Program dla 2017-07-17 od do
17.08 18.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:30
Uwaga!, odc. 5011
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:00
Dr Quinn - seria III, odc. 26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sully chce zrezygnować z funkcji pełnomocnika rządu ds. Indian. Nie może pogodzić się z masakrą nad Washita. Władze postanawiają sprzedać ziemię należącą do Czejenów. Loren zamierza wykorzystać nadarzającą się okazję, kupując tereny od rządu. (USA 1995)

Reżyseria: Jerry Jameson
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
06:55
BBC w Jedynce - Łowcy. W pętli sezonowych zmian
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W świecie dzikiej przyrody umiejętność polowania to sprawa życia i śmierci. Kolejny serial twórców cyklu "Planeta Ziemia" opowiada o dramatycznym świecie drapieżników. Zobaczymy niezwykłe konkursy zwierząt i fascynujące pościgi. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 48min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 95 "Strachy na lachy"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na osiedlu Boskich trwa Halloween. Kuba i Filip straszą dzieci. Kacper z kolegą chcą zdobyć słodycze. Tomek szuka w Internecie używanego auta. Ludwik i Natalia, na podstawie Kuby i Agaty, spierają się czy ważniejsze jest piękno wewnętrzne, czy zewnętrzne. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek podąża pielgrzymkowym szlakiem po Polsce. Odwiedzi zabytkowy Konwent OO. Bernardynów w Rzeszowie, dofinansowany z Europejskiego Funduszu RozwojuRegionalnego na zagospodarowanie ogrodów i stworzenie centrum religijno - kulturowego. (Polska 2012)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 74
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:10
M jak miłość - odc. 78
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek usiłuje przekonać Hankę i rodzinę, że nie jest ojcem dziecka Kaśki. Niestety, tym razem w jego niewinność wierzy tylko Małgosia. Próba wyjaśnienia zdarzenia z Kaśką również źle się kończy. Pijany Marek siada za kierownicą i zatrzymuje go policja. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 40min.
07:50
Trudne sprawy, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Robert (34 l.), uważający się za obiekt westchnień wszystkich kobiet, rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, Urszulą (38 l.). Swoją drugą żonę, Natalię (28 l.) mężczyzna poznaje przez internet. Jego matka, Irena (53 l.) jest zaskoczona, ponieważ o powtórnym ślubie syna dowiedziała się już po fakcie. Żona Roberta nie potrafi sprzątać, gotować – jedyne, co jej się udaje, to skuteczne uszczuplanie konta swojego małżonka. Irena z wielkim trudem toleruje nową synową i dlatego tęskni za poprzednią... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 977
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Żółty samochód", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Komisarze z W11 prowadzą sprawę zaginięcia młodej kobiety, która nie wróciła do domu po egzaminie na Akademii Medycznej. W toku śledztwa okazuje się, że zaginiona w tajemnicy przed mężem często podróżowała autostopem. Po raz ostatni widziana była na stacji benzynowej, gdzie wcześniej dochodziło już do ataków na młode kobiety. , napisy (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 7/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 10: Prywatny detektyw
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Sebastian Vigg
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 14min.
08:40
Elif - odc. 50
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel nie może dojść do siebie po tym, co się stało. Okazuje się, że mężczyzna nie zginął, to Arzu wszystko tak ukartowała, by móc szantażować Veysela. Selim i Zeynep stają się sobie coraz bliżsi. W posiadłości zostaje zatrudnione małżeństwo. (Turcja 2014)

Reżyseria: . Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.535
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego zgłasza się młody wikariusz z podwarszawskiej parafii. Ksiądz Błażej Janecki z trudem opowiada Malanowskiemu, że jeden z ministrantów, czternastoletni Kuba Pietrasik, wyznał mu, że był molestowany przez miejscowego proboszcza, Tadeusza Koryckiego. Ksiądz Błażej prosi Malanowskiego, by dyskretnie zbadał sprawę i dowiedział się, czy jego proboszcz rzeczywiście jest pedofilem. Detektywi rozpoczynają obserwację podejrzanego księdza, jednak przez pierwsze dwa dni nie... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 24/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 6/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Leo Libra", (Gniezno). W Gnieźnie, w otoczeniu bloków i firm przemysłowych znajduje się lokal „LeoLibra”. Jego właścicielką jest Barbara, która od zawsze marzyła o własnej restauracji. Miejscu miłym i sympatycznym, gdzie można dobrze zjeść. I tak pierwsze miesiące były tłoczne i gwarne. Niestety ci co przyszli z ciekawości, już nie wrócili. Nie o takim prowadzeniu restauracji marzyła Basia. Poprosiła więc o pomoc Magdę Gessler. Tym razem znana restauratorka będzie... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 111: Pułapka na niedźwiedzia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 132 (s. III, odc. 5)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do pałacu przyjeżdża osławiona Afife hatu i na rozkaz sułtanki Hatice w sekrecie przed Hürrem szykuje przyjęcie dla sułtana. Hürrem nakazuje swym sługom porwanie przetrzymywanej w lochach Nigar. Barbarossa ofiarowuje Ibrahimowi obraz Tycjana. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 46min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.536
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego niepewnie zagląda Robert Iwaniec. W ręku trzyma gazetę. Pokazuje Bronkowi na pierwszej stronie zdjęcie uśmiechniętej dziewczyny obok nagłówka: „Panika w stolicy. Kolejna ofiara wampira”. Okazuje się, że Iwaniec przyszedł właśnie w sprawie tej dziewczyny. Zaprzecza, by to była jego krewna lub znajoma. Ten mężczyzna twierdzi natomiast, że wie, kto ją zabił. Ją i te poprzednie też. To jego brat. Bronek Malanowski wypytuje o ważne szczegóły tej sprawy. Jak nazywa się jego... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Alicja (45 l.), fryzjerka, jest w związku partnerskim z Patrykiem, młodszym od niej o kilka lat informatykiem. Alicja ma 17-letniego syna Adriana, który mieszka razem z parą, ale jego ojcem jest Brazylijczyk, który wyjechał z kraju kilka miesięcy po narodzinach syna. Chłopak nie czuje respektu przed matką. Często wymyka się z domu nocą. Pewnego ranka matka nie zastaje syna w jego pokoju. Jej partner, Patryk pociesza ją, że chłopak z pewnością został po imprezie u koleżanki. Dziewczyna... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
09:35
Szkoła, odc. 212
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealistki z 2c, Marcelina i Anita, startują w ogólnopolskim konkursie polonistycznym, w którym wygraną jest wycieczka do Paryża. Szkolne eliminacje mają wyłonić zwyciężczynię, która przejdzie do kolejnego etapu. Marcelina obawia się, że wygra Anita. Jednak ma plan, jak temu zapobiec. Chce oskarżyć koleżankę o nieuczciwość i plagiat. Kiedy okazuje się, że Jolanta Żabińska wybiera esej Anity, Marcelina zamieszcza w internecie pracę koleżanki i wysyła anonimową wiadomość do polonistki z... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 113: Coś pożyczonego
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela i Sully decydują się wreszcie zawrzeć związek małżeński. Składają wizytę pastorowi, by ustalić szczegóły ceremonii zaślubin. Duchowny nakłania ich do zwierzeń, do otwarcia przed sobą swoich serc i wzajemnego wyjawienia swoich marzeń i oczekiwań. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1656
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dniu osiemnastych urodzin Angela dostaje od rodziny wspaniałe prezenty - bilet na podróż dookoła świata od Magdy i Sebastiana, a babcia postanawia przepisać na nią swoje mieszkanie. O urodzinach dziewczyny pamiętają też Eryk i Kajtek. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Kacper Krupski, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Danuta Kowalska, Jakub Dmochowski, Patryk Cebulski, Marek Molak, Ania Karwan, Izabela Zwierzyńska

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedemnastoletni Emil od początku drugiej klasy liceum ma problemy z nauczycielką matematyki Stefanią. Kobieta nadużywa swojej pozycji i dręczy go ciągłym odpytywaniem, a na lekcjach obraża i upokarza. Emilowi pomaga uzdolniona matematycznie, jego starsza siostra, Paula - studentka politechniki, ale Stefania zawsze znajdzie jakiś sposób, żeby dokuczyć uczniowi. Udręczony Emil podczas jednej z lekcji wybucha i mówi nauczycielce, że ma nadzieję, że ona umrze. Następnego dnia okazuje się, że... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 470
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Edyta (31) ma męża Sławka (33), który pracuje w banku i dość dobrze zarabia. Jest jednak strasznie oszczędny. Z tego powodu często dochodzi do kłótni między małżonkami. Dodatkowo mężczyźnie nie podoba się, że żona często pożycza pieniądze swojej nieporadnej życiowo kuzynce – Magdzie. Od pewnego czasu małżonka Sławka przyjaźni się z Alicją, której partner pracuje za granicą. Edyta pragnie lepiej zarabiać, by stać się bardziej niezależna finansowo. W międzyczasie dochodzi do kradzieży w domu... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 11: Ojciec miasta
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /5/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 412 - Gwiazda Burskiego
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Burskiego zgłasza się znana aktorka, Kalina Wach. Po ciąży ma przepuklinę. Chce, by sławny lekarz poprawił jej też mankamenty brzucha. Mimo ostrzeżeń Zosi, Kuba spełnia życzenie aktorki. Po operacji Kalina nie może normalnie oddychać. (Polska 2010)

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski
Obsada: Anna Wyszkoni, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.49
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamil z Antkiem bawią się w lesie. Wchodzą na drzewo. Nagle Antek spada z wysokości kilku metrów i leży nieprzytomny na ziemi. Kamil nie wie, co robić. Po namyśle chłopiec dzwoni pod numer alarmowy 112. Operatorka z Centrum Powiadamiania Ratunkowego wypytuje go o szczegóły wypadku. Pyta, gdzie dokładnie są. Operatorka prosi też Kamila, żeby ocucił Antka. Kiedy Antek odzyskuje przytomność, mówi, że bolą go plecy i że nie może wstać, bo nie czuje nóg. Operatorka instruuje Kamila, żeby nakrył... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Eliza Prager
11:35
Szpital, odc. 356
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala przyjeżdża 14-letnia Magda Tolińska, która wciągnęła do nosa silny narkotyk. Bardzo źle się czuje i pluje krwią. Na oddział przywozi ją wychowawczyni z domu dziecka, w którym dziewczynka mieszka od 3 lat. Po tym jak matka nastolatki zginęła w wypadku samochodowym, jej ojciec zaczął pić, a sąd rodzinny odebrał mu dziecko. Magdą zajmować się będzie dr Anna Nowicka. Dziewczyna zażyła środek odurzający, ponieważ boi się spotkania z ojcem, którego nienawidzi. Tymczasem mężczyzna... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Serb i Diablo zajmują się zleceniem właściciela nowo otwartego studia tatuażu, które stało się celem bardzo dziwnych ataków. Tymczasem Ruda i Ronin podejmują się schwytania grasującego w jednym z parków gwałciciela, na zlecenie jego niedoszłej ofiary, która boi się wychodzić z domu, po tym jak próbował ją zaatakować i zagroził, że wkrótce znów dopadnie.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Maciej Żurawski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 11: Łatwy łup
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Carmen Kurz
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:25
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Wsparcie gospodarstw zagrożonych ASF
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem magazynu jest przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 9. Namibia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na południowym zachodzie Afryki leży pustynia Namib. Ma 2 tys. km dł. i 200 km szer. To najstarsza pustynia na tym kontynencie. Powstała w wyniku trwającego 80 milionów lat zmagań między wybrzeżem Afryki a potężnymi siłami Oceanu Atlantyckiego. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 100
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sezen podsłuchuje rozmowę Kerema i Semiha. Szeherezada dowiaduje się o kłamstwie Onura. Po kłótni z Neriman Buket ucieka z domu. Zabiera ze sobą małego Umuta. Szeherezadę odwiedza Hakan. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.50
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas zabawy 4-letnia Basia tłucze termometr rtęciowy i zjada kuleczkę rtęci. Jej brat, Wojtek (6 l.) nie zauważa tego. A ich mama, Olga (30 l.), jest w tym czasie zajęta gotowaniem obiadu w kuchni. W nasłonecznionym pokoju jest gorąco, parująca z podłogi rtęć powoduje u Basi duszności i silne osłabienie. Zaniepokojony Wojtek woła mamę. Olga znajduje obok córki rozbity termometr i rozlaną rtęć. Dzwoni pod numer alarmowy 112. Operatorka z Centrum Powiadamiania Ratunkowego informuje matkę,... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Tomasz Protokowicz
12:50
Trudne sprawy, odc.281
Godziny emisji
Rozwiń opis
Konstancin-Jeziorna pod Warszawą. Mieszka tam dama z wyższych sfer - Kamila Grodzińska (40l.). Poznajemy ją w momencie, gdy rozwodzi się ze swoim mężem, Januszem (58 l.). Ich dzieci - Sandra (11 l.) i Jan (9 l.) mieszkają razem z nią. Kamila żyje w luksusie i chętnie wydaje pieniądze swojego jeszcze, męża. Stara się wyprzeć to, że firma Janusza ma problemy finansowe. Dlatego też nie przyjmuje do wiadomości, że willa, w której mieszka, musi zostać sprzedana. Nawet, gdy przed jej drzwiami... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 78/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena jest zrozpaczona po tym, jak Oskar z nią zerwał. Chłopak wyjechał z nową dziewczyną Sonią na koncert. Niespodziewanie do Leny odzywa się jej ojciec, który jest alkoholikiem i jakiś czas temu zostawił ją i matkę. To przez niego Lena miała w liceum kłopoty z alkoholem. Mężczyzna jest bez pieniędzy, prosi córkę o przenocowanie i namawia ją, żeby wzięła kredyt na ich wspólny interes. Tymczasem narzeczona Arka, Zuza, wychodzi ze szpitala. Podejrzewa, że Arek nadal utrzymuje kontakt z Lucy i z... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.112
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się kobieta, która dostaje listy w sprawie windykacji od firmy pożyczkowej, choć nigdy nie zaciągnęła w niej długu. Odkrycie, kto stoi za kradzieżą jej tożsamości, jest równie zaskakujące dla detektywów, jak i dla samej klientki. Tymczasem Serb i Diablo zajmują się sprawą mężczyzny, który podejrzewa, że ktoś podszywając się pod niego, atakuje okolicznych mieszkańców. Czy detektywi rozwikłają zagadkę tajemniczego dowcipnisia, czy też może sprawcą całego... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 10: Oswobodzenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zabójstwie Cole’a Hetty jest zdeterminowana, by odnaleźć sprawców i czarny notes, który zniszczył wiele istnień. Nagranie z kamer w domu opieki, w którym przebywał Cole, zostały zniszczone przez zabójców, jednak jedna z pielęgniarek pomaga zespołowi uzyskać niewyraźny obraz dwóch mężczyzn. Callenowi udaje się usłyszeć, że rozmawiali między sobą po rosyjsku. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Ostatnie dzikie konie. Koń Przewalskiego. Mongolia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stepy Mongolii i Chin to jedyny obszar na Ziemi, na którym żyje dziś ostatni gatunek dzikiego konia. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak udomowione zwierzęta. Prezentują jednak wszystkie zachowania charakterystyczne dla dzikich zwierząt. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yuki Tadokoro

Czas: 23min.
13:30
Rodzinka.pl - odc. 206 "Trzymaj się za portfel!" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik uświadamia Tomka jakie wydatki czekają go po ślubie z Magdą. Marek udziela Agacie lekcji dobrego wychowania. Kacper oszukuje rodziców przerabiając ocenę na swoim wypracowaniu. W domu Boskich trwają przygotowania do kolacji, którą urządza Bolo. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej (28 l.), menedżer małego butiku, przyjechał do Warszawy z Łodzi. Dwa lata temu udało mu się kupić w stolicy dwupokojowe mieszkanie na kredyt. Jednak odkąd zostawiła go dziewczyna – Weronika (27 l.), musi zaciskać pasa, a pieniędzy na raty brakuje. Nie chce korzystać z pomocy rodziców, którzy wielokrotnie wypominali mu życie ponad stan, i postanawia wynająć drugi pokój. Do mieszkania wprowadza się Sandra (18 l.) z Bałut, która desperacko poszukuje mieszkania po tym, jak rodzice... (Polska 2015)

Reżyseria: Aleksander Gawek
13:05
19 +, odc. 79/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Leny nie zamierza wyprowadzać się od córki, przeciwnie, zadomawia się na dobre. Na domiar wszystkiego Lena dowiaduje się, że Oskar ma już nową dziewczynę. Zrozpaczona ulega namowom ojca i upija się z nim. Przyłapuje ich Melania. Dziewczyna nie chce pozwolić, żeby ojciec znów wciągnął Lenę w nałóg. Wyrzuca mężczyznę z mieszkania. Tymczasem Seba zakochuje się od pierwszego wejrzenia w nieznajomej dziewczynie. Chłopak chce ją odnaleźć i zaprosić na randkę. W końcu spotyka ją w szkole... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 978
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ogrodowa 12, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz W opuszczonym magazynie policja znajduje ciało bezdomnego mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że zamordowany niedawno dostał spory spadek. Uwagę komisarzy zwraca zachowanie żony ofiary i jej konkubenta, którzy wiedzieli o pieniądzach. Nic jednak nie potwierdza ich udziału w zbrodni. Tymczasem policja zatrzymuje kolegów ofiary, którzy tuż po zdarzeniu wyprowadzili się z magazynów. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.264
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Mikołaj budzi się na ranczu. Rozgląda się zaspany. Słyszy jakiś hałas. Idzie do kuchni. Widok jaki tam zastaje wprowadza go w osłupienie… Na patrolu żali się Karolinie. Profos mieszka u niego od trzech dni, a on już ma dość. W ciągu dnia Jacek ostrzega Białacha, że zatrzymany przez niego bandyta, który handlował ludźmi i zmuszał kobiety do prostytucji, z powodu błędu prokuratury wyszedł właśnie na wolność. Wkrótce okazuje się, że przestępca nie traci czasu i sprzymierzył... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 12: Pod nadzorem
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z kostnicy ginie ciało Yusefa Afzala, który został zamordowany we własnym domu. Koroner odkrył przedtem w jego zwłokach pozostałość po eksperymentalnym systemie namierzania, należącym do marynarki i wezwał zespół NCIS.Jak się okazuje, system został wszczepiony trzem mężczyznom, muzułmanom podejrzanym o terroryzm. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 97
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrea i Mili znowu się kłócą. Federico wpada w pułapkę Damiana. Victoria i Don Juan idą na spacer. Milii widzi się z Pablo. Bernardo widzi Milagros z medalionem. Teraz jest pewien, że jest ona jego bratanicą. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 51
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel jest przekonany, że mężczyzna, do którego strzelił, nie żyje. Kiedy dowiaduje się od Arzu, że cała sytuacja została sfilmowana, ogarnia go przerażenie i postanawia uciekać. Melek przyjeżdża do posiadłości Kenana i po kryjomu spotyka się z Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
14:05
Najdziksze wyspy świata - Dzikie wyspy. Japonia - kraina kontrastów
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egzotyczne wyspy to siedliska niezwykłych okazów fauny i flory. Endemiczne gatunki, rzadkie gatunki, cudowne krajobrazy zachowane przez setki lat, nietknięte przez ludzi i rozwój cywilizacji. Wyspy: Japonii, Kanady, dorzecza Amazonki, Falklandy i Filipiny. (Holandia 2013)


Czas: 51min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.694
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojciech Kaźmierczak (41 l.) jest od półtora roku w związku z Anną Nowakowską (37 l.). Są szczęśliwą parą i nawet razem pracują. Wojciech prowadzi przedszkole, w którym Anna jest nauczycielką. Nagle dochodzi do kilku dziwnych sytuacji. Podczas kontroli prędkości policjanci zatrzymują Annę i znajdują na pace jej samochodu typu pick up związaną matkę Wojciecha - Grażynę Kaźmierczak (75 l.). Anna twierdzi, że to był pomysł Grażyny. 75-latka stanowczo zaprzecza i twierdzi, że została do tego... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 979
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wolność, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Na jednym z osiedli pobito młodego chłopca. Matka nastolatka twierdzi, że mógł to zrobić ojciec dziewczyny, z którą chłopak uciekł dwa tygodnie wcześniej z domu. Rzeczywiście, komisarze szybko ustalają, że sprawcą pobicia jest ojciec nastolatki, a dziewczyna od kilku dni jest poszukiwana przez policję. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że nastolatka, mimo dobrych wyników w nauce i poprawnych relacji z rodzicami, często... (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 98
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili odrzuca Bernardo. Angelica jest rozczarowana zachowaniem Bernardo. Ivo całuje Mili na oczach Angelici. Claudia Maradona pojawia się w życiu Mili by spełnić jedno z jej marzeń. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 3)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2014)


Czas: 23min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 13
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
15:10
M jak miłość - odc. 1278
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po dwóch dniach Darek wciąż nie daje znaku życia. Katarzyna uważa, że jej syn miał tylko jednego wroga: Franka. Oskarża więc leśnika o to, że chciał pozbyć się konkurenta. Tomek i Asia wybierają nowy termin ślubu i postanawiają urządzić wesele w siedlisku. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Maria Raczyńska - Wanda, Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka

Czas: 44min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 10, odc. 13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przasnysz, Restauracja "Imperium". W Przasnyszu pan Darek stworzył swoje „Imperium” i to dosłownie – jest właścicielem hotelu, pięciu samolotów i restauracji, która od dłuższego czasu przysparza dumnemu właścicielowi samych problemów i strat finansowych. Niestety również „poddani”, czyli pracownice jego „Imperium” też są wyraźnie niezadowolone i według pana Darka niechętne do pracy. Na pomoc przybywa Magda Gessler, która niestety największy problem widzi we właścicielu „Imperium” i... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.254
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kontynuacja specjalnego wydania tego programu, w którym Ty Pennington i jego drużyna przygotowują świąteczną niespodziankę dla rodziny Rhodes z miasteczka Columbus, w stanie Ohio, a także dekorują bożonarodzeniowymi ozdobami całą okolicę. Gdy Michael Moloney – w imieniu wszystkich projektantów – rywalizuje z drużyną miejscowych dzieciaków o to, kto przygotuje piękniejsze dekoracje, jego koleżanka, Tracy Hutson i lider drużyny, Ty Pennington wpadają na jeszcze jeden wspaniały pomysł –... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Eduardo Xol, Leigh Anne Tuohy, Michael Moloney, Tracy Hutson, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 14: W potrzasku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam pod przykrywką trafia do więzienia, by zdobyć więcej informacji i dowiedzieć się kto stoi za ostatnimi zamachami bombowymi. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 12/13 - Pobili się dwaj górale
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do wioski wkraczają oddziały wojsk austriackich i rozpoczynają grabież. Janosik wzywa na pomoc drugiego harnasia - Bardosa. Dochodzi jednak między nimi do pojedynku o piękną Marynę. Zbójnicy Bardosa napadają na wieś, mordują żołnierzy i pustoszą obejścia. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 43min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 49 Cyklon z Chedworth
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W klubie bokserskim w niewyjaśnionych okolicznościach ginie jeden z zawodników, w czasie, gdy innego właściciel klubu przygotowuje do bardzo ważnej walki. Jednocześnie przy klubie kręci się gangster, który organizuje nielegalne zakłady. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3425
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.86
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwudziestoletnia dziewczyna zostaje napadnięta i zamordowana przez zamaskowanego sprawcę. Okazuje się, że była w konflikcie z ojcem, ale równocześnie prześladował ją tajemniczy stalker. Jednak, ku zaskoczeniu policjantów, do zbrodni przyznaje się ktoś zupełnie inny... Na ulicy zostaje znaleziony ciężko pobity mężczyzna. Przesłuchanie go jest niemożliwe - skutkiem pobicia jest amnezja. Poszukując sprawców napadu, policjanci dochodzą do zaskakujących wniosków.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 213
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula Mielczarek z 2a gimnazjum nie może pogodzić się z tym, ze jej chłopak z nią zerwał. Zwierza się swoim przyjaciołom, Zosi Sułowskiej i Konradowi Wróblowi, którzy są parą. Nastolatki szukają dla dziewczyny nowego partnera. Zosia uważa, że najlepszy dla Uli będzie romantyczny i wrażliwy kolega z jej klasy, Janek Waternus. Konrad również chce pomóc Uli zapomnieć o Przemku i znaleźć jej nowego chłopaka. Wybrał dla niej Jakuba Krajca. Oboje są przekonani, że każde z nich ma rację i że wybrało... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ponieważ komendant kręci z Andżeliką, a Rysio z Jolą, Czarek postanawia pogodzić się z Kasią, która wciąż czuje do niego urazę, ale zgadza się na kolację i kino. Kiedy Kasia wychodzi na patrol, Czarek zamawia więc róże, załatwia również z pomocą Agnieszki i Arniego bilety na "Przeminęło z wiatrem" i rybę. W międzyczasie Arnie przyprowadza mężczyznę, który twierdzi, że skradziono mu dokumentację jego wynalazku, którym jest... płyn na niewidzialność. (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 17 Meta
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrol policji, wezwany do interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej, znajduje w jednym z mieszkań w bloku ciała dwóch studentów. Trzeci z młodzieńców zostaje złapany. Komisarz Maj ustala, że zamordowani trudnili się produkcją metaamfetaminy. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3485
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 83
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po bójce Sawasza z Jawuzem wybucha skandal. Jawuz znika. Sawasz odkrywa kolejne intrygi Jawuza i każe swoim ochroniarzom pilnować domu Jasemin. Jasemin ogłasza w agencji, ze zrywają współpracę z Jawuzem. Nazan daje Borze szansę na poprawę. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.209
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Sandomierzu mieszka Bożena Szymańska (38 l.) z trójką dzieci - Pauliną (19 l.), Mateuszem (13 l.) i Oliwią (9 l.). Od kiedy Bożena spotyka się z Przemysławem Kaszubskim (42 l.) - właścicielem małego lokalu gastronomicznego, przerzuca coraz więcej odpowiedzialności za młodsze rodzeństwo na Paulinę. Dziewczyna kończy właśnie technikum hotelarskie. Trudno jest jej pogodzić naukę i obowiązki domowe. Jej młodszy brat i siostra coraz częściej zostają więc bez opieki. Pewnego dnia o mało nie... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 471
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek ma atrakcyjną żonę Wandę, która od jakiegoś czasu obsesyjnie podchodzi do kwestii zdrowego odżywiania. Kobieta zadręcza męża i córkę – Malwinę – zdrową żywnością. Najbardziej dostaje się Malwinie, która ma dużą nadwagę. W dodatku nastolatka jest w podłym nastroju, bo kilka miesięcy wcześniej przeżyła zawód miłosny. Okazuje się również, że ze względu na nadwagę, dziewczyna ma nieciekawe wyniki badań (m.in. podwyższony cholesterol). W tej sytuacji Wanda jeszcze bardziej próbuje zmotywować... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Max codziennie zatrzymuje się przy oddziale banku, by złożyć depozyt i poflirtować ze śliczną kasjerką Leilani, w której się podkochuje. Pewnego razu, tuż po tym jak Leilani zgadza się umówić z nim na randkę, do banku wpadają zamaskowani mężczyźni i każą kasjerom opróżnić kasy. Jeden z klientów, Jim Reynolds, postanawia działać przez co on i Leilani zostają postrzeleni. Maksowi udaje się udzielić obojgu pierwszej pomocy, która ratuje im życie. Wkrótce zjawia się z odsieczą oddział 5-0, a Max... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:15
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant chce udowodnić, że jego policjanci potrafią się wykazać, więc postanawia wystawić przedstawienie dla komendanta stołecznego oraz komendantów wojewódzkich wraz z rodzinami oraz księdza. Ponieważ próby "Czerwonego Kapturka" nie zapowiadają sukcesu sztuki, Rysio sugeruje, by zamiast niej przygotować "Frankensteina", gdyż na pewno bardziej się spodoba. Nadchodzi dzień spektaklu, a ponieważ nie było zbyt wiele czasu na próby, licznie zgromadzeni goście oglądają wielką... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 328: Break Room Battle
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cenne przedmioty związane z cyrkiem wpadną do sklepu. Czy chłopaki podczas negocjacji nie zrobią z siebie klaunów? Rick przygląda się listom podpisanym przez samego prezydenta Johna Kennedy’ego. Między Gwiazdami Lombardu zrodzi się dyskusja na temat nowych umiejętności dekoracyjnych Ricka. Czy chłopaki dojdą do porozumienia? (USA 2014)

18:35
Zraniona miłość - odc. 48
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wicepremier odsuwa Wasilego od obowiązków i przekazuje dowództwo posterunku Stavrosowi. Chcąc uniknąć zamieszek, Costa wydaje rodzinie ciało zastrzelonego Haydara. Tevfik próbuje grać na dwa fronty, spiskując z Eszrefem i paktując ze Stavrosem. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 11/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 357
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala dociera Damian Huczek, którego przyjmuje dr Dominika Gajda. 30-latek właśnie wrócił z wczasów w Egipcie, gdzie na targu kupił dziesięć pająków. Sprzedawca przekonał go, że można na nich dużo zarobić. Pacjent chciał je sprzedać i za zarobione pieniądze kupić motocykl. W szpitalu okazuje się, że lekarze nie posiadają leku na jad. Mężczyzna jest przerażony, bo boi się przyznać żonie, że w ich domu jest więcej pająków. Tymczasem obrzęk wokół rany stale się powiększa, a pacjent coraz... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Szef Septagonu, Marcin Doman, otrzymuje telefon od znajomych z wydziału kryminalnego. W rejonie pojawił się nowy narkotyk o nazwie „Krokodyl“. Detektywi mają sprawdzić, czy narkotyk jest też dystrybuowany w ich mieście. Śledczy właśnie prowadzą dochodzenie w środowisku handlarzy narkotyków, dlatego mają okazję rozejrzeć się za jakimiś wskazówkami. W tym odcinku zobaczymy także historię pary, która przeprowadziła się do nowego domu i z powodu swoich nudystycznych upodobań... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 329: Break on Through
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drzwi z dziecięcej sypialni Jima Morrisona trafiają do sklepu. Czy staną się cennym nabytkiem? Chumlee sprawdzi grę planszową z 1988 rok. Kto okaże się zwycięzcą podczas negocjacji? Corey natomiast zajmie się unikatową, doskonale odrestaurowaną kolekcją motocykli indyjskich z połowy lat 90. Czy kroi się jakiś odjechany biznes? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 342: Hidden Treasure
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku Gwiazdy Lombardu zajmą się sprawą starego rewolweru i negocjacjami w sprawie sztuki Pietro Facchetti. Stary Człowiek zażąda specjalnej zniżki dla seniorów. Czy Rick weźmie pod uwagę jego wiek i zrealizuje prośbę? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 12/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.299
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bolak Boczek cierpi z powodu bolesnego odcisku na stopie. Zamierza zwrócić się o poradę do lekarza. Ferdek powstrzymuje go, twierdząc, że służba zdrowia nie gwarantuje wcale wyleczenia dolegliwości, natomiast on może mu zaoferować wysokiej klasy usługi z zakresu medycyny naturalnej i niekonwencjonalnej dające stuprocentową pewność usunięcia problemu.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7138
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7121
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7118
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5012
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do Zielińskiego przychodzi ojciec. Dziękuje mu, że przenocował Madzię. Szymon ma do niego żal, że zapomniał o matce i bezwstydnie zadaje się z młodymi panienkami. Ojciec radzi żeby go nie oceniał. Kłócą się. Szymon nie chce tu więcej widzieć Madzi. Ojciec przypomina mu, że mieszkanie należy do niego. Na patrolu Szymon jest zły. Ola go pociesza. Szymon pokazuje Oli zdjęcie matki i mówi, że kiedyś dorwie zabójcę. Pod koniec dnia przychodzi do nich Arek Gajda z jakimś... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 343: Chum Fever
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej dwóm antycznym telefonom. Rick zajmie się sprawą rzadkiej porcelanowej misy z dynastii Ch’ien-lung. Czy podczas negocjacji szef nie będzie rozdrabniał się na kawałki? Chumlee będzie miał małe problemy ze zdrowiem, jednak nie opuści stanowiska pracy. Czy szef to doceni? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 344: Rick's A Riot
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chum będzie negocjować plecak podpisany przez członków Los Angeles Lakers w 2004 roku. Corey zacznie wypominać Rickowi jego najbardziej irytujące przyzwyczajenia. Czy szef spróbuje zmienić postępowanie, czy wyśmieje pracownika? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kroniki przed wyścigiem zawierać będą obszerne zapowiedzi czekającej nas rywalizacji. Przedstawimy trasę i największe gwiazdy wyścigu. W trakcie Tour de Pologne zajrzymy za to za kulisy kolarskiej rywalizacji. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Wichry wojny - odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 140min.
20:05
Komedie po polsku - C. K. Dezerterzy - cz. II
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zdobyciu dokumentów przyjaciele wsiadają do pociągu jadącego do Koszyc. Po krótkim pobycie tutaj Kania, Bendek, Haber, Baldini i Czech Hudej postanawiają ruszyć do Budapesztu. W pociągu spotykają wesołego fotografa, który obiecuje im szaloną zabawę. (Polska, Węgry 1985)

Reżyseria: Janusz Majewski
Obsada: Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora

Czas: 68min.
20:05
MEGA HIT - Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sci-fi z Keanu Reeves'em w roli głównej. „Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia” to nowa wersja filmu fantastyczno-naukowego z 1951 roku. Jennifer Connelly wciela się w doktor Helen Benson, która poznaje Klaatu (Keanu Reeves) - kosmitę usiłującego ostrzec Ziemian przed katastrofą. Gdy władze odmawiają Klaatu spotkania z przedstawicielami ONZ i traktują go jak wroga, Helen i jej pasierb (Jaden Smith) dowiadują się, że nie ma on złych zamiarów. Od doktor Benson zależy los całej planety –... (USA, 2008)

Reżyseria: Scott Derrickson
Obsada: Keanu Reeves, Jaden Smith, John Cleese, Jon Hamm, Jennifer Connelly, Kathy Bates
20:10
Doradca smaku-Ciasto marchewkowe z karmelizowanymi jabłkami, odc. 35/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2512
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyrok w sprawie Olafa Dziś ma być ogłoszony wyrok w sprawie Olafa. Marta wybiera się do sądu, żeby wspierać ukochanego. Niespodziewanie zjawia się u niej Woźniakowa – w szpitalu psychiatrycznym nie wpuszczono jej do syna! Igor podejrzewa, że to sprawka Rogalskiego, który nie chce dopuścić do ujawnienia całego nagrania z zajścia w pociągu. Nowak z Martą jadą do domu kobiety szukać nagranego filmu. Czy go znajdą? Czy uratują Olafa?! Koniec studenckiej przyjaźni? Bruno i Jarek skaczą kłócą się... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 6/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
INNA DEFINICJA SEKSAPILU! Seksapil, seksualność, seks. Uczestniczki „Projektu Lady“ w różny sposób definiują te pojęcia. W życiu każdej z nich odgrywają one inne role. Pora zapoznać się z prawdziwym znaczeniem tych terminów. Czym jest dla dziewcząt seksualność? Co im daje? Jak uwolnić zmysłowość i poczuć się prawdziwą kobietą? Czy rozmowy na intymne tematy z seksuologiem zaskoczą je? A może uświadomią coś, czego kompletnie się po sobie nie spodziewały? Kobieta swój seksapil może podkreślić... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sprzed osiedlowego sklepu zostaje porwane z wózka dziecko. Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania, lecz zanim namierzają sprawcę, dziecko odnajduje się – podrzucone do Okna Życia. W toku śledztwa Walczak i Wach ustalają, że porwania dokonała niezrównoważona psychicznie kobieta. Jej mąż zwrócił dziecko, kiedy tylko odkrył, co zrobiła. Chciał uchronić żonę od kłopotów. Kobieta trafia na obserwację psychiatryczną. To jednak nie koniec sprawy, bo ze szpitala nadchodzą... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
20:00
Rasa
katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięciu przyjaciół spędza wakacje na odległej wyspie. Jednak z czasem przekonują się, że nie są sami. Atakuje ich grupa zmutowanych genetycznie psów, ale zwierzęta są bardziej inteligentne i krwiożercze niż może się wydawać. (Niemcy, RPA, USA 2006)

Reżyseria: Nicholas Mastandrea
Obsada: Michelle Rodriguez, Oliver Hudson, Taryn Manning
21:20
Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 10/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. O tym, że nie każdy sport to zdrowie opowie Agnieszka, która skutki nieostrożnego zjazdu ze stoku odczuwa do dziś. Niefortunny upadek, podczas którego niewypięta narta nienaturalnie wygięła kolano dziewczyny, zmusił ją do porzucenia wszelkich aktywności związanych ze sportem. W ciągu ostatnich 17 lat Agnieszka przeszła cztery... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:45
Krzyk 3
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część mrożącej krew w żyłach serii horrorów w reżyserii Wesa Cravena. Sidney Prescott po tragicznych wydarzeniach jakich była świadkiem zaszywa się w domku na odludziu. Stara się zapomnieć o mrocznej przeszłości i zacząć nowe życie, udzielając telefonicznych porad maltretowanym nastolatkom. Jej spokój przerywają krwawe wydarzenia na planie filmu "Cios 3", filmu grozy, który przewija się przez wszystkie części "Krzyku". Nikt nie wie, kim jest tajemniczy morderca w... (USA 2000)

Reżyseria: Wes Craven
Obsada: Courteney Cox, David Arquette, Neve Campbell
22:55
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 25min.
22:00
Czy świat oszalał? - Równać w dół
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Raport śledczy, ukazujący nielegalną działalność największych firm, zatrudniających pracowników z Europy Wschodniej w krajach Europy Zachodniej i Północnej. Powiększenie UE stworzyło możliwość podejmowania pracy przez niezamożnych ludzi. (Dania 2014)

Reżyseria: Georg Larsen, Poul - Erik Heilbuth

Czas: 57min.
22:15
Punisher: strefa wojny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Znakomita ekranizacja kultowego komiksu. Były oficer jednostek specjalnych Frank Castle (Ray Stevenson) w wyniku porachunków mafijnych traci rodzinę, która zostaje zamordowana na jego oczach. Odnalezienie przestępców i pomszczenie bliskich staje się celem jego życia. Pod pseudonimem Punisher rozpoczyna krwawą rozprawę z przestępcami. Dopada szefa nowojorskiej mafii Billego Russoti (Dominic West) i potwornie go oszpeca. Rozwścieczony gangster przybiera imię Jigsaw i kompletuje... (USA, 2008)

Reżyseria: Alexander Lexi
Obsada: Ray Stevenson, Colin Salmon, Dominic West, Hutchison Doug, Julie Benz, Knight Wayne
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 9/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.604
Godziny emisji
Rozwiń opis
LODY Z ROSOŁU W Nowym Jorku popularność zdobywają lody wykonane na bazie rosołu wołowego. Sprawdzimy, czy są smaczne. PERMANENTNY MARKER Nie ma chyba powierzchni, po której nie może pisać. Czy to gorąca, tłusta, czy śliska. Jego tusz niełatwo schodzi. Pisak kosztuje od dwóch do trzech euro. Można go kupić w dwudziestu kolorach, od pięćdziesięciu lat. Wyjaśnimy, dlaczego jego tusz jest tak trwały. ZA MURAMI GUANTANAMO Co naprawdę dzieje się za murami więzienia Guantanamo – opowiedzą m.in.... (Polska 2017)

23:30
Komisja morderstw - odc. 6/12 - Dziedzictwo
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z prywatnej kliniki psychiatrycznej ucieka, zabijając pielęgniarza i strażnika, niebezpieczny pacjent Lajch. Do Komisji Morderstw zgłasza się matka pacjenta, która próbuje wytłumaczyć policjantom, skąd u jej syna tak wielka agresja. (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 45min.
23:05
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 11/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nad Las Vegas rozpętała się burza. W studiu telewizyjnym na 20 sekund gaśnie światło. Gdy znów się zapala, prezenterka wiadomości w programie nadawanym na żywo pada martwa na stół. Podejrzani są wszyscy obecni w newsroomie. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Phil Conserva
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:55
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 12/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na korcie tenisowym znaleziono rankiem martwą zawodniczkę, która poprzedniego dnia w meczu półfinałowym pokonała przyjaciółkę i rywalkę. Była ona nie tylko rywalką na korcie, ale i w życiu. Hodges ogłasza swoje zaręczyny z piękną Włoszką. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:41
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 6/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA! Jak Żony Hollywood spędzają wolny czas ze swoimi najbliższymi? Po pożarze w Calabasas, Reggie postanowił zatroszczyć się o swoją rodzinę i zapewnił Iwonie oraz ich psim pupilom bezpieczną przystań na pięknych wzgórzach Beverly Hills. W nowej luksusowej willi przyszła żona postanowiła spróbować swoich sił jako perfekcyjna pani domu. Własnoręcznie przygotowany przez nią obiad z pewnością zaskoczy Reggiego. A czy widzów zaskoczą napisane przez nich przysięgi... (Polska)

23:00
Galileo, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZEKOLADA NA SUROWO Raw food to coraz popularniejszy trend żywieniowy. Zgodnie z jego założeniami jedzenie nie może być poddawane nadmiernej obróbce termicznej. Sprawdzimy zatem jak powstaje rawfoodowa czekolada. DOM Z BUTELEK PET Na panamskiej wyspie Colon nadmiar plastikowych butelek to prawdziwy problem. Dlatego pewien Kanadyjczyk postanowił budować z nich domy. WŚRÓD AMISZÓW Wszystko, jak przed dwustu laty. Noszą staromodne ubrania, czepki, kapelusze, długie brody. Są bardzo religijni,... (Polska 2017)

00:30
Młodzi lekarze - odc. 6 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek pod okiem dr Żuka, opiekuna swojej specjalizacji, uczy się stawiać diagnozy według badań USG. Michał dyżuruje na SOR - ze. Ma pacjentka z podejrzeniem złamania obojczyka. Ze względu na problemy z sercem, Michał wzywa kardiologa Maćka Tyczyńskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
00:50
Ukryta strategia
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
W "Ukrytej strategii" Robert Redford sprawdził się w podwójnej roli - reżysera filmu i odtwórcy głównej roli, pełnego ideałów akademickiego wykładowcy z West Coast University w Kalifornii, profesora Stephena Malleya, weterana wojny w Wietnamie. (USA 2007)

Reżyseria: Robert Redford
Obsada: Meryl Streep, Tom Cruise, Andrew Garfield, Robert Redford

Czas: 87min.
00:40
Bad Boys
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Detektywi Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith) z policyjnego wydziału antynarkotykowego w Miami mają 3 dni na odnalezienie heroiny wartej sto milionów dolarów, która została skradziona z ich posterunku. Jedyną osobą, która może im pomóc, jest piękna Julie Matt, która potrafi zidentyfikować szefa gangu. Śmiertelnie przerażona dziewczyna chce rozmawiać tylko z Lowreyem. Ponieważ Mike jest nieobecny, komisarz wysyła na spotkanie Burnetta. Od tej pory... (USA, 1995)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Martin Lawrence, Will Smith, Tea Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano
00:40
Co za tydzień, odc. 808
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:20
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

01:25
Greckie pocałunki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Vanessa ma 30 lat i właśnie przygotowuje się do ślubu. Tim, jej narzeczony, wyjeżdża nagle do Grecji. Vanessa próbuje się z nim skontaktować, ale on nie odbiera telefonów. Vanessa wyrusza jego śladem. W samolocie poznaje przystojnego Janisa. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Felix Dünnemann
Obsada: Alissa Jung, Wanja Mues, Manuel Cortez

Czas: 90min.
01:10
The Following, odc. 1/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były agent FBI, Ryan Hardy (Kevin Bacon), zostaje wezwany przez centralę, żeby zająć się śledztwem w sprawie seryjnego mordercy, Josepha Carrola (James Purefoy), który zbiegł z więzienia i stworzył przestępczą organizację. Doktor Carrol pracował jako wykładowca na uczelni i prowadząc wykłady o twórczości Poego, mordował studentki. Dzięki dostępowi do komputera w więzieniu założył grupę wsparcia dla seryjnych zabójców, której członkowie umożliwili mu ucieczkę… Brutalny seryjny morderca Joe... (USA)

01:00
Tuż przed tragedią, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seul, Korea Południowa, 29 czerwca 1995 roku - eksluzywny dom towarowy Sampoong wypełnia gwar 1500 ludzi - personelu i klientów. O 17:52 potężny wybuch na ostatniej kondygnacji chwieje całym budynkiem i w ciągu niespełna 20 sekund zapada się cała pięciopiętrowa konstrukcja. Ponad 500 osób ginie pod zwałem poskręcanej stali i betonu. Zaszokowana opinia publiczna oczekuje szybkiego wyjaśnienia, jak mogło dojść do takiej tragedii i czy wśród rosnących jak grzyby po deszczu innych obiektach... (Wielka Brytania, 2006)

01:00
Ale numer!, sez. 1, odc. 14
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

01:30
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 8: Akcent
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Ewelina Kopic odwiedza w rodzinnym Białymstoku zespół Akcent, a następnie towarzyszy im na koncercie w Warszawie. (Polska 2012)

02:30
Równać w dół
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Raport śledczy, ukazujący nielegalną działalność największych firm, zatrudniających pracowników z Europy Wschodniej w krajach Europy Zachodniej i Północnej. Powiększenie UE stworzyło możliwość podejmowania pracy przez niezamożnych ludzi. (Dania 2014)

Reżyseria: Georg Larsen, Poul - Erik Heilbuth

Czas: 57min.
02:10
Uwaga!, odc. 5012
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 192/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:05
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

02:20
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:10
Debiutanci
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Docenieni przez krytykę i widzów "Debiutanci" stanowią udany melanż tragikomedii i filmu romantycznego. Historia Olivera Fieldsa, który rozmyśla nad życiem i śmiercią ojca, Hala, który okazał się gejem. Jednocześnie Oliver chce odmienić własny los. (USA 2010)

Reżyseria: Mike Mills
Obsada: Ewan McGregor, Christopher Plummer, Melanie Laurent, Goran Visnjic

Czas: 99min.
03:40
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 11/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nad Las Vegas rozpętała się burza. W studiu telewizyjnym na 20 sekund gaśnie światło. Gdy znów się zapala, prezenterka wiadomości w programie nadawanym na żywo pada martwa na stół. Podejrzani są wszyscy obecni w newsroomie. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Phil Conserva
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:20
Tajemnice losu, odc.2739
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:55
Nic straconego
Godziny emisji
03:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 5: Biesiada myśliwska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:55
Notacje - Julia Hartwig. Doświadczenie mojego życia włożyłam w wiersze
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urodzona 14 sierpnia 1921 r. w Lublinie Julia Hartwig jest poetką, eseistką i tłumaczką. Należy do Związku Literatów Polskich, Polskiego PEN - Clubu, Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, którego była wiceprezesem w latach 1990 - 1999. Od 2008 r... (Polska 2009)


Czas: 10min.
04:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 12/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na korcie tenisowym znaleziono rankiem martwą zawodniczkę, która poprzedniego dnia w meczu półfinałowym pokonała przyjaciółkę i rywalkę. Była ona nie tylko rywalką na korcie, ale i w życiu. Hodges ogłasza swoje zaręczyny z piękną Włoszką. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:25
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:20
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przekonamy się jak skuteczny jest warszawski monitoring ulic, poznamy listonoszy kolekcjonujących... cudze przesyłki oraz pirata drogowego, który staranował policjantów. (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:20
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3753
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 35
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info