Program dla 2017-07-19 od do
18.08 19.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliża się ślub dr Michaeli i Sully'ego. Mieszkańcy Colorado Spring są podekscytowani. Wszyscy żyją przygotowaniami do tej wielkiej uroczystości. W miasteczku panuje również świąteczna atmosfera przed otwarciem stacji kolejowej. (USA 1995)

Reżyseria: Gwen Arner
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
05:30
Uwaga!, odc. 5013
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 10. Yellowstone
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Park Narodowy Yellowstone rozciąga się na płaskowyżu, wysoko w Górach Skalistych w Ameryce Północnej. To malownicza kraina i niezwykły cud natury ukształtowany przez gwałtowne siły. Najstarszy na świcie park narodowy został założony w 1872 roku. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 97 "Historie samochodowe"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Ludwik uznali, że pora kupić Tomkowi auto na własność. Skomplikowane kryteria wyboru sprawiają, że Tomek staje się posiadaczem minivana. Ludwik uważa to za obciach. Zadowoleni są koledzy Tomka, których od teraz może przewozić w dużej liczbie. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:40
Kamienica
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy programu pokażą szczególny klimat przedwojennej kamienicy w Warszawie, w której czas jakby się zatrzymał. Porozmawiają z grupą osób, które pisały i podpisały petycję w sprawie ochrony tego miejsca, a także z mieszkańcami okolic kamienicy. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Tajemniczy plac zabaw. Kotiki nowozelandzkie.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kotiki żyją w rejonach nadmorskich. Lubią się bawić i pluskać w wodzie. W przeszłości polowania na kotiki nowozelandzkie doprowadziły niemal do wymarcia tego gatunku. Dziś zwierzęta te są objęte ochroną. Ich populacja stopniowo się odradza. (Japonia 2014)

Reżyseria: Masazumi Komoda

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 80
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga leży w szpitalu po wypadku samochodowym. Zaniepokojony Piotrek za wszelką cenę usiłuje się z nią skontaktować. Matka dziewczyny jest mu przychylna, jednak ojciec pozostaje nieubłagany. Czy Filarscy pozwolą w końcu zakochanym na spotkania? (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.152
Godziny emisji
Rozwiń opis
W małej miejscowości na Dolnym Śląsku mieszka samotnia matka Klaudia Bartoszek. Kiedy jej córka Sara pewnego dnia doznaje kontuzji kolana podczas upadku z roweru, dla rodziny zaczyna się prawdziwy koszmar. Lekarz miejscowej przychodni Hubert Dębiński nie traktuje poważnie dolegliwości dziewczynki i nie bada jej dokładnie. Niedługo potem Sara ponownie trafia do gabinetu lekarza z niewyjaśnionym bólem brzucha, mimo to doktor Dębiński ponownie lekceważąco podchodzi do dolegliwości dziewczynki.... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 981
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mój mąż moja żona, śledztwo prowadzą Anna Potaczek, Maciej Dębosz oraz Anna Palka i Rafał Kopacz W domu zastrzelono właściciela prywatnej kliniki. Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni sugerują, że motywem mógł być rabunek. Podejrzenie pada na znany policji gang złodziei. Wśród prawdopodobnych sprawców jest także zwolniony pracownik kliniki. Przesłuchiwany zaprzecza zarzutom i obciąża winą żonę ofiary. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Domowa pizza z bialą kiełbasą, odc. 39/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.52
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 52
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kenan znajduje potrąconą przez samochód Melek i odwozi ją do szpitala. Zaniepokojona, przedłużającą się nieobecnością Melek, Zeynep dzwoni do niej. Telefon odbiera Kenan i opowiada o zdarzeniu. Zeynep przyjeżdża do szpitala. Kenan rozpoznaje kobietę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 19.07 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Turystyczna Jazda - odc. 52 Słowacja - Nitra
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym programie odwiedzimy południowo - zachodnią część Słowacji - Region Nitra. Zobaczymy tutejsze zamki i poznamy historię miejsc, związanych z dawnym Księstwem Wielkomorawskim. Zajrzymy także do zagrody żubrów. (Polska 2016)


Czas: 10min.
08:25
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.539
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Malanowskiego zgłasza się Edyta Cichomska, która prowadzi tor gokartowy. Kobieta jest śledzona przez nieznanego mężczyznę i obawia się, że chodzi o wymuszenie haraczu. Cichomska jest przerażona, bo już kiedyś z takiego powodu musiała zamknąć biznes. Detektywi rozpoczynają obserwację i odkrywają, że kobieta miała rację. Jednak jej świeżo poślubiony mąż bagatelizuje sprawę. Klientka jednak podejrzewa, że nie jest on z nią do końca szczery… Zachowanie śledzonego przez Anię, męża klientki... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 82/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia i Rafał stają się sobie coraz bardziej obcy. Rafał zaczyna spotykać się z Polą, a Kasia nie zgadza się na to, żeby dziewczyna zajmowała się jej córeczką. Tymczasem matka Kasi postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zbliżyć córkę do Krzysztofa. Kacper coraz bardziej zakochuje się w Monice. W końcu dziewczyna zgadza się pójść z nim na randkę. Umawiają się w pubie, gdzie pracuje Oskar. Kiedy dziewczyna czeka na spotkanie z Kacprem, Irek zaczyna ją podrywać. Kacper przyłapuje ich na... (Polska)

08:35
Szkoła, odc. 214
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice Kamili Bordowiec przeprowadzili się i przepisali córkę do nowego gimnazjum. Uczennica dołącza do klasy 2d. 14-latka tęskni za przyjaciółkami i postanawia zrobić wszystko, żeby wrócić do starej szkoły. Koledzy chcą jej pomóc i urządzają w łazience melinę. Mama Kamili jest zszokowana na wieść o tym, że młodzież pali i pije, a dyrekcja szkoły nic z tym nie robi. Kamila była przekonana, że dzięki temu zostanie wypisana ze szkoły. Nie przewidziała jednak, że jej mama ściągnie do szkoły... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 134 (s. III, odc. 7)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iskender Czelebi knuje kolejną intrygę przeciwko Ibrahimowi paszy. Tym razem chce, by wielki wezyr poprowadził armię osmańską w groźne okolice Bagdadu na pewną śmierć. Afife hatun w obawie, że Hürrem zechce zamordować Firuze, ukrywa dziewczynę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 45min.
09:30
Sto tysięcy bocianów - odc. 21
serial dokumentalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Błotniaki stawowe, zbożowe i łąkowe należą do ptaków drapieżnych. Są gatunkami charakterystycznymi dla polskiego krajobrazu rolniczego. Nauczymy się je rozpoznawać, dowiemy się, które można spotkać jeszcze względnie często, a którym grozi zagłada. (Polska 2007)

Reżyseria: Marcin Krzyżański

Czas: 22min.
09:55
Pogoda - 19.07 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.540
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda i Tomek są świadkami omdlenia starszej kobiety, Marii Pawłowskiej. Detektywi udzielają jej pomocy i wzywają karetkę. Okazuje się, że kobieta została okradziona przez oszusta, który podszył się za hydraulika. Maria straciła wszystkie oszczędności i pieniądze z polisy ubezpieczeniowej po mężu. Detektywi postanawiają pomóc jej w odnalezieniu złodzieja. Ich uwagę szybko zwraca wnuczek Marii, Łukasz, który jako jedna z niewielu osób wiedział o skrytce, w której klientka detektywów trzymała... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.129
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karim i Izabela mają zamiar pobrać się. Nie cieszy to jednak Grażyny, matki Izabeli. Jej przyszły zięć jest zupełnie nie w jej guście. W sekrecie przed mężem i swoją córką Grażyna zrobi wszystko, żeby nie doszło do ślubu Izabeli z Karimem. Chce ostatecznie wyeliminować tego mężczyznę z życia swojej córki. Czy rasistowskie uprzedzenia Grażyny będą tak silne, że popełni niewybaczalny błąd? Bohaterowie drugiej opowieści w tym odcinku - Rozalia i Emil są małżeństwem od trzech dekad. Kilka... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Tomasz Olejarczyk
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 8/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Orient Express", (Lublin). Na lubelskiej starówce można odnaleźć różne smaki, można też wybrać się w podróż daleką i bliską. Zachęca do tego restauracja Orient Express, która swoją nazwą nawiązuje do historii, ale także do literatury. Niestety o ile pomysł ciekawy, wnętrze stylowe, to prowadzenie lokalu przez właściciela, pana Roberta nie do końca udane. Nie mu tu orientu, nie ma ekspresu, jest ledwo już dysząca ciuchcia, która potrzebuje prawdziwego zawiadowcy. Tym... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

10:35
Dr Quinn - seria III, odc. 29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Sully długo nie wraca, matka Michaeli dochodzi do wniosku, że zostawił Michaelę i do ślubu nie dojdzie. Michaela wierzy, że Sully niebawem się pojawi. Przeczucie jej nie myli. Matka nalega, aby Michaela brała ślub w sukni, którą jej przywiozła. (USA 1995)

Reżyseria: Gwen Arner
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 909
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Bernadetta Machała- Krzemińska, Małgorzata Teodorska, Barbara Zielińska, Maciej Damięcki, Dariusz Kowalski

Czas: 20min.
10:50
Odkryj Małopolskę... na rowerze - odc. 17 - Chrzanów - Dolna Wisła
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa w okolice Chrzanowa. Na trasie m in.zabytki Chrzanowa (Kościół pw. Św. Mikołaja, Dom Urbańczyka) a także Zamek Lipowiec i znakomity skansem w Wygiełzowie. (Polska 2011)


Czas: 9min.
10:50
Małolaty, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mikołaj od kilku miesięcy opiekuje się swoją matką i niedawno urodzoną siostrą, Natalią. Ilona, matka nastolatka, choruje na raka i nie jest w stanie zajmować się niemowlęciem, ani wypełniać inne obowiązki domowe. Mikołaj nie może liczyć też na pomoc ojca, który zostawił swoją rodzinę, gdy Ilona zaszła w ciążę. Mikołaj z całych sił stara się podołać obowiązkom głowy rodziny, ale sytuacja staje się coraz gorsza i powoli go przerasta. Zaczyna brakować pieniędzy i chłopak staje przed trudną... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 472
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Malwina Lewicka (21) poznaje na internetowym czacie “Janusa”. Gdy proponuje on spotkanie, kobieta jest zachwycona. “Janus” – Krzysztof – okazuje się wspaniały. Między dwojgiem młodych ludzi iskrzy od pierwszego wejrzenia. Niestety, po pierwszej randce mężczyzna nie przychodzi na drugie spotkanie i nie daje znaku życia. Gdy Malwina dzwoni, by dowiedzieć się dlaczego ją wystawił, nieoczekiwanie komórkę odbiera matka chłopaka. Informuje 21-latkę, że syn leży w szpitalu po brutalnej napaści.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Obserwator - odc. /83/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reporterski. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. Poruszamy tematy trudne, niewygodne, a zarazem ciekawe. Obserwujemy jak zmienia się nasza rzeczywistość. Interweniujemy, gdy zachodzi taka potrzeba. (Polska 2017)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1658
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia zjada tatara przyrządzonego w Feel Good przez Radka i zaczyna się bardzo źle czuć. Oliwka desperacko próbuje zrzucić wagę i kupuje od dealera tabletki na odchudzanie, a później proponuje Kajtkowi, by razem wzięli otrzymane w gratisie dopalacze. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Filip Kosior, Emilia Warabida, Michał Rolnicki, Jakub Dmochowski, Wiktoria Gąsiewska, Marek Molak, Ania Karwan, Krystian Kukułka, Olga Jankowska

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 414 - Zdrowie na kredyt
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata, która chce kupić samochód, wybiera się do doradcy finansowego. Coraz gorzej chodzi i nadwyręża nogę. Podczas spotkania doradca finansowy Paweł traci kontakt z rzeczywistością. Trafia do Leśnej Góry. Przemek zaczyna prowadzić bujne życie towarzyskie. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 49min.
11:05
Operacja Życie - odc. 27
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szymon w wypadku stracił obie ręce. Mężczyzna marzy o przeszczepie i powrocie do zdrowia. Historia Oscara, który także w wypadku stracił rękę, a jego rodzina nie może pogodzić się z tragedią. Kolejna bohaterka, Renata, jest półtora roku po przeszczepie. (Polska 2012)

Reżyseria: Grzegorz Siedlecki

Czas: 24min.
11:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lidka Głogowska wraca z podróży służbowej do domu, gdzie czekają na nią stęsknieni mąż Marek i 6-letni syn, Artur. Chłopiec dostaje od mamy w prezencie tor wyścigowy i idzie z tatą zmontować go w swoim pokoju. Lidka niepokoi się, że Artur kaszle. Kobieta podejrzewa, że dziecko jest poważnie chore. Gdy 6-latek zaczyna mieć kłopoty z oddychaniem, Lidka prosi męża, żeby zadzwonił pod numer 112, podczas gdy ona stara się zmierzyć synowi temperaturę. Artur zaczyna mocno kaszleć i omdlewa, a nie... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Robert Wrzosek
11:35
Szpital, odc. 358
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na szpitalny oddział ratunkowy przychodzi 37-letnia Magdalena Tomalska. Kobieta od rana źle się czuje, ma duszności i boli ją lewy bark. Przyjmuje ją dr Anna Nowicka. Pacjentka ma objawy zawału. Jest bardzo zdenerwowana, bo jej były mąż wrócił zza granicy i zażądał spotkania z 5-letnim synkiem. Matka wmówiła chłopcu, że jego tata nie żyje. Nagle kobieta dostaje wiadomość z przedszkola, że były partner przyszedł po syna. Pacjentka rozwiodła się, bo mężczyzna się nad nią znęcał. Teraz boi się,... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Do Septagonu zgłasza się Patrycja, która od blisko dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną i matką, ale ukrywa przed najbliższymi mroczny sekret z przeszłości. Teraz, kiedy zaczęła dostawać anonimy z pogróżkami, że jej mąż dowie się, że kiedyś była prostytutką, chce dowiedzieć się kto i dlaczego próbuje jej zaszkodzić. Marcin Doman i Diablo przyjmują zlecenie matki osiemnastoletniej Iwony. Kobieta martwi się o córkę, która od paru tygodni wygląda na przygnębioną i przemęczoną, a... (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 13min.
12:25
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 11. Głębiny mórz
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na naszej planecie ponad 99 procent przestrzeni nadającej się do życia znajduje się w głębinach mórz. Od dna oceanów do ich powierzchni mieści się łącznie miliard trzysta milionów kilometrów sześciennych wody. To największy ekosystem na świecie. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 102
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek przychodzi na przyjęcie i zastaje Buraka z Sezen. Onur zabiera Nilufer do siebie. Fusun dowiaduje się o zaginięciu Buket i natychmiast przyjeżdża do domu Ewlijaoglu. Domyśla się, gdzie mogą być dzieci. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:30
Pogoda - 19.07 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
12:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jadwiga (65 l.) i Stanisław (70 l.) otrzymują telefon od mężczyzny, proszącego o pieniądze, a który podaje się za ich wnuczka. Stanisław domyśla się, że dzwoniącym jest ewidentny oszust. Po chwili do ich drzwi pukają policjanci. Informują małżeństwo, że walczą z gangiem ludzi wyłudzających pieniądze metodą „na wnuczka”. Chcą złapać podejrzanego na gorącym uczynku, potrzebują, by Stanisław i Jadwiga posłużyli im jako przynęta. Stanisław podejrzewa, że policjanci to przebrani złodzieje. Zwabia... (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Lisiak, Jacek Majewski
12:50
Trudne sprawy, odc.283
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jan Bednarek (36 l.) mieszka wraz z żoną Dorotą (37 l.) i dwójką dzieci - Emilią (16 l.) i Łukaszem (8 l.) w niezbyt dużym mieszkaniu. Córka musi dzielić pokój z synem, co prowadzi do coraz częstszych kłótni między rodzeństwem. W związku z tym Jan – wbrew woli żony – postanawia wybudować nowy dom i zleca tę budowę przedsiębiorcy budowlanemu Wiesławowi Lisieckiemu. Jednak po przelaniu kwoty kredytu w wysokości 300.000 złotych na konto budowlańca, ten nie realizuje budowy dla rodziny... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 1/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
OKULARNIK. Wieczór w jednej z warszawskich dzielnic. Tuż przed zamknięciem osiedlowego sklepu, do środka wchodzi spóźniony klient. Sprzedawczyni, nie przeczuwając niebezpieczeństwa, zgadza się go obsłużyć. Nagle w sklepie pada seria strzałów. Na miejsce przestępstwa przybywa komisarz Adam Zawada. Podkomisarz Marek Brodecki przedstawia Zawadzie prawdopodobny przebieg wypadków. Postrzelona kierowniczka w stanie ciężkim przebywa w szpitalu. Pierwsze zeznania świadków sugerują, że z napadem mógł... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zwraca się o pomoc dyrektor teatru, która uważa, że w jej placówce mają miejsce zjawiska paranormalne. Już trzy aktorki mające grać główną rolę zrezygnowały z pracy zaatakowane przez tajemniczego ducha, każda w innych okolicznościach. Jedna słyszała dziwne głosy, inna widziała zakapturzoną postać na korytarzu a na gwiazdę teatru zawaliła się scenografia omal nie pozbawiając jej życia. Detektywi postanawiają złapać ducha i choć Ruda nie wierzy w siły nadprzyrodzone i... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
13:10 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Arsenal Londyn ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 3min.
13:15 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 52min.
13:35
Rodzinka.pl - odc. 208 "Rollercoaster" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:40
Zapiski Łazęgi - Drawa i 25 jezior
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
13:50
Turystyczna Jazda - odc. 52 Słowacja - Nitra
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym programie odwiedzimy południowo - zachodnią część Słowacji - Region Nitra. Zobaczymy tutejsze zamki i poznamy historię miejsc, związanych z dawnym Księstwem Wielkomorawskim. Zajrzymy także do zagrody żubrów. (Polska 2016)


Czas: 10min.
13:50
Słoiki, odc.27
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hania (30 l.) pochodzi z małej miejscowości w woj. mazowieckim. Do Warszawy przyjechała na studia, które ukończyła z bardzo dobrym wynikiem, dzięki czemu podjęła pracę w znanej warszawskiej korporacji. W stolicy znalazła męża Janka, Warszawiaka z dziada pradziada, z którym ma kilkuletniego synka Antka. Jest szczęśliwa w małżeństwie, realizuje się w pracy, utrzymuje też kontakty z matką. Często wpada do domu rodzinnego, do czułej i kochającej mamy, która sama ją wychowała. Szef Hani oddaje... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 982
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziewczyna o różowych włosach, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba Nad rzeką policja znalazła zwłoki zamordowanej nastolatki. Obrażenia na ciele sugerują, że została śmiertelnie pobita. Wkrótce policja ustala, że dziewczyna była w ciąży i spędzała weekend ze swoim chłopakiem. Jednak od czasu wyjazdu nie widział ich nikt z rodziny. Wśród podejrzanych jest znana policji grupa osiedlowych deskorolkowców. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowska próbuje wymóc na synu większą odpowiedzialność. Mariusz niewiele sobie z tego robi i próbuje wywołać w niej poczucie winy. Tymczasem Morawska na patrolu jest w świetnym humorze. Cały dzień sms-uje z Arkiem, a po pracy umówiła się z Emilką na zakupy. Krzysiek trochę panikuje, bo będzie musiał zostać sam z dziećmi, kiedy Emilki nie będzie w domu. Do gabinetu Pani Komendant zagląda Jacek. Widzi, że coś u niej nie tak i domyśla się, że chodzi o Mariusza. Przypomina... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski
14:15 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 4min.
14:20 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
14:05
Włoska kuchnia jak u babci - odc. 10/13 Matera
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donal Skehan, popularny irlandzki kucharz, autor książek i prezenter telewizyjnych programów kulinarnych podróżuje po Włoszech, aby poznać sekrety domowej kuchni włoskiej. Jego przewodniczkami po Półwyspie Apenińskim są włoskie babcie. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tomas Abramzon

Czas: 22min.
14:35
Afryka od kuchni - odc. 10/13 Jezioro Baringo, Kenia
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef kuchni Kiran Jethwa jedzie nad jezioro Baringo w Kenii. Uczy się łowić ryby za pomocą kuszy w wodach pełnych hipopotamów i krokodyli. Następnie przygotuje dwa dania z suma i tilapii. (Holandia 2013)

Reżyseria: Tom Whitworth

Czas: 22min.
14:15
Defilada zwycięzców
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto rozpętał drugą wojnę światową? Odpowiedź: Hitler i nazistowskie Niemcy, jest w świetle najnowszych ustaleń co najmniej niewystarczająca. Zadaniem Wiktora Suworowa, prawidłowa odpowiedź brzmi: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. (Polska 2007)

Reżyseria: Grzegorz Braun, Robert Kaczmarek

Czas: 48min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.696
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asystentka lekarza Agata Krawiec (30 l.) od dwóch lat jest w związku z byłym pracownikiem budowlanym Robertem Wilczyńskim (34 l.) i jest z nim bardzo szczęśliwa. Robert jest bezrobotny i właściwie nie ma pieniędzy. Ale ponieważ planują razem z Sylwią wspólną przyszłość, kobieta proponuje mu, aby zamieszkał u niej. Robert przystaje na to z radością i wprowadza się do Agaty. Dwa tygodnie po jego przeprowadzce Agata chce mu sprawić niespodziankę i przywozi do domu nową komodę, którą kupiła... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 984
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratujcie moje dziecko, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Ktoś porywa kilkuletnią dziewczynkę, córkę lekarki. Trop prowadzi do kobiety, którą świadkowie widzieli przed domem rodziców porwanej. Wśród podejrzanych jest też biologiczna matka dziecka, jednak zaprzecza stawionym zarzutom. Tymczasem okazuje się, że rodzina jednego z pacjentów chce, by matka porwanej przyspieszyła operację ich dziecka. Czy ludzie ci stoją za uprowadzeniem dziewczynki ? , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Dlatego warto śledzić program "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli. W każdym odcinku zobaczyć można kilka najciekawszych interwencji zarejestrowanych... (Polska 2011)

15:40
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Morscy akrobaci. Delfiny. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Delfiny to mistrzowie wśród morskich akrobatów. Potrafią wykonywać niezwykłe sztuczki. Pod tym względem wyróżniają się spośród innych zwierząt. Nie tylko delfiny trenowane przez człowieka mają tak niezwykłe umiejętności. (Japonia 2014)

Reżyseria: Shiro Kagawa

Czas: 23min.
15:10
M jak miłość - odc. 1280
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ala i Paweł postanawiają kupić własne mieszkanie i chcą, by Stefan przeprowadził się do nowego, większego domu razem z nimi. Maria prosi Artura, by zwrócił jej powierzony mu wcześniej pendrive z danymi, które mogą zaszkodzić Bilskiemu. (Polska 2017)

Reżyseria: Roland Rowiński
Obsada: Robert Moskwa - Artur, Krystian Wieczorek - Andrzej, Maria Raczyńska - Wanda, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Gabriela Raczyńska - Basia, Córka Ali

Czas: 45min.
15:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
15:15
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2006)


Czas: 9min.
15:35
Astronarium - (33) - "Życie we Wszechświecie"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2016)


Czas: 23min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 2/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magda Gessler - ta kobieta zna receptę na sukces! Jej talent, poczucie smaku, determinacja i doświadczenie pozwoliły zrewolucjonizować setki restauracji, a przede wszystkim sposób myślenia o biznesie u nawet najbardziej opornych właścicieli. Przed widzami 11 sezon „Kuchennych Rewolucji” – programu, który na stałe zapisał się w świadomości widzów TVN. W kolejnym sezonie Magda Gessler nie będzie narzekać na nudę. Skonfrontuje się z najtrudniejszymi do tej pory rewolucjami. Kto inny jak nie... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.256
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część odcinka specjalnego, w którym Ty Pennington i jego drużyna budują nowy dom dla rodziny Gibbs ze stanu Iowa. Wraz z setką ochotników przybyli na pomoc niewidomej wdowie, która pomimo wielu przeciwności losu nie poddaje się i walczy o przyszłość dla szóstki swoich dzieci. Audrey Gibbs to prawdziwa bohaterka. Po śmierci męża przejęła prowadzenie rodzinnej farmy. Niestety, wkrótce ciężko zachorowała. Żyje, ale w następstwie choroby nowotworowej mózgu straciła wzrok. A jej stan może... (USA, 2012)

Reżyseria: Josh Zilm
Obsada: Ty Pennington, Bret Michaels, Leigh Anne Tuohy, Eduardo Xol, Michael Moloney, Tracy Hutson, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis
16:15
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa, znanego też telwidzom z programu Dwójki "Europa da się lubić". (Polska 2012)


Czas: 21min.
16:35
Lista przebojów Jedynki - odc. 15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z pokazywanych teledysków widzowie układają listę, która jest prezentowana co tydzień, w sobotę. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowiada w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 9min.
16:50
Fundusze Europejskie - jak to działa? - flesz - odc. 6
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Skrócona wersja odcinków cyklu prezentującego możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich z perspektywy lat 2014 - 2020. W kolejnych odcinkach będzie omawiana aktualna oferta, z której mogą skorzystać wybrane grupy odbiorców. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 3min.
16:10
Ojciec Brown - odc. 51 Orzeł i kawka
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W więzieniu czeka na egzekucję morderczyni swojego męża, którą osądzono dzięki detektywistycznym umiejętnościom księdza Browna. Na wolności pozostaje jej kochanek, wokół którego toczy się akcja. Ten zostaje znaleziony martwy w swoim domu. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Gary Williams
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:30
Jak trzeba to robimy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3427
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Położna jednego ze szpitali położniczych znika w tajemniczych okolicznościach. Detektywi podejrzewają, że w szpitalu dochodzi do nielegalnych zabiegów, jednak wszystko wydaje się być otoczone zmową milczenia. Równocześnie tego dnia służby policjanci badają sprawę skradzionej tożsamości. Na wniosek żony mąż informuje o przestępstwie, ale potem w tajemnicy przed nią usilnie stara się wycofać zgłoszenie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 215
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealiści Konrad Muszyński i Marlena Witek są w sobie bardzo zakochani i tęsknią, gdy muszą się rozstać choćby na chwilę. Gdy rodzice dziewczyny informują ją, że po raz kolejny będą musieli się przeprowadzić, nastolatka jest zrozpaczona. Nie wyobraża sobie życia bez ukochanego. Aby uniknąć rozłąki, Konrad i Marlena wpadają na pomysł, aby uciec z domu! Kamil Kłos z licealnej 1d chce zaimponować swojej byłej dziewczynie Amelii Górniak i sprawić, by do niego wróciła. Przekazuje pieniądze na... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 19 Szansa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 19 Szansa. Przypadkowy przechodzień znajduje zwłoki młodej kobiety. Okazuje się, że Basia Ratajczak była kuzynką żony bardzo groźnego przestępcy, któremu depcze po piętach cała warszawska policja Grzegorza Synala... (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleks Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Zbigniew Kozłowski

Czas: 22min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3488
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 85
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza kolacja w domu Sawasza jest nieudana, Cziczek nie chce usiąść przy jednym stole z Jasemin. Bora na wieść o ciąży Nazan całkowicie zmienia swoje postępowanie. Jawuz proponuje Dżejdzie współpracę poza agencją. Jawuz nachodzi Jasemin podczas spaceru. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.211
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta Markowska mieszka w Białymstoku. Kobieta ma 18-letnią córkę Andżelikę, która niedawno urodziła córeczkę Olgę. Andżelika wdała się w krótkotrwały romans z Dmitrijem. Dziewczyna wie tylko, jak ma na imię ojciec jej dziecka, nie zna ani jego nazwiska, ani jego miejsca zamieszkania. Jednak Andżelika nie traci nadziei, że uda jej się go odszukać. W końcu 18-latka uzyskuje informację, że Dmitrij mieszka w Łomży. Wspólnie z przyjaciółką Julią oplakatowują najbardziej uczęszczane miejsca w tym... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 473
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
27-letnia Monika, pracownica salonu optycznego, ma narzeczonego Igora – roztrzepanego pracownika myjni samochodowej. Rodzice dziewczyny nie przepadają za niebyt rozgarniętym przyszłym zięciem, któremu ciągle przytrafiają się jakieś nieszczęścia. Pewnego dnia chłopak omal nie traci palca w wypadku w pracy i idzie na zwolnienie lekarskie. Tymczasem dziewczyna stara się przekonać rodziców do swojego wybranka, który niespodziewanie przyznaje się, że ma pewne oszczędności. W międzyczasie Monika... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na Uniwersytecie Oahu w kadzi z kwasem zostaje znalezione ciało profesora Cutlera. Tropy prowadzą w różnych kierunkach, a każdy z trzech głównych podejrzanych – dziekan, asystent profesora i student przyłapany na ściąganiu – miał motyw. Podczas przeszukania w domu profesora McGarrett i Danny znajdują tajemniczą roślinę, która okazuje się gatunkiem od 200 lat uważanym za wyginięty. Jej śladem detektywi trafiają na prywatną wyspę Niihau, gdzie spotykają Spectora - naukowca, który współpracował... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:35
Zraniona miłość - odc. 50
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pojmanie Eszrefa ma być dowodem, że Cevdet nigdy nie zdradził greckiej armii. Costa jest jednak nieufny. Uwierzy ostatecznie w lojalność Cevdeta, gdy ten osobiście wykona wyrok śmierci na Eszrefie. Azize udaje się do Sofii, znanej zielarki i akuszerki. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 42min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 15/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 359
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi poparzonego 40-latka, który uratował z pożaru 11-letniego syna sąsiadów. Chłopiec zatruł się czadem i trafił do szpitala dziecięcego. Przed oddziałem czeka ekipa telewizyjna, która chce nakręcić materiał na temat bohatera. Mężczyzną zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjent ma liczne poparzenia i bardzo cierpi. Jego rodzina nie wie, że 40-latek w przeszłości był przestępcą i napadał na sklepy, za co odsiedział wyrok w więzieniu. Niespodziewanie na oddziale pojawia się... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Dexter i Ruda podejmują się rozwiązania zagadki kradzieży drogich przesyłek z firmy spedycyjnej, która z powodu tych strat popada w coraz większe kłopoty. Marcin Doman przyjmuje też zlecenie policjantki, którą na klatce schodowej zaatakował zamaskowany napastnik. Kobieta podejrzewa, że sprawcą jest jej były kolega z pracy, dlatego zamiast zgłosić to na policji, woli zaangażować detektywów.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 16/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 25min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.301
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tatuaż Pewnego dnia Ferdek spostrzega na plecach swojej córki Marioli ekstrawagancki tatuaż. Nagabywana przez niego Mariola oświadcza, że to jest w obecnych czasach modny sposób wyrażania własnej osobowości. Ferdek spostrzega z niepokojem, że również inni sąsiedzi posiadają tatuaże bądź są zainteresowani ich zrobieniem.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7140
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7123
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7120
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5014
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.267
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolinę niepokoi nieobecność Joli na dzisiejszym kursie samoobrony. Kiedy ją odwiedza, kobieta tłumaczy, że nie będzie jej to już potrzebne. Najwidoczniej więzienie zresocjalizowało jej męża, bo zmienił się i bardzo się stara. Tymczasem na komendzie nasz twardziel, Mikołaj, jest już na skraju załamania nerwowego. Żali się Karolinie, że Profos dalej u niego mieszka i doprowadza go do rozpaczy. Chce sadzić pomidory, a ostatnio namawia go na… kupno krowy, żeby miał świeże... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - IFK Mariehamn ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
20:40 Na żywo
Piłka nożna - el. Ligi Mistrzów: Legia Warszawa - IFK Mariehamn ( 1 poł. )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
20:05
Kino relaks - Prawie po ślubie
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
3 przyjaciółki tego samego dnia jednocześnie składają przysięgę małżeńską. Świeżo upieczone mężatki niedługo cieszą się zamążpójściem. Wkrótce każda z nich dostaje listownie informację, która wywraca ich małżeńskie życie do góry nogami. (USA 2013)

Reżyseria: Mark Griffiths
Obsada: Danielle Panabaker, Jessica Parker Kennedy, Britt Irvin, Travis Milne, Ryan Kennedy, Naomi Judd

Czas: 86min.
20:05
Świat według Kiepskich, odc.510
Godziny emisji
Rozwiń opis
Halina przytłoczona ciężarem spadających na jej barki codziennych obowiązków przeżywa kryzys nerwowy. Z pomocą przychodzi jej Helena Paździochowa, która proponuje wspólną ucieczkę na króciutki urlop. Halina i Paździochowa znikają niespodziewanie. Zaniepokojony Ferdek rozpoczyna poszukiwania. Trop prowadzi bardzo daleko, poza granice kraju.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Zofia Czerwińska, Henryk Gołębiewski, Marek Pyś, Marzena Kipiel-Sztuka, Barbara Mularczyk, Ryszard Kotys, Renata Pałys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Gałła, Joanna Kurowska, Lech Dyblik
20:40
Taxi
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia sensacyjna wyprodukowana przez Luca Bessona, pełna pościgów samochodowych, które do dziś należą do najlepiej sfilmowanych w historii kina Daniel - młody dostarczyciel pizzy, który bije rekordy w szybkości dostarczania pizzy (jeżdżąc brawurowo na firmowym skuterze) postanawia zmienić pracę i zostać taksówkarzem. Kiedy po 6 latach oczekiwania na licencję taksówkarza wreszcie ją otrzymuje rozpoczyna karierę w nowej roli. Prędkości, które rozwija jego „podrasowana taksówka” są... (Francja, 1998)

Reżyseria: Gérard Pires
Obsada: Samy Naceri, Emma Sjöberg, Frederic Diefenthal, Marion Cotillard, Manuela Gourary
20:10
Doradca smaku-Faszerowane ziemniaki z zimną pomidorową, odc. 27/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2514
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielka gafa Anastazji! Anastazja wprowadza się do Ziębów. Po południu idzie z Tomkiem na obiad do Igora i Elżbiety. O dziwo, dziewczyna nie czuje się tam komfortowo. A gdy zaczyna namawiać Elę i Igora na dziecko, dochodzi do nieprzyjemnej sytuacji. Kamil ordynatorem? Ostrowski niespodziewanie pojawia się w szpitalu. Kiedy Kolenda chce go zatrzymać, oświadcza dyrektorce, że ma prawo odwiedzać chorych znajomych. Po czym zawieszony ordynator udaje się do Oliwii. Kolenda zwołuje zebranie, na... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Dom marzeń, sez. 2, odc. 6/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan surowy domu jest już zamknięty. Zanim budowlańcy-amatorzy wejdą do środka i zaczną urządzać wnętrza, najpierw przygotują ogród. W pierwszej edycji programu była dość egzotyczna jak na polskie warunki palma… A jaka atrakcja czeka ich w tym roku? Osiedle Wilanówka odwiedził Dominik Strzelec. Pokazał uczestnikom prosty sposób na zrobienie efektownych doniczek. Pogoda trochę przeszkadza w pracach na zewnątrz, ale atmosferę rozgrzewają emocje przed eliminacjami. Kto tym razem zostanie... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Dorastająca córka Pauliny przysparza jej coraz więcej problemów. Paulina Wach staje przed poważnym wyzwaniem rodzicielskim. Tymczasem ma na głowie śledztwo w sprawie śmierci znanego polityka. Kandydat na prezydenta Wrocławia został znaleziony w swoim domu z raną postrzałową głowy. Do tragedii doszło podczas nieobecności jego żony, a policję zawiadomiła sprzątaczka, która przyszła rano do pracy. Na komputerze ofiary policjanci znajdują filmik, na którym polityk jest w... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
21:50
Pierwsza randka - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
21:55
Odważna
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda dziennikarka radiowa, Erica (Jodie Foster), wiedzie szczęśliwe życie w Nowym Jorku - ma ciekawą pracę i narzeczonego, którego szaleńczo kocha. Pewnego wieczoru jej życie zmienia się w koszmar - oboje z narzeczonym padają ofiarami napadu, chłopak ginie, a ona przeżywa cudem. Od tej pory życie Eriki zmienia się w piekło; dziewczyna boi się wychodzić na ulicę, chodzić do pracy… Wreszcie zdesperowana kobieta kupuje pistolet. I zaczyna polować na przestępców… , napisy ( USA/Australia 2007)

Reżyseria: Neil Jordan
Obsada: Jodie Foster, Terrence Howard, Nicky Katt, Naveen Andrews, Mary Steenburgen
21:00
Meteor kontra Ziemia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Deszcz ogromnych meteorów nadciąga w kierunku Ziemi, grożąc całkowitą jej zagładą. Najtęższe umysły głowią się nad znalezieniem wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Jedyną szansą ratunku staje się bardzo ryzykowny, niewyobrażalny wręcz plan…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 2014)

Reżyseria: Christopher Ray
Obsada: Jason Brooks, Robert Davi, Tia Carrere
22:55
Pola Negri. Życie Gwiazdy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o Poli Negri, która urodziła się 3 I 1897r. i w 2017 r. przypada 120. rocznica jej urodzin. Skala i tempo rozwoju technologii filmowej sprawiły, że jej skromne początki odeszły w niepamięć. Ten film zaskoczy i zainspiruje każdego miłośnika kina. (USA 2017)

Reżyseria: Mariusz Kotowski

Czas: 55min.
22:55
Na sygnale - odc. 133 "Proszę pani, był wypadek..."
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Góra próbuje pomóc młodemu motocykliście, który miał wypadek, w czasie jazdy bez kasku. Mimo reanimacji, pacjent umiera. Policja ustala, że chodzi o Kamila Nawrockiego. Matka chłopaka, gdy słyszy tragiczną wiadomość, ma atak duszności. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Anna Haba - Lidka, Tomasz Piątkowski - Góra, Maria Kowalik - Stefa, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Aurelia Sobczak - Halina

Czas: 23min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 19.07 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Jak trzeba to robimy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
22:25
Sekstaśma
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalona komedia z Cameron Diaz i Jasonem Segelem w rolach pary, która próbuje dodać odrobinę pikanterii do swojego związku. Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są małżeństwem od dziesięciu lat. Para ma dwójkę dzieci. Mimo że bardzo się kochają, to w ich związku zaczyna brakować ognia. Aby znów poczuć emocje w sypialni, postanawiają wypróbować wszystkie pozycje z poradnika „Radość z seksu" i nagrać to na wideo. Niestety pikantny filmik trafia na iPady znajomych, a zdesperowana para... (USA, 2014)

Reżyseria: Kasdan Jake(1)
Obsada: Cameron Diaz, Corddry Rob, Jason Segel, Kemper Ellie, Rob Lowe
22:55
Śmierć na 1000 sposobów, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:25
Na sygnale - odc. 134 "Dobre chęci"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lidka Chowaniec zaczyna pracę w Leśnej Górze. Jedzie z nowymi kolegami na wezwanie do chorej na cukrzycę staruszki, która nie przestrzegała diety i ma bóle brzucha. Na miejscu ratownicy odkrywają, że córka pacjentki trzyma ją w zamknięciu w piwnicy. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Ewa Decówna - Babcia

Czas: 22min.
23:55
Switch: Trudno być kobietą
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Steve Brooks to notoryczny uwodziciel, który ma na sumieniu wiele złamanych serc. Kiedy zostaje zaproszony na przyjęcie przez byłą sympatię Margo, w domu gospodyni zastaje Liz i Felicię, które niegdyś także porzucił. Niewierny kochanek pada ofiarą zemsty. (USA 1991)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Perry King, Ellen Barkin, Catherine Keener, Lorraine Bracco, Jimmy Smits

Czas: 98min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Defilada zwycięzców
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto rozpętał drugą wojnę światową? Odpowiedź: Hitler i nazistowskie Niemcy, jest w świetle najnowszych ustaleń co najmniej niewystarczająca. Zadaniem Wiktora Suworowa, prawidłowa odpowiedź brzmi: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. (Polska 2007)

Reżyseria: Grzegorz Braun, Robert Kaczmarek

Czas: 48min.
23:25
Śmierć na 1000 sposobów, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:55
Spadkobiercy, odc.39
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia edycja „Spadkobierców” - scenicznej, improwizowanej parodii konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o... (Polska 2010)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:05
Boisko bezdomnych
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głównym bohaterem jest Jacek, 40 - stoletni nauczyciel wf - u. Mieszka z żoną i córką na Śląsku. Pewnego dnia żona wyrzuca go z domu za pijaństwo a kibole na polecenie prezesa klubu sportowego biją go i wywożą na Dworzec w Warszawie... (Polska 2008)

Reżyseria: Kasia Adamik
Obsada: Marcin Dorociński, Rafał Fudalej, Piotr Jagielski, Marek Kalita, Krzysztof Kiersznowski, Eryk Lubos, Maciej Nowak, Dmitrij Piersin, Jacek Poniedziałek, Dariusz Toczek

Czas: 118min.
00:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
00:40
Astronarium - (33) - "Życie we Wszechświecie"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 33 "Życie we Wszechswiecie". Życie - niezwykły cud, otaczający nas ze wszystkich stron. Wśród licznych pytań, stawianych na temat Wszechświata, chyba żadne nie fascynuje tak bardzo, jak to o istnienie życia poza nasza planetą. (Polska 2016)


Czas: 23min.
00:40
Big Love
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melodramat. Emilia ma 16 lat, gdy poznaje o siedem lat starszego przystojnego Maćka. Chłopak otwiera przed niewinną dziewczyną świat miłości i namiętności. Wkrótce Emilia porzuca rodzinny dom, by zamieszkać z ukochanym. Chłopak imponuje wychowanej bez ojca dziewczynie. Emilia dojrzewa w związku i z wpatrzonej w Maćka dziewczyny przeistacza się w piękną świadomą siebie i ciekawą świata młodą kobietę. Zaczyna śpiewać w zespole, co zawsze było jej największym marzeniem. Pierwsze sukcesy dodają... (Polska, 2012)

Reżyseria: Barbara Białowąs(1)
Obsada: Aleksandra Hamkało, Dobromir Dymecki, Łukasz Bugowski, Pawlicki Antoni, Robert Gonera
00:25
Kuba Wojewódzki, sez. 10, odc. 5/14
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Samozwańczy Król TVN w tym sezonie znowu ugości na swoim dworze gwiazdy oraz aspirujących celebrytów. Studio to samo, kanapa ta sama, Wodzianka ciągle gorąca, a Kuba wiecznie spragniony. Komu uda się przetrwać bez szwanku spotkanie z Wojewódzkim? Tylko nieliczni zrelaksują się na najsłynniejszej kanapie w Polsce. Nie dla wszystkich okaże się ona wygodna, a dla niektórych zmieni się wręcz w gorące krzesło…. Goście: Katarzyna Nosowska, Michał Szpak (Polska)

00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.11
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Para emerytów poznaje młodych ludzi wprowadzających się do domu obok. Z czasem obie pary zaprzyjaźniają się, w końcu młodzi postanawiają się pobrać i proszą sąsiadów na świadków. Wszystko wydaje się układać do czasu kiedy po raz pierwszy emeryci słyszą przez ścianę odgłosy gwałtownej kłótni i walki. Są mocno zaniepokojeni, a kiedy podobne sceny się powtarzają, dodatkowo widzą zakrwawioną sąsiadkę uciekającą gdzieś z domu zaczynają podejrzewać, że młody mąż bije swoją żonę…... (Polska 2014)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
01:50
Dzienniki z Niebieskiej Szkoły
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
S. T. S. Fryderyk Chopin to żaglowiec. Pięćdziesiąt metrów pokładu, dwa maszty po czterdzieści metrów - wydaje się być całkiem dużym statkiem. Kiedy jednak grupa nieobytych z żeglarstwem licealistów ma na nim spędzić dwa miesiące, staje się ciasną klatką. (Polska 2014)

Reżyseria: Jędrzej Bączyk

Czas: 53min.
01:20
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
01:30
Wybrani, odc. 9/23
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Niebezpieczeństwo zbliża się wielkimi krokami. Wybrani starają się wymierzyć sprawiedliwość organizacji przestępczej HR. A rozgrywka między dobrem i złem wchodzi na nieznany dotąd grunt. Maszyna podaje numer Reese'a, a Wybrani mierzą się z najtrudniejszym jak dotąd zadaniem. (USA)

01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy 65-letnia Pola, niegdysiejsza aktorka po przejściu zawału serca mieszka z wnukiem Oskarem. Na tym samym piętrze mieszka nowa lokatorka Maria, młoda dziewczyna. Sąsiedzi poznają się i Maria będąca jak mówi pielęgniarką oferuje swoje usługi babci. Zostaje przyjęta, lecz babcia najpierw wątpi w jej umiejętności a w końcu posądza o przygotowywanie się do kradzieży jej cennych diamentów. W międzyczasie Oskar zaczyna zakochiwać się w dziewczynie, więc broni jej przed oskarżeniami... (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Piotr Sarzyński
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:10
Naszaarmia.pl - odc. 273
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
02:35
El Principe - dzielnica zła - odc. 26
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podstawie materiałów wykradzionych z komputera agentki Hidalgo, Morey nabiera pewności, że centrala wywiadu ukrywała przed nim ważne informacje. Policja tropi zabójcę, który zlikwidował w szpitalu rannego dżihadystę. Na oczach Fatimy ginie brat ofiary. (Hiszpania 2014)

Reżyseria: Norberto López Amado
Obsada: Alex Gonzales, Jose Coronado, Hiba Abouk, Ruben Cortada

Czas: 43min.
02:55
Tbilisi od świtu do zmierzchu
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwa samochody pędzą po krętych i stromych ulicach stolicy Gruzji: taksówka prowadzona przez wesołego i ciekawskiego uciekiniera z Suchumi i karetka pogotowia z ekipą ratowników medycznych, niosących pomoc w nagłych wypadkach. (Polska 2013)

Reżyseria: Maciej Drygas, Mirosław Dembiński

Czas: 42min.
02:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
02:20
Turystyczna Jazda - odc. 52 Słowacja - Nitra
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym programie odwiedzimy południowo - zachodnią część Słowacji - Region Nitra. Zobaczymy tutejsze zamki i poznamy historię miejsc, związanych z dawnym Księstwem Wielkomorawskim. Zajrzymy także do zagrody żubrów. (Polska 2016)


Czas: 10min.
02:40
Defilada zwycięzców
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kto rozpętał drugą wojnę światową? Odpowiedź: Hitler i nazistowskie Niemcy, jest w świetle najnowszych ustaleń co najmniej niewystarczająca. Zadaniem Wiktora Suworowa, prawidłowa odpowiedź brzmi: Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. (Polska 2007)

Reżyseria: Grzegorz Braun, Robert Kaczmarek

Czas: 48min.
02:45
Tajemnice losu, odc.2741
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:30
Volta - kulisy produkcji
program
Godziny emisji
02:55
Uwaga!, odc. 5014
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

03:35
Fidel Castro: nieznane taśmy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W 1959 roku Fidel Castro doszedł do władzy na Kubie. Był jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie. Film przestawia historię kariery kubańskiego dyktatora na podstawie nieautoryzowanych doniesień medialnych, zdjęć i nagrań. (USA 2015)

Reżyseria: TOM JENNINGS

Czas: 54min.
03:55
Płocka Noc Kabaretowa 2013
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliżającą się apokalipsę w kabaretowym stylu przedstawili gospodarze i goście Płockiej Nocy Kabaretowej 2013. Wyst.: Paranienormalni oraz Łowcy. B, Kabaret pod Wyrwigroszem, Nowaki, Ciach, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet Ireneusz Krosny. (Polska 2013)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 65min.
03:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2008)


Czas: 5min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:20 Na żywo
Moc Magii, odc. 194/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.579
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:40
Notacje - Jerzy Antczak. Szczęśliwy reżyser
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
ur. w 1929 r. we Włodzimierzu Wołyńskim. Reżyser filmowy i teatralny. W latach 1963 1975 naczelny reżyser Teatru Telewizji. W 1976 r. jego film "Noce i dnie" był nominowany do Oscara /w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny/. Mieszka w USA (Polska 2010)


Czas: 9min.
04:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:15
Zapiski Łazęgi - Drawa i 25 jezior
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program krajoznawczy (Polska 2014)


Czas: 6min.
04:30
Jak trzeba to robimy
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wynalazca, odkrywca, innowator, wszystkie te stwierdzenia pasują do naukowca, chemika, zwariowanego twórcy, który swobodnie mógłby być odzwierciedleniem filmowej postaci. (Polska 2015)


Czas: 12min.
04:50
Zioła i minerały dla dużych i małych - odc. 5 Szafran, żeń szeń
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szafran to pozyskiwana ręcznie z pręcików krokusa purpurowego najdroższa i najszlachetniejsza przyprawa świata. Szafran powoduje, że zwiększa się stężenie dopaminy i serotoniny, czyli hormonów szczęścia. Mają one wpływ na poprawę nastroju. (Polska 2015)


Czas: 12min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.801
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3755
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.805
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info