Program dla 2017-07-10 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 27
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:00
Disco Gramy, odc.3746
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5004
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.800
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:05
Dr Quinn - odc. 21
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas napadu na saloon Hanka, jeden z napastników zostaje ranny. Okazuje się, że pechowym bandytą jest 14 - letnia Belle Starr. Pierwszej pomocy udziela poszkodowanej Michaela. Pani doktor postanawia zabrać ranną dziewczynę do swego domu. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R.London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jane Seymur, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
06:55
BBC w Jedynce - Łowcy. Największe wyzwanie
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W świecie dzikiej przyrody umiejętność polowania to sprawa życia i śmierci. "Łowcy" to kolejny serial twórców cyklu Planeta Ziemia. Opowiada o dramatycznym świecie drapieżników. Zobaczymy niezwykłe konkursy zwierząt i fascynujące pościgi. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 48min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 90 "To miłość"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba robi wszystko, by nie wyjść przed Agatą na sknerusa. Bierze na siebie wszystkie rachunki, co zmusza go do szukania oszczędności gdzie tylko się da. Zosia przebiegle namawia Kacpra do tego, by oficjalnie zostali parą. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:30
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek Kawecki wyrusza na szlak. W pierwszym odcinku będzie pielgrzymował do Torunia. Tam odwiedzi Stare Miasto, dom Mikołaja Kopernika, Bazylikę Katedralną św. Jana Chrzciciela a przede wszystkim Centrum Dialogu Społecznego im. bł. Jana Pawła II. (Polska 2012)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Zabójcze zwierzęta, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najniebezpieczniejsi zabójcy świata zwierząt przybierają najróżniejsze kształty. Czym wyróżniają się osobniki, które pod względem morderczych zdolności lokują się w ścisłej światowej czołówce? Twórcy programu przyglądają się najgroźniejszym z nich, analizując poszczególne gatunki według trzech podstawowych kryteriów: wielkości, szybkości i apetytu. W pasjonującej, zrealizowanej przy pomocy najnowszych technik filmowych, trzyczęściowej serii podglądamy najbardziej przerażające zwierzęta i... (USA, 2013)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 69
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:00
M jak miłość - odc. 73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lucjan wychodzi ze szpitala. Z radością przyjmuje wiadomość o planowanym ślubie Hanki i Marka. Paweł ma pretensje do Piotra, który złożył w prokuraturze doniesienie, że brat jest szantażowany. Przypadkowo słyszy, jak Piotr umawia się na spotkanie z Kingą. (Polska 2002)

Reżyseria: Piotr Wereśniak
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 50min.
07:50
Trudne sprawy, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dariusz Kwietniewski (42 l.) jest właścicielem agencji aktorskiej. Mieszka w Łodzi razem ze swoją partnerką Agatą Stączek (37 l.) i jej 16-letnią córką, Magdą. Dariusz traktuje Magdę jak własne dziecko. Dziewczyna jest uczennicą liceum. Pewnego piątkowego wieczoru Magda zorganizowała imprezę, na którą zaprosiła swoje koleżanki z klasy, w tym swoją dobrą przyjaciółkę Sylwię Łabędzką (17 l.). Do zabawy dołącza Dariusz i dochodzi do przykrego incydentu, którego świadkiem jest Agata. Następnego... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 962
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
To nie tak miało być, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Kobieta zgłasza zaginięcie syna, który niedawno wyszedł z więzienia. W mieszkaniu, gdzie przebywał, technicy zabezpieczyli ślady krwi. Niebawem na obrzeżach miasta policja odnajduje poszukiwanego mężczyznę, który jest poważnie ranny. Podejrzanym jest były wspólnik ofiary. Mężczyźni byli ze sobą skłóceni. , napisy (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 6/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 5: Rodzinna banda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Carmen Kurz
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 16min.
08:40
Elif - odc. 45
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek pracowała kiedyś jako służąca u bogatej rodziny Emiroglu. Zakochała się z wzajemnością w Kenanie najstarszym synu swoich pracodawców, lecz matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i odprawiła ciężarną służącą. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.525
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania i Marek czekają w samochodzie przed murami więzienia. Słychać szczęk zasuwy, furtka w bramie otwiera się, na wolność wychodzi właśnie po odbyciu kary dwudziestu pięciu lat pozbawienia wolności Franciszek Lechota - gwałciciel i morderca trójki dzieci. Skazany pierwotnie na karę śmierci, bardzo skorzystał na jej zniesieniu w latach dziewięćdziesiątych. Detektywi, na zlecenie rodziców jednego z zamordowanych chłopców, mają dopilnować, by mężczyzna nie zaczął znów krzywdzić dzieci. Mają... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 19/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 1/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler – królowa kuchennych rewolucji – u jednych budzi lęk, a u innych pełne uwielbienie! Ale zarówno jedni, jak i drudzy chętnie oddają w jej ręce swoje restauracje, licząc na zawrotny sukces. Komu zatem się poszczęści w kolejnym sezonie programu i w czyjej kuchni zaprowadzi porządek sama Magda Gessler? W wielu miejscach już była, wiele widziała, wielu restauracjom podarowała nowe życie. I choć w rewolucji wyspecjalizowała się jak mało kto, to wciąż z sercem do gotowania na dłoni,... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 106: W impasie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 2) - odc. 127 (seria II, odc. 79)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ibrahim obwinia żonę o rozpad ich małżeństwa. Hatice rozwodzi się z nim. Mahidevran zostaje odsunięta od władzy. Hürrem przyznaje się przed Ibrahimem, że to ona uknuła intrygę przeciwko swojej rywalce. Teraz ona przejmuje władzę nad haremem. (Turcja 2011)

Reżyseria: Yağmur Taylan
Obsada: Nur Fettahoğlu, Okan Yalabin, Vahide Perçin, Halit Ergenç, Meryem Uzerli

Czas: 41min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.526
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się Robert Przybylski wraz z rodzicami - cała trójka jest jeszcze w weselnych strojach. Pan młody miał dziś wziąć ślub, ale przed Urzędem Stanu Cywilnego nie doczekał się swej oblubienicy – zniknęła. Cała rodzina od razu udała się do mieszkania dziewczyny. A kiedy okazało się, że jej tam nie ma, przyjechali prosto do Malanowskiego. Klient jest pewien, że coś musiało się stać! Policja, jak twierdzi, przyjęła niby zgłoszenie, ale pan młody ma wrażenie, że tylko stał... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.122
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek mieszka z matką na jednym z osiedli Częstochowy. Należy do małego gangu złodziejaszków, którzy niepokoją całą okolicę. Pewnego dnia trafia w swoim bloku na sąsiadkę z zawałem serca – udziela jej pierwszej pomocy i tym samym ratuje życie. Potem wzywa pogotowie ratunkowe i znika. Nie chce, żeby kumple dowiedzieli się o jego bohaterskim czynie... W drugiej części tego odcinka poznamy niezwykłą historię z życia dziewczyny o imieniu Malwina. Mieszka z matką Nataszą, studiuje księgowość, ale... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
09:35
Szkoła, odc. 207
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Kingi Sulmy ożenił się po raz drugi. Uczennica bardzo lubi swoją macochę, ale musi ukrywać to przed mamą, która wciąż nie pogodziła się z rozwodem i jest zazdrosna o nowe życie byłego męża. Macocha Kingi organizuje w szkole warsztaty psychologiczne. Nastolatka nie chce, żeby jej mama dowiedziała się o tym. Boi się, że kobieta będzie zła o to, że Kinga tak dobrze dogaduje się z nową żoną ojca. Tymczasem przyjaciółki Kingi podstępem ściągają kobietę do szkoły. Mama uczennicy robi... (Polska)

09:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt. W pierwszym odcinku przekonamy się, jak bardzo przypominają one czasem zachowania człowieka. Zobaczymy, jak mądrze potrafią postępować strusi ojcowie, jak wierne są gołębie, jak niebezpieczne bywają gangi delfinów oraz jak wyglądają pszczoły, kiedy latają w stanie alkoholowego upojenia…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 108: Eksplozja
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:55
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 6: Mroczny list
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
10:35
Dr Quinn - odc. 22
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Colorado Springs nawiedza paleontolog John Porter, który uważa, że w okolicy jest wiele szkieletów dinozaurów. Oferuje 500 dolarów za kompletny szkielet nieodkrytego gatunku prehistorycznego gada. Jake, Loren i Hank wpadają na świetny, ich zdaniem, pomysł. (USA 1995)

Reżyseria: Victor Lobl
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1651
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta spotyka o poranku przed blokiem Umińską i jest pewna, że kobieta spędziła z Łukaszem całą noc. W telewizji między dziennikarzami wywiązuje się trudna rozmowa, bo Sadowski ma dość tego, że Alicja coraz bardziej mu się narzuca. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Patryk Cebuski, Marek Molak, Ania Karwan, Katarzyna Zielińska, Michał Rolnicki, Monika Dryl

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szesnastoletnia Ada od pewnego czasu ma napady złości i agresji. Spotyka się z Łukaszem. Chłopak jest w niej zakochany, całkowicie się jej podporządkował. Pewnego dnia nauczyciel matematyki, z której Ada ma słabe stopnie, zaleca jej podciągnięcie się z tego przedmiotu. Jako potencjalnego korepetytora wskazuje siedemnastoletniego Rafała, szkolnego playboy’a, który jest przy okazji bardzo utalentowany matematycznie. Ada zakochuje się w Rafale i postanawia rozstać się z Łukaszem. Dochodzi do... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 465
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
43-letnia Olga, wdowa od trzech lat, zakochuje się w 28-letnim Arturze. Jej córka Zosia (21) jest zszokowana. Kiedy okazuje się, że kobieta jest w ciąży, dużo młodszy partner oświadcza się i przeprowadza do ukochanej. Zosia z trudem znosi gwałtowne zmiany i nie ufa narzeczonemu matki nawet po ślubie, do którego wkrótce dochodzi. Kilka tygodni później Olga dowiaduje się, że zmarł jej wuj, z którym prawie straciła kontakt po śmierci męża. Jest poruszona, w nocy dostaje silnych skurczów.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /4/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny opowiada o ludziach, którym dzięki operacjom okulistycznym udało się odzyskać wzrok. (Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 21min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 407 - Serce do tańca
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek towarzyszy Agacie w zajęciach nauki tańca dla niepełnosprawnych. Tam poznają Piotra i jego z pozoru pełnosprawną partnerkę - Ninę. Okazuje się jednak, że dziewczyna jest poważnie chora. Lena po mastektomii nie może się odnaleźć w nowej sytuacji. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Zieliński

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek (22 l.), Iza (22 l.), Sebastian (22 l.) i Klaudia (22 l.) spędzają weekend nad rzeką. W piątek wszyscy, łącznie z kierowcą – Markiem, spożywają sporo alkoholu. Marek chce wracać w sobotę, bo nagle okazuje się, że jego kolega ma bilety na koncert jego ulubionego zespołu. Marek twierdzi, że jest trzeźwy, pomimo spożycia z rana jednego piwa, i postanawia pojechać autem, ale drogę stara się mu zablokować Iza, co prowadzi do potrącenia stojącej nieopodal Klaudii. Świadek wypadku dzwoni pod... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Jacek Majewski
11:35
Szpital, odc. 351
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 7-letniego Adasia Wajrana. Chłopczyk odniósł poważne obrażenia w wypadku samochodowym, który nieumyślnie spowodował jego ojciec. Mężczyzna nie zapiął malucha w foteliku samochodowym. Podczas zderzenia dziecko uderzyło z dużą siłą w przednią szybę auta. Rannym zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Na oddział trafia również ojciec poszkodowanego. Jest bardzo przejęty stanem Adasia. Po rozstaniu z żoną rzadko widuje się z dzieckiem, bo była partnerka zabroniła mu... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi pomagają kobiecie, której 18-letni syn od tygodnia nie pokazał się w domu. Od czasu kiedy się przeprowadzili miała z nim problemy - przestał z nią rozmawiać, podkradał pieniądze - i teraz obawia się, że chłopak odnowił kontakty ze swoim ojcem - alkoholikiem, który ma bardzo zły wpływ na syna... W tym odcinku do Septagonu zgłasza się także matka 21-letniej Sylwii. Kobieta martwi się o córkę, która nie wiadomo skąd bierze pieniądze na drogie ubrania, dużo imprezuje i... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 6: Zabójczy ładunek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Zalesianie gruntów rolnych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, którego celem jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. Dofinansowanie na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 4. Zatoka Monterey
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zatoka Monterey na Oceanie Spokojnym. Znajduje się tu największy rezerwat morski Ameryki i jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie, obfitujący w różnorodne gatunki. Od potężnych olbrzymów po mikroskopijne organizmy. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 95
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Onura odwiedza mężczyzna z dziewczynką. Twierdzi, że jest ona córką Onura i jego byłej narzeczonej. Onur wyrzuca ich z biura, lecz myśli nie dają mu spokoju. Ahu udaje się dopiąć swego, wychodzi za Alego Kemala, ale nie jest tak, jak sobie wyobrażała. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 42min.
12:20
Na ratunek 112, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Paprockich: Paweł (35 l.), Gosia (34 l.) i ich syn, Tobiasz (11 l.) podczas wycieczki w lesie natrafiają na dramatyczną sytuację: sterroryzowany mężczyzna wykopuje dół pod okiem dwóch gangsterów. Paweł i Gosia wpadają w ręce złoczyńców. Tobiaszowi udaje się uciec niezauważonym. Chłopiec dzwoni pod numer alarmowy 112. Jeden z gangsterów podczas przeczesywania okolicy natrafia na przerażonego Tobiasza. Wtedy właśnie wkracza policja i oswobadza chłopca. Funkcjonariusze osaczają drugiego... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.276
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wrocław. Tu mieszka 35-letnia Bożena Biernat wraz z 16-letnią córką Mają i 15-letnim synem Rafałem. Bożena pracuje w liceum jako sekretarka. Niedawno do mieszkania Biernatów wprowadził się partner Bożeny, Tomasz Kulik. 36 latek jest nauczycielem języka polskiego w szkole, w której pracuje Bożena. Do liceum tego uczęszczają również dzieci Bożeny. Maja i Rafał są załamani na wieść o tym, że „postrach szkoły” – dr Tomasz Kulik zamieszka z nimi pod jednym dachem. Maja nie może zrozumieć, co jej... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 68/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia żałuje, że zrobiła Rafałowi scenę zazdrości. Przeprasza męża. Ustalają, że nie będą ingerować w swoje życie zawodowe. Mimo to jest zazdrosna o Polę, zwłaszcza, kiedy przegląda jej zdjęcia z Rafałem na portalu społecznościowym. Postanawia szpiegować męża… (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Marta „Ruda” Keller i Dawid „Bury” Burski przyjmują zlecenie właściciela firmy komunalnej, która niedawno wygrała przetarg na oczyszczanie miasta. Mężczyzna zauważył, że od pewnego czasu jest przez kogoś śledzony. Obawia się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, zwłaszcza, że jego synowi ciągle przytrafiają się nieszczęśliwe wypadki, które wydają się nie być przypadkowe. Chłopiec nie chce powiedzieć, o co chodzi. Zachowuje się, jakby był zastraszany. Klient detektywów... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 5: Aniołki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci próbują uratować córkę komandora marynarki wojennej, której życie jest w niebezpieczeństwie. W ręce Sama Hanny i jego ekipy trafia film, na którym widać dziewczynę grzebaną żywcem. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
12:55
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 7: Bez twarzy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyniku działań grupy terrorystycznej zostaje zamordowany pracownik departamentu stanu i chirurg plastyczny. Drużyna NCIS rozpoczyna gorączkowe poszukiwania jedynego świadka, który jest w stanie zidentyfikować oprawców. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Podniebni aktorzy. Bataliony. Szwecja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek serialu o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. W tym odcinku widz poznaje ptaki bataliony. (Japonia 2013)

Reżyseria: Akihiko Id

Czas: 23min.
13:30
Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla Józefy Gruchały, 56-latki z małej wsi w województwie łódzkim, wykształcenie dzieci to najważniejszy cel w życiu. Jest dumna, że jej syn i córka „wyszli na ludzi”. Syn skończył ekonomię i znalazł dobrze płatną pracę jako księgowy w międzynarodowej kancelarii adwokackiej. Córka studiuje prawo na uniwersytecie. Kiedy kobieta odwiedza ukochane dzieci, jej wyobrażenia o życiu syna i córki całkowicie zmieniają się, ulegają weryfikacji. Okazuje się, że córka spotyka się z podejrzanymi... (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:05
19 +, odc. 69/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala wciąż czuje się źle. Mama namawia ją na odwyk, dziewczyna dostaje też wezwanie na przesłuchanie w sprawie próby gwałtu. Kontaktuje się z Frodem, żeby ustalić wspólną wersję, nie może zeznawać przeciwko niemu, ponieważ ma z nim umowę. Ala usiłuje kłamać, że nie pamięta nic z dnia zdarzenia, ale prokurator nie wierzy dziewczynie i oskarża ja o składanie fałszywych zeznań. Spanikowana Ala ucieka z przesłuchania i spotyka Frodo. Ten daje jej kokainę. Dziewczyna zażywa ją i traci przytomność... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 964
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezły numer, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Z młodzieżowego pubu w centrum miasta zostaje porwana dziewczyna. Komisarze ustalają, że mógł porwać ją kolega z klasy, któremu bardzo się podobała. Drugim podejrzanym staje się tajemniczy mężczyzna, z którym dzień wcześniej widziano dziewczynę w pubie. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po odprawie Jaskowska zaprasza do siebie Wysocką i Zielińskiego. Pyta, jak im się razem pracuje i czy Zieliński już się wdrożył? Skoro tak, i ponieważ jest wyższy rangą, teraz on już będzie dowódcą patrolu. Pani komendant byłaby pewnie zdziwiona, gdyby zobaczyła, jak niedługo później, podczas interwencji, z Szymona wychodzi mały chłopiec. Próbując zdobyć informacje od jakichś siedzących na ławce „karków” daje im się sprowokować do rywalizacji, chociaż Ola oponuje. Po... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 87
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili zmusza Towela, by oddał portfel, który ukradł. Vicky i Rocky idą na romantyczną kolację. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 46
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel żąda od Arzu kolejnych pieniędzy. Kobieta próbuje zaciągnąć pożyczkę u lichwiarza, ale Melih jej to uniemożliwia. Okazuje się, że Murat zamiast zapłacić zaległy czynsz, oddaje pieniądze Seydzie. Właściciel, z pomocą policji, wyrzuca ich z domu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 40min.
14:10
Najwspanialsi w królestwie zwierząt. Te najmniejsze
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięcioczęściowy dokument o najwspanialszych zwierzętach afrykańskiego buszu, Oko kamery podpatruje gigantyczne słonie, które są wegetarianami, a także antylopy, ptaki, drapieżniki oraz najmniejszych przedstawicieli fauny. (Francja 2015)

Reżyseria: Jean-Marc Dauphin

Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.689
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milena Lewandowska (34 l.) wraz ze swoim partnerem, Pawłem Szychowiakiem (35 l.), wiceszefem firmy zajmującej się badaniem rynku, znajdują na parkingu firmowym koleżankę z pracy, Sylwię Szubert (33 l.). Kobieta jest wytrącona z równowagi, ma brudne, częściowo podarte ubrania, a mimo to nie chce pomocy. Tłumaczy, że spadła ze schodów. W następnych dniach zachowuje się równie dziwnie. Milena podejrzewa, że stoi za tym chłopak Sylwii, Łukasz Bartkowiak (33 l.) - karany, obecnie bezrobotny i... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 965
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybawienie, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Na osiedlu w centrum miasta dochodzi do strzelaniny. Komisarze ustalają, że raniony mężczyzna był sprawcą wypadku drogowego, w którym zginęła kilkuletnia dziewczynka. Wygląda na to, że ojciec zmarłego dziecka chciał się zemścić. Gdy na osiedlu dochodzi do kolejnego ataku i komisarze zatrzymują napastników sprawa wydaje się rozwiązana. Jednak telefon wielbiciela córki postrzelonego mężczyzny zmienia kierunek śledztwa… , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:45
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 88
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Federico zdaje sobie sprawę jak starszne rzeczy powiedział Mili i Ivo. Luisa przeprowadza rozmowę z Bernardem. Towel zostaje sprowadzony z powrotem do rezydencji. Angelica kupuje mu komputer. Socorro odkrywa, że ktoś ją szpieguje na ulicy, dostaje też dziwny list. Pablo widzi jak Mili i Ivo się całują. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 13
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2012)


Czas: 24min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 7
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
15:10
M jak miłość - odc. 1273
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz i Antek znów popadają w tarapaty, bo podglądają w szatni koleżanki. Nową wychowawczynią urwisów zostaje Justyna, która od razu wzywa ich rodziców do szkoły. Nauczycielka nadal interesuje się także Jankiem i szuka pretekstu do kolejnych spotkań. (Polska 2016)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Marcel Sabat - Darek Maj, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Iga Krefft - Ula, Sławomir Holland - Staszek, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali, Marcjanna Lelek - Natalia, Krystian Domagała - Mateusz

Czas: 44min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 8/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznań „Szachownica”. Nieopodal poznańskiego rynku mieści się restauracja „Szachownica”. Nowi właściciele postanowili zachować w menu bretońskie naleśniki gryczane, ale kartę wzbogacili również o dania kuchni polskiej. Jednak ani urozmaicone menu, ani młodzi kucharze wygrywający konkursy kulinarne, ani też położenie w centrum Poznania - nie zapewniło restauracji sukcesu. Jak zwykle w takich sytuacjach ostatnią deską ratunku jest Magda Gessler. Dlatego właściciele restauracji poprosili ją... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.249
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku specjalnym ekipa tego programu zbuduje nowy dom dla rodziny, w której doszło do niebywałej tragedii – jedenastoletni chłopiec odebrał sobie życie, bo był prześladowany w szkole. To nigdy nie powinno było wydarzyć się. Ty Pennington i jego drużyna przybywają do Springfield, w stanie Massachusetts, by wesprzeć rodzinę Walker – mamę Sirdeaner, jej córkę, Dominique i drugą córkę, Glorię i jej syna, Charlesa. Także ciocia Barbara i babcia Dorkas Ineta Walker wciąż są pogrążone w... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Ellen DeGeneres, Jillian Harris, John Littlefield
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 9: Rozgrzeszenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamordowano handlarza broni. Hetty wysyła zespół NCIS w poszukiwaniu czarnego notesu należącego do ofiary. Znajdąwać maja się w nim ściśle tajne informacje. Jeśli wpadnie on w ręce zabójców, mogą zginąć kolejne osoby. Okazuje się, że Renner otrzymał go od dawnego znajomego Hetty z czasów szpiegowskich. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 7/13 - Beczka okowity
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Austriacy wysyłają przeciwko rozbójnikom regularne wojska. Zbójnicy z Janosikiem przechodzą na drugą stronę Tatr, do słowackiej wioski. Tutaj biorą w obronę bitego przez hajduków chłopa, a dowódcę oddziału za karę wrzucają do beczki z okowitą. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 44 Grzechy ojca
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Producent samolotów Robert Twyman dostaje list. Ktoś grozi mu, że jeśli nie wyzna grzechów, jego syn Calvin zginie. Calvin ma wziąć udział w konkursie pianistycznym. Kiedy rzeczywiście ktoś go zabija, podejrzenie pada na jego rywalkę Rosie Everton. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3420
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda aktorka zostaje oblana kwasem w garderobie. Głównym podejrzanym jest psychofan kobiety, mężczyzna chorobliwie w niej zakochany. Prawda okazuje się jednak zupełnie inna… Znajomi Olgierda zgłaszają kradzież domowych oszczędności. Podejrzenia padają na ich pomoc domową i nianię, ale obserwacja domu nie potwierdza jej winy. Krystian wpada na nietypowy pomysł, jak znaleźć złodzieja…   Dla małoletnich od lat 12                  Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 208
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia Kuc jest nową uczennicą w gimnazjalnej klasie 2a. Dziewczyna jest poważnie chora na serce i wszystkim bardzo się denerwuje, co tylko pogarsza jej stan zdrowia. Nikt w szkole nie wie o jej chorobie. Koleżanki postanawiają zabawić się kosztem strachliwej uczennicy i wymyślają historię o motorze widmo, który porywa dziewczyny ze szkoły. Małgosia nie traktuje opowieści jako żart i bardzo przejmuje się tym, że jedna z nastolatek została porwana. Wkrótce Małgosia z przerażenia zaczyna się... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia przyjmuje stanowisko komendanta posterunku pod Radomiem i zostawia Czarka, który bardzo to przeżywa. Komendant z kolei cierpi z powodu wyjazdu Zofii (II), a Arnie - Luksusa. Nikt nie tęskni za Stępniem, który udał się do Stanów Zjednoczonych na operację wzroku. Zmartwiony komendant udaje się do domu. Wcześniej mianuje Czarka swoim zastępcą, który wygrał "wybory" na to stanowisko. Kasia wkrótce wraca do Warszawy. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 13 Muzyk
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W nocy w jednym z warszawskich domów kultury został znaleziony brutalnie zamordowany zdolny, młody pianista. Chłopak miał wystąpić na prestiżowym międzynarodowym konkursie. Sprawę tajemniczej śmierci prowadzą komisarz Polakowska i aspirant Kurpisz. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 20min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3480
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2016)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 78
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sawasz, zajęty odnalezioną Cziczek, nie przychodzi na imprezę Omera. Porywacze nie zrobili Cziczek nic złego. Jasemin ponownie zrywa z Sawaszem. Porwanie zorganizował Jawuz, żeby Cziczek bała się wziąć rozwód. Sawasz każe szukać sprawców. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.204
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł (38 l.) i Katarzyna (35 l.) Gładyszowie są od 13 lat małżeństwem i mają dwie córki - Judytę (13 l.) i Elizę (12 l.). Paweł wyjechał ze swoimi kolegami na urlop do Włoch. Gdy Katarzyna i dzieci przyjeżdżają po niego, okazuje się, że nie było go na pokładzie samolotu. Jego koledzy mówią, że Paweł pożegnał się z nimi na lotnisku, bo chciał zostać dłużej zagranicą. Katarzyna stara się skontaktować telefonicznie z mężem, ale on nie odbiera połączeń. Kilka dni później Paweł dzwoni do żony i... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 466
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Witek prowadzi z żoną Beatą sklep z firanami, zasłonami i innymi wyrobami tekstylnymi. Małżeństwo ma dwie córki – Anię (10) i Zosię (15). Mężczyzna jest w domu z dziećmi, kiedy nagle do jego drzwi puka mieszkająca w Toruniu matka żony – Hanna. Kobieta mówi, że żyje w skrajnej biedzie i nie potrafi sama się utrzymać. Witek jest w szoku – ma z teściową bardzo mały kontakt, bo jest skłócona z jego żoną. Beata nie jest zadowolona z wizyty matki. Teściowa mówi zięciowi, że jej córka ma wyrzuty... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zack Slater, genialny hacker, po odbyciu 6-miesięcznej kary wychodzi na wolność. Przyjeżdżają po niego rodzice, z którymi ma wrócić do domu, ale po drodze zostaje uprowadzony przez zamaskowanych bandytów. Dzięki autystycznemu bratu Zacka, Jamesowi, który zapamiętał rejestrację samochodu porywaczy, policjantom udaje się wytropić wóz. Niestety, odkrywają w nim tragiczne znalezisko i sprawa okazuje się mieć znacznie poważniejszy wymiar… Tymczasem McGarrett próbuje doprowadzić do spotkania... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia chce by między nią a Czarkiem było jak dawniej, jednak Czarek jest bardziej zajęty Andżeliką. Dotyka nawet piersi Andżeli, kiedy między obiema policjantkami rozpoczyna się kłótnia na temat ich przymiotów. Widzą to niestety inspektorzy, po raz kolejny oskarżając go o molestowanie policjantek i informują, że stracił posadę zastępcy komendanta. Na jego miejsce przybywa niejaki Rysiu - były saper z żelazną ręką i nietypowym aparatem słuchowym. W międzyczasie załamaną postępowaniem Czarka... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 313: Spacing Out
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu wpadnie rakieta „Kosmos 2005”. Czy stanie się ona odjechanym biznesem? Chumlee wrzuca cenne monety do sklepowej maszyny. Jaka będzie reakcja Starego Mężczyzny na takie dziecinne zabawy? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 44
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cevdet spotyka się z Jakubem, który przekazuje mu list od Mustafy Kemala. Przywódca tureckich powstańców prosi Cevdeta, by stanął po jego stronie. Cevdet zgadza się bez wahania, choć wymaga to kontynuowania jego szpiegowskiej misji. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 1/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 352
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 18-letniego Macieja Pierzchałę, który został brutalnie pobity i jest w ciężkim stanie. Pacjent zakochał się z wzajemnością w dziewczynie bandyty. Gdy przestępca dowiedział się o romansie partnerki, pobił swojego rywala. Rannym zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak nie chce się przyznać, kto go skatował. Tymczasem na oddział dociera ukochana ofiary pobicia. Dziewczyna boi się o życie nastolatka i z myślą o jego bezpieczeństwie, zrywa z nim.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc pani sędzia zajmująca się nieletnimi. Kobieta zaczęła dostawać anonimy z pogróżkami i naprawdę boi się o swoje bezpieczeństwo. Detektywi zajmą się też sprawą kobiety, której ktoś założył fałszywy profil na portalu społecznościowym i za jego pośrednictwem rozpowszechnia o niej fałszywe informacje, jakie rujnują jej życie.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Olejarczyk
18:20
Gwiazdy lombardu, sez. 14, odc. 314: In The Doghouse
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia ręcznie malowana mapa z inwazji na Normandię. Czy doprowadzi chłopaków do złotego celu? Rick zamierza zbudować nowy domek dla psa swojej córki. Czy uda mu się stworzyć idealne gniazdko dla zwierzaka? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 327: Bo Knows
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieło spod ręki Pabla Picassa trafia do sklepu. Czy Rick będzie w stanie dostrzec dobrą sztukę w tym nabytku? Corey i Chumlee przyjrzą się pamiątce po słynnym sportowcu Bo Jacksonie. Rick postanawia założyć klub książki, okazuje się, że pierwszym członkiem będzie Chum. Czy szef nauczy się, żeby nie oceniać książki po okładce? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 2/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.292
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niedziela wyborcza Pewnego dnia Ferdek jest zmuszony do wypełnienia obowiązku obywatelskiego i wzięcia udziału w wyborach. Niestety na drodze do oddania głosu staje mu wiele nieprzewidywalnych przeszkód.   Dla małoletnich od lat 12                Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7131
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7114
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7111
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5005
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.260
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mieszkanie Morawskiej. Budzi ją ujmujący sms od Arka. Po przyjściu do pracy zagląda do jego pokoju i zaprasza go na kolację. Na patrolu Alicja jest trochę roztrzepana. Tymczasem do Zapały dzwoni Emilka. Jest już w domu, odwiozła ją mama. Ma dla niego niespodziankę. Krzysiek jakoś się nie cieszy. Boi się, czy Emilka nie przyjęła wsparcia finansowego od ojca…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 328: Break Room Battle
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cenne przedmioty związane z cyrkiem wpadną do sklepu. Czy chłopaki podczas negocjacji nie zrobią z siebie klaunów? Rick przygląda się listom podpisanym przez samego prezydenta Johna Kennedy’ego. Między Gwiazdami Lombardu zrodzi się dyskusja na temat nowych umiejętności dekoracyjnych Ricka. Czy chłopaki dojdą do porozumienia? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 329: Break on Through
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drzwi z dziecięcej sypialni Jima Morrisona trafiają do sklepu. Czy staną się cennym nabytkiem? Chumlee sprawdzi grę planszową z 1988 rok. Kto okaże się zwycięzcą podczas negocjacji? Corey natomiast zajmie się unikatową, doskonale odrestaurowaną kolekcją motocykli indyjskich z połowy lat 90. Czy kroi się jakiś odjechany biznes? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Wichry wojny - odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 92min.
20:05
Komedie po polsku - C. K. Dezerterzy - cz. I
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja toczy się w 1918r. Do garnizonu, na węgierskiej prowincji, przybywa zastępca dowódcy - oberleutnant von Nogay (kapitalny Wojciech Pokora) - typ sadystycznego służbisty. Jego zadaniem jest przerobić wielonarodowościową zbieraninę na karne wojsko. (Polska, Węgry 1985)

Reżyseria: Janusz Majewski
Obsada: Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora

Czas: 84min.
20:10
MEGA HIT - Punisher
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brawurowy film akcji z Johnem Travoltą i Thomasem Janem w rolach głównych. Frank Castle powraca w świetnej ekranizacji kultowego komiksu z wydawnictwa Marvel. Agent specjalny Frank Castle (Thomas Jane) ma oddaną, kochająca rodzinę i zamierza odejść ze służby. Przedtem jednak wykonuje ostatnią misję. Niestety, podczas akcji sprawy wymykają się spod kontroli i przypadkowo ginie syn bezwzględnego biznesmena Howarda Sainta (John Travolta). W odwecie Saint morduje całą rodzinę Castle'a, a on... (USA/Niemcy, 2004)

Reżyseria: Jonathan Hensleigh
Obsada: Eddie Jemison, Laura Harrington, Rebecca Romijn, Roy Scheider, John Travolta, Will Patton
20:10
Doradca smaku-Tort bezowy z kremem śmietanowym, odc. 32/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2508
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy Joachim przekona siostrę, by zostawiła Tomka? Anastazji jest wstyd za to, co jej brat zrobił Tomkowi. Nowak jest jednak gotów wybaczyć Joachimowi. Ten niespodziewanie zjawia się na Wspólnej – przekonuje Anastazję, żeby wróciła do domu. Twierdzi, że Tomek tylko się nią bawi! Co zrobi dziewczyna? Atmosfera u studentów coraz cięższa… Atmosfera u studentów jest coraz gorsza. Eliza nie może zapomnieć o pocałunku Jarka i Malwiny. W końcu wyładowuje całą złość na córce Hebla. Malwina jednak nie... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy zasługuje na szansę. A już na pewno te osoby, które pragną zmiany i same, z własnej woli, podejmują walkę o swoją przyszłość. Nie inaczej jest w przypadku uczestniczek Projektu Lady. Mogą one stać się nowoczesnymi kobietami z klasą. Oczywiście, jeśli tylko same dadzą sobie tę szansę. Rezygnacja z dotychczasowego wizerunku w poprzednim odcinku, była dla nich bardzo trudnym wyzwaniem. Dla niektórych wręcz na granicy wytrzymałości. Jednak wola walki zwyciężyła i kolejny etap w szkole dla... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przybylska zwichnęła kostkę, na jakiś czas musi zostać w domu. Do Stasiaka zostaje przydzielona Ewa, nowozatrudniona na komendzie. Jest to stanowcza i doświadczona policjantka, nieco zdystansowana do całego zespołu. Kowalski nieudolnie próbuje nawiązać relację, ale Ewa szybko ucina rozmowę. Stasiak również nie jest przekonany do nowej partnerki. Oboje dostają od Kubisa sprawę szajki złodziei samochodów, od kilku tygodni działającej na terenie miasta. Na komendzie miał się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Dracula 2000
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Londyn, rok 2000. Grupa złodziei włamuje się do pilnie strzeżonego skarbca Van Helsinga, w którym spodziewają się znaleźć cenne obrazy. Niestety, zamiast bezcennych dzieł sztuki znajdują kryptę, która pozostaje zamknięta od 100 lat... Nagle, niespodziewanie uwalniają Drakulę, który wkracza do XXI wieku! Natychmiast rusza na łowy i jedzie do Nowego Orleanu, w którym od razu czuje się jak w domu. Wkrótce okazuje się, że niedaleko w okolicy mieszka młody wampir z Londynu, który zrobi wszystko,... (USA 2000)

Reżyseria: Patrick Lussier
Obsada: Gerard Butler, Christopher Plummer, Jonny Lee Miller, Jennifer Esposito
21:45
Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 9/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Jak wynika z badań - aż 90 procent Polek jest niezadowolonych z wyglądu swojego ciała. Wiele z nich, w celu zakamuflowania jego mankamentów stosuje różnego rodzaju triki, jak chociażby tatuowanie nielubianych stref. Takie rozwiązanie dla swoich nieestetycznych rozstępów zastosowała Karolina, która pod skrzydłami ogromnej sowy... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:05
Komisja morderstw - odc. 5/12 - Warunek zmartwychwstania
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkich odstępach czasu zostają zamordowane trzy osoby. Okazuje się, że wszystkie ofiary w czasach PRL - u pracowały dla SB. W jednym z domów zamordowanej, Dominik Hertz znajduje wyryte na ścianie po hebrajsku imię Ariocha. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
22:55
Młodzi lekarze - odc. 5 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek przeprowadza badania profilaktyczne w remizie strażackiej w Nowej Wsi. Poznamy kilku pacjentów Bartka. Dowiemy się także jak wygląda zwykły dzień na oddziale w szpitalu u Małgosi. Agnieszkę odwiedzi maleńka Hania z rodzicami. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 44min.
22:30
Czy świat oszalał? - Ku Klux Klan. Współczesny rasizm
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stosunki rasowe w wielu miastach USA są napięte. Organizacja Ku Klux Klan, działająca bez przerwy od końca XIX w. , ogłasza wzrost liczby członków. Przywódcy organizacji twierdzą, że biali Amerykanie łączą siły, by przygotować się do wojny na tle rasowym. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Dan Murdoch

Czas: 52min.
22:40
Niebezpieczny człowiek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Shane Daniels (Steven Seagal) opuszcza więzienie po sześciu latach odsiadki za zabójstwo, którego nie popełnił. Rozgoryczony z powodu zmarnowanych lat, chciałby poświęcić się spokojnemu życiu, nieoczekiwanie jednak znów zostaje wplątany w kryminalną intrygę. Na oczach Shane'a dwóch chińskich gangsterów morduje policjanta. By zatrzeć za sobą ślady, przestępcy są gotowi uśmiercić także niewygodnego świadka. Daniels ucieka przed wysłannikami mafii wraz z ich niedoszłą ofiarą,... (USA, 2009)

Reżyseria: Keoni Waxman
Obsada: Steven Seagal, Jesse Hutch, Marlaina Mah, Mike Dopud, Terry Chen, Vitaly Kravchenko
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

22:00
Mgła
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na opowiadaniu Stephena Kinga. W niewielkim miasteczku, po przejściu gwałtownej nawałnicy, dochodzi do bardzo dziwnych zdarzeń. Mieszkańcy stają się ofiarami morderczego ataku nieznanych istot, grasujących w gęstej mgle. Jednym z ocalałych jest David (Thomas Jane), miejscowy artysta. Mężczyzna próbuje namówić społeczność do zjednoczenia sił i podjęcia walki przeciwko wrogowi. Czy przerażeni ludzie będą potrafili zaryzykować życie, by działać dla wspólnego dobra? ( 2007)

Reżyseria: Frank Darabont
Obsada: Andre Braugher, Laurie Holden, Marcia Gay Harden, Thomas Jane, Toby Jones, William Sadler
23:55
Miłość w Hongkongu
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znawczyni sztuki, Victoria Philips, zostaje kuratorem wystawy zorganizowanej z okazji 15. rocznicy powrotu Hongkongu do Chin. Zaledwie kilka godzin po przylocie z Berlina dowiaduje się, że kolekcja bezcennych dzieł została skradziona. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Peter Gersina
Obsada: Veronica Ferres, Russell Wong, Herbert Knaup

Czas: 89min.
23:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 9/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie pełni księżyca ekipa ekspertów patroluje miasto wraz z policjantami. W samochodzie znajdują zastrzelonego mężczyznę, przyjaciela syna doradcy prawnego burmistrza Las Vegas. Syn mecenasa okazuje się narkotykowym dilerem. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:41
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
O KOGO DBAJĄ ŻONY HOLLYWOOD? W programie „Żony Hollywood” pojawiła się kolejna psia gwiazda. I jak na hollywoodzkiego pupila przystało, jest traktowana iście po królewsku. Jazda samochodem na przednim siedzeniu, specjalna dieta z organicznych produktów oraz dbanie o nieskazitelny wygląd – to tylko część luksusów, w które opływa pies Evy D’Angelo. Jakie inne zabiegi chce zafundować Mikusiowi troskliwa babcia? Izabela przetestuje nowy samochód. Co dla kobiety jest najważniejsze w wyborze nowego... (Polska)

23:00
Galileo, odc.603
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZY AUTA NA PILOTY SĄ BEZPIECZNE Ta wiadomość zelektryzowała kierowców: za pomocą jednego programu komputerowego można ponoć otworzyć 100 milionów pojazdów 15-tu producentów. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest. CIEKAWOSTKI NA TEMAT GUMY DO ŻUCIA Czy gumą do żucia można naprawić uszkodzony samolot? Gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wypluwania gumy na ulicę oraz z czego tak naprawdę jest wykonana guma? CZEGO POTRZEBUJE WSPÓŁCZESNA GEJSZA. Japońska gejsza zdradza... (Polska 2017)

00:30
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 10/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Las Vegas rozbija się mały prywatny samolot, niemal niszcząc kasyno. Śledczy ustalają, że katastrofa nastąpiła w wyniku sabotażu. Zginęło pięcioro ludzi, w tym kobieta, w której bagażu znaleziono zestaw do pobierania próbek DNA. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
00:40
Wilk z Wall Street
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat. Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) pechowo zaczyna karierę w październiku 1987, kiedy akcje na Wall Street lecą w dół, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie na bezrobociu w 1989 roku zakłada własną firmę Stratton Oakmont, która obraca tzw. śmieciowymi akcjami, czyli akcjami wartymi ułamki dolara. Jego... (USA, 2013)

Reżyseria: Martin Scorsese(1)
Obsada: Hill Jonah, Jon Bernthal, Kyle Chandler, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Matthew McConaughey, Rob Reiner
00:40
Co za tydzień, odc. 807
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:45
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

01:35
Bo oszalałem dla niej
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osadzony we współczesnych realiach film balansuje na granicy między satyryczną komedią a dramatem psychologicznym. Kpiąc z wynaturzeń i absurdów rzeczywistości, jest również poruszającą opowieścią o tęsknocie za czymś wielkim, szlachetnym i prawdziwym. (Polska 1980)

Reżyseria: Sylwester Chęciński
Obsada: Zdzisław Wardejn, Gabriela Kownacka, Ignacy Gogolewski, Witold Pyrkosz, Witold Skaruch, Wiesław Drzewicz

Czas: 98min.
01:25
Młode wilki 1/2
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szczecin 1994. Szemrani biznesmeni i mafia przemycają spirytus z Niemiec. Jeden z "importerów" to Jerzy. Zamiast wejść w spółkę z mafią i skorumpowanymi przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości, zawiera układ z prokuratorem Wielewskim, kolegą ze szkoły. (Polska 1997)

Reżyseria: Jarosław Żamojda
Obsada: Krzysztof Antkowiak, Anna Mucha, Jarosław Jakimowicz-Kriegl, Jerzy Molga, Marcin Sosnowski, Jan Nowicki, Alex Murphy, Paweł Deląg, Zbigniew Suszyński, Zdzisław Wardejn

Czas: 95min.
01:10
Czarna lista, odc. 22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po katastrofie tajemniczego samolotu przewożącego więźniów całe miasto zostaje zamknięte, a władze przeszukują je w poszukiwaniu wszystkich uciekinierów. Tymczasem Red zostaje aresztowany. Liz używa swoich możliwości, żeby wyciągnąć go z więzienia - jest ich jedyną szansą na odnalezienie wszystkich podejrzanych. "Berlin: Conclusion" (USA)

01:00
Tuż przed tragedią, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tsunami z 26 grudnia 2004 roku było największą klęską żywiołową w historii. Podziemne trzęsienie ziemi o sile 9,3 stopnia wywołało ogromne, zabójcze fale, które pochłonęły ponad 200 tysięcy istnień ludzkich w Indonezji, Sri Lance, Indiach i Tajlandii, sięgając nawet wybrzeży Somalii. Oto przebieg tego przerażającego kataklizmu   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:20
Ale numer!, sez. 2, odc. 40
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:10
Uwaga!, odc. 5005
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 185/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska)

02:00
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 6: Natalia Kukulska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic spotyka się z Natalią Kukulską w Koszalinie i Warszawie. (Polska 2012)

03:30
Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na film składają się trzy nowelki, z których każda podaje dość przewrotną receptę na zdobycie tytułowych pieniędzy, kobiety oraz sławy. (Polska 1969)

Reżyseria: Janusz Kondratiuk
Obsada: Barbara Ludwiżaka, Bronisław Pawlik, Ewa Szykulska, Krzysztof Litwin, Jacek Woszczerowicz, Wanda Łuczycka, Jerzy Dobrowolski

Czas: 47min.
03:10
Ku Klux Klan. Współczesny rasizm
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stosunki rasowe w wielu miastach USA są napięte. Organizacja Ku Klux Klan, działająca bez przerwy od końca XIX w. , ogłasza wzrost liczby członków. Przywódcy organizacji twierdzą, że biali Amerykanie łączą siły, by przygotować się do wojny na tle rasowym. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Dan Murdoch

Czas: 52min.
03:55
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Notacje - Władysław Filar. Rzezie na Wołyniu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Władysław Tadeusz Filar (ur. 1926 r. w Iwaniczach Nowych na Wołyniu) - żołnierz 27. Dywizji Wołyńskiej Armii Krajowej, polski historyk, profesor. W 1956 roku ukończył Akademię Sztabu Generalnego, w 1963 obronił pracę doktorską z historii wojskowości. (Polska 2010)


Czas: 10min.
04:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 9/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie pełni księżyca ekipa ekspertów patroluje miasto wraz z policjantami. W samochodzie znajdują zastrzelonego mężczyznę, przyjaciela syna doradcy prawnego burmistrza Las Vegas. Syn mecenasa okazuje się narkotykowym dilerem. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Alec Smight
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:30
Kabaretowa Ektsraklasa
Godziny emisji
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:20
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 28
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 10/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Las Vegas rozbija się mały prywatny samolot, niemal niszcząc kasyno. Śledczy ustalają, że katastrofa nastąpiła w wyniku sabotażu. Zginęło pięcioro ludzi, w tym kobieta, w której bagażu znaleziono zestaw do pobierania próbek DNA. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
05:45
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3747
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info