Program dla 2017-07-07 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Notacje - Krzysztof Kasprzyk. Tak powstała Piosenka dla córki
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof Kasprzyk - literat, nauczyciel, autor m.in. "Piosenki dla córki" - rocznik '46. Od 1981 na emigracji, początkowo w Niemczech, gdzie współorganizował Grupę Roboczą "Solidarność" i redagował jej miesięcznik "Przekazy", a od 1984 r. w Kanadzie. (Polska 2012)


Czas: 10min.
04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 24
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 20
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robotnicy układający szyny kolejowe stają przed problemem przestojów w pracy. Wszelkie działania muszą być zawieszone w związku z brakiem materiałów. Popsuł się bowiem parowóz dowożący elementy potrzebne do budowy linii kolejowej. (USA 1995)

Reżyseria: Alan J.Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 89 "Wiecznie młodzi"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik pechowo komplementuje sylwetkę Natalii na zdjęciu z albumu rodzinnego, nie zauważając, że jest w zaawansowanej ciąży. Dzieciaki nie potrafią przypomnieć sobie byłej niani. Natalia jest zaskoczona tym faktem, zwłaszcza że bardzo lubili Elę. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
05:00
Disco Gramy, odc.3743
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5001
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.797
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:55
Natura w Jedynce - Brazylia. Historia naturalna. Zatopiony las
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odkrywanie dzikiej Brazylii. Fascynująca podróż przez niedostępne krainy Amazonki, Pantanalu, Wybrzeży Atlantyku oraz wyspy otaczające ten egzotyczny kraj. (Austria 2014)

Reżyseria: Christian Baumeister, Paul Reddish

Czas: 50min.
06:25
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odcinku przenosimy się do drugiej połowy XIX w. Nauka zna jedynie 63 pierwiastki, choć tajemnicą jest wciąż proces ich powstawania. W carskiej Rosji Dmitrij Iwanowicz Mendelejew układa pasjansa. Na kartach nie ma jednak symboli trefla czy karo. (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Zabójcze zwierzęta, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najniebezpieczniejsi zabójcy świata zwierząt przybierają najróżniejsze kształty. Czym wyróżniają się osobniki, które pod względem morderczych zdolności lokują się w ścisłej światowej czołówce? Twórcy programu przyglądają się najgroźniejszym z nich, analizując poszczególne gatunki według trzech podstawowych kryteriów: wielkości, szybkości i apetytu. W pasjonującej, zrealizowanej przy pomocy najnowszych technik filmowych, trzyczęściowej serii podglądamy najbardziej przerażające zwierzęta i... (USA, 2013)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 68
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odc. 72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barbara myśli o przeprowadzeniu się do Gródka. Nie jest jej łatwo, a dzieci wcale nie pomagają jej w podjęciu decyzji. Wprawdzie Maria pomysł popiera, jednak Marek jest zdecydowanie przeciwny. Małgosia zauważa złoty pierścionek na palcu siostry. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 49min.
07:50
Trudne sprawy, odc.144
Godziny emisji
Rozwiń opis
Toruń. Tu mieszka rodzina Zborowskich. Już od pewnego czasu panuje u nich napięta atmosfera. Rodzice Stanisław (45 l.) i Renata (43 l.) mają dobry kontakt z synem Mariuszem (17 l.). Natomiast ich drugi syn, Paweł (22 l.) jest leniwy, wchodzi rodzicom na głowę i wyciąga od nich pieniądze. Ostatecznie dochodzi do tego, że 22-latek okrada swoją babcię Marię Zborowską (68 l., emerytka). Podejmuje z jej konta oszczędnościowego 6 tysięcy złotych i wyjeżdża na krótki urlop. Kiedy Stanisław... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 960
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przetrwanie, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie śmierci szesnastolatka, który zmarł w wyniku ciężkiego pobicia. Istnieje podejrzenie, że jest kolejną ofiarą seryjnego mordercy, jednak wkrótce policja wyklucza ten trop. Niebawem wychodzi na jaw, że zamordowany był homoseksualistą i z tego powodu dokuczano mu w szkole. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Kurczak zapiekany z kalafiorem, odc. 29/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 4: Wyścig z czasem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 44
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.523
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski, udając klienta, przygląda się pracy salonu fryzjerskiego Stefana Kubiaka. Obsługiwane właśnie prostytutki zachowują się tak hałaśliwie i prowokująco, że córka fryzjera, Alicja w końcu nie wytrzymuje. Wygania je z zakładu. Obwinia ojca, że rujnuje reputację ich salonu fryzjerskiego. Zarzuca mu również, że zamiast inwestować zyski, trwoni je na tajemnicze rozrywki. Kobieta ma tego dosyć, od śmierci mamy nie poznaje własnego ojca! Malanowski postanawia przyjrzeć się zwyczajom... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 18/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 5, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Fregata", (Koszalin). Restauracja Fregata w Koszalinie w czasach PRL-u była znana przede wszystkim z najlepszych dancingów z wódeczką i śledzikiem. Z czasem jednak zmieniła się w niezbyt ciekawy lokal z szemranym towarzystwem, który bardziej odstraszał, niż przyciągał nowych gości. Cztery lata temu to upadające miejsce kupił pan Hubert. Odremontował, wprowadził zmiany, zatrudnił nowy personel. Nazwę zostawił starą. Niestety dla koszalinian „Fregata” to dyskoteka, nie... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 105: Polowanie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 126 (seria II, odc. 78)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Pałacu Topkapi żegnają Mustafę, który wyjeżdża do Manisy. Hürrem przyznaje się, że to ona napisała anonimowy list do sułtanki Hatice i podaje Gülsah jako świadka swoich słów. Ibrahim przyznaje się do romansu z Nigar. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç, Meryem Uzerli

Czas: 40min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.524
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malanowski próbuje się dodzwonić do Teresy Koseckiej, która chciała wynająć jego biuro. Detektyw pragnie ją przeprosić za to, że musiał odwołać umówione z nią spotkanie i ma zamiar umówić się na nowy termin. Niespodziewanie telefon odbiera komisarz policji. Okazuje się, że Teresa Kosecka nie żyje. Malanowski podejrzewa, że jej śmierć może mieć związek z niedoszłym zleceniem, które kobieta zamierza powierzyć detektywom, i postanawia wyjaśnić zagadkę jej śmierci. Policja i detektywi szybko... (Polska, 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr Golinowski, student prawa, mieszka z rodzicami. Jego ojciec, komisarz policji, jest dla niego bardzo surowy i wymagający. Syn stara się zadowolić ojca, ale kiedy przynosi złe oceny, zostaje przez niego źle potraktowany. Żeby poprawić oceny, chłopak godzi się na proceder zaproponowany mu przez kolegę z roku. Kradną tematy egzaminów, żeby móc się właściwie do nich przygotować. W ten sposób zdobyte dobre oceny jednak nie sprawiają zmiany w stosunku ojca do syna. To powoduje, że syn coraz... (Polska, 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 206
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaja Jarosik nie znosi swojego kolegi Mateusza Adamskiego, bo uważa go za pustego i mało inteligentnego. Gdy nauczyciel francuskiego każe uczniom przygotować referat, okazuje się, że Kaja i Mateusz mają go napisać wspólnie. Dziewczyna jest załamana, bo uważa, że chłopak wykorzysta ją i wszystko będzie za niego musiała zrobić sama. Jednak uczennicy udaje się zmusić chłopaka do współpracy, a wkrótce zakochuje się w nim z wzajemnością. Nie wie, że zazdrosna o Mateusza koleżanka chce skłócić parę... (Polska)

09:00
Zabójcze zwierzęta, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najniebezpieczniejsi zabójcy świata zwierząt przybierają najróżniejsze kształty. Czym wyróżniają się osobniki, które pod względem morderczych zdolności lokują się w ścisłej światowej czołówce? Twórcy programu przyglądają się najgroźniejszym z nich, analizując poszczególne gatunki według trzech podstawowych kryteriów: wielkości, szybkości i apetytu. W pasjonującej, zrealizowanej przy pomocy najnowszych technik filmowych, trzyczęściowej serii podglądamy najbardziej przerażające zwierzęta i... (USA, 2013)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 107: Śmiertelna gra
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - odc. 21
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas napadu na saloon Hanka, jeden z napastników zostaje ranny. Okazuje się, że pechowym bandytą jest 14 - letnia Belle Starr. Pierwszej pomocy udziela poszkodowanej Michaela. Pani doktor postanawia zabrać ranną dziewczynę do swego domu. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R.London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jane Seymur, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1650
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia wyjeżdża na dwa dni na szkolenie, a Umińska postanawia wykorzystać sytuację i odwiedza Łukasza w domu... Józek jest zachwycony tym, że ma dziewczynę i widać, że masażystka poważnie zwróciła mu w głowie. Julita wyraźnie manipuluje chłopakiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Filip Kosior, Andrzej Niemyt, Stanisława Celińska, Kazimierz Mazur

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda chodzi do liceum, dobrze się uczy, jej żywiołem jest kółko aktorsko-teatralne prowadzone przez współpracującego ze szkołą, Szymona. Szymon to przystojny aktor, pasjonat, wraz z uczniami przygotowuje się do szkolnej inscenizacji dramatu „Romeo i Julia”. Dziewczyna zakochuje się w prowadzącym zajęcia, po jednej z prób przedstawienia nawiązuje z nim gorący romans. Niedługo potem ich związek zostaje odkryty przez matkę dziewczyny, Hankę. Hanka każe córce zakończyć natychmiast „przygodę” z... (Polska, 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 464
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia pracuje w biurze nieruchomości i od ponad roku potajemnie romansuje z Michałem, mężem swojej przełożonej Oli. Liczy na to, że mężczyzna rozwiedzie się z żoną. Jednak on nie potrafi odejść od żony, tym bardziej, że ma z nią syna Franka. Jedyną osobą która wie o romansie, jest matka Natalii, Bogna. Jest przeciwna związkowi córki z Michałem. Tymczasem miłość między kochankami raz kwitnie, innym razem rodzi kolejne awantury. W międzyczasie zniecierpliwiona pracownica biura nieruchomości... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 5: Jack i Bill
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Magazyn śledczy Anity Gargas - /38/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 406 Operacja: limit
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia ma wyrzuty sumienia, że zdradziła zaufanie Leny. Tymczasem u Leny, tuż przed operacją pojawia się Latoszek. Szpital w Leśnej Górze ma duże kłopoty finansowe. Plan Żakowej nie wypalił i NFZ nie będzie zwracać pieniędzy za operacje nadprogramowe. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin Kotlarek (40 l.) jest właścicielem kantoru. Kiedy z pieniędzmi w teczce wychodzi z pracy i kieruje się w stronę swojego samochodu, zostaje zaatakowany przez dwóch osobników, którzy żądają od niego oddania gotówki. Marcin nie chce oddać teczki i próbuje uciekać. Zostaje jednak złapany, a jeden z bandytów uderza maczetą w rękę, w której Marcin trzyma neseser z gotówką. Marcin upada puszczając teczkę. Złodzieje zabierają ją i uciekają. Pomimo ran, Marcin wsiada do swojego auta i rusza w... (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Piotr Wąsiński
11:35
Szpital, odc. 350
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna przywozi do szpitala nieprzytomnego kolegę. 17-latek ma rozbitą głowę i jest w ciężkim stanie. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Na oddział przyjechał również pijany kuzyn pacjenta. Ranny chłopak zatruł się alkoholem. Założył się z kuzynem o dziewczynę i wstrzyknął sobie dożylnie wódkę. Jego stan jest ciężki. Tymczasem krewny w ogóle nie przejmuje się jego zdrowiem. Dziewczyna martwi się, że chłopak może umrzeć. Wkrótce w szpitalu pojawia się matka poszkodowanego. Kobieta... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dexter i Ruda dostają sprawę szantażowanej mężatki, która musi słono płacić za krótki romans. Kobieta, po chwili słabości, bardzo żałowała zdrady i sama zerwała niefortunną znajmość, ale to okazało się dopiero początkiem jej kłopotów, bo najpierw nachodził ją odtrącony kochanek, a potem zaczęła dostawać anonimy. W listach były jej wspólne zdjęcia z kochankiem i żądania kolejnych sum, w zamian za to, by fotografie nie trafiły do rąk jej męża... Tymczasem Agnieszka i Ronin pomagają... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 5: Rodzinna banda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Carmen Kurz
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 18min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - na zielono, Posiekany, poszarpany, poszczypany szczypiorek i koperek
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Motyle
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzepotanie barwnych skrzydeł motyli inspirowało i wzbudzało zachwyt od lat. Ciekawy jest też ich cykl życia i zachowania. Te piękne latające owady widzowie zobaczą zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i poza nią, w siedliskach, które są bardzo specyficzne. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Simon Bell

Czas: 49min.
12:30
Tysiąc i jedna noc - odc. 94
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sytuacja w domu Ewlijaoglu jest napięta. Ali Kemal wyprowadza się do hotelu. Nikt nie jest w stanie skłonić go do poślubienia Ahu. Dziewczyna robi wszystko, by wymóc na Alim małżeństwo, podejmuje nawet próbę samobójczą. Semih trafia do szpitala. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka i jej trzyletnia córka, Ula są same w domu, gdy dochodzi do wypadku. Kobieta zabrała uprane w pralce rzeczy, by je rozwiesić na balkonie. Dziewczynka została w łazience i bawiła się swoimi zabawkami. Wystarczyła chwila nieobecności matki, by córeczka znalazła niedokręconą butelkę ze żrącym środkiem do czyszczenia rur. Ula połyka kilka granulek i zaczyna krzyczeć z bólu. Przerażona matka wybiera numer alarmowy 112. Operatorka Centrum Powiadamiania Ratunkowego natychmiast wysyła karetkę... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Adam Molak, Jacek Majewski
12:50
Trudne sprawy, odc.275
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Koninie mieszka rodzina Smyczyńskich. Po śmierci żony przed pięcioma laty Tomasz Smyczyński (45 l.) został sam z dwiema córkami: Antoniną (aktualnie 17 l.) i Justyną (aktualnie 14 l.). Obie córki robią z życia swojego bezrobotnego ojca piekło. Justyna już kilka razy została przyprowadzona do domu przez policję po tym, jak próbowała wejść do dyskoteki, posługując się dowodem osobistym starszej koleżanki. Natomiast Antonina przerywa naukę w zawodówce, gdzie uczyła się na fryzjerkę, i zaczyna... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 66/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian postanowił, że wyciągnie Alę z narkotyków, zabiera ją więc do mieszkania chłopaków. Ala wprowadza się do pokoju Oskara. Kasia i Rafał rozpoczynają terapię małżeńską. Rafał jest bardzo podekscytowany, Kasia ma więcej obaw. Podczas spotkania kłócą się i obrażają… Oskar, po tym, jak dowiedział się, że jego najlepszy przyjaciel przespał się z jego matką, zrywa z nim przyjaźń. (Polska)

12:00
Galileo, odc.600
Godziny emisji
Rozwiń opis
CO DZIEJE SIĘ WEWNĄTRZ NASZEGO CIAŁA PO WYPICIU NAPOJU GAZOWANEGO Łyk napoju gazowanego i… co dalej? Sprawdzimy, jakie procesy zachodzą wewnątrz naszego ciała, gdy napijemy się napoju gazowanego. SŁONA PUSTYNIA W ETIOPII Dallol jest jedynym w swoim rodzaju arcydziełem natury – mieni się feerią fluorescencyjnych barw. Ta leżąca na etiopskiej Pustyni Dalakilskiej rozległa formacja solna to także jedno z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. Powiemy, dlaczego. JAK POCZĄTEK WIOSNY ŚWIĘTUJĄ... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 4: Przesyłka specjalna
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na parkingu przy Rodeo Drive w Beverly Hills zostały znalezione niekompletne zwłoki mężczyzny. Zamordowany był żołnierzem piechoty morskiej. Callen i jego współpracownicy rozpoczynają śledztwo. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:25
Rodzinka.pl - odc. 200 "Zapisałaś w chmurze?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper upomina Kubę, co do jego zachowań w stosunku do kobiet. Ludwik chce wymknąć się wieczorem na piwo z kolegami, co niezbyt cieszy jego małżonkę. Natalia dostaje szału, gdy traci dane z komputera. "Wsparcie" całej rodziny tylko pogarsza sytuację. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:55
Anna Dymna - spotkajmy się
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kierowany jest zarówno do osób niepełnosprawnych jak i pełnosprawnych, ponieważ jego głównym przesłaniem jest zbliżenie tych dwóch wydawałoby się odrębnych światów. (Polska)


Czas: 25min.
13:50
Słoiki, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dawid Cichoń, absolwent studiów humanistycznych, nie radzi sobie w Warszawie, brakuje mu na życie. Kolejny pracodawca nie wypłaca chłopakowi wynagrodzenia za wykonaną pracę. Dawid zastanawia się, czy nie wrócić do domu rodzinnego. Tymczasem jego kolega znajduje w internecie pomysł na zarobienie łatwych pieniędzy. Dawid zostaje potencjalnym dawcą spermy. Spotyka się z kolejnymi kobietami, które pragną zajść w ciążę. Sytuacja komplikuje się, kiedy jedna z kobiet staje się w stosunku do niego... (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:05
19 +, odc. 67/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oskar nie chce znać Irka. Mela boi się, że przez kłótnię chłopaków ich paczka się rozpadnie. Dopiero niebezpieczna sytuacja - Irka napadają chuligani, a Oskar pomaga przyjacielowi - sprawia, że chłopcy się godzą, a Irek przeprasza Oskara. Tymczasem Kasia ma zadanie domowe od terapeutki. Ma spędzić jeden dzień w pracy męża, co oznacza, że pomaga Rafałowi w foodtrucku. Kasia nie radzi sobie najlepiej, tym bardziej, że denerwuje ją Pola. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że wspólniczka Rafała... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 961
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W rozpadzie, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz We własnym mieszkaniu zginęła kobieta. Pierwszym podejrzanym staje się mąż ofiary, z którym była mocno skłócona. W tym samym czasie trwają poszukiwania syna zamordowanej, którego od śmierci matki nikt nie widział. Wkrótce okazuje się, że chłopak został porwany przez swoich kolegów i to oni stają kolejnymi podejrzanymi. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.258
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał rano znów prowadzi kurs samoobrony. Jest na nich nowa kobieta. Mizerna, biednie ubrana i przestraszona, ale wyjątkowo zawzięcie ćwiczy. Karolina zagaduje ją po zajęciach. Kobieta odpowiada zdawkowo i widać, że czegoś się boi. Na patrolu Rachwał opowiada o tym Białachowi. Ma nadzieje, że kobieta jeszcze przyjdzie, bo czuje, że musi z nią porozmawiać. Pani komendant pyta dyżurnego jak poszły odwiedziny u jej syna. Jacek wyjaśnia zaskoczonej Jaskowskiej, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 6: Impas
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen prowadzi negocjacje ze swoim byłym partnerem, po tym, jak w centrum poborowym marynarki wojennej zostają wzięci zakładnicy. Głównym celem agentów staje się dojście do informacji na temat skradzionych rakiet typu Spike. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 85
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odrzucenie Ivo, wymaga od Milagros wiele wysiłku. Federico stawia Berdardo ultimatum. Milagros idzie do firmy porozmawiać z Federico, a kończy na kłótni z Andreą. Federico podejrzewa Damiana o kradzież samochodu. Angelica i jej adwokat mówią Milagros, że Angelica uwzględniła ją w testamencie. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 45
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie najstarszym synu swoich pracodawców, lecz matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i odprawiła ciężarną służącą. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:35
Ewangelickie Dni Kościoła
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż przedstawia zapis nabożeństwa z obchodów Ewangelickich Dni Kościoła. (Polska 2017)


Czas: 25min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.688
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia (33 l.) i Tomasz (35 l.) Weberowie znajdują 3-miesięczne dziecko, Emilię w swoim ogródku. Kasia jest bezpłodna i z tego powodu jej małżeństwo boryka się z problemami. Małżonkowie postanawiają zostawić dziewczynkę u siebie. Kobieta niepokoi się, bo nie wie, w jaki sposób załatwić dziecku dokumenty. Tomasza obiecuje jej, że zrobi wszystko, aby zatrzymali Emilię u siebie w legalny sposób. Kasia nawet nie domyśla się, że Tomasz coś ukrywa przed nią. W tajemnicy przed żoną mężczyzna spotyka... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 962
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
To nie tak miało być, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Kobieta zgłasza zaginięcie syna, który niedawno wyszedł z więzienia. W mieszkaniu, gdzie przebywał, technicy zabezpieczyli ślady krwi. Niebawem na obrzeżach miasta policja odnajduje poszukiwanego mężczyznę, który jest poważnie ranny. Podejrzanym jest były wspólnik ofiary. Mężczyźni byli ze sobą skłóceni. , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.601
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK PRACOWAĆ MNIEJ I ZARABIAĆ WIĘCEJ Każdy z nas chciałby znaleźć równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym. Tylko jak to zrobić? Niektórzy znaleźli sposób na to, jak pracować mniej, a zarabiać więcej. Stwierdzono bowiem, że jeśli zamiast 5ciu dni w tygodniu będziemy pracować tylko 4 jako pracownicy będziemy efektywniejsi, a w życiu prywatnym szczęśliwsi. Sprawdzimy to. PŁYWAJĄCY SZPITAL Historia lekarza z pływającego po Amazonce szpitala na statku. Wielu mieszkańców przybrzeżnych... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 86
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rocky wygrywa z Bobbym w konkursie tanga. Ivo jest nominowany do nagrody „Przedsiębiorca roku”. Rocky przygotowuje w ogrodzie kolację przy świecach. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 12
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 23min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z teledysków ukazujących się przez cały tydzień widzowie układają listę, która zostanie zaprezentowana w sobotę na antenie Jedynki. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O artystach i teledyskach mówi Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 9min.
15:10
M jak miłość - odc. 1272
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper, chłopak sekretarki Julki, używa dowodu skradzionego Zduńskiemu i zaciąga kilka pożyczek. Paweł od razu zgłasza oszustwo na policji. Maria przez telefon wspomina o jego problemach Bilskiemu, który postanawia zająć się sprawą. (Polska 2016)

Reżyseria: Mariusz Gadomski
Obsada: Feliks Matecki - Wojtuś, Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Maja Wudkiewicz - Basia Rogowska, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Zbigniew Stryj - Bilski

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 7/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chełm "Gęsia szyja". W zabytkowej części Chełma, w piwnicach starej kamienicy mieści się restauracja Gęsia szyja. Początkowo restauracja cieszyła się powodzeniem wśród klientów, jednak ostatnimi czasy sale świecą pustkami, a zamiast zapachu jedzenia w ceglanych murach restauracji czuć tylko piwniczną woń… Właściciel Paweł pracuje po kilkanaście godzin, żeby utrzymać restaurację, ale jedynymi gośćmi są tutaj amatorzy piwa w weekendowe wieczory, zabawiani przez jego młodszego brata.... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.248
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część odcinka specjalnego, w którym Ty Pennington i jego drużyna budują nowy dom dla rodziny, która prowadzi jadłodajnię dla potrzebujących. Dunningowie stracili kilka lat temu własny dach nad głową z powodu długów, a mimo to nadal za własne pieniądze karmią głodujących i dają schronienie bezdomnym. Kolejny dzień na placu budowy nowego domu dla Dunningów rozpoczyna się od ogólnego wybuchu radości, bo ze wspaniałą nowiną powraca para projektantów - Michael Moloney i Paige Hemmis. Na... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Meredith Vieira, Michael Moloney, John Littlefield, Paige Hemmis
15:50
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 8: Nagroda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS odnajdują ciało byłego sierżanta, odpowiedzialnego za dochodzenia w sprawach najwyższej randi.Wyruszają na poszukiwania liderów grupy terrorystycznej, stojącej za morderstwem. Deeks nawiązuje kontakt z osobą, której bardzo zależy na znalezieniu sprawców. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 6/13 - Worek talarów
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hrabia i murgrabia, stwierdziwszy, że zamkowa kasa jest pusta, nakładają na wieś nowe podatki. Chłopi błagają Janosika o pomoc. Ten przeznacza część zbójeckich talarów na pomoc dla wsi. Wysyła do wsi dwóch zbójników z workiem talarów. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 43 Zmartwychwstanie
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wypadku ginie młody chłopak, Alexander Moore. Wkrótce po pogrzebie jego młodszy brat widzi go na ulicy i jest przekonany, że ten zmartwychwstał. Sprawa się komplikuje, gdy ktoś wykrada zwłoki z grobu... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: James Larkin
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3419
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska, 2017)

16:40
Gliniarze, odc.80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kobieta zostaje zaatakowana nocą we własnym mieszkaniu. Ze względu na jej pracę w windykacji podejrzanymi są dłużnicy, z którymi miała do czynienia. Podczas śledztwa wychodzą jednak na jaw rodzinne tajemnice poszkodowanej… Znajomy Adama, policyjnego biegłego z zakresu cyberprzestępczości zostaje oskarżony o włamanie do banku. Jednak młody haker zarzeka się, że nie ma z tym nic wspólnego – ktoś go wrabia, ale kto?   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska, 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 207
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Kingi Sulmy ożenił się po raz drugi. Uczennica bardzo lubi swoją macochę, ale musi ukrywać to przed mamą, która wciąż nie pogodziła się z rozwodem i jest zazdrosna o nowe życie byłego męża. Macocha Kingi organizuje w szkole warsztaty psychologiczne. Nastolatka nie chce, żeby jej mama dowiedziała się o tym. Boi się, że kobieta będzie zła o to, że Kinga tak dobrze dogaduje się z nową żoną ojca. Tymczasem przyjaciółki Kingi podstępem ściągają kobietę do szkoły. Mama uczennicy robi... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:45
Ale numer!, sez. 2, odc. 38
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3510
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
17:05
Cena miłości - odc. 77
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cziczek odwiedza Hakana, żeby pomóc mu nawiązać kontakt z córką. Po wyjściu od niego zostaje porwana. Nazajutrz Jawuz wpada w szał i robi wyrzuty Baldarom. Poszukiwania Cziczek nie dają żadnego rezultatu. Wieczorek przerażona Cziczek wraca do domu... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.203
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcel Boroń (17 l.) 9 miesięcy temu został ojcem. Chłopakowi na początku dość trudno przychodziło godzenie obowiązków rodzicielskich z ciągłymi imprezami i poznawaniem nowych dziewczyn. Jednak z czasem 17-latek dojrzał do roli ojca. Z pomocą swoich rodziców - Beaty (38 l.) i Darka (40 l.) udało mu się w sądzie wywalczyć prawo do regularnego odwiedzania swojego syna. Marcel nie zamierza na tym poprzestać. Postanawia sobie, że postara się stworzyć pełną rodzinę dla dziewięciomiesięcznego... (Polska, 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 465
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
43-letnia Olga, wdowa od trzech lat, zakochuje się w 28-letnim Arturze. Jej córka Zosia (21) jest zszokowana. Kiedy okazuje się, że kobieta jest w ciąży, dużo młodszy partner oświadcza się i przeprowadza do ukochanej. Zosia z trudem znosi gwałtowne zmiany i nie ufa narzeczonemu matki nawet po ślubie, do którego wkrótce dochodzi. Kilka tygodni później Olga dowiaduje się, że zmarł jej wuj, z którym prawie straciła kontakt po śmierci męża. Jest poruszona, w nocy dostaje silnych skurczów.... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa terrorystyczna chce przeprowadzić na Oahu zamach na wyjątkową skalę – w różnych punktach wyspy mają zostać jednocześnie wysadzone różne obiekty. Oddział McGarretta musi wytropić i powstrzymać wszystkich członków komórki, zanim będzie za późno. W tym odcinku poznajemy też przejmującą historię sprzed 10 lat, kiedy Danny ze swoją policyjną partnerką tropił w New Jersey mafię. Wraz z nim wracamy do dnia, który tragicznie zapisał się nie tylko w jego życiu ale też w historii Ameryki…   Dla... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

17:45
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 309: Daddy's Girl
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia niecodzienne graffiti. Czy ta sztuka ulicy przyciągnie uwagę chłopaków? Chumlee będzie zmuszony zmierzyć się z historią wojny domowej, a Rick z podstępnymi sprzedawcami aut. Czy spostrzegawcze oko ocali go przed złym wyborem? (USA 2014)

18:20
Lista przebojów Jedynki - odc. 5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z teledysków ukazujących się przez cały tydzień widzowie układają listę, która zostanie zaprezentowana w sobotę na antenie Jedynki. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O artystach i teledyskach mówi Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 9min.
18:40
Zraniona miłość - odc. 43
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal ratuje Yildiz przed linczem, ale cały splendor spływa na Leona, który przybywa nieco później z oddziałem żołnierzy i każe rozpędzić tłum. Leon zabiera ocaloną do rezydencji. Yildiz oświadcza bratu, że staje po stronie Greków. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 25min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:35
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 20/95
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 351
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 7-letniego Adasia Wajrana. Chłopczyk odniósł poważne obrażenia w wypadku samochodowym, który nieumyślnie spowodował jego ojciec. Mężczyzna nie zapiął malucha w foteliku samochodowym. Podczas zderzenia dziecko uderzyło z dużą siłą w przednią szybę auta. Rannym zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Na oddział trafia również ojciec poszkodowanego. Jest bardzo przejęty stanem Adasia. Po rozstaniu z żoną rzadko widuje się z dzieckiem, bo była partnerka zabroniła mu... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi pomagają kobiecie, której 18-letni syn od tygodnia nie pokazał się w domu. Od czasu kiedy się przeprowadzili miała z nim problemy - przestał z nią rozmawiać, podkradał pieniądze - i teraz obawia się, że chłopak odnowił kontakty ze swoim ojcem - alkoholikiem, który ma bardzo zły wpływ na syna... W tym odcinku do Septagonu zgłasza się także matka 21-letniej Sylwii. Kobieta martwi się o córkę, która nie wiadomo skąd bierze pieniądze na drogie ubrania, dużo imprezuje i... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
18:05
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 310: Dam Good Time
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick będzie zmuszony negocjować cenę pudełka cygar należących do prezydenta Kennedy’ego. Potem zaskoczy swoją załogę wycieczką do Hoover Dam. Czy wszyscy pracownicy ucieszą się na taki prezent? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 323: Mr. Cool
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku do lombardu trafi obraz podpisany przez słynnego fotografa Ansela Adamsa oraz jednocentówka z 1791 roku. W międzyczasie Corey zauważy, że szef podbiera jego rzeczy. Czy będzie miał na tyle odwagi, by zwrócić mu uwagę? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 21/95 Wielki Finał
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 29min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.288
Godziny emisji
Rozwiń opis
Buty z Kalkuty Pewnego dnia Arnold Boczek przynosi Ferdkowi prawie nieużywaną parę butów. Następnie oznajmia Ferdkowi, że z przyjemnością mu je odstąpi, ponieważ urosła mu noga i są na niego za ciasne. Ferdek nie chce przyjąć obuwia, Boczek stanowczo nalega. Sytuacja przeradza się niespodziewanie w poważny konflikt...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7128
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7111
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7108
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5002
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Jaskowska zaprasza do siebie Wysocką i Zielińskiego. Pyta, jak im się razem pracuje i czy Zieliński już się wdrożył? Skoro tak, i ponieważ jest wyższy rangą, teraz on już będzie dowódcą patrolu. Pani komendant byłaby pewnie zdziwiona, gdyby zobaczyła, jak niedługo później, podczas interwencji, z Szymona wychodzi mały chłopiec. Próbując zdobyć informacje od jakichś siedzących na ławce „karków” daje im się sprowokować do rywalizacji, chociaż Ola oponuje. Po... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:00
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 324: Playboys and Players
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafią pamiątki związane z klubem Playboya . Czy chłopaki będą w stanie obiektywnie ocenić wartość przedmiotów? Następnie Corey and Chum przyjrzą się parze starych rowerów. Okazuje się, że jeden z nich nigdy nie był używany. Stary Człowiek decyduje się na wyjazd do strzelnicy. Rick postanawia mu towarzyszyć… (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 325: Go For Chum
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sklepie pojawi się niecodzienna aparatura służąca do produkcji bimbru. Czy chłopaki zatrzymają trzeźwość umysłu i bezproblemowo poprowadzą negocjacje? Corey i Chumlee przyjrzą się pocztówkom z autografami gwiazd lat 50. Rick porządnie zdenerwuje się na jednego ze swoich pracowników. Czy ktoś zostanie ukarany za prowadzenie rozmów telefonicznych podczas pracy? (USA 2014)

20:20 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:30
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:35
Weekendowy Hit Jedynki - Angelika wśród piratów
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty z pięciu filmów o burzliwych losach pięknej i dzielnej markizy Angeliki de Peyrac. Wiedząc już, że jej ukochany mąż żyje, markiza Angelika postanawia za wszelką cenę go odnaleźć. Wyrusza więc jego tropem na Morze Śródziemne. (Francja 1967)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Roger Pigaut, Robert Hossein

Czas: 82min.
20:10
The best of Smile
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący najlepsze skecze kabaretu Smile. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 65min.
20:00
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponad 50-tysięczna publiczność przed sceną, milionowa widownia przez telewizorami. Już 7 lipca powraca wyjątkowe wydarzenie plenerowe tego lata – Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017. To właśnie w tutaj fani muzyki tanecznej, disco i folkowej będą bawić się przy największych hitach, bez których nie może się odbyć żadna impreza w Polsce. Na scenie wystąpią m.in.: Radek Liszewski i zespół Weekend, Piękni i Młodzi oraz Long & Junior. Koncert poprowadzą: Sławomir i Norbi. Transmisja festiwalu... (Polska, 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
20:00
Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odległej epoce zręczni kowale elfów wykuli dziewiętnaście Pierścieni obdarzonych niezwykłą mocą. Każdy, kogo obdarowano Pierścieniem mógł cieszyć się długowiecznością i liczyć na wszelki dostatek. Trzy Pierścienie otrzymali królowie elfów, siedem - władcy krasnali, dziewięć przypadło ludziom, którzy dzięki nim sięgnęli po władzę, o jakiej śmiertelnym nigdy się nie śniło. Jednak żaden z tych dziewiętnastu Pierścieni nie miał tak potężnej mocy nad pozostałymi, jak ten, który osobiście wykuł... ( Nowa Zelandia/USA/Niemcy 2001)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Sean Astin, Sean Bean, Christopher Lee, Cate Blanchett, Orlando Bloom, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Ian Holm, Hugo Weaving
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie pewna kobieta zgłasza zaginięcie 23-letniej lekko upośledzonej umysłowo córki. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Na początek przesłuchują najbliższą rodzinę, brata dziewczyny i konkubenta matki, który od początku wydaje się podejrzany. W toku śledztwa natrafiają na sklep z zabawkami, w którym to dziewczyna często spędzała czas, obserwując lalki. Czy to tutaj odnajdą właściwy trop? Tymczasem syn Stasiaka, który został pobity, leży w szpitalu. Kacper jest... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
20:00
Nieuchronna sprawiedliwość
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
John Nguyen (Cung Le) stara się wrócić do normalnego życia. Mężczyzna po pobycie w Iraku cierpi na zespół stresu pourazowego. Pewnego dnia na hotelowym parkingu przypadkowo ratuje z opresji młodą dziewczynę, zabijając przy tym kilku wysokich rangą członków lokalnego bractwa motocyklowego. Od tego czasu on i jego rodzina stają się celem bezwzględnego przywódcy gangu Hollisa (Dolph Lundgren). (USA 2014)

Reżyseria: Giorgio Serafini, James Coyne
Obsada: Briana Evigan, Cung Le, Dolph Lundgren, Vinnie Jones
21:20
DISCOPOLAND - (3)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Niecik, Afterparty oraz Karol Sobczak, to bohaterowie kolejnego odcinka programu Discopoland. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 23min.
21:55
07 zgłoś się - odc. 9/21 - Rozkład jazdy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dwu odległych miejscach Polski w ten sam sposób zamordowano kobietę i mężczyznę. Ze względu na rodzaj zabójstwa - rzut noża w samo serce - można się domyślać, że dokonał tych czynów ten sam sprawca... (Polska 1978)

Reżyseria: Andrzej Jerzy Piotrowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Jerzy Janeczek, Ewa Florczak, Wojciech Standełło, Andrzej Malec, Zdzisław Kozień, Ewa Szykulska, Jerzy Karaszkiewicz, Zbigniew Buczkowski, Magda Celówna

Czas: 73min.
21:00
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Walczak ma problemy z wydziałem wewnętrznym. Jest podejrzany o to, że ukradł kokainę młodemu dilerowi. W każdym razie zrobił to ktoś legitymujący się jego dokumentami. Kuba jest przekonany, że cała sprawa ma początek w klubie go-go, w którym spędził noc ze Stasiakiem. Domyśla się, w jaki sposób działa ktoś kto za tym stoi, ale czy uda mu się wytropić sprawcę i oczyścić się z zarzutów? Jaką rolę w tej sprawie odegra dziewczyna, którą Walczak rozpoznaje podczas rewizji klubu?... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
22:10
Zakonnica w przebraniu 2: powrót do habitu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urocza Whoopi Goldberg znów w habicie. Piosenkarka Deloris wraca do Las Vegas, by kontynuować karierę estradową. Podczas występu zauważa na widowni siostrę Mary Patrick i siostrę Mary Robert, zaprzyjaźnione zakonnice, które poznała w klasztorze. (USA 1993)

Reżyseria: Bill Duke
Obsada: Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Barnard Hughes, Mary Wickes

Czas: 102min.
22:00
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.61
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Stosunki Stasiaka z synem komplikują się. Chłopak chce wracać do Londynu. Chociaż spóźnia się na samolot, postanawia lecieć następnym. W międzyczasie opuszcza mieszkanie ojca i przenosi się do ciotki. Stasiak wydaje się rozdrażniony. Nie wie, jak poradzić sobie z całą sytuacją. Tymczasem odbiera telefon od Kubisa. Doniesienie o pożarze i dwóch zwęglonych ciałach w szopie za miastem. Policjanci przybywają na miejsce. Zamiast szopy zastają zgliszcza. W popiele znajdują... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
22:00
Uciec, ale dokąd?
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbiegły więzień - Sam Gillen pomaga pięknej młodej wdowie, Clydie i jej dzieciom stawić opór bezwzględnemu przedsiębiorcy budowlanemu, który chce ich wyrzucić z domu i przejąć cenny grunt. Ścigany przez policję i płatnych zabójców nasłanych przez przedsiębiorcę, Sam gotów jest podjąć szaleńczą walkę o przetrwanie. Zrobi wszystko, aby ochronić rodzinę, która sama dała mu schronienie. (USA 1993)

Reżyseria: Robert Harmon
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Kieran Culkin, Rosanna Arquette, Ted Levine
23:25
07 zgłoś się - odc. 10/21 - Grobowiec rodziny von Rausch
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porucznicy Borewicz i Zubek dostają sygnały o powtarzających się włamaniach do grobowców, w których są zwłoki sprowadzane z Anglii. Przeglądając zdjęcia z pogrzebu von Rauscha, Borewicz ustala, że znajduje się na nim kobieta nie znana nikomu z rodziny. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Barbara Ludwiżanka, Joanna Żółkowska, Henryk Machalica, Lech Ordon, Zdzisław Klucznik, Krystyna Tkacz, Zdzisław Tobiasz

Czas: 75min.
23:00
Planeta małp
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja kultowego filmu z 1968 roku w reżyserii Tima Burtona. Statek kosmiczny dowodzony przez kapitana Leo Davidsona (Mark Wahlberg) wpada w pętlę czasową i ląduje na planecie przypominającej nieco Ziemię. Wkrótce okazuje się, że ową planetą rządzą małpy, a ludzie zostali zdegradowani do roli niewolników. Jeden z przywódców, generał Thade (Tim Roth) dąży do całkowitej eksterminacji rodzaju ludzkiego. Są jednak małpy, które doceniają umiejętności ludzi i chciałyby ich oswobodzenia, Jedną... (USA, 2001)

Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Mark Wahlberg, Tim Roth, Helena Bonham Carter, Michael Clarke Duncan, Paul Giamatti
23:55
W jak wendeta
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osadzona w futurystycznej scenerii totalitarnej Wielkiej Brytanii historia młodej kobiety, Evey (Natalie Nortman), przedstawicielki klasy robotniczej, którą od śmierci ratuje człowiek w masce, zwany "V" (Hugo Weaving). V to mężczyzna o złożonej osobowości, pełen życia, czuły, wrażliwy na słowo pisane, intelektualista oddany sprawie wyzwolenia swych rodaków od terroru wymuszającego na nich posłuszeństwo. Jest w nim także gorycz, pragnienie zemsty, samotność i gotowość do przemocy,... ( USA/Wielka Brytania/Niemcy 2005)

Reżyseria: James McTeigue
Obsada: Natalie Portman, Hugo Weaving, Stephen Rea, Stephen Fry, John Hurt, Tim Pigott-Smith, Rupert Graves
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.62
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie wybucha kłótnia pomiędzy Kowalskim a Kubisem. Kowalski grozi odejściem z pracy. Czuje się przytłoczony obowiązkami. Kubis rozważa zatrudnienie nowej osoby. Tymczasem policjanci otrzymują zgłoszenie o ucieczce z więzienia. Uciekinierem jest groźny przestępca, szef gangu. Na miejscu przesłuchiwani są pracownicy zakładu. Jeden ze strażników wydaje się zamieszany w sprawę. Okazuje się być szantażowany. Pomógł więźniowi w ucieczce, bo grożono jego ciężarnej żonie. W... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
00:10
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 7/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przed zespołem Coulsona zostają utajnione niebezpieczne tajemnice, a on stara się przełamać system, aby ratować Warda i Fitza, gdy ci zostają wysłani z tajną misją na poziomie ósmym, która może skończyć się tragedią. (USA 2013)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
00:55
Braterstwo wilków
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kostiumowe widowiskowe kino akcji z elementami thrillera. Scenariusz luźno zainspirowany wydarzeniami, jakie miały miejsce w XVIII - wiecznej Francji, gdzie dochodziło do serii tajemniczych zabójstw, a także słynną legendą o "Bestii z Gevaudan". (Francja 2001)

Reżyseria: Christophe Gans
Obsada: Vincent Cassel, Monica Bellucci, Samuel Le Bihan, Émilie Dequenne

Czas: 144min.
00:00
Ostra broń
Godziny emisji
Rozwiń opis
Moon (Ice-T), szef przestępczego podziemia, postanawia w przewrotny sposób rozprawić się z ludźmi, którzy mu podpadli. Ściąga ich do odizolowanego miejsca, z którego sami nie mogą się wydostać, po czym zarzuca ich całą masą broni, przy pomocy której mają walczyć i zabijać się nawzajem. Dla trójki zwycięzców przygotował 10 mln dolarów nagrody…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1997)

Reżyseria: Albert Pyun
Obsada: Christopher Lambert, Ice T, Michael Halsey
00:00
Dorwać Cartera
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Specjalista od ściągania długów dla bukmachera z Las Vegas – Jack Carter – jedzie do rodzinnego miasta na pogrzeb swojego brata – Ritchie’go. Po przybyciu na miejsce Carter zaczyna podejrzewać, że śmierć Ritchie’go nie była przypadkowa. Z czasem nabiera coraz większych podejrzeń, aż w końcu dochodzi do wniosku, że było to morderstwo. Postanawia sam znaleźć zabójców i wymierzyć sprawiedliwość... (USA 2000)

Reżyseria: Stephen Kay
Obsada: Alan Cumming, Michael Caine, Mickey Rourke, Sylvester Stallone, Rachael Leigh Cook, Miranda Richardson
01:00
Nagła śmierć
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Pittsburghu odbywa się siódmy, najważniejszy mecz finałowy Pucharu Stanleya. Na tafli walczą ze sobą hokeiści Jastrzębi z Chicago i miejscowa drużyna Pingwinów. Na widowni szaleje z emocji 17 tys. kibiców, a wśród nich wiceprezydent USA. (USA 1995)

Reżyseria: Peter Hyams
Obsada: Jean Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright, Ross Malinger

Czas: 105min.
01:35
Czyngis-chan
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodowy. Opowieść o młodzieńczych latach wielkiego mongolskiego władcy Czyngis-Chana. Zanim stał się przywódcą Wielkiej Ordy i świat zadrżał przed nim z przerażenia, młody Temudżyn przeszedł piekło na ziemi. Lata głodu, tortur i zniewolenia spowodowały, że siła jego charakteru, rozumu i woli stały się niezrównane. W pokonywaniu trudności wspierała go jego największa miłość, pierwsza żona Borte...   Dla małoletnich od lat 16 (Niemcy, Rosja, 2007)

Reżyseria: Sergei Bodrov(1)
Obsada: Chuluun Khulan, Mamadakov Amadu, Sun Honglei, Tadanobu Asano
02:55
Mrok - odc. 1/8 - Interes życia
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Właściciel kilku sklepów odpowiada na atrakcyjną ofertę hurtownika. Jego syn jedzie ciężarówką całą noc, aby nad ranem zjawić się w hurtowni. Po całym dniu nerwowego oczekiwania, ojciec zaczyna się niepokoić. Jego syn nie wrócił do domu z towarem. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 45min.
02:40
Uwaga!, odc. 5002
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55 Na żywo
Moc Magii, odc. 182/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:05
Ale numer!, sez. 2, odc. 38
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:30
Dyżur, sez. 1, odc. 2
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś m.in. dowiemy się jakie są dalsze losy Moniki, która podczas wypadku w pracy straciła fragment dłoni oraz zobaczymy jak lekarze ratują życie i zdrowie pacjenta z ciężkim zawałem serca. (Polska 2009)

03:55
Mrok - odc. 2/8 - Być czy mieć
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert i Radek porywają Jolkę, młodą żonę biznesmena Gajdy. Porywacze nie mają doświadczenia w tej dziedzinie, realizują tylko starannie przygotowany plan. Pierwsza część akcji kończy się sukcesem. Porywacze przetrzymują Jolkę i żądają od Gajdy okupu. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł, Michał Grosz, Waldemar Jawor, Marta Czapska

Czas: 45min.
03:30
Zemsta o jasnych oczach - odc 3/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivia manipuluje Jorisem, by nakłonić go do zrzucenia na Alexandre’a winy za morderstwo, które popełnił Joris. Najstarszy z braci Chevalierów obciąża brata swoją wersją wydarzeń. Zgodnie z przewidywaniami Olivii, Etienne nie chce jednak uwierzyć w to. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 106min.
03:00
Disco Polo Life, odc.571
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:25
Tajemnice losu, odc.2732
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.794
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3744
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.798
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 25
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info