Program dla 2017-07-14 od do
23.07 24.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:55
Licencja na wychowanie - odc. 31 - Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiki i Bartek wyjeżdżają na wakacje. Paweł już obmyśla plan romantycznej kolacji. Biegnie do sklepu, by zrobić zakupy na wieczorny posiłek. Problem w tym, że Weronika nie może się zdecydować, na co ma ochotę. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 31
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:50
Dr Quinn - Dr Quinn odc. 25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Indianie pod wodzą Black Kettle przenoszą się do nowego rezerwatu. Michaela i Sully odkrywają, że generał Custer nie ma pokojowych zamiarów wobec czerwonoskórych. Wyruszają za Black Kettle i jego ludźmi, by ich ostrzec, ale przybywają za późno. (USA 1995)

Reżyseria: James Keach
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 49min.
05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:30
Uwaga!, odc. 5008
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Menu na miarę, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 7. Wilgotne lasy iglaste
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nasza planeta to największa żywa układanka we Wszechświecie - zestaw mniejszych światów, istniejących w ramach większej całości. Każdy z nich tworzy w znacznym stopniu niezależny ekosystem tętniący życiem. Jak funkcjonują? (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 94 "Szykujemy Święta"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W domu Boskich wielka mobilizacja przedświąteczna. Młodzież nie jest z tego faktu zupełnie zadowolona. Szykowanie prezentów, rozwieszanie lampek choinkowych, wszechobecność kolęd to dla nich mroczne oblicze świąt. Do tego Kuba ma problem: zerwał z Agatą. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem tego odc. jest pies - najstarszy przyjaciel człowieka. Według jednej z teorii pochodzi od wilka szarego. Początki udomowienia sięgają okresu sprzed 30 tys. lat. Kiedyś pies pomagał w transporcie, polował z człowiekiem, tropił, bronił. A dzisiaj? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Najdziwniejsze zwierzęta świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu, w którym podglądamy najbardziej zaskakujące, najdziwniejsze i najzabawniejsze zachowania zwierząt.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2011)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 73
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Mieszkańcy koron drzew. Drzewiaki. Australia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial opowiadający o niezwykłych zjawiskach w świecie zwierząt. Fascynujące historie, dokładnie analizowane i wyjaśniane przez znawców tematu. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Sadamu Kuriyama

Czas: 23min.
07:10
M jak miłość - odc. 77
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi Mostowiakowie przygotowują się do ślubu. Marek prosi Michała, żeby był jego świadkiem i jednocześnie został chrzestnym małego. Hanka bawi się na wieczorze panieńskim. Nie przeczuwają, że już niedługo w ich życie znowu wkroczy Kaśka. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 40min.
07:50
Trudne sprawy, odc.149
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznań. Młoda stażystka w szkole podstawowej - Ilona Wróblewska (25 l.) nie potrafi pogodzić się z zachowaniem woźnego Mirosława Królaka (40 l.). Mężczyzna przypisuje sobie coraz więcej władzy, przez co utrudnia życie uczniom i nauczycielom. Konflikt zaostrza się, kiedy dyrektor szkoły z powodu kłopotów ze zdrowiem przekazuje obowiązki swojemu zastępcy - Jarosławowi Deroniowi (39 l.). Ku zdziwieniu świeżo upieczonej nauczycielki, wicedyrektor oznajmia, że z powodu chwilowych braków w... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 974
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Domowe piekło, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa znanego adwokata i jego drugiej żony. Gosposia kieruje podejrzenia na byłą żonę zamordowanego. Komisarze szukają też sprawcy wśród klientów adwokata, a także ich ofiar. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Chłodnik ogórkowy z chlebkiem do odrywania, odc. 38/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 9: Odliczanie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Raoul W. Heimrich
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 49
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek chce jak najszybciej zabrać Elif z farmy, jednak wcześniej zauważa ją Tugcze i wszyscy domownicy dowiadują się o powrocie dziewczynki. Arzu postanawia pozbyć się Veysela. Zwabia go w odludne miejsce, gdzie ma się zjawić płatny morderca. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.533
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komisarz Piotr Nowacki wchodzi zdenerwowany do kancelarii, rzuca na biurko Bronka złożoną gazetę. Na trzeciej stronie widać tytuł: „Wpadka policji i Malanowskiego!” oraz podtytuł: „Zasadzili się na fałszerzy, złapali uczciwego drukarza”. Bronek nie kryje irytacji, przecież wszystko było zapięte na ostatni guzik. Informacje, które zdobył, śledząc jednego z pracowników drukarni na zlecenie jego żony, i przekazał Nowackiemu były pewne – druk fałszywek odbywał się zawsze z niedzieli na... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 23/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Antykwariat", (Lublin). Dwie koleżanki , Anna i Agnieszka, postanowiły wszystko zmienić w swoim życiu. Rzuciły pracę, wzięły kredyt i połączyły swoje dwie pasje książki i gotowanie. I tak w ich restauracji „Antykwariat” nie tylko można poczytać, ale również dobrze zjeść. W kuchni rządzą właścicielki pod czujnym okiem babci jednej z nich, na sali zaś uśmiechnięte kelnerki. „Antykwariat” to miejsce urokliwe, ale niestety puste. Zmienić to może tylko Magdy Gessler. (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 110: Hieny cmentarne
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 131 (s. III, odc. 4)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sulejman każe Hürrem opuścić komnatę swojej zmarłej matki, jednak interwencja małej Mihrimah sprawia, że władca zmienia zdanie. Mimo to stosunki między Hürrem a Sułtanem nie poprawiają się. Tajemnicza Firuze niespodziewanie ratuje życie sułtance Hatice. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 44min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.534
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi Anita Bołądź ze swoją przyjaciółką, Justyną Murawską. Anita podejrzewa, że chłopak Justyny, Michał, zdradza ją. Justyna jest wściekła na koleżankę, która przyprowadziła ją do biura detektywistycznego podstępem. Malanowski, widząc konflikt między kobietami, proponuje przełożenie spotkania na inny termin, jednak Anita przekonuje Justynę, że trzeba wynająć detektywów. W końcu poprzedni facet Justyny skrzywdził ją tak bardzo, że bardzo długo potem dochodziła do... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Matka Sabiny choruje na Alzheimera i od 6 lat jest w domu spokojnej starości. Sabina odwiedza ją tam co weekend. Pewnego razu zauważa siniaki na ręce mamy i brak złotej bransoletki. Podejrzewa kradzież z wykorzystaniem przemocy wobec jej bezbronnej mamy. Jej podejrzenia padają na Andrzeja - spotkanego na korytarzu, mężczyznę, który współpracuje z pielęgniarzem Karolem. Sabina idzie na skargę do dyrektorki Natalii. Ta początkowo reaguje bardzo nerwowo, później jednak przeprasza za swoje... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 211
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arek Brzozowski z maturalnej klasy 3d zrywa ze swoją dziewczyną Sabiną, bo zakochał się w innej. Sabina nie zamierza mu tego darować. Wykorzystuje to, że mama chłopaka bardzo ja lubi i wmawia kobiecie, że jej syn razem ze swoją nową dziewczyną zmusili ją do usunięcia ciąży. Kobieta jest zszokowana i chce wyjaśnić tę sprawę. Arek jest pewien, że Sabina wymyśliła aborcję, żeby się na nim zemścić. Pod wpływem rozmowy z anglistką, Anną Turczyn, Sabina przyznaje się do wymyślenia aborcji. Róża... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 112: Ratuj mnie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully chce zrezygnować z funkcji pełnomocnika rządu ds. Indian. Nie może pogodzić się z masakrą nad Washita. Władze postanawiają sprzedać ziemię należącą do Czejenów. Loren zamierza wykorzystać nadarzającą się okazję, kupując tereny od rządu. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:45
Barwy szczęścia - odc. 1655
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja wysyła do wszystkich w redakcji maila z informacją, że Łukasz nie chce oddać jej długu. Gdy w pracy Sadowski wręcza Umińskiej uzbierane z Kasią pieniądze, ta zaczyna udawać, że kolega ją molestuje. Józek upija się z powodu miłosnej porażki. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Monika Dryl, Katarzyna Sawczuk, Patryk Pniewski, Andrzej Niemyt, Elżbieta Romanowska, Jakub Wieczorek, Przemysław Bluszcz, Jakub Mróz

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata jest córką bogatej lekarki Wandy i biznesmena Jana. Relacje w rodzinie układały się harmonijnie, dopóki Agata kilka miesięcy temu nie rozpoczęła nauki w liceum prowadzonym przez zakonnice. Dziewczyna wydaje się kompletnie odmieniona – z imprezowiczki staje się refleksyjną introwertyczką. Rodzice nie są w stanie wyjaśnić racjonalnie motywów jej postępowania, wcześniej nie rozumieli też jej decyzji o wyborze szkoły. Na urodziny Agaty przychodzą koleżanki z dawnego gimnazjum, przebrane za... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 469
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
37-letnia Mariola jest fryzjerką. Mieszka z mężem Danielem i 15-letnim synem Arkiem. Spodziewa się drugiego dziecka – jest w 7 miesiącu ciąży. Pewnego dnia kobieta dostrzega, że nastolatek wrócił do domu pobity. Chłopak twierdzi, że nic się nie stało, po prostu został uderzony piłką na WF-ie. Kobieta jednak w to nie wierzy. Obawia się, że jej syn – słaby i strachliwy – jest w szkole gnębiony. Ku zaskoczeniu matki, Arek chce zacząć ćwiczyć w klubie boksu amatorskiego. Jego wujek, brat Daniela,... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 10: Lekcja
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Magazyn śledczy Anity Gargas - /39/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2017)


Czas: 26min.
11:25
Na dobre i na złe - odc. 411 - Życie to nie żart
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala trafia komik, który wymusza na Kubie usunięcie woreczka żółciowego metodą nieoperacyjną. Po przeprowadzonym samodzielnie przez Przemka zabiegu dochodzido powikłań. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Karolina Gorczyca, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Beata Ścibakówna, Marian Opania, Bartosz Obuchowicz

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.47
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona Dziedzic, lekkoatletka, kończy trening na stadionie. Śpieszy się do domu, bo z narzeczonym obchodzą rocznicę, a mimo to wychodzi z klubu sportowego ostatnia. Na bocznej, wyludnionej ulicy, przy której mieści się klub, jest świadkiem kłótni pomiędzy mężczyzną i kobietą. Stając w obronie kobiety, zostaje uśpiona przez oboje napastników chloroformem i obrabowana z biżuterii. Widzi to jej trener Rafał Stępień i rusza jej z pomocą. Napastnicy uciekają samochodem. Trener dzwoni pod numer... (Polska 2016)

Reżyseria: Barbara Brzeska, Piotr Lisiak
11:35
Szpital, odc. 355
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala pięćdziesięcioletniego Grzegorza Kanię. Jego żona odkryła, że mężczyzna ją zdradza, więc podała mu leki uspokajające, przywiązała do łóżka i żyletką odcięła jedno jądro. Stan pacjenta jest bardzo poważny. Przyjmuje go ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Świadkiem zdarzenia był młodszy syn okaleczonego. Chłopak nie chce powiedzieć co się stało, bo boi się, że jego matka trafi do więzienia. Załamana psychicznie kobieta wykastrowała męża, bo ten notorycznie ją... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Majka i Ruda mają sprawdzić podejrzenia mężczyzny, który obawia się, że zdradza go żona. Detektywi mają wyjaśnić, co kryje się za znalezionymi u kobiety rachunkami za drogą bieliznę i dziwnymi SMS-ami. Tymczasem Marcin Doman i Diablo przyjmują zlecenie 18-letniej Kasi i 24-letniego Sebastiana, którzy podejrzewają swoją macochę o to, że knuje przeciwko ich ojcu.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Protokowicz
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 10: Prywatny detektyw
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - na zielono, Pokochalismy je jak swoje - oregano i kulinarne podboje
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 8. Wielka Rafa Koralowa
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oceany pokrywają 71 % naszej planety. Wydawałoby się, że w całości tętnią życiem, ale tak nie jest. Większość otwartych wód to biologiczna pustynia. Wiele organizmów morskich żyje za to w dużym nagromadzeniu w strefie przybrzeżnej i w morzach tropikalnych. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:25
Tysiąc i jedna noc - odc. 99
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaan szykuje się do szkolnego występu. Onur nadal ukrywa przed Szeherezadą przyjazd Nilufer. Buket bardzo tęskni za matką i nie akceptuje swojej macochy. Burak zabiega o względy Sezen i oddala się od Melek. Kerem decyduje się odwiedzić ojca. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 44min.
12:20
Na ratunek 112, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch 10-latków znajduje u brata w pokoju dopalacze. Postanawiają je wypróbować i przedawkowują. Brat wraca do domu. Nie wie, co się stało 10-latkom, więc poważnie zaniepokojony dzwoni pod numer alarmowy 112. Wkrótce potem przyjeżdża karetka pogotowia. Zostaje także wezwana policja. Chłopak przyznaje się, że dostał dopalacz od kolegi, ale bał się spróbować i schował to. Powinien był wyrzucić dopalacz i dlatego teraz ma do siebie pretensje. Nieprzytomni chłopcy zostają zabrani do szpitala,... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Eliza Prager
12:50
Trudne sprawy, odc.280
Godziny emisji
Rozwiń opis
18-letnia Martyna Kwapisz mieszka ze swoim ojcem, Andrzejem Kwapiszem (50 l.) i siostrą Pauliną (19 l.) w Bogatyni, w budynku wielorodzinnym. Uczennica od pewnego czasu jest razem z Piotrem (18 l.), z którym jednak wciąż kłóci się. Jej ojciec nie jest zachwycony tym związkiem. Pewnego dnia dochodzi do wyjątkowo burzliwej kłótni między Martyną i Piotrem, po której on idzie do domu, zostawiając ją samą. Jego brat, Robert (22 l.) wykorzystuje bezwstydnie tę sytuację. Więzień przebywający na... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 76/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena próbuje odkryć przyczynę wysokich rachunków za prąd. Szybko wychodzi na jaw, że powodem jest nielegalna hodowla grzybów halucynogennych Oskara. Między Leną a Oskarem dochodzi do ostrej kłótni, chłopak wyprowadza się. Tymczasem Staszek, który kumpluje się z Marokańczykiem Jamalem, chce udowodnić, że Polska jest tolerancyjnym krajem i kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, wdaje się przez to w awanturę z chuliganami, która kończy się bójką. (Polska)

12:00
Galileo, odc.602
Godziny emisji
Rozwiń opis
MARKOWE PRODUKTY KONTRA DYSKONTOWE Czy produkty z dyskontu są tak samo smaczne jak te markowe? Przetestujemy jogurt, keczup i paluszki rybne. ZJAZD NA DRZEWIE, CZYLI DZIWNA JAPOŃSKA TRADYCJA Onbashira Matsuri to odbywające się co 6 lat japońskie święto pnia. Sprawdzimy, na czym dokładnie polega. WIĘZIENNE TATUAŻE W pewnym meksykańskim więzieniu osadzeni, zamiast tatuować swoje ciała, tatuują skórzane wyroby. Dzięki temu mogą finansowo wspomagać swoje rodziny. TOSTER DO KIEŁBASEK Test... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 9: Rozgrzeszenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zamordowano handlarza broni. Hetty wysyła zespół NCIS w poszukiwaniu czarnego notesu należącego do ofiary. Znajdąwać maja się w nim ściśle tajne informacje. Jeśli wpadnie on w ręce zabójców, mogą zginąć kolejne osoby. Okazuje się, że Renner otrzymał go od dawnego znajomego Hetty z czasów szpiegowskich. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce I - Cudowny świat przyrody. Do szpiku kości. Orłosęp. Afryka.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Te ptaki chętnie zjadają kości i zawarty w nich pożywny szpik, to orłosępy brodate. By dostać się do wnętrza dużych kości, orłosęp ciska nimi o skały. Leżący w Etiopii Park Narodowy Semien jest wpisany na listę UNESCO. (Japonia 2014)

Reżyseria: Masazumi Komoda

Czas: 23min.
13:20
Rodzinka.pl - odc. 205 "Pogadajmy o facetach" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia odwiedza z Kacprem stację benzynową, na której pracuje Kuba. Natalia, Maria i Viola dyskutują przy stole na temat męskich zdrad. Podczas wieczornego spotkania w domu Boskich dochodzi do kłótni między Ludwikiem a Markiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:50
Wieczernik ojca Stanisława
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentuje życie ojca Stanisława Papczyńskiego (1631 - 1701) i jego działalność, jako prezbitera, retora, pisarza, patrioty, teologa - twórcy mariańskiej szkoły duchowości - w okresie kiedy mieszkał w Górze Kalwarii (1677 - 1701). (Polska 2015)


Czas: 32min.
13:50
Słoiki, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
32-letni Maciek przyjeżdża z żoną i dzieckiem pierwszy raz na wycieczkę do Warszawy. Gubią się w wielkim mieście. Elegancko ubraną kobietę Maciek pyta, jak dojechać do zoo. Po chwili Maciek uświadamia sobie, że ta nieznajoma jest jego koleżanką z liceum. Teraz bogata, warszawska bizneswoman Aldona sugeruje, że mogłaby znaleźć Maćkowi pracę w swojej firmie. Perspektywa na zmianę dotychczasowego życia jest kusząca, Macie bierze wizytówkę z nadzieją na lepszą przyszłość. Odtąd 32-latek dzieli... (Polska 2015)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:05
19 +, odc. 77/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rafał jest załamany, bo Kasia nie chce z nim sypiać. Dziewczyna ciągle myśli o Krzysztofie. W pracy mężczyzna całuje Kasię, co zauważa siostra Poli, która obiecuje, że zachowa to dla siebie. W międzyczasie Rafał opowiada o problemach małżeńskich Poli. Pola wyznaje Rafałowi, że chce z nim być… Lena martwi się, że Oskar nie jest jej wierny. Pewnego ranka chłopak budzi się w łóżku z obcą dziewczyna i nie pamięta, czy do czegoś między nimi doszło. Wtedy właśnie w mieszkaniu chłopaków pojawia się... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 976
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Nie zrobisz mi tego", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. W miejskim parku ktoś zamordował wychowankę domu dziecka. Obrażenia na ciele ofiary wskazują, że zginęła w wyniku szarpaniny. Pierwszy trop prowadzi do koleżanki dziewczyny, która od czasu zbrodni nie pojawiła się w placówce. Tymczasem wyniki sekcji zwłok zmieniają bieg śledztwa. Podejrzenie pada na dwóch nastolatków. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Morawska zagląda do Gajdy. Przynosi coś słodkiego. Ostatnio trochę głupio wyszło. Arek zapewnia Alicję, że darzy ją szacunkiem i zaprasza ją na kolację w weekend. Do Jaskowskiej przychodzi Jacek. Okazuje się, że Mariusz będzie miał poważne problemy. Tymczasem na patrolu Morawska opowiada Zapale o Arku w samych ciepłych słowach. Jest szczęśliwa. W tym samym czasie Gajda leży rozparty w swoim fotelu. Rozmawia z kumplem przez telefon   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 11: Weterani
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadeszły święta, jednak agenci NCIS mają pełne ręce roboty. W spokojnej dzielnicy ma miejsce strzelanina, w której giną dwie osoby. Zespół musi dowiedzieć się, kto zabił mężczyzn w jego oraz czy incydent miał coś wspólnego z pracą wywiadowczą Talbota w Afganistanie. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 95
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros cierpi z powodu braku zrozumienia przez Ivo. Ten bezskutecznie próbuje porozmawiać z Mili. Ramon przekonuje Rockyego do zastawienia zasadzki na Bobbyego. Chamuco myśli że Ivo kocha Glorię. Gloria kłóci się z Mili. Victoria jest oburza po tym jak zobaczyła Rockyego z inną kobietą. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 50
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel nie może dojść do siebie po tym, co się stało. Okazuje się, że mężczyzna nie zginął, to Arzu wszystko tak ukartowała, by móc szantażować Veysela. Selim i Zeynep stają się sobie coraz bliżsi. W posiadłości zostaje zatrudnione małżeństwo. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:35
Herbatka z kabaretem - (20)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Jurki, Kabaret Neo - Nówka i inni. Kiedyś to były czasy. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 24min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.693
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy właścicielka butiku odzieżowego - Magda Nilska poznaje rok temu w barze przystojnego psychiatrę, Ignacego Brudnickiego, uznaje, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Szybko planuje z nim ślub, co nie podoba się jej rodzicom – Grzegorzowi i Marcie – oraz jej młodszej siostrze, Lenie. Wszyscy oni uważają, że Magda właściwie nie zna Ignacego. Jednak Magda stawia na swoim i wychodzi za mężczyznę swoich marzeń w pięknym, małym kościele. Uroczystość przebiega perfekcyjnie. Do czasu aż pojawia... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 977
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Żółty samochód", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Komisarze z W11 prowadzą sprawę zaginięcia młodej kobiety, która nie wróciła do domu po egzaminie na Akademii Medycznej. W toku śledztwa okazuje się, że zaginiona w tajemnicy przed mężem często podróżowała autostopem. Po raz ostatni widziana była na stacji benzynowej, gdzie wcześniej dochodziło już do ataków na młode kobiety. , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.603
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZY AUTA NA PILOTY SĄ BEZPIECZNE Ta wiadomość zelektryzowała kierowców: za pomocą jednego programu komputerowego można ponoć otworzyć 100 milionów pojazdów 15-tu producentów. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest. CIEKAWOSTKI NA TEMAT GUMY DO ŻUCIA Czy gumą do żucia można naprawić uszkodzony samolot? Gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wypluwania gumy na ulicę oraz z czego tak naprawdę jest wykonana guma? CZEGO POTRZEBUJE WSPÓŁCZESNA GEJSZA. Japońska gejsza zdradza... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 96
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili mówi Ivo, ze jest rozczarowana jego zachowaniem. Ramon zatrudnia aktorkę, z którą kłóci się Vicky. Rocky decyduje się popełnić samobójstwo. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 2)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2014)


Czas: 24min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 11
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 8min.
15:10
M jak miłość - odc. 1277
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek i Ewa wciąż nie mówią o ciąży swoim bliskim, ale radosną nowinę poznaje Kisielowa. Ula umawia się z Jankiem na romantyczną randkę, Szybko jednak traci humor, kiedy niespodziewanie spotykają Justynę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Marcel Sabat - Darek Maj, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek, Iga Krefft - Ula, Piotr Nerlewski - Franek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 12/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grajewo, Restauracja "China food". W niewielkim Grajewie, chociaż malowniczo położonym, trudno znaleźć pracę. Dlatego młoda i energiczna Angelika postanowiła sama stworzyć swoje miejsce pracy. Uznała, że mieszkańcom jej miasta brakuje kuchni orientalnej. Zdobyła dotację z Urzędu Pracy, zaciągnęła kredyt i otworzyła niewielką restaurację o egzotycznej nazwie "China Food". Przez 2 lata w chińskiej restauracji gotował... wietnamski kucharz. Niestety ostatnio "China... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.253
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapraszamy na kolejne wydanie specjalne tego programu. Tym razem Ty Pennington i jego drużyna przybywają do miasteczka Columbus, w stanie Ohio, by sprawić bożonarodzeniową niespodziankę rodzinie Rhodes, przywrócić nadzieję na lepsze jutro kobiecie, u której zdiagnozowano nowotwór mózgu. To będzie Gwiazdka, jakiej obdarowani i ich sąsiedzi nigdy nie zapomną! Rhodesowie to kochający się, skromni ludzie. Głową tej rodziny i bohaterem miejscowej społeczności jest dziadek James. On i jego żona,... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Leigh Anne Tuohy, Michael Moloney, Tracy Hutson, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 13: Archanioł
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS stara się znaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież dokumentów Pentagonu. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 11/13 - Trudno - miłość!
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do karczmy, gdzie ucztują zbójnicy, wstępuje po drodze książę z siostrzenicą Eweliną. Janosik, urzeczony urodą dziewczyny, porywa ją jako zakładniczkę. Tymczasem ktoś uprowadza Janosikową zdobycz i oddaje ją hajdukom. Janosik goni sprawcę. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 48 Noc świętojańska
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nawiedzony pastor Gillespie robi wszystko, by mieszkańców Kembleford zniechęcić do wyznawców starej celtyckiej religii Litha. Podburzeni ludzie są gotowi zabić odmieńców, ale do akcji wkracza ks. Postanawia zaprosić na kolację wiedźmę i czarownika. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Gary Williams
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3424
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięciolatka zostaje znaleziona na jednym z warszawskich osiedli – dziewczynka jest w szoku, cały czas powtarza „ratujcie moją mamę”. Okazuje się, że jej matka została porwana przez tajemniczego mężczyznę. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta miała długi i wpadła w podejrzane towarzystwo. Druga sprawa w tym odcinku. Pięćdziesięciolatek zgłasza zaginięcie ukochanej żony – okazuje się, że kobieta brała udział w tak zwanym „botoks party” w domu jednego z warszawskich chirurgów. Czy... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 212
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealistki z 2c, Marcelina i Anita, startują w ogólnopolskim konkursie polonistycznym, w którym wygraną jest wycieczka do Paryża. Szkolne eliminacje mają wyłonić zwyciężczynię, która przejdzie do kolejnego etapu. Marcelina obawia się, że wygra Anita. Jednak ma plan, jak temu zapobiec. Chce oskarżyć koleżankę o nieuczciwość i plagiat. Kiedy okazuje się, że Jolanta Żabińska wybiera esej Anity, Marcelina zamieszcza w internecie pracę koleżanki i wysyła anonimową wiadomość do polonistki z... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo że komendant każe zakończyć strajk, wszyscy są nieugięci. Niestety niedługo. Najpierw po negocjacjach z komendantem Czarek w zamian za spełnienie tylko jego postulatu jest gotowy zakończyć protest, a później Andżela przechodzi na stronę komendanta. Oczywiście reszta nie zamierza przestać strajkować, więc Czarek niebawem do nich wraca... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20 Na żywo
Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs drużynowy ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
17:30 Na żywo
Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs drużynowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
17:05
Cena miłości - odc. 82
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawuz podejmuje się transportu narkotyków. Pala jest pod coraz większym urokiem Dżejdy. Sawasz odkrywa, że Jawuz zmienił nazwisko i że to on zlecił porwanie Cziczek. Podczas gali uderza Jawuza w twarz. Ktoś usiłuje zabić Mustafę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.208
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niewielkie miasteczko na Dolnym Śląsku. Emil Frej (38 l.) i jego żona, Iga (36 l.) razem ze swoimi dziećmi - Anastazją (16 l.) i Robertem (14 l.) nareszcie zamieszkali w wymarzonym domku jednorodzinnym. Niestety, już na początku pojawiają się problemy - dom wymaga wielu kosztownych napraw. Emil jest wściekły, ponieważ były właściciel domu, pracujący jako agent nieruchomości Władysław Dziergacz (55 l.), sprytnie przemilczał wszystkie usterki. Jakby tego było mało, rodzina otrzymuje pismo od... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 470
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta (31) ma męża Sławka (33), który pracuje w banku i dość dobrze zarabia. Jest jednak strasznie oszczędny. Z tego powodu często dochodzi do kłótni między małżonkami. Dodatkowo mężczyźnie nie podoba się, że żona często pożycza pieniądze swojej nieporadnej życiowo kuzynce – Magdzie. Od pewnego czasu małżonka Sławka przyjaźni się z Alicją, której partner pracuje za granicą. Edyta pragnie lepiej zarabiać, by stać się bardziej niezależna finansowo. W międzyczasie dochodzi do kradzieży w domu... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gubernator Denning zleca oddziałowi Five-0 dyskretne śledztwo w sprawie morderstwa prostytutki, którą znaleziono martwą w łóżku kongresmena Chrisa Freeda. Freed, dobry znajomy gubernatora, sam gdzieś zniknął i dochodzenie co chwilę utyka w martwym punkcie. Dopiero kiedy detektywi docierają do szefowej kampanii Freeda pojawia się szansa na przełom w śledztwie... Tymczasem Danny wybiera się na rozprawę w sądzie w sprawie o opiekę nad córką. Od wyniku rozprawy zależy bardzo wiele - jeśli uda mu... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponieważ komendant kręci z Andżeliką, a Rysio z Jolą, Czarek postanawia pogodzić się z Kasią, która wciąż czuje do niego urazę, ale zgadza się na kolację i kino. Kiedy Kasia wychodzi na patrol, Czarek zamawia więc róże, załatwia również z pomocą Agnieszki i Arniego bilety na "Przeminęło z wiatrem" i rybę. W międzyczasie Arnie przyprowadza mężczyznę, który twierdzi, że skradziono mu dokumentację jego wynalazku, którym jest... płyn na niewidzialność. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 325: Go For Chum
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W sklepie pojawi się niecodzienna aparatura służąca do produkcji bimbru. Czy chłopaki zatrzymają trzeźwość umysłu i bezproblemowo poprowadzą negocjacje? Corey i Chumlee przyjrzą się pocztówkom z autografami gwiazd lat 50. Rick porządnie zdenerwuje się na jednego ze swoich pracowników. Czy ktoś zostanie ukarany za prowadzenie rozmów telefonicznych podczas pracy? (USA 2014)

18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 9/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 356
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala przyjeżdża 14-letnia Magda Tolińska, która wciągnęła do nosa silny narkotyk. Bardzo źle się czuje i pluje krwią. Na oddział przywozi ją wychowawczyni z domu dziecka, w którym dziewczynka mieszka od 3 lat. Po tym jak matka nastolatki zginęła w wypadku samochodowym, jej ojciec zaczął pić, a sąd rodzinny odebrał mu dziecko. Magdą zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Dziewczyna zażyła środek odurzający, ponieważ boi się spotkania z ojcem, którego nienawidzi. Tymczasem mężczyzna... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Serb i Diablo zajmują się zleceniem właściciela nowo otwartego studia tatuażu, które stało się celem bardzo dziwnych ataków. Tymczasem Ruda i Ronin podejmują się schwytania grasującego w jednym z parków gwałciciela, na zlecenie jego niedoszłej ofiary, która boi się wychodzić z domu, po tym jak próbował ją zaatakować i zagroził, że wkrótce znów dopadnie.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Maciej Żurawski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 339: Smarty Pants
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafi gitara należąca do legendarnego muzyka Stephena Stillsa. Czy chłopaki podążą za jej dźwiękami? Nastepnie Corey zajmie się sprawą detektywa i jego aparatu fotograficznego 1800s. Czy obrazek z tej wizyty zapisze się w historii lombardu? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 326: Shufflin and Hustlin
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia ilustrowana wersja Rip Van Winkle oraz świece w kształcie głowy prezydenta Richarda Nixona. Czy ten wyjątkowy przedmiot rozpali w Gwiazdach Lombardu chęć jego posiadania? Chłopaki zabiorą Starego Człowieka w ciekawe miejsce. Czy mężczyźnie spodoba się wycieczka związana z wysiłkiem fizycznym? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 10/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.296
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zacięta płyta Pomiędzy Ferdkiem a Haliną wybucha dzika awantura. Ferdek zarzuca Halinie, że zepsuła kran, ponieważ nie umie go zakręcić zgodnie z instrukcją. W odwecie Halina zarzuca mu, że rozsiewa po całym domu skarpety. Następuje eskalacja konfliktu.   Dla małoletnich od lat 12                    Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7135
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7118
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7115
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50 Na żywo
Uwaga!, odc. 5009
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Rozgląda się zaspany. Słyszy jakiś hałas. Idzie do kuchni. Widok jaki tam zastaje wprowadza go w osłupienie… Na patrolu żali się Karolinie. Profos mieszka u niego od trzech dni, a on już ma dość. W ciągu dnia Jacek ostrzega Białacha, że zatrzymany przez niego bandyta, który handlował ludźmi i zmuszał kobiety do prostytucji, z powodu błędu prokuratury wyszedł właśnie na wolność. Wkrótce okazuje się, że przestępca nie traci czasu i sprzymierzył... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 340: Chummified
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafi pewna mumia. Czy przemówi do Gwiazd Lombardu? Następnie w lombardzie pojawi się autograf słynnego koszykarza Harlema Globetrottersa. Za ile punktów zostanie przejęty? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 341: Secret Admirer
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku do lombardu trafi fotel dentystyczny. Czy Corey podczas negocjacji będzie ostro wiercić dziurę sprzedawcy? Rick będzie bardzo zaskoczony listami od cichej wielbicielki. Kim jest tajemniczy nadawca? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Weekendowy Hit Jedynki - Angelika i sułtan
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatni z filmów o burzliwych losach pięknej Angeliki. Dzielna markiza uparcie walczy o to, by móc wreszcie wieść życie u boku męża - Jeoffreya de Peyrac, jedynego mężczyzny, którego naprawdę kocha. Jeoffrey de Peyrac poszukuje porwanej Angeliki. (Francja 1968)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Robert Hossein, Jean-Claude Pascal

Czas: 93min.
20:05
The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący najciekawsze i najzabawniejsze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
20:10
Skarb narodów: Księga tajemnic
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodowy. Kontynuacja hollywoodzkiego przeboju. Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage), po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie "obrońca skarbów". Tym razem wraz z ojcem, Patrickiem, profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników spisku, w którym... (USA, 2007)

Reżyseria: Jon Turteltaub(1)
Obsada: Diane Kruger, Ed Harris, Helen Mirren, Jon Voight, Justin Bartha, Nicolas Cage
20:00
Władca pierścieni: Dwie wieże
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frodo i Sam kontynuują swą pełną niebezpieczeństw wyprawę do Mordoru, gdzie w górskiej szczelinie muszą porzucić obdarzony złą mocą Pierścień. Od powodzenia tej misji zależy przyszłość i bezpieczeństwo ich przyjaciół i wszystkich hobbitów z Shire. Druga część Władcy Pierścieni zachwyciła świat najwyższym kunsztem filmowym i wielkim rozmachem realizacyjnym, chociaż jest o bardziej mroczna od pierwszej i skupia się głównie na walce dobra z wszechpotężnym i wszechobecnym złem, które zagraża... ( Nowa Zelandia/USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Sean Astin, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Christopher Lee, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Miranda Otto, David Wenham, Brad Dourif, Hugo Weaving, Cate Blanchett, Andy SerkisCraig Parker
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendę wraca Przybylska. Na miejscu czekają na nią pewne zmiany. W niecodziennych okolicznościach poznaje nowego członka zespołu wydziału kryminalnego, którym jest starszy aspirant Bruno Sawicki. Razem przyjmują sprawę dotyczącą zniknięcia mężczyzny. Żona zgłosiła, że wyjechał na ryby, jednak nie wrócił i nie ma z nim kontaktu. Kilka godzin później policja znajduje jego ciało w rzece. Od początku śledztwa nie zgadza się kilka faktów. Jeden z tropów prowadzi do agencji... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski
20:00
Hooligans 3
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem filmu „Hooligans 3” jest były przywódca ekipy chuliganów, który powraca po latach do wschodniego Londynu, aby odszukać mordercę młodszego brata i wymierzyć sprawiedliwość. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: James Nunn
Obsada: Scott Adkins, Kacey Barnfield, Joey Ansah, Mark Wingett
21:20
DISCOPOLAND - (4)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wola Łącka - mała wieś nieopodal Płocka. To tu znajduje się dom rodzinny Sławka Świerzyńskiego, lidera zespołu Bayer Full. Bohater tego odcinka programu to człowiek twardo stąpający po ziemi, znający swoją wartość, mający swoje zasady i dbający o korzenie. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 25min.
21:55
07 zgłoś się - odc. 11/21 - Wagon pocztowy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głównym bohaterem jest oficer dochodzeniowy MO, porucznik Borewicz. Podczas jazdy pociągu nieznani sprawcy włamują się do wagonu pocztowego i kradną pół miliona złotych. Okazuje się, że trzej konwojenci zostali uśpieni środkiem nasennym podanym w piwie. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Jan Ciecierski, Józef Korzeniowski, Artur Barciś, Marcin Rudziński, Zygmunt Fok, Stanisław Michalik

Czas: 61min.
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Przybylska zwichnęła kostkę, na jakiś czas musi zostać w domu. Do Stasiaka zostaje przydzielona Ewa, nowozatrudniona na komendzie. Jest to stanowcza i doświadczona policjantka, nieco zdystansowana do całego zespołu. Kowalski nieudolnie próbuje nawiązać relację, ale Ewa szybko ucina rozmowę. Stasiak również nie jest przekonany do nowej partnerki. Oboje dostają od Kubisa sprawę szajki złodziei samochodów, od kilku tygodni działającej na terenie miasta. Na komendzie miał się... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
21:50
Hitman - cena zemsty
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięcioletni Logan Fallon jest świadkiem brutalnego morderstwa siostry i rodziców. Wychowywany przez 15 lat pod czułym okiem wuja (w tej roli Chuck Norris) uczy się i doskonali wschodnie sztuki walki. Poprzysięga zemstę mordercom swojej rodziny. Po odbyciu służby w wojsku, nawiązuje współpracę z FBI i z ich pomocą przenika w szeregi mafii. Odnajduje człowieka odpowiedzialnego za śmierć jego bliskich i planuje zemstę. (USA 1998)

Reżyseria: Michael Preece
Obsada: Chuck Norris, Eddie Cibrian, Joe Spano, Jeff Kober
22:05
Tajne przez poufne
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozpoczyna się w siedzibie Centralnej Agencji Wywiadowczej w Langley w stanie Virginia. Najlepszy analityk z długoletnim doświadczeniem dowiaduje się nagle, że musi pożegnać się z wywiadem za nadużywanie alkoholu. (Francja, USA, Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Obsada: George Clooney, John Malkovitch, Brad Pitt, Frances McDormand, Tilda Swinton

Czas: 91min.
22:50
Spider-Man
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z największych sukcesów kasowych w historii kina, będący ekranizacją przygód jednego z najpopularniejszych bohaterów komisowych: Człowieka Pająka. Nastoletni Peter Parker (Tobey Maguire) przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich ponadnaturalnych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako "Spider-Man", Peter rozpoczyna... (USA, 2002)

Reżyseria: Sam Raimi
Obsada: Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, Cliff Robertson
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny W swoim domu umiera starszy człowiek. Wszystko wygląda na śmierć z przyczyn naturalnych, ale na komendę wpływa zgłoszenie od byłej opiekunki mężczyzny, która twierdzi, że prawdopodobnie został on zamordowany. Dzień przed śmiercią starszy pan wysłał smsa z prośbą o pomoc. Czekając na wyniki sekcji zwłok, policjanci rozpoczynają śledztwo. Sprawa przybiera nagle nowy obrót, gdy Wach i Walczak odkrywają, że główny świadek, czyli opiekunka, została właśnie zamordowana w swoim... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
23:50
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 9/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i jego zespół prześladowani są przez nieznaną siłę, która grozi zniszczeniem ich wszystkich. Okazuje się, że jedynie tajemnica z przeszłości May może ich uratować. (USA 2013)

Reżyseria: Billy Gierhart
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
23:10
07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezmordowany porucznik Borewicz prowadzi dochodzenie w sprawie kobiety, która wypadła na ulicę podczas mycia okna. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy morderstwo. Wkrótce po tej tragedii podczas kąpieli w wannie ginie Klementyna Nawrocka. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzislaw Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Gustaw Kron, Grażyna Dyląg, Maria Homerska, Izabella Trojanowska, Bożena Krzyżanowska, Elżbieta Kijowska

Czas: 69min.
23:45
Constantine
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urodził się z niechcianym darem, potrafi z łatwością rozpoznawać potomstwo aniołów i demonów, kroczące po ziemi w osłonie ludzkiego ciała. Niesamowite, kryształowo wyraźne wizje pchnęły Constantina (KEANU REEVES) ku samobójstwu. Niestety, próba się nie udała. Odratowany wbrew swej woli ponownie znajduje się w świecie żywych. Na zawsze naznaczony jest już piętnem samobójcy, przemierza ziemskie granice pomiędzy piekłem a niebem, mając próżną nadzieję, że uda mu się uzyskać zbawienie, odsyłając... ( USA/Niemcy 2005)

Reżyseria: Francis Lawrence
Obsada: Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Djimon Hounsou, Max Baker, Pruitt Taylor Vince, Tilda Swinton, Peter StormareKeanu Reeves
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.67
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś zabił w szpitalu mężczyznę. Okazuje się, że to dobrze znany policji Boss. Oficjalnie był on bogatym biznesmenem, ale od dawna podejrzewano go o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą. Próbowano mu już udowodnić handel dopalaczami na dużą skalę, ale zabrakło dowodów i mocnego punktu zaczepienia. Chociaż Boss był na wolności, trwało jego rozpracowywanie. Czy jego śmierć to element porachunków w świecie gangsterskim. Stasiak i Pilarczyk, którzy zaczynają stanowić... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
23:45
Mgła
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film oparty na opowiadaniu Stephena Kinga. W niewielkim miasteczku, po przejściu gwałtownej nawałnicy, dochodzi do bardzo dziwnych zdarzeń. Mieszkańcy stają się ofiarami morderczego ataku nieznanych istot, grasujących w gęstej mgle. Jednym z ocalałych jest David (Thomas Jane), miejscowy artysta. Mężczyzna próbuje namówić społeczność do zjednoczenia sił i podjęcia walki przeciwko wrogowi. Czy przerażeni ludzie będą potrafili zaryzykować życie, by działać dla wspólnego dobra? ( 2007)

Reżyseria: Frank Darabont
Obsada: Andre Braugher, Laurie Holden, Marcia Gay Harden, Thomas Jane, Toby Jones, William Sadler
00:45
Znak
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji z elementami science fiction. Były żołnierz Chad Turner zgadza się, by wszczepiono mu biometryczny chip (znak bestii), umożliwiający władanie ludzkością. Joseph Pike próbuje odnaleźć Turnera, wierząc, że udam mu się przejąć kontrolę nad znakiem. (USA 2012)

Reżyseria: James Chankin
Obsada: Craig Sheffer, Eric Roberts, Gary Daniels

Czas: 88min.
00:35
Stan gry
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ambitny kongresmen Stephen Collins jest przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. Partia pokłada we wschodzącej gwieździe polityki wielkie nadzieje. Pewnego dnia asystentka Collinsa ginie tragicznie, a skrywane tajemnice wychodzą na jaw. (USA, Francja, Wielka Brytania 2009)

Reżyseria: Kevin McDonald
Obsada: Russell Crowe, Rachel McAdams, Ben Affleck, Helen Mirren, Robin Wright

Czas: 121min.
00:00
Sabotaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były komandos, Michael Bishop, ma za sobą nieudaną misję odbicia zakładników. Mimo wielu ciężkich ran postrzałowych z ręki jednego z terrorystów, udało mu się przeżyć, jednak pozostali zginęli. Teraz, po paru latach od tamtych wydarzeń, Bishop przyjmuje pracę ochroniarza u dystrybutora broni. Niestety jego nowy szef wraz żoną zostaje zamordowany przez tego samego terrorystę, który w pamiętnej akcji próbował zabić Bishopa. Razem z agentką FBI Lue Castle, Bishop próbuje dopaść zabójcę i jego... (Kanada, 1996)

Reżyseria: Tibor Takács
Obsada: Carrie-Anne Moss, Mark Dacascos, Tony Todd
01:20
Za trzy dni zginiesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Horror. W Ebensee trwa zakończenie roku szkolnego. Wśród tegorocznych maturzystów jest Nina (Sabrina Reiter) i jej chłopak Martin (Laurence Rupp), którzy wraz z Clemensem (Michael Steinocher), jego ukochaną (Nadja Vogel) oraz Moną (Julia Rosa Stöckl) stanowią nierozłączną paczkę od wczesnych lat dzieciństwa. Cała piątka otrzymuje SMS-a z groźbą, że w ciągu trzech dni umrą. Na początku wszyscy myślą, że to głupi dowcip, najprawdopodobniej wymyślony przez ich dziwacznego kolegę Patricka... (Austria, 2006)

Reżyseria: Andreas Prochaska(1)
Obsada: Julia Rosa, Laurence Rupp, Michael Steinocher, Sabrina Reiter
02:30
Mrok - odc. 3/8 - Nie wszystko można kupić
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta i Marcin zatrzymują samochód do kontroli. Jadący nim minister Lipski traktuje ich obraźliwie. Nie bacząc na jego stanowisko i pogróżki pod ich adresem, policjanci zatrzymują go. Groźby Lipskiego mają jednak swój ciąg dalszy. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 48min.
02:45
Zemsta o jasnych oczach - odc 4/4
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Olivia poznaje sprytny plan Etienne’a, uświadamia sobie, że sama wpadła w pułapkę, którą zastawiła na rodzinę Chevalierów. Czas ją goni, chce podstępem zabić Etienne’a. Ku rozpaczy zakochanego w niej Alexandre’a, przyjmuje oświadczyny Etienne’a. (Francja 2016)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 105min.
02:10
Uwaga!, odc. 5009
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25 Na żywo
Moc Magii, odc. 189/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:10
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:45
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:30
Mrok - odc. 4/8 - Miłość może zabić
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W hotelowej wannie tonie kobieta. Dyrekcja hotelu jest gotowa zrobić wszystko, aby to wydarzenie nie trafiło na łamy tabloidów. Doskonale jednak wie, że atak na hotel światowej sieci to dla brukowej gazety łakomy kąsek. Mąż ofiary żąda odszkodowania. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 44min.
03:40
Tajemnice losu, odc.2736
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:45
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Disco Polo Life, odc.576
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:35
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Notacje - Bogdan Paprocki. Grupa rewelersów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bogdan Paprocki, polski śpiewak operowy, tenor, urodzony 23 września 1919 r. w Toruniu, zawodową karierę śpiewaczą rozpoczął w Operze Śląskiej w 1946 r. , grając Alfreda w operze "Traviata" Giuseppe Verdiego (Polska 2009)


Czas: 9min.
04:35
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:45
The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący najciekawsze i najzabawniejsze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.798
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku kulisy likwidacji największego magazynu amfetaminy, rozbicie praskiej grupy złodziei samochodów oraz pościg za pijanym piratem drogowym. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 32
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3750
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.802
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info