Program dla 2017-07-04 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 7/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na grobie Warricka zostaje zamordowany pastor z pobliskiego kościoła. Tuż przed śmiercią złożył wizytę Tinie, byłej żonie zmarłego eksperta, i jej synowi. Tinę chroni chłopak, któremu Warrick kiedyś pomagał. To on staje się głównym podejrzanym. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 21
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Mike i Sully postanawiają adoptować Colleen i Briana. Sprawy komplikują się, kiedy do miasteczka przyjeżdża ojciec dzieci. Ethanowi Cooperowi towarzyszy jego nowa żona Lilian. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:25
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3740
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 4998
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Dzikie serce
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym 5 - częściowym dokumentalnym serialu poznamy dziką Brazylię. Niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku i wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 86 "Dziewczyna Kuby"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba ma dziewczynę Agatę, która wzbudza mieszane uczucia. Wpadają rodzice Natalii. Janina daje Tomkowi lekcję PRL - owskiej ekologii. Tomek pracuje w barze kanapkowym. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Święte krynice
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu 4 cudowne źródełka znajdujące się na Podlasiu: Grabarka, Krynoczka, Studzieniczna i Hodyszewo. Krótką historię każdego z nich opowiedzą kustosze tych miejsc. Porozmawiamy też z osobami, które odwiedzają te miejsca i wierzą w ich cudowną moc. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 65
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poturbowany przez bandytów Piotr wraca do domu. Opowiada o wszystkim bratu. Jest oczywiste, że napastnicy pomylili go z Pawłem. Pobili go, a w zamian za przyznanie się do winy proponują mu pieniądze. Chłopcy rozumieją, że sprawa jest poważna. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 51min.
07:50
Trudne sprawy, odc.141
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rzeszów. Rodzina Brzozowskich przeniosła się do mieszkania na nowym, lepszym osiedlu. Po przeprowadzce rodzice Leny (12 l.) - Irena (36 l.) i Bogdan (40 l.) zapisują córkę do nowej szkoły. Od tej pory życie dziewczynki zamienia się w koszmar. Nowa koleżanka – Marta Pelczar (12 l.) prześladuje 12-latkę na każdym kroku, zmusza ją do posłuszeństwa i spełniania jej zachcianek. Gdy dziewczynka sprzeciwia się temu, Marta nasyła na nią swojego starszego brata – Roberta (17 l.). Agresywny wyrostek... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 944
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Komisarzom z Wydziału Śledczego W11 nie damy jesienią chwili wytchnienia” – zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń. „Przygotowaliśmy wiele spektakularnych akcji, pościgów i trudnych do rozwiązania zagadek kryminalnych” – kontynuuje. Emisja nowych odcinków startuje 3 września. „W tym sezonie widzowie zobaczą m.in. śledztwo prowadzone przez komisarzy Joannę Czechowską i Sebastiana Wątrobę dotyczące napadów na kantory, w które zamieszana będzie policjantka. Z kolei pozornie zwyczajne... (Polska)

07:50
Doradca smaku-Kremowa zupa z ziemniaków i jabłek, odc. 40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 1: Chrzest bojowy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 41
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na miejscu spotkania Melek zauważa Arzu i ucieka. Kenan jest wściekły, że nie pojawiła się, tak jak kiedyś. Erkut namawia Veysela na inwestycję pieniężną. Veysel chce wyłudzić jak najwięcej pieniędzy od Arzu. Tugce, zazdrosna o Elif, zjada kredę. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.515
Godziny emisji
Rozwiń opis
Norbert i Dagmara Ziębowie nie mają pojęcia, jak to się stało, ale trzy godziny temu ich synek po prostu zniknął! Oboje byli zajęci porządkami w ogrodzie, spuścili chłopca z oczu dosłownie na chwilę. Policja już szuka małego, psy jednak straciły trop tuż za furtką domu. Być może chłopiec został zwabiony do nieznanego auta. Wszystko wskazuje na to, że został porwany. Matka dziecka nie ma wątpliwości, stoi za tym biologiczny ojciec chłopca, Krzysztof Janikowski. Obecnie mieszka w Niemczech,... (Polska, 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 15/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 11/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Namaste India", (Zielona Góra). Właścicielami zielonogórskiej Namaste India są Monika i Anu. Polsko-hinduskie małżeństwo poznało się pięć lat temu w pracy na statku pasażerskim w Stanach. Gdy zaoszczędzili trochę pieniędzy, postanowili otworzyć swoją własną restaurację. W rodzinnym mieście Moniki hinduskie jedzenie okazało się strzałem w dziesiątkę. Ale jak wiadomo czasem słońce, czasem … niestety deszcz. Po kilku dobrych miesiącach przyszedł kryzys i młode małżeństwo... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 102: Początki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 123 (seria II, odc. 75)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hürrem odwiedza Hatice, by wyjawić prawdę o romansie Ibrahima, ale nie może przeprowadzić rozmowy. Mimo żałoby po śmierci matki sułtana, Mahidevran kontynuuje przygotowania do wyjazdu Mustafy do prowincji Manisa. Nigar trafia do kryjówki pod opiekę Gülsah. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç, Meryem Uzerli

Czas: 51min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.516
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi wspólnie z policją prowadzą zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionej nastolatki, Kamili Wiśniewskiej. Zniknięcie dziewczyny odkryli jej rodzice, Katarzyna i Andrzej, kiedy wrócili do domu z zakupów, a po Kamili nie było ani śladu. Ku swojemu przerażeniu, rodzice Kamili odkryli krew na framudze drzwi. Katarzyna i Andrzej są pewni, że ktoś porwał ich córkę. Niespodziewanie Malanowski wraz z komisarzem prowadzącym sprawę z ramienia policji są świadkami, jak brat zaginionej,... (Polska, 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.118
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina po stracie męża w wypadku samochodowym samotnie wychowuje syna i prowadzi firmę rodzinną. Krzysztof to zbuntowany nastolatek i obwinia matkę o śmierć ojca, bo to ona prowadziła samochód, gdy doszło do wypadku. Od tamtej pory Krzysztof ignoruje całkowicie matkę, nie pomaga jej w domu. Porzucił szkołę i ciągle pije. Po jednej z kłótni chłopak oświadcza Karolinie, że wyprowadzi się z domu, i wychodzi na kolejną imprezę. Nad ranem, przed powrotem Krzysztofa do domu, Karolina zostaje... (Polska, 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 203
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista Marcin Roleski stracił matkę i mieszka tylko z ojcem. Mężczyzna od jakiegoś czasu jest hazardzistą. Przegrywa wszystkie pieniądze i wciąż zaciąga nowe długi. Obaj z synem nie mają już z czego żyć. Marcin jest tym załamany, dlatego zabiera wypłatę ojca. Nie chce, żeby ten znów przegrał wszystko w pokera. Wkrótce mężczyzna nakłania syna do sprzedaży cennych rzeczy, okłamuje go, że chce zerwać z hazardem i spłacić długi. Marcin wierzy mu i postanawia pomóc. Jego przyjaciel Eryk... (Polska)

09:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 104: Lądowi piraci
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 18
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ethan Cooper postanawia zabrać swe dzieci z Colorado Sprigns. Colleen i Brian nie chcą wracać do ojca. Za opiekunkę uznają Michaelę. Nie widząc wyjścia z trudnej sytuacji decydują się na ucieczkę. Efektem jest zapalenie płuc, jakiego nabawia się Colleen. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1647
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olgierd bez zapowiedzi ponownie próbuje odwiedzić wnuczkę, ale Agata nie wpuszcza go do domu. W Feel Good mężczyzna robi o to awanturę Hubertowi, a także oskarża Pyrkę, że nie zajmuje się dzieckiem i romansuje z Ulą. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Natalia Zambrzycka, Tomasz Sobczak, Helena Englert, Marek Molak, Ania Karwan, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadia ma szesnaście lat i z powodzeniem prowadzi bloga i vloga na temat mody. Jest rozpoznawalną i znaną szafiarką. Jednak z dnia na dzień podejmuje nagłą decyzję, że nie chce już dłużej się tym zajmować. Jej matka, która wychowuje ją sama, kompletnie nie akceptuje decyzji swojej nastoletniej córki. Danuta uważa, że Nadia nie powinna rezygnować z rozpoczynającej się kariery w świecie mody. Nadia jednak nie zamierza podporządkować się matce, z którą ma coraz gorsze relacje. Wsparcie... (Polska, 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 461
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz (38) i Renata (33) od lat zmagają się z ciężką, przewlekłą chorobą swojej córki Doroty. Matka zrezygnowała z pracy, by całe dnie spędzać z ośmiolatką, która z powodu słabej odporności i podatności na zakażenia ma ograniczony kontakt ze światem zewnętrznym. Rodzinę utrzymuje ojciec dziewczynki. Pracuje w firmie handlowej, w której wybucha afera: szef działu dopuścił się poważnych błędów w umowach, co naraziło firmę na gigantyczne straty. Miejsce zwolnionego kierownika zajmuje Mateusz.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 2: Tajemnica spowiedzi
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Sposób na pracoholizm
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku Judyta Syrek i o. Leon Knabit rozmawiają o pracy. Praca jest Bożym poleceniem, ale jeśli jest bez "Módl się", to jej ciężar może człowieka przytłoczyć, a sens uprawiania ziemi i czynienia jej sobie poddaną zostaje wypaczony. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 403 Bolesne pożegnanie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żakowa wprowadza w życie plan skomercjalizowania szpitala. Zatrudnia do pomocy Barbarę i jej męża. Basia nie czuje sięnajlepiej. Latoszek przyjmuje ją na obserwację. Podejrzewa, że kobieta symulujeróżne bóle, aby wyłudzić środki przeciwbólowe. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Zieliński

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arkadiusz Wilczyński w swoim życiu kierował się wyłącznie trendami. Kiedy więc wśród jego znajomych pojawiła się moda na bieganie, natychmiast dołączył do grona osób spędzających w taki sposób wolny czas. Nie był jednak fizycznie przygotowany do tak dużego wysiłku. W czasie kolejnego długiego biegu traci przytomność. Z pomocą śpieszy mu biegacz Jacek Kotkowski, który znalazł się przypadkowo w pobliżu. Sytuacja jest bardzo poważna. Tylko dzięki profesjonalnej pomocy Operatorki z Centrum... (Polska, 2016)

Reżyseria: Barbara Brzeska, Piotr Lisiak
11:35
Szpital, odc. 347
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 15-letnią Ninę Barwicz, która szła ulicą, gdy nagle z dachu kamienicy spadła jej na głowę bryła lodu. Dziewczyna doznała poważnego urazu głowy i straciła pamięć. Zajmie się nią dr Anna Nowicka. Nastolatka ukrywa przed rodzicami, że spotyka się z dużo starszym od siebie mężczyzną. Skłamała, że jedzie na wycieczkę w góry, tymczasem przez tydzień mieszkała u swojego chłopaka. Rodzice pacjentki są zaskoczeni, że córka została w mieście. O 13 lat starszy ukochany... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc wykończona nerwowo Klaudia. Dziewczyna pracuje w masarni, ma dużą nadwagę i w ciągu kilku ostatnich tygodni wielokrotnie padała ofiarą ataków nienawiści: najpierw na automatycznej sekretarce telefonu masarni zmodyfikowanym głosem były zostawiane obsceniczne wiadomości. Potem w skrzynce na listy znalazła wycinek z gazety ze sfałszowanym ogłoszeniem Klaudii ze zdjęciem dotyczącym propozycji gorącej erotycznej schadzki. W tym odcinku Dexter i... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Barbara Brzeska, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 2: Chrzest bojowy cz.2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Modernizacja gospodarstw rolnych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. Dofinansowanie przeznaczono na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Labirynt jezior
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym 5 - częściowym dokumentalnym serialu poznamy dziką Brazylię. Niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku i wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 91
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kerem wyjawia Sezen, że są rodzeństwem. Ona nie może wybaczyć ojcu, że skrzywdził ją i matkę. Podczas kłótni ojciec staje w obronie córki i zostaje zraniony nożem. Kerem odcina się od nowo poznanej rodziny. Emel nie udaje się sprzedać informacji o Buraku. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Damian Bielak (40 l.) przyjeżdża do domu z synem, Cyprianem (14 l.) i zauważa, że ktoś jest w garażu. Każe synowi zostać, a sam dzwoni pod numer alarmowy 112 i idzie sprawdzić. Okazuje się, że w garażu jest dwóch złodziei, którzy coś robią przy samochodzie jego żony. Gdy włamywacze orientują się, że zostali przyłapani na gorącym uczynku, ogłuszają Damiana. Gdy on odzyskuje świadomość, oni każą mu przynieść kluczyki i dokumenty tego samochodu. Syn obserwuje z ukrycia całą sytuację. Wchodzi... (Polska, 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Barbara Brzeska, Marcin Sobocński
12:50
Trudne sprawy, odc.272
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odkąd przed trzema miesiącami w Zamościu został otwarty modny butik młodzieżowy, samotna matka Maria Ratajczak (40 l.) nie może poznać swojej córki Anny (18 l.). Praktykantka w biurze, w Urzędzie Gminy spędza każdą wolną chwilę w tym sklepie i zaniedbuje szkołę. Wydaje fortunę na stylowe ciuszki. Mało tego, Anna zakochała się w sprzedawcy Janku (24 l.), wysportowanym przystojniaku. Oczarowana nim zrywa ze swoim chłopakiem, Damianem (18 l.). Anna nie chodzi do pracy, by być bliżej Janka i by... (Polska, 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 60/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Rafał przechodzą kryzys, a oliwy do ognia dolała jeszcze matka Kasi, mówiąc Rafałowi o zdradzie. Kasia jest na nią wściekła. Oskar również ma kłopoty z matką. Okazuje się, że rzucił ją partner i potrzebuje wsparcia syna. Oskar zabiera do domu Lenę. Wizyta kończy się wspólnym wyjściem Leny i mamy Oskara do miasta. Tymczasem Kacper skończył pracę nad swoją aplikacją. Seba ostrzega go, że daje się oszukiwać. Pod wpływem rozmowy z kolegą, Kacper chce odzyskać od inwestora swój egzemplarz... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.105
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do „Septagonu” zgłaszają się rodzice osiemnastoletniego chłopaka, który po kłótni przy niedzielnym obiedzie uciekł z domu. Chłopak od czasu powrotu z obozu letniego stał się podejrzanie uduchowiony, wiele mówił o energiach i metafizyce. Detektywi wpadają na trop podejrzanej sekty „Kryształowych Dzieci Tęczy” . Czyżby to tajemnicza organizacja miała związek ze zniknięciem chłopaka? Detektywi Septagonu zajmują się także zgłoszeniem staruszki, która uważa, że na jej osiedlu starych... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 1: Handel ludźmi
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajny współpracownik NCIS, detektyw Deeks, znika w tajemniczych okolicznościach. Zespół agentów rozpoczyna poszukiwania. Policji nie podoba się, że ekipa Callena i Hanny ingeruje w śledztwo. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:35
Rodzinka.pl - odc. 197 "Biorą z naszej półki" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest zaniepokojona niezdrowym odżywaniem się Ludwika i martwi się o jego stan w przyszłości. Kacper czuje się niekochany i chce wyprowadzić się z domu. Marek nieustannie przechwala się swoją udaną relacją z Ludwiką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Ania Wolanin, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa Król, mieszkanka Tykocina, od zawsze marzyła o pracy w dużym, warszawskim salonie fryzjerskim. Dziewczyna nie wierzyła, że ktoś kiedyś da jej szansę na wymarzoną posadę. Kiedy zadzwonił telefon z taką ofertą, natychmiast postanowiła przeprowadzić się do stolicy i podjąć pracę w stołecznym, modnym salonie fryzjerskim. Niestety, jedna z pracownic zakładu nie jest przychylnie nastawiona do Ewy. W wyniku stresu główna bohaterka tego odcinka popełnia straszny błąd i zostaje zwolniona z pracy.... (Polska, 2014)

Reżyseria: Jakub Szymański
13:05
19 +, odc. 61/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciele martwią się o Alę. Od dłuższego czasu nie mają z nią kontaktu. Dziewczyna mieszka z Marcelem, imprezuje i popada w uzależnienie od narkotyków. Jednak na wieść o kłopotach Meli dociera do niej, że powinna wesprzeć przyjaciółkę. Poruszona Ala jedzie do Meli. Po rozmowie z nią postanawia zmienić swoje życie. Okazuje się jednak, że już następnego dnia czekają ją decydujące egzaminy. Daje się namówić Marcelowi na amfetaminę, ostatni raz na zaliczenie sesji… Tymczasem Jola zgadza się na... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 946
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna znikąd, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Pod szpital podrzucono siedemnastolatkę. Dziewczyna jest w szoku i nie można się z nią porozumieć. Wkrótce okazuje się, że kilka godzin wcześniej urodziła dziecko, a obrażenia na jej ciele sugerują, że przez dłuższy czas była więziona. W czasie gdy trwają poszukiwania noworodka, policja ustala tożsamość dziewczyny i zatrzymuje ojca dziecka. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.255
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani komendant po odprawie prosi dyżurnego o rozmowę. Jacek i jej syn to dawni koledzy z podwórka, Jaskowska miała nadzieję, że mógłby być wsparciem dla Mariusza, któremu niełatwo jest zacząć wszystko od nowa. Jacek zgadza się pomóc i obiecuje że wpadnie dziś do Mariusza, żeby nie był sam, gdy Jaskowska będzie do późna poza domem. Na patrolu Białach jest pełen uznania dla Rachwał i jej zaangażowania w pomoc kobietom, które uczy samoobrony. Karolinę bardzo cieszy to co robi,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 3: Granica
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nate wraca z bardzo ważnej tajnej misji. Tymczasem Kensi i Deeks na pustyni szukają żołnierzy, którzy mogli ocaleć, gdy ich samochód wpadł niespodziewanie w zastawioną na nich pułapkę. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 79
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili znajduje Federico nad grobem swojej matki. Ivo próbuje rozmawiać z Milagros, jednak ona go unika. Mili planuje zorganizować bal, by uratować upadający program dożywiania dzieci. Mili i dzieci jadą na kemping. Tam czeka na nią Ivo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 42
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aisze wykorzystuje sytuację i odwozi Elif do Melek. Arzu wychodzi z siebie. Jej dziwne zachowanie zwraca coraz większą uwagę rodziny. Murat każe Zeynep zrezygnować ze studiów, grożąc, że jeśli tego nie zrobi, o wszystkim powie ojcu. Kenan jest zły na Arzu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:10
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 5/13 Sant’Angelo in Colle
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Toskania, wszechobecne winnice i babcia Silvana, mistrzyni kuchni prostej i naturalnej. Podejmie się nauczyć Donala przyrządzać ravioli, rozpływających się w ustach. Silvana jest właścicielką winnicy. Donal może wykorzystać jej wina w kuchni. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 5/13 Kalifi, Kenia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kucharz Kiran Jethwa jedzie do Kalifi w Kenii, by poznać tajniki hodowli orzecha nadnerczowego. Z owoców flaszowca i orzechów upiecze pyszną tartę, a potem wyruszy na połów z lokalnymi rybakami. Ze złowionych owoców morza przygotuje sałatkę ceviche. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.685
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trio - Miłosz Wiśniewski (22 l.), Filip Pajczuk (24 l.) i Łukasz Pajczuk (25 l.) tworzą początkujący zespół rockowy „Żółte Sfinksy“. Cały swój wolny czas poza pracą spędzają w sali prób i mają nadzieję na upragniony od lat sukces. Łukasz, perkusista, jest odpowiedzialny za działania marketingowe i organizację występów. Pozostali członkowie zespołu są wyluzowani i mają powodzenie u kobiet, perkusista jest raczej spokojnym i wycofanym facetem. Jednak gdy coś idzie nie tak podczas prób lub... (Polska, 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 948
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na śmierć, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Podczas policyjnej obławy w starych fortach policja znajduje noworodka. Zeznania świadków kierują podejrzenie na ubogą kobietę, która samotnie wychowuje trójkę dzieci. Tymczasem z zabezpieczonych śladów wynika, że matką dziecka może być nastolatka, która wyprowadziła się z domu rok wcześniej. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 80
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo jest smutny, ponieważ Mili mu nie wierzy. Ivo wyznaje Pilar, że jest zakochany w Milagros. Za namową Bobby’ego, Ivo rozwiesza w salonie napis dla Milagros, jednak Pablo sprawia mu niespodziankę. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 23min.
15:50
Lista przebojów Jedynki - odc. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
15:10
M jak miłość - odc. 1269
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po przegadanej nocy, Budzyński odprowadza Magdę do domu. Kilka godzin później Chodakowska odbiera telefon od szkolnej wychowawczyni. Autokar, którym jej syn jechał na wycieczkę, miał wypadek. Maria spędza namiętną noc z Bilskim. (Polska 2016)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Zbigniew Stryj - Bilski, Olga Frycz - Ala, Franek Przanowski - Maciek, Anna Mucha - Madzia

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egiertowo, „Jurand”. Właściciel przeklina dzień, w którym podjął decyzję o budowie wielkiej karczmy. Ten biznes próbuje rozkręcić razem z żoną, nawet zamieszkali nad restauracją, ale jak sami mówią, miejsce jest chyba przeklęte – nikt tam nie zagląda. Widmo bankructwa i utraty majątku powoduje, że oboje zrobili się nerwowi. A swoje frustracje przenoszą na personel. Kucharki płaczą po kątach, wszyscy się ze sobą kłócą, a efekty tych stresów nieliczni goście znajdują na talerzu w postaci... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.245
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku pośpieszymy z pomocą rodzinie żołnierza, który służył dla swojego kraju w Iraku, a od czasu powrotu z misji cierpi na Zespół Stresu Bojowego. Do tego niezwykłego projektu przyłącza się gwiazda kina i telewizji – Glenn Close. Ty Pennington i jego drużyna przyjeżdżają do Ottawy, w stanie Kansas, gdzie mieszka Gina Hill, jej dwaj synowie - Makale i Dreyson, i ich pies, Frankie. Jej mąż i ich ojciec – sierżant Allen Hill był żołnierzem Gwardii Narodowej. W listopadzie 2007 roku... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Glenn Close, John Littlefield, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 5: Aniołki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci próbują uratować córkę komandora marynarki wojennej, której życie jest w niebezpieczeństwie. W ręce Sama Hanny i jego ekipy trafia film, na którym widać dziewczynę grzebaną żywcem. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:05
Janosik - odc. 3/13 - W obcej skórze
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hajducy przebrani za górali napadają na karawanę kupiecką, robiąc w ten sposób zasadzkę na zbójników. Janosik, który przejrzał ten zamiar, przebiera zbójników za hajduków - między "przebierańcami" dochodzi do starcia. Towary padają łupem Janosika. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 43min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 40 Córka króla złodziei
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z okazji koronacji królowej Anglii, papież wysyła z Watykanu swoich przedstawicieli wraz z prezentem - pięknym złotym krzyżem, zdobionym rubinami i szmaragdami. Ten drogocenny podarek ma być wystawiony dla wąskiego grona zaufanych osób. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

16:15
Interwencja, odc.3416
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:40
Gliniarze, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas pogrzebu tragicznie zmarłego mężczyzny okazuje się, że doszło do podmiany ciał. W trumnie znalazł się martwy gangster. Olgierd Mazur i Krystian Górski badają sprawę. Trwa walka z czasem – okazuje się, że ktoś rozpoczął krwawą wendettę. Detektywi tropią niebezpiecznego przestępcę. Proboszcz prosi detektywów o pomoc - ktoś kradnie pieniądze na leczenie śmiertelnie chorego chłopca. Zuchwałość złodzieja szokuje zarówno kapłana, jak i detektywów. Policjanci obmyślają sprytny plan... (Polska, 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 204
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Okońska z gimnazjalnej 2c bardzo chce być popularna w szkole i dołączyć do grupy lubianych uczennic. Te jednak nie mają na to ochoty i odrzucają jej propozycję wspólnej imprezy urodzinowej. Gdy dziewczyna przypadkowo rani sobie rękę, wzbudza duże zainteresowanie uczniów. Nastolatce bardzo się to podoba i zamierza udawać, że chciała popełnić samobójstwo. Jednak nauczyciele podejrzewają, że uczennica kłamie. Wkrótce okazuje się, że nastolatka zmyśliła całą historię, bo chciała być w... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 35
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 10 Tajemnicze zniknięcie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice zgłaszają zaginięcie 11 - letniej córki. Komisarz Anecie Polakowskiej ze względów osobistych zależy na prowadzeniu tej sprawy. Niedaleko zabudowań, gdzie mieszka rodzina nastolatki, w rowie melioracyjnym policjanci znajdują kurtkę poszukiwanej. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Aleksander Mackiewicz, Anna Dzierża, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak

Czas: 20min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3477
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 74
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szahnur odwiedza Jasemin, by poznać wnuka. Dowiaduje się, że chłopiec może mieć białaczkę. Nazan zabiera Barana do domu Bory. Bora jest dla niego nieprzyjemny. Baran prosi o powrót do domu. Cziczek, podburzona przez brata, chce mieć lepszą pozycję w domu. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.200
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Sanoku mieszka Renata Sas. 43-letnia kobieta ma już dwoje wnucząt. Jej 19-letnia córka Agnieszka wcześnie zaszła w ciążę. Agnieszka mieszka ze swoim chłopakiem, Alessandro Cannavaro (25 l.), który jest ojcem jej dzieci: Leonardo (1 rok) i Kingi (3 l.). Para cały czas kłóci się, rozstaje, a potem wraca do siebie. Zazdrosny Alessandro zamyka Agnieszkę w schowku w bloku, co doprowadza do tego, że dziewczyna wyprowadza się do matki. Ale Agnieszka też święta nie jest. Próbuje zdobyć pieniądze... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 462
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
30-letnia Alina jest lekarką. Ma bogatych rodziców, dlatego nigdy nie musiała martwić się o pieniądze. Ma własne, bogato urządzone mieszkanie. Już na studiach uwielbiała się bawić, a ponieważ jest bardzo atrakcyjna, korzystała też z powodzenia u mężczyzn. Od jakiegoś czasu mieszka z Markiem (24), który jest modelem. Właśnie wracają z wypadu na narty. Okazuje się, że do mieszkania ktoś się włamał i wyniósł wszystkie wartościowe przedmioty. Alina jest wściekła. To jednak dopiero początek... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział 5-0 tropi grupę złodziei, którzy obrabowali galerię sztuki. Wkrótce zostaje znaleziony samochód, który wykorzystano do napadu. W środku są zwłoki kierowcy. Okazuje się, że przestępcy porwali także córkę byłego kierowcy wyścigowego, teraz muszą nie tylko odnaleźć skradzione dzieła sztuki, ale także uprowadzoną dziewczynę. Tymczasem McGarrett prosi Catherine by dowiedziała się gdzie zniknęła jego matka, po tym jak próbował rozmawiał z ludźmi z programu ochrony świadków. Catherine,... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 39
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 300: Fiesta Loco
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Rick będzie miał okazję przyjrzeć się obrazowi Moneta. Czy malowniczy krajobraz zahipnotyzuje chłopaków i zbiją na nim fortunę? Corey poczucie ogień, kiedy do sklepu trafi stara remiza strażacka. Uda mu się ugasić pragnienia klienta, czy może spali się podczas tych negocjacji? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 40
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grecy wycofali się z Nazili, ale skrycie szykują się do ataku na siły tureckich partyzantów. Tevfik dzięki zdjęciu ze spotkania rosyjskich przedsiębiorców przekonuje się, że ma do czynienia z prawdziwym Worobiowem. Umawia się z nim na dostarczenie broni. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 40min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 14/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 348
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 18-latkę, która chciała popełnić samobójstwo, rzucając się pod samochód. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz. Pacjentka zaszła w ciążę z partnerem matki, który ją uwiódł. Kiedy powiedziała mu o dziecku, mężczyzna dał jej pieniądze na aborcję. Dziewczyna załamała się i trzy miesiące temu uciekła z domu. Żyła na ulicy, piła alkohol i brała narkotyki. Tuż za karetką do szpitala przyjeżdża jej były chłopak. 20-latek nie wie dlaczego ukochana targnęła się na swoje życie.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef, Serb i Diablo pomagają właścicielowi komisu, pobitemu przez człowieka, który najpierw sprzedał mu auto, a potem - kiedy trafiło już do kolejnego nabywcy - zażądał jego zwrotu. Detektywi odszukują samochód i wkrótce odkrywają tajemniczy powód, dla którego był on taki cenny dla byłego właściciela. To jednak dopiero początek niebezpiecznej rozgrywki... Tymczasem Majka i Ruda zajmują się sprawą kobiety, której okradziono mieszkanie. Zniknęło wiele cennych rzeczy, ale ofierze włamania... (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Protokowicz
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 301: Spruce Goose
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oczy Ricka porządnie się zaświecą, kiedy do sklepu trafią obrazy gwiazd, namalowane przez Stephena Fishwicka . Czy mężczyzna dostrzeże artyzm tych prac, czy może sam zapragnie znaleźć się na płótnie? Chłopaki zaczną obstawiać pączkowe zakłady. Czy to ich własna wersja LOTTO? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 314: In The Doghouse
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia ręcznie malowana mapa z inwazji na Normandię. Czy doprowadzi chłopaków do złotego celu? Rick zamierza zbudować nowy domek dla psa swojej córki. Czy uda mu się stworzyć idealne gniazdko dla zwierzaka? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 15/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.285
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ładne pieniążki Znacie najgorszą chwilę w życiu Ferdka? To ta, kiedy z powodu długu, zostaje mu zamknięty tzw. "kredyt na zeszyt" u Staszka (w tej roli Krzysztof Dracz), właściciela sklepu monopolowego, o czym informuje naszego bohatera jego przyjaciel z sąsiedztwa, Arnold Boczek. Co zrobi Ferdek, by pozbyć się długu? Czy uda mu się zdobyć pieniądze na jego spłatę?   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7125
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7108
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7105
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 4999
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.256
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ciepło i serdeczność jakie panują w domu Oli od kiedy zamieszkał w nim Marek, sprawiają, że policjantka nabiera pogody ducha. Wyrusza na patrol w o wiele lepszym humorze i zaczyna wierzyć, że do niej też się szczęście wreszcie uśmiechnie. Tymczasem na komendzie profos, który kupił właśnie ciśnieniomierz, sprawdza wszystkim ciśnienie. Niestety nowa zabawka szybko okaże się powodem do kolejnego wybuchu irytacji profosa. Do Zielińskiego dzwoni ojciec – będzie dziś u niego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 315: Get In The Ring
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sklepie pojawią się pamiątki po słynnym bokserze Rockym Marciano. Czy Corey zgarnie całą wygraną, czy dostanie od losu jedynie prawy sierpowy? Rick weźmie pod lupę jedyną w swoim rodzaju zabawkę-samochodzik. Czy uda mu się daleko zajechać z tym fantem? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 316: Rick, Rock, and Roll
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
So sklepu trafiają dwa pierwsze egzemplarze Opowieści Wigilijnej. Czy świąteczna aura przyćmi czujność chłopaków podczas negocjacji? Rick będzie świadkiem spadającego meteorytu. Chumlee natomiast zajmie się planowaniem wypadu na kręgle. Czy chłopakom spodoba się ta akcja? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Rozdarte serca - odc. 61
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W restauracji, w której Gülseren umówiła się z Dżansu dochodzi do niemiłej sytuacji - Melek upokarza Gülseren. Dodatkowo media trąbią o tym, że Gülseren jest kochanką Dżihana. Kobieta nie wytrzymuje. Wyprowadza się z domu do wynajętego mieszkania. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (4)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 85min.
20:05
W pogoni za zemstą
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Znakomicie zagrane męskie kino: Dwayne Johnson jako były więzień, który pragnie pomścić śmierć swojego brata. Driver (Dwayne Johnson), przestępca skazany za udział w napadzie na bank, po dziesięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Mężczyzna marzy o jednym. Chce pomścić śmierć brata, który został brutalnie zamordowany. Rozpoczyna polowanie na wszystkie osoby zamieszane w zbrodnię i zabija je jedna po drugiej. Musi się jednak spieszyć - po piętach depczą mu doświadczony... (USA, 2010)

Reżyseria: George Tillman Jr.
Obsada: Johnson Dwayne, Carla Gugino, Josh Clark, Maggie Grace, Michael Irby, Moon Bloodgood, Bob Billy
20:10
Doradca smaku-Domowy chleb z masłem ziołowym, odc. 21/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2505
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oliwia jest załamana – jej stan dramatycznie się pogarsza. Oliwia bardzo boi się śmierci. Prosi Ostrowskiego, żeby niczego przed nią nie ukrywał. Ordynator obiecuje, że zrobi wszystko, by ją uratować… Niestety, stan dziewczyny dramatycznie się zmienia – zaczyna się dusić. Zamiana par. Po wczorajszej kłótni sytuacja wśród przyjaciół jest bardzo napięta. Złośliwy plan zamiany partnerów zostaje wprowadzony w życie. Eliza jedzie z Brunem na wycieczkę rowerową, a Jarek z Malwiną idą na spacer. To... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Córka generała
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojskowy oficer śledczy Paul Brenner (John Travolta) ma 36 godzin na przeprowadzenie dochodzenia w sprawie zabójstwa kapitan Elizabeth Campbell (Leslie Stefanson), córki generała, której zmasakrowane zwłoki znaleziono w bazie wojskowej. Według wszelkich przypuszczeń ofiara przed śmiercią poddana została rytuałom sadomasochistycznym. Brenner prowadzi śledztwo wspólnie z przydzieloną mu do pomocy wojskową psycholog Sarą Sunhill (Madeleine Stowe). Im bardziej oficer Brenner zagłębia się w... ( USA 1999)

Reżyseria: Simon West
Obsada: John Travolta, Madeleine Stowe, James Cromwell, Timothy Hutton, Leslie Stefanson, James Woods
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Stosunki Stasiaka z synem komplikują się. Chłopak chce wracać do Londynu. Chociaż spóźnia się na samolot, postanawia lecieć następnym. W międzyczasie opuszcza mieszkanie ojca i przenosi się do ciotki. Stasiak wydaje się rozdrażniony. Nie wie, jak poradzić sobie z całą sytuacją. Tymczasem odbiera telefon od Kubisa. Doniesienie o pożarze i dwóch zwęglonych ciałach w szopie za miastem. Policjanci przybywają na miejsce. Zamiast szopy zastają zgliszcza. W popiele znajdują... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Dorwać Cartera
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Specjalista od ściągania długów dla bukmachera z Las Vegas – Jack Carter – jedzie do rodzinnego miasta na pogrzeb swojego brata – Ritchie’go. Po przybyciu na miejsce Carter zaczyna podejrzewać, że śmierć Ritchie’go nie była przypadkowa. Z czasem nabiera coraz większych podejrzeń, aż w końcu dochodzi do wniosku, że było to morderstwo. Postanawia sam znaleźć zabójców i wymierzyć sprawiedliwość... (USA 2000)

Reżyseria: Stephen Kay
Obsada: Alan Cumming, Michael Caine, Mickey Rourke, Sylvester Stallone, Rachael Leigh Cook, Miranda Richardson
21:20
Rozdarte serca - odc. 62
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ozan ma pretensje do matki, że uknuła intrygę przeciwko Dżihanowi. Dżihan wypomina Rahmiemu, że nigdy nie był dobrym ojcem. Rahmi mówi Dilarze o swojej byłej, której kupił dom i na którą przepisał restaurację. Był z nią, kiedy umierała matka Dżihana. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 47min.
21:45
Sekrety i grzeszki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biznesmen Ronny i genialny mechanik Nick to przyjaciele i partnerzy w interesach. Pracują właśnie nad intratnym projektem. Pewnego razu Ronny jest świadkiem czułej sceny między żoną Nicka a młodym mężczyzną. Nie wie jak powiedzieć przyjacielowi. (USA 2011)

Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Vince Vaughn, Kevin James, Jennifer Connelly, Winona Ryder, Channing Tatum

Czas: 106min.
21:00
Zombieland
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror komediowy. Plaga zamienia całą ludzkość w żądne krwi zombie. Zakażenia udało się uniknąć nielicznym. Wśród nich jest fajtłapowaty student Columbus (Jesse Eisenberg), który boi się własnego cienia oraz uwielbiający gorące laski, nieustraszony Tallahasse (Woody Harrelson). Razem muszą stawić czoła najbardziej przerażającemu wyzwaniu w swoim życiu, czyli zniesieniu wzajemnego towarzystwa. W walce o przetrwanie towarzyszą im Emma Stone i Abigail Breslin. "Zombieland" to zabójcza... (USA, 2009)

Reżyseria: Ruben Fleischer
Obsada: Eisenberg Jesse, Abigail Breslin, Emma Stone, Heard Amber, Woody Harrelson
22:20
El Principe - dzielnica zła - odc. 24
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Ceuty jedzie z Maroka furgonetka z ładunkiem wybuchowym C4, który ma być wykorzystany przez organizację Akrab do zamachu terrorystycznego. Gdy dżihadyści orientują się, że śledzą ich agenci wywiadu, Khalid rozkazuje wysadzić furgonetkę w powietrze. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:20
Nożownik
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały thriller sensacyjny w reżyserii Williama Friedkina, twórcy takich filmów jak: „Egzorcysta”, czy „Francuski łącznik” z Benicio Del Toro i Tommy Lee Jonesem w rolach głównych. L.T. Bonham (Jones) to były instruktor amerykańskich Sił Specjalnych, który szkolił perfekcyjne maszyny do zabijania. Paradoksalnie, uczył czegoś, czego sam nigdy nie doświadczył – nigdy nikogo nie zabił. Aaron Hallam (Del Toro) to najbardziej uzdolniony uczeń Bonhama, który jako komandos uczestniczył w... (USA, 2003)

Reżyseria: William Friedkin
Obsada: Tommy Lee Jones, John Finn, Jose Zuniga, Benicio Del Toro, Connie Nielsen, Leslie Stefanson
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

22:05
Nieuchwytny cel
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobotny marynarz, pomagając kobiecie w poszukiwaniu jej ojca, naraża się grupie przestępczej organizującej śmiertelne polowania na ludzi. (USA 1993)

Reżyseria: John Woo
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen, Yancy Butler, Wilford Brimley
23:10
Pogrom czy mord?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podstawie ostatnich badań IPN film rysuje przebieg mordu na kieleckich Żydach 4 lipca 1946 roku. Impulsem do wybuchu pogromu była plotka o porwaniu polskiego chłopca Henia Błaszczyka, który bez wiedzy rodziców zatrzymał się w domu kolegi. (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Janicki

Czas: 31min.
23:50
Wichry wojny - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 93min.
23:50
Świat bez fikcji - Lato w Monako
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas miesięcy letnich Monako wita tysiące bogatych i utytułowanych gości z całego świata, prowadząc jednocześnie swój tradycyjny, wystawny tryb życia. Książęce ceremonie, dobroczynne bale i niecodzienne śluby kreują szczególną atmosferę miejsca. (Francja 2015)

Reżyseria: Beatricce Pacotte

Czas: 53min.
23:20
Odwet
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sean Vetter (Vin Diesel) nieprzejednany agent specjalny jest wrogiem numer jeden wszystkich handlarzy narkotyków. Gdy z zemsty wrogowie zabijają mu żonę, Sean zaczyna się mścić. Jego okrucieństwo nie ma granic. Sean wkrótce traci posadę w policji, ale nie zaprzestaje wyrównywania rachunków. Pomagają mu w tym dawni koledzy ze służby. Sean Vetter i jego partner Demetriusz Hicks (Larenz Tate) przez lata patrolowali najniebezpieczniejsze rejony Los Angeles. Wreszcie wspólnie stworzyli elitarną... ( USA/Niemcy 2003)

Reżyseria: F. Gary Gray
Obsada: Vin Diesel, Larenz Tate, Timothy Olyphant, Geno Silva, Jacqueline Obradors, Steve Eastin
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:50
Spadkobiercy, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:55
Podejrzani zakochani
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu, przystojny, inteligentny, lecz bardzo nieśmiały Albert Wolski, szuka prawdziwej miłości, choćby po to, żeby uszczęśliwić nadopiekuńczą mamuśkę, którą martwi kawalerski stan syna. Wynika z tego mnóstwo nieporozumień i dziwnych sytuacji. (Polska 2013)

Reżyseria: Sławomir Kryński
Obsada: Bartek Kasprzykowski, Sonia Bohosiewicz, Weroniika Książkiewicz, Rafał Królikowski, Rafał Rutkowski, Jerzy Schejbal, Katarzyna Figura, Krzysztof Kiersznowski, Sławomir Orzechowski, Nan Bui Ngoc

Czas: 101min.
00:20
Mocne uderzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. 40-letni Scott Voss (Kevin James) jest znudzonym życiem nauczycielem biologii. Mężczyzna uczy w podrzędnej szkole, która ma problemy finansowe. W ramach cięcia kosztów władze placówki postanawiają zrezygnować z programu nauki muzyki i zwolnić jego kolegę Marty’ego (Henry Winkler). Scott postanawia temu zapobiec i wpada na szalony pomysł. Chce zarobić pieniądze dla szkoły, biorąc udział w zawodach mieszanych sztuk walki. Zaczyna intensywny trening pod okiem Niko (Bas Rutten), byłego... (USA, 2012)

Reżyseria: Frank Coraci(1)
Obsada: Bas Rutten, Greg Germann, Henry Winkler, Joe Rogan, Kevin James, Salma Hayek
00:50
Tajemnice tajnej służby, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizytowanie zamorskich baz wojskowych, międzynarodowe negocjacje czy odwiedziny u innych głów państw, nie zawsze przychylnych Ameryce – obowiązki często zmuszają prezydenta Stanów Zjednoczonych do zagranicznych podróży. Secret Service nie odstępuje go wtedy ani na chwilę i planuje dokładnie każdy krok. Wyzwania, jakim muszą stawić czoła agenci są jeszcze większe, gdy prezydent udaje się w strefę działań wojennych. Jak sprawić, by włos nie spadł mu z głowy w miejscach, gdzie ostrzał i... (USA, 2011)

00:10
Ale numer!, sez. 2, odc. 35
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

00:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

01:35
Dom - odc. 1/25 - Co ty tu robisz, człowieku?
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Epicka opowieść o życiu mieszkańców powojennej Warszawy. Akcja serialu rozpoczyna się w 1945 roku. Jeszcze trwa wojna, ale z terenów wyzwolonych już wyruszają do Warszawy jej przedwojenni mieszkańcy. Podąża tu również 17 - letni Andrzej Talar. (Polska 1980)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Tomasz Borkowy, Jolanta Żółkowska, Bożena Dykiel, Stefania Iwińska, Barbara Soltysik, Joanna Szczepkowska, Anna Ciepielewska, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 83min.
01:35
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 12/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bonni nawiedzają koszmary o trumnach członków rodziny Klausa. Wierzy, że dzięki temu będzie w stanie znaleźć sposób, jak go zabić. Dzięki swoim snom decyduje się na spotkanie i pogodzenie ze swoją matką, Abby (Persia White), której dziewczyna nie widziała od 15 lat. W położonym na odludziu domu Abby, Bonnie i Elena poznają Jamiego (Robert Ri'chard), młodego mężczyznę, któremu Abby kiedyś pomogła. Nagłe pojawienie się Bonnie całkowicie zaskakuje Abby, która nadal stara się wytłumaczyć ze... (USA)

01:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:10
Dyżur, sez. 1, odc. 1
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś dowiemy się m.in. czy odratowano pociętą piłą mechaniczną dłoń pana Jurka oraz czy Zbigniew, który spadł z rusztowań na budowie będzie do końca życia skazany na wózek inwalidzki. (Polska 2009)

01:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym programie zatrzymanie groźnego członka bandy napadającej na tiry oraz zgranego duetu złodziei - kasjerki w sklepie budowlanym i jej "klienta". Poznamy również złodziei, którzy ukradli 800 kg... kamieni oraz zobaczymy jak policja rozprawia się z kilkudziesięcioma awanturnikami z Czeczenii i Inguszetii, podobno poszło o... cenę wydania za mąż pewnej kobiety. (Polska 2010)

02:50
Zabójcze umysły - odc. 77
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W mieście Sarasota na Florydzie ktoś morduje młode dziewczęta. W szkołach panuje panika, a szczególnie przeżywa to Andrea, córka zamożnego adwokata, Williama Harrisa. Agenci wkrótce wykrywają, że Harris musiał niedawno wyjechać z Atlanty. (USA 2007)

Reżyseria: John Gallagher
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
02:25
Tajemnice losu, odc.2729
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:40
Uwaga!, odc. 4999
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:30
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
Disco Polo Life, odc.568
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

02:10
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:05
Co to konia obchodzi?
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Groteskowy obraz rzeczywistości, w której dominuje brak odpowiedzialności. Konwój robotników wiozących transformator na drugi koniec Polski wyrusza w drogę. Cała operacja została źle przygotowana. Na jednym z wiaduktów transformator się nie mieści. (Polska 1987)

Reżyseria: Grażyna Popowicz
Obsada: Marek Bargiełowski, Wiesław Bednarz, Bogusz Bilewski, Andrzej Grabarczyk, Kazimierz Kaczor, Paweł Nowisz

Czas: 48min.
03:45
Zabójcze umysły - odc. 78
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jednostka dostaje wezwanie do Alabamy, gdzie porwano 10 - letnią Cate, a jej rodziców brutalnie zamordowano. Obrażenia ofiar wskazują, że sprawców było dwóch. Okazuje się, że Cate została uprowadzona przez romską rodzinę, jako narzeczona dla ich syna. (USA 2007)

Reżyseria: Tim Matheson
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
03:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 179/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:00
Notacje - Elżbieta Zawacka. Byłam na pogrzebie Sikorskiego
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gen. prof. dr hab. Elżbieta Zawacka, inicjatorka powstania Fundacji "Archiwum Pomorskie Armii Krajowej". Urodziła się 19 marca 1909 r. w pruskim wówczas Toruniu. Po ukończeniu szkoły podstawowej i zdaniu matury ukończyła studia matematyczne. (Polska 2009)


Czas: 9min.
04:10
No i cóż, że do Szwecji
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaszczur, Snajper, Karbownik, Benek i Myszka przebywają w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Herbach koło Częstochowy. Większość z nich pochodzi z ubogich, rozbitych lub patologicznych rodzin, zmagających się z alkoholizmem. (Polska 2008)

Reżyseria: Radosław Domański

Czas: 39min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Lato w Monako
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas miesięcy letnich Monako wita tysiące bogatych i utytułowanych gości z całego świata, prowadząc jednocześnie swój tradycyjny, wystawny tryb życia. Książęce ceremonie, dobroczynne bale i niecodzienne śluby kreują szczególną atmosferę miejsca. (Francja 2015)

Reżyseria: Beatricce Pacotte

Czas: 53min.
04:25
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 22
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:40
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3741
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:30
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info