Program dla 2017-07-06 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:00
The best of Dzięki Bogu już weekend
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący w pigułce najciekawsze i najzabawniejsze skecze popularnych polskich kabaretów. W tym odcinku najlepsze skecze wybrane z programu Dzięki Bogu już weekend. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 23
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 88 "Niezależność"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopcy stają się coraz bardziej niezależni. Sami już robią śniadanie. Natalię to smuci, obawia się, że wkrótce przestanie być im potrzebna. Ludwik obwieszcza, że czuje się, jakby miał 18 lat. Ale próbę wywinięcia hołubca, zakłóca gwałtowny ból w krzyżu. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3742
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5000
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.796
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:00
Dr Quinn - seria III, odc. 19
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się Dzień Zakochanych. Brian ma napisać wypracowanie na temat: "Co to jest miłość?" Dorothy postanawia wystawić "Romea i Julię" Ogłasza konkurs na odtwórców głównych ról. Colleen ma wielką ochotę zagrać Julię. (USA 1995)

Reżyseria: Daniel Attias
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
06:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Rajskie wybrzeże
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybrzeże brazylijskie jest jednym z najbardziej spektakularnych na świecie, choć bardziej znana jest plaża Copacabana. Brazylijskie wybrzeże atlantyckie to pas suchego piachu, są też dziwnie ukształtowane wydmy, skaliste wysepki i unikalne rafy tropikalne. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
06:25
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat odcinka: Historia Wisły. Nazwa rzeki istnieje ponad 2000 lat. Przez kilkadziesiąt wieków ulegała przekształceniom brzmieniowym, aby ostatecznie zostać Wisłą. Pierwsze wzmianki pojawiły się już u starożytnych Rzymian w 5 roku przed naszą erą. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Zabójcze zwierzęta, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najniebezpieczniejsi zabójcy świata zwierząt przybierają najróżniejsze kształty. Czym wyróżniają się osobniki, które pod względem morderczych zdolności lokują się w ścisłej światowej czołówce? Twórcy programu przyglądają się najgroźniejszym z nich, analizując poszczególne gatunki według trzech podstawowych kryteriów: wielkości, szybkości i apetytu. W pasjonującej, zrealizowanej przy pomocy najnowszych technik filmowych, trzyczęściowej serii podglądamy najbardziej przerażające zwierzęta i... (USA, 2013)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 67
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odc. 71
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa jest zaniepokojona, gdy Krzysztof umawia się na spotkanie z Marią. Dziewczyna obawia się, że Zduński chce wrócić do żony. Barbara odwiedza męża w szpitalu. Lekarz tłumaczy, że pacjent musi całkowicie zmienić styl życia. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 49min.
07:50
Trudne sprawy, odc.143
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sandra Jochemczyk (36 l.) mieszka ze swoją 13-letnią córką, Renatą w Opolu. Od kiedy jej mąż 6 lat temu zostawił rodzinę i wyjechał do Włoch, Sandra ma wyłączne prawa rodzicielskie. Ponieważ ojciec Renaty nie płacił alimentów, kobieta musiała zatrudnić się na cały etat. Renata była zawsze oczkiem w głowie matki. Sandra ma wyrzuty sumienia, bo nie mogła zapewnić swojej jedynaczce błogiego dzieciństwa, dlatego teraz dziewczyna dostaje wszystko, czego zapragnie. Przed 4 miesiącami przyjaciel... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 952
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga szansa, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Komisarze rozpoczynają śledztwo w sprawie zamordowania pięcioletniego chłopca. Okazuje się, że zaginęła jego matka. Kobieta była barmanką w jednym z klubów, a ostatniej nocy widziano ją w towarzystwie kilku mężczyzn. Wśród podejrzanych jest były chłopak poszukiwanej, który wysyłał jej miłosne listy i chciał do niej wrócić. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Sernik na zimno z karmelizowaną porzeczką, odc. 26/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 3: Fałszywe sygnały
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:45
Elif - odc. 43
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu jest przekonana, że Kenan ją opuścił dla Melek. Mdleje, wzbudzając niepokój wszystkich domowników. Erkut każe Muratowi pozwolić Zeynep kontynuować studia. Veysel jedzie spotać się z Arzu. Od kobiety dowiaduje się o zniknięciu Melek i Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 39min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.520
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi Ilona Karolak. Pracowała jako pomoc domowa w domu Natalii i Romana Lipińskich. Poprzedniego dnia została zwolniona. Szefowa oskarżyła ją o serię drobnych kradzieży. Klientka zarzeka się, że nigdy nawet nie pomyślała o tym, żeby grzebać w osobistych rzeczach swoich pracodawców. W domu Lipińskich zarabiała bardzo dobrze. Po co miałaby jeszcze kraść? Znikało 50, 70 złotych, czasami stówa, raz dwieście złotych. Ilona nie pozwoli się oczerniać. Jeśli sprawa nie... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 17/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 13/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Karczma pod Łosiem", (Gorzów Wielkopolski). W podgorzowskim Wawrowie na terenie Centrum Ogrodniczego „Świat Roślin i Zwierząt” znajduje się Karczma pod Łosiem. Najpierw były kwiaty, potem mini zoo, aż na prośbę odwiedzających powstała również restauracja. I choć w słoneczne dni wiele rodzin z małymi dziećmi przyjeżdża tu na wycieczkę, na obiad zostają nieliczni. Miało być zdrowo, ekologicznie, wesoło. Nie wyszło. Karczma pod Łosiem stała się szarą i smutną graciarnią. A... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 104: Lądowi piraci
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 125 (seria II, odc. 77)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nigar do dnia porodu zostaje uwięziona w komnacie pałacu sułtanki Hatice. Nigar oskarża Hürrem o kolejną intrygę, twierdzi, że ojcem jej dziecka jest Nasuh efendi. Ibrahim pasza zostaje doporowadzony do człowieka, którego zawsze uważał za swego wroga. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç, Meryem Uzerli

Czas: 51min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.521
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi w towarzystwie roztrzęsionej klientki, Marzeny Brygałowicz, planują poszukiwania jej zaginionego męża, Mirka. Mężczyzna po raz ostatni kontaktował się ze swoją żoną krótko po wyjściu z pracy. Od tamtej pory wszelki słuch po nim zaginął. Malanowski i Tomek udają się do sklepu ze sprzętem fotograficznym, w którym pracuje Mirek. Na miejscu znajdują związanych i zakneblowanych właścicieli sklepu, Darka i Karolinę Gębińskich. Okazuje się, że poprzedniego dnia tuż przed zamknięciem... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.120
Godziny emisji
Rozwiń opis
17-letni Borys po rozwodzie rodziców mieszka z matką, ale pozostaje w bardzo dobrych kontaktach z obojgiem rodziców. Pewnego dnia poznaje piękną Elżbietę, koleżankę matki i współpracownicę z firmy. Mimo różnicy wieku, zakochuje się w niej bez pamięci. Próbując ją zdobyć, zaniedbuje szkołę, szuka wsparcia u ojca. Kobieta nie daje mu żadnych szans, chłopak jednak jest zdeterminowany. Aż do dnia, kiedy widzi matkę całującą Elżbietę. Wtedy Borys przeżywa szok i totalne odrzucenie matki. Dopiero... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 205
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bliźniaczki Arleta Witowska i Dagmara Iwańczyk niedawno odkryły, że są siostrami. Po urodzeniu rozdzielono je i oddano do adopcji. Arleta w najbliższym czasie ma egzamin na prawo jazdy i jest przerażona. Nie umie powiedzieć rodzicom, że boi się jeździć. Dagmara ma już prawo jazdy. Postanawia wykorzystać fakt, że są identyczne i zdać za siostrę egzamin. Kiedy to się udaje, dziewczyny postanawiają, że będą się zamieniać także w szkole. Ich oszustwa odkrywa koleżanka z klasy i mówi o wszystkim... (Polska)

09:00
Zabójcze zwierzęta, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najniebezpieczniejsi zabójcy świata zwierząt przybierają najróżniejsze kształty. Czym wyróżniają się osobniki, które pod względem morderczych zdolności lokują się w ścisłej światowej czołówce? Twórcy programu przyglądają się najgroźniejszym z nich, analizując poszczególne gatunki według trzech podstawowych kryteriów: wielkości, szybkości i apetytu. W pasjonującej, zrealizowanej przy pomocy najnowszych technik filmowych, trzyczęściowej serii podglądamy najbardziej przerażające zwierzęta i... (USA, 2013)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 106: W impasie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:45
Dr Quinn - seria III, odc. 20
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robotnicy układający szyny kolejowe stają przed problemem przestojów w pracy. Wszelkie działania muszą być zawieszone w związku z brakiem materiałów. Popsuł się bowiem parowóz dowożący elementy potrzebne do budowy linii kolejowej. (USA 1995)

Reżyseria: Alan J.Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1649
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł chce nakręcić swój film, korzystając z pomocy Nicolasa i Dąbrowskiego jednocześnie. Niestety, nie wszystko idzie po myśli niedoświadczonego filmowca. Po pierwszym profesjonalnym treningu Józek ma zakwasy i nie ma siły się ruszyć. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Zielińska, Grzegorz Małecki, Natalia Zambrzycka, Mateusz Rzeźniczak, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Przemysław Stippa, Stanisława Celińska, Zofia Zborowska

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maturzystka Lena przez całe liceum czekała na magiczny moment - studniówkę. Kiedy z koleżankami przymierza sukienki, dopada ją silny ból głowy, który ona jednak bagatelizuje i nie mówi o nim rodzicom. Kiedy wraca z próby poloneza ze swoim chłopakiem Irkiem, nagle mdleje. Badania dają niejasne wyniki, ale lekarze na wszelki wypadek doradzają Lenie oszczędzanie się. Rodzice zabraniają jej iść na studniówkę, jednocześnie coraz bardziej ograniczają Lenie swobodę z obawy o jej zdrowie - nie... (Polska, 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 463
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
39-letnia Aldona po śmierci męża samotnie wychowuje syna Sławka. 15-latek świetnie się uczy i nie sprawia żadnych kłopotów wychowawczych. Niestety z powodu nadwagi i opinii kujona, jest szykanowany w gimnazjum. Aldona cieszy się, gdy w klasie syna pojawia się nowy uczeń – Adam, też samotnik, z którym Sławek szybko się zaprzyjaźnia. Chłopcy spędzają całe godziny zamknięci w pokoju, grając na komputerze, rozmawiając, słuchając muzyki... Któregoś dnia odskakują od siebie gwałtownie, gdy Aldona... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 4: Tragiczny błąd
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Pornografia - dlaczego jest szkodliwa
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku rozmów dziennikarki Judyty Syrek z o. Leonem Knabitem zostanie poruszony temat pornografii. Jak chronić dzieci przed pornografią? Jak rozmawiać z dziećmi o pornografii? Jak zapobiegać szerzeniu się pornografii? (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 405 Samotne z wyboru
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Burskich na parę dni przyjeżdża Tomek. Chce oddać rodzicom pieniądze. Tomek zauważa, że Kuba jest ostatnio gościem w domu. Lena idzie na operację. Okazuje się, że nie ma szans na oszczędzenie piersi. W tym samym czasie Julia zaczyna rodzić. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Zieliński, Katarzyna Dąbrowska

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jadwiga Konieczna (65 l.) źle się poczuła, objawy wskazują na udar mózgu. W mieszkaniu jest tylko z wnuczką. Ewa (16 l.) nie wie, jak ratować babcię. Po pomoc biegnie do sąsiada Wojciecha, który następnie dzwoni pod numer alarmowy 112. Telefon odbiera córka pani Jadwigi, która pracuje jako Operatorka Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Rozpoczyna się pełna emocji reanimacja do czasu przyjazdu ratowników medycznych. Wszystko dobrze się kończy. Pani Jadwiga ma lekki niedowład jednej nogi, ale... (Polska, 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Eugeniusz Pankov
11:35
Szpital, odc. 349
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia 27-letni Kamil Szostak. Mężczyzna od niedawna prowadzi salon piękności dla psów. Podczas kąpania suczki klientki, został dotkliwie pogryziony. Przyjmuje go dr Eryk Wajman. Pacjenta na oddział przywiozła właścicielka psa. Dziewczyna jest zakochana we fryzjerze, ale on nie jest nią zainteresowany. Ma już narzeczoną. Zadurzona kobieta nie wie o tym i robi wszystko, żeby poderwać 27-latka. Jednocześnie czuje się winna, że to jej pupil pogryzł pacjenta. Chce zostać w szpitalu i... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diablo i Serb udają się na wezwanie właściciela sklepu, z którego w ciągu minionej nocy skradziono 15 motocykli wartych łącznie blisko pół miliona złotych. Sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i fachowo, a na wytropienie skradzionych maszyn czasu jest bardzo mało, bo wygląda na to, że była to typowa robota na zamówienie. W rozwiązaniu tej sprawy detektywom pomagać bęzie Max, przyjaciela ich szefa z dawnych lat, który właśnie wrócił do kraju po kilkunastu latach nieobecności. Tymczasem... (Polska 2015)

Reżyseria: Izabela Sikorska, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 4: Wyścig z czasem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:25
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:30
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - Gołąbki do gąbki
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50 Na żywo
Wizyta Donalda Trumpa w Polsce
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta Donalda Trumpa w Polsce, wystąpienie na Placu Krasińskich. W studiu komentarze ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 55min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 93
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właściciel firmy, z którą negocjuje Binjapy, okazuje się starym znajomym Szeherezady. Onur jest chorobliwie zazdrosny, co przekreśla możliwość współpracy. W domu Ewlijaoglu wszystko jest gotowe do ślubu, jednak w ostatniej chwili Ali Kemal zmienia zdanie. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert Pawlak (36 l.), właściciel gospodarstwa rolnego, spędza popołudnie razem z 8-letnim synem Patrykiem, którego wychowuje samotnie. Puszczają zrobiony przez Patryka latawiec. Podmuch wiatru spycha latawiec na gałęzie okazałej, rozłożystej gruszy. Widząc rozpacz syna, Robert wchodzi po drabinie na wierzchołek drzewa. Drabina jednak niebezpiecznie odpada od drzewa i mężczyzna zostaje uwięziony na szczycie. Chłopiec nie ma sił, aby ją podnieść, więc dzwoni pod numer alarmowy 112.... (Polska, 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Piotr Wąsiński
12:50
Trudne sprawy, odc.274
Godziny emisji
Rozwiń opis
Toruń. Będący z zawodu stolarzem, Jerzy (47 l.) i pracująca w sklepie z galanterią skórzaną, Renata (45 l.) mieszkają wraz z synami - Emilem (18 l.) i Mariuszem (16 l.) w domu jednorodzinnym. Rodzina pozostaje w dobrych relacjach z sąsiadami: Klaudią Wolter (41 l.) i Leszkiem Łatko (50 l.), którzy są parą. Leszek załatwił Jerzemu po znajomości pracę w zakładzie stolarskim swojego przyjaciela. Mariusz od kilku miesięcy pracuje w ogrodzie sąsiadów, żeby trochę dorobić. Pewnego popołudnia... (Polska, 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 64/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melania wraca do normalnego życia, do pracy. Nieoczekiwanie okazuje się, że Gabriel, który powinien być w areszcie, został z niego zwolniony. Pojawiło się podejrzenie, że ktoś inny podał Melanii pigułkę gwałtu… Wkrótce potem do dziewczyny zgłasza się pełnomocnik Hermana i chce ja przekupić. Jola nadal spotyka się z Mikem. Zawarli umowę, że łączy ich tylko seks i mimo, że chłopak za chwilę zostanie mężem i ojcem, nadal się umawiają. Niestety, zaplanowana w mieszkaniu Mika, schadzka nie kończy... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się przejęta emerytka, która jest przekonana, że pewien młody człowiek próbuje ją okraść metodą "na wnuczka". Detektywi rozpoczynają śledztwo i przed blokiem klientki widzą dwóch podejrzanych wyrostków, którzy chcą włamać się do mieszkania starszej kobiety. Detektywi są już pewni, że rozwiązali sprawę. Niespodziewanie "wnuczek odzywa się po raz kolejny. Śledztwo zostaje wznowione... Detektywi Septagonu zajmują się też sprawą włamania do domu... (Polska 2016)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 3: Granica
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nate wraca z bardzo ważnej tajnej misji. Tymczasem Kensi i Deeks na pustyni szukają żołnierzy, którzy mogli ocaleć, gdy ich samochód wpadł niespodziewanie w zastawioną na nich pułapkę. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:30
Rodzinka.pl - odc. 199 "Albo ona, albo ja" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na drodze Ludwika do wyjścia z domu stają potrzeby fizjologiczne Kacpra. Marek wyśmiewa się z zachowań Ludwika, mówiąc, że bardzo "skapciał". Zosia w cwany i inteligentny sposób zmusza Kacpra do przyznania się do całowania z ich wspólną koleżanką. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Violetta Mazur, pochodząca z Szetlewa, z powodu poważnego konfliktu z rodzicami ucieka z domu i planuje zamieszkać w Warszawie, u przyjaciółki. Znajduje pracę w domu bogatego doktora i jego zaborczej żony. Wkrótce dziewczyna zaczyna przyjaźnić się z synem doktorowej. Jej życie dodatkowo komplikuje się, kiedy wychodzi na jaw skrywana przez nią, mroczna tajemnica. Gdy tylko pracodawczyni odkrywa romans Violetty ze swoim synem, wyrzuca oboje z domu. Na szczęście dla Violi, pomaga jej... (Polska, 2014)

Reżyseria: AGNIESZKA MAZANEK
13:05
19 +, odc. 65/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala, po odstawieniu narkotyków, czuje się fatalnie. Detoks jest ponad jej siły. Przyjaciele decydują się powiedzieć o wszystkim rodzicom Ali, a ci postanawiają, że córka musi iść na odwyk do specjalnego ośrodka. Tymczasem w pubie, w którym pracuje Oskar, odbywa się impreza, na której jest również mama chłopaka. Irek zaczyna podrywać kobietę, co doprowadza Oskara do szału. (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 959
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Płacz to moje nowe hobby, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Nad ranem policja otrzymuje zgłoszenie o napadzie na taksówkę. Kierowca wiózł na lotnisko młode małżeństwo. Na miejscu komisarze znajdują ciało zastrzelonej kobiety. Wkrótce policja ustala tożsamość bandytów i zatrzymuje ich. Przesłuchiwani zeznają, że to kierowca taksówki zlecił napad na zamożnych klientów. Zatrzymany taksówkarz twierdzi, że jest niewinny, i że to mąż ofiary zapłacił za zabójstwo żony… , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka w domu z ołówkiem w ręku liczy wydatki – psuje się samochód, pralka, a im brakuje pieniędzy… Krzysiek obiecuje, że weźmie dodatkowe patrole. Emilka martwi się, że i tak haruje jak wół. Na komendzie daje się zauważyć, że Gajda coraz lepiej dogaduje się z Morawską. Sprzątanie piwnicy wyszło super, babcia jest pod wrażeniem, że Arek naprawił nawet skrzypiące zawiasy. Alicja zaprasza go na kolację. Wieczorem do Zapałów przychodzi ojciec Emilki. Słyszał, że popsuło się im... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 5: Aniołki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci próbują uratować córkę komandora marynarki wojennej, której życie jest w niebezpieczeństwie. W ręce Sama Hanny i jego ekipy trafia film, na którym widać dziewczynę grzebaną żywcem. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 83
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros udowadnia Ivo, że jest prawdziwą kobietą. Bobby i Rocky walczą ze sobą na ringu. Victoria i Pilar knują plan, dzięki któremu Ivo przestanie interesować się Milagros. Milagros idzie do apartamentu, a tam spotyka Ivo, który chce się z nią kochać. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 44
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:10
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 3/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, znany brytyjski dziennikarz i psychiatra wspólnie z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z popularnymi mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.687
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia (31 l.) jest od sześciu miesięcy po uszy zakochana w mężczyźnie swoich marzeń - Krystianie (33 l.). W rocznicę ich związku zostawił ją jednak na lodzie w hotelu, ponieważ zobaczył swoją żonę, która jest jednocześnie jego szefową. Sylwia nie miała pojęcia, że Krystian jest żonaty. W pierwszym odruchu wściekłości i rozczarowania Sylwia zrywa z Krystianem, jednak udaje mu się ją przekonać, że od dawna nie można już mówić o jego małżeństwie z Renatą (43 l.). Ona widzi to jednak inaczej i... (Polska, 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 960
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przetrwanie, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie śmierci szesnastolatka, który zmarł w wyniku ciężkiego pobicia. Istnieje podejrzenie, że jest kolejną ofiarą seryjnego mordercy, jednak wkrótce policja wyklucza ten trop. Niebawem wychodzi na jaw, że zamordowany był homoseksualistą i z tego powodu dokuczano mu w szkole. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 84
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Victorie i Pilar bawi myśl, że Ivo prześpi się z Milagros i straci nią zainteresowanie. Milagros i Ivo idą na kolację, jako starzy dobrzy znajomi, jednak, kiedy wydarzenia osiągają punkt kulminacyjny, Lina i Gloria przystępują do ratowania Milagros. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 11
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 22min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wakacyjny program Jedynki. Z teledysków pokazywanych przez cały tydzień widzowie ułożą listę, która zaprezentowana zostanie w sobotę. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O artystach i teledyskach mówi Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 8min.
15:55
Janosik - odc. 5/13 - Tańcowali zbójnicy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hrabia wydaje wielki bal z okazji przyjazdu córki z Wiednia. Murgrabia dla uatrakcyjnienia zabawy sprowadza siłą młode góralki. Zbójnicy Janosika przychodzą na bal w ubraniach zabranych zatrzymanym gościom. Zostają jednak zdemaskowani i muszą uciekać. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 49min.
15:10
M jak miłość - odc. 1271
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia odkrywa w końcu, że to Jacek został nowym właścicielem firmy, w której pracuje. Jest w szoku, od razu wybiega z biura i nie chce słuchać żadnych tłumaczeń. Później ukrywa jednak przed Tomkiem, że ma problem z jego przyjacielem. (Polska 2016)

Reżyseria: Michał Gadomski
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek, Anna Wendzikowska - Monika, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Katarzyna Grabowska - Olga

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdańsk " El Mundo". Jola i Marek mieli już spory bagaż doświadczeń, kiedy się poznali i zakochali, ale postanowili rozpocząć nowe, wspólne życie. Marek porzucił branżę budowlaną, a Jola sklep, który prowadziła. Wszystko po to, żeby razem otworzyć restaurację El Mundo w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, czyli po hiszpańsku świat. W menu też światowo. W karcie nazwy dań, które są dumą różnych kuchni narodowych, jak choćby francuskie boeuf bourguignon. Tylko amatorów potraw kuchni świata,... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.247
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterowie tego odcinka specjalnego stracili dorobek życia, a mimo to codziennie za własne pieniądze karmią głodujących. Ty Pennington i jego drużyna jadą do Lewes, w stanie Delaware, by wesprzeć rodzinę Dunning w ich działalności charytatywnej. To Dale Dunning wymyśliła przed kilkunastu laty tę akcję i wciąż ta dzielna kobieta prowadzi kuchnię dla ubogich pod nazwą „Po prostu zupa”. W okolicy jest wielu bezdomnych. Nie mogła spokojnie patrzeć, jak cierpią. Jej mąż, Ken i ich najmłodszy,... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Meredith Vieira, Michael Moloney, John Littlefield, Paige Hemmis
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 7: Bez twarzy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyniku działań grupy terrorystycznej zostaje zamordowany pracownik departamentu stanu i chirurg plastyczny. Drużyna NCIS rozpoczyna gorączkowe poszukiwania jedynego świadka, który jest w stanie zidentyfikować oprawców. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
Ojciec Brown - odc. 42 Zaginiony
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz Brown udziela ślubu pewnej parze, lecz w trakcie uroczystości w kościele zjawia się rzekomo zmarły były mąż panny młodej i brat pana młodego. Sytuacja jest napięta, zwłaszcza że despotyczny ojciec rodziny jest przekonany, że jego syn zdezerterował. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: David Beauchamp
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 43min.
16:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

16:15
Interwencja, odc.3418
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ksiądz zostaje znaleziony pobity pod kościołem. Podczas śledztwa okazuje się, że ukrywał na plebanii dwie kobiety. Czy to możliwe, by jedna z nich była zaginioną kilka miesięcy wcześniej siostrą księdza? W jakie kłopoty wpadł młody wikary? Babcia młodszej aspirant Mai Brzeskiej trafia do szpitala w ciężkim stanie. Kobieta dostała zawału, gdy ktoś próbował wyłudzić od niej okup, twierdząc, że porwał jej ukochaną wnuczkę. Maja z pomocą Olgierda postanawia znaleźć oszusta.   Dla małoletnich od... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 206
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaja Jarosik nie znosi swojego kolegi Mateusza Adamskiego, bo uważa go za pustego i mało inteligentnego. Gdy nauczyciel francuskiego każe uczniom przygotować referat, okazuje się, że Kaja i Mateusz mają go napisać wspólnie. Dziewczyna jest załamana, bo uważa, że chłopak wykorzysta ją i wszystko będzie za niego musiała zrobić sama. Jednak uczennicy udaje się zmusić chłopaka do współpracy, a wkrótce zakochuje się w nim z wzajemnością. Nie wie, że zazdrosna o Mateusza koleżanka chce skłócić parę... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 37
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 12 Gwiazda
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na planie popularnego serialu telewizyjnego zostaje postrzelony jeden z aktorów. Krąg podejrzanych jest bardzo szeroki, gdyż ranny gwiazdor miał wielu wrogów w swoim środowisku. Komisarz Maj zauważa, że broń została podmieniona przed nagraniem sceny. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3479
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 76
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pelin ma romans z Hakanem. Jego córka, Lara, znowu zamyka się w sobie. Cziczek obiecuje pomoc. Sawasz mówi Cziczek, że pragnie ożenić się z Jasemin. Cziczek wyznaje bratu, że zamierza rozwieść się z Sawaszem. Sytuacja Holdingu Baldarów ulega poprawie. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.202
Godziny emisji
Rozwiń opis
Byczyna. Uczennica gimnazjum Klaudia Gendera (15 l.) stwarza swojej matce - Renacie (38 l.) coraz więcej problemów wychowawczych. Najpierw bez jej wiedzy przebija sobie nos. Potem dostaje jedynkę z matematyki, bo, rzekomo, jej nauczycielka - Hanna Kozłowska (41 l.) sfałszowała jej pracę klasową. Zatroskana matka uznaje to za kłamstwo, a winą obarcza nową przyjaciółkę córki - Joannę (16 l.), która według 38-latki wywiera negatywny wpływ na jej córkę. Aby rozwiązać problemy szkolne Klaudii,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 464
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia pracuje w biurze nieruchomości i od ponad roku potajemnie romansuje z Michałem, mężem swojej przełożonej Oli. Liczy na to, że mężczyzna rozwiedzie się z żoną. Jednak on nie potrafi odejść od żony, tym bardziej, że ma z nią syna Franka. Jedyną osobą która wie o romansie, jest matka Natalii, Bogna. Jest przeciwna związkowi córki z Michałem. Tymczasem miłość między kochankami raz kwitnie, innym razem rodzi kolejne awantury. W międzyczasie zniecierpliwiona pracownica biura nieruchomości... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział McGarretta prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Billy’ego Keatsa, zawodnika polo, który zginął w siodle, podczas treningu przed meczem. Wkrótce okazuje się, że Billy prawdopodobnie zginął przez przypadek, kiedy zamienił się na godziny treningu z kolegą z drużyny, Jamesem Madsenem… Tymczasem Doris niespodziewanie wraca do miasta. McGarrett zmuszony jest przywyknąć do nagłych zniknięć i powrotów matki, chociaż boi się o jej życie, na które cały czas czyha Wo Fat…   Dla... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
Ale numer!, sez. 2, odc. 41
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 306: Breaking the Bank
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu przyjdą buty legendarnego gracza NBA. Czy podczas negocjacji klient nie da chłopakom kosza? Wleci do nich także cenna moneta z czasów wojny domowej. Postawią na orła czy reszkę? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 42
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Azize skazuje Yildiz na areszt domowy. Eszref Pasza przejmuje broń i rozdaje ją swoim żołnierzom. Obiecuje Cevdetovi, że już wkrótce jego zadanie się skończy i będzie mógł znowu włożyć turecki mundur. Tureccy powstańcy pod wodzą Eszrefa zdobywają Nazili. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 18/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 350
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna przywozi do szpitala nieprzytomnego kolegę. 17-latek ma rozbitą głowę i jest w ciężkim stanie. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Na oddział przyjechał również pijany kuzyn pacjenta. Ranny chłopak zatruł się alkoholem. Założył się z kuzynem o dziewczynę i wstrzyknął sobie dożylnie wódkę. Jego stan jest ciężki. Tymczasem krewny w ogóle nie przejmuje się jego zdrowiem. Dziewczyna martwi się, że chłopak może umrzeć. Wkrótce w szpitalu pojawia się matka poszkodowanego. Kobieta... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dexter i Ruda dostają sprawę szantażowanej mężatki, która musi słono płacić za krótki romans. Kobieta, po chwili słabości, bardzo żałowała zdrady i sama zerwała niefortunną znajmość, ale to okazało się dopiero początkiem jej kłopotów, bo najpierw nachodził ją odtrącony kochanek, a potem zaczęła dostawać anonimy. W listach były jej wspólne zdjęcia z kochankiem i żądania kolejnych sum, w zamian za to, by fotografie nie trafiły do rąk jej męża... Tymczasem Agnieszka i Ronin pomagają... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 307: Reeling and Dealing
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafiają stare baseballowe rękawice. Chumlee już podkręca piłeczkę, żeby je zdobyć. Rick chce zachęcić chłopaków do wędkowania. Jaką przynętę zastosuje? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 320: Put Up Your Nukes
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafi sprzedawca twierdzący, że ma w rękach głowicę termojądrową. Czy chłopaki będą w stanie oszacować wartość tego przedmiotu? Corey zajmie się sprawą mandoliny należącej do słynnego muzyka Boba Willisa. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka zaczaruje Gwiazdy Lombardu? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 19/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

19:30
Świat według Kiepskich, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mięso Marian Paździoch postanawia hucznie uczcić z żoną Heleną obchody srebrnych godów. Główną atrakcją imprezy ma być dużych rozmiarów pieczony prosiak...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska, 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7127
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7110
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7107
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5001
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.258
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał rano znów prowadzi kurs samoobrony. Jest na nich nowa kobieta. Mizerna, biednie ubrana i przestraszona, ale wyjątkowo zawzięcie ćwiczy. Karolina zagaduje ją po zajęciach. Kobieta odpowiada zdawkowo i widać, że czegoś się boi. Na patrolu Rachwał opowiada o tym Białachowi. Ma nadzieje, że kobieta jeszcze przyjdzie, bo czuje, że musi z nią porozmawiać. Pani komendant pyta dyżurnego jak poszły odwiedziny u jej syna. Jacek wyjaśnia zaskoczonej Jaskowskiej, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 321: Pawn Apocalypse
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafiają koszulki z trasy koncertowej zespołu Aerosmith. Czy Rick zbije biznes na muzycznych fantach? Chłopaki przyjrzą się unikalnej maszynie, stworzonej do walki z zombie, a także pamiątkom związanym z Marynarką Wojenną. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 322: Colts and Vikings
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki przyjrzą się karabinowi z 1860 roku. Czy ustrzelą nim dobry biznes? W ręce Ricka trafia moneta Wikingów. Co może przynieść taki starożytny krążek? Chum próbuje użyć siły perswazji i wymóc na Ricku podwyżkę. Jaka będzie reakcja szefa? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 178 - Poza światem(Ojciec Mateusz XIV odc. 5)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na dziedzińcu szkoły podstawowej policjanci zabezpieczają zwłoki nauczycielki Sylwii Bukowskiej. Nocul przesłuchuje dyr. szkoły Albina Sikorę. Dowiaduje się, że Sylwia martwiła się sytuacją rodzinną uczennicy Anielki. Chciała zawiadomić opiekę społeczną. (Polska 2015)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Katarzyna Burakowska, Tamara Arciuch, Aleksandra Górska, Edyta Olszówka

Czas: 40min.
20:05
XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodarzami programu są Koń Polski i Piotr Gąsowski. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Rak, Marcin Daniec, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Ciach, Robert Korólczyk, kabaret Inaczej. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
20:00
Dziś 13, jutro 30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Jest rok 1987, Jenna to 13-letnia dziewczyna, która lada dzień stanie się kobietą. Jej problem polega na tym, że dorosłe życie wcale nie spieszy się z nadejściem. Nastolatkę ograniczają nadopiekuńczy rodzice, szkolni koledzy ignorują, a chłopak, który jej się podoba nawet nie zna jej imienia. Jenna zaprasza kolegów ze szkoły na przyjęcie urodzinowe. Prywatka okazuje się katastrofą. Dziewczyna zostaje upokorzona podczas gry "Siedem... (USA, 2004)

Reżyseria: Gary Winick
Obsada: Jennifer Garner, Andy Serkis, Christa B. Allen, Judy Greer, Kathy Baker, Phil Reeves, Sean Marquette, Mark Ruffalo
20:10
Doradca smaku-Kurczak zapiekany z kalafiorem, odc. 29/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2507
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zemsta nazistów na Tomku. Joachim i Balon próbują uśpić czujność Anastazji i podstępem zwabiają Tomka w pułapkę. Więzią go w piwnicy i maltretują. Joachim jest wyraźnie bardziej litościwy - żąda, by Nowak wyjechał i zostawił Anastazję. Balon jednak bezwzględnie chce śmierci zdrajcy. Tosia ucieka do Hofferów. Tosia po szkole przychodzi do Hofferów. Pyta, o możliwość zamieszkania u nich - nie może porozumieć się z żoną ojca. Dziewczynka chce, żeby Kamil załatwił to z Kornackim . Hoffer jest... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Lubartów „Ognisty smok” Właściciel restauracji „Ognisty smok” Michał jest wielbicielem kuchni orientalnej, ale w Lubartowie, gdzie mieszka nie było żadnej restauracji czy baru serwującego takie jedzenie. Najbliższy bar z kuchnią np.... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Podejrzenia Pauliny, co do sąsiada, potwierdzają się. Mężczyzna coś ukrywa. Od tej chwili Agata jest pod stałym nadzorem matki. Do Walczaka dzwoni Iza, martwi się o niego. Chce pocieszyć Kubę po rozstaniu z Karoliną. Tymczasem trwa śledztwo w sprawie zabójstwa pięciu osób. Jedyny świadek zdarzenia twierdzi, że przestępstwa dokonał osobiście, mężczyzna który w tym czasie siedział w więzieniu. Podczas dochodzenia policjanci natrafiają na człowieka łudząco przypominającego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Anioł stróż
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia z Tomym Lee Jonesem w roli głównej. Aktor wciela się w postać agenta FBI. Mężczyzna prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, w którym głównymi świadkami są cheerleaderki college'u. W celu wyjaśnienia sprawy agent będzie udawał asystenta trenera nastolatek oraz zamieszka z tymi zwariowanymi dziewczynami pod jednym dachem. To zaowocuje mnóstwem komicznych sytuacji. (USA 2005)

Reżyseria: Stephen Herek
Obsada: Christina Milian, Kelli Garner, Tommy Lee Jones
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:30
Jak w czeskim filmie - Straszne skutki awarii telewizora
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi film w karierze znanego scenarzysty i reżysera czeskiego Jaroslava Papouska. Ukazuje absurdy i paradoksy tkwiące w pozornie zwyczajnych, normalnych sytuacjach. Terenem obserwacji autorów filmu jest przeciętna mieszczańska rodzina. (Czechosłowacja 1969)

Reżyseria: Jaroslav Papoušek
Obsada: Josef Šebánek, Marie Motlová, František Husák, Helena Růžičková, Matěj Forman, Petr Forman

Czas: 79min.
21:55
Złap mnie, jeśli potrafisz
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prawdziwa historia wielkiego oszusta i fałszerza, który zdobył majątek, trafił do więzienia, aż wreszcie został doradcą rządu do spraw walki z przestępcami, takimi jak on. Film jest wierną ekranizacją bestsellerowej powieści autobiograficznej Franka Abagnale'a Juniora (Leonardo DiCaprio), napisanej wspólnie ze Stanem Reddingiem. Opowiada o pięciu latach z życia Abagnale'a wypełnionych oszustwami, zabawą i ciągłą ucieczką przed śledzącym go agentem FBI, Carlem Hanratty (Tom Hanks).... ( USA 2002)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken, Martin Sheen, Nathalie Baye, Amy Adams, James Brolin, Brian Howe, Jennifer Garner
21:00
Latająca Forteca
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na faktach historia załogi Latającej Fortecy – bombowca B-17. Podczas nalotu na Sycylię w 1943 roku ginie dowódca bombowca. Młody, niedoświadczony pilot, który wchodzi na jego miejsce musi walczyć o akceptację ze strony zgranego zespołu. Wkrótce cała załoga i jej zdolność współpracy zostanie poddana trudnej próbie…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2012)

Reżyseria: Mike Phillips
Obsada: Bug Hall, Donnie Jeffcoat, Sean McGowan
22:05
Sekundy, które zmieniły życie - /4/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daria, uśmiechnięta, pozytywna, ciekawa świata, siostra dwójki rodzeństwa. Spędzała weekend na wycieczce z rodziną. Nagły manewr, utrata kontroli nad pojazdem, ciężkie urazy mózgu, nauka mowy. Pomimo odniesionych obrażeń wola życia nie ustała nigdy. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:30
Uwikłani - odc. 1 - Tomasz - fatalny romans
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W każdym odcinku serialu, w sposób dramatyczny i emocjonalny jest przedstawiony inny bohater, który jest uwikłany w przestępstwo. Tomasz to wzorowy ojciec i mąż. Jego syn poważnie choruje, dlatego żona musiała rzucić pracę i zająć się dzieckiem. (Polska 2015)

Reżyseria: Olga Chajdas
Obsada: Marcin Czarnik, Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk, Maria Czykwin, Leszek Żukowski, Aleksander Janiszewski, Artur Chamski, Joanna Rucińska

Czas: 43min.
22:10
Zdrady, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do programu zgłasza się Sylwia Nawrocka, która podejrzewa, że mąż ją zdradza. Niepokoi ją to, że Robert prowadzi tajemnicze rozmowy przez telefon i zablokował jej dostęp do swojego komputera. Znajoma widziała, jak ten mężczyzna wchodził do hostelu z nieznajomą kobietą. Sylwia podejrzewa, że kochanką męża może być jego klientka, którą on stale podwozi. Ekipa programu „Zdrady” przyjmuje zlecenie i zaczyna obserwację. Okazuje się, że Robert Nawrocki faktycznie umówił się w hostelu z nieznajomą,... (Polska, 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
Obsada: Damian Rabstajn, Karolina Kasperek
22:00
Sądny dzień
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kevin Caffery (Martin Lawrence) jest profesjonalnym złodziejem. Jednak pewnej nocy, gdy napada na willę bogatego milionera, zostaje złapany na gorącym uczynku. Bogacz (Danny DeVito) w odwecie zabiera Kevinowi obrączkę, którą ten dostał od swojej ukochanej. Wściekły i rozczarowany złodziej knuje plan zemsty i odzyskania cennego drobiazgu, który jak wierzy, przynosi mu szczęście. Czy ma jakiekolwiek szanse z podstępnym milionerem? (USA 2001)

Reżyseria: Sam Weisman
Obsada: Danny DeVito, Glenne Headly, John Leguizamo, Martin Lawrence
23:30
Wierzyli, że wrócą...
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Byli jeńcy wojenni, więźniowie obozów koncentracyjnych, przymusowi robotnicy i uciekinierzy przed rządami komunistów. Z nich Amerykanie postanowili w 1945 r. stworzyć jednostki przy swojej armii. Trzon stanowili żołnierze Brygady Świętokrzyskiej NSZ. (Polska 2008)


Czas: 29min.
23:00
Zemsta o jasnych oczach - odc 3/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivia manipuluje Jorisem, by nakłonić go do zrzucenia na Alexandre’a winy za morderstwo, które popełnił Joris. Najstarszy z braci Chevalierów obciąża brata swoją wersją wydarzeń. Zgodnie z przewidywaniami Olivii, Etienne nie chce jednak uwierzyć w to. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 106min.
23:10
Bez litości: Zemsta jest moja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwaj funkcjonariusze policji na patrolu dostrzegają podejrzanego mężczyznę. Gdy usiłują go zatrzymać, giną. Ten sam przestępca wcześniej zaatakował i zabił parę głównych bohaterów tego serialu - z jego ręki na służbie zginęli policjanci z tajnej jednostki SIU w Seattle: Juliet i Radner. Ocaleni - Sarah i Mason – wciąż nie mogą dojść do siebie po stracie przyjaciół. Ze względu na rodzinę Mason chce odejść w policji, a Sarah pogrąża się w smutku. Była prywatnie związana z Radnerem. Odtąd... (USA, 2012)

Obsada: Steven Seagal, Lind Sarah, Lochlyn Munro, Jesse Hutch, Tanaya Beatty, Adrian Holmes, Adrian Hough, Gil Bellows
23:05
Śmierć na 1000 sposobów, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:35
Śmierć na 1000 sposobów, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

00:05
Mały lalkarz
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sergio Dotti jest jednym z ostatnich mistrzów sztuki lalkarskiej we Francji. Mieszka na południu Francji. Tu Nicea nazywa się Nissa. Duchy Catherine Sgurane i Giuseppe Garibaldiego są ciągle żywe. Pewnego dnia Sergio spotyka 9 - letniego Thomasa. (Polska 2010)

Reżyseria: Thierri Paladino

Czas: 52min.
00:50
Córka generała
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojskowy oficer śledczy Paul Brenner (John Travolta) ma 36 godzin na przeprowadzenie dochodzenia w sprawie zabójstwa kapitan Elizabeth Campbell (Leslie Stefanson), córki generała, której zmasakrowane zwłoki znaleziono w bazie wojskowej. Według wszelkich przypuszczeń ofiara przed śmiercią poddana została rytuałom sadomasochistycznym. Brenner prowadzi śledztwo wspólnie z przydzieloną mu do pomocy wojskową psycholog Sarą Sunhill (Madeleine Stowe). Im bardziej oficer Brenner zagłębia się w... ( USA 1999)

Reżyseria: Simon West
Obsada: John Travolta, Madeleine Stowe, James Cromwell, Timothy Hutton, Leslie Stefanson, James Woods
00:05
Spadkobiercy, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:05
Zodiak
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemniczy seryjny morderca Zodiak grasuje w San Francisco. Swoje zbrodnie opisuje w wysyłanych do gazet specjalnych listach. Mimo starań inspektora z wydziału zabójstw, Davida Toschiego (Mark Ruffalo), funkcjonariusze nie wiedzą jak wpaść na trop mężczyzny. Angażują w śledztwo słynnego dziennikarza, Paula Avery (Robert Downey Jr.). Najbliższy odkrycia tożsamości maniaka jest jednak rysownik- Robert Graysmith (Jake Gyllenhaal). Nieśmiały mężczyzna potrafi odczytywać zaszyfrowane wiadomości od... (USA 2007)

Reżyseria: David Fincher
Obsada: Anthony Edwards, Chloë Sevigny, Jake Gyllenhaal, Jr. Downey, Mark Ruffalo
01:00
Śmiertelna ucieczka
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reid mieszka na Alasce, jest leśniczym, ekspertem od alaskiej dzikiej przyrody. Na prośbę przyjaciela jedzie na kilka dni do Los Angeles, by pomóc mu wybrać zaręczynowy pierścionek. W salonie jubilerskim poznaje Mię Martin, dziedziczkę rodzinnej fortuny. (Kanada, USA 2015)

Reżyseria: John Murlowski
Obsada: Victoria Pratt, Kc Clyde, Vanessa Vander Pluym

Czas: 89min.
01:00
Ja cię kocham, a ty śpisz
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kochamy bajkę o Kopciuszku, marząc skrycie, by przeżyć coś równie wielkiego, co na zawsze odmieni nasze szare życie. "Ja cię kocham, a ty śpisz" to klasyczna filmowa bajka o miłości, spełnionych nadziejach i marzeniach, wywołująca łzy wzruszenia i zachwyt. (USA 1995)

Reżyseria: John Turteltaub
Obsada: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher, Jack Warden

Czas: 98min.
01:25
Tajemnice losu, odc.2731
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

01:05
Sekrety Sąsiadów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Maria i Ryszard mieszkają na spokojnym osiedlu domków i od niedawna są na emeryturze. Ich zaprzyjaźniony sąsiad z naprzeciwka, Jerzy, jest emerytowanym pilotem i wdowcem. Wkrótce skończy 60 lat, ale wciąż jest bardzo przystojny. Mieszka w pięknym domu i ma wysoką emeryturę. Pewnego dnia jego sąsiedzi spostrzegają, że Jerzy, który wiele lat opłakiwał śmierć żony, ma kobietę. Szaleją z ciekawości, żeby ją poznać. Okazuje się, że nową partnerką Jerzego jest 30 letnia, piękna i... (Polska 2014)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
01:35
Sekrety Sąsiadów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Grażyna i Bogusław są kochającym się małżeństwem od 20 lat. Jednak w ich związku od dawna panuje rutyna, której Grażyna zaczyna mieć dosyć. Para ma nową sąsiadkę, Idalię, która jest młoda i piękna i u której codziennie pojawiają się inni mężczyźni. Grażyna, która cały dzień jest w domu oraz jej przyjaciółka Zofia podejrzewają, że Renata jest prostytutką. Tymczasem Bogusław zaczyna być w stosunku do żony wyjątkowo uwodzicielski, Grażyna jest tym zachwycona, ale pod wpływem... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wasiński
02:45
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:55
Art Noc: Irek Dudek Big Band (Rawa Blues Festival 2015)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert Irka Dudka z big bandem zarejestrowany podczas festiwalu Rawa Blues 2015. Na jubileuszowej 35. edycji Rawy zaprezentował materiał ze swojej płyty "Dudek Bluesy", na którą wielu czekało już od lat. Album zawiera szczególne połączenie bluesa i jazzu. (Polska 2015)


Czas: 46min.
02:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:45
Wahadełko
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wahadełko to w żargonie lekarskim nazwa epilepsji. Jej atak można bowiem wywołać, wprawiając w wahadłowy ruch jakiś przedmiot przed oczami chorego. Bohater to trzydziestokilkuletni Michał, były student politechniki i przewodniczący ZMS. (Polska 1981)

Reżyseria: Filip Bajon
Obsada: Janusz Gajos, Dorota Stalińska, Mirosława Marcheluk, Zofia Tomaszewska, Małgorzata Załuska, Bogusław Sochnacki, Stanisław Jaroszyński, Janusz Dąbrowski, Jacek Odrowąż Pieniążek

Czas: 55min.
03:55
Licencja na wychowanie - odc. 29 - Parzysta kompatybilność
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria i Łukasz są na imprezie u znajomych. Z błahego powodu dochodzi między nimi do sprzeczki. Napiętą sytuacje pogarsza fakt, że Łukasz chce sam jechać na obóz żeglarski. Urażona Wiktoria postanawia z nim zerwać. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 24min.
03:10
Uwaga!, odc. 5001
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 181/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.570
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 37
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Notacje - Krzysztof Kasprzyk. Tak powstała Piosenka dla córki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof Kasprzyk - literat, nauczyciel, autor m.in. "Piosenki dla córki" - rocznik '46. Od 1981 na emigracji, początkowo w Niemczech, gdzie współorganizował Grupę Roboczą "Solidarność" i redagował jej miesięcznik "Przekazy", a od 1984 r. w Kanadzie. (Polska 2012)


Czas: 10min.
04:25
Licencja na wychowanie - odc. 30/101 - Potop
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadchodzi dzień ogłoszenia wyników matury. Roma od rana nie może znaleźć sobie miejsca, wydzwania do Ryszarda, który nie ma czasu na rozmowy, bowiem znowu podejmuje gości z Niemiec. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.793
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Taki jest świat, sez. 3, odc. 13: 13
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 24
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3743
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.797
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info