Program dla 2017-07-21 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Notacje - Jadwiga Barańska. Noce i dnie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jadwiga Barańska urodzona w 1935 r. aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. (Polska 2010)


Czas: 10min.
04:30
Taki jest świat, sez. 3, odc. 15: 15
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:15
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria IV, odc. 1/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michaela i Sully wracają z podróży poślubnej. Tym samym pociągiem przyjeżdża z Bostonu Preston Lodge, który otwiera bank w miasteczku. Nowożeńcy z Coleen i Brianem przeprowadzają się do nowego domu. Sully spotyka się z Tańczącą Chmurą. (USA 1995)

Reżyseria: Jerome R. London
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:00
Disco Gramy, odc.3756
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:30
Uwaga!, odc. 5015
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.806
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 10: Park z niespodziankami
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full. (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 1
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

06:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 12. Pustynne serce Australii
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W centrum kontynentu australijskiego leży rozległa czerwona pustynia - Pustynne serce Australii. Krajobrazu tej izolowanej przez miliony lat krainy nie sposób pomylić z żadnym innym. Większość gatunków zwierząt i roślin występuje tylko tutaj. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
06:00
Rodzinka.pl - odc. 99 "Święty Walenty"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek radzi Kubie, jak romantycznie spędzić walentynki z Agatą. Ludwik uczy Kacpra gry na gitarze. Tomek ma problemy z autem, a Kuba postanawia sprzedać deskę snowboardową Kacprowi. Natalia nie popiera pomysłu Agaty, która chce powiększyć piersi. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
06:35
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku wszystko o dźwięku Czym jest dźwięk? Jak wpływa na człowieka? Czy dźwięk można zobaczyć? Dlaczego niektóre dźwięki nas pobudzają, a inne usypiają? Jak zaprojektować idealną salę koncertową? Czy taka w ogóle istnieje? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 25min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

06:00
To moje życie!, sez. 1A, odc. 78
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bahar wiedzie skromne życie. Mieszka w Stambule wraz ze swoimi rodzicami adopcyjnymi Nuran i Ilyasem oraz okropną, zazdrosną siostrą Efsun. Z powodu braku pieniędzy Bahar musi porzucić szkołę i podejmuje pracę w cukierni. Dziewczyna nie wie, że jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira oraz zamożnej, młodej kobiety, która zmarła przy porodzie. Ojciec kobiety był przeciwny związkowi tych dwojga i ukrywając wszystko przed Mehmetem oddał dziecko na wychowanie swoim służącym. Teraz Nuran i... (Turcja 2015)

Reżyseria: Hamdi Alkan
Obsada: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
07:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Zostać królem zwierząt. Lew. Afryka.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Równina Serengeti w Tanzanii. Badacze prowadzą tu obserwacje lwów zamieszkujących sawannę. Niektóre zwierzęta są wyposażone w lokalizatory GPS, zamocowane w obroży wokół szyi. Dzięki nim naukowcy mogą badać rozmaite nawyki i cechy lwów. (Japonia 2014)

Reżyseria: Yasuhiro Adachi, Toshio Hashiba

Czas: 23min.
07:05
M jak miłość - odc. 82
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sebastian podsłuchuje rozmowę Kaśki z matką. Dziewczyna twierdzi, że spędziła noc z Markiem. W rozmowie z Sebastianem potwierdza tę wersję. Wzburzony chłopak postanawia rozmówić się z Mostowiakiem. (Polska 2002)

Reżyseria: Waldemar Szarek
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:50
Trudne sprawy, odc.154
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Krakowie mieszka Daria Krupa (16 l.) - razem ze swoim ojcem Andrzejem Krupą (40 l.) i babcią Ireną Krupą (60 l.). Dotychczasowe życie nastolatki nie było łatwe. Przed czterema laty matka zostawiła ją i jej ojca. Kobieta wyprowadziła się do innego mężczyzny i nie utrzymuje ze swoją córką żadnych kontaktów. Od tamtej pory zaczęły się szkolne problemy Darii. Dziewczynka już dwukrotnie musiała powtarzać klasę. Teraz, krótko przed zakończeniem roku szkolnego, w pierwszej klasie gimnazjum,... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 986
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podwójna gra, śledztwo prowadzą Joanna Czechowska i Sebastian Wątroba W centrum miasta dochodzi do napadu na kantor. Napastnicy kradną pieniądze i zabijają właściciela. Dzięki policyjnemu informatorowi komisarze identyfikują kobietę, która brała udział w napadzie. Wkrótce okazuje się, że jest policyjnym agentem rozpracowującym zorganizowaną grupę przestępczą. , napisy (Polska)

07:50
Doradca smaku - Grzybowy makaron z kurczakiem, odc. 5/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.54
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.24
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 7, odc. 14: Tajny agent
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2003)

Reżyseria: Holger Gimpel
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2017)


Czas: 17min.
08:40
Elif - odc. 53
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep i Kenan przeżywają dramatyczne chwile, czekając na informację o Melek. Na szczęście, operacja się udaje. Melih uratował Melek życie. Ajsze przyjeżdża z Elif do szpitala. Kiedy Elif siedzi przy matce, przed drzwiami do szpitalnej sali staje Kenan. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.544
Godziny emisji
Rozwiń opis
rachunki za luksusową bieliznę i kosmetyki. Była przekonana, że Bogdan wreszcie postanowił wprowadzić w ich małżeńskie życie odrobinę romantyzmu i kupił je dla niej na rocznicę ślubu. Kiedy jednak mąż wręczył jej z tej okazji zegarek, zrozumiała, że najprawdopodobniej ją zdradza. Zdesperowana kobieta pragnie dowiedzieć się, kim jest kobieta, która niszczy jej długoletnie małżeństwo. Ania i Marek montują w domu klientki kamery. Dzięki pomysłowemu wykorzystaniu informacji uzyskanych z bilingów... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 84/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Impreza urodzinowa Melanii skończyła się w mieszkaniu Leny. Ona sama spędziła noc z Miłoszem. Do Irka niespodziewanie odzywa się Kamil. Okazuje się, że miał poważny wypadek autobusowy. Wychodzi właśnie ze szpitala i nie ma się gdzie podziać. Poza tym dostaje rachunek za leczenie na kilkanaście tysięcy złotych…Ma nadzieję, że Irek zabierze go do siebie. Ale Irek jest zdania, że męska przyjaźń też ma swoje granice. Zdesperowany chłopak nie ma wyboru i musi poprosić o pomoc ojca. Mężczyzna... (Polska)

08:35
Szkoła, odc. 216
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marysia Madej z 1d gimnazjum jest przekonana, że talizman, który nosi, przynosi jej szczęście. Jej klasowe koleżanki, Małgosia i Olimpia, chcą sprawdzić, czy rzeczywiście tak jest i postanawiają wykraść Marysi talizman. Gdy nastolatka odkrywa, że jej talizman zniknął, jest przerażona. Przez szkolny radiowęzeł ogłasza, że na znalazcę czeka nagroda. Tymczasem jej koleżanki próbują jej udowodnić, że życie bez talizmanu może być także szczęśliwe. Franek Lis z 2a liceum skonstruował robota, który... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 115: Wrobiony
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
09:40
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 136 (s. III, odc. 9)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mustafa przyjeżdża do Konstantynopola i obejmuje władzę w imieniu sułtana, który wyrusza na wojnę. W drodze na wschód Sulejman odwiedza zakon mewlewitów. Koniuszy Rüstem aga przyprowadza do Hürrem tajemniczą kobietę. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 45min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.545
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do biura Malanowskiego przychodzi roztrzęsiona Daniela Kraśnik. Kobieta obawia się, że jej były mąż - pochodzący z Ukrainy, Andrij Łużny, może próbować wywieźć ich nastoletnią córkę, Łucję za granicę bez jej zgody. Klientka błaga, by detektywi mieli dziewczynę na oku i pokrzyżowali plany Andrija. Niespodziewanie do Danieli dzwoni jej obecny partner, Wiktor Zawada, który informuje ją, że Łucja zniknęła. Ponieważ przerażona klientka jest przekonana, że za jej zniknięciem stoi Andrij, razem z... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.131
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy jest wdowcem. Samotnie wychowuje nastoletnią córkę, Lidię, odkąd jego żona zmarła w wyniku obrażeń, jakich doznała podczas napaści. Jest przekonany, że to nieznany mężczyzna tureckiego pochodzenia jest winny jej śmierci. Jerzy po stracie żony stał się bardzo zgorzkniały i pełen rasistowskich uprzedzeń. W pracy również przejawia takie przekonania i odrzuca wszystkie CV, nadesłane przez obcokrajowców. Lidii ciężko zrozumieć postawę ojca. Zwłaszcza, że ma przed nim pewien sekret: jej... (Polska 2015)

Reżyseria: Łukasz Łukasik, Okił Khamidov
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 10/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Restauracja "Matalmara", (Goczałkowice). W Goczałkowicach Zdroju, małej uzdrowiskowej miejscowości na południu Polski, znajduje się restauracja „Matalmara”. Pod tą dziwną nazwą, której nie sposób zapamiętać, kryje się tajemniczy lokal wystrojem nawiązujący do czasów Ludwika XVI. Niestety te królewskie ambicje zamiast przyciągać gości, wręcz ich odstraszają. Właściciele, przekonani są jednak, że pałacowy styl połączony z dobrą kuchnią ma szanse na sukces. Nie wiedzą tylko, czemu... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

09:00
Nash Bridges, sez. 6, odc. 117: Zabójczy robot
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektyw policji – Nash Bridges – to najlepszy policjant w San Francisco. Jako kapitan elitarnej jednostki dochodzeniowej, Bridges w pracy polega na swoim instynkcie, poczuciu humoru oraz sprycie, który pomaga mu zakończyć najbardziej zawiłe dochodzenia. Jego partnerem jest dowcipny Joe Dominguez, który towarzyszy mu w walce z przestępczością w mieście. (USA 2001)

Obsada: Cheech Marin, Don Johnson, Jeff Perry, Jodi O'Keefe, Peggy Sandow
10:40
Dr Quinn - seria IV, odc. 2/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Colorado Spring dostają od kolei 100 dolarów na inwestycje. Loren wpada na pomysł, aby pomnożyć te pieniądze, organizując mecz baseballowy z drużyną Otisa Jamesa. Zgodnie z umową, 50 procent zysków z meczu ma trafić do kasy miasta. (USA 1995)

Reżyseria: Alan J. Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:55
Barwy szczęścia - odc. 1660
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia odzyskuje powoli siły. W szpitalu odwiedza ją pozornie zatroskana Alicja. Z powodu afery z jadem kiełbasianym Borys jest zmuszony zamknąć sklep. Basia i Róża przeczuwają, że przez złą renomę, Feel Good straci na zawsze zaufanie klientów. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki, Krzysztof Kiersznowski, Grzegorz Małecki, Jacek Rozenek, Jakub Wieczorek, Sławomira Łozińska, Anna Gornostaj, Filip Kosior

Czas: 24min.
10:50
Małolaty, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ania Micińska jest zapaloną łyżwiarką. Pewnego dnia na lodowisku potyka się i skręca kostkę, co uniemożliwia jej wyjazd na wojewódzkie zawody. Ania jest załamana, pociesza ją trenerka Marta. Kiedy odwiedza ją na zwolnieniu lekarskim, w domu słyszą dziwny hałas. Okazuje się, że w niewiadomy sposób w mieszkaniu pojawił się Erwin, tajemniczy mężczyzna, który czuje się tu jak u siebie. Ania i Marta wyrzucają go z domu. Przeszukują porzucony przez niego plecak i tak odkrywają jego imię i... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 474
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
26-letnia pracownica pizzerii, Monika, mieszka z matką. Od niedawna spotyka się z Grześkiem (28), kurierem. Dziewczynę od jakiegoś czasu nęka nieśmiały brat jej kolegi – Dominik. Kobieta ma dosyć jego stałej obecności w swoim życiu i każe mu się odczepić. Jednak natrętny wielbiciel nie odpuszcza. Wciąż szuka kontaktu ze swoją sympatią. Nachodzi ją w domu i w pracy, wydzwania do niej i wysyła smsy. Kobieta niepokoi się coraz bardziej, bo niechciany amant śledzi ją, wypytuje o nią ludzi i... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.91
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

10:00
Napisała: Morderstwo, sez. 6, odc. 15: Dom na sprzedaż
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jessica Fletcher, była nauczycielka angielskiego i pisarka kryminałów, jest wdową mieszkającą w starym wiktoriańskim domu we wsi Cabot Cove. Prowadzi spokojne życie jako nieodkryta pisarka wielu kryminałów. Jej życie ulega zmianie, kiedy jej krewny przesyła firmie Coventry House Publishers jeden z jej wielu manuskryptów. Książka okazuje się bestsellerem! Jessica postanawia jednak zostać detektywem, gdzie ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek jak i pisania kryminałów,... (USA 1989)

Obsada: Angela Lansbury, Michael Horton, Ron Masak, William Windom
11:35
Coś dla Ciebie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać. (Polska 2017)


Czas: 20min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 416 - Medyczny trójkąt
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lena publikuje artykuł w ważnym piśmie medycznym. Wszyscy w Leśnej Górze są pod wrażeniem. Orlicka snuje plany kontynuowania badań, które opisała Lena, potrzebuje tylko więcej endoskopistów. Agata zgłasza się na ochotnika. Rozpoczyna staż. (Polska 2010)

Reżyseria: Kinga Dębska
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:50
Na ratunek 112, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
23-letnią Olę fascynuje fotografia i stare, zrujnowane zakłady przemysłowe. Wyszukuje takie miejsca w Internecie, potem wyrusza tam z aparatem fotograficznym. Podczas jednej z takich wypraw do zrujnowanej fabryki Ola jest świadkiem gangsterskich porachunków. Kilku bandytów katuje nieznanego mężczyznę, który, jak wynika z rozmowy, jest ich dłużnikiem. Ola widzi wszystko, sama nie będąc widziana. Bierze aparat i robi bandytom zdjęcia. Niestety, wybrała moment, w którym bandyci zastanawiali... (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Pilarczyk, Tomasz Protokowicz, Adam Molak
11:35
Szpital, odc. 360
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
40-letni Paweł Dyk przywozi do szpitala 5-letnią córkę i 8-letniego syna. Dzieci od kilku godzin wymiotują i są bardzo osłabione. Mężczyzna nie wie, że zatruły się muchomorem czerwonym, który był w zupie grzybowej przygotowanej przez ich matkę. Małych pacjentów przyjmuje ordynator oddziału, dr Piotr Wójtowicz. Ojciec chorych dzieci nie ma pojęcia, że żona chciała go zabić i ugotowała dla niego zupę z trującym grzybem. Kobieta zakochała się w swoim szwagrze i dlatego chciała pozbyć się męża.... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Ronin i Ruda zajmują się zleceniem właściciela sauny, w której od pewnego czasu grasuje podglądacz. Klientki sauny znalazły stronę internetową, na której ktoś zamieszcza ich nagie nagrania video i zdjęcia. Kobiety grożą, że już więcej nie przyjdą do sauny. Przyszłość sauny stoi więc pod znakiem zapytania. Właściciel sauny zawiadomił już policję, ale ma nadzieję, że zatrudniając detektywów szybciej wytropi podglądacza. Do Septagonu zgłasza się także młoda kobieta, której... (Polska 2015)

Reżyseria: Gala Kowal, Krzysztof Kubik, Marcin Bortkiewicz, Piotr Lisiak, Robert Wrzosek
11:00
Kobra - oddział specjalny, sez. 8, odc. 1: Bez wyjścia
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial "Kobra - oddział specjalny" opowiada o przygodach policjantów patrolujących autostradę. Niezwykłe przypadki kryminalne i szalone pościgi gwarantowane. (Niemcy 2004)

Reżyseria: Axel Barth
Obsada: Carina Wiese, Charlotte Schwab, Christian Oliver, Dietmar Huhn, Erdogan Atalay, Gottfried Vollmer
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 14min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
Smaki polskie - na zielono, Aromatyczna, zagraniczna, klimatyczna - bazylia w różnych odmianach
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2015)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 13. Góry Szkocji
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Górzysty rejon Szkocji. Urzekający krajobraz. Urwiste szczyty górują nad otwartą przestrzenią porośniętą gęstym lasem. Dwa kontrastujące ze sobą środowiska połączone przez wspólne zmagania z żywiołami. Ich symbolami są orzeł przedni i jeleń szlachetny. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 104
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Semih widzi Sezen z Burakiem. Odwiedza Kerema i każe mu trzymać Buraka z daleka od jego córki. Burak rozstaje się z Melek. Ona to przeżywa. Onur otrzymuje wyniki testu DNA. Po rozmowie z Onurem, Szeherezada dochodzi wniosku, że była niesprawiedliwa. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 43min.
12:20
Na ratunek 112, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr (35 l.) jest właścicielem niewielkiej firmy budowlanej, która buduje dom na działce za miastem. Razem z Piotrem na budowie jest jego trzech pracowników: Michał (18 l.) i jego brat, Rafał (24 l.) oraz ich wuj, Grzegorz (51 l.). Pracują „na czarno”, żeby więcej zarobić. Nagle Michał spada z rusztowania. 18-latek jest przytomny, ale bardzo cierpi. Upadając złamał nogę. Piotr chce dzwonić po karetkę pogotowia ratunkowego, ale cała trójka prosi go, żeby tego nie robił. Michał nie ma... (Polska 2016)

Reżyseria: Galina Kowal, Tomasz Protokowicz
12:50
Trudne sprawy, odc.285
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bolesławiec. Tu mieszkają Tkaczykowie - Rafał (36 l.) i jego żona, Katarzyna (32 l.) oraz ich dzieci - Emilia (10 l.) i Mikołaj (6 miesięcy). Pracujący jako elektryk, Rafał zarabia wystarczająco dużo, by utrzymać rodzinę. Mimo to małżonkowie są zadłużeni. Niestety, Katarzyna jest bardzo rozrzutna. Dla kobiety najważniejsze jest to, żeby ona i jej dzieci miały wszystko, czego tylko zapragną. 32-latka spędziła dzieciństwo w biedzie, dlatego teraz nie chce niczego odmawiać swoim pociechom.... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 3/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
KLUB Modny klub młodzieżowy jest doskonałym miejscem dla handlarzy narkotyków. Właściciel dyskoteki skutecznie zwalcza gang, który usiłuje robić interesy w jego lokalu. Sprawa się komplikuje, gdy handlarze przestają przebierać w środkach, aby zmusić Krymskiego do współpracy. Komisarz Zawada otrzymuje powiadomienie o kolejnej zbrodni. Na wysypisku śmieci znaleziono zwłoki młodej kobiety… (Polska)

12:00
Galileo, odc.604
Godziny emisji
Rozwiń opis
LODY Z ROSOŁU W Nowym Jorku popularność zdobywają lody wykonane na bazie rosołu wołowego. Sprawdzimy, czy są smaczne. PERMANENTNY MARKER Nie ma chyba powierzchni, po której nie może pisać. Czy to gorąca, tłusta, czy śliska. Jego tusz niełatwo schodzi. Pisak kosztuje od dwóch do trzech euro. Można go kupić w dwudziestu kolorach, od pięćdziesięciu lat. Wyjaśnimy, dlaczego jego tusz jest tak trwały. ZA MURAMI GUANTANAMO Co naprawdę dzieje się za murami więzienia Guantanamo – opowiedzą m.in.... (Polska 2017)

12:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 14: W potrzasku
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam pod przykrywką trafia do więzienia, by zdobyć więcej informacji i dowiedzieć się kto stoi za ostatnimi zamachami bombowymi. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Siła czy dobroć? Pawiany oliwkowe. Kenia.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pawian oliwkowy żyje na sawannie. Kły samców tego gatunku mogą mieć nawet do 5 cm długości. To wyjątkowo agresywne zwierzęta. Nawet lamparty wolą nie wchodzić im w drogę. W stadzie pawianów oliwkowych walki samców są na porządku dziennym. (Japonia 2014)

Reżyseria: Kenta Takahashi

Czas: 23min.
13:35
Na sygnale - odc. 2
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor, Piotr i Adam, ratownicy ze stacji ratownictwa w Leśnej Górze, dostają wezwanie od dziewczynki, której ojciec spadł z dachu. Niestety, załoga ma problemy z dotarciem na miejsce. Wiktor tłumaczy przez telefon małej, jak zatamować krew rannemu ojcu. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:50
Słoiki, odc.29
Godziny emisji
Rozwiń opis
Utalentowany zawodnik małego klubu piłkarskiego na prowincji zostaje zauważony przez prezesa dużego warszawskiego klubu. Następnie zostaje zaproszony na selekcję, którą przechodzi z bardzo dobrym wynikiem. Wiedziony nadzieją odniesienia sukcesu w rodzinnym miasteczku pali wszystkie mosty, po czym przeprowadza się do stolicy. W Warszawie zamieszkuje w hotelu klubowym, zaczyna grę w drużynie. W pierwszym okresie obecności w klubie „grzeje ławę” i walczy o miejsce w pierwszym składzie.... (Polska 2015)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 990
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Wśród ludzi”, śledztwo prowadzą Anna Palka i Maciej Dębosz. Ktoś zamordował kobietę i ciężko ranił jej nastoletnią córkę. W kręgu podejrzanych są rodzice jednej z uczennic, której dziewczyna dokuczała. Kolejnym podejrzanym staje się kochanek zamordowanej kobiety. Mężczyzna wiedział, że ofiara trzyma w domu dużą sumę pieniędzy. , napisy (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.268
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zielińskiego budzi rano dzwonek do drzwi. W progu stoi zapłakana Madzia. Pokłóciła się z jego ojcem i musi się gdzieś na chwilę zatrzymać. Szymon niechętnie się zgadza. Na patrolu dzwoni do ojca. Ten nie zamierza przepraszać dziewczyny. Szymon jest zły – ojciec nikogo nigdy nie potrafił przeprosić. Sytuacja jest patowa, wygląda na to, że Szymon będzie musiał przez jakiś czas gościć w domu niechcianą lokatorkę. Tymczasem Jaskowska przez telefon rozmawia z Mariuszem, który ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
13:00
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 16: Pusty kołczan
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agenci NCIS otrzymali informację o próbach korupcji w służbach mundurowych. Callen i Sam postanawiają podszyć się pod policjantów, by zbadać sytuację. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
13:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 105
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bernardo mówi Luisie, że Mili jest jego siostrzenicą. Milagros i Ivo dochodzą do porozumienia. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
14:00
Elif - odc. 54
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek wybudza się po operacji. Dowiaduje się, że to Kenan przywiózł ją do szpitala. Nie chce się z nim spotkać i nalega, by ją wypisano. Selim pomaga znaleźć Zeynep mieszkanie dla niej i Melek. Pelin jest zazdrosna o relacje między Zeynep a Selimem. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
14:05
Nabożeństwo w Kościele metodystów - Kraplewo
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nabożeństwo komunijne odbędzie się w dniu wolnym od pracy, umożliwiającym metodystom zamieszkującym obszar powiatu ostródzkiego spotkać się na zjeździe integracyjnym. Oprócz nabożeństwa będzie też okazja do rozmów, nawiązywania znajomości i przyjaźni. (Polska 2017)


Czas: 55min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.698
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedmioletni Julian Brodski niespodziewanie znajduje na podwórku osiedla z dużej płyty prawdziwą broń i strzela do puszek. Wybucha panika. Zjawia się policja. Funkcjonariusze przyprowadzają Juliana i jego siostrę, Klarę (6 l.) do ich domu. Matka obojga, Anita (37 l.) jest w szoku. Kobieta zaczyna podejrzewać, że to sąsiad Hubert Szulc (58 l.) zostawił swoją broń w miejscu, gdzie znalazł ją Julian. Po wizycie u sąsiada podejrzenie to zostaje obalone, bo 58-latek ma nadal swoją broń (wraz z... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 992
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Winna, niewinna", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Z rzeki wyłowiono ciało kilkuletniej dziewczynki. Wszystko wskazuje na to, że została zamordowana. Pierwsze podejrzenie pada na jej matkę, która miała ostatnio problemy i zażywa leki antydepresyjne. W kręgu podejrzeń jest także ojciec dziecka. Mężczyzna wypiera stawiane mu zarzuty, twierdzi, że za śmierć córki może odpowiadać grupa nastolatków, którą widział na rzeką. , napisy (Polska)

14:00
Galileo, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZEKOLADA NA SUROWO Raw food to coraz popularniejszy trend żywieniowy. Zgodnie z jego założeniami jedzenie nie może być poddawane nadmiernej obróbce termicznej. Sprawdzimy zatem jak powstaje rawfoodowa czekolada. DOM Z BUTELEK PET Na panamskiej wyspie Colon nadmiar plastikowych butelek to prawdziwy problem. Dlatego pewien Kanadyjczyk postanowił budować z nich domy. WŚRÓD AMISZÓW Wszystko, jak przed dwustu laty. Noszą staromodne ubrania, czepki, kapelusze, długie brody. Są bardzo religijni,... (Polska 2017)

14:50
Zbuntowany anioł, sez. 1, odc. 106
telenowela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luisa prosi Ripetto o pozbycie się Bernarda. Ramon przekonuje Chamuco, by nie spotykał się z Glorią. Mili spotyka Lidię, ale nie chce jej pomóc. Bobby straszy Damiana, że powie prawdę Federico. Milagros mówi Ivo i Pablo, że ją ranią. (Argentyna 1998)

Obsada: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:15 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 10)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa. (Polska 2014)


Czas: 23min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z pokazywanych teledysków widzowie układają listę, która jest prezentowana co tydzień. Widzowie mają też możliwość wysyłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowiada w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 6min.
15:55
Czarne chmury - odc. 2/10 - Krwawe swaty
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za uciekającymi Dowgirdem i Kacprem ruszają w pogoń dragoni Zaremby i rajtarzy Knothego. Szlachta stara się zmylić tropy i utrudnić poszukiwania. Ścigające zbiegów oddziały nie dają się jednak wywieść w pole. Odnajdują zbiegów w lesie... (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 49min.
15:05
M jak miłość - odc. 1282
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek i Asia szykują się do ślubu, wybierają świadków: Marcina i Agnieszkę. Mały Wojtek ma problemy w szkole, przez agresywnego kolegę. Iza wraca do Warszawy, by pomóc Radkowi, który nadal nie umie porozumieć się z nowym kuratorem. (Polska 2017)

Reżyseria: Jarosław Banaszek
Obsada: Maciej Damięcki - Proboszcz, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Wojciech Majchrzak - Grzegorz, Ignacy Wudkiewicz - Mikołaj Zduński, Mikołaj Roznerski - Marcin, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

Czas: 45min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 4/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rzeszów, "U'Bares". Na jednym z rzeszowskich osiedli mieści się malutka restauracja U' Bares serwująca włoskie potrawy typowe dla samego południa słonecznej Italii, czyli prowincji Bari. Prowadzi ją polsko – włoskie małżeństwo Anna i Pierro. Anna wróciła do Polski z Włoch po 16 latach. Gotując w swojej restauracji trzyma się ściśle przepisów, których uczyła się na zawodowych kursach gotowania w tym kraju oraz pracując w restauracjach we Włoszech. Niestety, w Rzeszowie... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.258
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterką tego specjalnego wydania programu „Dom nie do poznania” jest Mizzy Zdroj, która straciła dach nad głową ponad rok temu, gdy ogromny pożar w Święto Pracy spustoszył część Teksasu. To była największa taka katastrofa w historii tego stanu. Gdy ta dzielna kobieta walczyła z tym ogniem jako ochotniczka, płonął jej własny dom i jej pracownia artystyczna. Jej koledzy z miejscowego oddziału straży pożarnej mieli więcej szczęścia, ale ich remiza też wymaga generalnego remontu. Ty Pennigton... (USA, 2011)

Reżyseria: Glen "GT" Taylor
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
15:45
Agenci NCIS: Los Angeles, sez. 2, odc. 18: Zakładnik
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam wyrusza do Jemenu w nadziei na wytropienie grupy terrorystów i uratowanie przetrzymywanego przez nich syna saudyjskiego księcia. (USA 2010)

Obsada: Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Eric Christian Olsen, LL Cool J, Linda Hunt
16:10
Ojciec Brown - odc. 53 Szkarłatne pióro
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W pewnym klubie dla dorosłych ma miejsce morderstwo. Równocześnie ksiądz Brown i Bunty dowiadują się, że w tym lokalu występuje córka znajomych sekretarki parafii, pani McCarthy. Dziewczyna rzekomo kształci się gdzieś na sekretarkę. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 44min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3429
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Student jednej z warszawskich uczelni zostaje porwany. Był torturowany. Policjanci uwalniają chłopaka, ale on nie chce zeznawać. Podejrzanym staje się ojciec jego osiemnastoletniej dziewczyny, żołnierz, który niedawno wrócił z misji w Iraku. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi. Okazuje się, że nikt nie jest w tej sprawie niewinny. Jednocześnie policjanci prowadzą śledztwo w sprawie napadu na ośmioletnią dziewczynkę przed szkołą muzyczną. Skradziono jej skrzypce. Kto napadł na małe dziecko i... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 217
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny „Szkoły” zrealizowany we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje: Nikola i Aleks są w sobie bardzo zakochani. Licealista namawia swoją dziewczynę, żeby przeżyła z nim swój pierwszy raz. Nastolatka nie jest jednak na to gotowa. Na pocieszeniem, mimo swoich wcześniejszych wątpliwości, wysyła chłopakowi swoje nagie zdjęcie. Intymna wiadomość szybko dostaje się w niepowołane ręce. Nagie zdjęcie Nikoli trafia do internetu i innych uczniów. Zrozpaczona dziewczyna próbuje popełnić... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

16:30
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 10
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po kontroli porządku na posterunku i odkryciu mnóstwa rupieci w piwnicy Czarek jest zobowiązany do posprzątania. Pilnuje go Rysio, któremu wymyka się, że wszystko to po to, by posterunek dobrze wypadł, kiedy przyjedzie ojciec stażysty Marka - Minister Bączek. Czarek podstępem wmawia Rysiowi, że jest niemową, po czym wprowadza w życie szatański plan pozbycia się Bączka, na który wpadł. Sądzi bowiem, że kiedy minister zobaczy, że jego syn przebywa wśród "zwierząt", zabierze go z... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3516
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 42min.
17:05
Cena miłości - odc. 87
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Haldun boi się, że ktoś może znowu go porwać. Stan Jawuza uległ pogorszeniu, wymaga kolejnej operacji. Hakan jest pod coraz większym urokiem Cziczek. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:40
Trudne sprawy, odc.213
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Lesznie od 2 tygodni mieszka 37-letni Marek Haladyn. Mężczyzna wyprowadził się ze swojego poprzedniego miejsca zamieszkania podążając śladem swojej byłej żony, Iwony Haladyn (34 l.), która razem z ich synem Fabianem (7 l.) wyjechała do swojego nowego partnera, Szymona. 37-latek martwi się o swojego syna, który cierpi na ADHD i musi regularnie uczestniczyć w kursach i terapiach wspomagających koncentrację. Marek niepokoi się, bo Fabian stał się w ostatnim czasie bardzo nerwowy. A ponadto... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 475
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola i Konrad są parą od trzech lat. Mają roczną córeczkę Amelię. Mieszkają u rodziców mężczyzny, w piętrowym domu. Kobieta pracuje jako fryzjerka i manicurzystka w jednym z salonów kosmetycznych. Konrad – który nie widzi świata poza żoną i córeczką – pomaga ojcu prowadzić rodzinną firmę budowlaną. Kilka miesięcy wcześniej splajtował jego biznes, ale dzięki pracy u taty i pomocy rodziców nie ma to wpływu na poziom ich życia. Rano, tuż po weselu szczęśliwej pary, Ola znajduje męża powieszonego.... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.15
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy w biały dzień oficer hawajskiej policji zostaje zastrzelony przez snajpera, oddział 5-0 włącza się w poszukiwania tajemniczego zabójcy. W miejscu skąd padł strzał policja znajduje łuskę z wygrawerowanym nazwiskiem ofiary. McGarrett zaczyna podejrzewać, że to dopiero początek serii planowanych zamachów i zachodzi w głowę jak odnaleźć kolejne cele zanim snajper znów zaatakuje. Nie wie jeszcze jak blisko jego samego prowadzi morderczy trop…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
17:10
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 11
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciągły widok Kasi spotykającej się z Bączkiem bardzo źle wpływa na Czarka, któremu coraz bardziej zaczyna dokuczać samotność. Dlatego zachęcony przez Jolę i Agnieszkę, próbuje odnowić dawne znajomości, ale jedyna dziewczyna, z którą udaje mu się umówić to wątpliwe dzieło chirurgii plastycznej. Wieczór nie należy więc do udanych. Widząc bezradność byłego chłopaka, Jola proponuje mu randkę ze swą znajomą, wykładowczynią historii sztuki. Czarek próbując zaimponować dziewczynie cytuje jej szkolny... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
17:50
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 340: Chummified
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafi pewna mumia. Czy przemówi do Gwiazd Lombardu? Następnie w lombardzie pojawi się autograf słynnego koszykarza Harlema Globetrottersa. Za ile punktów zostanie przejęty? (USA 2014)

18:25
Lista przebojów Jedynki - odc. 17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z pokazywanych teledysków widzowie układają listę, która jest prezentowana co tydzień. Widzowie mają też możliwość wysyłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowiada w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 6min.
18:35
Zraniona miłość - odc. 52
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mehmet na czele zbuntowanego tłumu uwalnia wszystkich osadzonych w izmirskim więzieniu i wzywa ich, by przyłączyli się do walki o niepodległość. Niestety, cela Eszrefa Paszy jest pusta. Stavros, przewidując zamieszki, przeniósł skazańca w inne miejsce. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 19/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 361
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Gładys przywozi na oddział ratunkowy swojego 5-letniego syna Franka, który ma poparzoną rękę. Chłopca poraził prąd po tym, jak włożył do gniazdka kawałek drutu.. Zajmować się nim będzie dr Anna Nowicka. Ojciec malucha, jeszcze przed narodzinami porzucił syna, ale teraz chce mieć z nim kontakt. Dziadek dziecka, w tajemnicy przed jego matką, pozwala biologicznemu ojcu widywać się z Frankiem. Mężczyzna wzywa do szpitala córkę. Boi się, że będzie mieć do niego pretensje. Matka dziecka nie... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, która w pokoju swojego 16-letniego syna znalazła prawdziwy pistolet. Matka bardzo martwi się, że chłopak wdał się w kłopoty i chce zapewnić mu ochronę oraz wyjaśnić, co się za tym wszystkim kryje. Tymczasem Ruda i Grzegorz przyjmują zlecenie czterdziestoletniej pielęgniarki, której przyjaciółka nie daje znaku życia – nie odbiera telefonu, wygląda też na to, że nie ma jej w domu, chociaż trudno to stwierdzić, bo jej mąż nie otwiera... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Olejarczyk, Tomasz Protokowicz
18:10
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 341: Secret Admirer
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku do lombardu trafi fotel dentystyczny. Czy Corey podczas negocjacji będzie ostro wiercić dziurę sprzedawcy? Rick będzie bardzo zaskoczony listami od cichej wielbicielki. Kim jest tajemniczy nadawca? (USA 2014)

18:35
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 354: Chum's Secret Stash
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do sklepu trafia moneta z 1907 roku. Czy będzie nią można zbić wielką fortunę. Gwiazdy Lombardu przyjrzą się bliżej parze okularów przeciwsłonecznych należących najprawdopodobniej do prezydenta Busha. Czy widać w nich świat w różowych barwach? (USA 2014)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - odc. 20/96
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.302
Godziny emisji
Rozwiń opis
Medalik Ferdek popada w poważne tarapaty finansowe. Poszukując przedmiotu, który mógłby zastawić w lombardzie, uświadamia sobie z rozpaczą, że ostatnią i jedyną cenną rzeczą, którą posiada jest medalik - pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7142
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7125
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7122
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5016
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.269
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Morawska od rana w świetnym humorze. Dziś wieczorem od dawna wyczekiwana kolacja z Arkiem. Ala wzięła nawet ze sobą torbę z eleganckimi ciuchami i kosmetykami, żeby mimo, że nie zdąży wstąpić do domu po pracy, móc zrobić się na bóstwo na wieczór. Zapała przynosi Morawskiej prezent od Emilki. Okazuje się, że jego żona znalazła sposób na dorobienie do ich kiepskiego budżetu a przy okazji na obdarowanie bliskich i przyjaciół. W ciągu dnia Ala wpada na Arka. Gajda mówi, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, łukasz Tunikowski
19:05
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 355: Mini Rick
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dzisiejszym odcinku pojawią się pamiątki z wojny domowej oraz szafa grająca. Rick ostro się zdenerwuje, gdy Chumlee przyprowadzi dziecko do pracy. Czy szef wyciągnie jakieś konsekwencje? (USA 2014)

19:30
Gwiazdy lombardu, sez. 15, odc. 356: United We Stand
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rick i Corey przyjrzą się staremu motocyklowi z czasów II wojny światowej. Następnie szef dostrzeże potencjał w parze butów Robetro Clementego. Gwiazdy Lombardu postanowią zrobić mały zakład. Kto z nich wygra? (USA 2014)

20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Weekendowy Hit Jedynki - D'Artagnan i trzej muszkieterowie, cz. 1
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film zwraca uwagę inscenizacyjnym rozmachem. Zdjęcia kręcono we Francji, Anglii, Kanadzie i Czechach. D'Artagnan, młody Gaskończyk, syn królewskiego muszkietera, od dzieciństwa marzy, by pójść w ślady ojca i służyć królowi. (Francja 2005)

Reżyseria: Pierre Aknine
Obsada: Vincent Elbaz, Emanuelle Beart, Tcheky Karyo

Czas: 92min.
20:05
The best of Kabaret Młodych Panów
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja najlepszych skeczów Kabaretu Młodych Panów. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 65min.
20:10
Noc w muzeum
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie. Niesamowita przygoda dla całej rodziny. Larry Daley (Ben Stiller), pechowy marzyciel, którego niestworzone idee nigdy nie zaprocentowały, na gwałt potrzebuje zajęcia. Zrezygnowany, przyjmuje posadę ochroniarza w Muzeum Historii Naturalnej. Już pierwszej nocy przekonuje się, że nie jest to zwykłe miejsce pracy. Kiedy bowiem zapada zmrok - muzeum ożywa. Dosłownie. Staje twarzą w twarz z krwiożerczym szkieletem T-Rexa, armią maleńkich rzymskich... (USA/Wielka Brytania, 2006)

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Ben Stiller, Bill Cobbs, Dick Van Dyke, Jake Cherry, Mickey Rooney, Ricky Gervais, Carla Gugino, Robin Williams
20:00
Władca pierścieni: Powrót króla
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa Drużyny Pierścienia dobiega końca. Wkrótce rozegra się rozstrzygająca bitwa pod Minas Tirith pomiędzy potężnymi siłami Saurona i nieliczną armią Gondoru. Teraz, gdy królestwu ludzi grozi upadek, silny władca potrzebny jest jak nigdy dotąd. Aragorn (Viggo Mortensen) musi podjąć najważniejszą w swoim życiu decyzję. Tytuł króla należy mu się z racji urodzenia, lecz waha się przed jego przyjęciem. Aragorn pamięta, jak wysoką cenę musieli zapłacić jego przodkowie, gdy sięgnęli po należną... ( Nowa Zelandia/USA/Niemcy 2003)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Bernard Hill, John Noble, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Miranda Otto, David Wenham, Liv Tyler, Hugo Weaving, Karl Urban, Cate Blanchett, Andy Serkis, Ian Holm
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski, który długo walczył o przydzielenie wsparcia, ma duży kłopot z nowym asystentem. Bolek sam chciał, żeby Ernesta zatrudniono na stanowisko technika kryminalnego, ale teraz przekonuje się, że nie był to najlepszy pomysł i jest w kropce. Tymczasem znany biznesmen, Jan Kornacki, zostaje znaleziony martwy. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Kubis powierza sprawę Ewie Pilarczyk i Marii Przybylskiej. Kiedy policjantki jadą poinformować o śmierci Kornackiego jego żonę,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
20:00
Purpurowe rzeki
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Purpurowe rzeki to film opowiadający o dwóch pozornie nie powiązanych ze sobą śledztwach. Tego samego dnia, trzysta kilometrów od siebie, dwóch policjantów zaczyna prowadzi dwie różne i wyjątkowe sprawy. Pierre Niemans (Jean Reno) z nieomylnym instynktem śledczym zajmuje się sprawą morderstwa, które miało miejsce w Guernon - uniwersyteckim miasteczku położonym wysoko w górach. Tymczasem młody samotnik Max Kerkerian (Vincent Cassel), były złodziej samochodów, który wszedł w szeregi policje ze... (Francja 2001)

Reżyseria: Mathieu Kassovitz
Obsada: Jean Reno, Vincent Cassel, Nadia Farès
21:20
DISCOPOLAND - (5)
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem ekipa Discopoland zabiera widzów w podróż do Anglii. Pokażą środowisko związane z disco polo w Londynie, gdzie Polonia ma całkiem zdolnych twórców tego nurtu. W Londynie kamery towarzyszą Dennisowi znanemu z piosenek disco z Popkiem. (Polska 2017)

Reżyseria: Mateusz Winkiel

Czas: 30min.
21:55
07 zgłoś się - odc. 13/21 - Strzał na dancingu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na dancingu w jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna, Mieczysław Romski. Potem, w czasie włamania do jego mieszkania, ginie żółta teczka. W trakcie śledztwa wielu zeznaje, że zawierała ona dane obciążające znane osoby. (Polska 1981)

Reżyseria: Kazimierz Tarnas
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Lidia Wetta, Grażyna Barszczewska, Mieczysław Voit, Wiesław Drzewicz, Ignacy Machowski

Czas: 85min.
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.70
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Sprzed osiedlowego sklepu zostaje porwane z wózka dziecko. Policjanci prowadzą intensywne poszukiwania, lecz zanim namierzają sprawcę, dziecko odnajduje się – podrzucone do Okna Życia. W toku śledztwa Walczak i Wach ustalają, że porwania dokonała niezrównoważona psychicznie kobieta. Jej mąż zwrócił dziecko, kiedy tylko odkrył, co zrobiła. Chciał uchronić żonę od kłopotów. Kobieta trafia na obserwację psychiatryczną. To jednak nie koniec sprawy, bo ze szpitala nadchodzą... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, Wojciech Todorow
22:05
American Pie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszy film z kasowego cyklu "American Pie" o szalonych przygodach miłosnych czterech przyjaciół z liceum: Jima, Chrisa, Kevina i Paula, którzy zawierają pakt, że jeszcze przed maturą muszą stać się mężczyznami. (USA 1999)

Reżyseria: Chris Weitz, Paul Weitz
Obsada: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Shannon Elizabeth

Czas: 95min.
22:35
Spider-Man 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część jednego z największych hitów kasowych wszechczasów w reżyserii Sama Raimiego. Minęły dwa lata o czasu, kiedy spokojny chłopak o łagodnym usposobieniu, Peter Parker (Tobey Maguire), odszedł od swojej ukochanej, z którą związany był od wielu lat - Mary Jane Watson (Kirsten Dunst). Wtedy to właśnie podjął decyzję, że życie jego będzie podporządkowane nie uczuciom lecz odpowiedzialności za "ludzkość", na której rzecz będzie działał jako Spider-Man. W drugiej części filmu... (USA, 2004)

Reżyseria: Sam Raimi
Obsada: Tobey Maguire, Bruce Campbell, Cliff Robertson, Daniel Gillies, Donna Murphy, Elizabeth Banks, J.K. Simmons, Rosemary Harris, Vanessa Ferlito, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Willem Dafoe
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.71
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Młoda dziewczyna podczas joggingu w parku zostaje oblana kwasem przez zamaskowanego mężczyznę. Trop prowadzi do dawnego kolegi z pracy, będącego od pewnego czasu jej namolnym adoratorem. Śledztwo utrudnia ojciec dziewczyny, który na własną rękę próbuje wymierzyć sprawiedliwość. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej w momencie, gdy główny podejrzany zostaje zamordowany i pojawia się kolejna dziewczyna oblana kwasem. Podejrzenie pada na współwłaścicielkę klubu tanecznego,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, piotr kolski
22:05
Desperado
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
El Mariachi to nie tylko zdolny gitarzysta, ale i sprawny strzelec. Chcąc pomścić morderstwo swojej ukochanej, przybywa do małego miasteczka w Meksyku, by stanąć twarzą w twarz z bossem kartelu narkotykowego. Tajemniczy muzyk pragnie zemsty za zabójstwo dziewczyny. Nie wie jednak, że mafia także czeka na jego przybycie… (USA 1995)

Reżyseria: Robert Rodriguez
Obsada: Almeida de, Antonio Banderas, Carlos Gómez, Cheech Marin, Danny Trejo, Quentin Tarantino, Salma Hayek, Steve Buscemi
23:55
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 11/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson odkrywa istotną informację na temat tajemnicy swojej śmierci, ale gdy Stonoga żąda krwi, wiedza ta może kosztować życie jednego z agentów. (USA 2013)

Reżyseria: Kevin Hooks
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
23:35
Z podniesionym czołem 2: Odwet
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny wątek filmu skupia się na perypetiach lokalnego bohatera, który zamierza na własną rękę zaprowadzić w okolicy porządek. Były żołnierz specjalnego oddziału wojskowego, Nick Prescott, wraca do rodzinnego miasta, gdzie nadal mieszkają jego rodzice. (USA 2007)

Reżyseria: Tripp Reed
Obsada: Kevin Sorbo, Haley Ramm, Yvette Nipar

Czas: 89min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.72
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Dorastająca córka Pauliny przysparza jej coraz więcej problemów. Paulina Wach staje przed poważnym wyzwaniem rodzicielskim. Tymczasem ma na głowie śledztwo w sprawie śmierci znanego polityka. Kandydat na prezydenta Wrocławia został znaleziony w swoim domu z raną postrzałową głowy. Do tragedii doszło podczas nieobecności jego żony, a policję zawiadomiła sprzątaczka, która przyszła rano do pracy. Na komputerze ofiary policjanci znajdują filmik, na którym polityk jest w... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik, piotr kolski, Wojciech Todorow
00:45
Matka swojej matki
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młoda maturzystka Alicja ma wspaniały dom, kochającą matkę, wspaniałe perspektywy na przyszłość. Nagle jej świat zostaje zburzony. Dowiaduje się, że jest dzieckiem adoptowanym. Po upartych poszukiwaniach odnajduje swoją naturalną rodzicielkę... (Polska 1996)

Reżyseria: Robert Gliński
Obsada: Krystyna Janda, Maria Seweryn, Joanna Żółkowska, Wanda Włlkomirska, Jerzy Stuhr, Emilian Kamiński, Jerzy Karaszkiewicz, Hanna Stankówna, Andrzej Nejman, Krystyna Tkacz

Czas: 91min.
00:10
Niesamowity jeździec
film western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Można w to wierzyć lub nie, ale przecież nieraz opowiadano tę historię o jeźdźcu, który nigdy nie chybił i który zawsze pojawiał się wtedy, gdy najbardziej go potrzebowano. Przychodził z pomocą, potem znikał zupełnie bez śladu. Megan (Sydney Penny) spotkała go właśnie w takiej chwili. Do tej pory wiedziała o nim tylko tyle, że ludzie zwą go Kaznodzieją (Clint Eastwood). Tamtego dnia Megan nie zapomni nigdy. Miała czternaście lat, gdy niewielka górnicza osada, w której mieszkała ona i jej... ( USA 1985)

Reżyseria: Clint Eastwood
Obsada: Clint Eastwood, Michael Moriarty, Carrie Snodgress, Chris Penn, Richard A. Dysart
00:00
W mgnieniu oka
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ponurym, częściowo zalanym przez podnoszące sie w efekcie globalnego ocieplenia wody Londynie, grasuje tajemniczy zabójca, wyrywający swoim ofiarom serca i ukrywający sie w zatopionych tunelach. Detektyw Stone (Rutger Hauer), którego partner ze służby zginął z rąk tego mordercy od trzech lat bezskutecznie próbuje schwytać sprawcę. Teraz Stone obawia się, że kolejną ofiarą może być jego dawna miłość Michelle, z którą znów zaczął się spotykać. Wkrótce dochodzi do ataku, a analiza... (Wielka Brytania, 1992)

Reżyseria: Tony Maylam
Obsada: Alastair Duncan, Kim Cattrall, Rutger Hauer
00:05
Krzyk 3
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzecia część mrożącej krew w żyłach serii horrorów w reżyserii Wesa Cravena. Sidney Prescott po tragicznych wydarzeniach jakich była świadkiem zaszywa się w domku na odludziu. Stara się zapomnieć o mrocznej przeszłości i zacząć nowe życie, udzielając telefonicznych porad maltretowanym nastolatkom. Jej spokój przerywają krwawe wydarzenia na planie filmu "Cios 3", filmu grozy, który przewija się przez wszystkie części "Krzyku". Nikt nie wie, kim jest tajemniczy morderca w... (USA 2000)

Reżyseria: Wes Craven
Obsada: Courteney Cox, David Arquette, Neve Campbell
01:20
Słodycz życia
komedia romantyczna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Desiree Harper wiedzie wygodne życie na Manhattanie u boku zamożnego męża, Wade'a. Pewnego dnia jednak małżonek oznajmia niespodziewanie, że rzuca Desiree dla młodszej partnerki. Załamana kobieta wyjeżdża koić złamane serce w rodzinnym Flemington. (USA 2013)

Reżyseria: Michael Damian
Obsada: Kathryn Morris, Alastair Mackenzie, James Best, Stephen Hogan

Czas: 85min.
01:20
Rezydent
Godziny emisji
Rozwiń opis
Thriller w gwiazdorskiej obsadzie. Po rozstaniu z mężem młoda lekarka Juliet Dermer (Hilary Swank) przeprowadza się do Brooklynu. Nowe życie rozpoczyna od wynajęcia pięknego i przestronnego apartamentu od uroczego, kulturalnego Maxa (Jeffrey Dean Morgan). Jednak z czasem jej zadowolenie, optymizm i poczucie bezpieczeństwa zaczynają topnieć. Coraz częściej wokół mają miejsce dziwne, niewytłumaczalne zjawiska. Juliet ma irracjonalne wrażenie, że nie jest w swoim mieszkaniu sama... Ktoś ją... (USA, 2010)

Reżyseria: Antti Jokinen(1)
Obsada: Aunjanue Ellis, Christopher Lee, Hilary Swank, Jeffrey Dean Morgan, Lee Pace
01:55
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

02:30
Mrok - odc. 5/8 - Pamiętnik
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zniknięcie pary emerytowanych naukowców stanowi wstrząs dla lokalnej społeczności. Morscy byli instytucją, liczono się z ich zdaniem, podziwiano ich pasję społecznikowską, wiedzę i międzynarodowy autorytet. Trwają intensywne poszukiwania obojga. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 46min.
02:35
Uwaga!, odc. 5016
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:50 Na żywo
Moc Magii, odc. 196/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:20
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2017)

02:35
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:30
Ale numer!, sez. 1, odc. 18
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

03:30
Mrok - odc. 6/8 - Doskonały plan
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W trakcie wizyty w gabinecie doktora Wirskiego doznaje ataku serca jeden z jego przyjaciół, Lipski. Mimo natychmiastowej pomocy umiera w szpitalu. Urzędnik ubezpieczeniowy archiwizujący polisy stwierdza, że fotografia jednego z klientów jest nieczytelna. (Polska 2006)

Reżyseria: Jacek Borcuch
Obsada: Przemysław Bluszcz, Magdalena Popławska, Bronisław Cieślak, Marcin Kwaśny, Michał Anioł

Czas: 45min.
03:00
The best of Kabaret Młodych Panów
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prezentacja najlepszych skeczów Kabaretu Młodych Panów. (Polska 2016)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 65min.
03:20
Tajemnice losu, odc.2743
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

03:00
Disco Polo Life, odc.581
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:05
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 1: Biesiada Kurpiowska: Miód kurpiowski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:25
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 2: Biesiada Wędkarska: Karp zatorski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD) (Polska 2015)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:25
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:10
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.803
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:00
Disco Gramy, odc.3757
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.807
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info