Program dla 2017-07-08 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:30
Zemsta o jasnych oczach - odc 3/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivia manipuluje Jorisem, by nakłonić go do zrzucenia na Alexandre’a winy za morderstwo, które popełnił Joris. Najstarszy z braci Chevalierów obciąża brata swoją wersją wydarzeń. Zgodnie z przewidywaniami Olivii, Etienne nie chce jednak uwierzyć w to. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 106min.
04:50
Galeria - odc. 56
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dochodzi do scysji między Anitą a Joanną o to, kto rządzi w domu. Woydatt rozstrzyga spór, stając po stronie Joanny. Joanna uważa, że Woydatt nie powinien afiszować się w mediach. Małgosia dużo rozmawia o Neli z Hubertem i Pawłem, którzy są tym znudzeni. (Polska 2011)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Gina Martini
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:20
Klan - odc. 3106
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciek ma już gotowy film reklamowy. Musi jeszcze napisać na swojej stronie internetowej kilka słów o sobie. Pomaga mu w tym Kasia. Wanda po pierwszej nocy spędzonej w nowym domu zostaje silnie uczulona substancjami z oparów świeżej farby i chemikaliów. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Tomasz Stockinger, Maria Niklińska, Marcin Błaszak, Martyna Kowalik, Agnieszka Kaczorowska, Dorota Kamińska, Bartosz Waga, Grzegorz Wons

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3107
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spakowana Agata spokojnie czeka przed wyjazdem na lotnisko, tymczasem Jacek jest bardzo zdenerwowany. Na lotnisku jeszcze raz ją przestrzega, żeby na siebie uważała. Natalia daje Rafałowi do podpisania umowę o pracę w swojej fundacji. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Monika Mrozowska, Laura Łącz, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Tomasz Stockinger, Tomasz Bednarek, Marta Rostowska, Maria Niklińska, Dorota Kamińska, Julian Peciak

Czas: 21min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Sztuka codzienności - Zobaczmy to jeszcze raz - cz. 2
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najciekawszych odcinków. W drugiej części: niezwykłe kostiumy Marka Marante, tatuaże plemienne i animacja poklatkowa. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3744
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5002
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.798
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 25
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 15: Firma na sprzedaż
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia Wiklaszewska (31) po śmierci rodziców w spadku dostaje małe przedsiębiorstwo. Od 2 lat mieszka ze swoim chłopakiem Jankiem, który pomaga jej prowadzić księgowość firmy. Pewnego dnia dowiaduje się, że firma ma problemy finansowe. Natalia chce spłacić długi oszczędnościami i pożyczonymi pieniędzmi. Jednak kiedy dziewczyna znajduje pobitego chłopaka, sprawa się komplikuje. Na domiar złego para zostaje okradziona. Natalia postanawia sprzedać firmę, by wyjść z kłopotów. Niestety to dopiero... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3108
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pod nieobecność Agaty matka Jacka postanawia zadbać o syna, gotować mu obiady i prowadzić dom. Czesia skarży się Grażynce, że Darek ze wspólnikami nie zdołali zebrać pożądanych funduszy na swoja działalność. (Polska 2017)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Kaja Paschalska, Anna Powierza, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Tomasz Bednarek, Ewa Kania, Paulina Holtz, Izabela Trojanowska, Laura Łącz, Michał Lesień

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:30
M jak miłość - odc. 1291
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo wysiłków lekarzy Ewa traci dziecko i kompletnie się załamuje. Ala i Basia, wspierane przez małego Kubę, pomagają Glińskiej urządzić jej nowe mieszkanie. Gliński zaś cały czas obserwuje rodzinę z ukrycia, gotów na kolejny atak. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Krystian Wieczorek - Andrzej, Rafał Mroczek - Paweł, Maurycy Popiel - Olek, Dominika Kluźniak - Ewa, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska, Artur Barciś - Kolęda, Kacper Kuszewski - Marek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 16: Drogi spadek
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alina Kazimierczak pracuje w Warszawie. Jest ilustratorką książek dla dzieci, ale wiedzie się jej ze zmiennym szczęściem. Mieszka w wynajętym mieszkaniu i często brakuje jej pieniędzy. Kiedy dostaje spadek po babci, postanawia wyjechać i zamieszkać w odziedziczonym domu. Jednak okazuje się, że na miejscu czekają do spłaty długi po babci: kredyt, pożyczka, raty za telewizor i meble kuchenne. Jednak w domu nie ma kredytowanych rzeczy, ani pieniędzy. Początkowo kobieta podejrzewa o jakiś... (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Dragons: Defenders of Berk, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 3/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głodne dziecko nie ma szans by dotrzymać kroku swoim kolegom. W sporcie, w nauce, w życiu. Każde dziecko powinno mieć prawo do pełnowartościowych posiłków. Codziennie, przez cały rok. Dlatego 5 polskich organizacji pozarządowych zjednoczyło siły aby pod egidą Kluczyk Fundation utworzyć program Żółty Talerz W tym odcinku poznajemy wspaniałych ludzi, którzy go tworzą, poznajemy także rodziny, które mogą dzięki Żółtemu Talerzowi poczuć się bezpieczniej. Dominika Kulczyk odwiedza m.in.... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:55
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 1: Już zawsze razem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 272
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 21min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /4/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Daria, uśmiechnięta, pozytywna, ciekawa świata, siostra dwójki rodzeństwa. Spędzała weekend na wycieczce z rodziną. Nagły manewr, utrata kontroli nad pojazdem, ciężkie urazy mózgu, nauka mowy. Pomimo odniesionych obrażeń wola życia nie ustała nigdy. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.31 Sielskie Wakacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 6/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30 Na żywo
Dzień Dobry Wakacje, odc. 5/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:30
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 2: Wycieczka krajoznawcza
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:10
Po prostu zdrowie
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
09:35
Polski grill - /1/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grillowa biesiada z przyjaciółmi szefa kuchni, Beatą i Zbigniewem Kaźmierczakiem, którzy zaprosili ekipę do swego domu. Ich znajomi to kapitanowie Jerzy Pielaciński i syn Mariusz oraz gwiazda muzyki disco polo, Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Full. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
09:15
Przygody Kota w butach, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:55
Ewa gotuje, odc.272
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewa Wachowicz zaprasza na potrawy dla nastolatków. Zacznie od bomby witaminowej, czyli gęstego smoothie. Później przygotuje drugie śniadanie – pożywną kanapkę z pieczoną polędwiczką wieprzową. Jako danie główne poda błyskawiczny makaron z serem kozim i suszonymi pomidorami. Natomiast na deser będzie jogurt z czekoladą, otrębami i truskawkami.   Dla małoletnich od lat 7Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
09:00
Królowa śniegu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kay i Gerda zawsze się przyjaźnili. Pewnego razu Królowa Śniegu z dalekiej, mroźnej Północy przecina ich więź za pomocą odłamka lodu. Kay zmienia się z dnia na dzień, a wkrótce potem całkiem znika. Gerda wyrusza na poszukiwania w długą, pełna trudów, niebezpieczeństw i pokus drogę…   Dla małoletnich od lat 7 (Niemcy, 2014)

Reżyseria: Karola Hattop
Obsada: Flora Thiemann, Kristo Ferkic, Linda Zilliacus
09:05
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 3: Grill
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:50
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 4: Kipper And The Corpse, The
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
10:05
Angelika wśród piratów
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarty z pięciu filmów o burzliwych losach pięknej i dzielnej markizy Angeliki de Peyrac. Wiedząc już, że jej ukochany mąż żyje, markiza Angelika postanawia za wszelką cenę go odnaleźć. Wyrusza więc jego tropem na Morze Śródziemne. (Francja 1967)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Roger Pigaut, Robert Hossein

Czas: 82min.
10:45
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:25
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponad 50-tysięczna publiczność przed sceną, milionowa widownia przez telewizorami. Już 7 lipca powraca wyjątkowe wydarzenie plenerowe tego lata – Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017. To właśnie w tutaj fani muzyki tanecznej, disco i folkowej będą bawić się przy największych hitach, bez których nie może się odbyć żadna impreza w Polsce. Na scenie wystąpią m.in.: Radek Liszewski i zespół Weekend, Piękni i Młodzi oraz Long & Junior. Koncert poprowadzą: Sławomir i Norbi. Transmisja festiwalu... (Polska, 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
10:50
Policjantki i Policjanci, odc.255
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Pani komendant po odprawie prosi dyżurnego o rozmowę. Jacek i jej syn to dawni koledzy z podwórka, Jaskowska miała nadzieję, że mógłby być wsparciem dla Mariusza, któremu niełatwo jest zacząć wszystko od nowa. Jacek zgadza się pomóc i obiecuje że wpadnie dziś do Mariusza, żeby nie był sam, gdy Jaskowska będzie do późna poza domem. Na patrolu Białach jest pełen uznania dla Rachwał i jej zaangażowania w pomoc kobietom, które uczy samoobrony. Karolinę bardzo cieszy to co robi,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
10:35
Ale numer!, sez. 2, odc. 38
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:30
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku Wielkie Nieba, śladami papieża Franciszka, odwiedzają więzienie. O odnalezieniu Boga i pomocy płynącej z inicjatywy Alpha opowiedzieli nam Ci, którzy z Jezusem za kratami zaczynają nowe życie i Ci którzy im w tym pomagają. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:50
Z ciemności - zobaczyć świat - /4/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny opowiada o ludziach, którym dzięki operacjom okulistycznym udało się odzyskać wzrok. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 21min.
11:10
Na sygnale - odc. 129 "Polskie wakacje"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół doktora Góry jedzie do hotelu, w którym jeden z zagranicznych gości twierdzi, że nielegalnie wycięto mu nerkę. Pacjent jest pewien, że został odurzony i okradziony przez dziewczynę, którą poznał dzień wcześniej w pobliskiej restauracji. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Artur Bednarek - Arek, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
11:45
Podróże z historią - odc. 36 Jak powstaje papier?
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Papier to rzecz zwyczajna i właściwie nie zwracamy na niego większej uwagi. Ale nie wyobrażamy sobie życia bez papieru. Dlatego warto poznać tajniki jego historycznej produkcji. W tym celu Radosław Kotarski rusza do Dusznik Zdroju. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:25
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 637
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:50
Policjantki i Policjanci, odc.256
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Ciepło i serdeczność jakie panują w domu Oli od kiedy zamieszkał w nim Marek, sprawiają, że policjantka nabiera pogody ducha. Wyrusza na patrol w o wiele lepszym humorze i zaczyna wierzyć, że do niej też się szczęście wreszcie uśmiechnie. Tymczasem na komendzie profos, który kupił właśnie ciśnieniomierz, sprawdza wszystkim ciśnienie. Niestety nowa zabawka szybko okaże się powodem do kolejnego wybuchu irytacji profosa. Do Zielińskiego dzwoni ojciec – będzie dziś u niego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
11:05
Ale numer!, sez. 2, odc. 39
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

11:45
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 7: Odbicie odbicia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ludzie zaczynają cierpieć na skutek wypadków i kłamstw, których nie byli uczestnikami, zespół Bibliotekarzy próbuje odkryć połączenie między wiecznie młodym Dorianem Grey’em, a tym jak jego magia wpływa na otaczający ich świat. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:25
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 9. Królewskie Katakumby i Zatoka Padang
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tematem jest woda - źródło życia. Dla mieszkańców Bali stała się świętością. Zwierzęta zamieszkujące zatokę Padang żyją w świecie, w którym każdy intruz jest śmiertelnym wrogiem. Niektóre z nich posiadają niezwykłą i niebezpieczną broń. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 44min.
12:25
Jak w czeskim filmie - Straszne skutki awarii telewizora
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi film w karierze znanego scenarzysty i reżysera czeskiego Jaroslava Papouska. Ukazuje absurdy i paradoksy tkwiące w pozornie zwyczajnych, normalnych sytuacjach. Terenem obserwacji autorów filmu jest przeciętna mieszczańska rodzina. (Czechosłowacja 1969)

Reżyseria: Jaroslav Papoušek
Obsada: Josef Šebánek, Marie Motlová, František Husák, Helena Růžičková, Matěj Forman, Petr Forman

Czas: 79min.
12:25
Disco Hit Festiwal Kobylnica 2017, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 5/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po emocjonujących zmaganiach w poprzednim odcinku uczestnicy opuszczają prowincję Salta i przenoszą się nad Atlantyk. Przed nimi licytacja – za pieniądze zgromadzone do tej pory przez grupę mogą wylicytować cenne dla siebie fanty. Czeka ich także trudne, bardzo złożone zadanie, w którym tematem przewodnim będzie odmierzanie czasu. Konkurencja rozpocznie się w latarni morskiej, a zakończy późną nocą, na bezkresnych wydmach. Przed testem uczestnicy otrzymają jeszcze jedną szansę zdobycia... (Polska)

12:50
Policjantki i Policjanci, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Emilka w domu z ołówkiem w ręku liczy wydatki – psuje się samochód, pralka, a im brakuje pieniędzy… Krzysiek obiecuje, że weźmie dodatkowe patrole. Emilka martwi się, że i tak haruje jak wół. Na komendzie daje się zauważyć, że Gajda coraz lepiej dogaduje się z Morawską. Sprzątanie piwnicy wyszło super, babcia jest pod wrażeniem, że Arek naprawił nawet skrzypiące zawiasy. Alicja zaprasza go na kolację. Wieczorem do Zapałów przychodzi ojciec Emilki. Słyszał, że popsuło się im... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
12:30
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 8: Punkt zbawienia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magiczna księga wysyła zespół Bibliotekarzy do obiektu badawczego, gdzie naukowcy zostali przekształceni w bezmyślne potwory. Ekipa ma się dowiedzieć, skąd pochodziło źródło zasilania, które tak negatywnie wpłynęło na pracowników laboratorium. Kiedy Bibliotekarze odłączają jeden z artefaktów, okazuje się, że zostali uwięzieni w czasowej pętli. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
13:15
Okrasa łamie przepisy - Smaki zaklęte w nalewki
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Czas: 24min.
13:50
Anna German - odc. 3/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania zaprzyjaźnia się z Hermanem Bernerem, który opowiada jej o Polsce. Pomaga on rodzinie Ani. Oddaje kartki żywnościowe. Zawiera małżeństwo z Irmą. Ale dostaje powołanie do Pierwszej Dywizji Wojska Polskiego. Umawia się z nią w Warszawie, po wojnie. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 51min.
13:30
Planeta małp
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja kultowego filmu z 1968 roku w reżyserii Tima Burtona. Statek kosmiczny dowodzony przez kapitana Leo Davidsona (Mark Wahlberg) wpada w pętlę czasową i ląduje na planecie przypominającej nieco Ziemię. Wkrótce okazuje się, że ową planetą rządzą małpy, a ludzie zostali zdegradowani do roli niewolników. Jeden z przywódców, generał Thade (Tim Roth) dąży do całkowitej eksterminacji rodzaju ludzkiego. Są jednak małpy, które doceniają umiejętności ludzi i chciałyby ich oswobodzenia, Jedną... (USA, 2001)

Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Mark Wahlberg, Tim Roth, Helena Bonham Carter, Michael Clarke Duncan, Paul Giamatti
13:45
MasterChef Junior, odc. 6/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:50
STOP Drogówka, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:20
Skorpion, sez. 1, odc. 8: Risky Business
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Członkowie Skorpiona są zmuszeni zwrócić się o pomoc do muzyka, który wynalazł kontrowersyjny algorytm. Umożliwia on produkcję takich piosenek, które przyciągną mordercę prowadzącego blog poświęcony muzyce. Tymczasem Drew zwraca się do Waltera o pomoc w nawiązaniu kontaktu z synem. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
14:55
Anna German - odc. 4/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania dowiaduje się, że Herman Berner zginął pod Lenino niedługo po weselu w 1943 roku. Matka i babcia postanawiają opowiedzieć wreszcie, co się stało z jej ojcem. Dziewczyna ma żal do nich, że tak łatwo uwierzyły w jego śmierć. Ania studiuje geologię. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 50min.
14:00
Familiada - odc. 2342
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie igra się z miłością. Mówi się, że od miłości do nienawiści krótka droga. A jak to wygląda z punktu widzenia neurologa? O miłości wiemy wszystko i nic. Sprawdźmy, jak się zakochać, jak odkochać, jak przestać nienawidzić i czy jest lekarstwo na miłość? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:50
Cloud 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Kayla zostaje wyrzucona z drużyny snowboardowej, w której była dotąd gwiazdą. By odzyskać miejsce w zespole i udowodnić swoje umiejętności, trenuje z Willem Cloudem - jeszcze niedawno niepokonanym mistrzem, teraz rozpamiętującym fatalną porażkę, która gwałtownie przerwała jego spektakularnie rozwijającą się karierę. Żeby przygotować się do rywalizacji z najlepszymi, Kayla musi sprostać katorżniczemu treningowi zaplanowanemu przez Willa. Jednocześnie próbuje pomóc mu otrząsnąć się... (USA, 2014)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Dove Cameron, Kiersey Clemons, Luke Benward
14:15
Anioł stróż
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia z Tomym Lee Jonesem w roli głównej. Aktor wciela się w postać agenta FBI. Mężczyzna prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, w którym głównymi świadkami są cheerleaderki college'u. W celu wyjaśnienia sprawy agent będzie udawał asystenta trenera nastolatek oraz zamieszka z tymi zwariowanymi dziewczynami pod jednym dachem. To zaowocuje mnóstwem komicznych sytuacji. (USA 2005)

Reżyseria: Stephen Herek
Obsada: Christina Milian, Kelli Garner, Tommy Lee Jones
15:10
Komedie po polsku - Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
38 - letni Karolak jest na utrzymaniu 73 - letniej matki emerytki. Żyją skromnie, ale starsza kobieta dba o to, żeby dom był czysty i było zjedzenie. Syn jest jednak znużony monotonną egzystencją na wolności. Przesiedział kilkanaście lat za kratkami. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Gruza
Obsada: Zdzisław Maklakiewicz, Leon Niemczyk, Olgierd Łukaszewicz, Wiesław Dymny, Józef Morgała

Czas: 53min.
15:20
Mamy Cię!, odc. 6/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście i tytuły wkrętów: Artur Chamski, KOBIETA PRACUJĄCA Feel, KAFTANIARZE Magdalena Boczarska, KWARANTANNA (Polska)

16:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 50 (seria III, odc. 8)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki telegramowi z kolejną wskazówką - Julio, Alicia i Maite odkrywają treść tajemniczego zdania. Jest nią imię i nazwisko: Adrian Vera Selande. Śledczy Ayala szybko ustala, że człowiek o tym nazwisku od 12 lat jest poszukiwany za morderstwo. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (2)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku występują aktorzy "Czasu honoru". Drużyna Tomasza Kammela to: Karolina Gorczyca, Agnieszka Więdłocha, Marta Juras. Drużyna Antka Królikowskiego: Antoni Pawlicki, Jakub Wesołowki, Jan Wieczorkowski. Gwiazda odcinka: Kasia Kowalska. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:00
10 - lecie Kabaretu Skeczów Męczących, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kłaku, Śruba, Wiesiek powracają w odświętnej odsłonie, bo Kabaret Skeczów Męczących ma już 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. Grupa powstała w 2003 roku w Kielcach. Jej obecny skład to: Karol Golonka, Michał Tercz, Jarosław Sadza i Marcin Szczurkiewicz. W minionej dekadzie doskonale bawiliśmy się na „Wieczorze Kawalerskim” i „Weselu”, wraz z Kabaretem Skeczów Męczących trafiliśmy też do... „Psychiatryka”. Poznaliśmy „uaktualnione” przez tych artystów wersje popularnych... (Polska, 2014)

Reżyseria: Konrad Smuga
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 1/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wraca nowa, ósma seria ekscytujących podróży niestrudzonej Martyny Wojciechowskiej! Jak zawsze nie zabraknie historii, które wzruszą, zszokują, ale też rozbawią do łez. Boliwia, Peru, Rosja – to tam odkryjemy nowe krańce świata. W Boliwii, Martyna odwiedzi społeczność, która w XXI wieku żyje na przekór cywilizacji. Na Florydzie dziennikarka pozna charyzmatyczną Maję Kazazić, bośniacką muzułmankę, która cudem przeżyła wojnę w byłej Jugosławii. Jak dobrze wyjść za mąż w 3 miesiące? Jak zrobić z... (Polska)

16:45
Jedynka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sierpień 1944 roku. Ofensywa Armii Czerwonej przesuwa się przez wschodnią Polskę. Bateria artylerii „Jedynka” dowodzona przez porucznika Jegorowa dostaje rozkaz osłony mostu, przez który mają przechodzić radzieckie wojska. Na miejscu okazuje się, że tuż obok w zniszczonym klasztorze ukrywa się grupa głuchoniemych sierot z opiekunką. Porucznik Jegorow zdaje sobie sprawę, że wykonanie rozkazu może kosztować życie bezbronnych dzieci…   Dla małoletnich od lat 12 (Rosja, 2015)

Reżyseria: Kirill Belevich
Obsada: Anna Prus, Ilya Korobko, Stanislav Callas
16:15
Wakacje Jasia Fasoli
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego popołudnia Jaś Fasola dowiaduje się, że został szczęśliwcem, który w loterii parafialnej wygrał tygodniową wycieczkę do Francji oraz kamerę. Okazuje się, że podróżnik trafia prosto na festiwal filmowy w Cannes, gdzie rozpoczynają się jego przygody. Sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna, gdy jego produkcja trafia na ekrany ekspertów festiwalu, a on sam zostaje oskarżony o porwanie nieletniej osoby. (Great Britain 2007)

Reżyseria: Sam Bendelack
Obsada: Caunes de, Jean Rochefort, Karel Roden, Max Baldry, Rowan Atkinson, Willem Dafoe
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Polski grill - /2/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na letnie sobotnie popołudnia program kulinarno - podróżniczo - rozrywkowy, w którym szukamy najbardziej oryginalnych przepisów na ruszt. Przez całe wakacje będziemy jeździć w różne regiony Polski na spotkania z miłośnikami grillowania. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
17:55
Lista przebojów Jedynki - odc. 6
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 25min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:05
10 - lecie Kabaretu Skeczów Męczących
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kłaku, Śruba, Wiesiek powracają w odświętnej odsłonie, bo Kabaret Skeczów Męczących ma już 10 lat i zamierza z tej okazji urządzić imprezę. Grupa powstała w 2003 roku w Kielcach. Jej obecny skład to: Karol Golonka, Michał Tercz, Jarosław Sadza i Marcin Szczurkiewicz. W minionej dekadzie doskonale bawiliśmy się na „Wieczorze Kawalerskim” i „Weselu”, wraz z Kabaretem Skeczów Męczących trafiliśmy też do... „Psychiatryka”. Poznaliśmy „uaktualnione” przez tych artystów wersje popularnych... (Polska, 2014)

Reżyseria: Konrad Smuga
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najwyższa pora, obok zajęć zmieniających podejście dziewcząt do życia oraz ich sposób myślenia, wprowadzić wizerunkową rewolucję. Uczestniczki przejdą metamorfozę, niektóre z nich zupełnie radykalną! Wielką rewolucję i zmianę wizerunku zaczną od relaksu w spa oraz spiłowania pazurków. Dosłownie! Ich długie i kolorowe paznokcie otrzymają bardziej stonowaną formę. Niektóre z dziewcząt będą bardzo intensywnie broniły się przed zdjęciem tipsów. Bez nich przecież nie wyobrażają sobie życia… I... (Polska)

18:35
Ranczo - odc. 119 (seria X, odc. 2) - Partyzancka dola
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Solejukowa, która cierpi na syndrom pustego gniazda, wpada na pomysł, jak odmienić swoje życie. Musi jednak przekonać do tego kilka osób i już napotyka na opór. Kusy nie ma najmniejszej ochoty wracać do domu. Buduje szałas i zamierza w nim zamieszkać. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 151
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wizyta kobiety w gospodarstwie Janka pszczelarza jest równie zjawiskowa co corrida. Elvis gotowy jest na miłość i związek. Ryszard nie liczy zdobytych kobiet i pieniędzy, ma swoje rachunki. Papuga miała tylko ubarwić smętną egzystencję Jarusia, a przyniosła też radość. Panią Anielę spotkała dotkliwa przykrość. Porzucony Kampio skoncentrował się na własnej urodzie. Sławek i Iwona czekali na siebie całe życie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 13, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - niekwestionowana Królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie i temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całym kraju. „Kuchenne Rewolucje” to hit od wielu sezonów. Tym razem wkracza w trzynasty i bynajmniej nie będzie on pechowy. Lubartów „Ognisty smok” Właściciel restauracji „Ognisty smok” Michał jest wielbicielem kuchni orientalnej, ale w Lubartowie, gdzie mieszka nie było żadnej restauracji czy baru serwującego takie jedzenie. Najbliższy bar z kuchnią np.... (Polska)

18:20
Ace Ventura: Psi detektyw
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Psi detektyw – Ave Ventura – jest wielkim miłośnikiem zwierząt, w pełni oddanym swojej pracy. Pewnego dnia, przebrany za dostawcę, porywa psa właścicielowi, który jego zdaniem źle traktuje swojego pupila. Następnie przywozi szczeniaka do swojego domu, w którym... ma prawdziwe zoo! Niebawem Ventura, jako najlepszy detektyw, zostaje zatrudniony do poszukiwań delfina, który znika z delfinarium w Miami. Ma niewiele czasu na znalezienie delfina, który jest maskotką miejscowej drużyny futbolowej,... (USA 1994)

Reżyseria: Tom Shadyac
Obsada: Jim Carrey, Courteney Cox
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 151
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.289
Godziny emisji
Rozwiń opis
Naczynia połączone Ferdynand Kiepski pod wpływem alkoholu spostrzega z przerażeniem, że jego życie jest powiązane z życiem Mariana Paździocha tajemniczą nicią zawiązków przyczynowo - skutkowych...   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7129
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7112
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7109
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5003
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Hit na sobotę - Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film wojenny, pełen szpiegowskich porachunków i afer, zaskakujących zwrotów akcji, widowiskowych scen i efektów specjalnych. W trzymającą w napięciu sensacyjną akcję wplata się wątek miłosny. Rzecz rozgrywa się w latach 70. XX w. , a także w 1945 r. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Tomasz Kot, Emil Karewicz, Piotr Adamczyk, Stanisław Mikulski, Marta Żmuda-Trzebiarowska, Jerzy Bończak, Janusz Chabior

Czas: 103min.
20:05
XXIX Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa w Gorzowie Wlkp - (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
XXIX edycja Romane Dyvesa otwiera obchody 760 - lecia Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Celem programu jest kultywowanie kultury cygańskiej oraz integracja ze społecznością romską. (Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Paddington
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna, fantasy. Młody peruwiański niedźwiadek przybywa do Londynu w poszukiwaniu nowego domu. Niestety, okazuje się, że ogromny dworzec kolejowy to nie jest miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Jest samotny, wyczerpany i zagubiony, gdy na stacji Paddington znajdują go państwo Brown (Hugh Bonneville i Sally Hawkins) i oferują mu pomoc. Tymczasem o jego przybyciu do Anglii dowiaduje się bezwzględna dyrektorka Muzeum Historii Naturalnej, Millicent (Nicole Kidman),... (Francja, Wielka Brytania, 2014)

Reżyseria: Paul King
Obsada: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Nicole Kidman
20:00
Pamiętnik
film melodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza miłość jest zawsze najpiękniejsza. Jeśli równocześnie jest tak silna, że pokona wszelkie przeciwności losu, chociaż nigdy nie będzie spełniona - czy wciąż warto kochać? Siedemnastoletnia Allie Hamilton (Rachel McAdams) przyjechała na wakacje do Seabrook w Karolinie Północnej. Poznała Noaha Calhouna (Ryan Gosling) i od tego momentu życie obojga diametralnie się zmieniło. Choć wkrótce rozdzieliła ich zdecydowana postawa matki Allie, która nie akceptowała chłopaka z klasy robotniczej, a... ( USA 2004)

Reżyseria: Nick Cassavetes
Obsada: Ryan Gosling, Rachel McAdams, James Garner, Gena Rowlands, James Marsden, Sam Shepard, Joan Allen, Kevin Connolly
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.258
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina Rachwał rano znów prowadzi kurs samoobrony. Jest na nich nowa kobieta. Mizerna, biednie ubrana i przestraszona, ale wyjątkowo zawzięcie ćwiczy. Karolina zagaduje ją po zajęciach. Kobieta odpowiada zdawkowo i widać, że czegoś się boi. Na patrolu Rachwał opowiada o tym Białachowi. Ma nadzieje, że kobieta jeszcze przyjdzie, bo czuje, że musi z nią porozmawiać. Pani komendant pyta dyżurnego jak poszły odwiedziny u jej syna. Jacek wyjaśnia zaskoczonej Jaskowskiej, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski
20:00
Mazurska Noc Kabaretowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najzabawniejsze skecze, największe gwiazdy kabaretów i znakomita rozrywka dla całej rodziny, czyli transmisja na żywo z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najpopularniejsze, uwielbiane przez widzów polskie kabarety – wśród nich m.in.: Ani Mru-Mru, Jurki, Katarzyna Pakosińska, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak czy Formacja Chatelet. Daj się ponieść fali śmiechu! Doskonała zabawa i recepta na dobry humor gwarantowana.

21:10
XXIX Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa w Gorzowie Wlkp - (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
XXIX edycja Romane Dyvesa otwiera obchody 760 - lecia Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Celem programu jest kultywowanie kultury cygańskiej oraz integracja ze społecznością romską... (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Jaskowska zaprasza do siebie Wysocką i Zielińskiego. Pyta, jak im się razem pracuje i czy Zieliński już się wdrożył? Skoro tak, i ponieważ jest wyższy rangą, teraz on już będzie dowódcą patrolu. Pani komendant byłaby pewnie zdziwiona, gdyby zobaczyła, jak niedługo później, podczas interwencji, z Szymona wychodzi mały chłopiec. Próbując zdobyć informacje od jakichś siedzących na ławce „karków” daje im się sprowokować do rywalizacji, chociaż Ola oponuje. Po... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
22:15
Nagła śmierć
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Pittsburghu odbywa się siódmy, najważniejszy mecz finałowy Pucharu Stanleya. Na tafli walczą ze sobą hokeiści Jastrzębi z Chicago i miejscowa drużyna Pingwinów. Na widowni szaleje z emocji 17 tys. kibiców, a wśród nich wiceprezydent USA. (USA 1995)

Reżyseria: Peter Hyams
Obsada: Jean Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright, Ross Malinger

Czas: 105min.
22:15
Młode wilki
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to 19 - letni młodzieńcy, którzy mają wszystko, lecz chcą jeszcze więcej. Są przemytnikami pracującymi dla "Czarnego" - szefa szczecińskiego gangu przemytników. W końcu chłopcy decydują się, że dalej będą sobie radzić sami. (Polska 1995)

Reżyseria: Jarosław Żamojda
Obsada: Michelle Cleo Godsey, Jarosław Jakimowicz-Kriegl, Piotr Szwedes, Jan Nowicki, Waldemar Barwiński, Mariusz Bielińsaki, Henryk Bista, Tadeusz Borowski, Agnieszka Czekańska, Paweł Deląg

Czas: 94min.
22:10
Pan i władca: Na krańcu świata
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (USA, 2003)

Reżyseria: Peter Weir
Obsada: Russell Crowe, Chris Larkin, Max Benitz, Max Pirkis, Paul Bettany, James D'Arcy, Billy Boyd, Lee Ingleby
22:35
Dziewczyna mojego kumpla
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tank (Dane Cook) zarabia na życie organizując najgorsze randki na świecie. Po co to robi? Na zamówienie byłych facetów, którzy liczą, że ich eks po koszmarnej randce wrócą z powrotem w ich ramiona. Pewnego dnia o pomoc poprosi najlepszy kumpel, którego była partnerka bez reszty zauroczy Tanka. Inteligentna, piękna i pełna temperamentu Alexis (Kate Hudson) dla wielu kawalerów byłaby wymarzoną partnerką. Nic zatem dziwnego, że po miesiącu znajomości zaślepiony głębokim uczuciem Dustin (Jason... ( USA 2008)

Reżyseria: Howard Deutch
Obsada: Dane Cook, Kate Hudson, Jason Biggs, Alec Baldwin, Diora Baird, Lizzy Caplan
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.63
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Podejrzenia Pauliny, co do sąsiada, potwierdzają się. Mężczyzna coś ukrywa. Od tej chwili Agata jest pod stałym nadzorem matki. Do Walczaka dzwoni Iza, martwi się o niego. Chce pocieszyć Kubę po rozstaniu z Karoliną. Tymczasem trwa śledztwo w sprawie zabójstwa pięciu osób. Jedyny świadek zdarzenia twierdzi, że przestępstwa dokonał osobiście, mężczyzna który w tym czasie siedział w więzieniu. Podczas dochodzenia policjanci natrafiają na człowieka łudząco przypominającego... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.64
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendzie pewna kobieta zgłasza zaginięcie 23-letniej lekko upośledzonej umysłowo córki. Policjanci rozpoczynają śledztwo. Na początek przesłuchują najbliższą rodzinę, brata dziewczyny i konkubenta matki, który od początku wydaje się podejrzany. W toku śledztwa natrafiają na sklep z zabawkami, w którym to dziewczyna często spędzała czas, obserwując lalki. Czy to tutaj odnajdą właściwy trop? Tymczasem syn Stasiaka, który został pobity, leży w szpitalu. Kacper jest... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
00:10
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 8/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W następstwie wydarzeń ukazanych w filmie fabularnym "Thor: mroczny świat" Coulson i agenci T. A. R. C. Z. Y. zbierają pozostałości po obcych. Życie jednego z członków zespołu jest zagrożone. (USA 2013)

Reżyseria: Jonathan Frakes
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
00:05
Fighting. Miejskie walki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochodzący z prowincji Sean Arthur zarabia na życie, handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotyka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych. (USA 2009)

Reżyseria: Dito Montiel
Obsada: Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzman, Zulay Henao

Czas: 100min.
00:55
Vabank 2, czyli Riposta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Odsiadujący wyrok za obrabowanie własnego banku Kramer (Pietraszak) ucieka z więzienia. Zanim zbiegnie do Szwajcarii, chce się zemścić na Kwincie (Jan Machulski), który odpoczywa na zasłużonej emeryturze i o wszystkim dowiaduje się z gazet. Powody do obaw ma również Duńczyk (Pyrkosz), obecnie producent filmowy...   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 1984)

Reżyseria: Juliusz Machulski
Obsada: Jan Machulski, Leonard Pietraszak, Witold Pyrkosz, Ewa Szykulska, Jacek Chmielnik, Bronisław Wrocławski, Marek Walczewski
00:50
Egzekutor
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lee Cullen znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, po tym jak przez przypadek odkryła plan spisku, w który zamieszane są osoby ze sfer rządowych. Jedynie może ją ochronić Egzekutor - agent specjalny John Kruger, pracujący dla Programu Ochrony Świadków. Lee Cullen, pracująca w Departamencie Obrony, przez przypadek odkryła plan przekazania nowoczesnej i niezwykle niebezpiecznej broni maszynowej w ręce ludzi, którzy mogą zaburzyć światową równowagę władzy. Kobieta nie zdaje sobie jednak... ( USA 1996)

Reżyseria: Charles Russell
Obsada: Arnold Schwarzenegger, James Caan, Vanessa Williams, James Coburn, Robert Pastorelli
00:00
Populacja: 436
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Idylliczne miasteczko Rockwell Falls zdaje się być prawdziwym rajem na ziemi. Gdy jednak trafia do niego agent federalny Steve Kady, by zbadać czemu ilość mieszkańców nie zmieniła się przez ostatnie sto lat, czar pryska. Kady szybko odkrywa, co kryje się pod tą, z pozoru idealną, powłoką. Schwytany w sieć religijnego fanatyzmu i purytanizmu, od których nikomu do tej pory nie udało się uciec, Kady musi znaleźć jakiś sposób, by ujść z życiem...   Dla małoletnich od lat 16 (USA/Kanada, 2006)

Reżyseria: MacLaren Michelle
Obsada: Adamson Frank, Enns Leigh, Kelso Susan, Sullivan Charlotte
00:00
Statek miłości
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerry obecnie przeżywa trudny okres. Właśnie rzuciła go dziewczyna. Jednak od czego są przyjaciele! Najbliższy kumpel Nick proponuje wspólny wypad, który z pewnością poprawi mu nastrój. Popłyną w rejs po Karaibach, statkiem będącym oazą wszelkich atrakcji, a przede wszystkim pełnym pięknych, samotnych dziewczyn. Niestety, dopiero kiedy ląd zniknął już z horyzontu, Jerry i Nick odkrywają przerażający fakt. Na pokładzie znajdują się sami mężczyźni, co więcej, jeden z nich szczególnie upodobał... (USA, Niemcy 2002)

Reżyseria: Mort Nathan
Obsada: Cuba Gooding Jr., Horatio Sanz, Roger Moore, Roselyn Sánchez, Vivica A. Fox
01:05
Zakonnica w przebraniu 2: powrót do habitu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urocza Whoopi Goldberg znów w habicie. Piosenkarka Deloris wraca do Las Vegas, by kontynuować karierę estradową. Podczas występu zauważa na widowni siostrę Mary Patrick i siostrę Mary Robert, zaprzyjaźnione zakonnice, które poznała w klasztorze. (USA 1993)

Reżyseria: Bill Duke
Obsada: Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Barnard Hughes, Mary Wickes

Czas: 102min.
01:55
Tuż przed tragedią, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. W serialu wykorzystywane są nagrania archiwalne, inscenizacje, wstrząsające relacje ocalonych i kluczowych świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i najnowsze techniki komputerowe. Odtwarzając sekunda po sekundzie sekwencję wypadków i wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i... (Wielka Brytania, 2006)

02:00
07 zgłoś się - odc. 9/21 - Rozkład jazdy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dwu odległych miejscach Polski w ten sam sposób zamordowano kobietę i mężczyznę. Ze względu na rodzaj zabójstwa - rzut noża w samo serce - można się domyślać, że dokonał tych czynów ten sam sprawca... (Polska 1978)

Reżyseria: Andrzej Jerzy Piotrowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Jerzy Janeczek, Ewa Florczak, Wojciech Standełło, Andrzej Malec, Zdzisław Kozień, Ewa Szykulska, Jerzy Karaszkiewicz, Zbigniew Buczkowski, Magda Celówna

Czas: 73min.
02:00
Ale numer!, sez. 2, odc. 40
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:35
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 50 (seria III, odc. 8)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki telegramowi z kolejną wskazówką - Julio, Alicia i Maite odkrywają treść tajemniczego zdania. Jest nią imię i nazwisko: Adrian Vera Selande. Śledczy Ayala szybko ustala, że człowiek o tym nazwisku od 12 lat jest poszukiwany za morderstwo. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
03:55
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 7/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przed zespołem Coulsona zostają utajnione niebezpieczne tajemnice, a on stara się przełamać system, aby ratować Warda i Fitza, gdy ci zostają wysłani z tajną misją na poziomie ósmym, która może skończyć się tragedią. (USA 2013)

Reżyseria: Bobby Roth
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
03:25
07 zgłoś się - odc. 10/21 - Grobowiec rodziny von Rausch
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porucznicy Borewicz i Zubek dostają sygnały o powtarzających się włamaniach do grobowców, w których są zwłoki sprowadzane z Anglii. Przeglądając zdjęcia z pogrzebu von Rauscha, Borewicz ustala, że znajduje się na nim kobieta nie znana nikomu z rodziny. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Barbara Ludwiżanka, Joanna Żółkowska, Henryk Machalica, Lech Ordon, Zdzisław Klucznik, Krystyna Tkacz, Zdzisław Tobiasz

Czas: 75min.
03:10
Tajemnice losu, odc.2733
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:10
Uwaga!, odc. 5003
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:30 Na żywo
Moc Magii, odc. 183/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.572
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 2: Ania Wyszkoni
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic towarzyszy Ani Wyszkoni podczas jej koncertu w Warszawie. (Polska 2012)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Nowa - odc. 13
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ada jedzie do szkoły policyjnej w Szczytnie na rozdanie dyplomów. Ma być mianowana na stopień podkomisarza. Wolski obiecał odwieźć ją do Szczytna, a ona na to liczyła. Okazuje się, że nie może jechać. Dostał wezwanie w związku z podwójnym zabójstwem. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.795
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 26
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3745
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.799
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info