Program dla 2017-07-05 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

04:40
Lato w Monako
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas miesięcy letnich Monako wita tysiące bogatych i utytułowanych gości z całego świata, prowadząc jednocześnie swój tradycyjny, wystawny tryb życia. Książęce ceremonie, dobroczynne bale i niecodzienne śluby kreują szczególną atmosferę miejsca. (Francja 2015)

Reżyseria: Beatricce Pacotte

Czas: 53min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 22
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:40
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3741
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 4999
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:30
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
Dr Quinn - seria III, odc. 18
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ethan Cooper postanawia zabrać swe dzieci z Colorado Sprigns. Colleen i Brian nie chcą wracać do ojca. Za opiekunkę uznają Michaelę. Nie widząc wyjścia z trudnej sytuacji decydują się na ucieczkę. Efektem jest zapalenie płuc, jakiego nabawia się Colleen. (USA 1995)

Reżyseria: Chuck Bowman
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
06:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Labirynt jezior
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym 5 - częściowym dokumentalnym serialu poznamy dziką Brazylię. Niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku i wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
06:25
Rodzinka.pl - odc. 87 "O szkole i kobietach"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacpra martwi fakt, że ma w szkole słabsze wyniki od Zosi. Ludwik pociesza go, że to naturalne. Od zarania dziejów kobiety ćwiczyły systematyczność, siedząc w domach, podczas gdy mężczyźni zajmowali się innymi rzeczami: na przykład polowaniem na mamuty. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najgroźniejsze zwierzęta świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, w którym odwiedzamy miejsca słynące ze wspaniałej dzikiej przyrody, by poznać najniebezpieczniejszych przedstawicieli fauny, jakich można tam spotkać. Dzięki najnowocześniejszym technikom zdjęciowym możemy obserwować niezwykłe - piękne i jednocześnie groźne - zwierzęta, zobaczyć w jak niesamowitą broń wyposażyła je natura i podglądać niesamowitą maestrię z jaką korzystają ze swego arsenału.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 66
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odcinek 70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas przechadzki po sadzie Lucjan pada na ziemię i traci przytomność. Dzięki szybkiemu działaniu Marka ojciec od razu trafia do szpitala. Lekarze stwierdzają stan przedzawałowy. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na osiedlu bloków w Rawiczu mieszka Alina Wojnowicz (28 l.) wraz ze swoim bezrobotnym mężem, Patrykiem (31 l.) i dwójką dzieci, Agnieszką (8 l.) i Rafałem (6 l.). Ekspedientka osiedlowego sklepu jest od trzech tygodni przygnębiona. Jej najlepsza przyjaciółka, Justyna Juroń (27 l.) zerwała z nią nagle wszelki kontakt. Alina chciała pomóc przyjaciółce odbudować relacje z mężem Pawłem (33 l.), który dopuścił się zdrady. 28-latka dużo rozmawiała ze swoim sąsiadem i starała się otworzyć mu oczy,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 948
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na śmierć, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Podczas policyjnej obławy w starych fortach policja znajduje noworodka. Zeznania świadków kierują podejrzenie na ubogą kobietę, która samotnie wychowuje trójkę dzieci. Tymczasem z zabezpieczonych śladów wynika, że matką dziecka może być nastolatka, która wyprowadziła się z domu rok wcześniej. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Domowy chleb z masłem ziołowym, odc. 21/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 2: Chrzest bojowy cz.2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 42
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aisze wykorzystuje sytuację i odwozi Elif do Melek. Arzu wychodzi z siebie. Jej dziwne zachowanie zwraca coraz większą uwagę rodziny. Murat każe Zeynep zrezygnować ze studiów, grożąc, że jeśli tego nie zrobi, o wszystkim powie ojcu. Kenan jest zły na Arzu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.517
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura „Malanowski i Partnerzy” wpada zdenerwowana Krystyna Buczkowska, na ręku trzyma trzyletnią Dominikę. Kobieta tłumaczy detektywom, że jak zwykle przyjechała opiekować się wnuczką, gdy doszło do dziwnego incydentu. Jej syn i synowa pracują, więc ona dogląda małej. W pewnym momencie do domu wpadł Jerzy. Był roztrzęsiony, nie chciał nic powiedzieć, pobiegł do swojego gabinetu i wyciągnął z sejfu broń. Krystyna zapytała, po co mu pistolet, Jerzy jednak bez słowa wybiegł. Zachowywał się... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 16/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 12/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pałac w Nieznanicach. W Nieznanicach, miasteczku położonym w połowie drogi między Radomskiem, a Częstochową znajduje się zabytkowy pałacyk, w którym od 14 lat mieści się polsko-francuska restauracja. Jej właścicielką jest pani Elżbieta, która kilkanaście lat spędziła we Francji. Od niedawna w prowadzeniu interesu pomaga jej córka Beata, która chciałaby się jak najlepiej przeszkolić w zarządzaniu lokalem. Niestety mama nie dopuszcza jej do spraw najważniejszych czyli kuchni, w której... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 103: Gorący laptop
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 124 (seria II, odc. 76)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daye, która wzięła na siebie winę za śmierć sułtanki, oddała ubogim majątek i musi ciężko pracować. Żyje w skrajnej biedzie. Przypadkiem spotyka ją na targu Sümbül aga. Ibrahim, dowiedziawszy się o zaginięciu Nigar, rozpoczyna poszukiwania kochanki. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç, Meryem Uzerli

Czas: 51min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.519
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura detektywów zgłasza się pielęgniarka Lidia Szymańska. Kobieta do niedawna opiekowała się prywatnie dziennikarzem, Krzysztofem Iwanowskim, który półtora roku temu uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. W jego wyniku Krzysztof nie tylko został ciężko ranny, ale również stracił pamięć. Przerażona Lidia jest przekonana, że odkryła mroczny sekret Krzysztofa, i że jest on w rzeczywistości seryjnym mordercą, który mordował kobiety w okolicy podwarszawskiego miasteczka. Okazuje się, że... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.119
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia jest matką, od sześciu lat samotnie wychowującą córkę Agatę. Agata jest już studentką farmacji. Jacek, jej ojciec, a były mąż Sylwii trafił do więzienia na 8 lat po spowodowaniu wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Pewnego dnia Sylwia odbiera telefon z więzienia z wiadomością, że jej były mąż wychodzi z więzienia o rok wcześniej. Kobieta nie chce mieć z nim nic wspólnego. Natomiast córka Agata pragnie odnowić relacje z ojcem. Czeka na niego przed bramą więzienia, nie ma jednak odwagi... (Polska, 2015)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 204
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Okońska z gimnazjalnej 2c bardzo chce być popularna w szkole i dołączyć do grupy lubianych uczennic. Te jednak nie mają na to ochoty i odrzucają jej propozycję wspólnej imprezy urodzinowej. Gdy dziewczyna przypadkowo rani sobie rękę, wzbudza duże zainteresowanie uczniów. Nastolatce bardzo się to podoba i zamierza udawać, że chciała popełnić samobójstwo. Jednak nauczyciele podejrzewają, że uczennica kłamie. Wkrótce okazuje się, że nastolatka zmyśliła całą historię, bo chciała być w... (Polska)

09:00
Zabójcze zwierzęta, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najniebezpieczniejsi zabójcy świata zwierząt przybierają najróżniejsze kształty. Czym wyróżniają się osobniki, które pod względem morderczych zdolności lokują się w ścisłej światowej czołówce? Twórcy programu przyglądają się najgroźniejszym z nich, analizując poszczególne gatunki według trzech podstawowych kryteriów: wielkości, szybkości i apetytu. W pasjonującej, zrealizowanej przy pomocy najnowszych technik filmowych, trzyczęściowej serii podglądamy najbardziej przerażające zwierzęta i... (USA, 2013)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 105: Polowanie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 19
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się Dzień Zakochanych. Brian ma napisać wypracowanie na temat: "Co to jest miłość?" Dorothy postanawia wystawić "Romea i Julię" Ogłasza konkurs na odtwórców głównych ról. Colleen ma wielką ochotę zagrać Julię. (USA 1995)

Reżyseria: Daniel Attias
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1648
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po ciężkim dyżurze Świderski traci w pracy przytomność. Na informację o tym zdarzeniu Bożena przyjeżdża do szpitala, co lekarz bierze za dobry znak, że nie jest jej obojętny. Klaudia matka Oliwii odwiedza Annę, by rozliczyć się za korepetycje córki. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Marieta Żukowska, Sambor Czarnota, Stanisława Celińska, Anna Grycewicz, Aorota Kolak, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Ania Karwan, Tomasz Sobczak, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osiemnastoletni Mateusz oświadcza swoim rodzicom, że czuje powołanie i chce zostać księdzem. Rodzice są zszokowani jego niezrozumiałą dla nich decyzją. Wymyślili dla jedynaka zupełnie inną przyszłość – chcą, by poszedł na medycynę i został chirurgiem plastycznym, by w przyszłości przejąć klinikę medycyny estetycznej, którą założyli i z powodzeniem prowadzą. Mateusz jednak zdaje się być nieugięty. Nie ma zamiaru wypełnić woli rodziców. Pociechę i oparcie znajduje w szkolnym katechecie, a... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 462
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
30-letnia Alina jest lekarką. Ma bogatych rodziców, dlatego nigdy nie musiała martwić się o pieniądze. Ma własne, bogato urządzone mieszkanie. Już na studiach uwielbiała się bawić, a ponieważ jest bardzo atrakcyjna, korzystała też z powodzenia u mężczyzn. Od jakiegoś czasu mieszka z Markiem (24), który jest modelem. Właśnie wracają z wypadu na narty. Okazuje się, że do mieszkania ktoś się włamał i wyniósł wszystkie wartościowe przedmioty. Alina jest wściekła. To jednak dopiero początek... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 3: Szacowna starsza pani
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Sposób na samotność
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziennikarka Judyta Syrek i o. Leon Knabit poruszają temat samotności, która musi być bardzo męcząca, nawet jeśli żyje się w dużej wygodzie. Z tym trzeba się pogodzić. Na pewno jednak nie można szukać ulgi w samotności. Ale jak pogodzić się z samotnością? (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 404 Własny punkt widzenia
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena zgłasza się do szpitala na wizytę kontrolną. Dowiaduje się, że operacja guza piersi może odbyć się w każdej chwili. Lena zjawia się w Leśnej Górze, aby odwołać zaproszenia na obronę swojego doktoratu. Latoszek próbuje z nią porozmawiać. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do domu Jadwigi (71 l.) i Henryka (76 l.) Malickich pukają dwaj nieznajomi mężczyźni –Jerzy Grochowski i Adam Biały, podający się za pracowników instalujących telewizję satelitarną. Jadwiga ufnie wpuszcza ich do środka. Mężczyźni okazują się bezwzględnymi bandytami, którzy chcą okraść staruszków. Znęcają się nad Malickimi, usiłując wymusić na nich informację, gdzie trzymają pieniądze. Staruszkowie nie mają w domu gotówki, są bezradni. Napad widzi przez okno sąsiad Marian Wolski (52 l.),... (Polska, 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Marcin Sobociński
11:35
Szpital, odc. 348
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 18-latkę, która chciała popełnić samobójstwo, rzucając się pod samochód. Przyjmuje ją dr Piotr Wójtowicz. Pacjentka zaszła w ciążę z partnerem matki, który ją uwiódł. Kiedy powiedziała mu o dziecku, mężczyzna dał jej pieniądze na aborcję. Dziewczyna załamała się i trzy miesiące temu uciekła z domu. Żyła na ulicy, piła alkohol i brała narkotyki. Tuż za karetką do szpitala przyjeżdża jej były chłopak. 20-latek nie wie dlaczego ukochana targnęła się na swoje życie.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef, Serb i Diablo pomagają właścicielowi komisu, pobitemu przez człowieka, który najpierw sprzedał mu auto, a potem - kiedy trafiło już do kolejnego nabywcy - zażądał jego zwrotu. Detektywi odszukują samochód i wkrótce odkrywają tajemniczy powód, dla którego był on taki cenny dla byłego właściciela. To jednak dopiero początek niebezpiecznej rozgrywki... Tymczasem Majka i Ruda zajmują się sprawą kobiety, której okradziono mieszkanie. Zniknęło wiele cennych rzeczy, ale ofierze włamania... (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Protokowicz
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 3: Fałszywe sygnały
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 17min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Aplikacja mobilna "Polska smakuje"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poprzez hasło "Polska smakuje", Agencja Rynku Rolnego stwarza przedsiębiorcom możliwość kompleksowej promocji produktów. Aplikacja mobilna ma zachęcać i ułatwiać konsumentom poszukiwanie i zakup produktów żywnościowych najwyższej jakości. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Rajskie wybrzeże
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybrzeże brazylijskie jest jednym z najbardziej spektakularnych na świecie, choć bardziej znana jest plaża Copacabana. Brazylijskie wybrzeże atlantyckie to pas suchego piachu, są też dziwnie ukształtowane wydmy, skaliste wysepki i unikalne rafy tropikalne. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 92
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bennu obwieszcza wszystkim, że jest w ciąży. Trwa poszukiwanie szpiku kostnego dla chorej Iszin. Pracownicy firmy Binjapy oddają krew. Ahu panoszy się w domu Ewlijaoulu i ściąga matkę oraz ciotkę do pertraktowania warunków małżeństwa z Ali Kemalem. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek (6 l.) zostaje w domu z opiekunką - Anetą (32 l.). Jego bogaci rodzice pojechali do teatru. Są to ludzie, którzy w Internecie obnoszą się ze swoim bogactwem. Telefon opiekunki rozładowuje się, a w mieszkaniu nie ma prądu. Nagle kobieta zauważa mężczyzn w kominiarkach, którzy zbliżają się do domu. Aneta bierze Jacka za rękę, zamyka drzwi na klucz i dzwoni pod numer alarmowy 112. Kobieta ma nadzieję, że złodzieje okradną mieszkanie i odejdą. Ale z ukrycia podsłuchuje ich rozmowę, z... (Polska, 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Eugeniusz Pankov
12:50
Trudne sprawy, odc.273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy pewnego dnia 15-letni Jacek nie wraca do domu ze szkoły, jego matka Olga (36 l.) ze zrozumiałych względów bardzo się martwi. Jej obawy rosną, kiedy od kolegi swojego syna dowiaduje się, dlaczego Jacek uciekł: okazuje się, że chłopak zostanie ojcem. Matką jego dziecka jest koleżanka ze szkoły, Magda (16 l.). Następnego dnia Olga odkrywa, że Jacek znalazł schronienie u kuzyna Roberta. Chłopak przyznaje, że uciekł, ponieważ był w szoku po wiadomości o ciąży. Wkrótce potem Magda wprowadza... (Polska, 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 62/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala postanowiła, że skończy z narkotykami. Niestety przed kolejnym egzaminem, łamie przyrzeczenie i zażywa porcję amfetaminy. Z powodu przedawkowania traci przytomność i dostaje zapaści. Marcel zabrania dzwonić Joli po pogotowie, nie interesuje go stan dziewczyny, boi się o siebie. Mimo to Jola wzywa karetkę, a ratownicy medyczni reanimują Alę. Nastolatka w stanie krytycznym trafia do szpitala. Tymczasem Kacper nie wierzy przyjaciołom, że inwestor mógł go oszukać. Chłopak daje się łatwo... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.106
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się pasjonat kwiatów, któremu ktoś w ciągu ostatniego miesiąca niszczył rabatki w ogrodzie. Mężczyzna podejrzewa sąsiada, który ciągle imprezuje i prowadzi rozwiązły tryb życia, a w odwecie za wielokrotne wzywanie policji zemścił się niszcząc kwiaty. Detektywi odkrywają, że nie tylko sąsiad miał motywację, by uderzyć w jego ukochane kwiaty… Tymczasem Novy i Bury zajmują się zleceniem znajomego Szefa, którego firma budowlana jest na skraju bankructwa.... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 2: Czarna wdowa
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS zajmują się śledztwem w sprawie zabójstwa jednego z ich kolegów. Czy uda im się znaleźć sprawcę? (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:35
Rodzinka.pl - odc. 198 "Śpiwór dla czworga" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
20-letni Filip Urbańczyk pochodzi z niewielkiej wsi pod Kielcami, ale nigdy nie interesowała go hodowla trzody, która jest rodzinną tradycją. Od dziecka czuł, że jego powołaniem jest muzyka i za wszelką cenę pragnął wydostać się z małej miejscowości i zaistnieć w wielkim świecie. Tymczasem muzyczne plany chłopaka zaczynają się komplikować. Filip musi podjąć decyzję, czy Warszawa jest na pewno jego miejscem. Kiedy odwiedza go matka, na jaw wychodzą kompromitujące go fakty. Okazuje się, że... (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:05
19 +, odc. 63/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala, po tym, jak dostała zapaści po przedawkowaniu amfetaminy, jest w szpitalu. Dziewczyna postanawia jednak uciec z oddziału i spotkać się z Marcelem. Wierzy, że razem skończą z narkotykami. Kacper natomiast ma poważne kłopoty. Po sprawcach napadu i skradzionych pieniądzach nie ma ani śladu. Seba i Staszek przekonują go, że Monika jest zamieszana w napaść. Wkrótce okazuje się, że chłopcy mieli rację, znajdują w telefonie Moniki esemesy, z których jasno wynika, że brała udział w kradzieży.... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 950
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuratorka, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba W mieszkaniu została zamordowana kurator sądową. Jej sąsiadka wspomina o mężczyźnie, który odwiedził ofiarę niedługo przed śmiercią. Ten wkrótce zostaje zatrzymany jednak nie przyznaje się do winy. Wśród podejrzanych jest też była podopieczna kuratorki. Okłamała policję, twierdząc, że od lat nie miała z nią kontaktu. Wiadomo jednak, że wysyłała smsy z groźbami. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.256
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ciepło i serdeczność jakie panują w domu Oli od kiedy zamieszkał w nim Marek, sprawiają, że policjantka nabiera pogody ducha. Wyrusza na patrol w o wiele lepszym humorze i zaczyna wierzyć, że do niej też się szczęście wreszcie uśmiechnie. Tymczasem na komendzie profos, który kupił właśnie ciśnieniomierz, sprawdza wszystkim ciśnienie. Niestety nowa zabawka szybko okaże się powodem do kolejnego wybuchu irytacji profosa. Do Zielińskiego dzwoni ojciec – będzie dziś u niego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 4: Przesyłka specjalna
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na parkingu przy Rodeo Drive w Beverly Hills zostały znalezione niekompletne zwłoki mężczyzny. Zamordowany był żołnierzem piechoty morskiej. Callen i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 81
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo mówi Milagros, że baner był jego pomysłem, ale ona mu nie wierzy. Andrea cieszy się ze zwycięstwa Pablo. Angelica i Mili pytają Federico o to, dlaczego poszedł na grób matki Mili. Bernardo kradnie pamiętnik Luisy i daje go Federico. Lina i Gloria walczą w dyskotece. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 43
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu jest przekonana, że Kenan ją opuścił dla Melek. Mdleje, wzbudzając niepokój wszystkich domowników. Erkut każe Muratowi pozwolić Zeynep kontynuować studia. Veysel jedzie spotać się z Arzu. Od kobiety dowiaduje się o zniknięciu Melek i Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 39min.
14:10
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 6/13 Montefalco
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Umbria, serce Italii. Babcia Giovanna, była szefowa kuchni lokalnego hotelu, podejmuje się zadania nauczenia Donala przyrządzania i serwowania prawdziwych włoskich gnocchi. Ponadto w dzisiejszym menu: truflowa carbonara oraz jagnięcina w truflach. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 21min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 6/13 Jinja, Uganda
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kucharz Kiran Jethwa odkrywa kuchnię afrykańską. W Jinja w Ugandzie Kiran spełni swoje dziecięce marzenie - w Jeziorze Wiktorii spróbuje złowić okonia nilowego. Następnie przygotuje pyszne danie z ryby i bakłażana. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.686
Godziny emisji
Rozwiń opis
Helena Szostak (40 l.) robi sobie wyrzuty, że przez nawał pracy w domu spokojnej starości, nie zauważyła, że Filip, jej 17-letni syn, już od kilku dni nie pojawia się w domu. Jej starszy syn, Łukasz (19 l.), pomaga jej szukać Filipa. Znajdują go w końcu u przełożonej Heleny, Sandry Chocińskiej (35 l.). Wszystko wskazuje na to, że doszło między nimi do czegoś poważnego. Helena jest skonsternowana, tym bardziej, że ma ze swoją przełożoną napięte stosunki. Sytuacja komplikuje się. Wychodzi na... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 952
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga szansa, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Komisarze rozpoczynają śledztwo w sprawie zamordowania pięcioletniego chłopca. Okazuje się, że zaginęła jego matka. Kobieta była barmanką w jednym z klubów, a ostatniej nocy widziano ją w towarzystwie kilku mężczyzn. Wśród podejrzanych jest były chłopak poszukiwanej, który wysyłał jej miłosne listy i chciał do niej wrócić. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Małgorzata Zarzycka
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 82
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili jest zasmucona, Ivo próbuje ją pocieszyć. Rocky wciela w życie plan uwiedzenia Vicktorii. Mili ucieka i ukrywa się w opuszczonym domu. Pablo i Ivp wyruszają na poszukiwanie. Mili mówi siostrze Chubby, że chce zostać zakonnicą. Andrea mówi Mili, że Pablo jest niewinny. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 10
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 24min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
15:55
Janosik - odc. 4/13 - Porwanie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hrabiemu podoba się piękna góralka Maryna. Każe porwać dziewczynę Janosika i siłą sprowadzić na zamek. Zbójnicy przebrani za pasterzy owiec przedostają się do siedziby rozpustnego dziedzica, żeby uwolnić ukochaną Janosika. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 43min.
15:10
M jak miłość - odc. 1270
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek przyjeżdża z matką do Grabiny, by odwiedzić małą Hanię i wyznaje Natalii, że ich związek to najlepsza rzecz, jaka go w życiu spotkała. Tymczasem Justyna nadal próbuje odzyskać Franka i gdy leśnik zagląda do szkoły, wita go ubrana jedynie w ręcznik. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Gadomski
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Marcel Sabat - Darek Maj, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Busko Zdrój, "Sekrety Buska". Busko Zdrój – malownicza miejscowość pełna kuracjuszy, a jednak restauracja Sekrety Buska nie często jest przez nich odwiedzana. Teoretycznie wszystko działa jak trzeba. Kuchnia pracuje, właściciele się starają, otoczenie sprzyja, ale jedynymi klientami są tu grupy hotelowe. W porze obiadu bywa tutaj pełno, niestety restauracja, która funkcjonuje jako stołówka wydająca niedrogie posiłki nie jest w stanie się z nich utrzymać. Właścicielka myślała, że... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.246
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentujemy drugą cześć specjalnego wydania reality show „Dom nie do poznania”, w którym Ty Pennington i jego drużyna pomagają rodzinie byłego żołnierza, cierpiącego na Zespół Stresu Pourazowego. W tym niezwykłym projekcie wspiera ich wybitna aktorka, Glenn Close. Bohater tego odcinka – sierżant Allen Hill doznał urazu mózgu na służbie w Iraku, gdy pod jego pojazdem eksplodowała mina-pułapka. Powrócił z misji kilka lat temu, ale nadal żyje w strachu. Hałas wywołuje u niego atak paniki. Gdy... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Glenn Close, John Littlefield, Paul DiMeo, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 6: Impas
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen prowadzi negocjacje ze swoim byłym partnerem, po tym, jak w centrum poborowym marynarki wojennej zostają wzięci zakładnicy. Głównym celem agentów staje się dojście do informacji na temat skradzionych rakiet typu Spike. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 4
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrócona wersja odcinków cyklu prezentującego możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 41 Laska Eskulapa
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lady Felicia dostaje w prezencie od męża nowe auto i podwożąc panią McCarthy, tak się rozpędza, że powoduje wypadek. Kobiety trafiają do szpitala, w którym z niewyjaśnionych przyczyn w czasie podawania narkozy umiera jedna z pacjentek... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: David Beauchamp
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

16:15
Interwencja, odc.3417
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkim hotelu pod Warszawą dochodzi do gwałtu – ofiara to jedna z pracownic. Natalia Nowak bezpośrednio angażuje się w śledztwo, pracując pod przykrywką. Razem ze swoim partnerem, Robertem Barczem odkrywają, że wiele wydarzeń z przeszłości odcisnęło piętno na ludziach związanych z hotelem. „Trener anoreksji” – to pod takim pseudonimem ukrywa się mężczyzna, którego próbują rozpracować policjanci. Chora na anoreksję dziewczyna próbowała popełnić z jego powodu samobójstwo.   Dla... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 205
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bliźniaczki Arleta Witowska i Dagmara Iwańczyk niedawno odkryły, że są siostrami. Po urodzeniu rozdzielono je i oddano do adopcji. Arleta w najbliższym czasie ma egzamin na prawo jazdy i jest przerażona. Nie umie powiedzieć rodzicom, że boi się jeździć. Dagmara ma już prawo jazdy. Postanawia wykorzystać fakt, że są identyczne i zdać za siostrę egzamin. Kiedy to się udaje, dziewczyny postanawiają, że będą się zamieniać także w szkole. Ich oszustwa odkrywa koleżanka z klasy i mówi o wszystkim... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 36
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 11 Gdzie jest mama?
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
7 - letni Olek Szymański ucieka z domu. Jedzie do Warszawy, gdzie szuka mamy. Przypadkiem natykają się na niego komisarz Maj i aspirat Zawilski. Po interwencji po dziecko szybko przyjeżdżają dziadkowie. Olek to półsierota, jego matka zniknęła nagle. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Mackiewicz, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3478
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 75
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bora chce, żeby po śmierci Sawasza holdingiem kierowała Nazan. Szachnur oznajmia Jasemin, że pojedzie z Omerem do Ameryki, gdzie zostanie on poddany skutecznej terapii. Potem pragnie zabrać go do swego domu. Sawasz i Pala docierają do Stambułu... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.201
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Iławie mieszka 34-letnia Julia Łęcka. Kobieta od niedawna żyje ze starszym od siebie o 14 lat partnerem, Łukaszem Samborm – właścicielem dobrze prosperującego klubu bilardowego. Julia jest całkowicie od niego zależna i to nie tylko pod względem finansowym Zaborczy mężczyzna przywiązuje dużą wagę do wyglądu swojej kobiety. Łukasz lubi, gdy ona seksownie ubiera się. Namawia Julię nawet na powiększenie biustu. Ku zdziwieniu swojej siostry, kobieta poddaje się tej niebezpiecznej operacji.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 463
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
39-letnia Aldona po śmierci męża samotnie wychowuje syna Sławka. 15-latek świetnie się uczy i nie sprawia żadnych kłopotów wychowawczych. Niestety z powodu nadwagi i opinii kujona, jest szykanowany w gimnazjum. Aldona cieszy się, gdy w klasie syna pojawia się nowy uczeń – Adam, też samotnik, z którym Sławek szybko się zaprzyjaźnia. Chłopcy spędzają całe godziny zamknięci w pokoju, grając na komputerze, rozmawiając, słuchając muzyki... Któregoś dnia odskakują od siebie gwałtownie, gdy Aldona... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
McGarrett i Danny wybierają się na ryby na pełne morze. W pewnej chwili dostrzegają człowieka na tratwie ratunkowej. Kiedy podpływają by mu pomóc, rozbitek wyciąga broń i zabiera ich łódź motorową, zostawiając ich na środku oceanu na tratwie, z której uchodzi powietrze. Wybierając wodę i wypatrując rekinów, próbują wiosłować w kierunku lądu. W końcu dostrzegają dryfującą łódź, w której znajdują ciało…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 40
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 303: New Old Man
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bardzo cenna szkolna książka trafi do sklepu. Czy chłopakom wpadnie do dzienniczka szóstka za negocjacje? Corey i Chumlee przyjrzą się zestawowi oryginalnych lalek. Jak spieniężyć takie zabawki? Wielkim zaskoczeniem dla wszystkich okaże się nowe auto Ricka. Czy to już kryzys wieku średniego? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 41
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Muzycy z tawerny Hadżimihalisa uruchamiają potajemnie telegraf, by utrzymywać łączność z ruchem oporu w Anatolii. Próbują namówić Hilal, by na jakiś czas wstrzymała się od konspirowania, przez które niemal straciła życie, ale ona jest nieustraszona. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 16/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 349
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia 27-letni Kamil Szostak. Mężczyzna od niedawna prowadzi salon piękności dla psów. Podczas kąpania suczki klientki, został dotkliwie pogryziony. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Pacjenta na oddział przywiozła właścicielka psa. Dziewczyna jest zakochana we fryzjerze, ale on nie jest nią zainteresowany. Ma już narzeczoną. Zadurzona kobieta nie wie o tym i robi wszystko, żeby poderwać 27-latka. Jednocześnie czuje się winna, że to jej pupil pogryzł pacjenta. Chce zostać w szpitalu i... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diablo i Serb udają się na wezwanie właściciela sklepu, z którego w ciągu minionej nocy skradziono 15 motocykli wartych łącznie blisko pół miliona złotych. Sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i fachowo, a na wytropienie skradzionych maszyn czasu jest bardzo mało, bo wygląda na to, że była to typowa robota na zamówienie. W rozwiązaniu tej sprawy detektywom pomagać bęzie Max, przyjaciela ich szefa z dawnych lat, który właśnie wrócił do kraju po kilkunastu latach nieobecności. Tymczasem... (Polska 2015)

Reżyseria: Izabela Sikorska, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 304: Tickets to Ride
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafią bilety na film Bitlesów. Czy Rick zaryzykuje i spienięży tę cześć muzycznej historii? Chłopaki będą mieli okazję przyjrzeć się medalowi pokoju, który został podarowany przez samego prezydenta Fillmore’a. Czy okaże się on na tyle cenny, by zainteresować Gwiazdy Lombardu? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 317: Fireworks and Freedom
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia czytnik alfabetu morsa z czasów II wojny światowej. Czy będzie to prawdziwy czy fałszywy sygnał dla dobrego biznesu? Kolejnym fantem okaże się list samego Sekretarza Stanu Johna Quincy Adamsa. Co na to Rick? Corey wyjdzie z pewną propozycją dotyczącą Dnia Niepodległości. Jak zareagują chłopaki? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 17/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.286
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nocne brąchanie Robiąc domowe porządki Halina natrafia w rzeczach Ferdka na ukryty damski, dużego rozmiaru biustonosz. Znawca damskiej bielizny - Marian Paździoch stwierdza, że jest to jeden z trzech egzemplarzy super ekskluzywnej serii "Barbarella". Halina wszczyna śledztwo...   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7126
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7109
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7106
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5000
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka w domu z ołówkiem w ręku liczy wydatki – psuje się samochód, pralka, a im brakuje pieniędzy… Krzysiek obiecuje, że weźmie dodatkowe patrole. Emilka martwi się, że i tak haruje jak wół. Na komendzie daje się zauważyć, że Gajda coraz lepiej dogaduje się z Morawską. Sprzątanie piwnicy wyszło super, babcia jest pod wrażeniem, że Arek naprawił nawet skrzypiące zawiasy. Alicja zaprasza go na kolację. Wieczorem do Zapałów przychodzi ojciec Emilki. Słyszał, że popsuło się im... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 318: Press One for Chum
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej autografowi legendarnego baseballisty Wagnera. Czy chłopaki zgarną go do swojej bazy? Następnie do sklepu trafi pierwsze wydanie słynnej powieści „Lolila”. Czy Rick zostanie uwiedziony podczas negocjacji? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 319: Chumdae
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Corey i Chumlee będę negocjować zakup jednej z pierwszych gier wideo. Czy przejdą ten poziom? Za zgodą Ricka chłopaki będą testować maszynę do lodów. Czy to faktycznie dobry pomysł, by znalazła się w ich rękach? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Śmiertelna ucieczka
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reid mieszka na Alasce, jest leśniczym, ekspertem od alaskiej dzikiej przyrody. Na prośbę przyjaciela jedzie na kilka dni do Los Angeles, by pomóc mu wybrać zaręczynowy pierścionek. W salonie jubilerskim poznaje Mię Martin, dziedziczkę rodzinnej fortuny. (Kanada, USA 2015)

Reżyseria: John Murlowski
Obsada: Victoria Pratt, Kc Clyde, Vanessa Vander Pluym

Czas: 89min.
20:05
Kino relaks - Ja cię kocham, a ty śpisz
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kochamy bajkę o Kopciuszku, marząc skrycie, by przeżyć coś równie wielkiego, co na zawsze odmieni nasze szare życie. "Ja cię kocham, a ty śpisz" to klasyczna filmowa bajka o miłości, spełnionych nadziejach i marzeniach, wywołująca łzy wzruszenia i zachwyt. (USA 1995)

Reżyseria: John Turteltaub
Obsada: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Jack Warden

Czas: 98min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.508
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boczek ostrzega mieszkańców osiedla, że w niedługim czasie zostanie wyłączony dopływ wody i prądu. Mieszkańcy ignorują jego ostrzeżenia. Niebawem zostaje wyłączone również ogrzewanie. Tym samem przepowiednie Boczka sprawdzają się. Mieszkańcy osiedla zostają bez wody, w chłodzie i w ciemnościach. Halina i Ferdek szukają sposobu na przetrwanie kryzysu.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:35
Mocne uderzenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. 40-letni Scott Voss (Kevin James) jest znudzonym życiem nauczycielem biologii. Mężczyzna uczy w podrzędnej szkole, która ma problemy finansowe. W ramach cięcia kosztów władze placówki postanawiają zrezygnować z programu nauki muzyki i zwolnić jego kolegę Marty’ego (Henry Winkler). Scott postanawia temu zapobiec i wpada na szalony pomysł. Chce zarobić pieniądze dla szkoły, biorąc udział w zawodach mieszanych sztuk walki. Zaczyna intensywny trening pod okiem Niko (Bas Rutten), byłego... (USA, 2012)

Reżyseria: Frank Coraci(1)
Obsada: Bas Rutten, Greg Germann, Henry Winkler, Joe Rogan, Kevin James, Salma Hayek
20:10
Doradca smaku-Sernik na zimno z karmelizowaną porzeczką, odc. 26/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2506
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olaf aresztowany. Kubicki coraz bardziej się załamuje. Przeraża go perspektywa spędzenia 10 lat za kratami. Postanawia wziąć sprawę w swoje ręce – jedzie do kolegi Rogalskiego. Próbuje go przekonać, żeby powiedział prawdę o bójce w pociągu. Olaf nie spodziewa się, że bandyta wykorzysta tę wizytę przeciwko niemu… Oliwia ma przeszczep serca – co na to dyrektor Kolenda? Jest serce dla Oliwii – Ostrowski osobiście pobrał organ od dawcy i sam chce przeprowadzić tę operację. Tymczasem dyrektor... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Osiedlu Wilanówka nadal pracuje 8 par. Asia i Czarek, choć w ubiegłym tygodniu nominowani byli do opuszczenia Domu Marzeń, zostali - udało im się wylosować klucz drugiej szansy. Nie dość, że zostali w programie, to jeszcze przejęli funkcję Team Leaderów. To oznacza, że są bezpieczni podczas kolejnego głosowania. Asia szybko wczuła się w rolę liderki. To będą raczej rządy silnej ręki... Czyżby chciała być nowym Wieśkiem? Budowlańcy zajmowali się przygotowaniem zewnętrznych ścian pod... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie wybucha kłótnia pomiędzy Kowalskim a Kubisem. Kowalski grozi odejściem z pracy. Czuje się przytłoczony obowiązkami. Kubis rozważa zatrudnienie nowej osoby. Tymczasem policjanci otrzymują zgłoszenie o ucieczce z więzienia. Uciekinierem jest groźny przestępca, szef gangu. Na miejscu przesłuchiwani są pracownicy zakładu. Jeden ze strażników wydaje się zamieszany w sprawę. Okazuje się być szantażowany. Pomógł więźniowi w ucieczce, bo grożono jego ciężarnej żonie. W... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
20:00
Koszmar następnego lata
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
W rok po tragicznych wydarzeniach z Southport Julie nadal nie może dojść do siebie. Ma to negatywny wpływ na jej związek z Rayem. Niespodziewanie współlokatorka dziewczyny Karla wygrywa wycieczkę na wyspy Bahama. Zaprasza Julie i Raya, aby towarzyszyli jej i jej chłopakowi Tyrellowi podczas wyjazdu. Gdy Ray odmawia, jego miejsce zajmuje Will, znajomy student. Wymarzone wakacje stają się dla czworga przyjaciół koszmarem, kiedy okazuje się, że na wyspie pojawia się seryjny morderca, Ben Willis.... (USA 1998)

Reżyseria: Danny Cannon
Obsada: Brandy Norwood, Freddie Prinze Jr., Jennifer Love Hewitt
21:55
Krytyczna decyzja
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymająca w napięciu historia porwania Boeinga 747 lecącego osiem tysięcy metrów nad Atlantykiem, z czterystoma pasażerami na pokładzie. Szef sztabu antykryzysowego decyduje się wysłać na pokład samolotu grupę ekspertów, którzy mają odbić Boeinga z rąk terrorystów i uratować Waszyngton przed skażeniem DZ-5, najbardziej śmiercionośną substancją jaka kiedykolwiek istniała na Ziemi. Boeing 747 zostaje porwany przez jednego z najgroźniejszych terrorystów, Hassana. Prawdopodobnie będzie chciał... ( USA 1996)

Reżyseria: Stuart Baird
Obsada: Kurt Russell, Halle Berry, John Leguizamo, Steven Seagal, Oliver Platt, Joe Morton, David Suchet
21:00
Kronika opętania
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror oparty na prawdziwej historii. Clyde i Stephanie Brenek właśnie niedawno się rozstali. Podczas weekendowej wyprzedaży garażowej, ich najmłodsza córka Em zdobywa tajemniczą, zabytkową skrzynkę z drewna, z zagadkowymi inskrypcjami. Z czasem zachowanie dziewczynki staje się coraz bardziej niepokojące. Mężczyzna początkowo lekceważy te oznaki, lecz gdy zauważa, że Em nie rozstaje się z pudełkiem, rośnie jego obawa o stan córki. Em nie sposób oderwać od skrzynki, która zmienia się w jej... (Kanada, USA, 2012)

Reżyseria: Ole Bornedal
Obsada: Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick, Natasha Calis
22:00
Magazyn śledczy Anity Gargas - /38/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
22:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 16/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z kolekcji starych klasycznych samochodów skradziono cadillaca z 1976 r.. Na pustyni znaleziono zwłoki młodej kobiety oblane chromową farbą używaną do odświeżania karoserii aut. Cadillac jest wiele wart, ponieważ zginął w nim jeden ze znanych gangsterów. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
22:00
Pierwsza randka - (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta - do restauracji zapraszane są na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 52min.
22:45
Szkoła zgorszenia
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2008)

22:55
Śmierć na 1000 sposobów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

22:00
Zodiak
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemniczy seryjny morderca Zodiak grasuje w San Francisco. Swoje zbrodnie opisuje w wysyłanych do gazet specjalnych listach. Mimo starań inspektora z wydziału zabójstw, Davida Toschiego (Mark Ruffalo), funkcjonariusze nie wiedzą jak wpaść na trop mężczyzny. Angażują w śledztwo słynnego dziennikarza, Paula Avery (Robert Downey Jr.). Najbliższy odkrycia tożsamości maniaka jest jednak rysownik- Robert Graysmith (Jake Gyllenhaal). Nieśmiały mężczyzna potrafi odczytywać zaszyfrowane wiadomości od... (USA 2007)

Reżyseria: David Fincher
Obsada: Anthony Edwards, Chloë Sevigny, Jake Gyllenhaal, Jr. Downey, Mark Ruffalo
23:30
AWACS - samolot który widzi wszystko
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W bazie NATO stacjonują AWACSY, wspierające działania Sojuszu i ONZ w przywracaniu pokoju na całym świecie. Są też stałym elementem antyterrorystycznych operacji. Od niedawna na tych samolotach latają również Polacy. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Kuligowski

Czas: 40min.
23:05
Na sygnale - odc. 129 "Polskie wakacje"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół doktora Góry jedzie do hotelu, w którym jeden z zagranicznych gości twierdzi, że nielegalnie wycięto mu nerkę. Pacjent jest pewien, że został odurzony i okradziony przez dziewczynę, którą poznał dzień wcześniej w pobliskiej restauracji. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Artur Bednarek - Arek, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
23:35
Na sygnale - odc. 130 "Do usług"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Piotra jest bliski śmierci, musi dostać nową nerkę, a uratować go może tylko przeszczep od jednego z dzieci. W Leśnej Górze dochodzi do tragicznego wypadku - rozpędzone auto wjeżdża w parę przechodniów, młode małżeństwo. Ofiary są ciężko ranne. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Artur Bednarek - Arek, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
23:25
Śmierć na 1000 sposobów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:55
Spadkobiercy, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:25
Urszula Dudziak: Życie jest piękne
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o legendzie polskiego i światowego jazzu, oryginalnej i niepowtarzalnej wokalistce. Film opowiada o jej karierze, rodzinie, gwiazdach, z którymi występowała na scenie, o Ameryce i powrocie do Polski. (Polska 2008)

Reżyseria: Beata Postnikoff

Czas: 41min.
00:10
Sekrety i grzeszki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biznesmen Ronny i genialny mechanik Nick to przyjaciele i partnerzy w interesach. Pracują właśnie nad intratnym projektem. Pewnego razu Ronny jest świadkiem czułej sceny między żoną Nicka a młodym mężczyzną. Nie wie jak powiedzieć przyjacielowi. (USA 2011)

Reżyseria: Ron Howard
Obsada: Vince Vaughn, Kevin James, Jennifer Connelly, Winona Ryder, Channing Tatum

Czas: 106min.
00:50
Kingsajz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. W podziemiach Instytutu Badań Czwartorzędu istnieje kraina zwana Szuflandią. Jej pejzaż tworzą szuflady, segregatory i inne atrybuty urzędniczej rzeczywistości. Panuje tu nadszyszkownik Kilkujadek (Stuhr), który z pomocą zaufanej świty trzyma swoich kumotrów za twarz, by przypadkiem żaden z nich nie wykrył tajemnicy kingsajzu czyli eliksiru pozwalającego krasnoludkowi zyskać rozmiary człowieka i zamieszkać w krainie ludzi, obfitującej w wolność, kobiety i inne atrakcje. Przypadek... (Polska, 1987)

Reżyseria: Juliusz Machulski, Juliusz Machulski
Obsada: Figura Katarzyna, Figura Katarzyna, Grzegorz Heromiński, Grzegorz Heromiński, Jacek Chmielnik, Jacek Chmielnik, Jerzy Stuhr, Jerzy Stuhr, Joachim Lamża, Joachim Lamża, Maciej Kozłowski, Maciej Kozłowski
00:35
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 3/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Maria Peszek, Rafał Królikowski (Polska)

00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Serial opowiadający zaskakujące historie, skrywane czasem za fasadą pozorów i uśmiechów oraz sąsiedzkimi płotami i cienkimi ścianami. Zajadłe kłótnie, zdrady, romanse, molestowanie, zazdrość lub chore obsesje - które wprowadzają chaos w życie głównych bohaterów i potrafią na zawsze zmienić życie zwykłych ludzi - ukazane są w pełnej zwrotów akcji i napięcia narracji, prowadzącej często do niespodziewanego finału. Bohaterem pierwszego odcinka jest Bartosz - młody, samotny... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
01:10
Naszaarmia.pl - odc. 271
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 20min.
01:35
Ucieczka
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletnia dziewczyna zostaje przewieziona z poprawczaka na badania do szpitala psychiatrycznego. Korzystając z nieuwagi strażnika terroryzuje jednego z pacjentów, który pomaga jej uciec. Odzyskawszy wolność postanawia pozbyć się chłopaka. (Polska 1986)

Reżyseria: Tomasz Szadkowski
Obsada: Adrianna Biedrzyńska, Zbigniew Zamachowski, Wiesław Drzewicz, Marek Sawicki, Irena Laskowska, Andrzej Kowalik

Czas: 71min.
01:40
Wybrani, odc. 7/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maszyna podaje numer pewnego hipnoterapeuty, a zespół odkrywa, że mężczyzna włada nie tylko umysłami. Tymczasem Carter tropi handlarza antyków, który współpracuje z organizacją przestępczą HR. (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do domu naprzeciwko starszych państwa Jankowskich wprowadzają się nowi sąsiedzi. Liliana cieszy się widząc, że w tej nowej rodzinie jest chłopak w wieku jej ulubionego wnuka. Ma nadzieję, że chłopcy się zaprzyjaźnią i wnuk będzie częściej ją odwiedzał. Niestety wszystkie jej propozycje związane z młodym sąsiadem natrafiają na mur niechęci jego rodziców. Kiedy w końcu chłopcy spotykają się po raz pierwszy zostają gwałtownie rozdzieleni przez brutalnego ojca chłopca.... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:10
American Horror Story: Sabat, sez. 3, odc. 8: Sacred Taking, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Queenie zmuszona jest zdecydować po czyjej stronie stanie. Cordelia natomiast zbiera dziewczyny do walki, mając nadzieję na powstrzymanie Fiony. Misty szuka schronienia przed niebezpiecznym nowym wrogiem. Rywalizacja pomiędzy Marie Laveau i Delphine osiąga punkt kulminacyjny. (USA 2013)

Obsada: Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy
02:55
El Principe - dzielnica zła - odc. 24
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Ceuty jedzie z Maroka furgonetka z ładunkiem wybuchowym C4, który ma być wykorzystany przez organizację Akrab do zamachu terrorystycznego. Gdy dżihadyści orientują się, że śledzą ich agenci wywiadu, Khalid rozkazuje wysadzić furgonetkę w powietrze. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:10
Zielony książę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najstarszy syn głównego ideologa i jednego z założycieli palestyńskiego Hamasu Mosab Hassan Yousef, wzrasta w atmosferze patriotyzmu i poświęcenia sprawie Islamu i Palestyny oraz nienawiści do Izraela największego wroga. (Niemcy, Wielka Brytania, USA 2014)

Reżyseria: Nadav Schirman

Czas: 96min.
02:40
Uwaga!, odc. 5000
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:10
Ale numer!, sez. 2, odc. 36
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:50
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 16/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z kolekcji starych klasycznych samochodów skradziono cadillaca z 1976 r.. Na pustyni znaleziono zwłoki młodej kobiety oblane chromową farbą używaną do odświeżania karoserii aut. Cadillac jest wiele wart, ponieważ zginął w nim jeden ze znanych gangsterów. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
03:25
Tajemnice losu, odc.2730
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 180/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.569
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:45
Notacje - Janusz Majewski. Lwów wrócił do mnie z ogromną siłą
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwetka Janusza Majewskiego, reżysera i scenarzysty filmowego. (Polska 2011)


Czas: 10min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
The best of Dzięki Bogu już weekend
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze wybrane z programu Dzięki Bogu już weekend. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:25
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.792
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 23
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3742
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.796
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info