Program dla 2017-07-13 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn odc. 24
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Indianom znów doskwiera głód. Buntownicy napadają na okolicznych farmerów, aby zdobyć pożywienie. Sully wyrusza po kolejną dostawę żywności, jaką miał zapewnić Indianom rząd. Tymczasem w miasteczku pojawia się generał Custer ze swoim oddziałem wojska. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 42min.
05:00
Disco Gramy, odc.3749
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5007
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.801
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 30
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 6. Svalbard
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nasza planeta to największa żywa układanka we Wszechświecie - zestaw mniejszych światów, istniejących w ramach większej całości. Każdy z nich tworzy w znacznym stopniu niezależny ekosystem tętniący życiem Jak funkcjonują? (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 93 "Videofilmowanie"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik zapisuje Kacpra na treningi futsalu. Sam zostaje asystentem trenera. Żeby dobrze rozpocząć współpracę z młodzieżą, na pierwsze zajęcia przynosi lodówkę pełną lodów. Potem ma problemy z wyjaśnieniem, na czym dokładnie polega spalony. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie igra się z miłością. Mówi się, że od miłości do nienawiści krótka droga. A jak to wygląda z punktu widzenia neurologa? O miłości wiemy wszystko i nic. Sprawdźmy, jak się zakochać, jak odkochać, jak przestać nienawidzić i czy jest lekarstwo na miłość? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 72
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Mieszkańcy koron drzew. Drzewiaki. Australia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Sadamu Kuriyama

Czas: 23min.
07:10
M jak miłość - odc. 76
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wspólnie spędzonej nocy Piotr i Kinga składają sobie przysięgę wiecznej miłości. Nie przeczuwają, że ich nieobecność oznacza problemy w domu. Maria spotyka się z Tomaszem. Ma pretensje, że zażądał od Krzysztofa zwrotu pieniędzy. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 41min.
07:50
Trudne sprawy, odc.148
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewelina Markiewicz (38 l.) mieszka ze swoim przyjacielem, Łukaszem Staroniem (32 l.) i swoją córką, Sabiną (17 l.) w domu wielorodzinnym. Nowy właściciel tej nieruchomości, Roman Brzózka (46 l.) chce pozbyć się z budynku jej oraz sąsiadek: Jadwigi Romańskiej (62 l.) i Moniki Krawiec (37 l.). Zamierza go wyremontować i za większe pieniądze wynająć bogatym najemcom. Roman Brzózka chwyta się wszelkich sposobów, żeby przełamać opór mieszkańców. Najpierw sprowadza trzech Rosjan, którzy hałasując... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 972
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzieci z osiedla, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze ratują trzynastoletnią dziewczynkę przed próbą samobójczą. Możliwe, że do tego kroku popchnęły ją koleżanki z osiedla, członkinie agresywnej osiedlowej bandy. Okazuje się również, że dziewczynka była molestowana seksualnie. Podejrzenie pada na jej ojczyma. Mężczyzna odpiera zarzuty. Tymczasem znika przyrodni brat nastolatki… , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Frittata makaronowa z warzywami, odc. 37/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 8: Rock'n Roll
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 48
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melih spotyka się w więzieniu z zabójcą swoich rodziców. Próbuje dowiedzieć się, co stało się z jego siostrą. Veysel oddaje dwieście tysięcy lir Erkutowi z nadzieją, że dzięki inwestycji podwoi tę kwotę. Arzu coraz bardziej zaniedbuje Tugcze. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.531
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężko ranna Magda ucieka wraz z kilkuletnią Justyną Stachowską przed tajemniczym napastnikiem. Magda i dziewczynka chowają się w pobliskim magazynie. Magda próbuje naprawić swój uszkodzony telefon komórkowy, żeby wezwać pomoc, jednak nie udaje jej się to. Nagle Magda i dziewczynka słyszą hałas od strony wejścia do magazynu. Napastnik je znalazł. W tym samym czasie Malanowski rozmawia w biurze z roztrzęsionymi Piotrem i Aleksandrą, rodzicami małej Justynki, która zaginęła poprzedniego dnia.... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 22/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Łabędź", (Pyskowice). Restauracja „Łabędź” mieści się na terenie ośrodka wypoczynkowego w Pyskowicach. Piękny zalew, wokoło las, cisza i spokój – to wszystko miało przyciągać gości. Niestety, o ile weekendami, ktoś tu zagląda, w tygodniu w restauracji nic się nie dzieje. Sytuacja miała się poprawić, gdy do zespołu dołączył człowiek z wizją, manager Edward. Miał być wparciem dla właścicielki Małgorzaty. Edek przekonał cały zespół „Łabędzia”, że potrzebna im Magda Gessler! (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 109: Posłaniec
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 130 (s. III, odc. 3)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ibrahim pasza podejrzewa Iskendera Czelebiego o próbę zamachu. Sułtan postanawia sprowadzić do pałacu swoją mamkę - Afife hatun, by ta zaprowadziła porządek w haremie. Książę Mustafa po objęciu rządów w Manisie musi podjąć pierwszą ważną decyzję. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 44min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.532
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego pojawia się Katarzyna Bednarczyk. Kobieta niepokoi się zachowaniem swojej siostry, Wioletty. Siostry nigdy nie były ze sobą blisko. Katarzyna nie akceptowała zachowania Wioli, która całe życie pakowała się w kłopoty. Jako nastolatka była zatrzymana za posiadanie narkotyków, ciągle zmieniała chłopaków, miała niestety reputację puszczalskiej. Często pożyczała od Katarzyny pieniądze, kątem pomieszkiwała u swoich facetów i znajomych. Jednak ostatnio stało się coś dziwnego.... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emilia jest początkującą dziennikarką, pracuje na zlecenie dla jednej z redakcji. Jej szefem jest Waldemar. Kobieta zajmuje się właśnie artykułem o serii włamań. Ma przeczucie, że to będzie bardzo dobry temat. Niestety, Waldemar jest innego zdania, odrzuca artykuł do publikacji. Kiedy następnego dnia okazuje się, że konkurencja zajęła się tą sprawą, zarzuca Emilii, że źle przedstawiła mu sprawę. Emilia jest wściekła, wyżala się swojej przyjaciółce Justynie. Sytuacja finansowa Emilii staje... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Żukowski
09:35
Szkoła, odc. 210
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkolny podrywacz, Krzysiek Zabrocki z licealnej 3d, zakochuje się w młodszej siostrze swojego najlepszego przyjaciela, Marka Hajduka. Nastolatce także podoba się chłopak, zgadza się więc zostać jego dziewczyną. Brat Magdy, Marek jest temu przeciwny- boi się, że jego przyjaciel ją skrzywdzi. Nastolatek każe siostrze zerwać z chłopakiem. Kiedy to się nie udaje, Marek próbuje rozdzielić zakochanych. Namawia koleżankę z klasy, żeby udawała, że spotyka się z Krzyśkiem. Kiedy dowiaduje się o tym... (Polska)

09:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 111: Pułapka na niedźwiedzia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - Dr Quinn odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Indianie pod wodzą Black Kettle przenoszą się do nowego rezerwatu. Michaela i Sully odkrywają, że generał Custer nie ma pokojowych zamiarów wobec czerwonoskórych. Wyruszają za Black Kettle i jego ludźmi, by ich ostrzec, ale przybywają za późno. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 49min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1654
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozchodzi się wieść o dziwnych relacjach ks. Tadeusza i Aldony. Waleria chce się dowiedzieć, ile jest prawdy w plotce, że duchowny jest ojcem Aleksa. Aleksander i Iwona pomagają Grzegorzowi, narzeczonemu Pauliny, pacjentki, która zmarła na raka. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Elżbieta Romanowska, Ewa Ziętek, Sławomira Łozińska, Jakub Mróz, Krzysztof Wach, Izabela Zwierzyńska, Sambor Czarnota, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Katarzyna Sawczuk

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piętnastoletni Karol to na pozór zwykły nastolatek. Chłopak jest outsiderem w klasie i szkole, nie interesują go znajomości z najpopularniejszymi uczniami w szkole. Pasją Karola są horrory, których jest wiernym fanem. Chłopak z tego powodu bardzo często jest wyśmiewany przez szkolnego lidera i jego paczkę. Kiedy klasa jedzie na szkolną wycieczkę do ośrodka położonego w lesie, wszyscy są bardzo podekscytowani. Zabawa i dobre nastroje nie trwają długo. Ktoś znajduje martwą dziewczynę. A w... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 468
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna (50) od dłuższego czasu martwi się o swojego syna Maćka (23), który wciąż nie ma dziewczyny. Usiłuje go nawet wyswatać z córką swojej przyjaciółki Krysi – Olą (21). Chłopak jest zły na matkę, ponieważ nie życzy sobie randek w ciemno. W przypływie szczerości wyznaje, że się z kimś spotyka. Na razie jednak nie ma ochoty przedstawiać partnerki rodzicom. Anna nalega, żeby Maciek przyprowadził w końcu do domu swoją wybrankę. Chłopak się wykręca, twierdzi, że to jeszcze nie pora by rodzice... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 9: Testament
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:40
Sekrety mnichów - Śmierć - jak sobie z nią radzić
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Sekrety mnichów" tym razem o rzeczach poważnych. Judyta Surek oraz o. Leon Knabit rozmawiać będą o śmierci. O tym jak poradzić sobie z odchodzeniem ukochanych osób, jak przeżyć godnie czas żałoby? Jak żyć dalej po stracie bliskich? (Polska 2016)


Czas: 12min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 410 - Walentynkowa niespodzianka
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena ma napady lęków i nie opuszcza pokoju. Mieszkańcy hotelu podejrzewają, że Starska mieszka u Latoszka, ale jej nie widzieli. Witek wyciąga ją na spacer. Sambor i Iwona mają się ku sobie. Planują randkę. Wojtek zaskakuje Iwonę wcześniejszym powrotem. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.45
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krzysztof (23 l.) od niedawna ma nową dziewczynę o imieniu Sabina (20 l). Właśnie odprowadził ją do domu. Pożegnali się i on odchodzi. Nie wie, że jest obserwowany przez Marcina (25 l.), byłego chłopaka Sabiny. Gdy Krzysztof oddala się od domu dziewczyny, drogę zajeżdża mu samochód, z którego wyskakują czterej napastnicy. Zanim Krzysztof orientuje się o co chodzi, zostaje znokautowany i wrzucony do bagażnika tego auta. Sprawcy porwania odgrażają się, że wywiozą go do lasu i ciężko pobiją.... (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 354
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogotowie przywiozło do szpitala Pawła Cygnarowicza i jego ciężarną kochankę Emilię Stawską. Para miała wypadek samochodowy. Dziewczyna straciła panowanie nad kierownicą, nie mogła zahamować i uderzyła w drzewo. Pacjentów przyjmuje dr Dominika Gajda. Mężczyzna ma liczne złamania a jego stan jest ciężki. Tego dnia miał zerwać zaręczyny ze swoją narzeczoną. Nikt nie wie, że to właśnie ona, w akcie zemsty, przecięła przewody hamulcowe, bo chciała zabić swoją rywalkę. Wkrótce w szpitalu pojawia... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Do Septagonu zwraca się o pomoc Julia, która martwi się o swoją matkę. Dobiegająca pięćdziesiątki kobieta - po długim okresie dochodzenia do siebie po rozwodzie – podczas urlopu w Egipcie straciła głowę dla młodego animatora z hotelu. Teraz ściągnęła go do Polski i zamierza wyjść za niego, a jej córka boi się, że chłopakowi chodzi tylko o pieniądze. W tym odcinku detektywi pomagają też dwudziestolatce, która po kilku drinkach wypitych w nocnym klubie straciła przytomność na... (Polska 2015)

Reżyseria: Izabela Sikorska, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 9: Odliczanie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - Karmuszka z garnuszka
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 7. Wilgotne lasy iglaste
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nasza planeta to największa żywa układanka we Wszechświecie - zestaw mniejszych światów, istniejących w ramach większej całości. Każdy z nich tworzy w znacznym stopniu niezależny ekosystem tętniący życiem. Jak funkcjonują? (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:35
Tysiąc i jedna noc - odc. 98
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sezen spotyka Bennu i jej szwagra. Dziewczyna wpada chłopakowi w oko. Mała Nilufer nie potrafi pogodzić się ze stratą matki. Onur zbiera się na odwagę, aby wyjawić Szeherezadzie całą prawdę. Dom pana Burhana ponownie nachodzi matka Ahu. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozpoczyna się jesień, a tym samym okres przeziębień i pierwszych katarów. I na takie choroby, niestety, dość często zapadają dzieci państwa Kucharskich: 5–letnia Basia i 6–letni Ksawery. W zeszłym roku chorowały bardzo często, dlatego zmęczeni już ciągłymi chorobami rodzice wysyłają prawie już zdrowe dzieci na krótkie wakacje do babci. Na ogół grzeczne i spokojne, kilkulatki tego dnia koniecznie chcą się pobawić przed domem. Babcia Krystyna zgadza się na to. Po chwili jednak stwierdza, że... (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Lisiak, Piotr Korzeniewski
12:50
Trudne sprawy, odc.279
Godziny emisji
Rozwiń opis
Klaudia Płończyk (17 l.), licealistka, jest w związku z Dawidem Winiarskim (24 l.), co nie podoba się jej rodzicom - Borysowi (42 l.) i Grażynie (40 l.). Klaudii coraz częściej zdarza się zaniedbywać szkołę, opiekuje się bowiem małą córeczką Dawida - Aurelią (5 l.). Gdy Borys bez wiedzy Klaudii decyduje, by wysłać ją do szkoły z internatem, dziewczyna buntuje się i wyprowadza do swojego chłopaka. Od tego momentu para przechodzi kryzys. Matka Aurelii - Karolina Toczeń (23 l.) bez skrupułów... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 74/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arek zdecydował, że zerwie zaręczyny z Zuzą. Tymczasem dziewczyna jest przekonana, że to Lucy stara się uwieść Arka. Podczas kłótni narzeczonych dochodzi do wypadku samochodowego. Nieprzytomna Zuza trafia do szpitala, a Arek, który prowadził auto, czuje się winny. Na oddział dociera Lucy. Chłopak ma się dobrze, ale Zuza ma wstrząśnienie mózgu i złamaną nogę. Irek odprawia z niczym gimnazjalistkę, Ulę Mielczarek, która miała nadzieję, że zostaną parą. Ula jest rozgoryczona, a Mela martwi się o... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.111
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Zrozpaczony mężczyzna poszukuje ukochanej, która kilka dni temu zaginęła bez śladu. Detektywi krok po kroku odkrywają barwną przeszłość kobiety. Czy była z ich klientem tylko dla pieniędzy? A może ma innych kochanków? Prawda na jej temat jest o wiele bardziej barwna i zwala klienta Septagonu z nóg. Tymczasem Ruda i Bury zajmują się sprawą mężczyzny, który podejrzewa, że jego czternastoletni syn wszczyna fałszywe alarmy bombowe i martwi się, że takie bezpodstawne wezwania mogą... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 8: Nagroda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS odnajdują ciało byłego sierżanta, odpowiedzialnego za dochodzenia w sprawach najwyższej randi.Wyruszają na poszukiwania liderów grupy terrorystycznej, stojącej za morderstwem. Deeks nawiązuje kontakt z osobą, której bardzo zależy na znalezieniu sprawców. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Podwójne szczęki. Murena Kidako. Japonia
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yuki Tadokoro

Czas: 23min.
13:30
Rodzinka.pl - odc. 204 "Lepiej dobrze żyć z teściową" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek ma 33 lata. Pochodzi z Wałbrzycha. W rodzinnym mieście pracował w komisariacie. Zaproponowano mu awans do Warszawy. Wspólnie z żoną Sylwią ustalili, że przeniosą się do stolicy, bo ona, jako nauczycielka angielskiego, znajdzie pracę wszędzie. Po kilku obejrzanych mieszkaniach Sylwia i Tomek postanawiają, że nie będą się spieszyć, na razie coś wynajmą. Tymczasem dowiadują się, że kolega Tomka Przemek i jego żona Justyna są w podobnej sytuacji. Postanawiają wynająć duże mieszkanie z... (Polska 2015)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek
13:05
19 +, odc. 75/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Meli podoba się praca z trudną młodzieżą i proponuje dyrektorce ośrodka prowadzenie warsztatów filmowych. Nastolatkowie nie pałają jednak entuzjazmem do zajęć proponowanych przez Melanię… Tymczasem Oskar i Irek znajdują w pubie kopertę z 3 tysiącami złotych. Niewiele myśląc zabierają pieniądze i dzielą się po połowie. Wkrótce potem Lena jest świadkiem poszukiwań cennej koperty przez nieznajomego mężczyznę, który twierdzi, że pieniądze były przeznaczone na pompę insulinową dla jego chorej... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 973
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Toksyczna miłość, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie pobicia młodej kobiety. Podejrzenie śledczych budzi zachowanie męża ofiary oraz jej teściowej. Niespodziewanie kobieta umiera. Komisarze znajdują zdjęcia wskazujące na jej romans z kolegą z pracy. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.262
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano u Szymona zjawia się jego ojciec z młodą kobietą. Pracuje właśnie nad sprawą mafii paliwowej, w związku z czym musi na dwa dni wyjechać do Berlina i ma do syna nietypową prośbę… W ciągu dnia do Jaskowskiej przychodzi zakłopotany Profos. Pyta czy szefowa mogłaby z nim pójść do jego pokoju. Na panią komendant czeka tam przykra niespodzianka.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 10: Oswobodzenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zabójstwie Cole’a Hetty jest zdeterminowana, by odnaleźć sprawców i czarny notes, który zniszczył wiele istnień. Nagranie z kamer w domu opieki, w którym przebywał Cole, zostały zniszczone przez zabójców, jednak jedna z pielęgniarek pomaga zespołowi uzyskać niewyraźny obraz dwóch mężczyzn. Callenowi udaje się usłyszeć, że rozmawiali między sobą po rosyjsku. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 93
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo porywa Milagros. Angelica bardzo się martwi o Milagros. Ivo i Milagros wyznają sobie miłość. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 49
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek chce jak najszybciej zabrać Elif z farmy, jednak wcześniej zauważa ją Tugcze i wszyscy domownicy dowiadują się o powrocie dziewczynki. Arzu postanawia pozbyć się Veysela. Zwabia go w odludne miejsce, gdzie ma się zjawić płatny morderca. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:10
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 4/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michael Mosley, brytyjski dziennikarz i psychiatra wspólnie z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób iskuteczności diet. (Wielka Brytania 2016)


Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.692
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po imprezie firmowej Nina Lis (29 l.) i Karolina Fedorowska (30 l.) jadą samochodem mało uczęszczaną, drogą podmiejską. Ciężarna Nina prowadzi auto i przez chwilę jest nieuważna. Wtedy rozlega się głośny krzyk. Nina i Karolina wysiadają i dostrzegają krew na aucie. Ale obie są tak przerażone i wystraszone, że postanawiają nie szukać ofiary i uciekają z miejsca wypadku. Jednak Nina nie może przestać o tym myśleć, dręczą ją wyrzuty sumienia. Mówi o wszystkim swojemu partnerowi, Rafałowi... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 974
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Domowe piekło, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa znanego adwokata i jego drugiej żony. Gosposia kieruje podejrzenia na byłą żonę zamordowanego. Komisarze szukają też sprawcy wśród klientów adwokata, a także ich ofiar. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.145
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 94
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ivo i Mili są razem szczęśliwi. Andrea zabiera Pablo do swojego apartamentu. Luisa zatrudnia pisarza do napisania jej biografii. Mili znajduje w sypialni list od Pablo, który w rzeczywistości napisała Andrea. Mili czuje się winna myśląc, że Pablo się zabił z jej powodu. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 1)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2014)


Czas: 24min.
15:50
Lista przebojów Jedynki - odc. 10
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 7min.
15:10
M jak miłość - odc. 1276
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotrek oraz Kinga na jeden dzień zamieniają się obowiązkami i szybko tego żałują, gdy odkrywają, jak wiele pracy ich czeka. Kacper chłopak, który zabrał dokumenty Pawła, zostaje porwany i pobity przez bandytów nasłanych przez Bilskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Robert Moskwa - Artur, Rafał Mroczek - Paweł, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Katarzyna Grabowska - Olga, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Zbigniew Stryj - Bilski, Olga Frycz - Ala

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 11/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Złotów, Restauracja "Cechowa". W Złotowie Restaurację Cechową prowadzi rodzeństwo - 23-letnia Klaudia i jej rok młodszy brat, Mikołaj. Posiadanie własnej restauracji było od zawsze marzeniem dziewczyny. A prawie rok temu zdobyła się na odwagę, żeby je zrealizować i zaprosić do tego przedsięwzięcia brata. Stosownego wsparcia finansowego dla spełniania marzeń dzieci udzielił tata. I tak lokal przeszedł remont, ma świetnie wyposażoną kuchnię, ale jakość potraw raczej nie przyciąga... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciąg dalszy opowieści o wyjątkowej sytuacji w historii tego programu – jedynej na przestrzeni aż 9. sezonów emisji „Domu nie do poznania”. Nastoletni członek obdarowywanej rodziny osobiście uczestniczy w projektowaniu nowego domu dla siebie i swoich bliskich. Ale w tym specjalnym odcinku Ty Pennington i jego przyjaciele spełnią także marzenia innych osób – wielu ludzi w potrzebie. Bohater tego odcinka jest wyjątkowym młodym człowiekiem pod wieloma względami. 16-letni Wyzhir Johnson-Goslee... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, John Littlefield, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 12: Pod nadzorem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z kostnicy ginie ciało Yusefa Afzala, który został zamordowany we własnym domu. Koroner odkrył przedtem w jego zwłokach pozostałość po eksperymentalnym systemie namierzania, należącym do marynarki i wezwał zespół NCIS.Jak się okazuje, system został wszczepiony trzem mężczyznom, muzułmanom podejrzanym o terroryzm. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:05
Janosik - odc. 10/13 - Wszyscy za jednego
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch zbójników zostaje schwytanych przez hajduków. Na plac, gdzie ma się odbyć egzekucja, wjeżdża oddział wojska. Nagle wybucha pożar. Cesarski oficer zrzuca mundur. Dopiero wtedy nieszczęśni skazańcy rozpoznają Janosika. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 43min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 47 Labirynt Minotaura
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lady Davina Malmort chce bogato ożenić syna Bobby'ego i zaprasza jego przyszłą żonę Joan i jej ojca. W posiadłości jest zatrudniona jest kobieta po przejściach, Ruby. W niewyjaśnionych okolicznościach spada z dachu i ginie, podejrzenie pada na Bunty. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 45min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3423
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.84
Godziny emisji
Rozwiń opis
W środku nocy dochodzi do masakry – zamaskowany mężczyzna włamuje się do domu i zabija małżeństwo oraz ich siedmioletniego synka. Córka małżeństwa zostaje uznana za zaginioną. Robert Barcz i Natalia Nowak prowadzą śledztwo, którego finał szokuje wszystkich, nawet twardych gliniarzy wydziału kryminalnego. Detektywi ratują również życie niedoszłemu samobójcy. To złamane serce pchnęło mężczyznę do tak desperackiego czynu. Detektywi w trakcie śledztwa odkrywają, że miłość faktycznie nie jedno ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 211
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arek Brzozowski z maturalnej klasy 3d zrywa ze swoją dziewczyną Sabiną, bo zakochał się w innej. Sabina nie zamierza mu tego darować. Wykorzystuje to, że mama chłopaka bardzo ja lubi i wmawia kobiecie, że jej syn razem ze swoją nową dziewczyną zmusili ją do usunięcia ciąży. Kobieta jest zszokowana i chce wyjaśnić tę sprawę. Arek jest pewien, że Sabina wymyśliła aborcję, żeby się na nim zemścić. Pod wpływem rozmowy z anglistką, Anną Turczyn, Sabina przyznaje się do wymyślenia aborcji. Róża... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek śpi na służbie podczas nocnego dyżuru i za karę dostaje kolejne nocne dyżury. Ponieważ jest środa próbuje jakoś wyrwać się na mecz, to samo proponuje Kasi, ale ta odmawia obawiając się kłopotów. Rysio przyprowadza skrzypka, który grą dorabiał pod kościołem i o mało nie wysadza jego Stradivariusa. Muzyk żąda przeprosin, a kiedy ich nie otrzymuje urządza strajk okupacyjny. O strajkach czyta w gazecie również Czarek i wpada na pomysł zorganizowania protestu na posterunku. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3484
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:05
Cena miłości - odc. 81
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jasemin po rozmowie z Cziczek zmienia nastawienie do Sawasza. Dżejda usiłuje namówić Sawasza na inną nazwe firmy. Sawasz i Szahnur odwiedzają w więzieniu Mustafę. Jawuz podejmuje negocjacje z handlarzami narkotyków w sprawie transportu heroiny. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.207
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skarszewy w województwie pomorskim. Karolina Reciak (43 l.) mieszka tu razem z córką Moniką (19 l.) i dwójką wnuków - Oliwią (2,5) i Miłoszem (11 miesięcy). Półtora roku temu Monika zakończyła trudny związek z ojcem swoich dzieci - Tomaszem Jaworskim (22 l.). Dziewczyna miała dość ciągłych awantur i uciekła od swojego partnera do domu samotnej matki. Krótko po tym zdarzeniu Tomasz został skazany na dwa lata więzienia za handel narkotykami. Po rozstaniu Monika stanęła na nogi. Niestety, przed... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 469
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
37-letnia Mariola jest fryzjerką. Mieszka z mężem Danielem i 15-letnim synem Arkiem. Spodziewa się drugiego dziecka – jest w 7 miesiącu ciąży. Pewnego dnia kobieta dostrzega, że nastolatek wrócił do domu pobity. Chłopak twierdzi, że nic się nie stało, po prostu został uderzony piłką na WF-ie. Kobieta jednak w to nie wierzy. Obawia się, że jej syn – słaby i strachliwy – jest w szkole gnębiony. Ku zaskoczeniu matki, Arek chce zacząć ćwiczyć w klubie boksu amatorskiego. Jego wujek, brat Daniela,... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drużyna skautek, do której należy córka Danny’ego, Grace, wybiera się na kempingową wycieczkę. Wspaniała wyprawa zmienia się w obóz przetrwania, gdy pojawia się uzbrojony mężczyzna, który poszukuje w dżungli tajemniczej zguby. Zamyka on dziewczęta i rannego Danny'ego w starym magazynie, a McGarretta i jedną ze skautek zabiera ze sobą jako zakładników… Tymczasem, Adam przedstawia Kono swojego brata, Michaela, który niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za zabójstwo.   Dla... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo że komendant każe zakończyć strajk, wszyscy są nieugięci. Niestety niedługo. Najpierw po negocjacjach z komendantem Czarek w zamian za spełnienie tylko jego postulatu jest gotowy zakończyć protest, a później Andżela przechodzi na stronę komendanta. Oczywiście reszta nie zamierza przestać strajkować, więc Czarek niebawem do nich wraca... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 322: Colts and Vikings
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopaki przyjrzą się karabinowi z 1860 roku. Czy ustrzelą nim dobry biznes? W ręce Ricka trafia moneta Wikingów. Co może przynieść taki starożytny krążek? Chum próbuje użyć siły perswazji i wymóc na Ricku podwyżkę. Jaka będzie reakcja szefa? (USA 2014)

18:40
Zraniona miłość - odc. 47
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
odc. 47 Cevdet próbuje namówić rodzinę do wyjazdu. Azize, chcąc się od niego uwolnić, oświadcza publicznie, że wyjdzie za Tevfika. Wicepremier Rupilis zapowiada wprowadzenie stanu wyjątkowego w Izmirze, odsuwa Wasilego od pełnionych funkcji i nakazuje Stavrosowi aresztowanie Cevdeta. Stavros z niekłamaną satysfakcją wykonuje rozkaz. Halil i Azize żądają wydania ciała Haydara, aby wyprawić mu muzułmański pogrzeb. Stavros odmawia, a Cevdet już nie może im pomóc. Grozi mu odesłanie do obozu... (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 7/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 355
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala pięćdziesięcioletniego Grzegorza Kanię. Jego żona odkryła, że mężczyzna ją zdradza, więc podała mu leki uspokajające, przywiązała do łóżka i żyletką odcięła jedno jądro. Stan pacjenta jest bardzo poważny. Przyjmuje go ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Świadkiem zdarzenia był młodszy syn okaleczonego. Chłopak nie chce powiedzieć co się stało, bo boi się, że jego matka trafi do więzienia. Załamana psychicznie kobieta wykastrowała męża, bo ten notorycznie ją... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda mają sprawdzić podejrzenia mężczyzny, który obawia się, że zdradza go żona. Detektywi mają wyjaśnić, co kryje się za znalezionymi u kobiety rachunkami za drogą bieliznę i dziwnymi SMS-ami. Tymczasem Marcin Doman i Diablo przyjmują zlecenie 18-letniej Kasi i 24-letniego Sebastiana, którzy podejrzewają swoją macochę o to, że knuje przeciwko ich ojcu.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Protokowicz
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 323: Mr. Cool
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku do lombardu trafi obraz podpisany przez słynnego fotografa Ansela Adamsa oraz jednocentówka z 1791 roku. W międzyczasie Corey zauważy, że szef podbiera jego rzeczy. Czy będzie miał na tyle odwagi, by zwrócić mu uwagę? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 336: Tough Cookie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu Gwiazd Lombardu trafia złoty i srebrny karabin oraz kolekcja lalek Mr. T. Czy chłopaków zadowolą takie fanty? Rick spróbuje ciasteczka z wróżbą. Jaka przyszłość go czeka? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 8/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.295
Godziny emisji
Rozwiń opis
Twardy głaz Arnold Boczek z powodu kłopotów finansowych postanawia wynająć własne mieszkanie, aby zyskać dodatkowe środki finansowe. Sam zamieszkuje "kątem" na korytarzu pod drzwiami Mariana Paździocha. Ferdek stanowczo się temu sprzeciwia.   Dla małoletnich od lat 12                    Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7134
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7117
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7114
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5008
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Morawska zagląda do Gajdy. Przynosi coś słodkiego. Ostatnio trochę głupio wyszło. Arek zapewnia Alicję, że darzy ją szacunkiem i zaprasza ją na kolację w weekend. Do Jaskowskiej przychodzi Jacek. Okazuje się, że Mariusz będzie miał poważne problemy. Tymczasem na patrolu Morawska opowiada Zapale o Arku w samych ciepłych słowach. Jest szczęśliwa. W tym samym czasie Gajda leży rozparty w swoim fotelu. Rozmawia z kumplem przez telefon   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 337: Book of Rick , The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafi pamiątka po słynnym muzyku Kurcie Cobainie. Czy ciężka muzyka pomoże chłopakom w wygraniu negocjacji? Rick zajmie się sprawą słynnej Księgi Mormona, która najprawdopodobniej jest najdroższym egzemplarzem jaki przekroczył próg tego sklepu. Czy uda mu się ją pozyskać? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 338: Van Gogh A Go Go
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia litografia Van Gogha. Czy Rick przekona się do sztuki i podejmie próbę negocjacji? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Ojciec Mateusz - odc. 179 - Geniusz (Ojciec Mateusz XIV odc. 6)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Mateusz jest świadkiem napadu na sklep. Widzi, jak sprawcy odjeżdżają motocyklem. Policyjni technicy zabezpieczają ślady. Mateusz opisuje sprawców. Możejko dostaje zdjęcie z fotoradaru motocykla odpowiadającego opisowi, ale jest tylko sam motocyklista. (Polska 2015)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Katarzyna Burakowska, Jędrzej Taranek, Jakub Stoiński

Czas: 40min.
20:05
Płocka Noc Kabaretowa 2013
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliżającą się apokalipsę w kabaretowym stylu przedstawili gospodarze i goście Płockiej Nocy Kabaretowej 2013. Wyst.: Paranienormalni oraz Łowcy. B, Kabaret pod Wyrwigroszem, Nowaki, Ciach, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet Ireneusz Krosny. (Polska 2013)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 65min.
20:05
Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna z Willem Smithem i Evą Mendes w rolach głównych, która stała się wielkim przebojem kinowym. Alex "Hitch" Hitchens (Smith) to słynny - i anonimowy - nowojorski "lekarz serc", który za odpowiednią opłatą pomaga nieśmiałym facetom zdobyć kobiety ich marzeń. Podczas spotkań ze swoim klientem, Albertem (Kevin James), łagodnym księgowym, porażonym urodą gwiazdy, Allegry Cole (Amber Valletta), Hitch odnajduje swoją połówkę w osobie Sary Melas (Eva Mendes),... (USA, 2005)

Reżyseria: Andy Tennant
Obsada: Will Smith, Adam Arkin, Amber Valletta, Julie Ann Emery, Eva Mendes, Kevin James
20:10
Doradca smaku-Chłodnik ogórkowy z chlebkiem do odrywania, odc. 38/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2511
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mikołaj straci rodzinę? Mikołaj wygrywa z oszustami. Atmosfera w kasynie staje się bardzo nerwowa, ale Leśniewskiemu w końcu udaje się wyjść z pieniędzmi. Kiedy szczęśliwy wraca do domu odkrywa, że nie ma w nim Nicole i Stefanka. To koniec kariery Brwinowskiej? Brwinowska prosi Smolnego o pomoc – po tym jak ją wyrzucono z filmu znowu musi ratować swój wizerunek. Krzysztof wymyśla diabelski plan – robi gwieździe ustawiane zdjęcia przed szpitalem i ogłasza w mediach, że aktorka jest umierająca…... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 1/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wałbrzych. Justyna wpadła na pomysł otwarcia własnej restauracji, ponieważ doszła do wniosku, że chce być niezależna i pracować na własny rachunek. Tak właśnie powstała w Wałbrzychu restauracja „Piekielna kuchnia”- dziecko Justyny, jak sama mówi o tym miejscu. Sama wymyśliła „piekielną” nazwę oraz logo z diabłem w tle, a także mroczny, czarno-pomarańczowy wystrój lokalu. Menu też jest pomysłem Justyny, a w nim kebab, pizza i… polska kuchnia. Włascicielka jest przekonana, że można u nich... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś morduje mężczyznę w garażu, strzały padają z bliskiej odległości. Wach i Walczak spotykają się na miejscu zabójstwa. Kuba odkrywa, że ofiarą jest jego informator z przestępczego światka, drobny rzezimieszek o ksywie Góral. Walczak jest poruszony tą śmiercią, bo zamordowany był nie tylko jego informatorem, ale też dawnym kumplem z podwórka. Na komendzie pojawia się żona Górala. Znając powiązania męża z policją, oczekuje od Kuby, że zrobi wszystko, by odnaleźć mordercę.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Statek miłości
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerry obecnie przeżywa trudny okres. Właśnie rzuciła go dziewczyna. Jednak od czego są przyjaciele! Najbliższy kumpel Nick proponuje wspólny wypad, który z pewnością poprawi mu nastrój. Popłyną w rejs po Karaibach, statkiem będącym oazą wszelkich atrakcji, a przede wszystkim pełnym pięknych, samotnych dziewczyn. Niestety, dopiero kiedy ląd zniknął już z horyzontu, Jerry i Nick odkrywają przerażający fakt. Na pokładzie znajdują się sami mężczyźni, co więcej, jeden z nich szczególnie upodobał... (USA, Niemcy 2002)

Reżyseria: Mort Nathan
Obsada: Cuba Gooding Jr., Horatio Sanz, Roger Moore, Roselyn Sánchez, Vivica A. Fox
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
21:25
Jak w czeskim filmie - Hogo - fogo Homolka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przygód przeciętnej, praskiej rodziny Homolków. W parny letni dzień pradziadek Homolka siedzi w wiejskiej gospodzie przy kuflu piwa. Staruszek przeczuwa śmierć i powiadamia listownie rodzinę mieszkającą w stolicy. (Czechosłowacja 1970)

Reżyseria: Jaroslav Papousek
Obsada: Matej Forman, Helena Ruzickova, Frantisek Husak, Petr Forman

Czas: 76min.
21:55
Film
film
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( USA 2014)

21:00
Czarny orzeł
Godziny emisji
Rozwiń opis
Amerykański myśliwiec F-111, wyposażony w najnowszą tajną broń, zostaje zestrzelony nad Morzem Środziemnym. Broń dostaje się w ręce KGB. Misję jej odzyskania CIA powierza agentowi specjalnemu Kenowi Tani. Mając za przeciwnika jednego z najbardziej bezwzględnych ludzi KGB, Tani będzie musiał stoczyć morderczą walkę, w której stawką jest nie tylko bezpieczeństwo międzynarodowe ale także życie jego własnych dzieci porwanych przez wroga...   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1988)

Reżyseria: Eric Karson
Obsada: Doran Clark, Jean-Claude Van Damme, Sho Kosugi
21:55
Służba nie drużba
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch nieudaczników – Bones i Jack – marzy o otwarciu własnego sklepu. Niestety nie mają pieniędzy. By zdobyć fundusze na biznes zaciągają się do amerykańskiej armii. Obaj przechodzą gruntowne szkolenie i zostają wysłani do Afryki. Ich zadaniem jest zlikwidowanie wyrzutni rakiet przeciwnika. (USA 1994)

Reżyseria: Daniel Petrie Jr.
Obsada: Pauly Shore, Andy Dick, Lori Petty, David Grier, Lynn Whitfield, Esai Morales
22:05
Sekundy, które zmieniły życie - /5/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: EMIL KOKOSZKA

Czas: 17min.
22:30
Uwikłani - odc. 2 - Adam - w szponach namiętności
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Życie Adama z pozoru jest doskonałe i poukładane. Został wspólnikiem dużej kancelarii, w której go cenią i szanują. W jego życiu prywatnym też się układa. Ma żonę Sylwię, rok temu został ojcem Leszka. W kancelarii pojawia się nowa asystentka, Klaudia. (Polska 2014)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Przemysław Sadowski, Alicja Dąbrowska, Monika Obara, Arkadiusz Detmer, Katarzyna Mazurek, Daniel Wieleba

Czas: 43min.
22:30
Bez litości: Krwawa aleja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elijah Kane i jego nowa drużyna działają w Vancouver. Stworzyli siedzibę na doskonale wyposażonym jachcie, przycumowanym do nabrzeża w tym mieście. Kane zdecydował o przeprowadzce do Kanady, gdy okazało się, że tu prowadzą tropy w sprawie zamachu na oddział SIU. Stracił wtedy połowę swoich ludzi. W następstwie tamtych dramatycznych wydarzeń porzucić służbę w policji i powrócił do swojej przeszłości w siłach specjalnych. Nakłoniony przez dawnego współpracownika z CIA, Marcusa Mitchella,... (USA, 2012)

Reżyseria: Wayne Rose
Obsada: Steven Seagal, Sarah Lind, Jesse Hutch, Lochlyn Munro, Adrian Holmes, Tanaya Beatty
23:30
Kobiety Kennedy'ego
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film odsłania sekrety życia Johna F. Kennedy’ego, prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nowe dokumenty z FBI ujawniły wiele skandali z jego życia, które związane były głównie z licznymi romansami, aferami szpiegowskimi i układami politycznymi. (Wielka Brytania 2006)

Reżyseria: HARVEY LILLEY

Czas: 52min.
23:00
Zemsta o jasnych oczach - odc 4/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Olivia poznaje sprytny plan Etienne’a, uświadamia sobie, że sama wpadła w pułapkę, którą zastawiła na rodzinę Chevalierów. Czas ją goni, chce podstępem zabić Etienne’a. Ku rozpaczy zakochanego w niej Alexandre’a, przyjmuje oświadczyny Etienne’a. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 105min.
23:10
Śmierć na 1000 sposobów, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:40
Śmierć na 1000 sposobów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2008)

23:50
Dracula 2000
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Londyn, rok 2000. Grupa złodziei włamuje się do pilnie strzeżonego skarbca Van Helsinga, w którym spodziewają się znaleźć cenne obrazy. Niestety, zamiast bezcennych dzieł sztuki znajdują kryptę, która pozostaje zamknięta od 100 lat... Nagle, niespodziewanie uwalniają Drakulę, który wkracza do XXI wieku! Natychmiast rusza na łowy i jedzie do Nowego Orleanu, w którym od razu czuje się jak w domu. Wkrótce okazuje się, że niedaleko w okolicy mieszka młody wampir z Londynu, który zrobi wszystko,... (USA 2000)

Reżyseria: Patrick Lussier
Obsada: Gerard Butler, Christopher Plummer, Jonny Lee Miller, Jennifer Esposito
00:35
Autoportret z kochanką
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia 19 - letniego Kuby, półsieroty skłóconego z ojcem i ciotką. Przełomem w jego marnej egzystencji staje się spotkanie z Dianą, starszą, ale powabną kobietą "po przejściach". Diana, tak jak jej mityczna imienniczka, odczuwa niezwykłą więź z naturą. (Polska 1996)

Reżyseria: Radosław Piwowarski
Obsada: Katarzyna Figura, Waldemar Błaszczyk, Jerzy Trela, Marek Kondrat, Marcelina Zjawińska, Halina Wyrodek, Mirosław Baka, Tomasz Bednarek, Edward Krasiński, Konrad Imiela

Czas: 83min.
00:40
Kabaretowa Ekstraklasa
Godziny emisji
00:15
Ninja Zabójca
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sierota Raizo został jako dziecko przygarnięty przez klan zabójców. Przez lata był szkolony do zabijania i jako dorosły jest niedoścignionym, lojalnym klanowi, zabójcą. Kiedy jednak na zlecenie klanu zostanie zabity jego przyjaciel, Raizo ucieka i w ukryciu zaczyna planować zemstę. ( USA/Niemcy 2009)

Reżyseria: James McTeigue
Obsada: Rain, Naomie Harris, Ben Miles, Rick Yune
00:10
Śmierć na 1000 sposobów, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

00:40
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:00
Tylko nie miłość
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu jest sympatyczny i przystojny Julien Monnier, który mimo trzydziestki na karku, wciąż nie ma stałej partnerki. Każda kolejna znajomość trwa co najwyżej dwa tygodnie. A wszystko za sprawą pecha, którego Julien przynosi swoim sympatiom. (Francja 2011)

Reżyseria: Nicolas Cuche
Obsada: Virginie Efira, Francois Xavier Demaison, Brigitte Rouan

Czas: 87min.
01:00
Zakończenie programu - przerwa techniczna
Godziny emisji
01:00
PRZERWA TECHNICZNA
Godziny emisji
01:55
Ale numer!, sez. 1, odc. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:10
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 47min.
02:40
Stan gry
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ambitny kongresmen Stephen Collins jest przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. Partia pokłada we wschodzącej gwieździe polityki wielkie nadzieje. Pewnego dnia asystentka Collinsa ginie tragicznie, a skrywane tajemnice wychodzą na jaw. (USA, Francja, Wielka Brytania 2009)

Reżyseria: Kevin McDonald
Obsada: Russell Crowe, Rachel McAdams, Ben Affleck, Helen Mirren, Robin Wright

Czas: 121min.
02:25
Uwaga!, odc. 5008
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 188/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:30
Dyżur, sez. 1, odc. 3
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy jak lekarze ratują zdrowie pijanego nastolatka, który podczas szaleńczej zabawy z kolegami złamał szczękę. Poznamy również innych pacjentów, których kuriozalne działania pod wpływem alkoholu sprawiły, że trafili na oddział ratunkowy. Przyjrzymy się też m.in. walce o zdrowie dziecka oraz ofiary wypadku drogowego. (Polska 2009)

03:05
Zabić Sekala
dramat obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarny charakter, Sekal, zwany przez współziomków "bękartem", jest nieślubnym synem miejscowego gospodarza. Przez wiele lat pogardzany, szykanowany wreszcie znalazł sposób, by pomścić swoje upokorzenia. Trwa II wojna światowa. W pobliżu stacjonują Niemcy. (Polska, Czechy, Francja, Słowacja 1998)

Reżyseria: Vladimir Michalek
Obsada: Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko, Agnieszka Sitek, Jiri Bartoska, Vlasta Chramostova, Josef Somr, Ludovit Cittel

Czas: 109min.
03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 3: Moja chińska muzyka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:55
Licencja na wychowanie - odc. 31 - Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiki i Bartek wyjeżdżają na wakacje. Paweł już obmyśla plan romantycznej kolacji. Biegnie do sklepu, by zrobić zakupy na wieczorny posiłek. Problem w tym, że Weronika nie może się zdecydować, na co ma ochotę. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:10
Nic straconego
Godziny emisji
04:10
Taki jest świat, sez. 3, odc. 14: 14
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 31
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info