Program dla 2017-07-22 od do
26.07 27.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
Logo TV Puls
TV Puls
04:50
Klan - odc. 3114
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia przeprowadza się do ojca. Chce być dla niego wsparciem. Elżbieta też deklaruje swoją pomoc. Daniel spotyka się przed rozprawą ze swoim adwokatem. Ma nadzieję, że wyrok zapadnie teraz i nie trzeba będzie czekać na kolejną rozprawę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Dorota Kamińska, Tomasz Stockinger, Julian Peciak, Magdalena Wójcik, Jacek Borkowski, Susane Nathusius, Marek Kossakowski, Barbara Bursztynowicz, Edyta Herbuś

Czas: 21min.
04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 13
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bądź świadkiem pościgu helikopterem od Warszawy do Gdańska za złodziejem samochodowym. Ponadto w tym odcinku zatrzymanie właściciela lodówki po brzegi wypchanej narkotykami oraz złodziei okradających... kościoły. Zobacz również zasadzkę na złodziei... hormonów wzrostu wartych miliony złotych. Czy udało się schwytać przestępców? (Polska 2010)

05:20
Klan - odc. 3115
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mama Martyny po kolejnych oświadczynach Maćka jest skłonna zaakceptować ich związek. Proponuje, by przystąpili do programu "Mieszkanie na próbę". Monika rozmawia z Danielem o jutrzejszej rozprawie. W desperacji sugeruje mu, by uciekł z Polski. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Paulina Holtz, Kaja Paschalska, Amelia Malesa, Tomasz Bednarek, Natalia Rewieńska, Anna Matysiak, Michał Lesień, Tomasz Stockinger

Czas: 21min.
05:40
Klan - odc. 3116
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas rozprawy sądowej zapada wyrok. Daniel zostaje uznany winnym i otrzymuje wyrok w zawieszeniu. Odbywa się też uroczyste otwarcie kliniki Barbary, która bardzo ubolewa, że doktor Lubicz nie zaszczycił jej swoją obecnością. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Małgorzata Ostrowska, Grzegorz Wons, Piotr Swend, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Edyta Herbuś, Aleksander Sosiński, Dorota Kamińska

Czas: 21min.
05:55
Sztuka codzienności - Animacja
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sztuka animacji. Naszym przewodnikiem jest Michael Granberry, reżyser i producent teatralny zafascynowany animacją poklatkową. Na czym polega animacja poklatkowa - Michael zobaczył, kiedy miał sześć lat. (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Danielle Merthmann

Czas: 19min.
05:00
Disco Gramy, odc.3757
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:15
Uwaga!, odc. 5016
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.807
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 3
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

05:55
Niesamowite!, sez. 1, odc. 17: Ostatnie zadanie
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pan Romuald jest bardzo biedny i samotnie wychowuje trójkę dzieci, nie mają żadnej dalszej ani bliższej rodziny. Niestety, mężczyzna dowiaduje się, że ma raka i niedługo umrze. Po usłyszeniu diagnozy pan Romuald postanawia przed śmiercią znaleźć dzieciom kochającą rodzinę zastępczą i spokojny dom. Mężczyzna rezerwuje również kwaterę na cmentarzu nieopodal przyszłego miejsca zamieszkania dzieci, by mogły go łatwo odwiedzać. Gdy wszystko wydaje się już dogadane, zdarza się nieoczekiwane… (Polska 2014)

06:05
Klan - odc. 3117
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka jest już po kongresie jogi. Jej dawny kolega z liceum, obecnie nauczyciel, proponuje jej wyjazd szkoleniowy do Indii. Monika odwiedza Elżbietę, żeby przekazać jej informacje o procesie Daniela. Ma też do niej wielką prośbę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Dorota Kamińska, Joanna Żółkowska, Paulina Holtz, Michał Lesień, Amelia Malesa, Barbara Bursztynowicz, Izabela Trojanowska, Tomasz Stockinger, Andrzej Strzelecki, Edyta Herbuś

Czas: 21min.
06:40
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2017)


Czas: 46min.
06:30
M jak miłość - odc. 1295
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olek dzwoni do Marcina, prosi o pomoc. Aneta znów grozi, że powie o ich romansie Magdzie. Brat obiecuje Chodakowskiemu, że z dziewczyną porozmawia. Poważne problemy ma również Tomek w pracy. Szef policjanta chce odejść na emeryturę. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Ilona Lewandowska - Aneta, Julita 'Jula' Fabiszewska - Paulina, Mikołaj Roznerski - Marcin, Maurycy Popiel - Olek, Andrzej Młynarczyk - Tomek, Magdalena Walach - Agnieszka, Jan Wieczorkowski - Jacek, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

06:25
Niesamowite!, sez. 1, odc. 18: Galerianka
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Beata Wejner z mężem Sławkiem i szesnastoletnią córką Malwiną mieszkają w Katowicach. Rodzice są spokojni o córkę, która nie sprawia im żadnych problemów wychowawczych i dobrze się uczy. Niestety, rodzinną sielankę przerywa telefon z policji. Malwina została zatrzymana za prostytucję na parkingu galerii handlowej. (Polska 2014)

07:30
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2017)


Czas: 19min.
07:30 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 58min.
07:40
Jeźdźcy smoków, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:45
Efekt Domina, sez. 4, odc. 5/8
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciężarne 13-latki czy 26-letnie babcie nikogo w kolumbijskich slamsach nie dziwią. W najbiedniejszych warstwach społeczeństwa przemoc wobec kobiet przybiera szczególnie jaskrawe formy: gwałty, wykorzystywanie seksualne czy handel usługami seksualnymi nieletnich to codzienność. Młodociane ciąże to chleb powszedni. Kolumbia to kraj doświadczony przez trwającą ponad 50 lat brutalną wojnę domową, bezwzględnych karteli narkotykowych. Wieloletnia eskalacja przemocy doprowadziła miliony... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.55
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.25
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

07:00
Taki jest świat, sez. 3, odc. 16: 16
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

07:50
Co ludzie powiedzą?, sez. 3, odc. 7: Żeglarski podwieczorek
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1992)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
08:00
Naszaarmia.pl - odc. 274
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie. (Polska 2017)

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

Czas: 19min.
08:25
Na szlaku wydarzeń
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zapowiedź dwóch koncertów: Muzyki Kameralnej i Organowej, a także Hey Fest. Spotkaliśmy się m.in. ze światowej sławy organistą Andrzejem Chorosińskim. Sprawdziliśmy jak nauczyć się gwary góralskiej i repertuar Teatru Letniego i Dni Karola Szymanowskiego. (Polska 2017)


Czas: 12min.
08:45
Sekundy, które zmieniły życie - /6/
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa, pogodna, spontaniczna mama wyczekiwanego długo Wiktorka i żona Bartka. Podwójna ciągła, wzniesienie, zakaz wyprzedzania, mimo to kierowca wyprzedza. Próba nie powiodła się. Ewa wypadła przez boczną szybę i owinęła się wokół drzewa. (Polska 2017)

Reżyseria: Emil Kokoszka, Konrad Zagórski

Czas: 16min.
08:10
Pan Peabody i Sherman Show, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, potrafi mówić ludzkim głosem i wynalazł maszynę, która umożliwia podróż w czasie. Ten psi geniusz i jego podopieczny i zarazem najlepszy przyjaciel - chłopiec o imieniu Sherman są gospodarzami telewizyjnego show, nadawanego na żywo z ich penthouse’u na Manhattanie. Do tego programu duet niezwykłych gospodarzy zaprasza tak wyjątkowych gości z minionych epok, jak: Napoleon, Mozart, Marco Polo, Kleopatra, Winston Churchill czy Mark Twain.... (USA, 2016)

08:40
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:20
Spotkanie ze smakiem, odc. 8/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Głębia aromatu korzennych przypraw, nęcąca świeżość ziół, najlepsze składniki, a w efekcie pobudzające zmysły dania pełne upajających woni… To wszystko zdaje się być codziennością kucharzy, którzy spotykają się we wspólnej kuchni, by stanąć do koleżeńskiej rywalizacji. „Spotkanie ze smakiem” to program kulinarny, w którym Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański pokazują kuchnię pełną intensywnych smaków i niespodziewanych połączeń. Okazuje się na przykład, że cynamon może być idealną przyprawą... (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 9/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.58
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:25
Co ludzie powiedzą?, sez. 4, odc. 1: Oferta pracy
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główna bohaterka serialu „Co ludzie powiedzą” - Hiacynta Bucket – nieustannie stara się prezentować jako znacznie zamożniejsza i należąca do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Robi to jednak dość nieudolnie. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali, kontrolowania innych ludzi i dążenie do perfekcji jest źródłem wielu komicznych sytuacji i tematem, wokół którego koncentruje się akcja serialu. (Wielka Brytania 1993)

Obsada: Clive Swift, Geoffrey Hughes, Judy Cornwell, Patricia Routledge
09:05
Polski grill - /3/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa pod wodzą mistrza kuchni Artura Moroza w Kujawsko - Pomorskie, przez Ciechocinek, do Torunia (główne miejsce akcji). Potrawy: piernikowe żeberka BBQ, dojrzewający rozbratel, dorada w liściach bananowca, kura na zielono, gęsie wątróbki w boczku. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
09:35
D'Artagnan i trzej muszkieterowie, cz. 1
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film zwraca uwagę inscenizacyjnym rozmachem. Zdjęcia kręcono we Francji, Anglii, Kanadzie i Czechach. D'Artagnan, młody Gaskończyk, syn królewskiego muszkietera, od dzieciństwa marzy, by pójść w ślady ojca i służyć królowi. (Francja 2005)

Reżyseria: Pierre Aknine
Obsada: Vincent Elbaz, Emanuelle Beart, Tcheky Karyo

Czas: 92min.
09:10
Przygody Kota w butach, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:40
Przygody Kota w butach, odc.33
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

09:00
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

09:25
Wszystkie psy idą do nieba
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animacja. Pies Charlie prowadził niezbyt ciekawy i dobry żywot. Był właścicielem dobrze prosperującego kasyna. Jednakże było ono solą w oku jego konkurenta - psa Carface'a, który doprowadził do zniszczenia kasyna i śmierci Charliego. Charlie wylądował w Niebie, ale tylko dlatego, że wszystkie psy tam idą po śmierci. Charlie podstępem kradnie swój zegar życia i wraca na ziemię, gdzie teraz gdy posiada zegar jest praktycznie nieśmiertleny. Wie jednak, że za to co zrobił grozi mu pójście... (Wielka Brytania/Irlandia/USA, 1989)

Reżyseria: Don Bluth(1), Gary Goldman(1), Kuenster Dan(1)
09:05
Hotel Zacisze, sez. 2, odc. 6: Basil The Rat
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości. (Wielka Brytania 1979)

Reżyseria: Bob Spiers
Obsada: Andrew Sachs, Connie Booth, John Cleese, Prunella Scales
09:50
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 7
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komendant chce udowodnić, że jego policjanci potrafią się wykazać, więc postanawia wystawić przedstawienie dla komendanta stołecznego oraz komendantów wojewódzkich wraz z rodzinami oraz księdza. Ponieważ próby "Czerwonego Kapturka" nie zapowiadają sukcesu sztuki, Rysio sugeruje, by zamiast niej przygotować "Frankensteina", gdyż na pewno bardziej się spodoba. Nadchodzi dzień spektaklu, a ponieważ nie było zbyt wiele czasu na próby, licznie zgromadzeni goście oglądają wielką... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
10:40
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
10:10
Ewa gotuje, odc.274
Godziny emisji
Rozwiń opis
W kolejnym odcinku swojego programu Ewa Wachowicz sięgnie po jarmuż – warzywo, które wróciło do łask po latach kulinarnego zapomnienia. Zacznie od przygotowania zupy – właśnie z jarmużem. Następnie zrobi gołąbki, zawijane – jakżeby inaczej – w liście jarmużu, a podane z sosem tzatziki. Na deser jarmużu już nie będzie… Zobaczymy za to, jak przyrządzić ciasto z kremem śmietankowym oraz masą malinową.   Dla małoletnich od lat 7Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2016)

Reżyseria: Dariusz Wojtala
10:45
Noc w muzeum
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki przebój kinowy w gwiazdorskiej obsadzie. Niesamowita przygoda dla całej rodziny. Larry Daley (Ben Stiller), pechowy marzyciel, którego niestworzone idee nigdy nie zaprocentowały, na gwałt potrzebuje zajęcia. Zrezygnowany, przyjmuje posadę ochroniarza w Muzeum Historii Naturalnej. Już pierwszej nocy przekonuje się, że nie jest to zwykłe miejsce pracy. Kiedy bowiem zapada zmrok - muzeum ożywa. Dosłownie. Staje twarzą w twarz z krwiożerczym szkieletem T-Rexa, armią maleńkich rzymskich... (USA/Wielka Brytania, 2006)

Reżyseria: Shawn Levy
Obsada: Ben Stiller, Bill Cobbs, Dick Van Dyke, Jake Cherry, Mickey Rooney, Ricky Gervais, Carla Gugino, Robin Williams
10:30
13 Posterunek 2, sez. 2, odc. 8
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tego dnia posterunek ma samych dziwnych gości. Najpierw pensjonariusz szpitala psychiatrycznego grozi policjantom pistoletem na wodę, później Andżela przyprowadza seryjnego mordercę, który w supermarkecie tasakiem "mordował" sery. Jest jeszcze ranny mężczyzna ze strzałą wbitą w nogę. Okazuje się nim być stażysta Bączek - syn ministra, który trafił na 13 Posterunek na trzymiesięczne przeszkolenie. Komendant każe policjantom się nim zająć i przekazać mu część swych umiejętności. Kiedy... (Polska 2000)

Reżyseria: Maciej Ślesicki
Obsada: Cezary Pazura, Marek Perepeczko, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Woźniak, Piotr Zelt, Marek Walczewski, Joanna Jędrejek, Arkadiusz Jakubik
11:20 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - AC Milan ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
11:30 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Bayern Monachium - AC Milan
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
11:05
Na sygnale - odc. 133 "Proszę pani, był wypadek..."
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Góra próbuje pomóc młodemu motocykliście, który miał wypadek, w czasie jazdy bez kasku. Mimo reanimacji, pacjent umiera. Policja ustala, że chodzi o Kamila Nawrockiego. Matka chłopaka, gdy słyszy tragiczną wiadomość, ma atak duszności. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Anna Haba - Lidka, Tomasz Piątkowski - Góra, Maria Kowalik - Stefa, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Aurelia Sobczak - Halina

Czas: 23min.
11:35
Podróże z historią - odc. 38 Łódź filmowa
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie byłoby polskiego kina bez miasta, zwanego Hollyłódź. Dlatego Radosław Kotarski przybywa do Łodzi, gdzie poznaje tajniki historycznych produkcji filmowych. Przygląda się temu, jak tworzono filmy fabularne, gdzie wyświetlano pierwsze ruchome obrazy. (Polska 2017)

Reżyseria: Radosław Kotarski

Czas: 27min.
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 15, odc. 639
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:00
Policjantki i Policjanci, odc.265
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Do Zielińskiego przychodzi ojciec. Dziękuje mu, że przenocował Madzię. Szymon ma do niego żal, że zapomniał o matce i bezwstydnie zadaje się z młodymi panienkami. Ojciec radzi żeby go nie oceniał. Kłócą się. Szymon nie chce tu więcej widzieć Madzi. Ojciec przypomina mu, że mieszkanie należy do niego. Na patrolu Szymon jest zły. Ola go pociesza. Szymon pokazuje Oli zdjęcie matki i mówi, że kiedyś dorwie zabójcę. Pod koniec dnia przychodzi do nich Arek Gajda z jakimś... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski, Sławomir Smoczyński
11:05
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 9: Szczęśliwe zakończenie
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zespół rozprasza się po całym świecie, gdzie każdy z Bibliotekarzy wiedzie wymarzone życie. Wkrótce ci wszyscy „obcy” spotkają się, aby wspólnie opracować plan pokonania Ariel, kolejnej wysłanniczki Prospero. Czy zespół podejmie tę trudną decyzję i zrezygnuje ze swoich szczęśliwych zakończeń na rzecz walki w imię dobra ludzkości? (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:20
Jak w czeskim filmie - Homolkowie na urlopie
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wskazuje tytuł, bohaterowie filmu wybierają się na zasłużony urlop. Rodzina praskiego taksówkarza w komplecie rusza na zimowe wczasy. Jadą w Karkonosze, gdzie zamierzają porządnie się zabawić. (Czechosłowacja 1972)

Reżyseria: Jaroslav Papousek
Obsada: Ladislav Smoljak, Frantisek Husak, Iva Janzurova, Marie Mottlova

Czas: 85min.
12:45
Agent - Gwiazdy, odc. 7/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
7. odcinek programu „Agent – Gwiazdy” rozegra się w Buenos Aires. Pierwsze zadanie będzie wymagało od uczestników znajomości geografii, ale też refleksu, decyzyjności i szybkości. Podróżując metrem będą musieli właściwie ocenić odległości, jakie dzielą wybrane miasta od stolicy Argentyny. W kolejnym zadaniu z samego centrum miasta uczestnicy przeniosą się do opuszczonej, starej garbarni. Skuci w kręgu łańcuchem będą mogli zdecydować, czy zarobią pieniądze dla grupy, czy też zadbają tylko o... (Polska)

12:00
Policjantki i Policjanci, odc.266
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Jaskowska próbuje wymóc na synu większą odpowiedzialność. Mariusz niewiele sobie z tego robi i próbuje wywołać w niej poczucie winy. Tymczasem Morawska na patrolu jest w świetnym humorze. Cały dzień sms-uje z Arkiem, a po pracy umówiła się z Emilką na zakupy. Krzysiek trochę panikuje, bo będzie musiał zostać sam z dziećmi, kiedy Emilki nie będzie w domu. Do gabinetu Pani Komendant zagląda Jacek. Widzi, że coś u niej nie tak i domyśla się, że chodzi o Mariusza. Przypomina... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, łukasz Tunikowski
12:00
Bibliotekarze, sez. 2, odc. 10: Ostatnia kurtyna
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bibliotekarze odkrywają, że magia Prospero sieje spustoszenie w świecie technologii na całym globie. Odzyskane moce umożliwiły mu odtworzenie idyllicznego lasu. Aby go zatrzymać, Flynn i Bairda muszą przenieść się w czasie do roku 1611, podczas gdy reszta zespołu próbuje pokonać Prospero w czasach współczesnych. Wkrótce ekipa orientuje się, że jedynym sposobem na powstrzymanie Złoczyńcy jest podróż w czasie i współpraca w pięciu różnych wiekach… (USA 2014)

Obsada: Christian Kane, John Kim, John Larroquette, Lindy Booth, Noah Wyle, Rebecca Romijn
12:55
Skorpion, sez. 1, odc. 10: Talismans
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy samolot wojskowy rozbija się w Bośni, zespół Skorpiona musi usunąć z wraka nadajnik zanim wpadnie w niepowołane ręce. W tym samym czasie siostra Waltera robi sobie przerwę i swój wolny czas spędza z Sylvestrem w garażu. (USA 2014)

Obsada: Ari Stidham, Eddie Thomas, Elyes Gabel, Jadyn Wong, Katharine McPhee, Robert Patrick
13:50
Anna German - odc. 7/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Producent Pietro Carriaggi przygotowuje szeroko zakrojoną kampanię reklamową. Przez rok urządza sesje zdjęciowe, konferencje prasowe, żeby wypromować tajemniczą Polkę o anielskim głosie. Anna chce wrócić do domu. Ma jednak wystąpić na festiwalu w San Remo. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 50min.
13:10
Spider-Man 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Druga część jednego z największych hitów kasowych wszechczasów w reżyserii Sama Raimiego. Minęły dwa lata o czasu, kiedy spokojny chłopak o łagodnym usposobieniu, Peter Parker (Tobey Maguire), odszedł od swojej ukochanej, z którą związany był od wielu lat - Mary Jane Watson (Kirsten Dunst). Wtedy to właśnie podjął decyzję, że życie jego będzie podporządkowane nie uczuciom lecz odpowiedzialności za "ludzkość", na której rzecz będzie działał jako Spider-Man. W drugiej części filmu... (USA, 2004)

Reżyseria: Sam Raimi
Obsada: Tobey Maguire, Bruce Campbell, Cliff Robertson, Daniel Gillies, Donna Murphy, Elizabeth Banks, J.K. Simmons, Rosemary Harris, Vanessa Ferlito, Kirsten Dunst, James Franco, Alfred Molina, Willem Dafoe
13:45
MasterChef Junior, odc. 8/10
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwsza polska edycja tego popularnego na całym świecie kulinarnego show przyciągnęła przed telewizory blisko trzy miliony widzów. „MasterChef Junior” to program, który udowodnił, że miłość do gotowania nie ma żadnych granic wiekowych. Dorośli widzowie byli pod ogromnym wrażeniem dziecięcych umiejętności, a najmłodsi z zapartym tchem patrzyli na to, jakie cuda w kuchni potrafią zrobić ich rówieśnicy. Tym razem nie będzie inaczej! W II edycji programu z udziałem nowych uczestników nie... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.267
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolinę niepokoi nieobecność Joli na dzisiejszym kursie samoobrony. Kiedy ją odwiedza, kobieta tłumaczy, że nie będzie jej to już potrzebne. Najwidoczniej więzienie zresocjalizowało jej męża, bo zmienił się i bardzo się stara. Tymczasem na komendzie nasz twardziel, Mikołaj, jest już na skraju załamania nerwowego. Żali się Karolinie, że Profos dalej u niego mieszka i doprowadza go do rozpaczy. Chce sadzić pomidory, a ostatnio namawia go na… kupno krowy, żeby miał świeże... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Jakub Zańczak
13:55
Operacja Słoń
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekscytująca komedia, ogromnych rozmiarów! Wietnam, rok 1968. Amerykański oddział pod dowództwem doświadczonego kapitana Sama Cahilla (Danny Glover) stacjonuje w małej wiosce na szlaku dostaw wojskowych. Nieporozumienie sprawia, że otoczony przez tubylców kultem słoń, zostaje zabity. Cahill obiecuje mieszkańcom, że sprowadzi im nowe zwierzę. Aby tego dokonać, łączy siły z oficerem Doylem (Ray Liotta). Wspólnie muszą przeprowadzić „najcięższą” misję militarną w swojej wojskowej karierze: w... (USA 1995)

Reżyseria: Simon Wincer
Obsada: Danny Glover, Ray Liotta, Denis Leary
14:50
Anna German - odc. 8/10
serial biograficzny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna przebywa w szpitalu w Bolonii. Znajduje się w stanie śpiączki, jest połamana. Lekarze tracą nadzieję. Pacjentka zostaje odesłana do klasztoru, pod opiekę zakonnic. W końcu odzyskuje jednak przytomność. Zbyszek z Irmą zabierają Annę do Warszawy. (Rosja 2012)

Reżyseria: Aleksander Timienko, Waldemar Krzystek
Obsada: Joanna Moro, Szymon Sędrowski, Marat Baszarow, Maria Poroszyna, Jekatierina Wasiljewa, Konstantin Miłowanow, Anna Kirina, Tomasso Ramengi, Krzysztof Młodzianowski, Karolina Gorczyca

Czas: 51min.
14:00
Familiada - odc. 2346
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 25min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon cyklicznego programu popularnonaukowego, prowadzonego przez dr. Tomasza Rożka. Inteligentne rośliny? Brzmi jak żart. A jednak. W tym odcinku opowiemy o tym, jak rośliny komunikują się z sobą, jak oszukują i jak czują. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:05
STOP Drogówka, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

15:15
Komedie po polsku - Dziewczyny do wzięcia
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
15:50
Polsat SuperHit Festiwal 2017 Sopocki Hit Kabaretowy na bis
Godziny emisji
15:20
Mamy Cię!, odc. 8/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goście programu: Agata Młynarska, Katarzyna Glinka i Robert Biedroń (Polska)

15:20
Lepszy model
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabby i Mae, wybitnie uzdolnione licealistki, świetnie radzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami matematyczno-fizycznymi, czego niestety nie da się powiedzieć o ich kontaktach z rówieśnikami. Pewnego dnia - przy pomocy zaawansowanego oprogramowania ojca Mae – postanawiają stworzyć cyber-chłopaka, Alberta, mającego ucieleśniać ideał Mae i wszystko, o czym może marzyć nastolatka. Wkrótce okazuje się, że ojciec Mae pracuje nad tajnym wojskowym projektem, a jego szefowie w obawie, że wytwór jego... (USA, 2014)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: China McClain, Kelli Berglund, Marshall Williams
16:00
Zagadka Hotelu Grand - odc. 52 (seria III, odc. 10)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
16:15
Kocham Cię, Polsko! - odc. (4)
zabawa quizowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooijens

Czas: 84min.
16:30
Kobieta na krańcu świata, sez. 8, odc. 5/6
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Są takie miejsca na ziemi, do których można przyjeżdżać nawet kilkanaście razy i z każdą wizytą odkrywać je ciągle od nowa. Taka dla Martyny jest Tanzania, w której zawsze poznaje absolutnie zaskakujące zwyczaje, często trudne do zaakceptowania. W tanzańskim plemieniu Kuria istnieje tradycja zwana nyumba ntobhu czyli „dom kobiet”, zgodnie z którą kobieta może poślubić kobietę. Nie ma to jednak związku z homoseksualizmem, w Tanzanii nielegalnym. Akty seksualne między osobami tej samej płci,... (Polska)

16:05
Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szalony naukowiec pracuje nad elektromagnetyczną maszyną, która zmniejsza różne przedmioty. Przypadkowo w zasięgu jej działania znajdują się dzieci wynalazcy i pomniejszają się do rozmiaru ołówków! Kiedy mężczyzna nieświadomie wyrzuca je do kosza na śmieci, dzieci muszą spróbować swoich sił i wrócić bezpiecznie do domu. Jednak po drodze czyha na nie wiele niebezpieczeństw! (USA 1989)

Reżyseria: Joe Johnston
Obsada: Amy O'Neill, Kristine Sutherland, Marcia Strassman, Rick Moranis, Robert Oliveri
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Polski grill - /4/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W męskim grillu i biesiadzie uczestniczą: NORBI, artysta estradowy, Paweł Jasionowski, lider Masters, Paweł Łowicki, częstochowski bard oraz Filip Bartelak, jeden z instruktorów sędziów oceny jakości kawy w Europie, sędzia barista. (Polska 2017)

Reżyseria: Beata Szymańska - Masny

Czas: 21min.
17:55
Lista przebojów Jedynki - odc. 18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z pokazywanych teledysków, widzowie układają listę, która jest prezentowana co tydzień. Widzowie mają też możliwość wysłać życzenia dla swoich bliskich. O każdym artyście i teledysku opowiada w autorskim komentarzu Marek Sierocki. (Polska 2017)


Czas: 25min.
17:45
Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
17:50
Chłopaki do wzięcia, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panią Tereskę ogarnęła życiowa nostalgia. Czy mały Rysiek zanosił się na takiego drania? Nowy bohater Łukasz to chłopak wolny, zdolny i na związek gotowy. Bandziorek snuje się przez życie ze swym jednym pragnieniem. Wobec braku kobiety pan Janek koncentruje się na domowym życiu z czworonożnymi rezydentami. Aniela nie może doczekać się, kiedy wreszcie prześwietli przyszłą synową. Doczekał się wielki Radek, wielkiej miłości.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Projekt Lady, sez. 2, odc. 6/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Seksapil, seksualność, seks. Uczestniczki „Projektu Lady“ w różny sposób definiują te pojęcia. W życiu każdej z nich odgrywają one inne role. Pora zapoznać się z prawdziwym znaczeniem tych terminów. Czym jest dla dziewcząt seksualność? Co im daje? Jak uwolnić zmysłowość i poczuć się prawdziwą kobietą? Czy rozmowy na intymne tematy z seksuologiem zaskoczą je? A może uświadomią coś, czego kompletnie się po sobie nie spodziewały? Kobieta swój seksapil może podkreślić makijażem czy strojem.... (Polska)

17:05
Zabójcze tornado
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katastroficzny. Obcy atakują ziemię używając sztucznie wywoływanych elektromagnetycznych tornad.   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2012)

Reżyseria: Jeff Burr
Obsada: Jeff Fahey, Stacey Asaro
18:35
Ranczo - odc. 120 (seria X, odc. 3) - Próba ognia
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michałowa nie dowierza wynikom śledztwa księdza Macieja i postanawia wziąć sprawę w swoje ręce. Czerepach i Ola wprowadzają w życie szatański plan, którego celem jest podniesienie notowań prezesa Kozioła w zbliżającej się kampanii wyborczej. (Polska 2016)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Artur Barciś, Bartek Kasprzykowski, Cezary Żak, Franciszek Pieczka, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Mateusz Rusin, Paweł Królikowski

Czas: 43min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 27min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:50
Kulisy - Postaw na milion - odc. 153
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2016)


Czas: 4min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.88
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Aniela niczym wytrawny śledczy drąży i drąży przyszłą synową. Po pracy Radek pomknie skuterkiem te kilkadziesiąt kilometrów po miłość. U Kampio w rodzinie ochota na ognisko jest w każdej chwili. Po wielu latach pan Piotr, człowiek wolny jak ptak, zapragnął wydobyć się z samotności. Rysiek dłużej zostanie za kratami niż się spodziewał. Wszyscy poznajdowali swoje panie na wspólne życie, nawet Kapsel. Tylko Michalina wciąż czeka.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla... (Polska 2015)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Kuchenne rewolucje, sez. 14, odc. 2/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łagów, „Szalotka”. Szalotka to nieduża restauracja usytuowana niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. Właścicielką jest energiczna Marta, która stara się, aby Szalotka była oryginalną i wyróżniającą się restauracją. Pomysłów jak przyciągnąć gości Marta ma mnóstwo. Pierwszym z nich była ciekawa nazwa, czyli „Szalotka”. Marta prawie codziennie ma nowe propozycje dań dla szefa kuchni, ale samej szalotki jeszcze nie udało się jej wprowadzić do menu. Inspirowana programami kulinarnymi... (Polska)

18:00
Ostatni legion
przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Targany wojną domową – Rzym – chyli się ku upadkowi. Rebelianci porywają cesarza – Romulusa Augustusa – który zostaje uwięziony na wyspie Capri. Dzięki pomocy swojego nauczyciela Ambrosinusa oraz legionisty Aureliusa, udaje się mu uciec. Młody cesarz postanawia odbudować dawne imperium. Udaje się zatem z żołnierzami do Bretanii, by odszukać ostatni rzymski legion i z jego pomocą uratować Rzym. (Francja, Wielka Brytania, Włochy 2007)

Reżyseria: Doug Lefler
Obsada: Colin Firth, Ben Kingsley, John Hannah, Aishwarya Rai Bachchan
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:05
Postaw na milion - odc. 153
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 46min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.303
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chichot Arnold Boczek od pewnego czasu pytany o cokolwiek lub o czymkolwiek informowany - odpowiada głośnym chichotem i sprawia wrażenie osoby bardzo wesołej oraz zawsze zadowolonej z siebie. Paździocha i Ferdka wyraźnie drażni zachowanie sąsiada. Postanawiają raz na zawsze zepsuć mu ten "wiecznie" dobry humor.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7143
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7126
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7123
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5017
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.606
Godziny emisji
Rozwiń opis
KŁÓDKA NA BLUETOOTH Jeśli zdarzyło się Wam zgubić kluczyk na przykład od kłódki, którą przypinacie rower – ta propozycja jest dla was! Kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Wygodnie i szybko, ale czy bezpiecznie? Sprawdzimy to! GARDEN PARTY: CHORWACJA VS NOWY JORK W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer po lesie, a w Nowym Jorku na … jeden z dachów. Pokażemy - dlaczego. NAJWIĘKSZY KOMPLEKS HOTELOWY ŚWIATA W Malezji w samym środku... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Hit na sobotę - 22 Jump Street
komedia kryminalna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oficerowie Schmidt i Jenko, bohaterowie komedii kryminalnej "21 Jump Street", przebrnęli już przez szkołę średnią i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w miejscowym college'u. Ich przyjaźń staje jednak pod znakiem zapytania. (USA 2014)

Reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller
Obsada: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Amber Stevens

Czas: 107min.
20:05
25 lat Disco Polo - Gala Jubileuszowa (1)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niedzielę 25 czerwca na Stadionie Polonii w Warszawie odbyło się wielkie święto polskiej muzyki tanecznej. Wyst.: Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza i MIG. (Polska 2017)


Czas: 56min.
20:05
Gdzie jest Nemo?
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja, nagrodzona Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany. Wielka Rafa Koralowa. Mały Nemo niespodziewanie trafia z oceanu wprost do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Jego ojciec Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza synkowi na ratunek. W tej niezwykłej podróży towarzyszy mu zapominalska Dory. Tak się zaczyna jedna z najwspanialszych podwodnych przygód...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Andrew Stanton(1)
20:00
27 sukienek
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jane (Katherine Heigl) ma za sobą niejeden ślub – już 27 razy była druhną! W jej szafie wisi tyleż fantazyjnych sukienek. Ale cóż z tego, skoro nic nie wskazuje na to, by sama miała zostać panną młodą. Co prawda kocha się potajemnie w swoim szefie George’u (Edward Burns), ale jego serce zdobywa młodsza siostra Jane, Tess (Malin Akerman). Jane, choć zawsze przede wszystkim troszczyła się o innych, teraz wreszcie postanawia zadbać o siebie. Traf chce, że na jej drodze staje cyniczny dziennikarz... ( USA 2008)

Reżyseria: Anne Fletcher
Obsada: Katherine Heigl, James Marsden, Edward Burns, Malin Akerman, Krysten Ritter, Judy Greer
20:00
Policjantki i Policjanci, odc.268
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Zielińskiego budzi rano dzwonek do drzwi. W progu stoi zapłakana Madzia. Pokłóciła się z jego ojcem i musi się gdzieś na chwilę zatrzymać. Szymon niechętnie się zgadza. Na patrolu dzwoni do ojca. Ten nie zamierza przepraszać dziewczyny. Szymon jest zły – ojciec nikogo nigdy nie potrafił przeprosić. Sytuacja jest patowa, wygląda na to, że Szymon będzie musiał przez jakiś czas gościć w domu niechcianą lokatorkę. Tymczasem Jaskowska przez telefon rozmawia z Mariuszem, który ma... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, piotr kolski
20:00
W odwecie za śmierć
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stany Zjednoczone wypowiadają wojnę handlarzom bronią z całego świata. Agent Interpolu – Robert Samuels – zostaje więc wysłany do Europy Wschodniej. Tam, ma za zadanie wytropić handlarzy z terenów Bałkanów. Podczas dochodzenia trafia na trop rosyjskiego dealera broni. Pewnego dnia podczas sprzedaży broni jego grupa nieoczekiwanie zostaje wciągnięta w krwawą uliczną wojnę pomiędzy gangiem Cyganów i Rosjan. W walce ginie przyjaciel Samuelsa. Robert postanawia więc pomścić jego śmierć. (USA 2010)

Reżyseria: Lauro Chartrand
Obsada: Steven Seagal, Dan Badarau, Darren Shahlavi
21:15
25 lat Disco Polo - Gala Jubileuszowa (2)
widowisko
Godziny emisji
Rozwiń opis
Powtórzenie drugiej części koncertu, który odbył się na Stadionie Polonii w Warszawie. Było to wielkie święto polskiej muzyki tanecznej, w którym wzięły udział ikony gatunku. (Polska 2017)


Czas: 61min.
21:00
Policjantki i Policjanci, odc.269
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Morawska od rana w świetnym humorze. Dziś wieczorem od dawna wyczekiwana kolacja z Arkiem. Ala wzięła nawet ze sobą torbę z eleganckimi ciuchami i kosmetykami, żeby mimo, że nie zdąży wstąpić do domu po pracy, móc zrobić się na bóstwo na wieczór. Zapała przynosi Morawskiej prezent od Emilki. Okazuje się, że jego żona znalazła sposób na dorobienie do ich kiepskiego budżetu a przy okazji na obdarowanie bliskich i przyjaciół. W ciągu dnia Ala wpada na Arka. Gajda mówi, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, łukasz Tunikowski
22:20
Noc Świętojańska
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fragmenty koncertu organizowanego we współpracy z Miastem Ogrodów Katowice. Okazją do wspólnej zabawy jest Noc Świętojańska. Na scenie w Katowickim Parku Leśnym wystąpią m.in.: Mioush, Pokahontaz, Marcin Wyrostek, Neue Oberschlesien. (Polska 2017)


Czas: 39min.
22:35
Sztuka kochania
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor popularnej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, propagator nowoczesnych metod psychoterapii w leczeniu zaburzeń seksualnych, przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny. (Polska 1989)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Joanna Trzepiecińska, Piotr Machalica, Piotr Polk, Anna Romantowska, Zbigniew Zamachowski, Ewa Ziętek, Jerzy Bończak, Wiktor Zborowski, Bogusław Linda, Jadwiga Jankowska-Cieślak

Czas: 97min.
22:15
Jeździec znikąd
Godziny emisji
Rozwiń opis
Porywający western twórców Piratów z Karaibów. Historia młodego prawnika z Dzikiego Zachodu, który zamienia się w zamaskowanego mściciela. XIX wiek, Stany Zjednoczone Ameryki. Trwa proces zasiedlania Dzikiego Zachodu i budowa linii kolejowej, która ma połączyć obydwa wybrzeża kraju. John Reid (Armie Hammer) jest młodym, pełnym ideałów prawnikiem. Zbieg wydarzeń sprawia, że staje się członkiem grupy strażników prawa, która wyrusza w pościg za groźnym przestępcą, Butchem Cavendishem (William... (USA, 2013)

Reżyseria: Gore Verbinski(1)
Obsada: Hammer Armie, Helena Bonham Carter, Johnny Depp, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, William Fichtner
22:20
Wytańczyć marzenia
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparta na faktach historia uznanego na arenie międzynarodowej tancerza baletowego Pierra Dulane. Po zakończeniu kariery Dulane jest instruktorem tańca w szkole publicznej w Nowym Yorku. W momencie, kiedy jego metody nauki ścierają się z hip hopowymi instynktami jego uczniów, tworzy zespół, który kreuje nowy styl tańca i staje się jego mentorem., napisy ( USA 2006)

Reżyseria: Liz Friedlander
Obsada: Antonio Banderas, Alfre Woodard, Rob Brown, Yaya DaCosta, John Ortiz, Jenna Dewan
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.73
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Bolek, który od dłuższego czasu chodzi rozżalony, chce odejść z pracy - na biurko Kubisa trafiają papiery z jego rezygnacją. Czy szef przystanie na warunki stawiane przez Kowalskiego, aby zatrzymać go na komendzie? Z kolei Adam prosi Marię o przyjacielską przysługę. Czuje się odpowiedzialny za błędy syna i chce wynagrodzić Tadeuszowi poniesione straty. Tymczasem razem z Sawickim musi się zająć nietypową sprawą. Dyrektor muzeum, na potrzeby inwentaryzacji instytucji, zrobił... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik, piotr kolski
22:00
Zabójczy cel
akcja
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Zabójczy cel” to sensacyjne kino akcji, w którym główny bohater - detektyw Jacob Stilwell, grany przez Stevena Segala, stara się rozwikłać zagadkę serii morderstw. Jego śledztwo prowadzi go do Memphis. W trakcie poszukiwań morderców, detektywa dościgają demony przeszłości, które utrudniają mu poszukiwania. (Kanada, USA 2008)

Reżyseria: Jeff King
Obsada: Steven Seagal, Holly Elissa, Karyn Michelle Baltzer, Philip Granger
23:05
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 12/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i May odkrywają zaskakującą informację na temat przeszłości Skye, podczas gdy zespół zostaje wmieszany w burzę rozpętaną w Akademii T. A. R. C. Z. Y. (USA 2013)

Reżyseria: Kenneth Fink
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
23:50 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Juventus Turyn - FC Barcelona ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
23:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.74
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Kowalski, który długo walczył o przydzielenie wsparcia, ma duży kłopot z nowym asystentem. Bolek sam chciał, żeby Ernesta zatrudniono na stanowisko technika kryminalnego, ale teraz przekonuje się, że nie był to najlepszy pomysł i jest w kropce. Tymczasem znany biznesmen, Jan Kornacki, zostaje znaleziony martwy. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Kubis powierza sprawę Ewie Pilarczyk i Marii Przybylskiej. Kiedy policjantki jadą poinformować o śmierci Kornackiego jego żonę,... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Katarzyna Buda, Łukasz Łukasik
00:00 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Juventus Turyn - FC Barcelona
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
00:25
Kovak Box
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Norton, światowej sławy pisarz sf, przybywa na Majorkę jako gość specjalny konferencji poświęconej literaturze. W podróży towarzyszy mu długoletnia partnerka, Jane. Po wygłoszeniu przemówienia i złożeniu autografów David oświadcza się Jane. (Hiszpania, Wielka Brytania 2006)

Reżyseria: Daniel Monzon
Obsada: Timothy Hutton, Lucia Jimenez, David Kelly

Czas: 104min.
00:50
G.I. Joe: Czas Kobry
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Widowiskowy film akcji twórcy "Mumii". Grupa amerykańskich komandosów staje do walki z terrorystyczną organizacją, której celem jest doprowadzenie świata do chaosu. Pełen znakomitych efektów specjalnych film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Złożona z najlepszych żołnierzy, elitarna jednostka wojskowa G.I.JOE staje przed najtrudniejszym zadaniem w historii swojej działalności. Podstępny handlarz bronią imieniem Destro wykrada ładunek śmiercionośnych rakiet. Okazuje się, że jest on... ( USA/Czechy 2009)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Dennis Quaid, Channing Tatum, Adewale Akinnuoye-Akbaje, Marlon Wayans, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Nichols, Sienna Miller, Jonathan Pryce
00:00
Niebezpieczna strefa
Godziny emisji
Rozwiń opis
W afrykańskim państwie, targanym konfliktami między frakcjami walczącymi o władzę i pieniądze, Rick Morgan, amerykański inżynier, próbuje odnaleźć zaginiony transport toksycznych odpadów. Niebezpieczny ładunek może spowodować śmierć tysięcy ludzi. Usiłując do tego nie dopuścić, Rick wplątuje się w wewnętrzną wojnę i międzynarodową aferę…   Dla małoletnich od lat 16 (USA, 1997)

Reżyseria: Allan Eastman
Obsada: Billy Zane, Hiroyuki Tagawa, Robert Downey Jr
00:00
Noc żywych trupów
horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siedmioro obcych sobie ludzi, odciętych od świata w położonej na uboczu opuszczonej farmie, stawia czoła całej armii krwiożerczych zombie, których obudziła do życia radioaktywna sonda kosmiczna. Zombie nie znają litości, zabijają i pożerają każdego, kto stanie na ich drodze. (USA 1990)

Reżyseria: Tom Savini
Obsada: Tony Todd, Patricia Tallman, Tom Towles
01:25
Kroniki mutantów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja/sci-fi. Rok 2707. Bogactwa naturalne Ziemi zostały niemal doszczętnie wyeksploatowane. O pozostałe zasoby i panowanie nad światem prowadzą wyniszczającą wojnę cztery potężne korporacje: Capitol, Bauhaus, Mishima i Imperial. W Europie wojska Capitolu toczą właśnie bitwę z przeważającymi siłami Bauhausu. Jeden ze zabłąkanych pocisków trafia w ukrytą przed wiekami pod ziemią magiczną pieczęć, co uruchamia maszynę zmieniającą ludzi w śmiercionośne mutanty. Wkrótce niemal cały świat jest... (USA / Wielka Brytania, 2008)

Reżyseria: Simon Hunter(1)
Obsada: Aoki Devon, Jane Thomas, John Malkovich, Ron Perlman, Sean Pertwee, Shauna Macdonald
01:55
Tuż przed tragedią, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium w 1972 roku 11 izraelskich sportowców zostało pojmanych przez palestyńskich terrorystów. Jak akcja ratunkowa przerodziła się w krwawą masakrę zakładników o międzynarodowych konsekwencjach?   Dla małoletnich od lat 12 (Wielka Brytania, 2006)

01:35
Ale numer!, sez. 1, odc. 19
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Ale numer!" to najnowsza produkcja Telewizji Puls! Gospodynią programu jest przezabawna Katarzyna Kołeczek, która w każdym odcinku serwuje widzom niezapomnianą porcję dobrego humoru. Kasia pokaże serię krótkich filmików, w których przypadkowi, nieświadomi przechodnie będą stawiani w niecodziennych sytuacjach. Obserwując zaskakujące reakcje ludzi w najbardziej nieoczekiwanych momentach, nikt nie będzie w stanie powstrzymać się od śmiechu. Doskonała zabawa dla całej rodziny i recepta...

02:15
Zagadka Hotelu Grand - odc. 52 (seria III, odc. 10)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Niemcy, Hiszpania 2013)

Reżyseria: Carlos Sedes
Obsada: Yon Gonzalez, Adriana Ozores, Eloy Azorin, Fele Martinez, Amaia Salamanca

Czas: 44min.
02:20
07 zgłoś się - odc. 13/21 - Strzał na dancingu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na dancingu w jednej z warszawskich restauracji zostaje zastrzelony młody mężczyzna, Mieczysław Romski. Potem, w czasie włamania do jego mieszkania, ginie żółta teczka. W trakcie śledztwa wielu zeznaje, że zawierała ona dane obciążające znane osoby. (Polska 1981)

Reżyseria: Kazimierz Tarnas
Obsada: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Ewa Florczak, Zdzisław Tobiasz, Lidia Wetta, Grażyna Barszczewska, Mieczysław Voit, Wiesław Drzewicz, Ignacy Machowski

Czas: 85min.
02:20
Taki jest świat, sez. 3, odc. 16: 16
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie. (Polska 2017)

03:05
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 11/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson odkrywa istotną informację na temat tajemnicy swojej śmierci, ale gdy Stonoga żąda krwi, wiedza ta może kosztować życie jednego z agentów. (USA 2013)

Reżyseria: Kevin Hooks
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 40min.
03:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:55
Pod Mocnym Aniołem
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem. Studium stopniowego upadku człowieka, pogrążonego w alkoholowym nałogu. Bohater filmu, Jerzy, jest pisarzem i alkoholikiem, który próbuje się wyrwać ze szponów zgubnego nałogu. (Polska 2013)

Reżyseria: Wojciech Smarzowski
Obsada: Robert Więckiewicz, Julia Kijowska, Kinga Preis, Andrzej Grabowski, Izabela Kuna, Jacek Braciak, Marian Dziędziel, Arkadiusz Jakubik, Lech Dyblik, Adam Woronowicz

Czas: 105min.
03:15
Uwaga!, odc. 5017
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

03:35 Na żywo
Moc Magii, odc. 197/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.582
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

03:00
Kręcimy z gwiazdami, sez. 2, odc. 9: Video
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Ewelina Kopic spotyka się w Łasku z zespołem Video, po czym jedzie z nimi na koncert do Włocławka (Polska 2012)

03:50
Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 4: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski
factual
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. (Polska 2015)

04:00
Tajemnice losu, odc.2744
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:55
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.804
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:20
Menu na miarę, odc. 4
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

04:45
Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej. (Polska 2010)

05:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.3758
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.808
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:10
Twój Puls, sez. 1, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Twój Puls” to program skierowany do wszystkich widzów szukających praktycznych porad oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z codziennym życiem. Prowadzące program - Katarzyna Cichopek i Katarzyna Trzaskalska - tworzą atmosferę, sprzyjającą swobodnej wymianie ciekawych opinii, ważnych informacji i bezcennych doświadczeń. Zapraszają do studia ekspertów z różnych dziedzin oraz ciekawych gości, z którymi rozmawiają na tematy bliskie Polakom. Program „Twój Puls” składa się z trzech... (Polska 2015)

05:35
Menu na miarę, odc. 5
fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie... (Polska 2011)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info