Program dla 2017-07-24 od do
24.08 25.08
Zachęcamy do przetestowania naszej propozycji nowej strony głównej dostępnej pod adresem http://programtv.naziemna.info/beta/homepage
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
05:20
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:55
Dr Quinn - seria IV, odc. 2/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mieszkańcy Colorado Spring dostają od kolei 100 dolarów na inwestycje. Loren wpada na pomysł, aby pomnożyć te pieniądze, organizując mecz baseballowy z drużyną Otisa Jamesa. Zgodnie z umową, 50 procent zysków z meczu ma trafić do kasy miasta. (USA 1995)

Reżyseria: Alan J. Levi
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
05:30
Uwaga!, odc. 5018
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

06:55
BBC w Jedynce - Łowcy. Gra w chowanego
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial o dramatycznym świecie drapieżników. Pojedynkom między łowcami i ściganymi zawsze towarzyszy dramatyzm, wszechobecny w świecie zwierząt. Tam gdzie rosną lasy, drapieżniki nie mają łatwego zadania. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Huw Cordey

Czas: 48min.
06:05
Rodzinka.pl - odc. 100 "Razem i osobno"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kacper przechodzi trudny okres: nie dość, że wskutek grypy żołądkowej rodzina zdaje się omijać go szerszym łukiem, to jeszcze podkochuje się nieszczęśliwie w pewnej Adelce. Ludwik i Marek próbują doradzić Kacprowi, używając metaforyki piłkarskiej. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
06:35
Mam przepis na pielgrzymowanie
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ks. Przemek w kolejnym dniu swej podróży odwiedza Rzeszów i przybliża postać błogosławionego Józefa Sebastiana Pelczara. Odwiedza budowany z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego Instytut Teologiczno - Pastoralny. (Polska 2012)


Czas: 20min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
06:00
Wszystko o psach, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

07:05
M jak miłość - odc. 83
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filarscy zarzucają Piotrowi, że to z jego winy Kinga straciła wzrok. Chłopak jest załamany. Jego rodzina i tym razem próbuje mu pomóc i pocieszyć dobrym słowem. Krzysztof traci hurtownię. (Polska 2002)

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz
Obsada: Witold Pyrkosz, Teresa Lipowska, Dominika Ostałowska, Małgorzata Pieńkowska, Cezary Morawski, Joanna Koroniewska, Kacper Kuszewski, Marcin Mroczek, Rafał Mroczek, Franciszek Przybylski

Czas: 43min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 59min.
07:50
Trudne sprawy, odc.155
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olsztyn. Julia (24 l.) i Klaudiusz (25 l.) Wagnerowie są świeżo po ślubie. Niestety, Klaudiusz od pewnego czasu nie spełnia swoich małżeńskich obowiązków. Julia stara się jak może w sypialni, aranżuje romantyczne sytuacje, zakłada erotyczną bieliznę, a mimo to mąż cały czas jej odmawia. 24-latka zupełnie nie rozumie jego zachowania. Na domiar złego, pewnego dnia młoda kobieta odbiera anonimowy telefon, w którym nieznajomy ostrzega ją, że Klaudiusz jest w niebezpieczeństwie. Julia... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
07:05
W-11 Wydział Śledczy, odc. 992
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Winna, niewinna", śledztwo prowadzą Anna Palka i Rafał Kopacz. Z rzeki wyłowiono ciało kilkuletniej dziewczynki. Wszystko wskazuje na to, że została zamordowana. Pierwsze podejrzenie pada na jej matkę, która miała ostatnio problemy i zażywa leki antydepresyjne. W kręgu podejrzeń jest także ojciec dziecka. Mężczyzna wypiera stawiane mu zarzuty, twierdzi, że za śmierć córki może odpowiadać grupa nastolatków, którą widział na rzeką. , napisy (Polska)

07:50
Gotowi na sezon, odc. 8/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:00
Kacze opowieści, odc.57
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
07:30
Kacper i przyjaciele, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
08:15 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2017)


Czas: 2min.
08:20 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 14min.
08:40
Elif - odc. 54
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melek wybudza się po operacji. Dowiaduje się, że to Kenan przywiózł ją do szpitala. Nie chce się z nim spotkać i nalega, by ją wypisano. Selim pomaga znaleźć Zeynep mieszkanie dla niej i Melek. Pelin jest zazdrosna o relacje między Zeynep a Selimem. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 43min.
08:00 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2017)


Czas: 40min.
08:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 9min.
08:10
Pogoda - 24.07 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
08:15
Jedź bezpiecznie - odc. 654
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 10min.
08:30
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 20min.
08:55
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
08:50
Malanowski i Partnerzy, odc.546
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomek przemierza zaniedbaną klatkę schodową starej kamienicy w poszukiwaniu Romy Słodek - córki klientki detektywów, Marii. Detektyw usiłuje pytać mieszkańców kamienicy o dziewczynę, jednak nie otrzymuje zbyt wielu odpowiedzi. W tym samym czasie Malanowski rozmawia w biurze z Marią. Informuje ją, że detektywi w końcu trafili na trop jej córki. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Roma nie porzuciła nałogu i cały czas bierze narkotyki. Maria jest załamana. Miała nadzieję, że córka jednak... (Polska 2013)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
08:00
19 +, odc. 85/150
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ojciec Kamila kupił mu mieszkanie, ale postawił jeden warunek. Chłopak ma przekonać Lucy, że powinni być razem i że będzie odpowiedzialnym ojcem i mężem. Kamil jest wściekły, ale nie ma wyjścia i zgadza się. Spotyka się z Lucy. Okłamuje ją, że ją kocha. Tymczasem Lucy nie chce mieć nic wspólnego z chłopakiem. Jednak pod wpływem rozmowy z mamą Meli dochodzi do wniosku, że nie może odbierać swojemu dziecku ojca. Przychodzi do Kamila, żeby z nim o tym porozmawiać. Niespodziewanie w mieszkaniu... (Polska)

08:35
Szkoła, odc. 217
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odcinek specjalny „Szkoły” zrealizowany we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje: Nikola i Aleks są w sobie bardzo zakochani. Licealista namawia swoją dziewczynę, żeby przeżyła z nim swój pierwszy raz. Nastolatka nie jest jednak na to gotowa. Na pocieszeniem, mimo swoich wcześniejszych wątpliwości, wysyła chłopakowi swoje nagie zdjęcie. Intymna wiadomość szybko dostaje się w niepowołane ręce. Nagie zdjęcie Nikoli trafia do internetu i innych uczniów. Zrozpaczona dziewczyna próbuje popełnić... (Polska)

08:00
Kacze opowieści, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z najpopularniejszych seriali animowanych, powstałych w studiu Walta Disney’a, a który dwukrotnie (w latach: 1988 i 1989) był nominowany do Emmy. Opowiada o przygodach Sknerusa McKwacza i jego trzech siostrzeńców: Hyzia, Dyzia i Zyzia. Pewnego dnia Kaczor Donald postanowił wstąpić do marynarki, by zwiedzić cały świat, pozostawił więc swoich chłopców pod opieką wuja – wyjątkowo ekscentrycznego milionera, który jest tak bogaty, że może spać na swoich pieniądzach, on jednak oszczędza... (USA, 1987)

Reżyseria: Alan Zaslove, Bob Hathcock, David Block, Fred Wolf, Jymn Magon, Steve Clark, Terence Harrison
08:30
Kacper i przyjaciele, odc.3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial animowany o sympatycznym duszku, Kacprze. Choć nasz bohater jest bardzo przyjaźnie nastawiony do całego świata, to nie wszyscy wiedzą, że nie powinni się go obawiać. Boją się go niektórzy dorośli i zwierzęta, ale za to przepadają za nim dzieci. Poznajemy fantastyczne przygody Kacpra, w których towarzyszą mu m.in. Wendy – mała dobra czarownica, mysz Herman, kot Makary, kaczątko Mały Hyzio, psotny duch Spooky, żółw Tommy oraz chłopiec Richie Rich i dziewczynka Audrey.   Dla małoletnich... (USA, 2002)

09:35
Wspaniałe stulecie (s. 3) - odc. 137 (s. III, odc. 10)
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sułtanka Hürrem postanawia pozbyć się Nadii, którą uważa za faworytę sułtana. Fatma próbuje na nowo podbić serce księcia Mustafy, ale młody mężczyzna jest chłodny i niedostępny. Firuze postanawia powiedzieć Hürrem prawdę, aby ochronić Nadię. (Turcja 2014)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Nebahat Cehre, Meryem Uzerli, Nur Aysan, Okan Yalabik, Selma Ergrc, Selma Kecik, Filiz Ahmet, Selim Bayraktar

Czas: 46min.
09:30
Czytanie Puszczy - odc. 7 Żubry pod płotem
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterem 7 odcinka cyklu CZYTANIE PUSZCZY jest ADAM WAJRAK działacz na rzecz ochrony przyrody i dziennikarz, specjalizujący się w tematyce zwierząt, przyrody oraz zagadnień środowiska. (Polska 2014)


Czas: 23min.
09:55
Pogoda - 24.07 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
09:20
Malanowski i Partnerzy, odc.547
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na podziemnym parkingu hali sportowej Marek staje się świadkiem wypadku młodego mężczyzny, który stracił panowanie nad swoim motocyklem. Detektyw udziela mu pierwszej pomocy, jednocześnie rozpoznając w poszkodowanym Patryka Konarowicza – utalentowanego piłkarza, nazywanego nadzieją polskiej piłki. Mimo młodego wieku, ten zawodnik robi zawrotną karierę i niebawem ma zadebiutować w reprezentacji. Obok mężczyzny leży rozdarty plecak, wypełniony dużą ilością gotówki. Patryk uparcie twierdzi, że... (Polska 2013)

Reżyseria: Mariusz Wojaczek
Obsada: Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
09:50
Dzień. który zmienił moje życie, odc.132
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tadeusz i Helena Kosińscy zmagają się z problemem choroby Parkinsona, którą Tadeusz został dotknięty. Ich lekarka znajduje nowy lek, który powinien mu pomóc i tak też się dzieje. Jednak z czasem Tadeusz zaczyna zachowywać się coraz bardziej nieodpowiedzialnie. Uzależnia się od hazardu. A gdy traci wszystkie pieniądze, dopuszcza się kradzieży. Dzięki pomocy Heleny, wychodzi cało z opresji. Ale wkrótce potem Tadeusz popada w nowe tarapaty - w uzależnienie seksualne i znowu ma kłopoty... (Polska 2015)

Reżyseria: Okił Khamidov, Robert Wrzosek
09:35
Kuchenne rewolucje, sez. 6, odc. 11/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karczma "Leśniczanka", (Wielbark). W Wielbarku – malowniczej miejscowości, nieopodal dwóch jezior – znajduje się Karczma Leśniczanka. Ponad 10 lat temu otworzyła ją Dorota, z czasem jednak swoją władze oddała personelowi. Na menadżerkę wybrała Justynę, która jednak sama tak się nie tytułuje. Na menedżerowanie trzeba mieć czas, a ona przecież musi pomagać na kuchni i obsługiwać gości. Dlatego Dorota zdecydowała się na powrót i to powrót rewolucyjny. Żeby jednak nie zabłądziła w tym... (Polska)

09:00
Wszystko o psach, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jaki pies pomagał Michałowi Aniołowi malować Kaplicę Sykstyńską a jaki zainspirował kilka piosenek Beatlesów? Która psia rasa uznawana jest za najinteligentniejszą na naszej planecie, a która za najtrudniejszą do wytresowania? Jak w prosty sposób przetestować temperament szczeniaka a jak sprawić, żeby małe psiaki nie nie gryzły wszystkiego co znajdą na swojej drodze? Nietypowy - pełen zaskakujących informacji, zabawnych ciekawostek i poruszających prawdziwych historii - przegląd ponad 200... (USA, 2008)

10:35
Dr Quinn - seria IV, odc. 3/28
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brian i Colleen uważają, że Michaela i Sully poświęcają im mniej uwagi niż powinni. Colleen buntuje się przeciwko zakazom Michaeli. Wymyka się w nocy z domu, aby pokibicować chłopcom biorącym udział w wyścigach konnych nad urwiskiem. (USA 1995)

Reżyseria: Bobby ROTH
Obsada: Barbara Babcock, Chad Allen, Erika Flores, Frank Collison, Jane Seymour, Jessica Bowman, Jim Knobeloch, Joe Lando, Orson Bean, Shawn Toovey, William Shockley

Czas: 45min.
10:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:25
Plebania - odc. 912
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja serialu toczy się współcześnie w okolicach Zamościa, w miasteczku Tulczyn. Życie bohaterów koncentruje się wokół plebanii. Oprócz proboszcza i wikarego mieszka tu także gospodyni Józefina z córką, zięciem kościelnym, oraz wnuczką. (Polska 2007)

Reżyseria: Iwona Siekierzyńska
Obsada: Włodzimierz Matuszak, Marcin Janos Krawczyk, Bernadetta Machała - Krzemińska, Patrycja Szczepanowska, Katarzyna Łaniewska, Barbara Zielińska, Radosław Popłonikowski, Andżelika Kujawiak

Czas: 21min.
10:50
Polskie Inwestycje Strategiczne - odc. 3 Grupa Azoty 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Inwestycje w produkcję i przesyłanie energii elektrycznej mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego państwa. Dlatego nowe inwestycje w produkcję to temat, który stawia się w kategoriach strategicznych wyzwań państwa. (Polska 2017)


Czas: 12min.
10:50
Małolaty, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zosia jest uczennicą prywatnego liceum. Dziewczyna zakochuje się w przystojnym nauczycielu języka angielskiego, Piotrze. Wyznaje mu miłość, ale on odrzuca jej zaloty. Zosia jednak nie daje za wygraną - zostawia nauczycielowi liściki, zdobywa jego numer telefonu i zaczyna wysyłać SMS-y. Piotr odrzuca Zosię, dziewczyna zaczyna mu grozić. Piotr czuje się osaczony, zgłasza problem szkolnej psycholog, Marzenie, do której Zosia chodzi na spotkania w związku ze swoją dysleksją i trudnościami w... (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Sut, Krzysztof Kalisiak, Pedro Gorostiza
10:35
Ukryta prawda, odc. 475
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ola i Konrad są parą od trzech lat. Mają roczną córeczkę Amelię. Mieszkają u rodziców mężczyzny, w piętrowym domu. Kobieta pracuje jako fryzjerka i manicurzystka w jednym z salonów kosmetycznych. Konrad – który nie widzi świata poza żoną i córeczką – pomaga ojcu prowadzić rodzinną firmę budowlaną. Kilka miesięcy wcześniej splajtował jego biznes, ale dzięki pracy u taty i pomocy rodziców nie ma to wpływu na poziom ich życia. Rano, tuż po weselu szczęśliwej pary, Ola znajduje męża powieszonego.... (Polska)

10:00
Twoja na zawsze, odc.92
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

11:30
Z ciemności - zobaczyć świat - /6/
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)

Reżyseria: Athena Sawidis

Czas: 22min.
11:00
Barwy szczęścia - odc. 1661
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz chce wziąć dłuższy urlop w pracy, by zaopiekować się synem i chorą Kasią. Umińska, choć udaje zatroskaną, robi mu problemy. Później Alicja zjawia się u Sadowskiego w domu i rzuca się mu na szyję, wyznając miłość. (Polska 2017)

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski
Obsada: Katarzyna Zielińska, Honorata Witańska, Kacper Krupski, Helena Englert, Michał Rolnicki, Krzysztof Kiersznowski, Monika Dryl, Przemysław Stippa, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski

Czas: 24min.
11:35
Na dobre i na złe - odc. 417 - Dzień singla
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Marcina przyjeżdża Iza - jego dawna dziewczyna. Chce się zatrzymać na parę dni, bo w Warszawie ma rozmowę kwalifikacyjną. Dziewczyna ukrywa, że bardzo boli ją brzuch. W końcu trafia do szpitala, ale nie chce się poddać badaniu ginekologicznemu. (Polska 2010)

Reżyseria: Kinga Dębska
Obsada: Anita Sokołowska, Redbad Klijnstra, Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Edyta Jungowska, Radosław Krzyżowski, Ewa Kasprzyk, Piotr Garlicki, Marcin Rogacewicz, Emilia Komarnicka

Czas: 48min.
11:05
Operacja Życie - odc. 30
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku powrócimy do niewidomej Ewy, która już raz była blisko możliwości przeszczepu trzustki, wtedy jednak narząd otrzymał inny pacjent, który w ostatecznej klasyfikacji miał więcej punktów. (Polska 2012)

Reżyseria: Grzegorz Siedlecki

Czas: 24min.
11:40
Z Andrusem po Galicji - Rzeszów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur Andrus trafił do Rzeszowa. Udało mu się pokierować marsjańskim łazikiem, zajrzeć do misia Koralgola i dowiedzieć jak jeździ się na ostrym kole. Nad Wisłokiem zaczął też uprawiać jogging. Na końcu filmu piosenka w rytmach salsy. (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Paulukiewicz

Czas: 24min.
11:50
Na ratunek 112, odc.59
Godziny emisji
Rozwiń opis
Michał i Aneta przyjechali na piknik do lasu. Na leśnej drodze mija ich rozpędzony quad. Po chwili para słyszy huk i biegnie w kierunku miejsca zdarzenia. Młody chłopak leży obok przewróconego o drzewo quada. Ranny jęczy, a jego noga jest uwięziona pod pojazdem. Michał i Aneta nie są w stanie go uwolnić. Michał dzwoni pod numer alarmowy 112. Operatorka z Centrum Powiadamiania Ratunkowego każe podtrzymywać kontakt z poszkodowanym chłopakiem i starać się nie dopuścić do utraty przytomności. Z... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Galina Kowal, Tomasz Protokowicz, Piotr Sarzyński
11:35
Szpital, odc. 361
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł Gładys przywozi na oddział ratunkowy swojego 5-letniego syna Franka, który ma poparzoną rękę. Chłopca poraził prąd po tym, jak włożył do gniazdka kawałek drutu.. Zajmować się nim będzie dr Anna Nowicka. Ojciec malucha, jeszcze przed narodzinami porzucił syna, ale teraz chce mieć z nim kontakt. Dziadek dziecka, w tajemnicy przed jego matką, pozwala biologicznemu ojcu widywać się z Frankiem. Mężczyzna wzywa do szpitala córkę. Boi się, że będzie mieć do niego pretensje. Matka dziecka nie... (Polska)

11:00
Detektywi w Akcji, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny Detektywi Septagonu pomagają kobiecie, która w pokoju swojego 16-letniego syna znalazła prawdziwy pistolet. Matka bardzo martwi się, że chłopak wdał się w kłopoty i chce zapewnić mu ochronę oraz wyjaśnić, co się za tym wszystkim kryje. Tymczasem Ruda i Grzegorz przyjmują zlecenie czterdziestoletniej pielęgniarki, której przyjaciółka nie daje znaku życia – nie odbiera telefonu, wygląda też na to, że nie ma jej w domu, chociaż trudno to stwierdzić, bo jej mąż nie otwiera... (Polska 2015)

Reżyseria: Krzysztof Kubik, Piotr Lisiak, Tomasz Olejarczyk, Tomasz Protokowicz
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
12:10 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
12:30
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
12:35
To się opłaca - Modernizacja gospodarstw rolnych
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przekazywanie informacji o Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Na lata 2014 - 2020 przewidziano do podziału ponad 13, 5 miliarda euro. Dofinansowanie przeznaczono na: rozwój gospodarstw, wzmacnianie przedsiębiorczości, rozwój terytorialny. (Polska 2017)


Czas: 11min.
12:50
Natura w Jedynce - Enklawy dzikiej przyrody cz. 14. Stawonogi i my
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy ok. 200 tys. lat temu człowiek pojawił się na Ziemi, nasza planeta była zdominowana przez stawonogi. Wpływają one na nasze życie w różnorodny i dalekosiężny sposób. Stawonogi mogłyby przetrwać bez nas, ale nasze życie bez nich jest niemożliwe. (Wielka Brytania 2012)


Czas: 29min.
12:40
Tysiąc i jedna noc - odc. 105
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ali Kemal unika Ahu, traktuje ją oschle, znika na całe dnie. Ahu przypuszcza, co się może za tym kryć. Szeherezada nie może pozbierać się po rozstaniu z Onurem. Ten szuka rady u kobiety, która niegdyś odegrała negatywną rolę w życiu jego rodziny. (Turcja 2006)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Halit Ergenc, Tardu Flordun, Ceyda Duvenci, Berguzar Korel, Ergun Demir, Metin Cekmez

Czas: 42min.
12:10
Moda na rodzinę - odc. 51
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wychować szczęśliwego człowieka, czyli rodzicielski dekalog. Czy można stworzyć skuteczną instrukcję wychowania dziecka? W jaki sposób udoskonalać swoje umiejętności rodzicielskie i poczucie własnej kompetencji? (Polska 2016)


Czas: 25min.
12:45 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2017)


Czas: 12min.
12:20
Na ratunek 112, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Laura i Robert Florkowie wybierają się na ślub swoich przyjaciół. Ponieważ ich dzieci są małe, postanawiają, że zostaną w domu z opiekunką, 19–letnią Martą. Dziewczyna jest studentką, mieszka w sąsiedztwie. Florkowie mają do niej wielkie zaufanie, a ich synowie uwielbiają spędzać z nią czas. Dziewczyna tego dnia nie czuje się dobrze. Nie chce jednak zawieźć Laury i Roberta, zażywa więc lekarstwa i nic im nie mówi o swoich dolegliwościach. Dziewczyna pod nieobecność rodziców chłopców traci... (Polska 2016)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Marcin Sobociński, Piotr Sarzyński
12:50
Trudne sprawy, odc.286
Godziny emisji
Rozwiń opis
Siostry Wolskie - Iza (19 l.) i Julia (18 l.) mieszkają we Wrocławiu razem z ojcem Ryszardem (46 l.) i jego drugą żoną, Sylwią (39 l.). Obie bezrobotne dziewczyny nie pozwalają sobie nic powiedzieć, są zbuntowane i bardzo egoistyczne. Kiedy konflikt z ich macochą narasta, Ryszard postanawia, że Iza i Julia powinny wynająć sobie własne mieszkanie. Mężczyzna ma nadzieję, że uratuje swoje małżeństwo, a jego córki w końcu zrobią coś ze swoim życiem. One jednak, zamiast znaleźć pracę albo... (Polska 2013)

Reżyseria: Okił Khamidov
12:35
Kryminalni, odc. 4/13
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
JUBILER. Właścicielka salonu z biżuterią odbiera telefon z dramatycznym wołaniem o pomoc. Nieznani sprawcy napadli na warsztat jubilerski jej teścia. Tuż po niej na miejsce zdarzenia dociera komisarz Zawada z ekipą policyjnych detektywów. Muszą ustalić, kto i dlaczego zamordował starego jubilera. Co widzieli świadkowie? Śledztwo jest bardzo żmudne, a zespół komisarza Zawady musi dotrzeć po nitce do kłębka. (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.116
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial akcji Ruda i Szay, nowa detektyw, jedna z sióstr bliźniaczek zatrudniona na okres próbny przez Marcina Domana, zostają przydzielone do nietypowego zlecenia. Klient z Niemiec uważa, że jego dziewczyna została uprowadzona z hotelu. Sprawa okazuje się bardzo skomplikowana. Dochodzenie wskazuje, że zniknięcie kobiety jest powiązane z przestępczością zorganizowaną. Powodzenie śledztwa to sprawa życia i śmierci, w pewnym sensie także dla Szay, której bardzo zależy na pracy w Septagonie. W... (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Protokowicz
13:20
Natura w Jedynce - Cudowny świat przyrody. Nieustraszony drapieżca. Trzmielojad czubaty. Tajwan.
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Trzmielojad czubaty. Zaatakowane szerszenie odpowiadają kontruderzeniem. Trzmielojad potrafi sobie z nimi poradzić. To sześćdziesięciocentymetrowej długości drapieżca. Trzmielojady rzadko wdają się w bójki. Mają łagodne usposobienie i unikają konfliktów. (Japonia 2014)

Reżyseria: Harutaka Yano

Czas: 23min.
13:30
Na sygnale - odc. 3
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiktor czeka na wyniki egzaminu gimnazjalnego córki. W pracy jednak musi zapominieć o emocjach. Wraz z załogą jedzie do kobiety, która zaczyna rodzić. Ratownicy mogą przewieźć ciężarną tylko do najbliższego szpitala, ale pacjentka się na to nie zgadza. (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 22min.
13:05
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 15min.
13:20
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
13:40
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2017)


Czas: 2min.
13:50
AgroMoc odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
13:50
Słoiki, odc.30
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika pochodzi z małej wsi. Jej rodzice mają dobrze prosperujące gospodarstwo. Monika dostała pracę w dużej warszawskiej firmie, sama pracuje na swoje utrzymanie. Rodzice powoli przekonują się do jej wyboru. W redakcji dziewczyna zaprzyjaźnia się z Radkiem i Kasią. Radek to przeciętny facet, skrycie podkochujący się w Monice. Na jedną z imprez Monika przyprowadza odwiedzającego ją właśnie brata, który pod wpływem alkoholu wyjawia Radkowi i Kasi prawdę o tym, że on i jego siostra pochodzą z... (Polska 2015)

Reżyseria: Szymon Jakubowski
13:40
W-11 Wydział Śledczy, odc. 994
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Handlarz starzyzną", śledztwo prowadzą Anna Palka i Maciej Dębosz. W podmiejskim lezie znaleziono zwłoki sprzedawcy antyków. Żona ofiary zeznaje, że mąż jechał po zabytkowe pianino, które miał przewieźć do sklepu prowadzonego z bratem. Miał przy sobie dużą ilość pieniędzy. Podejrzenie pada na właściciela pianina, który twierdzi jednak, że mężczyzna do niego nie dojechał. Komisarze przypuszczają, że winna może być również żona ofiary, która nienawidziła męża. Wkrótce wychodzi na... (Polska)

13:00
Policjantki i Policjanci, odc.269
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Morawska od rana w świetnym humorze. Dziś wieczorem od dawna wyczekiwana kolacja z Arkiem. Ala wzięła nawet ze sobą torbę z eleganckimi ciuchami i kosmetykami, żeby mimo, że nie zdąży wstąpić do domu po pracy, móc zrobić się na bóstwo na wieczór. Zapała przynosi Morawskiej prezent od Emilki. Okazuje się, że jego żona znalazła sposób na dorobienie do ich kiepskiego budżetu a przy okazji na obdarowanie bliskich i przyjaciół. W ciągu dnia Ala wpada na Arka. Gajda mówi, że... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Olejnik, Jakub Miszczak, Jakub Zańczak, łukasz Tunikowski
14:00
Elif - odc. 55
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zeynep jest zła na Selima. Uważa, że chłopak z litości zapłacił za leczenie. Melih dowiaduje się, że Arzu jest udziałowcem w firmie rodziny Emiroglu. Proponuje umorzenie długu w zamian za połowę jej udziałów. Tugcze namawia Elif na wyjście poza posiadłość. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Isabella Damla Guvenilir, Selin Sezgin, Altug Seckiner, Volkan Colpan, Cemre Melis Cinar

Czas: 44min.
14:05
Najdziksze wyspy świata - Dzikie wyspy. Amazonia - pływające lasy
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Egzotyczne wyspy to najczęściej siedliska niezwykłych okazów fauny I flory. Endemiczne gatunki, rzadkie gatunki, cudowne krajobrazy zachowane przez setki lat, nietknięte przez ludzi i rozwój cywilizacji. Fascynująca podróż po egzotycznych wyspach świata. (Holandia 2013)


Czas: 51min.
14:15
Proboszcz Majdanka
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret ks. Emiliana Kowcza ogłoszonego błogosławionym przez papieża Jana Pawła II podczas wizyty Ojca Świętego we Lwowie. Życie, działalność i męczeńska śmierć ks. Kowcza stworzyły szansę na pojednanie 3 różnych tożsamości kulturowych. (Polska 2006)

Reżyseria: Grzegorz Linkowski

Czas: 50min.
14:50
Dlaczego ja?, odc.699
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam Marciniak (44 l.) wjechał w środku nocy w bramę własnego garażu. Sąsiad Jan Grześkowiak (56 l.) widział to wszystko i wezwał policję. Myślał, że Adam był pijany. Między mężczyznami wybucha kłótnia, w którą miesza się żona Adama - Beata (40 l.) i jest zaskoczona, gdy widzi ich samochód rozbity. Adam wypiera się, że pił alkohol, ale badanie alkomatem wykazuje coś przeciwnego. Beata nie ustępuje. Mąż zdenerwowany wyjaśnia jej, że był ze swoim kolegą, Karolem (45 l.) w barze. Te tłumaczenie... (Polska 2016)

Reżyseria: Anna Maciejowska, Barbara Brzeska, Marta Minorowicz, Michał Lesień, Piotr Sarzyński, Piotr Wąsiński, Piotr Żukowski, Robert Wrzosek, Zbigniew Trzciński
14:20
W-11 Wydział Śledczy, odc. 996
program kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Zabójstwo niedoskonałe", śledztwo prowadzą Anna Potaczek i Maciej Dębosz. W wynajmowanym mieszkaniu zginęła młoda kobieta, która kilka miesięcy temu odeszła od męża. Wiele wskazuje na to, że sprawca włamał się do mieszkania. Pierwszym podejrzanym jest chłopak, który okradł sąsiadów ofiary. Tymczasem na nagraniu z kamer z bloku ofiary widać mężczyznę i młodą kobietę w ciąży, wynoszących z budynku jakieś przedmioty. Sąsiedzi ofiary twierdzą, że to gosposia zamordowanej… , napisy (Polska)

14:00
STOP Drogówka, odc.147
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najpopularniejszy polski program o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji – zabawnych i smutnych,... (Polska 2017)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
15:20
Teo - ria smaku Teo Vafidisa - (s. II odc. 8)
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Theofilosa Vafidisa, znanego eksperta kulinarnego. (Polska 2014)

Reżyseria: Maciej Kowalczyk

Czas: 24min.
15:45
Lista przebojów Jedynki - odc. 19
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 5min.
15:55
Czarne chmury - odc. 3/10 - Zawiść
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kowal zostaje unieszkodliwiony, ale do kuźni przybywają rajtarzy prowadzący chłopskich rekrutów do wojska. Korzystając z pomocy poborowych Dowgird i Kacper pokonują wrogie oddziały. Podczas drogi ku granicy natrafiają na leśną wioskę... (Polska 1973)

Reżyseria: Andrzej Konic
Obsada: Leonard Pietraszak, Stanisław Niwiński, Ryszard Pietruski, Maciej Rayzacher, Janusz Zakrzeński, Edmund Fetting

Czas: 49min.
15:10
M jak miłość - odc. 1283
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin ma wyrzuty sumienia i w końcu wyznaje Kindze, że zachował się jak drań. Spędził z Lewińską noc, a potem znów ją porzucił. Tymczasem Iza, załamana po kolejnym rozstaniu z ukochanym, po zażyciu leków traci przytomność i trafia do szpitala. (Polska 2017)

Reżyseria: Mariusz Gadomski, Jarosław Banaszek
Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga, Marcin Mroczek - Piotrek, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mikołaj Roznerski - Marcin, Katarzyna Grabowska - Olga, Wojciech Wysocki - Górecki, Tomasz Włosok - Radek, Anna Wendzikowska - Monika, Iga Górecka - Karolina, Piotr Furman

Czas: 44min.
15:10
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
15:20
Smaki polskie
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2006)


Czas: 9min.
15:35
Zakochaj się w Polsce - odc. 22 Księstwo Świdnicko - Jaworskie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem cofniemy się do wydarzeń sprzed ponad 700 lat. W XIII w. Polska była w apogeum rozbicia dzielnicowego, które podzieliło kraj na małe, niezależne od siebie księstwa. Jednym z nich było Księstwo Świdnicko - Jaworskie, najpotężniejsze na Śląsku. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00
Kuchenne rewolucje, sez. 11, odc. 5/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świdnica, „Stary browar”. Właściciel tej restauracji przez lata prowadził dobrze prosperującą firmę w branży drzewnej, jednak światowy kryzys zmusił go zmiany zajęcia. Za namową przyjaciela postanowił otworzyć restaurację w budynku, który został wybudowany w 1866 roku jako browar i restauracja, które działały tam ponad 50 lat. Pan Marek postanowił nawiązać do historii i swoją restaurację nazwał „Stary browar”, na tym jednak skończyły się związki rastauracji z historią. Wystrojem wnętrz zajęła... (Polska)

15:00
Dom nie do poznania, odc.259
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami kolejnego wydania specjalnego tego programu będą Devonda i James Friday. W maju 2010 roku niezwykłym zrządzeniem losu w ich domu zamieszkał nastoletni Chris i czwórka jego rodzeństwa. Wkrótce dołączyły do nich inne dzieci w potrzebie – sieroty, które z różnych powodów pozostawały poza systemem opieki społecznej. Devonda i James nie planowali tak niezwykłej zmiany w swoim życiu, a stali się rodzicami zastępczymi dla ponad trzydziestu maluchów. Zwłaszcza dla niej to wyzwanie i... (USA, 2011)

Reżyseria: Colin Donahue
Obsada: Ty Pennington, Sabrina Soto, Michael Moloney, Tracy Hutson, Jillian Harris, John Littlefield, Paul DiMeo, Xzibit, Paige Hemmis, Ed Sanders
16:10
Ojciec Brown - odc. 54 Atlas motyli
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Miejscowy fotograf Graham w obronie domu i rodziny zabija intruza, którym okazuje się jego własny asystent Lewis. Żona fotografa Margaret ma wypadek w mobilnej bibliotece, w której pracuje wraz z byłą dziewczyną Lewisa, Adą... (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Paul Gibson
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 45min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
16:20
Pogoda - 24.07 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
16:30
Poza słowami
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obrzeżach centrum Warszawy, na nieco zapomnianym i trochę tajemniczym terenie swoją siedzibę mają kuglarze i artyści. Tak jak objazdowe trupy i jarmarczne teatry kiedyś, tak oni dzisiaj ze sztuką wychodzą na ulicę. (Polska 2015)


Czas: 11min.
16:45 Na żywo
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3430
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT pt. „Interwencja” już od 14 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą: Michał Bebło i Marcin Łukasik. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:10 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są... (Polska 2017)

16:40
Gliniarze, odc.91
Godziny emisji
Rozwiń opis
Duet gwiazd muzyki disco polo zostaje otruty – w wodzie, którą wypili znalazła się silnie żrąca substancja. Muzycy są w ciężkim stanie. Detektywi starają się ustalić, w jaki sposób pieniądze i sława przyczyniły się do próby podwójnego morderstwa. Młoda dziewczyna trafia do szpitala. Wiele wskazuje na to, że przedawkowała nowy narkotyk, który sieje spustoszenie wśród młodzieży. Detektywi analizują wszystkie informacje i dokonują niepokojącego odkrycia.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia:... (Polska 2017)

Reżyseria: Agnieszka Mazanek, Krzysztof Kalisiak, Tomasz Olejarczyk
Obsada: Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Dariusz Dłużewski
16:00
Szkoła, odc. 218
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irka Nowicka chce zostać na noc u swojego chłopaka, ale rodzice stanowczo jej tego zabraniają i stawiają za wzór starszą siostrę, Kornelię, która świetnie się uczy i nie spędza czasu na randkowaniu. Irka jest zła i postanawia znaleźć dla starszej siostry chłopaka. Liczy na to, że rodzice skupią się wtedy na Kornelii, a jej dadzą spokój. Dziewczyna szuka odpowiedniego kandydata. Płaci szkolnemu przystojniakowi, Arkowi, za poderwanie jej siostry. Intryga szybko wychodzi na jaw. Rafał Przybylski... (Polska)

16:00
Twoja na zawsze, odc.93
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia o miłości biednej dziewczyny i młodego majętnego architekta rozgrywająca się w najpiękniejszych plenerach i miastach Meksyku. Diego Rivas Santander, odnoszący sukcesy architekt z zamożnego rodu z Acapulco, jest idealnym synem, kochającym bratem, oddanym przyjacielem i czarującym mężczyzną, którego urokowi nie sposób się oprzeć. Na dzień przed ślubem z piękną, choć bezduszną Irán, Diego wybiera się prywatnym samolotem na ceremonię wręczenia branżowych nagród. Sam pilotuje... (2015)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
17:55
Jaka to melodia? - odc. 3490
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka. (Polska 2017)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 24min.
17:05
Cena miłości - odc. 88
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mustafa staje przed sądem i mówi, że do zabójstwa sprowokował go Jawuz. Jawuz zeznaje policji, że o zamach podejrzewa Sawasza. Szahnur odwiedza Jawuza w szpitalu. Oskarża go o świadome niszczenie jej rodziny... (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 45min.
17:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 269min.
17:40
Trudne sprawy, odc.214
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzina Gralaków mieszka w Lubinie. 21-letnia sekretarka medyczna Marta Grelak nie może pogodzić się z tym, że jej 59-letni ojciec Karol podczas wakacji w Odessie zaręczył się z 25-letnią Nadią. Marta jest zła na samą myśl o wspólnym mieszkaniu z narzeczoną ojca, która jest od niej starsza zaledwie o 4 lata. Powitanie Nadii jest dość chłodne. Musi ona walczyć nie tylko z niechęcią córki Karola, ale także z jego byłą żoną, Barbarą (50 l.). Matka i córka są zgodne w jednym, że Nadia związała... (Polska 2012)

Reżyseria: Okił Khamidov
17:00
Ukryta prawda, odc. 476
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kamila (28) po śmierci rodziców przejęła opiekę nad swoją młodszą siostrą Olą (17). Pracuje jako kelnerka, chce skończyć studia i planuje ślub ze swoim chłopakiem Marcinem (32). Niestety nie potrafi zapanować nad krnąbrną nastolatką. W domu coraz częściej dochodzi do kłótni. Cierpi na tym związek Kamili. Jej ukochany uważa, że narzeczona jest zbyt pobłażliwa wobec siostry. Kamila stara się dotrzeć Oli, niestety dziewczyna żyje głównie imprezami, alkoholem i używkami… Pewnego dnia oświadcza,... (Polska)

17:00
Hawaje 5-0, odc.16
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oddział McGarretta prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa Thomasa Hoapili, miejscowego przedsiębiorcy i krewnego Kamekony. Mężczyzna został ciężko pobity a następnie wepchnięty do bagażnika i zastrzelony. Kamekona podejrzewa okolicznych zbirów, z których jeden od miesięcy deptał Thomasowi po piętach. Jednak kiedy detektywi dowiadują się od córki Thomasa, że jej ojciec był mistrzem Lua – starożytnej sztuki walki wręcz - zaczynają badać tropy związane ze społecznością Lua. Tymczasem McGarrett... (USA, 2012)

Obsada: Alex O'Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park, Scott Caan
18:40
Zraniona miłość - odc. 53
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cevdet, awansowany na generała greckiej armii, wydaje rozkaz poszukiwania wykradzionego ciała Eszrefa Paszy. Pasza dochodzi do siebie pod opieką swoich ludzi i Azize, którą kazał potajemnie sprowadzić do swej kryjówki. Ali Kemal konfrontuje się z Cevdetem. (Turcja 2016)

Reżyseria: Yagmur Taylan, Durul Taylan
Obsada: Halit Ergenc, Berguzar Korel, Baki Davrak

Czas: 41min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2017)


Czas: 26min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2017)


Czas: 5min.
18:40
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 2min.
18:50
Jeden z dziesięciu - odc. 21/96 Wielki Finał
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 29min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Szpital, odc. 362
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas wycieczki szkolnej doszło do wypadku. Klasa 12-latków była w jednostce straży pożarnej. Jeden z uczniów odbezpieczył gaśnicę, która wybuchła i raniła kilkoro dzieci. Dwóch chłopców wymaga pomocy lekarzy. Pogotowie przywozi pierwszego z nich. Wkrótce dociera również Adam Rucza, sprawca wypadku. Przywozi go wychowawczyni. Ratownicy na miejscu zbadali go i zabezpieczyli mu złamaną rękę. Pacjent nie ma innych poważnych urazów. Zajmować się nim będzie dr Robert Szewczyk. Po tym jak rodzice... (Polska)

18:00
Detektywi w Akcji, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial fabularny W tym odcinku detektywi Septagonu zajmują się m.in. zleceniem młodego mężczyzny, którego pasją jest koszykówka. 23-letni Marek pracuje jako mechanik samochodowy, ale cały wolny czas poświęca treningom i grze w amatorskiej drużynie. Niedawno pojawiła się przed nim szansa spełnienia jego największego marzenia – przejścia na zawodowstwo – ale nieoczekiwanie ktoś próbuje stanąć mu na przeszkodzie. Przez tajemniczego sprawcę, który zamknął go w szatni, spóźnił się na bardzo ważny... (Polska 2015)

Reżyseria: Aneta Janusiak-Wróblewska, Krzysztof Kubik, Łukasz Łukasik, Maciej Żurawski, Piotr Lisiak, Piotr Sarzyński
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2017)


Czas: 30min.
19:25
Jeden z dziesięciu - 1/97
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2016)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 26min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.305
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótki Dzień Pracy Na terenie osiedla rodziny Kiepskich prowadzone są roboty budowlane. Halina korzysta z okazji i załatwia Ferdkowi pracę w charakterze robotnika niewykwalifikowanego. Do jego obowiązków ma należeć głównie ciągnięcie kabla.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Barbara Mularczyk, Renata Pałys, Bohdan Smoleń
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7145
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” niezmiennie trzymają pozycję lidera wśród serwisów newsowych w kraju, są postrzegane jako rzetelne, obiektywne źródło informacji na temat bieżących wydarzeń w Polsce i na świecie. „Fakty” emitowane są na dwóch antenach: TVN i TVN24 BiS. W minionym roku „Fakty” były najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w kraju, w grupie 16-49. Oglądalność wyniosła 5,95% przy 22,58% udziałów w rynku. W grupie ogólnej program zgromadził blisko 3 miliony widzów przy 23% udziałów. Niezmiennie zaraz... (Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7128
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45 Na żywo
Pogoda, odc. 7125
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5019
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial obyczajowy Karolina odwiedza Jolę w areszcie. To była obrona konieczna. Mąż się upił, zaczął bić najpierw dziecko, potem ją. Karolina pociesza Jolę. Profos pyta Mikołaja czy mógłby jeszcze u niego zostać, bo w jego mieszkaniu pękła rura i nie może jeszcze wrócić do siebie. Mikołaj nie potrafi odmówić ale ma dość. Karolina ma pomysł jak wybawić kolegę od kłopotliwego gościa. Tymczasem Jerzy, handlarz ludźmi, który po wyjściu z więzienia szuka odwetu na Białachu, wraz ze swoim... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Bajbak, łukasz Tunikowski
20:00 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2017)


Czas: 5min.
20:05
Tour de Pologne - kronika
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2017)


Czas: 2min.
20:10
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
20:20
Wichry wojny - odc. 7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(USA 1983)

Reżyseria: Dan Curtis
Obsada: Robert Mitchum, Ali MacGraw, John Hauseman, Jan - Michael Vincent

Czas: 141min.
20:05
Komedie po polsku - Złoto dezerterów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oprócz kpiny z naszych narodowych przywar film stanowi głównie pochwałę odwagi i poświęcenia nie w imię podniosłych haseł, lecz przyjaźni i zwykłej, ludzkiej przyzwoitości. To także próba dowartościowania tzw. pozytywnego myślenia jako postawy życiowej. (Polska 1998)

Reżyseria: Janusz Majewski
Obsada: Marek Kondrat, Bogusław Linda, Wiktor Zborowski, Katarzyna Figura, Piotr Gąsowski, Jan Englert, Piotr Machalica, Leonard Pietraszak, Paweł Delag, Artur Żmijewski

Czas: 117min.
20:05
MEGA HIT - Terminator: Ocalenie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejna odsłona kultowej serii. Akcja filmu osadzona jest w post-apokaliptycznym 2018 roku. John Connor to człowiek, którego przeznaczeniem jest prowadzić opór przeciwko Skynet i armii Terminatorów. Ale przyszłość, w którą Connor od początku wierzył, zostaje częściowo zmieniona na skutek pojawienia się Marcusa Wrighta, obcego, którego ostatnim wspomnieniem jest pobyt w celi śmierci. Connor musi teraz zdecydować czy Marcus został przysłany z przyszłość, czy jest zbiegiem z przeszłości. Kiedy... (USA, 2009)

Reżyseria: McG
Obsada: Christian Bale, Anton Yelchin, Bryce Dallas Howard, Helena Bonham Carter, Jadagrace, Moon Bloodgood, Sam Worthington
20:10
Doradca smaku - Pieczony indyk w słodko-ostrym sosie, odc. 1/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 15, odc. 2516
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Smolny mistrz, czy… outsider? Daniel stracił pracę – Łucja namawia go, żeby poprosił o zatrudnienie… Smolnego. Tymczasem Krzysztof triumfuje – najnowszy numer jego pisma „VIPplotki” zostaje wykupiony na pniu. Uśmiech schodzi z jego twarzy, gdy do redakcji wkracza rozjuszona Brwinowska i grozi pozwem. Po południu Smolny zostaje wezwany na spotkanie - Gwiazda jest wściekły. Ostrowski przyzna się do zdrady? Ostrowski wraca do domu późnym wieczorem. Przyznaje czekającej na niego Ewie, że spotkał... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Projekt Lady, sez. 2, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten tydzień dziewczęta będą miały wypełniony po brzegi kulturą i sztuką. W drugiej edycji są uczestniczki, które posiadają i rozwijają swoje artystyczne pasje. Dwie z nich kochają muzykę i chciałyby z nią związać swoją przyszłość. Julka Jaroszewska śpiewa, a Paulina „Pyśka“ Radzikowska rapuje i pisze teksty. Dzięki programowi „Projekt Lady“ spełnią swoje muzyczne marzenia. Trafią do profesjonalnego hip-hopowego studia. Jakie emocje będą im towarzyszyć? Jak widzą swoją dalszą drogę... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.75
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial kryminalny Po wpadce Kowalskiego z nieodpowiedzialnym kolegą, Kubis postanawia sam wybrać kandydata na technika kryminalnego. Tak na komendzie pojawia się młody pracownik - Radek Kowal. Kowalski ma wątpliwości co do umiejętności chłopaka, ale od razu bierze się za szkolenie nowego. Kryminalni od kilku dni prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa. W parku znaleziono mężczyznę, skatowanego i pozbawionego oczu. Tymczasem wpływa kolejne zgłoszenie. Na terenie starej przychodni... (Polska 2017)

Reżyseria: Jakub Miszczak, Łukasz Łukasik
21:55
Sekrety lekarzy, sez. 3, odc. 11/12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nietypowe schorzenia i ciężkie choroby to specjalność lekarzy pracujących dla TVN Style. Podejmują walkę o zdrowie każdego pacjenta i dają mu nadzieję na lepsze życie. Czy wielkość rzeczywiście ma znaczenie? Wśród kobiet to kwestia sporna, jednak dla większości mężczyzn sprawa jest oczywista. W jedenastym odcinku „Sekretów Lekarzy” swoimi spostrzeżeniami z widzami podzieli się 29-letni Paweł, który przez swój „mały” wielki problem intymny stracił wiarę w odnalezienie miłości życia. Wstyd i... (Polska)

21:00
Śmierć na 1000 sposobów, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

21:30
Śmierć na 1000 sposobów, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
"1000 Ways To Die" to przerażający, fascynujący i chwilami zabawny serial dokumentalny pokazujący „prawdziwe śmierci” ludzi, których spotkał nadzwyczajny koniec. Ludzie umierają tragicznie, niektórzy przypadkowo, inni z powodu zwykłej głupoty, ale „każde zwłoki opowiadają niezwykłą historię”. Dbałość o szczegóły w odtwarzaniu zdarzeń, eksperci w wielu dziedzinach nauki i sugestywne grafiki 3D dodatkowo podnoszą wartość amerykańskiego serialu.   Dla małoletnich od lat 16... (USA, 2010)

22:55
Gol Ekstra
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej. (Polska 2017)


Czas: 25min.
22:15
Rodzinka.pl - odc. 203 "Daj żonie palec...!" sezon 10
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boska zainspirowana kulturą francuską serwuje rodzinie na obiad ślimaki. Zosia uzmysławia Kacprowi oraz Kubie, jak bardzo się wzajemnie kochają jako bracia. Kuba pęka z dumy, gdy dowiaduje się o kolejnej porażce Kacpra w szkole. (Polska 2017)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
22:50
Czy świat oszalał? - Śmierć na receptę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antydepresanty, pigułki nasenne, leki uspokajające są jednymi z najczęściej przepisywanych lekarstw świata. Liczba osób funkcjonujących na pigułkach szczęścia osiągnęła w wielu krajach rekordowe poziomy. Wiele z tych pigułek wiąże się z skutkami ubocznymi. (Francja 2014)

Reżyseria: Olivier Pighetti

Czas: 52min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 24.07 - 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2017)


Czas: 1min.
22:45
Poza słowami
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obrzeżach centrum Warszawy, na nieco zapomnianym i trochę tajemniczym terenie swoją siedzibę mają kuglarze i artyści. Tak jak objazdowe trupy i jarmarczne teatry kiedyś, tak oni dzisiaj ze sztuką wychodzą na ulicę. (Polska 2015)


Czas: 11min.
22:25
Strażnik granicy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Grupa oszustów w szeregach Amerykańskich Sił Specjalnych planuje przemycić heroinę wartą 35 milionów dolarów. Na przeszkodzie stoi im tylko agent służb granicznych Jack Robideax (Jean-Claude Van Damme), były policjant z wydziału zabójstw skrywający liczne sekrety. Walcząc z terrorystami, torturami, zdrajcami i podkładanymi bombami Jack nie okazuje litości. Nie mogąc liczyć na żadną pomoc, musi sam, zmierzyć się z całym, śmiertelnie niebezpiecznym narkotykowym kartelem…   Dla... (USA, 2008)

Reżyseria: Isaac Florentine
Obsada: Jean-Claude Van Damme, Daniel Perrone, Gary McDonald, Natalie J. Robb, Scott Adkins, Stephen Lord
22:55
Ostre cięcie, sez. 7, odc. 10/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej znany duet fryzjerski w Polsce Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt powraca! W siódmej już odsłonie programu panowie nie zwalniają tempa. „Ostre Cięcie” czeka kolejne dwanaście salonów w Polsce. W każdym z nich naszym prowadzącym przyjdzie się zmierzyć z różnego rodzaju problemami. Od konfliktów rodzinnych, po złe zarządzanie, brud i brak kompetentnych zarówno szefów jak i pracowników. A wszystko po to, żeby puste do tej pory salony, stały się prężnie działającymi firmami, pełnymi... (Polska)

22:00
Galileo, odc.606
Godziny emisji
Rozwiń opis
KŁÓDKA NA BLUETOOTH Jeśli zdarzyło się Wam zgubić kluczyk na przykład od kłódki, którą przypinacie rower – ta propozycja jest dla was! Kłódka zamykana poprzez specjalną aplikację na smartfon. Wygodnie i szybko, ale czy bezpiecznie? Sprawdzimy to! GARDEN PARTY: CHORWACJA VS NOWY JORK W Chorwacji przed ważną kulinarną imprezą wyrusza się z psami na spacer po lesie, a w Nowym Jorku na … jeden z dachów. Pokażemy - dlaczego. NAJWIĘKSZY KOMPLEKS HOTELOWY ŚWIATA W Malezji w samym środku... (Polska 2017)

23:35
Komisja morderstw - odc. 7/12 - Krew rodu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas ekshumacji w masowym grobie więźniów z lwowskich Brygidek, odnaleziono pierścień rodowy rodziny Passowskich, należący prawdopodobnie do Tadeusza Passowskiego, zamordowanego przez NKWD w 1939 r. Okazuje się jednak, że Passowski nie zginął we Lwowie (Polska 2016)

Reżyseria: Jarosław Marszewski, Adrian Panek
Obsada: Arkadiusz Bazak, Zbigniew Stryj, Roman Garncarczyk, Michalina Olszańska, Katarzyna Herman, Łukasz Garlicki, Weronika Książkiewicz, Michał Kula, Piotr Różański, Grzegorz Wojdon

Czas: 44min.
23:55
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 13/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Las Vegas z prywatną wizytą przylatuje szef nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, Mac Taylor. Ma tu spędzić romantyczny weekend z Christine, która jednak zniknęła. W jej pokoju hotelowym znajduje tylko ślady krwi i potłuczone szkło. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Louis Shaw Milito
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
23:05
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
23:35
Proboszcz Majdanka
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret ks. Emiliana Kowcza ogłoszonego błogosławionym przez papieża Jana Pawła II podczas wizyty Ojca Świętego we Lwowie. Życie, działalność i męczeńska śmierć ks. Kowcza stworzyły szansę na pojednanie 3 różnych tożsamości kulturowych. (Polska 2006)

Reżyseria: Grzegorz Linkowski

Czas: 50min.
23:40
Żony Hollywood, sez. 3, odc. 7/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
JAK WYGLĄDA HOLLYWOODZKA MIŁOŚĆ? Czy Żony Hollywood odnalazły miłość jak z filmu? Kogo kochają bohaterowie programu TVN? Rodrigo wkręcił się w naukę języka polskiego na całego. Sięga już nawet po najwybitniejsze dzieła polskich wieszczów. Jadąc samochodem recytuje jeden z wielkich poematów i analizuje jego znaczenie. Na tym jednak nie kończy się jego inwencja. Aby zgłębić tajniki tego jakże trudnego języka, zatrudnia nauczyciela. Wszystko po to, by zrobić niespodziankę swojej ukochanej... (Polska)

23:00
Galileo, odc.607
Godziny emisji
Rozwiń opis
FUNNY FOOD: SLOPPY JOE/FLODEBOLLER Tym razem w „Galileo” ruszymy tropem dwóch potraw: amerykańskiego „sloppy joe” i duńskiego „flodeboller”. Pokażemy, co kryje się za tymi tajemniczymi nazwami. JAK POWSTAJE LUKSUSOWA PODŁOGA Z Francji pochodzi chyba najbardziej luksusowa deska podłogowa – tak zwana” rżnięta piłą”. Wygląda, jakby wyszła prosto z tartaku. Prześledzimy proces jej produkcji. ROWEROWY DUBAJ Chociaż trudno sobie to wyobrazić, ale do Dubaju także zawitała moda na rowery. Jak to... (Polska 2017)

00:30
Młodzi lekarze - odc. 7 sezon 2
telenowela dokumentalna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka asystuje przy trudnej operacji kilkudniowej dziewczynki, która urodziła się bez środkowej części przełyku. Dziecko nie może jeść, co gorsze może zadławić się własną śliną. Lekarze ratują życie Oleńki. Małgosia odwiedza dzieci w przedszkolu. (Polska 2017)

Reżyseria: Alina Mrowińska, Joanna Frydrych

Czas: 45min.
00:45
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 14/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Las Vegas, w towarzystwie siostry i reżimowego managera, przybywa kubańska eksportowa gwiazda popu, Silvana Cuero. To ona i manager znajdują w jej garderobie zwłoki siostry i ostrzgawczy napis: Silvano, będziesz następna. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Jeffrey Hunt
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
00:30
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
00:45
Zakochaj się w Polsce - odc. 22 Księstwo Świdnicko - Jaworskie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem cofniemy się do wydarzeń sprzed ponad 700 lat. W XIII w. Polska była w apogeum rozbicia dzielnicowego, które podzieliło kraj na małe, niezależne od siebie księstwa. Jednym z nich było Księstwo Świdnicko - Jaworskie, najpotężniejsze na Śląsku. (Polska 2016)

Reżyseria: Jacek Sołtysiak

Czas: 22min.
00:40
Bad Boys II
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia sensacyjna. Aktorzy Martin Lawrence i Will Smith, producent Jerry Bruckheimer i reżyser Michael Bay spotykają się ponownie przy kontynuacji niezwykle zabawnych i wypełnionych szybką akcją przygód dwóch policjantów z Miami. Tym razem Mike Lowrey (Smith) i Marcus Burnett (Lawrence) prowadzą akcję, której celem jest niedopuszczenie do przerzucenia gigantycznego transportu ecstasy. Przypadkiem odkrywają siatkę zaangażowanych w narkobiznes osób, na czele której stoi bezwzględny Kubańczyk,... (USA, 2003)

Reżyseria: Michael Bay
Obsada: Martin Lawrence, Gabrielle Union, Henry Rollins, Joe Pantoliano, Jordi Molla, Michael Shannon, Peter Stormare, Theresa Randle, Will Smith
00:40
Co za tydzień, odc. 809
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Olivier Janiak w kolejnym sezonie lubianego i docenianego przez widzów przewodnika po najciekawszych wydarzeniach z rodzimego show-biznesu! Jeszcze więcej rozrywki, mody, ale też nowinek ze świata kultury! „Co za tydzień” to wśród ludzi interesujących się show-biznesem program wręcz kultowy. Na antenie TVN nieustannie od 2001 roku. Od samego początku, z magazynem nierozerwalnie związany jest pomysłodawca i prowadzący Olivier Janiak, który na stałe wpisał się w krajobraz wydarzeń ze świata... (Polska)

00:00
Spadkobiercy, odc.41
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sceniczna, improwizowana parodia konwencji oper mydlanych takich jak „Dynastia" czy „Santa Barbara”. Podstawą pomysłu „Spadkobierców” jest brak sztywnego scenariusza. Aktorzy dopiero tuż przed wejściem na scenę zostają poinformowani z kim i na jaki temat mają rozmawiać. Ustalone jest tylko zdanie kończące daną scenkę (które jest jednocześnie sygnałem dla zgaszenia świateł i przygotowania następnej scenki). Publiczność uczestnicząca w nagraniu jest o tym poinformowana. I dlatego zabawa... (Polska 2011)

Reżyseria: Szymon Łosiewicz
01:30
22 Jump Street
komedia kryminalna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oficerowie Schmidt i Jenko, bohaterowie komedii kryminalnej "21 Jump Street", przebrnęli już przez szkołę średnią i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w miejscowym college'u. Ich przyjaźń staje jednak pod znakiem zapytania. (USA 2014)

Reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller
Obsada: Jonah Hill, Channing Tatum, Peter Stormare, Amber Stevens

Czas: 107min.
01:40
Siedmiu wspaniałych
western
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reżyser pozostał wierny oryginalnemu dramatowi samurajskiemu, choć zmieniło się kilka wątków, bohaterowie i miejsce akcji. Szlachetnie urodzonych rycerzy zastąpili kowboje, a japońskich wieśniaków - meksykańscy chłopi. Miejsce akcji: pogranicze Meksyku. (USA 1960)

Reżyseria: John Sturges
Obsada: Yul Brynner, Steve McQuinn, Charles Bronson, Robert Vaughn, Horst Buchholz

Czas: 128min.
01:20
Rączka gotuje
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Rączka gotuje" w baśniowej Legendii - Śląskim Wesołym Miasteczku, a w menu nawiązuje do tradycji i gotuje schab z szałwią i lubczykiem, kasza z grzybami oraz zupę z kaczki po staropolsku z buraczkami. (Polska 2017)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
01:45
Moda na rodzinę - odc. 51
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jak wychować szczęśliwego człowieka, czyli rodzicielski dekalog. Czy można stworzyć skuteczną instrukcję wychowania dziecka? W jaki sposób udoskonalać swoje umiejętności rodzicielskie i poczucie własnej kompetencji? (Polska 2016)


Czas: 25min.
01:15
The Following, odc. 2/15
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Były agent FBI, Ryan Hardy (Kevin Bacon), zostaje wezwany przez centralę, żeby zająć się śledztwem w sprawie seryjnego mordercy, Josepha Carrola (James Purefoy), który zbiegł z więzienia i stworzył przestępczą organizację. Doktor Carrol pracował jako wykładowca na uczelni i prowadząc wykłady o twórczości Poego, mordował studentki. Dzięki dostępowi do komputera w więzieniu założył grupę wsparcia dla seryjnych zabójców, której członkowie umożliwili mu ucieczkę… Były agent FBI, Ryan Hardy (Kevin... (USA)

01:00
Tuż przed tragedią, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
13 stycznia 1982 roku w stolicy Stanów Zjednoczonych panowała wyjątkowo fatalna pogoda. Z powodu silnych mrozów i zamieci śnieżnej na całym wschodnim wybrzeżu panowały utrudnienia w ruchu. Opóźniony o blisko dwie godziny samolot pasażerski minutę po starcie runął w dół i, zawadzając o jeden z mostów na Potomaku, wpadł do lodowatej rzeki. Prawie nikt z pasażerów i załogi Boeinga 737 nie przeżył – łącznie z ofiarami na moście zginęło 78 osób. Co doprowadziło do tragedii? Czy przyczyną było... (Wielka Brytania, 2006)

02:20
Jedź bezpiecznie - odc. 654
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2016)


Czas: 10min.
02:40
Proboszcz Majdanka
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Portret ks. Emiliana Kowcza ogłoszonego błogosławionym przez papieża Jana Pawła II podczas wizyty Ojca Świętego we Lwowie. Życie, działalność i męczeńska śmierć ks. Kowcza stworzyły szansę na pojednanie 3 różnych tożsamości kulturowych. (Polska 2006)

Reżyseria: Grzegorz Linkowski

Czas: 50min.
02:15
Uwaga!, odc. 5019
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to niezmiennie lider wśród programów interwencyjno-śledczych w Polsce. Ci dziennikarze nie boją się prowokacji, niekonwencjonalnych metod oraz konfrontacji. Docierają wszędzie, bez litości demaskują nawet wysoko postawionych urzędników, ich nadużycia i niekompetencje. Reportaże „Uwagi!” budzą emocje, kontrowersje, a nawet szokują. Ukazują zarówno błędy i nadużycia organów i instytucji państwowych, jak również historie zwykłych ludzi. Reporterzy dociekają prawdy, rozwiązują zagadki i... (Polska)

02:40 Na żywo
Moc Magii, odc. 199/355
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:15
TAK czy NIE
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2017)

02:40
Eliminacje MŚ 2018 PNożna Kazachstan - Polska 04.09.2016
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dla Roberta Lewandowskiego i jego kolegów jesienne eliminacje do Mundialu w Rosji mogą być początkiem nowej, wspaniałej przygody. Po udanym występie na EURO 2016, naszych reprezentantów czeka nie lada wyzwanie. Polacy ostatni raz na Mundialu zagrali w 2006 roku w Niemczech. 12 lat do turnieju w Rosji to całe piłkarskie pokolenie. Reprezentacja Polski, która po Euro 2016 zanotowała skok w rankingu FIFA o 11 pozycji i dziś jest na miejscu szesnastym, będzie z całą pewnością faworytem grupy „E”... (Kazachstan, 2016)

03:30
Komornik
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody komornik sądowy Lucjan Bohme działa w Wałbrzychu i okolicach. Miejscowe zakłady przemysłowe poupadały, panuje duże bezrobocie, wielu ludzi żyje w biedzie. W takim miejscu działalność komornicza nabiera wyjątkowo dramatycznego wymiaru. (Polska 2005)

Reżyseria: Feliks Falk
Obsada: Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska, Kinga Preis, Grzegorz Wojdon, Jan Frycz

Czas: 93min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2017)


Czas: 15min.
03:45
Tajemnice losu, odc.2746
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

04:00
Śmierć na receptę
Godziny emisji
Rozwiń opis
Antydepresanty, pigułki nasenne, leki uspokajające są jednymi z najczęściej przepisywanych lekarstw świata. Liczba osób funkcjonujących na pigułkach szczęścia osiągnęła w wielu krajach rekordowe poziomy. Wiele z tych pigułek wiąże się z skutkami ubocznymi. (Francja 2014)

Reżyseria: Olivier Pighetti

Czas: 52min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2017)


Czas: 15min.
04:20
Listy do PRL - u - .
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Felieton historyczny wykorzystujący archiwalne materiały, anonimowe listy kierowane do władz PRL - u. (Polska 2009)


Czas: 5min.
04:30
Poza słowami
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na obrzeżach centrum Warszawy, na nieco zapomnianym i trochę tajemniczym terenie swoją siedzibę mają kuglarze i artyści. Tak jak objazdowe trupy i jarmarczne teatry kiedyś, tak oni dzisiaj ze sztuką wychodzą na ulicę. (Polska 2015)


Czas: 11min.
04:50
AgroMoc odc. 4
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn prezentujący najnowsze maszyny i urządzenia rolnicze od ciągników i kombajnów aż do pługów i siewników. W programie będą prezentowane np. pokazy polowe i drogowe ciągników, pokazy polowe maszyn i urządzeń. (Polska 2017)


Czas: 12min.
04:00
Nic straconego
Godziny emisji
04:55
Trans World Sport 2017
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Wielka Brytania)

05:05
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:05
Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 14/22
serial sensacyjny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Las Vegas, w towarzystwie siostry i reżimowego managera, przybywa kubańska eksportowa gwiazda popu, Silvana Cuero. To ona i manager znajdują w jej garderobie zwłoki siostry i ostrzgawczy napis: Silvano, będziesz następna. (USA, Kanada 2012)

Reżyseria: Jeffrey Hunt
Obsada: Eric Szmanda, Gary Dourdan, George Eads, Jorja Fox, Marg Helgenberger, Paul Guilfoyle, Robert Hall, William Petersen

Czas: 41min.
05:50
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:10
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:35
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2017)


Czas: 21min.
05:00
Disco Gramy, odc.3760
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta „Mykee” Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2017)

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info