Program dla 2017-07-16 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 190/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

04:25
07 zgłoś się - odc. 12/21 - Ścigany przez samego siebie
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niezmordowany porucznik Borewicz prowadzi dochodzenie w sprawie kobiety, która wypadła na ulicę podczas mycia okna. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy morderstwo. Wkrótce po tej tragedii podczas kąpieli w wannie ginie Klementyna Nawrocka. (Polska 1981)

Reżyseria: Krzysztof Szmagier
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzislaw Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Gustaw Kron, Grażyna Dyląg, Maria Homerska, Izabella Trojanowska, Bożena Krzyżanowska, Elżbieta Kijowska

Czas: 69min.
04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 33
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Galeria - odc. 59
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam i Kacper postanawiają udowodnić Woydattowi, że sprzeniewierzył kredyt zaciągnięty na ratowanie firm matki Adama. Zaczynają zbierać materiały. Kacper szuka umów Woydatta w kancelarii Karwowskiego, a Adam w archiwum sądu przegląda dokumenty spółek. (Polska 2011)

Reżyseria: Gina Martini, Jakub Miszczak
Obsada: Tomasz Dedek, Magdalena Turczeniewicz, Julia Pietrucha, Bartosz Porczyk, Grażyna Wolszczak, Marek Kalita, Ewa Bukowska, Błażej Michalski, Paulina Chapko, Andrzej Deskur

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3113
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek leci do Brukseli, gdzie Agata uległa wypadkowi i jest w śpiączce farmakologicznej. Natychmiast po jego powrocie, matka dopytuje się o stan zdrowia synowej i dziecka. Leopold kontaktuje się z Leokadią i Bronkiem, którzy są już w Australii. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski
Obsada: Natalia Rewieńska, Anna Matysiak, Daniel Zawadzki, Martyna Kowalik, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Piotr Swend, Katarzyna Skolimowska, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński

Czas: 21min.
05:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:50
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:55
Podróże z historią - odc. 18 Radek wstępuje do zakonu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radosław Kotarski potrafi zrobić wiele, aby poznać prawdę o dawnych czasach. Tym razem niemal dosłownie wstępuje do zakonu. Dzięki temu jest w stanie z perspektywy mnisiego habitu opowiedzieć o codziennym życiu średniowiecznych zakonów. (Polska 2016)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
05:00
Disco Gramy, odc.3751
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Nic straconego
Godziny emisji
05:25
Uwaga!, odc. 5010
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.803
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:50
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

06:05
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (325)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 25min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 211
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:35
M jak miłość - odc. 1294
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa wciąż jest załamana po utracie dziecka, a rodzina coraz bardziej się o nią niepokoi. Tymczasem Justyna zdaje sobie sprawę, że Mateusz jest w niej zakochany. I w końcu prosi Mostowiaków, by przemówili mu do rozsądku. Problemy w szkole ma także Lenka. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Aleksandra Prykowska - Malec - Majka, Dominik Mirecki - Adam, Natalia Zielska - Pola, Anna Matecka - matka Poli, Maria Głowacka - Lenka Zduńska, Grzegorz Kucias - Gliński, Olga Kalicka - Justyna, Adam Tomaszewski - Kuba

Czas: 44min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:40
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 7: Żeglarski podwieczorek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 55min.
07:35
Sułtani westernu
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dobrze przyjęta przez krytykę i publiczność komedia przygodowa utrzymana w konwencji westernowej. Bohaterami są trzej przyjaciele ze szkolnej ławy. Jeden z nich, Mitch Robbins (Billy Crystal), obchodzi właśnie 39. rocznicę urodzin. (USA 1991)

Reżyseria: Ron Underwood
Obsada: Billy Cristal, Daniel Stern, Bruno Kirby

Czas: 109min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 1/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Aleksandria to bylinowy ogród nad jeziorem, na Pojezierzu Kaszubskim. Zajmuje cztery duże tarasy wycięte w stromej... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacze opowieści, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:55
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

07:20
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 1: Oferta pracy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
07:55
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 6: Basil The Rat
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 31min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 5 Innowatorzy cz. 2
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wyjaśnimy, czym są innowacje, o których mówi się tak często w kontekście rozwoju. Przedstawimy możliwości, jakie stwarzają polskim innowatorom Fundusze Europejskie, m.in. wsparcie badań, wdrożeń i ochronę patentową. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
08:55
Ziarno - Święto Miłosierdzia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:45
Przygody Kota w butach, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 27/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30 Na żywo
Dzień Dobry Wakacje, odc. 8/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:10
High School Musical 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja wielkiego telewizyjnego hitu. Troy i Gabriela, by nie rozstawać się na wakacje, podejmują wakacyjną pracę w ekskluzywnym klubie Evansa. Zbliża się pokaz, podczas którego zarówno członkowie klubu jak i jego pracownicy mają zaprezentować swoje talenty. Tymczasem zazdrosna Sharpay knuje swoje intrygi…   Dla małoletnich od lat 7 Udogodnienia: audiodeskrypcja (USA, 2007)

Reżyseria: Kenny Ortega
Obsada: Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zac Efron
08:45
Ale numer!, sez. 1, odc. 10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:30
Zakochaj się w Polsce - odc. 11 Dolina Narwi
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Bednarek odwiedza Dolinę Narwi - rejon z wyjątkowo piękną przyrodą i zabytkami. Narwiański Park Narodowy i jego okolice to przestrzeń idealna, by zwolnić i zachwycać się wodą, powietrzem i słońcem. Narew jest nazywana polską Amazonką. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 21min.
09:40
Ostoja - odc. 140
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2014)


Czas: 24min.
09:20
Nowe szaty króla 2: Kronk - Nowe wcielenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja przebojowej animacji. Po dzikich i zwariowanych przygodach z Pachą i królem Kuzko, pełen uroku osiłek, były giermek rządnej władzy Yzmy, wiedzie szczęśliwe i spokojne życie jako szef kuchni we własnej restauracji. Rozpoczyna się jednak zupełnie nowa, szalona przygoda, gdy u Kronka zjawia się lama z informacją, że jego tata wybiera się do niego z wizytą. Chcąc popisać się przed tatą i wyglądać na prawdziwego człowieka sukcesu, za sprawą przebiegłej czarownicy Yzmy, Kronk zgotował... (USA, 2005)

Reżyseria: Blinkoff Saul(1)
09:15
Ale numer!, sez. 1, odc. 11
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

09:45
Ale numer!, sez. 1, odc. 12
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

10:00
Weterynarze z sercem - /5/
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program powstał na fali mody na świadome i odpowiedzialne wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Będzie prezentował przypadki "pacjentów" z klinikach weterynaryjnych oraz pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w zoo i innych placówkach. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 23min.
10:35
Biblia - Samson i Dalila, cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemie Izraelitów od 40 lat okupują Filistyni. Naród wybrany przyjmuje ich jarzmo jako karę bożą za nieposłuszeństwo, aż przychodzi na świat chłopiec, którego Bóg wyznaczył na przywódcę i wyzwoliciela. Rodzice nadają mu imię Samson. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 43min.
10:20
Rodzinne oglądanie - Legendarne lemury z Madagaskaru
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Madagaskar, czwarta największa wyspa świata. Zadziwiający krajobraz wysokich, kamiennych lasów, gęstych dżungli tropikalnych, wysoko położonych gąszczy, rozszerzających się bagien i nadbrzeżnych krzewin. Zwierzęta i rośliny zajmują każdą niszę tej krainy. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Nie dotyczy

Czas: 43min.
10:55
Karate Kid 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Familijny/akcja. Trzecie spotkanie z parą sympatycznych bohaterów: Danielem, amerykańskim nastolatkiem o przydomku "Karate Kid" i jego nauczycielem Miyagim - japońskim mistrzem sztuki walki. Tym razem znowu muszą przeciwstawić się swojemu dawnemu wrogowi Kreese’owi i jego przyjacielowi Terry’emu, bezwzględnemu biznesmenowi i ekspertowi wschodnich sztuk walki. Terry i Kreese łączą swoje siły, by zemścić sie na Danielu i Miyagim...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1989)

Reżyseria: John G. Avildsen
Obsada: Ralph Macchio, Sean Kanan, Pat Morita, Robyn Lively, Thomas Ian Griffith, Martin Kove
10:35
Galileo, odc.603
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZY AUTA NA PILOTY SĄ BEZPIECZNE Ta wiadomość zelektryzowała kierowców: za pomocą jednego programu komputerowego można ponoć otworzyć 100 milionów pojazdów 15-tu producentów. Sprawdzamy, czy rzeczywiście tak jest. CIEKAWOSTKI NA TEMAT GUMY DO ŻUCIA Czy gumą do żucia można naprawić uszkodzony samolot? Gdzie obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące wypluwania gumy na ulicę oraz z czego tak naprawdę jest wykonana guma? CZEGO POTRZEBUJE WSPÓŁCZESNA GEJSZA. Japońska gejsza zdradza... (Polska 2017)

10:15
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 6: Warownia
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
10:45
Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 7: Kowal
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2011)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:30
Magazyn Kolarski - odc. 19
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników dwóch kółek. Znajdą się w nim porady dla doświadczonych kolarzy, ale też dla amatorów. Ponadto newsy z polskich tras oraz najważniejszych kolarskich wyścigów świata. (Polska 2017)


Czas: 12min.
11:45 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 13min.
11:10
Makłowicz w podróży - Hiszpania - "Prowincja Sewilla" (186)
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W podróż do Sewilli Robert wyrusza z Grazalemy, górskiego pueblo blanco leżącego w górach o tej samej nazwie. Pueblos blancos, czyli białe miasteczka, zwane są niekiedy ptasimi gniazdami. Niektórzy przyjeżdżają do Andaluzji specjalnie dla nich. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
11:45
Gwiazdy w południe - Nie do przebaczenia
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja rozgrywa się w latach 80. XIX wieku. W niewielkim miasteczku na Dzikim Zachodzie pojawia się pijaczyna i włóczęga, weteran wojny secesyjnej Abe Kelsey, rozpowszechniający plotkę o indiańskim pochodzeniu pięknej Rachel Zachary (Audrey Hepburn). (USA 1960)

Reżyseria: John Houston
Obsada: Burt Lancaster, Audrey Hepburn, Audie Murphy, John Saxon

Czas: 116min.
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 5/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sylwia i Mirek, opuszczając Dom Marzeń tydzień temu, Team Leaderstwo przekazali Gosi i Michałowi. Jak poradzą sobie z dowodzeniem grupą, skoro sami nie dogadują się najlepiej? Piąty tydzień izolacji od świata zewnętrznego i ciężka praca daje się wszystkim we znaki. Nerwy puszczają nie tylko uczestnikom, ale także Wieśkowi. Niektórzy próbują rozładować atmosferę - Tomek Jagielski wkręca pana od BHP, że jest pod wpływem alkoholu. Niewinny żart kończy się wielką awanturą… Uczestnicy niezmiennie... (Polska)

11:35
Galileo, odc.604
Godziny emisji
Rozwiń opis
LODY Z ROSOŁU W Nowym Jorku popularność zdobywają lody wykonane na bazie rosołu wołowego. Sprawdzimy, czy są smaczne. PERMANENTNY MARKER Nie ma chyba powierzchni, po której nie może pisać. Czy to gorąca, tłusta, czy śliska. Jego tusz niełatwo schodzi. Pisak kosztuje od dwóch do trzech euro. Można go kupić w dwudziestu kolorach, od pięćdziesięciu lat. Wyjaśnimy, dlaczego jego tusz jest tak trwały. ZA MURAMI GUANTANAMO Co naprawdę dzieje się za murami więzienia Guantanamo – opowiedzą m.in.... (Polska 2017)

11:20
Wojciech Cejrowski. Boso - Karaiby, sez. 1, odc. 1: Tytoń
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja serii "Boso przez świat" Wojciecha Cejrowskiego. W każdym odcinku Cejrowski dociera do plemion w zapomnianych regionach naszej planety. Poznaje ich kulturę, wierzenia i zwyczaje. Na ile różnią się do naszych? udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2013)

Obsada: Wojciech Cejrowski
11:55
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 9: Szczęśliwe zakończenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół rozprasza się po całym świecie, gdzie każdy z Bibliotekarzy wiedzie wymarzone życie. Wkrótce ci wszyscy „obcy” spotkają się, aby wspólnie opracować plan pokonania Ariel, kolejnej wysłanniczki Prospero. Czy zespół podejmie tę trudną decyzję i zrezygnuje ze swoich szczęśliwych zakończeń na rzecz walki w imię dobra ludzkości? (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 15min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 37min.
12:00
Co za tydzień, odc. 808
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 4/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
90% Koreańczyków to aktywni użytkownicy internetu. Niemal wszyscy - zaglądają do sieci codziennie. Towarzystwo online zapewniają Vlogerzy, którzy grają w gry internetowe, albo Muk-bang, czyli osoby... jedzące przed kamerami na żywo. W Korei można też wychowywać wirtualne dziecko, albo oglądać świat na żywo z perspektywy… kota. Coraz częstsza aktywność w świecie wirtualnym wiąże się z coraz częstsza samotnością Koreańczyków w świecie rzeczywistym. Bohaterka Martyny, BJ Levi relacjonuje swoje... (Polska)

12:40
Powrót Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Słynny diament Różowa Pantera, skarb narodowy bliskowschodniego Lugaszu, zostaje skradziony z muzeum. Do pomocy w jego odnalezieniu zostaje sprowadzony najlepszy francuski detektyw Jacques Clouseau…   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 1975)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Catherine Schell, Christopher Plummer, Peter Sellers
12:50
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Bajka o tym, co wyruszył, by nauczyć się bać
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia dzielnego Michaela, który pragnie dowiedzieć się czym jest strach. W tym samym czasie Król obiecuje rękę swojej córki, temu kto wypędzi złe duchy z jego zamku. Do tej pory wszyscy śmiałkowie polegli na tym zadaniu. W końcu pojawia się chłopiec, który nie boi się niczego... Czy przegna duchy i poślubi piękną Elisabeth? (Niemcy 2014)

Reżyseria: Tobias Wiemann
Obsada: Heiner Lauterbach, Isolda Dychauk, Tim Schultz
13:05
BBC w Jedynce - Łowcy. W pętli sezonowych zmian
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W świecie dzikiej przyrody umiejętność polowania to sprawa życia i śmierci. Kolejny serial twórców cyklu "Planeta Ziemia" opowiada o dramatycznym świecie drapieżników. Zobaczymy niezwykłe konkursy zwierząt i fascynujące pościgi. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 48min.
13:15
Ralf Demolka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita animacja ze studia Disneya. Wielki przebój kinowy. Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę -... (USA, 2012)

Reżyseria: Rich Moore(1)
13:05
Belle Epoque, odc. 5/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch ubogich, małoletnich chłopców na nasypie przy torach kolejowych znajduje mocno uszkodzone zwłoki mężczyzny, bez fragmentu czaszki. Przybyli na miejsce policjanci uznają, że ofiara została potrącona przez pociąg. Sekcja zwłok wyklucza jednak tę wersję wydarzeń. Jan wpada na pewien trop i postanawia dowiedzieć się kim była ofiara i skąd pochodziła analizując odzież zmarłego. Weronika na podstawie zrekonstruowanych fragmentów twarzoczaszki tworzy portret ofiary. Kiedy w końcu udaje się... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
14:05
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 2/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na bestsellerowej powieści Johna Jakesa historia przyjaźni dwóch młodych mężczyzn - George'a Hazarda i Orry'ego Maina, którzy poznają się w drodze do prestiżowej szkoły wojskowej West Point. (USA 1994)

Reżyseria: Larry Pierce
Obsada: Patrick Swayze, James Read, Jean Simmons, Lesley-Anne Down, Kirstie Alley, Mitchell Ryan

Czas: 45min.
14:00
Familiada - odc. 2345
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wszystko o dźwięku Czym jest dźwięk? Jak wpływa na człowieka? Czy dźwięk można zobaczyć? Dlaczego niektóre dźwięki nas pobudzają, a inne usypiają? Jak zaprojektować idealną salę koncertową? Czy taka w ogóle istnieje? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
14:05
Władca pierścieni: Dwie wieże
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frodo i Sam kontynuują swą pełną niebezpieczeństw wyprawę do Mordoru, gdzie w górskiej szczelinie muszą porzucić obdarzony złą mocą Pierścień. Od powodzenia tej misji zależy przyszłość i bezpieczeństwo ich przyjaciół i wszystkich hobbitów z Shire. Druga część Władcy Pierścieni zachwyciła świat najwyższym kunsztem filmowym i wielkim rozmachem realizacyjnym, chociaż jest o bardziej mroczna od pierwszej i skupia się głównie na walce dobra z wszechpotężnym i wszechobecnym złem, które zagraża... ( Nowa Zelandia/USA/Niemcy 2002)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Liv Tyler, Sean Astin, John Rhys-Davies, Bernard Hill, Christopher Lee, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Miranda Otto, David Wenham, Brad Dourif, Hugo Weaving, Cate Blanchett, Andy SerkisCraig Parker
14:00
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Trzy piórka
familijny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Trzy piórka" to opowieść o starzejącym się królu, który ma trzech synów, dwóch mądrych i zdolnych oraz jednego małomównego, ale prostodusznego. Król choć długo myśli nad tym komu powinien oddać swój tron, nie potrafi zdecydować. By rozwiązać problem postanawia dać swoimi dzieciom zadanie, które rozstrzygnie losy królestwa i pozwoli udowodnić im swoją wartość. (Niemcy 2014)

Reżyseria: Su Turhan
Obsada: Emanuel Fitz, Michael Schönborn, Sky DuMont
15:05
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 3 "Donosy i kontrole"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z bocznych uliczek Warszawy. Olyia, potrącona przez samochód, pokrwawiona leży na ulicy. Kiedy zostaje opatrzona, dwaj policjanci odwożą ją do domu. Ich wizyta w domu dziewcząt się przedłuża. Pan Henryk postanawia interweniować. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 44min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 668 - Jutro będę wiedział, że cię kocham
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam źle reaguje na terapię, która ma go ochronić przed HIV traci siły i może mieć uszkodzoną wątrobę. Van Graaf przejmuje obowiązki dyrektora, wprowadza plan naprawczy i próbuje zmusić Lipskiego, by zgodził się na umorzenie części długu. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Bartosz Opania - Latoszek, Kamil Kula - Szczepan, Anita Sokołowska - Lena, Redbad Klijnstra - Van Graaf, Marcin Sianko, Marek Ślosarski - Stanisławski, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Jan Zmit - Góral, Marcin Kwaśny - Staszek

Czas: 48min.
15:30
Moja macocha jest kosmitką
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sci-fi. Owdowiały naukowiec, doktor Mills samotnie wychowujący córkę, (D. Aykroyd) zakochuje się w pięknej blondynce (K. Basinger), która w rzeczywistości jest przybyszem z Kosmosu. Różnice i pochodzenie z dwóch całkiem odmiennych, oddalonych od siebie światów nie stanowią przeszkody w porozumieniu się niezwykłej pary. Mills jest zauroczony "kosmiczną" partnerką, którą uważa za kobietę swoich marzeń. Jedynie jego córka ma czasami wątpliwości wobec tak nieziemskiej i... (USA, 1988)

Reżyseria: Richard Benjamin
Obsada: Dan Aykroyd, Seth Green, Kim Basinger, Jon Lovitz, Alyson Hannigan, Joseph Maher
15:00
Zabójcze tornado
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katastroficzny. Obcy atakują ziemię używając sztucznie wywoływanych elektromagnetycznych tornad.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Jeff Burr
Obsada: Jeff Fahey, Stacey Asaro
15:15
Ostatni legion
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Targany wojną domową – Rzym – chyli się ku upadkowi. Rebelianci porywają cesarza – Romulusa Augustusa – który zostaje uwięziony na wyspie Capri. Dzięki pomocy swojego nauczyciela Ambrosinusa oraz legionisty Aureliusa, udaje się mu uciec. Młody cesarz postanawia odbudować dawne imperium. Udaje się zatem z żołnierzami do Bretanii, by odszukać ostatni rzymski legion i z jego pomocą uratować Rzym. (Francja, Wielka Brytania, Włochy 2007)

Reżyseria: Doug Lefler
Obsada: Colin Firth, Ben Kingsley, John Hannah, Aishwarya Rai Bachchan
16:00
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 4 "Sztuka czyszczenia kryształów"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Polina przystaje na propozycję szefa, będzie kierować pracą pozostałych koleżanek. Nie dość, że to rodzaj awansu, to jeszcze dostanie więcej pieniędzy. Olyia idzie do pracy do Nowakowej. I bardzo się boi. Nie bez podstaw. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 43min.
16:20
Na sygnale - odc. 132 "Cała prawda"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy jadą na wezwanie do młodego mężczyzny, który ma objawy neurologiczne i prawdopodobnie krwawi do mózgu. Dr Góra odkrywa, że partnerka chorego podała mu skopolaminę. Gdy ten wpada we wstrząs anafilaktyczny, ona próbuje popełnić samobójstwo. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Iga Górecka - Ruda, Andrzej Chudy - Paweł

Czas: 22min.
16:50
Pierwsza randka - (4)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czy można się zakochać od pierwszego wejrzenia, podczas romantycznej kolacji we dwoje? Formuła programu jest bardzo prosta. Do restauracji są zapraszane na randkę osoby, które się nigdy wcześniej nie spotkały. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
16:50
Zemsta Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny epizod z cyklu komedii o komisarzu Clouseau (Sellers), który cofnął kryminalistykę do epoki kamienia łupanego i jego walki z nadinspektorem Dreyfusem (Lom) i gangsterem Douvier (Webber).   Dla małoletnich od lat 12 (USA, Wielka Brytania, 1978)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Bert Kwouk, Bert Kwouk, Burt Kwouk, Dyan Cannon, Herbert Lom, Herbert Lom, Peter Sellers, Peter Sellers, Robert Loggia, Robert Loggia, Robert Webber, Robert Webber
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /13/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 31min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Dorota jest pielęgniarką. Przed kilku laty sama pielęgnowała w domu umierającego na nowotwór męża. Po tragedii została sama z dwójką dzieci – dwudziestodwuletnią Agatą i siedemnastoletnim Jackiem. Nieco ponad rok temu na świat przyszła wnuczka pani Doroty – Tosia. Wszyscy mieszkają w niewielkim, trawionym wilgocią i grzybem, bardzo ciasnym domku. Dorastający Jacek nigdy nie miał swojego pokoju, miejsca do wypoczynku brakuje dla ciężko pracującej pani domu. Mimo wysiłków całej rodziny,... (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 7/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

17:25
Zaginiony Świat: Jurassic Park
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Minęły cztery lata od zamknięcia Parku Jurajskiego. Dr Ian Malcolm (Jeff Goldblum) odkrywa, że John Hammond (Richard Attenborough), miliarder,dzięki któremu powstał pierwszy park, wyhodował całe stada dinozaurów na innej wyspie w głębi oceanu. Dowiaduje się także, że jego dziewczyna, paleontolog Sarah Harding (Julianne Moore), wyjechała na wyspę, by studiować zachowania dinozaurów. Przeczuwając najgorsze wyrusza jej na ratunek. Po przybyciu na miejsce musi stawić czoła nie tylko... (USA 1997)

Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, Vince Vaughn
18:05
Lista przebojów Jedynki - odc. 12
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 20min.
18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 6
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
Telekamera 2015. Program pokazuje polską wieś, samotnych rolników i ich gospodarstwa. Mają ziemię, maszyny, nowoczesne technologie, ale brakuje im partnerki, która zechce z nimi dzielić radości i trudy dnia codziennego. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Rodzinka.pl - odc. 193 "Strzała Amora" sezon9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 11/12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejną niedzielę z uczestnikami „Ugotowanych” spędzimy w miejscu, gdzie energia bierze się nie tylko z węgla, ale przede wszystkim z ludzi! Tym razem odwiedzimy Śląsk i Zagłębie! Czwórka młodych i kreatywnych amatorów gotowania pokaże na co ich stać, a my… obadomy kto je mistrz! Do walki o 5 tysięcy złotych staną: Marlena Starzec – współwłaścicielka sklepów zoologicznych. Jak na ironię, Marlena ma uczulenie na zwierzęcą sierść, więc przeważnie pracuje z domu. Dodatkowo zajmuje się... (Polska)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 194 "Chrzestny, chrzestna i chrześniaczek" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Oda do młodości" W trakcie jednej z bardziej refleksyjnych libacji alkoholowych Ferdek i Paździoch dochodzą do wniosku, że mają już swoje lata, ale nie czują się staro, wręcz przeciwnie…. Czują się bardzo młodo i postanawiają tę młodość jeszcze raz zademonstrować światu. Powrót do życia jak za dawnych lat Ferdek zaczyna od odkurzenia starej gitary.   Dla małoletnich od lat 12      Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7137
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7120
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7117
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5011
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZEKOLADA NA SUROWO Raw food to coraz popularniejszy trend żywieniowy. Zgodnie z jego założeniami jedzenie nie może być poddawane nadmiernej obróbce termicznej. Sprawdzimy zatem jak powstaje rawfoodowa czekolada. DOM Z BUTELEK PET Na panamskiej wyspie Colon nadmiar plastikowych butelek to prawdziwy problem. Dlatego pewien Kanadyjczyk postanowił budować z nich domy. WŚRÓD AMISZÓW Wszystko, jak przed dwustu laty. Noszą staromodne ubrania, czepki, kapelusze, długie brody. Są bardzo religijni,... (Polska 2017)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Zakochana Jedynka - Greckie pocałunki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Vanessa ma 30 lat i właśnie przygotowuje się do ślubu. Tim, jej narzeczony, wyjeżdża nagle do Grecji. Vanessa próbuje się z nim skontaktować, ale on nie odbiera telefonów. Vanessa wyrusza jego śladem. W samolocie poznaje przystojnego Janisa. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Felix Dünnemann
Obsada: Alissa Jung, Wanja Mues, Manuel Cortez

Czas: 90min.
20:05
Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w tropikach
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na scenie szczecińskiego Letniego Amfiteatru swoje premierowe numery pokażą najlepsze polskie kabarety, m. in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Limo, Smile, Czesuaf, Szarpanina. (Polska 2011)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 49min.
20:55
Kabaretowy Klub Dwójki na wakacjach w wielkim mieście
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prowadzą: Robert Górski i Marcin Wójcik. Wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, Jurki, Smile, Czesuaf, Szarpanina, a także gościnnie gwiazdy: Katarzyna Zielińska, Tercet czyli Kwartet. (Polska 2011)


Czas: 49min.
20:05
Polsat SuperHit Festiwal 2017 Sopocki Hit Kabaretowy na bis
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzeciego dnia Polsat SuperHit Festiwal sopocka scena należała do kabaretowej elity. Wieczór pełen salw śmiechu i doskonałej rozrywki zapewniły największe gwiazdy polskiego kabaretu: Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Jerzy Kryszak oraz m.in. Grzegorz Halama. W „Sopockim Hicie Kabaretowym” ci artyści kabaretowi przystąpili do pojedynku na najzabawniejsze skecze i premierowe piosenki. Program prowadzą: Ewa Błachnio, Marcin Wójcik i Jabbar. Dla...

20:00
Opór
film wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 1941 – Żydzi w Europie Wschodniej padają ofiarami masowych mordów. Trzem braciom Bielskim udaje się schronić wraz z grupką uciekinierów w gęstym lesie, który znają od dziecięcych lat. Na początku starają się po prostu przetrwać. Gdy jednak wieść o ich odwadze rozchodzi się, w lesie pojawia się coraz więcej mężczyzn, kobiet, dzieci i starców, dla których bracia są jedyną nadzieją na przetrwanie. Tewje (Daniel Craig) obejmuje przywództwo, ale jego decyzje często krytykuje Zus (Liev... ( USA 2008)

Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Daniel Craig, Liev Schreiber, Jamie Bell, Alexa Davalos, Allan Corduner, Mia Wasikowska
20:00
Tajemnicza przesyłka
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tommy Wick (Austin) ma dostarczyć tajemniczą przesyłkę szefowi konkurencyjnego gangu. Wydaje się to być rutynowym zadaniem, ale tylko do momentu gdy zaczyna go śledzić banda uzbrojonych najemników, usiłując przejąć ładunek.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2012)

Reżyseria: Jesse Johnson
Obsada: Dolph Lundgren, Steve Austin
20:00
Zabójczy cel
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Zabójczy cel” to sensacyjne kino akcji, w którym główny bohater - detektyw Jacob Stilwell, grany przez Stevena Segala, stara się rozwikłać zagadkę serii morderstw. Jego śledztwo prowadzi go do Memphis. W trakcie poszukiwań morderców, detektywa dościgają demony przeszłości, które utrudniają mu poszukiwania. (Kanada, USA 2008)

Reżyseria: Jeff King
Obsada: Steven Seagal, Holly Elissa, Karyn Michelle Baltzer, Philip Granger
22:05
Debiutanci
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Docenieni przez krytykę i widzów "Debiutanci" stanowią udany melanż tragikomedii i filmu romantycznego. Historia Olivera Fieldsa, który rozmyśla nad życiem i śmiercią ojca, Hala, który okazał się gejem. Jednocześnie Oliver chce odmienić własny los. (USA 2010)

Reżyseria: Mike Mills
Obsada: Ewan McGregor, Christopher Plummer, Melanie Laurent, Goran Visnjic

Czas: 99min.
22:00
Ukryta strategia
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
W "Ukrytej strategii" Robert Redford sprawdził się w podwójnej roli - reżysera filmu i odtwórcy głównej roli, pełnego ideałów akademickiego wykładowcy z West Coast University w Kalifornii, profesora Stephena Malleya, weterana wojny w Wietnamie. (USA 2007)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Meryl Streep, Tom Cruise, Andrew Garfield, Robert Redford

Czas: 87min.
22:05
Dick i Jane: Niezły ubaw
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia z Jimem Carrey'em i Tea Leoni, wcielających się w tytułowe postacie: Dicka i Jane. Lata ciężkiej pracy Dicka Harpera wreszcie przynoszą rezultaty, gdy bohater zostaje wiceprezesem firmy Globodyne, światowego lidera na rynku medialnym. Ale po zaledwie jednym dniu pracy Dicka na nowym stanowisku, firma Globodyne zostaje zniszczona przez konkurencję, a sam Dick zostaje na lodzie. Szybka zmiana fortuny nie pozwoliła Dickowi zaoszczędzić pieniędzy na czarną godzinę. Teraz,... (USA, 2005)

Reżyseria: Dean Parisot
Obsada: Jim Carrey, Aaron Michael Drozin, Angie Harmon, John Michael Higgins, Tea Leoni, Alec Baldwin, Richard Jenkins
22:00
Don Jon
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa komedia, niepozbawiona inteligentnej refleksji i świetnych aktorskich kreacji takich gwiazd jak Scarlett Johansson, Julianne Moore czy występujący tu w podwójnej roli - reżysera i odtwórcy postaci tytułowej - Joseph Gordon-Levitt. W filmie zobaczymy też młodą i utalentowaną Brie Larson, obsypaną w tym roku nagrodami – z Oscarem na czele – za główną rolę w filmie „Pokój”. Jon (Joseph Gordon-Levitt) prowadzi rozrywkowe życie, w którym liczy się głównie seks - czy to w postaci... (USA, 2013)

Reżyseria: Joseph Gordon-Levitt
Obsada: Brie Larson, Joseph Gordon-Levitt, Julianne Moore, Scarlett Johansson
22:00
International
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu thriller, w którym Agent Louis Salinger i jego asystent Attorney Whitman mają w jednym z największych banków na świecie zaprowadzić sprawiedliwość. Kiedy śledczy odkrywają działania, które są niezgodne z prawem, zaczynają śledztwo, które prowadzi ich przez Berlin, Mediolan, Nowy Jork aż do Instambułu. Mimo trudności i szerokiego zasięgu pościgu, agenci ryzykują życie i nie cofną się przed niczym, nawet morderstwem… (USA 2009)

Reżyseria: Tom Tykwer
Obsada: Armin Mueller-Stahl, Brían O'Byrne, Clive Owen, Naomi Watts, Ulrich Thomsen
23:55
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 25min.
23:45
The Best Of Szalom na Szerokiej - koncert finałowy (Festiwal Kultury Żydowskiej w Krakowie 2017) cz. 2
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część koncertu. "Szalom na Szerokiej" to zwieńczenie kilkudniowego, niezwykle bogatego w artystyczne wydarzenia 27. Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. (Polska 2017)


Czas: 81min.
23:55
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sci-fi z Keanu Reeves'em w roli głównej. „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia” to nowa wersja filmu fantastyczno-naukowego z 1951 roku. Jennifer Connelly wciela się w doktor Helen Benson, która poznaje Klaatu (Keanu Reeves) - kosmitę usiłującego ostrzec Ziemian przed katastrofą. Gdy władze odmawiają Klaatu spotkania z przedstawicielami ONZ i traktują go jak wroga, Helen i jej pasierb (Jaden Smith) dowiadują się, że nie ma on złych zamiarów. Od doktor Benson zależy los całej planety –... (USA, 2008)

Reżyseria: Scott Derrickson
Obsada: Keanu Reeves, Jaden Smith, John Cleese, Jon Hamm, Jennifer Connelly, Kathy Bates
23:00
Pogromcy mafii
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Los Angeles, rok 1949. Bezwzględny gangster Mickey Cohen trzyma w garści całe miasto. Do walki z mafią chronioną przez skorumpowanych policjantów i polityków staje kapitan policji, Bill Parker. Miasto aniołów zmienia się w piekło. , napisy ( USA 2013)

Reżyseria: Ruben Fleischer
Obsada: Sean Penn, Josh Brolin, Ryan Gosling, Nick Nolte, Emma Stone, Anthony Mackie, Giovanni Ribisi, Robert Patrick
23:55
STOP Drogówka, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

00:35
Ślubne wojny
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Liv i Emma są najlepszymi przyjaciółkami. Od dziecka wyobrażały sobie swoje śluby i obie marzyły o weselu w nowojorskim hotelu Plaza. Właśnie skończyły 26 lat i wychodzą za mąż. Niestety, popełniono błąd i daty obu ślubów wyznaczono na ten sam dzień. (USA 2009)

Reżyseria: Gary Winick
Obsada: Kate Hudson, Anne Hathaway, Candice Bergen, Steve Howey, Chris Pratt

Czas: 85min.
00:55
Tuż przed tragedią, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Analizy ekspertów medycyny sądowej i przełomowy eksperyment ujawniają niedopatrzenie konstruktorów, które mogło być przyczyną krytycznego uszkodzenia kadłubu Titanica.   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

00:15
Wikingowie, sez. 2, odc. 7: Blood Eagle
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ragnar wraz z królem Horikiem naradza się nad sprawiedliwą karą dla Jarla Borga. Do Wessex przybywa Król Aelle. Ecbert ma na oku nowego sojusznika. (Irlandia, Kanada 2014)

Obsada: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Jessalyn Gilsig, Clive Standen, Gustaf Skarsgård, George Blagden
01:15
Do szpiku kości
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film wyreżyserowała Amerykanka Debra Granik, która jest też współautorką scenariusza. Adaptacja powieści Daniela Woodrella pod tym samym tytułem została doceniona i obie autorki scenariusza - drugą jest Anne Rosellini - otrzymały nominację do Oscara. (USA 2010)

Reżyseria: Debra Garnik
Obsada: Jennifer Lawrence, John Hawkes, Kevin Breznahan, Dale Dickey

Czas: 95min.
01:20
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 9/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Jak wynika z badań - aż 90 procent Polek jest niezadowolonych z wyglądu swojego ciała. Wiele z nich, w celu zakamuflowania jego mankamentów stosuje różnego rodzaju triki, jak chociażby tatuowanie nielubianych stref. Takie rozwiązanie dla swoich nieestetycznych rozstępów zastosowała Karolina, która pod skrzydłami ogromnej sowy... (Polska)

01:55
Tuż przed tragedią, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seul, Korea Południowa, 29 czerwca 1995 roku - eksluzywny dom towarowy Sampoong wypełnia gwar 1500 ludzi - personelu i klientów. O 17:52 potężny wybuch na ostatniej kondygnacji chwieje całym budynkiem i w ciągu niespełna 20 sekund zapada się cała pięciopiętrowa konstrukcja. Ponad 500 osób ginie pod zwałem poskręcanej stali i betonu. Zaszokowana opinia publiczna oczekuje szybkiego wyjaśnienia, jak mogło dojść do takiej tragedii i czy wśród rosnących jak grzyby po deszczu innych obiektach... (Wielka Brytania, 2006)

01:20
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarek śpi na służbie podczas nocnego dyżuru i za karę dostaje kolejne nocne dyżury. Ponieważ jest środa próbuje jakoś wyrwać się na mecz, to samo proponuje Kasi, ale ta odmawia obawiając się kłopotów. Rysio przyprowadza skrzypka, który grą dorabiał pod kościołem i o mało nie wysadza jego Stradivariusa. Muzyk żąda przeprosin, a kiedy ich nie otrzymuje urządza strajk okupacyjny. O strajkach czyta w gazecie również Czarek i wpada na pomysł zorganizowania protestu na posterunku. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
01:55
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mimo że komendant każe zakończyć strajk, wszyscy są nieugięci. Niestety niedługo. Najpierw po negocjacjach z komendantem Czarek w zamian za spełnienie tylko jego postulatu jest gotowy zakończyć protest, a później Andżela przechodzi na stronę komendanta. Oczywiście reszta nie zamierza przestać strajkować, więc Czarek niebawem do nich wraca... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
02:10
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 2/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na bestsellerowej powieści Johna Jakesa historia przyjaźni dwóch młodych mężczyzn - George'a Hazarda i Orry'ego Maina, którzy poznają się w drodze do prestiżowej szkoły wojskowej West Point. (USA 1994)

Reżyseria: Larry Pierce
Obsada: Patrick Swayze, James Read, Jean Simmons, Lesley-Anne Down, Kirstie Alley, Mitchell Ryan

Czas: 45min.
02:20
Tajemnice losu, odc.2738
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:20
Revolution, odc. 6/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do ran Nory wdała się infekcja. Miles decyduje się odwiedzić starego znajomego, by pomóc dziewczynie. Jednak szybko uświadamiają sobie, że znaleźli się na terytorium nieprzyjaciela. Kapitan Neville przekazuje Danny'ego w ręce generała Monroe'a. (USA)

02:30
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponieważ komendant kręci z Andżeliką, a Rysio z Jolą, Czarek postanawia pogodzić się z Kasią, która wciąż czuje do niego urazę, ale zgadza się na kolację i kino. Kiedy Kasia wychodzi na patrol, Czarek zamawia więc róże, załatwia również z pomocą Agnieszki i Arniego bilety na "Przeminęło z wiatrem" i rybę. W międzyczasie Arnie przyprowadza mężczyznę, który twierdzi, że skradziono mu dokumentację jego wynalazku, którym jest... płyn na niewidzialność. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
03:00
Biblia - Samson i Dalila, cz. 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemie Izraelitów od 40 lat okupują Filistyni. Naród wybrany przyjmuje ich jarzmo jako karę bożą za nieposłuszeństwo, aż przychodzi na świat chłopiec, którego Bóg wyznaczył na przywódcę i wyzwoliciela. Rodzice nadają mu imię Samson. (Niemcy, Francja, Włochy 1999)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 43min.
03:55
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 10/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson przenosi wojnę z powrotem do Stonogi, tym razem sprowadzając Mike’a Petersona celem wsparcia. Gdy przybliżają się coraz bardziej do prawdy, zostają ujawnione pewne zaskakujące tajemnice, a niespodziewany zwrot sytuacji zagraża zespołowi. (USA 2013)

Reżyseria: Holly Dale
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 39min.
03:00
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
03:20
Nie do przebaczenia
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja rozgrywa się w latach 80. XIX wieku. W niewielkim miasteczku na Dzikim Zachodzie pojawia się pijaczyna i włóczęga, weteran wojny secesyjnej Abe Kelsey, rozpowszechniający plotkę o indiańskim pochodzeniu pięknej Rachel Zachary (Audrey Hepburn). (USA 1960)

Reżyseria: John Houston
Obsada: Burt Lancaster, Audrey Hepburn, Audie Murphy, John Saxon

Czas: 116min.
03:20
Uwaga!, odc. 5011
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 191/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.577
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:10
Ale numer!, sez. 1, odc. 13
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:15
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:55
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

04:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:50
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.800
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:50
Twój Puls, sez. 1, odc. 34
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3752
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.804
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info