach i lodach. Marlena dostaje ataku złości w szkole, demoluje klasę i bije dwie koleżanki. Marlena idzie na spotkanie z psycholog Kasią, która ma na nią coraz lepszy wpływ. Marlena zaczyna... (Polska, 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 116
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krystyna jest pracownikiem administracyjnym na uniwersytecie. Kilka lat temu jej ukochany mąż Mariusz zginął w wypadku samochodowym. Kobieta samotnie wychowuje szesnastoletnią Agatę, nadzwyczaj miłą i uczynną dziewczynę, dobrą uczennicę. Pewnego dnia z domu giną pieniądze. Co więcej, Krystyna odkrywa, że córka ukrywa w pokoju jakąś obcą dziewczynkę. Kobieta czuje, że Agata ma poważne kłopoty. (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 1: Spotkanie w Atenach
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /3/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika Więcek ma 46 lat. Z zawodu jest pielęgniarką i pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Codziennie spotyka się z chorymi dziećmi. Opiekuje się również mężem, który choruje na rzadką chorobę VHL. Marzy o operacji korekcji wady wzroku. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 21min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 402 Trafna diagnoza
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Latoszek widzi Edwardsa w czułych objęciach z jakąś kobietą. Jest przekonany, że to jego kochanka, i że zdradza Lenę. Monika prosi go, żeby się nie wtrącał w prywatne sprawy Edwardsa. Kuba ma pomóc w sprawie programu dotyczącego dzieci z padaczką. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teresa Hyży (42 l.), nauczycielka WF-u, wraca do domu, kiedy w oknie na szóstym piętrze dostrzega swoją nastoletnią sąsiadkę z mieszkania vis-a-vis. Weronika Sosińska (12 l.) ma nogi przerzucone na zewnątrz budynku, jedną ręką trzyma się futryny. Teresa dzwoni pod numer alarmowy 112, zgłasza próbę samobójczą i wbiega na górę. Nie puka do sąsiadów, żeby pod wpływem impulsu dziecko nie wyskoczyło. Pomoc nie nadjeżdża, więc Teresa postanawia nie czekając ratować dwunastolatkę. Kamil Hyży (39... (Polska, 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Adam Molak, Jacek Majewski
11:35
Szpital, odc. 87/149
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
21-letnia Ania Krawczyk trafia do szpitala, bo bardzo boli ją głowa i widzi niewyraźnie. Pacjentkę bada dr Dominika. Dziewczyna pracuje jako modelka i właśnie jechała z koleżankami na swoją pierwszą sesje zdjęciową. W szpitalu zostaje z nią Paweł Witkowski – kierowca, który skrycie podkochuje się w Ani. Ta jednak spotyka się z fotografem – Szymonem Dudą. Tymczasem pogotowie przywozi na oddział 36-letniego Marcina Radkiewicza, który próbował powiesić się w garażu na prześcieradle. , napisy (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi próbują pomóc Grzegorzowi, którego dwa miesiące temu rzuciła dziewczyna. Chłopak nadal ją kocha i chciałby ją odzyskać, ale Aleksandra związała się już z kimś innym. Grzegorz dowiedział się, że to Igor, fotograf, który ma opinię casanovy i w dodatku bywa agresywny. Próbował ostrzec Aleksandrę, ale został przyłapany i poturbowany przez Igora, liczy więc, że detektywi znajdą dowody, które uświadomią dziewczynie z kim ma do czynienia. W tym odcinku detektywi zajmują... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Olejarczyk
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 1: Chrzest bojowy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Rozwój produkcji prosiąt
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem magazynu jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. Dofinansowanie na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Dzikie serce
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym 5 - częściowym dokumentalnym serialu poznamy dziką Brazylię. Niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku i wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 90
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kerem spłaca dług ojca. Stara się zaprzyjaźnić z przyrodnią siostrą Sezen. Wszyscy są wstrząśnięci wiadomością o śmierci Jasemin. Onura dręczą wyrzuty sumienia. Chcąc uniknąć skandalu, Burhan i Nadide postanawiają, że Ali Kemal ożeni się z Ahu. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Helena (68 l.) jest osobą częściowo sparaliżowaną, porusza się na wózku inwalidzkim. Mieszka sama, ale codziennie przychodzi do niej córka. Tego feralnego dnia, już po wyjściu córki pani Helena przez nieuwagę zsuwa się z wózka. Nie ma telefonu komórkowego, a jedynie stacjonarny. Musi się do niego doczołgać. Zdenerwowana nie potrafi przypomnieć sobie numeru telefonu do córki. Decyduje się zadzwonić pod numer alarmowy 112. Dyspozytorka z Centrum Powiadamiania Ratunkowego stara się... (Polska, 2016)

Reżyseria: Barbara Brzeska, Piotr Lisiak
12:50
Trudne sprawy, odc.271
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magdalena Mencel (28 l.) z powodu swojego atrakcyjnego wyglądu i prowokacyjnego stylu bycia ma wciąż same kłopoty. Kiedy dziewczyna jej szefa butiku odzieżowego w Lubaniu urządza kolejną scenę zazdrości, 28-latka wraz z dziećmi - Martą (13 l.) i Tymonem (7 l.) jest zmuszona przeprowadzić się do swojego chłopaka, Roberta Szymańskiego (30 l.), do Wrocławia. Tam jednak napotyka na nowe trudności. Rodzice Roberta, a przede wszystkim matka Dorota (50 l.), knują przeciwko niej intrygi. Także w... (Polska, 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 58/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania jest załamana, bo w plotkarskiej gazecie ukazał się kolejny szykanujący ją artykuł. Dziewczyna oskarżana jest o próbę wyłudzenia odszkodowania od znanego kardiologa. Rodzice proponują Meli wyjazd za miasto, do babci. Dziewczyna chce odpocząć. Tymczasem Irek podejrzewa, że Jola go okłamuje. W końcu poznaje prawdę o zdradzie. Żeby się odegrać, idzie do łóżka z koleżanką. Jola ich przyłapuje. W małżeństwie Kasi i Rafała nareszcie dobrze się układa. Kasia pomaga mężowi znaleźć kucharza do... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Diablo i Serb zajmują się zleceniem zrozpaczonej kobiety, która jest przekonana, że jej mężowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Mężczyzna jest poszukiwaczem skarbów i właśnie nie wrócił na noc do domu i nie odbiera telefonów. Kobieta podejrzewa, że mąż odnalazł skarb i ktoś zrobił mu krzywdę. Diablo i Serb dzięki perfekcyjnie przeprowadzonemu śledztwu odnajdują wycieńczonego Jerzego. Okazuje się, że sprawa ma drugie dno i nic nie jest takie, jakim się wydaje… Detektywi muszą... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 1, odc. 24: Callen, G
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
NCIS ponownie musi prowadzić morderczą walkę z czasem, by znaleźć seryjnego zabójcę, zanim będzie za późno. (USA 2009)

Obsada: Adam Craig, Chris O'Donnell, Daniela Ruah, LL Cool J, Linda Hunt, Peter Cambor
13:30
Rodzinka.pl - odc. 196 "Przypadkowe pary" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięćdziesięcioletnia Maria, mieszkanka położonego na Mazowszu Sochocina, musi w Warszawie zarobić na spłatę kredytu, który zaciągnęła dla swojego syna. Kobieta znajduje pracę i mieszkanie u kuzyna, który mieszka w Warszawie. Kiedy Maria wraca na weekend do rodzinnego domu, okazuje się, że syn i synowa już dawno spakowali jej rzeczy. Maria nie może pogodzić się z tym, jak potraktowała ją własna rodzina. Tymczasem agresywny syn kobiety po raz kolejny komplikuje jej życie, odwiedzając ją w... (Polska, 2014)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
13:05
19 +, odc. 59/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odkąd Mela wyjechała do dziadków, na blogu zastępuje ją Lena. Kasia i Rafał dobrze się dogadują, ale mają kłopoty łóżkowe. Chłopak dowiaduje się od teściowej, że Kasia zdradziła go z Krzysztofem. Załamany upija się samotnie. Kasia jest zrozpaczona, żałuje zdrady. Rafał postanawia jej wybaczyć. (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 943
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokopać mu, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Rafał Kopacz Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego pobicia biznesmena. Żona sugeruje, że za napaścią może stać jego brat. Drugim podejrzanym jest mąż kochanki ofiary. Niepodziewanie ktoś grozi żonie pobitego mężczyzny i żąda okupu. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano Arek próbuje podpytać Zapałę o Morawską. Żali się, że dziewczyna trzyma go na dystans i zastanawia się, czy kogoś ma. Miał nadzieję, ze Krzysiek mógłby wybadać Alę, co o nim sądzi. Zapale nie podoba się ten pomysł i wymawia się, wskazując żartem na Zosię jako specjalistkę od spraw damsko-męskich. Na patrolu i tak tematu Arka nie da się uniknąć. Alicja przypomina Krzyśkowi powody swojej ostrożności w stosunku do mężczyzn. Tymczasem Arek uderza po radę do Zosi. Okazuje... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 2: Czarna wdowa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS zajmują się śledztwem w sprawie zabójstwa jednego z ich kolegów. Czy uda im się znaleźć sprawcę? (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 77
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pilar, Ivo, Pablo i Mili idą razem na dyskotekę. Ivo całuje Mili na oczach Pablo. Dziewczyna go policzkuje. Podczas kolacji Ivo płacze i wyznaje, że kocha Mili całym swoim sercem. Ojciec Manuel martwi się o Mili. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 41
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na miejscu spotkania Melek zauważa Arzu i ucieka. Kenan jest wściekły, że nie pojawiła się, tak jak kiedyś. Erkut namawia Veysela na inwestycję pieniężną. Veysel chce wyłudzić jak najwięcej pieniędzy od Arzu. Tugce, zazdrosna o Elif, zjada kredę. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:05
Najwspanialsi w królestwie zwierząt. Drapieżniki
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najwspanialsze zwierzęta afrykańskiego buszu. W dokumencie o gigantycznych słoniach, które są wegetarianami, a także o antylopach, ptakach, drapieżnikach oraz najmniejszych przedstawicielach fauny. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.684
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga Pawelec (33 l.) i jej mąż, Łukasz (36 l.) planują zostać rodziną zastępczą i przyjąć do siebie dziecko. Mówią też o tym, że później ma dojść nawet do adopcji. Mają już wspólną córkę, Nadię (9 l.), która początkowo bardzo się cieszy z pomysłu rodziców. Rodzina od kilku tygodni buduje coraz bliższe relacje z 10-letnią Dżesiką Szewczuk, dziewczynką z trudnej rodziny, gdy nagle dochodzi do katastrofy. Dżesika rozrabia w szkole i oświadcza, że nie chce być już adoptowana przez Kingę! Nikt... (Polska, 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 944
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Komisarzom z Wydziału Śledczego W11 nie damy jesienią chwili wytchnienia” – zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń. „Przygotowaliśmy wiele spektakularnych akcji, pościgów i trudnych do rozwiązania zagadek kryminalnych” – kontynuuje. Emisja nowych odcinków startuje 3 września. „W tym sezonie widzowie zobaczą m.in. śledztwo prowadzone przez komisarzy Joannę Czechowską i Sebastiana Wątrobę dotyczące napadów na kantory, w które zamieszana będzie policjantka. Z kolei pozornie zwyczajne... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 78
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Federico przeprasza Mili. Gloria musi opuścić zakon. Manuel prosi Mili by porozmawiała z szefem. Ivo jedzie do klasztoru szukać Mili. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 8
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
15:10
M jak miłość - odc. 1268
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek żegna się z rodziną i wraca do Kuwejtu, choć wie, jak bardzo rani tym żonę i syna. A Magda pocieszenie znajduje u Budzyńskiego, z którym umawia się na wieczorne spotkanie. Prawnik zaprasza też do siebie Artura, który szuka akurat nowego mieszkania. (Polska 2016)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Maurycy Popiel - Olek, Katarzyna Hołtra - Weronika Urbańska, Mecenas, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Zbigniew Stryj - Bilski, Franek Przanowski - Maciek, Anna Mucha - Madzia, Jacek Kopczyński - Werner

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 3/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tczew "Milllenium". W Tczewie grozi zamknięcie ostatniej z kilkunastu do niedawna istniejących pizzerni Millenium. Właściciel za wszelką cenę chce ratować ostatni swój lokal, dlatego nie ufa nikomu i osobiście pilnuje kuchni w swojej restauracji, żeby utrzymać wysoką jakość potraw serwowanych w lokalu. Chociaż ma zespół kucharek to gotuje osobiście! Pizze również przygotowywane są zawczasu pod czujnym okiem pana Michała. On sam jest przekonany, że wszystko robi dobrze, gotuje... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.244
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciąg dalszy opowieści o tym, jak Ty Pennington i jego drużyna budują nowy dom dla rodziny z dwójką dzieci, chorych na autyzm. Odmienią życie C.J. i Lindsay McPhail i ich synów. To już piąty dzień pracy na tej budowie. C.J. i Lindsay mieszkali z chłopcami w drewnianym „pudełku”, gdzie panowały wilgoć i grzyb. Dostaną nowy budynek mieszkalny, przestronny i nowoczesny. Obok niego powstanie ośrodek wsparcia dla rodziców, których dzieci cierpią na podobne zaburzenia psychiczne. Będzie plac zabaw... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Ed Sanders, Jeff Dye, Chris Powell, Paul DiMeo, Paige Hemmis
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 4: Przesyłka specjalna
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na parkingu przy Rodeo Drive w Beverly Hills zostały znalezione niekompletne zwłoki mężczyzny. Zamordowany był żołnierzem piechoty morskiej. Callen i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 2/13 - Zbójnickie prawa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Napad zbójników na dwór szlachecki nie udaje się i gdy Jakubek z zemsty atakuje krewnego właściciela dworu, choć ten jest porządnym człowiekiem, dochodzi do konfliktu między Janosikiem a harnasiem, zakończonego pojedynkiem. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 39 Wariat imperium
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Brown i kilka innych osób dostają zaproszenie na przyjęcie z okazji powrotu komika Wuja Zgrywusa z zakładu psychiatrycznego... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: David Beauchamp
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 43min.
16:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

16:15
Interwencja, odc.3415
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:40
Gliniarze, odc.76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nauczycielka jednej z warszawskich szkół znajduje w bagażniku samochodu ładunek wybuchowy. Czy to sprawka jej byłego męża, nauczyciela chemii z tej samej szkoły, czy też ponury „żart” któregoś z uczniów? Pod nieobecność Roberta Natalia Nowak prowadzi sprawę razem z detektywem z Lublina, Dawidem Hawrylukiem. Równocześnie do policjantów trafia sprawa okaleczenia twarzy studenta. Młody mężczyzna podczas imprezy został odurzony, a na twarzy ktoś wytatuował mu… kwiatki.   Dla małoletnich od lat... (Polska, 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 203
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista Marcin Roleski stracił matkę i mieszka tylko z ojcem. Mężczyzna od jakiegoś czasu jest hazardzistą. Przegrywa wszystkie pieniądze i wciąż zaciąga nowe długi. Obaj z synem nie mają już z czego żyć. Marcin jest tym załamany, dlatego zabiera wypłatę ojca. Nie chce, żeby ten znów przegrał wszystko w pokera. Wkrótce mężczyzna nakłania syna do sprzedaży cennych rzeczy, okłamuje go, że chce zerwać z hazardem i spłacić długi. Marcin wierzy mu i postanawia pomóc. Jego przyjaciel Eryk... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 34
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 9 Zaginione dziewczyny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na komisariat trafia tajemnicza przesyłka z dowodami osobistymi młodych kobiet. Komisarz Aneta Polakowska nie zamierza bagatelizować sprawy. Szybko okazuje się, że właścicielki dokumentów jakiś czas temu zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3476
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 73
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina rozpacza po śmierci Sawasza. Jasemin traci z bólu przytomność. Żałuje, że poróżniła się z Sawaszem przed jego wyjazdem do Iranu. Jawuz usiłuje ją pocieszyć. Okazuje się, że Sawasz żyje, a jego śmierć upozorowano. Grupie udaje się pojmać Beszira... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.199
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie badań lekarskich okazuje się, że Lidia (15 l.) i Małgosia (14 l.) mają kłopoty zdrowotne związane ze złym odżywianiem. Ich lekarz rodzinny, Zofia Łapińska chce porozmawiać na ten temat z rodzicami dziewczynek - Anną (37 l.) i Romanem (38 l.) Jabłońskimi. Ponieważ rodzice nie towarzyszyli córkom w trakcie ich badań w przychodni, dr Łapińska odwiedza rodzinę w ich domu i dokonuje strasznego odkrycia. Jabłońscy nie radzą sobie z wychowywaniem nastolatek. Lekarka jest zmuszona... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 461
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz (38) i Renata (33) od lat zmagają się z ciężką, przewlekłą chorobą swojej córki Doroty. Matka zrezygnowała z pracy, by całe dnie spędzać z ośmiolatką, która z powodu słabej odporności i podatności na zakażenia ma ograniczony kontakt ze światem zewnętrznym. Rodzinę utrzymuje ojciec dziewczynki. Pracuje w firmie handlowej, w której wybucha afera: szef działu dopuścił się poważnych błędów w umowach, co naraziło firmę na gigantyczne straty. Miejsce zwolnionego kierownika zajmuje Mateusz.... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeci sezon pełnego akcji, efektownych scen i fantastycznych plenerów serialu sensacyjnego, opowiadającego o pracy elitarnej jednostki policji powołanej do zwalczania najgroźniejszej przestępczości na Wyspach Hawajskich, jak morderstwa, terroryzm czy handel ludźmi. Główny bohater, detektyw Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), to utalentowany i zasłużony oficer sił specjalnych marynarki, który przeszedł do pracy w policji. Jego najbliższymi współpracownikami są doświadczeni gliniarze: detektyw... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 38
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 297: Road Test
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku do lombardu trafia gitara należąca do basisty zespołu Who. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka zaczaruje Ricka? Stary Człowiek spróbuje udowodnić swoje umiejętności za kółkiem. Czy uda mu się zachować prawo jazdy? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 39
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hilal pomaga siostrze wymknąć się potajemnie z domu. Yildiz chce prosić o pomoc Leona, ale nie zastaje go w domu. Weronika zapowiada dziewczynie, że ma się nie zbliżać do jej syna. Ali Kemal znajduje siostrę i zabiera ją do domu. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 12/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 347
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 15-letnią Ninę Barwicz, która szła ulicą, gdy nagle z dachu kamienicy spadła jej na głowę bryła lodu. Dziewczyna doznała poważnego urazu głowy i straciła pamięć. Zajmie się nią dr Anna Nowicka. Nastolatka ukrywa przed rodzicami, że spotyka się z dużo starszym od siebie mężczyzną. Skłamała, że jedzie na wycieczkę w góry, tymczasem przez tydzień mieszkała u swojego chłopaka. Rodzice pacjentki są zaskoczeni, że córka została w mieście. O 13 lat starszy ukochany... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc wykończona nerwowo Klaudia. Dziewczyna pracuje w masarni, ma dużą nadwagę i w ciągu kilku ostatnich tygodni wielokrotnie padała ofiarą ataków nienawiści: najpierw na automatycznej sekretarce telefonu masarni zmodyfikowanym głosem były zostawiane obsceniczne wiadomości. Potem w skrzynce na listy znalazła wycinek z gazety ze sfałszowanym ogłoszeniem Klaudii ze zdjęciem dotyczącym propozycji gorącej erotycznej schadzki. W tym odcinku Dexter i... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Barbara Brzeska, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 13, odc. 298: Ponies and Phonies
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ręce Gwiazd Lombardu wpada biblia, którą wozili ze sobą kurierzy Pony Express. Czy chłopaki odjadą z nowym nabytkiem w siną dal? Corey zapuszcza się w odległą galaktykę, gdy do lombardu wtacza się dystrybutor Pepsi w kształcie robota R2D2. Z kim tym razem będzie moc, a kto przejdzie na ciemną stronę? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 311: Who's Your Dali?
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z obrazów Salvadora Dali trafia do sklepu. Czy wywrze na Ricku surrealistyczne wrażenie? Stary Człowiek odrzuci prezent z okazji Dnia Ojca. To wydarzenie zapoczątkuje debatę w celu ustalenia zasad obdarowywania prezentami. Kto wygra rodzinny spór? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 13/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.284
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podlaska Do pustostanu na korytarzu w kamienicy Kiepskich wprowadza się niespodziewanie nowa sąsiadka. Jest to pani Podlaska-Dżekson i tym samym do doborowej obsady tego serialu dołącza Krystyna Podlewska, która w kultowym "Misiu" wystąpiła u boku Stanisława Tyma - zagrała kochankę Ochódzkiego. Pani Podlaska-Dżekson jest Amerykanką polskiego pochodzenia, która na stare lata wróciła do Polski. Ponieważ jest osobą bardzo zamożną, sąsiedzi zawzięcie rywalizują o jej względy.   Dla... (Polska, 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7124
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7107
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7104
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 4998
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.255
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani komendant po odprawie prosi dyżurnego o rozmowę. Jacek i jej syn to dawni koledzy z podwórka, Jaskowska miała nadzieję, że mógłby być wsparciem dla Mariusza, któremu niełatwo jest zacząć wszystko od nowa. Jacek zgadza się pomóc i obiecuje że wpadnie dziś do Mariusza, żeby nie był sam, gdy Jaskowska będzie do późna poza domem. Na patrolu Białach jest pełen uznania dla Rachwał i jej zaangażowania w pomoc kobietom, które uczy samoobrony. Karolinę bardzo cieszy to co robi,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 312: Chumlee's Last Laugh
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu przyjrzą się zegarkowi z wygrawerowanym napisem „Hendry Ford II”. Czy taki przedmiot zaciekawi Ricka? Chumlee spróbuje swoich jako komik. Czy zejdzie ze sceny jako król dowcipu, czy może on stanie się jednym wielkim żartem? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 313: Spacing Out
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu wpadnie rakieta „Kosmos 2005”. Czy stanie się ona odjechanym biznesem? Chumlee wrzuca cenne monety do sklepowej maszyny. Jaka będzie reakcja Starego Mężczyzny na takie dziecinne zabawy? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Vienna Life Lang Team - odc. 4
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kroniki z zawodów w kolarstwie na rowerach górskich MTB (Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe). (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Wichry wojny - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 93min.
20:05
Komedie po polsku - Podejrzani zakochani
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu, przystojny, inteligentny, lecz bardzo nieśmiały Albert Wolski, szuka prawdziwej miłości, choćby po to, żeby uszczęśliwić nadopiekuńczą mamuśkę, którą martwi kawalerski stan syna. Wynika z tego mnóstwo nieporozumień i dziwnych sytuacji. (Polska 2013)

Reżyseria: Sławomir Kryński
Obsada: Bartek Kasprzykowski, Sonia Bohosiewicz, Weroniika Książkiewicz, Rafał Królikowski, Rafał Rutkowski, Jerzy Schejbal, Katarzyna Figura, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Orzechowski, Nan Bui Ngoc

Czas: 101min.
20:05
Pamięć absolutna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller sci-fi. Remake kultowego filmu z 1990 roku. Colin Farrell występuje jako Douglas Quaid, zwykły robotnik, który odwiedza Recall, innowacyjną firmę, która zmienia jego marzenia o byciu super-szpiegiem w prawdziwe wspomnienia. Gdy jednak dochodzi do błędu podczas zabiegu, granica pomiędzy fantazją a rzeczywistością zaciera się - Quaid jest ścigany a losy jego świata są zagrożone. W pozostałych rolach występują Kate Beckinsale, Jessica Biel i Bryan Cranston. "Pamięć absolutna"... (USA/Kanada, 2012)

Reżyseria: Wiseman Len(1)
Obsada: Bokeem Woodbine, Bryan Cranston, Colin Farrell, Jessica Biel, Kate Beckinsale
20:10
Doradca smaku-Kremowa zupa z ziemniaków i jabłek, odc. 40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2504
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Smolny bezlitosnym naczelnym brukowca. Basia nie może pogodzić się z decyzją męża, który postanowił przyjąć posadę naczelnego w brukowcu „Viplotki”. Krzysztof obiecuje żonie, że zmieni to pismo. I rzeczywiście – już od pierwszego dnia Smolny robi w redakcji prawdziwą rewolucję, oporni zostają zwolnieni. Norbert szczęśliwy – reszta przyjaciół ostro skłócona. Norbert widzi chłopaka Agaty z inną dziewczyną. Owczarek z pretensjami i agresją podchodzi do Staszka. Ten jednak nie zamierza ulegać –... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najwyższa pora, obok zajęć zmieniających podejście dziewcząt do życia oraz ich sposób myślenia, wprowadzić wizerunkową rewolucję. Uczestniczki przejdą metamorfozę, niektóre z nich zupełnie radykalną! Wielką rewolucję i zmianę wizerunku zaczną od relaksu w spa oraz spiłowania pazurków. Dosłownie! Ich długie i kolorowe paznokcie otrzymają bardziej stonowaną formę. Niektóre z dziewcząt będą bardzo intensywnie broniły się przed zdjęciem tipsów. Bez nich przecież nie wyobrażają sobie życia… I... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak ma problemy z wydziałem wewnętrznym. Jest podejrzany o to, że ukradł kokainę młodemu dilerowi. W każdym razie zrobił to ktoś legitymujący się jego dokumentami. Kuba jest przekonany, że cała sprawa ma początek w klubie go-go, w którym spędził noc ze Stasiakiem. Domyśla się, w jaki sposób działa ktoś kto za tym stoi, ale czy uda mu się wytropić sprawcę i oczyścić się z zarzutów? Jaką rolę w tej sprawie odegra dziewczyna, którą Walczak rozpoznaje podczas rewizji klubu?... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
20:00
Pandorum
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch astronautów budzi się z hibernacji na opuszczonym statku kosmicznym. Są zdezorientowani i przerażeni. Nie pamiętają, na czym polegała ich misja, nie wiedzą, co spowodowało nagłe przebudzenie oraz gdzie podziało się 60 tysięcy pasażerów towarzyszących im w podróży. Wkrótce odkrywają śmiertelny sekret, skrywany w głębi statku, na którym się znajdują. (Niemcy, Wielka Brytania 2009)

Reżyseria: Christian Alvart
Obsada: Ben Foster, Cam Gigandet, Dennis Quaid
21:55
Rodzinka.pl - odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper upomina Kubę, co do jego zachowań w stosunku do kobiet. Ludwik chce wymknąć się wieczorem na piwo z kolegami, co niezbyt cieszy jego małżonkę. Natalia dostaje szału, gdy traci dane z komputera. "Wsparcie" całej rodziny tylko pogarsza sytuację. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 8/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Choć Polki coraz częściej chcą rozmawiać o swoich pragnieniach i problemach (także tych łóżkowych), temat seksu u wielu wciąż wywołuje zawstydzający uśmiech na twarzy. Z tego schematu niemal całkowicie wyłamuje się Monika, która sekrety (i techniki!) intymności na nowo odkryła po czterdziestce. Skupiona do tej pory na... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:00
Komisja morderstw - odc. 4/12 - Niezłomny
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
IPN odkrywa masowy grób ofiar terroru stalinowskiego. Drobiazgi znalezione przy zwłokach jednego z pogrzebanych, wskazują na por. Podhorskiego, żołnierza WiN - u. W czaszce denata tkwi kula, która zatrzymała się na metalowej płytce pooperacyjnej. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
22:55
Młodzi lekarze - odc. 4 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia ma pierwszy raz w życiu dyżur nocny na Izbie Przyjęć Szpitala w Mikołowie. To prawdziwy chrzest bojowy dla młodej lekarki. Do szpitala trafiają m.in. niedoszły samobójca, oraz pacjent z dusznościami, chory na Stwardnienie Zanikowe Boczne. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
22:35
Czy świat oszalał? - Europa na sprzedaż
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadki sprzedaży przestrzeni publicznej prywatnym firmom są coraz częstsze w Europie, borykającej się z nie najlepszą sytuacją gospodarczą... (Francja 2014)

Reżyseria: Andreas Pichler

Czas: 53min.
22:45
6 kul
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Samson Gaul (Jean-Claude Van Damme), były najemnik z przeszłością w Legii Cudzoziemskiej, mieszka w Mołdawii, gdzie wiedzie z pozoru normalne życie. Na co dzień prowadzi sklep mięsny, po godzinach zajmując się odnajdywaniem dzieci porwanych przez handlarzy żywym towarem. Podczas ostatniej akcji, którą przeprowadził, życie straciły niewinne osoby. Samson głęboko przeżywa ten fakt i topi smutki w alkoholu. Pewnego dnia do mężczyzny zgłasza się zrozpaczony zawodnik MMA, Andrew... (USA, 2012)

Reżyseria: Barbarash Ernie(1)
Obsada: Anna-Louise Plowman, Charlotte Beaumont, Emil Uriel, Jean-Claude Van Damme, Joe Flanigan
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO DZIEJE SIĘ WEWNĄTRZ NASZEGO CIAŁA PO WYPICIU NAPOJU GAZOWANEGO Łyk napoju gazowanego i… co dalej? Sprawdzimy, jakie procesy zachodzą wewnątrz naszego ciała, gdy napijemy się napoju gazowanego. SŁONA PUSTYNIA W ETIOPII Dallol jest jedynym w swoim rodzaju arcydziełem natury – mieni się feerią fluorescencyjnych barw. Ta leżąca na etiopskiej Pustyni Dalakilskiej rozległa formacja solna to także jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Powiemy, dlaczego. JAK POCZĄTEK WIOSNY ŚWIĘTUJĄ... (Polska 2017)

22:10
Ja, Frankenstein
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, starając się ukryć swoją naturę przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot rodem z najgorszych koszmarów. Nieoczekiwanie i wbrew swojej woli zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Obie frakcje chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki niemu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów. (Australia, USA 2013)

Reżyseria: Stuart Beattie
Obsada: Aaron Eckhart, Bill Nighy, Miranda Otto, Yvonne Strahovski
23:55
Szepty pustyni
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sina, lekarka z Wiednia jedzie do Dubaju na prośbę arabskiej przyjaciółki Raisy. Jej ojciec, przywódca potężnego klanu Beduinów, jest umierający. Raisa błaga o pomoc. Sprawa nie będzie prosta. Beduini nieufnie patrzą na lekarzy, a zwłaszcza tych z Zachodu. (Niemcy, Austria 2012)

Reżyseria: Jörg Grünler
Obsada: Hannes Jaenicke, Esther Schweins, Mido Hamada, Asli Bayram

Czas: 89min.
23:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 7/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na grobie Warricka zostaje zamordowany pastor z pobliskiego kościoła. Tuż przed śmiercią złożył wizytę Tinie, byłej żonie zmarłego eksperta, i jej synowi. Tinę chroni chłopak, któremu Warrick kiedyś pomagał. To on staje się głównym podejrzanym. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:41
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
WAŻNE WYBORY ŻON HOLLYWOOD! Ślub Iwony i Reggiego zbliża się wielkimi krokami. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. A raczej na dwa guziki – polski i hinduski. Zamiast nauk przedmałżeńskich Iwona przygotowała więc dla Reggiego krótki i intensywny kurs rodzimej kultury i tradycji. Polski dzień w Los Angeles, polskie jedzenie, muzyka oraz tańce to nie wszystko. Hinduski narzeczony musi także mówić tego dnia wyłącznie w ojczystym języku swojej wybranki. Zobaczcie jak Reggie stał się... (Polska)

23:00
Galileo, odc.601
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK PRACOWAĆ MNIEJ I ZARABIAĆ WIĘCEJ Każdy z nas chciałby znaleźć równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym. Tylko jak to zrobić? Niektórzy znaleźli sposób na to, jak pracować mniej, a zarabiać więcej. Stwierdzono bowiem, że jeśli zamiast 5ciu dni w tygodniu będziemy pracować tylko 4 jako pracownicy będziemy efektywniejsi, a w życiu prywatnym szczęśliwsi. Sprawdzimy to. PŁYWAJĄCY SZPITAL Historia lekarza z pływającego po Amazonce szpitala na statku. Wielu mieszkańców przybrzeżnych... (Polska 2017)

00:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 8/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na pustyni, 200 mil od Las Vegas, odnaleziono masowy grób ośmiu dziewcząt. Eksperci ustalili, że pierwotnie zostały pogrzebane w Seattle, gdzie jeszcze dwa lata temu pracowali D. B. Russell i Finlay. Ustalono tożsamość jednej z ofiar. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Jeffrey Hunt
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
00:40
Co za tydzień, odc. 806
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

00:50
Ale numer!, sez. 2, odc. 34
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:35
Sierpień w hrabstwie Osage
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film obyczajowy nom. do Oscara i Złotego Globu za najlepsze pierwszo - i drugoplanowe role kobiece (Streep i Roberts). Zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki i jej trzech dorosłych córek, które opuściły rodzinny dom. (USA 2013)

Reżyseria: John Wells
Obsada: Meryl Streep, Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson, Chris Cooper, Ewan McGregor, Dermot Mulroney

Czas: 115min.
01:35
Borgman
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 2013 r. "Borgman" nominowany do Złotej Palmy na festiwalu w Cannes. Rok później film zgłoszono też do nominacji do Oscara, ale bez powodzenia. Bohater to włóczęga Camiel Borgman, jego domem są leśne nory. Pewnego razu spokój Borgmana zostaje zakłócony. (Belgia, Holandia 2013)

Reżyseria: Alex van Warmerdam
Obsada: Jan Bijvoet, Hadewych Minis, Jeroen Perceval, Sara Hjort Ditlevsen, Eva van de Wijdeven, Annet Malherbe

Czas: 108min.
01:05
W pogoni za zemstą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Znakomicie zagrane męskie kino: Dwayne Johnson jako były więzień, który pragnie pomścić śmierć swojego brata. Driver (Dwayne Johnson), przestępca skazany za udział w napadzie na bank, po dziesięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Mężczyzna marzy o jednym. Chce pomścić śmierć brata, który został brutalnie zamordowany. Rozpoczyna polowanie na wszystkie osoby zamieszane w zbrodnię i zabija je jedna po drugiej. Musi się jednak spieszyć - po piętach depczą mu doświadczony... (USA, 2010)

Reżyseria: George Tillman Jr.
Obsada: Johnson Dwayne, Carla Gugino, Josh Clark, Maggie Grace, Michael Irby, Moon Bloodgood, Bob Billy
01:20
Czarna lista, odc. 21/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liz odmawia współpracy z Redem po odkryciu prawdy na temat śmierci jej ojca. Próbując przebłagać i zmusić Liz do spotkania z nim, Red proponuje sprawę, której nie mogą zignorować. Tymczasem Liz wyjawia FBI to, co wie na temat sekretnego życia Toma. "Berlin" (USA)

01:00
Tajemnice tajnej służby, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okres kampanii to dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych czas intensywnych podróży po kraju, podczas których stara się on odwiedzić najwięcej miast jak to tylko możliwe. Dla Secret Service to prawdziwy koszmar. Ciągła zmiana miejsca i tłumy ludzi zwielokrotniają zagrożenie. Kiedy prezydent opuszcza Waszyngton staje się o wiele bardziej narażony na atak. Wykorzystując między innymi bolesną lekcję, jaką były zamachy na Johna i Bobby’ego Kennedych oraz próba zamachu na gubernatora George’a... (USA, 2011)

01:20
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 1: Weekend
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ewelina Kopic towarzyszy zespołowi Weekend w rodzinnych Sejnach i podczas koncertu w Warszawie. (Polska 2012)

02:20
Uwaga!, odc. 4998
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:45 Na żywo
Moc Magii, odc. 178/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:00
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:20
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:50
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

02:00
JRG w akcji, sez. 1, odc. 6
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku programu - strażacy z jednostek ratowniczo-gaśniczych walczą z ogniem podczas kilku pożarów oraz udzielają pomocy osobom rannym w wypadkach samochodowych. (Polska 2010)

02:30
Dyżur, sez. 3, odc. 42
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pogotowie przywozi nieprzytomną trzylatką z rakiem mózgu, dziecko zostaje poddane tomografii mózgu. Nawet doświadczonym lekarzom trudno jest zapanować nad emocjami, patrzenie jak cierpi dziecko zawsze jest bardzo trudne. Zobaczymy też jak załoga pogotowia ratunkowego udziela na ulicy pomocy dwóm ofiarom potrącenia przez samochód. (Polska 2010)

03:45
Przedwiośnie - odc. 6/6 - W stronę Belwederu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sześcioodcinkowy serial zrealizowany na podstawie powieści Stefana Żeromskiego z 1924 r. (Polska 2002)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Mateusz Damięcki, Krystyna Janda, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Karolina Gruszka

Czas: 46min.
03:35
Europa na sprzedaż
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypadki sprzedaży przestrzeni publicznej prywatnym firmom są coraz częstsze w Europie, borykającej się z nie najlepszą sytuacją gospodarczą... (Francja 2014)

Reżyseria: Andreas Pichler

Czas: 53min.
03:15
Tajemnice losu, odc.2728
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:40
Notacje - Ewa Starowieyska. Biała kartka
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa Starowieyska urodziła się w 1931 roku w Katowicach, zmarła w 2012 roku w Warszawie. Jedna z największych polskich scenografów o światowej renomie. Wraz z Erwinem Axerem współtworzyła profil artystyczny Teatru Współczesnego w Warszawie. (Polska 2012)


Czas: 10min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 7/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na grobie Warricka zostaje zamordowany pastor z pobliskiego kościoła. Tuż przed śmiercią złożył wizytę Tinie, byłej żonie zmarłego eksperta, i jej synowi. Tinę chroni chłopak, któremu Warrick kiedyś pomagał. To on staje się głównym podejrzanym. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 21
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3740
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info