Program dla 2017-07-23 od do
22.08 23.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:45
Klan - odc. 3118
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila po wieczorze z Borysem ma rozterki moralne. Zwierza się Bożence, ze chciałaby cofnąć czas. Paweł na parkingu spotyka swego byłego asystenta, który skarży się, że na razie nie ma co robić w klinice Mileckiej i prosi o przywrócenie go do zabiegów. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Agnieszka Kaczorowska, Martyna Kowalik, Tomasz Stockinger, Dorota Kamińska, Marek Kossakowski, Paweł Lipnicki, Maciej Makowski, Bartosz Waga, Andrzej Grabarczyk, Teresa Stępień

Czas: 22min.
05:15
Klan - odc. 3119
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy wciąż myśli o liście i zawartej tam informacji. Nie wypiera się romansu z kobietą, ale nie wie o istnieniu dziecka z tego związku. Antek doradza zrobienie badań genetycznych. Paweł nie chce odstąpić od zamiaru wytoczenia procesu Danielowi. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Adam Molak
Obsada: Andrzej Grabarczyk, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Bartosz Waga, Martyna Kowalik, Krzysztof Janczar, Małgorzata Ostrowska, Jacek Borkowski, Magdalena Wójcik, Paweł Grządziel

Czas: 22min.
05:35
Klan - odc. 3120
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Książka Daniela jest już w sklepach. Ten szykuje się do spotkań autorskich. Monika bardzo się o niego martwi. Jest przekonana, że grozi mu niebezpieczeństwo ze strony mafii. Jerzy kontaktuje się z dziewczyną, która podaje się za jego córkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski, Andrzej Molak
Obsada: Tomasz Bednarek, Paulina Holtz, Michał Lesień, Agnieszka Kaczorowska, Krzysztof Janczar, Izabela Trojanowska, Jan Piechociński, Konrad Darocha, Natalia Kasprzykowska, Natalia Rewieńska

Czas: 22min.
05:50
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2017)


Czas: 4min.
05:55
Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 21
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ulubione skecze z programu "Ja to mam szczęście!". (Polska 2012)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Antoni Królikowski, Natalia Idzikiewicz, Weronika Kosobudzka, Kinga Preis, Jacek Braciak, Tomasz Karolak, Dominika Kluźniak

Czas: 10min.
05:25
Uwaga!, odc. 5017
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:10
Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (334)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego. (Polska 2017)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 24min.
06:35
Pełnosprawni - odc. 212
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2017)


Czas: 20min.
06:20
M jak miłość - odc. 1296
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Iza chce wyznać Marcinowi, że zaszła w ciążę i pisze do ukochanego list, który zostawia u Kingi. Chodakowski zagląda do biura Pawła, gdzie poznaje Julkę. Od razu umawia się ze śliczną sekretarką na randkę. Mały Kuba znowu ma problemy przez ojca. (Polska 2017)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Olga Szomańska - Marzenka, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Grzegorz Kucias - Gliński, Adam Tomaszewski - Kuba, Hanna Kochańska - Glińska

Czas: 45min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Światowe rekordy Guinessa, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Australijski program rozrywkowy poświęcony najbardziej niezwykłym, brawurowym i zaskakującym wyczynom, na jakie zdobyli się ludzie by zadziwić świat i trafić do Księgi Rekordów Guinnessa. W każdym odcinku oglądamy filmy zarejestrowane podczas bicia najbardziej niesamowitych rekordów na całym świecie oraz próby ustanowienia rekordów podejmowane w studiu telewizyjnym. Indywidualne i grupowe, imponujące lub szalone, przyprawiające o dreszcze lub mrożące krew w żyłach, budzące podziw lub... (Australia, 2005)

07:00
Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach. (Polska 2017)


Czas: 56min.
07:20
Most na Renie
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest luty 1945 roku, ostatnie dni II wojny światowej. Niemiecki generał Von Brock otrzymuje rozkaz wysadzenia w powietrze jedynego ocalałego mostu na Renie prowadzącego w głąb Niemiec. Generał nie kwapi się jednak do wykonania tego rozkazu. (USA 1969)

Reżyseria: John Guillermin
Obsada: George Segal, Robert Vaughn, Ben Gazzara, Bo Hopkins

Czas: 111min.
07:00
Teraz Ryby - odc. 7
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Teraz ryby informuje o finansowaniu możliwych projektów w ramach Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze. (Polska 2017)


Czas: 12min.
07:20
Pod Tatrami - Wierchowe spotkania
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2017)


Czas: 8min.
07:30
Pogoda - 23.07 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
07:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 22 Księstwo Świdnicko - Jaworskie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem cofniemy się do wydarzeń sprzed ponad 700 lat. W XIII w. Polska była w apogeum rozbicia dzielnicowego, które podzieliło kraj na małe, niezależne od siebie księstwa. Jednym z nich było Księstwo Świdnicko - Jaworskie, najpotężniejsze na Śląsku. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
07:45
Jeźdźcy smoków, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon animowanego serialu przygodowego pt. „Jeźdźcy smoków”, będącego kontynuacją kinowego przeboju wytwórni DreamWorks - „Jak wytresować smoka” z 2010 roku. W telewizyjnej wersji tej fantastycznej historii poznamy dalsze przygody młodego Wikinga i jego przyjaciół z wyspy Berk, którzy przyjaźnią się ze smokami. Zapraszamy na kolejne odcinki tej wyjątkowej animacji, opowieści, pełnej akcji i epickiego rozmachu, która wzruszy i rozbawi każdego widza. Ta wspaniała historia, w której... (USA, 2013)

07:55
Nowa Maja w ogrodzie, odc. 2/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maja Popielarska już od kilkunastu lat doradza widzom jak dbać o ogrody i przemierza cały kraj w poszukiwaniu najpiękniejszych zielonych przestrzeni. W jej programie znajdą coś dla siebie zarówno doświadczeni miłośnicy roślin jak i ogrodowi nowicjusze. U Mai nie zabraknie ciekawych porad, pięknych plenerów oraz wywiadów z ludźmi, którym udało się osiągnąć ogrodniczą perfekcję. Jesteśmy na Warszawskim Bemowie, w 170-metrowym ogródku pod blokiem w formie litery - L. Mniej więcej trzy czwarte... (Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.56
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper: Szkoła postrachu, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szkoła postrachu to założony ponad dziesięć tysięcy lat temu przybytek, który ma zapewnić najlepszą edukację młodych strachów i potworów oraz przygotowanie ich na trudne wyzwania naszych czasów. Celem szkoły jest zamienienie małych adeptów w istne maszyny do straszenia. Wszyscy uczniowie spędzają całe dnie na doskonaleniu sztuki przerażania ludzi. Wszyscy z wyjątkiem Kacpra. Sympatyczny duszek bardzo nie chce zawieść swoich nauczycieli, ale straszenie to po prostu nie jego bajka. Niezależnie... (Francja, USA, 2011)

08:00
Tydzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydarzenia i problemy o największym znaczeniu dla polskiej wsi i rolnictwa komentują zapraszani do studia politycy, związkowcy, rolnicy. Dyskusję uzupełniają felietony filmowe. (Polska 2017)


Czas: 32min.
08:40
Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 6 E - usługi
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coraz więcej spraw załatwia się bez wychodzenia z domu. Dzięki e - usługom, rozwijanym przy wsparciu Funduszy Europejskich, można umówić wizytę u lekarza, złożyć wniosek o wydanie dowodu itd. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu. (Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 11min.
08:55
Ziarno - Ja zawsze jestem z wami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej i ich rodziców. (Polska 2017)

Reżyseria: Józef Mika

Czas: 24min.
08:15
Temat Rzeka Kostrzyn nad Odrą
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 48min.
08:15
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2017)

08:40
Przygody Kota w butach, odc.34
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2017)

08:25
Akademia ogrodnika, odc. 28/52
magazyn ogrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak dbać o krzewy? Jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie? Które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia? W krótkiej i przystępnej formie program prezentuje wszytko co każdy miłośnik ogrodnictwa powinien wiedzieć. Każdy odcinek poświęcony jest jednemu, wybranemu zagadnieniu. (Polska)

08:30
Dzień Dobry Wakacje, odc. 10/20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:25
Garfield Show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon serialu animowanego, stworzonego na podstawie kultowego komiksu Jima Davisa, którego bohaterem jest leniwy, otyły i sypiący cynicznymi bon motami kot. Jego życiowe pasje to jedzenie, spanie i oglądanie telewizji. Garfield kocha lasagne, pizzę i – nade wszystko – samego siebie. Odrazą napełniają go diety, łazienkowa waga i wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne, chociaż w swoim mniemaniu zapewnia sobie codzienną dawkę gimnastyki… oddychając! Garfield nie cierpi poniedziałków oraz... (Francja, 2011)

08:45
Lepszy model
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gabby i Mae, wybitnie uzdolnione licealistki, świetnie radzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami matematyczno-fizycznymi, czego niestety nie da się powiedzieć o ich kontaktach z rówieśnikami. Pewnego dnia - przy pomocy zaawansowanego oprogramowania ojca Mae – postanawiają stworzyć cyber-chłopaka, Alberta, mającego ucieleśniać ideał Mae i wszystko, o czym może marzyć nastolatka. Wkrótce okazuje się, że ojciec Mae pracuje nad tajnym wojskowym projektem, a jego szefowie w obawie, że wytwór jego... (USA, 2014)

Reżyseria: Paul Hoen
Obsada: China McClain, Kelli Berglund, Marshall Williams
09:30
Zakochaj się w Polsce - odc. 18 Zamek Moszna
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odc. Tomek Bednarek odwiedza zamek w Mosznej. Nie jest ani najstarszy, ani największy w Polsce, ale z całą pewnością robi wrażenie. Wedle niektórych ma aż 365 pomieszczeń - po jednym na każdy dzień roku - i 99 wież oraz wieżyczek. (Polska 2016)

Reżyseria: Natalia Kostenko

Czas: 21min.
09:15
Ukryte skarby - Zjawiskowa kopalnia różowej soli i lecznicze wody z głębin ziemi
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 21min.
09:50
Rodzinne oglądanie - Stworzenia światła
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tylko jeden procent organizmów żyjących na lądzie posiada właściwości luminescencyjne, jednak w ciemnych głębinach oceanów już 90% żyjących stworzeń ma wewnętrzne źródła światła. Światło służy różnym celom. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: nie dotyczy

Czas: 52min.
09:10
Ocalony świat - odc. 6 Głową w dół
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietoperze. Tajemnicze, groźne, a może delikatne i pożyteczne? Czy należy się ich bać, dociekali Beata Tadla i Grzegorz Miśtal. Ruszyli w podróż nietoperzowym szlakiem, zdobywając wiele ciekawych informacji o cyklu życia tych latających ssaków. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 27min.
09:40
Nożem i widelcem - odc. 130 - Karkówka z grilla w młodej kapuście, warzywa w ziołach, pałeczki z rabarbarem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
09:10
Astro Boy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowana ekranizacja przygód kultowego bohatera kreskówek. Niesamowita opowieść o chłopcu-robocie, który w poszukiwaniu swojego przeznaczenia przeżywa masę niebywałych przygód! Wyposażony w silniki odrzutowe w butach i działa laserowe w dłoniach wymknie się wojskowemu pościgowi i stoczy niejeden pojedynek ze złymi robotami. Wszystko po to, aby wrócić do rodzimego Metro City i powstrzymać złego prezydenta Stone’a przed planami opanowania całej Ziemi...   (Japonia, USA, 2009)

Reżyseria: Bowers David(1)
10:00
Weterynarze z sercem - /6/
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie przypadki "pacjentów" klinik weterynaryjnych, praca i opieka medyczna nad zwierzętami w zoo i innych miejscach. Ponadto wizyty w środkach rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami i placówkach pracujących ze zwierzętami. (Polska 2016)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Sandra Andrzejewska, Wojciech Wołoszyn

Czas: 25min.
10:35
Biblia - Samson i Dalila, cz. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemie Izraelitów od 40 lat okupują Filistyni. Naród wybrany przyjmuje ich jarzmo jako karę Bożą, aż narodzi się chłopiec, którego Bóg wyznaczył na przywódcę i wyzwoliciela. Samson wzrasta na silnego mężczyznę, nie wie jednak, jak ma wypełnić swą misję. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2000)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 45min.
10:55
Makłowicz w podróży - Hiszpania - "Prowincja Kordoba" (187)
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulinarno - podróżniczy program Roberta Makłowicza, w którym przekazywana jest praktyczna wiedza związana z podróżami i odwiedzanymi miejscami. W tym odcinku wybierzemy się do Kordoby. (Polska 2015)

Reżyseria: Paweł Lesisz

Czas: 24min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 75min.
10:35
Galileo, odc.605
Godziny emisji
Rozwiń opis
CZEKOLADA NA SUROWO Raw food to coraz popularniejszy trend żywieniowy. Zgodnie z jego założeniami jedzenie nie może być poddawane nadmiernej obróbce termicznej. Sprawdzimy zatem jak powstaje rawfoodowa czekolada. DOM Z BUTELEK PET Na panamskiej wyspie Colon nadmiar plastikowych butelek to prawdziwy problem. Dlatego pewien Kanadyjczyk postanowił budować z nich domy. WŚRÓD AMISZÓW Wszystko, jak przed dwustu laty. Noszą staromodne ubrania, czepki, kapelusze, długie brody. Są bardzo religijni,... (Polska 2017)

11:30
Magazyn Kolarski - odc. 20
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 12min.
11:50 Na żywo
Między ziemią a niebem - dzieła Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 11min.
11:35
Gwiazdy w południe - Siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reżyser pozostał wierny oryginalnemu dramatowi samurajskiemu, choć zmieniło się kilka wątków, bohaterowie i miejsce akcji. Szlachetnie urodzonych rycerzy zastąpili kowboje, a japońskich wieśniaków - meksykańscy chłopi. Miejsce akcji: pogranicze Meksyku. (USA 1960)

Reżyseria: John Sturges
Obsada: Yul Brynner, Steve McQuinn, Charles Bronson, Robert Vaughn, Horst Buchholz

Czas: 128min.
11:15 Na żywo
Lato w Regionach - Nowy Sącz Święto Dzieci Gór
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
11:35
Jak to działa - odc. 126 Śmigłowiec
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przez wiele lat wydawało się to nieprawdopodobne, nielogiczne i przeczące prawom fizyki, że śmigłowce mogą latać. Dziś już dokładnie wiemy, jak i dlaczego śmigłowce latają, co wytłumaczymy. Widzowie mają też okazję zobaczyć, jak powstają śmigłowce. (Polska 2016)


Czas: 26min.
11:15
Karate Kid 4: Mistrz i uczennica
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna część kultowej serii. Mistrz karate, Miyagi (Pat Morita) bierze pod swoją opiekę 17-letnią, zbuntowaną nastolatkę, Julie (Hilary Swank). Dziewczyna początkowo traktuje starego mistrza opryskliwie jednak z czasem oboje zaprzyjaźniają się. Okazuje się, że przyczyna takiego zachowania Julie tkwi w szkolnych problemach. Dziewczyna jest napastowana przez szefa miejscowego gangu, Neda. Im bardziej zdecydowanie odrzuca jego amory, tym bardziej jest poniżana. Pewnego dnia opowiada o... (USA, 1994)

Reżyseria: Christopher Cain
Obsada: Pat Morita, Chris Conrad, Constance Towers, Hilary Swank, Michael Ironside
11:00
Dom marzeń, sez. 2, odc. 6/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Stan surowy domu jest już zamknięty. Zanim budowlańcy-amatorzy wejdą do środka i zaczną urządzać wnętrza, najpierw przygotują ogród. W pierwszej edycji programu była dość egzotyczna jak na polskie warunki palma… A jaka atrakcja czeka ich w tym roku? Osiedle Wilanówka odwiedził Dominik Strzelec. Pokazał uczestnikom prosty sposób na zrobienie efektownych doniczek. Pogoda trochę przeszkadza w pracach na zewnątrz, ale atmosferę rozgrzewają emocje przed eliminacjami. Kto tym razem zostanie... (Polska)

11:35
Galileo, odc.606
Godziny emisji
Rozwiń opis
KŁÓDKA NA BLUETOOTH Jeśli zdarzyło się Wam zgubić kluczyk na przykład od kłódki, którą przypinacie rower – ta propozycja jest dla was! Kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Wygodnie i szybko, ale czy bezpiecznie? Sprawdzimy to! GARDEN PARTY: CHORWACJA VS NOWY JORK W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer po lesie, a w Nowym Jorku na … jeden z dachów. Pokażemy - dlaczego. NAJWIĘKSZY KOMPLEKS HOTELOWY ŚWIATA W Malezji w samym środku... (Polska 2017)

12:00
Anioł Pański
Godziny emisji
Rozwiń opis
Transmisja modlitwy z wiernymi w Watykanie. (Watykan 2017)


Czas: 11min.
12:15 Na żywo
Między ziemią a niebem
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serwis informacyjny - materiały filmowe i krótkie rozmowy z gośćmi w studiu. (Polska 2017)


Czas: 39min.
12:10 Na żywo
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
12:00
Co za tydzień, odc. 809
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

12:35
Belle Epoque, odc. 6/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do szpitala miejskiego trafia ranny mężczyzna, którego lekarzom nie udaje się uratować. Tuż przed śmiercią pacjent powtarza tylko jedno zdanie: „Adolf, ty chamie skończony…”. Ta tajemnicza sprawa trafia do zespołu śledczych Komisarza Jelinka. Jan Edigey prowadzi przesłuchania świadków. Okazuje się, że mężczyznę przyniesiono z parku znajdującego się nieopodal targu. Mimo wielu ran i potwornych boleści dotarł do parku o własnych siłach. Nie wiadomo jednak, gdzie przebywał wcześniej. Po... (Polska)

Obsada: Anna Próchniak, Eryk Lubos, Magdalena Cielecka, Olaf Lubaszenko, Paweł Małaszyński, Weronika Rosati
12:45
Zemsta Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny epizod z cyklu komedii o komisarzu Clouseau (Sellers), który cofnął kryminalistykę do epoki kamienia łupanego i jego walki z nadinspektorem Dreyfusem (Lom) i gangsterem Douvier (Webber).   Dla małoletnich od lat 12 (USA, Wielka Brytania, 1978)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Bert Kwouk, Bert Kwouk, Burt Kwouk, Dyan Cannon, Herbert Lom, Herbert Lom, Peter Sellers, Peter Sellers, Robert Loggia, Robert Loggia, Robert Webber, Robert Webber
13:00
BBC w Jedynce - Łowcy. Gra w chowanego
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial o dramatycznym świecie drapieżników. Pojedynkom między łowcami i ściganymi zawsze towarzyszy dramatyzm, wszechobecny w świecie zwierząt. Tam gdzie rosną lasy, drapieżniki nie mają łatwego zadania. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 48min.
13:10 Na żywo
Lato w Regionach - Nowy Sącz Święto Dzieci Gór
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 10min.
13:25
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Polska swemu obrońcy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
13:50
Pogoda - 23.07 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
13:50 Na żywo
Lato w Regionach - Nowy Sącz Święto Dzieci Gór
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:30
Gdzie jest Nemo?
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa animacja, nagrodzona Oscarem za najlepszy pełnometrażowy film animowany. Wielka Rafa Koralowa. Mały Nemo niespodziewanie trafia z oceanu wprost do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Jego ojciec Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza synkowi na ratunek. W tej niezwykłej podróży towarzyszy mu zapominalska Dory. Tak się zaczyna jedna z najwspanialszych podwodnych przygód...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2003)

Reżyseria: Andrew Stanton(1)
13:40
Władca pierścieni: Powrót króla
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wyprawa Drużyny Pierścienia dobiega końca. Wkrótce rozegra się rozstrzygająca bitwa pod Minas Tirith pomiędzy potężnymi siłami Saurona i nieliczną armią Gondoru. Teraz, gdy królestwu ludzi grozi upadek, silny władca potrzebny jest jak nigdy dotąd. Aragorn (Viggo Mortensen) musi podjąć najważniejszą w swoim życiu decyzję. Tytuł króla należy mu się z racji urodzenia, lecz waha się przed jego przyjęciem. Aragorn pamięta, jak wysoką cenę musieli zapłacić jego przodkowie, gdy sięgnęli po należną... ( Nowa Zelandia/USA/Niemcy 2003)

Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen, Sean Astin, Bernard Hill, John Noble, John Rhys-Davies, Billy Boyd, Dominic Monaghan, Orlando Bloom, Miranda Otto, David Wenham, Liv Tyler, Hugo Weaving, Karl Urban, Cate Blanchett, Andy Serkis, Ian Holm
14:05
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 3/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
14:00
Familiada - odc. 2347
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł. (Polska 2016)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
14:40
Sonda 2
program popularnonaukowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Temat odcinka: Wielki atlas zwierząt, których już nie ma. Każdego roku ginie kilkaset gatunków zwierząt. To więcej niż za czasów dinozaurów. Czy rzeczywiście temu wszystkiemu jest winny tylko człowiek? (Polska 2017)

Reżyseria: Konrad Smuga

Czas: 24min.
14:10
Na szlaku wydarzeń odc.5
magazyn kulturalno-społeczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program będzie prezentował i promował wydarzenia kulturalne odbywające się na teranie Zakopanego. Na koncerty, spektakle, występy oraz wszelkie venty organizowane od lata do zimy w stolicy Tatr zapraszamy! (Polska 2017)


Czas: 12min.
14:30
Historia kina w Popielawach
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fabuła filmu rozgrywa się w scenerii znanej z innych obrazów Kolskiego (malownicze pola, dalekie horyzonty, wiejskie chałupy) i wśród "znajomych" typów ludzkich: nieudaczni, ułomni, niespełnieni mężczyźni; kobiety cierpiące z powodu nieszczęśliwej miłości. (Polska 1998)

Reżyseria: Jan Jakub Kolski
Obsada: Krzysztof Majchrzak, Bartosz Opania, Grażyna Błęcka - Kolska, Michał Jasiński, Tomasz Krysiak

Czas: 91min.
14:50
O krok od zagłady
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pojawiają się oznaki wskazujące na to, że w Los Angeles dojdzie do kolejnego trzęsienia ziemi. Wkrótce okazuje się, że zapowiada się na wyjątkowo potężne wstrząsy, a skala zjawiska może przejść najgorsze wyobrażenia. Czasu jest coraz mniej, a szanse na ocalenie miasta i jego mieszkańców z każdą chwilą maleją…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 2014)

Reżyseria: David Gidali
Obsada: Cameron Richardson, Chasty Ballesteros, Henry Ian Cusick
15:05
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 5 "Cuda się zdarzają"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Warszawski poranek. Olyia, Uliana, Polina i Swieta rozmawiają przy kawie. Zasmucona Olyia jest pewna, że Nowakowa ją wyrzuciła. Wprawdzie i tak właściwie jej nie płaciła, jednak strata pracy boli. Swieta jest przerażona perspektywą spotkania mecenasa. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 43min.
15:20
Na dobre i na złe - odc. 669
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maciek wychodzi w końcu po autoprzeszczepie ze szpitala, ku radości Blanki. Do Leśnej Góry przyjeżdżają po kleryka rodzice: Bogusia i Andrzej. Rodzina nie może jednak świętować, bo ojciec chłopaka jest ciężko chory, ma tętniaka mózgu, który może pęknąć. (Polska 2017)

Reżyseria: Anna Jadowska
Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam, Marcin Zacharzewski - Borys, Pola Gonciarz - Blanka, Marcin Sianko, Aleksandra Hamkało - Julka Burska, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Marta Dąbrowska - Kinga, Magdalena Szejbal, Edyta Olszówka, Zbigniew Stryj

Czas: 47min.
15:35
Dziewięć miesięcy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Sam Faulkner (Hugh Grant), Anglik mieszkający w San Francisco ma wszystko o czym marzył: atrakcyjną, kochającą i cierpliwie znoszącą jego niechęć do poważnych zobowiązań dziewczynę Rebekę (Julianne Moore), doskonałą pracę, luksusowy apartament i sportowe porsche. Dlatego też nie widzi powodu, by cokolwiek zmieniać. Jednak pewnego dnia jego perfekcyjny świat zburzy wiadomość o tym, że jego dziewczyna jest w ciąży. Sam wpada w panikę…   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1995)

Reżyseria: Chris Columbus
Obsada: Hugh Grant, Julianne Moore, Tom Arnold, Joan Cusack, Jeff Goldblum, Robin Williams
16:00
Dziewczyny ze Lwowa - odc. 6 "Domki z kart"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Swieta, po bardzo udanym bankiecie, na którym mecenas nie tylko zapamiętał jej imię, ale był nią zainteresowany, ma kolejny dylemat. Idzie jednak do mecenasa. Obojgu nie jest łatwo udawać, że nic się nie stało. Mecenas postanawia zrobić kolejny krok. (Polska 2015)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Slemaszyk, Józef Pawłowski, Dorota Segda, Krzysztof Czeczot

Czas: 44min.
16:15
Na sygnale - odc. 134 "Dobre chęci"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Lidka Chowaniec zaczyna pracę w Leśnej Górze. Jedzie z nowymi kolegami na wezwanie do chorej na cukrzycę staruszki, która nie przestrzegała diety i ma bóle brzucha. Na miejscu ratownicy odkrywają, że córka pacjentki trzyma ją w zamknięciu w piwnicy. (Polska 2017)

Reżyseria: Leszek Korusiewicz
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba - Lidka, Iga Górecka - Ruda, Ewa Decówna - Babcia

Czas: 22min.
16:50
Pierwsza randka - (5)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Rinke Rooyens

Czas: 50min.
16:00
W taksówce - Filip Turczyński
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
W taksówce, która jedzie ulicami Warszawy Marcin Szopa rozmawia z Filipem Turczyńskim, blogerem. Z żoną i córką prowadzi dziennik internetowy, ukazujący wiele aspektów życia rodzinnego oraz kreatywne sposoby zagospodarowywania wolnego czasu. (Polska 2016)


Czas: 6min.
16:15
Pod Tatrami - Wierchowe spotkania
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2017)


Czas: 8min.
16:30
Kolekcjoner
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marian Święcki jest twórcą unikalnego miejsca na Podlasiu. Stworzył niezwykłe muzeum minionego czasu, poświęcone historii swojej okolicy. (Polska 2016)


Czas: 20min.
16:55
Tańczący z naturą - Love storczyk
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Storczyki to rośliny znane i lubiane, trzymane w ogródkach dla swych ozdobnych, wyjątkowych w kształcie kwiatów. Ale dopiero bliższe poznanie storczyków w ich naturalnym siedlisku odsłoni przed nami niezwykłe meandry ich życia. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 25min.
16:45
Klątwa Różowej Pantery
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl filmów o beznadziejnym głupku, inspektorze Clousseau i diamencie zwanym Różowa Pantera, trwał dłużej, niż życie Petera Sellersa. Producent cyklu doszedł o wniosku, że dzięki perfekcjonizmowi aktora w archiwum spoczywają setki epizodów nigdy nie pokazywanych widzom. Zrealizowano więc dwa filmy (Szlakiem Różowej Pantry, 1982 i Klątwa Różowej Panter, 1983), w których nie było żywego Sellersa. Było za to całe otoczenie - wytworna żona inspektora (Capucine), inspektor Dreyfuss, który przez... (Wielka Brytania, 1983)

Reżyseria: Blake Edwards
Obsada: Capucine, David Niven, David Niven, Herbert Lom, Herbert Lom, Joanna Lumley, Joanna Lumley, Robert Wagner, Robert Wagner, Ted Wass, Ted Wass
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:30
Pół wieku Kabaretu pod Egidą - /14/
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

Czas: 36min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:50
Nasz Nowy Dom, odc.79
Godziny emisji
Rozwiń opis
W niewielkiej wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z dorastającymi córkami – Kasią i Natalią. Żona pana Pawła odeszła. On sam starał się utrzymać rodzinę z pensji mechanika i powoli remontować dom. Remont postępował niespiesznie, ale pan Paweł nie tracił nadziei, że kiedyś wszyscy będą mieli swoje pokoje, piękną kuchnię i sprawne ogrzewanie. Kilka tygodni po osiemnastych urodzinach starszej córki, Kasi rodzinę spotkała niewyobrażalne tragedia. Wracając ze szkoły, Kasia wpadła pod pociąg.... (Polska 2016)

Reżyseria: Joanna Legan, Magdalena Batyra, Olga Toporowska, Rafał Samborski
Obsada: Katarzyna Dowbor
17:50
Gotowi na sezon, odc. 8/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

18:15
Eska Music Awards - Szczecin 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
ESKA Music Awards 2017. (Polska 2017)


Czas: 10min.
18:35
Rolnik szuka żony seria III - odc. 7
widowisko rozrywkowe
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku Monika, Łukasz, Marek, Szymon i Zbigniew coraz lepiej poznają kandydatów i kandydatki do wspólnego życia. Słychać pierwsze westchnienia, pojawiają się romantyczne momenty i niezwykłe podróże. (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska

Czas: 44min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 28min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 3min.
18:55
Rodzinka.pl - odc. 195 "Zakaz palenia" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 25min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ugotowani, sez. 11, odc. 12
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ugotowani ostatni odcinek 11 sezonu rozegra się we Wrocławiu. Uczestnicy: Agata Dulian – Stomatolog. Sama prowadzi firmę produkująca uniformy medyczne. Krzysztof Iwach – Barman, właściciel cocktail baru. Ćwiczy jiu-jitsu Krzysztof Wiśniewski – Instruktor spadochronowy. Były żołnierz, uczestnik misji w Iraku. Natalia Bujak – Manager w firmie transportowej. Prowadzi fundacją wspierającą edukację zdrowotną dzieci w szkołach Atrakcje: Lot samolotem akrobatycznym, gra w Jengę z warzyw oraz wspólne... (Polska)

19:30
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:30
Rodzinka.pl - odc. 196 "Przypadkowe pary" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2017)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.304
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piwniczka Pewnego dnia Paździoch zwierza się Ferdkowi, że marzy o tym, aby oprócz toalety mieć na ziemi chociaż jeszcze jedno spokojne miejsce, gdzie mógłby doświadczyć odrobiny intymności i do którego nie miałaby dostępu jego żona, Helena.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7144
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:25 Na żywo
Sport, odc. 7127
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Pogoda, odc. 7124
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5018
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Galileo, odc.607
Godziny emisji
Rozwiń opis
FUNNY FOOD: SLOPPY JOE/FLODEBOLLER Tym razem w „Galileo” ruszymy tropem dwóch potraw: amerykańskiego „sloppy joe” i duńskiego „flodeboller”. Pokażemy, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami. JAK POWSTAJE LUKSUSOWA PODŁOGA Z Francji pochodzi chyba najbardziej luksusowa deska podłogowa – tak zwana” rżnięta piłą”. Wygląda, jakby wyszła prosto z tartaku. Prześledzimy proces jej produkcji. ROWEROWY DUBAJ Chociaż trudno sobie to wyobrazić, ale do Dubaju także zawitała moda na rowery. Jak to... (Polska 2017)

20:05 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:10
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Komornik - film. fab. reż. Feliks Falk
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Verena zakochuje się z wzajemnością w mężczyźnie z Dubaju. Postanawia go odwiedzić i robi mu niespodziankę. Nie wszystkim się to spodoba. (Niemcy 2013)

Reżyseria: Hansjörg Thurn
Obsada: Alexandra Neldel, Mido Hamada, Deniz Cooper

Czas: 92min.
20:05
Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (1) Wakacje Jasia Kowalskiego
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wakacje Polaków w przekroju wiekowym. Powołamy do życia statystycznego Jana Kowalskiego i przeprowadzimy widzów przez kolejne wakacje jego życia... (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 50min.
20:05
Polsat SuperHit Festiwal 2017 Sopocki Hit Kabaretowy na bis
Godziny emisji
20:00
G.I. Joe: Czas Kobry
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Widowiskowy film akcji twórcy "Mumii". Grupa amerykańskich komandosów staje do walki z terrorystyczną organizacją, której celem jest doprowadzenie świata do chaosu. Pełen znakomitych efektów specjalnych film akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Złożona z najlepszych żołnierzy, elitarna jednostka wojskowa G.I.JOE staje przed najtrudniejszym zadaniem w historii swojej działalności. Podstępny handlarz bronią imieniem Destro wykrada ładunek śmiercionośnych rakiet. Okazuje się, że jest on... ( USA/Czechy 2009)

Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Dennis Quaid, Channing Tatum, Adewale Akinnuoye-Akbaje, Marlon Wayans, Joseph Gordon-Levitt, Rachel Nichols, Sienna Miller, Jonathan Pryce
20:00
Czasy ostateczne: Pozostawieni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat pogrąża się w chaosie. Grupa ludzi – pilot Rayford Steele (Nicolas Cage), jego córka Chloe (Cassi Thomson), młody dziennikarz Buck (Chad Michael Murray) i pastor Barnes (Lance E. Nichols) – staje w obliczu zbliżającej się apokalipsy...   Dla małoletnich od lat 12 (Kanada, USA, 2014)

Reżyseria: Vic Armstrong
Obsada: Lea Thompson, Michael Chad, Nicolas Cage
21:00
Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (2) Wakacje Janka Kowalskiego
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wakacje Polaków w przekroju wiekowym. Powołamy do życia statystycznego Jana Kowalskiego i przeprowadzimy widzów przez kolejne wakacje jego życia... (Polska 2014)

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Czas: 48min.
22:00 Na żywo
Sportowa niedziela
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najciekawsze wydarzenia sportowe mijającego tygodnia. (Polska 2017)


Czas: 35min.
22:40 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Real Madryt - Manchester United ( studio )
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 10min.
22:00
Z podniesionym czołem 2: Odwet
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Główny wątek filmu skupia się na perypetiach lokalnego bohatera, który zamierza na własną rękę zaprowadzić w okolicy porządek. Były żołnierz specjalnego oddziału wojskowego, Nick Prescott, wraca do rodzinnego miasta, gdzie nadal mieszkają jego rodzice. (USA 2007)

Reżyseria: Tripp Reed
Obsada: Kevin Sorbo, Haley Ramm, Yvette Nipar

Czas: 89min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 23.07 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:30
e - sport planet
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 13min.
22:50
Poznań Open - 2017 Międzynarodowy Turniej Tenisowy Challenger ATP - Skrót
magazyn sportowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z finałowych meczów Międzynarodowego Turnieju Tenisowego ATP Poznań Open 2017, który odbywa się w dniach 15 - 23 lipca w Parku Tenisowym Olimpia w Poznaniu. (Polska 2017)


Czas: 70min.
22:05
Lep na muchy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znakomita komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie. Nowe dzieło genialnych scenarzystów "Kac Vegas" - Jona Lucasa i Scotta Moore'a. Tripp (Patrick Dempsey) wchodzi do banku, żeby wybrać trochę gotówki. W tym samym czasie bank zostaje napadnięty przez dwie grupy przestępcze naraz, choć działające niezależnie. Zamaskowani, wyglądający na profesjonalistów "ninja" (Mekhi Phifer, Matt Ryan, John Ventimiglia) uderzają z lewej, podczas gdy z prawej wchodzą napastnicy w... (USA, 2011)

Reżyseria: Rob Minkoff(1)
Obsada: Ashley Judd, Blake Tim, Jeffrey Tambor, Matt Ryan, Mekhi Phifer, Patrick Dempsey
22:15
Operacja Argo
film sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller w reżyserii Bena Afflecka. Historia tajnej operacji ratowania sześciu pracowników ambasady amerykańskiej, którzy stali się zakładnikami w ogarniętym rewolucją Teheranie w 1979 roku. Film zyskał wielkie uznanie na świecie, zyskując m.in. 34 nominacje do prestiżowych nagród filmowych, w tym 7 nominacji do Oscara. "Operacja Argo" stała się też sensacją gali Złote Globy 2013 zdobywając 2 statuetki - dla najlepszego dramatu i reżysera.... ( USA 2012)

Reżyseria: Ben Affleck
Obsada: Ben Affleck, Bryan Cranston, Alan Arkin, John Goodman, Victor Garber, Tate Donovan, Kyle Chandler
22:15
Ten niezręczny moment
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przebojowa komedia o trzech kumplach, którzy postanawiają nigdy więcej nie angażować się w poważne związki z kobietami. Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) mają różne doświadczenia, ale dochodzą do tego samego wniosku, że miłość nie przyniosła im nic dobrego. Zawierają pakt, że odtąd będą wiedli życie rozrywkowych singli, wypełnione imprezami i znajomościami bez zobowiązań. Nie przypuszczają nawet, jak szybko ta kusząca wizja okaże się dla nich większym... (USA, 2014)

Reżyseria: Tom Gormican
Obsada: Miles Teller, Zac Efron
23:00 Na żywo
Piłka nożna - Turniej Mistrzów Real Madryt - Manchester United
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 50min.
23:45
Sztuka kochania
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor popularnej rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie, propagator nowoczesnych metod psychoterapii w leczeniu zaburzeń seksualnych, przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny. (Polska 1989)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Joanna Trzepiecińska, Piotr Machalica, Piotr Polk, Anna Romantowska, Zbigniew Zamachowski, Ewa Ziętek, Jerzy Bończak, Wiktor Zborowski, Bogusław Linda, Jadwiga Jankowska-Cieślak

Czas: 97min.
23:55
Terminator: Ocalenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna odsłona kultowej serii. Akcja filmu osadzona jest w post-apokaliptycznym 2018 roku. John Connor to człowiek, którego przeznaczeniem jest prowadzić opór przeciwko Skynet i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą Connor od początku wierzył, zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta, obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. Connor musi teraz zdecydować czy Marcus został przysłany z przyszłość, czy jest zbiegiem z przeszłości. Kiedy... (USA, 2009)

Reżyseria: McG
Obsada: Christian Bale, Anton Yelchin, Bryce Dallas Howard, Helena Bonham Carter, Jadagrace, Moon Bloodgood, Sam Worthington
00:05
Świat według Łukasza
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowy portret niezwykłego naukowca - botanika, pracownika Uniwersytetu Rzeszowskiego, który o roślinach jadalnych wie chyba wszystko. Wyprawy badawcze do Chin, opieka nad niezwykłym gospodarstwem pod Krosnem z tysiącem zasadzonych przez niego roślin. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Socha, Katarzyna Kotula, Paulina Ibek

Czas: 25min.
00:40
Nożem i widelcem - odc. 130 - Karkówka z grilla w młodej kapuście, warzywa w ziołach, pałeczki z rabarbarem
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program promujący restauracje i najlepszej jakości żywność, łaczący elementy poradnikowe (gotowanie z szefami kuchni), edukacyjne (inf. o produktach, zasady jedzenia wykwintnych dań, wymowa obcojęzycznych nazw) oraz rozrywkowe (gotowanie z VIP - ami). (Polska 2016)


Czas: 12min.
00:50
Tańczący z naturą - Love storczyk
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Storczyki to rośliny znane i lubiane, trzymane w ogródkach dla swych ozdobnych, wyjątkowych w kształcie kwiatów. Ale dopiero bliższe poznanie storczyków w ich naturalnym siedlisku odsłoni przed nami niezwykłe meandry ich życia. (Polska 2016)

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz

Czas: 25min.
00:40
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 10/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. O tym, że nie każdy sport to zdrowie opowie Agnieszka, która skutki nieostrożnego zjazdu ze stoku odczuwa do dziś. Niefortunny upadek, podczas którego niewypięta narta nienaturalnie wygięła kolano dziewczyny, zmusił ją do porzucenia wszelkich aktywności związanych ze sportem. W ciągu ostatnich 17 lat Agnieszka przeszła cztery... (Polska)

00:20
STOP Drogówka, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowe odcinki najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazującego codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2017)

01:20
Niebo i piekło, Północ - Południe, Księga III - odc. 3/6
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:30
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 15min.
01:50
Kovak Box
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
David Norton, światowej sławy pisarz sf, przybywa na Majorkę jako gość specjalny konferencji poświęconej literaturze. W podróży towarzyszy mu długoletnia partnerka, Jane. Po wygłoszeniu przemówienia i złożeniu autografów David oświadcza się Jane. (Hiszpania, Wielka Brytania 2006)

Reżyseria: Daniel Monzon
Obsada: Timothy Hutton, Lucia Jimenez, David Kelly

Czas: 104min.
01:30
Historia kina w Popielawach
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Fabuła filmu rozgrywa się w scenerii znanej z innych obrazów Kolskiego (malownicze pola, dalekie horyzonty, wiejskie chałupy) i wśród "znajomych" typów ludzkich: nieudaczni, ułomni, niespełnieni mężczyźni; kobiety cierpiące z powodu nieszczęśliwej miłości. (Polska 1998)

Reżyseria: Jan Jakub Kolski
Obsada: Krzysztof Majchrzak, Bartosz Opania, Grażyna Błęcka - Kolska, Michał Jasiński, Tomasz Krysiak

Czas: 91min.
01:45
Revolution, odc. 7/20
serial S-F
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charlie dociera do wioski, w której przebywa wiele sierot od dawna zdanych wyłącznie na siebie. Tutaj kobieta poznaje młodego chłopca, którego brat podobnie jak jej własny został porwany przez Milicję. Pragnie pomóc jemu oraz jego kolegom, jednak wpierw musi przekonać Milesa. Rachel czuje się znużona Monroe'em, gdy spotyka kogoś ze swojej przeszłości. (USA)

01:20
Tuż przed tragedią, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
13 stycznia 1982 roku w stolicy Stanów Zjednoczonych panowała wyjątkowo fatalna pogoda. Z powodu silnych mrozów i zamieci śnieżnej na całym wschodnim wybrzeżu panowały utrudnienia w ruchu. Opóźniony o blisko dwie godziny samolot pasażerski minutę po starcie runął w dół i, zawadzając o jeden z mostów na Potomaku, wpadł do lodowatej rzeki. Prawie nikt z pasażerów i załogi Boeinga 737 nie przeżył – łącznie z ofiarami na moście zginęło 78 osób. Co doprowadziło do tragedii? Czy przyczyną było... (Wielka Brytania, 2006)

02:20
Biblia - Samson i Dalila, cz. 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ziemie Izraelitów od 40 lat okupują Filistyni. Naród wybrany przyjmuje ich jarzmo jako karę Bożą, aż narodzi się chłopiec, którego Bóg wyznaczył na przywódcę i wyzwoliciela. Samson wzrasta na silnego mężczyznę, nie wie jednak, jak ma wypełnić swą misję. (Niemcy, Włochy, Francja, USA 2000)

Reżyseria: Nicolas Roeg
Obsada: Eric Thal, Elizabeth Hurley, Dennis Hooper, Paul Freeman

Czas: 45min.
02:35
Tajemnice losu, odc.2745
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

02:45
Uwaga!, odc. 5018
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:25
STOP Drogówka
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zasadzie wszyscy jesteśmy kierowcami… no prawie wszyscy. Ale na pewno wszystkich - i kierowcow, i tych, ktorzy nimi nie są - dotyczy bezpieczeństwo na drogach. Stąd zapewne popularność programu "STOP Drogowka", który pokazuje najciekawsze relacje z tego, co dzieje się na polskich szlakach komunikacyjnych. Ekipa programu towarzyszy szarej drogowej codzienności i efektownym akcjom policyjnych patroli, a także przedsięwzięciom specjalnym, takim jak bezpieczne wakacje czy bezpieczny... (Polska 2010)

Reżyseria: Małgorzata Zarzycka
03:20
Agenci T. A. R. C. Z. Y. - odc. 12/22,
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Coulson i May odkrywają zaskakującą informację na temat przeszłości Skye, podczas gdy zespół zostaje wmieszany w burzę rozpętaną w Akademii T. A. R. C. Z. Y. (USA 2013)

Reżyseria: Kenneth Fink
Obsada: Ming-Na Wen, Brett Dalton, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Clark Gregg

Czas: 41min.
03:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 13/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Las Vegas z prywatną wizytą przylatuje szef nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, Mac Taylor. Ma tu spędzić romantyczny weekend z Christine, która jednak zniknęła. W jej pokoju hotelowym znajduje tylko ślady krwi i potłuczone szkło. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
03:10
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Polska swemu obrońcy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 22min.
03:40
Głos Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Autorzy cyklu śledzą różne sprawy dotyczące widzów. W programie zajmują się problemami tylko z pozoru lokalnymi. Są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. (Polska 2017)


Czas: 48min.
03:05 Na żywo
Moc Magii, odc. 198/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.583
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zaprosi Arek Braxton, którego kamera... (Polska 2017)

04:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:40
Bezsilny
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
8 II 2017 r. minęła 20. rocznica zatonięcia polskiego frachtowca "Leros Strength" na Morzu Północnym. Z 20 - osobowej załogi nikt nie ocalał - żadnego ciała nie odnaleziono. Cała załoga pochodziła z Trójmiasta. Reportaż przypomina ostatnie chwile załogi. (Polska 2017)


Czas: 19min.
04:15
Nic straconego
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.805
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:05
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Ocalony świat - odc. 6 Głową w dół
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietoperze. Tajemnicze, groźne, a może delikatne i pożyteczne? Czy należy się ich bać, dociekali Beata Tadla i Grzegorz Miśtal. Ruszyli w podróż nietoperzowym szlakiem, zdobywając wiele ciekawych informacji o cyklu życia tych latających ssaków. (Polska 2014)

Reżyseria: Marta Kądziela

Czas: 27min.
05:00
Disco Gramy, odc.3759
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

05:00
Top 10 lista przebojów, odc.809
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia legendarny Piotr Świergalski czyli DJ Pietrek, prowadzący w latach 90-tych Disco Polo Live emitowane w Telewizji Polsat. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info