Program dla 2017-07-20 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
03:55
Płocka Noc Kabaretowa 2013
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zbliżającą się apokalipsę w kabaretowym stylu przedstawili gospodarze i goście Płockiej Nocy Kabaretowej 2013. Wyst.: Paranienormalni oraz Łowcy. B, Kabaret pod Wyrwigroszem, Nowaki, Ciach, Kabaret Skeczów Męczących, Formacja Chatelet Ireneusz Krosny. (Polska 2013)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 65min.
04:40
Nic straconego
Godziny emisji
04:45
Twój Puls, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria III, odc. 29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Sully długo nie wraca, matka Michaeli dochodzi do wniosku, że zostawił Michaelę i do ślubu nie dojdzie. Michaela wierzy, że Sully niebawem się pojawi. Przeczucie jej nie myli. Matka nalega, aby Michaela brała ślub w sukni, którą jej przywiozła. (USA 1995)

Reżyseria: Gwen Arner
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jessika Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 41min.
05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:55
Rodzinka.pl - odc. 98 "Ludwik żelazne ramię"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper stara się dowiedzieć, jak poradzić sobie w szkole z dokuczaniem ze strony starszych kolegów. Kuba i Piotrek podstępem przekonują Ludwika do swojego wyjazdu na biwak. Ludwik bawi się z Kubą i Tomkiem w dawanie mięśniaków, udając odporność na ból. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
05:00
Disco Gramy, odc.3755
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5014
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.805
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:35
Menu na miarę, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 11. Głębiny mórz
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na naszej planecie ponad 99 procent przestrzeni nadającej się do życia znajduje się w głębinach mórz. Od dna oceanów do ich powierzchni mieści się łącznie miliard trzysta milionów kilometrów sześciennych wody. To największy ekosystem na świecie. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:30
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Notatki ludzkości. Komunikacja kojarzy się z autobusem miejskim, język z lekcją w szkole, a zapisywanie informacji z zeszytem albo klawiaturą komputera. A tymczasem komunikacja, język i zapisywanie informacji to podstawa naszej cywilizacji. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 77
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Morscy akrobaci. Delfiny. Japonia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Delfiny to mistrzowie wśród morskich akrobatów. Potrafią wykonywać niezwykłe sztuczki. Pod tym względem wyróżniają się spośród innych zwierząt. Nie tylko delfiny trenowane przez człowieka mają tak niezwykłe umiejętności. (Japonia 2014)

Reżyseria: Shiro Kagawa

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 81
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek i Hanka wciąż nie mogą dojść do porozumienia. Mostowiak chce zrobić badania genetyczne i ustalić ojcostwo dziecka Kaśki. Marta skarży się na bóle głowy. Zaniepokojona udaje się na badania. W szpitalu spotyka Jacka, który przyjechał odwiedzić siostrę. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz, Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 44min.
07:50
Trudne sprawy, odc.153
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małżeństwo z Oławy - Barbara (37 l.) i Igor (39 l.) Gochowie martwią się o swojego syna, Marcela (16 l.). Nastolatek interesuje się wyłącznie dziewczynami i ich podrywaniem. Jego młodszy brat, Sebastian (15 l.) idzie w jego ślady. Tymczasem okazuje się, że 16-letnia Alina jest w ciąży z Marcelem. On jednak nie chce mieć z nią i dzieckiem nic wspólnego. Wtedy u rodziny Goch zjawiają się rodzice Aliny. Oczekują od Marcela alimentów, gdy ich wnuk przyjdzie na świat. Chłopak nadal zachowuje się... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 984
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratujcie moje dziecko, śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz Ktoś porywa kilkuletnią dziewczynkę, córkę lekarki. Trop prowadzi do kobiety, którą świadkowie widzieli przed domem rodziców porwanej. Wśród podejrzanych jest też biologiczna matka dziecka, jednak zaprzecza stawionym zarzutom. Tymczasem okazuje się, że rodzina jednego z pacjentów chce, by matka porwanej przyspieszyła operację ich dziecka. Czy ludzie ci stoją za uprowadzeniem dziewczynki ? , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku-Faszerowane ziemniaki z zimną pomidorową, odc. 27/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.53
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 13: Sabotaż
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 15min.
08:40
Elif - odc. 52
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kenan znajduje potrąconą przez samochód Melek i odwozi ją do szpitala. Zaniepokojona, przedłużającą się nieobecnością Melek, Zeynep dzwoni do niej. Telefon odbiera Kenan i opowiada o zdarzeniu. Zeynep przyjeżdża do szpitala. Kenan rozpoznaje kobietę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.542
Godziny emisji
Rozwiń opis
Późną nocą ktoś zostawia pod drzwiami Marka malutkiego chłopczyka. Marek wybiega na korytarz i przez okno widzi odjeżdżającą taksówką, kobietę. Detektyw zabiera chłopca do mieszkania i, ku swojemu zdziwieniu, znajduje w nosidełku kartkę: „Nie mogę dłużej zajmować się twoim synem. Mam nadzieję, że zapewnisz mu należytą opiekę, przepraszam.”. Wstrząśnięty i zdezorientowany Marek wzywa na pomoc swoją mamę. Następnego dnia prosi Malanowskiego o urlop – jeśli on jest ojcem dziecka, to w grę mogą... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 83/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mela ma 20-te urodziny! Przyjaciele przygotowują dla niej szaloną imprezę w pubie u Oskara. Mają być wszyscy, prócz Rafała, który opiekuje się Julką, i Oskara, który jest jeszcze na wyjeździe z Sonią. Niespodziewanie jednak okazuje się, że Oskar i Sonia wrócili i zamierzają świętować ze wszystkimi urodziny Meli. Melania uprzedza o tym Lenę, która wciąż przeżywa rozstanie z Oskarem. Namawia ją, żeby pojawiła się w pubie z Miłoszem, kolegą z dawnych lat, który wrócił właśnie z Anglii. Tymczasem... (Polska)

08:35
Szkoła, odc. 215
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealiści Konrad Muszyński i Marlena Witek są w sobie bardzo zakochani i tęsknią, gdy muszą się rozstać choćby na chwilę. Gdy rodzice dziewczyny informują ją, że po raz kolejny będą musieli się przeprowadzić, nastolatka jest zrozpaczona. Nie wyobraża sobie życia bez ukochanego. Aby uniknąć rozłąki, Konrad i Marlena wpadają na pomysł, aby uciec z domu! Kamil Kłos z licealnej 1d chce zaimponować swojej byłej dziewczynie Amelii Górniak i sprawić, by do niego wróciła. Przekazuje pieniądze na... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 114: Gość z Miami
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 135 (s. III, odc. 8)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gülszach na własną rękę próbuje dowiedzieć się, kto został nową faworytą sułtana. Sułtanka Hatice wykorzystuje to, by skierować pragnącą zemsty Hürrem do niewłaściwej osoby. Tymczasm sułtan na dobre zakochuje się w Firuze. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 45min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.543
Godziny emisji
Rozwiń opis
Urszula Grzegorek podejrzewa, że jej siostra została zamordowana przez męża. Krzysztof Barski ma długą historię stosowania przemocy wobec żony, a teraz Małgorzata zniknęła. Anna śledzi mężczyznę, który na nielegalnym wysypisku śmieci pozbywa się podejrzanie wyglądającego dywanu. Po dokładnych oględzinach Anna odkrywa, że są na nim liczne brunatne plamy. Tymczasem Marek przeszukuje dom Barskich i znajduje zdjęcia, które zdają się potwierdzać wersję męża, że Małgorzata uciekła z kochankiem.... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.130
Godziny emisji
Rozwiń opis
Eryk wiąże się z Emilią - kobietą, której nie akceptują jego najbliżsi przyjaciele, Kalina i Adrian. Emilia też nie jest zainteresowana zacieśnianiem znajomości z przyjaciółmi Eryka. Żeby przekonać ich wszystkich do siebie nawzajem, on organizuje wyjazd do leśniczówki. Tam organizuje grę towarzyską Murder Party i w tajemnicy zaprasza też Emilię, bardzo niechętną temu wyjazdowi. Na miejscu nic się nie układa po myśli Eryka. Wieczór kończy się dramatycznie, kiedy ktoś usiłuje dusić Emilię.... (Polska 2015)

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 9/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zajazd pod Jodłową Górą", (Tymbark). Tymbark, niewielka wioska położona w centralnej części Beskidu Wyspowego, słynna dzięki sokom i nektarom, tu produkowanym. Mało kto wie, że obok zakładów przetwórstwa owocowego znajduje się restauracja „Zajazd pod Jodłową Górą”, prowadzony przez Edytę i Janusza. Więcej osób pamięta dyskotekę „Duet”, która była tu przed laty. Małżeństwo nie wie jak odczarować swoją restaurację, dlatego poprosiło o pomoc Magdę Gessler. Będzie pod górę, będzie... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 116: Wspólnik
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 1/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela i Sully wracają z podróży poślubnej. Tym samym pociągiem przyjeżdża z Bostonu Preston Lodge, który otwiera bank w miasteczku. Nowożeńcy z Coleen i Brianem przeprowadzają się do nowego domu. Sully spotyka się z Tańczącą Chmurą. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:50
Małolaty, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania pochodzi z rozbitej rodziny, mieszka z matką i ojczymem. Dziewczyna idzie do liceum, ale jest bardzo nieśmiała i trudno jej nawiązać nowe znajomości. Przez internet dziewczyna poznaje Julię - vlogerkę. Zbuntowana i przebojowa koleżanka stopniowo wciąga Anię w swój świat. Julia jest bardzo mroczna, tnie się i często opowiada o śmierci, a jej marzeniem jest pięknie umrzeć. Pewnego dnia Ania jest świadkiem, jak jej przyjaciółka samookalecza się. Pod wpływem Julii Ania zmienia się i coraz... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 473
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
27-letnia Monika, pracownica salonu optycznego, ma narzeczonego Igora – roztrzepanego pracownika myjni samochodowej. Rodzice dziewczyny nie przepadają za niebyt rozgarniętym przyszłym zięciem, któremu ciągle przytrafiają się jakieś nieszczęścia. Pewnego dnia chłopak omal nie traci palca w wypadku w pracy i idzie na zwolnienie lekarskie. Tymczasem dziewczyna stara się przekonać rodziców do swojego wybranka, który niespodziewanie przyznaje się, że ma pewne oszczędności. W międzyczasie Monika... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 14: Jak popełnić morderstwo mimo woli
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:30
Obserwator - odc. /84/
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obserwator to program reporterski Programu 1 TVP. Reporterzy są tam, gdzie są potrzebni i gdzie dzieje się cos ważnego. (Polska 2017)


Czas: 24min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1659
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hubert duż czasu spędza z Ulą, co nie podoba się Iwonie. U Pyrków jest kuratorka z opieki społecznej, bo Olgierd złożył doniesienie o porzuceniu przez Klarę dziecka. Kasia walczy w szpitalu o życie po zjedzeniu tatara przyrządzonego przez Radka. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Marek Molak, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Maciej Sobczak, Ania Karwan, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Sawczuk, Emilia Warabida

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 415 - Wyjątkowy koncert
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Żakowa przyjmuje do pracy Piotra Gawryłę, który ponownie zwraca uwagę na Agatę. Wszyscy, z wyjątkiem Sambora, są pod wrażeniem jego charyzmy i umiejętności. Tretter załatwia w ministerstwie pozwolenia na dodatkowe rezydentury. (Polska 2010)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 49min.
11:50
Na ratunek 112, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dziesięcioletni chłopcy - Miłosz i Konrad nudzą się na podwórku pod nieobecność rodziców. Mają ochotę na owoce i postanawiają przedostać się przez ogrodzenie do sadu. Roześmiani przeskakują przez płot. Wtedy dochodzi do dramatu. Konrad przebija sobie nogę drutem, który sterczał ukryty w trawie po drugiej stronie ogrodzenia. Drut jest zardzewiały. Konrad płacze z bólu. Obawia się zakażenia, po czym mdleje na widok krwi. Miłosz dzwoni pod numer alarmowy 112. Operator z Centrum Powiadamiania... (Polska 2016)

Reżyseria: Piotr Lisiak, Tomasz Protokowicz, Jacek Majewski
11:35
Szpital, odc. 359
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi poparzonego 40-latka, który uratował z pożaru 11-letniego syna sąsiadów. Chłopiec zatruł się czadem i trafił do szpitala dziecięcego. Przed oddziałem czeka ekipa telewizyjna, która chce nakręcić materiał na temat bohatera. Mężczyzną zajmować się będzie dr Piotr Wójtowicz. Pacjent ma liczne poparzenia i bardzo cierpi. Jego rodzina nie wie, że 40-latek w przeszłości był przestępcą i napadał na sklepy, za co odsiedział wyrok w więzieniu. Niespodziewanie na oddziale pojawia się... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
serial fabularny Dexter i Ruda podejmują się rozwiązania zagadki kradzieży drogich przesyłek z firmy spedycyjnej, która z powodu tych strat popada w coraz większe kłopoty. Marcin Doman przyjmuje też zlecenie policjantki, którą na klatce schodowej zaatakował zamaskowany napastnik. Kobieta podejrzewa, że sprawcą jest jej były kolega z pracy, dlatego zamiast zgłosić to na policji, woli zaangażować detektywów.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2015)

Reżyseria: Anna Maszczyńska-Bąk, Krzysztof Kubik, Maciej Żurawski, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 14: Tajny agent
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 9min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - Smaki polskiej wieprzowiny - O dobroci mięsa wieprzowego
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 12. Pustynne serce Australii
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W centrum kontynentu australijskiego leży rozległa czerwona pustynia - Pustynne serce Australii. Krajobrazu tej izolowanej przez miliony lat krainy nie sposób pomylić z żadnym innym. Większość gatunków zwierząt i roślin występuje tylko tutaj. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 103
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kaan bardzo źle znosi rozstanie Szeherezady i Onura. Mimo to Szeherezada jest nieprzejednana. Onur decyduje się na wykonanie testu DNA, jednocześnie zapisuje Nilufer do szkoły. Dziewczynka nie potrafi odnaleźć się w nowym środowisku. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po powrocie z autokarowej pielgrzymki Maria wychodzi z wnuczkiem na spacer. Tego dnia nie czuje się najlepiej. Z napotkanymi sąsiadkami dzieli się swoimi wrażeniami z podróży. Rozmowę przerywa nagłe pogorszenie samopoczucia – objawy wskazują na poważne problemy z krążeniem krwi. Sąsiadki decydują się wezwać pogotowie ratunkowe. Do chwili przybycia ratowników medycznych kobiety przy współpracy Operatora z Centrum Powiadamiania Ratunkowego starają się pomóc Marii. Podają jej popularny środek... (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Tomasz Protokowicz, Adam Molak
12:50
Trudne sprawy, odc.284
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przasnysz, woj. mazowieckie. Karolina (23 l.) i Andrzej (26 l.) postanawiają pobrać się. Decyzję o małżeństwie podjęli także ze względu na naciski rodziny. Niezwykle bogata ciotka Karoliny, Dorota (62 l.) jest parze przychylna i stale wspiera młodych finansowo. Dzięki temu mają oni bardzo wygodne życie. Ale tuż przed ślubem Karolina poznaje w dyskotece Marka (25 l.). Dziewczyna zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Zamierza odwołać ślub z Andrzejem. Mężczyzna jest nią bardzo... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 2/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
WSPÓLNICY. Przypadkowy świadek obserwuje podpalenie samochodu w podwarszawskim lesie. Znalezione w środku zwęglone ciało należy do jednego ze wspólników dobrze prosperującej firmy budowlanej. Jego zwłoki identyfikuje żona. Jednak zniknął także drugi wspólnik. Komisarz Zawada usiłuje odtworzyć możliwy przebieg wydarzeń. Wokół sprawy mnożą się niejasności, brakuje materiału dowodowego. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Do Septagonu zgłasza się mężczyzna zrozpaczony po zniknięciu narzeczonej, stylistki i zapalonej projektantki mody. Wkrótce okaże się, że klient zupełnie nie jest gotowy na to, czego o przeszłości jego ukochanej dowiedzą się detektywi. Tymczasem Diablo i Serb zajmują się zleceniem rodzeństwa zaniepokojonego o swoją 71- letnią matkę. Kobieta mieszka sama w mieszkaniu odziedziczonym po mężu. Córka i syn często odwiedzają ją i pomagają jej w codziennych obowiązkach, choć do tej pory... (Polska 2016)

Reżyseria: Rafał Gliński
12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 13: Archanioł
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół NCIS stara się znaleźć osobę odpowiedzialną za kradzież dokumentów Pentagonu. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Zostać królem zwierząt. Lew. Afryka.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Równina Serengeti w Tanzanii. Badacze prowadzą tu obserwacje lwów zamieszkujących sawannę. Niektóre zwierzęta są wyposażone w lokalizatory GPS, zamocowane w obroży wokół szyi. Dzięki nim naukowcy mogą badać rozmaite nawyki i cechy lwów. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Toshio Hashiba

Czas: 23min.
13:35
Na sygnale - odc. 1
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poznajemy Wiktora, Piotra i Adama - lekarza i dwóch ratowników medycznych ze stacji ratownictwa w Leśnej Górze. Załoga zostaje wezwana do mężczyzny, który chce popełnić samobójstwo i grozi, że skoczy z tarasu jedenastopiętrowego budynku. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Słoiki, odc.28
Godziny emisji
Rozwiń opis
Justyna (25 l.) pochodzi z małego miasteczka we wschodniej Polsce. Skończyła dziennikarstwo w Lublinie, ale po studiach trudno jej było znaleźć płatną pracę w zawodzie. Po wielu miesiącach darmowych praktyk wreszcie dostaje upragniony, płatny staż w redakcji dziennika w Warszawie. Życie w stolicy jest bardzo drogie, a w wymarzonej pracy Justyna zarabia mniej, niż kiedy pracowała jako kelnerka na studiach. W Warszawie czuje się samotna, bo całe dnie spędza w redakcji i dodatkowo bierze... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 985
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piękna Sonia, śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz Pod jednym z akademików znaleziono zwłoki dwudziestoczteroletniej studentki. Dziewczyna zginęła po imprezie jaką zorganizowała z okazji przeprowadzki do swojego chłopaka. Śledztwo ujawnia, że ofiara spotykała się z dużo starszym od siebie lekarzem. Wśród podejrzanych o zabójstwo są znajomi studentki, wiadomo, że kłóciła się z nimi w czasie imprezy. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.267
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolinę niepokoi nieobecność Joli na dzisiejszym kursie samoobrony. Kiedy ją odwiedza, kobieta tłumaczy, że nie będzie jej to już potrzebne. Najwidoczniej więzienie zresocjalizowało jej męża, bo zmienił się i bardzo się stara. Tymczasem na komendzie nasz twardziel, Mikołaj, jest już na skraju załamania nerwowego. Żali się Karolinie, że Profos dalej u niego mieszka i doprowadza go do rozpaczy. Chce sadzić pomidory, a ostatnio namawia go na… kupno krowy, żeby miał świeże... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 15: Ołowiane żołnierzyki
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Callen łapie przestępcę, który włamał się do jego domuAgenci NCIS próbują rozpracować grupę przestępczą zajmującą się wprowadzaniem podrabianych urządzeń na rynek amerykański. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 103
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili nakrywa Ivo na pocałunku z dentystką. Chłopaka próbuje się jej wytłumaczyć, jednak ta już go nie słucha. Mili urządza przyjęcie niespodziankę dla Towela. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 53
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep i Kenan przeżywają dramatyczne chwile, czekając na informację o Melek. Na szczęście, operacja się udaje. Melih uratował Melek życie. Ajsze przyjeżdża z Elif do szpitala. Kiedy Elif siedzi przy matce, przed drzwiami do szpitalnej sali staje Kenan. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:10
Zaufaj mi, jestem lekarzem - odc. 5/12
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Wielka Brytania 2015)


Czas: 49min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.697
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktoria Baranowska (27 l.) jest w szoku, gdy znajduje swojego owdowiałego ojca Bernarda (62 l.), półnagiego i przywiązanego do łóżka. Towarzyszy mu jego sąsiadka, Marta Sokołowska (59 l.) i usiłuje go rozwiązać. Gdy oburzona córka zauważa, że ojciec oddał swój drogi telewizor sąsiadce, zaczyna martwić się o 62-latka. Wiktoria w rozmowie z Martą dowiaduje się, że Bernard wcale nie jest w związku z sąsiadką, lecz zapałał uczuciem do Adeli Gajewskiej (25 l.). Wiktoria sądzi, że Adela jest... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 986
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podwójna gra, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba W centrum miasta dochodzi do napadu na kantor. Napastnicy kradną pieniądze i zabijają właściciela. Dzięki policyjnemu informatorowi komisarze identyfikują kobietę, która brała udział w napadzie. Wkrótce okazuje się, że jest policyjnym agentem rozpracowującym zorganizowaną grupę przestępczą. , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.146
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 104
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mili rujnuje spotkanie Ivo z Pilar. Federico nie jest pewien czy Damian na niego zagłosuje. Ivo przekonuje Pilar, by poszła z nim do jego apartamentu, a tam znajduje ich Mili. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 9min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Oko w oko - wywiad z Łukaszem Kubotem
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 23min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z pokazywanych teledysków widzowie układają listę, która jest prezentowana co tydzień/ Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowiada w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 6min.
15:55
Czarne chmury - odc. 1/10 - Szafot
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial ukazuje dramatyczną walkę o utrzymanie Prus Książęcych przy Polsce w drugiej połowie XVII wieku. Ziemie te pozostawały w lennej zależności od Rzeczypospolitej od 1525 r. , kiedy to Albrecht Hohenzollern sekularyzował państwo zakonne. (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 50min.
15:10
M jak miłość - odc. 1281
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz i Antek wspominają Justynie, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Górska dochodzi do wniosku, że w ciążę zaszła Natalia. Tymczasem Katarzyna Maj coraz bardziej boi się o Darka i w końcu wyznaje, że jej zaginiony syn cierpi na depresję. (Polska 2017)

Reżyseria: Roland Rowiński
Obsada: Olga Szomańska - Marzenka, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego, Grażyna Strachota - Katarzyna Maj, Dominika Kluźniak - Ewa, Olga Kalicka - Justyna, Artur Barciś - Kolęda, Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa, Kacper Kuszewski - Marek

Czas: 44min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 3/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bolesławiec, "Pod Złotym Aniołem". W Bolesławcu w przy Rynku mieści się zabytkowa kamienica "Pod Złotym Aniołem", a w niej najstarsza w mieście restauracja o tej samej nazwie, której historia sięga XIV wieku! Od 20 lat najnowszą historię restauracji tworzy pani Basia, której pomaga brat - kucharz- amator. Niestety złote czasy restauracji "Pod Złotym aniołem" dawno minęły, bo od 2 lat lokal przynosi straty. Właścicielka po 20 latach pracy czuje się zmęczona, brak... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.257
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku specjalnym przybywamy do Teksasu, gdzie będziemy świadkami niezwykłej akcji pomocy. Ekipa tego programu wybuduje nowy dom dla Mizzy Zdroj i jej rodziny, a jej koledzy, strażacy-ochotnicy dostaną odnowioną remizę i nowy sprzęt przeciwpożarowy. Mizzy Zdroj i jej rodzina mieszkali w Smithville (stan Teksas). Około rok temu stracili wszystko - nowy, własny dom, a ona również swoją pracownię artystyczną. Dom całkowicie spłonął podczas pożaru, który nawiedził Bastrop County w Święto... (USA, 2011)

Reżyseria: Glen "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 17: Sprawa osobista
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Deeks zostaje postrzelony podczas porannych zakupów. NCIS musi zbadać kto tak naprawdę był celem napastników. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
Ojciec Brown - odc. 52 Najdrobniejszy szczegół
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Brown i jego towarzyszki, McCarthy i Bunty, są na przyjęciu na cześć córki wysoko postawionego policjanta, która tworzy dioramy. Są to dzieła przedstawiające zbrodnie, które mimo makabryczności stanowią cenne eksponaty w kształceniu detektywów. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Bob Thomson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 45min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3428
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:30
Gliniarze, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice zgłaszają zaginięcie 19-letniej córki. Dziewczyna dzień przed zaginięciem wyszła z klubu z nieznajomym mężczyzną. Detektywi odkrywają, że zaginiona miała wiele tajemnic, i że w rodzinie trwa nieustający konflikt. Sprawa komplikuje się, kiedy z wycieczki szkolnej znika brat zaginionej. Tymczasem detektywi zajmują się odnalezieniem policyjnej informatorki, prostytutki Nataszy. Zarówno detektywi, jak i koleżanki Nataszy nie mogą się z nią skontaktować. Okazuje się, że kobieta mogła... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 216
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marysia Madej z 1d gimnazjum jest przekonana, że talizman, który nosi, przynosi jej szczęście. Jej klasowe koleżanki, Małgosia i Olimpia, chcą sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest i postanawiają wykraść Marysi talizman. Gdy nastolatka odkrywa, że jej talizman zniknął, jest przerażona. Przez szkolny radiowęzeł ogłasza, że na znalazcę czeka nagroda. Tymczasem jej koleżanki próbują jej udowodnić, że życie bez talizmanu może być także szczęśliwe. Franek Lis z 2a liceum skonstruował robota, który... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.91
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:35
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 9
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czarka zżera zazdrość o Kasię, która spotyka się z Markiem Bączkiem. Ponieważ na posterunek Kasia przyszła z chustką na szyi, posterunkowy zaczął podejrzewać, że między nią a stażystą doszło do zbliżenia. Zwłaszcza że Kasia zachowuje się tak, jakby tak właśnie było. Atmosfera rozgrzewa się, kiedy Czarkowi puchnie stopa po przypadkowym nadepnięciu jej przez Arniego, a Andżela mówi, iż mężczyźni z wielkimi stopami mają powodzenie u kobiet, gdyż rozmiar stóp świadczy o rozmiarze męskiego... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Komisariat - odc. 20 Budowa
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Barbara Kraft późnym wieczorem odbiera telefon od męża, ale rozmowę przerywa huk wystrzału. Przerażona kobieta zgłasza zaginięcie męża, bo podejrzewa, że stało się coś strasznego. Policjanci sprawdzają miejsce, z którego dzwonił poszukiwany mężczyzna. (Polska 2017)

Reżyseria: Michał Węgrzyn, Michał Węgrzyn
Obsada: Anna Dzierża, Aleks Mackiewicz, Sebastian Wątroba, Konrad Marszałek, Kamila Boruta, Konrad Makowski, Zbigniew Kozłowski, Magdalena Woźniak, Aleksander Mackiewicz, Anna Dzierża

Czas: 21min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3489
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 86
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gdy Jawuz niepokoi Jasemin na spacerze, dochodzi do zamachu. Jawuz zasłania Jasemin i Omera. Jest ciężko ranny. Lekarze ratują mu życie. Cziczek nie odchodzi od łóżka chorego brata. Sawasz podejrzewa, że to nie Jasemin i Omer byli celem ataku. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:30
Trudne sprawy, odc.212
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Poznaniu mieszka Sylwia Wróblewska (39 l.) ze swoimi dziećmi - Julią (18 l.), Jakubem (14 l.) i Filipem (15 l.). Kilka tygodni temu ta pracująca na pełny etat w kasie pływalni, matka rozwiodła się z mężem Tomaszem (42 l.). Obecnie mężczyzna mieszka ze swoją nową partnerką, Izabelą (36 l.) we własnym mieszkaniu. Rodzice dzielą prawa do opieki, ale dzieci mieszkają u matki i widują swojego ojca głównie w weekendy. Tomasz wprawdzie płaci alimenty, lecz jako magazynier nie zarabia dużo, stąd... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 474
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
26-letnia pracownica pizzerii, Monika, mieszka z matką. Od niedawna spotyka się z Grześkiem (28), kurierem. Dziewczynę od jakiegoś czasu nęka nieśmiały brat jej kolegi – Dominik. Kobieta ma dosyć jego stałej obecności w swoim życiu i każe mu się odczepić. Jednak natrętny wielbiciel nie odpuszcza. Wciąż szuka kontaktu ze swoją sympatią. Nachodzi ją w domu i w pracy, wydzwania do niej i wysyła smsy. Kobieta niepokoi się coraz bardziej, bo niechciany amant śledzi ją, wypytuje o nią ludzi i... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ktoś w środku nocy napada China Ho w jego domu, faszeruje go narkotykami, przebiera w więzienne ubranie, a następnie przerzuca do więzienia Halawa. Chin Ho nie może dopuścić, by współwięźniowie rozpoznali w nim policjanta z elitarnej hawajskiej jednostki. Z pomocą przychodzi mu Sang Min. Tymczasem koledzy z 5-0 dopiero po pewnym czasie orientują się, że za jego zniknięciem kryje się porwanie i ustalają gdzie trafił. Wkrótce w więzieniu dochodzi do buntu… Tymczasem, po złożeniu zeznań w... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po kontroli porządku na posterunku i odkryciu mnóstwa rupieci w piwnicy Czarek jest zobowiązany do posprzątania. Pilnuje go Rysio, któremu wymyka się, że wszystko to po to, by posterunek dobrze wypadł, kiedy przyjedzie ojciec stażysty Marka - Minister Bączek. Czarek podstępem wmawia Rysiowi, że jest niemową, po czym wprowadza w życie szatański plan pozbycia się Bączka, na który wpadł. Sądzi bowiem, że kiedy minister zobaczy, że jego syn przebywa wśród "zwierząt", zabierze go z... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 337: Book of Rick , The
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do lombardu trafi pamiątka po słynnym muzyku Kurcie Cobainie. Czy ciężka muzyka pomoże chłopakom w wygraniu negocjacji? Rick zajmie się sprawą słynnej Księgi Mormona, która najprawdopodobniej jest najdroższym egzemplarzem jaki przekroczył próg tego sklepu. Czy uda mu się ją pozyskać? (USA 2014)

18:35
Zraniona miłość - odc. 51
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Generał Wasili zostaje oficjalnie przywrócony na stanowisko i z miejsca rozkazuje znaleźć ludzi odpowiedzialnych za wywieszenie tureckiej flagi na powitaniu wicepremiera. Śledztwo powierza Leonowi. Mehmet i przyjaciele planują zamach na Cevdeta. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 17/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:30
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 360
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
40-letni Paweł Dyk przywozi do szpitala 5-letnią córkę i 8-letniego syna. Dzieci od kilku godzin wymiotują i są bardzo osłabione. Mężczyzna nie wie, że zatruły się muchomorem czerwonym, który był w zupie grzybowej przygotowanej przez ich matkę. Małych pacjentów przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Ojciec chorych dzieci nie ma pojęcia, że żona chciała go zabić i ugotowała dla niego zupę z trującym grzybem. Kobieta zakochała się w swoim szwagrze i dlatego chciała pozbyć się męża.... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Ronin i Ruda zajmują się zleceniem właściciela sauny, w której od pewnego czasu grasuje podglądacz. Klientki sauny znalazły stronę internetową, na której ktoś zamieszcza ich nagie nagrania video i zdjęcia. Kobiety grożą, że już więcej nie przyjdą do sauny. Przyszłość sauny stoi więc pod znakiem zapytania. Właściciel sauny zawiadomił już policję, ale ma nadzieję, że zatrudniając detektywów szybciej wytropi podglądacza. Do Septagonu zgłasza się także młoda kobieta, której... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 338: Van Gogh A Go Go
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia litografia Van Gogha. Czy Rick przekona się do sztuki i podejmie próbę negocjacji? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 351: Greatest Haggles (Season 15 - 30m Special)
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku najbardziej emocjonujące negocjacje w historii Gwiazd Lombardu. (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 18/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
19:00 Na żywo
Ceremonia otwarcia World Games 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
 

19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7141
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7124
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7121
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5015
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.268
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zielińskiego budzi rano dzwonek do drzwi. W progu stoi zapłakana Madzia. Pokłóciła się z jego ojcem i musi się gdzieś na chwilę zatrzymać. Szymon niechętnie się zgadza. Na patrolu dzwoni do ojca. Ten nie zamierza przepraszać dziewczyny. Szymon jest zły – ojciec nikogo nigdy nie potrafił przeprosić. Sytuacja jest patowa, wygląda na to, że Szymon będzie musiał przez jakiś czas gościć w domu niechcianą lokatorkę. Tymczasem Jaskowska przez telefon rozmawia z Mariuszem, który ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 352: Flying High
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia gitara z autografem słynnego basisty Garry’ego Tallenta. Rick przyjrzy się bliżej replice dolara z 1964 i fragmentowi historycznego samolotu. Zainspirowany fantami, postanawia ogłosić konkurs pracowniczy. (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 353: Game Over
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Corey przyjrzy się pamiątkom zespołu The Beatles. Czy będą warte podjęcia jakichkolwiek negocjacji? Gwiazdy Lombardu kupują nową grę zręcznościową. Rick ulega namowie pracowników i pozwala im urządzić zawody. (USA 2014)

20:00
Wystąpienie Premier Beaty Szydło
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 4min.
20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kroniki przed wyścigiem, które zawierają obszerne zapowiedzi czekającej nas rywalizacji. Przedstawimy trasę i największe gwiazdy wyścigu. W trakcie Tour de Pologne zajrzymy za to za kulisy kolarskiej rywalizacji. (Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:25
Ojciec Mateusz - odc. 180 - Życiowy rekord (Ojciec Mateusz XIV odc. 7)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Sandomierzu trwa inauguracja sezonu pływackiego. Diana Świerczewska, chluba drużyny, właśnie otrzymała stypendium. Gdy Diana wychodzi z pływalni, zaczepia ją Artur. Sprzeczają się. Diana nie pojawia się na treningu. Rodzice zgłaszają zaginięcie córki. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Nowak
Obsada: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Piotr Polk, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Piotr Miazga, Katarzyna Burakowska, Ewa Konstancja Bułhak, Aleksandra Górska, Jędrzej Taranek

Czas: 40min.
20:05
VIII Płocka Noc Kabaretowa Kabaretowe Igrzyska 2014
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za sprawą czołowych kabaretów widz przenosi się do starożytnego Rzymu. Amfiteatr zmienia się w imponujące Koloseum, w którym artyści zaprezentują alternatywne wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat. Cały Rzym oczekuje przybycia Kleopatry. (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 64min.
20:10
Doradca smaku - Grzybowy makaron z kurczakiem, odc. 5/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2515
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brwinowska pozwie Smolnego? Smolny w szoku – Brwinowska pozwała jego gazetę za naruszenie prywatności i robienie sensacji z jej choroby. Krzysztof spotyka się ze wściekłym Gwiazdą – aktorka żąda 300 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Smolny dopada Brwinowską, a ta składa mu zaskakującą propozycję. Ostrowski w ramionach Iwony! Ostrowski radzi Kamilowi, żeby przyjął propozycję Kolendy i został ordynatorem. Po południu zdenerwowany Arek zjawia się na Komisji Etyki. Gdy słyszy zarzut faworyzowania... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 2/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łagów, „Szalotka”. Szalotka to nieduża restauracja usytuowana niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. Właścicielką jest energiczna Marta, która stara się, aby Szalotka była oryginalną i wyróżniającą się restauracją. Pomysłów jak przyciągnąć gości Marta ma mnóstwo. Pierwszym z nich była ciekawa nazwa, czyli „Szalotka”. Marta prawie codziennie ma nowe propozycje dań dla szefa kuchni, ale samej szalotki jeszcze nie udało się jej wprowadzić do menu. Inspirowana programami kulinarnymi... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bolek, który od dłuższego czasu chodzi rozżalony, chce odejść z pracy - na biurko Kubisa trafiają papiery z jego rezygnacją. Czy szef przystanie na warunki stawiane przez Kowalskiego, aby zatrzymać go na komendzie? Z kolei Adam prosi Marię o przyjacielską przysługę. Czuje się odpowiedzialny za błędy syna i chce wynagrodzić Tadeuszowi poniesione straty. Tymczasem razem z Sawickim musi się zająć nietypową sprawą. Dyrektor muzeum, na potrzeby inwentaryzacji instytucji, zrobił... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
20:00
Jak ugryźć 10 milionów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Płatny zabójca Jimmy Tulip Tudeski (Bruce Willis) zdradził swoich przełożonych, wydając ich policji. Poszukiwany przez chicagowską mafię, postanawia ukryć się na spokojnym osiedlu pod miastem. Pewnego dnia zostaje rozpoznany przez jednego z sąsiadów-niezdarnego dentystę (Matthew Perry). Za sprawą nowego lokatora, znudzony dotychczasowym życiem mężczyzna zostaje wciągnięty w pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji, skomplikowaną grę, w której główną... (USA 2000)

Reżyseria: Jonathan Lynn
Obsada: Amanda Peet, Bruce Willis, Kevin Pollak, Matthew Perry, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge, Rosanna Arquette
21:15
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
21:30
Jak w czeskim filmie - Homolkowie na urlopie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wskazuje tytuł, bohaterowie filmu wybierają się na zasłużony urlop. Rodzina praskiego taksówkarza w komplecie rusza na zimowe wczasy. Jadą w Karkonosze, gdzie zamierzają porządnie się zabawić. (Czechosłowacja 1972)

Reżyseria: Jaroslav Papousek
Obsada: Ladislav Smoljak, Frantisek Husak, Iva Janzurova, Marie Mottlova

Czas: 85min.
21:15
Galerianki
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat. Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich... (Polska 2009)

Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec(1)
Obsada: Anna Karczmarczyk, Artur Barciś, Dagmara Krasowska, Dominika Gwit, Izabela Kuna
21:55
Gliniarz z metropolii
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Scott Roper (Eddie Murphy) jest wyjątkowo wygadanym negocjatorem policyjnym z San Francisco. Stosowane przez niego nietypowe metody mediacji okazują się wysoce skuteczne podczas rozmów z przestępcami. Roper jest gotów zrobić lub powiedzieć niemal wszystko, aby przyskrzynić bandytę, lecz gdy na jego drodze staje żądny zemsty psychopata (Michael Wincott), nawet złotousty specjalista nie jest w stanie powstrzymać maniaka i zapobiec porwaniu. Zaczyna się walka na śmierć i życie... , napisy ( USA 1997)

Reżyseria: Thomas Carter
Obsada: Eddie Murphy, Kim Miyori, Art Evans, James Carpenter, Michael Rapaport
21:00
Patriota
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller. Kiedy samozwańczy oddział milicji ludowej pod wodzą Floyda Chisuma (Sartain) rozpuszcza błyskawicznie mutujący śmiertelny wirus, całej Ameryce grozi biologiczny kataklizm. Wesley McLaren (Seagal), wiejski lekarz, niegdyś wirusolog na etacie CIA, dzielnie stawia czoło zarazkom i terrorystom.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1998)

Reżyseria: Dean Semler
Obsada: Camilla Belle, Dan Beene, Dean Semler, Gailard Satrain, L Jones, Silas Mitchell, Steven Seagal
22:10
Sekundy, które zmieniły życie - /6/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa, pogodna, spontaniczna mama wyczekiwanego długo Wiktorka i żona Bartka. Podwójna ciągła, wzniesienie, zakaz wyprzedzania, mimo to kierowca wyprzedza. Próba nie powiodła się. Ewa wypadła przez boczną szybę i owinęła się wokół drzewa. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 17min.
22:35
Uwikłani - odc. 3 - Łucja - w sidłach kłamstwa
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łucja i jej chłopak Marcin wracają z imprezy samochodem. Dochodzi do wypadku - przejeżdżają człowieka. Dziewczyna chce wezwać policję, ale Marcin przekonuje ją, by tego nie robiła - oboje pili alkohol. Postanawiają ukryć zwłoki w przydrożnych krzakach. (Polska 2014)

Reżyseria: Łukasz Wiśniewski
Obsada: Olga Frycz, Michał Meyer, Magdalena Kaczmarek, Joanna Derengowska, Igor Obłoza, Slawomir Popek, Piotr Łukaszczyk, Paweł Rzeźniczak

Czas: 43min.
22:55
Bez litości: Walka wręcz
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ruch na ulicy w Seattle zostaje wstrzymany przez wyjątkowo powoli pracujących robotników drogowych. Chwilę potem sytuacja diametralnie zmienia się. Trzej ludzie: Leka, Jak i Zef dokonują brawurowego napadu na opancerzoną furgonetkę, przewożącą 20 milionów dolarów, należących do kartelu narkotykowego z Meksyku. Kto jest tak zuchwały albo głupi, by okraść meksykańską mafię? Co kryje się za tym napadem, bo na pewno nie chodziło tylko o pieniądze? W związku z tą sprawą Elijah Kane (Steven... (USA, 2012)

Reżyseria: Chartrand Lauro
Obsada: Steven Seagal, Darren Shahlavi, Sarah Lind, Lochlyn Munro, Jesse Hutch, Tanaya Beatty, Adrian Holmes, Zak Santiago, Bradley Stryker, Nelson Leis
22:55
Śmierć na 1000 sposobów, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

22:05
Operacja Słoń
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekscytująca komedia, ogromnych rozmiarów! Wietnam, rok 1968. Amerykański oddział pod dowództwem doświadczonego kapitana Sama Cahilla (Danny Glover) stacjonuje w małej wiosce na szlaku dostaw wojskowych. Nieporozumienie sprawia, że otoczony przez tubylców kultem słoń, zostaje zabity. Cahill obiecuje mieszkańcom, że sprowadzi im nowe zwierzę. Aby tego dokonać, łączy siły z oficerem Doylem (Ray Liotta). Wspólnie muszą przeprowadzić „najcięższą” misję militarną w swojej wojskowej karierze: w... (USA 1995)

Reżyseria: Simon Wincer
Obsada: Danny Glover, Ray Liotta, Denis Leary
23:30
Ręka fryzjera
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Paryżu nazywano go Dalim fryzjerstwa. Był geniuszem w swoim fachu, uwielbianym, podziwianym i rozchwytywanym przez kobiety. Prosty chłopak z Polski oczarował i podbił świat. Zbił majątek, czesząc wielkie aktorki, gwiazdy muzyki, koronowane głowy. (Polska 2009)

Reżyseria: Tadeusz Król

Czas: 49min.
23:05
Słodycz życia
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Desiree Harper wiedzie wygodne życie na Manhattanie u boku zamożnego męża, Wade'a. Pewnego dnia jednak małżonek oznajmia niespodziewanie, że rzuca Desiree dla młodszej partnerki. Załamana kobieta wyjeżdża koić złamane serce w rodzinnym Flemington. (USA 2013)

Reżyseria: Michael Damian
Obsada: Kathryn Morris, Alastair Mackenzie, James Best, Stephen Hogan

Czas: 85min.
23:25
Śmierć na 1000 sposobów, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2009)

23:55
Spadkobiercy, odc.40
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
00:35
American Pie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszy film z kasowego cyklu "American Pie" o szalonych przygodach miłosnych czterech przyjaciół z liceum: Jima, Chrisa, Kevina i Paula, którzy zawierają pakt, że jeszcze przed maturą muszą stać się mężczyznami. (USA 1999)

Reżyseria: Chris Weitz, Paul Weitz
Obsada: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Shannon Elizabeth

Czas: 95min.
00:45
Prawie po ślubie
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
3 przyjaciółki tego samego dnia jednocześnie składają przysięgę małżeńską. Świeżo upieczone mężatki niedługo cieszą się zamążpójściem. Wkrótce każda z nich dostaje listownie informację, która wywraca ich małżeńskie życie do góry nogami. (USA 2013)

Reżyseria: Mark Griffiths
Obsada: Danielle Panabaker, Jessica Parker Kennedy, Britt Irvin, Travis Milne, Ryan Kennedy, Naomi Judd

Czas: 86min.
00:55
Tajemnice losu, odc.2742
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

00:20
Ostatni skaut
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwóch bardzo różniących się od siebie mężczyzn połączyły dwie wspólne sprawy. Obaj są życiowo przegrani, obaj znali tę samą kobietę, która została zamordowana. Joe Hallenbeck (Bruce Willis) jest byłym agentem służb specjalnych, obecnie prywatnym detektywem. James Dix (Damon Wayans) był gwiazdą futbolu, dziś walczy z uzależnieniem od narkotyków. Chociaż zupełnie do siebie nie pasują, to jednak razem stanowią zgrany i skuteczny duet w walce z korupcją, bezprawiem i samowolą wpływowych... ( USA 1991)

Reżyseria: Tony Scott
Obsada: Bruce Willis, Damon Wayans, Chelsea Field, Noble Willingham, Taylor Negron, Halle Berry
00:55
Sekrety Sąsiadów, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Bohaterami są Martyna, bardzo przesądna osoba i jej mąż Michał, bardzo racjonalny jegomość. Pewnego dnia dowiadują się o śmierci najbliższego sąsiada. Martyna bardzo to przeżywa i oferuje swoją pomoc córce zmarłego. Po serii trudnych do wytłumaczeni zdarzeń jakie mają miejsce w domu sąsiada i po tym co usłyszała od córki zmarłego, Martyna jest przekonana o paranormalnych próbach kontaktu ze strony zmarłego…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2014)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
00:15
International
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzymający w napięciu thriller, w którym Agent Louis Salinger i jego asystent Attorney Whitman mają w jednym z największych banków na świecie zaprowadzić sprawiedliwość. Kiedy śledczy odkrywają działania, które są niezgodne z prawem, zaczynają śledztwo, które prowadzi ich przez Berlin, Mediolan, Nowy Jork aż do Instambułu. Mimo trudności i szerokiego zasięgu pościgu, agenci ryzykują życie i nie cofną się przed niczym, nawet morderstwem… (USA 2009)

Reżyseria: Tom Tykwer
Obsada: Armin Mueller-Stahl, Brían O'Byrne, Clive Owen, Naomi Watts, Ulrich Thomsen
01:25
Sekrety Sąsiadów, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Marta i Karol to zgodne i szczęśliwe małżeństwo mimo sporej różnicy wieku. Oboje są dziennikarzami, pracują w konkurencyjnych gazetach. Marta dostaje do napisania artykuł o niewierności mężczyzn. By zgłębić temat rejestruje się pod fałszywymi danymi na portalach randkowych. Poznaje Alberta 4365. Wkrótce na podstawie pewnych szczegółów staje się dla niej jasne, że Albert 4365, to mąż jej przyjaciółki i jej sąsiad, , który już raz, 3 lata temu, zdradził swoją żonę. Marta jest... (Polska 2014)

Reżyseria: Błażej Wolny, Okił Khamidov
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:25
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
02:25
Art Noc: Koncert Jaromira Nohavicy i Andrzeja Sikorowskiego - "Gdyby ludzie słuchali piosenek"
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert finałowy Festiwalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej "Sudety Kultury 2016", w którym wystąpili Jaromir Nohavica i Andrzej Sikorowski. Prowadzenie koncertu Artur Andrus. (Polska 2016)

Reżyseria: Paweł Królikowski

Czas: 54min.
02:35
Uwaga!, odc. 5015
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:20
Przystań
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obsypany nagrodami film, m.in. za pierwszoplanową rolę (Maja Ostaszewska) i montaż (Cezary Grzesiuk) na festiwalu w Gdyni. Bohaterką jest Karolina, świetliczanka z prowincjonalnej szkoły podstawowej. Życie wydaje się jej puste, ale czeka na wielką miłość. (Polska 1997)

Reżyseria: Jan Hryniak
Obsada: Maja Ostaszewska, Rafał Królikowski, Jan Machulski, Edyta Olszówka, Artur Żmijewski, Tomasz Popławski, Marek Perepeczko, Karol Strasburger, Teresa Lipowska

Czas: 77min.
03:25
Licencja na wychowanie - odc. 32 - Mężczyzna domowy
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roma ma dosyć ciągłego sprzątania, zwłaszcza że Ryszard nie zauważa jej trudu. Barańscy zakładają się, że jeżeli mąż przez trzy dni sam utrzyma w domu czystość, to żona przez miesiąc będzie spełniała wszystkie jego życzenia. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
03:00 Na żywo
Moc Magii, odc. 195/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.580
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:15
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku policja rozprawia sie z gangsterami napadającymi na banki oraz ze złodziejem samochodu przyłapanym na gorącym uczynku. W odcinku również m.in. wykrycie ogromnej fabryki amfetaminy, produkującej ilości narkotyków wartych miliony złotych oraz likwidacja wietnamskiej plantacji konopii. (Polska 2010)

03:40
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:50
Notacje - Jadwiga Barańska. Noce i dnie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jadwiga Barańska urodzona w 1935 r. aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. (Polska 2010)


Czas: 10min.
04:00
Licencja na wychowanie - odc. 33 - Pan kotek był chory
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł i Weronika trenują o wschodzie słońca jogę. Kiedy po ćwiczeniach Weronika wchodzi do łazienki, nagle zaczyna krzyczeć. Na mydle siedzi ślimak. Zbiega się cała rodzina. Okazuje się, że jest to Heniu, ślimak teściów, którzy mają jeszcze dwa inne. (Polska 2010)

Reżyseria: Jakub Miszczak
Obsada: Jolanta Fraszyńska, Cezary Kosiński, Joanna Orleańska, Dariusz Wiktorowicz, Marta Bitner, Mikołaj Ściobłowski, Bruno Jasieński, Yvett Bednarska, Agata Szafrańska, Miłosz Olewicz

Czas: 25min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:20
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.802
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

04:30
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3756
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.806
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info