Program dla 2017-07-09 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:55
Nowa - odc. 13
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ada jedzie do szkoły policyjnej w Szczytnie na rozdanie dyplomów. Ma być mianowana na stopień podkomisarza. Wolski obiecał odwieźć ją do Szczytna, a ona na to liczyła. Okazuje się, że nie może jechać. Dostał wezwanie w związku z podwójnym zabójstwem. (Polska 2010)

Reżyseria: Tomasz Szafrański
Obsada: Justyna Kulig-Schneider, Marcin Bosak, Małgorzata Koźuchowska, Szymon Bobrowski, Piotr Grabowski

Czas: 43min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 26
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:10
Galeria - odc. 57
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina chce odejść z galerii. Szuka nowego miejsca na lokal i pracownię. Olga twierdzi, że najlepszym miejscem na taką działalność jest jednak galeria. Karolina dopytuje o Adama. On też nie przestaje myśleć o niej. Karolina dzwoni do niego. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:40
Klan - odc. 3109
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Norbert krząta się przy reperacji starego auta. Oskar pojawia się na terenie warsztatu i zainspirowany widokiem snuje wizje nowego biznesu. Zastanawia się, czy renowacja zabytkowych aut jest intratnym biznesem. Bronek ma wiadomość od córki z Australii. (Polska 2017)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Laura Łącz, Kaja Paschalska, Dariusz Lewandowski, Anna Powierza, Marcin Kwaśny, Ewa Ampulska, Ryszard Abraham, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:00
Disco Gramy, odc.3745
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:25
Uwaga!, odc. 5003
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.799
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (323)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 24min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 210
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:05
Podróże z historią - odc. 17 Sekrety browarnego kotła
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski wyrusza do czeskich Detenic, aby przekonać się, jak w zamierzchłych czasach warzono piwo na dawnych słowiańskich ziemiach. Nie poprzestaje jednak tylko na teorii. Sam chwyta za piwowarskie wiosło i zabiera się do stworzenia piwa miłości. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 26min.
06:45
M jak miłość - odc. 1292
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza dowiaduje się, że jest w ciąży. Dziewczyna waha się jednak, czy powiedzieć o tym Marcinowi, choć to właśnie on jest ojcem dziecka. Chodakowski poznaje, Paulinę Suską, która od razu wpada mu w oko i którą zatrudnia jako nianię dla Szymka. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Krystian Wieczorek - Andrzej, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Magdalena Walach - Agnieszka, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Kacper Kuszewski - Marek, Franek Przanowski - Maciek

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 4: Kto jest snobem?
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:40
Bitwa o Anzio
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twórcy filmu powracają do wydarzeń z II w. św. , odtwarzając jedną z najbardziej krwawych bitew tamtych czasów. W 1944 r. w rejonie malowniczego miasteczka Anzio, miał miejsce desant morski aliantów na tyłach wojsk niemieckich, broniących linii Gustawa. (USA, Włochy 1968)

Reżyseria: Edward Dmytryk
Obsada: Robert Mitchum, Peter Falk, Robert Ryan

Czas: 112min.
07:45
Dragons: Defenders of Berk, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 26/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 5: Hobby Ryszarda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 32min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 4 Usługi dla ludności - ochrona zdrowia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria prezentująca możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. W kolejnych odcinkach będzie omawiana aktualna oferta, z której mogą skorzystać wybrane grupy odbiorców. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
08:55
Ziarno - Pierścień św. Kingi
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 25min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 26/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30 Na żywo
Dzień Dobry Wakacje, odc. 6/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:35
Cloud 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nastoletnia Kayla zostaje wyrzucona z drużyny snowboardowej, w której była dotąd gwiazdą. By odzyskać miejsce w zespole i udowodnić swoje umiejętności, trenuje z Willem Cloudem - jeszcze niedawno niepokonanym mistrzem, teraz rozpamiętującym fatalną porażkę, która gwałtownie przerwała jego spektakularnie rozwijającą się karierę. Żeby przygotować się do rywalizacji z najlepszymi, Kayla musi sprostać katorżniczemu treningowi zaplanowanemu przez Willa. Jednocześnie próbuje pomóc mu otrząsnąć się... (USA, 2014)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: Dove Cameron, Kiersey Clemons, Luke Benward
08:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 5: Anniversary
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:40
Ale numer!, sez. 2, odc. 40
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:30
Zakochaj się w Polsce - odc. 1 Płock
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seria podróżnicza popularyzująca wiedzę o Polsce. Tomasz Bednarek na szlaku swoich podróży rozmawia z osobami, które doskonale znają historię prezentowanych zabytków. W tym odcinku Płock, które ma 1000 - letnią historię, pełnił też funkcję stolicy Polski. (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Wiernik

Czas: 22min.
09:45
Ukryte skarby - Kopalnia Uranu, podwodne kwiaty i kryształowe szkło - po prostu Stronie Śląskie
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2017)


Czas: 22min.
09:15
Wielki mysi detektyw
Godziny emisji
Rozwiń opis
Disneyowska opowieść o mysim Sherlocku Holmesie - Bazylim z Baker Street. Musi on rozwikłać zagadkę porwania małej myszki przez nietoperza, za którą to tajemnicą, jak się później okaże kryje się większa afera. Zaginął znany wytwórca zabawek! Tylko słynny super detektyw Bazyl z Baker Street może rozwikłać tą zagadkę. Z zaufanym Dr. Dawsonem u swego boku, Bazyl odkrywa, że za porwaniem stoi jego wielki wróg, arcyłotr Profesor Ratigan. Musi użyć swoich wszystkich detektywistycznych zdolności by... (USA, 1986)

Reżyseria: Clements Ron(1)
09:10
Ale numer!, sez. 2, odc. 41
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:50
Ale numer!, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:00
Weterynarze z sercem - /4/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl powstał na fali mody na świadome i odpowiedzialne wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Prezentuje przypadki pacjentów w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
10:35
Biblia - Samson i Dalila, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemie Izraelitów od 40 lat okupują Filistyni. Naród wybrany przyjmuje ich jarzmo jako karę Bożą za nieposłuszeństwo, aż przychodzi na świat chłopiec, którego Bóg wyznaczył na przywódcę i wyzwoliciela. Rodzice nadają mu imię Samson. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 44min.
10:25
Rodzinne oglądanie - Czarodziejski las
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podobno w Wigilię zwierzęta mogą mówić. Ta legenda zainspirowała znanego austriackiego pisarza Petera Roseggera do stworzenia magicznej opowieści o kraju swego dzieciństwa, pięknym regionie Styrii, wśród alpejskich szczytów, ciemnych lasów i łąk. (Austria 2014)

Reżyseria: Klaus T. Steindl

Czas: 51min.
10:55
Karate Kid 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przeboju kinowego. Pan Miyagi (Pat Morita) wraz ze uczniem Danielem (Ralph Macchio) wyrusza w podróż do Okinawy, by odwiedzić swojego umierającego ojca. Po przyjeździe Miyagi odkrywa, że nadal żywi uczucie do swojej dawnej miłości. Doprowadza to do konfliktu ze starym przeciwnikiem, przez którego musiał opuścić wyspę. W tym samym czasie Daniel spotyka na swojej drodze dziewczynę, w której się zakochuje i również musi zmierzyć się z niezadowolonymi z tego faktu rywalami...   Dla... (USA, 1986)

Obsada: Ralph Macchio, Bruce Malmuth, Martin Kove, Pat E. Johnson, Rob Garrison, Tomita Tamlyn, Tony O'Dell, William Zabka, Yuji Okumoto, Pat Morita
10:20
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

10:20
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 2: Po co komu taka ziemia
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:55
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 3: Jak było na początku
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Magazyn Kolarski - odc. 18
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:45 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:25
Makłowicz w podróży - Hiszpania - "Prowincja Kadyks" (185)
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert podróżuje po Andaluzji. Podąża szlakiem atlantyckim przez prowincję Kadyks. Najpierw odwiedzimy miasto Barbate, później Kadyks - stolicę prowincji i jedno z najstarszych, istniejących do dziś miast Europy. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 4/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Osiedlu Wilanówka nadal pracuje 8 par. Asia i Czarek, choć w ubiegłym tygodniu nominowani byli do opuszczenia Domu Marzeń, zostali - udało im się wylosować klucz drugiej szansy. Nie dość, że zostali w programie, to jeszcze przejęli funkcję Team Leaderów. To oznacza, że są bezpieczni podczas kolejnego głosowania. Asia szybko wczuła się w rolę liderki. To będą raczej rządy silnej ręki... Czyżby chciała być nowym Wieśkiem? Budowlańcy zajmowali się przygotowaniem zewnętrznych ścian pod... (Polska)

11:30
Strzał w ciemności
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia kryminalna. Wbrew oczywistym poszlakom i zwierzchnikowi insp.Clouseau (Sellers) nie wierzy, że piękna pokojówka (Sommer) jest morderczynią. Chyba najzabawniejsza Różowa pantera, debiut mściwego komisarza Dreyfussa (Lom) i służącego Kato.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, Wielka Brytania, 1964)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Capucine, David Niven, Elke Sommer, George Sanders, Herbert Lom, Peter Sellers, Tracy Reed
11:25
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 4: Naturalny porządek rzeczy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 33min.
12:50 Na żywo
Co może przynieść nowy dzień - Solidarni z Aleppo
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brutalna wojna, strach, życie w ruinach, to nam przywołuje w pamięci zniszczoną Warszawę, ale w Polsce to już powoli historia. Dla nas miasta w ruinach istnieją już tylko na fotografii, ale dla mieszkańców Aleppo to dzisiejsza rzeczywistość. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 4min.
12:00
Gwiazdy w południe - Shenandoah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja rozgrywa się w XIX w. pod koniec wojny secesyjnej. Film opowiada o rodzinie Andersonów, farmerach z Wirginii, którzy trzymają się z daleka od działań wojennych, ale tylko do czasu. W domu twardą ręką rządzi senior rodu, Charlie Anderson. (USA 1965)

Reżyseria: Andrew McLagen
Obsada: James Stewart, Doug McClure, Glenn Corbert, Patrick Wayne, Rosemary Forsyth

Czas: 100min.
12:00
Co za tydzień, odc. 807
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:35
Volta - kulisy produkcji
program
Godziny emisji
12:05
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 5: Karawana soli
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
12:35
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 8: Punkt zbawienia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magiczna księga wysyła zespół Bibliotekarzy do obiektu badawczego, gdzie naukowcy zostali przekształceni w bezmyślne potwory. Ekipa ma się dowiedzieć, skąd pochodziło źródło zasilania, które tak negatywnie wpłynęło na pracowników laboratorium. Kiedy Bibliotekarze odłączają jeden z artefaktów, okazuje się, że zostali uwięzieni w czasowej pętli. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
13:05
BBC w Jedynce - Łowcy. Największe wyzwanie
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W świecie dzikiej przyrody umiejętność polowania to sprawa życia i śmierci. "Łowcy" to kolejny serial twórców cyklu Planeta Ziemia. Opowiada o dramatycznym świecie drapieżników. Zobaczymy niezwykłe konkursy zwierząt i fascynujące pościgi. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 48min.
13:15
Paddington
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia familijna, fantasy. Młody peruwiański niedźwiadek przybywa do Londynu w poszukiwaniu nowego domu. Niestety, okazuje się, że ogromny dworzec kolejowy to nie jest miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Jest samotny, wyczerpany i zagubiony, gdy na stacji Paddington znajdują go państwo Brown (Hugh Bonneville i Sally Hawkins) i oferują mu pomoc. Tymczasem o jego przybyciu do Anglii dowiaduje się bezwzględna dyrektorka Muzeum Historii Naturalnej, Millicent (Nicole Kidman),... (Francja, Wielka Brytania, 2014)

Reżyseria: Paul King
Obsada: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Nicole Kidman
13:00
Belle Epoque, odc. 4/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W willowej dzielnicy Krakowa dochodzi do makabrycznego mordu, w efekcie którego ginie major 13 Pułku Piechoty Armii CK Ludwik Hartmann oraz jego żona. Z domu udaje się szczęśliwie zbiec córkom państwa Hartmannów, które znajdują schronienie w willi sąsiadów. Prowadzone przez krakowską policję śledztwo początkowo skupia się na motywie rabunkowym. W trakcie przesłuchań pojawia się jednak nowy trop... Edigey-Korycki spotyka się z przełożonym jednostki, w której służył zamordowany major. Do grona... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
13:40
Samurajowie nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Współczesna Japonia. Dwudziestosześcioletni Kentaro i jego siostra Keiko na pogrzebie swojej babci dowiadują się, że mąż zmarłej nie jest rodzonym ojcem ich matki, a ich prawdziwy dziadek zginął w czasie wojny. By dowiedzieć się o nim jak najwięcej, postanawiają odnaleźć jego towarzyszy broni. Z zaskakujących, często sprzecznych, relacji stopniowo wyłania się złożony obraz człowieka, który mimo, że bardzo chciał żyć wybrał tragiczny los kamikaze…   Dla małoletnich od lat 12 (Japonia, 2013)

Reżyseria: Takashi Yamazaki
Obsada: Haruma Miura, Jun'ichi Okada, Mao Inoue
13:35
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Król Drozdobrody
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W przepięknym zamku żyje zarozumiała córka króla. Pewnego dnia król organizuje uroczystość, by znaleźć księżniczce męża. Dziewczyna z wielką dumą i pychą odrzuca każdego zalotnika. Zdenerwowawszy się, Król poprzysięga wydać córkę za mąż, za pierwszego żebraka, który stanie u drzwi zamku. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2008)

Reżyseria: Sibylle Tafel
Obsada: Jasmin Schwiers, Ken Duken, Felicitas Woll
14:05
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 1/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na bestsellerowej powieści Johna Jakesa historia przyjaźni dwóch młodych mężczyzn - George'a Hazarda i Orry'ego Maina, którzy poznają się w drodze do prestiżowej szkoły wojskowej West Point. (USA 1994)

Reżyseria: Larry Pierce
Obsada: Patrick Swayze, James Read, Jean Simmons, Lesley-Anne Down, Kirstie Alley, Mitchell Ryan

Czas: 44min.
14:00
Familiada - odc. 2343
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem tego odc. jest pies - najstarszy przyjaciel człowieka. Według jednej z teorii pochodzi od wilka szarego. Początki udomowienia sięgają okresu sprzed 30 tys. lat. Kiedyś pies pomagał w transporcie, polował z człowiekiem, tropił, bronił. A dzisiaj? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:00
Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W odległej epoce zręczni kowale elfów wykuli dziewiętnaście Pierścieni obdarzonych niezwykłą mocą. Każdy, kogo obdarowano Pierścieniem mógł cieszyć się długowiecznością i liczyć na wszelki dostatek. Trzy Pierścienie otrzymali królowie elfów, siedem - władcy krasnali, dziewięć przypadło ludziom, którzy dzięki nim sięgnęli po władzę, o jakiej śmiertelnym nigdy się nie śniło. Jednak żaden z tych dziewiętnastu Pierścieni nie miał tak potężnej mocy nad pozostałymi, jak ten, który osobiście wykuł... ( Nowa Zelandia/USA/Niemcy 2001)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Sean Astin, Sean Bean, Christopher Lee, Cate Blanchett, Orlando Bloom, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Ian Holm, Hugo Weaving
14:50
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Roszpunka
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śliczna dziewczyna, nazwana Roszpunką, żyje uwięziona przez złą czarownicę w wieży bez schodów i drzwi. Jedynie wiedźma, może dostać się do Roszpunki, wspinając się po jej długich włosach. Pewnego dnia, pod wieżę trafia Książe, który zakochuje się w tajemniczej dziewczynie. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N) (Niemcy 2009)

Reżyseria: Bodo Fürneisen
Obsada: Suzanne von Borsody, Antje Westermann, Boris Aljinovic, Piet Klocke, Dieter Montag, Luisa Wietzorek, Jaime Ferkic
15:00
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 1 "Raz kozie śmierć"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterki serialu to Uljana, absolwentka konserwatorium we Lwowie, która po rozwodzie zostaje z dzieckiem bez środków do życia; Polina, która utopiła wszystko, co miała w agencji modelek; Olya zakochana w Igorze i Swietłana, matka dwójki dzieci. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 44min.
15:55
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 2 "Wypadki chodzą po ludziach"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyny zaczynają szukać pracy. Uliana i Olyia jadą do Piaseczna na "targ niewolników". Polina jako pierwsza odmawia wyjazdu na bazar. Nadal uważa się za kobietę biznesu i zamierza szukać zajęcia poprzez Internet. Swieta szykuje się do pracy u mecenasa. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 44min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 667 - Zdarzenia niepożadane
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam odkrywa, że Stanisławski nie przedłużył OC. W Leśnej Górze wykonuje się operacje bez ubezpieczenia. A gdy informuje o tym kolegów, w szpitalu wybucha bunt. Badania wykazują, że pacjent, którego operował ostatnio dr Krajewski jest zakażony wirusem HIV. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Zofia Charewicz - Helena, Bartosz Opania - Latoszek, Weronika Lewoń - Aldona, Anastazja Pazura - Dagmara, Andrzej Chichłowski - rektor, Joanna Jucha - Anka, Kamil Kula - Szczepan, Jakub Wieczorek - Grzegorz, Anita Sokołowska - Lena

Czas: 48min.
15:25
Top Gun
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy lat osiemdziesiątych i początek gwiazdorskiej kariery Toma Cruise'a. Młody pilot odbywa trening w szkole lotniczej. Rywalizuje z kolegami o miano asa przestworzy i zdobywa serce atrakcyjnej pani instruktor (K. McGillis)...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1986)

Reżyseria: Tony Scott
Obsada: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards, Tom Skerrit, Tim Robbins
16:15
Na sygnale - odc. 130 "Do usług"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Piotra jest bliski śmierci, musi dostać nową nerkę, a uratować go może tylko przeszczep od jednego z dzieci. W Leśnej Górze dochodzi do tragicznego wypadku - rozpędzone auto wjeżdża w parę przechodniów, młode małżeństwo. Ofiary są ciężko ranne. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Artur Bednarek - Arek, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 23min.
16:50
Pierwsza randka - (3)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta - do restauracji zapraszane są na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 52min.
16:40
Powrót Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynny diament Różowa Pantera, skarb narodowy bliskowschodniego Lugaszu, zostaje skradziony z muzeum. Do pomocy w jego odnalezieniu zostaje sprowadzony najlepszy francuski detektyw Jacques Clouseau…   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 1975)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Catherine Schell, Christopher Plummer, Peter Sellers
16:10
Mazurska Noc Kabaretowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najzabawniejsze skecze, największe gwiazdy kabaretów i znakomita rozrywka dla całej rodziny, czyli transmisja na żywo z XIX Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią najpopularniejsze, uwielbiane przez widzów polskie kabarety – wśród nich m.in.: Ani Mru-Mru, Jurki, Katarzyna Pakosińska, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak czy Formacja Chatelet. Daj się ponieść fali śmiechu! Doskonała zabawa i recepta na dobry humor gwarantowana.

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:25 Na żywo
Co może przynieść nowy dzień - Solidarni z Aleppo
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brutalna wojna, strach, życie w ruinach, to nam przywołuje w pamięci zniszczoną Warszawę, ale w Polsce to już powoli historia. Dla nas miasta w ruinach istnieją już tylko na fotografii, ale dla mieszkańców Aleppo to dzisiejsza rzeczywistość. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 4min.
17:35
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /12/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl prezentujący działalność i twórczość Kabaretu pod Egidą założonego przez Jana Pietrzaka, autora tysięcy piosenek, monologów, komentatora politycznych wydarzeń Polski. Wyk. tego odc.: Jan Pietrzak, Ryszard Makowski, Jonasz Kofta, Adam Kreczmar. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 38min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katarzyna Dowbor odwiedza dom wyjątkowej rodziny. Mieszkają tu wyjątkowe, silne kobiety, których los nie rozpieszczał. Babcia, pani Marianna, wychowała wnuczkę Monikę. Teraz pani Monika opiekuje się babcią, jednocześnie wychowując dwoje swoich dzieci. Mąż zginął w tragicznym wypadku. Ich dom pamięta czasy przedwojenne, nie ma porządnej kanalizacji, ogrzewany jest niebezpiecznie usytuowanym piecem, na dachu jest rakotwórczy eternit. Starszy syn pani Moniki, Czarek, śpi z babcią w pokoju,... (Polska, 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 6/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:20 Na żywo
Co może przynieść nowy dzień - Solidarni z Aleppo
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brutalna wojna, strach, życie w ruinach, to nam przywołuje w pamięci zniszczoną Warszawę, ale w Polsce to już powoli historia. Dla nas miasta w ruinach istnieją już tylko na fotografii, ale dla mieszkańców Aleppo to dzisiejsza rzeczywistość. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 4min.
18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 5
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program telewizyjny nagrodzony Telekamerą 2015. Pokazujemy polską wieś, samotnych rolników i ich gospodarstwa. Mają ziemię, maszyny, stosują nowoczesne technologie, ale brakuje im partnerki, która zechce dzielić z nimi radości i troski dnia codziennego. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Rodzinka.pl - odc. 192 "Braterska kasa" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 10/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przed nami kolejne spotkanie czwórki nieznajomych, z którymi wybierzemy się w kulinarną podróż. Tym razem przy jednym stole spotkają się mieszkańcy Warszawy. Jedni szukają niebanalnych smaków, inni są wierni tradycji, a kto najlepiej gotuje? O miano najlepszego gospodarza w stolicy zawalczą: Aleksandra Pietrzak – księgowa. Pomaga ludziom zakładać własną działalność gospodarczą i rozlicza ich podatki. Wbrew obiegowym opiniom, uważa swój zawód za bardzo ciekawy. Twierdzi, że da się ją lubić,... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
22. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wśród znanych postaci, które odcisną dłonie w Alei Gwiazd, zobaczymy: Justynę Sieńczyłło, Izabellę Kunę, Magdalenę Boczarską, Beatę Poźniak - Daniels, Janusza Kondratiuka, Bartłomieja Topę, Wojciecha Wysockiego, Adama Woronowicza i Piotra Szwedesa. (Polska 2017)


Czas: 25min.
19:20
19:25
19:30
Państwo w Państwie
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7130
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7113
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7110
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5004
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.603
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZY AUTA NA PILOTY SĄ BEZPIECZNE Ta wiadomość zelektryzowała kierowców: za pomocą jednego programu komputerowego można ponoć otworzyć 100 milionów pojazdów 15-tu producentów. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest. CIEKAWOSTKI NA TEMAT GUMY DO ŻUCIA Czy gumą do żucia można naprawić uszkodzony samolot? Gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wypluwania gumy na ulicę oraz z czego tak naprawdę jest wykonana guma? CZEGO POTRZEBUJE WSPÓŁCZESNA GEJSZA. Japońska gejsza zdradza... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Zakochana Jedynka - Miłość w Hongkongu
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znawczyni sztuki, Victoria Philips, zostaje kuratorem wystawy zorganizowanej z okazji 15. rocznicy powrotu Hongkongu do Chin. Zaledwie kilka godzin po przylocie z Berlina dowiaduje się, że kolekcja bezcennych dzieł została skradziona. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Peter Gersina
Obsada: Veronica Ferres, Russell Wong, Herbert Knaup

Czas: 89min.
20:05
Fighting. Miejskie walki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochodzący z prowincji Sean Arthur zarabia na życie, handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotyka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych. (USA 2009)

Reżyseria: Dito Montiel
Obsada: Channing Tatum, Terrence Howard, Luis Guzman, Zulay Henao

Czas: 100min.
20:05
Przebojowe Laro Radia Zet i Polsatu
Godziny emisji
Rozwiń opis
autor znanych z polskich rozgłośni radiowych, takich przebojów, jak: „Fire In the Rain” i „Brother Oh Brother”. Oprócz niego na scenie nad morzem, koło Kamiennego Szańca, zobaczymy jeszcze jedną gwiazdę zza Bałtyku. Szwedzka wokalistka, Mahan Moin oraz zdobywający coraz większą popularność – również za granicą – polski DJ i producent muzyczny, Gromee w duecie wykonają swój hit muzyki dance - „Spirit”. Ale gwarancją sukcesu imprezy jest udział w niej polskich artystów. Tego wieczoru w... (2015)

20:00
Egzekutor
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lee Cullen znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, po tym jak przez przypadek odkryła plan spisku, w który zamieszane są osoby ze sfer rządowych. Jedynie może ją ochronić Egzekutor - agent specjalny John Kruger, pracujący dla Programu Ochrony Świadków. Lee Cullen, pracująca w Departamencie Obrony, przez przypadek odkryła plan przekazania nowoczesnej i niezwykle niebezpiecznej broni maszynowej w ręce ludzi, którzy mogą zaburzyć światową równowagę władzy. Kobieta nie zdaje sobie jednak... ( USA 1996)

Reżyseria: Charles Russell
Obsada: Arnold Schwarzenegger, James Caan, Vanessa Williams, James Coburn, Robert Pastorelli
20:00
Nalot na Bin Ladena
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pojawiają się pogłoski o miejscu pobytu Osamy Bin Ladena. CIA przygotowuje oddział doświadczonych komandosów Navy SEALs do wyjątkowo trudnej operacji. Gdy nadchodzi rozkaz Pentagonu, grupa komandosów musi wypełnić swoją misję w sytuacji, gdy dowody na obecność Bin Ladena w obiekcie nie są jednoznaczne a konsekwencje niezapowiedzianej akcji na terytorium Pakistanu mogą mieć niebezpieczne skutki.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2012)

Reżyseria: John Stockwell
Obsada: Anson Mount, Gigandet Cam, Jenny Gabrielle
20:00
Wakacje Jasia Fasoli
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego popołudnia Jaś Fasola dowiaduje się, że został szczęśliwcem, który w loterii parafialnej wygrał tygodniową wycieczkę do Francji oraz kamerę. Okazuje się, że podróżnik trafia prosto na festiwal filmowy w Cannes, gdzie rozpoczynają się jego przygody. Sytuacja staje się coraz bardziej absurdalna, gdy jego produkcja trafia na ekrany ekspertów festiwalu, a on sam zostaje oskarżony o porwanie nieletniej osoby. (Great Britain 2007)

Reżyseria: Sam Bendelack
Obsada: Caunes de, Jean Rochefort, Karel Roden, Max Baldry, Rowan Atkinson, Willem Dafoe
21:55
Raj dla par
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia opowiada historię czterech par, które udają się na tropikalną wyspę, aby dać się porwać emocjonującej terapii uzdrawiającej ich związki. Szybko jednak okazuje się, że pary te są dalekie od ideału. W rolach głównych ikony kina- Kirsten Bell, Jason Bateman, Malin Akerman i Jean Reno. (USA 2009)

Reżyseria: Peter Billingsley
Obsada: Faizon Love, Jason Bateman, Jean Reno, Jon Favreau, Kristen Bell, Malin Akerman, Vince Vaughn
22:00 Na żywo
Co może przynieść nowy dzień - Solidarni z Aleppo
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brutalna wojna, strach, życie w ruinach, to nam przywołuje w pamięci zniszczoną Warszawę, ale w Polsce to już powoli historia. Dla nas miasta w ruinach istnieją już tylko na fotografii, ale dla mieszkańców Aleppo to dzisiejsza rzeczywistość. (Polska 2017)

Reżyseria: Bolesław Pawica

Czas: 70min.
22:00
Młode wilki 1/2
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szczecin 1994. Szemrani biznesmeni i mafia przemycają spirytus z Niemiec. Jeden z "importerów" to Jerzy. Zamiast wejść w spółkę z mafią i skorumpowanymi przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości, zawiera układ z prokuratorem Wielewskim, kolegą ze szkoły. (Polska 1997)

Reżyseria: Jarosław Żamojda
Obsada: Krzysztof Antkowiak, Anna Mucha, Jarosław Jakimowicz-Kriegl, Jerzy Molga, Marcin Sosnowski, Jan Nowicki, Alex Murphy, Paweł Deląg, Zbigniew Suszyński, Zdzisław Wardejn

Czas: 95min.
22:05
Teściowie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia. Jerry Peyser (Albert Brooks ) to szanowany lekarz, mąż i ojciec. Pracowity i na wskroś uczciwy Jerry ceni sobie spokojne życie rodzinne i materialną stabilizację. Właśnie wydaje za mąż swoją córkę Melissę (Lindsay Sloane) i ma poznać rodziców jej wybranka - Marka Tobiasa (Ryan Reynolds). Ku swojemu przerażeniu odkrywa, że ojciec przyszłego zięcia jest oficerem operacyjnym CIA. Ekscentryczny Steve Tobias (Michael Douglas) mimo 60-tki na karku wciąż ugania się za handlarzami bronią,... (USA, 2003)

Reżyseria: Andrew Fleming
Obsada: Michael Douglas, Albert Brooks, Candice Bergen, Lindsay Sloane, Maria Ricossa, Robin Tunney, Ryan Reynolds
22:20
Krwawy diament
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zmuszony do niewolniczej pracy w kopalni diamentów, Solomon (Hounsou), znajduje bardzo cenny diament i ukrywa go. Potem ucieka z kopalni i zwraca się o pomoc do dziennikarki (Connelly) oraz byłego najemnika, Archera (DiCaprio). Wszyscy razem wyruszają na poszukiwania diamentu, ich śladem wyrusza wojsko, inni poszukiwacze oraz rebelianci. Powstał film trzymający w nieustającym napięciu. Twórcy znakomicie sfotografowali afrykańskie plenery oraz dobrali świetnych aktorów - Leonardo DiCaprio... ( USA/Niemcy 2006)

Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Leonardo DiCaprio, Djimon Hounsou, Jennifer Connelly, Kagiso Kuypers, Arnold Vosloo, Antony Coleman
22:05
Freerunner
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nielegalne wyścigi zamieniają się w walkę o życie. Ekscentryczny milioner wymyśla makabryczną grę, w której aby przeżyć trzeba być pierwszym na mecie. Nie jest to łatwe zważywszy, że biorący udział w wyścigu mają na szyjach obroże, które wybuchną w ciągu godziny   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2011)

Reżyseria: Lawrence Silverstein
Obsada: Faris Sean, Tamer Hassan
23:20
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
23:50
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film wojenny, pełen szpiegowskich porachunków i afer, zaskakujących zwrotów akcji, widowiskowych scen i efektów specjalnych. W trzymającą w napięciu sensacyjną akcję wplata się wątek miłosny. Rzecz rozgrywa się w latach 70. XX w. , a także w 1945 r. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Tomasz Kot, Emil Karewicz, Piotr Adamczyk, Stanisław Mikulski, Marta Żmuda-Trzebiarowska, Jerzy Bończak, Janusz Chabior

Czas: 103min.
23:45
Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina
transmisja
Godziny emisji
Rozwiń opis
3 lipca 2017 r. w lubelskim Centrum Spotkania Kultur odbył się "Ziharon - koncert pamięci Żydów Lublina", wpisujący się w obchody 75. rocznicy likwidacji lubelskiego getta, siedem wieków obecności Żydów w Lublinie oraz 700 - lecia Lublina. (Polska 2017)


Czas: 42min.
23:55
STOP Drogówka, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

00:45
Młode wilki
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Biedrona", "Cichy" i "Cobra" to 19 - letni młodzieńcy, którzy mają wszystko, lecz chcą jeszcze więcej. Są przemytnikami pracującymi dla "Czarnego" - szefa szczecińskiego gangu przemytników. W końcu chłopcy decydują się, że dalej będą sobie radzić sami. (Polska 1995)

Reżyseria: Jarosław Żamojda
Obsada: Michelle Cleo Godsey, Jarosław Jakimowicz-Kriegl, Piotr Szwedes, Jan Nowicki, Waldemar Barwiński, Mariusz Bielińsaki, Henryk Bista, Tadeusz Borowski, Agnieszka Czekańska, Paweł Deląg

Czas: 94min.
00:05
Punisher
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brawurowy film akcji z Johnem Travoltą i Thomasem Janem w rolach głównych. Frank Castle powraca w świetnej ekranizacji kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel. Agent specjalny Frank Castle (Thomas Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on... (USA/Niemcy, 2004)

Reżyseria: Jonathan Hensleigh
Obsada: Eddie Jemison, Laura Harrington, Rebecca Romijn, Roy Scheider, John Travolta, Will Patton
00:55
Tuż przed tragedią, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. W serialu wykorzystywane są nagrania archiwalne, inscenizacje, wstrząsające relacje ocalonych i kluczowych świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i najnowsze techniki komputerowe. Odtwarzając sekunda po sekundzie sekwencję wypadków i wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i... (Wielka Brytania, 2006)

00:10
Wikingowie, sez. 2, odc. 6: Unforgiven
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król Horik przybywa do Kattegat z zaskakującą propozycją dla Ragnara. Lagertha z małym entuzjazmem wraca do domu ze swoim nowym mężem. Athelstan zmaga się ze swoimi wewnętrznymi demonami i staje się powiernikiem króla Ecberta. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:50
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 1/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na bestsellerowej powieści Johna Jakesa historia przyjaźni dwóch młodych mężczyzn - George'a Hazarda i Orry'ego Maina, którzy poznają się w drodze do prestiżowej szkoły wojskowej West Point. (USA 1994)

Reżyseria: Larry Pierce
Obsada: Patrick Swayze, James Read, Jean Simmons, Lesley-Anne Down, Kirstie Alley, Mitchell Ryan

Czas: 44min.
01:20
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 8/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Choć Polki coraz częściej chcą rozmawiać o swoich pragnieniach i problemach (także tych łóżkowych), temat seksu u wielu wciąż wywołuje zawstydzający uśmiech na twarzy. Z tego schematu niemal całkowicie wyłamuje się Monika, która sekrety (i techniki!) intymności na nowo odkryła po czterdziestce. Skupiona do tej pory na... (Polska)

01:55
Tuż przed tragedią, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tsunami z 26 grudnia 2004 roku było największą klęską żywiołową w historii. Podziemne trzęsienie ziemi o sile 9,3 stopnia wywołało ogromne, zabójcze fale, które pochłonęły ponad 200 tysięcy istnień ludzkich w Indonezji, Sri Lance, Indiach i Tajlandii, sięgając nawet wybrzeży Somalii. Oto przebieg tego przerażającego kataklizmu   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:10
Ale numer!, sez. 2, odc. 41
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

02:45
Biblia - Samson i Dalila, cz. 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemie Izraelitów od 40 lat okupują Filistyni. Naród wybrany przyjmuje ich jarzmo jako karę Bożą za nieposłuszeństwo, aż przychodzi na świat chłopiec, którego Bóg wyznaczył na przywódcę i wyzwoliciela. Rodzice nadają mu imię Samson. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 44min.
02:25
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
02:50
Shenandoah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja rozgrywa się w XIX w. pod koniec wojny secesyjnej. Film opowiada o rodzinie Andersonów, farmerach z Wirginii, którzy trzymają się z daleka od działań wojennych, ale tylko do czasu. W domu twardą ręką rządzi senior rodu, Charlie Anderson. (USA 1965)

Reżyseria: Andrew McLagen
Obsada: James Stewart, Doug McClure, Glenn Corbert, Patrick Wayne, Rosemary Forsyth

Czas: 100min.
02:40
Tajemnice losu, odc.2734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

02:20
Revolution, odc. 5/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy grupa rewolucjonistów zbliża się do Neville’a i jego ludzi, ich nadzieje na odnalezienie Danny'ego rosną. Jednak niespodziewanie dokonują szokującego odkrycia, które zagraża ich staraniom. Rozkazy Monroe’a podbijają nagrodę za głowę Danny'ego, natomiast Nora w międzyczasie odnawia kontakt z kolegą rebeliantem. (USA)

02:20
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:40
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 8/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W następstwie wydarzeń ukazanych w filmie fabularnym "Thor: mroczny świat" Coulson i agenci T. A. R. C. Z. Y. zbierają pozostałości po obcych. Życie jednego z członków zespołu jest zagrożone. (USA 2013)

Reżyseria: Jonathan Frakes
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
03:20
Uwaga!, odc. 5004
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 184/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.573
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:05
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.796
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 27
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Disco Gramy, odc.3746
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.800
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info