Program dla 2017-07-15 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Galeria - odc. 58
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam, po rozmowach z Kacprem, podejmuje trudną decyzję o sprzedaży majątku dziadka na rzecz spłaty długu. Dowiaduje się, że bank rozpoczyna właśnie procedurę egzekucyjną. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
04:45
The Best of Kabaret Moralnego Niepokoju
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentujący najciekawsze i najzabawniejsze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 32
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
Klan - odc. 3110
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina otrzymuje od Jacka nominację na nowe stanowisko i podwyżkę. Z tej okazji zaprasza do siebie Ramonę i Jaśka. Przed blokiem Jasiek spotyka siostrę Diany. Wygląda na to, że dziewczyna już wie, gdzie mieszka Paulina z synkiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Monika Dryl, Marcin Kołaczkowski, Martyna Kowalik, Daniel Zawadzki, Konrad Darocha, Agnieszka Kaczorowska, Natalia Kasprzykowska, Paulina Holtz, Michał Lesień, Tomasz Bednarek

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3111
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leokadia i Bronek mają już rezerwację biletów do Australii. Lecą w drugi dzień świąt. Paulina martwi się, że siostra zna adres zamieszkania i może zagrażać jej dziecku. Ramona i Jacek radzą zgłosić sprawę w komisariacie. Julita proponuje Pawełkowi kino. (Polska 2017)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Tomasz Bednarek, Anna Matysiak, Natalia Rewieńska, Magdalena Górska, Barbara Bursztynowicz, Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Skolimowska, Czesław Bogdański, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński

Czas: 22min.
05:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3750
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5009
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.802
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 16: Drogi spadek
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alina Kazimierczak pracuje w Warszawie. Jest ilustratorką książek dla dzieci, ale wiedzie się jej ze zmiennym szczęściem. Mieszka w wynajętym mieszkaniu i często brakuje jej pieniędzy. Kiedy dostaje spadek po babci, postanawia wyjechać i zamieszkać w odziedziczonym domu. Jednak okazuje się, że na miejscu czekają do spłaty długi po babci: kredyt, pożyczka, raty za telewizor i meble kuchenne. Jednak w domu nie ma kredytowanych rzeczy, ani pieniędzy. Początkowo kobieta podejrzewa o jakiś... (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3112
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bolek po powrocie z Afryki odwiedza Ulę i Kornela. Nie jest zachwycony nową okładką płyty. Pawełek za namową Wigi w ramach przeprosin szykuje pisankę dla Julity. Jacek komunikuje się przez Internet z Agatą, która zapowiada, że na kolacje będzie już w domu. (Polska 2017)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Janusz Petelski
Obsada: Krzysztof Janczar, Monika Dryl, Marcin Kołaczkowski, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Julian Peciak, Konrad Darocha, Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Maria Niklińska

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:00
Sztuka codzienności - Zobaczmy to jeszcze raz - cz. 3
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podsumowanie najciekawszych odcinków cyklu. W trzeciej części: sztuka przyrządzana sushi, projektant mody z Izraela, który stawia na ekologię oraz Cherokee Meade, która eksperymentuje z fryzurami w stylu lat 50. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Janie Oliver

Czas: 20min.
06:30
M jak miłość - odc. 1293
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza wciąż nie wie, czy powinna wyznać Marcinowi, że znów zostanie ojcem. A Kinga na nowo zamienia się w swatkę i próbuje połączyć zakochaną dawniej parę. Ula i Marzenka, wspierane przez Andrzejka, organizują w siedlisku Mikołajki dla okolicznych dzieci. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Malec
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Feliks Matecki - Wojtuś, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Marcel Sabat - Darek Maj, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Mikołaj Roznerski - Marcin, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Olga Kalicka - Justyna

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 17: Ostatnie zadanie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pan Romuald jest bardzo biedny i samotnie wychowuje trójkę dzieci, nie mają żadnej dalszej ani bliższej rodziny. Niestety, mężczyzna dowiaduje się, że ma raka i niedługo umrze. Po usłyszeniu diagnozy pan Romuald postanawia przed śmiercią znaleźć dzieciom kochającą rodzinę zastępczą i spokojny dom. Mężczyzna rezerwuje również kwaterę na cmentarzu nieopodal przyszłego miejsca zamieszkania dzieci, by mogły go łatwo odwiedzać. Gdy wszystko wydaje się już dogadane, zdarza się nieoczekiwane… (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 4/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malawi Dominika Kulczyk z akcją pomocową dociera do jednego z najbiedniejszych krajów świata – Malawi. W ostatnich latach na przemian nawiedzanego przez, niszczące plony, susze i powodzie. Kraj z jednym z najniższych na świecie wskaźników dostępu do opieki medycznej. Ponad 6,5 milionów Malawijczyków potrzebuje pomocy żywnościowej. Oznacza to, że życie wielu z nich, zwłaszcza dzieci, jest zagrożone. W odcinku Dominika Kulczyk odwiedza dystrykt Neno, w którym działa, prowadzony przez jedną z... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 5: Hobby Ryszarda
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 273
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /5/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: EMIL KOKOSZKA

Czas: 17min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 7/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30 Na żywo
Dzień Dobry Wakacje, odc. 7/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 6: Wernisaż
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:10
Polski grill - /2/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na letnie sobotnie popołudnia program kulinarno - podróżniczo - rozrywkowy, w którym szukamy najbardziej oryginalnych przepisów na ruszt. Przez całe wakacje będziemy jeździć w różne regiony Polski na spotkania z miłośnikami grillowania. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 22min.
09:40
Angelika i sułtan
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostatni z filmów o burzliwych losach pięknej Angeliki. Dzielna markiza uparcie walczy o to, by móc wreszcie wieść życie u boku męża - Jeoffreya de Peyrac, jedynego mężczyzny, którego naprawdę kocha. Jeoffrey de Peyrac poszukuje porwanej Angeliki. (Francja 1968)

Reżyseria: Bernard Borderie
Obsada: Michelle Mercier, Robert Hossein, Jean-Claude Pascal

Czas: 93min.
09:20
Przygody Kota w butach, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:00
Skrzaty
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na skutek czaru rzuconego przez skrzaty Joe Back traci ukochaną. Aby ją odzyskać musi dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczych skrzatach i naprawić swój zły uczynek z przeszłości   Dla małoletnich od lat 7 (Kanada, 2015)

Reżyseria: Sean O'Reilly
Obsada: Alexa PenaVega, Bill Paxton, Christopher Plummer
09:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 5: Anniversary
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
09:45
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia chce by między nią a Czarkiem było jak dawniej, jednak Czarek jest bardziej zajęty Andżeliką. Dotyka nawet piersi Andżeli, kiedy między obiema policjantkami rozpoczyna się kłótnia na temat ich przymiotów. Widzą to niestety inspektorzy, po raz kolejny oskarżając go o molestowanie policjantek i informują, że stracił posadę zastępcy komendanta. Na jego miejsce przybywa niejaki Rysiu - były saper z żelazną ręką i nietypowym aparatem słuchowym. W międzyczasie załamaną postępowaniem Czarka... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:45
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:00
Ewa gotuje, odc.273
Godziny emisji
Rozwiń opis
Początek długiego, majowego weekendu to doskonała okazja, by zorganizować pierwszą grillową ucztę. Dlatego też w kolejnym odcinku „Ewa gotuje” prezentowane będą potrawy z rusztu. Autorka programu przygotuje pierś indyczą, upiecze też kiełbaski w piwie. Nie zabraknie również zielonego akcentu – Ewa Wachowicz zrobi sałatkę ze szpinakiem i suszonymi pomidorami. Na deser upiecze drożdżówki z serem.   Dla małoletnich od lat 7              Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:30
Skarb narodów: Księga tajemnic
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przygodowy. Kontynuacja hollywoodzkiego przeboju. Benjamin Franklin Gates (Nicolas Cage), po odkryciu tajemnicy templariuszy, został najbardziej znanym w USA poszukiwaczem skarbów, choć sam woli określenie "obrońca skarbów". Tym razem wraz z ojcem, Patrickiem, profesorem uniwersytetu, odnajdują osiemnaście zaginionych kart z dziennika Johna Wilkesa Bootha, zabójcy prezydenta Abrahama Lincolna. Okazuje się też, że przodek Gatesów, Thomas, był jednym z uczestników spisku, w którym... (USA, 2007)

Reżyseria: Jon Turteltaub(1)
Obsada: Diane Kruger, Ed Harris, Helen Mirren, Jon Voight, Justin Bartha, Nicolas Cage
10:35
Policjantki i Policjanci, odc.260
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mieszkanie Morawskiej. Budzi ją ujmujący sms od Arka. Po przyjściu do pracy zagląda do jego pokoju i zaprasza go na kolację. Na patrolu Alicja jest trochę roztrzepana. Tymczasem do Zapały dzwoni Emilka. Jest już w domu, odwiozła ją mama. Ma dla niego niespodziankę. Krzysiek jakoś się nie cieszy. Boi się, czy Emilka nie przyjęła wsparcia finansowego od ojca…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
10:25
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 8: Punkt zbawienia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magiczna księga wysyła zespół Bibliotekarzy do obiektu badawczego, gdzie naukowcy zostali przekształceni w bezmyślne potwory. Ekipa ma się dowiedzieć, skąd pochodziło źródło zasilania, które tak negatywnie wpłynęło na pracowników laboratorium. Kiedy Bibliotekarze odłączają jeden z artefaktów, okazuje się, że zostali uwięzieni w czasowej pętli. (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
11:20
Wielkie Nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młodzi dziennikarze z Krakowa zakładają tak jak polecił im Papież Franciszek wyczynowe buty i w serii Wielkie Nieba będą pokazywać, jak wzbogacił się polski kościół po Światowych Dniach Młodzieży. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:40
Mapa ginącego świata - odc. 1 Kenia. Bezbronne kolosy.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów dokumentalnych o charakterze edukacyjnym dotyczących ratowania gatunków roślin i zwierząt zagrożonych wyginięciem.ich ze środowiska naturalnego w celach komercyjnych. W odc. 1 o słoniach i nosorożcach. Padają one ofiarami kłusowników. (Polska 2016)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 25min.
11:10
Na sygnale - odc. 131 "Stanisław czy Wiktor"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr może być dawcą nerki dla ojca. Załoga Wiktora odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który miał wypadek - w przydomowym garażu przewrócił się na niego regał z narzędziami. Kilka narzędzi tkwi w jego brzuchu, mężczyzna zaczyna tracić przytomność. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Andrzej Chudy - Paweł, Paweł Rutkowski - Grzesiek

Czas: 23min.
11:45
Podróże z historią - odc. 37 Atomowa tajemnica
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak w czasach zimnej wojny przygotowywano się do nadejścia atomowej katastrofy? Gdzie miały chronić się najważniejsze osoby w państwie? Jak miało wyglądać ich codzienne życie pod ziemią? Aby to sprawdzić, Radosław Kotarski rusza w trasę. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 638
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:35
Policjantki i Policjanci, odc.261
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Po treningu samoobrony Karolina zagaduje Jolę. Zaprasza ją na kawę. Podczas rozmowy Jola pokazuje Rachwał zdjęcie swoich synów, a wychodząc przez nieuwagę zapomina go zabrać. Tymczasem Profos, który dowiedział się, że Mikołaj ma ranczo za miastem, zagaduje go jego ranczo. Pyta Białacha, czy na czas remontu w swoim mieszkaniu mógłby u niego przenocować. Mikołaj nie jest zachwycony…. Pod koniec dnia Karolina postanawia przeprowadzić małe śledztwo. Jest przekonana, że Jola... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski, piotr kolski
11:10
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 9: Szczęśliwe zakończenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół rozprasza się po całym świecie, gdzie każdy z Bibliotekarzy wiedzie wymarzone życie. Wkrótce ci wszyscy „obcy” spotkają się, aby wspólnie opracować plan pokonania Ariel, kolejnej wysłanniczki Prospero. Czy zespół podejmie tę trudną decyzję i zrezygnuje ze swoich szczęśliwych zakończeń na rzecz walki w imię dobra ludzkości? (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:20
Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 10. Upierzony Wąż i Wyspa Skał
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o meksykańskiej cenocie, w której doczesność łączy się z wiecznością, a na straży stoi bóg Kukulkan. W filmie zobaczymy również bezludą wyspę, wokół której skupia się ogromna bioróżnorodność. To ostrzeżenie dla tych, którzy nie szanują bogactwa życia. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Misiuk, Andrzej Misiuk

Czas: 43min.
12:25
Jak w czeskim filmie - Hogo - fogo Homolka
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przygód przeciętnej, praskiej rodziny Homolków. W parny letni dzień pradziadek Homolka siedzi w wiejskiej gospodzie przy kuflu piwa. Staruszek przeczuwa śmierć i powiadamia listownie rodzinę mieszkającą w stolicy. (Czechosłowacja 1970)

Reżyseria: Jaroslav Papousek
Obsada: Matej Forman, Helena Ruzickova, Frantisek Husak, Petr Forman

Czas: 76min.
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 6/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szóstym odcinku programu „Agent – Gwiazdy” na uczestników czekają trzy ekscytujące konkurencje. Czy Agentowi uda się zniweczyć starania grupy i niezauważenie sabotować działania pozostałych? W tym odcinku uczestnicy wezmą udział w grze miejskiej, w której będą musieli współpracować z lokalną społecznością. Czeka ich również ekstremalna konkurencja w oceanie oraz gra w „Memory”, sprawdzająca pamięć i taktyczne umiejętności uczestników. Najważniejszym sprawdzianem będzie jednak test wiedzy o... (Polska)

12:35
Policjantki i Policjanci, odc.262
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Rano u Szymona zjawia się jego ojciec z młodą kobietą. Pracuje właśnie nad sprawą mafii paliwowej, w związku z czym musi na dwa dni wyjechać do Berlina i ma do syna nietypową prośbę… W ciągu dnia do Jaskowskiej przychodzi zakłopotany Profos. Pyta czy szefowa mogłaby z nim pójść do jego pokoju. Na panią komendant czeka tam przykra niespodzianka.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
12:05
Skorpion, sez. 1, odc. 9: Rogue Element
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grupa Skorpiona musi pomóc byłej żonie Cabe’a, kiedy kobieta nieświadomie odkrywa dowody sugerujące poważne przestępstwo. Odkryte przez nią informacje wskazują, że znamienity kongresman dopuścił się bardzo nieczystego zagrania. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
13:15
Anna German - odc. 5/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 1959. Ania studiuje na Wydziale Geologii Uniwersytetu Wrocławskiego i aktywnie działa w teatrze studenckim Kalambur, współpracuje także z Estradą Wrocławską. Kiedy pewnego dnia występuje solo, odnosi sukces. Ma zaproszenie na koncerty do Warszawy. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 50min.
13:10
Spider-Man
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z największych sukcesów kasowych w historii kina, będący ekranizacją przygód jednego z najpopularniejszych bohaterów komisowych: Człowieka Pająka. Nastoletni Peter Parker (Tobey Maguire) przeistacza się w superbohatera pod wpływem ukąszenia przez radioaktywnego pająka. Kiedy jego ukochany wuj zostaje brutalnie zamordowany przez włamywaczy, Peter przysięga sobie, że użyje swoich ponadnaturalnych sił, aby pomścić jego śmierć. Znany odtąd jako "Spider-Man", Peter rozpoczyna... (USA, 2002)

Reżyseria: Sam Raimi
Obsada: Tobey Maguire, Willem Dafoe, Kirsten Dunst, James Franco, Cliff Robertson
13:45
MasterChef Junior, odc. 7/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:35
STOP Drogówka, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

13:10
Zaginiony Świat: Jurassic Park
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Minęły cztery lata od zamknięcia Parku Jurajskiego. Dr Ian Malcolm (Jeff Goldblum) odkrywa, że John Hammond (Richard Attenborough), miliarder,dzięki któremu powstał pierwszy park, wyhodował całe stada dinozaurów na innej wyspie w głębi oceanu. Dowiaduje się także, że jego dziewczyna, paleontolog Sarah Harding (Julianne Moore), wyjechała na wyspę, by studiować zachowania dinozaurów. Przeczuwając najgorsze wyrusza jej na ratunek. Po przybyciu na miejsce musi stawić czoła nie tylko... (USA 1997)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, Vince Vaughn
14:20
Anna German - odc. 6/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1964. Na festiwalu w Opolu Anna zdobywa drugą nagrodę w kategorii piosenki aktorsko - literackiej za utwór "Tańczące Eurydyki". Jej popularność rośnie, zaczyna koncertować również za granicą. Męczą ją ciągłe podróże. Zbyszek prosi ją o rękę. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 50min.
14:00
Familiada - odc. 2344
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Notatki ludzkości. Komunikacja kojarzy się z autobusem miejskim, język z lekcją w szkole, a zapisywanie informacji z zeszytem albo klawiaturą komputera. A tymczasem komunikacja, język i zapisywanie informacji to podstawa naszej cywilizacji. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:40
High School Musical 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja wielkiego telewizyjnego hitu. Troy i Gabriela, by nie rozstawać się na wakacje, podejmują wakacyjną pracę w ekskluzywnym klubie Evansa. Zbliża się pokaz, podczas którego zarówno członkowie klubu jak i jego pracownicy mają zaprezentować swoje talenty. Tymczasem zazdrosna Sharpay knuje swoje intrygi…   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2007)

Reżyseria: Kenny Ortega
Obsada: Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zac Efron
15:25
Zagadka Hotelu Grand - odc. 51 (seria III, odc. 9)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W hotelu odbywa się koncert dobroczynny z udziałem pary królewskiej. Ksiądz Grau próbuje w ten sposób zebrać fundusze na budowę sierocińca. Lady wpada na nowy pomysł wzorem brytyjskich organizacji charytatywnych zorganizuje w hotelu aukcję. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
15:10
Komedie po polsku - Party przy świecach
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niuniek i Aniołek są małżeństwem zgodnym, ale finansowo nieukłada im się najlepiej. Po obejrzeniu zdjęcia kuzynów ze wsi, pozujących na tle okazałej willi, postanawiają zrobić wszystko, by podczas wizyty krewnych w mieście również zaimponować im. (Polska 1980)

Reżyseria: Antoni Krauze
Obsada: Wiesław Wójcik, Tomasz Zaliwski, Halina Wyrodek, Barbara Rachwalska, Ewa Ziętek, Marian Dziędziel, Zbigniew Buczkowski, Jan Himilsbach

Czas: 54min.
15:45
Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Przebojowe Laro Radia Zet i Polsatu"Telewizja Polsat i Radio Zet w tym roku powitają lato na plaży w Kołobrzegu. Gwiazdą tego koncertu będzie Mans Zelmerlow - szwedzki piosenkarz, tancerz i kompozytor, uczestnik szwedzkiej edycji formatu Idol, zwycięzca Eurowizji, autor znanych z polskich rozgłośni radiowych, takich przebojów, jak: „Fire In the Rain” i „Brother Oh Brother”. Oprócz niego na scenie nad morzem, koło Kamiennego Szańca, zobaczymy jeszcze jedną gwiazdę zza Bałtyku....

15:20
Mamy Cię!, odc. 7/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście i tytuły wkrętów: Norbi, ELEGENCJA FRANCJA Marcelina Zawadzka, U RODZINY Agustin Egurrola, EKO TERROR (Polska)

15:45
Służba nie drużba
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch nieudaczników – Bones i Jack – marzy o otwarciu własnego sklepu. Niestety nie mają pieniędzy. By zdobyć fundusze na biznes zaciągają się do amerykańskiej armii. Obaj przechodzą gruntowne szkolenie i zostają wysłani do Afryki. Ich zadaniem jest zlikwidowanie wyrzutni rakiet przeciwnika. (USA 1994)

Reżyseria: Daniel Petrie Jr.
Obsada: Pauly Shore, Andy Dick, Lori Petty, David Grier, Lynn Whitfield, Esai Morales
16:20
Polski grill - /3/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa pod wodzą mistrza kuchni Artura Moroza w Kujawsko - Pomorskie, przez Ciechocinek, do Torunia (główne miejsce akcji). Potrawy: piernikowe żeberka BBQ, dojrzewający rozbratel, dorada w liściach bananowca, kura na zielono, gęsie wątróbki w boczku. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (3)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym wydaniu programu aktorki kontra sportowcy. W drużynie Tomasza Kammela występują: Anna Karczmarczyk, Iza Kuna, Katarzyna Andukowicz. W skład drużyny Antka Królikowskiego wchodzą: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Supron. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 83min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 2/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wyjść za mąż w trzy miesiące? Jak zrobić z męża milionera? Przez ile sekund należy patrzeć w lewe oko mężczyzny, żeby trafić do jego serca? Tego wszystkiego można się nauczyć w Akademii Życia Prywatnego. Larisa Renar, z którą Martyna spotkała się w Sankt Petersburgu, zna odpowiedź na wszystkie pytana dotyczące spraw damsko-męskich, jest założycielką treningowego centrum dla kobiet. Jej kursy ukończyło ponad 150 tysięcy studentek, nie tylko w Rosji, ale też w Chinach, Anglii, Emiratach... (Polska)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20 Na żywo
Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs indywidualny ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30 Na żywo
Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs indywidualny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.85
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iwona i Sławek wciąż wspominają pierwsze wspólne chwile. Kampio nie ma ani dziewczyny ani pracy, a wciąż brakuje mu czasu. Powiodło się Kapslowi i Michałowi, obaj mają stałą pracę. Ukochana Jarusia wyjechała na kilka dni uregulować zaległe sprawy rodzinne. Kobieta, z którą Supermario wiązał plany, pogardziła jego uczuciem. Pan Janek Pszczelarz poznał pewną pannę. Niestety, rozległe plany o miłości wzięły w łeb już po pierwszym spotkaniu.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy zasługuje na szansę. A już na pewno te osoby, które pragną zmiany i same, z własnej woli, podejmują walkę o swoją przyszłość. Nie inaczej jest w przypadku uczestniczek Projektu Lady. Mogą one stać się nowoczesnymi kobietami z klasą. Oczywiście, jeśli tylko same dadzą sobie tę szansę. Rezygnacja z dotychczasowego wizerunku w poprzednim odcinku, była dla nich bardzo trudnym wyzwaniem. Dla niektórych wręcz na granicy wytrzymałości. Jednak wola walki zwyciężyła i kolejny etap w szkole dla... (Polska)

17:00
Scoop - gorący temat
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, Wielka Brytania, 2006)

Reżyseria: Woody Allen
Obsada: Woody Allen, Hugh Jackman, Scarlett Johansson
17:45
Góra Dantego
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Harry wraz z żoną bada wulkany. Pracują razem w Ameryce Południowej, gdzie przy erupcji wulkanu żona ginie. Mężczyzna załamany oddaje się całkowicie swojej pracy. Kierownictwo namawia go na urlop, ten jednak nie ma na niego ochoty i jedzie do Cascade Mountains, gdzie istnieją podejrzenia, że Góra Dantego - nieczynny wulkan, budzi się ze snu. Harry przeczuwa, że wulkan wybuchnie, nikt mu jednak nie chce wierzyć. Co jednak, jeśli ma rację? (USA 1997)

Reżyseria: Roger Donaldson
Obsada: Jeremy Foley, Linda Hamilton, Pierce Brosnan, Renee Smith
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 152
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wybaczył Jaruś mamie, pani Anieli, i dziecięcą poniewierkę po domach dziecka i wszelkie kłótnie. Kiedyś ważniejsza dla Bandziorka była figura kandydatki na dziewczynę. Dziś dziewczyna jego marzeń jest całkiem inna. Choć Ryszard jest zamknięty na długie miesiące, Asia cieszy się szczęściem, które jej podarował. Mało szczęścia do matczynej miłości miał synek Supermario. Radek skoczył na głęboką wodę: rzucił mało płatną pracę i podjął nową. A potem poznał dziewczynę. Miłość Iwony i Sławka... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 1/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wałbrzych. Justyna wpadła na pomysł otwarcia własnej restauracji, ponieważ doszła do wniosku, że chce być niezależna i pracować na własny rachunek. Tak właśnie powstała w Wałbrzychu restauracja „Piekielna kuchnia”- dziecko Justyny, jak sama mówi o tym miejscu. Sama wymyśliła „piekielną” nazwę oraz logo z diabłem w tle, a także mroczny, czarno-pomarańczowy wystrój lokalu. Menu też jest pomysłem Justyny, a w nim kebab, pizza i… polska kuchnia. Włascicielka jest przekonana, że można u nich... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 152
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.297
Godziny emisji
Rozwiń opis
Salon masażu towarzyskiego Mieszkańcy kamienicy przy ul. "Ćwiartki trzy przez cztery" elektryzuje wiadomość, że Marian Paździoch postanowił otworzyć w swoim mieszkaniu "Dom Publiczny". Lokatorzy dzielą się na przeciwników i popleczników tej idei.   Dla małoletnich od lat 12                     Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Bohdan Smoleń, Krystyna Podlewska
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7136
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7119
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7116
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5010
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.604
Godziny emisji
Rozwiń opis
LODY Z ROSOŁU W Nowym Jorku popularność zdobywają lody wykonane na bazie rosołu wołowego. Sprawdzimy, czy są smaczne. PERMANENTNY MARKER Nie ma chyba powierzchni, po której nie może pisać. Czy to gorąca, tłusta, czy śliska. Jego tusz niełatwo schodzi. Pisak kosztuje od dwóch do trzech euro. Można go kupić w dwudziestu kolorach, od pięćdziesięciu lat. Wyjaśnimy, dlaczego jego tusz jest tak trwały. ZA MURAMI GUANTANAMO Co naprawdę dzieje się za murami więzienia Guantanamo – opowiedzą m.in.... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kroniki przed wyścigiem zawierać będą obszerne zapowiedzi czekającej nas rywalizacji. Przedstawimy trasę i największe gwiazdy wyścigu. W trakcie Tour de Pologne zajrzymy za to za kulisy kolarskiej rywalizacji. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Hit na sobotę - Ślubne wojny
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liv i Emma są najlepszymi przyjaciółkami. Od dziecka wyobrażały sobie swoje śluby i obie marzyły o weselu w nowojorskim hotelu Plaza. Właśnie skończyły 26 lat i wychodzą za mąż. Niestety, popełniono błąd i daty obu ślubów wyznaczono na ten sam dzień. (USA 2009)

Reżyseria: Gary Winick
Obsada: Kate Hudson, Anne Hathaway, Candice Bergen, Steve Howey, Chris Pratt

Czas: 85min.
20:05 Na żywo
XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2017 - (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emitowany na żywo XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. Pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem festiwalu jest Don Vasyl Szmidt. Podczas festiwalu obchodzi jubileusz 55 - lecia pracy artystycznej. (Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Ralf Demolka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita animacja ze studia Disneya. Wielki przebój kinowy. Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę -... (USA, 2012)

Reżyseria: Rich Moore(1)
20:00
Wielki Mike
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głośny film oparty na faktach. Za rolę matki Sandra Bullock otrzymała pierwszego w swojej karierze Oscara. Michael Oher, czarnoskóry chłopiec z bardzo biednej rodziny zostaje zaadaptowany przez białą bogatą rodzinę. Dzięki wsparciu nowych rodziców, Michael zaczyna dobrze się uczyć i robić karierę w sporcie. Obecnie jest bardzo popularnym zawodnikiem, znanym w całych Stanach Zjednoczonych., napisy ( USA 2009)

Reżyseria: John Lee Hancock
Obsada: Sandra Bullock, Tim McGraw, Quinton Aaron, Jae Head, Lily Collins, Kathy Bates
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Na komendzie Morawska zagląda do Gajdy. Przynosi coś słodkiego. Ostatnio trochę głupio wyszło. Arek zapewnia Alicję, że darzy ją szacunkiem i zaprasza ją na kolację w weekend. Do Jaskowskiej przychodzi Jacek. Okazuje się, że Mariusz będzie miał poważne problemy. Tymczasem na patrolu Morawska opowiada Zapale o Arku w samych ciepłych słowach. Jest szczęśliwa. W tym samym czasie Gajda leży rozparty w swoim fotelu. Rozmawia z kumplem przez telefon   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
20:00
xXx
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdor sportów ekstremalnych, igrający z życiem w czasie każdego występu kaskaderskiego, zostaje zwerbowany przez rząd amerykański. Xanderowi zostaje powierzona tajna misja w Pradze. Mężczyzna ma za zadanie rozbić niebezpieczny gang o nazwie Anarchy 99, na czele którego stoją były żołnierz służb rosyjskich, Yorgi oraz jego piękna i przebiegła kobieta, Yelena. (USA 2002)

Reżyseria: Rob Cohen
Obsada: Asia Argento, Danny Trejo, Marton Csokas, Samuel L. Jackson, Vin Diesel
21:10 Na żywo
XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2017 - (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zaproszeni artyści: Monika Rigo (Węgry), Sendreiovci & Kokavakere Lavutara (Słowacja), Surmajovcy Czechy, Karol Adam (Słowacja), Monika Bagarova (Czechy / USA), Weronika Curyło (Polska), finalistka The Voice of Poland, Jan Bendig (Czechy), Don Vasyl. (Polska 2017)


Czas: 50min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Rozgląda się zaspany. Słyszy jakiś hałas. Idzie do kuchni. Widok jaki tam zastaje wprowadza go w osłupienie… Na patrolu żali się Karolinie. Profos mieszka u niego od trzech dni, a on już ma dość. W ciągu dnia Jacek ostrzega Białacha, że zatrzymany przez niego bandyta, który handlował ludźmi i zmuszał kobiety do prostytucji, z powodu błędu prokuratury wyszedł właśnie na wolność. Wkrótce okazuje się, że przestępca nie traci czasu i sprzymierzył... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
22:00
Znak
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji z elementami science fiction. Były żołnierz Chad Turner zgadza się, by wszczepiono mu biometryczny chip (znak bestii), umożliwiający władanie ludzkością. Joseph Pike próbuje odnaleźć Turnera, wierząc, że udam mu się przejąć kontrolę nad znakiem. (USA 2012)

Reżyseria: James Chankin
Obsada: Craig Sheffer, Eric Roberts, Gary Daniels

Czas: 88min.
22:15 Na żywo
XXI Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2017 - (3)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Kultury Romów. (Polska 2017)


Czas: 50min.
22:15
Niemożliwe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przejmujący dramat w gwiazdorskiej obsadzie. Historia rodziny, która przeżyła tsunami. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trzema synami spędzają święta Bożego Narodzenia w Tajlandii w przepięknym hotelu położonym przy złocistej plaży. Drugiego dnia świąt rano, kiedy wszyscy odpoczywają nad basenem, nagle od strony morza dochodzi przerażający huk, a wszystkie ptaki i zwierzęta zaczynają w panice uciekać w głąb lądu. Mieszkańcy hotelu zamierają w bezruchu.... (Hiszpania, USA, 2012)

Reżyseria: Antonio Juan(1)
Obsada: Ewan McGregor, Geraldine Chaplin, Hollander Tom, Naomi Watts, Samuel Joslin
22:50
W doborowym towarzystwie
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dan Foreman (DENNIS QUAID) skończył 51 lat i raczej nie ma powodów do narzekania. Od dawna kieruje biurem reklamy w tygodniku "Sports America", który ostatnio bije rekordy sprzedaży. Pismo zawdzięcza swój sukces w dużej części właśnie Danowi i jego sprawdzonemu, ciepłemu podejściu do klientów oraz świetnej pracy zespołowej. Nawet wieści o kolejnym potomku, którego spodziewa się jego żona, oraz o przyjęciu najstarszej córki Alex (SCARLETT JOHANESSON) na (dość drogi) nowojorski... ( USA 2004)

Reżyseria: Paul Weitz
Obsada: Topher Grace, Scarlett Johansson, Marg Helgenberger, David Paymer, Clark Gregg, Philip Baker Hall, Selma Blair, Malcolm McDowellDennis Quaid, Surround
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.68
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Ktoś morduje mężczyznę w garażu, strzały padają z bliskiej odległości. Wach i Walczak spotykają się na miejscu zabójstwa. Kuba odkrywa, że ofiarą jest jego informator z przestępczego światka, drobny rzezimieszek o ksywie Góral. Walczak jest poruszony tą śmiercią, bo zamordowany był nie tylko jego informatorem, ale też dawnym kumplem z podwórka. Na komendzie pojawia się żona Górala. Znając powiązania męża z policją, oczekuje od Kuby, że zrobi wszystko, by odnaleźć mordercę.... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
22:25
Purpurowe rzeki
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Purpurowe rzeki to film opowiadający o dwóch pozornie nie powiązanych ze sobą śledztwach. Tego samego dnia, trzysta kilometrów od siebie, dwóch policjantów zaczyna prowadzi dwie różne i wyjątkowe sprawy. Pierre Niemans (Jean Reno) z nieomylnym instynktem śledczym zajmuje się sprawą morderstwa, które miało miejsce w Guernon - uniwersyteckim miasteczku położonym wysoko w górach. Tymczasem młody samotnik Max Kerkerian (Vincent Cassel), były złodziej samochodów, który wszedł w szeregi policje ze... (Francja 2001)

Reżyseria: Mathieu Kassovitz
Obsada: Jean Reno, Vincent Cassel, Nadia Farès
23:40
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 10/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson przenosi wojnę z powrotem do Stonogi, tym razem sprowadzając Mike’a Petersona celem wsparcia. Gdy przybliżają się coraz bardziej do prawdy, zostają ujawnione pewne zaskakujące tajemnice, a niespodziewany zwrot sytuacji zagraża zespołowi. (USA 2013)

Reżyseria: Holly Dale
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 39min.
23:20
Sponsoring
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anne, doświadczona dziennikarka "Elle", pracuje nad artykułem o studentkach, dorabiających prostytucją. Pod wpływem rozmów z nimi zaczyna dostrzegać, że jej własne, pozornie szczęśliwe życie, podszyte jest pustką, samotnością i zakłamaniem. (Polska, Niemcy, Francja 2010)

Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Obsada: Juliette Binoche, Joanna Kulig, Andrzej Chyra, Krystyna Janda

Czas: 95min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.69
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Na komendę wraca Przybylska. Na miejscu czekają na nią pewne zmiany. W niecodziennych okolicznościach poznaje nowego członka zespołu wydziału kryminalnego, którym jest starszy aspirant Bruno Sawicki. Razem przyjmują sprawę dotyczącą zniknięcia mężczyzny. Żona zgłosiła, że wyjechał na ryby, jednak nie wrócił i nie ma z nim kontaktu. Kilka godzin później policja znajduje jego ciało w rzece. Od początku śledztwa nie zgadza się kilka faktów. Jeden z tropów prowadzi do agencji... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, piotr kolski
00:35
Tajne przez poufne
komediodramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozpoczyna się w siedzibie Centralnej Agencji Wywiadowczej w Langley w stanie Virginia. Najlepszy analityk z długoletnim doświadczeniem dowiaduje się nagle, że musi pożegnać się z wywiadem za nadużywanie alkoholu. (Francja, USA, Wielka Brytania 2008)

Reżyseria: Joel Coen, Ethan Coen
Obsada: George Clooney, John Malkovitch, Brad Pitt, Frances McDormand, Tilda Swinton

Czas: 91min.
00:50
Bez względu na cenę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat. Współczesna amerykańska prowincja. W rolnictwie panuje konkurencja, a ambitny Henry Whipple (Dennis Quaid) rywalizuje o miano najlepszego farmera w okolicy. Pragnie, by jego syn, Dean (Zac Efron), pomagał mu w rozwijaniu rodzinnego, imperium. Zbuntowany chłopak ma jednak zupełnie inne plany - jego marzeniem jest bowiem zostać zawodowym kierowcą rajdowym. Gdy interesy Henry'ego stają się przedmiotem szeroko zakrojonego śledztwa, ojciec i syn niespodziewanie stają w obliczu... (USA, 2013)

Reżyseria: Bahrani Ramin(1)
Obsada: Aaron B. Oduber, Atwood Laura, Dennis Quaid, Hoogenakker John, Zac Efron
00:00
Boski chillout
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia ze młodymi gwiazdami Hollywood. Zajmujący się dostarczaniem pozwów sądowych Dale Denton nawiązuje wymuszone biznesowe relacje z lakonicznym Saulem Silverem i raczy go odwiedzać tylko po to, aby zaopatrywać się u niego w pierwszorzędny produkt – rzadką odmianę trawki o nazwie boski chillout. Kiedy Dale staje się jedynym świadkiem morderstwa dokonanego przez nieuczciwą policjantkę i króla narkotykowego światka, wpada w panikę i zostawia boski chillout na miejscu zbrodni.... (USA, 2008)

Reżyseria: David Gordon Green
Obsada: Rogen Seth, Craig Robinson, Danny McBride, James Franco, Kevin Corrigan
00:30
Nie bój się ciemności
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków... (USA 2010)

Reżyseria: Troy Nixey
Obsada: Bailee Madison, Guy Pearce, Katie Holmes
01:10
Egzorcysta III
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozpoczyna się 15 lat po wydarzeniach z części I "Egzorcysty". 12 - letnią Regan opętał wtedy szatan. Młody ks. Karras, którego matka prosiła o pomoc, zginął chcąc wypędzić diabła z dziecka. Ale żyją jego przyjaciele, ks. Dyer i por. Kinderman. (USA 1990)

Reżyseria: Peter William Blatty
Obsada: George Scott, Ed Flanders, Brad Dourif

Czas: 105min.
01:05
Film
film
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy ( USA 2014)

02:20
Zagadka Hotelu Grand - odc. 51 (seria III, odc. 9)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W hotelu odbywa się koncert dobroczynny z udziałem pary królewskiej. Ksiądz Grau próbuje w ten sposób zebrać fundusze na budowę sierocińca. Lady wpada na nowy pomysł wzorem brytyjskich organizacji charytatywnych zorganizuje w hotelu aukcję. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
02:20
Tuż przed tragedią, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Analizy ekspertów medycyny sądowej i przełomowy eksperyment ujawniają niedopatrzenie konstruktorów, które mogło być przyczyną krytycznego uszkodzenia kadłubu Titanica.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

02:30
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia nie chce wrócić do Czarka i nadal mieszka w celi. Nie chce z niej wyjść, nawet kiedy nie ma gdzie umieścić oskarżonego o kradzież pistoletu Rosolaka, bowiem w drugiej przebywają kibice Legii i Widzewa. Arnie przyprowadza Agnieszkę i jej chłopaka, z którym na wpół nago opalała się w parku. Czarek wygania chłopaka Agnieszki, a ją samą zamyka w celi z Kasią. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
03:10
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 9/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i jego zespół prześladowani są przez nieznaną siłę, która grozi zniszczeniem ich wszystkich. Okazuje się, że jedynie tajemnica z przeszłości May może ich uratować. (USA 2013)

Reżyseria: Billy Gierhart
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
03:10
07 zgłoś się - odc. 11/21 - Wagon pocztowy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głównym bohaterem jest oficer dochodzeniowy MO, porucznik Borewicz. Podczas jazdy pociągu nieznani sprawcy włamują się do wagonu pocztowego i kradną pół miliona złotych. Okazuje się, że trzej konwojenci zostali uśpieni środkiem nasennym podanym w piwie. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Jan Ciecierski, Józef Korzeniowski, Artur Barciś, Marcin Rudziński, Zygmunt Fok, Stanisław Michalik

Czas: 61min.
03:00
Tajemnice losu, odc.2737
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:30
Uwaga!, odc. 5010
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 190/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:25
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Stąd zapewne popularność programu "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli, a także przedsięwzięciom specjalnym, takim jak bezpieczne wakacje czy bezpieczny... (Polska 2010)

Reżyseria: Piotr Ogorzałek
03:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:20
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

04:00
Krzyżacy. Powstanie, potęga i upadek
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polsko - francuski film Krzyżacy opowiada historię narodzin, rozkwitu, a następnie upadku zakonu. Przedstawia jego działalność w Ziemi Świętej w czasie wypraw krzyżowych i rolę jaką odgrywał w odzyskaniu Jerozolimy przez cesarza Fryderyka II. (Polska 2011)

Reżyseria: Krzysztof Talczewski

Czas: 52min.
04:25
07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezmordowany porucznik Borewicz prowadzi dochodzenie w sprawie kobiety, która wypadła na ulicę podczas mycia okna. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy morderstwo. Wkrótce po tej tragedii podczas kąpieli w wannie ginie Klementyna Nawrocka. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzislaw Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Gustaw Kron, Grażyna Dyląg, Maria Homerska, Izabella Trojanowska, Bożena Krzyżanowska, Elżbieta Kijowska

Czas: 69min.
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.799
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:25
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie. (Polska 2010)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 33
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3751
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.803
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info