Program dla 2017-07-11 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 28
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - odc. 22
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Colorado Springs nawiedza paleontolog John Porter, który uważa, że w okolicy jest wiele szkieletów dinozaurów. Oferuje 500 dolarów za kompletny szkielet nieodkrytego gatunku prehistorycznego gada. Jake, Loren i Hank wpadają na świetny, ich zdaniem, pomysł. (USA 1995)

Reżyseria: Victor Lobl
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:00
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 10/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Las Vegas rozbija się mały prywatny samolot, niemal niszcząc kasyno. Śledczy ustalają, że katastrofa nastąpiła w wyniku sabotażu. Zginęło pięcioro ludzi, w tym kobieta, w której bagażu znaleziono zestaw do pobierania próbek DNA. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 40min.
05:45
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3747
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5005
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 4. Zatoka Monterey
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zatoka Monterey na Oceanie Spokojnym. Znajduje się tu największy rezerwat morski Ameryki i jeden z najbardziej zróżnicowanych ekosystemów na świecie, obfitujący w różnorodne gatunki. Od potężnych olbrzymów po mikroskopijne organizmy. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 91 "Kobiety górą"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopcy powtarzają po ojcu, że kobiety są mądrzejsze od mężczyzn. Najpierw są szczerzy, ale potem wykorzystują to, by zaprząc dziewczyny do pracy.. Kacper jest dumny z ojca, ale jak z "kura domowego". Natalia myśli o nowym hobby, bo praca to tylko nerwy. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:30
Uczennice Chrystusa
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt. W pierwszym odcinku przekonamy się, jak bardzo przypominają one czasem zachowania człowieka. Zobaczymy, jak mądrze potrafią postępować strusi ojcowie, jak wierne są gołębie, jak niebezpieczne bywają gangi delfinów oraz jak wyglądają pszczoły, kiedy latają w stanie alkoholowego upojenia…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 70
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Podniebni aktorzy. Bataliony. Szwecja.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny odcinek serialu o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. W tym odcinku widz poznaje ptaki bataliony. (Japonia 2013)

Reżyseria: Akihiko Id

Czas: 23min.
07:00
M jak miłość - odc. 74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria ma coraz więcej problemów osobistych i zawodowych. Krzysztof przekazuje jej pozew o rozwód, a w przetwórni trwa kontrola z Izby Skarbowej. Hanka i Marek przygotowują się do ślubu. Ich druhną oraz chrzestną Mateusza ma zostać Małgosia. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 47min.
07:50
Trudne sprawy, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotrków Trybunalski. Tu mieszka Damian Mania (28 l.) wraz ze swoją długoletnią dziewczyną. Iloną Gosławską (24 l.). Niedawno kupili wspólnie dom jednorodzinny. 24-latka zaszła w ciążę. Damian prowadzi firmę zajmującą się kompleksową obsługą pogrzebów. Ilona pomaga mu w pracy, jednak bardzo nie lubi tego zajęcia. A ponadto, firma dopiero zacznie przynosić zyski. Tymczasem niespodziewanie para otrzymuje list ze szpitala, w którym Damian urodził się. Okazuje się, że mężczyzna ma do zapłacenia... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 965
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybawienie, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Na osiedlu w centrum miasta dochodzi do strzelaniny. Komisarze ustalają, że raniony mężczyzna był sprawcą wypadku drogowego, w którym zginęła kilkuletnia dziewczynka. Wygląda na to, że ojciec zmarłego dziecka chciał się zemścić. Gdy na osiedlu dochodzi do kolejnego ataku i komisarze zatrzymują napastników sprawa wydaje się rozwiązana. Jednak telefon wielbiciela córki postrzelonego mężczyzny zmienia kierunek śledztwa… , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Tort bezowy z kremem śmietanowym, odc. 32/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 6: Zabójczy ładunek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 46
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel żąda od Arzu kolejnych pieniędzy. Kobieta próbuje zaciągnąć pożyczkę u lichwiarza, ale Melih jej to uniemożliwia. Okazuje się, że Murat zamiast zapłacić zaległy czynsz, oddaje pieniądze Seydzie. Właściciel, z pomocą policji, wyrzuca ich z domu. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.527
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po biurze Malanowskiego krąży odchodzący od zmysłów, klient - Ryszard Frankoński, który niepokoi się losem swojej zaginionej córki, Gosi. Nastolatka poprzedniego wieczora pojechała taksówką na koncert i od tej pory nie ma z nią żadnego kontaktu. Ryszard nie może sobie wybaczyć, że nie pojechał razem z córką na feralny koncert, tak jak wcześniej planowali. Niestety, ważne sprawy zatrzymały go w jego firmie. Do biura dzwonią Magda i Tomek, którzy ustalili, że córka klienta była umówiona na... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 20/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Magnolia", (Gryfów Śląski). Na obrzeżach rynku, w Gryfowie Śląskim swoją restaurację otworzyły Grażyna z córką Magdą. W budynku, po starej oborze, kobiety postanowiły stworzyć klimatyczną, gustowną i smaczną knajpkę, którą nazwały „Magnolia”. Niestety okazało się, że rzeczywistość nie jest taka kolorowa, a marzenia o restauracji pełnej zadowolonych gości wcale tak szybko się nie spełniają. „Magnolia” stała się skarbonką bez dna, która pochłonęła wszystkie oszczędności... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 107: Śmiertelna gra
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 128 (s. III, odc. 1)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtanka Hürrem świętuje przejęcie władzy nad haremem. Korsarze słynnego Barbarossy wśród szczątków zniszczonego podczas sztormu statku znajdują tajemniczą dziewczynę. Hatice opowiada sułtanowi o tajemnicy i zdradzie Ibrahima. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 47min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.528
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na klatce schodowej bloku zakrwawiony Jacek Plizga błaga detektywów o pomoc. Detektywi rzucają się na ratunek jego pchniętej nożem żonie. Kobieta jest w naprawdę ciężkim stanie. Zaatakował ją tajemniczy napastnik, który wybiegł z bloku dosłownie przed momentem. Marek rzuca się za nim w pogoń, ale, niestety, mężczyzna zdążył już zniknąć bez śladu. Marta Plizga zostaje zabrana przez karetkę pogotowia, jednak lekarzom nie udaje się jej uratować. Następnego dnia świeżo owdowiały, Jacek Plizga... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona i Jarek są młodym, bezdzietnym i pozornie szczęśliwym małżeństwem. Aldona nie pracuje, natomiast Jarek pracuje bardzo dużo i żona spędza samotnie wieczory w domu. Zaczynają też pojawiać się symptomy tego, że Jarek zdradza swoją żonę. Aldona w końcu prosi o pomoc swoją przyjaciółkę Łucję. Najpierw kobiety przeszukują całe mieszkanie i znajdują pewne dowody, świadczące o niewierności Jarka. A potem śledzą go samochodem. Śledztwo przynosi zaskakując rezultaty… Bohaterką drugiej opowieści... (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 208
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia Kuc jest nową uczennicą w gimnazjalnej klasie 2a. Dziewczyna jest poważnie chora na serce i wszystkim bardzo się denerwuje, co tylko pogarsza jej stan zdrowia. Nikt w szkole nie wie o jej chorobie. Koleżanki postanawiają zabawić się kosztem strachliwej uczennicy i wymyślają historię o motorze widmo, który porywa dziewczyny ze szkoły. Małgosia nie traktuje opowieści jako żart i bardzo przejmuje się tym, że jedna z nastolatek została porwana. Wkrótce Małgosia z przerażenia zaczyna się... (Polska)

09:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 109: Posłaniec
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - odc. 23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela w zastępstwie pastora prowadzi lekcje w szkole. Na zajęciach opowiada dzieciom o darwinowskiej teorii ewolucji. Naraża się tym mieszkańcom miasteczka. Doktor Quinn dostrzega na ciele jednej z koleżanek Briana, Mary Ann, liczne rany. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1652
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odepchnięta przez Łukasza Alicja zaczyna się mścić, publicznie żąda, by Sadowski, jak najszybciej spłacił zaciągnięty u niej dług. Ksiądz Tadeusz, dawny znajomy Aldony, coraz częściej zagląda do sklepu. Borys podejrzewa, że jego żona miała z nim romans. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Michał Rolnicki, Marzena Rogalska, Monika Dryl, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jakub Mróz, Maria Dejmek, Adrianna Biedrzyńska, Jacek Kałucki, Dobromir? Dymecki

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika chodzi do liceum. Jej rodzice od zawsze na wszystko jej pozwalali, bo córka była ich oczkiem w głowie. Jednak od pewnego czasu ich zachowanie zmieniło się. Monice nagle zaczyna brakować rodzicielskiej uwagi i zainteresowania. Nastolatka czuje, że szczególnie ojciec stracił dla niej serce. Monika podejmuje próby odzyskania wcześniejszych relacji z rodzicami, jednak bez skutku. Kiedy zostaje przyłapana na kradzieży w sklepie odzieżowym, twierdzi, że zrobiła to celowo, by dostać od... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 466
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Witek prowadzi z żoną Beatą sklep z firanami, zasłonami i innymi wyrobami tekstylnymi. Małżeństwo ma dwie córki – Anię (10) i Zosię (15). Mężczyzna jest w domu z dziećmi, kiedy nagle do jego drzwi puka mieszkająca w Toruniu matka żony – Hanna. Kobieta mówi, że żyje w skrajnej biedzie i nie potrafi sama się utrzymać. Witek jest w szoku – ma z teściową bardzo mały kontakt, bo jest skłócona z jego żoną. Beata nie jest zadowolona z wizyty matki. Teściowa mówi zięciowi, że jej córka ma wyrzuty... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 7: Noc tarantuli
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:25
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy raper - w tym ktoś z przeszłością ocierającą się o kryminał i narkotyki - może ewangelizować? Pokażemy raperów i hip - hopowców, którzy się nawrócili. Śpiewają i rapują o Jezusie. O inicjatywach facebookowo - internetowych, jak Czercz Czanel. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:40
Sekrety mnichów - Sposób na przyjaźń
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Co to znaczy być wiernym w przyjaźni? Jak naprawić relację przyjacielską, kiedy coś się popsuło? Czy przyjaciół powinno się mieć wielu, czy mniej. Na pytania Judyty Syrek odpowiada o. Leon Knabit, krakowski benedyktyn. Jaka jest najpiękniejsza przyjaźń? (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 408 - Trudna miłość
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia Jerzy, który uskarża się na ciężkie bóle głowy. Agata dość powierzchownie przeprowadza z nim wywiad lekarski, co zauważa Pawica. Młoda lekarka nie uniknie kary. Do Pawicy przychodzi jego bratanek. Prosi o pożyczenie pieniędzy. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Zieliński

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor Kowalczyk w sobotnie popołudnie odpoczywa na ławeczce przed swoim domem na skraju wsi. Miga mu przed oczami przejeżdżający motocykl. Po chwili słychać ogłuszający rumor – doszło do wypadku. Wiktor biegnie na miejsce i widzi ogromny traktor, z którego gramoli się pijany kierowca, oraz przewrócony, mocno uszkodzony motocykl i leżącego opodal motocyklistę, który ma ranę na nodze. Motocyklista prosi Wiktora, aby odnalazł jego „Plecaczek”. Wiktor biegnie do domu po swój telefon komórkowy,... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Adam Molak
11:35
Szpital, odc. 352
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 18-letniego Macieja Pierzchałę, który został brutalnie pobity i jest w ciężkim stanie. Pacjent zakochał się z wzajemnością w dziewczynie bandyty. Gdy przestępca dowiedział się o romansie partnerki, pobił swojego rywala. Rannym zajmie się ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Chłopak nie chce się przyznać, kto go skatował. Tymczasem na oddział dociera ukochana ofiary pobicia. Dziewczyna boi się o życie nastolatka i z myślą o jego bezpieczeństwie, zrywa z nim.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc pani sędzia zajmująca się nieletnimi. Kobieta zaczęła dostawać anonimy z pogróżkami i naprawdę boi się o swoje bezpieczeństwo. Detektywi zajmą się też sprawą kobiety, której ktoś założył fałszywy profil na portalu społecznościowym i za jego pośrednictwem rozpowszechnia o niej fałszywe informacje, jakie rujnują jej życie.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Korzeniewski, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek, Tomasz Olejarczyk
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 7: Wypadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Wsparcie gospodarstw zagrożonych ASF
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem magazynu jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 5. Okavango
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Delta rzeki Okawango w południowej Afryce. Na rozległych bagniskach występuje ogromna różnorodność form życia. Ponad tysiąc gatunków roślin. Przeszło 400 gatunków ptaków. Na tych obszarach jest największe w Afryce nagromadzenie dużych zwierząt. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 96
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal godzi się z Ahu. Hakan zostawia Nilufer pod budynkiem Binjapy i znika. Onur pod pretekstem służbowego wyjazdu jedzie z dziewczynką do Izmiru, aby odnaleźć jej bliskich. Szeherezada coraz częściej myśli o drugim dziecku. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.42
Godziny emisji
Rozwiń opis
Basia (26 l.) wysiada z busa. Dookoła tylko las. Tuż za nią opuszcza auto dziwnie obserwujący ją, mężczyzna. Kobieta przyśpiesza kroku i dzwoni pod numer alarmowy 112. Szeptem prosi o pomoc i podaje lokalizację. Mężczyzna zaczyna ją ścigać. Dziewczyna ukrywa się w lesie. Nadjeżdża policja. Dopiero wtedy ona wybiega z lasu. Napastnik ściga ją. Ale widząc radiowóz, ucieka do lasu, gdzie szybko zostaje ujęty. Okazuje się, że ten mężczyzna był wcześniej notowany za gwałt. Mając obawy co do swego... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Eugeniusz Pankov
12:50
Trudne sprawy, odc.277
Godziny emisji
Rozwiń opis
Legnica. 23-letnia Dorota Kózka poślubiła niedawno Maćka (24 l.). Ale szczęście nowożeńców zakłóca jego ojciec, Ryszard (51 l.), który nie chce, by młodzi małżonkowie u niego zamieszkali. Dorota i Maciek nie mogą pozwolić sobie na własne mieszkanie, ponieważ Maciek nie ma stałego etatu – pracuje w zastępstwie na pływalni. Ryszard uważa, że o Dorocie zbyt mało wiadomo. Dziewczyna twierdzi na przykład, że jej rodzice mieszkają w Tajlandii. Natomiast Ryszard, śledząc Dorotę, odkrywa, że jej... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 70/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lekarze walczą o życie Ali. Ojciec nastolatki obwinia Sebastiana i wzywa na oddział policję. Przed szpitalem pojawia się Frodo, grozi ojcu Ali bronią, a następnie rani go w rękę. Przestępcę zatrzymują policjanci. Melania spotyka w szpitalu Hermana, który oskarża ją o prześladowanie. Niebawem okazuje się, że sprawa przeciwko Hermanowi została umorzona. Mela jest zdruzgotana i postanawia walczyć o sprawiedliwość wspólnie z byłą żoną mężczyzny. Ala odzyskuje przytomność i przeprasza mamę… (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.109
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta, która podejrzewa, że ma stalkera – ktoś jeździ za nią samochodem, a nawet wchodzi w nocy przez okno do jej mieszkania i grzebie w rzeczach osobistych. Detektywi rozpoczynają obserwację z wynajętego mieszkania naprzeciwko bloku klientki, udostępnionego im przez ekscentrycznego mężczyznę z traumatyczną przeszłością, który wcale nie ułatwia im zadania. Podczas kilkudniowej obserwacji detektywi przekonują się, że syn zleceniodawczyni może mieć... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 6: Impas
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen prowadzi negocjacje ze swoim byłym partnerem, po tym, jak w centrum poborowym marynarki wojennej zostają wzięci zakładnicy. Głównym celem agentów staje się dojście do informacji na temat skradzionych rakiet typu Spike. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Powrót do dzikiej natury. Gęś gęgawa. Włochy.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. (Japonia 2014)

Reżyseria: Masahiro Hayakawa, Shio Inoue

Czas: 23min.
13:40
Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karolina (25 l.) przyjeżdża do Warszawy w odwiedziny do swojej najlepszej przyjaciółki z dzieciństwa, Anety (25 l.). Pochodzą z małej wsi na Podkarpaciu. Aneta zaraz po studiach w stolicy dostała pracę w agencji PR. Cała rodzina jest z niej dumna. Dziewczyny świetnie się bawią przez weekend w Warszawie. Karolina zwierza się przyjaciółce, że też chciałaby wyrwać się ze wsi. Żałuje, że po zakończeniu zaocznych studiów w Tarnowie została z rodzicami na gospodarce. Aneta chce pomóc przyjaciółce.... (Polska 2014)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:05
19 +, odc. 71/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala czuje się coraz lepiej ale nadal musi przebywać w szpitalu. Przyjaciółki przekonują ją, żeby zdecydowała się na terapię w ośrodku leczenia uzależnień. Proszą o pomoc Arka Brzozowskiego, który w liceum był uzależniony od sterydów. Spotkanie Ali z Arkiem sprawia, że dziewczyna zgadza się na leczenie. Lucy jest zauroczona Arkiem. Umawia się z nim na randkę w pubie. Niestety na miejscu pojawia się Zuza Jurewicz, z którą Arek jest zaręczony. Lucy jest bardzo rozczarowana, ale Arek nie daje za... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 967
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mamusia ratuj, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba W pobliżu swojego domu zostaje zamordowana 14-latka. Dziewczyna wieczorem odprowadzała koleżanki na przystanek i nie wróciła do domu. W kręgu podejrzanych jest handlarz z pobliskiej giełdy. Wiadomo, że mężczyzna wcześniej zaczepiał ofiarę i próbował się z nią umówić. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna ostatnio bardzo się zmieniła i zerwała kontakt z grupą przyjaciół. Wśród nich jest chłopak, który był w niej nieszczęśliwie... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.260
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mieszkanie Morawskiej. Budzi ją ujmujący sms od Arka. Po przyjściu do pracy zagląda do jego pokoju i zaprasza go na kolację. Na patrolu Alicja jest trochę roztrzepana. Tymczasem do Zapały dzwoni Emilka. Jest już w domu, odwiozła ją mama. Ma dla niego niespodziankę. Krzysiek jakoś się nie cieszy. Boi się, czy Emilka nie przyjęła wsparcia finansowego od ojca…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 8: Nagroda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS odnajdują ciało byłego sierżanta, odpowiedzialnego za dochodzenia w sprawach najwyższej randi.Wyruszają na poszukiwania liderów grupy terrorystycznej, stojącej za morderstwem. Deeks nawiązuje kontakt z osobą, której bardzo zależy na znalezieniu sprawców. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 89
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martha pisze list miłosny do Ivo. Ivo myśli, że list jest od Mili. Ojciec Manuel i Angelica martwią się o Ivo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 47
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melih jest coraz bliżej realizacji planu zemsty. Zaprzyjaźnia się z Ipek. Arzu w desperacji postanawia zdobyć pieniądze od lichwiarza. Nagle znajduje czek od Meliha. Melek rozpaczliwie szuka Elif. Pod jej nieobecność Selim pomaga Zeynep w kawiarni. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:10
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 7/13 Trevi
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program kulinarno - podróżniczy, w którym Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
14:40
Afryka od kuchni - odc. 7/13 Gurage, Etiopia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wśród ludu Gurage w Etiopii szef kuchni Kiran Jethwa spróbuje lokalnych przysmaków - surowej wołowiny i chlebków. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.690
Godziny emisji
Rozwiń opis
Diana Woźniak jest w 7. miesiącu ciąży i przebywa na zwolnieniu lekarskim. Ma już 15-letniego syna z pierwszego małżeństwa i od 3 lat jest w związku z Andrzejem Cieślakiem. Razem z nim spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Gdy 38-latka otrzymuje od siostry Nicoli w prezencie Babyfon z dźwiękiem i zamontowaną kamerą na podczerwień, nie przypuszcza, że będzie mogła dzięki temu zobaczyć coś więcej niż tylko swój dom. Na kanale 2 widzi nagle sypialnię swoich sąsiadów. Zamężna Gabriela,... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 969
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Noc z piątku na sobotę, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Młoda barmanka została porwana sprzed nocnego klubu, w którym pracowała. Wkrótce policja odnajduje jej zwłoki. Wśród podejrzanych jest były chłopak ofiary. Groził dziewczynie, jednak zaprzecza stawianym mu zarzutom. Wkrótce zgromadzone dowody wykluczają jego winę. Drugą podejrzaną staje się koleżanka z pracy zamordowanej, śledztwo ujawnia, że dziewczyny były w konflikcie. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

Reżyseria: Małgorzata Zarzycka
14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 90
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pablo i Ivo prawie wdają się w bójkę. Martha mówi, że idzie na randkę z Ivo, co okazuje się nieporozumieniem... Luisa zaczyna pracę w firmie. Rocky trenuje przed weselem, ma być na nim kelnerem. Mili nie chce wyjść za mąż. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 6)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Theofilosa Vafidisa, znanego eksperta kulinarnego. (Polska 2012)


Czas: 21min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 8
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
15:10
M jak miłość - odc. 1274
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzejek w dniu swojego ślubu wyznaje Marcinowi, że był już raz żonaty, ale tylko przez kilka miesięcy. Lisiecki nadal ukrywa jednak swoją przeszłość przed Marzenką. Gdy oboje przyjeżdżają do kościoła, ceremonię nagle przerywa jego była żona, Ela. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Maciej Damięcki - Proboszcz, Maria Raczyńska - Wanda, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Dominika Kluźniak - Ewa, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Krystian Domagała - Mateusz

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 9/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bielsko-Biała, „Ranczo pod strusiem”. W na peryferiach Bielska-Białej, w zielonej okolicy z widokiem na góry, mieści się „Ranczo pod strusiem”. Restaurację założyło trzech wspólników. Niestety po śmierci najstarszego z nich, doświadczonego restauratora, biznes zaczął poważnie podupadać. W słoneczne dni zachodzą tu przypadkowi spacerowicze, albo rodzice z dziećmi skuszeni dodatkową atrakcją, jaką jest zadbane mini zoo, należące do właścicieli restauracji. W gorszą pogodę wielka restauracja... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.250
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga cześć specjalnego wydania tego programu, w którym Ty Pennington i jego drużyna przy wsparciu setki ochotników budują nowy dom dla rodziny Walker, wciąż pogrążonej w smutku po samobójczej śmierci jedenastoletniego, zdolnego chłopca, który odebrał sobie życie, bo był prześladowany w szkole. Słowa bywają zabójcze! Ty Pennington i zaprzyjaźnieni z nim, renomowani projektanci: Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris i John Littlefield pragną, by wszyscy ludzie dobrej woli przyłączyli... (USA, 2011)

Reżyseria: Glenn "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Ellen DeGeneres, Jillian Harris, John Littlefield
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 10: Oswobodzenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zabójstwie Cole’a Hetty jest zdeterminowana, by odnaleźć sprawców i czarny notes, który zniszczył wiele istnień. Nagranie z kamer w domu opieki, w którym przebywał Cole, zostały zniszczone przez zabójców, jednak jedna z pielęgniarek pomaga zespołowi uzyskać niewyraźny obraz dwóch mężczyzn. Callenowi udaje się usłyszeć, że rozmawiali między sobą po rosyjsku. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 8/13 - Dobra cena
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Górale wzywają Janosika do powrotu ze Słowacji. Herszt zbójników fortelem zmusza wojska austriackie do odwrotu. Rozpuszcza pogłoski o epidemii ospy. Austriacy w popłochu opuszczają wioskę, a zbójnicy chwytają uciekającego przed zarazą generała. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 45 Gniew barona Samdi
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewien zespół jazzowy przybywa z Haiti na koncerty w Anglii. Wskutek awarii auta grupa ta musi szukać schronienia w Kembleford. Jedynym człowiekiem chętnym do pomocy ciemnoskórym przybyszom jest ksiądz Brown. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: James Larkin
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 43min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3421
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas spaceru zostaje porwana półroczna córeczka małżeństwa wziętych warszawskich prawników. Tropy prowadzą do drobnych złodziejaszków, szemranych biznesmenów i zwykłych bandytów. Co okaże się kluczem do rozwiązania tej sprawy? A może ma ona drugie dno? Młoda dziewczyna pada ofiarą rozboju i traci znaczą kwotę pieniędzy. O przestępstwo podejrzany jest doskonale znany policji, lokalny rozrabiaka. Analiza wpisów na portalach społecznościowych przybliża policjantów do rozwiązania tej sprawy.... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 209
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec licealisty Daniela Franczyka jest byłym piłkarzem. Dziesięć lat temu porzucił rodzinę i wyjechał na Cypr, by kontynuować karierę w tamtejszej lidze. Niedawna kontuzja uniemożliwiła mu jednak dalszą grę i mężczyzna zdecydował się wrócić do Krakowa. Daniel jest szczęśliwy. Przez wiele lat nie miał kontaktu z ojcem i bardzo za nim tęsknił. Daniel, skrępowany spotkaniem z ojcem po latach, okłamuje go, że gra w piłkę. Chce, żeby tata był z niego dumny. Zdesperowany chłopak postanawia jak... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia chce by między nią a Czarkiem było jak dawniej, jednak Czarek jest bardziej zajęty Andżeliką. Dotyka nawet piersi Andżeli, kiedy między obiema policjantkami rozpoczyna się kłótnia na temat ich przymiotów. Widzą to niestety inspektorzy, po raz kolejny oskarżając go o molestowanie policjantek i informują, że stracił posadę zastępcy komendanta. Na jego miejsce przybywa niejaki Rysiu - były saper z żelazną ręką i nietypowym aparatem słuchowym. W międzyczasie załamaną postępowaniem Czarka... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 14 Nawiedzony dom
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na policję zgłasza się starsza kobieta, która twierdzi, że co wieczór przychodzi do niej duch zmarłego męża. Choć policjantom trudno zachować powagę, nie bagatelizują sprawy i pojawiają się w domu kobiety, kiedy rzekomy duch zwykle nawiedza jej dom. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3482
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 79
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin listownie zrywa z Sawaszem i wyjeżdża z Omerem za miasto. Jawuz dowiaduje się, gdzie ona przebywa i odwiedza ją. Niebawem przyjeżdża do niej Sawasz. Jasemin podtrzymuje decyzję o zerwaniu. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.205
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olecko. Tutaj w domu dziecka mieszka 17-letni Szczepan Kubiak. Chłopak trafił do placówki, kiedy miał niespełna rok, ponieważ jego matka, Maria Kubiak nie potrafiła się nim odpowiednio zająć. Kobieta później urodziła jeszcze dwóch synów – Leona (16 l.) i Patryka (15 l.). Maria nigdy nie była dobrą matką i nie interesowała się też przebywającym w domu dziecka Szymonem, dlatego też sąd rodzinny przydzielił jej rodzinie kuratora. Z czasem Szymon wybaczył matce i zaczął odwiedzać ją i braci.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 467
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek i jego dziewczyna Kaja właśnie wrócili z Londynu do Warszawy, z rocznym Stasiem. Spotykają się z babcią młodego taty – Danutą (70). Kobieta obiecała, że jeśli doczeka się prawnuka, podaruje Jackowi i jego partnerce 350 tysięcy złotych – oszczędności całego życia – na zakup mieszkania w Warszawie. Jacek ukrywa przed nią fakt, że maluch nie jest ich dzieckiem, tylko synem jego przyjaciółki – Natalii (30). Matka obiecała "wypożyczać" chłopca w zamian za 15 tysięcy złotych.... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział bada sprawę okrutnego morderstwa na studentce, którą sprawca żywcem kroił na kawałki. Policjanci podejrzewają, że chodziło o zdobycie organów do przeszczepu, za które na czarnym rynku przestępca mógł uzyskać ogromną cenę. Jednak podczas autopsji Max odkrywa szczegóły, które wskazują na zbrodnię zupełnie innej natury, mającą związek z pewnym mrocznym wątkiem z zamierzchłej historii Hawajów…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia nie chce wrócić do Czarka i nadal mieszka w celi. Nie chce z niej wyjść, nawet kiedy nie ma gdzie umieścić oskarżonego o kradzież pistoletu Rosolaka, bowiem w drugiej przebywają kibice Legii i Widzewa. Arnie przyprowadza Agnieszkę i jej chłopaka, z którym na wpół nago opalała się w parku. Czarek wygania chłopaka Agnieszki, a ją samą zamyka w celi z Kasią. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 316: Rick, Rock, and Roll
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
So sklepu trafiają dwa pierwsze egzemplarze Opowieści Wigilijnej. Czy świąteczna aura przyćmi czujność chłopaków podczas negocjacji? Rick będzie świadkiem spadającego meteorytu. Chumlee natomiast zajmie się planowaniem wypadu na kręgle. Czy chłopakom spodoba się ta akcja? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 45
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wasili obiecuje Tevfikowi, że jeśli pomoże w akcji opróżnienia tureckiej dzielnicy, będzie mógł zatrzymać swój dom. Tevfik próbuje grać na czasie. Tureckie kobiety szyją wielką flagę, którą chcą zawiesić na bramie prowadzącej do ich dzielnicy. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 3/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 353
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 13-letnią Joasię Marczak, którą zajmie się dr Eryk Wajman. Dziewczyna została ranna kiedy jej szkolny kolega odpalił petardę. Chłopak zakochał się w koleżance. Chciał jej zaimponować i przygotował dla niej pokaz sztucznych ogni. Niestety petarda którą odpalił, wybuchła mu w ręce. Nastolatka nie wie, że podoba się swojemu koledze. Boi się, że została oszpecona i złości się na adoratora, że przez niego trafiła do szpitala. Na oddział przyjeżdżają również jej... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi Septagonu zajmują się zleceniem dyrektora agencji ubezpieczeniowej, który podejrzewa, że jeden z jego dopuścił się oszustwa. Marcin Doman i jego zespół podejmą się też nietypowego zadania, jakim będzie praca z piątką podopiecznych prywatnego ośrodka terapii dla trudnej młodzieży. Młodzi ludzie mają na swoim koncie długą listę drobnych przestępstw, kończą właśnie terapię i trzeba im wytłumaczyć jak mają żyć, żeby nie wrócić już za kraty.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Wąsiński
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 317: Fireworks and Freedom
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia czytnik alfabetu morsa z czasów II wojny światowej. Czy będzie to prawdziwy czy fałszywy sygnał dla dobrego biznesu? Kolejnym fantem okaże się list samego Sekretarza Stanu Johna Quincy Adamsa. Co na to Rick? Corey wyjdzie z pewną propozycją dotyczącą Dnia Niepodległości. Jak zareagują chłopaki? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 330: Tricky Ricky
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia koszulka z autografem słynnego rozgrywającego Dana Foutsa. Rick ma zamiar podszlifować swoje umiejętności negocjacyjne i nauczyć się nowych sztuczek handlowych. Czy uda mu się zaczarować klientów? Natomiast Corey i Chumlee planują dołączyć do swojej ukochanej ligi piłkarskiej. Czy Rick będzie przychylny temu pomysłowi? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 4/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.293
Godziny emisji
Rozwiń opis
Masakra Ferdynand Kiepski przypadkowo wchodzi w posiadanie tajemniczej płyty DVD z japońskim horrorem. Po obejrzeniu płyty okazuje się, że była ona obciążona klątwą. Ferdka zaczyna prześladować Upiór.   Dla małoletnich od lat 12     Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7132
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7115
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7112
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5006
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.261
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po treningu samoobrony Karolina zagaduje Jolę. Zaprasza ją na kawę. Podczas rozmowy Jola pokazuje Rachwał zdjęcie swoich synów, a wychodząc przez nieuwagę zapomina go zabrać. Tymczasem Profos, który dowiedział się, że Mikołaj ma ranczo za miastem, zagaduje go jego ranczo. Pyta Białacha, czy na czas remontu w swoim mieszkaniu mógłby u niego przenocować. Mikołaj nie jest zachwycony…. Pod koniec dnia Karolina postanawia przeprowadzić małe śledztwo. Jest przekonana, że Jola... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 331: Pinball Punch
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chumlee przyjrzy się dwóm automatom hazardowym. Czy negocjacje doprowadzą do zgarnięcia tej maszyny złota? W ręce Ricka wpadnie pozostałość po czasach gołębiej poczty. Czy wraz z nią przyfrunie okazja na dobry biznes? W tym odcinku chłopaki postanowią spróbować walk bokserskich. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 332: Dodging Dillinger
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia pocisk z ostatniego napadu słynnego amerykańskiego gangstera Johna Dilingera. Czy Rick dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym ustrzeli dobry biznes? Chłopaki staną także przed możliwością pozyskania unikatowego motoroweru z 1947 roku. Chumlee powróci myślami do dzieciństwa, gdy w lombardzie pojawi się lalka Stretch Armstrong. (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Rozdarte serca - odc. 63
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hazal z błahego powodu robi Semie awanturę. Alper odwiedza Solmaz w pracy i dowiaduje się, że Dilara pokłóciła sie z Candan. Dodatkowo Solmaz namawia Alpera, żeby wytoczył sprawę Dilarze. Yldrim ponagla Dżihana, żeby porozmawiał z Dżansu o pozwie. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 46min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (5)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktorki kontra aktorzy. Drużyna Tomasza Kammela: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk, Klaudia Halejcio. Drużyna Antka Królikowskiego: Mikołaj Roznerski, Robert Koszucki, Tomasz Ciachorowski. Gość muzyczny: Natalia Szroeder "Lustra". (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 87min.
20:05
Wilk z Wall Street
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat. Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) pechowo zaczyna karierę w październiku 1987, kiedy akcje na Wall Street lecą w dół, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie na bezrobociu w 1989 roku zakłada własną firmę Stratton Oakmont, która obraca tzw. śmieciowymi akcjami, czyli akcjami wartymi ułamki dolara. Jego... (USA, 2013)

Reżyseria: Martin Scorsese(1)
Obsada: Hill Jonah, Jon Bernthal, Kyle Chandler, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Matthew McConaughey, Rob Reiner
20:10
Doradca smaku-Schab mleczny z dżemem pomidorowym, odc. 33/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2509
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żaneta w ciąży? Żaneta zasłabła w biurze! Monika żąda, żeby Szulcowa natychmiast poszła do lekarza… Wojtek czeka na żonę u Mira – przygotowują auto do treningu. W pewnej chwili dostaje od Żanety zaskakującą wiadomość… Olaf nadal w areszcie Olaf nadal w areszcie – sędzia odrzucił prośbę o zwolnienie za kaucją. Darek mówi Marcie, że trudno będzie pomóc Kubickiemu, skoro jedyny świadek mogący oczyścić go z zarzutów przebywa na leczeniu psychiatrycznym. Konarska jedzie do matki chłopaka. Czy... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
W sieci pająka
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alex Cross (Morgan Freeman), legendarny detektyw z Waszyngtonu, wycofuje się z czynnej służby tuż po tragicznej śmierci swego najbliższego współpracownika. Jednak niebawem musi powrócić do roli detektywa, aby rozwikłać niezwykle skomplikowaną zagadkę kryminalną. Gary Soneji (Michael Wincott), wyjątkowo przebiegły porywacz, nie tylko czerpie satysfakcję ze znęcania się nad swymi ofiarami, ten zwyrodnialec, chce zapewnić sobie nieśmiertelność i zostać bohaterem powieści napisanej właśnie przez... ( USA/Niemcy 2001)

Reżyseria: Lee Tamahori
Obsada: Morgan Freeman, Monica Potter, Michael Wincott, Dylan Baker, Jay O. Sanders, Michael Moriarty
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W swoim domu umiera starszy człowiek. Wszystko wygląda na śmierć z przyczyn naturalnych, ale na komendę wpływa zgłoszenie od byłej opiekunki mężczyzny, która twierdzi, że prawdopodobnie został on zamordowany. Dzień przed śmiercią starszy pan wysłał smsa z prośbą o pomoc. Czekając na wyniki sekcji zwłok, policjanci rozpoczynają śledztwo. Sprawa przybiera nagle nowy obrót, gdy Wach i Walczak odkrywają, że główny świadek, czyli opiekunka, została właśnie zamordowana w swoim... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
20:00
Raj dla par
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przezabawna komedia opowiada historię czterech par, które udają się na tropikalną wyspę, aby dać się porwać emocjonującej terapii uzdrawiającej ich związki. Szybko jednak okazuje się, że pary te są dalekie od ideału. W rolach głównych ikony kina- Kirsten Bell, Jason Bateman, Malin Akerman i Jean Reno. (USA 2009)

Reżyseria: Peter Billingsley
Obsada: Faizon Love, Jason Bateman, Jean Reno, Jon Favreau, Kristen Bell, Malin Akerman, Vince Vaughn
21:20
Rozdarte serca - odc. 64
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dżihan jest zły na Gülseren, że nie powiedziała mu o swoich problemach. Zdesperowany i pijany Özkan oblewa się benzyną i próbuje podpalić. Żąda od policji, żeby przywieźli Dżansu, Cihan jednak się na to nie zgadza. Keriman ma dosyć mieszkania z Nezaket. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 46min.
21:50
Milioner szuka żony
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mia Westphal pracuje w lifestylowym piśmie "nana" i ma nadzieję na posadę redaktorki naczelnej. Niestety, złudzeń pozbawia ją jej były chłopak, bo to właśnie on zostaje awansowany. Mia desperacko szuka tematu, który pozwoliłby jej umocnić pozycję w piśmie. (Niemcy 2010)

Reżyseria: Dominic Mueller
Obsada: Felicitas Woll, Gert Schaefer, Matthias Schloo, Loretta Stern

Czas: 91min.
21:00
Metamorfoza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. Keith (Corey Sevier), młody amerykański pisarz, zbiera materiały do książki o XVI-wiecznej węgierskiej hrabinie Elizabeth Bathory, która ponoć pijała w celach odmładzających krew młodych dziewic. Podczas podróży do Europy Wschodniej zakochuje się w pięknej Elizabeth (Irena A. Hoffman), córce owej hrabiny, która jako wampir zachowuje nieśmiertelność. Ta zakazana miłość wywołuje serię nieprawdopodobnych zdarzeń, podczas których dochodzi do walki mrocznych sił. Odwieczny wróg Elizabeth,... (Austria, Kanada, Niemcy, Węgry, Wielka Bryta 2007)

Reżyseria: Jeno Hodi
Obsada: Christopher Lambert, Charlie Hollway, Corey Sevier, Gábor Koncz
22:20
El Principe - dzielnica zła - odc. 25
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fatima spotyka się z Didim, który chce odejść z organizacji dżihadystów i boi się zemsty Khalida. Didi ma jej pokazać film ze szkolenia zamachowców na dowód, że jej mąż jest przywódcą tej organizacji, odpowiedzialnym za śmierć jej brata Abdessalama. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:15
Sądny dzień
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kevin Caffery (Martin Lawrence) jest profesjonalnym złodziejem. Jednak pewnej nocy, gdy napada na willę bogatego milionera, zostaje złapany na gorącym uczynku. Bogacz (Danny DeVito) w odwecie zabiera Kevinowi obrączkę, którą ten dostał od swojej ukochanej. Wściekły i rozczarowany złodziej knuje plan zemsty i odzyskania cennego drobiazgu, który jak wierzy, przynosi mu szczęście. Czy ma jakiekolwiek szanse z podstępnym milionerem? (USA 2001)

Reżyseria: Sam Weisman
Obsada: Danny DeVito, Glenne Headly, John Leguizamo, Martin Lawrence
23:15
Sieroty Wołynia - Córki Zamościa
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2014)

Reżyseria: Maciej Wojciechowski

Czas: 24min.
23:40
Skrawek piekła na Podolu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat dotykający bardzo trudnych relacji polsko - ukraińskich. Przez ponad pół wieku nikt nie mówił o Hucie Pieniackiej, a i teraz jest to fakt historyczny mało znany. Inaczej jest oceniany w historii polskiej, a inaczej w ukraińskiej. (Polska 2008)

Reżyseria: Jolanta Kessler Chojecka

Czas: 28min.
23:40
Świat bez fikcji - David Bowie: pył gwiazd
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
10 I 2016 r. zmarł David Bowie, zaledwie dwa dni po wydaniu swej ostatniej płyty "Blackstar". Jego śmierć poruszyła wiele środowisk i pokoleń. Wspomnienia fanów i współpracowników Dawida Bowie towarzyszą ostatniej biografii gwiazdy muzyki rockowej lat 70. (USA 2016)

Reżyseria: Elena Carmen, Billy Simpson

Czas: 60min.
23:55
Traffic
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat sensacyjny. Opowieść rozgrywająca się w czasie eskalacji porachunków narkotykowych w USA. Sędzia Sądu Najwyższego Ohio, Robert Wakefield (Michael Douglas) zostaje wyznaczony do walki ze zorganizowanym przemysłem narkotykowym w skali całego kraju. Sytuacja Wakefielda staje się jeszcze bardziej niepokojąca, kiedy odkrywa, że jego nastoletnia córka, Caroline (Erika Christensen), jest uzależniona od narkotyków. Agenci DEA, Montel Gordon (Don Cheadle) i Ray Castro (Luis Guzmán), śledzą... (USA, 2000)

Reżyseria: Steven Soderbergh(1)
Obsada: Benicio Del Toro, Catherine Zeta-Jones, Dennis Quaid, Don Cheadle, Michael Douglas
23:05
Złodziej życia
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kanadyjska policja nie potrafi rozwiązać zagadki seryjnych morderstw i zaprasza do współpracy agentkę FBI Illeanę Scott (Angelina Jolie). Scott odrzuca tradycyjne metody śledztwa i podąża za głosem intuicji, w ten sposób szybko odnosi sukcesy. Samotna kobieta w obcym mieście niebawem nawiązuje romans. Taka sytuacja podważą jej wiarygodność i zagraża prowadzonemu przez nią śledztwu. Wbrew wszelkim przeciwnościom agentka Scott postanawia doprowadzić powierzone jej zadanie do końca. Agentka FBI,... ( USA/Kanada 2004)

Reżyseria: D.J. Caruso
Obsada: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Gena Rowlands, Olivier Martinez, Tcheky Karyo, Jean-Hugues Anglade
23:10
Śmierć na 1000 sposobów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:40
Śmierć na 1000 sposobów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

00:25
Wichry wojny - odc. 5
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 92min.
00:50
C. K. Dezerterzy - cz. I
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja toczy się w 1918r. Do garnizonu, na węgierskiej prowincji, przybywa zastępca dowódcy - oberleutnant von Nogay (kapitalny Wojciech Pokora) - typ sadystycznego służbisty. Jego zadaniem jest przerobić wielonarodowościową zbieraninę na karne wojsko. (Polska, Węgry 1985)

Reżyseria: Janusz Majewski
Obsada: Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora

Czas: 84min.
00:05
Spadkobiercy, odc.35
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:15
Mechanik: Czas zemsty
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były komandos walczący w Afganistanie - Nikolaj Czerenienko - pracuje jako mechanik w podmiejskim warsztacie. Pewnego dnia podczas przypadkowej strzelaniny miejscowy gangster – Sasza – zabija jego żonę i syna. Nikolaj opuszcza Rosję i rusza śladem zabójcy do Stanów Zjednoczonych. Tam, po siedmiu latach od zdarzenia pewna kobieta prosi go o odnalezienie wnuczki porwanej na terenie Rosji. Początkowo Nikolaj odmawia. Jednak zmienia zdanie, gdy kobieta pokazuje mu zdjęcie porywacza... (Niemcy, USA 2005)

Reżyseria: Dolph Lundgren
Obsada: Dolph Lundgren, Ben Cross, Ivan Petrushinov
01:15
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 13/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szeryf Forbes (Marguerite Macintyre) przekazuje Alaricowi i Elenie kilka niepokojących informacji na temat broni użytej do popełnienia ostatniego morderstwa. Podczas, gdy bracia Salvatore podejmują desperackie kroki, by zabić Klausa, Stefan kontaktuje się z Bonnie oraz Abby (Persia White). Damon zwraca się do starego znajomego o pomoc w przygotowaniu chytrego planu. Postanawiając wcielić swój własne założenia w życie, Klaus urządza dziwne przyjęcie, podczas którego wyjawia kolejną historię z... (USA)

01:05
Sekrety Sąsiadów, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Adam i Marzena Mądraszkowie są małżeństwem i wychowują wspólnie syna Eryka. Marzena chorowała w ostatnim czasie na depresję. Adam musiał opiekować się synem. Teraz oboje wracają do pracy. Szukają więc opiekunki dla syna. Na rozmowę przychodzi Karolina, studentka psychologii, która zostaje zatrudniona. Małżeństwo udostępnia jej do mieszkania małą kawalerkę na piętrze. Od pierwszego dnia Karolina czuje się bardzo swobodnie w domu Mądraszków i według Marzeny trochę za bardzo... (Polska 2014)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
01:35
Sekrety Sąsiadów, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Anna wyszła niedawno za mąż za bogatego przedsiębiorcę, Rafała. Po podróży poślubnej wprowadza się do jego domu. Władek i Jagoda - bliscy sąsiedzi Rafała, którzy podczas jego nieobecności zajmowali się jego ogrodem – opowiadają Annie o byłej narzeczonej jej męża, Dorocie, o której istnieniu Rafał nigdy jej nie wspominał. Z relacji sąsiadów wynika, że przed dwoma laty kobieta nagle z dnia na dzień zniknęła z życia Rafała. Najbardziej niepokojące są podejrzenia Władka, co do... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Wojciech Todorow
02:10
Dom - odc. 2/25 - Zapomnij o mnie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Basia nadal poszukuje Łukasza. Po aresztowaniu matki dziewczyna jeszcze bardziej wrogo traktuje zakochanego w niej Andrzeja. Ale to interwencja Talara sprawia, że p. Lawinowa zostaje zwolniona. Wraca ze stalagu znany przed wojną piłkarz, Kostek Bawolik. (Polska 1980)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Jolanta Żółkowska, Tomasz Borkowy, Anna Ciepielewska, Stafania Iwińska, Barbara Sołtysik, Joanna Szczepkowska, Bożena Dykiel, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 85min.
02:30
Zabójcze umysły - odc. 79
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W stanie Waszyngton od dziewięciu miesięcy giną młode kobiety, wszystkie to niebieskookie blondynki. Właśnie odkryto zabalsamowane zwłoki jednej z nich. Agenci podejrzewają, że sprawca jest nekrofilem i prawdopodobnie pracownikiem zakładu pogrzebowego. (USA 2007)

Reżyseria: Anna J. Foerster
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 42min.
02:20
Uwaga!, odc. 5006
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:45 Na żywo
Moc Magii, odc. 186/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:55
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:10
Ale numer!, sez. 2, odc. 41
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:50
Notacje - Antoni Bernacki. Huta Pieniacka
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antoni Bernacki ur 1932 w Hucie Pieniackiej. Ocalał z zagłady swojej wsi dokonanej w dniu 28 lutego 1944 roku przez SS Galizien i oddziały UPA. Opowiada o swej rodzinie i swoich przeżyciach w dniu pacyfikacji. (Polska 2009)


Czas: 10min.
03:25
Zabójcze umysły - odc. 80
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas promocji najnowszej książki agenta Rossiego podchodzi do niego studentka kryminalistyki, Zoe Hawkes, i próbuje go przekonać, że w Cleveland grasuje seryjny zabójca. Rossi bagatelizuje jej teorię, lecz radzi, by nie ustawała w poszukiwaniach. (USA 2007)

Reżyseria: Charles S. Carrol
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
03:00
Tajemnice losu, odc.2734
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska, 2017)

03:25
Disco Polo Life, odc.574
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:30
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:00
Zapomniane zbrodnie na Wołyniu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejną rocznicę rzezi wołyńskiej emitujemy dokument, którego narratorzy Lucyna Kulińska i Leon Popek przybliżają wydarzenia, mające tragiczną kulminację w sierpniu 1943 roku. (Polska 2009)

Reżyseria: Tadeusz Arciuch, Maciej Wojciechowski

Czas: 23min.
04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
David Bowie: pył gwiazd
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
10 I 2016 r. zmarł David Bowie, zaledwie dwa dni po wydaniu swej ostatniej płyty "Blackstar". Jego śmierć poruszyła wiele środowisk i pokoleń. Wspomnienia fanów i współpracowników Dawida Bowie towarzyszą ostatniej biografii gwiazdy muzyki rockowej lat 70. (USA 2016)

Reżyseria: Elena Carmen, Billy Simpson

Czas: 60min.
04:05
Nic straconego
Godziny emisji
04:25
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska)

04:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:55
Twój Puls, sez. 1, odc. 29
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3748
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info