Program dla 2017-07-18 od do
27.07 28.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:55
Notacje - Julia Hartwig. Doświadczenie mojego życia włożyłam w wiersze
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urodzona 14 sierpnia 1921 r. w Lublinie Julia Hartwig jest poetką, eseistką i tłumaczką. Należy do Związku Literatów Polskich, Polskiego PEN - Clubu, Stowarzyszenia Pisarzy Polskich, którego była wiceprezesem w latach 1990 - 1999. Od 2008 r... (Polska 2009)


Czas: 10min.
04:35
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 12/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na korcie tenisowym znaleziono rankiem martwą zawodniczkę, która poprzedniego dnia w meczu półfinałowym pokonała przyjaciółkę i rywalkę. Była ona nie tylko rywalką na korcie, ale i w życiu. Hodges ogłasza swoje zaręczyny z piękną Włoszką. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Brad Tanenbaum
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku przekonamy się jak skuteczny jest warszawski monitoring ulic, poznamy listonoszy kolekcjonujących... cudze przesyłki oraz pirata drogowego, który staranował policjantów. (Polska 2010)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela i Sully decydują się wreszcie zawrzeć związek małżeński. Składają wizytę pastorowi, by ustalić szczegóły ceremonii zaślubin. Duchowny nakłania ich do zwierzeń, do otwarcia przed sobą swoich serc i wzajemnego wyjawienia swoich marzeń i oczekiwań. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:20
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3753
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5012
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 35
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 9. Namibia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na południowym zachodzie Afryki leży pustynia Namib. Ma 2 tys. km dł. i 200 km szer. To najstarsza pustynia na tym kontynencie. Powstała w wyniku trwającego 80 milionów lat zmagań między wybrzeżem Afryki a potężnymi siłami Oceanu Atlantyckiego. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 96 "Kuzyn Artur"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
U Boskich pojawia się kuzyn Ludwika, Artur - znany piosenkarz. Wszyscy go uwielbiają: od razu nawiązuje świetne kontakty z chłopcami, a w drobnych domowych zadaniach deklasuje Ludwika, czym zaskarbia sobie podziw Natalii. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Starokatolicy w Szwajcarii
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program przedstawia różne wymiary współpracy pomiędzy Kościołami starokatolickimi w Polsce i Szwajcarii. Punktem wyjścia do przygotowania programu są ekumeniczne uroczystości odbywające się w Szwajcarii na początku lipca. (Polska 2017)


Czas: 19min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 75
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Ostatnie dzikie konie. Koń Przewalskiego. Mongolia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stepy Mongolii i Chin to jedyny obszar na Ziemi, na którym żyje dziś ostatni gatunek dzikiego konia. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak udomowione zwierzęta. Prezentują jednak wszystkie zachowania charakterystyczne dla dzikich zwierząt. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yuki Tadokoro

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 79
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga leży w szpitalu po wypadku samochodowym. Zaniepokojony Piotrek za wszelką cenę usiłuje się z nią skontaktować. Matka dziewczyny jest mu przychylna, jednak ojciec pozostaje nieubłagany. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.151
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcel Kurdyś (22 l.) dzieli dom z rodzicami. Karolina (43 l.) i Tomasz (44 l.) bardzo martwią się o syna, ponieważ ten jeszcze nigdy nie miał dziewczyny. Ale kiedy zaledwie po dwóch tygodniach od nawiązania wreszcie znajomości, Marcel sprowadza do domu Justynę Goraj (19 l.), jego troskliwi rodzice są załamani. Justyna nie jest najlepszym materiałem na synową - miała wiele romansów. A na dodatek, jest bezrobotna, ponieważ, jak twierdzi, jej były szef Mikołaj Tracz (39 l.) napastował ją... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 979
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wolność, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Na jednym z osiedli pobito młodego chłopca. Matka nastolatka twierdzi, że mógł to zrobić ojciec dziewczyny, z którą chłopak uciekł dwa tygodnie wcześniej z domu. Rzeczywiście, komisarze szybko ustalają, że sprawcą pobicia jest ojciec nastolatki, a dziewczyna od kilku dni jest poszukiwana przez policję. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że nastolatka, mimo dobrych wyników w nauce i poprawnych relacji z rodzicami, często... (Polska)

07:50
Doradca smaku-Ciasto marchewkowe z karmelizowanymi jabłkami, odc. 35/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 11: Łatwy łup
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Carmen Kurz
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 51
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel jest przekonany, że mężczyzna, do którego strzelił, nie żyje. Kiedy dowiaduje się od Arzu, że cała sytuacja została sfilmowana, ogarnia go przerażenie i postanawia uciekać. Melek przyjeżdża do posiadłości Kenana i po kryjomu spotyka się z Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 45min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.537
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się zrozpaczona nauczycielka, Karina Biernacka-Trusek. Ktoś zamieścił jej rozbierane zdjęcia na portalu randkowym i wysłał linka do wszystkich mężczyzn pracujących w szkole. W dodatku zrobiono to z jej służbowego komputera, który przez przypadek zostawiła na noc w pracy. Teraz grozi jej nawet zwolnienie, bo dyrektor obawia się skandalu i reakcji rodziców – w końcu to prywatna szkoła. Detektywi ustalają, że zdjęcia wykonał mąż klientki, z którym obecnie jest ona w... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
Milionerzy, odc. 25/58
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten najpopularniejszy teleturniej na świecie trzyma w napięciu jak niejeden thriller i budzi w widzach ogromne emocje. Nie dziwi zatem fakt, że od momentu premiery teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?” w Wielkiej Brytanii, lokalne wersje ukazały się w 120 krajach, a jego ponadczasowa formuła urzekła widzów od Stanów Zjednoczonych po Wybrzeże Kości Słoniowej. Pytanie o milion zostało zadane w całej historii polskiej wersji teleturnieju dwunastokrotnie, ale główna wygrana padła tylko... (Polska)

08:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 7/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Kuźnia Smaków", (Bielsko-Biała). Właścicielem “Kuźnia Smaków” w Bielsku-Białej jest pan Tadeusz. Jak sam twierdzi jest spełnionym facetem i biznesmenem. W swoim życiu otwierał już i zamykał wiele interesów, ale to prowadzenie restauracji było od zawsze jego pasją. Niestety, nie idzie tak jak planował. Mało kto zamawia dania z karty, a kuchnią rządzi przypadek. Stare kuchenki, sprzęt z odzysku, pełno gratów, często nie do użytku. W takim otoczeniu i atmosferze pełnej... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 112: Ratuj mnie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 133 (s. III, odc. 6)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nigar rodzi córkę, jednak dziewczynka umiera. Zrozpaczona kobieta błaga sułtankę Hatice o szybką śmierć. Konflikt Ibrahima paszy z jego zastępcą Iskenderem narasta. Iskender Czelebi za wszelką cenę próbuje pozbyć się wielkiego wezyra. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 46min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.538
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda i Tomek znajdują na podziemnym parkingu mocno pobitego mężczyznę, który w wyniku urazu głowy nie pamięta, kim jest, ani co się stało. Detektywi odkrywają, że mężczyzna trzyma w kurczowo zaciśniętej pięści zdjęcie dziewczyny. Potem przypomina on sobie jedynie jej imię – Weronika. Kiedy mężczyzna dowiaduje się, że ma do czynienia z prywatnymi detektywami, prosi ich o pomoc w ustaleniu… swojej tożsamości. Tego samego dnia wieczorem detektywi podsumowują zgromadzone do tej pory fakty.... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.128
Godziny emisji
Rozwiń opis
17-letnia Jagoda mieszka sama ze swoją mamą, Natalią, która pracuje jako sprzątaczka. Dla tych kobiet czasy są ciężkie i obie mają wiele powodów do frustracji. Jagoda wpada w złe towarzystwo i wręcz grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo, bo zaczyna eksperymentować z zakazanymi substancjami. Czy Natalii uda się oddalić córkę od podejrzanych znajomych i tym samym ocalić jej życie? Druga opowieść w tym odcinku. W dobie kryzysu firma świadcząca usługi w zakresie instalacji pieców gazowych,... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Żukowski
09:35
Szkoła, odc. 213
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ula Mielczarek z 2a gimnazjum nie może pogodzić się z tym, ze jej chłopak z nią zerwał. Zwierza się swoim przyjaciołom, Zosi Sułowskiej i Konradowi Wróblowi, którzy są parą. Nastolatki szukają dla dziewczyny nowego partnera. Zosia uważa, że najlepszy dla Uli będzie romantyczny i wrażliwy kolega z jej klasy, Janek Waternus. Konrad również chce pomóc Uli zapomnieć o Przemku i znaleźć jej nowego chłopaka. Wybrał dla niej Jakuba Krajca. Oboje są przekonani, że każde z nich ma rację i że wybrało... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 114: Gość z Miami
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się ślub dr Michaeli i Sully'ego. Mieszkańcy Colorado Spring są podekscytowani. Wszyscy żyją przygotowaniami do tej wielkiej uroczystości. W miasteczku panuje również świąteczna atmosfera przed otwarciem stacji kolejowej. (USA 1995)

Reżyseria: Gwen Arner
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:50
Małolaty, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Osiemnastoletnia Ewelina Baron, uczennica warszawskiego liceum, obsesyjnie dba o swój wygląd, do którego ma wiele zastrzeżeń. Jej 43-letnia matka nie ma zbyt dobrego kontaktu z dorastającą córką, bo jest zbyt zajęta swoją pracą zawodową i własnym życiem. Ojciec dziewczynki rok temu związał się z dużo młodszą od siebie, kobietą. Ewelina zatrudnia się w klinice medycyny estetycznej na recepcji. Praca jest jedynie pretekstem, aby dostać się do znanego chirurga i wykonać u niego niezbędne... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 471
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Darek ma atrakcyjną żonę Wandę, która od jakiegoś czasu obsesyjnie podchodzi do kwestii zdrowego odżywiania. Kobieta zadręcza męża i córkę – Malwinę – zdrową żywnością. Najbardziej dostaje się Malwinie, która ma dużą nadwagę. W dodatku nastolatka jest w podłym nastroju, bo kilka miesięcy wcześniej przeżyła zawód miłosny. Okazuje się również, że ze względu na nadwagę, dziewczyna ma nieciekawe wyniki badań (m.in. podwyższony cholesterol). W tej sytuacji Wanda jeszcze bardziej próbuje zmotywować... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 12: Żegnaj, Charlie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /81/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pogram reporterski. (Polska 2017)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1657
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian jest zły na matkę za to, że dała Angeli tak kosztowny prezent. Córka Kowalskiego zamierza jak najszybciej obejrzeć mieszkanie od babci i zaplanować w nim remont. Julita nie chce zostawić Józka w spokoju, a Darek traci w końcu cierpliwość. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Sawczuk, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Danuta Kowalska, Filip Kosior, Anna Gornostaj, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Stanisława Celińska

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 413 - Powódź
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przemek ma dostać się do rodzącej kobiety i jej męża, którzy przez powódź są odcięci od świata. Na miejscu okazuje się, że to mąż wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej. Dowodzący w helikopterze Piotr Gawryło zabiera mężczyznę do Leśnej Góry. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.51
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip (35 l.) jedzie samochodem. Jest bardzo zadowolony z załatwienia dobrego kontraktu. Słucha radia, nuci, po chwili odbiera telefon i rozmawia, cały czas kierując autem. Obiecuje rozmówcy wysłanie SMS-a. Zaczyna go pisać. W tym samym czasie rowerem pustą szosą jedzie Maciej (22 l.). Zajęty pisaniem SMS-a, Filip nie zauważa jadącego poboczem Macieja. Uderza rowerzystę. Zatrzymuje się kilkanaście metrów dalej. Widząc leżącego bez ruchu człowieka, błyskawicznie zawraca, wyskakuje z samochodu... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Eugeniusz Pankov
11:35
Szpital, odc. 357
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala dociera Damian Huczek, którego przyjmuje dr Dominika Gajda. 30-latek właśnie wrócił z wczasów w Egipcie, gdzie na targu kupił dziesięć pająków. Sprzedawca przekonał go, że można na nich dużo zarobić. Pacjent chciał je sprzedać i za zarobione pieniądze kupić motocykl. W szpitalu okazuje się, że lekarze nie posiadają leku na jad. Mężczyzna jest przerażony, bo boi się przyznać żonie, że w ich domu jest więcej pająków. Tymczasem obrzęk wokół rany stale się powiększa, a pacjent coraz... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Szef Septagonu, Marcin Doman, otrzymuje telefon od znajomych z wydziału kryminalnego. W rejonie pojawił się nowy narkotyk o nazwie „Krokodyl“. Detektywi mają sprawdzić, czy narkotyk jest też dystrybuowany w ich mieście. Śledczy właśnie prowadzą dochodzenie w środowisku handlarzy narkotyków, dlatego mają okazję rozejrzeć się za jakimiś wskazówkami. W tym odcinku zobaczymy także historię pary, która przeprowadziła się do nowego domu i z powodu swoich nudystycznych upodobań... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 12: Heinrich i Paul
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Modernizacja gospodarstw rolnych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. Dofinansowanie przeznaczono na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Relacja z uroczystości greckokatolickich św. Apostołów Piotra i Pawła w Chrzanowie
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na tradycyjny odpust Piotra i Pawła przybywało do Chrzanowa nawet po kilkanaście tysięcy wiernych. Parafia w Chrzanowie uważana jest za parafię, która dała początek obecnie istniejącym greckokatolickim parafiom w północno - wschodniej części Polski. (Polska 2017)


Czas: 60min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 101
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trwają poszukiwania Buket i Umuta. Onur przeżywa trudne chwile po odejściu Szeherezady. Burak wszelkimi sposobami próbuje zaimponować Sezen, jednak jego starania nie robią na niej wrażenia. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
35-letnia Alina jest mamą 3-letniego Krzysia i 13-letniej Zosi. Tego dnia po raz pierwszy postanawia zostawić synka pod opieką starszej siostry. Musi pilnie załatwić coś w urzędzie, chce też zrobić zakupy na przyjęcie urodzinowe synka, a córka jest na tyle poważna i odpowiedzialna, że z pewnością świetnie sobie poradzi. Zosia bawi się z bratem samochodami, obok w pudle leżą klocki. Są one jednak dużo mniejsze niż te, przeznaczone do zabawy dla tak małych dzieci, jak Krzyś. W pewnym momencie... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Robert Wrzosek
12:50
Trudne sprawy, odc.282
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Kuncewiczów gości w swoim domu ucznia z wymiany - Kevina. Chłopak cieszy się ogromną popularnością wśród uczennic. Syn Kuncewiczów, Paweł jest bardzo zadowolony, że jego amerykański kolega jest tak rozchwytywany przez koleżanki. Paweł niepozorny chłopak, spokojny i nieśmiały nie cieszy się popularnością wśród znajomych ze szkoły. Dzięki Kevinowi zyskuje więc trochę więcej uwagi. Zależy mu zwłaszcza na jednej z koleżanek, Sandrze. Kevin proponuje swojemu koledze, że umówi go z Sandrą.... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
19 +, odc. 80/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Rafał wciąż przechodzą małżeński kryzys. Kasia stara się ratować małżeństwo, ale Rafał ma mętlik w głowie po tym, jak Pola wyznała mu miłość. W końcu przyznaje się żonie, że zakochał się w Poli. Kasia jest załamana. Zuza zamierza walczyć o Arka. Postanawia, za namową Iwony, upozorować własną próbę samobójczą. Wierzy, że wtedy Arek do niej wróci. Rzeczywiście, kiedy Arek dostaje wiadomość od Iwony, że Zuza nafaszerowała się tabletkami i leży nieprzytomna nad Wisłą, od razu biegnie na... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do biura Septagonu zgłaszają się dwie skonfliktowane kobiety: córka mężczyzny mieszkającego w domu spokojnej starości i właścicielka tej placówki. Pierwsza uważa, że jej ojciec jest okradany przez któregoś z pracowników domu opieki, druga jest przekonana o uczciwości swoich ludzi. Diablo i Serb muszą ustalić co dzieje się z pieniędzmi. Detektywi wnikają w struktury domu spokojnej starości. Okazuje się, że nie wszyscy pracownicy ośrodka są uczciwi. Detektywi dowiadują się także... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 11: Weterani
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nadeszły święta, jednak agenci NCIS mają pełne ręce roboty. W spokojnej dzielnicy ma miejsce strzelanina, w której giną dwie osoby. Zespół musi dowiedzieć się, kto zabił mężczyzn w jego oraz czy incydent miał coś wspólnego z pracą wywiadowczą Talbota w Afganistanie. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:35
Rodzinka.pl - odc. 207 "Metka mnie drapała..." sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
13:50
Słoiki, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
39-letnia pielęgniarka Renata Malec zmuszona sytuacją zawodową w swoim rodzinnym miasteczku rozpoczyna pracę w szpitalu w Warszawie. W domu zostawiła męża Krzysztofa i 16-letnią córkę Sylwię. Dziewczynka ma częste ataki padaczki. Opiekuje się nią niepracujący zawodowo ojciec. Renata umówiła się z mężem, że będzie brała dodatkowe dyżury w tygodniu, a na weekendy będzie przyjeżdżała do domu. W pracy jej przełożoną jest Teresa Kocuń (41 l.) - atrakcyjna, samotna kobieta. Teresa ma romans z... (Polska 2015)

Reżyseria: Aleksander Gawek
13:05
19 +, odc. 81/111
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia wyprowadziła się z Julką do mamy. To koniec jej małżeństwa z Rafałem. W pracy natomiast koleżanka chce zająć jej miejsce. Wysyła w imieniu Kasi kompromitującego maila do wszystkich pracowników. W wybawieniu dziewczyny z kłopotów pomaga Krzysztof, sam ryzykując zwolnieniem dyscyplinarnym. Tymczasem Sebastian oszalał na punkcie Eli. Przez przypadek dowiaduje się jednak, że jego ukochana ma chłopaka, chociaż zapewniała go, że mężczyzna jest jej bratem. Ela obiecuje Sebie, że jeszcze tego... (Polska)

13:35
W-11 Wydział Śledczy, odc. 980
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chcę być sobą, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Komisarze z W11 prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety. Wychodzi na jaw, że ofiara kilka lat wcześniej przeszła operację zmiany płci. Pierwszą podejrzaną staje się szantażująca kobietę asystentka. Kolejny trop prowadzi do obecnego partnera ofiary, który odkrył jej tajemnicę …. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do Zielińskiego przychodzi ojciec. Dziękuje mu, że przenocował Madzię. Szymon ma do niego żal, że zapomniał o matce i bezwstydnie zadaje się z młodymi panienkami. Ojciec radzi żeby go nie oceniał. Kłócą się. Szymon nie chce tu więcej widzieć Madzi. Ojciec przypomina mu, że mieszkanie należy do niego. Na patrolu Szymon jest zły. Ola go pociesza. Szymon pokazuje Oli zdjęcie matki i mówi, że kiedyś dorwie zabójcę. Pod koniec dnia przychodzi do nich Arek Gajda z jakimś... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 13: Archanioł
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS stara się znaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież dokumentów Pentagonu. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 99
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili jedzie do Włoch. Spotyka Batistuta. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 52
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kenan znajduje potrąconą przez samochód Melek i odwozi ją do szpitala. Zaniepokojona, przedłużającą się nieobecnością Melek, Zeynep dzwoni do niej. Telefon odbiera Kenan i opowiada o zdarzeniu. Zeynep przyjeżdża do szpitala. Kenan rozpoznaje kobietę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 9/13 Irsina
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donal Skehan - popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. Jego przewodniczkami po Półwyspie Apenińskim są włoskie babcie. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 9/13 Entebbe, Uganda
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef kuchni Kiran Jethwa zatrzymuje się w Entebbe, na wybrzeżu Jeziora Wiktorii w Ugandzie. Na miejscu szuka jadalnych bulw pochrzynu. Następnie przygotuje wyborne danie z wieprzowiny i bulw dla zaprzyjaźnionego rolnika. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.695
Godziny emisji
Rozwiń opis
Emilia Janowska (18 l.) wraca nad ranem z imprezy do domu, gdy pada ofiarą ataku. Nieznana osoba z zasłoniętą twarzą zadaje jej cios nożem i ucieka. 18-latka zostaje zabrana z raną kłutą do szpitala. Odwiedza ją tam jej starsza siostra, Aneta Kulig (23 l.) i natychmiast zaczyna podejrzewać o atak chorobliwie zazdrosnego chłopaka Emilii - Bartłomieja Folmera (21 l.). Uważa, że atak miał być swego rodzaju nauczką za to, że Emilia wbrew jego woli poszła sama na imprezę. Fakt, że Bartłomiej nie... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:15
W-11 Wydział Śledczy, odc. 981
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mój mąż moja żona, śledztwo prowadzą Anna Potaczek, Maciej Dębosz oraz Anna Palka i Rafał Kopacz W domu zastrzelono właściciela prywatnej kliniki. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni sugerują, że motywem mógł być rabunek. Podejrzenie pada na znany policji gang złodziei. Wśród prawdopodobnych sprawców jest także zwolniony pracownik kliniki. Przesłuchiwany zaprzecza zarzutom i obciąża winą żonę ofiary. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 100
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milagros i Claudia Maradona podróżują po Włoszech. Lidia udaje się do klasztoru i prosi Ojca Manuela o możliwość spotkania z córką. Ivo ma wywiad w telewizji. Luisa straszy Federico. Ivo znajduje Pablo w apartamencie Andrei. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 4)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulinarny program Theofilosa Vafidisa, znanego eksperta w tej dziedzinie. (Polska 2014)


Czas: 23min.
15:50
Lista przebojów Jedynki - odc. 14
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 9min.
15:10
M jak miłość - odc. 1279
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta wyznaje w końcu Budzyńskiemu, że spotyka się z innym mężczyzną i pragnie rozwodu. Olek chce podpisać w Kuwejcie kolejny kontrakt, tym razem aż na dwa lata. Piotrek wpada przypadkiem na koleżankę ze studiów, Karolinę. Radek znów ma w problemy. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Gadomski, Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Krystian Wieczorek - Andrzej, Dominika Ostałowska - Marta, Anna Wendzikowska - Monika, Maurycy Popiel - Olek, Katarzyna Grabowska - Olga, Wojciech Wysocki - Górecki, Anna Mucha - Madzia, Tomasz Włosok - Radek

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 1/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - ta kobieta zna receptę na sukces! Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. Przed widzami 11 sezon „Kuchennych Rewolucji” – programu, który na stałe zapisał się w świadomości widzów TVN. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Kto inny jak nie... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.255
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ty Pennington i jego drużyna przybywa do Fayette County, w stanie Iowa, by bardzo mile zaskoczyć rodzinę Gibbs! Audrey Gibbs – wdowa, matka samotnie wychowująca szóstkę dzieci, właścicielka podupadłej farmy pilnie potrzebuje pomocy! Ktoś inny dawno już załamałby się, ta kobieta zachowuje niezwykłą pogodę ducha, pomimo przygnębiających okoliczności. Ona jest optymistką i nie pozwala, by cokolwiek powstrzymało ją przed wypełnianiem jej najważniejszej roli życiowej: matki – nawet jej ślepota. A... (USA, 2012)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Bret Michaels, Leigh Anne Tuohy, Eduardo Xol, Michael Moloney, Tracy Hutson, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 15: Ołowiane żołnierzyki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen łapie przestępcę, który włamał się do jego domuAgenci NCIS próbują rozpracować grupę przestępczą zajmującą się wprowadzaniem podrabianych urządzeń na rynek amerykański. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:00
Janosik - odc. 13/13 - Zdrada
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Janosik decyduje się na ożenek z Maryną. Szczęśliwa para bierze ślub. Nagle kościół otaczają oddziały wojska. Janosik i jego zbójnicy zostają skazani na śmierć. Świadkiem egzekucji jest młody góral, który zamierza podjąć dzieło tatrzańskiego zbójnika. (Polska 1973)

Reżyseria: Jerzy Passendorfer
Obsada: Marek Perepeczko, Ewa Lemańska, Czesław Jaroszyński, Marian Kociniak, Mieczysław Czechowicz, Bogusz Bilewski, Witold Pyrkosz, Jerzy Cnota, Janusz Kłosiński, Janusz Bukowski

Czas: 44min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 50 Dłoń Lucii
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Kembleford zjeżdża autorka poczytnych powieści erotycznych. Kiedy ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, podejrzenie pada na jej dawną przyjaciółkę, lady Ursulę. Dawniej były bardzo ze sobą związane. Inspektor Mallory traktuje sprawę jako oczywistą. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3426
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja znajduje nad Wisłą zwłoki znanego gangstera z przestrzeloną głową. Podejrzenia padają najpierw na jednego z jego „żołnierzy”. W toku śledztwa okazuje się, że sprawcą może być... detektyw Olgierd Mazur. Co skłoniło policjanta do takiego czynu? Czy Krystianowi Górskiemu uda się oczyścić z zarzutów przyjaciela i partnera? Czasu jest bardzo mało, tym bardziej, że policjant musi zająć się również sprawą jego własnej babci, która padła ofiarą kradzieży.   Dla małoletnich od lat... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 214
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice Kamili Bordowiec przeprowadzili się i przepisali córkę do nowego gimnazjum. Uczennica dołącza do klasy 2d. 14-latka tęskni za przyjaciółkami i postanawia zrobić wszystko, żeby wrócić do starej szkoły. Koledzy chcą jej pomóc i urządzają w łazience melinę. Mama Kamili jest zszokowana na wieść o tym, że młodzież pali i pije, a dyrekcja szkoły nic z tym nie robi. Kamila była przekonana, że dzięki temu zostanie wypisana ze szkoły. Nie przewidziała jednak, że jej mama ściągnie do szkoły... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant chce udowodnić, że jego policjanci potrafią się wykazać, więc postanawia wystawić przedstawienie dla komendanta stołecznego oraz komendantów wojewódzkich wraz z rodzinami oraz księdza. Ponieważ próby "Czerwonego Kapturka" nie zapowiadają sukcesu sztuki, Rysio sugeruje, by zamiast niej przygotować "Frankensteina", gdyż na pewno bardziej się spodoba. Nadchodzi dzień spektaklu, a ponieważ nie było zbyt wiele czasu na próby, licznie zgromadzeni goście oglądają wielką... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 18 Psychopata
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podwarszawskim osiedlu domów jednorodzinnych starsza kobieta odkrywa zmasakrowane zwłoki psa. Komisarz Maj uważa, że człowiek, który dopuścił się tak okrutnego czynu, może być odpowiedzialny za krzywdę nie tylko innych zwierząt, ale także ludzi. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleksander Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, ko Makowski, Marta Laskowik, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Bartłomiej Pietraszewski

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3486
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 84
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jawuz zakradł się nocą do domu Jasemin, zostawiając ślad swojej bytności. Wybuchła panika. Jasemin postanawia przeprowadzić się do domu Sawasza. Cziczek jest rozgoryczona. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.210
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Mordal mieszka w Polkowicach i od pokoleń prowadzi sklep ogrodniczy. Syn Sebastian (26 l.) jest już wykwalifikowanym ogrodnikiem i niedługo ma przejąć interes po zmarłym niedawno ojcu. Jego matka, Bogusława (60 l.) i siostra Kamila (23 l.) pracują jako sprzedawczynie w tym sklepie. Sebastian jest dobry w tym, co robi zawodowo, jednak w prywatnym życiu ma pecha. Jeszcze nigdy nie miał dziewczyny i raczej jest odludkiem. Ale gdy jedzie na mecz swojej ulubionej drużyny do Moskwy,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 472
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malwina Lewicka (21) poznaje na internetowym czacie “Janusa”. Gdy proponuje on spotkanie, kobieta jest zachwycona. “Janus” – Krzysztof – okazuje się wspaniały. Między dwojgiem młodych ludzi iskrzy od pierwszego wejrzenia. Niestety, po pierwszej randce mężczyzna nie przychodzi na drugie spotkanie i nie daje znaku życia. Gdy Malwina dzwoni, by dowiedzieć się dlaczego ją wystawił, nieoczekiwanie komórkę odbiera matka chłopaka. Informuje 21-latkę, że syn leży w szpitalu po brutalnej napaści.... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
McGarrett poznaje Ethana, 13-latka, zatrzymanego za wywołanie rozróby na komendzie policji. Ethan wyznaje McGarrettowi, że bardzo martwi się o swojego ojca, który zniknął bez wieści. McGarrett połyka haczyk i rozpoczyna poszukiwania mężczyzny. Śledztwo naprowadza go na trop poważniejszej sprawy. McGarrett i Cahterine zaczynają się obawiać czy ojciec Ethana jeszcze żyje…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tego dnia posterunek ma samych dziwnych gości. Najpierw pensjonariusz szpitala psychiatrycznego grozi policjantom pistoletem na wodę, później Andżela przyprowadza seryjnego mordercę, który w supermarkecie tasakiem "mordował" sery. Jest jeszcze ranny mężczyzna ze strzałą wbitą w nogę. Okazuje się nim być stażysta Bączek - syn ministra, który trafił na 13 Posterunek na trzymiesięczne przeszkolenie. Komendant każe policjantom się nim zająć i przekazać mu część swych umiejętności. Kiedy... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 331: Pinball Punch
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chumlee przyjrzy się dwóm automatom hazardowym. Czy negocjacje doprowadzą do zgarnięcia tej maszyny złota? W ręce Ricka wpadnie pozostałość po czasach gołębiej poczty. Czy wraz z nią przyfrunie okazja na dobry biznes? W tym odcinku chłopaki postanowią spróbować walk bokserskich. (USA 2014)

18:35
Zraniona miłość - odc. 49
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie przyjęcia zostaje odtworzona płyta z przemówieniem Mustafy Kemala. Costa robi dobrą minę do złej gry i udaje, że sam wpadł na ten pomysł, by wykazać jak słabi są rebelianci. Po cichu jednak rozkazuje zablokować drzwi i schwytać sprawców. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 13/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 358
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na szpitalny oddział ratunkowy przychodzi 37-letnia Magdalena Tomalska. Kobieta od rana źle się czuje, ma duszności i boli ją lewy bark. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Pacjentka ma objawy zawału. Jest bardzo zdenerwowana, bo jej były mąż wrócił zza granicy i zażądał spotkania z 5-letnim synkiem. Matka wmówiła chłopcu, że jego tata nie żyje. Nagle kobieta dostaje wiadomość z przedszkola, że były partner przyszedł po syna. Pacjentka rozwiodła się, bo mężczyzna się nad nią znęcał. Teraz boi się,... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Do Septagonu zgłasza się Patrycja, która od blisko dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną i matką, ale ukrywa przed najbliższymi mroczny sekret z przeszłości. Teraz, kiedy zaczęła dostawać anonimy z pogróżkami, że jej mąż dowie się, że kiedyś była prostytutką, chce dowiedzieć się kto i dlaczego próbuje jej zaszkodzić. Marcin Doman i Diablo przyjmują zlecenie matki osiemnastoletniej Iwony. Kobieta martwi się o córkę, która od paru tygodni wygląda na przygnębioną i przemęczoną, a... (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 332: Dodging Dillinger
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia pocisk z ostatniego napadu słynnego amerykańskiego gangstera Johna Dilingera. Czy Rick dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym ustrzeli dobry biznes? Chłopaki staną także przed możliwością pozyskania unikatowego motoroweru z 1947 roku. Chumlee powróci myślami do dzieciństwa, gdy w lombardzie pojawi się lalka Stretch Armstrong. (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 345: Biggest Buys & Busts (Season 15 - 30m Special)
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku ponownie zobaczymy największe i najcenniejsze przedmioty w całej historii Gwiazd Lombardu. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 14/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.300
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barek Halina wraca z eleganckiego przyjęcia i z zachwytem rozpływa się nad wystawnym barkiem w domu właściciela. Najbardziej jednak przypadł jej do gustu kulturalny sposób spożywania alkoholu, który, ku jej niezadowoleniu, nigdy nie był możliwy w ich domu, ponieważ Ferdek zawsze wszystko wypijał na raz. Ferdek - szczerze oburzony tymi zarzutami - proponuje jej, by założyła barek u nich w domu, a wtedy przekona się, że i on potrafi spożywać alkohol w sposób kulturalny.   Dla małoletnich od... (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7139
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7122
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7119
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5013
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowska próbuje wymóc na synu większą odpowiedzialność. Mariusz niewiele sobie z tego robi i próbuje wywołać w niej poczucie winy. Tymczasem Morawska na patrolu jest w świetnym humorze. Cały dzień sms-uje z Arkiem, a po pracy umówiła się z Emilką na zakupy. Krzysiek trochę panikuje, bo będzie musiał zostać sam z dziećmi, kiedy Emilki nie będzie w domu. Do gabinetu Pani Komendant zagląda Jacek. Widzi, że coś u niej nie tak i domyśla się, że chodzi o Mariusza. Przypomina... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 346: Wake Up Call
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafią pamiątki marynarki wojennej z 1964 roku. Czy będzie to trafiony zatopiony? Chum i Corey przyjrzą się bliżej przedmiotom z Międzynarodowych Mistrzostw w Kręgle z 1939 roku. Następnie chłopaki będą robić zakłady związane z telefonami komórkowymi. Jak długo wytrzymają bez urządzeń mobilnych? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 347: Chum System , The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafi pamiątka po prezydencie Grancie. Czy Rick będzie zainteresowany tym kawałkiem amerykańskiej historii? Corey i Chum przyjrzą się starej kolekcji deskorolek. Jak daleko uda im się na nich zajechać? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kroniki przed wyścigiem zawierają obszerne zapowiedzi czekającej nas rywalizacji. Przedstawimy trasę i największe gwiazdy wyścigu. W trakcie Tour de Pologne zajrzymy za to za kulisy kolarskiej rywalizacji. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Rozdarte serca - odc. 65
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Özkan wyprowadza się z domu, w którym mieszkał z Keriman. Suat postanawia przechwycić wiadomość SMS, która mogłaby pogrążyć Dżihana i Gülseren. Hazal udaje się do lokalu Gülseren. Przeprasza matkę za swoje zachowanie, ale za jej plecami knuje intrygę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 45min.
20:05
Kocham Cię, Polsko! - odc. (6)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 89min.
20:10
Bad Boys
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Detektywi Marcus Burnett (Martin Lawrence) i Mike Lowrey (Will Smith) z policyjnego wydziału antynarkotykowego w Miami mają 3 dni na odnalezienie heroiny wartej sto milionów dolarów, która została skradziona z ich posterunku. Jedyną osobą, która może im pomóc, jest piękna Julie Matt, która potrafi zidentyfikować szefa gangu. Śmiertelnie przerażona dziewczyna chce rozmawiać tylko z Lowreyem. Ponieważ Mike jest nieobecny, komisarz wysyła na spotkanie Burnetta. Od tej pory... (USA, 1995)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Martin Lawrence, Will Smith, Tea Leoni, Tchéky Karyo, Joe Pantoliano
20:10
Doradca smaku-Domowa pizza z bialą kiełbasą, odc. 39/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2513
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek prowadzi samochód pod wpływem alkoholu! Miro gratuluje Wojtkowi przyszłego potomka. Taką wiadomość trzeba uczcić - namawia przyjaciela na piwo. Kiedy kończą naprawę jego samochodu, Szulc wsiada za kierownicę, żeby go przetestować. Niestety dochodzi do wypadku! Olaf wychodzi z aresztu! Olaf wychodzi z aresztu. Wspólnie z Martą i Ksawerym cieszy się wolnością… Po południu Kubicki pojawia się w agencji nieruchomości, budząc sensację wśród kolegów. Kiedy zjawia się szefowa, Olaf deklaruje... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Ostatni skaut
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch bardzo różniących się od siebie mężczyzn połączyły dwie wspólne sprawy. Obaj są życiowo przegrani, obaj znali tę samą kobietę, która została zamordowana. Joe Hallenbeck (Bruce Willis) jest byłym agentem służb specjalnych, obecnie prywatnym detektywem. James Dix (Damon Wayans) był gwiazdą futbolu, dziś walczy z uzależnieniem od narkotyków. Chociaż zupełnie do siebie nie pasują, to jednak razem stanowią zgrany i skuteczny duet w walce z korupcją, bezprawiem i samowolą wpływowych... ( USA 1991)

Reżyseria: Tony Scott
Obsada: Bruce Willis, Damon Wayans, Chelsea Field, Noble Willingham, Taylor Negron, Halle Berry
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Młoda dziewczyna podczas joggingu w parku zostaje oblana kwasem przez zamaskowanego mężczyznę. Trop prowadzi do dawnego kolegi z pracy, będącego od pewnego czasu jej namolnym adoratorem. Śledztwo utrudnia ojciec dziewczyny, który na własną rękę próbuje wymierzyć sprawiedliwość. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej w momencie, gdy główny podejrzany zostaje zamordowany i pojawia się kolejna dziewczyna oblana kwasem. Podejrzenie pada na współwłaścicielkę klubu tanecznego,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, piotr kolski
20:00
Underworld: Bunt Lykanów
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Viktor, potężny władca wampirów, chce, aby Lykanie, służyli jego ludziom i bronili murów zamkowych od wschodu do zachodu słońca. Sytuacja ulega całkowitej zmianie, gdy jeden z niewolników i ulubieniec Viktora, Lucjan, zakochuje się w córce przywódcy. Miłość ta nie jest do zaakceptowania przez pobratymców Sonji, którzy szybko chcą się pozbyć niewygodnej relacji. Kiedy jednak Lucjan straci ukochaną, bez wahania poprowadzi lud Lykanów do wolności lub na śmierć. (USA, Nowa Zelandia 2009)

Reżyseria: Patrick Tatopoulos
Obsada: Bill Nighy, Michael Sheen, Rhona Mitra, Steven Mackintosh
21:20
Rozdarte serca - odc. 66
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do rozprawy zostaje 9 dni. Özkan cieszy się na myśl, że odzyska Dżansu. Yildrim uświadamia Dżihanowi i Dilarze, że rozwód zadziała przed sądem na ich niekorzyść. Rahmi ma pomysł jak nakłonić Dżihana, by porzucił Gülseren. Główną rolę ma odegrać Hazal. (Turcja 2014)

Reżyseria: Cevdet Mercan
Obsada: Alina Boz, Nurgul Yesilcay, Erkan Petekkaya, Ebru Ozkan, Leyla Tanlar

Czas: 46min.
21:50
Switch: Trudno być kobietą
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steve Brooks to notoryczny uwodziciel, który ma na sumieniu wiele złamanych serc. Kiedy zostaje zaproszony na przyjęcie przez byłą sympatię Margo, w domu gospodyni zastaje Liz i Felicię, które niegdyś także porzucił. Niewierny kochanek pada ofiarą zemsty. (USA 1991)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Perry King, Ellen Barkin, Catherine Keener, Lorraine Bracco, Jimmy Smits

Czas: 98min.
21:00
Androidcop
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rok 2045. Po wybuchu epidemii tajemniczej choroby, w Los Angeles utworzono specjalną strefę dla dotkniętych zarazą. Nikomu nie wolno przekraczać jej granicy. Detektyw Hammond i jego nowy partner-android przedostają się tam, by odkryć przyczynę zachorowań i powstrzymać epidemię.   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2014)

Reżyseria: Mark Atkins
Obsada: Kadeem Hardison, Michael Jai White, Randy Wayne
21:45
Rasa
katastroficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pięciu przyjaciół spędza wakacje na odległej wyspie. Jednak z czasem przekonują się, że nie są sami. Atakuje ich grupa zmutowanych genetycznie psów, ale zwierzęta są bardziej inteligentne i krwiożercze niż może się wydawać. (Niemcy, RPA, USA 2006)

Reżyseria: Nicholas Mastandrea
Obsada: Michelle Rodriguez, Oliver Hudson, Taryn Manning
22:20
El Principe - dzielnica zła - odc. 26
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podstawie materiałów wykradzionych z komputera agentki Hidalgo, Morey nabiera pewności, że centrala wywiadu ukrywała przed nim ważne informacje. Policja tropi zabójcę, który zlikwidował w szpitalu rannego dżihadystę. Na oczach Fatimy ginie brat ofiary. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
22:45
21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat kryminalny. Najzdolniejsi studenci pod okiem matematycznego geniusza stają się mistrzami hazardu. Film inspirowany jest prawdziwą historią. Ben Campbell (Jim Sturgess) to niezwykle uzdolniony student prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology. Bez problemu dostałby się na wymarzone studia na Harvardzie, ale nie stać go na nie. Swoją pomoc oferuje mu profesor matematyki, Micky Rosa (Kevin Spacey), zapraszając Bena do grupy najlepszych studentów, którzy w każdy weekend... (USA, 2008)

Reżyseria: Luketic Robert
Obsada: Sturgess Jim, Bosworth Kate, Laurence Fishburne, Yoo Aaron, Kevin Spacey
22:50
Śmierć na 1000 sposobów, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:15
Madame Tyson
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska, Senegal 2012)

Reżyseria: Edward Porembny, Edward Porembny

Czas: 55min.
23:45
Świat bez fikcji - Bounty - w oku huraganu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rekonstrukcja legendarnego XVIII - wiecznego okrętu brytyjskiego Bounty; zlecona w latach 60. przez studio Metro Goldwyn Meyer na potrzeby kręconego "Buntu na Bounty" z Marlonem Brando. Angielskie stocznie zrealizowały zamówienie perfekcyjnie. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Geoff D’Eon

Czas: 44min.
23:05
Gran Torino
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Will Kowalski (Clint Eastwood) jest emerytowanym żołnierzem, weteranem wojny koreańskiej. Uosabia stereotyp białego Amerykanina - nie znosi Latynosów, Azjatów i wszelkich emigrantów. Kiedy w jego sąsiedztwie zamieszkuje rodzina Chińczyków, Will okazuje jej jawną wrogość. Wszystko zmienia się, kiedy Will odpiera atak młodzieżowego gangu i staje się lokalnym bohaterem otoczonym powszechnym szacunkiem. , napisy ( USA/Niemcy 2008)

Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Clint Eastwood, Christopher Carley, Bee Vang, Ahney Her, Brian Haley, Geraldine Hughes
23:20
Śmierć na 1000 sposobów, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:50
Spadkobiercy, odc.38
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
23:20
Mechanik: Czas zemsty
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były komandos walczący w Afganistanie - Nikolaj Czerenienko - pracuje jako mechanik w podmiejskim warsztacie. Pewnego dnia podczas przypadkowej strzelaniny miejscowy gangster – Sasza – zabija jego żonę i syna. Nikolaj opuszcza Rosję i rusza śladem zabójcy do Stanów Zjednoczonych. Tam, po siedmiu latach od zdarzenia pewna kobieta prosi go o odnalezienie wnuczki porwanej na terenie Rosji. Początkowo Nikolaj odmawia. Jednak zmienia zdanie, gdy kobieta pokazuje mu zdjęcie porywacza... (Niemcy, USA 2005)

Reżyseria: Dolph Lundgren
Obsada: Dolph Lundgren, Ben Cross, Ivan Petrushinov
00:20
Z ciemności - zobaczyć świat - /5/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
00:45
Wichry wojny - odc. 6
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 140min.
00:45
C. K. Dezerterzy - cz. II
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po zdobyciu dokumentów przyjaciele wsiadają do pociągu jadącego do Koszyc. Po krótkim pobycie tutaj Kania, Bendek, Haber, Baldini i Czech Hudej postanawiają ruszyć do Budapesztu. W pociągu spotykają wesołego fotografa, który obiecuje im szaloną zabawę. (Polska, Węgry 1985)

Reżyseria: Janusz Majewski
Obsada: Marek Kondrat, Zoltan Bezerdy, Wiktor Zborowski, Jacek Sas - Uhrynowski, Robert Koltai, Anna Gornostaj, Kalina Jędrusik, Krzysztof Kowalewski, Wojciech Pokora

Czas: 68min.
00:50
Sekrety Sąsiadów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Julia od jakiegoś czasu nie może znaleźć sobie chłopaka. Jej przyjaciółka Sandra namawia ją do skorzystania z portalu dla singli. Tam poznaje Michała. Przez jakiś czas rozmawiają ze sobą przez portal. Po jakimś czasie okazuje się, że Michał to Jan - chłopak Sandry. Młody mężczyzna sam przyznaje się do tego Julii. Oboje postanawiają nie mówić o tym Sandrze. Ich relacje zacieśniają się. Julia ma wyrzuty sumienia, że spotyka się z chłopakiem przyjaciółki. Pewnego dnia widzi... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Wąsiński
01:30
Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia sensacyjna wyprodukowana przez Luca Bessona, pełna pościgów samochodowych, które do dziś należą do najlepiej sfilmowanych w historii kina Daniel - młody dostarczyciel pizzy, który bije rekordy w szybkości dostarczania pizzy (jeżdżąc brawurowo na firmowym skuterze) postanawia zmienić pracę i zostać taksówkarzem. Kiedy po 6 latach oczekiwania na licencję taksówkarza wreszcie ją otrzymuje rozpoczyna karierę w nowej roli. Prędkości, które rozwija jego „podrasowana taksówka” są... (Francja, 1998)

Reżyseria: Gérard Pires
Obsada: Samy Naceri, Emma Sjöberg, Frederic Diefenthal, Marion Cotillard, Manuela Gourary
01:25
Pamiętniki wampirów, sez. 3, odc. 14/22
serial horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Elena jest zaskoczona zaproszeniem na uroczysty bal. Damon i Stefan dowiadują się, że impreza odbędzie się w niedawno odnowionej rezydencji Klausa, i tym bardziej nalegają, by towarzyszyć jej podczas tego wieczoru. Caroline i Matt także otrzymują zaproszenia na bal od cichych wielbicieli. Podczas wytwornego przyjęcia Elena dowiaduje się o strasznym planie, który może doprowadzić do śmierci wielu osób. Jest rozdarta, bo nie wie, komu może zaufać i z kim może podzielić się tą informacją.... (USA)

01:20
Sekrety Sąsiadów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Sara i Karol są w związku od dwóch lat. Karol miał żonę, ale zostawił ją dla Sary. Dwa miesiące temu, mężczyzna oświadczył się Sarze, a ta przyjęła oświadczyny. Jednak bała się, ze Karol może ją zdradzić, tak ja to zrobił wcześniej. Aby sprawdzić jego wierność, wynajmuje Panią Joannę, która ma go uwieść. Kobieta zamieszkuje obok pary, podaje się za studentkę prawa i robi wrażenie na Karolu…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
01:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

01:20
Ale numer!, sez. 1, odc. 15
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:05
Zabójcze umysły - odc. 81
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jednostka dostaje wezwanie do Dallas. Prokurator generalny Teksasu prosi agenta Hotchnera o wyjątkową dyskrecję, ponieważ ofiarami są znani mężczyźni ze świata biznesu, którzy ginęli podczas spotkań z luksusową prostytutką. (USA 2007)

Reżyseria: Gwyneth Horder - Payton
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
02:55
Zabójcze umysły - odc. 82
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Georgetown agentka Emily Prentiss spotyka się z dawnym znajomym. Dowiaduje się, że ich wspólny przyjaciel, Matthew Benton, nie żyje. Przyczyną miał być atak serca. Prentiss podejrzewa, że chodziło o coś więcej. Prosi Hotchnera o zgodę na zbadanie sprawy. (USA 2007)

Reżyseria: Edward Allen Bernero
Obsada: Shemar Moore, Thomas Gibson, Matthew Gray Gubler, Kirsten Vangsness, A.J. Cook

Czas: 41min.
02:30
Uwaga!, odc. 5013
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:55 Na żywo
Moc Magii, odc. 193/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:30
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:55
Disco Polo Life, odc.578
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

02:00
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 9: Biesiada wiślana: Wiśnia nadwiślanka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

02:35
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 10: Biesiada noce i dnie: Andruty kaliskie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

03:20
Dom - odc. 3/25 - Warkocze naszych dziewcząt będą białe
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Talar zostaje studentem Politechniki. Wchodzi w nowe środowisko, styka się z działalnością ZMP i staje się jego aktywnym działaczem. W dalszym ciągu stara się o względy Basi. Widzi, że dziewczyna coraz bardziej tęskni za Łukaszem. (Polska 1980)

Reżyseria: Jan Łomnicki
Obsada: Jolanta Żółkowska, Tomasz Borkowy, Anna Ciepielewska, Stefania Iwińska, Barbara Sołtysik, Joanna Szczepkowska, Bożena Dykiel, Jan Englert, Wirgiliusz Gryń, Tadeusz Janczar

Czas: 78min.
03:45
Bounty - w oku huraganu
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rekonstrukcja legendarnego XVIII - wiecznego okrętu brytyjskiego Bounty; zlecona w latach 60. przez studio Metro Goldwyn Meyer na potrzeby kręconego "Buntu na Bounty" z Marlonem Brando. Angielskie stocznie zrealizowały zamówienie perfekcyjnie. (Wielka Brytania 2014)

Reżyseria: Geoff D’Eon

Czas: 44min.
03:25
Tajemnice losu, odc.2740
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:55
Polska 2017 - magazyn siatkarski
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn Siatkarski „Polska 2017” to program publicystyczny emitowany na sportowych antenach Polsatu. Dyskusje, analizy, ciekawostki i komentarze ekspertów w studiu przybliżą widzom i kibicom kulisy przygotowań do siatkarskich Mistrzostw Europy, które odbędą się na przełomie sierpnia i września w Polsce. Motywem przewodnim będą oczywiście Mistrzostwa Europy, ale nie zabraknie również tematów związanych z Plulsligą, Orlenligą, a także Ligą Mistrzów Kobiet i Mężczyzn.   (Polska, 2017)

03:00
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 1: Huang He - Żółta Rzeka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

03:25
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 2: Punkt zero
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Notacje - Czesława Cydzik. Granat zamiast kwiatka
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czesława Cydzik - żołnierz lwowskiej AK (oddział Draży), więźniarka łagrów w Workucie - tam wzięła ślub z Eugeniuszem Cydzikiem z grodzieńskiej AK. Nie pozwolono im na wyjazd do PRL, osiedli we Lwowie i tam opiekowali się Cmentarzem Obrońców Lwowa. (Polska 2008)


Czas: 9min.
04:35
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:20
Menu na miarę, odc. 6
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zobacz jak w ręce policji wpadają złodzieje samochodów, organizatorzy 'dziupli' pod Piasecznem. Bądź świadkiem akcji rozbicia grupy markowskiej, w której wzięło udział aż 250 policjantów oraz zatrzymania bandziora poszukiwanego od kilku lat listem gończym. (Polska 2010)

05:00
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3754
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Magazyn Atleci Polsat Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Udogodnienia: audiodeskrypcja (Polska)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info