Program dla 2017-07-12 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:20
David Bowie: pył gwiazd
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
10 I 2016 r. zmarł David Bowie, zaledwie dwa dni po wydaniu swej ostatniej płyty "Blackstar". Jego śmierć poruszyła wiele środowisk i pokoleń. Wspomnienia fanów i współpracowników Dawida Bowie towarzyszą ostatniej biografii gwiazdy muzyki rockowej lat 70. (USA 2016)

Reżyseria: Elena Carmen, Billy Simpson

Czas: 60min.
04:55
Twój Puls, sez. 1, odc. 29
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - odc. 23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela w zastępstwie pastora prowadzi lekcje w szkole. Na zajęciach opowiada dzieciom o darwinowskiej teorii ewolucji. Naraża się tym mieszkańcom miasteczka. Doktor Quinn dostrzega na ciele jednej z koleżanek Briana, Mary Ann, liczne rany. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 44min.
05:20
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3748
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5006
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 5. Okavango
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Delta rzeki Okawango w południowej Afryce. Na rozległych bagniskach występuje ogromna różnorodność form życia. Ponad tysiąc gatunków roślin. Przeszło 400 gatunków ptaków. Na tych obszarach jest największe w Afryce nagromadzenie dużych zwierząt. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:35
Rodzinka.pl - odc. 92 "Razem czy osobno"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kuba informuje, że zapisał się do kółka teatralnego. Rodzice są zaskoczeni, Natalia mile, a Ludwik bardzo. Dopiero gdy dodaje, że zgłosiło się 16 dziewczyn na 2 chłopców, a grupa będzie zwolniona z ostatnich 3 lekcji w piątek, Ludwik oddycha z ulgą. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 71
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Powrót do dzikiej natury. Gęś gęgawa. Włochy.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. (Japonia 2014)

Reżyseria: Masahiro Hayakawa, Shio Inoue

Czas: 23min.
07:10
M jak miłość - odc. 75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramatyczne przeżycia sprawiają, że Ula i Jacek stają się sobie coraz bliżsi. Tymczasem Marta wciąż unika spotkania z dawnym kochankiem. Gdy łapie przeziębienie, czule się nią opiekuje Norbert. Do czasu, gdy w drzwiach staje posłaniec z kwiatami od Jacka. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 40min.
07:50
Trudne sprawy, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Skalskich mieszka w Pruszkowie. Przed dwoma tygodniami córka - Teresa Skalska (26 l.), po rocznym związku, poślubiła mieszkającego od 15 lat w Polsce, Włocha Enrico Bariello (30 l.). Rodzice Teresy - Dariusz Skalski (46 l.) i jego żona Renata Skalska (44 l.) są zachwyceni zięciem. Jedynie siostra Teresy, Marta Skalska (24 l.) martwi się całą sytuacją. Kobieta uważa, że Teresa popełniła ogromny błąd, wychodząc za mąż za tego mężczyznę. Sądzi ona, że jej szwagier jest zwykłym oszustem,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 969
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Noc z piątku na sobotę, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Młoda barmanka została porwana sprzed nocnego klubu, w którym pracowała. Wkrótce policja odnajduje jej zwłoki. Wśród podejrzanych jest były chłopak ofiary. Groził dziewczynie, jednak zaprzecza stawianym mu zarzutom. Wkrótce zgromadzone dowody wykluczają jego winę. Drugą podejrzaną staje się koleżanka z pracy zamordowanej, śledztwo ujawnia, że dziewczyny były w konflikcie. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Schab mleczny z dżemem pomidorowym, odc. 33/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 7: Wypadek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 47
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melih jest coraz bliżej realizacji planu zemsty. Zaprzyjaźnia się z Ipek. Arzu w desperacji postanawia zdobyć pieniądze od lichwiarza. Nagle znajduje czek od Meliha. Melek rozpaczliwie szuka Elif. Pod jej nieobecność Selim pomaga Zeynep w kawiarni. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.529
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda i Tomek są świadkami kłótni pomiędzy klientką detektywów, Brygidą Rusinek, a jej mężem Igorem. Brygida oskarża męża o to, że ją zdradza, jednak Igor zdecydowanie wszystkiemu zaprzecza i zdenerwowany wychodzi z mieszkania. Załamana klientka wyznaje Magdzie, że jej małżeństwo legło w gruzach. Magda zapewnia ją, że jeśli jej mąż faktycznie ją zdradza, to detektywi na pewno znajdą na to dowody. Wkrótce potem detektywi docierają za Igorem do jednej z warszawskich dyskotek. Tam są świadkami,... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 21/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 3/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zajazd Leśna Chata". Michał kończąc szkołę gastronomiczną miał głowę pełną marzeń. Z pomocą rodziny postanowił je zrealizować. Znalazł miejsce, które wydawało mu się znakomite do prowadzenia restauracji. W okolicy lasu, w pobliżu dwóch miasteczek. „Zajazd Leśna Chata” miał być połączeniem przydrożnej knajpki z lokalnym miejscem rodzinnych spotkań. Niestety szybko się okazało, że ta znakomita lokalizacja, gości nie przyciąga wcale. Michał zdaje sobie jednak sprawę, że pomóc mu może... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 108: Eksplozja
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 129 (s. III, odc. 2)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ibrahim pasza szykuje wyprawę na wschód, przeciwko szachowi Tahmasbowi. W haremie pojawia się Rüstem Aga, przysłany przez Iskendera czelebiego, by wspierać sułtankę Hürrem. Do Konstantynopola zIbrahim pasza wpada w zastawioną na niego pułapkę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 46min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.530
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi w środku nocy przyjeżdżają do domu Justyny i Andrzeja Kowalskich, znajomych Malanowskiego, skąd otrzymali wezwanie z prośbą o pomoc. Zanim urwał się z nią wszelki kontakt, roztrzęsiona Justyna zdążyła powiedzieć przez telefon, że ona i jej mąż zostali zaatakowani przez zamaskowanych i uzbrojonych napastników. Detektywi przeszukują dom Kowalskich i znajdują plamę krwi, natomiast po Justynie i Andrzeju nie ma śladu. Kilka godzin później Malanowski rozmawia z córką Kowalskich, Ewą,... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eliza poznaje Tomka w czasie rozmowy o pracę. Mężczyzna nie zatrudnia jej, ale zaczyna się z nią spotykać. Eliza dostaje angaż u konkurencji Tomka. Pewnego dnia ma dużo pracy i za namową partnera prosi szefa o możliwość skończenia jej w domu. Wieczorem, gdy Eliza bierze kąpiel, Tomek kradnie pliki z jej komputera. Wściekły Marek (szef Elizy) prosi o zweryfikowanie wycieku danych. Eliza zostaje oskarżona. Kobieta postanawia za wszelką cenę udowodnić, że jest niewinna. Razem z szefem... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 209
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec licealisty Daniela Franczyka jest byłym piłkarzem. Dziesięć lat temu porzucił rodzinę i wyjechał na Cypr, by kontynuować karierę w tamtejszej lidze. Niedawna kontuzja uniemożliwiła mu jednak dalszą grę i mężczyzna zdecydował się wrócić do Krakowa. Daniel jest szczęśliwy. Przez wiele lat nie miał kontaktu z ojcem i bardzo za nim tęsknił. Daniel, skrępowany spotkaniem z ojcem po latach, okłamuje go, że gra w piłkę. Chce, żeby tata był z niego dumny. Zdesperowany chłopak postanawia jak... (Polska)

09:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 110: Hieny cmentarne
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn odc. 24
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Indianom znów doskwiera głód. Buntownicy napadają na okolicznych farmerów, aby zdobyć pożywienie. Sully wyrusza po kolejną dostawę żywności, jaką miał zapewnić Indianom rząd. Tymczasem w miasteczku pojawia się generał Custer ze swoim oddziałem wojska. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 42min.
10:50
Barwy szczęścia - odc. 1653
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aldona wyznaje w końcu Borysowi, jak doszło do jej rozstania z ojcem Aleksa. Następnego dnia Grzelak idzie do księdza Tadeusza i urządza kapłanowi awanturę. Do przychodni, w której pracują Iwona i Aleksander, zgłasza się młoda kobieta z ostrym bólem głowy. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Jan Pęczek, Jakub Mróz, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Sambor Czarnota, Ewa Konstancja Bułhak, Adrianna Biedrzyńska, Marek Siudym

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od pewnego czasu relacje pomiędzy rodzicami 17-letniej Moniki nie układają się najlepiej. Nastolatka coraz częściej jest świadkiem kłótni pomiędzy rodzicami. Wraca ze szkoły i widzi tatę wyprowadzającego się z domu. Dziewczyna, która ma znakomite relacje z ojcem, próbuje pogodzić rodziców, ale bez powodzenia. Wiktor, chłopak Moniki i jednocześnie uczeń szkoły muzycznej, w której naucza ojciec Moniki, stara się przekonać nastolatkę, żeby sobie odpuściła. Skoro ojciec zdradził mamę, powinna ją... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 467
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek i jego dziewczyna Kaja właśnie wrócili z Londynu do Warszawy, z rocznym Stasiem. Spotykają się z babcią młodego taty – Danutą (70). Kobieta obiecała, że jeśli doczeka się prawnuka, podaruje Jackowi i jego partnerce 350 tysięcy złotych – oszczędności całego życia – na zakup mieszkania w Warszawie. Jacek ukrywa przed nią fakt, że maluch nie jest ich dzieckiem, tylko synem jego przyjaciółki – Natalii (30). Matka obiecała "wypożyczać" chłopca w zamian za 15 tysięcy złotych.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 8: Upiór w operze
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:25
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
W drugim odcinku porozmawiamy o imprezach oraz o tym dlaczego powinniśmy pościć w piątek. Na nasze pytania odpowie jeden z Ojców Franciszkanów oraz Michał - młody, wierzący kucharz, który był uczestnikiem telewizyjnych kucharskich talent show. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:40
Sekrety mnichów - Dobry związek zamiast wojny płci
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dlaczego mężczyźni nie potrafią zrozumieć kobiet? Kiedy mężczyzna ma kłopoty, a nie chce się do nich przyznać, co żona ma zrobić? Pozostawić go, aż sam powie prawdę? O wojnie płci i zależnościach damsko - męskich z o. Leonem Knabitem rozmawia Judyta Syrek. (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:30
Na dobre i na złe - odc. 409 - Szkoła przetrwania
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena ma już dość krążącego wokół niej Latoszka. Witek żali się Pawicy, że Lena go odtrąca. Ślub Bożenki i Van Graffa zbliża się wielkimi krokami. Bożenka szaleje z sukienką i dodatkami, nic się więcej nie liczy. Van Graff ma już dość całego zamieszania. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Pacek
Obsada: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz, Andrzej Zieliński, Katarzyna Dąbrowska

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.43
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzyosobowa rodzina – Beata (40 l.), Karol (40 l.) i Helena (16 l.) od dwóch tygodni mają współlokatora Roberta (25 l.). W sobotni wieczór, gdy wszyscy razem spędzają czas wolny, Robert przyprowadza nieznaną domownikom koleżankę, Alicję (25 l.). Zamykają się w jego pokoju, wciąż chichocząc. Helena po godzinie czuje nieprzyjemny zapach, wydobywający się z pokoju współlokatora. Dziewczyna domyśla się, że to marihuana. Nagle słyszy pisk i trzaśnięcie drzwiami. Helena schodzi na dół, a tam jej... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Piotr Korzeniewski
11:35
Szpital, odc. 353
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywozi do szpitala 13-letnią Joasię Marczak, którą zajmie się dr Eryk Wajman. Dziewczyna została ranna kiedy jej szkolny kolega odpalił petardę. Chłopak zakochał się w koleżance. Chciał jej zaimponować i przygotował dla niej pokaz sztucznych ogni. Niestety petarda którą odpalił, wybuchła mu w ręce. Nastolatka nie wie, że podoba się swojemu koledze. Boi się, że została oszpecona i złości się na adoratora, że przez niego trafiła do szpitala. Na oddział przyjeżdżają również jej... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi Septagonu zajmują się zleceniem dyrektora agencji ubezpieczeniowej, który podejrzewa, że jeden z jego dopuścił się oszustwa. Marcin Doman i jego zespół podejmą się też nietypowego zadania, jakim będzie praca z piątką podopiecznych prywatnego ośrodka terapii dla trudnej młodzieży. Młodzi ludzie mają na swoim koncie długą listę drobnych przestępstw, kończą właśnie terapię i trzeba im wytłumaczyć jak mają żyć, żeby nie wrócić już za kraty.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Piotr Wąsiński
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 8: Rock'n Roll
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Magazyn Rolniczy - Aplikacja mobilna "Polska smakuje"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poprzez hasło "Polska smakuje", Agencja Rynku Rolnego stwarza przedsiębiorcom możliwość kompleksowej promocji produktów. Aplikacja mobilna ma zachęcać i ułatwiać konsumentom poszukiwanie i zakup produktów żywnościowych najwyższej jakości. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 6. Svalbard
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nasza planeta to największa żywa układanka we Wszechświecie - zestaw mniejszych światów, istniejących w ramach większej całości. Każdy z nich tworzy w znacznym stopniu niezależny ekosystem tętniący życiem Jak funkcjonują? (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 97
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Onur nie odnajduje nikogo z rodziny Nilufer i postanawia zabrać ją do Stambułu. Dziewczynką zajmuje się Ferdousi. Peride przeżywa zniknięcie swojej opiekunki. Nowa znajomość Mihriban z panem Haldunem zapowiada bliższą relację. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip Milczyk kupił warsztat samochodowy i pokazuje go siostrze. Chce odmalować lamperie i rozpoczyna malowanie po wyjściu siostry. Kręci mu się w głowie, więc przerywa pracę. Chce odpocząć, ale traci przytomność. Siostra przychodzi, by zobaczyć jak mu idzie i nie może się z nim skontaktować, a drzwi do warsztatu są zamknięte. Kobieta dzwoni więc pod numer alarmowy 112. Operatorka Centrum Powiadamiania Ratunkowego wysyła straż pożarną, ale prosi też, żeby kobieta zgłaszająca zdarzenie... (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.278
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łódź. Tu mieszka Kamila Osipowicz (43 l.) z córką Joanną (22 l.) i mężem Markiem (45 l.). Joanna nie przykłada się do nauki i w ogóle nie myśli o zdobyciu zawodu. Pewnego dnia dziewczyna poznaje Justynę Krawczyk (23 l.). Nowa znajomość córki nie podoba się Kamili i Markowi. Twierdzą oni, że koleżanka ma zły wpływ na zachowanie Joanny. 22-latkę i jej nową znajoma interesują bowiem tylko imprezy i mężczyźni. Ich zażyłość nie trwa jednak długo. Wkrótce potem, na tzw. szybkiej randce Justyna... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 72/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W mieszkaniu dziewczyn jest awaria. Okazuje się, że z pieca gazowego ulatnia się czad. Postanawiają spędzić noc u chłopaków, gdzie rozkręca się spontaniczna impreza. Kasia upija się i zarzuca sobie, że jest zołzą dla Rafała… Tymczasem Irek poznaje gimnazjalistkę, Ulę Mielczarek, i od razu zaczyna ją podrywać. Lucy i Jola są na niego wściekłe. Dziewczyny postanawiają nie dopuścić do zbliżenia Uli i Irka. Mela odwozi Ule do domu. Irek jest zły na koleżanki. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.110
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Nowym zadaniem detektywów Septagonu jest odnalezienie skradzionych ludzkich kości. Diablo i Serb poszukują tajemniczego rabusia, który pod osłoną nocy rozkopuje cmentarne groby. Tym razem złodziej pozostawił czaszkę, której tropem podążają detektywi. Śledztwo prowadzi do nielegalnego podziemia handlarzy ludzkimi koścmi... Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mężczyzny, który na kilka dni przed ślubem zgubił drogocenne, robione na zamówienie obrączki. Jutro ma wrócić z... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 7: Bez twarzy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyniku działań grupy terrorystycznej zostaje zamordowany pracownik departamentu stanu i chirurg plastyczny. Drużyna NCIS rozpoczyna gorączkowe poszukiwania jedynego świadka, który jest w stanie zidentyfikować oprawców. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Mieszkańcy koron drzew. Drzewiaki. Australia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Sadamu Kuriyama

Czas: 23min.
13:30
Rodzinka.pl - odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje rodzinie na obiad ślimaki. Zosia uzmysławia Kacprowi oraz Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Kuba pęka z dumy, gdy dowiaduje się o kolejnej porażce Kacpra w szkole. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil (26 l.) niedawno przyjechał do Warszawy i pracuje jako barman w studenckiej knajpie, do której często przychodzi Patrycja (21 l.) – studentka prawa na studiach dziennych. Kamil skończył zaocznie prawo, jest bardzo ambitny i zdolny. Ale na razie nie zdecydował się na aplikację, musi sam utrzymać się w Warszawie. Kamil i Patrycja mają wspólne tematy. Para zakochuje się w sobie. Patrycji nie przeszkadza, że Kamil jest ze wsi i nie zna wielkiego świata. Patrycja przedstawia Kamila... (Polska 2014)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek
13:05
19 +, odc. 73/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia poznaje w pracy nową koleżankę, która dołączyła do ich zespołu. Dziewczyna jest miła, pomocna i chce wyręczyć Kasię w przygotowaniu ważnej prezentacji dla dyrekcji. Kasia jest bardzo zaskoczona, kiedy wychodzi na jaw, że nowa koleżanka chciała ją skompromitować i zająć jej stanowisko. Lucy zakochała się w Arku, nieszczęśliwie, ponieważ chłopak ma narzeczoną. Jednak Arek wyznaje Lucy, że zamierza zerwać zaręczyny. Przyjaciele odwożą Alę do ośrodka leczenia uzależnień, gdzie dziewczyna... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 970
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogoń, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz Podczas napadu na konwój bankowy dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ranny zostaje policjant i śmierć ponosi przypadkowy zakładnik. W trakcie śledztwa okazuje się, że z gangsterami współpracował dowódca konwoju, który natychmiast zostaje zatrzymany. Na wolności nadal pozostaje dwójka bandytów. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.261
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po treningu samoobrony Karolina zagaduje Jolę. Zaprasza ją na kawę. Podczas rozmowy Jola pokazuje Rachwał zdjęcie swoich synów, a wychodząc przez nieuwagę zapomina go zabrać. Tymczasem Profos, który dowiedział się, że Mikołaj ma ranczo za miastem, zagaduje go jego ranczo. Pyta Białacha, czy na czas remontu w swoim mieszkaniu mógłby u niego przenocować. Mikołaj nie jest zachwycony…. Pod koniec dnia Karolina postanawia przeprowadzić małe śledztwo. Jest przekonana, że Jola... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 9: Rozgrzeszenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamordowano handlarza broni. Hetty wysyła zespół NCIS w poszukiwaniu czarnego notesu należącego do ofiary. Znajdąwać maja się w nim ściśle tajne informacje. Jeśli wpadnie on w ręce zabójców, mogą zginąć kolejne osoby. Okazuje się, że Renner otrzymał go od dawnego znajomego Hetty z czasów szpiegowskich. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 91
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo pyta ojca Manuela o pozwolenie na poślubienie Mili. Milagros wyrzuca Ivo. Mili jest zdenerwowana ślubem. Ivo gratuluje Pablo, który mówi mu, że wraz z Mili przeprowadzą się na Kostarykę. Bobby przygotowuje zasadzkę na Victorię i zabiera ją do apartamentu Ivo, nie wiedzą, że jest tam Rocky z Gieselą. Mili błaga Ivo, by pozwolił jej poślubić Pablo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 48
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melih spotyka się w więzieniu z zabójcą swoich rodziców. Próbuje dowiedzieć się, co stało się z jego siostrą. Veysel oddaje dwieście tysięcy lir Erkutowi z nadzieją, że dzięki inwestycji podwoi tę kwotę. Arzu coraz bardziej zaniedbuje Tugcze. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:00
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 8/13 Todi
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
14:30
Afryka od kuchni - odc. 8/13 Samburu, Kenia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef kuchni Kiran Jethwa jedzie do regionu Samburu w Kenii. Na miejscu wybierze się na polowanie na zająca. Z zajęczego mięsa przygotuje następnie burrito - przysmak, którego jeszcze nigdy nie próbowali mieszkańcy Samburu. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.691
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marika (20 l.) i Magda (18 l.) Laskowskie trzy lata temu straciły matkę, która zmarła na raka. Odziedziczyły po niej niezbyt dobrze prosperującą kwiaciarnię. Aby uratować rodzinną firmę, pożyczają od podejrzanej i zamieszanej w nieczyste interesy, sąsiadki Anny Mazurek (68 l.) i jej rodziny 10.000 złotych. Sąsiadka jest zamieszana w napady rabunkowe, włamania, handel narkotykami. Gdy siostry nie mogą spłacić pierwszej raty, rodzina Anny nęka je psychicznie i fizycznie, Marika i Magda nie są... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 972
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieci z osiedla, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze ratują trzynastoletnią dziewczynkę przed próbą samobójczą. Możliwe, że do tego kroku popchnęły ją koleżanki z osiedla, członkinie agresywnej osiedlowej bandy. Okazuje się również, że dziewczynka była molestowana seksualnie. Podejrzenie pada na jej ojczyma. Mężczyzna odpiera zarzuty. Tymczasem znika przyrodni brat nastolatki… , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 92
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ramon mówi Rockyemu jak zniszczyć Bobbyego. Angelica i Mili rozmawiają o tym jak powinno się traktować męża. Martha zielenieje z zazdrości. Ivo porywa Mili. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 7)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Theofilosa Vafidisa, znanego eksperta kulinarnego. (Polska 2012)

Reżyseria: Maciej Kowalczyk

Czas: 21min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
15:55
Janosik - odc. 9/13 - Pobór
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pobór do armii austriackiej obejmuje wprawdzie synów wszystkich chłopów, ale w praktyce trafiają tam poborowi z biednych rodzin. Bogaci górale mogą za łapówki uchronić swych synów od służby w cesarskich szeregach. Janosik zaradzi na tę niesprawiedliwość. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
15:00
M jak miłość - odc. 1275
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin postanawia na nowo pracować z Grzegorzem w rodzinnej firmie. Na dodatek próbuje pogodzić Marzenkę i Andrzejka, ale po skandalu na ślubie, dziewczyna nie chce widzieć ukochanego na oczy. Joanna wraca do Polski, gdy jej ojciec lepiej się poczuł. (Polska 2017)

Reżyseria: Kinga Lewińska
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Krystian Wieczorek - Andrzej, Olga Szomańska - Marzenka, Emilian Kamiński - Ojciec Madzi, Anna Wendzikowska - Monika, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 10/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dąbrowa Górnicza, "Karczma Śląska". W Dąbrowie Górniczej Magda Gessler będzie zmuszona podjąć naprawdę ekstremalnie trudne wyzwanie. W Karczmie Śląskiej jedzenie smakuje i wygląda okropnie. A wystrój lokalu odstrasza nawet najmniej wymagających gości. Właściciele nie chcą przyjąć do wiadomości krytyki znanej restauratorki, a trudno pomagać komuś wbrew jego woli. Kiedy Magdzie Gessler uda się wyrwać z marazmu pracowników i zacznie wprowadzać rewolucyjne zmiany, do restauracji... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.251
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po raz pierwszy w historii tego reality show członek obdarowywanej rodziny projektuje swój nowy, własny dom. Autobus ekipy tego programu tym razem zmierza do stanu Maryland, gdzie w małym miasteczku żyje rodzina Johnson-Goslee. Bohaterem miejscowej społeczności jest szesnastoletni Wyzhir Johnson-Goslee. Pomaga wszystkim i sam potrafi niemal wszystko naprawić, planował nawet osobiście odrestaurować dom rodzinny, w którym mieszka on razem z matką i młodszym rodzeństwem. Ten budynek mieszkalny... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, John Littlefield, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 11: Weterani
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadeszły święta, jednak agenci NCIS mają pełne ręce roboty. W spokojnej dzielnicy ma miejsce strzelanina, w której giną dwie osoby. Zespół musi dowiedzieć się, kto zabił mężczyzn w jego oraz czy incydent miał coś wspólnego z pracą wywiadowczą Talbota w Afganistanie. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 5
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 4min.
16:00
Ojciec Brown - odc. 46 Gwiazda Jakuba
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się Boże Narodzenie i wysłannik biskupa oznajmia księdzu Brownowi, że w tym roku święto ma się odbyć w pełni zgodnie z tradycją - nie tak jak w roku poprzednim... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 54min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3422
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prywatny detektyw w ciężkim stanie trafia do szpitala, wkrótce umiera. Zamieszana w tę sprawę, kobieta była bliską przyjaciółką Olgierda Mazura, łączył ich kiedyś romantyczny związek. Na początkowym etapie śledztwa Krystian Górski musi więc działać w pojedynkę – jego partner zostaje odsunięty od sprawy. Na komendę zgłasza się młoda i atrakcyjna kobieta. Odkryła, że w jej sypialni ktoś zainstalował ukryte kamery. Przerażona dziewczyna wytypowała już podejrzanego, jednak śledztwo nie... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 210
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkolny podrywacz, Krzysiek Zabrocki z licealnej 3d, zakochuje się w młodszej siostrze swojego najlepszego przyjaciela, Marka Hajduka. Nastolatce także podoba się chłopak, zgadza się więc zostać jego dziewczyną. Brat Magdy, Marek jest temu przeciwny- boi się, że jego przyjaciel ją skrzywdzi. Nastolatek każe siostrze zerwać z chłopakiem. Kiedy to się nie udaje, Marek próbuje rozdzielić zakochanych. Namawia koleżankę z klasy, żeby udawała, że spotyka się z Krzyśkiem. Kiedy dowiaduje się o tym... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia nie chce wrócić do Czarka i nadal mieszka w celi. Nie chce z niej wyjść, nawet kiedy nie ma gdzie umieścić oskarżonego o kradzież pistoletu Rosolaka, bowiem w drugiej przebywają kibice Legii i Widzewa. Arnie przyprowadza Agnieszkę i jej chłopaka, z którym na wpół nago opalała się w parku. Czarek wygania chłopaka Agnieszki, a ją samą zamyka w celi z Kasią. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 15 Mumia
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas prac remontowych dwóch robotników znajduje zamurowane i zmumifikowane zwłoki. Okazuje się, że w remontowanym domu kilka lat temu mieszkała niejaka Krystyna Polko ze swoim konkubentem... (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 20min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3483
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 80
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Firma Sawasza odzyskuje pozycję na rynku i działa coraz lepiej. Sawasz odkrywa, że Bora wykorzystuje finansowo Nazan. Nazan stwierdza, że jest z Borą w ciąży... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 44min.
17:40
Trudne sprawy, odc.206
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodyni domowa Barbara Kaczmarek (43 l.) mieszka z mężem Adamem Kaczmarkiem (52 l.), który pracuje jako konserwator, i córką Lidią (19 l.) w Skarżysku-Kamiennej. Gdy kobieta w konkursie wygrywa wycieczkę do Paryża, jest w siódmym niebie, bo nigdy jeszcze nie była na wakacjach - jej mąż uważa wakacyjne wyjazdy za zbędne. Jednak jej wymarzona podróż nie dochodzi do skutku, bo Adam wywołuje awanturę w autokarze i oboje zostają wyrzuceni. Ponadto pilot wycieczki oskarża Kaczmarka o pobicie.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 468
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna (50) od dłuższego czasu martwi się o swojego syna Maćka (23), który wciąż nie ma dziewczyny. Usiłuje go nawet wyswatać z córką swojej przyjaciółki Krysi – Olą (21). Chłopak jest zły na matkę, ponieważ nie życzy sobie randek w ciemno. W przypływie szczerości wyznaje, że się z kimś spotyka. Na razie jednak nie ma ochoty przedstawiać partnerki rodzicom. Anna nalega, żeby Maciek przyprowadził w końcu do domu swoją wybrankę. Chłopak się wykręca, twierdzi, że to jeszcze nie pora by rodzice... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na polu trzciny cukrowej na Maui zostaje znalezione spalone ciało zastrzelonego mężczyzny, Aidena O’Connella. Nagrania telefoniczne naprowadzają policjantów na trop terapeutki Aidena, szalenie uwodzicielskiej Olivii Victor. Już podczas pierwszej rozmowy z nią McGarrett nabiera silnego przekonania o jej winie i jednocześnie ogromnej inteligencji, która pozwoliła jej zatrzeć wszelkie ślady. Jednocześnie Steve’owi wydaje się, że kobieta prowadzi z nim dziwną grę… Tymczasem Catherine pozyskuje... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek śpi na służbie podczas nocnego dyżuru i za karę dostaje kolejne nocne dyżury. Ponieważ jest środa próbuje jakoś wyrwać się na mecz, to samo proponuje Kasi, ale ta odmawia obawiając się kłopotów. Rysio przyprowadza skrzypka, który grą dorabiał pod kościołem i o mało nie wysadza jego Stradivariusa. Muzyk żąda przeprosin, a kiedy ich nie otrzymuje urządza strajk okupacyjny. O strajkach czyta w gazecie również Czarek i wpada na pomysł zorganizowania protestu na posterunku. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:55
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 319: Chumdae
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Corey i Chumlee będę negocjować zakup jednej z pierwszych gier wideo. Czy przejdą ten poziom? Za zgodą Ricka chłopaki będą testować maszynę do lodów. Czy to faktycznie dobry pomysł, by znalazła się w ich rękach? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 46
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jakub zobowiązuje się, że zabezpieczy rodzinę Cevdeta. Kemal postanawia zwrócić tawernę Hadżimihalisowi. Kiedy rozmawia o tym z Yinonem, do kantoru wpadają uzbrojeni i zamaskowani bandyci. Mehmet i jego przyjaciele chcą w ten sposób finansować ruch oporu. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 5/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 354
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywiozło do szpitala Pawła Cygnarowicza i jego ciężarną kochankę Emilię Stawską. Para miała wypadek samochodowy. Dziewczyna straciła panowanie nad kierownicą, nie mogła zahamować i uderzyła w drzewo. Pacjentów przyjmuje dr Dominika Gajda. Mężczyzna ma liczne złamania a jego stan jest ciężki. Tego dnia miał zerwać zaręczyny ze swoją narzeczoną. Nikt nie wie, że to właśnie ona, w akcie zemsty, przecięła przewody hamulcowe, bo chciała zabić swoją rywalkę. Wkrótce w szpitalu pojawia... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc Julia, która martwi się o swoją matkę. Dobiegająca pięćdziesiątki kobieta - po długim okresie dochodzenia do siebie po rozwodzie – podczas urlopu w Egipcie straciła głowę dla młodego animatora z hotelu. Teraz ściągnęła go do Polski i zamierza wyjść za niego, a jej córka boi się, że chłopakowi chodzi tylko o pieniądze. W tym odcinku detektywi pomagają też dwudziestolatce, która po kilku drinkach wypitych w nocnym klubie straciła przytomność na... (Polska 2015)

Reżyseria: Izabela Sikorska, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 320: Put Up Your Nukes
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafi sprzedawca twierdzący, że ma w rękach głowicę termojądrową. Czy chłopaki będą w stanie oszacować wartość tego przedmiotu? Corey zajmie się sprawą mandoliny należącej do słynnego muzyka Boba Willisa. Czy wybrzmiewająca z niej muzyka zaczaruje Gwiazdy Lombardu? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 333: Rock Stars and Race Cars
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu poczują rocka. Do sklepu trafi autoportret gitarzysty zespołu Ron Wood. Kolejnym fantem będą miłosne listy napisane przez Mickey’a Roony. Romantyczny nastrój gwarantowany. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 24min.
19:55 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów IFK Mariehamm - Legia Warszawa
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 46min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 6/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.294
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pejzaż powyborczy W czasie rozmowy na korytarzu okazuje się, że każdy z mieszkańców kamienicy popiera inną opcje polityczną. Na tym tle dochodzi do poważnego konfliktu, w wyniku którego stosunki sąsiedzkie zostają zerwane.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7133
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7116
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7113
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5007
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.262
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano u Szymona zjawia się jego ojciec z młodą kobietą. Pracuje właśnie nad sprawą mafii paliwowej, w związku z czym musi na dwa dni wyjechać do Berlina i ma do syna nietypową prośbę… W ciągu dnia do Jaskowskiej przychodzi zakłopotany Profos. Pyta czy szefowa mogłaby z nim pójść do jego pokoju. Na panią komendant czeka tam przykra niespodzianka.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 334: Pawn Fiction
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia słynna kurtka z filmu Pulp Fiction. Czy Rickowi uda się zgarnąć tę cenną pamiątkę? Corey przyjrzy się rękawicom z autografem hollywoodzkiej legendy Clarkiem Gablem, natomiast Rickowi trafi się kolekcja unikatowych pamiątek legendy Las Vegas Lonnie Hammargren. Jak potoczą się negocjacje? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 335: Birthday Blues
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia identyfikator wojskowy, na którym znajduje się podpis Marilyn Monroe. Czy to faktycznie autograf słynnej aktorki? W ręce chłopaków wpadnie muzyczne arcydzieło- 6 Symfonia Beethovena. Czy ten klucz wiolinowy otworzy im drzwi do złotego biznesu? W międzyczasie Corey i Antwaun podejmą się próby zorganizowania urodzinowej niespodzianki dla Chuma. (USA 2014)

20:05
Kino relaks - Tylko nie miłość
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu jest sympatyczny i przystojny Julien Monnier, który mimo trzydziestki na karku, wciąż nie ma stałej partnerki. Każda kolejna znajomość trwa co najwyżej dwa tygodnie. A wszystko za sprawą pecha, którego Julien przynosi swoim sympatiom. (Francja 2011)

Reżyseria: Nicolas Cuche
Obsada: Virginie Efira, Francois Xavier Demaison, Brigitte Rouan

Czas: 87min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.509
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina przypadkowo znajduje w piwnicy starą lalkę. Twierdzi, że jest to lalka, która ozdabiała maskę samochodu w czasie, gdy wraz z Ferdkiem jechali do ślubu. Lalka w tajemniczy sposób zaczyna niekorzystnie wpływać na psychikę Haliny. Ferdek usiłuje pozbyć się lalki, ale okazuje się, że nie jest to proste. Gościnnie w tym odcinku zagrają: Jan Jankowski w roli Młodego Ferdka i Urszula Dębska w roli Młodej Haliny.   Dla małoletnich od lat 12                 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Jan Jankowski, Urszula Dębska, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Witajcie w dżungli
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały film przygodowy z Dwaynem Johnsonem (znanym jako The Rock) w roli głównej. W brutalnej miejskiej dżungli Los Angeles można spotkać takich ludzi jak Beck (THE ROCK)... no, nie zupełnie takich jak on. Beck, bowiem używa wszelkich środków, jakie są konieczne do tego, aby odzyskać to, za odzyskanie czego mu zapłacono. Nie ważne, co to jest - zaległa płatność czy opóźniony gong podczas rozgrywek Super Bowl - Beckowi nie sprawia to żadnej różnicy. Dzięki imponującej sile fizycznej Becka,... (USA, 2003)

Reżyseria: Peter Berg
Obsada: Dwayne Johnson, Seann William Scott, Rosario Dawson, Christopher Walken, Ewen Bremner
20:10
Doradca smaku-Frittata makaronowa z warzywami, odc. 37/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2510
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mikołaj w pułapce pokerzystów – czy straci majątek? Do Mikołaja dzwoni Adam. Pokerzysta proponuje mu grę dziś wieczorem – do wygrania jest kilkaset tysięcy złotych! Leśniewski walczy z sobą. W końcu okłamuje matkę i rusza do kasyna. Honorata orientuje się, że syn zabrał z domu wszystkie pieniądze. Mikołaj rozpoczyna wielką grę, ale nie wie, że to pułapka… Ostrowski oskarżony o fałszowanie dokumentacji medycznej Ostrowski chce udowodnić Ewie, że nie myśli tylko o pracy - proponuje jej... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia i Mirek, opuszczając Dom Marzeń tydzień temu, Team Leaderstwo przekazali Gosi i Michałowi. Jak poradzą sobie z dowodzeniem grupą, skoro sami nie dogadują się najlepiej? Piąty tydzień izolacji od świata zewnętrznego i ciężka praca daje się wszystkim we znaki. Nerwy puszczają nie tylko uczestnikom, ale także Wieśkowi. Niektórzy próbują rozładować atmosferę - Tomek Jagielski wkręca pana od BHP, że jest pod wpływem alkoholu. Niewinny żart kończy się wielką awanturą… Uczestnicy niezmiennie... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś zabił w szpitalu mężczyznę. Okazuje się, że to dobrze znany policji Boss. Oficjalnie był on bogatym biznesmenem, ale od dawna podejrzewano go o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Próbowano mu już udowodnić handel dopalaczami na dużą skalę, ale zabrakło dowodów i mocnego punktu zaczepienia. Chociaż Boss był na wolności, trwało jego rozpracowywanie. Czy jego śmierć to element porachunków w świecie gangsterskim. Stasiak i Pilarczyk, którzy zaczynają stanowić... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
20:00
Góra Dantego
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Harry wraz z żoną bada wulkany. Pracują razem w Ameryce Południowej, gdzie przy erupcji wulkanu żona ginie. Mężczyzna załamany oddaje się całkowicie swojej pracy. Kierownictwo namawia go na urlop, ten jednak nie ma na niego ochoty i jedzie do Cascade Mountains, gdzie istnieją podejrzenia, że Góra Dantego - nieczynny wulkan, budzi się ze snu. Harry przeczuwa, że wulkan wybuchnie, nikt mu jednak nie chce wierzyć. Co jednak, jeśli ma rację? (USA 1997)

Reżyseria: Roger Donaldson
Obsada: Jeremy Foley, Linda Hamilton, Pierce Brosnan, Renee Smith
21:50
Pierwsza randka - (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta. Do restauracji są zapraszane na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
21:55
Złe towarzystwo
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci CIA Gaylord Oakes (Anthony Hopkins) i Kevin Pope (Chris Rock) rozpracowują gang rosyjskich handlarzy bronią, którzy chcą sprzedać ładunek nuklearny o ogromnej sile rażenia. Podczas jednej z akcji Pope zostaje zamordowany. Oakes nie ma innego wyjścia jak pozyskać do współpracy jego bliźniaczego brata. Jake Hayes jest punkiem, wychowanym na ulicy, bez stałej pracy i bez stałego zajęcia. W ciągu zaledwie dziewięciu dni musi przekształcić się w starannie wykształconego profesjonalistę -... ( USA/Czechy 2002)

Reżyseria: Joel Schumacher
Obsada: Anthony Hopkins, Chris Rock, Peter Stormare, Gabriel Macht, Kerry Washington, John Slattery
21:00
Bullet
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frank jest tajniakiem z Los Angeles. Wkrótce zamierza przejść na emeryturę - czeka go jeszcze tylko ostatnia akcja, która okaże się wywrócić jego plany do góry nogami.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2014)

Reżyseria: Nick Lyon
Obsada: Danny Trejo, Jonathan Banks
22:05
Magazyn śledczy Anity Gargas - /39/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
22:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 17/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z galerii handlowej w biały dzień zostają porwane dwie nastoletnie dziewczyny, córki dyrektora kryminalistycznego laboratorium w San Diego, dobrego znajomego Nicka. Historia nie kończy się dobrze. Mimo to, ów znajomy proponuje Nickowi, aby ten go zastąpił. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 39min.
22:55
Na sygnale - odc. 131 "Stanisław czy Wiktor"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr może być dawcą nerki dla ojca. Załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który miał wypadek - w przydomowym garażu przewrócił się na niego regał z narzędziami. Kilka narzędzi tkwi w jego brzuchu, mężczyzna zaczyna tracić przytomność. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Andrzej Chudy - Paweł, Paweł Rutkowski - Grzesiek

Czas: 23min.
22:45
Boski żigolo
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia, w której Rob Schneider wciela się w postać dobrodusznego i naiwnego Deuce Bigalow z Los Angeles, którego głównym zajęciem jest czyszczenie akwariów. Pewnego dnia poznaje sławnego i bogatego żigolaka Antoine'a Laconte'a (Oded Fehr). Światową sławę stać na drogie samochody, piękne kobiety i wszystkie zachcianki. Antoine'a musi jednak wyjechać. O opiekę nad domem prosi Deuce'a. Deuce wprowadza się tam i przypadkowo rozbija akwarium warte 6 000 dolarów. W... (USA, 1999)

Reżyseria: Mike Mitchell
Obsada: Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis, Gail O'Grady, Oded Fehr
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

22:15
Nie bój się ciemności
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków... (USA 2010)

Reżyseria: Troy Nixey
Obsada: Bailee Madison, Guy Pearce, Katie Holmes
23:30
Gołas, absolutnie!
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Wiesławie Gołasie z okazji jego 85. urodzin. W programie: rozmowy z Wojciechem Młynarskim, Magdaleną Zawadzką, Ireną Kwiatkowską, Ryszardem Nawrockim, Franciszkiem Pieczką, Janem Kobuszewskim, Romanem Dziewońskim, Jarosławem Kilianem. (Polska 2016)

Reżyseria: Ewa Haczyk - Plumley, Ewa Haczyk - Plumley

Czas: 52min.
23:25
Na sygnale - odc. 132 "Cała prawda"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą na wezwanie do młodego mężczyzny, który ma objawy neurologiczne i prawdopodobnie krwawi do mózgu. Dr Góra odkrywa, że partnerka chorego podała mu skopolaminę. Gdy ten wpada we wstrząs anafilaktyczny, ona próbuje popełnić samobójstwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 22min.
23:55
Milioner szuka żony
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mia Westphal pracuje w lifestylowym piśmie "nana" i ma nadzieję na posadę redaktorki naczelnej. Niestety, złudzeń pozbawia ją jej były chłopak, bo to właśnie on zostaje awansowany. Mia desperacko szuka tematu, który pozwoliłby jej umocnić pozycję w piśmie. (Niemcy 2010)

Reżyseria: Dominic Mueller
Obsada: Felicitas Woll, Gert Schaefer, Matthias Schloo, Loretta Stern

Czas: 91min.
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:50
Spadkobiercy, odc.36
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:35
Wino truskawkowe
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
"... ta opowieść o miłości, śmierci i o pokutującym duchu została rozświetlona jakimś nieco nieziemskim blaskiem, cudownym blaskiem kina, który przypomina jednak jasność nadprzyrodzoną. Udało się pokazać niewidzialne" - mówił po premierze Andrzej Stasiuk. (Polska, Słowacja 2007)

Reżyseria: Dariusz Jabłoński
Obsada: Jiri Machacek, Zuzana Fialova, Marian Dziędziel, Mieczysław Grąbka, Jerzy Radziwiłowicz, Lech Łotocki, Maciej Stuhr, Marek Litewka, Maria Ciunelis, Cezary Kosiński

Czas: 106min.
00:40
Wielki Szu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sensacyjny komediodramat osnuty na faktach. Bohaterem jest gangster zwany Wielki Szu (Nowicki), genialny szuler - i jego uczeń, taksówkarz Jurek (Pieczyński) usiłujący zgłebić tajemnice rządzące złodziejskim podziemiem...   Dla małoletnich od lat 16                   Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 1982)

Reżyseria: Chęciński Sylwester
Obsada: Andrzej Pieczyński, Dorota Pomykała, Jan Nowicki, Karol Sztrasburger, Leon Niemczyk
00:20
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 4/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Mateusz Gessler, Kaliber 44 (Polska)

00:50
Sekrety Sąsiadów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jan i Agnieszka Sasak są emerytowanymi nauczycielami. Mieszkają na spokojnym osiedlu, ale Agnieszka pragnie przeprowadzić się nad morze. Po latach pracy w trudnym gimnazjum, chcą cieszyć się spokojem. Od niedawna mają nowych sąsiadów: Jakuba i jego matkę Monikę. Problemy Jana i Agnieszki zaczynają się, kiedy Jakub parkuje samochód przez przed garażem Jana. To dopiero początek całej serii nieprzyjemnych zdarzeń: zabicie kota sąsiadki, graffiti na bramie od garażu Jana… Jan... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Wojciech Todorow
00:15
American Horror Story: Sabat, sez. 3, odc. 9: Head
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fiona proponuje Marie Laveau sojusz. Oferuje zjednoczenie się z Sabatem w celu pokonania wspólnego wroga. Wychodzi na jaw, kto zaatakował Cordelię. Natomiast Nan poznaje niepokojącą prawdę o przeszłości Luke'a. (USA 2013)

Obsada: Jessica Lange, Taissa Farmiga, Sarah Paulson, Emma Roberts, Angela Bassett, Kathy Bates, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Denis O'Hare, Jamie Brewer, Evan Peters, Frances Conroy
01:40
Alisa w krainie wojny
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film opowiada dramatyczną historię młodej dziewczyny, która bierze udział w proteście na Majdanie. Wiedziona instynktem dokumentalistki, ale i poczuciem obywatelskiej odpowiedzialności, stopniowo z obserwatorki zamienia się w uczestniczkę tych wydarzeń. (Polska 2015)

Reżyseria: Liubov Durakova, Alisa Kovalenko

Czas: 74min.
01:20
Wybrani, odc. 8/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starcie Wybranych z organizacją HR osiąga punkt kulminacyjny, gdy Maszyna podaje 38 numerów jednocześnie. Finch odkrywa, że wszystkie numery mają związek z nieznaną osobą, która stara się doprowadzić do wojny pomiędzy HR i rosyjską mafią. Tymczasem Carter cofa się myślami do przeszłości i wspomina ojca swojego syna (LAZ ALONSO). (USA)

01:20
Sekrety Sąsiadów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Piotr i Alicja mają czteromiesięcznego synka, Tomka. Piotr namawia Alicję, by wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Po przesłuchaniu wielu niań, małżeństwo decyduje się zatrudnić Annę, która jest ich sąsiadką. Jednak Alicji nie podobają się warunki w jakich żyje Anna: domek kempingowy na terenie pełnym porozrzucanych śmieci. Kobieta podejrzewa, że Anna nie najlepiej zajmuje się ich synem. Ponieważ mąż nie podziela jej obaw, Alicja postanawia sama, przemyślnym sposobem,... (Polska 2014)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski, Okił Khamidov
01:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:50
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

02:30
Naszaarmia.pl - odc. 272
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 21min.
02:50
Tajemnice losu, odc.2735
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:25
Uwaga!, odc. 5007
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 187/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:45
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:00
El Principe - dzielnica zła - odc. 25
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fatima spotyka się z Didim, który chce odejść z organizacji dżihadystów i boi się zemsty Khalida. Didi ma jej pokazać film ze szkolenia zamachowców na dowód, że jej mąż jest przywódcą tej organizacji, odpowiedzialnym za śmierć jej brata Abdessalama. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
03:55
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XV, odc. 17/18
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z galerii handlowej w biały dzień zostają porwane dwie nastoletnie dziewczyny, córki dyrektora kryminalistycznego laboratorium w San Diego, dobrego znajomego Nicka. Historia nie kończy się dobrze. Mimo to, ów znajomy proponuje Nickowi, aby ten go zastąpił. (Kanada, USA 2014)

Reżyseria: Frank Waldeck
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 39min.
03:10
XX Festiwal Kabaretu w Koszalinie 2014
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gospodarzami programu są Koń Polski i Piotr Gąsowski. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Rak, Marcin Daniec, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Skeczów Męczących, Ciach, Robert Korólczyk, kabaret Inaczej. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
03:00
Disco Polo Life, odc.575
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:30
Przypadki Cezarego P., sez. 1, odc. 6: Dzieci
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata prosi Cezarego P. aby zaopiekował się jej synkiem - Tomaszkiem. Aktor jednak w tym czasie otrzymuje rolę. Na plan filmowy zmuszony jest zabrać urwisa - Tomaszka. Jego obecność na planie nie ułatwia mu pracy. Dodatkowo, Cezary P. otrzymuje informację ze szkoły, o tym że jego córka źle się czuje. Opuszcza plan filmowy i jedzie do Kingi, którą próbuje uratować podając jej płyn stawiający na nogi. Sam również zażywa lek, co skutecznie utrudnia mu pracę na planie. (Polska 2015)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
03:55
Dom Wróżek: ponad zmysłami, sez. 1, odc. 6
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu wróżek pojawi się kolejny specjalny, tajemniczy gość. Będzie to aktorka – Sylwia Gliwa, która wejdzie w przebraniu, a uczestnicy będą musieli odkryć jej cechy osobowości i prawdziwą tożsamość. Nie będzie to łatwe zadanie… W tym odcinku pożegnany zostanie także jeden z uczestników, który zebrał najmniejszą liczbę punktów. (Polska 2015)

04:45
Notacje - o. Hieronim Warachim. Czerwone noce na Wołyniu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
O. Hieronim Karol Warachim OFM Cap urodził się w 1916 roku we Lwowie. Po przeniesieniu się do Krakowa wstąpił do klasztoru kapucynów. Święcenia kapłańskie otrzymał w 1939 roku. Obecnie mieszka w klasztorze kapucynów w Sędziszowie Małopolskim... (Polska 2009)


Czas: 10min.
04:20
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.797
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3749
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.801
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 30
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info